ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 14:38-kor
Freya Björnsdottir


Ma 13:49-kor
Nina Rae Smith


Ma 12:42-kor
Gillian Ollivander


Ma 10:33-kor
Kalandmester


Tegnap 06:24-kor
Gillian Ollivander


2024-04-30, 22:10
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:49
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:26
Alaric Sinclair


2024-04-29, 20:48
Tristan Connors


A hónap posztolói
Gillian Ollivander
VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA I_vote_lcapVMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA I_voting_barVMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA I_vote_lcapVMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA I_voting_barVMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA I_vote_rcap 
Alison Fawley
VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA I_vote_lcapVMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA I_voting_barVMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA I_vote_rcap 
Kalandmester
VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA I_vote_lcapVMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA I_voting_barVMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA I_vote_lcapVMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA I_voting_barVMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA I_vote_lcapVMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA I_voting_barVMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA I_vote_rcap 
Freya Björnsdottir
VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA I_vote_lcapVMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA I_voting_barVMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70695 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 31 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 29 vendég :: 1 Bot

Cody L. Mortimer, Simonetta Atkinson


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Fryderyka Herbs
Reveal your secrets
Fryderyka Herbs
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA   VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA Empty2019-07-02, 09:18




Sárkány




Daniel sincsen éppen jó állapotban, ami további aggodalommal tölt el, hiszen valakinek a sérülése mindig eszembe juttatja, hogy talán ha a húgommal lett volna olyan, aki képes segíteni rajta, akkor még ma is élne. Nyilván nem egészséges, hogy a világon mindenről Erica jut eszembe, de egyelőre ez van, nem tudtam még kiheverni a halálát és a gyász pedig szerintem olyan dolog, amit mindenki máshogy dolgoz fel.
A pályára pillantok lopva, s ami Lizzyvel történik annak ugyan csak századát fogom fel, de már ez is elég rémisztő számomra ahhoz, hogy felszisszenjek. Még jó, hogy Tom gyógyítását Cody étveszi - és elmagyarázza neki azt s, hogy én sem szorulok már ellátásra, hisz rendben vagyok (bár berzenkedtem az ellátás ellen, hiszen amúgy is épp hogy csak megsérültem szerintem hhoz képest, ahogy jártak a többiek) - mert nem nagyon tudnék hatásos segítséget nyújtani. Az, hogy nyertünk mámorító érzéssel kéne eltöltsön, de helyette csak valami fura, fojtogató érzés kerít hatalmába. Nem tudom mi történhetett Lizzyvel, de ez a verseny kezd elég horrorisztikus fordulatokat venni. Mi lesz a következő? Mind belerokkanunk?

//Bocsánat, hogy lekéstem a határidőt Embarassed Szuper meccs volt, köszönöm ezt a mesét is! I love you//

Időpont, amikor nyaralás miatt 90%, hogy nem leszek: Augusztus utolsó 2 hete (nem a teljes 2 hét, de inkább többet mondjak, mint kevesebbet : D)
beauty code from



|| kiss me hard before you go ||
~ summertime sadness ~

Vissza az elejére Go down
Morticia Maganti
Reveal your secrets
Morticia Maganti
Mardekár VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA   VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA Empty2019-06-28, 15:34


to: the team

Hát megnyertük… nem sokan maradtunk a végére, de az amerikaiak még annál is kevesebben. Elég gólt szereztünk ők meg igazából elvesztették az összes emberüket, úgyhogy ez hamar eldöntötte a meccset. Megkönnyebbülve szökkenek le a sárkány hátáról, nem hiányzott egyáltalán a repkedés a levegőben egy mozgó valamin, de túléltem, ezúttal sérülés nélkül. Sidney vállveregetésére rávigyorgok. – Te is nagyon jó voltál. Jók voltunk – teszem még hozzá, majd elkapom a hírt, miszerint a franciák tovább jutottak. Soha nem lesz szimpatikus az a banda, alig várom, hogy lealázzuk őket is. Ha sikerülne, akkor szint biztos, hogy meg kell majd küzdeni az oroszokkal, attól nagyon tartok, mert azóta sem beszéltem Stansonnal, se velük, bár tény, hogy nem is kerestek egyelőre. Már épp sétálnék el, mikor meglátom, mi történik Lizzyvel. Mi a fene lehet ez – morgom magamban, nem tűnik átlagos sérülésnek. Valami méreg lehet? Szerencsére a gyógyítók már rohannak is a helyszínre, megmenteni. Ők biztosan többet tudnak, úgyhogy nem fogok most ezen töprengeni, nézem a pánikoló családtagokat, tök kívülálló vagyok ebben a dologban. Sidney az amerikaiakat figyeli, talán gondol valamire, vagy csak véletlenül néz arra? Alkalomadtán meg fogom kérdezni tőle, mert ha jobban belegondolok, eléggé felhúzhatták magukat az elutasításon, de nem tudom, képesek lehetnek-e ilyet tenni.



//Köszönöm a mesét, nagyon izgalmas volt Very Happy //




Vissza az elejére Go down
Christopher Graves
Reveal your secrets
Christopher Graves
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA   VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA Empty2019-06-26, 20:25



Sárkánylovaglás& Chris
Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni. De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!


Olyat taszítanak rajtam, hogy szebben repülök, mint a magára hagyott hátasom, aki egyébként ahogy lekerültem róla, azonnal úgy dönt, hogy világot akar látni, és sebesen elkezd száguldani ki a pályáról. Gyönyörű eleganciával durulok végig az oldalamon hatalmas nyögéseket hallatva, és addig meg se mozdulok, ameddig Gina oda nem ér hozzám. Csak fekszek kiterülve, mert az egyetlen, amit tudok, hogy a gyógyító varázslatokban rendesen béna vagyok, és ha nem mozdulok meg, akkor nem rontok a helyzetemen.
- Ó, a rohadt kurv… - mormogom az orrom alatt, amikor a lány befut én meg megpróbálok valamilyen pozíciót felvenni, míg rendbe rakja a lábamat. Enyhén elfehéredek, de csak úgy férfias mértékben, ahogy látom a nyílt törést, aztán a gyors gyógyítás után, ugyan bizsergő fantomfájdalom marad, de végül is készen állok felállni.
- Héj, csajszi, kár, hogy gyógyítás verseny nincsen ezen a francos mágus olimpián, mert azt a dokibával tarolnátok. - vigyorodom el, még mozgatgva a lábamat, ugrándozva egyik lábról a másikra, próbálgatva. Rázós volt a vége, de hát az a lényeg, hogy győztünk! A vigyor elég rendesen leolvad az arcomról, amikor meglátom Gina arckifejezését és követem a pillantását.
Nem véletlenül gepárd a patrónusom, és nem véletlenül voltam olyan hisztis, mikor nem kerültem be a futócsapatba… Egy éhező etiópot megszégyenítő gyorsasággal rohanok oda az unokahúgomhoz, mikor még alig éri a földet. Át akarom karolni, tartani, de amikor Gina és Cody is megérkezik felfogom, hogy nem szabad útban lennem, így idegesen elkezdek körözni körülöttük, és jaj annak, aki a csapaton kívülről közel akar kerülni hozzánk. Teljesen kétségbeesek, amikor Gina trükkje, és mint ahogy látom, Cody trükkje se válik be azonnal, és kórházba kell szállítani. A mindig laza jellemem a semmivé foszlik és egy megvadult nagymacskaként reagálok minden hülyeségre, miközben Gilly-vel végig mellette vagyunk, ameddig csak engednek minket - persze ahogy valószínűleg a csapat többi tagja is támogat minket és ott van velünk. Nekem fogalmam sincs mi vonult a háttérben, ki akarhatta megmérgezni, de az fix, hogy nem fogja megúszni ép bőrrel, mert kifilézem, ahogy beavatnak a többiek és esetlegesen kisakkozzuk, hogy mi a franc történt…

// Köszönöm szépen a játékot, örülök, hogy végül csak majdnem lett végzetes a mérgezés, Chrisnek ennyi dráma tökéletesen elég is volt, nem kell ide drámai halál. Very Happy Várom a következő fordulót, a karakter kevésbé. //






Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni.
De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA   VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA Empty2019-06-25, 01:11


Tomnak valójában nem kell megadnia az instrukciókat, mert tudom a dolgom. De nem bánom tőle. Épp hogy magához tért, már méri fel, mi is történt körülötte, meg a társaival. A kérésére, hogy Frydat vizsgáljam meg, csak egy félmosollyal válaszolok.
- Volt pár csúnyább zúzódása, meg néhány repedés a kosztális porcainál a jobb hármas és az ötös bordáinál, de hidd el, rendbe tettem. Ettől függetlenül, ha vége az egésznek, mindenkit vár az angolok gyógyító sátra egy tényleges kivizsgálásra és ellátásra! - közlöm, majd nem nehéz érzékelnem; éppen hogy össze szedem a lelátón eltalált társakat Danyvel együtt, akit ugyan esetleges zúzódásaiból/töréseiből seperc alatt meggyógyítok, azonban mivel tudom, hogy rettenetes a fájdalomküszöbe, egy fájdalomcsillapító, gyógyító-altató bűbájt varázsolok rá. A pályán pedig ekkor kitör a káosz, a magyar képében. Chris és Gina is lekerülnek a hátasaikról, kisebb nagyobb sérülésekkel, egy egy töréssel.... Mindkettőjüknél a hozzájuk való viszonyulásomhoz méltóan, nagyot dobban a szívem és ha eddig nem is aggódtam, most a magyar tombolása miatt, egy pillanatra komolyan lever a víz. Azonnal indulok a pályára, Gina azonban ura a helyzetüknek Chrissel és ez valahol megkönnyebbüléssel tölt el, cserébe felfigyelek valami másra.
Mégpedig Lyzre....
Bevallom, nem bánom, hogy a csapatból mindenki köré vetődik, mert így voltaképp biztos, hogy senki mást nem fognak a közelébe engedni az illetékeseken kívül. Azonnal oda sietek, átverekszem azok között akik között kellhet. -Itt vagyok! - jelentem, mintha ez csoda számba menne, hogy egyébként időben vagyok a megfelelő helyen, igen most nem kószáltam el. És szinte lépésből vetem magamat le a lány mellé, hogy először is stabil oldal fekvésbe helyezzem, majd villámgyorsan felmérjem a helyzetét. Mikor realizálom hogy ezüstmérgezést kapott nem is kicsit... a pálca automatikusan a kezembe csusszan és ha már egyszer alkimistának készültem volna valaha, és mindig is jól ment az átváltoztatástan, ezúttal sem engedem hogy cserben hagyjon!
Egy régi régi varázsige kerül elő, ami voltaképp az ezüstöt vízzé változtatja. Fontos, az időzítés, szóval most pár szívdobbanásnyi ideig dallamosan mantrázni fogom azt az igét. Nem olyan amit csak úgy lehetne nonverbálisan gyakorolni és annyira sűrűn nem is használtam... De ismerem és gyakorlatom mégis van vele valamennyi. Remélem elég is lesz, hogy Lyznek legyen esélye vissza térni... Tisztában vagyok vele, hogy ha most kétségbe esem simán elcseszhetem a dolgot, akkor pedig belehal... Nincs idő megvárni míg elviszik a kórházba. Most kell lépni! A szívem a torkomban dobog, a fülemben pedig az ige mantrája, minden mást kizárok. Közben Lyznél is alkalmazom a képességemet, mivel azonban a fél csapaton végig mentem előtte vele, és jelenleg egy teljesen más jellegű varázslatot hajtok végre közben, most annyira nem megy minden simán. De Gina jön és segít, össze dolgozik velem, nem is kell neki feltétlen mondanom mit tegyen, ösztönösen tudja.
Észre se veszem, hogy halványan szivárogni kezdett az orromból a vér. De semmi komoly. Nem túl ritka jelenség nálam. Mégsem zökkenek ki egy pillanatra sem, ameddig úgy érzem, van még ezüst, ami semlegesítésre vár szerencsétlen lány szervezetében...
Miután sikerrel járunk és Lyz újra életjeleket produkál, mérhetőeket, el nem tudom mondani mekkora kő esik le a szívemről és eddigre megérkezik a hivatalos orvosi delegáció akik gyakorlatilag átveszik innentől az egészet. Én maradok térdre ereszkedve, most a sarkamra is leülök és realizálom, hogy kissé szédülök. Asszem ezt a képességgel való gyógyítgatást még gyakorolnom kell, főleg ha egymás után sokakon használom és nem csak karcolásokat hozok helyre... De nagyobb bajom nem lesz. Időközben feltűnik, hogy vérzik az orrom, de jelenleg egy papírzsepis tamponáláson kívül, nem nagyon foglalkozom vele tovább. Még ott tartok fejben, hogy Lyzt tényleg sikerült megmenteni... Ez pedig a legnagyobb győzelem ami egy ilyen helyzetben bekövetkezhetett... Szavamat sem lehet most hallani. Csak hálás vagyok. Mindenért... Tisztában vagyok vele, hogy ennek, csúnya következményei lesznek, főleg, ha az amcsi összeesküvés elmélet igaz... de ugyebár ott vannak még azért azok a franciák is...





//Átváltoztatástan - Született tehetség
Természetes gyógyító - 7.szint//

//És köszönöm a játékot, egyre rejtélyesebb ez a VMS:D. És még ha olyan vagyok is, mint kalapban a nyúl, hol van hol nincs, kíváncsi vagyok a folytatásra!



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Thomas Stewart
Reveal your secrets
Thomas Stewart
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA   VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA Empty2019-06-24, 17:12




Még csak nem is észlelem, hogy rajtam kívül mások is a sárkány farkának útjába kerültek, hiszen annyira igyekszem menteni a saját bőröm. Hát igen, számomra jelenleg a hősködés nem téma, habár nem lehetne azt mondani, hogy gyáva nyúl lennék. Egyszerűen csak szerencsés módon senki se áll mellettem, így itt és most én vagyok az egyetlen, akit sikeresen a földre terít az a pillanatnyi suhintás. Eszembe se jut egy pillanatra sem, hogy Dany is velem egy sorsa juthatott, hiszen ő és az a szőke kiscsaj tőlem távolabb álltak, szinte a kilátó másik végén. Mire pedig bármit is észrevehetnék, mindent elnyel a sötétség.
Nem kelek fel Frida szólongatására, hiszen körülöttem mindenhol üresség honol, talán még egy ágyút is lehetne a fülem mellett dörrenteni, az se térítene magamhoz. A szavak nem jutnak el a tudatomig, de a varázsige hatására lejátszódó folyamat már annál inkább. A csontok helyrehozatala nem éppen a legkellemesebb érzés, esetemben pedig a fájdalom helyrehozza az érzékelésemet is. Lassan, fokozatosan kezdek el hallani hangokat. Először mintha kilométerekre lennének, majd szépen közelednének, míg végül kristálytisztán hallom a fülemben. A tömeg morajlik, itt-ott mintha futás hangját hallanám, nyilván a sérülteket igyekeznek ellátni. Vége lenne a meccsnek?
- Nyertünk? - nyitom ki végül a szemem, egyenesen Fridára meredve. Na jó, most aztán ez tényleg zavaros. Az ide-oda nyilalló fájdalommal mit sem törődve ülök fel – hacsak a lány nem nyom vissza óvatosan a földre – majd némileg kérdőn pillantok rá: - Hagyd, nem fontos. Te jól vagy?
Ő ugyan nem volt a sárkány útjában, de nemrég mintha a földre zuhant volna meccs közben. Igaz, hogy akkor a saját lábán jött le a pályáról, de akkor is lehetnek súlyos sérülései. Olyanok is, amelyeket nem vett észre. Aggódom érte és fenébe a versennyel meg a trófeákkal! Jó lenne, ha őt is megvizsgálná valaki.
- Kösz, haver – szólalok meg, miután Cody helyrehozott, amennyire csak tudott, majd a fejemmel Fryda felé biccentek, ha esetleg távolabb ment tőlünk kissé. - Megtennéd, hogy megvizsgálod? Tudom, hogy Hiro sérülései súlyosabbak voltak, amikor a földre került, de nehogy valami komolyabb baja legyen.
Fogalmam sincs, meg lett-e azóta vizsgálva Fryda, esetleg már akkor megtörtént volna a dolog, hiszen akkor és ott képszakadás történt nálam. A pályáról még láttam lejönni, akkor Cody pont Hirót foltozta össze, nem igazán volt ideje a lányra is. Talán mások megvizsgálták, de őszintén szólva jobban bízok a saját, hivatalos gyógyítóinkban. Lábra állni egyelőre még nem tudok, azokra várok, akik levisznek majd a gyengélkedőre, de időközben tekintetem a pályára téved, majd szinte a lélegzetem is eláll a látványtól. Lizzy pont akkor esik térdre, én pedig látom, ahogy többen is köré sereglenek.
- Cody – szólítom meg a fiút, majd ha esetleg még nem vette észre a történteket, ujjammal a többiek irányába bökök. Ha esetleg csak most veszi észre, akkor nem is láthat mást, mint a tömeg hátát, amint valakit körbevesznek. Nem láthatja, ki az, aki a földön fekszik, de abból már érzékelheti, mekkora a baj, hogy mennyien gyűltek köré: - Lizzy! - Ennyit tudok csak kinyögni egyelőre, nem is áll szándékomban elmagyarázni számára, mi történt, hiszen csak azzal is értékes másodperceket veszítenénk. Még egyetlen gyógyító sem ért oda. - Menj!
Talán ezt nem is kell hozzátennem, hiszen bizonyára enélkül is nekilódul, de valamiért úgy érzem, gyorsabban halad, ha ezt kimondom. Nagyon rossz érzés itt üldögélni a még mindig törött csontjaimmal és a VMS gyógyítóit várni, miközben egy társunk haldoklik.... Egyelőre azonban nem tehetek mást, csak figyelhetek és imádkozhatok annak érdekében, hogy a lány mindezt túlélje.

/Én is köszönöm a játékot, nagyon jó volt Smile/


Vissza az elejére Go down
Gina Accipiter
Reveal your secrets
Gina Accipiter
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA   VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA Empty2019-06-24, 15:12






Gina & A Sárkánypoló

Azt hiszem itt az ideje rövidre zárni ezt a meccset. Éles kanyarral fordulok rá a labdára, amit Lizzynek sikerül felém passzolnia. Nagyot lendítek az ütőn, és... és... Aaauuucs!!!! Azt sem tudom pár pillanatig felfogni, hogy kerültem a földre, le a sárkányról.
Beletelik jó egy percbe, mire sikerül feldolgozni, hogy az az idióta amcsi srác szabadjára engedte a magyart, és az kaszált le a helyemről. Most komoly? Meg van ez húzatva? Sokkal nagyobb baj is lehetett volna ebből a manőverből. Óriási mázlim volt, sőt ami azt illeti Chrisnek is, hogy nem lettünk grill nyársak a saját sárkányunkon. Ha Chris nem oly előrelátó, hogy mi ketten osztozzunk a Hebridain, és a Norvégon... Rá gondolni is rossz.
Aztán az is tudatosodik lassacskán, a kivetítő lassított felvételeit nézve, hogy valami csoda folytán belőttem kegyelemdöfésként az utolsó gólt is az amcsiknak. Győztünk!
Hirtelen mozdulattal pattannék fel, kezem a levegőbe öklözve, de az ajkaim egyszerre hagyják el örömittas, és igen fájdalmas ordítás hangjai, miközben újra térdre zuhanok. A kisebb zúzódásaim, vágásaim már mind nyom nélkül tűntek el, mintha ott se lettek volna. Ám amikor lenézek a mellkasomra, tudatosodik a fájdalom valódi okozója. Eltört a kulcscsontom. Eddig ki tudja, talán a túlpörgetett adrenalin miatt nem éreztem a fájdalmat, ami most élesen mart belém. Térdelésből a sarkaimra ülök ott ahol vagyok, cseppet sem törődve vele, hogy vesznek-e a kamerák vagy sem. Kitapintom a kulcscsontom, majd rászorítom a tenyerem, és és a saját képességemnek hála, gyógyítom meg önmagam.
Amikor ez megvolt, akkor állok fel ismét. Tekintetem Chirsre vándorol, és határozott léptekkel indulok meg felé. Ha fel akarna kelni, gyengéd de határozott mozdulattal, tolom vissza a földre, miközben mellé térdelek.
- A jó hír, hogy győztünk. A rossz, hogy ez eltört. Bocs.- nem közlöm, hogy miért kérek bocsánatot, és nem is várok választ. Mielőtt Chris bármit reagálhatna, egyetlen határozott mozdulattal illesztem helyre a törött lábszárcsontját, majd ráteszem a kezem, amiből fehér fény kezd áramlani, és néhány pillanat múlva már teljesen begyógyult a sérülése. Felpattanok, és a kezemet nyújtom, hogy a srácot is felsegítsem.
- Jól vagy? Fáj még?- kérdezem, egy kis mosollyal, és elindulok az edző, meg a többiek felé.  
- Akárki akármit mon... - épp lelkesen kezdenék csacsogni Chrisnek, arról, hogy milyen menő volt már ez a szám, amikor megfagy az ereimben a vér, ahogy látom Lizzyt összeesni.
Gondolkodás nélkül váltok futólépésre, és termek a szőke lány mellett, akaratomon kívül a kelleténél kissé durvábban félre lökve Sidneyt az útból.
- Gyerünk Lizz, ne hagyj cserben! - Lizzyt biztatom, hangosan. Na nem mintha, hallana vagy érzékelne bármit is ebből. Codyra nézek, közben mindkét kezem szinte automatikusan helyezem az ájult lány mellkasa fölé, és az előbb Chrisnél is jól látható fehér fény, ismét felragyog mindkét kezemből...
Egészen addig szorosan a szöszi mellett maradok, amíg Cody hathatós irányításával nem sikerül teljesen stabilizálni a lány állapotát, és kórházba szállítani. Csak, amikor már úgy néz ki minden rendben, és fellélegezhetünk fordulok Cody felé, ökölbe szoruló kezekkel.  
- Akárki is tette ezt, még nagyon meg fogja bánni. - közlöm szinte ijesztően hideg hangon a fiúval.
Nem. Nem hiszem, hogy az ostoba amcsik voltak. Meglehet felhasználták őket rá valamilyen módon, esetleg tőlük szivárgott ki, hogy mi Lizz gyenge pontja. De kétlem, hogy ennek a merényletnek ők lennének a valódi értelmi szerzői. Itt egy igazi stratéga áll a háttérben, aki mozgatja a szálakat. Olyan személy, akit nem jó feldühíteni. Nos van egy hírem. Engem sem jó feldühíteni. Majd meglátjuk melyikünk jobb az elmepárbajban, és ki nevet igazán a végén.

//Köszönöm a játékot, izgalmas meccs volt, alig várom a következő kört! Very Happy //


♫ Zene ♫



"Nem akarom feledni a fájdalmat.
Az tesz azzá, aki vagyok."
Vissza az elejére Go down
Sidney Smallwood
Reveal your secrets
Sidney Smallwood
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA   VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA Empty2019-06-24, 12:51



A verseny & Sidney



Igazság szerint visszafogottabb típus vagyok, nem az az őrült hangosan lelkesedő, de ez nem jelenti azt, hogy ne hajtana a vágy, hogy mi győzzünk, de most hogy kezd ez a lehetőség egyre közelebb kerülni hozzánk, hogy egyre nagyobb a realitása annak, hogy akár az egészet megnyerhetjük... Persze nem örülök, hogy a gyűlölt franciák is tovább jutottak, de hát ezzel nincs mit tenni, kénytelen vagyok lenyelni a békát és elfogadni, hogy ez van. Mégis lelkesen pattanok le a sárkányomról és adom át valami hozzáértőnek, amikor szépen sikerült végre bevinni az utolsó gólt és leamortizálni az ellenfél csapatát. Persze a mieink közül is akad, akinek majd kell egy nagy adag pihenés és egy cseppnyi kezelés, de ez már más tészta. Egyelőre Morticiát célzom be, bár még ott nem tartok, hogy ölelgessem, de lelkesen szorítom meg a vállát.
- Szép volt! - itt azért a talpon maradt többiekhez is fordulok, miközben segítek azért összeszedni azokat, akiknek a talpon maradás része nem sikerült. Ismerek ugyan gyógyító varázslatokat, de ezt most meghagyom a hozzáértőbbeknek egyelőre és nem kontárkodom bele, maximum segítek, ahol tudok. Az amcsiknak sokkal inkább lesz szükségük foltozgatásra, ez nem is kérdés. Csak akkor tornapok meg, amikor láthatóan Lizzy elakad, sőt össze is esik és amikor meglátom az ezüst jeleit automatikusan Stansonra pillantok, hiszen ő tudja, már elmondta neki, de hogy más tudja-e... Itt azért már odaugrom, bár fogalmam sincs mit tehetnék. Vannak gyógyítóink, de attól félek ez most esetében nem egy hagyományos sérülés. Azért a tekintetem az amerikaiak felé siklik... van jele az arcukon, hogy benne van ebben a kezük, mint valami bosszú, amiért nem szövetkeztünk velük?

//köszönöm a meccset, ezúttal is szuper volt! <3//


©
Vissza az elejére Go down
Armand Stansson
Reveal your secrets
Armand Stansson
Tanár VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA   VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA Empty2019-06-23, 20:24




Szemtől szemben

 
 

A magyar mennydörgőst nem sikerül leverni, vélhetően ő lehet a csapatkapitány. A két bejövő tartalék Sidney és Morticia kivállóan állja a sarat, könnyedén követik Lizzy utasításait, sárkányaikkal az amerikai rettegő tartalékokat és a nyomorult PR-ost simán ki tudják szedni a nyeregből, így már öten támadnak az egy vezér ellen, aki viszont egy váratlan mozdulattal már mindent könnyedén véve elengedi a sárkány gyeplőjét, a magyar mennydörgő pedig tombolni kezd, s a passzolgató Christ és Ginát úgy oldalba kapja egyetlen szárnysuhintással, hogy mindketten földre zuhannak, közepesebb sérüléssel, Chris a lábát töri, Gina pedig a kulccsontját, bár ő az utolsó mozdulatával bombagólt lőve lezárja a meccset, aminek egyébként amúgy is vége lett volna, mert radikálisan lecsökkent az ellenfél száma. A csapatkapitány lepattan a sárkányról, és a többiekkel együtt villámgyorsan eltűnnek az öltözőben, vélhetően nem akarnak egy pillanatig sem maradni a megalázó vereség után, hiszen az angolok számára ez gálameccs volt. Mindenkit sikerül pillanatok alatt meggyógyítani, a közönség tombol, hiszen sokkal szimpatikusabb volt az angolok játéka, és miközben Stansson is higgadtan pacsizik le a játékosokkal, megjelenik az eredménykijelzőn a maradék két meccs eredménye. A franciák kőkemény meccset játszva végül lenyomták a jelenlegi világbajnok németeket, így teljessé vált a legjobb nyolc mezőnye. Angliának a vérfarkasokból és vámpírokból álló oroszok következnek majd a legjobb négy közé jutásért. Már éppen indulnának el kifelé, amikor Lizzy ismét érzi azt a különös szúrást a mellkasában, és ha odanyúl, valami ezüstös folyadékot tapint ki, s a szája szélén is elkezd valami ezüstös csordogálni. Az elején megsuhintotta az egyik sárkány, de akkor még nem tűnt komolynak, ráadásul sebezhetetlen, ám.. az ezüst a gyengéje. Talán az amerikaiak kinyomozták mindezt, és így álltak bosszút? A lány érzi, hogy a vénáin furcsa, szinte égető érzés suhan végig, és immár a társai is látják, hogy a lány köhögni kezd, méghozzá valami furcsa ezüstös anyagot, és térdre esik. Stansson is odapattan hozzá, mindenkit félrelökve, de immár Lizzy teljes alakja, még a szemfehérjéje is ezüstben pulzál, hogy aztán egy utolsó köhögéssel hátrazuhanjon, és  elájuljon. Cody is odaérhet a többi gyógyító előtt, hogy még időben kórházba szállítsák a szőke csapatkapitányt. Úgy fest, nem halálos, de elég súlyos ahhoz, hogy most ne a didalról szóljon e perc.

//Ez volt a záró, ide kérnék egy zárót mindenkitől, júni 29ig, aztán megbeszéljük a továbbiakat//



[/color]




Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA   VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA Empty2019-06-22, 11:24


Mikor meglátom, valójában mi zajlik a pályán, nem mondom, hogy nem szorul ökölbe a gyomrom az ujjaimmal együtt. Nem merek a körülöttem lévőkre nézni, a végén lemaradok, kit mikor beleznek ki a sárkányok. Valahogy mégsem érzem idegennek, hogy ilyen jellegű varázslényeket is szerepeltetnek egy arázslóknak és boszorkányoknak szóló sport-világbajnokságon. Az már inkább meglep, mennyire sebezhető mindenki, úgy, hogy voltaképp mindenki két kézzel a nyerget fogja és pálcának a közelébe sem kerülnek a kritikus pillanatban! Noha sárkányokkal szemben valószínűleg teljesen mindegy. Továbbá biztos vagyok benne, hogy valami sántít. Egy öt évvel ezelőtt is már törvény védte a varázslény fajokat. Legalabbis attól, hogy úgy használják sporteszköznek őket a nép szórakoztatására, hogy abban jelentősen veszélyeztetve vannak ők is.
Ehhez képest most egy arénába össze engedtek egy halom sárkányt, akik ha egymason nem is tudnák levezetni faji frusztrációjukat és ösztöneiket, kaptak a hátukra pár jó falatot is! Valahogy vagyok mégis annyira aranyvérű, hogy ha ki vesszük az egyenletből a törvények feletti lamentálást és a rizikó faktorokat, akkor voltaképp nincs min meglepődnöm, vagy csodálkozom. Régen durvább dolgokat is kitaláltak már sport néven.
Majd minezek közepén a magyar mennydörgő elkaszálja Frydát és Hirot.... Nekem pedig több sem kell, és már megyek is a pályára, egy kimaxolt pajzsbűbájjal, a lehető legrövidebb úton! Fryda látom, hogy nincs annyira mocsok állapotban, de azért mikor elhaladunk egymás mellett, hozzá érek, és ha volt belső sérülése, arra fókuszálok, hogy meggyógyítsam a képességemmel. Aztán csak megszorítom a vállát, mintegy biztatásképp. Rövid, határozott, de kellően baráti a gesztus.
Indulok is tovább és alig hogy elérem Hirot aki felett már ott matat egy két amcsi gyógyító, akiket finoman megkérek, hogy adjanak helyet. Főleg mert fingjuk nincs róla, hogy Hiro micsoda.. Neki állnak arcoskodni, hogy ugyan mit tudnék tenni az én tapasztalatommal érte, de nem méltatom őket válaszra. Ha annyira vén tapasztalt rókák, már rég össze kellett volna heggeszteniük a srácot! Oda lépek hát és alig kezdem el Hirot is össze foltozni szintén a képességemmel, nem fogok pepecselni, vagy lassabb eljárást használni, ha van a kezemben egy ilyen lehetőség, a mennydörgő már a nézőtéren tartózkodó angolokat is megsorozza. Én pedig bele adom a maximumot, és Hiro belei és gyomra amint újra a helyükön vannak a hasfalával együtt, a hozzám legközelebb álló dokinak szólok oda, hogy segítsen neki kijutni! Hordágyra is teszik és kisietnek vele. Én meg ha tudok, vissza hoppanalaok a cssapatunkhoz és szemügyre veszem az állapotokat és Gill egészen ügyesen biztonságosabb helyre juttatta Danyt és rajta van az ügyön, hogy el is lássa a megfelelő módon. Adok neki pár instrukciót Frydától pedig átveszem Tomot.
- Köszönöm a segítséget! És Fryda! Egy mennydörgő csapott le a nyeregből. Egy sziklás terepre zuhantál vagy három métert, és lényegében túlélted, karcolásokkal. Sírj ha az esik jól. Oldja a szervezeted sokkját is. - közlöm vele, és megejtek felé egy félmosolyt, közben Tommal amint végeztem, Danyhez lépek és amit esetleg Gill még nem tett helyre, azt pótlom.. Azt pedig, még nem is sejtem, hogy még valakit veszteni fogunk pályáról hamarosan....



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Daniel G. Paisley
Reveal your secrets
Daniel G. Paisley
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA   VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA Empty2019-06-19, 10:23





Dany & A szurkolás
Nem mondom elég félelmetesek ezek a sárkányok. Egyre többen esnek ki, és vagy sérülnek meg. Minden percben, amíg nézem ezt az egészet az az érzet erősödik bennem, hogy be kéne tiltani ezt a sportot. Nem hinném, hogy jó a sárkányokon ülő, és esetegesen megsérülő embereknek, és végképp nem lehet jó szerencsétlen sárkányoknak sem, akik már csak a természetüknél fogva sem arra hivatottak, hogy szelíd hátasok legyenek. Még egy közönséges lóval, vagy lovaglással nem is lenne bajom, de ez? Kinek használ? Arra jó, hogy kiszolgáljon egy izgalomra és vérre szomjas tömeget? Miért, mi célja ennek? Tömegszórakoztatás? Ugyan... Nagyjából egyébként ugyanez a véleményem a mugli spanyol bikaviadalokról, vagy amerikai nagy rodeókról is... Félre értés ne essék, szeretem a különböző sportokat a kviddicstől a közönséges mugli vízilabdáig. De az ilyesmit nem tartom annak.
Aztán meglátom azt a böszme fekete sárkányt egyenesen felénk tartani. Mielőtt átgondolhatnám mit is teszek, reflexből kiáltok Gillyre.
- Vigyázz!!- és ezzel egy időben el is lököm a lányt, -aki eddig szorosan mellettem volt,- a dög útjából...
A következő pillanatban pedig már azt érzem, hogy a tüdőmből kiszalad az összes levegő, és élesen csapódóm be a lelátó falába, mielőtt fel foghatnám mi is történik. Először talán az adrenalintól nem is érzek semmit, aztán hirtelen minden tagomba egyszerre hasít bele ez elviselhetetlen fájdalom...
Tekintetemmel még megpróbálom megkeresni Gillyt, de aztán már csak a jótékony sötétség vesz körül, ahogy eszméletem vesztem...



ϟ Hajrá Csapat! ϟ




"Azt mondják, nem védelmezhetjük örökké a szeretteinket,
szerintem pedig ez hülyeség. Mi másra való a család?"
Vissza az elejére Go down
Morticia Maganti
Reveal your secrets
Morticia Maganti
Mardekár VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA   VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA Empty2019-06-18, 20:11


to: the team

Kedvem lenne köpni egyet, de visszafogom magam és csak egy bólintással nyugtázom a megjegyzést. Az tölti ki a gondolataimat jelenleg, hogy mennünk kell a pályára. A sérültekre vetek egy pillantást, nem halálos egyik sem, és ez nem túlzás, a játék természete miatt simán azt hittem, hogy ekkora eséstől a sima emberek kimúlnak. Vagy szerencséjük volt, vagy nem voltak olyan magasan, nem tudom. Az első kört sikeresen teljesítjük, szerzünk gólt is, az amcsik dőlnek kifele. Nagyon jó, már nem kell sokáig kitartani, innen már csak nem kerülünk hátrányba. Persze még bárki kieshet, köztük én is, nem igazán vagyok ez a sárkánylovaglós típus, szóval az, hogy még bent vagyok, szerintem nagyobb részt szerencse, mint képességek. Jobban szeretem, ha csak magamtól függök és nem egy másik lénytől is, pláne, ha meg kell ülni. Akkor már inkább a seprű…

/Rossz számok: 0,1,2,/










Vissza az elejére Go down
Fryderyka Herbs
Reveal your secrets
Fryderyka Herbs
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA   VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA Empty2019-06-18, 09:58




Sárkány




Amíg a pályán voltam és a saját esésemet igyekeztem valahogy tompítani, addig nem volt időm megfigyelni, holy tarsal mennyire sérült meg. Open ezért csak a pálya szélén veszem észre, hogy Hiro milyen sérüléseket szenvedett. Ellentétben a rossz hírével nekem a gáláról kedves emlékeim vannak róla, hiszen rendes volt velem, szóval eléggé elönt iránta az aggodalom. Közelebb ugyan nem megyek, mert nem akarok láb alatt lenni, de akarva-akaratlanul is arra-arra pillantok, amíg Cody kezelésbe veszi. Egészen addig, amíg újabb pech le nem sújt a csapatra, s ezúttal Daniel meg Tom be nem szerzi a találatot. Ekkor már nem tartom vissza magam, hanem meg is iramodom, s nagyjából azzal egy időben termek mellettük, hogy Tom elveszíti az eszméletét.
- Hé! Haha! Hallod amit mondok? - térdelek le mellé. Hülyeség talán, hiszen elájult, de mégis próbálnám eszméletére téríteni beszéddel, mintha legalábbis attól nem lenne olyan nagy a baj. Gina a pályán van, Cody Hiroval van elfoglalva én meg nem értek a gyógyításhoz, de valamiképpen segíteni szeretnék. Tudom én, hogy kijártam már a hét alapozó évet, de még mindig valahogy bennem van, hogy iskolán kívül nem varázsolhatunk. Mindenesetre most beveszem a pont teszek rá tablettát, s pálcámat előkotorva (ha ugyan el nem tört, amikor leestem a sárkányról) a fát Tomra szegezem. - Hippokrax! - mormolom el az általam egyetlenként ismert gyógyítóvarázslat igéjét, s nagyon remélem, hogy nem rontok vele a helyzeten, hanem segítek valamicskét. Legalább addig, amíg pár hivatásos gyógyító ideér.

Időpont, amikor nyaralás miatt 90%, hogy nem leszek: Augusztus utolsó 2 hete (nem a teljes 2 hét, de inkább többet mondjak, mint kevesebbet : D)
beauty code from



|| kiss me hard before you go ||
~ summertime sadness ~

Vissza az elejére Go down
Sidney Smallwood
Reveal your secrets
Sidney Smallwood
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA   VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA Empty2019-06-18, 09:29



A verseny & Sidney



. Szó se róla gerincet azt nem növesztettek maguknak se az amcsik, se az oroszok. - hajolok még oda Morticiához a pályára lépés előtt. Nem mondom, hogy én sosem követek el hibákat, de egyenes vagyok és sosem választom a könnyebb utat és a vámpírlányról se gondolom ezt. Furcsa, de határozottan jó barátok lettünk, pedig mennyiszer mondják, hogy a vámpír-vérfarkas ellentét nem kicsit erős. Én ezt még sem érzem. Valami miatt a komor lánnyal sokkal jobban megértem magamat, mint másokkal és úgy fest a pályán is szükség van ránk, mert egészen felpörög a csapat, amikor megérkezünk és persze nem esünk ki azonnal, pedig szépen soroznak minket, ami nem csoda, biztosan tartanak az erőnktől. Egy kis egészséges ego kell igaz? Én pedig bízom magamban, bennünk, mert bár nem kezelünk minden olyan könnyeden és lazán, mint a többiek, de lehet hogy pont ebben van az erőnk és ezért is vagyunk hatékonyak, ahogyan most is látszik.
Nagy sport ember nem vagyok, így igazából a labda passzolgatás részéből kevésbé veszem ki magamat, inkább vállalom a tank szerepet, mint mondjuk egy terelő a kviddicsben és a labdát passzolgató társaink körül körözve igyekszem ritkítani és szabaddá tenni számukra az utat, ha arról van szó akár be is kapni valaki helyett egy enyhébb ütést stb-t, hiszen számomra ez igazán meg se nagyon kottyan már csak a képességeim miatt sem.


©
Vissza az elejére Go down
Gina Accipiter
Reveal your secrets
Gina Accipiter
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA   VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA Empty2019-06-18, 08:38






Gina & A Sárkánypoló

Eddig úgy fest minden a legnagyobb rendben. Legalábbis az eredményjelzőn. Az amcsik újabb embereket vesztenek, és bár egyre nehezebb fenn maradni a Norvégon, ennek ellenére is határozottan nekünk áll a zászló. Most az egyszer legalább. Legalább ma lehetne egy ici-pici szerencsénk.
De nem csak nekem akad gondom a sárkányom makacskodásával, és egyre idegesebb természetével. A következő pillanatban az egyik amcsival együtt eltrafálja a magyar a nézőtér mi csapatunk számára kijelölt helyét. Nem tudom, hogy direkt volt-e, vagy sem. Az volt-e a cél, hogy kiejtse a tartalékainkat, és ezzel ugyanolyan nehéz helyzetbe kerüljük, mint ők, vagy csak véletlen irányítási gond volt. Nehéz lenne megállapítani. Mindenesetre újabb két tartalékot vesztettünk. Vagyis nincs több. Codynak a sérülteket kell ápolnia, nem jöhet a pályára, Gilly pedig nem igazán sárkányra termett. Főleg ha a sérült lovagja vonja el a figyelmét. Abból aztán jó nem lehet.
Mindebből az következik, hogy nekünk kell gyorsan rövidre zárni ezt a meccset, mielőtt végképp elfogynának a játékosok a pályáról.
Én is megmakacsolom magam, nem csak a sárkányom, és akár tetszik akár nem, irányba állítom. Látom, hogy Lizz ügyesen labdát szerzett, így én gyors manőverekkel igyekszem lerázni a maradék védőmet, éppen csak elkerülve a sárkánya penge éles karmait. Ha sikerül kicsit leszakítani, akkor olyan pozícióba kerülni amiből még gól is lehet. Ha sikerül jelzek Lizznek most itt az alkalom egy gólpasszra! Hacsak nem köpnek a levesünkbe az ostoba amcsik, de remélem a többieknek sikerül lefoglalni őket, amíg mi Lizzyvel összehozzuk az utolsó gólt!

//Rossz szám: 1//


♫ Zene ♫



"Nem akarom feledni a fájdalmat.
Az tesz azzá, aki vagyok."
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Ollivander
Reveal your secrets
Elizabeth Ollivander
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA   VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA Empty2019-06-17, 20:15




Lizzy & a sárkánylovaglás


Eddig jol haladnak, ez kétségtelen. Legalábbis, ami a levegőben nyújtott teljesítményüket illeti, de Lizzy nem tudja,meddig lehet ezt tartani. Koncentrál a mezőnyre, a sárkányokra, és a második gól. után egy kissé megnyugszik. Aztán hirtelen befékezi a sárkányát, ami erre felágaskodik a levegőben, de a kis kviddics sztár meglátott valamit. Ahogy hátrafordul a nyeregben, látja, hogy még két embert vesztett és egy pillanatra megáll benne az ütő, hogy jól döntött-e. Szőke hajába belekap a szél, és érzi, hog a sárkány is ideges alatta, de látnia kell, mi van az embereive. Tudni akarja, a halálba küldte-e őket vagy nagyobb sérülést okozott-e nekik azzal, hogy otthagyta őket a kispadon. És ezzel nem csak az bizonyos,hoigy ez egy kegyetlen sport,hanem az is, hogy kvázi nem maradt ember, akit fel lehetne hozni a pályára, ha valaki itt most kiesik.
Négy másodperc be, négy másodperc ki. Kihúzza magát ültében, és a pályára tekint. Félre dől, hogy elkerüljön egy csapást, és kisit bedől a sárkánnyal is, ami odakapna. Négy másodperc be, négy másoperc ki. Konentrálnia kell, meg kell csinálnia, nem fagyhat le. Ismeri a pályát, nem egyszer repülte körbe. Szemével megkeresi a labdát, meg a többieket, aztán erősen megindítja a sárkányt.
- Tartsátok magatok, keményen, ne lankadjatok! Csak így tovább! - kiált bele a légbe, miközben tesz egy gyors kört a pályán, szeme már a labdán, és ahogy a többieket figyeli, meglenditi az ütőt a kezében, ezzel is jelezve, hogy a taktika marad. Morticia és Sidney ügyesen felvették az alakzatot.Jól döntött.
Négy másodperc be, négy másodperc ki. A meccset ideje lezárni. Rásimul a sárkánya hátára,ahogy a többiek között igyekszik manőverezni, hogy becsalja a labdát. Legalább pozícióba, gól passzra egy társának, vagy ha sikerül, akkor gólra.




Vissza az elejére Go down
Thomas Stewart
Reveal your secrets
Thomas Stewart
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA   VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA Empty2019-06-16, 14:22




Elég izgalmas ez a versenyszám, meg kell hagyni, de inkább ülöm végig nézőként, mint résztvevőként. Látványra fantasztikus, van is miért rágnunk a körmünket, nem vitás, amikor pedig Hiro és Frida is a földre zuhan… Na, ott azért összeszorul pár pillanatra az ember gyomra és máris félreteszi az eredményeket annak érdekében, hogy a csapattársaiért aggódjon. Itt pedig nem csak azokról beszélek, akik jelenleg kiestek a versenyből, hanem azokról is, akik még játékban vannak. Ők is bármelyik pillanatban súlyosan megsérülhetnek, már ahogy a sárkányok agresszivitását elnézem. Egyik-másik kíméletlenül osztogatja a pofonokat, miközben egy ember egyensúlyoz a hátán és próbál kapaszkodót keresni, a másik kezével pedig eltalálni azt az istenverte labdát. Ehhez képest a futóverseny gyerekjáték volt, de komolyan.
Sajnálom Fridát, látom az arcán, mennyire rosszul érte ez a kiesés, habár minden bizonnyal ő is tovább tervezte a pályafutását. A lány szerencsére nem sérült meg súlyosabban, ami sajnos Hiroról nem mondható el, így néha azért kap egy-egy aggódó pillantást részemről. Bármennyire is nem ismerem a srácot, a halálát azért nem kívánom és hiába unszimpatikus számomra látásból, ez még korántsem elég arra, hogy leírjunk egy embert. Közben azért igyekszem szurkolni is azoknak, akik még mindig a levegőben keringenek, habár nyilván semmit sem észlelnek abból, ami idelenn folyik. Chris minden figyelmét Hirónak szenteli, miközben a sárkányát is igyekszik pórázon tartani és a versenyre is fókuszálni egyaránt. Csak remélni merem, hogy nem ő lesz a következő, aki a pálya füvén landol.
A sárkányok elég közel suhannak el a kilátó előtt, így azért hátrálok pár lépést, ami viszont korántsem elég arra, hogy elkerüljem azt a tüskés farkat, ami végül oda csap le, ahol állok és szánt végig a soron. Mintha csak lassított felvételt látnék, kapom be a találatot, holott észleltem én a veszélyt és igyekeztem is némileg hátrébb ugrani, de nem sikerült időben megmozdulnom. Szinte észre se veszem, hogy repülök, a következő, amit észlelek, az a hátamba álló hirtelen fájdalom és valami reccsenésszerű hang, fájdalmat azonban nem érzékelek. Talán ennek is köszönhető, hogy a következő pillanatban már pattannék is fel a helyemről, hogy szóljak, miszerint jól vagyok, kutyabajom, még mielőtt valaki iderohanna feleslegesen ellátni engem. Azonban, amint megmozdulnék, hatalmas fájdalom nyilal minden egyes porcikámba, én pedig a fogaimat összeszorítva igyekszem nem felkiáltani, ami cseppet sem könnyű feladat. Végül a fájdalomtól elvesztem az eszméletem.

Vissza az elejére Go down
Armand Stansson
Reveal your secrets
Armand Stansson
Tanár VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA   VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA Empty2019-06-15, 15:16




Szemtől szemben




Újabb két eredmény fut be, Hollandia leverte az angol csoportot megnyerő íreket, míg Belgium kiejtette a barátságos Mexikóiakat. Már csak a jelenlegi amerikai-angol, és a két világbajnok küzd egymással, a németek a franciák ellen. A mostaninál nagyon kemény sárkányokat sikerült beválasztani, mert folyamatosan tépik egymást, az amerikaiaknál ismét kiesik egy alap csapattag, egy tartalék, úgyhogy már az ottani medimágusnak is be kell állni, de már vele együtt is csak négyen maradnak, úgyhogy immár létszámfölénybe kerülnek az angolok, hiszen tőlünk Sidney és Morticia beállva remekül összejátszik Lizzyékkel, és simán bekotorják a második gólt is. Fridát és Hirot Cody meg a helyi gyógyítók kiválóan el tudják látni, de az amerikaiak mennydörgője egy jó nagyot odacsap a pult mögé, a falhoz vágva Danielt és Tomot, akit így szintén ápolni kell, nem vehetnek majd részt a küzdelmekben. Stansson lélegzetvisszafojtva figyel, egyetlen gólra vannak a továbbjutástól, és már a legjobb nyolc között lennének. De nekik sincsenek tartalékaik, Codyt és Gillyt legvégső esetben küldené csak be, nem sárkányokra termettek. Így most öt a négy ellen, ha az amerikaiaktól bárki kiesik, automatikusan az angol csapat nyert, tehát ha nem is jönne össze a gól, akkor is győznek. Ha csak ki nem talál az amerikai edző valami váratlant, de eddig ez a legkönnyebb meccsük. Mondhatni gálameccs. Vagy csak egyre jobban összerázódik a csapat? Ha így van, akkor sima út lehet a döntőig, ugye?




//Határidő június 22, és mondom, hogy kinek mit kell dobnia.
Lizzy és Sidneynek nem kell dobnia, mert sebezhetetlenek, ha őket el is találják, már nem fognak kiesni, mert náluk két találat ütötte volna ki.
Gina, Chris, 1 rossz szám
Morticia 3 rossz szám,
Gilly, Cody 1 rossz szám. //



[/color]




Vissza az elejére Go down
Christopher Graves
Reveal your secrets
Christopher Graves
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA   VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA Empty2019-06-15, 00:47



Sárkánylovaglás& Chris
Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni. De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!


Frida kedves puszijára és jókívánságára csak elvigyorodom, afféle "engem te ne félts" tipikus Chris Graves magabiztossáéggal és már csüccsenek is a gyönyörűségemre.
Remélem mindenki fejébe elég észt vertem, bár nem vagyok a legjobb tanár, szóval könnyen meglehet, hogy ha valaki lezuhan, megvágja magát, szétégetik, az az én tenyeremen szárad, hiszen nem voltam se szigorú, se összeszedett. De tegyük fel, hogy mindenki komolyan vette a felkészülést, és senki se akar sárkánykaja lenni. Meg azt is, hogy a versenybírák leállítanák a játékot valami végzetes előtt...
Gondolom én.
De amikor Hiro és Frida is földet ér nagyon nehéz tartóztatnom magam, hogy ne ugorjak le segíteni nekik. Nem, Chris! Marad! Röpköd! Játszik! Akinek a lába a földet éri elveszett... És ni, Frida már vánszorog is kifelé, semmi baja.
- Hiro! Hiro? Hé! Megvagy? - kiáltom el magam még is, a sárkányomat irányítgatva, hogy legalább a srác közelében suhanjunk egyet, de a kis fenevadat nem lehet olyan közel vinni, még a végén azt hiszi az elesett srácra, hogy ezüsttálcás nasi. A tekintetem vadul Cody-t kezdi el keresni, hiszen a gyógyító srácban van minden reményem, hogy minél előbb felkapja és rendbeteszi a kölyköt. Nem mintha fiatalabb lenne nálam. De így a sárkány hátán, viszonylag biztosan lovagolva, bennem van az a pimaszság, hogy képes lennék még Stanssont is lekölyközni, csak azért, mert én lovagoltam sárkányt, ő meg nem. Aztán lehet ő is, de ez már részletkérdés.
Próbálok visszafókuszálni a játékra, főleg, amikor Gina már gurítja is nekem a labdát, és akrobatákat megszégyenítő szögekben nyúlok ki a sárkányról. Szerencsés, hogy ilyen hosszú vagyok, és ennyire felelőtlen, mert igen abszurd pózokat vágok, mintha valami mesefilmből szöktem volna meg. De beválik! Már hogy remélem.
Mikor a cserék pályáralépnek szívesen lepacsiznék velük, de a sárkányom vadállat, így kínosan ügyelni kell rá, hogy csapattársra nehogy rákapjon. Az kéne még, hogy én ejtsem ki a saját bajtársaimat, csak mert ilyen kis... rakoncátlan a sárkánykomám.

// Rossz számok: 9, 5 //






Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni.
De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!
Vissza az elejére Go down
Daniel G. Paisley
Reveal your secrets
Daniel G. Paisley
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA   VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA Empty2019-06-12, 14:28





Dany & A szurkolás
Ha őszinte akarok lenni, akkor teljesen egyet tudok érteni vele, hogy ezt a versenyszámot rég törölni kellett volna. Egyszerűen túl veszélyesnek tartom. Tényleg nem értem Chris, és Gina rajongó hozzáállását.
Amikor pedig alig egy-két percen belül az amcsik hullani kezdenek, mint legyek, és rövidesen Frida és Hiro is megsérül ez be is igazolódik. Számomra legalábbis mindenképp. Ahogy megpillantom, hogy Hirot úgy viszik le a pályáról a gyógyítok hangosan felnyögök. Ez tényleg életveszélyes!
Talán önkéntelenül is picit erősebben kezdem szorongatni szegény Gilly kezét. De azt hiszem nem kell legilimentornak lenni, hogy bárki leolvassa az érzelmeimet. Izgulok, aggódok, és igen csak féltem az összes csapattársam, aki most pályán van. Talán éppen ezért is lehet, hogy magamhoz képest feltűnően csendben vagyok. Ezúttal elmaradnak a hangos, tőlem megszokott "Hajrák" és buzdítások.
Lopva az edző felé pillantok, aki még így sem tűnik igazán idegesnek. Talán ő tud, vagy sejt valamit, amit mi nem?
Mindenesetre az eredményjelző szerint mi vezetünk 1-0-ra, ez legalább jó hír. Talán nem lesz olyan nagyon hosszú meccs, hogy tényleg meghaljon valaki... Jó lenne gyorsan túlesni rajta. Most siettetném a perceket, és még inkább a gólokat, de sajnos ez nem rajtam múlik most. Az embereinknek pedig, minden perc akár örökkévalóság is lehet. Hiszen innen kívülről is az, nem hogy azon a félelmetes bestián...

//Rossz számok: 0,1//



ϟ Hajrá Csapat! ϟ




"Azt mondják, nem védelmezhetjük örökké a szeretteinket,
szerintem pedig ez hülyeség. Mi másra való a család?"
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Ollivander
Reveal your secrets
Elizabeth Ollivander
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA   VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA Empty2019-06-11, 16:27




Lizzy & a sárkánylovaglás


Két embert veszít el, miután felszáll a sárkánya hátára, ami kifejezetten nem tetszik neki, főleg, amikor látja felnyílni Hiro hasát. Elhúzza a száját, mire a sárkánya is picit megugrik, de sikerül kontroll alatt tartania, és végül bevinnie egy ütést, meg egy gólt is, a csapattal együtt. Ahogy cikázik, igaziból teljességgel úgy gondol a fenevadra, ami alatta van, mint egy seprűre - és ez Lizzynél bók. Nagyon nagy tisztelettel bánik a saját dolgaival, a kviddics neki szent, és valahogy sikerül most is ebbe kapaszkodnia, és talán emiatt, talán más miatt, de fennmarad a nyeregben. Ahogy Sidney és Morticia pályára lép, örömmel konstatálja, hogy nem kell nekik magyarázni semmit, csinálják egyből a dolgukat, és átveszik a megfelelő helyeket a sárkányokon. Lizzy pedig nem akar még több tartalékost bevenni, nem akar több embert elveszíteni, így megfogja a sárkány gyeplőjét, vagy ami van rajta, és a labda után veti magát, szabad kezében az ütővel. Elég gyors a sárkánya, ha sikerül rendesen irányítania, és nem jönnek közbe mások, vagy nem vadul be, akkor talán sikerül becsalnia még azt a két gólt, vagy legalább egyet, aztán majd kicsit belemar a többiekbe. És valahol szörnyű, hogy ezt kell tennie.
-






//Rossz számok: 1 és 9//
Vissza az elejére Go down
Morticia Maganti
Reveal your secrets
Morticia Maganti
Mardekár VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA   VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA Empty2019-06-10, 21:58


to: the team

Kifejezetten örülök, hogy most egy kicsit pihenhetek, meg nem kell a levegőben röpködnöm megint, ráadásul sárkányokon. Nem osztom a csapat egyes tagjainak a lelkesedését a lények felé, veszélyesek, és elég bolondok azok, akik rajonganak értük, lévén nem szelidíthetők. Az ilyenek csak abból tanulnak, ha leharapja a lábukat, vagy leégeti a fél oldalukat, vagy valami.
– Mivan? Hát ezek még rosszabbak, mint az oroszok… - hördülök fel, de igazából lényegtelen, hogy melyik csapat mennyire akar csalni. Jobban belegondolva az oroszok hasítanak nélkülem is, nem is értem, mit akartak, de most ez mellékes. – Azért elég nagy pofátlanság, csak mert ismernek valakit a csapatból, ilyet kérni – jegyzem meg keserűen, de láthatóan nem mentek bele az alkuba, úgyhogy nincsen baj.
A pályán annál inkább, mindkét csapatból hullanak ki emberek, az amerikaiból egyelőre többen, de tőlünk is kiesett két játékos. Sidney nézeteit a versenyszám értelmetlenségéről abszolút osztom, és egy bólintással fejezem ki egyetértésemet. Az edző azonban már int is, hogy menjünk, nekünk kell beállni a kiesettek helyére. Még megdöbbenni sincs időm, szinte gépiesen állok fel és követem Sidney-t. Fogalmam sincs, hogy kell megülni egy sárkányt és rajtamaradni, meg közben még labdára is figyelni. Hallom, ahogy a másik lány az új csapattag sárkányát viszi, én csak intek, hogy nekem jó így, majd megközelítem az enyémet. Ronda egy barátságtalan pofája van, és nagyon nem hiányzik most nekem, hogy darabokban vigyenek ki innen…
/Rossz számok: 0,1,2,9/









Vissza az elejére Go down
Sidney Smallwood
Reveal your secrets
Sidney Smallwood
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA   VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA Empty2019-06-10, 15:25



A verseny & Sidney



Bár Morticiára koncentrálok, de azért belefér egy biccentős összenézés Chrissel, afféle "Menni fog, megcsináljátok!" jelzés. Remélem is, hogy így lesz, csúnya lenne az első komoly körben máris távozni a versenyből. Eléggé fájdalmas lenne, főleg hogy bele se szólhatok. Tudom minden meccsen nem léphetek pályára és a sárkányokhoz sem értek olyan nagyon, de... nincs ezen mit magyarázni, pocsék lenne veszíteni úgy, hogy nem tettem hozzá semmit.
- Oh gerinctelen egy banda! Meg akarták bundázni a meccset, lényegében hogy adjuk fel, és daráljuk be a gyengéket és aztán egyesüljenek a csapat erősségei. De mégis ki képes a saját csapatában kijelölni a gyengéket? - na jó, nem mondom, hogy nem szisszenek fel, amikor Frida megint kiesik, hiszen az előző meccsen sem szerepelt jól. De okkal van itt, ahogyan mindannyian, tehát neki is van valami erőssége... reméljük. És azt is, hogy ezt majd még tudja bizonyítani.
- Sejtelmem sincs, ki találja ki ezeket a számokat, de... nem értem miért nem tiltották még be ezt a versenyt... - ezt szinte csak magam elé morogva jegyzem meg Morticia mellett, amikor int nekünk az edző, hogy készülődjünk, mert a leesettek helyét át kell vennünk. A végén tényleg azzal kell számolnunk, hogy akár valaki itt is hagyhatja a fogát? Azért ez... így testközelből látva a sérüléseket eléggé megrendít még engem is, annak ellenére, hogy ez külsőre nem látszik rajtam.
- Átveszem Hiro helyét. - mondom még gyorsan, aztán már be is célzom a sárkányt, amin a fiú ült, Morticiáé Frida helye és hát lássuk. Nem mondom, hogy a kedvencem a repülés, de nem vagyok belőle analfabéta, bár bestiamester sem, de végüli itt a fő lényeg, hogy ne hagyjam, hogy egy sárkány megpróbáljon kinyírni... hát meglátjuk menni fog-e és mellette még labdákat is hajkurászni.

//A két rossz szám: marad a múltkori 5 és 6 és mellé 1 és 9//


©
Vissza az elejére Go down
Gina Accipiter
Reveal your secrets
Gina Accipiter
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA   VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA Empty2019-06-10, 11:02






Gina & A Sárkánypoló

Végül Chris úgy dönt, hogy ő megy a Hebridaira és én kapom a Norvégot. Csak bólintok rá, és pacsizok a sráccal, mielőtt közelebb lépkednék a sárkányomhoz. Bár elsőre a Hebridait néztem ki magamnak, van egy olyan érzetem, hogy a Norvéggal sem lesz túl egyszerű az életem a következő percekben.
Ahogy felülök a nyeregbe gyengéden érintem meg a sárkányom pikkelyeit. Elsőre csak ismerkedünk. Elég intelligensek ahhoz, hogy ne nagyon hagyják magukat csak úgy idomítani, és irányítani.
Rövidesen megszólal a bírói jelzés, és kezdetét veszi az őrült meccs... Az első percekben máris megmutatkoznak a veszteségek... Több amcsi is gyorsan búcsút int. És az egyik elköveti a hibát, hogy velem kezd. De az én Norvégom gyorsabb, és ügyesebb, mint az övé. Így kellemetlenül stukkolja le a falat. Hahh... Úgy kell neki.
Sajnos a veszteségek nálunk is megmutatkoznak Frida, és Hiro személyében. Nincs időm azt nézegetni, hogy mi lehet velük, mennyire lehet súlyos az esetleges sérülésük. Tényleg nem tudom. Az egyetlen amit tehetek, hogy bízom Cody gyógyítói képességeiben, és szaktudásában.
Én pedig az éppen elém kerülő golflabdára koncentrálok, hogy egy ügyes passzal továbbítsam Chris felé. Most már, hogy Három a kettőre maradtunk, viszonylag könnyen passzolgatunk, és szerezzük meg az első gólt. Már ha lehet bármit könnyűnek nevezni ebben a sportban. Mert bizony elég nagy kihívás irányítani egy Norvégot, nem hogy közben még egy golflabdát is üldözni...
A gól után egy puszta "Igen!" szalad ki a számon, de jelzek a többieknek, hogy most gyorsan kell fordulni, és kihasználni a létszámelőnyt, addig, amíg nem kerülnek a tartalékok is a pályára zavaró tényezőnek...
Gyors határozott gólok kellenek, rövidre kell zárni ezt a meccset. Örülni neki ráérünk a meccs után is...

//Rossz számok 1,10 mert Gina a végletek embere Very Happy //


♫ Zene ♫



"Nem akarom feledni a fájdalmat.
Az tesz azzá, aki vagyok."
Vissza az elejére Go down
Fryderyka Herbs
Reveal your secrets
Fryderyka Herbs
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA   VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA Empty2019-06-09, 20:25




Sárkány




Lizzy szavaira bólogatok jelezvén, hogy vettem az adást, őrző leszek, menni fog. Vagyis ez utóbbi talon nines benne sem a bólintásomban, sem a fejemben, de az biztos, hogy tekintetembe a félelmen és a bizonytalanságon kívül még az elszántság is vegyül, szóval akkora gond talán tényleg nem lesz ebből.
Amikor Chris megölel konkrétan talpig vörösödök, de ha már így esett, akkor kedves gesztusát megfejelem azzal, hogy adok az arcára egy puszit - gondosan ügyelve arra, hogy közelebb legyen a cuppantás helye a füléhez, mint a szája szegletéhez, nehogy a végén belemozgassa a fejét én meg várkínossá tegyem a helyzetet azzal, hogy elvétve a puszi helyét az arca helyett a szájára sikerül helyezzem ajkaim - köszönetem és hálám jeléül. Mondjuk ha jobban belegondolnék lehet nem ragadtatnám ilyesmire magam, pláne azután, hogy a gálán is mennyire beégtem pont vele kapcsolatban.. a végén tényleg nem mosom le magamról, hogy hajtok rá, pedig életemben senkire sem hajtottam még soha, s nem is itt a VMS-en fogom elkezdeni, az biztos is.
- Vigyázz magadra! - mondom még neki halkan, mielőtt tovaindulna.
Feltápászkodom a sárkány hátára, majd beleadva a legjobb repüléstudásomat megyek neki a körnek, ami sajnos igencsak hamar véget ér számomra. Nem vagyok felkészülve arra a találatra, ami ér, így csakhamar földre kerülök. Súlyos sérülést ugyan nem kapok be, de legbelül így is megsemmisültnek érzem magam. Maradék méltóságomat összeszedve mindengyógyítói segítség nélkül - amire amúgy sem szorulok, de ha még szorulnék is, akkor sem fogadnám el - vánszorgok le a pályáról. Ezúttal sírva nem fakadok, mert az edzőre nem akarok ennél is nagyobb szégyent hozni, de legbelül azért zokog a szívem amiatt, hogy megint nem sikerült.
Próbálok minél méltóságteljesebben szurkolni a csapatnak a pálya széléről, s nem kimutatni mennyire röstellem magam. Azzal úgyse mennek semmire, de a szurkolás tán még jól jöhet neki.

Számok: 2 és 9
Időpont, amikor nyaralás miatt 90%, hogy nem leszek: Augusztus utolsó 2 hete (nem a teljes 2 hét, de inkább többet mondjak, mint kevesebbet : D)
beauty code from



|| kiss me hard before you go ||
~ summertime sadness ~

Vissza az elejére Go down
Thomas Stewart
Reveal your secrets
Thomas Stewart
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA   VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA Empty2019-06-09, 12:37




A kijelzőre pillantva úgy tűnik számomra, hogy lassan minden versenynek vége és ha hihetünk az eddig futott időknek, mi se sokáig fogunk itt tartózkodni. Habár, a sárkányon ülőknek minden bizonnyal ez lesz életük leghosszabb pár perce, főleg abban az esetben, ha a bestiák belelendülnek és ténylegesen egymásnak esnek. Számomra már az is csodaszámba megy, hogy azokat megtűrik magukon, akik részt vesznek ebben. A sárkányok – mint Chris is felvilágosított róla – nem éppen engedelmes jószágok. Vagy egyszerűen csak megszokták, hogy valaki lovagol rajtuk? Kevés mágus képes erre, vagy ha mégis akad olyan ember, akkor csak az életét teszi kockára.
Nagyon kell koncentrálnom, amikor a szörnyetegek a levegőbe szállnak, hiszen szinte abban a pillanatban elvesztem a csapattársaim többségét szem elől. És ez nem csak a sebesség miatt van, hanem az is közrejátszik benne, hogy a hatalmasra nőtt kamaszokhoz képest kisgyerekek ülnek rajtuk. Ember legyen a talpán az, aki kiveszi a káoszból, hogy melyik-melyik. Ráadásul, azt is tudnom kellene, ki milyen fajtájú bestiát kapott, de számomra nem sokat mondanak a színeik. Ide-oda repkednek, csapkodnak, miközben mindenki próbál valamit kezdeni a saját példányával. Mondjuk, ahogy eleinte láttam, Chris valamilyen őrült módon eléggé örül ennek a feladatnak, ami azért némi reménnyel kecsegtet. Ráadásul, ott van Gina is, aki szintén a bestiák megszállottja, habár ő látszólag nem volt annyira elalélva a feladattól, mint kollégája. De talán ők ketten képesek lesznek nyeregben maradni a verseny végéig és belőni azt a három gólt, ami ahhoz kell, hogy minél hamarabb véget érjen ez az őrültség.
Az amerikaiak csak úgy repkednek lefelé a levegőből eleinte, én pedig megkönnyebbülten sóhajtok fel. Úgy tűnik, a mieink kézben tartják a dolgot, hiszen elég lelkesen árasztják el gyógyítói feladatokkal az ellenfél csapatát. Egy-két percig még van is bennem némi remény azt illetően, hogy a brit oldal megússza sérülés nélkül, majd jön a fekete leves: Frida és Hiro a földön köt ki egy mennydörgő tombolásának köszönhetően. A lány sérülései nem tűnnek súlyosnak, habár mintha Hiro többet kapott volna a jóból… A gond csak az, hogy innen nem látom tisztán, ráadásul néhány amcsi sérült eltakarja a srácot, akik még a földön hevernek. Időközben a levegőben lévő angol játékosok belövik az első gólt, én pedig reménykedem abban, hogy a mi csapatunk gyógyítói képesek lesznek életet pofozni a mardekáros srácba. Mondjuk, ha tudnám, hogy vámpír, akkor nem izgulnék ennyire az állapota miatt.
(Két számom a 2 és 5)


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA   VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» VMS - Írország vs. Anglia, 1. csoportmeccs
» VMS - Norvégia vs. Anglia, 2. csoportmeccs
» Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország
» VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország
» VMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (most már tényleg)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázsvilág :: Közel s távol :: Varázslók Mágikus Sportja-
Ugrás: