ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 22:04-kor
Seraphine McCaine


Tegnap 20:28-kor
Seraphine McCaine


Tegnap 20:08-kor
Dwight Jennings


Tegnap 12:07-kor
Gemma Carlyle


Tegnap 11:09-kor
Abigail Smallwood


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


2024-05-03, 15:24
Daphne Jennings


A hónap posztolói
Vladimir Mantov
Púpos boszorka szobra (III. emelet) - Page 9 I_vote_lcapPúpos boszorka szobra (III. emelet) - Page 9 I_voting_barPúpos boszorka szobra (III. emelet) - Page 9 I_vote_rcap 
Kalandmester
Púpos boszorka szobra (III. emelet) - Page 9 I_vote_lcapPúpos boszorka szobra (III. emelet) - Page 9 I_voting_barPúpos boszorka szobra (III. emelet) - Page 9 I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Púpos boszorka szobra (III. emelet) - Page 9 I_vote_lcapPúpos boszorka szobra (III. emelet) - Page 9 I_voting_barPúpos boszorka szobra (III. emelet) - Page 9 I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Púpos boszorka szobra (III. emelet) - Page 9 I_vote_lcapPúpos boszorka szobra (III. emelet) - Page 9 I_voting_barPúpos boszorka szobra (III. emelet) - Page 9 I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Púpos boszorka szobra (III. emelet) - Page 9 I_vote_lcapPúpos boszorka szobra (III. emelet) - Page 9 I_voting_barPúpos boszorka szobra (III. emelet) - Page 9 I_vote_rcap 
Freya Björnsdottir
Púpos boszorka szobra (III. emelet) - Page 9 I_vote_lcapPúpos boszorka szobra (III. emelet) - Page 9 I_voting_barPúpos boszorka szobra (III. emelet) - Page 9 I_vote_rcap 
Christopher Graves
Púpos boszorka szobra (III. emelet) - Page 9 I_vote_lcapPúpos boszorka szobra (III. emelet) - Page 9 I_voting_barPúpos boszorka szobra (III. emelet) - Page 9 I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Púpos boszorka szobra (III. emelet) - Page 9 I_vote_lcapPúpos boszorka szobra (III. emelet) - Page 9 I_voting_barPúpos boszorka szobra (III. emelet) - Page 9 I_vote_rcap 
Gemma Carlyle
Púpos boszorka szobra (III. emelet) - Page 9 I_vote_lcapPúpos boszorka szobra (III. emelet) - Page 9 I_voting_barPúpos boszorka szobra (III. emelet) - Page 9 I_vote_rcap 
Alison Fawley
Púpos boszorka szobra (III. emelet) - Page 9 I_vote_lcapPúpos boszorka szobra (III. emelet) - Page 9 I_voting_barPúpos boszorka szobra (III. emelet) - Page 9 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70711 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 21 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 21 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Púpos boszorka szobra (III. emelet)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Púpos boszorka szobra (III. emelet)   Púpos boszorka szobra (III. emelet) - Page 9 Empty2014-10-02, 10:20


First topic message reminder :


Púpos boszorka szobra

A harmadik emeleti folyosón található szobor, ami egyébkén a Roxmortsba vezető titkos út bejárata.


[You must be registered and logged in to see this image.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/

SzerzőÜzenet
Marisol Naceri
Reveal your secrets
Marisol Naceri
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Púpos boszorka szobra (III. emelet)   Púpos boszorka szobra (III. emelet) - Page 9 Empty2014-12-08, 22:05



Ugróiskola felsőfokon

[You must be registered and logged in to see this image.]

Engem sosem érdekelt igazán, hogy mások mit mikor szoktak. Lehet, hogy a többség az oviban szokott ugróiskolázni, de én még most is szeretek. Mit szeretek, imádok és nem érdekel, ha más e miatt furán néz rám. Meg egyébként is eldúdolgatok közben és el vagyok, amikor épp nincs velem senki, pedig szeretek ám határozottan társaságban lenni, nagyon is! De nem baj, ezt is túlélem majd most, jól vagyok és ez a lényeg, és még annyira Gary megjelenése sem ijeszt meg, mert szerencsére nem osongálva érkezik.
- És ha én nem akarok hírnevet? Akkor... akkor mégis csak jobb, ha nem kapnak el és nem is tud róla senki nem? - néhány naiv pislantás, mert hát nem értem én az efféle sötét humort, most sem tudok mit kezdeni vele, csak nézek rá a magam nagy boci szemeivel és ezt a sorozatgyilkosos dolgot sem veszem én komolyan. Biztosan nem azért mondta, hogy rám ijesszen, mert mégis mi oka lenne rá? Nem vagyunk nagyon jóban, de rosszban sem és egyébként is kiderült, hogy féltestvérek vagyunk, akkor pedig van köztünk egy kis kötelék, tehát jóban kéne lennünk, talán még a karácsonyt is együtt töltjük, nem tudom, hogy a szüleim mit gondoltak ezzel kapcsolatban.
Azért eléggé kikerekedő szemekkel nézek nem kis mennyiségű édességre. Ha ezt én mind megeszem, abból olyan pörgés lesz, hogy majd mindenki csak néz, hogy képtelen vagyok leállni. Veszélyes... nagyon veszélyesnek tűnik a dolog, de azt hiszem nem tudok így sem ellenállni, amikor kinyitja. Már nyúlok is bele, hogy egy savanyú cukrot a számba gyömöszkéljek, csak aztán állok meg és nézek rá nagy szemekkel, mert talán túlzásba vittem, talán... épp csak meg akarta mutatni. - Tényleg? - még inkább elkerekedik a szemem, ahogy meghallom az infot, de aztán kis hezitálás után végül csak kikapom a kezéből a zacskót. - Úh! Hát köszönöm, ez... ez ki fog tartani Mikulásig, vagy... pár napig. Már nem azért, mert befalom, majd adok másoknak is... na jó, esélyes, hogy befalom. Biztos nem kérsz? - nyújtom felé, miközben már a második adagot tömöm be a számba. Nem tűnik édesszájúnak, én viszont nagyon is az vagyok és a cukor... hát baromira fel lehet pörögni tőle, én pedig mindig is pörgős típus voltam, már úgy alapból is, szóval nem hiszem, hogy le tudok ezzel állni, ha csak valaki nem veszi el tőlem direkt, hogy megkíméljen a végzetes cukormérgezéstől.
- A furulyának szép hangja van. - bólogatok és még véletlenül sem fogom fel, hogy ő nem pont a hangszerre gondol. Ehhez nekem túlságosan naiv a világképem és miért is mondana ilyet a saját mamájáról és az enyémről? Igaz, hogy én nem ismerem őt, de... biztosan azért rendes nő és meg volt az oka rá, hogy nem velünk töltötte az eddigi idejét. Lehet, hogy Gary jobban rászorul, olyan kis szomorú képe van, szóval simán el tudom képzelni, hogy neki nagyobb szüksége volt az anyai szeretetre, nekünk pedig ott volt mindig is a papa. - És az apukád milyen? - csúszik ki a számon a kérdés. Nem jártam még náluk, szóval nem sok fogalmam van a családi hátteréről, de azért kíváncsi vagyok.
- Az jó dolog, a gitárnak szép hangja van, szeretem. Én is szeretnék játszani valamilyen hangszeren, de Flitwick szerint eléggé szétszórt vagyok hozzá, szóval csak a kórusban énekelek, de azt mondja, hogy a hangom nagyon szép. - énekeltem már szólót is és majd a karácsonyi kórusban is benne leszek, ha minden igaz. És hát én simán beszélek akkor is, ha nem kérdez, ezzel nincs gondom, miközben persze pusztítom az édességet megállíthatatlanul.


♫ Happy ♫ ϟ Ruha ϟ to Gary szivecske





[You must be registered and logged in to see this image.]
Csak egy mosoly,
és minden szebb lesz
Vissza az elejére Go down
Gary Fairfax
Reveal your secrets
Gary Fairfax
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Púpos boszorka szobra (III. emelet)   Púpos boszorka szobra (III. emelet) - Page 9 Empty2014-12-06, 15:51




Marisol & Gary

[You must be registered and logged in to see this image.]


Annyira talán nem jöttem hangtalanul, hogy nagyon megijesszem, láthatóan az újdonsült kishúg teljesen jól elvan a saját világban, amelynek pusztán a részese lehetek, nem meghatározója. Olyan bohó, egyértelműen beleillik abba a házba, amelyből én kategórikusan kilógok. Na nem mintha bárhova is beleillenék, de a Hugrabugosok ilyen csupaszív gyerekek, akikre nagyjából senki nem tud haragudni, én is pusztán úgy mosolygok a lányon, mintha valami ötéves lenne. A stílusa alapján nem is állok ettől nagyon messze. Mert hát milyen korban szoktak a kicsik ugróiskolázni? Óvodában? Vagy ilyesmi. Inkább a gitárt húrjaival játszom, egyenlőre csak halkan ciripelve, hogy lekössem a kezeimet, amíg bele nem kezdek a komolyabb tépésbe.
- Az már nem számít. A büntetés nem következmény. Az számít, hogy beszéljenek rólad, mennyire vagány voltál, hogy megtetted. Tudod, mint a sorozatgyilkosok, akik tizenöt perc hírnevet akarnak. Na nem mintha ölni támadna kedvem...   – Vigyorgok sötét pillantással, hogy picit ráijesszek, meglátjuk, hogy mennyire képes komolyan venni egy ilyen viccet, ha még az ugróiskolás lelkületében van. Kedves, és cuki lánynak tűnik, csak éppen egy laza tizessel kevesebb így mint amennyit a kora indokolna. Mondjuk én is megmaradtam a durcás kissrác jól bevált arculatánál, ezek szerint családi átok az infantilisság.
Pár taktusig jutok a szólóban, mert milyen meglepő, le tudom kenyerezni némi édeséggel. Nem is tudom, hogy miért teszem, semmi indokom nincsen arra, hogy nyissak felé. Az, hogy az anyánk közös, semmilyen hatással nincsen rám, Marisol ugyanolyan idegennek tűnik, mint eddig, nem a vér miatt fog róla megváltozni a véleményem. Leállítom a húrtépést, és a zsebemből egy komplett Mézesfalás desszertet kapok elő, amit apa küldött, de miután továbra is egy nyámnyila alaknak tartom, még azt sem szándékozom megenni, amit szeretetből adna nekem. Ki sincsen bontva, ennyivel azért segítsem a lányt, letépem a felső ragasztását, már nyúlhat is az ezernyi színes cukorba.
- A tiéd lehet. – Folytatom az akkordok véletlenszerű összevonását, amelynek tulajdonképpen nincsen értelme, mert egy nem bizonyos számot játszom, csupán hangokat csalok ki a masinából, olyan ütemben, amilyenben éppen érzem magam. Most éppen egy világfájdalmát megélő rocker stílusában, mintha a végén az volna a szándék, hogy szétverjem a gitárt a folyosó kövén, és ezek az utolsó hangok, amiket eljátszom vele.
- Azt hiszem a furulyán. Sőt, biztosan. – Nevetem el magam, talán kicsit morbid válasz, viszont ha ilyen kettős életet élt, hogy két férje volt, akkor értenie kellett hozzá. Jó, nem a kérdésre válaszoltam, és talán még bele is gázoltam a kicsi lelkébe, de most mit zavartassam magam, nem árt, ha hozzászokik, hogy az új rokon nem egy szent. Na nem mintha nekem valaha lett volna barátnőm, soha senki nem merült fel. Túlságosan bonyolult lélek vagyok én ahhoz, hogy valaki meg akarjon felelni. – Köszi, előbb tudtam gitározni, mint járni. – Nem is tudom, hogyan kéne visszakérdezni, hiszen ha valami, hát a családi élete számomra pont érdektelen, rohadtul nem érdekel, hogy anya mivel foglalkozott, amikor éppen arra vártam, hogy mikor szándékozik már hazajönni. Inkább belemerülök a szólóba, de fel-felnézek, hátha további kérdései lennének. Talán később nekem is megered a nyelvem.
Vissza az elejére Go down
Marisol Naceri
Reveal your secrets
Marisol Naceri
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Púpos boszorka szobra (III. emelet)   Púpos boszorka szobra (III. emelet) - Page 9 Empty2014-12-03, 20:38



Ugróiskola felsőfokon

[You must be registered and logged in to see this image.]

Oh, hát a mondókám nekem pont így tökéletes, és még a páncél a festményben se mondott rá egy rossz szót sem. Az nem számít, ha a szemét forgatja, mert az a rostély alatt úgy se különösebben látszik, én pedig nem veszem észre, hogy valaki közeledik, túlságosan el vagyok foglalva a magamnak kitalált remek kis szórakozással, az ugróiskolával. Tudom, hogy gyerekes dolog, de ez sosem zavart különösebben, hogy mások mit gondolnak rólam, mert nekem így jó, én így szeretem élni az életemet, akkor meg miért kéne változtatnom? Az ember, ha boldog, akkor élje úgy az életét boldogan és kész. Azért kissé összerezzenek a hirtelen hangra, ami a hátam mögött hangzik fel. Na jó, annyira nem lenne hirtelen, ha figyelnék, de hát nem figyeltem, ezért érthető, ha sikerül meglepenie.
- Szóval az a jó, ha elkapnak? De akkor büntető feladatot kap az ember? - az meg azért nem olyan kellemes, vagy ő arra érti, hogy akkor az a kihívás, hogyan oldod meg a nehéz helyzetet? Végül is ebben is van ráció, bár én nem vagyok annyira profi abban, hogy kidumáljam magamat, maximum szépen tudok nézni, hogy úgy egyszerűbben tegyek úgy, mintha mi sem történt volna, de az meg igazából nem minden esetben éri el a kellő hatást. Mondjuk nem sokszor voltam még büntető munkán és akkor sem szándékosan okoztam gondot, inkább véletlenül történt, a rossz helyen rosszkor effekt.
- Öhm... végül is tudnék enni. - mosolyodom el, bár igazából nem a szemébe nézek válaszadás közben, mert sokkal jobban leköt az, amit a gitárral művel. Az azért... hát eléggé látványos, hogy mit ne mondjak, szóval eléggé elvonja mindenről a figyelmemet, még az ugróiskolámról is. Gary egyébként érdekes srác, már csak azért is, mert hát... akárhogy is nézzük, de a fél-testvérem, amiről eddig nem tudtam. Elég meglepő volt, hogy kiderült, hogy anya mégis csak él valahol és van egy másik családja. A nővérem szabályosan sokkolódott, hogy van még egy testvérünk, én persze azért könnyebben kezeltem a helyzetet, mint általában mindig mindent. Az persze nem esik jól, hogy anya másik családot talált, egyszerűen az a fura, hogy Gary, akit ismertem kiderül, hogy a féltesóm, nem is tudom, hogy ezzel mit kéne kezdeni.
- Nem tudtam, hogy ilyen jól játszol. - jó hát nem ismertem sosem annyira. Talán anyától örököltük ezt mindketten? Mert én meg elég jól énekelek, de ugye fogalmam sincs róla, hogy anya tud-e énekelni, vagy hangszeren játszani. - Anya is játszik valamin? - hátha azért kezdte el, mert gondolom valahonnan csak örökölte a tehetségét ugye?


♫ Happy ♫ ϟ Ruha ϟ to Gary szivecske





[You must be registered and logged in to see this image.]
Csak egy mosoly,
és minden szebb lesz
Vissza az elejére Go down
Gary Fairfax
Reveal your secrets
Gary Fairfax
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Púpos boszorka szobra (III. emelet)   Púpos boszorka szobra (III. emelet) - Page 9 Empty2014-12-02, 18:02




Marisol & Gary

[You must be registered and logged in to see this image.]


Nem akartam hinni a szememnek, hogy megnyertük a kviddicsmeccset, és a házkupában is jövünk fel. Valamit csúnyán elbaltázhattam, ha ennyire szépen teljesít a Hugrabug. Na nem mondom, hogy direkt alá fogom ásni, amiért mások megdolgoztak, de tenni sem tudok nagyon érte. Ha olyan kedvemben találnak, akkor lazán szétverek egy gitárt Piton ajtaján, és széles vigyorral várom a büntetést. Mindig hagyok ülepedési időt, hogy ne menjen el odáig a dolog, hogy kicsapjanak. Különben pedig ha nem lennék itt, néhány szadista tanár kin élné ki a wcpucolásra felbuzdító hajlamait. Gitárról jut eszembe, van az is, mert mi is ne lenne, ott van az elektromos a nyakamban. Kicsit gótikusan sikerült ma felöltöznöm, ennyi erővel még azt is rámfoghatná valaki, hogy holmi mardekáros kígyó vagyok, pedig dehogy, ők aztán a leginkább ünneprontóak. Tervem az, hogy keresek egy pontot, ahol legjobb az épület akkusztikája, hogy lenyomjak egy sonorus-szal felerősített gitárszólót. Hogy még a holtak is felébredjenek, és kikeljenek a sírjukból. Nem fogom a gitárt, elég a nyakpánt, amely tartja rajtam, pusztán dobolok a falakon, ahogyan érintem őket, széttárt kezekkel közeledek, mint valami sötét kisértet. A távolban felfedezek egy vörös üstököt. Vagy inkább piros? Igen, pirosnak mondanám. Az pedig csak egyet jelenthet. A féltestvérem. Eddig is láttam már párszor itt, és most valahol kibukott a dolog, kicsi a világ ahhoz, hogy vadidegenek legyünk, az anyánk közös. Tehát ő az egyik, akihez az az idegen férfi köthető. Nyilván nem ő a hibás a történtekért, ahogyan én sem, így teljesen felesleges kilöknöm az ablakon pusztán indulatból. Egy úriember jó képet vág a dologhoz. Majd szólok, ha találtam egyet. Az egyik páncélszoborral beszélget? Ennyire nem lenne társasága? Pedig nagyszájú csacsogós bigének tűnik. Beérem lassacskán, és körbenézek. Igen, ez a pont akár tökéletes is lesz. Igaz, hogy ezzel őt is leleplezem majd, de ennyi testvéri „szeretet” belefér.
- Egy igazi profi pontosan arra játszik, hogy elkapják. – Nem messze tőle állok meg, nekidőlök háttal a falnak, az egyik lábamat gólyaszerűen megemelem, és szintén a kőnek támasztom, és némi ujjropogtatás után belekezdek. Impulzív gitárszóló, egyenlőre még átlagos hangerőn.
- Kajás vagy? – Kérdezem arra utalva, hogy van nálam valami, amivel akár meg is kínálhatom, ha úgy dönt, hogy benne van a zsákbamacskában.

Vissza az elejére Go down
Marisol Naceri
Reveal your secrets
Marisol Naceri
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Púpos boszorka szobra (III. emelet)   Púpos boszorka szobra (III. emelet) - Page 9 Empty2014-12-01, 09:30



Ugróiskola felsőfokon

[You must be registered and logged in to see this image.]

-Na, egyáltalán nem lett ferde! - enyhén nyafogós hang, de aztán persze csak nyelvet öltök a páncélos lovagra a festményen és befejezem az utolsó vonalakat is a krétával. Friccs nem fogja értékelni az ugróiskolát, de hát majd eltüntetem mielőtt tovább állok, nem olyan nagy dolog ez igaz? Ez csak kréta, még ha rózsaszín is. Legalább nem lesz olyan rémesen unalmasan egyszínű a szürke kő padló, mert hát lássuk be azért az iskolára tuti, hogy ráférne valami látványos dekoráció, mert az, ami most van... totál uncsi! Csak hát félő, hogy nem mindenki értékelné, ha nekiállnék felturbózni kicsit a falakat, pedig már sokszor elgondolkodtam rajta, hogy nem lenne az annyira rossz ötlet, de hát... nem hiszem, hogy teszem azt Piton támogatná a díszítési ötleteimet, pedig baromi kreatív tudok ám lenni.
- Még mindig úgy vélem kisasszony, hogy ez a művelet kellően nem harmonizál az iskola stílusával. - a morgós hangra csak elmosolyodom és megrántom a vállamat. - Inkább csak nagyon elavult az iskola stílusa... uram. - még egy rögtönzött pukedlit is levágok a láthatatlan szoknyám megemelésével, és persze erősen túljátszva a dolgot, de hát kit érdekel? Élvezem, hát hogy a fenébe ne élvezném, ha egyszer szórakoztat ez az egész helyzet? Egyszerűen csak jól érzem magam és miért kéne búslakodni mindenkinek csak mert kint hideg van és nem lehet már úgy szórakozni, ahogyan eddig? Itt is meg tudom én oldani, és még meleg kabát sem kell, csak egy lazább pulcsi. A hajam most egyébként lófarokban össze van fogva, de persze így is látványosan kitűnök a szürke folyosón a hajszínemmel, a rózsaszín pulcsival, és a karomon egymásnak ütődő nem kevés karkötővel, de hát én így érzem jól magam, akkor meg minek változzam meg?
Végül sikerül az utolsó vonalat is a helyére tenni. Diadalittasan húzom ki magam, a krétát visszasüllyesztem a zsebembe, és leporolom nagyjából a kezemet, a maradékot meg simán a farmeromba kenem a combomnál. Egy kis maszat soha sem árt, nem lesz tőle semmi bajom igaz? Aztán előtúrom a másik zsebemből a kavicsot és már dobom is, hogy aztán jöhessen a sima kis hagyományos ugróiskola, mert az... vicces, főleg, ha még frappáns mondókákat is szavalsz közben. - Nyuszi hopp, nyuszi hopp, Friccs már menten elkapott! - oh naná, hogy jól szórakozom saját magamon, ez mindig is így volt. Csak lazán, csak könnyedén, csak... vidáman!


♫ Happy ♫ ϟ Ruha ϟ to Gary  szivecske





[You must be registered and logged in to see this image.]
Csak egy mosoly,
és minden szebb lesz
Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Púpos boszorka szobra (III. emelet)   Púpos boszorka szobra (III. emelet) - Page 9 Empty2014-10-02, 10:20



Púpos boszorka szobra

A harmadik emeleti folyosón található szobor, ami egyébkén a Roxmortsba vezető titkos út bejárata.


[You must be registered and logged in to see this image.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Púpos boszorka szobra (III. emelet)   Púpos boszorka szobra (III. emelet) - Page 9 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
9 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» Sellőképviseleti iroda (I. EMELET)
» Trófeaterem (III. emelet)
» Tanulószoba (II. emelet)
» Tiltott folyosó (III. emelet)
» Tanári szoba (I. emelet)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Kastély és Birtok :: Emeletek (1-7.) :: Emeletek(1-3.)-
Ugrás: