ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:18-kor
Ashton P. Blake


Tegnap 06:24-kor
Gillian Ollivander


2024-04-30, 22:10
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:49
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:26
Alaric Sinclair


2024-04-30, 10:22
Cody L. Mortimer


2024-04-29, 20:48
Tristan Connors


2024-04-29, 12:19
Abigail Smallwood


2024-04-29, 11:57
Lioneah McCaine


A hónap posztolói
Gillian Ollivander
VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   I_vote_lcapVMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   I_voting_barVMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   I_vote_lcapVMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   I_voting_barVMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70689 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 36 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 36 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   Empty2020-02-27, 15:47



Másnap



Megmosolygom - Ugyan! Bármikor. - mondom csak és nem részletezem, mit össze estünk keltünk, borultunk. Mert valljuk be én is épp eléggé túl jól voltam már, hogy csak úgy zökkenőmentesen vissza jussunk a szállásra.
Feleszmél, hogy edzése lesz. Bakker ezt én is totál elfelejtettem, ha észben tartottam volna, tuti állítok neki ébresztőt vagy felkeltem időben.. Na mindegy.
- Azért csak nem fognak megenni... - mondom de ennél jobban én sem köszönök el, hiszen valóban nemsokára én is ott leszek helyben. Azért amikor kislisszol kiszakad belőlem egy sóhaj. Neki homályos és kusza a tegnap este, nekem viszont a legkevésbé. Számomra sokkal inkább... túlexponált. Az A Bizonyos Túlexponált Eset.
Inkább főzök magamnak egy teát és kicsit helyre kell, hogy rakjam magamba ezt az egészet. Ameddig nem beszélünk róla, amúgy is felesleges bármennyire is bele gondolnom.
Így békésen semmire nem gondolva ülök le a csészével a kezemben még a pályán következő kötelező jelenésem előtt és egy könyvet olvasgatok inkább közben. És a legváratlanabb pillanatban két Rennes által tanított egyenletelmélet között, viszont érzem a számon az ajkait, az orromban az illatát és amikor a mosolya is elér le kell hogy tegyem a könyvet és inkább lehunyom a szemeimet és vadul inhalálva szippantok a teából, hogy kimossam kicsit az agyamat.
Hányan is csókoltak vissza életed során Cody...? Miért most? Miért ő?
Vissza kényszerítem magamat a könyv fölé, olvasom a betűket, szavakat egymás után, de nincs más, csak masszív légyzümmögés odabent.
Fuck...





//Én is köszi a játékot! Embarassed olyan hülyék te jó égXD Remélem jut még idő és alkalom rájuk!! joooeg



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Christopher Graves
Reveal your secrets
Christopher Graves
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   Empty2020-02-26, 11:24



Átkozás & Chris
Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni. De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!

-
- Hmm… - mormogom halkan, és próbálom felidézni az estét, miközben a pólómat magamra húzóm, de a cipőmnek csak a felét találom meg. Pedig még szebb darab is volt, ünneplős, mondjuk most, hogy így talpon vagyok érzem is, hogy nem a legmegfelelőbb az esti futáshoz és koncerten ugráláshoz. Valószínűleg, ha nem ittam volna, akkor éreztem volna, hogy mennyire kényelmetlen, de így csak egy kis talpfájás társul a másnaphoz.
Felhörpintettem tehát a csodaturmixot, szóval minden kezd helyre jönni bennem, és mire Cody kiér már nézelődök ki az ablakon, szalonképesen.
- Jó reggelt neked is. - fordulok felé, egy kis mosollyal, szelíd hálával a tekintetemben. - Köszi, hogy hazacipeltél, remélem nem okoztam nagy gondot, meg a csodaturmixod is pöpec. A cipővel meg ne is törődj, úgy is nyomta a kislábujjam. - köszönöm meg aztán nevetek fel egy kicsit, bár amikor meglátom a csonka kezét, kicsit elfehéredik az arcom. Persze tudom, hogy gyógyító, és hogy a következő versenyszámra már minden ujja a helyén lesz, de attól még furcsa látvány a hiánya. A tekintetem elugrik róla, mikor elkezd a ruhái közül öltözködni, és az órára pillantva kiszakad belőlem egy…
- Basszus! Negyed óra múlva edzés, és kész katasztrófa vagyok, muszáj lépnem, vagy tuti kések és edzőbá darabokra szed. Vagy Sidney. - mondom, és futtában kitapogatom a farzsebemet megvan-e még a beléptető kártyám, aztán egy utolsó pillantással mezítláb ki is sétálok, nem lesz nagy drámai elköszönés, hiszen fél óra múlva úgy is látjuk egymást. Igen, tuti, hogy nem leszek meg 15 perc alatt, borítékolható az a késés. Ami pedig tegnap este történt… Minden homályos, minden kusza. és jelenleg semmi időnk sincsen beszélni róla, szóval elsiklok felette.
 
// Nagyon köszi a játékot, maaajd visszatérünk rájuk a francia meccs után, vagy közötti mesében dumcsiznak, ha lesz rá alkalom!!! :3 //






Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni.
De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   Empty2020-02-14, 15:19



Másnap



A vizet hamarosan elzásom, hallatszik még némi matatás. Chris megnyugodhat, van rajta nem csak alsó de nadrág is. A cipője meg a felsője került csak le mert mindkettő balesetet szenvedett a vissza úton. A felsője az egyik széken van össze hajtva, patyolat tisztán. A cipőjéből azonban csak egy fél párt talál meg...
Ha leküldi a bájitalt, ami olyan volt mint egy zöld- turmix, nem kell annyira fintorognia, igazából olyan citromos zöldteába áztatott turmixolt fű íze van, nem az az oltárszar cucc amit meginni is fáj másnaposan, az már más kérdés, hogy valójában mi van benne, de a hatás nem marad el. A fejfájás, gyomorpanasz apránként érezheti, ahogy felszívódik.
Én pedig elő mászom a füriből egy törülközőben a derekamon, bár már húztam alá alsónacit, de na... Meglepően magam is rendelkezem jó pár heggel, bár nem akkorákkal és nem olyan sűrűn egymást érve, mint Chrisnek a gyűjteménye. Az enyémek teljesen más jellegűek. Főleg a hátamon és a karjaimon, oldalamon van egy két látványosabb nyom, meg persze a vállamon a kulcscsontom alatt ott éktelenkedik az a bizonyos lövés.
- Jó reggelt! - köszönök rá kissé félszegen. - Ömm.. Bocsi, este kicsit félre sikerült a hoppanálás és elhagytuk az egyik cipődet meg a kisujjam... - szórakozottan minden szívfájdalom nélkül ráintegetek a bal kezemmel azzal a három ujjammal. Igazából nincs bekötve, de olyan mintha már évek óta hagytam volna el, nem tegnap este sietségünkben - Meg a pólód kicsit megsínylette még, dee más nem történt. - összegzem. - Hogy vagy? - szakad ki belőlem a kérdés, közben a melegítő nadrágom után nézek, hogy felvehessem.




 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Christopher Graves
Reveal your secrets
Christopher Graves
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   Empty2020-02-14, 10:52



Átkozás & Chris
Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni. De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!

Mikor lassan kinyitom a szememet semmi más nem jut el az agyamig, csak az, hogy mennyire fáj a fejem. A szédülés brutális, megpróbálok felülni, de azonnal visszadőlök és visszahúnyom a szemem. Halványan lassan eljut hozzám a víz csobogásának a hangja, és az, hogy realizáljam, hogy mik is történtek tegnap, és mikor a történések végigpörgetésével eljutok addig, hogy Cody elment vízért… Minden megszakad. Jó, az az igazság, hogy addig is vannak apróbb homályos foltok, inkább csak villanásszerűen van meg a történet, de innentől semmi.
Tehát. Hol vagyok?
Rákényszerítem magam, hogy kinyissam a szemem és ne meneküljek vissza álomföldére, és így már nem tellik sokba, míg rájövök, hogy Cody szobájában vagyok. Mint mindig, ha más ágyában kelek, reflexmozdulatként emelem meg a paplant, hogy van-e rajtam ruha, legalább is alsónemű, aztán nézek csak az éjjeli szekrényre. Hálásan ragadom meg először a vizet, és kortyolok néhányat, de nem olyan sokat, mert azt hiszem az éjjel semmi sem jött vissza belőlem, tehát most még kopogtathat a róka. Aztán megnézem a bájitalt, és tökéletes bizalommal hörpintem fel, akármilyen gusztustalan íze lehet, a legrosszabb, ami történhet, hogy ronda fintorokat vágok.
Nem tudom, hogy ki akarok-e surranni, vagy meg akarom-e várni, míg végez, de azt igen, hogy gyorsan felkapom a ruháimat, amik valahol ott lehetnek a közelben, hogy szalonképes legyek minden esetre és kikerüljek az ágyból. Bár egyelőre csak annyi futja, hogy mondjuk a falnak támaszkodva lessek ki az ablakon, túl nagy aktivitást még ne várjon tőlem senki, a másnap csúnya szó.   






Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni.
De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   Empty2020-02-03, 12:26


Bólintok neki. - Sietek. - biztosítom egy bátorító mosollyal. Elsietek vízért. Vissza érve látom, hogy kiütötte a fáradtság kicsit leülök mellé. Nem gondoltam át. Ha valaki részeg, és dög fáradt, addig van csak ébren, ameddig a két lábán áll. Ha leült... Onnantól k.o. Bele gondolok mennyi minden történt ma.. És csak úgy zsong a fejem. Pilledten pislogok egyet, majd inkább bele iszom a vízbe amit hoztam, két kortyot csak, hogy kicsit magamhoz térjek... Nem sok sikerrel.
Két mondat cseng a fejemben elcseszett módon.
"Maradj velem"
"Csak siess vissza.."

Aztán a fickó szavai kísértenek meg, de inkább felállok és úgy döntök... Haza viszem magunkat.

Chris az ágy egyik felén ébredhet, talán a zuhanyzás zajaira talán másra. Mindenesetre a felőle eső éjjeli szekrényen egy nagy palack víz, meg másnaposságra jó lötty várja egy shakerben, mellé biggyesztve egy cetlin annyival, hogy "Idd meg!"



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Christopher Graves
Reveal your secrets
Christopher Graves
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   Empty2020-02-03, 11:48



Átkozás & Chris
Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni. De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!

Eszemben sincsen ellentmondani Cody-nak és a többiekhez csatlakozni, ha már ők nem jönnek oda segíteni, bár egyértelműen látták, mi történt. Lehet, hogy én képes vagyok agresszívra inni magam, mert a csávónak is neki mentem, most pedig rájuk nézve szalad át rajtam egy “GYÁVÁK!” gondolat, pedig valójában… nem is ismerjük őket. Nem kell felelősséget vállalniuk értünk, a biztonságunkért, senkik vagyunk nekik.
Engedelmesen mutatom a kezemet és le is ülök, amikor azt mondja, mint valami bűnbánatos alkoholista, aki valami végtelen baromságot csinált. És végül is, nem a legokosabb dolgot léptem, amit lehetett volna.
A heg egyáltalán nem zavar se most, se holnap, ha a másnaptól szenvedve ránézek újra, hiszen azt már Cody is észrevehette, hogy ahhoz képest, hogy csak 18 vagyok, elég sok rajtam a sérülés, mintha vernének otthon, ráadásul a kilencven százaléke könnyedén eltüntethető lenne, csak nem teszem. Nem zavarnak a hegek, sőt, még menőnek is tartom őket, mindegyik egy más kaland, egy másik varázslény emléke, egy tanulság, amit sosem fogok elfelejteni. Talán néhány nap, és ez is azzá válik…
Leguggol elém, és jön a fejmosás, de igazából nem azért, hogy nekiestem a pasinak, hanem azért, mert magamat okolom. Lassan felemelem a fejem az orrlógatásból és ránézek, de látszik rajtam, hogy nagyon nem értek vele egyet, csak nem tudom, hogy hogyan fejezzem ki magam. Olyan vagyok, mint egy aranyhal kitátom a számat, aztán becsukom, meggondolva magam. Egyértelmű, hogy össze vagyok zavarodva, főleg, mert a “szabadabban szeret” kifejezés ott kong az elmémben, és nem hagy nyugodni az istenért se. Mikor feláll vízért majdnem utána nyúlok, de aztán végül leengedem a kezem, mert igaza van, nagyon ideje lenne innunk valamit, ami nem alkohol.
- Csak siess vissza, jó? - bukik ki belőlem csak ennyi, ezzel is megnyugtatva, itt leszek, amikor visszatér. Hátradöntöm a fejemet a falnak, a kezemet a hegre helyezem, pedig már nem vérzik, csak a fantomfájdalom dübörög bennem, és lehunyom a szememet egy rövid pillanatra. A világ forog velem, a kimerültség hirtelen csap le, és azt hiszem egy perc se tellik bele, míg ott, ahol vagyok, ültömben el nem alszom.  






Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni.
De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   Empty2020-01-26, 11:27


Azért menet közben csak eszembe jut, főleg mikor felhúzza a kezét és magának szorítja el. Kivezetem a tömegből, a szemek elől a társaság ugyanott van ahol volt, nem igazán jönnek oda vagy ajánlkoznak segíteni, holott egyértelműen premier plánba nézték végig, amire kicsit felkapom a vizet magamban, de hamar belátom, van annál fontosabb is, mint félvadidegeneket számon kérni miért csak ülnek és néznek behúzott farokkal.
Amint kijjebb értünk az emberek gyűrűjéből - Had nézzem!~ egy pillantást vetek rá, kezembe fogom Chris kezét és rákoncentrálva meggyógyítom. Mivel ittas állapotban vagyok, nem sikerül nyom nélkül eltüntetnem a vágást és a kezére folyt vére alatt egy vékony rózsaszínes heg marad, de legalább már nem áll fenn a veszélye sem a fertőzésnek sem az elvérzésnek.
Leültetem valahova az egyik kis asztalhoz és mikor meghallom a bocsánatkérését elé lépve az ép karjának vállára fogok, félguggolásba ereszkedem, hogy nagyjából egy vonalba ereszkedjem vele. - Hé hé hé! Eszedbe ne jusson hibáztatnod magadat! - eleresztem, de maradok úgy, szemben vele. - Én vagyok aki bocsánatkéréssel tartozom! Nagyon is tisztában vagyok mit tud kiváltani az emberekből ha.. szabadabban szeret valaki, mint a nagy többség... Ha egy kicsit is észnél vagyok, akkor nem teszlek ki ennek az egésznek, csak simán jól érezzük magunkat... - borzasztó, hogy a társadalmi félszt, ami bennem is bennem van, rám is hatással van, így öltöm szavakba. Minden bizonnyal csak rontok a helyzeten... - Hozok vizet! Aztán.. kitaláljuk hogyan tovább jó? - közlöm, hiszen nincs most nálam semmi. Egyben emlékeztetem is magamat, hogy ezentúl kötelező jelleggel, kell hogy legyen. És lényegében el is indulok vízért, ha csak Chris vissza nem tart. Ki tudja, hogy mire vissza érek a vízzel, egyáltalán itt lesz-e még, vagy végképp besokall és inkább lelép...



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Christopher Graves
Reveal your secrets
Christopher Graves
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   Empty2020-01-26, 10:14



Átkozás & Chris
Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni. De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!

Én viszont egyáltalán nem vagyok hozzászokva ehhez és a méretes igazságérzetem nem engedi, hogy szó nélkül hagyjam. Mondjuk a beszólásom igen vérszegényre sikerült, de az ütésem kevésbé, mert csúnyán hátrabicsaklik a csávó. Bennem pedig csak akkor realizálódik, hogy reflexből felkapta az üveget tartó kezét védekezni, mikor nekimentem, mikor Cody elkap és húzna ki a helyzetből. Az egész helyzet szürreális, a fejemben hangosabban dübörög a vérem, mint a zene, pedig már a színpadon is jócskán belecsaptak, körülöttünk pedig jó néhányan elkezdenek hülledezni.
Csöpög a vérem… folyik és csöppen…
- Jó… jó… - válaszolom egyszerűen, kicsit kábán, mint aki most ébred. Kezd felszállni a köd, kezdem érezni a vágást, a fájdalom eljut a tudatomig és nem éppen kellemes. Cody-val ellentétben én nem vagyok gyógyító, de annyit tudok, hogy nyomást kell gyakorolni, és akkor talán eláll, elszorítani, vagy ilyesmi, szóval magamelé húzom a karomat és a másik kezemmel leszorítom, ezzel már végképp összevérezve mindenem. Követem a srácot, ahogy vezetne ki a tömegen, miközben még utolsó pillantásokat vetek a szemétláda felé, csak hogy biztos legyek benne, hogy nem követ minket. De nem, a saját vágásaival van elfoglalva, és valószínűleg ő még szilánkokkal is bajlódik.
Azokkal nekem nem kell, de így is eléggé riasztó mértéket vet a vérmennyiség.
Meglátom a kis csoportot, akikhez hozzácsapódtunk, de nem szólok semmit, kezdek teljes tudatában lenni annak, hogy ezt az egészet elkerülhettük volna, ha nem szívom fel magam, és inkább megyek, ahova Cody mondja. Ha azt mondja, hogy a többiekhez, akkor oda, ha azt, hogy vissza a hotelbe, legyen, ha azt, hogy ugorjak a kútba, ámen.
- Bocs... - mondom éppen olyan hangosan, bűnbánó hangon, hogy meghallhassa.







Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni.
De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   Empty2020-01-26, 09:54


Szenny, természetellenes, beteg ect. ect. sok mindennel találkoztam már.
Hamar félre leszek tolva ami pillanatra meglep és majdnem sikerül az egyensúlyomat is elveszteni, ahogy Chrisnek a fejét. Simán behúz a fickónak, és a marék csont az marék csont. Valószínűleg nem számított rá, hogy ilyesmi érheti két kis f**p**tól, mert úgy bicsaklik hátra a feje, mintha nem is lenne rommá feszülve az idegtől. Na jó el kell ismernem... a második szőke herceg pillanatot is elnyerte. Egy harcias szőke herceg pillanat ugyan de... Cody.. mondd mennyit ittál?
- Adja az ég, hogy az ilyennek soha ne legyen gyereke! - közlöm vissza találva a hangomhoz így Chris ütése után. Meg is tántorodott, így valamivel távolabb került tőlünk, sajnálatos módon talpon maradt és az üveg miatt inkább távolodnak az emberek tőle, mintsemközbe avatkozzanak. A másik felének fel se tűnik mi történik. Hiszen... ez egy fesztivál. Az emberek ide szórakozni jönnek, nem tömegverekedésbe keveredni.
Chris karjáról az öklére folyva hamarosan vér kezd csöpögni, mire pillanatra össze zavarodom de újra az üvegre nézve, látom, hogy az is véres... Azt hiszem kimaradt egy pillanat valahol. És hogy őszinte legyek bennem is elpattan valami. És ezzel együtt az üveg is szétpattan a kezében a fickónak, kellően szét is vágva azt. Így mielőtt jobban egymásnak mehetnének, hamar a saját kezére terelődik a figyelme, én meg elkapom Chris karját. Nem durván, de kellően határozottan, ha kell szembe is állok vele, hogy vissza fogjam. A fickóra már nem is figyelek.
- Menjünk innen! Kérlek! - nincs bennem félelem, legfeljebb őt féltem. A csók... amit egész idő alatt kerülgettem, most ennek az egész szarságnak köszönhetően jelentéktelenné töpörödik és csak mint a szituáció katalizátorja raktározódik el... El kell látni a karját! Hirtelen arról is megfelejtkezem hogy gyógyító képesség birtokában vagyok... Hát igen; az alkohol.



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Christopher Graves
Reveal your secrets
Christopher Graves
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   Empty2020-01-26, 08:56



Átkozás & Chris
Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni. De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!

Néhány pillanatig földbe gyökerezik a lábam, hiszen nem csak azt kell megemésztenem, hogy Cody megcsókolt, és hogy még jól is esett, hanem azt, hogy egy bunkó vadbarom csak úgy elkapta a vállam és megtaszított, csak mert a társadalom szemében szenny dolgot tettünk. Hogy mi? Egy csók? Egy koncerten?
Cody előbb találja meg a hangját, mint én, de a fazon közbeszól, és hogy őszinte legyek ittam annyit, és összevagyok zavarodva annyira, hogy ahogy a fiú belép közénk, úgy tökéletesen figyelmen kívül hagyom - illetve észre sem veszem. És ahogy azt mondja, hogy a kölykét verné agyon, ha az a saját nemével csókolózna, valami elpattan bennem. Valószínűleg az italra és a már sokszor emlegetett Griffendéles személyiségjegyekre fogható, hogy egy egyszerű mozdulattal, teljes átgondolás nélkül Cody-t odébb tolva és egy nagy mozdulattal egy hatalmas jobbhorgot küldök be a fazonnak. Az egész lendületem beleadom, nem vagyok kimondottan nagydarab, de izmos, így alkoholgőzben azt vizionálom, hogy kiütöm a szemétládát. Nem kellett megvárni, míg neki eldurran az agya, mert az én hidegvéremnek már annyi, úgy dübörög a mellkasomban az adrenalin, hogy az arcomat is rákvörösre pumpálja a vér. - Senkivel nem beszélhetsz így, te seggfej!  Főleg nem velünk! - üvöltök rá, mikor visszarántom a kezemet az ütés után és elkezdem dörzsölni az öklömet, és csak ekkor villan meg a szeme a törött üvegen. Az üveg, amit minden koncertről ki kéne tiltani, talán innen ki is van, szóval a kis tróger kintről hozta be a sörét ahelyett, hogy a bárban rendelt volna...  







Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni.
De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   Empty2020-01-23, 00:14



Chris & Cody


Annyira egyszerű, őszinte és természetes. Nincsenek sötét titkai, vagy ha vannak is kit érdekel?! Akkor is képes élvezni és megélni az életet úgy, ahogy az van. És ez egyszerűen vonzz. Inspirál.
Én sem indítványozok polgárpukkasztóan mély csókot. Meg sem próbálom. Épp csak össze ér az orrunk finoman. A szívem nagyot dobban, szeretem ezt az apró mozzanatot az egész során. Puhán össze tapad a szánk pár pillanatra és az...az érzés, amikor megérzed, hogy a másik bár épp olyan finoman, de vissza csókol... Felbecsülhetetlen.
És ó bár álmodtam volna inkább! Sokmindentől megkímélhettem volna Christ... Az önző kis vágyaimtól egyaránt.
Emlékeztethettem volna magamat, hogy a világ felé miért van bennem egy visszafogott tartás, alkalmasint alkohol ellenére is... Akkor talán nem történik az ami történik. Sosem tagadtam magamat ez tény, de nem is hirdettem, vagy reklámoztam egy percet sem az irányultságomat. Mindig is úgy voltam vele, aki tudja tudja, aki nem nem. Pont nem érdekelt, legalábbis annyira nem, hogy bármit letagadjak, vagy cáfoljak. Sosem éreztem magamat lányosnak, nem volt vágyam lágyabb holmikat hordani, nincs igényem a mindennapokban sminkelni. Nem érzem azt sem, hogy kifejezetten lányos szokásaim lennének. Tökéletesen jól érzem magamat a bőrömben. Ugyanolyan srác vagyok mint bárki más. Csak... másképp szeretek mint az átlag. Mondjuk úgy, mindig önmagam voltam amióta a birtokról elkerültem. Nem volt akadályozó, vagy traumatizáló tényező, hogy kitapasztaljam az irányt.
Mégis, mindezek ellenére, nagyon is tisztában vagyok a világ aktuális véleményéről a témával kapcsolatban. Tapasztaltam is hébe-hóba. És ha egy pillanatra is emlékeztettem volna magamat erre, akkor most nem keverem magunkat ebbe a remek helyzetbe!
Elválunk, Chris arcán meglepettség, rám pedig rám tör némi zavar, amolyan... "akkor most jövök egy vallomással?" arc, de mielőtt bárki mondhatna vagy tehetne bármit, máris megkapom az emlékeztetőt... Chrisen pedig látom a totális sokkot így megpróbálva menteni a menthetőt egyszerűen közé és a csávó közé állok..
- Hé öregem, nyu...- mondanék én itt valami nagyon diplomatikusat de a faszi félbe szakít. - Nem vagyok az öreged te kis fasszopó! Ha a kölyköm lennél, már lapáttal vertelek volna agyon! - közli fröcsögve, hadarva, földre köp elém, elénk. Valahogy azt érzem, nem sok kell a fickónak és el fog durranni az agya... Ennek örömére pedig meg is pillantok a kezében egy törött sörösüveg csonkot.



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Christopher Graves
Reveal your secrets
Christopher Graves
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   Empty2020-01-22, 15:17



Átkozás & Chris
Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni. De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!


Milyen furcsa! Ezzel szemben én, aki általában azt sugározza, hogy menő bőrdzsekis-motoros srác vagyok, aki az istenért se jön zavarba semmilyen helyzettől, nincs benne félsz, megmondja a frankót, mint egy született griffendéles.
Éppen elkapom a tekintetemmel, hogy beharapja az ajkát, ami lehet egy ösztönös mozdulat, talán csak szokása rágcsálni, bár eddig nem vettem észre, pedig már elég sok idő eltelt a verseny kezdete óta, jobban mondva a felkészítő óta. Már éppen távolodnék el, amikor meghallom a szavait, és belefagyok a mozdulatba, nem folytatom a távolodást, csak nézek rá érdeklődő tekintettel, aztán…
Nem mozdul a testem, amikor a kezét a tarkómra csúsztatja, valahogy a receptoraim teljesen lefagynak, nem moccanok semerre, mintha belefagytam volna az időbe, egészen addig, míg Cody arca olyan közel nem ér hozzám, hogy az orraink puhán összeérnek, és az ajka a számra tapad. Lefagytam, persze, hogy lefagytam, hiszen soha nem csókolt még meg pasi, és fogalmam sincsen arról, hogy valaha is vágytam-e erre, de most… ahogy behunyom a szememet és visszacsókolok, rájövök, hogy semmi különbséget nem érzek. Hogy egyáltalán nem számít, hogy fiú vagy lány csókol, ameddig egy olyan személy az, akit kedvelek, és akivel jó együtt lenni és… és egy kicsit a pia is munkálkodik bennem, talán.
Nem csap át szenvedélyes csókcsatába az egész részemről, inkább csak néhány másodperc, aztán hirtelen “észhez térve” meglepetten húzom hátra az arcomat és lépek egyet hátra. Igazából nem akarom csak úgy faképnél hagyni, se ellökni a kezeit, de egy marconább pasas megragadja a vállamat és erélyesen hátralök, ezzel elszakítva Cody-tól teljesen.
- Beledöglenétek, ha négy fal között smárolnátok buzikáim?! - jönnek a homofóbiától csöpögő indulatos, és valószínűleg részeg szavak, amire teljesen elképedek. Soha az életbe nem szólt be senki, ha valakivel csókolóztam, maximum féltékenységből, vagy csipkelődve, de a rosszindulat, ami a fazon fején van mélységesen taszító, és egy következő lépcsőfokja a sokknak.







Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni.
De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   Empty2020-01-12, 20:19


Hozzám képest mindenképpen ártatlan mint a friss hó. Hála az égnek semmi nem jut eszembe a tél-tavasz dereka tájáról, Quinn előtti Varjas mélyzuhanásom időszakáról. Őszinte örömömre.
Hiába van bennem a világ felé egy visszafogott tartás... sajnos akkora ribanc vagyok amekkorát a világ már régen látott.. Vicces mennyire ellentétesek vagyunk bizonyos szempontokból.
- Egy kicsit - ismerem el, és akaratlanul is beharapom az alsóajkam a mosoly közepette, szerencsére nem túl látványos és épp csak egy pillanat.
Aztán eljön a pillanat amikor kezd kicsúszni az irányítás a kezeim közül, hála a marha alacsony alkoholtoleranciámnak és kissé pilledten csak annyit mondok neki - Maradj velem!~ miután kimondtam felcsattan valami újabb zene és biztosan nem lehetett volna hallani, ha nem holtidőben mondom ki. Aztán minden álomszerűvé válik.
A kezeim, a vallairól, kétoldalt felkúsznak a nyakán, inkább a tarkóján épp csak hozzá érve a bőréhez. Tenyerembe fogom a koponyáját, hüvelykujjaimmal a fülcimpáin simítok végig. Az egész mozdulat olyan könnyed, mintha valami áldást tartanék, közben egyre közelebb kerülök hozzá, míg végül meg nem csókolom.
Remélem, hogy mindez csak a fejemben zajlott le, és mire újra kinyitom a szemeimet, ugyanott állunk egymással szemben, semmit nem tettem... és vissza térhetünk a bulizáshoz...



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Christopher Graves
Reveal your secrets
Christopher Graves
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   Empty2020-01-12, 19:45


Nem is gondolom át olyan nagyon, hogy kellemetlen lány szerepet táncolni, inkább csak sose csináltam és nem tudom, hogy hogyan is kell lépni, viselkedni, így én is inkább elviccelem, csak én lámaságból.
Felnevetek a válaszán, bár az az igazság, hogy elméletben két külön csapatban kéne játszanunk, hogy háborúban állhassunk, erre én vagyok a kapitánya? Na, de mindegy, nem kell ezt annyira átgondolni, mélyen belemenni, nem azért isszuk a piákat!
Az utolsó mozdulatnál magamhoz húzom, a zenének vége, így, hogy az ő kezei vannak rajtam, semmi problémám nincsen, a kezeimet leengedem a derekára és kicsit vigyorogva válaszolok.
- Csak Freud-i elszólás bizonyára. - nevetek fel, szórakozottan, pedig igazából semmi közöm nincsen semmiféle swinger klubhoz. Akármennyire lazázok és mutatom a mindenbele srácot, olyan ártatlan vagyok mint a hó. Na jó, annyira azért nem, de eszembe se jutna párt váltani, többen csinálni, orgiázni, semmi ilyen elmebetegség. Mármint másnak ha ez kell, legyen, de nekem nem, legalább is eddig semmi ilyenre nem tapasztaltam ingert.
Nem húzom el a fejemet, amikor beletúr a hajamba, bár eléggé furcsán érzem magam tőle, egy kis bizsergés szalad végig a tarkómon, ha eddig még nem lettem volna eléggé kába az ugrálástól és a piáktól.
- Azzal nem lesz baj, bár azt hiszem elég nagy az ellentáborod, gondolom kész káosz. - mosolygok rá, miközben bevillan, hogy anyám éppen az ellenkezőjét szokta szajkózni, hogy mindig fésüljem meg a hajam, ha már ilyen hosszúra hagytam. Szíve szerint álmomban letolná nullással. Jó, oké, túloztam, de nincsen elragadtatva a félhosszú haj és bőrdzsekis stílustól. Nem tart sokáig, ahogy így állunk, még is minden másodperccel egyre furcsább lesz, így újra megszólalok. - Maradjunk vagy menjünk vissza a többiekhez? - kérdezem, mert nem tudom, hogy az ő állóképessége hogy áll.



Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni.
De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   Empty2020-01-11, 18:12


Az hogy ki a lány és ki a fiú, vagy van-e egyáltalán ennek jelentősége, ebben a szűk értelmezésben az jelenleg aligha lényeges a többit meg had fedje jótékony homály. Ha kell, úgy is előkerül a téma.. Vagy nem mert nem lesz idő beszélgetni... Vagy azért nem, mert közünk nem lesz soha olyasmihez, hogy ez elő kerüljön.
Örülök, hogy teljesen hülyék vagyunk. Megnyugvással tölt el.
Azért én se veszem olyan komolyan mikor átveszem kis időre a vezető szerepét. Egyrészt, pont azért, mert nem is tudnám jelenleg véresen komolyan venni, nem is vagyunk azon a szinten.. mint pl Gill, másfelől érzékelem Chris elbizonytalanodását és nem akarom bele tolni valamibe, ami számára kényelmetlen. Mikor ő vezet is magától jönnek a mozdulatok, láthatóan engem nem hoz zavarba egyik oldalra kerülés sem, mindkettőnél megtartom a könnyed magabiztosságomat, nem hagyom elveszni, ahogy ő sem engem. Számomra ez csak játék, semmi tényleges verseny vagy a másik ledominálása, fölé kerekedés. Az önkifejezés címkéjét sem aggatnám rá a magam számára, legfeljebb annyiban, hogy ha jó kedvem van, és van zene a háttérben, ja, hajlamos vagyok ellötyögni rá józanul is, élvezni az életet.
Úgy érzem mindketten inkább valahogy így tekinthetünk erre.
Arra, mikor azt mondja a csatát elvesztette, de a háború még hátra van csak vigyorgok egyet játékos szemtelenséggel.
- Várjuk az ostromparancsot kapitány! - kekeckedek vele, de érezhetően nem cukkolom vagy genyózok, csak ökörködöm. Mondjuk azt el kell ismernem, hogy volt némi flört a fejemen, mikor kimondtam amit... De túl vagyok azon, hogy ezen fennakadjak!
A tömeg miatt nem kell aggódni, minket is letaposnak valószínűleg nem csak mi őket. Sokan tolják hasonlóan hozzánk és mivel rendezetlenül állnak a legtöbben, elkerülhetetlen itt ott némi súrlódás, persze mindenki igyekszik elég helyet hagyni a másiknak amennyire lehet ettől függetlenül, így szerencsére azért egymásnak ütközések nincsenek belőle. Legalábbis nem annyi és nem mi.
A kísérlet sikerrel jár és sikerül oda húznia magához, gyakorlatilag, nem szakítottam meg a mozdulatot, ahogy véget ért a szám, hanem rövidre fogva, de befejeztem. Lazán kinyújtva támasztom a karjaimat a vállaira, így kézfejeim túlnyúlva széles vonalain hetykén lógnak a hátára.
Arcomon mosoly, a szemeim csillognak, mindketten lihegünk, pihegünk.
Az ötletére felnevetek, és sokatmondóan nézek rá, egy téveszthetetlen vigyorral a fejemen egy kicsit közelebb hajolva kibukik belőlem a vissza kérdezés. - Swinger klubbot mi...? - aztán...ha csak le nem ráz magáról a kezeim ott maradnak ahol vannak, bár kicsit kihajoltam a képéből így az összkép is elém tárul. Nézek rá egy kicsit hosszabban. - Ha kérhetek valamit; soha ne fésülködj meg!~ közlöm vele, aztán ha hagyja a hajába borzolok/inkább túrok a füle környékén, akarva akaratlanul érintve valamennyire a fülét. Ráfoghatjuk, hogy csak igazítottam rajta egy fél mozdulattal. Ha le nem ráz vagy el nem hátrál továbbra sem, maradok ahogy voltam. Cseppet sem érzem magamat lehiggadva.. Sőt.. Érzem, hogy valami hülyeségre készülök.. Remélem hamar újra indul valami zene!



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Christopher Graves
Reveal your secrets
Christopher Graves
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   Empty2020-01-11, 16:28



Átkozás & Chris
Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni. De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!


Át se gondolom azt a részt, hogy akkor most ha én pörgetem, ő a lány, és ez mit jelent, vagy jelent-e valamit, de leginkább semmit, hiszen Cody olyan ballerinásan pördül ki, hogy kiszakad belőlem egy nevetés. Már nem azért, mert rosszul mozog, vagy valami, nagyon kecsesen ropja, de… atya úr isten. Átszalad rajtam valamilyen érzés, hogy talán jobb lenne a röhögésben összeesni, és hagyni a táncot, de végül kitartok az electro swing mellett és amikor kinyújtja a kezét akkor elkapom, bár nekem nem sikerül olyan simára az átállás, fogalmam sincsen, hogy hogyan kéne mozognom, ha valaki más vezet. Az az igazság, hogy még soha nem táncoltam így sráccal. Ilyen figurázást meg vagizást csináltunk már brahiból, de úgy minden testi kontakt nélkül, nem ténylegesen páros táncban. Szóval én egy fokkal jobban átmegyek sutába, de neki nem csapódok, éppen csak összeér a mellkasunk, amikor sikerül megállnom.
- Ezt a csatát talán te nyerted… de a háborúnak még nincs vége! - szólalok meg vidám hangon, megjátszott elhivatottsággal. Igazából az se zavar, ha tényleg ő a jobb táncos és nekem csak irdatlan mázlim volt, hogy semmit se tévesztettem a versenyszám alatt, mert a tánc nekem nem erről szól. Abban mondjuk megállapodhatunk kimondatlanul is, hogy egyikünk sincsen Gilly szintjén, mert amit ő csinál a parketten… az egy másik univerzumba való. Igazából valószínűleg miatta is ragadt rám sok minden, hiszen mindig kéznél voltam, ha egy táncpartnere emiatt vagy amiatt kiesett. Legalább is gyakorolni, mert eszembe se volt versenyezni menni vele.
Tehát amikor engem pörget egy kicsit sutább vagyok, de a magabiztosságom azonnal visszajön, amikor már megint a “férfi” részét táncolom az egésznek. Mondjuk úgy, hogy betáncoltunk a tömegbe jóval kevesebb helyünk van mozogni és talán bokán is rúgok vagy letaposok pár embert a környezetünkben, de ennek hála azért jótékonyan próbálnak helyet adni nekünk, amennyire lehet. Éppen akkor kísérelem odahúzni magamhoz újra, amikor a szám utolsó hangja felcsendül, és kicsit lihegve, de jóleső fáradtsággal nézek, miközben leengedem a kezeinket és lassan elengedem.
- Ha a gyógyítás nem jön be, még mindig nyithatsz swinger... swing klubot. Vagy salsa klubot. - ötletelek, az utóbbit mondjuk azért hozzárakva, mert a swingről azonnal a swinger klub jut eszembe, az meg egy kicsit más. Jó lesz az salsának is!







Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni.
De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   Empty2020-01-11, 15:13


Van rajtam is izomzat, bár mivel én legfeljebb betegeket mozgatok, gyakran inkább varázslattal, ami lényegesen stabilabb és biztonságosabb, avagy csak nonstop ugrálok és rohangálok fel alá a Varjúban meg italos kartonokat, rekeszeket mozgatok, meg most nagyrészt mindenben részt veszek, ami a többieknek is kijut, így lényegesen csekélyebb és másabb jellegű izomzatot sikerült "növesztenem" mint Chrisnek, aki jóbára puszta kézzel birkózik meg egy egy bestiával. Egy magasnak viszont történetesen teljesen egy magasak vagyunk. Két nyurga srác, akik mondhatni jelenleg a világon a legjobban érzik magukat egymás társaságában. Passzolgatjuk a reflektorfényt aztán ki tudja mennyi idő múlva kisebb meglepetés ér amikor megfogja a kezeimet és innentől páros táncban toljuk tovább. Minden meglepetésem ellenére, megakadás nélkül veszem fel a ritmusát és mikor kipörget, teljesen veszem a lapot a szándékára, bár az alkoholszint az adrenalinnal együtt pezseg bennem így nem teljesen egy olyan kipörgést kap mint amire számítana. Kicsit jobban elengedem magamat és látványosan megcsillogtatom, nálam hogy fest mikor fullba tolom a kretént egy primabalerina és egy striptáncos fúziójában vegyítve. Ezt követően azonban nem pörgök vissza, hanem őt invitálom erre egy gavallér mozdulattal. Remélem ő is veszi a lapot. Ha netán a koordinációja már neki se lenne teljesen olyan mint kéne, simán össze csattan a kis kutyatestünk amire felőlem egy őszinte röhögés jön csak és talán kicsit közvetlenebbül össze karolva igyekszem tartani, többek között magamat is. Már rég beljebb keveredtünk a tömegbe, nekem pedig erről teljesen sikerül megfelejtkeznem.
A zene tovább visz minket és talán sikerül vissza találnunk ahhoz az összhanghoz, legalább egy újabb kipörgetős, ökörködős össze kapaszkodásig...



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Christopher Graves
Reveal your secrets
Christopher Graves
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   Empty2020-01-11, 14:25



Átkozás & Chris
Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni. De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!


Örülök, hogy a lány jól érzi magát, és nem fura fejeket vágva kezd el kihátrálni, hogy ki ez a barom, így jól szórakozunk, már amikor nem Cody felé sandítok, hogy nála mi a helyzet. Mert, ha elkapom, hogy halálra unja magát ott, akkor már csak beindul a lelkiismeretfurdalás.
De nem kell ezen nagyon kattognom, mert változik a zene, változik a táncpartnerem, és számomra ugyan észrevétlen, de June számára egyértelmű, hogy mennyivel nagyobb a lelkesedésem most, hogy Cody itt van. És vissza is vonul a kispadra, most így képzelem el a körasztalt, amin az italok is sorakoznak. Valahol mondjuk azt is érzékelem, hogy többen is visszatérnek oda, de túlságosan jó most itt, hogy arra figyeljek.
Feléled bennem a gyakorlások emléke, amikor Gilly dirigált közöttünk és a táncot koreografálta, hiába nem használunk onnan elemeket, még is csak valahogy elfog az a hangulat, amikor a felkészülésen is szinkronba kerültünk. Cody jól mozog, hasonló testalkatúak vagyunk és talán éppen ugyanolyan magasak is. Alapjáraton az electro swinghez is a hosszú, szálkás alkat a jó, legalább is én még csak ilyen táncosokat láttam, szóval minden tökéletesen klappol.
Először egymásnak dobáljuk a figurákat, néha éppen elkapva egymás gondolatát és ugyanazt a mozdulatot tükrözve, de néhány perc tánc után hirtelen ötlettől vezérelve egy picit változtatok: elkapom a kezét és párosként kezdek táncolni, gondolkozás nélkül pörgetném ki, persze, ha a mozgásából ítélve veszi a lapot. Azt nem akarom, hogy kipörgetés helyett fejreálljon, mert mondjuk nem esik le neki, hogy mire készülök és kirántja magát a kezemből. Egészen biztos a tartásom, pedig a fejembe már rendesen zizegnek az alkohol buborékok, minden picit elmosott, álomszerű. De nem vagyok rosszul, akármennyit is pörgünk, egyáltalán nem mondanám magam csatag részegnek, sőt részegnek se. Mit is mondanak a lányok? Becsiccsentettem, mondjuk.






Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni.
De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   Empty2020-01-11, 13:15


June kellően energiabomba, hogy tartsa a lépést, bár azért a nagyon poénra vett elemeknél már inkább csak nevet és ujjongva tapsol és adja a lovat a srác alá.
Chriss fullba tolja a kretént amit nehéz lenne kizárnom a perifériámból és bizony beszélgetés közben amikor vadul magamba nyelek egy egy harsány kevésbé elegáns ám annál jobb ízű felnevetést, és csupán konszolidált vigyorban csapódik ki, az nem épp beszélgető partnerem sziporkázó témáinak számlájára írható fel, hanem Chrisnek a háttérben. Mondhatni lenyűgöz a háttértánca.
Inkább kihagyom akármi is legyen a srác szándéka, napi rutin feladatot képez a Varjúban az emberek lekoptatása, így itt is csúnya lenne, ha kudarcot vallanék.
A tömegen átkúszva elérve őket lekérem Christ. Én pont úgy állok, hogy látom a szemem sarkából Junet, aki Chris a reakciója miatt kicsit elkavarodik és nem érti a helyzetet, vagy legalábbis még hangos feldolgozás alatt áll nála. Annyira igazából nem is foglalkoztat...
- Az egy jó kör volt! Kihívás elfogadva! - válaszolok neki egy jókedvű cinkos vigyorral és csak úgy csillognak a szemeim!
És van egy olyan érzésem, hogy az eddigi kreténkedés és önfeledt ökörködés után June-t is fogják meglepetések érni, meg engem is.
Egész estéket toltam végig ugrálva, táncolva, nem egyszer ellopva magam is a showt a pulton belül, a szimpadi előadóktól. Lássuk mire megyünk egymással!
Nem tudom miért, vagy hogyan, de Chrissel egyszerre sikerül a ritmusba és a zenébe lépnem. Éljen az utcai tánc, break-dance és ribanckodás nélkül, electro- swing és szabad módban! Így, hogy nem kötnek koreográfiák és valami egészen más a cél is, mint egy világkupa, lényegesen lazább, rugalmasabb a mozgásom és van bennem valami plusz. Az hogy sikerül tükörben mozognunk túlzás, és valószínűleg esélytelen, de ahogy érzékelem, kellően össze hangoltuk tök véletlen amit lehetett.
Chris bármikor lecsaphatja a labdát, én pedig bármikor vissza csaphatom és ebben ez a szép! Meg.. a tánc jöjjön szívből. Érzem, hogy elönti valami kellemes a mellkasomat és meg sem próbálom vissza fogni. Had terjedjen szét! Had vigye a mozdulataimat.
Meghalnék, ha most keringőzni kellene.



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Christopher Graves
Reveal your secrets
Christopher Graves
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   Empty2020-01-11, 12:13



Átkozás & Chris
Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni. De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!


So-June veszi a lapot, hogy itt a lehetősége, és már karon is ragad, én pedig kicsit felnevetek és egy utolsó vidám vigyort vetek Cody-ra. Nem hagyom magára, ugyan az a srác, aki vele beszélget valamiért nem annyira szimpatikus nekem, de úgy első körben nincs bennem lelkiismeretfurdalás, hogy dobbantok táncolni. A lényeg mindig az, hogy jól érezzük magunkat, nem?
A lány egy kis energiabombának tűnik, ami tökéletesen klappol, simán pörgök vele, követem a mozgását, megvillantom azokat a táncos lábakat, amiket a versenyszámban is tettem, mikor a többiek eléggé csúnyán bénáztak. De jól teljesítettünk így is, ez a lényeg, nem? Sose haraptam oda senkinek emiatt, nem feszültem rá, és éppen ezért döbbent meg, amikor a csapatban hiszti van. Mert nekem ez csak egy… hát, játék, nem?
Örülök, hogy ugrálósra váltott a zene, mert amúgy lassú keringős számhoz valahogy most nem lenne kedvem, ez így sokkal jobb, és néha még annyira le is lazulok, hogy elkezdek ökörködve táncolni, totálisan nem törődve azzal, hogy így már a világon senki nem táncol, tolom a diszkót, kánkánt, akármit, ami eszembe jut és éppen van annyi hely, nevetve. Persze ha a csaj full hülyének néz… jó, igazából akkor se változtatok fikarcnyit se, csak felnevetek. Mi lehet a legrosszabb, ami történhet? Betol friendzone-ba, mert nem jön be neki a kreténségem és ennyi. Kit érdekel, táncolunk tovább!
Néhányszor Cody felé pillantok, és amikor rálátok akkor úgy tűnik, hogy nem szórakozik valami jól, és ilyenkor egy kicsit lecsappan a táncban a lelkesedésem és a vigyorom. Már éppen szólnék a lánynak, hogy oldalazzunk vissza a többiekhez, mivel úgy tűnik, hogy banda váltás van folyamatban, amikor a srác megjelenik mellettünk. Nem láttam rá folyton a mellettünk hullámzó emberek miatt, szóval kicsit meglepődök, de igazából reflexszerűen válaszolok neki.
- Naná! - kihallatszik a hangomból a lelkesedés, és ugyan én nem veszem észre magamon, So-June olyan mélyen megbámul, aztán Cody-t is, hogy szinte látni lehet a fogaskerekeket a feje felett. De én nem látom, én csak Cody-t nézem, és ahogy felcsendül a zene halkan felnevetek. - Te jó isten, na most mutasd meg, hogy le tudsz-e táncolni a színről. Te is tudod, hogy a versenyszámban elloptam a show-t. - kekeckedek jókedvűen, aztán beindul a higanymozgás. So-June-nal nem nagyon beszélgettem, csak táncoltam, szóval a hangszálak egy kicsit pihentek. Azt mondjuk nem tudom, hogy hármasban maradunk, vagy a lány inkább visszamegy társaságnak a sráchoz, akit Cody hátrahagyott.






Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni.
De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   Empty2020-01-10, 15:45


Még ha masszívan ömlene is belőlem a szivárvány aura, csillámot pislognék és Scissor Sisters csendülne fel ahol csak felbukkanok az sem érdekelne jelenleg. Az tényleg egy szőke herceg pillanat volt úgyhogy csak rábólintok párszor megerősítésképp. Az ilyeneket pedig érdemes az ember emlékezetébe vésni.
Még hatás alatt állok, So- June pedig megelőz minden teketóriázát és már viszi is kézen fogva a hercegemet! Egy vigyorral emelem rájuk a poharamat, holott fellángol bennem valami.
A srác nagyon előzékenyen kifizeti a saját részét, majd igyekszik kicsalni belőlem egy újabb össze mosolygást és a versenyt hozza szóba újra. Igyekszem figyelni esküszöm, de egy szó nem jut el hozzám... Csak amikor látom a tekintetén, hogy valami reakció vagy válasz végett rám néz hümmenek egyet és bár a mondandója nem jutott el a hanglejtése bizonyos mértékig igen, úgyhogy ahhoz igazítva válaszolok valami nagyon rövid.. nagyon diplomatikusat, amivel igazából, semmi nem derül ki a valódi véleményemről. De láthatóan nem igazán zavarja a srácot.
Ahogy haladnak előre a pillanatok és az események homlokon csókol a felismerés, hogy Chris felé ez az egész nem új keletű de még csak nem is az alkohol hozta ki! Amikor a táncolós versenyszám volt, akkor lett felkenve ez a kereszt! Azóta lappangva nagyon békésen semmi nem történt ami reakciót válthatott volna ki... de ennek azt hiszem itt lett vége!
Beszélgető partnerem elkapja a pillantásomat, és lehelet finoman a mosdók irányába biccent. Fogalmam sincs mikor vagy hol terelődött arra a téma...  De ekkor elkapom So-June csalódott tekintetét felénk... realizálódik, hogy itt is van ám csapatmunka! De nem eszik olyan forrón a kását! - Mmm szerintem nem én vagyok a ma esti embered!~Megjutalmazom hát a srácot egy mosollyal és egy páros kézzel imitált heartshottal. Aztán a pároshoz lépek és lekérem Christ. Azt mondtam neki, érdemes érte küzdeni és ezt így is gondolom.
- Mit szólsz ha áttáncoljuk magunkat a holnapba? ..Vagy az az utánba? - lényegesen könnyedebb vagyok mint eddig, nem is nyomulok, de nem is lehet már pusztán haverinak venni a keringőre hívásomat. Legalábbis az előzmények fényében már aligha.... És talán kedvünkre, vagy épp nem, felcsendül egy kis electo-swing.



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Christopher Graves
Reveal your secrets
Christopher Graves
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   Empty2020-01-08, 11:05



Átkozás & Chris
Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni. De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!


Nagyon nehéz lenne nem felnevetni, olyan vidáman tud viccelődni. Nem kell túlragozni, egészen egyszerűen rohadt jól szórakozunk, száz százalékig biztos vagyok benne, hogy soha nem fogom megbánni, hogy dobbantottunk arról a Gáláról, ahol mindenki csak a versenyről volt képes beszélni, az esélyekről, az átkomról, az intrikákról… A hátam közepére se kívánom azt a légkört!
Káprázatos mosolyt villantok, amikor azt mondja, hogy értékes pillanatot kapott, és nevető szemekkel hozzáteszem. - Igazi szőke herceg pillanat volt, mi? - kérdezek vissza, a mosolyom egy kis vigyorba hajlik. A válaszára és a bikinis megjegyzésre felnevetek, de a tömeg hullámzik és túlságosan gyorsan összezár, szóval amikor elindulunk vissza én már teljes erőmmel azon koncentrálok, hogy ki ne öntsem az italokat.
Mikor visszaérünk a többiekhez majdnem tovább sétálok annyira megcsappant a létszám. A legtöbben elmentek táncolni, pisilni, tudja a franc, csak So-June maradt és a srác, aki néhány perce Cody-t kínálta. Félúton vagyunk a színpad felé, itt még álló körasztalok vannak, ahova le tudjuk rakni az italokat Cody-val, de ahogy lekerül a tálca a kezemünkből a srác odalép Cody-hoz és újra beszélgetésbe kezd.
- A felelsz vagy mersz egy kicsit meghiúsult, úgy ítélték a többiek, hogy még se olyan szar a zene. - jegyzi meg, egy kis mosollyal, megmagyarázva, hogy hova tűnt mindenki rajtuk kívül. Előveszi a zsebéből a pénzét és odaadja a srácnak, aztán elveszi a rendelt piáját, ami egyébként egészen egyszerűen csak egy helyi sör volt, semmi fancy.
Én So-June-ra pillantok egy kis mosollyal, egy kissé még talán kihívás is van a tekintetemben, várva, hogy a lány tényleg le fog-e agresszívan csapni rám, ahogy belebegtette néhány perccel ezelőtt. Még életemben nem mondtam nemet a táncra, így azért eléggé jó esélyei vannak, mondjuk erről ő nem tud, csak arról, hogy elég laza, nyílt srác vagyok még távolról is, nem hogy közelről, ha megismer.






Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni.
De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   Empty2020-01-03, 11:18


Észre veszem, hogy valami bántja, bár nem tuodm hirtelen eldönteni miből vonom le a következtetést, talán csak élesítve van az empátia mérőm. Viszont nem most a hangzavar közepén hozom fel, meg kezdem kérdezgetni, ahogy ő is holnapra halasztja a házak sztoriját. Nem is baj!
- Ugyan! Maximum röhögünk egy jót! Úgyse volt még eltörve az orrom. ~ közlöm vidáman, hogy ha valóban pofára estem volna se lenne baj. Bár nem is vágyam eltörni az azért látszik rajtam. Kicsit közelebb hajolok, hogy ne kelljen kiabálni. Az én hangom is kezdi feladni.
- Dee.. Értékes pillanatot adtál vele. Azon kívül is, hogy nem nyaltam fel a földet. - valami miatt tudatni akartam vele... remélem nem veszi rossz néven és nem érti félre. Van mögöttes töltete, de semmi rejtett rész nincs benne.
Az említett úriemberekre pillantok és magam is jobbnak látom odébb állni. Vissza a társasághoz. Menet közben még vissza fordulok mikor meghallom a válaszát, de inkább mellé lépek ezáltal és nem előtte toppanok meg.
- Ugye most viccelsz velem?! Hogy a viharba ne érné meg küzdeni érted! - aztán a fel vázolt jelenetre csak vigyorgok egyet - Benne vagyok. De ha nem gond, bikinit nem húzok. - azt meghagynám So-June-nak. Az pedig, hogy a kérdést vissza fordítottam, csupán annak szólt, érdekel a véleménye és az, hogy ő mit akar. Másfelől... Chris felé valamiért nem tudok olyan egyértelmű magabiztossággal közeledni. Puhatolozok és be vagyok tojva... Olyan "nem akarom elrontani" érzéssel.
Nem csak egy srác egy bárból akivel soha többé nem fogok találkozni..



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Christopher Graves
Reveal your secrets
Christopher Graves
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   Empty2020-01-03, 10:14



Átkozás & Chris
Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni. De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!


- Egy kicsit máshogy van, igazából nem is annyira fix, mint a Roxfortban. Majd holnap elmesélem. - válaszolom vissza egy kis vigyorral. Nem akarom elvágni a beszélgetést, de rohadt nagy a hangzavar és a szavainak a felét csak szájról olvasom, és a hangom is kezd karcosodni elég rendesen. Mondjuk ez egy rohadt hosszú nap volt, nem is csoda, már a meccsen is üvöltöttem, amikor szurkoltam a többieknek. Felnevetek a törpés sztorira, olyan “hah, tipikus kertitörpék” felkiáltással, aztán félrebiccentve a fejemet válaszolok.
- Is-is! - mondom egyszerűen a varázslényes kérdésekre, hiszen az a lényeg, hogy a varázslények a varázsvilághoz tartoznak, a muglik pedig nem, így nem nagyon érintkeztem utóbbiakkal. Persze nem vagyok olyan aranyvérű sznob, mint ami rohadtul elterjedt az angolok között a 28 nagy házzal, meg ilyesmivel, simán keveredek muglikkal, meg hát Los Angeles nagyon nagy része mugli, szóval teljesen hülye nem vagyok a témában.
Talán egy kicsit csalódott vagyok, hogy most nem áll elő valami nagy ötlettel az este további részére, hanem visszafordítja a kérdést, hogy mit is akarunk csinálni. Valahol jól esett egészen idáig, hogy vezette a történteket, elterelte a figyelmemet arról, hogy a Mexikói fiút hogy helyben hagytam, és hogy mennyi tekintet tapadt ránk a gálán. Pedig általában imádom a tekinteteket, mert nincs mit szégyellnem, de most volt.
Lökés, kapás, tartás, szememben nevetés, szám sarkában mosoly, - Ugyan, semmiség, ciki lett volna, ha hagylak elterülni. A leggyorsabb a csapatban, de a társát se kapja el? Nem élhetnék ilyen szégyennel! - válaszolom, miközben kitölva az egyik karomat támasztom a tömeget, a másik oldalunkon ott a pult, de a borulásnak vége, már csak a sor miatt panaszkodnak mellettünk.
- Igazad van, már sokat vártak. A többiek is, meg ezek a kedves úriemberek is. - vigyorodok el, kihívóan a mögöttünk állókra. Mintha csak keresném a bajt, de a simulékony vidám mosolyom miatt azok csak összenéznek, hogy részeg idióta, és nem akarnak nyakon csapni azért, mert húzzuk az idejüket. Kocc és hörpintés, aztán már veszem is fel a másik tálcát, jóval kevesebb gyakorlattal, mint Cody.
- Hah, ha kihívod egy sárbirkózásra azt látni akarom! Érek én ennyit? - kérdezem, de igazából nevetve. Már előttem is a kép, ahogy megküzdenek a kegyeimért. Jézusom, ez aztán jól esik az egónak! Persze eszemben sincs ilyen pofátlan dolgokat komolyan gondolni, és ez látszik is rajtam. Inkább csak követem a nyomdokait és közben rohadtul koncentrálok, hogy semmi se boruljon le. Pohártörés semmiképpen nem lesz, mert egy koncerten mindent műanyagban adnak, de attól még nem akarom ellocsolni a piákat, ha már ilyen sokáig elmaradtunk.






Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni.
De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   Empty2019-12-30, 05:51


- Na várj odaát melyikhez mit tulajdonítanak? - lám tessék valami amit még én sem tudok. - Mondjuk az ittenieket is csak azért jegyzi meg az ember, mert egy kicsit túltolják a saktulyázást és minden évben a beosztási ceremóniánál a Teszlek Süveg elregéli az összes házhoz társított tulajdonságát... - a hangomból is érezhető, hogy már a könyökömön folyik az összes versike, de megkímélem attól, hogy neki álljak elszavalgatni ha csak nem kéri. De nem fogja.
Hallgatom és megmosolygom, őszinte széles mosoly. - Ez tök király! Valakinek normálisnak is kell lennie. - nem érzem egy hangyányit sem, hogy bárkinek is pont azt kéne szégyellnie, hogy a szülei, vagy a rokonai egyszerűek és nagyszerűek. Hiszen.. ez lenne a normális? - Ebből kéne többnek lennie! ~ ismerem el egyszerűen, derűsen. Nem lohasztott le a téma. Kifejezetten örülök, hogy Chrisnek nem kellett ilyenekkel találkoznia.
- Ú! Te erről biztosan hallottál! Nem nagy cucc, de valahol komikus. Bár lehet csak nekem szar a humorom... - darálom aztán lassabb tempót váltva lényegre térek - A varázslényekről jutott eszembe akiket távol tartanak a mugliktól; Pár éve lejött egy cikk, hogy Arizona környékén kertitörpék teszik tönkre a gazdák tejét, mert az eladni kívánt hordókba hugyoznak. Nagyon sok panasz érkezett mire kiderült mi a probléma... - vágok egy fintort és a fejemet is megcsóválom, de látszik, hogy poénra veszem. Aztán inkább kérdezek. - Amúgy olyan varázslényekre gondolsz, amiket azért tartanak távol, mert veszélyesek, vagy... csak bosszantóak? Vagy pont a muglik jelentik rájuk nézve ugyanezeket? - érdeklődöm kíváncsian ártatlan kérdések, előítélettől mentesek.
Arra, hogy a nazghulokat "kinézte" magának csak vigyorgok egyet. - Igazából egész jópofák. A szemük mondjuk elég ijesztő, de cserébe olyan puhák mindenütt mint a rendes lovaknak az orra... - tűnődöm el és szinte látszik a csillogás a tekintetemben, hogy ezt például kifejezetten aranyosnak, kedvesnek találom azokon az egyébként elég rémisztő lényeken. Hát... nem telne sokba, hogy állatbuzi is legyek.. Ez Chrisnek elég egyértelmű lehet.
Nem igazán tűnök úgy, mint akit megviselne, hogy látja őket. Továbbá, ha a világ legrusnyább állatába; vagyis az emberbe szüntelen képes vagyok valami belső-külső szépséget, jóságot meglátni, állatokkal ugyan miért ne menne? Az meg hogy valójában a praxisom során elhalálozást még nem tapasztaltam, nem tudom vele megosztani, de nem is biztos, hogy olyasmit be akarnék közölni helyette, hogy amúgy valójában "Anyám lepuffantotta a kutyámat egy Adava-val mikor hat voltam.." és amiatt látom őket... Na mindegy.
- Csak szeretem magamat aktívan lefoglalni. - mondom örülve a fejemnek. Hát még annak, hogy valóban velem tartana! Arra pedig hogy mi jön még csak egy vigyorral közlöm - Amit akarunk!~ ez aztán a gáláns szöveg.. Bár komolyan gondoltam, kicsit mondjuk többet is gondolva mögé mint eddig. - A kérdés már csak az, hogy mit akarunk?~ ejtem el ártatlanul egy cinkos mosollyal. Hiszen... van egy olyan érzésem, hogy az alkohol és a tánc, meg a szórakozás, kikapcsolás valahol az első helyeken tolongna.
Aztán jön a dominó és én felkenődök mint egy bélyeg, csak kevésbé tapadok. Amikor elkap a derekamnál fogva, pillanatra jobban hozzá simulok a kelleténél, de igyekszem a tömeg hatásának álcázni vagy valami botlás eredményének. Aztán igyekszem kicsusszanni a tömeg és a szilárdan álló Chris közül, bár így is szűkösen leszünk és úgy is és fog kelleni az a váll védés. Az a pillanat mikor össze néztünk én valamivel lentebbről, épp annyi időre fogva is tartott. Az ajkaim épp csak elnyílásra mozdultak egy bent rekedt levegő végett. De most nem érzem hogy bármi kínos lenne, vagy az egész mellé társulna bármi. Nincsenek kínos pillanatok, és rá kell döbbennem, hogy rohadtul nem a "kínos" lenne a jellemzése az eddigi szerencsétlen feszengésemnek se. Hogy ez miért csak most csókol homlokon?!
Én estem ő elkapott... Pofon egyszerű. Jött és ment. Én estem ő elkapott.. Eszembe jut az a régi régi versem amikor a hídon mentem át. Talán mégis létezel...
Mikor sikerül kicsusszannom a tömeg és Chris közül csak megpaskolom kétoldalt a kulcsontjánál barátilag egy laza vigyorral a fejemen. Aztán valamiért ott is maradnak a kezeim még pár pillanatig. - Köszi!~ Már nem tudom hányadjára szedsz ki valami szorult helyzetből.- Arra amit mond csak tovább víve az ökörködést hozzá csapom, egy vállvonós kézfeltartással.
- Nem akartam mondani, de súlyos alkohol problémával küzdök! Most lebuktam. - lehorgasztom a fejemet mint aki elszégyellte magát. Majd a legkihívóbb játékos cinkos fejemmel nézek vissza, elkapva Chris szintén csibészes vigyorban úszó arcát élvezem egy kicsit a pillanatot. - Na hörpintsük fel azokat a feleseket és menjünk vissza! - közben odébb állhattunk, hogy ne kelljen kifejezetten a tömeget támasztania. Nem mintha nem menne neki a Nagyfal szerepe első osztályúan... Mikor a kezünkben vannak az rövidek csak vissza nézek rá egy röpke csin-csin erejéig - Ma még vár rád So- June. Bár nem állítom, hogy nem akad vetélytársra. - felöntöm a magamét majd kézbe veszem az egyik tálcát és el is indulok vele visszafelé, így hogy figyelek a tömegre, meglehetősen ügyesen lavírozok az emberek között. Közben pedig el sem hiszem, hogy azt mondtam amit. Pedig... teljes magabiztossággal esett ki a számon. És azt hiszem nem tudom megbánni sem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs    VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs   Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» VMS - Írország vs. Anglia, 1. csoportmeccs
» VMS - Norvégia vs. Anglia, 2. csoportmeccs
» VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA
» Bristol, Anglia
» VMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázsvilág :: Közel s távol :: Varázslók Mágikus Sportja-
Ugrás: