ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 22:04-kor
Seraphine McCaine


Ma 20:28-kor
Seraphine McCaine


Ma 20:08-kor
Dwight Jennings


Ma 12:07-kor
Gemma Carlyle


Ma 11:09-kor
Abigail Smallwood


Tegnap 20:19-kor
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


2024-05-03, 15:24
Daphne Jennings


A hónap posztolói
Gillian Ollivander
VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 2 I_vote_lcapVMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 2 I_voting_barVMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 2 I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 2 I_vote_lcapVMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 2 I_voting_barVMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 2 I_vote_lcapVMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 2 I_voting_barVMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 2 I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 2 I_vote_lcapVMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 2 I_voting_barVMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 2 I_vote_rcap 
Dwight Jennings
VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 2 I_vote_lcapVMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 2 I_voting_barVMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 2 I_vote_rcap 
Maia Hansen
VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 2 I_vote_lcapVMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 2 I_voting_barVMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 2 I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 2 I_vote_lcapVMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 2 I_voting_barVMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 2 I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 2 I_vote_lcapVMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 2 I_voting_barVMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 2 I_vote_rcap 
Sheska Thorne
VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 2 I_vote_lcapVMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 2 I_voting_barVMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 2 I_vote_rcap 
Freya Björnsdottir
VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 2 I_vote_lcapVMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 2 I_voting_barVMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 2 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70711 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 24 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 22 vendég :: 1 Bot

Cody L. Mortimer, Seraphine McCaine


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Armand Stansson
Reveal your secrets
Armand Stansson
Tanár VMS

TémanyitásTárgy: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 2 Empty2019-02-28, 16:32


First topic message reminder :

***



Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Christopher Graves
Reveal your secrets
Christopher Graves
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 2 Empty2019-12-26, 22:03



Átkozás & Chris
Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni. De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!


Nem annyira ráz meg, ha nem a vállamat karolja, hanem a hátamat, ha így kapott el, hát legyen így, mit kell ezen feszülni. Egymagasak vagyunk, közel még a testalkatunk is hasonlít, ugyan rajtam több izom feszül az aktív futás és a bestiákkal való edzés miatt. Fürge izmok, nem a hústoronyféle, de így is szikár és erős.
- Aha, szóval ott a titok, hogy én már Griffesnek születtem. Mondjuk valójában Wampusosnak, bár esküszöm, hogy a viharmadár szárnya is megmoccant, bár senki se hitte el nekem. - nevetek fel, bár igazából teljesen elfelejtem, hogy nem mindenki vágja olyan kisujjból az Ilvermorny házakat. Én se vagyok képben annyira az itteniekkel, csak annyit jegyeztem meg, hogy a Griffendél az bátor, és nekem ennyi elég.
- Én mindig a varázslényeket kergettem, amiket távol tartanak a mugliktól, szóval valahogy nem kerültem közel hozzájuk. Ahonnan meg jöttem… Az én szüleim tök okésak. - vallom be egy kicsit ezúttal szerény mosollyal, mert ezzel nem akarom azt sugallni, hogy nekem milyen jó életem van, neki meg milyen szar volt.
- Na, nem véletlen “néztem” ki őket magamnak. Tökéletes leírás, valahogy így képzeltem, meg hát a bestiáriumban nyilván nézegettem őket egy darabig. És sajnálom. - teszem hozzá a végét azért, mert ezek szerint ő már látott halált. De hát orvos, szóval miért is lenne ez olyan furcsa, ha jobban belegondolunk? - Vadkemping! Na, ez is szuperül hangzik. Kezdem úgy érezni, hogy az ötletek kifogyhatatlan tára vagy. Gálaszökés, koncertek, kempingezés, mi jön még? - kérdezem felnevetve, aztán már listára is veszem az arcon pörgést.
Fizetnék magamnak, de nagyon úgy fest, hogy meg akar hívni, én pedig utálom azokat, akik a pultnál bunyózzák le, hogy na ki fizet, miközben mögöttük áll a sor. Szóval elengedem a helyzetet, és ahogy elkezdi a pultos pakolni az italokat, a felessel el is kezdek szemezni, és már nyúlnék érte, amikor…
Cody felkenődik rám, mert a mögötte lévők a kelleténél erélyesebben ropják. Sikerül megvetnem a lábamat a ballal kicsit kilépve, reflexszerűen elkapom a derekát, hogy megtartsam és lényegében talpra állítsam, miközben rám támaszkodik. Egy kis vigyor kerül az arcomra, ahogy ránézek, és ebben a pillanatban, kibillenve, talán még én is érződőm egy leheletnyit magasabbnak. Legalább is azért, mert nekem sikerült egyenesen tartanom magam.
- Ez a bevezető az arcon pörgésre? Épp mondani akartam, hogy a feleseket támadjuk meg még itt, de ha már most sem tudsz a lábadon állni… - kerül a csibészes vigyor az arcomra, semmi rosszindulat, csak önfeledt szórakozás. Tartom masszívan, ameddig kell, hogy újra lábra tudjon állni, és ha kell és még mindig jön a nyomás hátulról, akkor vele együtt úgy fordulok, hogy vállal levédjem azt, aki a dominóban megpöccintette. Most már számítok a lökésre, így meg nincs az az isten, hogy elbírjanak velem, hiába nem vagyok hústorony, de azért van ott izom. Mint tudjuk, nem a hangyák hordták össze ezt a testet.



[/i][/color]



Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni.
De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 2 Empty2019-12-22, 07:52


Átkarol, át karolom, bár én így félig a hátát, oldalát, mintha rosszul vettem volna a koordinálását a mozdulatnak. Ami félig igaz, mert majdnem simán derékban karoltam át. Nem Cody! DontTáccs!
- Nos ez úgy lehet, hogy eddig minden alkalommal mikor ez a játék elő került és én Griffesre ittam magam, bármi került terítékre, mindent megcsináltam. De soha nem feleltem. - egyenlőre jól megy az egész mondatokban válaszolás, úgyhogy valószínűleg nem a beszélőkémmel szokott gond lenni mikor Griffesre iszom magam.
- Legalább ismerkedtem a mugli világgal mindannyiszor. Szándékosan. Távol akaram kerülni mindentől ami arra emlékeztetett honnan jöttem. - kotyogom el magamat bár ezt olyan könnyed jó kedéllyel, azt lehetne hinni árva házba is önként mentem. Nimcs sirámos felhangja, hiába mehetne át panaszkodásba. Az a másik érdekes pont lehet, hogy egy játék keretein belül nem vagyok hajlandó válaszolni ha a fene fenét eszik is, de így kettecskén azért el el kotyogok dolgokat. Na lehet lesz ez még így se mikor meghallom mit rendel.
A testhralok említésére csak pislogok egyet. - Igazából szerencsés vagy, ameddig nem látod őket. Mármint, nem azért mert olyan rusnyák lennének... Valójában egész pofásak. Inkább hasonlítanak kisebb ló méretű sárkányra mint bármi másra... - megmosolygom szívből - Valójában ebben áll a zseni tehetsége. Ha nem látja mit csinál, akkor is csinálja. - apró bók, és meg sem kérdőjelezem, hogy nem megy neki. - Ha egyszer vadkempingre vetemedek biztos, hogy téged vinnélek magammal. - közlöm egyszerűen.
Ejtek egy not bad arcot mikor meglátom mit választ és hozzá teszem. - Nem cicózol! Ha netán az este végére az arcomon pörögnék inkább üss ki! - közben már elő szedtem magam is a pénzt mikor kiszúrom, hogy ő is fizetne. Kezem a kezére teszem, csak egy apró jelentéktelen mozzanat - Hagyd ezt a kört én állom! - megtoldom egy vigyorral, aztán fizetek is. De persze lehet az lesz belőle mint amit pulton belül tapasztalok oly sokszor, hogy a párok romantikus pogót vívnak, ki fizessen. Vicces lenne...
Mindenesetre ezt a kört én álltam. Féloldalt állva egymásnak szembe várjuk az italokat amiket két tálcára pakol fel a csajszi a pultban.
Amikor is mögöttem valóban romantikus pogó tör ki... Na jó az nem, de a tömegben végig megy valami hullám effekt, ami miel az itteni zenére hangolódtam, simán kibillent az egyensúlyomból és lényegében felken Chrisre egy nyekkenéssel.
Magam elé sikerül vennem azért mindkét kezem reflexből támaszt keresve és találok is, Chris mellkasán, hasán.
Istenem az a csodálatos szívgödör! Milyen nyitott! Khmm úgy értem.... Te jó isten az a hasfal! Mi?! Nem nem így értettem! Lélekben hallom a sikolyom.
Az más kérdés, hogy esélyes, Chris se biztos hogy meg tudja tartani az egyensúlyát, vagy elég támasz lesz, az ő mögötte álló tömeg, hogy ne boruljunk el mindketten...



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Christopher Graves
Reveal your secrets
Christopher Graves
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 2 Empty2019-12-22, 05:26



Átkozás & Chris
Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni. De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!


Elégedett vigyor ül ki az arcomra, amikor mindenki együtt nevet, ilyen az igazi élet. Ezt szeretem, ha mindenki felszabadult és sok a nevetés, nem azt a merev feszkót, amivel a verseny maga jár. Egy életre szóló élmény lehet ez az egész, de nekem a versenyen kívüli dolgok miatt, és nem azért, mert sikeresen lépünk előre a ranglétrán a győzelem felé. Legalább is szentül azt hiszem, hogy a verseny maga nem is fontos, csak azért adok bele mindent, mert látom a csapattársakon, hogy milyen elhivatottak.
- Felelsz vagy mersz, király, benne vagyok! - vágom vissza azonnal lelkesen, aztán kicsit összehúzom a szemöldökömet Cody szórakozott megjegyzésére. Nem kérdezek vissza, csak akkor már, amikor vágunk egy fordulatot és megindulunk az italokért. Egy futó mozdulattal megint átkarolom a vállát menet közben, míg kicsit nevetve felteszem a nagy kérdést. - Hé, figyu, elmagyaráznád, hogy még is hogy lehetsz gyenge felelsz vagy merszben? Csak beszélni vagy ökörködni kell benne! - mondom hitetlen hangon, hiszen nekem ezek a legnagyobb erényeim és igazából eddig nekem nagyon úgy tűnik, hogy ugyan egy fokkal másabbak vagyunk, de azért ő is valami ilyesmi fából van faragva. Ha nem is olyan harsány, mint én, de nyílt és készen áll egy jó bulira, ezt a koncertet és a gáláról dobbantást is ő dobta fel. Aztán elengedem, és féloldalasan a pultra könyökölve várom a sorunkat, és persze a válaszait.
- Az szép! Élelmes egy kisgyerek voltál, ha unalmadban elmentél dolgozni, annyi szent. Én unalmamban csak hülyeségekkel szoktam elcseszni az időmet a Tiltott Rengetegben, mint például a thesztrál szelidítés, amiket úgy amúgy nem is látok. - válaszolom kedélyesen, aztán az itallapra csúszik a szemem. Koncerten vagyunk, nem spilázzák túl, műanyag pohárban vannak az italok, szóval az ilyen színes-szagos koktélos micsodák kizárva.
- Ú, az itteninek tűnik, nézd. Klipdrift, valami helyi whiskey, de gyáva vagyok, van whiskey-kóla verziója. Na jó, legyen egy tisztán, amit felhajtunk, és egy szopogatni az útra. Mit gondolsz? - kérdezek vissza, és nem esik le, hogy ő akar fizetni az enyémekért, akkor nem lennék akkora kis tarhedli, hogy azonnal kettőt is kikérek. Már veszem is elő a pénzem, amúgy is a többiek se csapták még hozzánk a pénzt, majd megadják, ha visszamentünk.






Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni.
De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 2 Empty2019-12-22, 00:20


A társaság jó ízűen elneveti magát. A német srác szólal meg végül
- Igazából mindegyikünk szurkol mindegyikünk nemzetének. Így végül is van egység. - érdeklődve hallgatják mindazt amit Chris megoszt a pályán tapasztaltakból. So- June pedig biccent is párat egyet értően. - Igen sajnos kívülről is épp így tűnik. Úgyhogy van is min aggódni egy egy meccsen nem csak örömködni! Kíváncsi leszek meddig megy el a végén ez az egész! - jelenti ki aztán átterelődik a piára a téma és mindenki egyetértően bólogat meg mondja hogy ki mit kér. - Ha vissza tértek, felelsz vagy merszezhetünk. Csak hogy egy fokkal még koleszosabb legyen a hangulat. Vagy sörpongozunk. Két sátorral odébb verseny is van belőle... És ott valamivel jobb zene is szól. Aztán bele rohanhatunk a Dél-atlanti óceánba! - dobják be az ikrek.
Egyik sem hangzik rosszul. - Mmmjól hangzik, úgy az összes! Bár a felelsz vagy merszben mindig gyenge voltam... De kitérdekel? - jegyzem meg szórakozottan. Újabb talány, hogy a francba lehet valaki pont a felelsz-vagy merszben gyenge... Neeemfontos! Mondjuk az alkoholt még rosszabbul bírom, de már kiszaladt a számon. Ki tudja kinek mihez lesz kedve inkább, vagy lehet minden terítékre kerül csak szép sorban. Én sem utasítottam el egyiket sem valójában.
Mikor mindneki leadta azért a szóba hozott sörpong ellenére a rendelését, Chrissel felkerekedünk és a pulthoz orientálódunk. A pultnál az egyik kedvenc számom szól, szóval a lábaim automatikusan mozdulnak a ritmusra, a fejem is és szolidan úgy mindenem miközben várakozunk. Lehet nekem a fű füstje elég hogy pácolódjak...
- Az biztos! - vágom rá egy vigyorkával. Színes a bőrük, vegyes a nemzetük, színes az identitásuk. - Valóban szó szerint is. - csapódik le a megerősítés némi fázis késéssel.
- So- Jun? Nem, nem Roxfortos. Még az alap évek egyik nyarán, untam magam az árvaházban és elmentem egy mugli fesztiválra diák melózni. Nem volt túl legális az ott létem, de ez sem engem sem a szervezőket nem zavarta. Persze valahányszor ellenőrzés volt engem beraktak az önkéntesek sátrába... A fesztiválokon sokan túltolnak dolgokat és van egy önkéntes kör akik velük foglalkoznak. - teszek hozzá némi magyarázatot. - Ott találkoztunk... Amúgy... vámpír. - sztorizok lazán mintha mi sem lenne természetesebb, hogy tizenöt évesen már ilyeneket csináltam. Majd épp ezzel a friss könnyedséggel fordulok Chrishez is - Nos! Mit iszol ezúttal? ~kérdem, egyben megejtve a felajánlást, hogy meghívom.



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Christopher Graves
Reveal your secrets
Christopher Graves
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 2 Empty2019-12-16, 08:49



Átkozás & Chris
Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni. De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!


Tényleg nem éppen a legjobb hely arra, hogy kiöntse a lelkét az utolsó szakításról, szóval csak szépen megjegyzem, hogy egy alkalmasabb pillanatban talán nem csak lebunkózom azt a barmot, aki ilyen indokokkal szakít, hanem tovább hallgatom a sztorit, de a hangzavarban - na jó, zene - már kimerítettük lassan a torkunk határait és már társaságban is vagyunk.
- Németeknek… oroszoknak… dél-afrikának… - mutatok végig a társaságon. - Hát ez szép, nagy az egység közöttetek! - nevetek fel mert azt hittem ha már így összeverődtek, mondjuk egy zászló alá húznak. De ezek szerint mindenki szurkol főleg a sajátjainak, és semmi probléma azzal, hogy ez így van. És ez azért tök jó.
- Bár a pályán lenne ilyen barátságos a hangulat, de itt mindenki olyan agresszív, mintha ki akarnák nyírni a versenytársakat. - jegyzem meg, és nagyon is örülök, hogy nem látták még egyik meccsünket se. Ahogy kiütöttem szegény mexikói fiút… Nem vagyok rá büszke, legszívesebben inkább tagadnám le a győzelmet és hallgatnám el, minthogy betaláljanak a gratulációval.
- Naná. Hozzunk másnak valamit? - fordulok a többiekhez, és ha megkapom a választ, akkor Cody-val megindulunk a pult felé. Még ejtek egy kis vigyort So-Jun-ra, jelezve, hogy benne vagyok, ha visszaértünk, aztán már fordulok is a sráchoz. Mivel egyre távolodunk a színpadtól így a bár mellett talán már nem kell rekedre kiabálnia magát az embernek.
- Színes egy társaság. Még szó szerint is! - kicsit felnevetek a borzalmas költői képen, ahogy összemosom a bőrszíneket a nemzetiségekkel - Honnan ismered So-Junt? Csak nem Roxfortos? - kérdezem, érdeklődve félre billentve a fejem, miközben kiálljuk a sort a piákért.






Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni.
De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 2 Empty2019-12-14, 12:40


Jó érzéssel és egyfajta kellemes csalódottsággal tölt el a válasza. És igen lenne tovább sztori, de a társaság nem túl alkalmas. Másfelől pont nem akarom lehervasztani a bulit ezzel a sztorival. Sokadrészt én általában mindig meghallgatok mindenkit akinek igénye van rá, de valahogy az én dolgaimat nem szoktam szóba hozni, mert... egyszerűen úgy vagyok vele, nem érdekesek a másik számára. A véleményem megosztásával kapcsolatban sajnos épp ugyanígy vagyok... Furcsán kellemes, mikor valaki minderre rácáfol.
Arra, hogy mekkora seggfej, nos elsőre valóban annak tűnhet. De valaminek lennie kell még a háttérben, hogy az történt ami. Nem létezik, hogy egy elhallgatást ennyire a szívére vegyen valaki... Vagy ha mégis... Nem tudom és már soha nem is fogom megtudni mi lett volna a célja vele. Van ez így.... Dee most máshol vagyunk már, más időben és más emberekkel. Itt vagyunk Fokvárosban egy giga fesztiválon. Élvezzük! Fel is stuffolom magamat újra mindennek fényében.
- Ha nem vesszük figyelembe azt az ádáz vélacsipát, akkor bizony a németeknek. Egy kicsit az oroszoknak is, mert... amúgy jó csapat. Csak baromi ijesztőek.
- És persze Délafrikát se hagyjuk ki. Bocsi az angolok most vannak pályán elsőre. Nem voltunk még a meccseteken. De a következő számnál ott leszünk nálatok. - mondják az ikrek felváltva egymás mondatait kiegészítve. Meg végre a német srác is kiengedte a hangját. Nekem pedig feltűnik Chris mimikája és feldobom neki a labdát.
- Egy újabb kör valamiből? - So- Jun pedig lelkesen közbe csap - Utána élek az elrablás jogával a táncra!~



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Christopher Graves
Reveal your secrets
Christopher Graves
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 2 Empty2019-12-10, 12:43



Átkozás & Chris
Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni. De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!


- Naná, hogy érdekel, haverok vagyunk, nem? - kérdezek vissza, egy kis mosollyal, most nem nevetek, hiszen egy szakítás mindig szar, ha együtt döntötték el, ha nem, és valamiért olyan érzésem van, hogy több sztori is lesz mögötte. Talán nem a legjobb a helyszín, de ameddig beszél a többiek szépen várnak, mert teljesen rá függesztem a figyelmemet.
- Bakker, mekkora seggfej. - szalad ki a számon, aztán becsukom a számat és csak elraktározom a hallottakat egy nyugisabb alkalomra. Hiszen buliban vagyunk, és már így is türelmesen várnak körülöttünk, hogy hagyjuk abba a sutyorgást. Az, hogy milyen nemhez vonzódik, fiúval vagy lánnyal szakított, egyáltalán nem számít nekem, nem vagyok a skatulyák híve, semmilyen értelemben.
- Jaja, VMS, angol csapat. - tűzöm közbe, bár ha valamennyire értenek az akcentusokhoz, lerí, hogy nem vagyok brit, eddigi életemet amerikában éltem le. De nem baj, ahogy a nemekre nem teszek skatulyát, a nemzetemhez se voltam valami hű.
Gyorsan lekommunikáljuk ezt a jelezzünk egymásnak, ha kocc dolgot, én csak nyugodtan egy kedves kis vigyorral bólintok, hogy ez megbeszélve, nem kell ezt túlragozni. Ahogy nálam úgy általában semmit. Nem mondom, hogy egyszerű vagyok, mint egy faék, de nem szeretem a hebegés-habogást és a zavarokat, legyen csak mindenki laza és önfeledt.
- Na és ha kivakarjátok a vélabájt a szemetekből, mint az ádáz csipát, akkor ki-kinek drukkol a VMS-ben? - kérdezem, bedobva a körkérdést, és látszik rajtam, hogy a legkevésbé se várom el, hogy akárki angliát mondja. Végignézek ezen a színes társaságon, miközben a zene megváltozik, és a tekintetem tovább szalad egy pulthoz ami pontosan a színpaddal szemben a másik oldalon van, az összes táncoló fiatal mögött - a bárpult. Inni kéne? Nem kéne? Végül is, ha abból indulunk ki, hogy a füvet elutasítottam, akkor az alkohollal is kéne leállni. De kezd kimenni belőlem a kellemes alkoholmámor, és a futás öröme is, most vagy tolni kéne még egy kis piát, vagy táncraperdülni, hogy visszajöjjön a kedv.  És amilyen jó a pókerarcom, ezt az egész gondolatmenetet a vak is látja a fejemen - már ha figyel és nincs túlságosan beállva.







Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni.
De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 2 Empty2019-12-06, 14:48


Nekem nem ivódott ennyire az izmaimba a verseny, én inkább a háttérért vagyok felelős. Hogy mindenki rendben legyen egészségileg, noha van egy olyan érzésem, hogy elkellene még valami pischomokus aki a versenyzők hogylétéért is felel. Persze meghallgatok én bárkit és igyekszem a tőlem telhető rálátással rávezetni a másikat, hogy lehetne jobb vagy ki tudja, viszont nem vagyok hivatalosan senki bizalmasa vagy kezelője, maguktól pedig kevesen is jönnek ilyesmivel.
Szóba kerül itt minden, és Chris a megmentésemre siet ...hát tényleg egy szőke herceg...KHM... és már oldja is a hangulatot azzal az átkarolással meg a bátorítással... Aztán szóba hozza a vöröst én meg igazából meglepődök. Egyrészt, hogy pont ő kérdez vissza rá, aztán végül csak annyit mondok az egésszel kapcsolatban, egészen szelíden, levetkőzve legalább a zavaromat, ha már a pírtől nem tudok olyan könnyen szabadulni. - Nem említettem, mert nem gondoltam, hogy érdekelhet... - vallom be egyszerűen, majd megtoldom egy mosolyfélével. Önkénytelen reakció, mindenre mosolygok bakker...Valamiért bele sem gondoltam, hogy erről kellene pont Chrisnek beszélnem. Igazából olyasmiről sem beszélgettünk soha, hogy egyáltalán a pasik vonzzanak. Bár nem mintha nem lenne épp elég jel meg mindenféle amiből ezt le lehetne szűrni... Egy kicsit szíven üt pár felismerés a szituval kapcsolatban és végül hozzá toldom, Chris füléhez hajolva, úgy, hogy lehetőleg ő hallja csak. Ezt a hangerőt vicces bemérni, de talán össze jön és egyszerűen kibukik belőlem.
- Szétmentünk, mert nem tudta elfogadni azt, hogy kik a szüleim, és erről nem szóltam neki... Mert feltételeztem, ha valaki szeret valakit, nem az a legfontosabb, hogy ki fia-borja, vagy honnan jött.. Elmondtam volna én... Csak ebbe sem gondoltam bele, hogy fontos részlet lenne, amit az elején kell közölnöm és mennyi minden múlhat rajta... - elhajolok végül tőle és remélem nem viszem el a beszélgetést ebbe az irányba. Vagy legalábbis maximum Chris figyelmén kívül másé nem esik rám továbbá.
So-Jun csak rákacsint Chrisre a válasza után - Ugyan, nem célom lenyúlni tőle. - a hangjában azért benne, van, hogy de azért nem bánná, ha össze jönne.
Az ikrek csak nevetnek egyet jóízűen.
- Az ikreknek mindig vannak szuper képességeik! Ez alap. - majd a saját kattogó torokhangú nyelvükön, ami egyértelműen a törzsi afrikai, egymás közt váltanak valami belső poént mert utána mindketten nevetésben törnek ki Chris reakciójára meg főleg. Össze is ökölpacsiznak vele. Nem rekesztik ki Christ és a válaszra sem sértődnek meg. Sőt érdeklődéssel fordulnak hozzánk.
- Szóval sportolók. Akkor gondolom a VMS-en meccseltek. - szóval amúgy nem muglik. - Hát mi csak a lelátóról néztük eddig, de valamiért a francia csapatnál ragadunk meg mindig. Kicsit nehéz őket kizárni. Remélhetőleg soha nem kerültök össze velük! - ők zavartalanul tovább szívják a kis cigijüket. Mikor Chris rám néz én csak kontrázok. - Igazából ő a sportoló én csak a doki vagyok. Szóval ha valami kibukna arra nálam derülne fény... Úgyhohgy köszönjük, de maradunk csak a poharunknál. ~ így lényegében az engem megkínáló srácot is vissza utasítom egy egyszerű nem bunkó mozdulattal megtoldva.
Az utolsókra Chrisre nézek és benne van a tekintetemben az a tipik kölyökkutya tekintet, hogy itt ne merj hagyni az út szélén! Igaz csak egy pillanatra. - Nem én.. nem gondoltam lelépni bárkivel rajtad kívül... Mármint érted... - csúszik ki a számon hirtelen nem is jön rá további magyarázat. Aztán csak hozzá biggyesztem. - Dee... ha esetleg te dobbantanál, akkor rád ugyanúgy érvényes; csak jelezz.~



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Christopher Graves
Reveal your secrets
Christopher Graves
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 2 Empty2019-12-06, 07:16



Átkozás & Chris
Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni. De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!


Hoppá, kitörő öröm kíséri a bemutatkozást, amikor egy kiscsaj ráveti magát Cody-ra. Nem tudom milyen macskaösztönök lépnek bennem életre, de nem sokon múlik, hogy a vetődést támadásnak vegyem és a srác elé lépve lökjem el a kiscsajt. Végül nem moccanok, és magam is megdöbbenek, hogy a karom már majdnem nyúlt hárítani. Sok nekem ez a verseny, tiszta agresszívvá tesz, jesszus! Folyton edzünk, futunk, kitérünk, valamelyik számban még konkrét harc is lesz, harcmodorokat veszünk át, és úgy tűnik már ott van az egész az izmaimban.
- Hey, So-jun.  - köszönök vissza, és viszonzom a puszikat az arcra, és kicsit elmosolyodom, most, hogy átment a sokk. De kicsit jön a következő, mikor egy párnak néznek minket, és még Cody exe is szóba jön, valami vörös. Rápillantok a srácra, aki láthatóan zavarba jött és elvigyorodott, én meg hogy feloldjam a feszültséget miután válaszol So-junnak átkarolom a vállát - mármint Cody-ét - és újra megszólalok.
- De azért köszi szépen, jöhetnek az ilyen bókok bármikor.  - vigyorodok el a srácot karolva, de a kiscsajt nézve, megszorongatom kicsit bátorítóan, aztán el is engedem. - Nem is mesélted, hogy szakításban vagy. Vagy hogy mostanában szakítottál, na.  - mondom még a fülébe halkabban, de nincsen semmi vádlás benne, csak kíváncsiság és egy cseppnyi tapintatlanság, hogy nem engedem el a témát privátban, csak a csoportot nem akartam, hogy fennakadjon.
- Ameddig nem sajátítasz ki, mehet, de együtt dobbantottunk a gála bulinkról, szóval… - kezdem mondani, aztán elvonja a figyelmemet, hogy mindenkinek bemutatkozzunk, ráadásul a magas, karcsú ikerlányok is betámadnak. - Ikerfejem?  - szakad ki belőlem a nevetés, aztán kicsit mérséklem. - Igen, ikerhúgom, Amy, de ő otthon maradt. Nem is tudtam, hogy az ikreknek ilyen szuperképességeik vannak, mondjuk nekem nem kellene nagy ész, hogy rátok nézzek és azt mondjam, hogy hmmm… mintha ikrek lennétek…  - nevetek fel újra egy pillanatra, viszont amikor a cigit nyújtja megrázom a fejem. - Nem, köszi. Sportolók vagyunk, vagy olyasmi, szóval igazából piálni se kéne, de az gyorsan kimegy a szervezetből, ez viszont… Tudod, szívás lenne, ha valami vizsgálaton kibukkanna a cucc. - utasítom el tehát végül, és Cody-ra pillantok ő egyetért-e. A VMS nem éppen ugyanolyan, mint a mugli olimpia, hogy pisiteszt, vérteszt, de azért vannak erőfokozók, és a drogok a varázsvilágban is illegálisak. Nem kell az internacionálé balhé.
- Ja… de te is. - válaszolom vissza, a fejemmel finoman biccentve a srácra, aki őt kínálja. - Figyu, ha szeretnél… nem is tudom, koppolni valakivel, akkor csak jelezz, és visszaszívom az együtt jöttünk együtt is maradunk szöveget, vagy valami.  







Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni.
De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 2 Empty2019-12-06, 02:53


Az érdeklődés fenntartása végett igyekeznék olyan nyelvre lefordítani a mondandómat, ami Chris agyáig is képes lehet eljutni, terjedelmét tekintve is erre törekednék. Egyáltalán nem hülye ő, csak ami nem érdekli, azzal nem foglalkozik. Ez pedig alap járaton egy végtelen őszinte jellemre is vall. Ami csak jó pont. Másfelől beszéltetném arról, ami érdekli és ami neki kedves érdekes vagy még neki is meredek.... Deee továbbra is minek agyalok ilyeneken? Ha jön magától az összhang akkor jön, ha nem nem.

- Ha nem jövünk be nekik...? - pillanatra megzavarodom, de aztán helyre teszi az agyam a mondatot és már követem is a szöszkét vigyorogva.
- Üdv üdv üdv mindenkinek!.. - veszek egy szussznyi levegőt hogy valami elméset, vagy humorosat hozzá csapjak lelkesen, mikor a társaságból szembe figyel velem valaki aki rohadtul ismerős... De honnan is..? Nos mielőtt eszembe juthatna... jó ég nagyon be vagyok lassulva.. már veti is magát a nyakamba visítva.
- Codyyy! Te jó ég mit kerestek itt? Nahát ez csodálatos! - aztán a csajszi, aki egyébként egy koreai csajszi, tökéletes angollal, és küllemre tőlünk is jóval fiatalabbnak néz ki... De hát... ázsiai... harminc is lehetne... Szóval már megy is tovább és végig csekkolja, meg kezet fog, pusziszkodik Chrissel
- Heló neked is Chris! Én So-jun vagyok. - majd vissza fordul felém - Te aztán mázlis vagy! Egek honnan szeded össze ezeket a jó pasikat?! ...Apropó a vörössel mi lett? - valahol biztos vett levegőt is, vagy a fenekén lélegzik ennyi beszédhez nem tudom, de egyébként imádom a csajt és ha nem nézne össze minket Chrissel akkor talán még jobban imádnám. Hogy mi a reakcióm? A mellkasomig elönt az a rák vörös pír, amit remélem, hogy senki nem vesz észre és végül egy torokköszörüléssel ellazázom... Hiszen... Eleget ittam már vagy mi! - Nem vagyunk együtt. Chris csak jó barát. De azért köszi. A vörös meg... nos vége lett. - megtoldom egy vigyorfélével. Utóbbit nem kívánom részletezni és csak remélem, hogy nem kerül témára főleg nem Chris előtt. Így is ennek a röoke három mondat, valószínűleg több infót közölt mint kellett volna... So-jun szemei pedig felcsillannak és vágott mandularéseit olyan hatalmasra nyitja amilyenre szerintem ázsiai nem is tudná. - Akkor remélem nem baj ha elloplak majd egy két táncra ma~ fordul vissza Chrishez, mire valahol a torkomat kapirgálja a..féltékenység..? Tényleg sokat ittam. Már csak a cicaharc hiányzik Chris kegyeiért... Ami talán nem is lenne őrültség bizonyos kereteken belül, ha nem érezném magamat full esélytelennek! Közben körbe mutogatja a társaságot, meg minket is a társaságnak voltaképp átvéve a szóvivő szerepét. Van rajta kívül még egy kóreai lány, egy német srác, két nagyon magas vékony fekete fiatal csajszi, akik egyébként ikrek. Chris nekik is roppant szimpatikus, a két csajszi egyébként jó egy fejjel magasabbak tőlünk, de árad belőlük a női egzotikus szépség és elegancia. És rajtuk kívül van még három szintén korom fekete fekete srác, akik szintén nagyon magasak és vékonyak. Mind tudnak angolul és mind nagyon barátságosan fogadnak. Bár a három srácnak, meg a két ikercsajnak valami kegyetlen getto-amerikai angol slangje van amihez nekem póri Walesi-Britnek nagyon kell kagylóznom, de hihetetlen jó arcok és nagyon közvetlenek.
A két iker lány össze súg, majd nevetgél végül Christ meg is szólítja az egyik.
- Tuti neked is van egy ikred! Olyan ikres fejed van. - majd oda nyújtja a csajszi a cigit Chrisnek - Hasist? Ezt nem illik nem megosztani. És nem illik vissza utasítani!~ azért a hangjában benne van, hogy de egyébként senki nem sértődik meg, ha vissza is utasítjuk. Erre csak egy vigyorral intézem Chrisnek a szavaimat, közelebb hajolva hozzá. - ..Bejöttél nekik!~ Erre derült égből villám, engem az egyik srác kínál meg, So-jun remek szavai után kissé talán jobban végig mérve mint kellene. És kicsit talán jobban rám mosolyog mint kellene. Úgy teszek mint aki nem veszi észre és semleges maradok, a jó kedélyem sem hagyott el, így ez nem nehéz.



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Christopher Graves
Reveal your secrets
Christopher Graves
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 2 Empty2019-12-04, 16:53



Átkozás & Chris
Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni. De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!


Nagy valószínűséggel előbb veszítem el az érdeklődésem, minthogy eljussunk odáig, hogy országokról meg hatalmakról beszéljünk, előbb kalandoznék el a Tiltott Rengeteg titkainak irányába, ami tényleg érdekel, persze ha már a kúria demonikus varázslényét, a nagy zsíroshajú denevért kibeszéltük.

Ugyan nem teljesen az én világom a zene, de így is jól szórakozom, ha máson nem, akkor azon, ahogy az a csoport megéli a zenét. Ezért is muszáj rájuk mutatnom Cody-nak, és kicsit jóizűen nevetni rajtuk. Nincsen bennem semmi rosszindulat, nem idiótázom le őket még fejben se, de erős késztetést érzek arra, hogy az én lábamban és kezemben is beinduljon a thai-chi átszellemült bugi.
- Naná! Már ha engedik, mert ha nem jövünk be nekik pofátlankodni nem akarok. - nevetek fel, és azonnal meg is indulok, hogy odaérve egy lelkes kézfogásra vagy pacsira emeljem a kezemet.
- Hé, heló, én Chris vagyok, ő Cody, turistáskodni vagyunk itt és gondoltuk idecsapódunk, ha nem para. - mutatkozom be néhány szóban, a szokásos emelt hangerővel, hogy értsenek. Már ha angolok. Mármint már ha angolul beszélnek. Ez eléggé nemzetközi rendezvény, ahogy a VMS is nemzetközi mágus rendezvény, simán lehet, hogy nem is beszélnek egyáltalán angolul. Lehet franciák… vagy németek… vagy afrikaiak! Mármint nem olyan angolul beszélő dél-afrikaiak, hanem mondjuk… bantuk! Vagy mik. Tudja a franc. A világismeretem nulla.
Átpillantok Cody-ra, várva, hogy körbe menjen a pacsizás neki is, vagy ő is megszólaljon, mutassuk a legszimpibb arcunkat és vigyorunkat a társaságnak.






Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni.
De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 2 Empty2019-12-02, 20:55


Ha oda jutunk, és lesz időnk, a felkészüléseken mesélek neki Pitonról, meg az egész korszakról és akár arról, hogy hol tart jelenleg UK... bár én is legfeljebb annyit tudnék vele megosztani ami morzsákat innen onnan össze raktam...

Van dögivel amcsi előadó is, meg mindenféle. Nemzetközi fesztivál. Szerencsére egy magasak vagyunk és egyikünk sem az alacsony kategóriába esik, így nem opció, hogy nem látunk semmit, vagy rosszabbul terjedne a hang mert az előttünk tornyosuló tömeg felfogná azt.. Az este előre haladtával és néminemű alkohollal magamban, mikor Chris felhívja a figyelmet a kis társaságra, egyrészt kissé bezsibbadva hallom a hangját, inkább a lélegzetét érzem a fülem mellett, meg a légnyomást ami a hangjához társul és ez valamit vészesen elindít bennem. De! Sikerül megértenem, hogy valamit mutatni akar és el is nézek abba az irányba. Engem is megcsapott már a fűszag egy ideje, de nem volt bennem, hogy a forrására időt szánjak.
Nézem őket, majd csak fejjel Chrishez fordulva kérdezek vissza.
- Betársuljunk? - a hangerőt én is csak találomra igyekszem belőni. Igazából én nem feltétlen a fűre gondolok betársulás gyanánt, csak mintegy társasághoz oda csapódni. Eszembe jut, a mellényzsebembe csúsztatott rozmaringos black ami ritkaságszámba megy luxuscikként... Nem is emlékszem mikor gyújtottam rá utoljára... De egyenlőre nem jön a késztetés, hogy utána nyúljak.



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Christopher Graves
Reveal your secrets
Christopher Graves
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 2 Empty2019-12-02, 15:30



Átkozás & Chris
Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni. De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!


Ha mondjuk egyszer felkészüléseken még van időnk szóba hozni Pitont, azért tényleg szívesen hallanék róla, mert valljuk be nem vagyok az a fajta, aki annyira utána kutatott a Roxfort történetének, nem hogy a tanárainak a történetének. Nem tudom, hogy Halálfaló volt, hogy még mindig pofozza a Minisztérium egyik skatulyából a másikba, meg úgy egyáltalán… Igazából a minisztériumukról se tudok sok mindent. Én csak tanulni jöttek, a politika hidegen hagy, elhatárolódom tőle, kvázi ignorálom, ameddig valaki nem mondja az arcomba a dolgokat. Onnantól mondjuk nehéz lenne ignorálni azt, ami az országban folyik.
Felfigyelek a legyintésre a vállamon és lelkes biccentéssel követem, mondjuk abban nem vagyok biztos, hogy csak ügyesen olvasok szájról, vagy tényleg hallottam a szavait. Minden esetre egyértelmű, hogy mit akar, és ez a lényeg.
A zene itt Fokvárosban egy kicsit azért más, mint amiket én szoktam hallgatni, persze ha tényleg annyi színpad van, mint a plakát mondta, akkor valószínűleg találnék amerikai előadót is, de elsőre pont nem abba tenyerelünk bele. Ugyan vannak benne ütemes részek, amikre lehet ugrálni, de a közönség a számok nagy részét teli torokból énekli, átszellemülten, egy kicsit olyan… hippisen. Talán még fű szagot is érzek a levegőben. Közel maradok Cody-hoz, nehogy elveszítsük egymást, bár egyikünk sem kimondottan alacsony, de azért elég sokan vannak ezen a fesztiválon. Néha elkapom a karját, ha közén akarnának vágni és szelíden levállazom azt, aki még így is meg akarná próbálni, de egy barátságos pillantással elintézem, ez a csoport nem megy ölre a tolakodás nem változik dulakodássá.
- Hé, nézd azt a srácot! - beszélek egyenesen Cody fülébe hajolva hátulról, próbálom belőni a hangerőt, hogy halljon, de ne süketüljön meg, és egy kisebb csoportosulás felé intek, mindannyiuk kezében cigivel a tömegben és igen jellegzetes illat száll felénk. Jól érzik magukat, láthatóan, úgy mozognak a zenére, mintha valami tai chi formagyakorlatot tolnának és eggyé válnának az erővel, vagy ilyesmi.






Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni.
De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 2 Empty2019-11-28, 10:38


Azért a saját parfümömre emlékeznék, de csak vigyorgok egyet a dolgon mint egy boldog idióta.
Pitonra csak bólintok párat. - Ő az. Tökéletes a leírás. - a nyugdíjas batman.
- Tudnék mesélni róla.. - bukik ki belőlem egy sokat sejtető tekintettel, de elengedem, mert nem kívánok fellegeket generálni az éppen pezsdülő jó kedvünk fölé.

De még mennyire, hogy tartom vele a lépést! Futni azt mindig is tudtam. A tüdőm megvan hozzá, a fizikumom meg pont elég rá.
Jó érzéssel tölt el, és felpezsdít. Mindkettőnknek felszökik az adrenalinja.
Vigyor terül szét az arcomon a szavaira, kézháttal vállon legyintem, csak olyan egyszerű haveri mozzanat - Gyere!~ invitálom olyan hangerővel amiről feltételezem, hogy eljut hozzá a káoszon keresztül és már megyek is a tömegen át, hogy oda soroljunk valamelyik színpadhoz és tombolhassunk, minden szégyenérzet nélkül.

Minden bizonnyal néha ki ki araszolunk egy egy bárpulthoz, hogy aztán piával vándoroljunk tovább egy másik színpadhoz. Pihenő gyanánt minden bizonnyal a slozi szolgál, csak, hogy könnyítsünk magunkon, ameddig zúg bennünk a vér. Oda kevésbé ér el a zene is, mert valahogy a színpadok holtterében vannak, így esetleges eszmecserére is sor tud kerülni... Ha csak nem vagyunk épp olyan állapotban, hogy ne fussa másra csak egy ittas lézerharcra a budi csurgatójában... De kétség kívül az lenne az a pont amire józanul kurvakínos lenne vissza gondolni. Azért valószínűleg értelmesebbek vagyunk... Vagy mi..



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Christopher Graves
Reveal your secrets
Christopher Graves
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 2 Empty2019-11-27, 12:57



Átkozás & Chris
Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni. De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!


A megjegyzését észreveszem, és minden zökkenés nélkül válaszolnék, de mire kinyitnám a számat, már ömlik is belőle a szó. Eléggé ritka, hogy a szagomat egy szerelmibájitalhoz hasonlítják, így valami furcsa érzés jár át, egy kis zavar az erőben, mintha kezdeném összekötni a dolgokat abban a csinos, de nem túl logikusan összerakott buksimban.
- Ahha, Tomé… Vagy Dany-é… Vagy… a tiéd, és akkor azért tetszik. - nevetek fel halkan, ezzel simán beközölve, hogy random emeltem el menet közben, nem néztem kié, csak beleszagoltam, tetszett, fújtam.
- A bájitaltanár az Piton ugye? A nagyranőtt denevér? - vetem közbe, hiszen a diákok között inkább ő a szitokszó, mindegyikben meghűl a vér, ha meglátják a folyosón. Nem teljesen értem miért, csak egy professzor a sok közül, bunkó, zsíroshajú és sötét, de ennyi.
- Nagyon sajnálom, hogy Angliának és fél Európának át kellett élnie a történteket… Amiket Voldemort csinált, a terror, a tisztogatások, a korrupció, a mugliszületésűek és a szimpatizánsaik… - kicsit letör a téma, halk sóhaj is elhagyja a számat, de aztán jön az iram, és az mindent eltöröl.
Nem csak kocogunk, inkább szaladunk, mint a szélvész, és Cody tartja velem a lépést, nem kell visszafognom magam, ami igazán felszabadító élmény. Ahogy befutunk magára a koncertterületre, legalább is a határára, mert eléggé hosszan feszülnek végig a tengerparton a színpadok.
- Aztakurva. Ez aztán a kaotikus hangzavar! - lassítok le, és állok meg. Éppen annyira vagyunk a színpadoktól, hogy a legközelebbiek őrült katyvaszként folynak össze, teljes disszonanciában. A futástól megugrott az adrenalinom, visszatért a jókedvem, tettrekészen húzom ki magam, hogy belőjük a legszimpatikusabb szegeletet, koncertet, akármit, csak menjünk.







Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni.
De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 2 Empty2019-10-21, 03:22


A mozdulat, az az egyszerű baráti gesztus... amibe szívem szerint bele dőlnék, de nem teszem meg mert egy idióta szendvics vagyok. A mondatán jó ízűen felnevetek. Minek következtében sikerül belélegeznem a parfümjét. Könnyed, halvány mégis férfias illat. Kedvem támad tőle átkarolni azt a hangyák által össze hordott derekat és.... Egy pillanat...! Hol éreztem én már ezt az illatot ezelőtt?!
- Jól áll ez a parfüm! - jegyzem meg mintegy mellékesen. Az is lehet, nem is az övé különben lehet hamarabb kiszúrtam volna.. Vagy eddig csak tartogatta, most meg megtalálta volna a poggyászában és magára borította?
Cody.. Dugulj be! És csak élvezd a csöndet!
A kerekeim olyan sebességgel és hangerővel kattognak, hogy félő még ő is meghallja.
Aztán egyszer csak belém nyilall a felismerés és ki is bukik belőlem;
- Emlékeztet egy bájitaltan órára, negyedévből. - ne folytasd! állj!
- Az a bizonyos óra amin a szerelemszérumokat és hatásaikat jegyzeteltük... volna... ha nem inhalálok mélyebbet a kissé túlságosan jól sikerült főzetéből a padtársamnak. - hirtelen bent reked a levegőm, aztán valami csoda folytán sikerül a lehető legtermészetesebb könnyedséggel folytatnom. Leginkább úgy, hogy poénra veszem.
- Rengeteg kínos pillanatot szült. Hál égnek, a bájitaltanár is azóta használja szitokszónak a nevem. - aztán inkább áttérek a kérdésére. Felfújom az arcomat mert hirtelen akarom kimondani, de végül csak a levegőt fújom ki és hetykén zsebre dugott kézzel focit űzök egy kósza tobozzal... Egy Fokvárosig kószált tobozzal... Persze átpasszolom neki is, hátha veszi a játékra hívást csak így rögtönözve.
- Ez egy jóóóóó hosszú és összetett kérdés! Amit röviden úgy tudnék össze foglalni, hogy - a kezeimet kivettem a zsebemből és  bemutattam mekkora téma is ez, és most olyan mozdulatot teszek, mintha össze gyúrnám az egészet, mintha ez segítene a gondolataimon egy fikarcnyit is... - A rendszer nem is feltétlen rossz, csak valahol megragadt az angolszász nemesi korszakban. Kisssséé idejétmúlt. - vállat vonok, hogy jah, az Angol varázslók gecire le vannak maradva - Mind értékrendet tekintve mind... nagyon sok másban. Mugli árvaházakból tudtommal viszonylag sok van, de varázslók számára csak egyetlen egy, Goric's Hollow-ban. - hagyok egy lélegzetvételnyi szünetet - Voldemort végleges eltűnése után olyan varázslócsaládok bukkantak fel akikről addig hírből se hallottak az ismert nagy házak. És annyi árva is elő került, hogy Volgát lehetne velük rekeszteni... Egy szó mint száz, még nekem is bele kell merülnöm a témába, hogy ne csak egy nagy ködös idealista vízió legyen. - és jelenleg rá lelünk arra az egyenesebb útszakaszra, nekem pedig hirtelen elillan az agyam legmélyére a megváltó álomképem.
Bárcsak máskor is lenne, hogy ennyire egy rugóra jár az agyunk! Élvezem mert ez egy olyan pillanat, amikor nincs bizonytalanság, tökéletesen közös és épp annyira felvillanyozóan zavarba ejtő, mint azt hiszem ma este számomra minden...
Össze nézünk és mindketten érezzük mikor fog kilőni a másik. Mindketten vidáman vigyorogva sprintelünk bele az éjszakába, totálisan komolytalanul, mégis teljességgel komolyan véve egymás szándékát, mert futni akarunk, egy kicsit versengeni, egy kicsit feszkót levezetni, érezni hogyan távolodik minél messzebb a gála fülledt zárt sznobizmusa és vészterhes közege, és hogyan közelednek felénk, az egész hatalmas tengerparton sorakozó, reflektoroktól és színes hangulatfényektől kivilágított színpadok hada és fesztiválterület, hogyan szivárog a mellkasunkba az adrenalinhajhász zene, dobbanásról dobbanásra, és hogyan csap meg a gigantikus masszaként bulizó tömeg hangja.



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Christopher Graves
Reveal your secrets
Christopher Graves
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 2 Empty2019-10-17, 11:26



Átkozás & Chris
Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni. De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!


Egy kicsit vállat vonok, eleresztve a munka témát, nem feszülök rá annyira, még rengeteg időm van hátra, végül is még sokára lesz vége egyáltalán a Bestiamester képzésnek. Még ennek a versenynek a vége is egy örökkévalóságnak tűnik, bár a mostani siker után legalább látszik a fény az alagút végén.
Érdeklődve nézek rá, ahogy mesél a sárkányok hangjáról, aztán a régi birtokáról. Nekünk nincsen azért ekkora múltunk, meg családi birtokunk. Az Ollivander-ágnak van, de a Graves-ek sosem gyűjtöttek valami nagy vagyont. Valamelyik dédapám neves auror volt, talán parancsnok is, de valahogy a vagyon halmozás nem lehetett az erőssége az öregnek.
Minden gondolkozás nélkül karolom át a vállát és bátorítóan megszorítom. - Figyelj, a Tiltott Rengeteg mellé is iskolát építettek. - mondom, egy kicsit felnevetve, aztán elengedem. - De miért pont árvaházra gondoltál? Mármint, ilyen rossz a helyzet itt a rendszerrel, nincsen elég, vagy…? - nem is tudom, hogy mit akarok kérdezni. Ilyen sok árvát ismer? Vagy ennyire szar a helyzet azokban, amik vannak? Még sose voltam árvaházban, azt se nagyon szokta senki reklámozni, ha árva, a bentlakásos suliban nem teljesen mindegy? Mármint, mindenkinek kvázi ugyanazok a cuccai vannak és ott vannak egész tanévben, ha nem reklámozzák, hogy árvák, vagy nincs a világfájdalom a fejükre írva, akkor élvezhetik az évüket úgy, ahogy vannak. Én legalább is mindig pozitívan állok az élethez, persze nem tudom elképzelni, hogy nekik milyen, lehet, hogy csak egy buborékban éldegéltem eddig és nem vettem észre, ha valaki szenvedett?
Ahogy elérünk az egyenes úthoz eszembe sincs hoppanálni, amúgy sincs miért, szórakozunk, időt töltünk el, minek átugrani belőle egy szakaszt. Összenézek vele, és valahol az elmém mélyén tudom, hogy itt és most tökéletesen egy rugóra áll az agyunk. És a kellő pillanatban, amikor már mindketten elhatároztuk magunkat, akkor kilövök, mint a nyíl, vidám vigyorral az arcomon.







Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni.
De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 2 Empty2019-10-01, 11:03


Igen. Sikerül is bóknak vennem, jóleső mosolyt csal az arcomra egy pillanatra.
- Még állhatnak. - sikerül megállnom hogy kiejtsem a számon azt, hogy "én sorba állnék nálad", többek közt a felhozott témát tekintve nem lehetne értelmezni. És azt hiszem ennyire nem vagyok kétségbe esve még, hogy kínos közbe szólással hívjam magamra a figyelmét. Egyáltalán miért akarnám a figyelmét?... Akarom Chris figyelmét...? A szívem dobban egy nagyobbat a gondolat nyomán aztán csak nyelek egyet és minden megy tovább. Mi lelépünk. Kiérünk a friss esti levegőre ami nekem is jelenleg határozottan jót tesz.
Nyújtózok egy nagyot és tele szívom a tüdőmet, jó hogy meg nem szédülök. Végül csak biccentek a még bent feltett kérdésre.
- Igen, Nyugat-Anglia. - a sárkányokat említve szélesen elmosolyodom - Hát igen. Jó volt hallani a hangjukat és érezni azt az erőt és szabadságot ami áradt belőlük... - aztán valamilyen felindulásból megosztok még egy gondolatot. - Tervezem egyébként elbontatni a régi birtokot és valami hasznosat építtetni a helyére, mondjuk egy árvaházat.... Bár nem tudom mennyire jó ötlet, közismerten sárkányterritórium mellé árvaházat rakni.. - pillanatra felsejlika sötét humorom, de inkább nem firtatom. Minket se ettek meg soha. Egyébként nem teljesen légvonalban de a part felé tartunk. Nemsokára jön egy hosszabb egyenes szakasza az útnak, ahol szándékozom egy kis versenyfutásra hívni a gepárdot. Hátha meglátva a kínálkozó utat neki is a futkosás jut eszébe, nem a hoppanálas.



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Christopher Graves
Reveal your secrets
Christopher Graves
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 2 Empty2019-09-18, 13:05



Átkozás & Chris
Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni. De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!


Hallgatom ahogy a hivatásáról beszél, szép dolog, bár picit megtorpanok, amikor odáig jut, hogy parancsmegszegés, mert az életet választotta. Felvonom a szemöldökömet, de nem hagy akkora szünetet, hogy rákérdezzek, így inkább csak elraktározom magamban, hogy még is hogyan várhatnak el egy gyógyítótól olyasmit, hogy ne az életmentést válassza.
Halkan felnevetek, amikor azt mondja, hogy még azért ő is keresgél. - Nem úgy hangzik, mintha keresnél, inkább úgy, mintha valami fene nagy polihisztorral állnék - ülnék szemben. - mondom, amit igazából teljes nyugalommal vehet bóknak is. Nekem eszembe se jutott, hogy a Bestiamester szak mellett még másik szak felé is kacsintgassak. Jó, ebben az is benne van, hogy felvettem a szak óráit, és rá se néztem mi is van még, nem töltöttem el semennyi időt a tantárgyak böngészésével.
- Hát igen, van a két dolog között különbség. Majd ha meglesz a szak, kiderül, az is lehet, hogy az dönt, hogy egyáltalán hova van üresedés, nem vagyok én semmi extra, nem állnak nálam sorba, hogy munkát adhassanak. - ejtek egy szerény kis vigyort. Tudatában vagyok, hogy a laza stílusom és a dögségem megadja az alap magabiztosságot, de soha nem tartottam többre magamat akárki másnál.
- Wales… az Nyugat-Anglia, ugye? - kérdezek vissza, és már csillan a szemem, éppen nyitnám a szám, amikor megosztja a fiatalkori emlékét a sárkánypárról. - Igen, ezaz, ott aztán nagy sárkánypopuláció volt mindig is, de mázlis vagy. - mondom egyszerűen, hiszen fogalmam sincs, hogy nem éppen csak szép emléke származik onnan.
Könnyedén elslisszolunk a többiek mellett, azért akinek ránk akad a tekintete még intek nekik egy viszlátot, de nem hívok senki mást magunkkal, mondjuk nem is tudom, hogy pontosan merre tartunk, de ettől kaland a kaland. Ahogy kiérünk megcsap a friss esti levegő, ami a tömött gála-est után hirtelen váltás, de valahogy felszabadító is.






Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni.
De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 2 Empty2019-08-18, 23:15


- Mérhetetlen távol áll tőlem a szívroham. - közlöm egy vigyorral - Szóval nem leszel meg... lőve ilyesmi miatt. - egy vonat is valószínűbb, hogy előbb ütne el, de hagyjuk inkább a költői halálokat.
A valóban költői gondolatnak szánt mondatomra a reakciója egy kicsit megtorpant az éterben. Majd emlékeztetem magamat, hogy nem volt ennek semmi felhangja és ez így nagyon jó!
Én is kimondhatatlanul örülök, hogy sikerül elszakadni a hivatalos formáktól és témáktól. Nekem a felkészülési idők első fele elég nyugis volt, aztán igazából a versenyszámokra készültem a többiekkel és a magam részével. Bővítettem, frissítettem a tudásomat, vagy épp beszerző körúton voltam az edzőtől kért kimenővel, ha már egyszer világot látunk, örömmel keresem fel a helyi alapanyagokat és ritkaságokat is.
Jó végre nem ezzel foglalkozni. És jó úgy valakinek a társaságában lenni, hogy nem a VMS a téma, vagy ugyanazt a lemezt pörgeti mint UK-ben...
- Teljesen jó. Úgy a konkrét elhelyezkedési irányt én sem tudom még. Az eredményeim meg a gyógyító képességem miatt ki-ki küldenek terepre aurorokkal, viszont... azért érzem, hogy erre nem teljesen vagyok még kész, bármennyire is szeretem. Többször is volt tárgyalásom a titokvédelmi törvény vagy parancsmegszegés miatt, mert az életet választottam. - kissé megszívom a fogamat és halkabbra fogva teszem hozzá - Ebből fakadóan annyira nem múlik sokon, hogy eltanácsoljanak... Mondjuk úgy, inkább más irányt ajánlottak egyenlőre, meg néhány betartható ultimátumot....- nos igen... a Hugrások között is akadnak kivételek. Nem mind vagyunk szabályokat szóról szóra követő beszari alakok.
- De gyógynövényekkel is imádok foglalkozni, hiszen a gyógyászati cuccok nagy része belőlük van. Az alkímiába is jó lenne mélyebben bele folyni másodévben... Úgyhogy ne tévesszen meg, én is keresem még az utam... - tartok egy pillanatnyi szünetet és eltűnődöm
- Mivel a cél meg van cserébe, aszerint szelektálok, hogy mi az, ami közelebb visz hozzá, úgy, hogy közben nincsenek káros hatásai sem rám sem a környezetemre nézve. - valóban így lehetne leginkább össze foglalni. Aztán eszembe jut a Varjú és kibukik belőlem. - Jövőre biztosan fel kell számolnom a pultozást is és valami tisztességes melót találni!- Bár lehet jobb lenne még idén... Mondjuk amint Jadenek meg magamnak megvan a fedezet az új életre.
- Mind jól hangzik. Mindkettő elég változatos, noha az egyiknél nem lesz olyan kapcsolatod egyetlen bestiával sem, a másiknál pedig felteszem sok múlik pont ezen. - valahol fogalmazódik bennem a gondolat, hogy illeni fog pár dolognak utána járni, hogy ha Chrissel a bestiákról akarok beszélgetni. Vagy... kérdezek tőle és meséltetem őt magát.
Majd jön egy kérdés, hogy hol van a haza-hazám? Elmosolyodom, nem mintha eddig búval baszva beszéltem volna.
- Mindig máshol. - ezzel valahol többet mondtam mindennél, majd még hozzá biggyesztem - De egyébként wales-ben születtem. Bangor városában. Noha a birtok a várostól nem messze a hegyekben volt. - nem tudom ezt miért említettem meg... így gyorsan mentek egyet egy régi... régi emlékkel.
- Élhetett a közelben egy sárkánypár, mert gyakran hozta a hangjukat a hegyek felől a szél. Mindig vártam, hogy hallhassam őket. - el kell ismernem, az ilyesmik, ezek az elcseszett apró-cseprő romantikus és szentimentális kis életképek amik életben tartottak anno. Noha jó rég nem godnoltam már egyre sem. Sem jóra, sem másra ami oda köthető.
A koncertre a reakciója felvillanyoz. És nem üt ki a fejemből most egyetlen gondolatot sem, mindenesetre el is indulhatunk. Út közben lesz idő cseverészni.
- Igen nagy. - ismerem el elnevetve magamat. Rajtam a jól megszokott ing-mellény kombó van, csak ezúttal vasalt vászonnadrággal, övvel meg makkoscipővel... hiszen... mégis csak gálára jöttünk. Most pedig... angolosan távozunk!



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Christopher Graves
Reveal your secrets
Christopher Graves
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 2 Empty2019-08-12, 09:46



Átkozás & Chris
Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni. De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!


- Jézusom, haver, te aztán értesz az italokhoz. - jegyzem meg, egy kicsit felnevetve. A felét se jegyeztem meg, de a felének a fele is lenyűgöző, mondjuk a bemutatkozása után már érthető is. Egyáltalán nem érzem úgy, hogy a Spongyabobos megmozdulása, vagy a hirtelen kiselőadása gáz lenne, és pörögni kéne rajta, szóval könnyed lazasággal fogom meg a vállát, mikor elkezd szabadkozni. - Hagyjad már, annyit hablatyolsz amennyit akarsz, csak nehogy annyira túlpörögj, hogy szívrohamot kapjál itt nekem, mert én nem vagyok multifunkci egy cseppet se, nincsen a gyógyítás a rövid repertoárom listáján. Ha kihal a doki akkor megvagyok basz… lőve. - mondom kedélyesen, de jóval higgadtabban, mint ő. Én nem felesezek nagyon, sörözgetős-beszélgetős vagyok, bár a sörrel is be lehet annyira rúgni, hogy az ember átmenjen partiállatba, csak ma nagyon intenzív napunk volt és egy idegen országban tengődünk, az unokahúgaim is valahol a környéken kószálnak, hosszú a lista, hogy miért nem kéne irdatlanul berúgni - elméletben.
- Naná, hogy vállalom a kockázatot. - jegyzem meg, bár nem hiszem, hogy igazából ténylegesen választ várt, inkább tűnt költői kérdésnek. Érdeklődve hallgatom, leköti a figyelmemet, végre nem a játékon pörgünk, nem a felkészüléseken, nem a fiaskómon, vagy a csapaton belüli széthúzáson, és ez jó.
- Jó korán megtaláltad a hivatásod. Én még azzal se vagyok tisztában, hogy vadbestiákat akarok-e befogni az aurorokat segítve, vagy mondjuk Rezervátumban dolgozni a sárkányokkal Romániában, vagy…  Vagy valami teljesen más. Én nem voltam a tanulásban vagy a munkakeresésben valami céltudatos,  csak úgy elvagyok egyelőre. - vallom be, nem szégyenkezve, egyáltalán, hiszen nincs mit szégyelnem. Nem olyan nagy úristen, ha valaki 19 évesen még egyetemre jár és nem szülte meg, hogy mi is lesz, ha nagy lesz. Kicsit elvigyorodom, mikor Cody beközli, hogy innentől futni fog, jól esik, hogy ilyen hirtelen befolyásoltam, hiszen a futás egy jó dolog, egészséges, rosszat nem is lehetne mondani róla, bár lehet, hogy nem én vagyok ilyen csodálatos influenszer, hanem a pia beszél belőle.
- Melyik haza? A Roxfortban? Vagy hol van a haza-hazád? - kérdezek vissza, hiszen ő már tudja, hogy honnan érkeztem. Bólintok a kérdésre, sikerült beazonosítania Amy-t, de most nem akarok mesélni róla, túl sok téma lóg a levegőben így is. Végighallgatom a koncert ötleteket, és habár hármasban gondoltam menni, így is felvillanyoz a gondolat, hogy van miért dobbantanunk, ráadásul egy ilyen buli.
- Benne vagyok! Irány a nagyvilág! Ha harmincból nem találunk egy értelmeset, akkor nagy a baj. - nevetek fel, és már talpra is állok a bárszékról, kicsit megigazítva a ruhámat. Zakó van rajtam a szokásos dzseki helyett, kicsit idegen, de nem szörnyű.






Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni.
De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 2 Empty2019-07-25, 07:58


A gyakorlott alkoholisták belső poénjait azért nem közelítjük meg, de mint jó pultos rögtön jön a reflex és egy kisebb előadást tartok Chris választottjáról.
- Az Írek ilyen szempontból olyanok, mint az oroszok. Nem tudod őket világos sörrel itatni. De azért az Amerikaiak sem panaszkodhatnak! A The Abyss a maga  11%os kőolajfekete, melasszal és likőrökkel ízesített vonulatával már 1500 elején jelen volt Oregonban. A Guinness-t csak 1750 körül hozta létre a mestere Dublinban. - mindezt úgy közlöm szerencsétlennel, hogy nagyon angol angolt használok, ameddig még nem vagyok elég részeg és megtehetem. Lehet ha már ír sörről pofázok az ír angol lenne helyénvaló, de azt én sem értem nem hogy ő.... Persze a borászok és egyéb akut alkoholisták jellegzetes csuklóforgatásával prezentálom az egészet, majd ismét kezet nyújtok neki, és újra bemutatkozom. - Cody Armstrong. Gyakornok meditéc, alkimista és hobbi pultos puccos szar helyeken, ahol mindenről úgy kell beszélned, hogy olyan íze van, hogy már hallod! - közben mivel én megittam a magamét és szabad mindkét kezem, bizony bedobom a sponge-bobos szívárványos mozdulatot az utolsó mondatra. Végül igyekszem normalizálni magamat aminek az lesz az eredménye, hogy egy roppant zavart kézmozdulattal takarom ki a fél arcomat, meg azt a nem csekély pírt, amit félig a fejembe szálló pia és félig nagyon is más okozott... És ugyanazzal a zavartsággal igyekszem vissza nyerni a méltóságomat. Ami önmagában egy gyönyörű kört ír le, mire a legrosszabb eszközhöz nyúlok; és neki állok szabadkozni. Bár a fogalmam sincs miből fakadó sármomnak hála, képes annyira könnyed maradni a helyzet, hogy egyikünknek sem válik kínossá.
- Ah, bocsáss meg, hablatyolok olyasmikről amiket lehet sosem hallottál mugli voltuk miatt! Lőj le, innentől csak rosszabb lesz! - sütök el egy figyelmeztetést, majd, hogy vissza tereljem a játék mezejére az egészet és egyben vissza nyerjem a bátorságomat magam is, kihívás elé állítom - Vagy, ha elég bátor vagy; vállalod a következményeket és velem tartasz az estébe! - Arra, hogy nem érti a walesi köszöntésemet, nos nem lepődök meg. Az írek is külön nyelvet beszélnek... a walesiek meg főleg!
Végül csak sikerül csöndben maradnom is. Egy pillanatra érzem ahogy a szívem meglódulna, de hamar vissza nyelem és inkább betudom szívritmus zavarnak.. Nem szív... jobb ha csendben maradsz... Chris a farncia hajóval fog tartani. Ahhoz már eleget ittam, hogy ne kérdőjelezzem meg, miért fantáziálok egy szívverésnyit is, olyannal, akiről azt sem tudom, egy-e az érdeklődésünk?! Ilyenkor bezzeg cserben hagy az a ** radarom...
Jól esnek a szavai. Meghatnak. Azt hiszem, ez a legjobb szó rá. Akkor is, ha magam is tisztában vagyok vele, többet tettem le, mint egy átlag elsős egyetemista. Sőt igazából megszállott módon túltoltam... Elmosolyodom és van bennem valami mezei egyszerűség most.
- Nem.. Nem vagyok végzős és évet sem ugrottam. - kicsit csitultabb hangulattal osztok meg egy egészen személyes gondolatot Chrissel.
- Csak.. mindig is szerettem volna valami maradandót létre hozni. Mármint, nem olyasmit, ami az én nevemet fenntartja, hanem ami tényleg hasznos és nem csak az egyik világnak, nem csak a varázsvilágnak az.... - aztán hozzá teszek egy kevésbé szentimentális kevésbé világbéke tényt. - Meg egy kissé talán türelmetlen is vagyok magammal ilyen szempontból, azért hajtom ennyire. Mintha bármikor kifuthatnék az időből. - szemet forgatok és azzal a fajta felhanggal és mimikával közlöm ezt, hogy tisztában vagyok vele, ilyen úgysem lesz. Hiszen kúrvasok időm van még és egyáltalán nem tervezek holnap meghalni! - És neked? Mik a terveid?~ szeretem az embereket a céljaikról meséltetni. És szeretem is hallgatni őket ezzel kapcsolatban. Sőt! Hátha kiderül, aktivistáskodni akar valamelyik faj érdekében... vagy ki tudja hogy képzeli el a jövőjét. Kíváncsi vagyok!
A futásra egy kicsit ábrándosan válaszolok aztán. - Szerintem még az angol partokon sem futottam kifejezetten... Ami bele gondolva elég bizarr, tekintve, hogy Anglia partjai nem is kifejezetten kikerülhetetlen területek. - biccentek egy mélyebbet, majd feltartva mindkét kezemet, elfelejtve az eskütétel hivatalos formalitását.- Felkerült a listára! Haza megyek. Reggelente ott fogok futni innentől. - mit szépítsek, megihletett. Ismét Chrisre nézek. - Eddig mindig a parkokban vagy a Temze mellett futkostam.
A koncertes gondolatsorra hümmenek egyet. Majd látványosan elgondolkozom.
- Amy a tesód, jól emlékszem? - bevallom... csak reménykedem, hogy nem egy potenciális lányjelölt. Nem emlékszem a tesója nevére! Nem! Csiga vér! Semmi pánik. Majd válaszol és maximum utána. - Mmmmmmm elvileg miután vissza értünk UK-be, akkor indul turnéra Íroszágbó a U2. - meg mellég sorolok kapásból még öt varázsló bandát. Ha nem is jegyzi meg, talán annyi megmarad, tőlem lehet ajánlatot kérni ezzel kapcsolatban. Aztán hirtelen megvilágosodom! - DE! mondok jobbat!- és egyből felvillanyozottan csillogó szemekkel állok fel a bárszékből, ezzel is jelezve "még el sem mondtam, részemről máris mehetünk!", és már újságolom is neki a hírt!
- Pont ma láttam a plakátját egy nemzetközi zenei fesztiválnak. Harminc színpadon játszanak egyszerre végig a tengerparton, teljesen szabadtérinek meghagyva mindent. Két hete tart és mától számítva van még négy nap. Szemeztem is vele, hogy jó lenne kinézni rá! - jelentőségteljesen nézek Chrisre, hogy igen, most bizony épp meginvitáltam! És ha csak azt nem mondja, "ah inkább vissza megy lötyögni a franciával", akkor ma estére biztosan nem is engedem már...
- Mit gondolsz, inkább nekünk találták ki, mint ezt a gálát?- fülig érő, kajla, cinkos mosollyal nézek rá. Belül pedig meghallom a szívem fohászát, és amint Chris ténylegesen úgy dönt, menjünk fesztiválozni, hagyom, hogy legalább az adrenalin elöntsön. Abból még baj nem lehet, igaz?



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Christopher Graves
Reveal your secrets
Christopher Graves
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 2 Empty2019-07-03, 12:03



Átkozás & Chris
Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni. De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!


A rendszertanra szándékosan nem kérdezek vissza, mivel bestiamesterségem ellenére nem a legkedvesebb tárgyam. Inkább vagyok gyakorlati gyerek, mint elméleti magolós, bár van, ami elsőre megragad, ha nagyon oda vagyok a témáért, mint például a sárkányok ismerete.
Elvigyorodom a megjegyzésre és kisujjból hárítom. - Minek innék hazait, azt már ittam eleget. Ráadásul, ilyen sötét sörünk szerintem nincs is, a guinness-t MÉG nem próbáltuk leutánozni . - nevetek fel kicsit, tartva a szemkontaktust, vidáman. Jóleső bizsergés jár át, bár nem tudom, hogy ez az ouzo miatt van, vagy azért, mert végre ellazultam.
- Neked is egészségedre! - válaszolom vissza, de olyan zavart hanghordozásban, hogy egyértelmű, hogy ez az a féle “egészségedre”, amit akkor mondunk, mikor fogalmunk sincs, hogy a másik még is mi a fenéról beszél.
Kicsit úgy érzem, mintha összevissza beszélne, de szórakoztat a dolog, ki is húzom magam, hogy megmutassam azt a bizonyos testet, büszkén, kevélyen, de igazából megjátszott egoizmussal. Persze, tök rendben vagyok az énképemmel, semmi problémám a testemmel, lehetnék izmosabb, de minek, így szálkásan is megvan minden, ami kell. Nincs az a szárnyas paci, vagy akromantula, aki levet magáról.
- Egy év alatt? Még csak elsős vagy a gyógyító szakon? - akadok meg egy pillanatig, de persze válaszolok az öklözésre. - Bakker olyan keményen tolod az egészet, hogy azt hittem már simán végzős vagy. Jó, korban talán nem stimmel a dolog, de mondjuk ultra tehetséges vagy és évet ugrottál. Vagy hogy érted, hogy egy év alatt? - jönnek most tőlem a kérdések, miközben érdeklődve előre hajolok ültömben. Nem zuhan a szememben, mert tényleg olyan alapossággal pörög mindenki fején, ha valami baj van, mintha már hosszú évek óta dolgozna ebben.
- Még egy koncerten se voltam, mióta átjöttünk Amy-vel, de ha tudnál ajánlani valami jó kis brit bandát, az király lenne. - dobom fel, aztán egy pillanattal később hozzáteszem - vagy ha már amúgy is van terved, becsatlakozhatnánk hozzád, vagy hozzátok.
Nem gondolkozom sokáig, eléggé hamar válaszolok a kérdésére.
- Inkább a második. Persze vannak menő helyet, mint mondjuk a tengerparton futkározni, de szeretek csak úgy eltévedni is, menni a lábam után, aztán egyszer csak hazajutok. Nem nagyon szoktam rajta gondolkozni.






Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni.
De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 2 Empty2019-06-27, 14:36


- Az ember csak egy másik állat faj. Ah világos! Ezt adom! - Meg is jelenik a gondolat nyomán egy vigyor a fejemen.
- Lenne egy rendszertanra vonatkozó, ide vágó viccem, de... - szemet forgatok és fejet csóválok, miközben még mindig képemen a vigyorom. Chris egyszerű, de nagyszerű. A legkevésbé lehetne rá azt mondani, hogy nincs helyén az esze, vagy a szíve.
Mikor kézhez kapjuk az italunkat, hagyom neki, hogy levámolja és jól szórakozom a véleményén.
- Csak nem veri az amerikai söröket? - húzom kicsit tettetett meglepettséggel az agyát. De természetesen csak viccelek vele.
A szemkontaktus... Koccintás közben. Az én tekintetem ragadós. Élettől és jókedvtől csillog és van benne egyfajta könnyed játékosság. Chris mégis megérezhet valami olyasmit... Amit amúgy annak kéne éreznie, akit fel akarnak szedni... Mondjuk úgy, a kulturáltabb formában.
- lloniannau!! - Ejtem meg a walesi köszöntést. Koccintunk. Iszunk.
Biccentek. - Igen, a feszkóra gondoltam. - a mondat második felére felnevetek. Nem azért mert nem lenne igaz amit kimond... tanán... zavaromban? Nem tudom és nem is érdekel. Szórakozottan az égre emelem a tekintetemet - Azért ha a hangyák ilyen testet lennének képesek össze hordani, lehet telepítenék egy giga terráriumot valahova a nappalimba! - némi fáziskéséssel realizálom a tényt - Bár ahhoz előbb kellene egy nappali.. Ezek a kifogások..- szórakozottan vállat vonok.
Közben sikeresen emlékeztet rá, hogy régebben én is hasonló voltam. Nem kombináltam túl semmit. És ki is esik mindenféle gondolat a számon ezzel kapcsolatban - Hihetetlen, hogy alig egy év alatt mennyi tudományos faszság ragadt rám és mennyire belemerevedtem. De köszi, hogy emlékeztettél; egyszerűen szép az élet! - ökölpacsira emelem a kezemet. És valóban! Aztán nézek egy két pillanatig a srácra.
- Amúgy jah, ha tehetem, koncertekre járok. Amikor a chillt meg a világbéke felfogást már cseszhetem, olyankor mindig jó menni és végig zúzni egy egy estét. - elgondolkozom, most van-e vajon a közelben valamerre ilyesmi... és vajon Christ érdekelné-e..? De egyenlőre pihentetem a gondolatot.
- Van kedvenc futóvonalad odahaza? - azért Amerikában elég jó kis helyek vannak. - Vagy a környezet olyankor nem is annyira lényeges?



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Christopher Graves
Reveal your secrets
Christopher Graves
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 2 Empty2019-06-09, 20:24



Átkozás & Chris
Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni. De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!


Tetszik, ahogy nevet, a vidámság ragadós, és ha még ital is párosul hozzá, akkor még gerjeszti is önmagát. És a mai verseny után, ahogy kifektettem a srácot, aztán ahogy jött a hiszti, miközben ünnepelnünk kellett volna… Kell valami, ami elmossa a rosszakat, és csak a győzelem íze marad utána. Oda szeretnék visszatérni, és abban a jó érzésben megpihenni, hogy elfelejtsem kicsit a menetközbeni fiaskókat. Végül is idővel amúgy is megszépülnek az emlékek, csak mondjuk… Lehetne már is?
- Ah, már megbocsáss… - emelem fel a kezemet és húzom fel a szemöldökömet. - Attól még, hogy szeretem az állatokat, nem szeretem kevésbé az embereket, tudod, ez is csak egy másik állatfajta. - vigyorodom el a végére,
- Úzó? - kérdezek vissza, de a pultos veszi a lapot és hozza. - Mi a hekk az az úzó? - billentem félre a fejemet, és amikor kikerül már le is vámolom.- Ú, fúj, mármint, végül is… olyan mint az abszint, csak tökmás. - összegzem olyan alapossággal, hogy már kerülhetne is a doktori cím a falamra.
- Na, cheers! - adom vissza neki a poharat, amikor a jó pillanatról beszél, hogy esélyünk legyen koccintani rá, mert hát ennél tökéletesebb alkalom nincs is. Igaz az ő kezében rövid, az enyémben sör, de hát a lényeg végül is a vidámság és a szemkontaktus, nem? Ez az első italom, szóval koordinációm rendben, ami jó hír, mert a korsóval azért nem lenne nehéz kisodorni a kezéből a kis poharat, vagy legalább a tartalmát.
- Hogy érted? Mármint a feszkóra? Kifutom magamból, leginkább. Szerinted a hangyák hordták össze ezt a gepárd testet? - szórakozok vidáman, kihúzva magamat még ültömben is. Bár egy bárszéken ülni inkább félig állás, amilyen nyújtott, de mindegy is. Nem vagyok egyébként nagyra magammal, vagy egoista, csak szeretek úgy általában mindennel viccelődni és eltúlozni a magabiztosságomat. Van bőven, de nem vagyok hibátlan, és nem is hiszem ezt magamról.







Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni.
De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   - Page 2 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» VMS - Írország vs. Anglia, 1. csoportmeccs
» VMS - Norvégia vs. Anglia, 2. csoportmeccs
» VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA
» Bristol, Anglia
» VMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázsvilág :: Közel s távol :: Varázslók Mágikus Sportja-
Ugrás: