ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 13:53-kor
Kalandmester


Tegnap 20:32-kor
Alison Fawley


Tegnap 07:51-kor
Dwight Jennings


2024-05-17, 19:56
Vladimir Mantov


2024-05-16, 14:26
Annabelle Mitchell


2024-05-16, 12:43
Cody L. Mortimer


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Kalandmester
Green Park  - Page 7 I_vote_lcapGreen Park  - Page 7 I_voting_barGreen Park  - Page 7 I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Green Park  - Page 7 I_vote_lcapGreen Park  - Page 7 I_voting_barGreen Park  - Page 7 I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Green Park  - Page 7 I_vote_lcapGreen Park  - Page 7 I_voting_barGreen Park  - Page 7 I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Green Park  - Page 7 I_vote_lcapGreen Park  - Page 7 I_voting_barGreen Park  - Page 7 I_vote_rcap 
Alison Fawley
Green Park  - Page 7 I_vote_lcapGreen Park  - Page 7 I_voting_barGreen Park  - Page 7 I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Green Park  - Page 7 I_vote_lcapGreen Park  - Page 7 I_voting_barGreen Park  - Page 7 I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Green Park  - Page 7 I_vote_lcapGreen Park  - Page 7 I_voting_barGreen Park  - Page 7 I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Green Park  - Page 7 I_vote_lcapGreen Park  - Page 7 I_voting_barGreen Park  - Page 7 I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Green Park  - Page 7 I_vote_lcapGreen Park  - Page 7 I_voting_barGreen Park  - Page 7 I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Green Park  - Page 7 I_vote_lcapGreen Park  - Page 7 I_voting_barGreen Park  - Page 7 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70740 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Green Park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Marcus Thicknesse
Reveal your secrets
Marcus Thicknesse
Tanár

TémanyitásTárgy: Green Park    Green Park  - Page 7 Empty2016-07-08, 21:59


First topic message reminder :

Green Park

[You must be registered and logged in to see this image.]

A Hyde Park és a St. James’s Park között terül el, egy fákkal borított rét, ahol padokat helyeztek el a megpihenni vágyók részére. A parkot délen a Constitution Hill, keleten a Queen's Walk sétálóutca északon pedig a Piccadilly határolja, valamint rengeteg étterem, kocsma és pár szórakozóhely, amik java részét varázslók üzemeltetik. Népszerű a fiatal varázslók és boszorkányok körében, mivel ez az a hely Londonban, ahol leginkább el lehet vegyülni a muglik között minden feltűnés nélkül.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Daniel G. Paisley
Reveal your secrets
Daniel G. Paisley
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: Green Park    Green Park  - Page 7 Empty2021-08-08, 11:35





Alex & Dany
[You must be registered and logged in to see this image.]
Na igen a jó öreg Lydia semmit sem változott az évek alatt. Leginkább csak mi nőttűnk fel Alexszel. Azt hiszem Lydia már sosem fog megváltozni, mindig egy rémes házi sárkány marad, a rémes felszínes tévképzeteivel, miszerint az érdekházasság, és a vagyon a boldogság kulcsa. Mi viszont Alexszel egészen más lapon vagyunk. Még akkor is, ha tudom, hogy a húginak mennyire fontos tud lenni a külseje.
- Rendben, rendben. - emelem fel megadóan a kezem egy kis szemtelen vigyorral. Noha igazából ebbe a témába én se akarok jobban belegondolni. Van olyan téma, amit a közeli rokonaid kapcsán nem akarsz feszegetni, vagy belegondolni. Mint tulajdonképpen ez is.
- Háát. Nincs más teóriám. Igaz, nem is tudok túl sokat a vélabáj működéséről. - ismerem el, noha el kell ismernem Alex ellenvetésében is van logika. Hiszen Lydia hál' Istennek nem túl gyakori vendég nálunk. Arról viszont lövésem sincs, hogy akkor mi más magyarázat lehetséges.  
- Ne nevettess. Az lehetetlen. Még csak nem is egy országban élnek, és egy egész világ választja el őket. Kétlem, hogy ilyesmiről lenne szó. Bár más magyarázatom sincs. - vonom meg a vállam Alex képtelen felvetésére. Ez kb. akkora eséllyel történhetne meg, mint hogy én és Miranda legyünk rokonok. Az ég világon semmi közös nincs bennünk azzal a lánnyal, azt a futó egy éjszakás kalandot leszámítva. Valahogy így lehet Luca és Lydia is, annyi különbséggel, hogy nekik közbe jött még Alex is, aki miatt kénytelenek elviselni egymást.  
- Nem hiszem. De előbb-utóbb neki is szembesülnie kell a ténnyel, hogy nem irányíthatja az életed. Azt egyetlen személy irányíthatja, még hozzá Te. - nem hiszem, hogy Lydia mindenféle hiszti, és kiborulás nélkül feladná az Alexszel kapcsolatos terveit. Természetesen nem vagyok ennyire naiv. De egyszer csak be kell látnia, hogy ma már nem a középkorban élünk, ahol az érdekházasság volt az általános társadalmi szokás. Nem kényszeríthet rá a lányára olyasmit, amit ő nem akar.
- Ha már nagykorú vagy, akkor nem kényszeríthet rád semmit. Csak ne is írj alá semmit, amit az orrod alá tol. Legalábbis addig, amíg nem mutattad meg legalább Paulonak. - vetem fel. Mert ha valami házassági előszerződést, vagy tudja a bántat mit akar Lydia aláíratni vele, akkor tényleg nehéz helyzetbe kerülhet a húgi. Ettől pedig megkímélném. Paulo pedig a város egyik legmenőbb ügyvédi irodájának a vezetőjének a fia, és ő maga is sztárügyvédnek készül a Harvardon. Ezt pedig Alex is tudja, hiszen gyerekkorunkban ő is sokat lógott rajtunk, és az én haverjaim valahogy az övéi is lettek.
- Persze. Rohanok kitisztíttatni az Armani-t. - forgatom meg a szemem. Alex pontosan tudja, hogy nincs is semmilyen Armani öltönyöm, -túl drága lenne - másrészt nem is kifejezetten szeretek túlöltözni, noha vannak alkalmak, amikor képes vagyok kicsípni magam. Viszont Nem szeretném ha ez az alkalom olyasmi lenne, ami vélhetően tönkre teszi Alex romantikus vágyait, és szerelmi életét, mert csak kényszerből teszi meg, amit.  
- Nem korai ez még kicsit? - vigyorgok Alexre. De azért lerángatni se szeretném a rózsaszín ködből. Ez most az övé, had úszkáljon benne még egy kicsit. Lydia meg pukkadjon meg, az ostoba kényszerházasságával.
- Én? Ne kezd te is... Anya éppen elég. - nézek meglepetten Alexre, és forgatom meg kissé a szemem.   
- Azt hiszem ehhez még túl fiatal, és értetlen vagyok. Lizzyvel csak most kezdtünk járni. Talán, ha az egyem végén is együtt leszünk, akkor megkérem, és elveszem. De egyenlőre csak élvezni akarom, hogy együtt vagyunk, minden kötöttség nélkül. - válaszolom meg kicsit bővebben Alex kérdését egy kis mosollyal. Nem tagadom, még nálam is tart a rózsaszín köd, de egyenlőre nem gondolkozok esküvőben, vagy hasonlókban. Csak élvezem azt, ami van. Persze talán kicsit később lehet ez változni fog, és Chirs után, én is gyűrűt húzok a szerelmem ujjára. De nem holnap. Nem akarok rózsaszín ködben, elkapkodva ilyen fontos életre szóló döntéseket hozni. Majd meglátjuk, hogy mit hoz a jövő.


ϟ”Vannak kódok, amiket csak egy testvér tud megfejteni. És akkor minden a helyére kerül, az egész világegyetem visszazökken.”ϟ



[You must be registered and logged in to see this image.]
"Azt mondják, nem védelmezhetjük örökké a szeretteinket,
szerintem pedig ez hülyeség. Mi másra való a család?"
Vissza az elejére Go down
Alex B. Maroni
Reveal your secrets
Alex B. Maroni
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Green Park    Green Park  - Page 7 Empty2021-08-08, 08:29



[You must be registered and logged in to see this image.]

Alex & Dany

[You must be registered and logged in to see this image.]



2002 augusztus közepe

- Oké, ebben anyám része határozottan nem változott - hümmentek egyet Daniel szavai hallatán. Abban viszont teljes mértékben biztos vagyok, hogy én még a mai napig cuki és gyönyörű kismadár lehetek, Lydia azonban megmaradt egy házsártos, német katonatisztnek, akinek mindene a látszat és a csillogás. Jó, ebben valamilyen szinten hasonlítunk, de én nem vagyok hajlandó mindent a semmibe vetni ezekért cserébe. Pedig néha annyira vágyom a puccos ruhákra, a hatalmas villákra és a gazdagságra! Egész egyszerűen csupán van, amiért érdemes ezeket félretennem. És én hajlandó is vagyok erre az áldozatra.
- Na, neeem, engem tuti nem részegen hoztak össze -  vonom össze a szemöldököm a feltételezés hallatán. - De inkább hagyjuk is ezt a témát.. Valamiért nem szeretnék jobban belegondolni abba, hogy mi is történt azon a bizonyos éjszakán -  fintorodom el végül. Ők a szüleim, ergó nem szívesen játszom le lelki szemeim előtt a fogantatásom pillanatát. Meg hát valamiért szeretném kissé romantikusabb köntösbe burkolni életem ama fejezetét és nem túl szép mese kerekedne két spicces fiatal találkozásából. Leginkább csupán olyan, amelytől legszívesebben fejjel mennék a falnak, miközben a hajam állapota se érdekelne különösebben. Pedig ez elég nagy szó részemről...
- Ja, gondolom. Ha együtt élnek, akkor esélyesen kialakul, de apám és anyám szökő évente, ha egyszer látják egymást -  [/b][/color][/i] vonom meg a vállam tanácstalanul. Habár, Dany feltételezése teljesen logikus, de nem apám esetében. Szerintem legalábbis nem ez az oka annak a közömbösségnek, amelyet mutat anyám irányába. - Kell lennie másik magyarázatnak is - harapok tűnődve az ajkamba. - Remélem, nem vérrokonok -  pislogok egyet azért némileg riadt képet vágva, hiszen az én mágiám csakis a családommal szemben nem működik. Jó, a tanárok szintén kemény diók, de ők a mentális ellenállásuk miatt. Pitonnak például egy arcizma se rándul, amikor bájosan igyekszem pislogni rá. Az ő esetében ennek leginkább dupla büntetőmunka a vége, semmi több. Meg valamiféle idegrángás a szája szegletében...
- Lydia nem fog letenni erről -  nevetem el magam némi keserű éllel a hangomban. - Amióta megszülettem, folyamatosan a megfelelő férj-jelölteket keresi számomra és akadt végre egy gazdag család, aki belement a hülye játékába. Te azt hiszed, hogy csak úgy egyszerűen sutba vágja ezt? - pillantok rá némileg kételkedve. Nem, Daniel, te nem lehetsz ennyire naiv! - Fogalmam sincs, miként érte el, de tény és való, hogy sikerült neki -  fintorodom el. - És nyilván én sem léphetek csak úgy ki ebből annak ellenére sem, hogy szeptemberben tizenhét leszek. Tuti gondolt erre is...
Mert nincs az az Isten, hogy anyám ilyesmit figyelmen kívül hagyjon. Nyilván akadnak ott olyan kiskapuk, amelyeket felhasználva belekényszeríthet a dologba. Ha jól tudom, a leendő férjem is már bőven nagykorú, szóval mindketten pillanatok alatt felrúghatnánk azt a szerződést, de valamiért mégsem tesszük. Ennek pedig nyilvánvalóan van valami oka. Részemről az, hogy még csak tizenhat vagyok, a másik részt illetően viszont fogalmam sincs.
- Akkor nemsokára esküvő -  vigyorgom szélesen Daniel képébe, hiszen most pont ez a helyzet. Gondolatban amúgy is tervezem már egy ideje ezt a dolgot Codyval, habár előtte még nem hoztam szóba. Egyelőre más gondjai vannak és hát nem is vagyunk annyira régóta együtt, hogy ilyesmi bármilyen szinten is felmerüljön köztünk. Csak hát, na... A romantikus énemnek nincs akadály. - Készítheted elő az elegáns rucidat - öltök rá nyelvet pajkosan. Egyébként sejtem, hogy mi a véleménye a kapcsolatunkról, de nem érdekel. Cody nem azért szeretett belém, mert megmentett. Ha pedig eme gondolatát Dany szóban is felhozná... Hát, abból nem jönne ki valami szépen. - Alexandra Mortimer - öltöm magamra a lehető legábrándosabb arcomat. - Jól hangzik, nem igaz?
A habos-babos ruhaköltemény gondolata pedig fenemód felvillanyoz. Olyan gyönyörű leszek benne, hogy mindenki ámulni fog! A lehető legszebb szeretnék lenni az esküvőm napján, ami - remélhetőleg - éveken belül el is jön majd.
- És veled mi újság? Nem készülsz még semmi ilyesmire?  
Mert, ha én tervezem, akkor nyilván Daniel is, hiszen ő idősebb nálam és talán még komolyabb is. Jó, szerencsétlen nem szokott annyira belemerülni a rózsaszín ködbe, mint ahogy azt én is tettem Cody esetében, de na... Hátha lehet dupla-esküvő is.



[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Daniel G. Paisley
Reveal your secrets
Daniel G. Paisley
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: Green Park    Green Park  - Page 7 Empty2021-08-04, 14:07





Alex & Dany
[You must be registered and logged in to see this image.]
- Nem tehetek róla, olyan kis megszeppent, ázott madárka voltál, ő meg már akkor is csúnyán viselkedett. - vigyorgok Alexre ártatlanul. Na igen, a gyerekeknek nagyon jó szemük van kiszúrni bizonyos dolgokat. És fülük. Elég nagy pech Lydiának, hogy már akkor is beszéltem németül és angolul is. Viszont a gyereknek nincs veszély és felelősség érzetük. Nekem se volt akkoriban még. Ezért is volt olyan könnyű elszaladni a felnőttek baja elől. Legalábbis egy napra. Az meg az én pechem volt, hogy meg is kaptam azt a bizonyos atyai pofont, kétszer is egy estén belül. Ami azért elég nagy szó, mert bár mindig voltak kisebb-nagyobb húzásaim, de ennyire meglehetősen ritkán sikerült kihúzni a gyufát. Talán csak akkor, amikor amikor a bácsikám rajtakapott, hogy a Paulo apjától elcsórt cigivel kísérletezünk. Ami pedig a bűnbak szerepét illeti, már rég megszoktam. Ha az a nő megjelenik, akkor én azt aligha úszom meg büntetés nélkül. Nem mintha maga a jelenléte ne érne fel egy komplett büntetőmunkával.
- Hát az meglehet. Vagy túl sok csúszott le a helyi borból. Máskülönben egy helyiségben se tudnak tartózkodni. - vigyorgom el a felvetést. Bár Alex következő kérdésen egy kissé elgondolkozom. Tényleg emlékszem, hogy még Alex miatt is kis híján összeverekedtek a cukrászdában. Egyszer egy pasi még hazáig követte is.
- Ebbe sose gondoltam bele. De most hogy mondod. Tényleg furcsa. Talán egy idő után a mugliknak is bizonyos mentális ellenállásuk. - ez inkább egy légből kapott teoria, semmint tény. Viszont nem tudom, hogy miként magyarázhatnám még a dolgot. Tényleg fura, hogy a bácsikám nem lesz Lydia közelében zombi, de lehet csak annyira utálja, hogy még a véla báj se elég már. Sőt most így utólag belegondolva, aznap este, megkérdeztem, hogy mi az a véla, és ő magyarázta el. Nem Lydia. Vajon honnan tudta? Lydia bevallotta, és elmagyarázta volna előtte neki?
- Szerintem ezeket a lehetőségeket apádnak sorold fel. Lydia meg nyugodtan letehet erről a házasságosdis baromságról. Az se zavar, ha szerinte én tömtem tele a fejed olyasmikkel, hogy ne menj bele egy kényszer érdekházasságba. Csak hagyjon békén végre. Jössz nekem egy doboz Algopyrin-nel. - forgatom meg a szemem. Az a nő egyszerűen kiállhatatlan. A rikácsolásástól pedig egyenesen fejfájást kapok. Azt hiszem erre mondják, hogy a szépség nem minden. Mert lehet, hogy az egyik legszebb nő, akit valaha láttam, de a legjobban utáltak közt is van. Pedig alapvetően nem vagyok haragtartó, és nem szoktam senkit csak úgy utálni. Legfeljebb anyám pasijait, de az egész más kérdés.  
- A báty dolga, hogy mindig aggódjon. - vonom magamhoz közel, és adok egy puszit a feje búbjára. Vélhetően úgyse tudna olyat találni, aki elég jó a szememben. Akárcsak anyám. De ha már muszáj, akkor legalább egy Codyhoz hasonló rendes tag, semmint anyám idegtépő ex-sorozata. Néha nem is tudnám megmondani melyik volt a legrosszabb. Igaz a felére nem is emlékszem, és nem is akarok.
- Mert nem tudsz nélkülem létezni. - vigyorgok rá. Elárulni neki, hogy egyébként is megtaláltam volna? Nem őrültem meg. Köszönöm. Talán, ha végre egy kicsit felnőttebben kezd viselkedni, akkor leveszem róla azt a bűbájt, és sosem tudja meg. Igen, ez lesz a legjobb. A rúna úgyis jelez, ha bajba kerülne.
Mondanám, hogy Alexnek volt kitől örökölni a manipulátor szerepet, hogy megkapja amit akar, de ez most érzésem szerint nem a megfelelő idő, hogy ezzel viccelődjek.  
- Ne aggódj. Apád és én sosem egyezünk bele efféle baromságokba, mint ez az érdekházasság. Ha valaha férjhez mész, akkor azt akarom látni, hogy azért teszed, mert nyakig rózsaszín felhőkben tapicskolsz, és ez tesz boldoggá. Ezt akarod. Nem Lyidia, nem az apád, és nem én. Te. Egy ilyen döntésnek rólad kell szólnia, nem Lydia anyagi helyzetéről. - olaszok vagyunk, a család és a szerelem szent. Lehet, hogy Lydia szemében bolond a családunk, egy csomó bolond rokonnal, de nekünk így jó. Köszönjük szépen. A házassággal kapcsolatos elveinkből pedig nem engedünk. Ezúttal legyen akármilyen manipulátor Lydia nem nyerhet. Ez a rideg tényállás.  
- Ha kiakad, ha nem, a te döntésed. Ha Codyt választod nem tehet ellene semmit sem. Gondoljon bármit is. - erősítem meg a gondolatot. De azért elnézném Lydia arcát, amint rájön, hogy Alex valaki mással kavar, nem az ő gazdag, puccos kiszemeltjével. Nem is árt, ha végre hoppon marad az a liba.  
- Hát ehhez szívesen asszisztálok. Akkor is, ha megint én leszek a kizárólagos bűnbak. - vigyorgok az ötleten. Bár elég nehéz elképzelni a jelenetet, amiben Cody megszökteti Alexet az oltártól, de üsse kavics, Lydia arckifejezése mindent megérne.  


ϟ”Vannak kódok, amiket csak egy testvér tud megfejteni. És akkor minden a helyére kerül, az egész világegyetem visszazökken.”ϟ



[You must be registered and logged in to see this image.]
"Azt mondják, nem védelmezhetjük örökké a szeretteinket,
szerintem pedig ez hülyeség. Mi másra való a család?"
Vissza az elejére Go down
Alex B. Maroni
Reveal your secrets
Alex B. Maroni
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Green Park    Green Park  - Page 7 Empty2021-08-02, 16:54



[You must be registered and logged in to see this image.]

Alex & Dany

[You must be registered and logged in to see this image.]



2002 augusztus közepe

- Eléggé elrúgtad nála azt a bizonyos pöttyöst, amikor első alkalommal találkoztatok - viszonzom a mosolyát. - Az a lányszöktetés nem igazán lopta be magát a szívébe. Sejtheted, utána mennyi mindent kellett végighallgatnom rólad és apám egész családjáról...
Hogy mennyire bolondok és hogy a gyereknevelés nem összeegyeztethető a mugli léttel. Meg hogy Daniel igazán megérdemelne egy büdös nagy, atyai pofont az apámtól. És hogy ne is álmodjanak róla, hogy ezek után még egyszer elhoz Rómába. A terve azonban befuccsolt, hiszen azóta minden egyes nyaramat az olasz fővárosban töltöttem. Igaz ugyan, hogy immár évek óta Dany a bűnbak a szemében, szinte állandóan őt kapja elő szóban az én hülyeségeim miatt, de ezt mára már sikerült teljes mértékben figyelmen kívül hagynom. Hadd mondja. Én tisztában vagyok azzal, mit miért teszek és ennek semmi köze Danielhez.
- Nem is értem, miként jutottak el odáig annak idején, hogy létrehozzanak egy hozzám hasonló csodát - vigyorodom el pimaszul, mintegy akaratlanul is kimondva Dany iménti gondolatait. - Bár, van egy olyan sejtésem, hogy anyám elég szépen bevetette apámon a véla báját - esem gondolkodóba egy röpke pillanat erejéig. - Amúgy meg... - emelem fel ismét a tekintetem a cipőmről, majd folytatom: - Nem tartod furcsának, hogy apa mugli létére nem hülyül meg anyám mellett?
Hiszen Lydia teljes mértékben véla, ennek révén a mágiája minden esetben megbolondítja a férfiakat. A mágusok valamennyire ki tudják zárni ezt a mentális ellenállásukkal vagy a tököm tudja mijükkel, de az olyan muglik, mint apám... Dany is igen élénken emlékezhet még arra, hogy egyszer majdnem összeverekedtek miattam apám cukrászdájában, amikor a kasszához tettek és alig bírták őket szétszedni. Pedig még a karkötő is rajtam volt és nem is vagyok teljes mértékben véla. Csak félig. Ezért is ütött szöget a fejembe ez a gondolatmenet. Eléggé furcsállom.
- Akkor hajítsátok ki, csapjátok be az orra előtt az ajtót, cseréljetek zárat vagy költözzetek el és ne adjátok meg számára az új címeteket - sorolom fel a Danyék előtt álló lehetőségeket. - Rengeteg módszer van arra, hogy kitessékeljétek az ajtón - tárom szét a karjaimat. - Nem akarok ismét egy légtérben tartózkodni vele. Majd írok neki egy levelet, amiben elmagyarázom számára, hogy menjen ő férjhez, ha annyira szeretne egy esküvőt és le van tudva a dolog - vonom meg a vállam. Én Codyval vagyok együtt és reményeim szerint jó ideig boldogítom még a jelenlétemmel, szóval Lydia köpködjön csak valaki más levesébe.
- Tudom, hogy a barátod, de nem lesz baj - szólalok meg csendesen, hiszen ismerem annyira, hogy tudjam, mennyire nem helyesli ezt az egészet. - És tisztában vagyok azzal, hogy meleg, de ő is ugyanúgy érez, mint én. Ne aggódj, mert nincs mi miatt...
Igen, egyelőre a rózsaszín felhőkben tapicskolok négykézláb és szerintem nagy eséllyel még akkor se nyílna fel a tekintetem, ha Cody előttem nyírna ki minimum három embert. Szerelmes vagyok, ebben az esetben pedig van némi hajlamom arra, hogy szemet hunyjak bizonyos tényezők felett. Cody meleg, én vagyok az első lány az életében, akivel összejött, de pont emiatt nem ártana kissé óvatosabbnak lennem.
- Mert megírtam - öltök rá nyelvet, mit sem sejtve arról, hogy az általa adott karkötő - amelyet nem mellékesen még fürdés közben is ritkán veszek le magamról - nyomkövető bűbájjal van ellátva. Ha ez kiderülne, iszonyatosan nagy balhét rendeznék, a kis ajándékát pedig bizonyára visszaszolgáltatnám számára valamelyik testnyílásán keresztül. Az ilyesmire mindig is allergiás voltam, ezzel pedig Daniel is tisztában van.
- Lydia nagyon jó manipulátor - sóhajtok egyet Dany kérdése hallatán. - Biztos rávenne valami hülyeségre ezzel kapcsolatban, még ha az nem is rögtön a házasság lenne. Mindig kis lépésekben indít és terel a célig észrevétlenül. Ez az oka annak, hogy soha semmiben se hallgatok rá - fejezem be végül a mondandóm. Biztos vagyok ugyanis abban, hogy tényleg képes lenne belerángatni valami nemakarom-dologba az ötletével kapcsolatban. Nyilván találna valamit, amibe kapaszkodhatna.
- Kiakadna - forgatom meg a szemem. - Tuti nem tetszene számára Cody, még abban az esetben sem, ha ő maga lenne Európa hercege. Mert Lydia szerint csakis az ő választása az ideális...
És anyám - állítása szerint - a lehető legjobbat szeretné számomra. Gazdag családba akar férjhez adni, olyanba, ahol lehetek valaki és ahonnan pénzelhetem őt, hogy kényelmesen élhessen. Mert ha már volt olyan rendes, hogy megszült, akkor kér is érte viszonzásul valamit.
- Ezt a szerepkört meghagyom Cody számára, de ha gondolod, asszisztálhatsz is - nevetem el magam. Az álomkép, miszerint Cody robban be értem az igen előtt, teljes mértékben romantikus és valamiért baromira szívmelengető. Mi több, máris több hajlandóságot mutatok a frigy irányába, de csakis amiatt, hogy így végződhessen a dolog. Azért semmiféle papírt sem szeretnék aláírni és Mrs. Fenesetudjakivé-válni.



[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Daniel G. Paisley
Reveal your secrets
Daniel G. Paisley
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: Green Park    Green Park  - Page 7 Empty2021-08-02, 15:28





Alex & Dany
[You must be registered and logged in to see this image.]
Alexnek igaza van abban, hogy semmi újdonság nincs abban, hogy ha Lydia megjelenik, akkor a bál is áll mindenen. Ez már az elejétől fogva így volt. Azt hiszem, hogy így is marad. Vannak dolgok, amik nem változnak. Például, hogy a bácsikám és az a nő még egy szobában is nehezen képesek tartózkodni néhány percnél tovább. Nem is értem, hogy Alex egyáltalán hogyan... khmm... szóval értitek.
- Azért, mert anyád szerint én vagyok rossz hatással rád, és minden is miattam van. Nem tudtad? - mosolygok rá. Bár elég kellemetlen a tény, hogy ez így van. Alex pedig nagyon is tisztában van vele. Az anyja mindig is nagyon szeretett belőlem bűnbakot csinálni. Akár közöm volt a dolgokhoz, akár nem. Lydia szemében bármit is teszek örök szálka maradok. Én pedig mint jó nagy testvér mindig tartottam a hátam Alex hülyeségei miatt is. Még csak nem is kellett kérnie. Ez a bátyusok dolga.
- Szerintem ugyanez apád fejében is megfordul minden alkalommal, amikor meglátja Lydiát. Éppen csak azért nem teszi, mert mégis csak a lánya anyja. Nem akar még azzal is ártani neked, hogy még ő is Lydia ellen hangol. Az ilyesminek sosincs jó vége. - igen, szerintem a bácsikám egyszerűen Alexszel akar tapintatos lenni, és figyelembe venni, hogy szereti az anyját. Kár, hogy Lydia nem látja be, hogy a folytonos uszítással, és cirkusz generálással csak a lányának árt, senki másnak.
- Megértem, hogy mért nem akarsz. De előbb-utóbb véget kell vetni ennek a cirkusznak. Jobb volna előbb. Mielőtt az anyádtól megsüketülök, vagy tényleg a vélabájával akarja kiszedni belőlem, hogy hol vagy. - igen, az elmúlt napokban többször fenyegetett ezzel. A bácsikám meg minden alkalommal kiakadt, és újult erővel estek egymásnak. Én meg kihasználva az alkalmat angolosan távoztam. De a dolgok nem is folyhatnak így tovább. Már a saját házamba se mehetek nyugodtan haza az miatt az őrült nőszemély miatt? Én maximálisan támogatom Alex házasság ellenességét. Senki nem jobban nálam. De meg fogok bolondulni, ha ez így megy tovább. A nagyiék már így is gyanakodnak, hogy valami nincs rendben. Főleg mert Lydia is a házban lófrál rám vadászva.
- Értem. Nos, akkor próbáljátok meg. Remélem ő lesz a herceged. Az akit megérdemelsz. - ha nem, akkor meg jön majd egy másik. Ezt már csak gondolatban hozzátéve. Nem mondom, hogy örülök. De Cody rendes srác. Csak félek, hogy mi lesz akkor, ha rájön, hogy csak összezavarodott, mert Alex mentette meg. De amúgy még mindig meleg. Úgy tűnik viszont, hogy Alex nagyon beleesett. Én pedig nem óvhatom meg örökké. Szóval, csak úgy mint anyám kapcsolatainál, most is igyekszek jó képet vágni a dologhoz. Különben is, hátha Cody eléri nála, hogy kicsit felnőjön. Ami nekem az istennek nem sikerül. Ami meg azt illeti, vannak részletek, amikről tényleg jobb, ha nem tudok.
- Én megtaláltak. Csak megtartottam magamnak. - mosolyodom el. Na jó, hát a karkötő, Cody levele, és végül Alexé is elég beszédes volt. Szóval nem az én érdemem egyedül. De pokoli nehéz Lydiát kikerülni, vagy úgy tenni, mintha halvány fogalmam se lenne semmiről. Lassan többet lát Guido apja, mint a bácsikám. Ez pedig nem túl szerencsés felállás.
- És attól félsz, ha hazajössz, akkor anyád addig nyaggat, amíg el nem fogadod a hülyeségeit, mint ezt a kényszerházasság dolgot?   - teszem fel a kérdést a beszámoló után. Igen, képzelem milyen veszekedés lehetett ott. És igazán sajnálom érte Alexet, akin csattan ez az egész baromság. Mert az érdekházasság baromság. Mindig is annak tartottam. Lydia pedig akármit mond, ezt a véleményemet nem tudja felülírni. Jelentsen neki akármit a Heller név, amit úgy szeret dobálni. Nem érdekel.  
- Akár azt is megteheted. Kíváncsi vagyok anyád arcára, ha szembesülne Cody létezésével. - nem tehetek róla, hogy vigyorognom kell. Valahogy a kép abszurditása igen szórakoztató. Ugyanakkor nem akarom tudni, hogy mit tenne Lydia ha szembesülne vele, hogy ezúttal nem ér sehogyan sem célt.
- Ha pedig semmi nem segít, akkor magam szöktetlek el, ha kell az oltár elől. Becs szó. - nyújtom felé a kisujjam szórakozottan. És igen, képes lennék rá. Inkább, minthogy Alex egy életen át boldogtalan legyen valaki oldalán, akit nem szeret.


ϟ”Vannak kódok, amiket csak egy testvér tud megfejteni. És akkor minden a helyére kerül, az egész világegyetem visszazökken.”ϟ



[You must be registered and logged in to see this image.]
"Azt mondják, nem védelmezhetjük örökké a szeretteinket,
szerintem pedig ez hülyeség. Mi másra való a család?"
Vissza az elejére Go down
Alex B. Maroni
Reveal your secrets
Alex B. Maroni
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Green Park    Green Park  - Page 7 Empty2021-08-01, 11:56



[You must be registered and logged in to see this image.]

Alex & Dany

[You must be registered and logged in to see this image.]



2002 augusztus közepe

A családomon belüli viszonyok nem éppenséggel a legjobbak, habár erről egyedül anyám tehet. Már eleve nem indított valami fényesen, amikor betoppant apám életébe egy kilenc éves gyerekkel, aki tőle van. És utána már nem is erőltette meg magát különösebben. Láttam én azokat a leveleket, amelyeket Rómába küldött apámnak azzal a szöveggel, hogy emelni kellene a gyerektartást, mert alig kap pénzt utánam. Kiskoromban elhittem a bugyuta meséit arról, miszerint minden apu miatt van, de azóta nekem is meg lett a magamhoz való eszem. Minden Lydia miatt van. És szeretem - mert tényleg szeretem -, de nem fogom minden egyes hülyeségét zokszó nélkül lenyelni. Azok az idők már réges-rég elmúltak.
- Ebben nincs semmi újdonság - hümmentek egyet, hiszen amikor Lydia Rómába utazik valami miatt és apám házában száll meg, akkor is áll a bál minden egyes apróságon. Legutóbb odáig fajult a dolog, hogy inkább szállodába ment. - Miért nem hiszik el, hogy nélküled is tudok lázadni? - forgatom meg a szemeim egy lemondó sóhaj kíséretében. Nincs szükségem arra, hogy más tartsa a hátát helyettem és ebbe ezúttal Danielt se vontam bele. - Én apám helyében tuti kihajítanám azt az idegesítő perszónát - fújtatok egyet mérgesen. - Az ő háza, Lydiának nincs joga ott cirkuszolni. Ha balhézni szeretne, akkor ütögessen egy bokszzsákot vagy tudom is én, mit...
Nem kicsit van bűntudatom amiatt, mert másoknak kell elviselniük az én hülyeségem következményeit, de most is szemet kell hunynom efelett és erősnek lennem. Nem fogok visszamenni se Bécsbe, se Rómába, mert abban az esetben elismerném a saját vereségemet. Előbb vagy utóbb, de anyám rávenne az esküvőre, ha ismét hazamennék. Addig rágná a fülemet, amíg bele nem mennék a dologba. Igen erős személyisége van, de közben képes olyan jól forgatni a lapjait, hogy minden az ő javára váljon. Bosszantó tulajdonság.
- Nem megyek - jelentem ki határozottan, hiszen magamban biztosra veszem, hogy Lydia már soha az életben nem fog többé látni. Apám pedig... Nos, az majd kiderül. Vele kapcsolatban egyelőre még nem jutottam eredményre.
- Mindketten ezt akarjuk - javítom ki Danielt. - Nem erőltettem rá magam - Annyira. - Nem tudunk egymásra barátként tekinteni - ismerem el. - Pedig próbáltuk, hidd el. Rómában is végig ezen voltunk mindketten.
És mit értünk el vele? Csupán annyit, hogy azok a kimondatlan érzelmek egyre inkább elhatalmasodtak felettünk és végül a képünkbe robbantak azon a bulin. Azzal természetesen már nem hencegek el Danielnek, hogy valaki mással feküdtem össze, mert Cody már egyetlen csókjával is annyira beindított bennem valamit. Nyilván nem díjazná különösebben a dolgot.
- Nem bujkálok, itt vagyok Codynál - tárom szét a karjaim. - Arról már igazán nem én tehetek, hogy senki sem talál - vonom meg a vállam. De egyébként nem áll szándékomban hazamenni se most, se máskor. Érezzék jól magukat nélkülem. - Szerinted mivel kezdtem, amikor kinyögte az ötletet? - vonom fel a szemöldököm kérdőn. - Elmondtam neki szépen, majd megismételtem csúnyán és hangosan, végül olajra léptem. Ez azért többet mond minden szónál. Bááár... - esem gondolkodóba egy pillanatra. - Jó lenne az orra alá dörgölni, hogy együtt vagyok valakivel. Majd hazamegyek bemutatni Codyt - vidulok fel végül önelégülten. Anyám esélyesen szívrohamot kapna.




[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Daniel G. Paisley
Reveal your secrets
Daniel G. Paisley
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: Green Park    Green Park  - Page 7 Empty2021-07-31, 06:04





Alex & Dany
[You must be registered and logged in to see this image.]
Lydia sosem kedvelt engem. Mi tagadás én sem őt. Ez kezdetektől kölcsönös. Alexnek pedig nem kellett elmesélnie, hogy Lydia ellenem szokta hangolni, ha nála van. Ezt megteszi ugyanis előttem is azon ritka alkalmakor, amikor valamiért nálunk köt ki. Nyilván nem hagyja abba Bécsben sem. Arra meg már nem is akarok gondolni, hogy a bácsikámról miket hordhat össze Alexnek. Még mindig emlékszem a 9 éves kicsi Alexre, aki egy nap alatt több butaságot hordott össze a bácsikámról, mint amit addig egész életembe hallottam. Nyilván azokkal is Lydia tömte tele a fejét. Sajnos kétlem, hogy Lydia megváltozna és felhagyna ezzel a sárdobálósdival. Éppen csak azt nem veszi észre, hogy ezzel egyetlen személyt bánt. Alexet.  Szóval a húginak nincs szüksége rá, hogy még én is az anyját szidjam, bár ezt igazán szívesen megtenném. De azzal nem hiszem, hogy sokat használnék Alexnek.
- Nagyon. Anyád és apád egész nap egymással ordítanak. Vagy velem. Mert sejtik, hogy tudok valamit, amit nem mondok el nekik. A nagyiék előtt igyekezzük titkolni a dolgot, a végén hangszigetelő búbájt kellett mondanom az emeleti szobákra, hogy ne hallatszon fel a lenti cirkusz. Lassan már a konyha és a nappali közelébe se merek menni. -  sóhajtok fel végül. Kész fejfájás most otthon tartózkodni. Nem is tudom, olyan mintha üvegcserepeken lépkednék mezítláb. Az új taktika, hogy az éjszaka közepén kell felcsempésszek elég kaját a szobámba, hogy kibírjam másnapig, mert a földszínt most háborús zónának számít.
- Persze, hogy nem mondtam el. De előbb-utóbb haza kell jönnöd, és szembe nézni velük. - sosem árulnám be Alexet. Most azonban elég nagy galibát okozott az eltűnésével, és előbb vagy utóbb tisztáznia kell majd ezt az egészet a szüleivel. Mindkettővel. Nem bujkálhat itt örökké.
- Cody megírta, hogy nála vagy. De hogy együtt... biztos, hogy ezt akarod? - nézek rá aggódva és eléggé meglepetten is. Tudom, hogy Cody meleg, és lehet, hogy most csak össze van zavarodva. Hálás Alexnek, amiért megmentette, és ezt összekeveri más érzésekkel. Én csak nem akarom, hogy bármelyikük sérüljön. Főleg azt nem, hogy Alex csalódjon. Persze a szerelmi csalódás is az élet része. Tudom, hogy nem tudom megóvni Alexet tőle, mégis szeretném.
- Alex, egyszer haza kell jönnöd. Nem bujkálhatsz egész életedben. Egyébként apád tombol. Sose menne bele Lydia hülye kényszerházasság ötletébe. Jó, hát elég durván egymásnak estek. Nyilván nem értenek egyet, és sose fognak. Viszont el kell mondanod Lydiának, hogy téged ez nem érdekel. Ha pedig ezt nem tudja elfogadni, akkor apádnál maradsz.  Végleg. 17 vagy. Már nem szólhat bele. - nem akarom kioktatni Alexet, távol áll tőlem. Én támogatom. Akárhogy is dönt, de a szerelem olyasmi, amiben neki kell egyedül döntéseket hoznia, nem nekem, nem Lucának, és végképp nem Lydiának. Szóval, én tuti kiállok Alex házasságellenessége mellett Lydiával szemben, sőt még szerintem Luca is. Sok hülyeséget lenyelt Lydiától annak érdekében, hogy láthassa Alexet. Sőt még fizetni is hajlandó volt, sokszor, és sokat a nőnek, de ez most nem az a helyzet, ami felett csak úgy el lehetne menni.



ϟ”Vannak kódok, amiket csak egy testvér tud megfejteni. És akkor minden a helyére kerül, az egész világegyetem visszazökken.”ϟ



[You must be registered and logged in to see this image.]
"Azt mondják, nem védelmezhetjük örökké a szeretteinket,
szerintem pedig ez hülyeség. Mi másra való a család?"
Vissza az elejére Go down
Alex B. Maroni
Reveal your secrets
Alex B. Maroni
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Green Park    Green Park  - Page 7 Empty2021-07-30, 17:23



[You must be registered and logged in to see this image.]

Alex & Dany

[You must be registered and logged in to see this image.]



2002 augusztus közepe

Sejtem én, hogy Lydia szinte rögtön Danielt vette elő. Ezt ugyan sose meséltem el a fiúnak, de amikor Bécsben vagyok, nem csak apám, hanem ellene is megpróbál uszítani. Valamiért ugyanis képtelen elviselni, ha valakivel jól érzem magam. Dany és én pedig már az első pillanattól kezdve össze vagyunk nőve egymással, immár évek óta. Ahová ő ment, követtem én is, kislánykoromban pedig egyenesen lehetetlen volt levakarni róla. Talán pont ez is az oka annak, hogy világ életemben jobb viszonyt ápoltam a fiúkkal, mint a lányokkal. Amíg a többiek babáztak és teadélutánt tartottak egymásnak, addig én fociztam, bunkert építettem, stb... Dany barátainak többsége ugyanis az én barátom is volt tizenegy éves koromig, amíg fel nem kerültem a Roxfortba és meg nem ismerkedtem Dorával. Onnantól fogva ő volt a barátom, ráadásul akkoriban Daniel nyaranta már a cukrászdában dolgozott, egyszóval nem tölthettünk együtt annyi időt. Ha pedig mégis, azt szinte folyamatosan kettesben tettük csupán, vége szakadt a nagy bandázásoknak.
Nem sokat kell várnom Danielre, aki ezúttal pár percen belül be is toppan, nekem pedig széles vigyor terül szét a képemen. Nem tehetek róla, de annyira vicces ez az egész helyzet... Itt ülök, mindenki engem keres, csupán Dany az egyedüli, aki tud a hollétemről, noha eddig leginkább pont előle volt szokásom elrejtőzni. Prefektusként ugyanis szokása volt beleköpni a levesembe és nyakon csípni az akicózásaim folyamán. Bárhol. Bármikor. Ez mindig is fenemód bosszantott, de a tudat, miszerint szeptembertől már nem járhat hivatalosan is a nyakamra, némileg fura. Az pedig még furább, hogy már most tudom, hiányozni fog. Még abban az esetben is, ha a saját dolgom lényegében sokkal, de sokkal könnyebb lesz.
Amikor a vállamat átkarolva von magához, némileg megkönnyebbülve bújok a lehető legközelebb hozzá. Ezek szerint nem haragszik rám, noha minden oka meg lenne rá. Szép kis kalamajkát hagyhattam magam mögött odahaza, ami ugyan nem állt szándékomban, de el kellett jönnöm. Egyszerűen nem hagyhatom Lydiát a fejemre nőni, mert a végén még abba is bele fog szólni, hogy mikor vegyek levegőt. Két éve meg szerettem volna már pattanni otthonról, de eddig nem volt hova mennem. Cody képbe kerülésével viszont sokkal könnyebb lett a helyzetem.
- Nagyon rossz a helyzet? - pislogok fel a karjai közül az arcára és most még a hajborzolást is hajlandó vagyok figyelmen kívül hagyni részéről. - De ugye nem mondtad el senkinek, hogy itt vagyok? Ugye? Ha Lydia idáig követett... - nyelek egyet, majd gyorsan körbekémlelek. Sehol senki. Mondjuk, ha itt lenne, akkor már rég hallanám az ordibálását.
- Codynál lakom és együtt vagyunk - vallok színt végül, miközben óvatosan kibontakozom az öleléséből. - Ott is maradok az iskola kezdetéig - teszem azért még hozzá, mielőtt neki állna arról faggatni, hogy de amúgy mikor szándékozom hazamenni. - És a téli szünetben is inkább hozzá megyek vagy maradok az iskolában, mert Lydia teljesen kikészített - fintorodom el. - Szóval, ha velem szeretnéd ünnepelni a karácsonyt, akkor azt ezúttal nem Rómában fogjuk megtenni - csóválom meg a fejem. - Én tuti haza nem megyek addig, amíg valaki meg nem semmisíti azt a hülye pergament.
Mert hogy itt nem lesz semmiféle esküvő, abban teljes mértékben biztos vagyok. Anyám most az egyszer elég szépen elszámolta magát, már ami az én irányításomat illeti. Eddig úgy ahogy teljesítettem a képtelen kéréseit, de ez már túlmegy minden határon. Ennyire azért nekem se áll szándékomban megfelelni a szemében.



[/b][/color][/i]
[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Daniel G. Paisley
Reveal your secrets
Daniel G. Paisley
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: Green Park    Green Park  - Page 7 Empty2021-07-25, 10:50





Alex & Dany
[You must be registered and logged in to see this image.]
Alex akárhova is megy, és akármit is csinál éppen mindig a kistestvérem marad. Mindig aggódni fogok érte. Mindig vigyázni akarok rá. Még abban az esetben is, ha néha falra tudnék mászni a húzásaitól. Mint most is. Ha valaki, akkor én igazán megértem, hogy miért tette. Talán még valahol egyet is értenék vele, ha ezzel az egésszel nem engem hozott volna szörnyen nehéz, és kellemetlen helyzetbe.  
Mi is történt? Alex elszökött Lydia újabb hülyesége elől. Konkrétan a kényszer érdekházasság ötlete elől. Amit én soha és semmi szín alatt sem támogatnék. Sőt ez egy olyan dolog, ami szerintem tönkre teheti egy ember életét. Főleg ha olyan romantikus alkat, mint Alex. Igen, romantikust mondtam. Tudom én, hogy kiskorától a szőke hercegről álmodik fehér lovon. Oké, még ha tudjuk is, hogy ilyen csak a tündérmesékben vannak, akkor is. Láttam ám, hogy hányszor nézett romantikus filmeket a tv-ben, vagy anyám hány csöpögős szerelmi regényét nyúlta le olvasni. Még akkor is ha ezt szemtől szembe tagadná. Szóval én igen is hiszek benne, hogy szerelemből kell házasodni, főként, ha valaki annyira reménytelenül romantikus, mint Alex. Lydia ezzel az egész baromsággal csak tönkre tenné Alex életét. Egy újabb irreális elvárás, aminek Alex képtelen megfelelni. Remek. Erre van szükség, hogy még jobban sárba tiporja a lánya önbecsülését, ami már most is a béka valaga alatt van. Akkor is, ha Alex igyekszik sokszor nem ezt az oldalát mutatni. Én átlátok rajta.
Miért is volt ez számomra igen kellemetlen dolog? Nos, azért mert amint Lydia rájött, hogy Alex eltűnt máris jött, hogy engem vegyen elő. Mert biztos én beszéltem tele a fejét mindenféle lázadó, romantikus baromsággal. Nos ez részben igaz, még akkor is ha közben gondosan ügyeltem rá, hogy ne mondjak negatív dolgokat Lydiára. Aki viszont minduntalan engem vádol azzal, hogy ellene hangolom Alexet. Abba nem gondol bele, hogy ehhez nincs szükség rám. Megteszi saját maga is, amikor ilyenekkel jön elő, mint ez a kényszerházasság dolog is. Na meg persze azzal is vádol, hogy én rejtettem el valahol a környéken Alexet, és tudom hol van. Csak azért nem mondom meg, hogy ő agyvérzést kapjon. Hááát mit mondjak ebben téved is, meg igaza is van. Részben. Nem én rejtettem el Alexet, és nem én mondtam neki, hogy szökjön el. Ebben téved. Viszont a szobámban elvégeztem egy egyszerű bűbájt, és megtudtam merre kószál. Emlékeztek még a nyomkövetős karkötőre, amit tőlem kapott? Nos, most jól jött. Ezen felül a családi védőrúna se aktiválódott, szóval nincs veszélyben. Legalábbis nem érzi abban magát. Ami azért megnyugtató. Persze mindezt az információt megtartottam magamnak, ami nem is volt olyan könnyű feladat. Lydia már azzal is fenyegetett, hogy a véla báját használja rajtam, ha nem nyitom ki a szám. A nagyszüleim meg... hát végül egy hangszigetelő bűbájt mondtam a szobájukra, hogy ne hallják meg még véletlen se a lenti veszekedéseket. A bácsikámmal próbáljuk titkolni a helyzetet, mert az idegesség, és aggódás nem tenne jót nekik. Többnyire még Albát is beküldtem hozzájuk, csak azért, hogy lekösse a figyelmüket, és ne akarjanak lent sétafikálni.
Végül persze, ahogy az előre sejthető volt Alex végül írt nekem, és találkozóra hívott. Addig viszont, hogy mit kellett kiállnom az anyjától... hát azt senkinek se kívánom. Lydia vagy velem ordított, vagy a bácsikámmal ordították le egymást. Napok óta zeng a ház. Ami elől jobbára igyekeztem elmenekülni Albával együtt. Inkább vittem le a tengerpartra a kislányt, minthogy Lydia gusztustalan ostobaságait hallgassam Alexről, és arról hogy én milyen rossz hatással vagyok rá. Vagy éppen azt, hogy a bácsikámmal, hogy nem bírnak 2 percig egy légtérben tartózkodni anélkül, hogy egymás torkának ne esnének. Erre se nekem, se Albának nincs szüksége.
Tehát, most hogy Alex végre jelentkezett, igyekeztem körültekintően elzárni a levelét az íróasztal fiókomba, és úgy lelépni otthonról, hogy senki ne vegye észre a távozásom. Kiváltképp Lydia ne.
Így egy-két perccel a megírt találkozó időpontja után sikerült a Green Park egy eldugodtabb szegletébe hoppanálni. Majd a parkban sétálva igyekszem megkeresni a szökevény kishúgom. Végül megpillantom egy padon, és már egy kis mosollyal intve neki kezdek közeledni a padja felé. Végül lehuppanok mellé, és a vállát átkarolva húzom magamhoz, hogy a homlokára adjak egy kis puszit, és összeborzoljam a haját. Nem, erről nem fogok leszokni. Ez a nagytesók kiváltsága.  
- No lám, itt egy kis Szökevény. Tudod te mit álltam ki az anyádtól az elmúlt napokban? Zeng otthon a ház. - nézek rá, de a szám szélén játszó kis cinkos mosoly elárulja neki, hogy valójában nem vagyok rá igazán mérges.   
- Szóval mi a helyzet? Mesélj nekem szépen.



ϟ”Vannak kódok, amiket csak egy testvér tud megfejteni. És akkor minden a helyére kerül, az egész világegyetem visszazökken.”ϟ



[You must be registered and logged in to see this image.]
"Azt mondják, nem védelmezhetjük örökké a szeretteinket,
szerintem pedig ez hülyeség. Mi másra való a család?"
Vissza az elejére Go down
Alex B. Maroni
Reveal your secrets
Alex B. Maroni
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Green Park    Green Park  - Page 7 Empty2021-07-24, 20:34



[You must be registered and logged in to see this image.]

Alex & Dany

[You must be registered and logged in to see this image.]



2002 augusztus közepe

Igazság szerint fogalmam sincs, miért nem Cody lakására hívtam el Danielt beszélgetni. Elvégre, előtte nem állt szándékomban örök életemben titkolni a hollétemet. Amióta megléptem anyámtól, Cody az egyetlen, aki tudja, hol is vagyok tulajdonképpen. Mondjuk, igazi tehetség kell ahhoz, hogy ne vegye észre, miszerint nála csövezem... A fürdőt valaki minden reggel befoglalja órákra, női ruhák a szennyesben, női magazinok a kanapén és egy unatkozó tizenhét éves kamasz a telefon egyik végén, amint pont a barátnőivel trécsel a következő házibulit illetően. Egyszóval, nála könnyedén meg lehet találni szerény személyemet. És - az igazat megvallva - gyanítom, hogy Daniel eddig is pontosan tisztában volt az engem illető GPS-koordinátákkal. Néha egész egyszerűen képes a fejembe látni és kitalálni a gondolataimat. Az pedig, hogy Cody az egyetlen olyan személy, akihez mehettem Bécsből, logikusan kikövetkeztethető lehetett számára. Igen, még abban az esetben is, ha én és a srác elég rossz viszonyban váltunk el egymástól. Nincsenek ugyanis igaz barátaim Dorán kívül, arról pedig fogalmam sincs, merre is lakik a lány pontosan. Ami furán hathat több évnyi barátság után, de mégis ez a helyzet.
Egyszóval, pár nappal ezelőtt küldtem egy levelet Dany számára, amelyben leírtam a találkánk pontos helyszínét és amelyben megkértem arra, hogy - ha lehetséges - erről ne szóljon a szüleimnek. Nem véletlenül léptem meg ugyanis anyámtól, hiszen ez a kényszerházasságos ötlete már végképp kiverte nálam azt a nem létező biztosítékot. Akik igazán ismernek - vagyis Daniel -, azok tudják rólam, mennyire romantikus lélek is vagyok valójában. Szeretem a szerelemről szóló könyveket és filmeket, a tévé előtt kuksolva pedig szinte állandóan a szőke hercegről álmodoztam fehér lovon, már egészen kislánykoromtól fogva. Nem mondok tehát le arról, hogy tényleg szerelemből mehessek férjhez és nem fogom Lydia hülye álmait kergetni. Elméletileg novemberben jelentik be hivatalosan az eljegyzést, de ezt nem fogják tudni megtenni, ha nincs menyasszony, nem igaz? És talán anyám is észhez tér, ha észreveszi, hogy az egy szem lánya képes lelépni tőle. Hátha rájön végre, miszerint valami komoly baj van az agyával. Mert hogy nem normális, abban biztos vagyok.
Lehuppanok hát az egyik padra, miközben táskámat az ölembe helyezem, majd úgy várom Danielt. A park egészen nyugodt és mivel elég sok kocsma van a környéken, simán be tudunk majd ülni egybe, ha ott szeretne beszélgetni. Mondjuk, tartok attól, hogy a kötelező fejmosás ezúttal sem maradhat el részéről, hiszen az, amit tettem, nyilván az egész család életét felbolygatta valamilyen szinten. De Rómába nem mehettem, mivel apám nagy eséllyel visszaküldött volna Bécsbe azzal, hogy ezt ő majd megoldja. Aha... Mert Lydiával a mindent is meg lehet beszélni. Pont arról híresek mindketten, hogy annyira egyetértenek bármiben.



[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Reveal your secrets
Ginny Weasley
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Green Park    Green Park  - Page 7 Empty2021-04-18, 08:00



Cormac & Ginny

[You must be registered and logged in to see this image.]Bárom, hogy a meglepődöttség miatt ilyen butaságot csináltam és nem viszonoztam a csókot. Nem szeretném őt kétségek között hagyni, de most mégis azt érzem, hogy pontosan ezt csináltam. Ebben némileg a kérdése is megerősít, ezért picit elgondolkodva pillantok rá még mielőtt tovább indulnánk és picit évődöm is magamban, hogy mit lépjek, mert nem akarom elrontani a pillanatot és nem is akarok túl rámenősnek tűnni... de aztán visszahúzom őt még, és óvatos csókot lehelek ajkára, kárpótlásként az iménti tétlenségemért. Ezután már nem válaszolom meg a kérdését, hiszen úgy gondolom felesleges lenne, csak egy lelkes kis mosollyal zárom le az ügyet és hagyom, hogy tovább induljunk a felfedezőutunkon, ami egy kisebb eséssel folytatódik.
Nem igazán ijedek meg, hiszen gondoltam, hogy nem hagyják egy vidámparkban, hogy kitörjük a nyakunkat, az senkire sem vetne túl jó fényt, így csak az aggaszt kicsit, hogy félig Cormac-ken landolok, de mihamarabb igyekszem róla lekászálódni még mielőtt összenyomom szegényt, de szerencsére tényleg pihekönnyű vagyok, hála a rengeteg edzésnek és az egyébként is gizda természetemnek.
Nem sikerül kinyitnunk az ajtót, de Cory talál egy csapóajtót ami lefelé vezet. Közelebb lépek, hogy megvizsgáljam, de ahogy felnyitja azt, valami orrfacsaró bűz tör fel onnan.
- Fúj, mi lehet ez a bűz, bakker? Egy hulla van odalent vagy mi? - Fogom be az orrom és felpillantok Coryra. Nem túl biztató a körülmény, de ha más választásunk nincs, hát akkor talán tényleg csak itt tudunk kijutni. Vagy berobbantjuk az ajtót, de mi van, ha az csak mondjuk egy álajtó? Ebből a helyből azt is ki tudom nézni. Pálcámmal fényt gyújtok, lehajolok, hogy bevilágítsak a lejáróba.
- Nem tudom, szerinted mi legyen? Nézzük meg mi van odalenn? Aztán maximum visszajövünk. - Nem annyira vagyok lelkes, a meztelencsigáktól pedig még annyira sem, de hát maximum odébb lebegtetjük őket, még szerencse, hogy van pálcánk, kézzel biztosan nem nyúlnék hozzájuk. A bűz jobban aggaszt egyébként.




[You must be registered and logged in to see this image.]
Álmodd meg, tegyél érte,

Váltsd valóra!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Cormac McLaggen
Reveal your secrets
Cormac McLaggen
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Green Park    Green Park  - Page 7 Empty2021-04-06, 09:49





Ginny & Cormac

you and me makes the love complete

[You must be registered and logged in to see this image.]
     Ahogyan magam felé fordítom, és végre megcsókolom, tudom, hogy ez nem csak afféle játszadozás, amit egykoron viszonylag sok lánnyal tettem. Nem volt benne túl sok érzelem, és csak arra hajtottam. Az édes csók, amit az ajkára nyomok, most többről szól, benne van a vágyakozás, az elfogadás. Riválisokként indultunk, és talán igen, benne van, hogy valami szenvedélyes kapcsolat lehet belőle, ám nem céloztuk meg egyből az ágyat, noha itt még nem tudom, hogy nem sokkal később azon fogunk landolni. Látom, hogy mennyire meglepődik, de semmi pofonvágás, tökönrúgás nem ér, tehát még véletlenül sem akar szankcinonálni. A kérdése már-már értelmetlen, hiszen láttam ám, hogy hogyan nézett rám, most talán lányos zavarában reagálja mindezt le. Vissza se csókol, ami talán a hirtelenségem miatt volt így, de annyi baj legyen, tudom, hogy ha folytatnám, akkor már jobban bele tudnánk melegedni. – Lehet, hogy túl sokáig várattalak? – Kérdezem inkább kitérően vizslatva a tekintetét. A mosolyom nem lankad, de azért ő maga is tudhatja, hogy nem vagyok a szavak embere, nem fogok tudni csak úgy színt vallani. Más kérdés az, hogy ha csak úgy elbeszélgetünk, de hogy érzelmekről? Így inkább bízom benne, hogy kitalálható, hogy már nem akartam húzni a dolgot, ám ott a lehetőség, hogy ha úgy érzi, hogy van létjogosultsága a dolognak, netán ő maga kap le engem. Az elalélós mosolyból kifolyólag úgy fest, hogy nagyon is. Kissé felnyögök, ahogyan leesünk, ő oldalt még rám is, azért mázlimra nincsen akkora súlya, hogy gond legyen, a bordám sem törik be. Finoman kicsusszanok alóla, merő véletlenségből amolyan combközelségben érintve őt, mint aki csak lekászálódik az ágyról. El tudnék képzelni másféle ágyjelenetet is, az biztos. Ezúttal nem fogom meg a kezét, hanem az ajtót nyitogatjuk, viszont az nem nyílik. Viszont találok egy csapóajtót, ami még inkább lentre vezet. Biztos, hogy jó helyen járunk? Nem lehet, hogy ez a szellemkastély csak eredetileg volt látványosság, de valaki közben bevackolta magát ide, és a saját képére átformálta? – Lehet, hogy inkább erre.. – Nyitom fel a csapóajtót, de azonnal megüti az orromat valami durva bűz. Valami állat lehet itt lent? Lépcső vezet lefelé, néhány fokon gusztustalan meztelencsigák tekergőznek. Fúj.. Tanácstalanul nézek a lányra, vajon lemenjünk, vagy inkább törjük be az ajtót, hátha kijutunk? Lehet, hogy inkább el kéne vonulni kettesben, khm...






♫ Sway ♫ credit by lena







[You must be registered and logged in to see this image.]
hold on to what you're feeling
that feeling is the best thing [You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Reveal your secrets
Ginny Weasley
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Green Park    Green Park  - Page 7 Empty2021-03-14, 19:40



Cormac & Ginny

[You must be registered and logged in to see this image.]- Hát, szerintem nem tudnának személyre szabottan kitalálni dolgokat. Jó sok ember megfordulhat itt, azért már díj járhatna, ha annyi-féle dolgot kitalálnának. - Jegyzem meg miközben tovább haladunk egymás ölelésében. Egészen különösen érzem most magam, valahogy más ez az egész kapcsolat közöttünk mint az eddigi barátaimmal. Lehet, hogy azért érzem úgy mert már jó ideje senkivel nem kerültem közelebbi kapcsolatba és kicsit kiestem a formából - már ha ki lehet ebből - de az is lehet, hogy már idősebbek vagyunk és egészen máshogy gondolkodunk az életről. Felnőttünk és lassan már oda jutunk, hogy végzünk az iskolával és pályát kell választanunk, családot alapítani és letelepedni, de persze ez még nagyon korai lenne, hogy én azt mondjam, Cormac az igazi és vele szeretném leélni az életemet. Mondjuk eljátszom picit a gondolattal, ebből az zökkent ki, hogy megállít és maga felé fordít. Kíváncsi tekintettel kémlelem őt, várva arra, hogy mondja, mit szeretne, de meglepő módon most nem csak játékosan megérint vagy egy apró puszit ad a homlokomra, hanem szájon csókol, óvatosan csak épp egy picit, én pedig meglepődöttségemben még talán igazán viszonozni sem viszonozom, bár egy pillanatig még nézem az ajkait és elgondolkodom azon, hogy magam is viszonozom ezt a gesztust és vágyakozva rávetem magam, de aztán meggondolom és csak elalélva rámosolygok.
- Ezt miért kaptam? - Kérdezem csendben, de miközben a konyhához érünk, fintorogva pillantok be azon és szinte ennyi elég is volt mindebből, akármennyire is játéknak veszem ezt az egész helyzetet és biztos vagyok benne, hogy nem eshet bántódásunk, inkább az ellenkező irányba indulok el és miközben a lépcsőket rójuk, szinte egy-két lépés után az be is szakad alattunk és leesünk, szerencsére puhára. Fél oldalammal Cormac-en landolok, de hamar odébb helyezkedem és fel is állok szinte azonnal.
- Hát igen, ez durva lett volna. Szerinted mi az a járat? - Az ajtót azért megpróbálom megnyitogatni, de természetesen zárva van és nem hinném, hogy olyan könnyen ki tudnánk nyitni egy alohomora-val, de most még meg sem próbálkozom. Inkább a járathoz lépek és kíváncsiságommal elkezdek bekukucskálni. - Erre kellene továbbmennünk? - Beküldhetném a familiárisomat, hogy megnézze mi lehet odabenn, de az túl egyszerű volna, így még kicsit elidőzöm itt és kiélvezem a csendet és a nyugalmat, na meg azt, hogy most itt csak ketten vagyunk egyelőre.




[You must be registered and logged in to see this image.]
Álmodd meg, tegyél érte,

Váltsd valóra!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Cormac McLaggen
Reveal your secrets
Cormac McLaggen
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Green Park    Green Park  - Page 7 Empty2021-02-28, 14:29





Ginny & Cormac

you and me makes the love complete

[You must be registered and logged in to see this image.]
    - Ennek az az értelme, hogy folyamatos feszültségben tartsanak. Arra kiváncsi lennék, hogy mindez mennyire személyre szabott. Ha mindenki ugyanazt kapja, akkor unalomba fúlhat. – Ő javasolta, hogy jőjjünk ide, és nincs is ezzel semmi baj. A randi elhúzódhat sokáig, már mindketten felnőttek vagyunk, vannak elképzeléseim a folytatásról, de valahogy Ginny mellett az ahogy esik, úgy puffan tendencia érvényesül. Látom, hogy a halovány bőre milyen gyakran ég a pírtől, hiszen most is a fülébe suttogok. Szinte mindegy is, hogy mit, az ahogyan az érdekes. Nagyon érik már az, hogy valamit kezdjünk egymással, és túlságosan nincs is értelme húzni a rétestésztát, mert csak csalódás lesz a vége, így amikor felsikkant, akkor magamhoz vonom, hogy a testem védelmében haladhassunk tovább. Jó ez a szellemkastély, de folyamatosan ébren tartja a lelkesedésünket valami más iránt, így pont hogy egymással nem tudunk foglalkozni. Mégsem bánom, hiszen azért jöttünk el, hogy szórakozzunk. Kettesben lehet a kastély falain belül is. – Várj egy kicsit. – Fogom most vissza, hogy magam felé fordítsam az arcával együtt a tekintetét. Méregetem a pillantását, szinte elveszve a világos, zöldeskék kavagásban. Eddig is gyakorta összesimultunk, most hozzá is hajolok, és egy apró csókot nyomok az ajkára. Nem többet, inkább amolyan kóstolás szinten, hogy aztán a konyhához érve furcsálkodva forgassam a szememet, a húsdarabolás még nekem is sok, ám Ginny már nem esik ki a jó kedvtől, nevetve húz tovább felfelé. De neki lesz igaza, beszakad a lépcső, mi pedig lejebb esünk valami puhára, talán tollpárnák voltak a pincében. Vélhetően így van megkorreografálva az egész. – Még jó, hogy van alattunk valami.. Biztos kitörtük volna a bokánkat, ha ez igazi esés.. – Nagy nehezen lemászunk a szivacságynak tűnő valamiről, nyújtom a kezemet, hogy szemügyre vegyük a pincét, amin ablak nincsen, csupán egy zártnak tűnő ajtó, s térd magasságban valamilyen járat, amit valami fúrhatott a falban..  



♫ Sway ♫ credit by lena







[You must be registered and logged in to see this image.]
hold on to what you're feeling
that feeling is the best thing [You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Reveal your secrets
Ginny Weasley
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Green Park    Green Park  - Page 7 Empty2021-02-23, 11:39



Cormac & Ginny

[You must be registered and logged in to see this image.]Tekintetemmel követem az övét, majd hosszan figyelem és mielőtt még elindulnánk a kísértetházba, megiszom a maradék innivalóm. Eddig még nem érzem a hatását, de biztosan valami váratlan pillanatban fog beütni, ami aztán ki tudja, milyen hatással lesz majd rám. Mindegy is, a lényeg, hogy most még nem érzek semmi különöset, maximum egy kicsit többet locsogok és másként reagálok, de ez nem feltétlenül rossz.
Jó érzés, hogy átkarol és így még inkább biztonságban érzem magam. Nem szívesen szakadnék el tőle, még ha tudom is, hogy ez csak egy játék, ez nem igazi kísértetkastély. Már nem abban a bizonyos gondolatban.
- Tudom, hogy a játék része, csak biztos, hogy hirtelen valami ki fog ugrani elénk vagy majd jól ránk ijesztenek. - Tekintek ismét fel rá, nem szeretem a váratlan fordulatokat, legalábbis mindig igyekszem felkészülni egy előttem álló veszélyre, és ez most határozottan nem sikerül, ahogy a sikkantás is jelzi mindezt. Ahogy a fülembe suttogja a szavakat, én csak elvigyorodom és kicsit kérdőn tekintek felé. - Nem terveztem, úgyis te fogsz majd hazavinni. - Ugyan ha akarnék, nyilván el tudnék hopponálni Roxmortsba, de mivel igazán jól érzem magam, ezért ez meg sem fordulna a fejemben. Még csak nemrég jöttünk és máris sokkal többet nevettünk mint eddig bármikor, így ki szeretném használni az alkalmat és megragadni az összes lehetőséget, ami az időnkbe belefér. Szerencsére már nem vagyunk tizenhat évesek, hogy takarodót kelljen fújni számunkra és időbe visszaérni, sötétedés előtt az iskolába, addig maradunk ameddig csak jólesik és ahogyan csak jólesik.
- Hát ez egy erős kezdés, vajon mi vár még ránk odabenn? - Haladok el a nyitott ajtók mellett és izgatottan várom, hogy mi fog történni következőre. A pókhálós folyosó már amúgy is elég rémisztően hat ebben a fényben, a kissé dohos, elhagyatott szag pedig még rátesz egy lapáttal. Hűvös is van idebenn, nem tudom, hogy ez még a szellem visszamaradó hatása e. Ahogy felszólít, hogy vigyázzak, egyből lecsapódik elébünk az a bárd. Jól megvan ez tervezve, tudják, hogy mikor és merre vagyunk, de azután pedig vissza is húzódik és óvatosan átlépve azt tovább folytatom az utunkat.
- Hát, jól csinálják azt meg kell hagyni. - Forgatom meg a szemeim miközben a ház konyha részébe érünk és ott egy ember halál nyugodtan a pulton darabol valami véres húscafatot. Ahogy lassan felemeli a fejét az érkezésünk hallatára, dühös tekintettel és felemelt bárddal indul meg az irányunkba, mire én megragadom Cormac kezét és a lépcső felé kezdem el húzni, kicsit nevetve, de mégis eljátszva az áldozatot. Legalább megnézzük az emeletet is, már ha nem szakad be persze közben alattunk a romos - korhadt falépcső.




[You must be registered and logged in to see this image.]
Álmodd meg, tegyél érte,

Váltsd valóra!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Cormac McLaggen
Reveal your secrets
Cormac McLaggen
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Green Park    Green Park  - Page 7 Empty2021-02-19, 14:54





Ginny & Cormac

you and me makes the love complete

[You must be registered and logged in to see this image.]
   
- Cöh..  – Legyintek fejrázva, igenis cikinek érezném, ha ő segítene nekem. Jó, ha az ember nagyon felönt a garatra, van, hogy támogatja valaki, de azok jellemzően haverok, nem pedig cuki vörös lánykák, akik egyébként nagyon is megdobogtatják az ember szívét. Ha visszanézek a pár évvel ezelőtti önmagamra, akkor biztosan le akartam volna teperni, mocskos dolgokat művelni, most pedig olyan finoman ismerkedünk, hogy még egy csókig se jutunk el. Na nem mondom, hogy nem jár ez a fejemben, főleg, hogy legutóbb még a számat is megnézte, ebből már sejthető, hogy nem utál annyira, mint a Weasley-k többsége. És hát bevallom rászolgáltam, hogy ellenszenves legyek a családjának. Nem szokásom játszani a szépfiút, törtető vagány vagyok, van egy bizonyos hírhedt kultuszom, mégis az utóbbi időben kezdenek hidegen hagyni azok a lányok, akikkel csak úgy egymásnak lehet esni a könyvtár tiltott részlegében. Mégis, ha belegondolok, hogy még egy csók sem csattant el, már úgy összeborulunk, mintha gyakorlott pár lennénk, valahogy sejtem én, hogy az egymásra hangolódás nem szakaszosan történik, hanem ha valahol átszakad bennünk minden, akkor tényleg lekerül minden ruha. Sőt, azt hiszem neki sem lenne ellenére, hiszen egyértelmű, hogy forr közöttünk a levegő. – Nalátod, te vagy a gyengébb nem.  – Vigyordok rá pimaszul, holott pontosan tudom, hogy nem szerencséje volt, simán erős, és ügyes, nem csoda, ha állandó rivalizálásról szól az életünk, amióta csak elkezdünk elmélyülni egymás társaságában. Adogatjuk a labdát oda és vissza, pont ettől marad fent az izgalom. Megyek utána, ahogyan húz, s olykor azért körbe is forgatom a tekintemet, itt aztán alaposan el vagyunk bújva mindenki elől, s mindkettőnket hajt a kiváncsiság. Griffendélesek vagyunk, nem hátrálunk meg - Gyanus? Ez csak a játék része. – Hiába fogja át a karom, én inkább kitárom, hogy az ölelésembe vonjam, s csak felnevetek. – Remélem nem kell gyorsan hazamenned, mert kár lenne gyorsan elválni.  – Súgom a fülébe évődve, vicces ugyan a helyzet, számomra nem ijesztő, de a sikkantásától feltámad bennem a védelmező, hős lovag. – Menjünk beljebb. Ez még csak a bejárat. – Lépdelek beljebb, immár nem a kezét, hanem a derekát fogva, a véres lábnyomok után csak szépen, mint egy nyomozó páros. – Vigyázz!  – Tartom fel a kezemet magunk előtt, de nincsen rá szükség, ez is mindössze ijesztgetés, előttünk egy lépéssel lecsapódik egy véres bárd, hogy aztán visszahúzza egy csörlő a következő belépőket megijesztendő. – Ez az egész csak arra jó, hogy feszkóban tartson. Tudod, parázni jó.






♫ Sway ♫ credit by lena







[You must be registered and logged in to see this image.]
hold on to what you're feeling
that feeling is the best thing [You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Reveal your secrets
Ginny Weasley
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Green Park    Green Park  - Page 7 Empty2021-02-13, 11:07



Cormac & Ginny

[You must be registered and logged in to see this image.]Kicsit felkuncogok a kijelentésén, de végül egyetértően bólintok rá.
- Hát, megpróbálkozhatunk vele, ha gondolod. Mondjuk egy lebegtetőbűbáj biztosan nagyon sokat segítene. - Elvégre varázslók vagyunk, akkor használjuk is ezt ki és szerencsére valószínűleg csak a motorig kellene ellebegtetnem és itt, egy varázslókkal teli vidámparkban és a környékén igen kicsi lenne az esélye annak, hogy mondjuk egy mugli meglásson. Leleményes is tudok ám lenni, de azért a fiú szavaiból ítélve erre nem lesz szükség. Hál istennek.
Jól érzem magam vele, sikerült teljesen felengednem. Nem bámon abszolút, hogy ide jöttünk el erre a randira, mert az iskolában amúgy is végesek a lehetőségeink és az, hogy többen is körülöttünk lézengnek, nem szül semmi jót. Biztos alapot adtunk volna néhány pletykának és már a múltkori bulis eset óta is több oldalról jöttek felém a kérdések, hogy mi akkor most együtt vagyunk -e Coryval? Mondjuk még őszintén nem tisztáztuk a közöttünk lévő kapcsolatot, hisz még a csókig sem jutottunk el, de ezt sem bánom túlságosan, mert nem szeretnék előre rohanni... mint ahogy már megtapasztaltam az évek során, abból sosem alakul ki semmi jó. Azért reménykedve és bizakodva állok ehhez a helyzethez, hiszen évek óta senkivel sem éreztem ennyire jól magam mint vele. Kicsit el is taszítottam magam mellől az embereket ha őszinte akarok lenni, de ez nem azért volt, mert senkitől nem akartam semmit, csupán úgy döntöttem, jobban fogok koncentrálni a karrieremre és arra, amit igazán akarok.
- Köszi, ez igazán udvarias volt tőled. - Nevetek fel ismét, de amúgy igen versengő típus vagyok és nem szeretem, ha hagynak nyerni. Inkább viselem a kudarcot, de abból is erősödöm és lehet, hogy a következő alkalommal már bizony megfordul a kocka. Ám nem akarok ellenkezni, így tovább állunk és egy pillanatra letekintek az összekulcsolt kezünkre, majd vissza rá, ahogy a kísértetkastély felé haladunk. Kérdeznék tőle, egy pillanatig talán ez látszik is az arcomon, de végül visszakozom és a tekintetem a bejárat irányába fordítom. A véres lábnyomok nekem sem kerülik el a figyelmem.
- Hú, ez nagyon izgi. Nézzük meg! - Előre indulok és magammal húzom. Nem vagyok egy félős alkat én sem, azt pedig biztosra tudom, hogy ez a kísértetkastély csak játék, így hát nem történhet velünk semmi baj, még körbejárjuk. Ahogy a pókhálós folyosón elindulunk, a tompa fények meg-megrezzennek és a falakon lévő rémisztő festmények szemei is megmozdulnak. A falon véres kéznyomok és lekarmolt tapéta látszik ahogy haladunk előre. A síri csend csak még rémisztőbbé teszi az egész helyet. - Ez elég gyanús, nem? - Ahogy ezt kimondom, az egyik ajtó kicsapódik, majd egy szellem lóháton vágtat át rajtunk, megforgatva kardját és a hideg érzéstől megborzongok, és kicsit fel is sikkantok a meglepődöttségtől. Az ajtó ahogy kinyílt, panaszos hangok, elhúzott jajjogás hallatszódik, majd néhány céltalan tárgy reppen felénk. Óvatosan kukucskálok be rajta amikor épp biztonságosnak tűnik a terep és nem várható, hogy fejbekólintanak egy fajátékkal vagy egy vázával.
- Ó, hát azt hiszem ez csak egy padlásszörny. Nálunk is lakott egy otthon, de aztán apa megelégelte, hogy a nénikém régi holmijait szétdobálta az udvaron és kiköltöztette. - Ártalmatlan jámbor lény, csupán kissé bugyuta szegénykém. Azért így elsőre nem erre számítottam, és kicsit valóban megborzongtam.




[You must be registered and logged in to see this image.]
Álmodd meg, tegyél érte,

Váltsd valóra!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Cormac McLaggen
Reveal your secrets
Cormac McLaggen
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Green Park    Green Park  - Page 7 Empty2021-01-26, 15:04





Ginny & Cormac

you and me makes the love complete

[You must be registered and logged in to see this image.]
    - Először is, tiszta szégyen lenne, ha neked kéne visszacipelni. Másfelől aki ilyen profi kviddicsben, ráadásul hajtó, annak legyenek izmai elbírni a pasit is. – Nem mondom ki, hogy a pasiját, hiszen az már túl direkt lenne. Így is randizunk, s egyre közelebb kerülünk egymáshoz. Tudom, hogy van vagy hat bátyja, de ha kell, minddel elbírok, ha elkezdenének fenyegetőzni. Ám kétlem, hogy Ginny olyan lány lenne, aki ne kérné ki magának azt, hogy mások mondják meg, hogy hol is a helye. Ahogyan megkóstolom az ujjáról a fagyit, mintha odafagyna a nevetés, valahol kezdjük már sejteni, hogy ez több, tartalmasabb, mint amire korábban, vagy netán évekkel ezelőtt gondoltunk. Mindenesetre jól tettük, hogy adtunk egy esélyt annak, hogy ne csak az iskola falain belül, de azon túl is találkozzunk. A Roxfortban gyakoriak a vizslató tekintetek, nem véletlenül, hogy ott volt a szőke lány, Sadie is, na meg Ginnyt is sikerült valakinek leperolnia, amiért nem álltam jót magamért. Nem akarom kisajátítani, hiszen végülis nem vagyunk hivatalosan együtt, mégis ösztönösen felkaptam a vizet. Ha valakit én kinéztem magamnak, elég furcsa is lenne, hogy ha ennek ellenére mégis valaki ilyen arcátlanul bepróbálkozik. – Áh, csak hagytalak nyerni, hogy most neked is legyen sikerélményed, ha már majdnem kényszerleszálltál a seprűmmel. – Engedem el a kezét, de csak annyira, hogy ledobjuk magunkról a kviddicsszerelést, utána ismét az ujjaira kulcsolom az enyémet, s az általa javasolt kísértetkastély felé igyekszünk. Nem tudunk mindent hosszasan kipróbálni, arra több nap se elegendő. Most csupán ismerkedünk a hellyel, hogy legközelebb, ha visszatérnénk, már tudatosabban választhassunk. A szellemkastély bejáratnál bátran megindulok, nem vagyok egy félős alkat, főleg mivel ez csupán játék, így csak arra kell figyelnünk, hogy ne szakadjunk el egymástól. Már érik az, hogy ha a világtól ennyire el vagyunk bújva, akkor egymásra is hangoldóhatnánk, ám nem biztos, hogy jó ötlet, hogy akkor tegyük, amikor bármikor a nyakunkba eshet valami. – Nézd! Véres lábnyomok.   – Mutatok le a hideg kőpadlóra, amelyek egy pókhálókkal teleszőtt folyosóra vezetnek. Vajon itt mit találunk?







♫ Sway ♫ credit by lena







[You must be registered and logged in to see this image.]
hold on to what you're feeling
that feeling is the best thing [You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Reveal your secrets
Ginny Weasley
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Green Park    Green Park  - Page 7 Empty2021-01-11, 07:23



Cormac & Ginny

[You must be registered and logged in to see this image.]Kifejezetten tetszik Cory játékossága és vakmerősége, sokszor ez fogott meg a pasikban, akikkel eddig kapcsolatom volt. Mindig a kalandot keresem, nem szeretem az unalmas, eseménytelen kapcsolatokat, de ez szerintem eddig is egyértelmű lehetett a srácnak. Sok határt nem tudtam átlépni az évek folyamán, volt amit nem is akartam és volt amire pedig nem lett volna lehetőségem, de ez már mind a múlté és most másként nézek a jövőmre, már a magam útját járom és ezzel pedig igen sok lehetőségnek nyitok kaput, amik remélhetőleg a jó irány felé fognak majd terelgetni a későbbiekben.
- Rendben, de nem ígérhetem, hogy el foglak bírni és nehéz hazavonszolás lenne, senkinek sem jó... - Tekintetem mosolyog, az italom pedig lassan fogy, de már ígyis kezdem érezni, hogy kicsit megfogta a fejem. Ritkán iszom és ez meg is látszik, de olyankor sokkal szókimondóbb leszek, még merészebb és kevesebb dolgot tartok meg magamnak. A játékba is azonnal elsőbbséget érzek, nem várok, csak dobok és miután sikerül célba találnom és Cory-t ellepi a fagyi, nevetés tör ki belőlem.
Ez a nevetés csupán csak addig tart, ameddig hasonlóképp meg nem kóstolja a fagyit az én ujjamról. Kicsit sikerül ismét elvesznem a tekintetében és elvörösödnöm is, de most hamar kapcsolok, és a táskámból előveszek egy zsepit, amivel elkezdem letörölni a fagyit az arcáról. Könnyebb lenne ugyan varázslattal eltüntetni, de valamiért most ez eszembe sem jut, így kicsit elidőzök, aztán pedig vállalom a következményeket, egyértelműen.
- Ne kímélj! - Nem is számítottam amúgy másra, ha már én is jól beterítettem őt a fagyival, akkor ez visszafelé is menjen, nem akarok kihátrálni a témából, hiszen így izgalmasabb sokkal a helyzet, na meg aztán lehet, hogy Corynak el sem sikerül találnia a célt és megúszom a fagyizást.
- Láttam egy kísértetkastélyt is nem messze innen, utána oda is bemehetnénk. - Vetem fel az ötletet, nem tudom, hogy a fiúnak volt e esetleg más terve, de ez csupán egy lehetőség, nem állok ellen semminek sem. Időnk mint a tenger, a vidámpark pedig igen nagy.




[You must be registered and logged in to see this image.]
Álmodd meg, tegyél érte,

Váltsd valóra!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Cormac McLaggen
Reveal your secrets
Cormac McLaggen
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Green Park    Green Park  - Page 7 Empty2021-01-08, 09:00





Ginny & Cormac

you and me makes the love complete

[You must be registered and logged in to see this image.]
   
Néha eltűnődöm, hogy vajon milyen fiúkkal láttam az elmúlt években. Ha arra gondolok, hogy bárki akár csak megérintette, máris dühbe gurulok. Nem vagyok éppen féltékeny jellem, akit akartam, úgyis meg tudtam szerezni, vagy csábítással, vagy ellentmondást nem tűrően, de valahogy elképzelésem sincsen, hogy Ginny hogyan pasizott. Sőt, azt sem, hogy mennyire komoly kapcsolatai voltak. Én mondhatni már túl vagyok mindenen, noha inkább felületes ismeretségeim voltak, ám ő ennél lényegesen komolyabbnak tűnik. – Lehet, hogy az a cél? – Nevetek vissza, ám mégsem akarom, hogy úgy tűnjön, hogy csak bódult állapotában vagyok képes nála bármit is elérni. Nem, nálunk pont attól működik, hogy feszegetjük a határokat, néha odaszúrunk játékosan, ám egyre inkább egymásra tudunk hangolódni. Nem csoda, hogy nem egy hagyományos randit gondoltam, szeretem, ha nincsenek érdemben játékszabályok. Felvesszük a felszereléseket, látványosan felnevetek, ahogyan mellé sikerül dobnia, de ez talán még csak a kezdeti izgalom, már várom is a következő labdát. Próbálom elkapni a fejemet, de nem túlzottan sikerül, még szerencse, hogy csak az arcomra spriccel, nem pedig a szememben. Végignyalom az államat, de jobban nem érem el. A lány már közelebb is lép, elkapom a kezét, miután lenyalta róla a fagyit, és gondolván egyet, én magam is az ajkaim közé emelem az ujját. – Ez tényleg finom. Megköszönöm, ha letörlöd. – Állom a tekintetét, lehet, hogy ez nem volt éppen a legjobb játék, amit kitalálhattunk, mert már megint nem a játékra, hanem egymásra koncentrálunk. A régi eszemmel azt mondanám, hogy mit nekünk a gyorsaság, essünk már most egymásnak, de valahol legbelül érzem, hogy a vöröske ennél különlegesebb, ezért várok ki ennyit. Ráadásul ha még zavarba is hozhatom, fürödhetek a pírjében, az az igazi diadal. – Lehet, hogy fordítva kéne, hogy te vagy az őrző.. – Dobom be az ötletet kaján mosollyal, igenis legyen ő a célpontja a fagyinak, khm..








♫ Sway ♫ credit by lena







[You must be registered and logged in to see this image.]
hold on to what you're feeling
that feeling is the best thing [You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Reveal your secrets
Ginny Weasley
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Green Park    Green Park  - Page 7 Empty2020-12-30, 10:49



Cormac & Ginny

[You must be registered and logged in to see this image.]Valahogy olyan könnyűnek érzem ezt az egészet kettőnk között. Talán hasonló stílusunknak könyvelhetem ezt el vagy épp a közös érdeklődési körnek, de ő mégis egészen más mint a többiek akikkel eddig dolgom volt. Nem mondom, mindenféle helyzetbe belekeveredtem már, megéltem a viszonzatlan szerelmet és a lánykori rajongást, de ahogy telt múlt az idő, nekem is egészen mások lettek az elképzeléseim, mások lettek a vágyaim. Néhány éve még biztosan nem gondoltam volna, hogy egyszer majd Cory közelében kötök ki, sőt, igazán talán még néhány hónappal ezelőtt sem, de nem csalódtam és egyáltalán nem bántam meg, hogy jobban megismerkedtünk. Nyilván vannak közöttünk banális ellentétek is, de ez jó alapja minden kapcsolatnak, hiszen ha teljesen egyformák lennénk, halálra unnánk magunkat. Nekem pedig mindig pezseg a vérem, mindig a kihívásokat keresem, senki nem mondhatja, hogy nem születtem igazi Griffendélesnek.
- Hát ha ez nem üt ki, akkor semmi. - Picit felkuncogok, de ez a kuncogás már inkább rövidke nevetéssé változik amikor meglátom, hogy Cory a nedves kezével törli meg a szemét és belekeni az italt, de szerencsére, nem tart sokáig a vakoskodás, így tovább folytathatjuk utunkat és ízlelgethetjük még a koktélt, ami úgy második, harmadik ízlelésre egészen megszokható már. Tudom, hogy nem szabad gyorsan leöntenem, mert akkor biztosan becsípek és nem akarok leégni a fiú előtt. Mondjuk ő pont az ellenkezőjét teszi, amire kap is egy elismerő pillantást, de talán az ő szervezete jobban hozzá van állva ehhez.
Ahogy sorra kerülünk és a felszerelések már rajtunk vannak nem habozok sokáig, beállok a kijelölt helyre lerakom magam mellé az én három labdámat. Célzok, az első labdát tökéletesen mellé dobom, egy kicsit fel is háborodok ezen, de elnevetem azért magam. A következőre sokkal jobban koncentrálok és jó erősen elhajítom, majd telibe a közepébe és még gondolkodni sincs időnk, Cory felé máris vaníliafagyi lövell ki. Az utolsó labdát már el sem dobom, úgy nevetek, de tudom, hogy ezt még visszakapom természetesen.
- Adjak... adjak egy zsepit, hogy letöröld? Még a végén nem fogod látni a célt.- Közelebb lépek hozzá és az ujjammal letörlök egy kis fagyit az arcáról, hogy megkóstoljam. Tekintetem azért végig az övében van, mosolyog, most jobban, mint eddig. - De legalább finom. Ezért már megérte.




[You must be registered and logged in to see this image.]
Álmodd meg, tegyél érte,

Váltsd valóra!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Cormac McLaggen
Reveal your secrets
Cormac McLaggen
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Green Park    Green Park  - Page 7 Empty2020-12-23, 14:58





Ginny & Cormac

you and me makes the love complete

[You must be registered and logged in to see this image.]
   
Valahogy azt hittem a kviddicspályán, hogy megosztó személyiségem esetében is úgy fog működni, hogy elismeri ugyan a kviddicshez való érzékem, ám a sármom nincsen rá hatással. Jó pár lány utál a Roxfortba, van egy előéletem, amely alapján nem éppen kedvesek rólam az emlélek. Még akkor is, ha legalább két éve felhagytam már a kicsapongó stílussal. A legutolsó Ginette volt, vele se nagyon vettem komolyan magamat, és már tényleg kezdek beleunni, hogy mindig magányos az utam. Ginny ellenben mégsem utál, sőt, az első percről kezdve pattognak, vagyis inkább lángra kapnak a szikrák. Úgy játszadozunk egymással, mint két rivalizáló kölyökkutya. Mégsincsen semmi arrogancia, vagy bántó ebben a játékban. Megkapjuk az italainkat, gálánsan fizetek, nem csupán azért, mert tudom, anyagilag nem állnak egy Malfoy szinte. Most én vagyok a lovagja, ennyit bőven megérdemel, ha a múltkori buli olyan bután sült el, tényleg ostobán viselkedtem. – Egészségedre. – Koccintom oda az övéhez a sajátomat, épp csak annyira, hogy a játék kedvéért kilöttyenjen egy korty. Ezúttal én figyelem az ajkát, mintha azt méregetném, hogy a zöldeskék italtól milyen ízű lenne majd netán így is összefonódni. Amikor mindketten ugyanazt eszik vagy isszák, akkor abban van valami vadító. – Na ugye, hogy megmondtam. – Még a szemembe könny szökik. Az egy dolog, hogy imádom a csípős dolgokat, de egy szóval sem mondtam, hogy bírom is. Aztán okosan az előbb a kezemre löttyent ujjammal dörzsölöm meg a szememet, amivel már a pilláimra is sikerül kenni. Nem vagyok éppen túl logikus. Azért csak sikerül gyorsan kipislogni, és el is nevetem magamat, szeretem az őrült kalandokat. – Lássuk akkor csini. Tudod, hogy nem is akarok kíméletlen lenni veled. Adjunk bele mindent. – Felveszem én is a szereléseket, hiszen az italt jó gyorsan felhajtottam végül, ki tudja, hogy milyen éjszakám lesz, ám sosem szoktam megbánni semmit. Tudom, hogy durván kétértelmű szoktam lenni a lánnyal, de amíg nem vágott pofon, addig szívesen feszítem tovább a húrt. Megnézem, hogy hova kéne állni az előző páros alapján, aztán intek a vöröskének, hogy durvulhat.








♫ Sway ♫ credit by lena







[You must be registered and logged in to see this image.]
hold on to what you're feeling
that feeling is the best thing [You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Reveal your secrets
Ginny Weasley
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Green Park    Green Park  - Page 7 Empty2020-12-16, 18:26



Cormac & Ginny

[You must be registered and logged in to see this image.]A múltkori találkozásunk és a buli azért hagyott némi nyomot maga után. Természetesen megértettem, hogy miért ilyen, hiszen beszéltünk már róla, de nem vagyok egy kis törékeny virágszál, magam is meg tudom oldani a feszült helyzeteket. Tudom, hogy valószínűleg nem ezt gondolja rólam, vagy legalábbis nem teljesen, de az évek alatt sikerült megedződnöm és kiállnom magamért, talán pont ez miatt vagyok sokszor olyan hirtelen és meggondolatlan is. Nem kérem, hogy kárpótoljon a történtekért, csupán meg akarom még jobban ismerni és úgy vélem, ez egy igen jó lehetőség arra, hogy közeledjünk egymáshoz. Mert amúgy tetszik a hevessége, az elszántsága és a versengés, amit már az első pillanattól kezdve megtartottunk egymás felé... van benne kihívás és nagyon kíváncsi vagyok arra, hogy mit tud mutatni még.
- Tudod, hogy én is szeretek versengeni. - Egy apró nosztalgia fog el a múltkori kviddics pályán történt játékunkról, akkor kezdődött úgy igazán minden, ha ezt lehet így mondani. Kacsintok is rá egyet egy szélesebb mosoly kíséretében, még ugyan semmihez sem nyúltunk, semmihez sem fogtunk hozzá, de máris levakarhatatlan a mosoly az arcomról. Igazán felszabadító érzés már ez is, hogy kiszabadultunk és itt vagyunk, a nagy hajrában szükség van némi pihenésre is, én pedig hajlamos vagyok ezt elfelejteni és csak akkor megtenni ha valaki noszogat. Közben odaérünk az italoshoz, sorba állunk és a lehetőségeket taglalom. Cory megjegyzése csak egy kis szemforgatást kap és ahogy a hajamba túr, én finoman oldalba bököm játékosan, majd felnevetek.
- Kettőt kérek abból a sötétzöld és kékes italból. - Mutatok rájuk amikor az eladóhoz érünk. A szín nem minden, de ezt választják a legkevesebben akiket megfigyeltem, hogy alkoholos italt vásárolnak és hát gondoltam akkor ez biztosan nem lesz valami gyaloggalopp. Legalább a fiú öröme is meglesz, de aztán még ki tudja... Át is nyújtom neki a poharat és lassan kiandalgok a sorból. - Hát, egészségedre. - Nyújtom felé a sajátomat és koccintásra invitálom, majd belekortyolok ezután és ahogy lemegy az első korty, zöld alma és kivi ízét érzem, finom, de ahogy eltelik pár pillanat, már érezni a maró alkoholt. Egy "fúú" elhagyja a szám, izgalmas párosítás, mondjuk a kék még nem jöttem rá, mi lehet a színek között.
- Rendben én benne vagyok. Csak mondom, hogy jól célzom. - Kacsintok rá, incselkedve kicsit és a legközelebbi ilyen játékosbódéhoz indulok. Mivel szerencsére nem sokan állnak itt sorban, így hamar előre kerülünk és ahogy az eladó a kezünkbe adja a felszereléseket, én kihívóan a partneremre tekintek. - Itt most nem tudod kivédeni a góljaim, McLaggen. - Nevetek kicsit mielőtt elkezdjük a játékot. Ha tippelnem kellene, azt mondanám, hogy mindkettőnk fagylaltos képpel fog végezni a játékban.




[You must be registered and logged in to see this image.]
Álmodd meg, tegyél érte,

Váltsd valóra!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Cormac McLaggen
Reveal your secrets
Cormac McLaggen
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Green Park    Green Park  - Page 7 Empty2020-12-05, 14:46





Ginny & Cormac

you and me makes the love complete

[You must be registered and logged in to see this image.]
   
Szinte kezdünk összetapadni, s annak ellenére átkarolva haladunk, hogy így ha nem vesszük fel egymás lépteinek ütemét, könnyedén nekieshetünk a másiknak. Mégis, oly könnyedén megy ez, semmi bénázás, hogy valóban úgy érzem, nem csak udvariasságból fogadta el a felvetésemet, hogy találkozzunk iskolán kívül is. Nem arról van szó, hogy kárpótolni akartam az elrontott buli miatt. Nem feltétlenül én voltam a hibás, hogy csak úgy letapizta valaki, de úgy elborult az agyam, hogy semmivel sem vagyok jobb, mint aki lilára szorongatta szegénynek a karját. Azért mert ilyen cuki vörös, még nem kéne őt holmi tárgynak, törékenynek tekinteni. Igenis egy hölgy, aki megérdemli a körbeudvarlást, csodálatot. Én mondjuk sosem lennék holmi papucs, de ha ki tudnám taposni a belét annak, aki bántja, hát mivel vagyok jobb? Mégis, ezúttal felhőtlen a jókedvünk, én is elűzöm a borongós gondolatokat, hiszen itt lenne az ideje olyan életet élni, ami méltó a családom nevéhez. A McLaggenek mindig híresek voltak a bátorságukról, a kapcsolataikról, ám én nem állnék be a sorba, hogy auror legyek. Manapság mindenki erre a pályára vágyik, nincsen benne semmi egyedi. Bár kviddicsjátékosnak kiváló vagyok, ám lassan már nem a játékkal kéne foglalkoznom, hanem hogy mihez kezdek az életemmel. Az auror diploma karnyújtásnyira van, ám csak arra lesz jó, hogy bizonyos ajtókat megnyisson. – Csakis. Tudod, számomra nem az az érdekes, hogy mit taníthatunk egy lánynak. Az uncsi. Versengeni viszont.. na abban máris kihívás van. – Felelem vállvonós mosolygással. A borostám most amolyan kétnapos, még éppenhogy karcol, ezen simítok most végig. Na igen, két griffendéles nagy zsiványáságokra képes. Ráadásul Ginny olyan játékosan évődik velem, hogy kezdem azt hinni, hogy már nem utál annyira, mint évekkel ezelőtt, amikor csak a nagy szám miatt forgatta a szemét. Bólintok, mert azt akarom, hogy tudja, hogy én ott leszek, hogy megvédjem, ha szükséges. Nem akarom én kisajátítani, de hazudnék, ha azt akarnám mutatni, hogy hidegen hagy, hogy mi történik vele. – Csípős.. Ez jól hangzik. Olyan kell, ami nem csak az ember nyelvét marja szét, hanem a gyomrát is. – Felelem halálosan komolyan. Hiszen én vagyok az, aki fejjel megyek a falnak, fogadásból megeszik egy kosárnyi doxitojást, és hasonlók. Mielőtt még italt választana, az összegalyodott bújásunk közepette észre veszem, hogy a számat figyeli. Félmosollyal hajolok közelebb, de csak azért, hogy finoman beletúrjak a hajába. Na nem, csak semmi több. Akkor rá bízom az ital választást, és amint megvan, fizetek is, méregetve, hogy mit kaptam tőle. – Egy olyan szines góllövősre gondoltam, ahol ha betalálsz, vanilifagyit lő ki  másik arcára a játék.. – Bököm oldalba vigyorogva, na de nem annyira, hogy kilötykölja a koktélját.







♫ Sway ♫ credit by lena







[You must be registered and logged in to see this image.]
hold on to what you're feeling
that feeling is the best thing [You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Reveal your secrets
Ginny Weasley
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Green Park    Green Park  - Page 7 Empty2020-11-26, 18:50



Cormac & Ginny

[You must be registered and logged in to see this image.]Tekintetemen is látszik, hogy teljesen egyetértek vele a kijelentésében. Nekem is a levegő a lételemem, de ezt ő is nagyon jól tudja, hiszen a kviddicsben tudom csak kiadni igazán magamból a dolgokat, ott egy komoly, elszánt nőként vagyok mindig jelen. Az életem többi részében viszont kicsit néha alábbhagynak ezek a jelzők, de természetesen ha kell, akkor elő tudom venni magam és igyekszem a tőlem telhető legjobban adni azt amit gondolok. Valahogy ez a két jellem összeforr és kiegészíti egymást, de aki nem ismer, az ezt nem is tudhatja igazán.
Ahogy már belépünk a vidámpark ajtaján mindkettőnkön némi rajongást látok. Csak mesélek Corynak amiről hallottam eddig, de már szívesen belevetném magamat valamibe. Annyi minden történik körülöttünk, annyi varázsló és boszorkány suhan el mellettünk, hogy egy kicsit azt érzem, mindjárt elveszek. Mintha a fiú ezt megérezte volna, hiszen utat tör magunknak és én közelebb lépve hozzá szorosan mögötte sétálok, míg nem kiérünk egy ritkásabb részre.
- Nem gondolom, hogy mindenben te lennél jobb. De ezt most egy kihívásnak szántad? - Megyek bele a kis játékba, hasonlóképp döntöm oldalra én is a fejem mint ő és kicsit megrebegtetem a pilláimat. Nem tudom ezt túl sokáig mozdulatlanul véghezvinni, egyből elnevetem magam. - Akár alkoholos is lehet. De csak óvatosan, mert még a végén olyan játékokba is belevetjük magunkat, amik nem is a mi korosztályunknak szólnak. - Kuncogok fel és jólesően húzódom hozzá közelebb, hasonlóképp átkarolva, mint ahogyan ő engem. Érdekes, hogy még egymás ritmusát is egyből sikerül felvennünk, nem bénázzuk el az első lépéseket.
- Fenntartom a lehetőséget, de nem fog ilyen többet előfordulni... - Válaszolom neki kicsit suttogva a bántásos kijelentésére. A múltkori eset is az én hülyeségemből és botorságomból származott, de biztosan nem fogok többször magánakciózni és ezzel Coryt is biztosítom erről. Az viszont jól esik, hogy ilyen védelmező tigris szerepet szeretne betölteni, a tekintetem is ezt sugallja ahogy hosszan figyelem, majd az ajkait mert úgy érzem ismét - mint eddig már sokszor - hogy ez egy kínálkozó pillanat lenne, de nem kezdeményezek, úgyhogy megint hamar elillan a helyzet, és én az egyik bódé felé mutatok.
- Szerintem vegyünk olyat, amit el tudunk hozni magunkkal. Ott úgy látom árulnak mindenfélét, "Varázslatos ízkavalkád", alatta: "csípősen vagy a nélkül"... Tetszenek ezek a színes italok. - Olvasom el a mozgó táblákon írtakat miközben a bódé felé közeledünk. Többen is sorban állnak, biztosan jó lehet itt az ital. Az eladók mindenféle színpompás, füstölgő koktélokkal zsonglőrködnek, és látszik, hogy a választék sem kicsi.
- Én választok italt, te pedig utána az első játékot. -Próbálok vele egyezkedni. Amit biztosan tudok, hogy a tükörházba és/vagy a látványvasútra tutira felülnék, de temérdek időnk van még, úgyhogy nem kell elsietnünk semmit. Alig várom, hogy Cory ezen oldalát is megismerhessem.




[You must be registered and logged in to see this image.]
Álmodd meg, tegyél érte,

Váltsd valóra!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Green Park    Green Park  - Page 7 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
7 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Green & Glory
» Park Nam Jin
» Akadémiai park
» Hyde Park
» Udvar és park az épület előtt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázsvilág :: London-
Ugrás: