ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 19:41-kor
Adrien Meyers


2024-05-06, 20:28
Seraphine McCaine


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


2024-05-06, 12:07
Gemma Carlyle


2024-05-06, 11:09
Abigail Smallwood


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


2024-05-03, 15:24
Daphne Jennings


A hónap posztolói
Gillian Ollivander
Green Park  - Page 2 I_vote_lcapGreen Park  - Page 2 I_voting_barGreen Park  - Page 2 I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Green Park  - Page 2 I_vote_lcapGreen Park  - Page 2 I_voting_barGreen Park  - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Green Park  - Page 2 I_vote_lcapGreen Park  - Page 2 I_voting_barGreen Park  - Page 2 I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Green Park  - Page 2 I_vote_lcapGreen Park  - Page 2 I_voting_barGreen Park  - Page 2 I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Green Park  - Page 2 I_vote_lcapGreen Park  - Page 2 I_voting_barGreen Park  - Page 2 I_vote_rcap 
Maia Hansen
Green Park  - Page 2 I_vote_lcapGreen Park  - Page 2 I_voting_barGreen Park  - Page 2 I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Green Park  - Page 2 I_vote_lcapGreen Park  - Page 2 I_voting_barGreen Park  - Page 2 I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Green Park  - Page 2 I_vote_lcapGreen Park  - Page 2 I_voting_barGreen Park  - Page 2 I_vote_rcap 
Sheska Thorne
Green Park  - Page 2 I_vote_lcapGreen Park  - Page 2 I_voting_barGreen Park  - Page 2 I_vote_rcap 
Amara Hope Wilson
Green Park  - Page 2 I_vote_lcapGreen Park  - Page 2 I_voting_barGreen Park  - Page 2 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70713 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 28 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Green Park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Marcus Thicknesse
Reveal your secrets
Marcus Thicknesse
Tanár

TémanyitásTárgy: Green Park    Green Park  - Page 2 Empty2016-07-08, 21:59


First topic message reminder :

Green Park

[You must be registered and logged in to see this image.]

A Hyde Park és a St. James’s Park között terül el, egy fákkal borított rét, ahol padokat helyeztek el a megpihenni vágyók részére. A parkot délen a Constitution Hill, keleten a Queen's Walk sétálóutca északon pedig a Piccadilly határolja, valamint rengeteg étterem, kocsma és pár szórakozóhely, amik java részét varázslók üzemeltetik. Népszerű a fiatal varázslók és boszorkányok körében, mivel ez az a hely Londonban, ahol leginkább el lehet vegyülni a muglik között minden feltűnés nélkül.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Rhys Murdoch
Reveal your secrets
Rhys Murdoch
Mugli

TémanyitásTárgy: Re: Green Park    Green Park  - Page 2 Empty2023-07-12, 17:36




Sheska & Rhys

Család nélkül az ember elveszett zsebkendő.
• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ez az ember még mindig remél. Reméli, hogy az emberek felismerik, hogy bár a Testvériséget beszennyezte Grindelwald, akkor is az igazság a helyes út - elnyomások nélkül. És reméli, hogy kivételesen a nő, akire már egyre nehezebb csak nyomozópartnerként tekinteni és még is továbbra is kész rejtély, kitart majd a tervük mellett és nem hagyja hátra.
- Egyszer szívesen meghallgatnám, hogy mi járt a fejedben és mik a terveid... úgy őszintén, csavaroktól mentesen. - mormogom, eltűnődő tekintettel, de mintha már nem is neki szólna, csak magamnak, főleg, mert beindul a buli, de egy ilyen mondatot végül is egy rab is mondhatna, aki a fogvatartóját akarja kiismerni, még ha én nem is egészen erre gondoltam.
Nem tetszik az elválás, de eltűröm, a keménykedése meg furcsán imponál, az én fizikumom aztán le tud nyelni egy kis lökdösődést minden probléma nélkül. Nem bólintok, csak a "szememmel", hogy aztán elhelyeszkedjek a cellában saját akaratból, csak felületesen ellenkezve, csak úgy mutatóban, hogy mekkora darab vagyok.
Távozik, én pedig elkezdem felmérni a sarkokat, rácsokat, falakat, padlót, milyen állapotban vannak, mennyire mozdítható a pad, van-e bármi használható benne. Lassan, komótosan mozgok, de alaposan, miközben felzörgetem és harákolom a szomszédot.
- Hah, kölyök, ezzel aztán tudok azonosulni. Mi a neved, mit láttál? - válaszolom majd kérdezem, kissé összevont szemöldökkel méregetve. Az, hogy Gerardra hasonlít még mindig necces, hogy jó vagy rossz dolog, de valahogy hiába a hasonló kor, barna haj és világos szem, nem érzem azt az ellenszenvet amit a másik iránt éreztem kapásból. - Ehh, eléggé rondán lecsaptak, hányingered is van? - morranok fel, szembe megy a morózus képemmel, hogy azonnal elkezdek azon gondolkozni vajon úgy elbántak-e vele, hogy agyrázkódása van. Mondjuk az alapvető elsősegélynél és nyomásos kötözésnél többet nem igen tudnék tenni és a vér már amúgy is alvadtnak tűnik. - Mióta vagy itt? Láttál már valakit vinni? - jönnek a keresztkérdések, hiszen ez alapján talán azt is belőhetjük, ha valaki érkezőben van azt hogyan lephetnénk meg a szökésben. Az ellenségem ellensége a barátom alapon, ha már más fogoly is akad, akkor érdemes lenne kiszabadítani, nem? Az, hogy nem ölték meg azt jelenti, hogy még mindig van remény a Testvériségi tagoknál, vagy azt, hogy értékesebb élve, ezt talán még érdemes persze kideríteni.

Kicsit összehúzza a nyakát, amikor a nő odaszúr neki, de aztán bátorságot gyűjt, hogy visszaszóljon. - Igen, mert akkora szavad van? Nem állsz te olyan magasan felettem. Hogy is hívnak? - kérdezi, de ha már egyszer beengedték őket valószínűleg tisztában van vele, vagy csak pont bevágtak egy másik szőke Testvériségis elé, akinek tényleg érkeznie kellett volna? Lehet, hogy csak kekeckedni akar, hogy a neve se fontos, de lehet, hogy ezzel indult meg benne a gyanakodás folyamata. Vagy csak felébredt benne az önérzetesség, ki tudja. Azért így is vonakodva tán, de megindul a fegyverekhez, hogy rájuk csattintsa a doboz fedeleket. - Amúgy is valami olyat mondtak, hogy egyre több a selejt, lehet nem is működik az összes. - teszi hozzá, Sheska pedig gyaníthatja, hogy ennek a fazonnak nagyon is sok kérdése van. Lehet, hogy fejjel előre szalad a vesztébe azzal, hogy tovább beszél, még is megteszi.
- Szerinted van bármi magasztos cél emögött amúgy is? Fel fognak kelni valaha? - kérdezi, mintha képtelen lenne beolvadni az egységes masszába, aminek mindenki a Testvériséget tekinti.



[You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this image.]

Harcos voltam,
aki békéről álmodott,
de előbb vagy utóbb mindig fel kell ébredni.
Vissza az elejére Go down
Sheska Thorne
Reveal your secrets
Sheska Thorne
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Green Park    Green Park  - Page 2 Empty2023-07-05, 13:57



Rhys & Sheska
Olyan, hogy bizonyos mértékű győzelem, nincs. Meg kell védeni, amit megszereztünk.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nem tudom, hogy Rhys eddig mennyire ismert ki, vagy mennyire van tisztában azzal, hogy nekem bizony tényleg az az első, hogy én rendben legyek és minden más másodlagos. Elég sokmindent tettem már meg ezért, elég sokakat sikerült átejtenem is könnyű szerrel, hogy végül én jöjjek ki jól a dologból. Mondhatnánk, hogy nem volt más választásom, de azt hiszem tehetségem is van ehhez az alakoskodáshoz, vagy csak tényleg nagyon jól beletanultam a sok év alatt, ami arról szólt, hogyan éljek túl ebben a cseppet sem veszélytelen világban. Ez van, ha a szüleid idejekorán távoznak az élők sorából.
- Ez is egyálláspont. - bár azért bőven hallhatja a hangomból, hogy nem nagyon tetszik, amit mond. Hit, buta dolog. Ha a hitemre hagyatkoztam volna valaha is, ki tudja hol lennék. Azt vallom, hogy az történik meg, amiért teszel és nem véletlenül maradok inkább a tűz közelében, mint hogy másoktól várjam, hogy megtegyék, amit kell, sőt ki találják a lépéseket. Persze ennek ellenére nem állok olyan magas szinten, hogy mindenbe beleszólásom legyen, sőt még mindig nem eléggé, mint amennyire akarnék, de legalább sokmindenről tudok és azért akad módom rá, hogy befolyásoljak ezt-azt. Nem fogok úgy taktikázni, mint Jackson, én azért másképp működöm. Ő afféle kiismerhetetlen, de ezzel senkiben sem kelt bizalmat. Én inkább pont, hogy mindenkiben azt keltek, hogy akkor válasszak csak nyíltan, amikor már tényleg muszáj.
- Attól tartok senkit se érdekel, hogy miért repesel. - felelem, de azért a pillantásomból láthatja, amikor egy másodpercre összenézünk, hogy most még bizony jó, ha alkalmazkodik. Nem lenne ideális, ha egyből nekifeszülnénk az ittenieknek, főleg mert nem tudjuk, hogy pontosan mekkora a hely és azt sem, hogy nincs-e itt más is, akiről egyelőre nem tudunk. Kellemetlen lenne úgy hacba bocsátkozni, ha aztán valami járat mélyéről még előbukkanna vagy fél tucat ember. Idelent még sárkányként se sokat tehetnék, főleg hogy nem is vagyok benne még olyan gyakorlott. Bezzeg, ha Tiberius korábban beavat, ha valahogy megtöröm a gátat, amivel visszafogta bennem anyám ezt, akkor már sokk rutinosabb lennék. Nem tagadom, kissé azért megorroltam e miatt a bátyámra, még ha én magam sem a fene nagy őszinteségemről vagyok híres.
Követem hát a fickót, de azért közben is végig igyekszem felmérni a terepet. Látok-e arra utaló jelet, hogy van másik kijárat, vagy netán vannak-e idelent mások is, akikkel számolnunk kell. Fontos, hogy minden eshetőséget számításba vegyünk.
- Gondolom nem szeretnéd, ha ezt a kétkedést továbbadnám bárkinek is. - szúrok oda metsző éllel, amikor nyafogni kezd, még ha valójában ezzel a résszel egyet is értek. A rúnapisztolyok feladata elsősorban a megfélemlítés, a zavar keltés, hiszen bár az aurorok élnek, de közben még sem, ez pedig mostanra már elég szépen megroppantotta a rendszert. Ha pedig jól sejtem, akkor Grindelwald valami nagy és színpadias módon szándékozik átvenni a vezetést. - Csomagold össze őket. Ahogyan már biztosan említették neked át kell szállítanom egy másik állomásra. - azért ez nem rossz fogás. Egyből öt pisztoly. Sokkal több esélyünk lenne a mágia forrását megtalálni így, plusz ha ezeket eltudom vinni, akkor máris kivonom őket a forgalomból. Elég határozottnak és magabiztosnak tűnök, hogy a fickó ne dobja be egyből azt, hogy ő erről nem tudott, főleg hogy az elején megpedzegettem azt is, hogy kellemetlen helyzetbe kerülne, ha a nyafogását továbbítanám bárkinek is.

A Rhyst bevezető alak úgy tűnik, hogy már nem marad sokáig velük, mert a zárkába helyezés után dolga végeztével szépen távozik és magára hagyja a két rabot. A másik cellában egy fiatal Rhys számára nyurga alak fekszik a priccsen. Ha hasonlítania kellene, akkor biztosan Gerard jutna eszébe róla elsőre, mert van hasonlóság a fizimiskájuk között. Az illető elsőre nem rezzen, de aztán feltápászkodik és felül, hogy jobban megnézze magának a méretes alakot. Hunyorog kicsit. Látszik, hogy elég maszatos a képe, ütést is kaphatott, mert még mindig látszik a sötét vörös, mostanra már szinte barnás vérfolt a feje oldalán és a ruháján is.
- Egy kicsit halkabban, kérlek. Rosszkor voltam rossz helyen, vagy valami olyasmi. Hát te? Remélem tudod, hogy innen nem jutsz ki, amíg nem visznek. - dönti a fejét fáradtan a kőfalnak maga mögött. Látszik, hogy nincs a legjobb állapotban és a kedve se rózsás, sőt a ruhája alapján az is sejtheti, hogy nem csak néhány órája keveredett ide, hanem jóval több ideje lehet már fogságban. Rhys azért tisztában van azzal, hogy a Testvériség bizony hajlamos az effélére, hiszen ő is őrzött már egy bizonyos aurort hosszabb ideig.


[You must be registered and logged in to see this link.]




S • T • R • E • N • G • H • T
[You must be registered and logged in to see this image.]
P • O • W • E • R

A • N • D




Vissza az elejére Go down
Rhys Murdoch
Reveal your secrets
Rhys Murdoch
Mugli

TémanyitásTárgy: Re: Green Park    Green Park  - Page 2 Empty2023-07-01, 20:19




Sheska & Rhys

Család nélkül az ember elveszett zsebkendő.
• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
[You must be registered and logged in to see this image.]
Első reakcióm az, hogy egy kicsit felmorgok, mert talán egy évvel ezelőtt azt mondtam volna, hogy senki, de most bekúszik a fejembe a kis Katica, a húgom lánya meg Missy és az ikrek, az élet, amiből lényegében teljesen kimaradok azért, mert nem tudom letenni a fegyvert és még mindig igazságharcost játszok. Katherine is különleges, még közöttük is egyedülállóbb, és ezt nem csak az elfogult nagybácsi szememmel látom, hanem így is van. Elképzelni, hogy valaki ártana neki, azért, mert más, mert esetleg fél az erejétől kicsit felperzseli a véremet és idegességgel tölt el.
- Nem a tömegek élére termettem, nem én fogom kitalálni a tökéletes tervet a politikai lépésekre, de… hitem az van. - vallom be, bár valószínűleg az olyan túlélők szemében, mint Sheska, a hit olyan luxus, amit már nagyon régen eldobott magától. Lehet, hogy nekem is ezt kellett volna tennem, de olyan mélyen a részem az igazságérzetem és a szebb jövő teremtésének álma, hogy valószínűleg ez volt a sírba vinni egyszer. Most, hogy így rámutatott, azért tényleg kéne lennie bennem félsznek, ha nem is magamért, de a kicsi Katica miatt és a család varázsos oldala miatt. Nem vagyok naiv, sokat láttam már életemben és nagyobb része volt elcseszett, mint idilli, de feladni akkor sem fogom.
Az, hogy mi a gyorsabb, a pisztolygolyó vagy egy varázsló, aki nem számít rá egy olyan kérdéskör, amit csak azzal lehet bizonyítani, ha megpróbálok valakit tényleg lelőni, szóval amennyiben kiderül melyikünk “nyer”, akkor már régen rossz. Felhümmentek és biccentek arra, hogy szerez nekem valamit, a szememben ott van a latolgató érdeklődés, de már túl sok válasz nem fér bele, mert beindul a buli.
A fényrobbanás egy kicsit felidegel, ez látszik is rajtam, de az ösztönös védelmezésem valóban kissé árulkodó lehetne, ha Sheska nem reagálna gyorsan és taszítana rajtam egyet. - Csak meglepődtem, de megy a járás, eh. - válaszolom neki elégedetlenül, bár nem vagyok különösebben nagy színész, ennyi még kitellik. Magamban kicsit azért megmosolygom a sok tudtommalt, de gyorsan elmossa a vidámságot a komolyságban, amikor meglátom, hogy a nőnek kissé változik a szeme és úgy az egész lénye. Nem érzem úgy, mintha konkrétan megfélemlítettek volna, de valami akkor is ott motoszkál bennem, amikor a fickó viselkedése hajszálnyit megváltozik. - Ugh, látom a szervezettség nem a régi, ha még az utánpótlást se tudjátok normálisan intézni, kíváncsi vagyok hány hibát találok a biztonsági rendszeretekben. - hergelem őket, arra utalva, hogy bár egyikük se ismerős, valaha én találtam volna ki a fényrobbanás hasznosságát, én néztem volna, hogy mennyire biztonságos a bázis és győződtem meg arról, hogy az esetleges zárkáinkból tényleg nincsen kiút. Persze semmit az ég világon nem én kiviteleztem a hókuszpókuszból, de utána ellenőriztem mindent, főleg, ha Gwydion dolgozott a rúnákon… Az a rohadt kígyó… Biztos vagyok benne, hogy ő engedte be közénk Grindelwald embereit és folyamatosan suttogta Fionn fülébe, hogy ideje agresszióval fellépnünk, hiába szándékosan nem azt az utat választottuk. Őt biztosan jól megfojtogatnám, ha a kezeim közé kerülne, bár valószínűleg nem kéne egyetlen szemétládát kipécéznem és őt a legjobban utálnom - ha meg így teszek, valószínűleg Grindelwaldot kéne - még is az én szememben minden romlást ő indított el. Kényszerítenem kell magam, hogy amikor egy kis köpcös pacákhoz vezetnek ne nézzek össze Sheskával és ne biccentsek, de azért halkan morgok egyet. Mintha ez lenne a közös nyelvünk.
- Egy öröm volt szöszi, ha ez számít, nem repesek a helyettesedért. - biccentek az új fogvatartóm felé, de ezzel igazából valahol azt üzenem, hogy a szétválasztásunkért nem rajongok. Kicsit megrántom a karomat és visszataszítok, amikor a másik akar vezetni, a miheztartás képest, hogy vagy huszonöt centivel és ugyanennyi kiló izommal nagyobb vagyok nála. Összevonom a sűrű, cakkos szemöldökömet, amikor meglátok egy fazont a másik padon, de ha Sheska tényleg jelét adja annak, hogy rendben van az elválás, hagyom, hogy bevezessenek és rámzárják a cellát. Az ideg azért elkezd belémállni, mert egy dolog, hogy bízok abban, hogy a boszorkány nem fog átcseszni, egy másik, hogy a körülmények azért hozhatják úgy, hogy ne legyen lehetősége kivinni, ez is egy eshetőség. Ha választania kell köztem és maga között, magát fogja választani. Hibáztathatnám érte? Jogosan talán éppen annyira nem, mint Gwydiont minden rosszért a Testvériségben, de attól még megtenném.
- KHHRHRHMMM. - köszörülöm a torkomat egyértelműen hangosabban és hosszabban, mint kéne, hogy felkeltsem a szomszédomat, ha meg nem reagál, akkor ahogy elindulok az én padomhoz leülni, végig zörgetem a rácsokat. - Na. Te miért? - kérdezem röviden, már ha sikerült felkeltenem a figyelmét végre. Sheska és az, aki köszöntött minket teljesen ki is veszik a látóteremből így maradok annál, hogy a másik fogollyal, a köpcössel, és az egész helynek az alaprajzával és gyengepontjaival szórakoztassam magam tehetetlenségemben.

A hely nagyobb, mint elsőre tűnt, szobákkal odébb vezeti a nyurga Sheskát egy olyan zárat felnyitva, ami valami biztonsági lehet és a beavatottakra reagál, mert halványan izzó mágia bizsereg fel, mielőtt kinyithatnák. Belépve az asztalokon összesen hat doboz pihen, ötben rúnapisztollyal és egy hatodikban kis dobozok sorakoznak a hozzátartozó golyókkal. A pasi kicsit elhúzza a száját, ahogy ellép a nő elől és nézelődni hagyja és kicsit szűkölve szólal meg.
- Nem értem minek nekünk még mindig ez az egész, rendben, hogy a szó szoros értelmével nem öltük halomra az aurorokat, de na, mikor lesz már az egésznek értelme? - mormogja, nyilván követi a parancsokat és azért dolgozik, hogy Grindelwaldnak sikerüljön bemérnie az utolsó csapást és felfedni a varázsvilágot visszafordíthatatlanul, de annyira az alsó munkás körökben mozog, hogy az ég világon semmi részletbe se avatták be és a kóma gondolata neki is annyira taszító, mint mindenkinek.



[You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this image.]

Harcos voltam,
aki békéről álmodott,
de előbb vagy utóbb mindig fel kell ébredni.
Vissza az elejére Go down
Sheska Thorne
Reveal your secrets
Sheska Thorne
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Green Park    Green Park  - Page 2 Empty2023-06-22, 13:04



Rhys & Sheska
Olyan, hogy bizonyos mértékű győzelem, nincs. Meg kell védeni, amit megszereztünk.

[You must be registered and logged in to see this image.]
- És nincs egyetlen olyan szeretted sem, aki áldozatául eshet, ha mégsem sülnek el jól a dolgok? - mintha csak azt kérdezném hogyan lehetsz ennyire biztos magadban? Pedig eddig én is az voltam. A fene vigye el a nénikémet, meg a felbukkanását! Nem mondom, hogy teljesen megváltozott a véleményem, mert még mindig arra vágyom, hogy a világ megváltozzon, hogy ne kelljen bujkálni, titkolni kik is vagyunk igazából, de közben igenis ott az a kellemetlen tény, hogy talán... talán tényleg érthető az is, ahogyan egyesek állnak a leendő változáshoz. Zavar, hogy elbizonytalanodtam, de nem tudom, hogy mit kezdjek vele. Lehet, hogy részben azt is várom, hogy Rhys megerősítsen, de azzal nem sikerült, hogy minden változást öveznek lázongások, hiszen ez pont azt jelenti, hogy akár nagyon rosszul is végződhet. Főleg az alapján, akik jelenleg a Testvériséget vezetik, hiszen Grindelwald nem fogja majd visszamagát, ha hatalomra kerül, ez holt biztos.
- Ez is egy nézőpont. - felelem a pisztolyos reakcióra. Nem akarom én ezzel nyíltan lenézni, de azért igenis úgy gondolom, hogy egy varázslót nehéz legyőzni egyetlen pisztollyal. Ha a kezében van, de a másiknál nincs pálca, akkor jogos, de ha mindkettejüknél ott a saját eszközük.. Tény, hogy nem kell igéket kimondania, de elég lehet egy pajzs, aztán már bármilyen támadó varázslat levenné őt a lábáról. Vagy túlságosan magabiztos lennék, aki nem ismeri elég jól a mugli fegyvereket? Azért arra halványan elmosolyodom, hogy egyetért, hogy igenis lenne értelme kipróbálnia mágikus dolgokat.
- Ha túl vagyunk ezen, majd intézek neked valamit, aztán meglátjuk tudod-e használni. - vetem fel az ötletet, ha már úgy fest rugalmasan áll a kérdéshez. Egy próbát megérne, főleg ha ilyen ügyekbe ássa magát, mert bármit is mond a pisztolyokról, azok csak egy dologra képesek és akármit is gondol, én nem tartom olyan nagyra a mugli fegyverét. Hoszan már nincs időnk beszélni, mert megérkezik az alak, aki levezet minket. Rhys nem ismeri fel, talán újhullámos lehet, vagy csak terjesztő, de valószínűleg nem a régebbi csapat tagjai, akiket többnyire azért ha látásból is, de tudott hová tenni. Majdnem morranok egyet, amikor beszól a fény miatt és már a csettintés előtt hunyorogni kezdek, mert sejtem, hogy nem lesz kellemes majd a válasz.
- Volt ennek értelme? - csóválom a fejemet csak halkan morogva, és lazán taszítok egyet az elém belépő férfin, hogy nehogy úgy tűnjön már, hogy védeni próbál bármitől is, mert azzal igen hamar kellemetlen helyzetbe kerülnénk. Így az sem egyértelmű, hogy a morgásom az elől haladó idiótának szól, vagy pedig Rhysnek. Mindenki veheti úgy, hogy a másiknak, én meg legalább kimoroghattam magamat.
- Inkább leadnám végre őt, aztán mutasd a készletet. Tudtommal azt is ellenőriznem kell! - szólok rá az elől haladok kesztyűs fickóra, aki látványosan haptákba vágja magát. Nem rossz dolog ez a sárkány aura. Rhys egy pillanatra talán még ha hátranéz, akkor láthatja azt is, hogy a szemem színe mintha árnyalatnyit sárgásra változna, de ez hamar megszűnik.
- Jól van, jól van! A pasas megy a cellába, tudtommal majd érte jönnek hamarosan, és ha kell, hát ellenőrizze, bár már csak néhány darab van nálunk a tudja miből. - vonja meg a vállát, bár látszik, hogy ebben van egy leheletnyi feszültség is. Valószínűleg még a testvériség berkein belül is akadnak bőven, akik óckodnak a rúnapisztolyoktól, ami nem csoda. Egy eltévedt golyó és rossz vége lesz az embernek. Tovább vezet hát minket és  Rhyst átadja egy köpcös kis szőke majdnem kopasz pacáknak, aki szépen tovább hessegeti egy jobb oldalt húzódó folyosón, hogy pár lépés múlva elérjenek egy cellás helyiséget. A két cella egyikében már ücsörög valaki, de alig látszik belőle valami, mert jelenleg fekszik egy padon. Rhyst pedig az üres cellába szándékozik az alak beterelgetni. Ha sikerrel jár, akkor levarázsolja róla a bilincset.


[You must be registered and logged in to see this link.]




S • T • R • E • N • G • H • T
[You must be registered and logged in to see this image.]
P • O • W • E • R

A • N • D




Vissza az elejére Go down
Rhys Murdoch
Reveal your secrets
Rhys Murdoch
Mugli

TémanyitásTárgy: Re: Green Park    Green Park  - Page 2 Empty2023-06-09, 20:27




Sheska & Rhys

Család nélkül az ember elveszett zsebkendő.
• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
[You must be registered and logged in to see this image.]
- Hm. - gondolkozom el, hogyan is fogalmazzam meg a válaszom. - Nem vagyok egy nagy történész, de minden forradalom, minden fejlődés nehézségekkel, sőt, ha bizonytalanság félelemmel jár. Az iparosodás a saját érdekünk volt, a saját életünket könnyítette meg hosszútávon, de így is lázadtak és gyújtogattak az emberek. - válaszolom, biztosan lenne több példa is, csak más itt most nem jut eszembe. Nem arról van szó, hogy hülye lennék, meg van a magamhoz való eszem, különben már nem lennék életben, de az életem főleg tettekkel telt és nem olvasással. Fionn volt az, aki mindent olyan jól össze tudott szedni, amikor ő volt a Testvériség élén azért gyarapodtunk, mert mindannyian egyet akartunk, nem azért, mert félelem Grindelwaldtól arra kényszerít, hogy megkockáztasd, hogy az lesz a győztes oldal és ezért ragadj benne...
- Ez a banda pont fel van készülve rá, de meglepődnél, hogy hány esetben gyorsabb vagy erősebb a pisztolygolyó egy varázslatnál, ha nem számítanak rá. - válaszolom neki röviden, miközben azért elgondolkozom a szavain. Olyan veszettül el voltak választva egymástól az oldalak, hogy van a pisztolypárbaj… van a hadonászós párbaj… de úgy ötvözni őket azért nem olyan rég kezdték el. Aztán ott van a rúnapisztoly, ami szó szerint az ötvözete a világainknak és nem halált hoz, hanem ki tudja milyen hosszú gyászt, keserűséget és elvarratlan szálakat hoz magával. Egy lőtt seb egyértelmű - általában -, vagy meghalsz, vagy meggyógyul idővel. Ez egy kegyetlen förtelem, az együttműködésünk lehető legrosszabb eredménye.
- Mindig úgy képzeltem, hogy használhatatlan vacak lenne a kezemben minden. Jobbára elutasítottam a lehetőségeket is, de asszem itt az ideje felírnom a dolgok listájára, amit megbántam. - mormogom halkan, miközben felrakja rám a bilincset. A válaszára a kitűzött céljainkkal végül is egyetértően bólintok, értem, mire gondol. Bennem azért még ott dobog az a gyermeteg hős szív, ami egy eléggé rossz környéken arra sarkallt, hogy zsarunak álljak és megpróbáljam megjavítani a rendszert. Aztán ez kibővült a varázstalan és varázsvilág egyesítésének álmával, amit hamuvá hullott, amikor egy sötét varázsló és a bandája átvette a kezdeményezést. És most itt vagyunk. Ketten a világ ellen. Ezzel a szőke valkűrrel, akinek már másodszorra helyezem a kezébe az életem, legalább az ellen sikeresen lázadva, hogy mindig a férfi az úr a háznál és az erősebb.
Nem tudom meg, hogy mi kéne még, ami erőteljesen kellemetlen, de legalább a zavarodottságomból igen hamar bosszúságba tudom vágni magam, hogy a megjelenő nyurga csávóra morogjak a szavai után.
- Király. - mutatom fel a mágikus bilincset megrázva, a lehető legrondább vicsorral, amit csak elő tudod villantani. Ami az én arcberendezésemmel nem különösebben nehéz, mert attól eltekintve, amikor tényleg nevetek, eléggé marcona képpel áldott meg az ég. Elindulok lefelé, kicsit fújtatva nézve a környezetünket, de az az igazság, hogy a bejárat, ami nyílt olyan kuka sötét, hogy még Sheska platina haját is alig látom, amikor fél szemmel vissza pillantok rá. Vissza fordulok előre, a fickót méregetve, azon gondolkozva, hogy tényleg a Testvériség tagja-e, vajon ismertem-e valaha, vagy az újhullámos gonosztevőkkel érkezett, esetleg egy teljesen független csoport része, akik “bedolgoznak” csak a pisztoly terjesztéséből hasznot húzva.
- Hahó, a gyengébbek kedvéért nem lehetne felkapcsolni azt a rohadt villanyt? - dobbantok egyet agresszívan menet közben, hogy ráhozzam a frászt, de sajnos attól még, hogy alkatra nyurga, egyáltalán nem húzza be a nyakát, sőt, szó szerint kiröhög. Valószínűleg nem a kedvemért, de látom, ahogy hármat élesen, fémesen csettint valamilyen kesztyűben, és a nagy sötétség után most hirtelen támadt fény süti ki a szememet olyan erővel, hogy nem csak hátrahőkölök, de még Sheska elé is lépek, mint aki valami nukleáris robbanást vár, csak semmi meleg vagy fájdalom nem érkezik. Csak fény. Kurvasok fény, szépen mondva.


[You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this image.]

Harcos voltam,
aki békéről álmodott,
de előbb vagy utóbb mindig fel kell ébredni.
Vissza az elejére Go down
Sheska Thorne
Reveal your secrets
Sheska Thorne
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Green Park    Green Park  - Page 2 Empty2023-06-08, 13:28



Rhys & Sheska
Olyan, hogy bizonyos mértékű győzelem, nincs. Meg kell védeni, amit megszereztünk.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Tudom mit szeretne és értem is, de még mindig sokan vannak, akik nem így vannak ezzel. Én szabad világot akarok, ahol nem kell titkolózni. Mindig is erre vágytam, habár azóta, hogy találkoztam a nagynénémmel van, ami kicsit átértékelődött bennem. Még mindig lavírozok a kezdeti gondolataim és az azóta gyűjtött információk között.
- Tényleg úgy gondolod, hogy ez csak jót hozhat? Sokan kételkednek, sőt talán... félnek is. - mint a mint kiderült enyémek is, a sárkányok, akik már jó ideje titokban, elrejtőzve élnek. Még a varázslók előtt is titkolják a létezésüket. Őszintén szólva sejtelmem sincs, hogy mit szólna egy mugli ahhoz, hogy valaki alapvetően sárkány, de képes emberi alakot ölteni. Hányan lennének azok, akiket ez rettegéssel tölt el és hányan, akik elfogadnám az új helyzetet? Egyben vagyok jelenleg biztos, a pisztolyoknak nincs helyük a világban, mert csak veszélyt jelentenek mindenkire. Persze akad épp elég veszélyes varázslat, de ez a kóma, amit a fegyver okoz. Szinte egyenlő a halállal, de közben még sem teljesen.
- Természetesen, bár tudod, hogy egy szimpla pisztoly nem sokat és a mágia ellen, de ha úgy jobban érzed magad... Tény, hogy talán úgy még mindig jobb, mint nélküle. Kellene neked valami, ami mágikus, de a te kezedben is működik. - részben csak hangosan gondolkodom és lehet, hogy csípőből rávágja, hogy neki aztán nem kell semmiféle instant varázslat, de ki tudja. Végülis varázstárgyak, bájitalok még az ő kezében is működhetnek, csak meg kell tanulnia a használatukat és ha olyan világra vágyik, ahol nincsenek titok, az lényegében azt jelentené, hogy a mugli és a varázsvilág szépen összeforr.
- Rendben van, jogos. - bólintok és végül is nem mögé, hanem elé kerülök. Egy pillanatra felnézek rá, mielőtt elmormolnám az igét és megjelenne a bilincs. Őszintén szólva ritka, amikor bárkire is fel kell néznem és ez mindig furcsa érzéssel tölt el. Rasmus is nagyjából egymagas volt velem. Ez van, ha a családodnak hála nem vagy apró termetű. Nőknél ez néha hátrány is, bár én soha sem akartam elesettnek tűnni, mint valami megmentendő hercegnő. Hamar megtanultam, hogy az élet nem erről szól és nem is akarom, hogy erről szóljon. Meglepő mennyire hasonlítok a nagynénémre, pedig nem is ismertem ezelőtt soha. A bátyám sokkal békésebb természet a kis kocsmájával és a normálisabbnak álcázott életével. Azt hiszem nekem az nem is menne.
- Nagyjából egyetértek, talán csak a sorrenddel nem teljesen. - vonom meg a vállam egy félmosollyal. Bár tettrekész vagyok, de hogy önfeláldozó lennék? Nem. Túl sokmindent tettem már meg azért, hogy túléljek és valami jobb jövőt hozzak létre. Eszem ágában sincs feláldozni magamat azért, hogy másoknak adjak jobb jövőt, főleg úgy, hogy már azt is tudom az a bizonyos jövő nekem akár nagyon sokáig is tarthat. - Jól van, már csak egy valami, ami talán fontos lehet... - kezdek bele, de talán elviccelődtük az időt és túl sok volt az eszmefuttatás, mert már nem jutok el addig, hogy ki is mondjam, amit akarok, hogy ne odalent érje az esetleges meglepetés. Nem teljesen vagyok még ura önmagamnak, már csak azért sem, mert új információ nekem a sárkány lét. A mondat viszont félbe marad, amikor a lejárat az én szemem előtt is feltűnik, megjelenik egy lépcső és rajta egy nyurga alak.
- Már vártunk titeket... csak gyorsan. - hadar el ennyit, én pedig igyekszem nem meglepetten nézni Rhysre, inkább csak elindulok mögötte pálcával a kezemben, mint aki még most is sakkban tartja a fogját. Nem rossz, hogy könnyen bejutunk, így viszont esély van rá, hogy jön majd egy hozzánk hasonló páros is, ami még okozhat gondot.


[You must be registered and logged in to see this link.]




S • T • R • E • N • G • H • T
[You must be registered and logged in to see this image.]
P • O • W • E • R

A • N • D




Vissza az elejére Go down
Rhys Murdoch
Reveal your secrets
Rhys Murdoch
Mugli

TémanyitásTárgy: Re: Green Park    Green Park  - Page 2 Empty2023-05-31, 22:38




Sheska & Rhys

Család nélkül az ember elveszett zsebkendő.
• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
[You must be registered and logged in to see this image.]
Az az igazság, hogy a marcona kinézetem ellenére nem kezelem én olyan rosszul a piszkálódást, sőt, élvezem is, így kicsit felhorkantok. A hang egyértelműen félúton van a meglepettség és a nevetés között, semmiképpen se leszek morcosabb. Habár vannak alapvető gondjaim azzal, hogy teljesen elkülönítsem azokat a mágusokat, akik tényleg tettek ellenem, és úgy az összeset, egyértelműen örülök, hogy végre nem abban a sötét, dohos kúriában rohadok, hanem itt vagyok Sheskával. Dübörög bennem a tettrekészség, mindig is így volt, egész életemben igazságosztóként munkálkodtam a jó ügy érdekében. Legalább is, azt hittem.
- Aoife-nél, zárt közösségben tökéletesen működött a dolog, de ott mindenki már úgy került be, hogy előreválogatott bizalmasokból állt az egész. Mindannyian egyet akartunk, egy közös jövőt, fejlődést, összeolvadást. - mondom, igen hosszan. Lényegében én már évek óta dolgoztam varázslókkal, szóval néhány lépéssel előtte vagyok, de az egy titkos jólműködő társaság volt, ez pedig egy kétszemélyes szövetség ki tudja hány személlyel szemben. Sheska ismeri azt az aspektust, hogy Aoife Testvérisége volt a teljes neve, hogy mindannyiunknak a kelta mitológiából volt neve, a vezetőnk pedig Fionn volt. Aztán megjelent Alaric... majd Annabelle... Jed... és végül megjelent Grindelwald, hogy birkaként arassa le Fionn minden igyekezetetét a csoport megalkotására. Még mindig dühít, szinte érezni, ahogy megfeszül az egész testem és ökölbe szorul a kezem a gondolatra, hogy elárultak minket és a vezetőnket könyörtelenül megölték, a nevünket bemocskolták.
Azért arra, hogy legyek elnézőbb Siriussal megértően bólintok, még a rendes börtönök is összetörik az ember lelkét és hallottam a rémhíreket a varázslóékról. Ahhoz képest, hogy én mondjuk 6-7 éve az árnyak között járok, a tényleges fogda valami sötét mumussal úgy 15 évre egészen más.
- Gondoltam. - morranok fel azért, mert besétálni a fegyverkészítők rejtekére úgy, hogy nem ismerjük az alaprajzot, kijáratokat, pontosan hányan, milyen felszereltséggel fogadnak minket, nem éppen ideális. Nem mintha nem állnék készen meghalni bármilyen jó ügyért. Elegem van az árnyakból, készen állok bármilyen harcra annak érdekében, hogy eltöröljük azokat az átkozott pisztolyokat a föld színéről.
- Át fognak kutatni. Az első adandó alkalommal szerezz nekem fegyvert, ha tudsz. Csak ne olyat. - teszem hozzá, a tekintetem egyértelműen elsötétül. Egyáltalán nem akarok megölni senkit, de hosszú átkozott álomba se szenderíteni, viszont fegyveresekkel szemben a puszta izmom nem feltétlenül elég.
Alig kell a szememet erőltetnem, hogy kirajzolódjon a bejárat, de azért rendesen megbámulom, hogy mit és hogyan kell csinálnia, nem mintha le tudnám utánozni. Soha nem is próbáltam meg pálcát venni a kezembe, varázstalan vagyok egy cseppnyi fűszerrel, de gondolom az ég világon semmi nem történne, ha én kopogtatnék a gallyal.
- Elől. Könnyebben tudok majd mozogni és használni a kezemet, de még is látszatra fent a bilincs. - ingatom meg a fejemet, amikor észreveszem a fejbillentésén és a helyezkedésén, hogy mögém lépne. Kétlem, hogy az akármilyen bilincsvarázslathoz szükség lenne a közelségére, még is közel lépek, odatartva a kezemet, mintha igazit csattintana a kezemre és ahogy kissé fölé magasodom - bár igen magas teremtés ő is. Kissé lebillentem a fejemet, figyelve, ahogy vélhetően valamilyen fényeffekttel felcsillan a játékszere, de valójában inkább őt figyelem. A hosszú, szinte hófehér haját, a karcsú kezeit, a szinte viking harcosnő jellegű keménységet az egyébként mindenhogy csinos arcán. Megengedek magamnak egy kis szolid bámulást, amíg lefelé néz ő is, aztán kapnám a kezeimet a szakállamhoz, hogy hümmentve elforduljak, mintha elgondolkoztam volna, de addigra már vélhetően mágikus bilincs csilingel (?) rajta és megakad a mozdulat.
- Egy, megtudjuk, hogy kitől származnak a fegyverek. Kettő, a lehető legnagyobb kárt okozzuk ezen a bázison. Három, életben kijutunk. Nincsenek nagy elvárásaim.


[You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this image.]

Harcos voltam,
aki békéről álmodott,
de előbb vagy utóbb mindig fel kell ébredni.
Vissza az elejére Go down
Sheska Thorne
Reveal your secrets
Sheska Thorne
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Green Park    Green Park  - Page 2 Empty2023-05-17, 15:16



Rhys & Sheska
Olyan, hogy bizonyos mértékű győzelem, nincs. Meg kell védeni, amit megszereztünk.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nem sietek, már csak azért sem, mert a hely nem fog elszökni, plusz jó, ha előtte legalább néhány dolgot átbeszélünk, meg aztán feltűnő lenne egy esti kihalt parkban, ha célzatosan mennénk valahová. Így akár még sétálgató párocskának is tűnhetnénk, ha valaki erre tévedne ilyenkor, bár szerencsére azért már kellően késő van ahhoz, hogy bárki erre sétálgasson. Azért azt is hallom, hogy kissé zokon veszi a megjegyzésemet, vagy legalábbis a megfogalmazás módját. Végtére is nem csodálom, de még mindig nem tudom, hogy mi is a jó mód erre. Nem igazán vannak mugli ismerőseim.
- Amilyen nagy darab vagy, épp olyan sértődős. - ciccentek egyet szórakozottan, részben remélve, hogy ettől nem lesz még morcosabb, ezért gyorsan hozzá is teszem. - Azért még nekem is szokni kell ezt... - mutatok rá, majd rám, oda-vissza néhányszor. - Nem igazán vannak mugli... varázstalan ismerőseim, mint tudod. - sőt mint nem régiben kiderült még csak egyszer boszorkány sem vagyok. Rhysnek még ez az egész varázsvilág dolog is pont elég sok, ha elmesélném azt, hogy léteznek mindenféle különleges képességek, fajok... sárkányok, akik emberi alakot tudnak ölteni, vagy épp abba kényszerülnek sok évre, hogy nem is tudnak róla, hogy mik is valójában. Ezt a részét még nekem is szoknom kell igazából.
- Ha annyi időt töltöttél volna az Azkabanban, mint ő, szerintem te se lennél szószátyár alkat. - az is kész csoda igazából, hogy Sirius annyi év rabság alatt nem őrült meg teljesen. Nem csoda, ha nem nyit valami könnyen és megszokta a magányos létet, hiszen több, mint egy évtizedig be volt zárva és nem épp egy békés és összkonfortos cella volt a lakhelye.
- Elég jól álcázom magamat, kétlem, hogy felismertek volna, és nincs más választásunk, mint erre alapozni. A legkönnyebben bizony úgy jutunk be, ha úgy teszünk, mintha a foglyom lennél. - nagyjából úgy sejtem, hogy egyre gondolunk és ez lesz szerintem a legjobb megoldás. Nem tudnánk csak úgy belopózni, hiszen egy bejárat van és az is titkos. Ellenben az efféle trükkök beválhatnak. - A legtöbb ilyen rejtett állomáson sosincs maximum fél tucat ember, de általában kevesebb, de majd... vigyázok rád. - mosolyodom el egy kis csipkelődő humorral, hiszen bár nem hatnak rá a varázslók megtévesztései, attól még bizony sebezhető és nem pattan le róla egyetlen tűzgolyó sem. Viszont ennek hála hamar körvonalazódik előtte, hogy a szikla valójában egy csapóajtó, csak kiválóan álcázták mágiával. Elő is kerül a pálcám, hogy néhányat koppintsak a sziklán, mert én még mindig azt látom a mágia feloldása nélkül. Ez mondhatni kopogtatás is egyben, és amint valaki kidugja majd a fejét, már én sem a sziklát látom majd. Közben azért oldalt pillantok.
- Ha megtennéd feldobnék azért egy mágikus bilincset legalább látványra. - ideje lenne tehát, ha hátratenné a kezeit, hogy mégis csak látványosabb legyen ez az elfogás dolog.


[You must be registered and logged in to see this link.]




S • T • R • E • N • G • H • T
[You must be registered and logged in to see this image.]
P • O • W • E • R

A • N • D




Vissza az elejére Go down
Rhys Murdoch
Reveal your secrets
Rhys Murdoch
Mugli

TémanyitásTárgy: Re: Green Park    Green Park  - Page 2 Empty2023-05-02, 20:49




Sheska & Rhys

Család nélkül az ember elveszett zsebkendő.
• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
[You must be registered and logged in to see this image.]
Érdeklődve figyelem még mindig a mágiát, néha bizalmatlanul, ez igaz, viszont ez a nő már jócskán bizonyított, hogy vele szemben a pozitív irányba billenjen a mérleg. Még mindig vannak fentartásaim, de nem rosszallva bámulom arra számítva, hogy engem fog mindjárt leátkozni. Valamilyen szinten ez az átokpisztoly ügy társakká formált minket, persze aztán lehet, hogy leolvadna a szakállam, ha egy húzós helyzetben hátrahagyna és mentené az életét. Korábban nem tette, és bár nagyra nőttem, jó néhányszor pofonvágott a rohadt élet, de azért ez reményt ad arra, hogy továbbra se fog.  
- Jogos. Ha valaki el is halászta az üzenetet mielőtt elért hozzám, kétlem, hogy bármit is kifejtett belőle. - válaszolom, miközben már hosszú, nyújtott léptekkel tartom vele a lépést, figyelve a környezetünket és hogy merre haladunk. Mondjuk odáig még mindig nem jutottam el, hogy mondjuk bármilyen mágikus szerrel éljek, ami felerősíthetne, de ezúttal jóval alaposabban felkészültem, ami a fegyvereimet és a ruházatomat a kabát alatt illeti. Mivel lassabban lépdel, mint ahogy megszoktam volna kicsit összevont szemöldökkel figyelem és követem a tekintetét, hogy miket is néz, de tekintve, hogy egyértelműen koncentrál valamire, nem akarom elvonni a figyelmét a kérdéseimmel, akármennyire a nyelvem hegyén az egész. Addig csak hümmögök is, amíg nem válaszol a jelenlegi menedékemre.
- Magamfajtát, pft, nanekem meg a magukfajtával van a legnagyobb bajom. - válaszolom, nem indulatosan, de azért látszik, hogy hiába hagytam el a Testvériséget, hiába nem vagyok hajlandó követni Grindelwald útját, azért egyáltalán nem hagytam el annak az ideológiáját, hogy egy világban, ahol mindenki legalább nagyjából egyenlő, nem kellenek világmegváltó titkok meg határok varázslók és varázstalanok között. - Mondjuk őt se mondanám akkora szószátyár haverkának, csak akkor vidul fel a feje, ha a vérfarkas bukkan fel vagy az unokaöccse, de ennyi. - teszem hozzá. Mivel pontosan tudja, hogy a Black családnál vagyok, név szerint tudja Siriust, benne van a “körben”, így nem fogom madárnyelven kerülni a forró kását. Amúgy is rühellem a titokzatoskodást, kivéve, ha tényleg valakinek az élete a tét, akkor nyilván nem osztanék meg senkivel belső információkat. A Testvériségben az én dolgom volt a találkozóhelyek és megmozdulásák biztonságát biztosítani, menekülőutakkal, izomerővel, szóval lehet, hogy nem különösebben nézné ki belőlem senki, de hülye azért nem vagyok.
-  Nálam, persze, elég kevés kapaszkodónk van, de ez legalább adott. Viszont múltkor a végére nagyon elharapódzott a helyzet, ráadásul lehet, hogy összetalálkozok egy régi ismerőssel, annyira nem felejthető ez a csodálatos arc. - mutatok végig az arcomon egy körkörös mozdulattal és egy ártatlan mosollyal, ami nevetségesen elüt a marcona külsőtől a hosszú hajjal, szakállal, a vágással a szemöldökömben. Összefonom a karjaimat, néhány pillanat erejéig nem a követ nézve, ahol megállapodtunk, hanem a mellettem álló magas, karcsú nőt, aki persze hozzám képest nem tűnik olyan magasnak. Az elszánt tekintet, a sütnivalója, ahogy lavírozik az életben maradásért arra ösztökél, hogy bízzak benne.
- Tegyük fel, hogy leadták a forró drótot, hogy valaki azt állította fegyvert akar venni, de csak bajt kevert helyette. Tegyük fel, hogy én nyilvánvaló jelölt vagyok erre, talán még át is láttak az álcán, felismertek néhányan, ki tudja. Téged felismerhetett bárki? Mert, ha nem, akkor érdekünkben állhat téged még jobb színben feltüntetni. Engem meg még szarabban. - mormogom agyalva, várva az ő álláspontját, hiszen lehet, hogy nem fognak rajtam ki a varázstalanokat megtévesztő dolgok, de ettől még gondolatolvasó nem lettem. Sajnos. Minden esetre, ahogy múltkor bíztam benne, hogy átalakítja a fizimiskámat, most is nyitott vagyok az ötleteire, ez látszik rajtam egyértelműen. Nem kijelentem, hogy mit akarok, hanem kérdezek, tanulok, mert muszáj. Egyszerűen muszáj megismernünk egymást és megértenünk egymást, különben minden hiábavaló volt. Ha még ilyen kis léptékben, mint egy varázsló és egy varázstalan se tudunk összejátszani, akkor még is milyen alapon akarnám az idilli együttélést?


[You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this image.]

Harcos voltam,
aki békéről álmodott,
de előbb vagy utóbb mindig fel kell ébredni.
Vissza az elejére Go down
Sheska Thorne
Reveal your secrets
Sheska Thorne
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Green Park    Green Park  - Page 2 Empty2023-04-14, 10:24



Rhys & Sheska
Olyan, hogy bizonyos mértékű győzelem, nincs. Meg kell védeni, amit megszereztünk.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Biccentek, amikor megérkezik, de azért még néhány védőbűbáj elkél, hogy biztosak legyünk magunkban, azaz én biztos legyek benne, hogy senki se hallgathat ki minket. Nagyon óvatosnak kell lennem. Neki is, hiszen jó ideje rejtőzködik, nekem viszont igen komoly bajom lehet belőle, ha kiderül, hogy miken ügyködöm.
- Te is tudod, hogy nem írhattam le csak úgy egy levélben. - rázom meg a fejemet. Még a rövid kivonatot se lett volna okos ötlet leírni, nem hogy részleteket. Úgyis tisztában volt vele, hogy nem csapdába csalom, hiszen akkor már rég megtehettem volna. - A fülembe jutott egy közeli rejtekhely. Elejtett néhány szóból, de elég alapos a gyanúm, hogy fontos lehet. - magyarázom először tényleg csak röviden, ahogyan elindulunk. Nem is megyek nagyon messze. Amíg beszél, én koncentrálok és mintha számolnék. A fákat nézem, padokat, hogy végül két pad közötti nagyobb szikla előtt álljak meg. Első ránézésre nem látszik rajta az ég világon semmi, tényleg egy szimpla méretes, jó combig érő sziklát lát a naiv szemlélődő, de persze Rhys sejtheti már, hogy mi mágusok ügyesen rejtünk el dolgokat és ez bizony nem csak egy sima szikla lesz.
- A Black család tagjai nem különösebben kedvelik a... magadfajtákat. Sirius kivétel, de ezzel gondolom tisztában vagy már. Biztosan váltottatok pár szót azóta, hogy ott laksz. - mosolyodom el azért ezúttal halványan. Hát igen, nem csoda ha a festmény nem értékeli, hogy egy mugli él a Black házban, de mivel az a hely már Siriusé, nem igen van beleszólása a hepciáskodó ősöknek. Ez még persze nem jelenti, hogy nem próbálják mindenáron megkeseríteni az ott létét. De a röpke mosolyt leszámítva az arcom mégis feszült marad. Végtére is a helyzet is szüli a dolgot, de nem is csak erről van szó. Dumbledore még mindig kómában és már erősen pedzegetik, hogy valaki a helyére kerül majd az igazgatói székben és az a valaki nem McGalagony lesz. Elég magas pozíciókban vannak már emberei Grindelwaldnak, hogy gyakorlatilag bárkit odatehessen, vagy legalábbis majdnem bárkit.
- Ha lejutottunk meg kell magyaráznunk, hogy miért vagyunk itt. Nálad van, amit legutóbb szereztünk? - az is egy megoldás, hogy úgy állítom be, hogy Rhyst a közelben kaptam el és időlegesen ide hoznám, vagy le kell adnunk egy rúnapisztolyt és azért küldtek. Arra látok a legkisebb esélyt, hogy észrevétlenül bejuthatunk, de akár még erre is lehet esély. Addig persze nem próbálom meg felfedni a rejtett lejáratot, amíg nem beszéltünk meg egy közös mesét, amit majd előadhatunk, ha mégis lenne a bejáratnál őr, vagy belefutnánk valakibe odalent. Pontos információim nincsenek arról hányan lehetnek lent, mekkora a hely, ezért jobb, ha minél több eshetőségre felkészülünk.


[You must be registered and logged in to see this link.]




S • T • R • E • N • G • H • T
[You must be registered and logged in to see this image.]
P • O • W • E • R

A • N • D




Vissza az elejére Go down
Rhys Murdoch
Reveal your secrets
Rhys Murdoch
Mugli

TémanyitásTárgy: Re: Green Park    Green Park  - Page 2 Empty2023-04-05, 21:55




Sheska & Rhys

Család nélkül az ember elveszett zsebkendő.
• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
[You must be registered and logged in to see this image.]
Elég sokáig voltam kiütve azon a kanapén, de Tibi összefércelt, amivel talán egy jópontot szerzett a varázshasználóknak. Nem mondom, hogy ennyi elég ahhoz, hogy elfelejtsem a korábbi sérelmeket, azt, hogy egy varázsló bűbája miatt lőttem le egy kisfiút, azt, hogy az aurorok emléktörléssel akarták bevédeni a világukat, azt, hogy Grindelwald mint valami métely itta be magát a Testvériségbe, ami azt hittem az út ahhoz, hogy előbb utóbb egybeforrjon a világunk és a törvény mindenkire ugyanúgy éljen. Hát nem ez lett. Azóta is a Grimmauld téren élek, habár a fiatalság kirepült, ők nem voltak annyira mélyen beágyazódva a Testvériségbe, hogy ne kezdhessenek új életet. Én viszont a titkos társaság biztonsági főnökeként, aki rengeteg információval szolgálhat a működésükkel, főhadiszállásaikkal kapcsolatban... az már más tészta. Habár ők is tudatában vannak annak, hogy mennyi mindent tudok, így vélhetően rohamléptekkel költöztették el a találkákat a megszokott helyekről, mielőtt kiadtam volna a Minisztériumnak. Nem mintha bennük jobban bíznék... Daphne olyan ritka kivétel, mint a fehér holló, ahogy mondani szokták. Senki másban soha nem bíznék ott, még a tejfelesszájú férjében sem. Azóta nyilvánvalóvá vált, hogy a véla mivoltja miatt fújok olyan nagyon arra a kölyökre, persze amellett, hogy el tudtam volna képzelni egy-két dolgot az aurornővel, amit most már hiába idézgetnék fel magamnak, késő bánat eb gondolat. Nem mintha olyan sokáig gyászoltam volna a semmit, már hosszú évek óta senki nem volt a láthatáron, aki meg is ragadt volna. Ex-zsaruként, lényegében nappali munka nélkül csak a titokban ügyködve egy titkos társaságban ritkán épít az ember mélyremenő kapcsolatokat. Sheskával a közös cél hozott össze, az, hogy kigáncsoljam azt a rohadvány rúnapisztoly terjesztést, habár nem mondom, hogy nem keltette fel az érdeklődésem. Ő is, a családja is, és az is, hogy mi köze lehet a Testvériséghez, mert a csontjaimban érzem, hogy valami van a háttérben, amit nem mond el. A szakállamat tenném rá.
- Mehetünk. Nem voltál valami valami bőbeszédű, de felkészültem mindenre is. - vonom meg a vállam, megszólalva a megszokott mély, de egyébként egészen megnyugtató hangomon, habár látszik rajtam, hogy kicsit már kezd az idegeimre menni, hogy hány éve élek számüzetésben - mióta letettem a jelvényt valaki mindig üldöz. Vagy éppen mindenki. Szinte olyan természetességgel sétálok mellette, mintha mindig is ott lettem volna, az üteméből se kellett kiesnie. A termetemmel ellentétben tudom, hogy merre mozogjak ahhoz, hogy ha nem is láthatatlan, de kevésbé feltűnő legyek, és a ruhámban sincsen semmi kirívó. Nem arról van szó, hogy a majdnem két méteres termetemmel, széles vállammal, vastag izmaimmal túlságosan lopakodnék, de azért amikor figyelek rá, nem járok úgy, mint egy döngő léptű öles medve.
- A háziúr nem különösebben repes, hogy nem adtam fel ezeket a próbálkozásokat, de lassan az idegeimre megy valami szipirtyó festményének a sipákolása. Le van takarva és még így is akárhányszor meghall egyszerűen tudja, hogy én vagyok és úgy visít, mintha kínoznám. - mondom, kicsit talán szokatlanul sokat beszélve, miközben a szemem sarkából a nő gondterhelt vonásait figyelem. Talán éppen ezt akarom ellensúlyozni, egy kicsit könnyíteni a hangulaton, nem mintha a szavaimat nem morogva, panaszkodva adnám elő. Lehet, hogy az eddigi nyomozásaink gallyra mentek, de még mindig ez az, ami tartja bennem a lelket, meg persze a remény, hogy előbb-utóbb szabad emberként folytathatom az igazságharcot egy kevésbé radikális pártban, bár ugyanúgy a varázsvilág felfedése mellett és igazi nagybátyja leszek az unokahúgomnak, nem csak egy fél-idegen, aki maroknyiszor bukkan fel csak az életében.


[You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this image.]

Harcos voltam,
aki békéről álmodott,
de előbb vagy utóbb mindig fel kell ébredni.
Vissza az elejére Go down
Sheska Thorne
Reveal your secrets
Sheska Thorne
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Green Park    Green Park  - Page 2 Empty2023-03-19, 14:45



Rhys & Sheska
Olyan, hogy bizonyos mértékű győzelem, nincs. Meg kell védeni, amit megszereztünk.

[You must be registered and logged in to see this image.]
A legutóbbi fülesek, nyomok mind zsákutcába vezettek, mert azt hittem tényleg jutunk valamire a találkozóval, de eddig nem jártunk sikerrel. Talán az is benne van, hogy túl sok minden jár a fejemben. Az öcsém az utóbbi időben felszívódott, pedig kettőnk közül ő tudott róla, hogy mik vagyunk, én nem. Ez az egész sárkány dolog is túlságosan ott motoszkál a gondolataim között, hiába próbálom valahová mélyre elpakolni. Eddig még átváltoznom sem sikerült, na nem mintha sokszor próbálkoztam volna vele, hiszen igen nehéz ezt titokban művelni úgy, hogy senki se látta. Egy sárkány nem éppen pici. Mindezek után a lány megszökött, bár leadtam az infot, de valakik istenesen elcseszték a dolgot, hogy kicsúszott a kezükből. Dumbledore pedig szinte halott, bár még mindenki reménykedik benne, hogy visszatér. A Testvériség pedig tudtommal minden erejét beveti, hogy ne McGalagony vegye át az igazgató helyét, hanem én. Sejtelmem sincs, hogy mivel jár ez pontosan. Nem akarom leadni a tanítást, de nem tudom, hogy ez nem lesz-e már sok így, főleg hogy a nyomozást sem akarom feladni és talán idővel eljuthatok az anyám szülővárosába is.
Nem csoda hát, ha elég gondterhelten várok a Green park egyik eldugottabb szegletében szürkületkor, amikor már alig-alig járnak erre. Ez mégis csak egy park, még ha békésebb is, de azért nem járnak ide túl sokan éjszaka. A legutóbbi füles pedig egyértelműen ide vezetett. Lavírozok. Úgy kell megpróbálnom ezt az egész rúnapisztoly ügyet kideríteni és lezárni, hogy közben tovább kell játszanom a szerepemet. Még mindig jobb, ha én kerülök a Roxfort élére, mintha teszem azt JED, bár róla se hallottam a nagy párbaj óta. Valahol bizonyára a sebeit nyalogatja. Halkan sóhajtok egyet, bár inkább úgy hangzik, mintha minimum fújtatnék, és figyelem a mozgást  parkban. Ráérek még jobban felderíteni jár-e erre valaki, ha Rhys már megjött. Ő is tudja, hogyan kell elkerülni a kutató tekinteteket, főleg hogy őt éppenséggel elég sokan keresik, de pont ezért nem kelt feltűnést.
- Szia! Mehetünk? - pillantok rá fel sürgetőleg. Én se vagyok éppenséggel apró termet, már csak a családom okán sem, de ő azért még így is jó néhány centit rám ver. A hangomban türelmetlenség cseng, pedig nem késett, sőt még talán néhány perccel korábban is érkezett, mint amit a levélben megjelöltem. Főleg, hogy nem biztos, hogy olyan könnyű volt megtalálni a pontos helyet. Nem írhattam meg csak úgy, hogy hová jöjjön, hiszen ha mégis más kezére jut a bagoly az régen rossz. Persze, ha megérkezett akkor már elmormolok néhány védő varázslatot, mielőbb beszélni kezdenénk. A biztos csak a halál, sose lehet tudni, hogy ki figyel és milyen módon. Mindig jobb, ha elővigyázatos az ember.


[You must be registered and logged in to see this link.]




S • T • R • E • N • G • H • T
[You must be registered and logged in to see this image.]
P • O • W • E • R

A • N • D




Vissza az elejére Go down
Nina Rae Smith
Reveal your secrets
Nina Rae Smith
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Green Park    Green Park  - Page 2 Empty2022-11-22, 16:29



Pluie Opale & Ninon

[You must be registered and logged in to see this image.]
Elhátrálok a tótól, egyelőre annyira feszült vagyok a sokktól, ami ért minket, hogy végig se gondolom, meg sem érzem, hogy rosszat tettem, csak koncentrálok arra, hogy a megjelenő auroroknak el tudjak mindent mondani, a lehető legértelmesebben. Habár kissé örültnek hathat, hogy beszéltem egy halottal, de még így is talán én vagyok a legkevésbé sokkos, így az érkező aurorokat elirányítom a lányokhoz, a teremhez, és ahol tudok, segédkezem kiegészíteni a hézagokat a történetben, bár a Janette által talált iratok egyenértékűek egy beismerő vallomással. Azért még is csak meg kell okolnunk, hogy mi történt a testekkel, és mivel a kapitányt berántotta egy szellem, én jótékonyan azt mondom, hogy... hát Piotr-t is. Lehet, hogy nem a legjobb kezdet az auror pályámon, hogy már is elsikálok valamit, de percekkel később már egyértelműen látom, hogy nem repesnének az örömtől, ha tudnák, hogy én dobtam be a testet a tóba.
Mielőtt végleg elválasztanának minket még én is odasietek a lányokhoz. Igen kakukktojás voltam a kalandunk alatt és a franciák el vannak könyvelve önelégült bunkóknak, de miután kikerült a kés Juliából gyorsan barátiasan megölelem és egy szempillantásnyi feszültség után Janette-tet is, bár valamivel rövidebben. Vélhetően vár ránk egy kihallgatás még, akárhol is legyen a parancsnokságuk, de utána másra se vágyom, csak egy meleg, száraz helyen begubózni, esetleg igazi kandalló előtt, csak vizet és nedvességet ne lássak egy darabig. A levél és a kitüntetés vélhetően ezen a kihelyezett szálláson ér utol, ám következő nap már indulok is haza Franciaországba, lényegében lélekszakadva, mielőtt apám fülébe jut, hogy kis híjján ott hagytam a fogamat úgy, hogy ő még az országba se engedett el nyaralni, nem hogy nyomozni...  
A kitüntetést pedig azon nyomban hozzácsatolom a felvételi papírjaimhoz a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola egyetemi Auror szakjához. Lehet, hogy a traumának elrettentenie kellene, de helyette minden nappal egyre jobban kirajzolódik az út előttem, a remény, hogy sokra vihetem és hogy annak ellenére, hogy egész életünkben üldözöttként éltünk, fordíthatok a kockán és megvédhetem magunkat az apámmal. Hogy miként fogom erre rábeszélni, az még szeptemberig kiderül, de talán a fénykép, amit találtam a felmenőinkről, amin ő is itt van, hiába nem mondta el soha, hogy pontosan honnan származunk segíthet az alkudozásban. Janette levele már Franciországban él és átmenni hozzájuk nem tudok, ameddig nem költözünk Angliába, de ősszel, ha minden jól megy, bepótolhatjuk, nincsen bennem olyan hatalmas szálka, hogy haragot akarjak tartani, megértem, hogy az érzelmei beszéltek belőle.

//Én is köszönöm szépen a mesét, nem-Troops kakukktojásként is beékelődtem és izgi csavaros kis horror volt, az biztos. Habár nem volt gonosz fa, azért a horror miatt hozta nekem a régi nosztalgiafaktort a meséidről, hiányzott már! Köszi a jutit is és a lehetőséget, hogy ezzel Ninont belefontuk a Beauxbatonsból a Roxforti vérkeringésbe. * -* //





[You must be registered and logged in to see this image.]
Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség,
ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.
Vissza az elejére Go down
Janette Troops
Reveal your secrets
Janette Troops
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Green Park    Green Park  - Page 2 Empty2022-11-20, 17:40



[You must be registered and logged in to see this image.]

A küldetés & Janie

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nem akarok én kiabálni szerencsétlen Ninonnal. Nem is igazán neki szól a kiborulásom, még ha első pillanatra így is látszik. Jelenleg viszont, egyszerűen képtelen vagyok elengedni Juliát, és a jeges félelem, hogy elveszíthetem talán a lehető legrosszabbat hozza ki belőlem. A teljes kiborulást. Elvégre én felek értük, Joért, Juliáért. Mit fogok mondani a bácsikámnak ezek után? Hogyan állhatnék elé? Hagytam, hogy az unokahúgaimnak baja essen, minközben nekem szinte kutya bajom sincs. Nem vagyok képes felmérni, hogy mi folyik körülöttem, talán még azt sem, hogy Julinának vélhetően már halottnak kellene lennie, de még lélegzik, és beszél.
Nem tudom, hogy Ninon mikor hagyott magunkra, nem látom a szikrákat, amiket a levegőbe küld. Még ha bízom is annyira a francia lányban, hogy néhány vörös szikrát egyedül is fel tud küldeni a levegőbe, segítségkérésként.
Így az is kimarad számomra, amikor Ninon úgy dönt, hogy a három testvért együtt helyezi nyugalomra a tóban. Amiben minden bizonnyal valami szörnyű sötét erő munkálkodhat. Már ha képes volt elérni, hogy a rendőrönök sorozatgyilkossá váljon a kedvéért. Méghozzá vélhetően nem is egyik pillanatról a másikra.
Csak késve, és nehezen jut el a tudatomig, hogy pukkanásokat hallok, és aurorok, gyógyítók lepik el a környéket.
- Nem lesz semmi baj. Mindketten rendbe jöttök. Vigyázok rátok. - simítok végig lágyan még Julia arcán, de az enyémet is könnyek áztatják, a hangom akadozik, hisz a sírás fojtogatja a torkom, amit ezúttal már képtelen vagyok visszatartani. Julia talán utoljára még egészen pici lányként láthatott nyíltan sírni, amikor apám megszidott valamiért. De már hosszú évek óta úgy tűnt, hogy az a gyenge kis pityergő Janette a múlté. Most mégsem vagyok képes uralkodni magamon.
- Szólok anyának, apának, és Joshnak. És majd mind haza megyünk együtt, és rendezünk egy hatalmas ünnepi vacsorát, ahol egész este csak nevetni fogunk. Mint régen. Emlékszel? - beszélnem kell hozzá. Nem Julia miatt, hanem saját magam miatt. Saját magamat kell erről meggyőznőm. Nem emlékszem mikor kezdtem anyának és apának hívni a nénikém, és a bácsikám. Csak arra emlékszem, hogy az apám eltűnése után ők jelentették a családot, a biztonságot, és csak nekik köszönhetem, hogy ma az a Janette Troops vagyok, aki. Nálunk elég ritkák voltak az önfeledt családi pillanatok. Még a vacsora asztal melletti beszélgetések is inkább szóltak a befolyásos állások megszerzéséről, iskolai eredményekről, és elvárásokról, semmint az önfeledt szórakozásról. Számomra ez valahogy mégis egy biztonságos gondolat. Bármilyen furcsán is hangzik.
Végül ugyan megtalálom az aktákat, amiből kiderül, hogyan tervezgette ezt az egészet a rendőrfőnök, de vélhetően csak egy-két nappal később, ha már lecsillapodtak a dolgok, akkor leszek képes tényleg összerakni a történteket, és értelmes jelentést írni belőlük.
Caramel bocsánatkérése, és kitüntetése számomra nem sokat jelent. Inkább a családunk híréhez tesz hozzá, hogy két Troops lány is részesült efféle megtiszteltetésben. Azonban ettől még nem lesz könnyebb egyensúlyt találnom az egyetem, az auror parancsnokság, és a bácsikám elvárásai közt.
Ha pedig tényleg lecseng ez az egész, és meg tudjuk emészteni a dolgokat, akkor írok egy levelet Ninon számára, amiben lényegében elnézést kérek, hogy ennyire kiborultam, és ráordítottam. Valamint meghívom magunkhoz egy hétvégre a Troops-kúriába, ahol vélhetően a bácsikámnak, és a nénikémnek is bemutatom majd. Így talán kicsit könnyebb lesz megkezdenie az aurorképzést.

//Köszönöm szépen a mesét! Nagyon izgi, és helyenként nagyon horrorisztikus volt. Én külön annak örülök, hogy így a Troops-lányok is közelebb kerülhettek egymáshoz, és kíváncsi vagyok, hogy miként viszonyulnak majd ez után egymáshoz. Szóval szupi volt!  biglove  Very Happy És elnézést a kései záróért!  zsakos //

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Julia Z. Troops
Reveal your secrets
Julia Z. Troops
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Green Park    Green Park  - Page 2 Empty2022-11-08, 13:20



[You must be registered and logged in to see this image.]

Opál esõ & Julia

[You must be registered and logged in to see this image.]

Totál ki vagyok borulva és ezen persze nem segít az sem, hogy Jannie is már hisztérikusan üvölt rá Ninonra. A szavai csak lassan kezdenek előkúszni az agyam hátsó szegletéből, az érzéssel együtt, hogy mintha gyógyulna a seb... Nagyon furcsa, de ha nem is nyugszom meg, de a kiborulós sírás lassan enyhülni kezd, mire megjönnek az aurorok és nekem nem menne, de ők végül kiveszik a pengét, én pedig nem ellenkezem, csak értetlenkedve szorongatom Jannie kezét.
- De ez... hogy lehet? - semmit se értek, amíg az egyik gyógyító beszélni nem kezd. Persze megiszok kb. bármit, amit a kezembe adnak, de azt már egyértelműen érzem, hogy az első pánik ellenére is nagyon úgy fest, hogy bizony nem fogok meghalni, még ha lehetetlennek is tűnik ezt túlélni.
- Maradj Joval jó? Én már... azt hiszem tényleg rendben leszek. - bököm ki végül újabb fáziskésések után az unokatestvéremnek, hiszen Jo még mindig nincs magánál és a nővéri védelmező ösztön mostmár újra a halálfélelem elmúltával előtérbe kerül. Én nem mehetek Joval, mert még megnéznek azért és persze beszélnem is kell azzal, akit a gyógyító említett, mert gőzöm sincs róla, hogy mi a fene ez a spontán öngyógyítás. Ha még ezt megfejelik azzal is, hogy nem csak gyógyításról van szó, hanem kvázi halhatatlansággal, igen hosszú élettel, akkor biztos, hogy idő telik majd mire ezt valahogy feldolgozom.
Nehéz most azt latolgatni, hogy mi lett volna, ha elbukunk és persze arról sincs igazán fogalmam, hogy Ninon a vízbe dobta a hullát, mint valami kegyeleti tett. Jó eséllyel nem is lett volna annyi logikám, hogy lebeszéljem erről, akkor se, ha nem épp a saját mint kiderült nem létező múlandóságomat sirattam volna épp. Lesz miről beszélnem a családommal, a barátaimmal, bár még sejtelmem sincs, hogyan fogom nekik ezt elmondani, vagy egyáltalán mi lesz a reakciójuk. Az apám talán azt kívánja majd, hogy bár Jakenek lenne ilyen adottsága, még ha ezt nem is mondaná ki nyíltan, de épp elég ha én ezt látom majd a szemében... Akkor talán most nem feküdne kómában, én viszont már nem élnék, de butaság lenne azt gondolnom, hogy ez nem lenne jó csereüzlet az apámnak.

//Köszönöm szépen a mesét, nekem nagyon tetszett! Azért örülök, hogy kiderült az eső oka. Very Happy Írj majd róla valami összefoglalót, vagy esemény hírt, mert ez azért mindenkit érint, későbbi játékba is beleszőhető más karival. Very Happy De a lényeg, hogy szuper volt, akciós, eseményhús, és plusz köszönöm, hogy Julia örök élete is így kiderült, mert igazából sose gondolkodtam rajta, hogy derülne fény rá. xd //


[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down
Kalandmester
Reveal your secrets
Kalandmester
Mesélő

TémanyitásTárgy: Re: Green Park    Green Park  - Page 2 Empty2022-11-07, 07:42



Opál eső

[You must be registered and logged in to see this image.]

 
Hiába is vizsgálgatják, már a vér is alig szivárog, sőt, ahogyan nézi hátulról a pengét a megtámasztás közben, a sebszélek elkezdenek rózsaszínbe átmenni, mintha gyógyulna. Julia már nem fáj, sőt, mintha valami különös erő járná át, életerő! A mellkasában lévő fémet inkább holt tehernek érezné, mintha lenne a szájában egy meg nem rágott falat, amit le kell nyelni, vagy kiköpni. Azért nyomasztó a dolog, mert ő maga is érzi, hogy a bensője ismét kezd megtelni, mintha ráfeszülne a fémre, amit akár ki is húzhat, mert semmi jelét nem látja annak, hogy elvérezne. Ha elkezdi példának okáért kifelé húzni, a saját szemével is láthatja, hogy azonnal hús kezd el képződni, s máris varosodik, bőr képződik a helyén. Ha ez valami öngyógyító folyamat, akkor is kell pár óra, míg teljesen helyre jön, de ilyet még sem ő, sem a lányok nem látta. Ninon sikeresen pukkangat, immár teljesen jól működik a varázslata, a segítség már úton van. El tudja vonszolni a fiú testét a tóhoz, amely elmerül a vízben, amely már egyre sötétebben kavarog. A három testvér immár együtt van, kérdés, hogy jó döntés volt-e tovább táplálni a gonoszt. Mert valami gonosz van ott éledőben, az teljesen biztos. Janette a nézelődés közepette az asztalok egyikén megpillanthat több aktát is, oda is tudja mutatni Juliának. A rendőrfőnök vélhetően elég régóta tervezte már a bosszút, csak a mágia valahogy az útjában állt. De olvasott egy régi időjárás mágusról, aki vagy ötezer évvel ezelőtt valami csúnyán elrontott (Mózes), és valahogy rekonstruálni tudta az özönvíz varázslatot némi módosítással. Attól, mert mugli munkát végzett, nagyon is értett a sötét mágiához, fanatikus bosszúálló módon sikerült véghezvinnie a lehetetlent, így tudta beidézni a félelmetes felhőt. Onnantól pedig, hogy nem volt mágia, le sem tudták követni, hogy mit csinál. Úgy tervezte, mintha valami nem evilági szörnyeteg szedné áldozatait a véget nem érő esőben. Az aurorok végül megjönnek, jön velük jó pár gyógyító egység is. Julián mindenki hitetlenkedik, kihúzzák belőle a kardot, de és gyógyitalokkal igyekeznek meggyorsítani a regenerációt. Egyikük közli, hogy már látott ilyet, de nagyon ritka adomány, spontán öngyógyítás, szinte korlátok nélkül, de ha Julia akarja, menjen be az ispotályba majd erről informálódni, de mivel most amúgy is legalább huszonnégy órára érdemes befeküdnie, beszélhetnek a dologról. Ninon segítségét is megköszönik, hogy így külhoniként segített. Mindhárom lány kap egy bocsánatkérő levelet Carameltől, és egy minisztériumi kitűntetést a korona szolgálatában. Jo és Tita továbbra is eszméletlen, hogy bár a gyógyítást megkezdik rajtuk, de napok, mire magukhoz térnek majd.

//Köszönöm a játékot, minden résztvevő kap 5 TP-t és 15% elosztható pontot a mágiaágai között//

Vissza az elejére Go down
Nina Rae Smith
Reveal your secrets
Nina Rae Smith
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Green Park    Green Park  - Page 2 Empty2022-11-04, 17:41



Pluie Opale & Ninon

[You must be registered and logged in to see this image.]
Bár gyorsabb lennék, bár többet edzettem volna, bár elég lenne a botharc, a jégtánc, az akrobataság. Viszont jelen helyzetben kiütközik, hogy akármennyire kibukik belőlem, hogy néha úgy beszélek, mint egy kocsis, hogy a legmagasabb rangot ítélték nekem, hogy a fegyvert is tudom használni... végtére is még mindig én vagyok a legfiatalabb. A szellem és Titanille megszállása mindennél jobban kizökkentett, sokkal jobban az "egyszerű" halott testeknél és sorozatgyilkosnál. Most pedig mire sikerül betalálnom a tarolóval és Janette-nek a furcsa árnyékkal - ilyet még sose láttam -, addigra Juliát átszúrták egy... machetevel, ami nem is szúrófegyver, hanem hasítani szoktak vele, szóval még brutálisabb roncsolással nyomhatta át a rendőrfőnök, mint egy egyszerű tőrt és sokkal nagyobb is. Ezen a ponton erőteljesen megremegek, próbálom visszatartani a gyomrom tartalmát, de kezd túl sok lenni a vér és kezdünk túl rosszul állni és bizony olyan valakit se láttam még, aki egy ilyen sérülést túlélne. Egyértelműen Janette fog először elindulni felé, én meg szinte földbe gyökerezett lábakkal nézem végig, hogy a kislány szellem visszatér. Titanille miatt szent meggyőződésem volt, hogy test nélkül nem tud semmit tenni, most még is megragadja a bátyját és kivonszolja az ablakon.
- Most... most tényleg az történik, amit gondolok, hogy történik? - motyogom csak magamnak, mintha nem hinnék a szememnek, mintha csak a fantáziám szabadult volna el és az peregne le a szemem előtt - megtörtént eset alapján, nagyon vizuális vagyok, azt hiszem a képregényekből fakadhat -, de... nem. Tényleg berántja a vízbe és belefojtja. Amikor a sokk elmúlik és már képes vagyok megszólalni egy kis sikkantással, erős lemaradással fordulok Juliához és Janette-hez, aki szó szerint négykézláb kúszott hozzá, hogy hátulról megtámassza. Tudom, hogy “csak” unokatestvérek, de így is valami furcsa érzést kongat meg a mellkasomban a kép, ahogy lényegében együtt sírnak és pánikolnak, pedig…
- Nem halhatsz meg... túl kevés a vér. Túl kevés a vér! - bukik ki belőlem, miközben remegő lábakkal sétálnék én is oda, hogy megnézzem Juliát, Titát is, Joannát is, de Janette úgy rámförmed, hogy ebben az állapotban szó szerint megugrok. - Én? Én hívjak segítséget? Ti vagytok az itteni aurorok, azt se tudom… na jó… - hagyom inkább abba és gyorsan elindulok kifelé. Közben persze vadul kattognak a gondolataim az egésszel kapcsolatban, fogalmam sincs hogyan fogunk bármit is megmagyarázni a kapitányságon, de legalább a varázserő visszatérésével végül is legrosszabb esetbe a fejünkbe nézhetnek, vagy valami. És akkor meglátják, hogy milyen őrültségre készülök.
Kiérve fellövöm az egyetlen varázslatot, ami eszembe jut, az angol parancsnokság telószáma valahogy nincs elmentve a pálcámba. Aztán… nyelek egyet és visszamegyek oda, ahol Piotr kilehelte a lelkét, vonakodva lehajolok hozzá és kicsit groteszk ugyan, de beszélni kezdek. - Nem értek sok mindent. Nem tudom miért volt szükség a gyilkosságokra, főleg a tiédre, de azt hiszem a jó évek emlékére együtt a helyetek. A tó mélyén. - fejezem be és mivel olyan könnyűcsontozatú, hogy simán elhittük, hogy lány, mágia alkalmazása nélkül, úgy ahogy van a hóna alá nyúlok, hogy elhúzzam a tóhoz és bedobjam, miközben az acélbetétes bakancsomba dagonyázom az esőből hátramaradt sárban vélhetőleg. Mindeközben lehet, hogy a többiek még lent zokognak, lehet, hogy éppen kinéznek az ablakon és agyfaszt kapnak, hogy mit csinálok az áldozattal, a bizonyítékkel, az akármivel… de… tényleg úgy érzem, hogy a három testvérnek együtt a helye, akármi is történt.

// Varázserő: 10, Bűbájtan: 15, de ha egyszer Janette azt akarja, hogy ő hívjon segítséget... ^^U

Perriculum:
Vörös szikrákat szór a levegőbe. Jelzőfénynek használható bűbáj. //





[You must be registered and logged in to see this image.]
Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség,
ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.
Vissza az elejére Go down
Janette Troops
Reveal your secrets
Janette Troops
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Green Park    Green Park  - Page 2 Empty2022-11-04, 08:58



[You must be registered and logged in to see this image.]

A küldetés & Janie

[You must be registered and logged in to see this image.]

A dolog túl gyorsan történnek meg, még mielőtt józan ésszel felfoghatnám azokat. A padlón fekve a sajgó arcommal mit sem törődve küldöm meg az árnyékomat Julia támadója ellen. Rendőrfőnök ide, vagy oda, de ezért komolyan meg fog fizetni. Senki emelhet büntetlenül kezet Janette Troops családtagjaira. Kicsinyes és bosszúálló lennék? Igen. Minden bizonnyal. Ezért is gondolom, hogy sokkal jobb ember nálam Julia.
Viszont felkelni már nincs időm, hogy én magam szabdaljam szét azzal a hatalmas pengével ezt az őrültet, mert Ninon Reducto-ja az, ami egyszerre az árnyékommal célt ért. És ezúttal úgy őszintén hálás is vagyok a francia lánynak, bár ezt még kimutatni felé nem leszek képes egy darabig.
Kétségbeesetten, négykézláb kúszva mászok Juliához, hogy megtámasszam a hátát ülő helyzetben, óvatosan, hogy a penge ne csúszhasson tovább, vagy ne tehessen nagyobb kárt benne. De mivel nem vagyok medimágus, és fogalmam sincs, hogy mi történne, ha kihúznám a pengét, így ezt nem is merem megtenni. Néhány apróbb horzsolást, rándulást el tudok látni átmenetileg, amíg gyógyítok nem kerülnek elő, de ha  valaki mellkasán átszalad egy hatalmas penge, az semmiképp sem nevezhető apró sérülésnek. Talán ha kihúznám a pengét, akkor vérezne el az unokahúgom, vagy ki tudja? Egy kétségbeesett másodpercig átfut az agyamon, hogy medimágusnak kellett volna tanulnom, de az az igazság, hogy sosem voltam elég empatikus ehhez a szakmához. Ez inkább Juliának való foglalkozás. Az ő személyiségjegyei jobban illenek hozzá, mint az enyémek.
- SSSS.... Itt vagyok. Semmi baj. Mindjárt jönnek a gyógyítok, és rendbe hoznak. Nem fogsz meghalni... nem engedem.... - a szavaimat megnyugtatásnak szánom, miközben amennyire a pengétől lehet átkarolva tartom az unokahúgomat. De az az igazság, hogy a hangom elég kétségbeesett, és eléggé remeg, miközben a könnyeim elhomályosítják a látásomat. Nem nehéz most még legilimencia képessége nélkül is tökéletesen olvasni a lelki állapotomról.
- Hívj segítséget! Siess már! - ordítok rá szerencsétlen Ninonra végül észbe kapva. Pedig lehet, hogy már réges-rég megtette ezt magától is, amíg én Juliával voltam elfoglalva. Talán már a pukkanások is hallatszanak, ahogy aurorok, és mentő egységek érkeznek a helyszínre a lány riasztása miatt. Hozzám ez mégis késve jut csak el. Akárhogy is, ha végre jönne valami segítség, akkor kész lennék elmondani az elméletemet az elátkozott tóról, ami vagy helyes, vagy nem, de ezt már derítse ki más. Mi eleget tettünk. Ellenben nem vagyok hajlandó elengedni Julia kezét, vagy levenni a szemem Joról. Ha bevisznek a Mungóba, akkor együtt visznek be.
A pillanatnyi érzelmi kirohanásom persze nem Ninonnak szól igazából, inkább csak az őrült, és félelmetes helyzetnek. Képtelen lennék elveszíteni az unokahúgomat. Ezt pedig talán a francia lány is képes lesz megérteni. Bár talán ha vége lesz ennek az egésznek, és eltelik néhány nap, hogy helyre rázódjunk, akkor majd bocsánatkérés képen szólok pár szót a bácsikámnak, hogy segítsen bekerülni Ninonnak az auror képzésre, ha ez minden vágya, és támogassa őt ebben. Azt hiszem az itt történtek fényében nem lesz túl nehéz dolgom meggyőzni.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Julia Z. Troops
Reveal your secrets
Julia Z. Troops
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Green Park    Green Park  - Page 2 Empty2022-10-31, 16:29



[You must be registered and logged in to see this image.]

Opál esõ & Julia

[You must be registered and logged in to see this image.]

Alapvetően nem a legjobb, ha egy igen húzós helyzetben tudsz meg magadról bizonyos dolgokat, mint például azt, hogy egy méretes penge, ha átmegy rajtad, az bizony nem jelent instant halált. Így aztán nem csoda, hogy amikor a fickó átszúrja a mellkasomat felsikítok, már csak a látvány sokkjától is, hiába, hgy a fájdalom sokkal nagyobb kellene, hogy legyen, de ez a tény valahogy nem tudatosul bennem elsőre, hanem még mindig ösztönösen mozog a lábam és próbálom eltalálni, hogy aztán a többieknek hála végre elengedjem. A lábam talajt fog, ezzel együtt nem is tartja meg a súlyomat magától a tudattól kissé kikészülve, hogy kiáll belőlem egy túlméretezett kés.
- Jannie... - szipogom elég szaporán véve a levegőt kb. arra készülve, hogy most és itt nekem annyi, hiába jött vissza a varázserőnk, ezt nem lehet csak úgy megoldani. A kezdetleges gyógyítói tudásom addig jut el a pánik szürke ködén át, hogy ha kihúznám a pengét, akkor biztos, hogy spriccelni kezdene a vér és most csak tuti azért nem ez történik, mert még bennem van Így hát ülve maradok a földön, ahová sikerül leérkezni. A kezeim remegve magam mellett két oldalt és csak meredten nézem ezt az izét, ami kiáll a mellkasomból, de képtelen vagyok bármit is tenni, hozzányúlni, vagy akármi. Mi lesz most egyáltalán? Jake kómában és most... most nekem is végem? Én mondtam, hogy nem akarok ide jönni, hogy ez nekünk túl nagy falat és ugye, hogy igazam lett?!
- Ez nem fair... nem akarok meghalni... - bukik ki belőlem a kezdeti lefagyás után a sírás, hiszen mégis mi a fene lehetne a végeredménye ennek itt? Kész csoda, ha nem találta el a szívemet, de hogy a tüdőn átment az hót ziher. Az agyam azt nem tudja most még felfogni, hogy akkor mégis miért nem folyik a vér a számból is és hogy egyáltalán hogy nem haltam már meg eleve. A racionális gondolkodás most olyan távol van tőlem, mint Voldemort a jóságtól. Csak azon kattog az agyam, hogy mennyi mindent akartam tenni, hogy épp kezdtem jobban lenni a nagy szerelmi csalódás után és erre tessék... Kellett nekem végigcsinálni az Akadémiát, csak mert megakartam felelni a családi elvárásoknak. Ha nem teszem, akkor nem küldenek ide és akkor nem történik mindez.

//Örök élet III.:  Sérülései 4-szer olyan gyorsan gyógyulnak, mint egy átlag ember. Számára a halálos sérülés is mást jelent, mint egy embernél, ahhoz, hogy ténylegesen elhalálozzon minimum végtagvesztésre van szükség.//


[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down
Kalandmester
Reveal your secrets
Kalandmester
Mesélő

TémanyitásTárgy: Re: Green Park    Green Park  - Page 2 Empty2022-10-31, 10:55



Opál eső

[You must be registered and logged in to see this image.]

  Sajnálatos módon az adrenalintól és a mániákus őrülettől felturbózott rendőrfőnök a leggyorsabb. Lesújt Juliára, akinek a torkát tartja a kezében. A macheta a bordák között hatol át, s a másik oldalon jön ki. A fájdalom tompa, amit akkor érez az ember, ha pillanatokon belül meghal, és már az agya is gyorsan feladja. Ehhez képest a következő pillanatban éles fájdalom hatol a lányba, mintha az életereje ennél sokkal erősebb lenne, így tudja lendíteni a lábát, s bikából ágyékon rúgni a gyilkost. Ekkor érkezik a Janette által megidézett árnyék, na meg a tarolóátok, így hősünk nagyjából három irányból kap valami ütőset. Elengedi a lányt, s hátraesik, még a fegyvert is benne hagyva Juliában, aki összeesik, de csak akkora fájdalmat érez, mintha eltörte volna valamelyik végtagját, pedig szó szerint benne van a penge, de mégis lábra tud állni. Nem spirccel a vér, éppen hogy csak csordogál. Némi szédülés ugyan van, de semmi halálfélelem, akár ki is húzhatja magából a kardot. Az árnyék üti vágja a gyilkost, ám ekkor meglepő dolog történik, a tó felől ismét a kislány lelke, a maga riasztó állapotában, és a grabancánál fogva kapja fel egykori bátyját. Kiszáguld vele az egyik ablakon, és még innen is látják a lányok, hogy a tó felé vonszolja. Lehet, hogy ihletet kapott Ninontól, mert odatartja a part mellette a vízbe, a másik kezével pedig addig nyomja a víz alá, amíg elhal a bugyborékolás. Aztán ő maga is belelebeg a vízbe, s eltűnik. Elvileg ő békére lelhetett, de attól még Janette jól sejti, itt már annyi szörnyűség történt, hogy nem lehet mindez véletlen. Ha talpra tudnak állni, akár körül is tudnak nézni, hátha találnak valamit, vagy akár erősítést hívni, most már működik a varázserő, az eső is teljesen elállt, sőt, a sötét felhő lassan arébb vonul.

//Záró kör jön, most már nincsen határidő, de ha írtatok, akkor még írok egy utolsó mesélőit. //

Vissza az elejére Go down
Nina Rae Smith
Reveal your secrets
Nina Rae Smith
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Green Park    Green Park  - Page 2 Empty2022-10-29, 21:47



Pluie Opale & Ninon

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nem sikerül teljesen tompítani az érkezést, egyrészt olyan bitang profi se vagyok ezekkel a képességekkel, másrészt meg testileg és érzelmileg is ki vagyok merülve, mint a rohadt élet. Nem túl nőiesen nyekkenek egyet, a fogkoccanás közben és lefolyok a falnál a földre, ami valamilyen mesében még vicces is lehet, de most, hogy végignéztem ahogy az egyik társnőmet megszállta és bosszúálló szellem és a falhoz vágott nem igazán van gusztusom nevetgélni. Ugyan mire földet érek Juliának szemmel láthatóan visszatér a varázsereje és ellövi azt a fényvarázslatot, de én valamilyen szinten... tanácstalan vagyok. Lehet, hogy szereztem Philip mellett tapasztalatot, de csak kisegítettem őt és kibukik, hogy bár tudok bánni a fegyverekkel varázslatok tekintetében még is csak egy hetedikes vagyok, éppen hogy nagykorú. Mugli léptékben még nagykorú se vagyok, csak a magabiztosságomon múlott, hogy olyan papírral mászkáltam az utazáshoz, ami tizenhat éven felülieket feljogosít az utazásra. A szellem az ég világon semmire se válaszol, csak eltűnik a falon átrepülve én pedig feltápászkodom, mert hirtelen Julia kerül veszélybe a megmaradt emberi elleféllel... már ha egyáltalán emberi. Nem kapok választ arra se, hogy mit lehet kezdeni egy elátkozott tóval, de hát ez érthető, csak így az egyetlen megoldás, ami jutott nekünk az, hogy küzdünk az életünkért, legyűrjük ezt a férfit, aki talán már nem is ember, aztán tarthatunk attól, hogy a szellem visszatér legyűrve a Janette elűzését.
Ahhoz kicsit kótyagos vagyok, hogy puszta kézzel essek neki a fazonnak és próbáljam meg lekaparni Juliáról, de Janette amúgy is bedobja magát valamilyen fegyvert ragadva az asztalról. A furcsa bizsergés, amit a koccanástól éreztem viszont egy kicsit átalakul és érzem, ahogy szinte pislákolni kezd bennem a jólismert érzés. A mágiám. A kezembe azonnal a pálcám kerül és várom az alkalmat, hogy egy kicsit kibillenjen a férfi az egyensúlyból, elengedje Juliát egy pillanatra - vagy tőlem aztán ki is szakadhat a karja, ahogy muszájból engedi el, mert elröpítem -, és ráüvöltök a lányokra.  
- Hátra!!! Reducto! - kiáltom, remélhetőleg gyorsan kapcsolnak, ugyanis terveim szerint úgy mozdulok, hogy egy brutális erejű taroló átokkal vágjam a falhoz a férfit, jobban mondva egyenesen sréhen felfelé, ki az ablakon, amin ezelőtt befelé lövöldöztünk.
- Komolyan mondtam, hogy bele fogom fojtani a rohadt tóba! - kiáltom hozzá, ha összejött a célzás, ha nem, a lényeg, hogy elkezdjem kifelé lökdösni és végre egy kis tér kerüljön közénk és a férfi közé. Jelen helyzetben még a pisztolyban se bízom annyira, mint a pálcával való célzásomba, azért nem kerül elő újra a fegyver, ráadásul elég szépen lerázza magáról a fizikai sérüléseket, de ha taroló átokkal ellökdössük magunktól, azzal mit kezdene? Úgy igazán nem számít, hogy milyen erős.

// Varázserő próba: 60-as célszámmal 04, VÉGRE!
Ennek örömére: Reducto – Taroló átok:
Tárgyak szétrombolására, emberek „letarolására” használt átok.

Fizikum próba: 20 pont

Nina Rae Smith carried out 2 launched of one 10 oldalú dobókocka :
[You must be registered and logged in to see this image.] , [You must be registered and logged in to see this image.]
//






[You must be registered and logged in to see this image.]
Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség,
ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.
Vissza az elejére Go down
Janette Troops
Reveal your secrets
Janette Troops
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Green Park    Green Park  - Page 2 Empty2022-10-24, 15:25



[You must be registered and logged in to see this image.]

A küldetés & Janie

[You must be registered and logged in to see this image.]

Julia fény varázslata és az én sötét teremtményeket elűző képességem is ráerősít egymásra. Így legalább a szellem elhagyja Tita testét. Meg is könnyebbülhetnék, hogy legalább a mágiám ez a része kezd visszatérni, és örülhetnék annak is, hogy az unokahúgommal ennyire jól össze tudunk hangolódni, és egyszerre támadni a többiek védelmének érdekében. Felbátorodhatnék azon is, hogy ha Julia tud pálcát használni, akkor talán én is, de a dolgok gyorsabban kezdenek el ennél pörögni. Így igazából végig gondolni se nagyon van időm a dolgokat, ugyanis mire ezt megtehetném már a padlón találom magamat nem kicsit égő arccal. Nyilván sikerült a rendőrfőnöknek istenesen képen vágnia, amitől nem csak hogy elestem, de egy pillanatra azt sem tudom, hogy hol vagyok. Viszont nem lennék Janette Troops, ha ilyen könnyű lenne elbánni velem, és egy pofon megállíthatna.
Előbb állítsuk meg ezt a buldózert, és aztán majd visszatérünk az elátkozott tóra.
Még mindig ösztönszerűen támaszkodom az inkvizítor mágiámra. Most éppen egy árnyékot megidézve, aki reményeim szerint megtámadja majd a rendőrfőnököt, és megállítja abban, hogy komoly kárt tegyen Juliban. Vagy legalábbis lelassítja és összezavarja annyira, hogy mi Ninonnan a segítségére siethessünk, és megállítsuk ezt az elmebajost. Én pedig körbe pillantva keresek bármit, amit fegyverként felkaphatok, és belevághatok a fickóba. Mondjuk egy kést, baltát, bármit... Használhatnám éppen a lőfegyvert is, de félek, hogy Juliát találnám el, és azt nem akarom megkockáztatni. Még ha fizikailag erősebbnek is tűnik, a rendőrfőnök sérült, és így is szívesebben kockáztatom meg a kézi tusát vele, mint, hogy véletlen a saját húgomnak ártsak, akit éppen megmenteni igyekszem.
Foglalkozhatnánk a tó elmélettel is, de előbb ezt az agyament alakot kell leszerelni. Az hogy bomlott elméjű, az már nem is kétséges. Arról nem is szólva, hogy így nem lezárja a múltat, hanem csak újabb gyilkosságokat követ el, amik újabb véres bosszút követelnek maguk után, és sosem lesz vége. Már pedig ennek itt és most véget kell vetni.

//Inkvizítor - 2. szint:
Képes maga mellé hívni egy árnyékot, mintha a saját árnyéka lenne, ami hasonló, mint egy patrónus, szükség esetén harcolni is képes, hogy védje gazdáját.

Varázserő + szerencse (1,5 szorzóval) => 55,5 alá
Dobás: 03

Győztesek medálja 8%
Janette Troops carried out 2 launched of one 10 oldalú dobókocka :
[You must be registered and logged in to see this image.] , [You must be registered and logged in to see this image.]

Fizikum: 21
Janette Troops carried out 2 launched of one 10 oldalú dobókocka :
[You must be registered and logged in to see this image.] , [You must be registered and logged in to see this image.]
//

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Julia Z. Troops
Reveal your secrets
Julia Z. Troops
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Green Park    Green Park  - Page 2 Empty2022-10-24, 11:56



[You must be registered and logged in to see this image.]

Opál esõ & Julia

[You must be registered and logged in to see this image.]

Jo egyelőre jól van, legalábbis a helyzethez mérten, ezért megpróbálok Titának segíteni és úgy tűnik, hogy végül közös erővel, de sikerül elűzni legalább a szellemet. Amikor eloszlik a fény, megpróbálok Titához ugrani, hogy megnézzem, hogy ő hogy van, de erre már nem kerül sor, mert túl sok minden történik. Ninon megsérül, Janette pofont kap, én pedig hirtelen már erős ujjak szorítását érzem a torkomon, a talpam pedig talajt veszít. Automatikusan az első pániknak hála kapálózni kezdek és a pálcámat elfelejtve a fickó ujjait próbálom feszegetni. Hülye reflex! Kell néhány pillanat, amíg felfogom, hogy mit is művelek.
- Ne... kérem... - próbálok krákogni, de itt már egyértelművé válik, hogy varázsolni esélyem se lesz, mert hát folytogatás közben viszonylag nehéz értelmesen varázsigéket formálni az embernek a szavaival. Megpróbálok hát jó erőseket rúgni a pasas felé. Sok mindent nem látok lefelé, de ha tudom a sérüléseit célzom, vagy legalábbis a gyomrát és persze a lába közét, ha nem vagyok ehhez túlságosan magasra emelve. És persze megpróbálom elkapni a kezét, ha épp agyon akarna vágni/szúrni valamivel.
Nagyon remélem, hogy a többiek még időben magukhoz térnek, mielőtt betöri a fejemet egy baltával, vagy leszúr valamivel, mert az sajnos már egyértelmű, hogy tuti erősebb nálam, ha ennyi mindent kibírt eddig. Nem valószínű, hogy megtudom tartani a kezét, főleg hogy a fuldoklás se segít, hogy az erőmnél maradjak.

//Örök élet III.:  Sérülései 4-szer olyan gyorsan gyógyulnak, mint egy átlag ember. Számára a halálos sérülés is mást jelent, mint egy embernél, ahhoz, hogy ténylegesen elhalálozzon minimum végtagvesztésre van szükség.

Fizikum: 15
Julia Z. Troops carried out 2 launched of one 10 oldalú dobókocka :
[You must be registered and logged in to see this image.] , [You must be registered and logged in to see this image.]
//


[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down
Kalandmester
Reveal your secrets
Kalandmester
Mesélő

TémanyitásTárgy: Re: Green Park    Green Park  - Page 2 Empty2022-10-23, 14:41



Opál eső

[You must be registered and logged in to see this image.]

 

Jo rendben van, de nem fog most felébredni, különösen varázslat nélkül nem. Julia végül nem ragad el valami fegyvert, hanem megpróbálkozik végre varázslattal.  Hosszú idő után végre kattan a tudatában, a jól ismert, és évek óta gyakorolt mágia jóleső erőként suhan végig a pálcáján, szinte érzi a fuvallatot, amivel megalkotja a fényt. A durva fénykitörés telibe kapja Titát, Alana lelke ki is száll belőle, szinte átesve a falon, s nem is tér vissza. Az más kérdés, hogy egyedül a fény nem biztos, hogy erős lett volna, de Janette sötét teremtményeket elűző képessége is időben érkezik. Titanille leesik a földre, és nem is tér magához. Nyilvánvalóan komoly ápolásra lesz szüksége, hogy kiheverje a sokkot, de láthatólag lélegzik, csak a combsebét kell majd sürgősen ellátni, mielőtt elvérzik. Ninon valamellyest tudja tompítani a szellemalakkal, hogy a falhoz vágják, de nem teljesen tudja már felvenni az áttetsző testet, mert neki is fogy az ereje. Beveri a fejét, de csak annyira, hogy koccanjon a foga. Janette talán jól okoskodik, a tó lehet elátkozva, de ezt most hirtelenjében nem tudják megoldani. Amíg Ninon feltápászkodik, a rendőrfőnök némiképpen hunyorogva félvakon visszakézből vágja pofon Janette-et, aki a földre esik, hogy Juliához pattanjon. Ugyan Ninon őt is combon lőtte, de azért még jól bírja. – Ezzel lezárjuk a múltat! – Kapja fel Juliát szintén toroktájon, hogy az asztal felé nyúlva felkapja a keze ügyébe kerülő fegyverek egyikét, és lesújtson vele. Kérdés, hogy négyük közül ki a leggyorsabb..

//Fizikum próba: a rendőrfőnöknek bár magas a fizikai ereje, de itt most a gyorsaság számít, és elég lomha. Ezért neki 12 lesz a fizikum értéke.
Mind a hárman dobjatok a hsz végén, én pedig majd a mesélői hsz előtt dobok. Akinek a legnagyobb különbséggel megvan, az a leggyorsabb.
Varázserő + szerencse (1,5 szorzóval) próbát kérek Janett, Ninon a hsz előtt kockadobások fórumában: ha sikeres, akkor már tudtok varázsolni
Határidő: okt 30, én írok október 31-én//

Vissza az elejére Go down
Nina Rae Smith
Reveal your secrets
Nina Rae Smith
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Green Park    Green Park  - Page 2 Empty2022-10-21, 22:12



Pluie Opale & Ninon

[You must be registered and logged in to see this image.]
Elképesztően bamba vagyok, illetve szuperfókuszált a rendőrkapitányra, Titanille-re és a bent történtekre, ugyanis tényleg és őszintén fogalmam sincsen, hogy nem én vagyok az egyetlen szellem e vidéken. Még arra sincs időm, hogy örüljen annak, hogy jól tippeltem és a láblövés hatásos, aztán még egy kést is nyomok a másik lábába, így aztán végképp esélye sincsen megmozdulni és tovább támadni Titát vagy akármelyikünket.
Nyilvánvalóan nem számítok arra, hogy egyik pillanatról a másikra akit megmenteni szeretnénk, az lesz a támadónk. Egy kicsit megrökönyödve, reszkető tagokkal nézem végig, ahogy a szellem megszállja a lányt és az ég világon semmit se tehetünk ellene, bár az az igazság, ha meglenne a pálcám akkor se tudom, hogy mit kell csinálni megszállás ellen. A sokk hatására nem csoda, hogy Tita, aki nem is Tita, könnyedén megragadja a torkomat és vagyok én akármennyire stramm a "kicsi a bors, de erős" mondást mintázva, azért nem túl nőesen felhördülök és azonnal a torkomhoz kapom a kezemet, hogy megpróbáljam lefejteni magamról. Viszont nyilvánvalóan nem Tita fizikai erejével állok szembe és ahogy a falhoz akar csapni megpróbálok szellemmé válni újra, hogy az ütődés helyett csak átússzak a túloldalra, vagy ha nincsen túloldal, mert mondjuk csak föld van, gyorsan kikeveredjek, mert eddig soha az életben nem próbáltam meg levegőt venni úgy, hogy éppen szellemalakban voltam és nem most próbálom ki. Már ha egyáltalán összejön és nem csak csattanok a falon, ahogy a szellem nagyon is akarná. Persze nem fordulhatok mindig ehhez, így számítok fejfájásra, orrvérzésre, szédülésre, vagy arra, hogy egyszerűen nem is sikerül, szóval ezesetben csak egy jó nagyot nyekkenek és lecsúszok a földre. Az a baj, hogy nem vehetem elő újra a pisztolyt, nem akarom Titát megölni, így csak reménykedhetek a torkomat markolászva és tapogatva, hogy Julia Lumossolenje segít a helyzeten és addig van időnk újragondolni az egészet.
- Argh... akkor áldjuk meg az istenért! Vagy áldozzuk fel ezt a seggfejet, nekem mindegy, csak... hogyan békítsünk meg egy szellemet, ha nem is mi követtük el a bűnöket? - állok meg néha hörögni, hiszen ugyan szó szerint be nem zúzta a gigámat, de azért eléggé fájdalmas. - Az a barom bátyád ölte meg az ikertestvéred percekkel ezelőtt és vadászik ártatlanokra, őt vidd magaddal ne minket riogass! - folytatom tovább, minden érdemleges cselekvéstől mentesen, de igazából ha Janette-nek sikerül kicsit lelassítani a szellemet legalább, vagy Juliának a fénnyel összezavarni, akkor talán... csak talán eljutnak a tudatáig a szavaim. Legalább is ebben reménykedem, ha a falhoz lettem csapva, ha átúsztam a falon és kibukkantam máshol, akkor is.

//Kockadobásban dobtam és brutttál nincs meg (90+), ha jól sejtem mire dobunk akkor Ninon még a végén korlátozva marad örökre. xd ez is egy plot... xd

Szellemalak (ha van ideje/ereje rá): Képesek áttetsző szellemalakot felvenni néhány percre/körre. Ilyenkor átmehetnek falakon, nem éri őket fizikai támadás.//






[You must be registered and logged in to see this image.]
Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség,
ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Green Park    Green Park  - Page 2 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Green & Glory
» Park Nam Jin
» Akadémiai park
» Hyde Park
» Udvar és park az épület előtt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázsvilág :: London-
Ugrás: