ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 14:26-kor
Annabelle Mitchell


Tegnap 12:43-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 07:15-kor
Cody L. Mortimer


2024-05-15, 14:59
Abigail Smallwood


2024-05-15, 14:32
Lioneah McCaine


2024-05-14, 12:26
Gillian Ollivander


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Gillian Ollivander
VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 3 I_vote_lcapVMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 3 I_voting_barVMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 3 I_vote_rcap 
Kalandmester
VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 3 I_vote_lcapVMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 3 I_voting_barVMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 3 I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 3 I_vote_lcapVMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 3 I_voting_barVMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 3 I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 3 I_vote_lcapVMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 3 I_voting_barVMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 3 I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 3 I_vote_lcapVMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 3 I_voting_barVMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 3 I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 3 I_vote_lcapVMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 3 I_voting_barVMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 3 I_vote_rcap 
Dwight Jennings
VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 3 I_vote_lcapVMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 3 I_voting_barVMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 3 I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 3 I_vote_lcapVMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 3 I_voting_barVMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 3 I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 3 I_vote_lcapVMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 3 I_voting_barVMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 3 I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 3 I_vote_lcapVMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 3 I_voting_barVMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 3 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70736 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Armand Stansson
Reveal your secrets
Armand Stansson
Tanár VMS

TémanyitásTárgy: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 3 Empty2019-02-28, 16:32


First topic message reminder :

***



Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 3 Empty2019-06-06, 15:54


A burritos gondolatra felnevetek. Én túl vizuális vagyok ehhez... Arra meg hogy egy hegyomlás gurult le a szívéről eljátszom a gondolattal. - Bevallom nem gondoltam volna, hogy az emberekkel is ilyen lelkiismeretes vagy. - lehelletnyi fázis késéssel pedig kicsúszik a számon - Jól áll. - azt hiszem tulléptem azon a ponton, hogy feltűnjenek az apróságok és leültessem magamat a kispadra. Mellé lépek, én feloldalt állapodom meg a pulttal inkább Chris felé fordulva. A figyelmem is rajta.
- Legyen még egy Úzó. - mondom végül, ha már úgy döntöttünk igyunk. Arra hogy a csajok szét kaptak, és hogy is bírom ezt, nem kell különösebben eltűnődnöm a válaszon.
- A hibázásokat elismerem. Ha van egy helyzet, amit nem jól közelítettem meg, következőnek másképp csinálom. Röviden; felelősség és obijektívitás. - jön egy kis szórakozott vállvonás meg egy mosoly. - És közben táplálkozom a jó pillanatokból. Mint mondjuk ez is - mondhattam volna a mexikoiak gratulációját, Morticia köszönetét, vagy azt, hogy minden ellenére Stansson mégis bizalmat szavazott a maga módján, vagy azt, hogy tovább jutottunk,vagy azt, hogy látom végre Gina szemében csillogni az életet... És még sorolhatnám, de... Nem véletlenül épp csak a jelent hoztam fel, amiben éppen ő is benne van.
Vajon mennyire rontom el a pillanatot ha most megkérdezem, hogyhogy nem maradt a francia lánnyal? De egyenlőre szerencsére nem hozom fel. Talán nem is kell.
- Neked mi a titkod?- passzolom vissza a kérdést közben megkapjuk az italainkat, de a koccintással megvárom a válaszát.



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Christopher Graves
Reveal your secrets
Christopher Graves
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 3 Empty2019-06-06, 14:28



Átkozás & Chris
Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni. De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!


Azt nem tudom, hogy mitől van ilyen jó kedve, de szerencsére ragadós, így az aggodalmat, amit az elkent srác iránt érzek jótékonyan elhessegeti, pláne a megnyugtató szavaival.
- Oké, király, ha gratuláltak a csapatnak akkor csak nem fognak a sikátorban megdobálni burritoval egy gyanútlan pillanatomban. - ömlik belőlem a szó, egy még leheletnyit ideges nevetéssel. Jó, lehet, hogy tényleg elképzeltem, ahogy szállnak az arcomba a jó kis tocsogós falatok. Nem mintha bárki a világon így állna komolyan bosszút, maximum egy tinédzser válasza lenne egy sértésre a kajacsata. Jól esik a kis paskolás szóval az ideges nevetésből kedélyes vigyor lesz.
- Köszi, doki. Egy hegyomlás gurult le a szívemről. - mondom, a következő pillanatban már lazán háttal felkönyökölve a bárpultra. Még jó, hogy magasra nyúltam, ha olyan törpe lennék, mint mondjuk Lizzy, akkor csak a fejem koppanna az asztalon, nem lenne semmi laza könyöklés.
- Nem is tudom. Sör, rövid vagy koktél-srác vagy? - kérdezem, és már szólítom is a pultos fiút és magamnak egy sört kérek, neki meg, hát amit válaszol. Akármelyik is, kikérem, de ha megkapjuk nem jut el hozzá úgy, hogy ne adóztassam meg egy korttyal, persze kivéve, ha a sört vágta rá, mert az van nekem is, azt minek kóstoljam.
- Jól odakaptak neked ma a csajok, te hogy bírod a feszkót? - kérdezek rá, ha már az én lelkivilágom a mexikóiakkal le lett nyugtatva.







Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni.
De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 3 Empty2019-06-01, 00:45


Épp hogy a lelépek a bárszékről és irányt váltok, mikor meglátom a banyát a társaságban olyan könnyeden, olyan természetesen, mintha mi sem lenne normálisabb, minthogy itt lófráljon! Az agyam eldobom! Chrisről elterelődik a figyelmem egy pillanat alatt, és Lauren le is csap rá. Én pedig épp hogy mozdulnék a nő felé, már valójában azt sem tudom merre lehet... Pedig.. ennyit nem ittam. Morticia kérdésére kiszalad a számon, hogy
- Az, aki miatt elhagytam a posztomat verseny alatt... - megtoldom egy méltatlankodó sóhajjal, majd gondolván egyet hozzá teszem. - Ha Stanssonnal előbb találkoznál mint én, említsd meg neki kérlek! - ezt követően eltűnök magam is valóban, még pedig arra a helyre araszolok, ahol eltűnni láthattuk a banyát. Nem valószínű, hogy okos lenne egy feltárást elsütni. Főleg, hogy lehet, semmi haszna nem lenne. Állok a banya utolsó helyén és azon meditálok emelkedett véralkoholszinttel, hogy vajon magas szintű átváltoztatást használt, hogy elrejtse magát, vagy úgy mégis mit. Tény hogy jó vagyok átváltoztatásból, de aligha hiszem, hogy fel tudnám venni egy elvégzett varázslat fonalát, csak úgy megérzésből. Ugyanakkor valamiért megpróbálok vissza emlékezni mi volt az a jellegzetes növény amit éreztem a banya közelében... már ha nem csak flasheltem persze... Ki tudja eszembe jut-e és ha igen, vissza követhető-e bármilyen varázslat belőle... Mielőtt ténylegesen eszembe juthatna azonban bármi, bele botlok Chrisbe, ő meg lényegében belém. És azt hiszem ha az előzőkről bármi eszembe is jut, az minden bizonnyal holnap reggel csapódik ki, mint isteni megvilágosodás. Chris most valamiért sokkal jóképűbbnek tűnik mint eddig, ma este valamiért az egész lénye megkapó számomra... eddig csak simán szimpi volt, most viszont szememnek kedves cukorka... a gondolatra nyelek is egyet. És hogy kizökkentsem magamat az instant és talán kevésbé diszkrét bámulásból, vagy esetleges szemezésből, köhintek egyet és megejtek egy kajla félmosolyt. Olyat, amilyet igazából nem láthatott tőlem még senki és valószínűleg nem is fog a többség. Hiszen ez a mosoly csak bizonyos helyzetekben kerül elő, csak bizonyos személyeknek címezve.
- A mexikóiak gyógyítója egy sokat tapasztalt asszony. Seperc alatt össze raktuk a srácot. Csak megköszönni jöttek a segítséget, meg gratuláltak, hogy tovább jutottunk, illetve sok sikert kívántak. Nem hiszem, hogy neheztelnének... Minden rendben. - vállon paskolom -  Lazíts harcos!~ Cody állj! Ne mondj ilyeneket... Kérlek... Ne flörtölj vele, full nem egy csapatban játszotok! Szusza. Újabb köhintés és igyekszem lehűteni magamat.
- Mivel lenne kedved elütni az időt? - és bármilyen hihetetlen, a fentiek ellenére sikerül úgy feltennem a kérdést, hogy inkább egy egyszerű esti ökörködésre, kihívásra, karaoke-ra, valami apró kis versenyre, vagy fogadásra dobtam be. Mint egy kalandra kész griffes. Ez csillog immár a szemeimben is. Noha mondhatni feltűnően éles a váltás, legalább igyekszem úgy hozzá állni mint előtte, és nem rámozdulni hirtelen agymenéstől vezérelve... Ami mondjuk nincs kizárva, hogy nem esik meg mégis az este további részében... Valamiért a kötelező programok annyira nem kötnek le, kell egy kis őrültség! És hirtelen a banya ügye is elszáll sajnos. Egyetlen este lazítani kicsit... Eddig mindig valamit a versennyel kapcsolatban mókoltam, vagyis a versenyszámokkal kapcsolatban a leghatékonyabb és leggyorsabb gyógyítási formákkal, ha kell úgy mint egy megszállott éjjel nappal. Ez vagyok én. A kicsit flúgos gyógyító kölyök. Rennes tanárnővel leveleztem, könyveket kértem kölcsön tőle, több témában is. Többek közt a banya miatt is. Zsugorvarázslattal, hogy a nyomorult postabagoly ne szakadjon meg. Hála elég jó szolgálatot tesznek ezek a madaranytyűk, bárhol is legyünk a világban.
Néha viszont velem is megesik, hogy ki akarom kapcsolni az agyamat és... És olyankor jön ez..



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Gina Accipiter
Reveal your secrets
Gina Accipiter
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 3 Empty2019-05-31, 18:27






Gina & A Gála

Követem a manót. Igen furcsának tűnik a viselkedése. Ámbár fogalmam sincsen mennyire normális dolog a manóknál ez a szomorkás arckifejezés, meg úgy egyáltalán az ilyen gálákon való viselkedésükbe, bele illik-e ez a dolog? Sosem voltam ilyen gálán.
Azonban amikor a tekintem találkozik a manók hmm... jobb híján főnökével, (mert nekem annak tűnt...) valami megváltozik. Igyekszem megfigyelni az alakot. Magasabb, mint a manók, mégis igen hasonlít rájuk. És van benne valami különös sárm. Na nem mintha nagyon megérintene az ilyesmi. Megtanultam nem a külső és a látszat alapján ítélni. Ellenben semmit jót sem ígér a fegyverkező manók látványa. Márpedig ez egészen biztosan nem normális dolog egy gálán. Pezsgős tálcával sétafikáló manó igen, de fegyveres? Ez új. És nem lehet jó. Tekintsetek paranoiásnak, de nem igazán segít, hogy mielőtt bármit tehetnék, vagy kérdezhetnék tőlük, vagy úgy egyáltalán, huss el is tűnnek. Gyanús ez nekem. Roppant gyanús. Itt bizony készül valami, amiről fogalmam sincs.
Így jobb híján Frida, és Tom felé nézek, és hozzájuk lépkedek, illetve vissza az asztaltársasághoz.
- Srácok. Valami itt nem stimmel. Tekintsetek paranoiásnak, de ti láttatok már szomorú képű, fegyverkező manókat? - nézek végig a többieken. Nem igazán tudom, hogy mit kéne most tenni. A manóm akitől válaszokat reméltem huss eltűnt, és sokkal több kérdőjellel hagyott itt, mint válasszal...


♫ Zene ♫



"Nem akarom feledni a fájdalmat.
Az tesz azzá, aki vagyok."
Vissza az elejére Go down
Christopher Graves
Reveal your secrets
Christopher Graves
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 3 Empty2019-05-26, 20:35



Átkozás & Chris
Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni. De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!

Sok az új arc, de ez engem sosem tántorított el, és azon sem rugózom, hogy Thomas ahhoz képest, hogy még ő maga is új, eléggé gyorsan elkönyveli Hirot és megbélyegzi. Túlságosan rápörögtem a sárkányokra, Cody-ra és a mexikói futóra, akit csúnyán a földbe döngöltem és a hívogató Lauren jelenségére ahhoz, hogy a srácok drámájára figyeljek.
- Wow, haver, ez menő kombónak hangzik. - virítok egy vigyort Hirora, amikor az elemista-aurort mondja. Fogalmam sincs róla, hogy a jelenlegi Minisztériumi parancsnok is ilyen vonalon mozog, pedig akkor odavethetném ezt az infót bátorításul. Míg Thomas elkönyvelte tipikus Mardekárosnak, az én fejemben nincsenek ilyen dobozok, szóval lazán pacsizhatunk, öklözhetünk.
- A lányt? Francia, Laurennel hívják, Sidney és Morticia kimentette egy szorult helyzetből, amikor a francia pasija kicsit begőzölt, és végül kivált a csapatából. - próbálom összefoglalni dióhéjban. Aztán jön a látványos felugrás, amikor meglátom a Mexikóiakat Cody-val. Látszik, hogy a sárkánytudományi előadásnak annyi, mert már kiestem a fókuszkókuszból.
- Bocsi skacok.  - mormogok csak ennyit, Frida női mivoltát elfelejtve, és ahogy elindulok… Lauren beúszik elém, ahogy az arcomra is egy fesztelen mosoly. - Jó újra látni, örülök, hogy maradtál! A te barátaid elég kellemetlen társaságnak tűntek, nehezményezik, hogy otthagytad a csapatot?  - kezdek el beszélgetni, a figyelmem a lányra függesztve, csak a szemem sarkából elkapva Cody tekintetét. Laurennel maradok egy röpke tánc erejéig, hiszen láttam, hogy nagyon egyedül volt, és mást nem engedett közel. Kicsit táncolunk, jól érezzük magunkat, ez semmiképpen nem árthat, de rövidesen ilyen megjátszott lovagmódra főhajtással elengedem a kezét és elköszönök.
És ekkor toppanok be Cody-hoz, akármerre és fújja a szél ezalatt az idő alatt.
- Na heló, elvonult már a hurrikán, ha jól láttam. - köszönök rá egy kis mosollyal, a neheztelő csapattársakra utolva, aztán leolvad a képemről a mosolyt. - Figyu, a mexikói srác meg az edző… Neheztelnek? Jól van az atléta?  - szalad a bűntudat kellemetlenül ráncok képét öltve a homlokomra. Hálás voltam, mikor Cody beszaladt a pályára segíteni a srácnak, akit én csomagoltam össze egy eltúlzott átokkal, és amikor megláttam itt... Oda akartam menni bocsánatot kérni, tényleg, csak lekéstem azt a rövid pillanatot.







Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni.
De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!
Vissza az elejére Go down
Hiro Nagiwara
Reveal your secrets
Hiro Nagiwara
Tag

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 3 Empty2019-05-25, 14:38


Sajnos jó a fülem, de nem nagyon érdekel, hogy még meg sem érkeztem, már leír Stewart. A kérdésére miszerint szembesültem-e a következő feladattal, a rendezvény van olyan előzékeny és megoldja ezt a párbeszédet helyettünk, ami pedig a reményeit illeti...
- Értek, a magam módján. De azért jobb lesz beszélnem olyannal, akinek ez a szakterülete. Nem lenne jó, ha a saját módszereim előbbre helyezném a hatékonyságnál. - és ezzel voltaképp részemről választ és betekintést is adtam számára abba, hogy bár Mardekáros vagyok, meg van a hírem a régi balhéim miatt, most mégsem bajt keverni vagyok itt és még tanácsot is képes vagyok fogadni mástól. Dumbledore nem véletlenül emelte ki nyomatékosan, hogy ismer, és nem kevés tehetségem van, ha féken tudom tartani az indulataimat. Ez egyfajta teszt számomra is. Önuralom meg miegy más.
És ezzel Chris felé is fordítom a figyelmem. - Elemista, meg még pár más szakról kóstolók. A végcél az elemista auror. - közlöm egyszerűen. Noha az aurort mint olyat eddig nem sokaknak hangoztattam, talán most mondom ki először hangosan, de a szándék komoly. Dumbledore tudja milyen vagyok, azt is, hogy micsoda, csak akkor fog a minisztérium és az aurorlét bármilyen formája köré engedni, ha most jól szerepelek. Mind csapatjátékban, mind elfogadásban mind mindenhogyan. Aki rám néz, gondolhatja, hogy csak azért akarok auror lenni, mert akkor hatalom kerül a kezembe és villoghatok, vissza élhetek vele. De ennél kicsit árnyaltabb a helyzet. Komolyabb a tét, és ha nem tudnám a miértemet, nem is vállaltam volna el, hogy becsatlakozzak.
Chris szavaira elvigyorodom és hagyom hogy betaláljon a labda, cserébe kap egy amcsis kézfogós-összepacsizást. Na jó tetszik a humora és az, ahogy kezelte a helyzetet. Jó lesz ez. Egy szőke véla lány azonban elcsalja az amcsi srácot a beszélgetésből az én figyelmem pedig az egyedül ácsingózó Fryda-ra esik és be is csatlakozom hozzá és valóban kicsit bővebben szól mint vártam volna, de fő a változásokhoz való alkalmazkodó képesség! Meg ha már szóba álltam vele, miért ne vegyük komolyan a beszélgetést.
- A miértek mindig fontosak. - értem ezt voltaképp a célokra. - Melyik tárgyat is vetted fel? - bele gondolva a legtöbb tanárunk nem igazán tanult tanárkodni, legalábbis tanulmányokat tekintve. Egyszerűen kiemelkedően, tehetséges volt az adott tárgyból, amit végül oktatni kezdett. De a jelenlegi tanári gárda igen színes. Érdekes lesz egy tanár-tanárt látni a sorok között. Valamiért nem túl népszerű szak.
- A tanulmányaim során vízválasztóhoz értem, és Dumbledore feltételhez kötötte a további lépéseimet. A feltétel pedig a VMS volt. - Adom meg a lényegre törő választ. Majd jön egy firkász egy x évvel ezelőtti újságkiadással amiben Stansson múltjával kapcsolatban szaladt meg alaposan a tintája az írónak, és Frida elég nehezen takarna ki bármit, ha csak bele nem csomagolja magát az újságba, lévén, könnyeden olvasom magam is a válla felett az egészet, majdnem szinkronban vele.
- Hah.. Ezüst mi? - ez minden bizonnyal csak nekem lesz belső poén, de ha Fryda netán gyanút fogna, nem fogom leplezni. Sosem tettem, csak ha nyomós okom volt rá. - Azért erősen kíváncsi vagyok a Dél-Afrikaiak mit kezdenek Stansson nélkül. A régi írások, alapján, nem csak emiatt a cikk miatt, egyértelmű, hogy miatta jutottak el a döntőig... és az is, hogy végül rajta múlott, hogy nem lettek aranyak. - persze tisztában vagyok vele, hogy a lapokban megírt híreket, aligha lehet tényként kezelni. Vagy a megtörténtekkel azonosítani. - Nézd csak..- mutatok arra a bukott pillanatot megörökítő mozgóképre, ahol Stansson mellé szúr. És nem is a mellé ment mozdulat amire mutatok Frydanak, hanem a miértre. Egészen halkra fogom a hangomat és közelebb is hajolok a lányhoz, a bizalmas kommunikáció a cél, semmi más, így számomra a helyzet nem jár feszélyezettséggel, még úgy sem hogy közelebb kerültem a nyakához. - Ilyet láttál tőle mostanság? - kérdem komolyan, halkan, hogy csak hozzá érjen el a kérdés.
Vissza az elejére Go down
Gillian Ollivander
Reveal your secrets
Gillian Ollivander
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 3 Empty2019-05-25, 12:38




Team above all


Zene ❥
Ruci ❥
>Minden ember egy könyv ezernyi oldallal, és minden oldalon rejlik egy kijavíthatatlan igazság.<

Dany táncra kér engem meg fejbe kólint valami biztosan. Egészen addig úszom a rózsaszín ködben, nevetgélek csilingelő hangon és élvezem azt ahogy Danyvel össze hangolódunk, ameddig meg nem látom a kivetítőn a sárkányokat, és bár ez annyira még nem is zökkent ki. Hiszen kit érdekel, bármi is ha egy ilyen pasi karjaiban lehetek az est folyamán?!
Aztán meglátom a testvéremet és valami hatodik érzék miatt kipukkad a rózsaszín köd. Dany kap egy puszit az arcára, meg össze piszézem az orromat az övével, ami már önmagában vicces, ha szórakozott kedvében van és nem hajlandó lejebb hajolni, mondván kéreti magát akkor a puszit a nyakába kapja, a piszét pedig az állára. Ezzel pedig el is köszönök tőle egy kis időre. És mesteri ügyességgel úszom át a tömegben eltűnve, hogy ne tudjon követni senki. Én azonban célirányos vagyok. Óvatos és megtartom a távot, de határozottan levadászni készülöm a tesómat.
Ha kiért a gáláról, valamennyi fáziskéséssel de érkezem az egyik árnyékból. Lehet a frászt fogom rá hozni, talán még meg is átkoz, de állok elébe! Legalább a visszafelé úton vele szeretnék tartani, utána hagyom pihenni, vagy hogy azt tegyen amit akar.
- Mi történt? - kérdem derűsen, de kellően nyitottan és Lyz tudhatja ezt ennyire nyíltan telibe, csak akkor kérdezem meg, ha nagyon látványos, hogy valami nyomasztja. Egyéb esetben kisimogatom a lelkéből ha valami nyűgje van, vagy kihisztizzük egymással ha olyan, egyéb opció gyanánt. De ez most egyértelműen más. Bele karolok lazán, közben leszedem a magassarkúimat amiben eddig tökéletesen nyújtott lábbal, elegánsan tipegtem mellette és össze megyek vagy egy jó tíz centit. Elpakolom egy mozdulattal a trükkös táskámba őket és rápillantok, valamivel lentebbről, vállon csókolom, kicsit még hozzá is bújok egy rövid pillanatra mint valami macska és várom hogy megszólaljon. Részemről ezek egyszerű, közvetlen testvéri szereteteszközök. Lételemem a tapi meg az érintések, úgyhogy túl újként nem fogják érni Lyzt ezek a megnyilvánulások, noha ennél jobban nem szándékozom én sem bele mászni az így is már zaklatott kis lényébe.





You should see me in a crown
I'm gonna run the city of nothing
Vissza az elejére Go down
Morticia Maganti
Reveal your secrets
Morticia Maganti
Mardekár VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 3 Empty2019-05-25, 11:26


to: the team

Már épp felállni készülök a helyemről, mikor meglátok valami nagyon nem ide illőt a tömegben. Egy kopasz nő mászkál, láthatóan keres valamit, de nem úgy tűnik, mintha bérmelyik csapathoz tartozna, vagy egyáltalán a verseny miatt lenne itt. Talán a kis alkohol miatt, vagy az ösztöneim miatt, de elkap az érzés, hogy odamenjek, és megkérdezzem, hogy mi a fenét akar. De mire indulnék, már nem is látom.
- Ez meg ki a fene szerinted? - fordulok oda Codyhoz, mielőtt eltűnik, majd újra az italommal foglalkozom. Ekkor érkezik meg Sidney. A kérdésére vágok egy fintort, ami szerintem sok mindent elmond, de azért válaszolok rendesen is.
- Borzasztó... ennyi embert, és nézd, ilyenekkel van tele, amióta itt vagyok - mutatok az enyelgő párocska felé, akiktől még mindig felfordul a gyomrom. Undorodva eltolom magam elől a poharat, nem is akarok már többet inni. És nem, nem azért zavar, mert jajj de irigy vagyok hogy így egymásra találtak, nekem meg nincs senkim, hanem simán csak leszarom mindenki más magánéletét és jó lenne ha nem tolnák a képembe. - Na és te? Gondolom nem sokkal jobban... - jegyzem meg, majd körülnézek, mielőtt folytatnám. Mikor látom, hogy nem figyel senki, kicsit halkabbra fogom a hangomat. - A döntő után az oroszok azt akarták hogy álljak be hozzájuk. Ott nem mondtam nekik semmit, csak azt, hogy átgondolom, voltak vagy tízen és nem mertem egyből elutasítani őket, de... valamikorra választ várnak, és nem tudom, mit tegyek. Akartam róla beszélni az edzővel, úgyhogy csak ezért jöttem el erre a szar gálára, de őt se láttam azóta, hogy elmentetek az amerikaiakkal. - Azt hiszem ennyit egyszerre még életemben nem beszéltem, de ez most fontos ügy, mert nem csak engem érint, hanem az egész csapatot, ahonnan végül is Sidney-n kívül nem igazán érdekel a többi, de akkor is.


Vissza az elejére Go down
Thomas Stewart
Reveal your secrets
Thomas Stewart
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 3 Empty2019-05-25, 10:49




Már el is felejtettem Chris nagyobb bakiját a verseny alatt, annyira lekötik a figyelmem jelenleg a sárkányok problémája. Na, igen, ha az ember fia egy ilyen bitang hatalmas valamivel találja szemben magát, azt nem lehet félvállról venni. Az amerikai srác pedig ilyen szempontból felér egy járkáló enciklopédiával, ami igazán hasznos jelen pillanatban. És ahogy elnézem, örömmel is mesél róluk, egészen addig, amíg fel nem bukkan az új srác. Az igazat megvallva, nem ismerem túl behatóan, épphogy csak látásból, sohasem voltam oda a hozzá hasonló alakokért. Valamilyen úton-módon már az aurája is elég ahhoz, hogy megtorpanjak, ha esetleg valamiért mégis ismerkedni szeretnék vele. Ráadásul, kinézet alapján úgy néz ki, ő is alaposan megválogatja azokat, akik körbevehetik. Amolyan vérmániás valakinek képzelem, akinek mindene lehet a származás, habár nem ismerem a családi hátterét. Bár, a Mardekár, mint ház, bőven elég erre a feltételezésre.
- Úgy látom, téged elég szépen kiszemeltek… - bököm oldalba Christ egy kaján mosoly kíséretében, hiszen azért nekem is feltűnik a szőke csajszi, ráadásul a mellettem ülő srác felé intett, és amint észrevettem, hogy Chris tekintete elkalandozik, az enyém is útra kelt a vele megegyező irányba. Elvégre, mi lehet olyan fontos, hogy pont az ő figyelmét vonja el egy pillanatra a sárkányokról? Egészen eddig élvezettel beszélt róluk, most viszont másra figyel. - Honnan ismered? - teszem fel a kérdést, hiszen a lányka nem csapattag, talán pont egy rivális oldalon áll, Chris pedig… Talán Amerikából? Igen, az esélyesebb, a két ismerős pedig most újra összefut. Lett volna köztük valami komolyabb is? Nem mintha az én dolgom lenne, de immár nem a sárkányoknak szentelem minden figyelmem, ez pedig megnyugtató.
A házimanó azért időközben feltűnik számomra is, habár jelenleg sokkal érdekesebbnek bizonyul számomra egy leendő vagy volt románc ígérete, mint egy manóé, aki ki tudja, miért olyan letört. Még a roxforti lények sem kötötték le soha annyira a figyelmem, vannak és kész, de ezen kívül mihez kezdjek velük? Sajnos tudok róla, hogy sok manó él még mindig rabszolgasorsban, talán ez is egy közülük, de én személy szerint mit tehetnék az ügy érdekében? Van egy maroknyi aktivista, akik harcolnak a varázslények jogaiért, de a társadalom többsége még mindig helyesli a régi, jól bevett módszereket.
- Valami baj van? - pillantok Chrisre, amikor váratlanul felugrik, majd tanácstalan képet vágva nézek körbe, a baj forrását keresve. Személy szerint semmit se látok, ami ilyen reakcióra ösztönözhetné őt, úgyhogy hamar rá is hagyom a keresgélést. Helyette figyelmem ismét a manó felé irányul és nagy meglepetésemre addigra már valamit tart a kezében. Kisebb hunyorgás árán hamar ki is veszem, hogy az talán egy lándzsaféleség lehet, de valamilyen fegyver biztosan. Ráadásul, nem ő az egyetlen… Kisebb csapat vesz körbe egy magasabb lényt, aki vagy ami, fegyvereket ad a kezükbe, engem pedig kifejezetten rossz érzés kerít hatalmába. Már bánom, hogy a sárkányok helyett nem a manókra koncentráltam korábban, hiszen ők azért sokkal nagyobb felfordulást tudnak okozni. Fogalmam sincs, egyedül mire mehetnék ellenük, de azért felállok, hogy beszéljek velük, valamiféle magyarázatot követelve, de mire elindulnék, elhoppanálnak. Talán lázadás készül?


Vissza az elejére Go down
Elizabeth Ollivander
Reveal your secrets
Elizabeth Ollivander
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 3 Empty2019-05-23, 11:02




Lizzy & Sidney, Herr, földiek


Érzi, hogy Sidney nem repes a válaszától, de ahogy Stansson is mondja, benne is felmerült mindkét dolog, Lizzy pedig egyszerűen válaszokat akart, hogy mi ez az egész, és miért érzik, hogy fenyegetést jelentenek a számukra. Nem akarta ő sem elfogadni a dolgokat, de az elsődleges forrás a legjobb, amit aztán össze lehet vetni másokkal, másodlagosakkal. De úgy fest, nem kapnak választ, mert a Herr elég gyorsan lezárja az ügyet. Azért amikor az amerikaiakat lepökhendizi, akkor megremeg a szája széle. De nem mosolyra, vagy örömtől. Minden esetre amikor intenek neki, csak feláll, vet még egy pillantást a többiekre, aztán eltűnik, és ahogy a Herr tovább áll, Sidneyre veti a tekintetét. Egy fél pillanatig nem tudja, magyarázkodjon-e, vagy sem, kell-e mondania bármit is, de a vérfarkas hamarabb megszólal.
- Azt hiszem az most jól esne egy kis edzés nekem is. Teszek pár tiszteletkört, átöltözök, és találkozzunk a parkban. - válaszolja, egy fáradt, de lelkesnek tűnő félmosollyal, aztán hagyja, hogy a lány lelépjen, ő meg kerít magának valami üdítőt, hogy legyen valami a kezében, és erőt véve magán elintéz pár fontosabb kört olyanokkal, akiket innen vagy régebbről ismer, mert ha nem nagy, de valamekkora neve azért van, lepacsizik néhány alakkal, aztán eltűnik, hogy valami könnyedebb, gyakorlóruhát varázsoljon magára, hacsak valaki le nem kapcsolja. Zúg a feje a beszélgetéstől, meg az egész jelenettől.




Vissza az elejére Go down
Sidney Smallwood
Reveal your secrets
Sidney Smallwood
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 3 Empty2019-05-22, 10:17



A verseny & Sidney



Nem tetszik Lizzy válasza. Mintha érdekelnék az okok és a lehetőségek, pedig ezekkel nem szabadna foglalkoznunk, csak elküldeni a fenébe ezeket az alakokat. Nem értem, hogy Stansson miért nem szól egy szót sem, csak vár, hogy mi beszéljünk és azt sem értem, hogy aztán a másik csapat távozása után miért lép le egy szó nélkül Dumbledorral beszélgetni. Nem csoda azt hiszem, ha kissé elhúzom a számat és az sem, hogy okkal nem vagyok oda az efféle eseményekért. Ezúttal sem épp úgy alakul a dolog, hogy tetszetős legyen számomra.
- Beszélek Morticiával, aztán... lehet, hogy megpróbálok kisurranni. - elmehetnénk feszegetni a határainkat akár, bár könnyen lehet, hogy Lizzy maradna szórakozni. Ő azért lazább e téren, mint én és volt már ilyesmiben része és láttam rajta, hogy nem örült annak, hogy elszólították a többiektől a kötelesség miatt. Én nem bántam és annak is örülök, hogy Morticia és Cody szétválnak, így nem okoz gondot nekem sem, hogy a lányt célozzam meg. Kíváncsi vagyok még mindig, hogy mit akartak tőle, így hát lekapok valami ismeretlen eredetű koktélt az egyik közeledő pincér tálcájáról és a vámpír lány felé veszem az irányt miután elköszöntem Lizzytől.
- Nos... hogy bírod? - a felhajtást, a tömeget... neki azért nem lehet ez egyszerű és persze sejtheti, tudhatja, hogy érdekel ami a versenyen zajlott, de vagyok annyira korrekt, hogy nem egyből a nyílt kérdéssel indítok. Maximum majd az lesz a második.


©
Vissza az elejére Go down
Armand Stansson
Reveal your secrets
Armand Stansson
Tanár VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 3 Empty2019-05-19, 11:35




Dupla vagy semmi

 
 

Gina elindul tehát a manó nyomában, és az újságot lapozgató Frida, na meg a többiekkel csevegő Tom is felfedezheti, hogy a manó, ahova bemegy folyosó, tele van már manókkal, akik egy magasabb alaktól kapnak mindenféle fegyvereket, mintha valami rajtaütés készülődne. Az alak egyébként az emberekhez képest alacsony, csak a manóknál magasabb. Csúcsos neki is a füle, viszont roppant sármos, mintha egy manó egy vélával párosodott volna. Aztán az illető tekintete találkozik Gináéval, na meg a háttérből kukkoló Fridával, Tommal, így gyorsan odaköp pár szót a társainak, és a szomorkás tekintetű manóval együtt elhoppanálnak.
Morticia Codyval „italozgat”, és immár a vámpírlány is felfedezi a tömegben bóklászó kopasz nőt, aki mögött most nincsenek testőrök, de mindketten egyértelműen észreveszik, hogy a nő azért tudja ilyen ügyesen űzni a sötét mágiáit, mert nem látható. Hogy az angol csapat bizonyos tagjai miért látják őt, az továbbra is rejtély. A banya mintha keresne valakit, de mire a kettős mondjuk utánamenne, már nincsen sehol.
Chris továbbra sem tudja eldönteni, hogy Laurenhez menjen oda, vagy Codyhoz, de a francia lány van olyan előzékeny, hogy mire elindul, ő is elindul felé, így félúton tudnak találkozni. A szöszi láthatóan igencsak szimpatizál hősünkkel, hiszen míg másokat látványosan elhajtott, itt ő maga adott jelzéseket.
- Örülök, hogy láthatlak Christopher, végül úgy döntöttem, hogy maradok még egy darabig, mielőtt hazarepülnék. Nem akartalak elszakítani a barátaidtól, csak gondoltam ideköszönök. – Azért mégsem fogja ő felkérni a srácot, de ha Chris megteszi, nyilván nem mond nemet.
Stanssonék esetében pedig maga az edző szólal meg, miután meghallotta a csapatkapitányaitól a választ. – Nos igen, az elutasítás és a kétkedés. Számomra is ezek merültek fel. És pontosan tudod, azért jöttünk, hogy győzzünk. Nem alkudozni. – Egy pillanatig méregeti a másik edzőt, aztán feláll, onnan néz le a másikra. – Pökhendi. Amerikai. Annál jobb. Szép győzelem lesz. – Int a lányainak, aztán köszönés nélkül távozik a másik küldöttségtől nyomában a kettőssel. Visszakíséri őket a csapathoz, aztán még odamegy Dumbeldore-hoz, mert úgy fest fontos a pofavizit, de az este hátralévő részében már nem látják.

//No mostanság ennyi, két hetes határidőt adok, hogy mindenki tudjon írni, aztán jön az amerikai meccs, amin ha továbbjuttok, akkor 2 hónapos szünet jön, ahol igény szerint szívesen mesélek, mint kalandmester, hiszen manapság 3 meseszál is felmerült. Nem kötelező részt venni a mesén, lehet pihentetni is a játékot, aki szünetet kérne.

Határidő június 1//



[/color]



Vissza az elejére Go down
Morticia Maganti
Reveal your secrets
Morticia Maganti
Mardekár VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 3 Empty2019-05-18, 20:18


to: the team

Igazából én is csodálkozom magamon, hogy nem fordultam vissza félúton vagy minimum az ajtóban, lehet, hogy megbánom még később. Sidney-vel én is akarok beszélni majd, úgy láttam rajta, mikor elment, hogy ő is szeretne velem. Ez az egyetlen indok, ami miatt nem megyek el abban a pillanatban, hogy meglátom az enyelgő párocskákat. Érzem, hogy kerülget az undor, ezért gyorsan keresek valamit, ami leköti a figyelmemet addig is, mert egyre erősebben jön a késztetés, hogy lelépjek. Mikor inni kezdek, veszem észre, hogy Cody ül mellettem, bár van köztünk két szék. Egyedül van, így hát mikor ha nem most köszönjem meg, amit végülis tett értem. Ahogy látom, meglepődik rajta, vagy talán azon, hogy egyáltalán itt vagyok. A reakciójára egy félmosoly a válasz, nem igazán tudom, hogy mit mondhatnék erre, de látom, hogy örül neki, vagy hálás vagy valami hasonló. Ilyen szociális dolgokban sosem voltam jó, szerintem nem itt fogom megtanulni. Mielőtt bármi mást mondhatna, a mexikóiak mintha a semmiből teremnének ide. Vagy nem a semmiből, csak eleget ittam már, hogy ilyet ne vegyek észre? Gyorsan eltolom a poharat magam elől, nem akarok teljesen zombi lenni az este. A gratulációt és a kézfogást én is fogadom, bár eléggé meg vagyok lepve, hogy idejöttek. Mondani nem mondok semmit, szerintem a kézfogás elég ebben a szituációban, és ahogy látom, nem cseverészni jöttek, mert már mennek is tovább. Visszafordulok Codyhoz, aki épp akkor vesz elő valamit a zsebéből. – Ohh… köszönöm – veszem át a kis üvegcsét, majd megvizsgálom a tartalmát. Mikor kinyitom és megérzem az összetéveszthetetlen illatot, elmosolyodom. – Életmentő vagy – vigyorgok rá, majd mivel ő is más társaság után néz, én is kicsit odébb állok. Újra keresek magamnak egy sarkot, ahonnan látok mindent, de engem nem zaklat senki remélhetőleg. Beveszek egyet az újonnan kapott bogyókból, ezzel egyelőre el van intézve, hogy ne vessem rá magam valakire aki még él és mozog.


Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 3 Empty2019-05-18, 16:37


Morticia felbukkanása meglep. Annál is inkább, mivel valamiért abban a hiszemben voltam, hogy tényleg inkább elblicceli a gálát. Most mégis itt van és köszönetet nyilvánít. A kérdésre választ sem vár, de nem zavar, úgyhogy a helyzet magáért beszél.
- Ez igazán jó hír, örülök. - és valóban! Mindig jó érzés mikor elismerik amit csinálok. Épp mondanék neki még valamit, ami helyben jut eszembe és végülis alkalmas is a pillanat hogy felhozzam, látva hogy ő is italozik, vagy legalábbis szolidarít, de jönnek a mehikóak szintén köszönetet mondani. Viszonzom a kézfogásokat.
- Ez csak természetes. - és már mennek is tovább én pedig vissza fordulok Morticia felé. - Várj van itt neked valami. - Majd elő szedek a zakóm belső zsebéből egy zöld csepp alakú fiolát amiben vörös kristályszerű gyöngyök sorakoznak. Minden zavar nélkül nyújtom át a lánynak. - Remélem segít túlélni a tömeget majd. Teheted az italodba, vagy rágcsálhatod mint a tic-tac-ot. - egy enyhe walesi szójárás most beüt a beszédembe ami azt jelzi, hogy kezd hatni az alkohol. De még érhető miről hablatyolok. Még egy kacér kacsintást is kap szegény lány de ennél több információval nem szolgálok sajna. Ha a fiolába inhalál érezheti a vér eltéveszthetetlen illatát.
Én pedig... Tovább állok. Mégpedig a nagyjából felénk tartó Chris felé veszem az irányt egy intéssel meg egy derültebb képpel, mint előtte. Igen Morticia szavai meg a mehikóiaké elég volt hogy vissza nyerjem a lelki békémet. Most pedig többek közt azzal a feltett szándékkal tartok Chris felé, hogy kérdezzek tőle egy két dolgot. A szemeim csillognak, mintha minimum Nobel-díjat kaptam volna!



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Fryderyka Herbs
Reveal your secrets
Fryderyka Herbs
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 3 Empty2019-05-17, 09:40


Nem számítok arra, hogy valaki oda fog jönni hozzám, s ez azért elszomorít egy kissé, ha nem is mutatom. A többiek tök jól elklikkesednek én meg olyan vagyok, mint elefánt a porcelánboltban, pedig azért nem tegnap érkeztem. Viszont ha már itt tírtunk, a friss érkezővel nem a bajom, hanem a jó szerencsém gyűlik meg, mert Hiro megment attól, hogy egész este egyedül kelljen ácsorogjak.
A kérdésére felkapom a fejem - egész eddig egy gálatárs/ellenfél lány ruháját fixíroztam, mert nem tudtam rájönni, hogy azt hihette-e jelmezbálban vagyunk, avagy komolyan gondolta, hogy sárga kanárinak öltözik a gálára... esetleg náluk ez nemzeti viselet lenne? -, s már villan is a mosolyom, ami nagyjából az állandó kiegészítőm és védjegyem a bohókás ruhák mellett. Epermintás zsebeimből kihúzom kezeimet, hogy ne legyek illetlen.
- Élvezem, köszönöm kérdésedet. Jó újra iskolapadot koptatni, végre nem tűnik a jövőm céltalan lézengésnek. - válaszolom meg kissé bővebben, mint ahogy (szerintem) kíváncsi lehet rá. Hiába, tőlem kérdezni veszélyes üzem, mert a szavaknak nem vagyok híján, beszélgetés a lételemem.
- Hogyhogy csak most érkeztél? - kérdezek vissza, s közben ezzel időt igyekszem nyerni magamnak, mert a neve az bizony nem jut eszembe rögvest csak az, hogy sokszor láttam a Roxfort falai között. Jellegzetes vonásai vannak, nehéz lenne elfelejteni.
Míg a csevegés kialakul közöttünk addig az újság is a kezünkbe kerül. Úgy tartom, hogy Hiro is beleláthasson, s érdeklődéssel lapozgatom át. Olvasni legalább annyira szeretek, mint beszélni, s ha már belefutottam előbb abba, hogy pletykálkodni nem illendő, azért azt csendesen be kell valljam magamnak, hogy illik vagy sem, attól még szeretem a sztorikat, éppen ezért a bulvársajtót sem vetem meg. Muglilapból tengernyi van ilyesmi, de azért varázsvilágit is lehet találni.
- Peches nemzet. - utalok Dél-Afrikára, megállva egy cikknél róluk és a majdnem nyereségeiknél. - Bár azért az ezüst sem csillog rossz fénnyel. - bújik elő belőlem az örök (kivéve, hogyha az elmúlt évemet vesszük számításba) optimizmusom. Lapozok egyet és megakad a szemem a képen, mely a holttestet ábrázolja. - Szent szűzérme! Mi történhetett? - bukik ki belőlem és azonnal neki is fogok, hogy elolvassam a szöveget is a kép mellett. Továbbra is igyekszem nem kitakarni Hiro elől.
- Te tudtad? - kérdezek rá nála. Én a magam részéről nem vagyok kiművelve a verseny történelmét illetén, de ettől még más lehet, hogy igen. Ezért is kérdezek rá. Közben pedig úgy falom a sorokat, mint aki valami rejtett összeesküvésre szomjazik. Hátha szemembe ötlik valami sorok közé rejtett érdekesség.



|| kiss me hard before you go ||
~ summertime sadness ~

Vissza az elejére Go down
Elizabeth Ollivander
Reveal your secrets
Elizabeth Ollivander
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 3 Empty2019-05-15, 22:47


[Sidney, Herr és a földiek]

Lizzy nem az a kifejezetten forró fejű valaki, bár tény, hogy kamasz. De azért nem csattan fel annyira, vagy úgy, mint Sidney. Bár megérti a lány kifakadását, amikor ő hallja meg a szavakat, akkor csak néz. Persze, kedvesen oda fáradt a félreeső helyre, le is ült, és igyekezett nagyon kedvesen.és illedelmesen nézni a triót, aki vele szemben foglalt helyet. És mégis.. ösztönösen, ahogy meghallja Sidney felcsattanását, valami megmozdul benne. Ennek jelát adva finoman felemeli az egyik kezét, ezzel félig leintve a lányt, félig jelezve mindkét félnek, hogy várjanak, ne siessenek el semmit. Súlyos, túlságosan is súlyos szavak ezek, amiket nem lehet egy ilyen laza mozdulattal leütni. Akkor se, ha teljességgel ostobaság. Lizzy fejében valami formálódik, de nem néz a Herr felé, mintha tudná, hogy most nem fognak semmit sem leolvasni az arcáról.
- Valahol kedves, hogy felmerült az ajánlat, de engem érdekelne, hogy miért? - hangja egész kimért és elgondolkodó, miközben kissé kihúzza magát.
- A csapattársam szavai azt hiszem eléggé kifejezik, mennyire meglepő a verseny jelen pontján egy ilyen ötlet. Egy vereség a lehetséges győzelem reményében? Szeretném tudni, mi vezette ide a csapatukat, mindenek előtt.- és nem csak az edzőre, hanem a két másikra is, akik ott vannak. Esélyesen nem őket áldozná be a férfi. És tény, hogyha csak megfontolná.az ajánlatot, akkor ahhoz nyílt.lapokkal kéne játszaniuk, amihez előbb a.másiknak kellene terítenie. Mert bár Sidney szavaiba van igazság, Lizzy tudni akarja, miért érzi saját magát gyengének az amerikai válogatott. Mert ha nem érezné magát annak, akkor most nem ülnének egymással szemben. Ez több, minthogy megijedtek tőlük. És Lizzyt ez érdekli igaziból. És bár a gondolattal eljátszik, nem akarna ilyen alkut kötni, bajtársat nem hagyunk hátra. De valahogy a játékos arra biztatja, hogy kérjen még lapot, messze vannak a 21től. A Herr pedig úgyis beleszol, ha akar.
Vissza az elejére Go down
Sidney Smallwood
Reveal your secrets
Sidney Smallwood
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 3 Empty2019-05-15, 10:03



A verseny & Sidney



Követem Stanssont Lizzyvel egyetemben, bár úgy látom, hogy neki kevésbé tetszik, hogy külön kell vonulnunk a csapattól. Gondolom inkább bulizna és elengedné magát. Ellentétben velem, akinek szinte már jól jön ez a dolog most, hiszen nem vagyok egy party arc, táncolni se nagyon szoktam, meg egyébként is ki kérne fel? Daniel láthatóan rá van cuppanva Gillyre, Chrisre meg az a másik szőke, a francia lány. Igazából cseppet sem lep meg. A pasik a szőke csinibabák után loholnak, ez valahogy most sincs másképp, mint általában. Tom ha jól láttam csak lődörög és egyébként sem a szívem csücske a buta megszólalásaival, Codyról aki ugye lelépett gyógyítóként és én belé helyeztem a bizalmamat már ne is beszéljünk. Az új srácot meg érdemben nem is nagyon ismerem, szóval kifogytunk pasikból. Váltok majd pár szót Morticiával, aztán megpróbálok lelépni mielőtt még a kis kedvenc francia csapatom hímnemű egyedei megérkeznének, mert hozzájuk aztán végképp semmi kedvem.
- Nem! - talán kissé erős és hirtelen, ahogyan reflexből rávágom az elutasító választ, főleg hogy talán nekem ebbe beleszólásom sincs, de az edző semmit se szól, mintha... mérlegelné a hallottakat!? - Úgy értem... erősek vagyunk mi önmagunkban is, nincs szükségünk ilyen egyesülésre csak, mert megijedtek tőlünk! - nem igazából ez nem az a helyreigazítás volt, aminek lennie kellett volna, de ennek ellenére mégis büszkén húzom ki magamat még akkor is, ha ne adj isten Lizzy vagy az edző nem ért velem egyet, hiszen ezek az illetők mégis csak Lizzyhez is tartoznak, hiszen ugyanonnan származnak. Én viszont akkor sem akarok efféle trükkökhöz folyamodni és ha netán ilyesmi történne talán... le is lépnék. Bőven elég volt ez a mai csapatszéthúzós akció.


©
Vissza az elejére Go down
Christopher Graves
Reveal your secrets
Christopher Graves
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 3 Empty2019-05-12, 10:44



Átkozás & Chris
Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni. De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!


Fridát Gilly még tovább pörköli, én csak elvigyorodom és félvállról veszem az ilyen viccelődést, nekem ez alapvető lényem, ha valami komolyabbra fordul azt az ember észreveszi. Vagy nem, aztán koppanunk, ha valamelyikünk félreértette a jeleket.
Mondjuk azt nehéz félreérteni, hogy míg a szöszi elhajtja a random pasikat, addig nekem integet. Jól esik, hogy emlékszik rám, és a legutóbb a meccsen kábé olyan érzésem van, mintha körbedongott volna. Aztán lehet, ha ezt kimondanám neki, akkor jönne a francia úrihölgyködés, hogy “Én aztán nem!” és egy csattanós pofonnal vége is lenne a kapcsolatunknak.
Minden esetre visszaköszönöm neki egy vidám mosollyal, remélem, hogy ragadós, és ő is elmosolyodik, mert látszott, hogy a barátnőivel nem éppen volt egy hullámhosszon és ráfér egy kis mosolygás.
Lehet, hogy elindulnék a lányhoz, de egyelőre csak próbálom kitörölni a fejemből azt, hogy a srácot szétkentem a pályán, ami igen nehéz, tekintve, hogy a tekintetem újra meg újra visszatér Cody-hoz, aki egyedül üldögél, és leesik, hogy már nincs is egyedül…
Mint akibe villám csapott úgy ugrok fel a helyemről, feléjük fordulva, de mire elindulhatnék, tovább is suhannak, így lassan visszaülök a helyemre, valamilyen csüggedtséggel.
Viszont Tom szóval tart, és éppen a sárkányokról dumálunk, ami egy igen jó pont, tekintve, hogy eddig csak úgy néztem a pasira, mint az izmos újgyerek aki kiütött a futós számból. És hát… ez nem éppen ideális egy csapatban.
- Pont akkorákat! - mutatok a kivetítőfelé, újra lelkesen és kihúzom magamat. Látszik, hogy dübörög bennem az izgatottság, és hogy akármelyik pillanatban felugranék akármelyik hátára, ha kapok érte elismerést, ha nem. Azt se tudom, hogy mit kapunk, ha nyerünk. Világsajtót magunknak és az országunknak, oké, de valami anyagi juttatás vagy egyéb?...
Egy ideig nézem Dumbledore-t, de Hiro-ra terelődik a figyelmem, aki igen furapók, már hozzám képest, de azért elfogadom a kezét és megszorítom, olyan fél-erősen, nem izmozva, az nem az én asztalom.
- Chris Graves, igen, Bestiamester, te melyik szakot koptatod? - kérdezek vissza, mert nem akarom elbagatelizálni, hogy mardekáros sötét arc, úgy is alkimista vagy bájitalkeverő. A megjegyzés, amit tesz egy cseppet se riaszt meg, tekintve, hogy eléggé... libsi vagyok, és Morticia is vérlény és totál ártalmatlan. Asszem.
- Hát, már tényleg kezdünk sokan lenni a csapatban, de azért még is csak diétázzál szerintem. - vigyorodok el, fesztelenül viccelődve a vérivással. Nem tudom elképzelni, hogy valaki megkockáztatná, hogy erőszakkal igyon egy emberből, amikor a 21. században már annyi mindennel el lehet kerülni. Fájna a szívem, ha megzabálnák a gyógyító srácot. Nem mintha ez valós veszély lenne. Végül lassan felemelkedek és elköszönök az asztaltársaságomtól, aki mivel Gilly Dany-vel táncizik, Gina pedig manózik, valószínűleg azt eredményezi, hogy Tom és Hiro marad itt kettesben. Azt még nem döntöttem el, hogy a francia lány vagy Cody a végcél, de szerencsére a kettő nem pont ellentétes irányba van, szóval egy percem még van dönteni, hogy csapattárssal beszéljek, vagy a lánnyal.







Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni.
De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!
Vissza az elejére Go down
Thomas Stewart
Reveal your secrets
Thomas Stewart
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 3 Empty2019-05-12, 08:56




Azt azért némileg megnyugtató látni, hogy legalább Chris örül a bestiáknak, ami valljuk be, nem sok embert hoz lázba. Tulajdonképpen, azt sem igazán értem, hogy őt miért pörgeti fel ez ennyire. Egyáltalán nincs veszélyérzete? Az rendben, hogy szereti a nem mindennapi lényeket, nincs is ezzel semmi baj, amíg csak könyveket olvas róluk és elméleti szinten tanulmányozza őket, hiszen nem árt velük senkinek. De ahogy hallottam, a srác hajlamos mindenféle – zsebben is elférő – szörnyecskét cipelni ide-oda, így az se lenne számomra meglepetés, ha itt is begyűjtő körútra indulna. Mármint Norvégiában. Nem ismerem az errefelé őshonos lényeket, de az amerikai fiú számára igazi kincsesbánya lehet Észak-Európa ezen része.
- És vajon mi mekkora sárkányt kapunk? - teszem fel a már-már költőinek szánt kérdést, miközben tekintetem az edző felé vándorol, akihez pont most lép oda egy srác, aki mintha ismerős lenne a Roxfortból. Új csapattárs? Azzal tisztában vagyok, hogy közel sem vagyunk elegen, de most már napi szinten jönnek majd? Neki még fogalma sincs, mire vállalkozott, ezért pedig igazán irigylem. Chris kérdését hallva én is arra fordítom a tekintetem, amerre ő, majd csupán megvonom a vállam. Engem annyira nem nyűgöz le Dumbledore látványa, persze tisztában vagyok azzal, hogy ki is ő, meg a leghatalmasabb mágusok egyike, de Roxfortos diákként volt pár évem megszokni a látványát. Elsős koromban én is nagy eséllyel úgy néztem rá, ahogy most Chris, de az az időszak elmúlt. - Ja – bököm ki végül, habár engem jelenleg nem köt le az öreg varázsló látványa. Ahogy az sem igazán fordul meg a fejemben, hogy vajon mit keres a VMS-en. - Látod ott azt a srácot az edzővel? - teszem fel a kérdést, enyhén oldalba bökve Christ a könyökömmel, majd a fejemmel Hiro irányába biccentek. Nem szándékozom mindenki előtt látványos mutogatásba kezdeni. - Nem pont csapatjátékos, szóval nem értem, mit keres itt – jegyzem meg kissé tünődő tekintetet vágva. Semmi bajom a sráccal, tényleg, nem ártott egy szóval se nekem, de hallottam már a balhéiról, amelyek azért akadnak szép számmal. Bár, lássuk be, az is eléggé kérdőjeles számomra, hogy én mit keresek itt. - Talán Dumbledore azért jött személyesen, hogy az edző még véletlenül se mondjon nemet egy új tagra.
Ez természetesen csak egy kósza felvetés, semmi több. Az iskola igazgatója számára fontos a verseny megnyerése, hiszen nagyban befolyásolja a hírnevünket, ha csúnyán elbukunk, az a Roxfort számára sem lesz egy szép befejezés. Pár évig mindenki ez alapján fogja megítélni, senkit sem érdekel majd, hány jó diák került ki innen. Persze, ha Voldemort sem befolyásolta a beiratkozási kedvet, akkor már semmi se fogja.
- Helló – biccentek Hiro felé egyet, majd némi kaján mosollyal teszem fel a kérdésem: - Tájékoztatott már az edző a következő versenyszámról? - Több magyarázatra már nem is szorul a dolog, hiszen pont akkor jelennek meg a kivetítőn a még nem teljesen kifejlett, de azért továbbra is veszélyes sárkányok. - Remélem, értesz hozzájuk te is. Én még jól jártam a futóversennyel, örülök, hogy nem később jöttem.
Stansson talán tesztelni fogja Hirót, ennek fényében pedig minden bizonnyal a sárkányos versenyszámba teszi majd be. Pont úgy, mint ahogy engem dobott rögtön a mély vízbe. Chris részvétele már nem is kérdéses, talán csak ő az egyetlen, aki egy ehhez hasonló feladatot önként vállal a csapatból.


Vissza az elejére Go down
Gina Accipiter
Reveal your secrets
Gina Accipiter
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 3 Empty2019-05-11, 18:52






Gina & A Gála

Az efféle parik, pasik, társasági izé-bizék sosem voltak igazán az én asztalom. Mondhatjátok, hogy antiszoc vagyok. Jogos. Mégis próbálok változni a jó irányba. Ezért hagytam Gillynek, hogy magával rángasson ide. De most hogy Dany is képbe került, nos rózsaszín köd, és kifújt. Pfúúj. Na mindegy. De így egyedül kell majd feltalálnom magam.
Az igazi mázli, hogy nem jutott eszembe az edzővel, és a két CSK-val menni. Valószínű az amcsi edzővel törölném fel a táncparkettet, ahol Gilly és Dany olyan undorítóan... izé, ahol simán csak édelegnek. Pfúúj.
Még hogy egyesüljön a két csapat, és a sárkányokra bundázva a leggyengébbeket küldjük? Na azt leshetik! Megnyerjük ezt a rohadék versenyt nélkülük is! Elég erősek vagyunk önmagunkban is! Nincs szükségünk megalkuvó senkikre! Még ha momentán nekem úgy is tűnik, hogy csak Chris és én lelkesedünk igazán ezért a versenyszámért. És ha veszítenénk? Hát azt is tegyük emelt fővel, és egyenes gerinccel, nem mint megalkuvó laposférgek. Ez a véleményem az efféle alkukról. És ezt bárki előtt bármikor felvállalom.
A figyelmem így inkább a kísérő manónkra irányul. Választ ugyan nem kapok a kérdésemre, mégis támad egy különös megérzésem a dologgal kapcsolatban. Figyelem a kiskrapekot, és úgy érzem szeretné, ha követném. Nem tudom mennyire jó ötlet ez, vagy mennyire kerülhetek esetlegesen bajba ez miatt, de bánja kánya. Érdekesebbnek ígérkezik, mint a rózsaszín nyálban elfolyni készülő táncparkettet nézni.
Így egyszerűen követni kezdem a manót, akárhova is akar vezetni, és akármi is lesz ebből. Ki tudja talán most megtudhatok majd valami érdekeset. Főleg, ha olyan helyre vezet, ahol nyugodtan beszélgethetünk kettesben zavaró tényezők nélkül...


♫ Zene ♫



"Nem akarom feledni a fájdalmat.
Az tesz azzá, aki vagyok."
Vissza az elejére Go down
Armand Stansson
Reveal your secrets
Armand Stansson
Tanár VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 3 Empty2019-05-11, 11:46




Dupla vagy semmi

 
 

Christopher miközben a társaival beszélget, észreveszi, hogy Lauren társnői leléptek, valamiről talán meg akarták győzni, de nem jártak sikerrel. Most viszont a lányt felkérő fiúk sem, akik arra járnak, mert többen odamennek hozzá a bálteremben felkérni, de ő megint csak mindenkivel elutasító, ám amikor észreveszi Christ, azért odaint. Ki tudja, hogy ez mit jelent.
A manó nem válaszol Ginának, hanem szomorúan rázza a fejét, és elslattyog egy folyosó felé, de időnként visszatekinget, mintha hívná a lányt, hogy majd ott megbeszélik, ha Gina hajlandó rá időt szánni.
Cody és Morticia kettőséhez nem más, mint a mexikói edző, és a Chris által füstként szétcsapott fiú jön oda. – Igazán hálásak vagyunk, hogy jöttél segíteni amigo. Gratulálunk a továbbjutáshoz és sok sikert! – Ráz kezet nem csak Codyval, de Morticiával a két mexikói, aztán elvegyülnek a tömegben. Végülis ők is továbbjutottak, de értékelik a gesztust. Tom, Gilly és Daniel egy hatalmas nagy kivetítőn csodálhatja meg a már Chris által jósolt kamasz sárkányokat, amin majd ülni fognak a póló közepette. Bár nem olyan vérszomjasak, mint felnőtt társaik, és persze sokkal mozgékonyabbak, de rendkívül veszélyes tüskéik, karmaik, és na persze agyaraik vannak. Ráadásul akit pofán csapnak a farkukkal, az se teszi zsebre.. Frida és Hiro mellett elsétál egy színes ruhás rendező, és egy-egy mozgóképes újságot ad nekik, amiből értesülhetnek kicsit a múltbéli versenyekről, ha ez segítséget jelent. Példának okáért azt tudni lehet, hogy a mostani világbajnok a német válogatott, aki Délafrikát győzte le, most a németek a franciákkal küzdenek meg a legjobb nyolc közé jutásért, ami durva harc lesz. A korábbi világbajnokok pedig pont a franciák, akik szintén Stansson nemzetét győzték le. Az edző mindkét döntőben ott volt, no meg korábban az argentina elleni vesztett döntőben. De ha kicsit visszalapoznak, a hetvesen években egy szörnyű tragédia árnyékolta be a döntőt, Dél-Afrika csapatkapitánya, a nevéből kiindulva Stansson apja lehetett, holtan hever a pálya közepén, és már takarják is le egy fekete lepellel. Úgy fest, a döntők nem kedveznek a családnak. Azt látni, hogy Stansson Argentina ellen nem is játszott, vélhetően nagyon fiatal volt, és csak a kispadon kapott helyet, míg a németek ellen talán valami sérülése lehetett, mert játszott, de nagyon nehézkesen. De a leginkább meglepő, hogy a franciák elleni döntőben egyértelműen közkedvelt csapatkapitány volt, de a döntetlen állás miatt büntetőkre került sor, éppen az edzőtáborban gyakorolt sárkányhólyag lyukasztás volt a versenyszám, de Stansson valamiért a mellkasát szorongatva mellészúrt, ezért veszítettek.
Az edző egyébként a nyomában Sidneyvel és Lizzyvel egy félreesőbb sarokhoz követi az amerikai triót, ahol az edző rögtön a tárgyra tér. – A két ország közti testvéri kapcsolat most kapóra jöhet. Ha mindketten a leggyengébbeket küldjük pályára, a sárkányok olyan sérüléseket okozhatnak, hogy mindkét csapat létszáma jelentősen megcsappan, mert ezeket nem lehet egykönnyen gyógyítani. De ha beadunk egy kérvényt, hogy utána egyesüljünk a maradék jókkal, akkor közösen megnyerhetjük a világbajnokságot. A mi csapatunk benne van, önfeláldozóan ki is tudtuk jelölni, hogy ki sérüljön meg. Viszont utána egy kőkemény, közös, és legyőzhetetlen angol-amerikai válogatottunk lenne. Na mit szóltok? – Stansson első körben csupán leül, nem olvasható le semmi az arcáról, de Sidney és Lizzy között járatja a tekintetét.

//Határidő május 18//



[/color]



Vissza az elejére Go down
Morticia Maganti
Reveal your secrets
Morticia Maganti
Mardekár VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 3 Empty2019-05-10, 09:23


to: the team

A verseny után, amint lehet, meglépek, vissza a szobámba. Rendkívül örülök, hogy megszavazták az esti közös partyt, amire nem kötelező elmenni, így nem is terveztem. Megvártam, amíg mindenki elmegy és egyedül maradhatok. Nagyjából egy órát töltöttem azzal, hogy csak fekszem és bámulom a plafont, és az oroszok ajánlatán gondolkodtam. Nincs szándékomban elfogadni, semmi értelme nem lenne. Nekem annyit nem ér a verseny, hogy mindenképp a győztes csapatban legyek, fejlődni jöttem ide, és különben is, mi értelme lenne egy olyan csapatban lennem, ahol még csak közös nyelv sincs, kizárt, hogy mindegyik tud angolul vagy olaszul. Itt legalább Sidney-vel kezdek egész jól kijönni és már a többiekkel sincs bajom, eszem ágában nincs elölről kezdeni. Ugyanakkor valamikor biztosan választ kell adnom a kérdésükre, és őszintén szólva, elég sokan vannak és erősnek is tűnnek, nem biztos, hogy jól reagálnának az elutasításra. Muszáj beszélnem az edzővel… ő meg elment a buliba. Káromkodva felülök, és erőteljesen mozdulattal előrántok valami olyan ruhát, amiben egy ilyen helyen meg lehet jelenni. Utálom a szoknyákat, úgyhogy egy fekete csőnadrágra esik a választásom, egy fehér, fodros blúzra és egy fekete blézerre, aminek a háta frakkszerűen hosszított. A hajamat megfésülöm és egy kicsit hullámosra alakítom, mindezzel meg vagyok 5 perc alatt. A bakancs helyett egy sima fekete lakkcipőt veszek fel, és már indulok is.
Szerintem mindenki itt van, aki csak létezik ebben a versenyben, a terem hangulata meglehetősen fullasztó a tömeg miatt, pedig még csak alig léptem be. Minimum keresnem kell valakit, akit megcsapolhatok, különben nem bírom ki. Egyelőre türtőztetem magam, és szememmel a többieket keresem, akik eléggé szét vannak szóródva, meg igazából lehet fel se ismerem őket elegáns cuccban. Mogorva arckifejezéssel beállok az egyik sarokba, mert nem látok senkit, hiába, hogy itt kéne lenniük. Nagy nehezen végre kiszúrom az edzőt, és el is indulok arra, ekkor bukkan fel Sidney. A megjegyzésére bólintok egyet, igen, lenne miről beszélnünk. Azonban őt is Lizzyt Stansson már el is hívja, úgyhogy egyikből sem lesz most semmi. Odaülök a bárpulthoz, és kérek valamit inni, bár nem szeretem, egyelőre csak magam előtt van az ital. Sikerül annyi ember közül pont a cuki párost észrevenni, és hát mit ne mondjak, eléggé rosszul leszek a látványtól, ki nem állhatom az ilyen nyálaskodásokat, és nyilván nem ők itt az egyetlenek. Véletlenül oldalra nézek, és meglátom, hogy Cody is itt ül, leginkább semmit sem csinál. Nem túl sok kedvvel, de arrébb ülök kettővel, mellé, mert tartozom neki elég sok köszönettel. – Nem zavarok? – kérdezem, aztán szinte meg se várva a választ, folytatom. – Köszönöm a gyógyszereket, a verseny alatt nem éreztem rosszul magam, kábé most először.



Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 3 Empty2019-05-04, 21:48


Egyenlőre, lemaradok mindenről. De talán jobb is. Stanssont véletlenül sem ejtem útba, még csak rá sem nézek. Elég volt az a hallban ami volt.
És mire megérne az elhatározás, hogy felkeljek a pulttól és oda menjek a többiekhez, addigra kiszúrok valakit az emberek között és kissé eluralkodik rajtam valami... Mit keres itt? Miért beszél Stanssonnal? Érzem, hogy végig kúszik a hideg az ereimen és egyből józanabb vagyok mint a két Úzó előtt! Oké.. semmi pánik. Pár mély levegő és elmúlik. Csak délibáb.
Pislogok kettőt és még mindig ott van. Sóhajtok egyet. Ideje lenne rendezni a nézeteltéréseket... Már ha lehet egyáltalán. De kötve hiszem. Hiszen nem nézeteltérésről van szó. Nem nézetekről van szó.
Na mindegy... Elengedem a gondolatot, akkor.. El leszek én itt! Vagy max megyek bratyizni azokkal akik távolabb keverednek Hirotól. Vagy ismerkedek egyéb csapatokkal. Vagy... nemtom... A franciák jelenléte nekem is feltűnik, de én nem voltam érintett előzőleg a velük kapcsolatos dolgokban így csak úgy általánosan figyelem a jelenetet. Talán kicsit túlságosan is, hihetetlen módon, véla bájtól függetlenül. És persze felmerül bennem, hogy vajon min évődhetnek ennyire?



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Hiro Nagiwara
Reveal your secrets
Hiro Nagiwara
Tag

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 3 Empty2019-05-04, 20:41


Stansson reakciója valamiért a legkevésbé sem lep meg. És egy igen kurta választ adok rá, némi tisztelettudó hangnemet magamra parancsolva.
- Bármiféle panasszal, ha óhajtja, ma élhet az igazgató felé. Tudtommal ő is jelen lesz. - ezt követően kap még egy röpke főhajtást és én tovább is állnék, azonban a bárpultnál kiszúrom az Armstrong gyereket és átfut az arcomon az undor. Inkább irányt váltok és körül nézek ki merre. Azt hiszem ideje lesz vegyülni. Amihez bevallom, nincs túl sok kedvem, de ez van. Mantrázok magamban egy sort és egyből érzem, hogy menni fog!
Mielőtt elérném az asztaltársaságot a tömegben kiszúrom az ősatyánkat; Dumbledore-t, nézem egy hosszú pillanatig, forog bennem, vajon mit akarhat Stanssontól, de elengedem a dolgot és tovább megyek.
Kihallom a beszélgetésükből, hogy mi lesz a következő versenyszám. Érkezésem a társaságba letisztult, könnyed, mint aki azon se lenne képes stresszelni, ha minden égne körülötte. Oda lépek Tomhoz, mert őt ismerem legalább látásból az auror szakhoz tartozó választott tárgyaim miatt, meg a saját tárgyaim elemista -auror vonatkozásai miatt. Igaz egy évvel alattam jár, de volt már hozzá szerencsém párbaj gyakorlatokon és még akár beszéltünk is, bár, hogy miről, arra senki ne akarjon rákérdezni, mert úgysem emlékszem. És nem azért mert ennyire szar lenne a memóriám. Csupán roppant szelektív. Kezet nyújtok neki egy biccentéssel. - Tom. - részemről megtörtént az üdvözlés. Chris felé fordulok és kezet nyújtok neki is. - Hiro vagyok. Jó látni új arcokat. - aki hallotta hallotta, aki nem nem. Aki lemarad az kimarad. - Te vagy a leendő bestia tagozatos srác igaz? - kérdem méregető érdeklődéssel. Kivételesen nincs bennem lenézés, annak ellenére sem, hogy a Stanssonféléket kivéve mindig lefelé kell néznem arra akivel épp társalgok. Általánosan szeretem felmérni az embereket.
Azt, hogy mi jutott eszembe a sárkányokkal kapcsolatban, nem most fogom kitárgyalni a gálán. Inkább amikor a csapaton kívül nem hallja más, hogy miről ötletelünk, vagy épp mennyire vagyunk tanácstalanok az egésszel kapcsolatban. Viszont nem is szólok rájuk. Had dumáljon mindenki amiről akar.
Chris, Codyra tett megjegyzésére csak közelebb lépek a sráchoz és halkabbra fogva megjegyzem semleges hangszínnel leginkább úgy, hogy csak ő hallja.
- Sidney már nincs itt hogy megegye, de én igen. - Chris kap egy pillanatot, hogy feldolgozza, most néz farkasszemet egy másik vérlénnyel. Majd ellépek tőle és mintha mi sem történt volna fordulok vissza a társaság felé. És cseppet sem tűnök úgy, mint aki egyéb felvilágosítást akarna adni, hogy voltaképp ezt hogy is értettem.
A Gill és Dany felől áradó rózsaszín ködtől leginkább a belem kifordul és erősen vissza kell fognom magamat, hogy ne rebbentsem szét a szerelmes párocskát egy igen sötét aurával.... De megállom. Bármennyire is a hideg ráz a jelenettől. Emberek meg a beteges kötődéseik... Ekkor pedig felfedezem Frydat. Azon nagyon kevés emberek közé tartozik, akikkel nem volt különösebb balhém anno. Bár esélyesen azért, mert mire Roxfortos lett, többnyire benőtt a fejem lágya és nem esett a szórásba. Sőt talán néha még barátságos is voltam vele. Pl nem küldtem el a másik irányba, Hóborc karmaiba, mikor megkérdezte, hol a könyvtár.
- Milyen az első év a tanárin? - a kérdés meglepően könnyed, mintha már ismernénk egymást.
Vissza az elejére Go down
Daniel G. Paisley
Reveal your secrets
Daniel G. Paisley
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 3 Empty2019-05-04, 19:52





Dany & A Gála
Az edző szavaira, és arra, hogy a következő szám sárkánypoló lesz csak kikerekednek a szemeim. Nem igazán tudom eldönteni, hogy most mit kéne éreznem a dologgal kapcsolatban. Vegyes érzéseim vannak. Sajnos nem vagyok túl nagy barátságban a varázslényekkel, ahogy ezt már Chrisnek említettem is. Persze ő meg említette, hogy imádja a sárkányokat, és egyszer igazi sárkánylovas akar lenni. Most azt hiszem itt a lehetőség rá. És látom a reakcióján hogy majd kiugrik a bőréből. Ha máson nem ezen azért el kell mosolyodnom. Tom kérdésére teljes átéléssel kezd magyarázni. Ha a pályán is sikerül Chris és Gina lelkesedésével, és ügyességével boldogulni, akkor nagy baj nem lehet. Legyünk optimisták.
Apropó optimizmus. Gilly egészen belepirul a bókba, amitől csak még gyönyörűbb lesz. És én még inkább szélesen elmosolyodom. Hát még akkor, amikor belém karol! Azt hiszem én ezen a ponton értem el azt a lelkesedést, és eufóriát, amit Chris a sárkányok hallatán! Szinte madarat lehetne fogatni velem.
- Ahogy kívánja gyönyörű Hercegnőm.  - mosolyodom el, és könnyed, határozott léptekkel vezetem oda a bálterem táncparknettnek kijelölt helyére. Elképesztően büszkének érzem magam, mert a világ leggyönyörűbb hölgye karol éppen belém, és tisztel meg a társaságával.
Ahogy odaérünk a táncparketthez, szembe fordulok vele, és mivel valami keringőhöz hasonló lassú zenét játszanak, szabályosan a bal kezem a derekára csúsztatom, míg a jobbal megfogom az ő kezét, és szabályos keringő alapállásból kezdek táncolni vele. Nem mondanám, hogy a világ legjobb keringő táncosa vagyok, de azért elég jól megy. Egészen jól ráhangolódom a zenére, és elég határozottan vezetek, és Gillyvel is olyan könnyű táncolni! Mintha kezdettől, évek óta ezt gyakoroltuk volna. Egyszerűen csodálatos. Mintha nem is tudom, valamiféle tündérmesébe csöppentem volna, ahol én vagyok a szerencsés herceg.
- Én vagyok a világ legszerencsésebb sráca ma este.- állapítom meg egy kis mosollyal. Egyszerűen így érzem, és már nem létezik semmi más számomra, csak Gilly, és ez a tánc, ahogy megforgatom a lányt. Ebben a pillanatban a legkevésbé sem izgat, sem Chris, se a sárkányok, se az edző, se az amerikaiak, sem semmi, csak hogy a kedvében járhassak a világ legszebb szőke lányának...  



ϟ Hajrá Csapat! ϟ




"Azt mondják, nem védelmezhetjük örökké a szeretteinket,
szerintem pedig ez hülyeség. Mi másra való a család?"
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 3 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» VMS - Írország vs. Anglia, 1. csoportmeccs
» VMS - Norvégia vs. Anglia, 2. csoportmeccs
» VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA
» Bristol, Anglia
» VMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázsvilág :: Közel s távol :: Varázslók Mágikus Sportja-
Ugrás: