ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 19:41-kor
Adrien Meyers


2024-05-06, 20:28
Seraphine McCaine


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


2024-05-06, 12:07
Gemma Carlyle


2024-05-06, 11:09
Abigail Smallwood


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


2024-05-03, 15:24
Daphne Jennings


A hónap posztolói
Vladimir Mantov
Green Park  - Page 10 I_vote_lcapGreen Park  - Page 10 I_voting_barGreen Park  - Page 10 I_vote_rcap 
Kalandmester
Green Park  - Page 10 I_vote_lcapGreen Park  - Page 10 I_voting_barGreen Park  - Page 10 I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Green Park  - Page 10 I_vote_lcapGreen Park  - Page 10 I_voting_barGreen Park  - Page 10 I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Green Park  - Page 10 I_vote_lcapGreen Park  - Page 10 I_voting_barGreen Park  - Page 10 I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Green Park  - Page 10 I_vote_lcapGreen Park  - Page 10 I_voting_barGreen Park  - Page 10 I_vote_rcap 
Freya Björnsdottir
Green Park  - Page 10 I_vote_lcapGreen Park  - Page 10 I_voting_barGreen Park  - Page 10 I_vote_rcap 
Christopher Graves
Green Park  - Page 10 I_vote_lcapGreen Park  - Page 10 I_voting_barGreen Park  - Page 10 I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Green Park  - Page 10 I_vote_lcapGreen Park  - Page 10 I_voting_barGreen Park  - Page 10 I_vote_rcap 
Gemma Carlyle
Green Park  - Page 10 I_vote_lcapGreen Park  - Page 10 I_voting_barGreen Park  - Page 10 I_vote_rcap 
Alison Fawley
Green Park  - Page 10 I_vote_lcapGreen Park  - Page 10 I_voting_barGreen Park  - Page 10 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70713 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 43 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 43 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Green Park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Marcus Thicknesse
Reveal your secrets
Marcus Thicknesse
Tanár

TémanyitásTárgy: Green Park    Green Park  - Page 10 Empty2016-07-08, 21:59


First topic message reminder :

Green Park

[You must be registered and logged in to see this image.]

A Hyde Park és a St. James’s Park között terül el, egy fákkal borított rét, ahol padokat helyeztek el a megpihenni vágyók részére. A parkot délen a Constitution Hill, keleten a Queen's Walk sétálóutca északon pedig a Piccadilly határolja, valamint rengeteg étterem, kocsma és pár szórakozóhely, amik java részét varázslók üzemeltetik. Népszerű a fiatal varázslók és boszorkányok körében, mivel ez az a hely Londonban, ahol leginkább el lehet vegyülni a muglik között minden feltűnés nélkül.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Marcus Thicknesse
Reveal your secrets
Marcus Thicknesse
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Green Park    Green Park  - Page 10 Empty2016-07-08, 22:33


[You must be registered and logged in to see this image.]
Just in a date
 [You must be registered and logged in to see this image.]


Svet & Marcus


- Svetlana... – halkan mondom, személy szerint zavar, ha ahogy a muglik körülöttem nyüzsögve hallgatják, amit beszélek. Viszont, nem óhajtom szó nélkül hagyni, amint a szél belekap a lány hajába, és teljesen összekócolja. Lesimítom az összekócolt részt, majd gyengéden visszaejtem a kezeimet a vállára, ahonnét pedig kényelmesen tovább csúsztatom a derekára, ahonnét felemeltem. - Remélem nem baj – jegyzem meg a haja megigazítására. Meglepően kedves vagyok, látszik, hogy jó hangulatomban ért a mai napon. Még az sem zavarhatja össze ennek megállapításában, hogy teljesen színtelen a hangom. Találkoztunk már párszor, elég közel kerültünk egymáshoz. Még azt is sikerült elérnem, hogy megharaphassam, így már megszokhatta azt a szenvtelen hangot, amit megütök. Talán csak az óráimon vagyok hajlandó bármi színt is vinni a hangomba, de azt is csak a hatás kedvéért. Ezekről a pillanatokról pedig ő nem tudhat, elvégre, még nem egyetemista, így igencsak kevés alkalom adódhatott, hogy színt vittem a hangomba. Talán az első éjszaka, amikor először a vérét vettem. Vámpírként a fásult énemet teljesen elnyomja egy élénk, enyhén vérszomjas én.
- Hogy sikerült az év vége? Gondolom, nem lettek olyan rosszak az eredményeid – érdeklődöm, az elején még csak az előttünk elterülő utat méregetve, ahogy haladunk előre, majd a kérdésem végén felpillantva az arcára. Mint tanár, nem árt törődnöm az iskola egyik diákjával, valamint, mint a párja, ennyi érdeklődést megengedhettem magamnak. Már csak azért is, mert ha rosszul sikerült volna, és évet kellene ismételnie, még nehezebb lenne titkolózni. Elvégre, egy egyetemista sokkal szabadabb, mint egy általános tagozatos. Külön szobát kérhet, szabadon mászkálhat az iskola területén, és kevésbé kötik gúzsba a tanárok kíváncsi pillantásai. Sokkal egyszerűbb dolgunk lenne, még ha oda is veszne a lebukás izgalma. Persze, van még ideje az egyetemig, egy év bőven sok, annyi idő alatt nagyon sok minden történhet. Ezért is érdemes a jelenre koncentrálni, és csak tervezgetni a jövőbeli dolgokat.


first real date ◊ zene ◊ 300
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Marcus Thicknesse
Reveal your secrets
Marcus Thicknesse
Tanár

TémanyitásTárgy: Green Park    Green Park  - Page 10 Empty2016-07-08, 21:59


Green Park

[You must be registered and logged in to see this image.]

A Hyde Park és a St. James’s Park között terül el, egy fákkal borított rét, ahol padokat helyeztek el a megpihenni vágyók részére. A parkot délen a Constitution Hill, keleten a Queen's Walk sétálóutca északon pedig a Piccadilly határolja, valamint rengeteg étterem, kocsma és pár szórakozóhely, amik java részét varázslók üzemeltetik. Népszerű a fiatal varázslók és boszorkányok körében, mivel ez az a hely Londonban, ahol leginkább el lehet vegyülni a muglik között minden feltűnés nélkül.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Green Park    Green Park  - Page 10 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
10 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 Similar topics
-
» Green & Glory
» Park Nam Jin
» Akadémiai park
» Hyde Park
» Udvar és park az épület előtt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázsvilág :: London-
Ugrás: