ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 20:28-kor
Seraphine McCaine


Ma 20:08-kor
Dwight Jennings


Ma 12:07-kor
Gemma Carlyle


Ma 11:09-kor
Abigail Smallwood


Tegnap 20:19-kor
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


2024-05-03, 15:24
Daphne Jennings


2024-05-03, 15:12
Sheska Thorne


A hónap posztolói
Vladimir Mantov
VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 3 I_vote_lcapVMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 3 I_voting_barVMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 3 I_vote_rcap 
Kalandmester
VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 3 I_vote_lcapVMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 3 I_voting_barVMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 3 I_vote_rcap 
Dwight Jennings
VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 3 I_vote_lcapVMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 3 I_voting_barVMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 3 I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 3 I_vote_lcapVMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 3 I_voting_barVMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 3 I_vote_rcap 
Freya Björnsdottir
VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 3 I_vote_lcapVMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 3 I_voting_barVMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 3 I_vote_rcap 
Christopher Graves
VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 3 I_vote_lcapVMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 3 I_voting_barVMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 3 I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 3 I_vote_lcapVMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 3 I_voting_barVMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 3 I_vote_rcap 
Gemma Carlyle
VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 3 I_vote_lcapVMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 3 I_voting_barVMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 3 I_vote_rcap 
Alison Fawley
VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 3 I_vote_lcapVMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 3 I_voting_barVMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 3 I_vote_rcap 
Daphne Jennings
VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 3 I_vote_lcapVMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 3 I_voting_barVMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 3 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70710 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 35 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 31 vendég :: 2 Bots

Ashton P. Blake, Cody L. Mortimer, Joyce Brekinridge, Seraphine McCaine


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Armand Stansson
Reveal your secrets
Armand Stansson
Tanár VMS

TémanyitásTárgy: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 3 Empty2020-01-31, 17:34


First topic message reminder :

***



Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Gina Accipiter
Reveal your secrets
Gina Accipiter
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 3 Empty2020-03-12, 16:17






Franciák & Gina

Egyrészt elégedett vagyok, hogy a másik csapat előnnyel jön le a pályáról, és szívből örülök neki. Másrészt aggódom a sérültjeink miatt. Most szívesebben lennék velük mint a pályán. De hát nincs mit tenni. A második félidő, és a győzelem a mi vállunkat nyomja.
Szóval hajrá! Vetek egy utolsó elszánt pillantást Lizzyre, aztán megkezdődik a második félidő.
Elfoglalom a helyem, és igyekszem is tartani a pozícióm, hogy az ellenfél játékosa véletlen se kerülhessen túl közel a kapuhoz, vagy Morticiához. Bízok a vámpírlány képességeiben, de jobb ha a franciák azt gondolják, hogy esélyük sincs eljutni a kapuig. Az elején kell megtörni a lendületüket. Legalábbis Dany valami ilyesmit hablatyolt tegnap este. Ebben pedig lehet némi igaza, bár többnyire igyekszem ignorálni a mondandója nagy részét. Akármennyire is olasz honfitárs, fárasztó egy srác.
Szóval a szemem a labdán, ahogy Lizzy is mondta, meg persze a francia emberemen, akit ki kell kapcsolni, hogy véletlen se tehessen semmi értelmeset. Ha esetleg mégis hozzá keveredne a labda, akkor igyekszem blokkolni a támadását, és lecselezni. Ha pedig véletlen sikerülne labdához jutni, akkor azt igyekszem úgy előre juttatni, hogy abból esetleg akár valami helyzet is kialakulhasson Hiro és / vagy Frida számára. Illetve úgy lepasszolni feléjük, hogy helyzetbe kerüljenek... Nagyon kéne gyorsan a félidő elején egy plusz gól, ami nekünk megnyugató előnyt, a franciáknak erős elbizonytalanodást hozhatna...

//Cselezés: 09... Sad //


♫ Chess ♫



"Nem akarom feledni a fájdalmat.
Az tesz azzá, aki vagyok."
Vissza az elejére Go down
Christopher Graves
Reveal your secrets
Christopher Graves
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 3 Empty2020-03-11, 16:56



A tűzlabda & Chris

Nem számít, ki vezet most, nem számít, ki vezetett eddig.
Az számít, ki fog vezetni az utolsó verseny után.

Örülök, hogy legalább annyit tudtam tenni, hogy Sidney-t felnyaláboltam és kivittem, hiszen messze nem fáradtam le ennyi futástól, könnyedén elbírom a lányt. Mikor leérünk biccentek Cody-hoz érve. - Kövesd a jó példánkat te is, doki. - válaszolom azzal a kis csalódott mosollyal, ami azért valahol üzeni, hogy nem érzem magam jól ott, ahol vagyok.
Sidney-t tehát lerakom, ő is kap egy mosolyt a biztatásra, jó lesik, és valahol a szavai pofon is vágnak. Hiszen nem akarok kis szende önbizalomhiányos nyomi lenni, aki arra használja a csapattársait, hogy nyugtatgassák és építsék az egóját. Az edzőbá már rá is röppen, én pedig nem vagyok az a finomkodós érzékeny fajta, de most olyan kis illendően elfordulok tőlük és mereven bámulom a pályát, amire időközben felkerültek a csapattársaink.
Mikor Gilly már újra talpon, illetve végigtűrte a kezelést és legalább is kevesebb fájdalommal beszélni kezd érdeklődve pillantok rá, nem hagyom, hogy a csalódottságom az egész versenyben és magamban, és abban, hogy még mindig nem tudni, hogy mi történik velem pontosan, rányomja a bélyeget a kapcsolatunkra. Örülök a súlyának a vállamon, és fogom a kezét, ha arra van szüksége, ha attól megnyugszik.
- Azt mondod a versenyszámok is játszanak az idegeinkkel? Vagy hát a mágiánk megzabolázásával, mert körülbelül sose használhatunk pálcát stressz alatt? - kérdezem tőle, a világ minden türelmét produkálva. Egy család vagyunk, de néhány dologban nehezen lehetnénk mégjobban különbözők, és ez például Gilly oldalán a pálcafák meg a varázspálcák ismerete, amivel én soha életemben nem foglalkoztam. Tudom milyen pálca, hogy viharmadár magvan, és hogy hány hüvelyk a mérete, meg persze hogy nem a méret a lényeg, de ennyi. Mindent, amit a pálcámmal elvégzek ösztönből csinálok, és nem azért, mert a pálcám “erre jó és így kell használni”. Hát mondjuk most nagyon nincs kedvem semmit ösztönből tenni, érthető okokból. Annyira nem hangzik hülyeségnek ez az egész. - Köszi szépen, okoskatörp. - és ezúttal egy tényleg őszintén jobbkedvű vigyorral kísérlem meg összekócolni a haját, amiből tuti nagy hiszti lesz, aztán újra a pálya felé fordulok. Vízcsóva alapjáraton olyan nonszensz, hogy fáj, de most hogy láttam Sidney-t összeesni azért megváltozott a véleményem.

©



Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni.
De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!
Vissza az elejére Go down
Sidney Smallwood
Reveal your secrets
Sidney Smallwood
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 3 Empty2020-03-11, 09:00



Tüzes foci & Sidney



Bármennyire is büszke vagyok, alig tudok ráállni a lábamra, úgyhogy feladom az elveimet és engedem, hogy Chris levigyen a pályáról. Lehetséges, hogy le tudnék bicegni, de őszintén szólva nem vagyok benne teljesen biztos. Azt viszont sejtem, hogy most mindenféle terhelés gond lehet a lábamnak és sejtelmem sincs, hogy időben mennyi lesz, amíg majd teljesen rendbe jön.
- Szép volt és jó voltál te is és a többiek! Lőttünk egy gólt és az csapatmunka volt, mindegy ki lőtte. - pillantok Chrisre, azt hiszem valahol megnyugtatni próbálom, hiszen nem csoda az előző meccs óta még jobban ki van, és ez a mostani sem volt sétagalopp. Sérüléseket is elszenvedtünk és biztos vagyok benne, hogy lesznek még. Én is aggódom, pedig nem szokásom, de Morticia pályára lépett és tudom, hogy nagyon kemény lány, de ez még nem jelenti, hogy ez a pálya nem foghat ki akár rajta is. Egyelőre viszont leülök, hogy engedjem megnézzék a lábamat és kiderüljön mennyire súlyos. El nem tört, de ki tudja, hogy a víz ereje esetemben milyen esetleg komolyabb sérülést okozott az izmokban, inakban. Vajon lábra fogok tudni állni a következő meccsen? És ha igen olyan leszek, mint a sérülés előtt? Gillyre pillantok még mielőtt az edző is befut.
- Megmondták, hogy kemény lesz ez a verseny, de... én se gondoltam, hogy ennyire. - nem azt hiszem egyikünk sem vette igazán komolyan, amikor Stansson figyelmeztetett, hogy ne valami játéknak vegyük és néhány kör óta már talán tényleg mindenki tisztában van ezzel. Komoly, nagyon is, szó szerint vérre mennek a meccsek és még a meccsek között sem vagyunk teljesen biztonságban. Stanssonra pillantok, amikor leül mellém. Látom rajta, hogy aggódik és tudom, hogy nem csak azért, mi lesz majd a döntőben, már ha eljutunk addig, hiszen a többieknek meg kell tartani a vezetést, amit elértünk és nem lesz könnyű dolguk.
- Kösz! Végül is nyerni jöttünk ugye? - bár azt nem tenném hozzá, hogy bármi áron. Mind feszültek vagyunk már így a siker kapujában, főleg hogy egyre komolyabb dolgok történnek. Közben a tekintetem akaratlanul is végigsilik a közönségen, vajon látom-e a nőt, akit Morticia lerajzolt, akit felébresztettek, vagy a boszorkányt magát, netán a különös alakot, aki majdnem darabokra szedett minket. Túl sok minden van itt, pedig önmagában a verseny is veszélyes és az még nem is elég, más nehézségek is akadnak bőven.


©
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Ollivander
Reveal your secrets
Elizabeth Ollivander
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 3 Empty2020-03-10, 16:03




A VMS & Lizzy


 


Kissé zavarba jövök Dany felém küldött mosolya láttán, hiszen hirtelen nem tudom hova tenni magamban a dolgot. Itt a pacsizás a bevett szokás, ráadásul – egyelőre – én vagyok a közellenség, még Gilly is neheztel rám valamiféle érthetetlen okból. Szavakkal ugyan nem mondja ki a dolgot, de látom én az arcán, hiszen ismerem a születésem óta. Sokan neheztelnek rám amiatt, hogy számomra ez nem puszta játék, hanem igenis komoly dolog. Én pedig senkit se vagyok hajlandó meggyőzni arról, hogy igazam van, ha egyszer ez teljesen nyilvánvaló.
Pillanatok alatt túllendülök hát a problémán, végül magabiztosan lépek a pályára. Egyelőre a versenyre kell koncentrálnom, semmi másra. Csapatkapitányként az a feladatom, hogy példát mutassak a többieknek. A szemem a labdán, de szinte egyből észreveszem, hogy a franciák immár jóval összeszedettebbek, mint az előző félidőben. Fogalmam sincs, hogy ez most a lelkesítő beszéd vagy a friss játékosok miatt van, de egyelőre nem is érdekel. A véla bájuk itt nem működik, szóval minden bizonnyal nem lesz fennakadás.
- Szemetek a labdán! - hangzik el még a számból egy utolsó instrukció, miközben az ellenfél felénk tart. Egy pillanatra se tűnt fel számomra, hogy az első félidő folyamán Sidney is lesérült, noha ő elvileg – hozzám hasonlóan – szintén sebezhetetlen. Magabiztosan állok hát a helyemen, hogy a megfelelő pillanatban védekezhessek. Biztos vagyok abban, hogy rám nem lesz hatással a folyamatosan égő labda, hiszen elvileg ez a meccs hasonlít az Amerikában játszott Quodpot-versenyekhez. Számtalanszor a kezemben robbant fel a labda és még csak meg sem karcolt. Igaz, azt leginkább csupán hobbi szinten űztem, hiszen én a kviddicset részesítettem előnyben már akkor is.
Elfoglalom a helyem a középpályán, kissé távolabb Morticiától, de arra azért kínosan ügyelek, hogy ez a távolság ne legyen túl nagy és oda tudjak sietni, ha valami nehézség merülne fel részéről a franciákkal szemben. Túl magabiztosak, ez pedig nem tetszik számomra... Talán előálltak valami új, ütőképesebb taktikával?

/Cselezés: 91/



Vissza az elejére Go down
Armand Stansson
Reveal your secrets
Armand Stansson
Tanár VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 3 Empty2020-03-08, 14:07




Tűzgolyó

 
 

Miután Sidneyt ellátták, ő maga is odamegy hozzá, a többiek addig fel tudnak menni a pályára. Bár magában eddig úgy tartotta, hogy talán nem tartozik senki másra, ami a szobájában történt, és meglehet, az egyik csapatkapitányával lehet bizalmas kapcsolatban, de most kifejezetten aggodalmas képpel ül le a lány mellé. Nem nyúl a sérült vádlihoz, de azért elhúzza a száját, és itt most nem a győzelmi kényszer mutatja az arcáról, hogy mi is történt. Szeretné, ha a lány tényleg gyorsan jobban lenne. – A gól mindenesetre szép volt tizes. – Bólogat mosolyt erőltetve az arcára, hiszen még nincs vége a meccsnek, sőt, Sidney már nem mehet vissza a pályára, minden bizodalmuk a második félidei csapatban van. A franciák fejével láthatóan beszélt a vezetőedző nő, mert már nem olyan megszeppentek, nem a nemlétező vélabájra akarnak építeni, sőt, a halott csapatkapitány ikre a levegőbe tapsolva lelkesítésre buzdítja a szurkolókat, akik már fennhangon éneklik a Marseille-est. Sőt, a franciák többen is előreszaladnak, hátul vad passzolgatás kezdődik, nem tartják sokáig a labdát, nehogy ráégjen valaki lábára, de láthatóan hosszú, előreívelt labdát akarnak előkészíteni, kérdés, hogy reagál erre az angol válogatott.


//Határidő:  márc 14. Szabályok: minden hsz előtt két tíz oldalú kockával dobsz a kockadobás fórumában. A hszed végén offban jelzed, hogy mi a fókusz: támadás, védekezés, cselekzés/szabálytalanság. A kő papír olló szabályai szerint fogok dobni a másik csapatnak is, nagyjából zónavédekezés szerint mindenkinek egy ellenfele lesz. A vízcsapdákat és a tűz sebzését a szerepjáték, na meg az excel függvények alapján fogom számolni. Kapus/védő is simán lőhet gólt, nem nagy a pálya. Összebeszélni nem érdemes, hogy ki mit csináljon, mert nem csapat stratégia alapján működik a gól, mindenki egyénileg döntsön. //



[/color]




Vissza az elejére Go down
Eileen Silsbury
Reveal your secrets
Eileen Silsbury
Mardekár VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 3 Empty2020-03-07, 19:51




Foci & Eileen

A félidő aztán nem sikerül rosszul, hiába érzékeltem ennek az ellenkezőjét. Ahogy elnéztem, rosszabbnak tűnt a helyzet, mégis nekünk sikerül bevinnünk az első rész egyetlen gólját, és noha közöm hozzá nincsen, azért örömmel fogadom, sőt! A szerencsétlen húzásaimat a kör végéig sikerül megőriznem - mint gondoltam is, lett volna más labdajáték, amiben több hasznomat lehetett volna venni. De ahogy átadtuk a terepet a második csapatnak, végül az zavart a legkevésbé, hogy most akkor mit csináltam és hogyan.
A sérültekért persze aggódtam, de nem lábatlankodtam a hivatásos gyógyítók körül, ha már nem muszáj. Így elsősorban a következő csapatnak kívántam sok szerencsét a második félidőhöz, aztán elfoglaltam a felszabadult helyek egyikét a lelátón.






Don't stop until you're proud

Vissza az elejére Go down
Fryderyka Herbs
Reveal your secrets
Fryderyka Herbs
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 3 Empty2020-03-07, 08:26




Foci, csapat, Frida



Miért is lett volna ez egyszerű, nem igaz? Már nem a versenyszám, hanem maga a tény, hogy sérüléseket kapunk vagy valaki tisztességtelenül játszik. Ez a vízsugár azért elég genya, ha engem kérdeznek, bár tény ami tény, engem nem kérdez senki. Mert miközben a többiek vannak a pályán én magam olyan vagyok, mint egy néma hal. Se lát se hall Dömötör női változatban. Annyira koncentrálok (eleinte arra, hogy figyeljem mindenkinek a taktikai lépéseit, később arra, hogy drukkoljak a társaim testi épségéért), hogy szerintem azt se venném észre, hogyha a fejemen landolna egy vadászrepülő.
Mikor eljön az ideje, akkor magy levegőt veszek, hosszan fújom ki, így zökkentem vissza magam a valóságba. A leérkezőknek én is beszállok a "szép volt" szólamba, majd amint a pálya talaját érinti talpam átszellemülök szurkolóból játékossá. A helyemre állok, s várom a továbbiakat engedelmesen és persze feszült belső figyelemmel.

beauty code from



|| kiss me hard before you go ||
~ summertime sadness ~

Vissza az elejére Go down
Hiro Nagiwara
Reveal your secrets
Hiro Nagiwara
Tag

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 3 Empty2020-03-07, 02:55


Hogy őszinte legyek, a legutóbbi meccs után mindenre számítottam, csak erre nem. Mármint akkor nem számítottam rá amikor megtudtuk a következő versenyszámot. Azóta meg barátkoztam a gondolattal. Már ha meg lehet azzal, hogy vámpír létemre valami égő cuccot rúgdossak.. Igaz, hogy legalább fa nincs a kepletben, de akkor is!
Szájhúzok és duzzogok egy sort magamban félig, magam előtt is leplezett aggodalomból, de aztán úgy döntök ki a francot nem érdekel?! Vannak nagyobb problémák és rejtélyek is amiket szinte már kötelezően javasolt volna megoldanunk!
Többek közt mert nagyon megy a susmus a háttérben meg a találgatás meg a spekuláció... És van egy olyan sanda gyanum, hogy semmi más alkalmunk és lehetőségünk nem lesz kideríteni mi folyik itt valójában, mint az, hogy végig csináljuk a meccseket, játékban maradunk és hasonló lelkesítő faszságok. Ezt mindenkivel közöltem is reggel a kupaktanácskor. Hogy ha fikarcnyit is érdekel bárkit hogy mi zajlik a háttérben és miért történnek velünk azok mik, akkor mindenkit motiváljon ez: ha valaszokat akar, akkor játszani és győzni kell! Fogalmam sincs kiből mit váltott vagy nem váltott ki, de gondoltam hozzá teszek valami imprózott bölcsességet.
Felvonulok a pályára, a saját posztomra, vágott szemeim fél árbócra vannak engedve a nap miatt. Elszántan várom, hogy elkezdődjön a második félidő!
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 3 Empty2020-03-07, 02:17


Már a gyógyítói sátornál járkálok fela alá és várom a többieket. És amikor Chris leteszi Sidneyt pillanatra a elkapom a mezének az ujját, olyan arcot vágok mint aki nem csak mondani, de tenni is akar valamit, szinte már moccanok is, végül lecsúsznak az ujjaim a mezéről és  csak barátilag lapockán paskolom. - Örülök, hogy egyben vagytok! -torkot köszörülök, majd a gyógyítókkal konzultálok pár nagyon gyors mondatot, aztán sprintelek is a pályára a mi térfelünkön a kapuba egészen pontosan.
Igyekszem a gondolataimat lecsendesíteni. Türelem Cody! Mindennek el jön az ideje! Maradj veszteg és koncentrálj a feladatodra!
Ha az egésznek vége, mindenkit helyre rakhatsz, minden bizonnyal saját magad számára is szükséges lesz az ellátás... Bár remélem inkább nem! Mindenesetre a gála-est után egy nem túl józan hoppanálásnak köszönhetően, most már azt is tudom, hogy még ha az ujjamat hagyom is el, a képességemnek köszönhetően pár nap alatt vissza nőtt a helyére... Azért őszintén érdekelne, hogy mik a határok...
Cssssss.... Csak koncentrálj!



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Daniel G. Paisley
Reveal your secrets
Daniel G. Paisley
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 3 Empty2020-03-06, 09:35





Dany & a Franciák
Dany:
Gilly és én azt hiszem mégis csak jó páros vagyunk. Sikerül labdát szerezni, és elég sokáig magunknál is tartani. Sajnos azért még egy franciának sikerül belenyúlnia a passzomba, de hála Merlinnek sokra nem megy vele, mert kigyullad a cipője, a labda meg a kapufán csattan. Azért a félidő végét jelző sípszóra kissé megkönnyebbülten lélegzek fel. Eddig jók vagyunk.
Mégis szívem szerint maradnék a pályán a második félidőre is, hogy Cody vagy Gina kint maradhasson a sérültekkel. A kézrátételes gyógyításuk elég menő, és most Sidney és Gilly is nagy hasznát venné. Azonban erről nem én döntök. A csapat eddig kimaradt játékosainak kell a pályára lépni helyettünk.
Így jobb híján csatlakozom a gyógyítóknál a Sidney, Gilly Chris trióhoz. Bár tehetnék valamit, bár segíthetnék valamiben, de én a gyógyításhoz legalább olyan béna vagyok, mint a bájitaltanhoz. Pedig az nagy szó. Kérdezzétek csak Pitont. Szóval marad az, hogy talán kissé útban is ott tébláboljak erősen aggódó kiskutya szemeket meresztve, hol egyik, hol másik lány felé. Tényleg aggaszt mindkettejük sérülése.
- Ez csak egy verseny, amit meg fogunk nyerni, és ünnepelt hősként térünk haza. - mondom biztató mosollyal megtűzve. Ugyanakkor ezt már én sem hiszem el saját magamnak. De kell az optimizmus, ahhoz hogy ne adjuk fel. Még akkor is, ha már rég rájöttem, ahogy mindenki, hogy itt sokkal többről van szó. Főként mert Elena lemásolt varázstárgya még mindig a zsebemet, és egyben a lelkemet is nyomja...
Szóval pótcselekvésként az időközben elkezdődött második félidőt kezdem kommentálni, mint valami sportriporter... Sajnálom, de ha izgulok, vagy ideges vagyok akkor képtelen vagyok befogni a pofám, és valamit csinálnom kell...

...............
Gina:
Mindig gyűlöltem tétlenül nézni ki a fejemből. Most, amíg a többiek vannak a pályán még sincs más választás. De úgy fest a csapat jól teljesít. Előnyt szerzünk egy gól formájában. A franciák pedig úgy fest a véla trükkjeik nélkül nem is olyan nagymenők. Hahh... ki hitte volna.
Dany és Gilly egész jól összedolgoznak, amitől megint nőnek egy kicsit a szememben. Bár Thomas is az első védésével. Az hogy a második lövés a kapufán csattan az már nem teljesen az ő érdeme, hiszen épp pofán találja egy vízsugár, de így is mázlink van. Marad az előny, és a félidőnek vége. Eddig jók vagyunk. Csak maradjon is így.
A pályáról lefelé szállingózó játékosaink kapnak egy-egy "Szép volt!" megjegyzést. Mintha lassan kezdenék hozzájuk szocializálódni vagy mi... na persze azért túlzásokba nem kell esni. Igaz, azért legalább annyi időt hagyhatnának, hogy Codyval ellássuk a sérültjeinket. Sajnos most be kell érniük a hivatalos gyógyítókkal...
Magabiztosan, és elszántan foglalom el a helyem a pályán, és várom, hogy megkezdődjön a második, remélhetően szintén nekünk kedvező félidő. Azért még küldök Lizzy felé egy nyugtatónak szánt félmosolyt. Hajrá Anglia! Most mi jövünk!



ϟAz élet csapatjáték.ϟ




"Azt mondják, nem védelmezhetjük örökké a szeretteinket,
szerintem pedig ez hülyeség. Mi másra való a család?"
Vissza az elejére Go down
Gillian Ollivander
Reveal your secrets
Gillian Ollivander
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 3 Empty2020-02-29, 20:17


Az első félidőt sikerrel zárjuk. Éljen! Chris össze szedi Sidney-t aki láthatóan lényegesen rosszabbul fest mint kellene neki... Vagy hát nem tudom igazából hogy kellene, de aggódom érte.
Amikor lemegyünk Cody már megy is első ízben Sidneyhez és már heves szóváltásba is kezd a mellénk osztott gyógyítókkal, hogy mit és hogy csináljanak. Nem mondom így a verseny végére bele jött a dirigálásba ő is. Bár inkább együttműködő és segítő szándékkal pofázik a nagyok dolgába és ha nincs rá szükség, nem pattog tovább akadályozva a tapasztaltabbakat. Bár tény, hogy a kézrátételes gyógyítás messzemenő előnyöket biztosít. Most azonban se ideje se teljes koncentrációja, hogy velünk foglalkozzon, Chris Sidney mellett marad én meg oda bicegek a bányámhoz, lezuhanok mellé a padra, hagyom hogy ellássák a lábamat kényeskedő "AU!" és "Ez Fáj!"-k közepette, de végül csak a harmadik felnyikkanásom után már csak csendben tűrök és teljes kis bálna súlyommal a vállára taplok Chrisnek. A szemeimben könny gyűlik, mert az adrenalin eloszlani tűnik az agyamban a fájdalom pedig szétterjed a testemben. - Ne haragudjatok, hogy ennyit bénáztam, csak eszembe jutott, hogy... - itt Chrisre nézek, de amúgy úgy mondom, hogy Sidney is hallhassa. - hogy szinte egyetlen versenyszámban sem kellett pálcát használni. Lehet, hogy teljességgel rossz nyomon járok, de! Az egy varázshasználónak a fókusza. Az az eszköz ami a varázserőt összpontosítja. És enélkül vagyunk, folyamatosan kitéve mágikus terheléseknek. És... azért ismerjük el! - húzom ki magamat igenis büszkén a bátyámra - Tehetséges vagy és nagy varázserővel vagy megáldva! Nem véletlen van Magyalfa pálcád. A Magyal védelmező és a legjobb segítő a fókuszálásban! - kicsit össze vissza szedem egymás után a gondolatokat, de remélem érteni fogják és remélem Chris nem fogja felcseszni magát, vagy rossz néven venni, hogy felhozom.



You should see me in a crown
I'm gonna run the city of nothing
Vissza az elejére Go down
Morticia Maganti
Reveal your secrets
Morticia Maganti
Mardekár VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 3 Empty2020-02-29, 18:59


to: the team

Amíg az első csapat versenyzett, addig igyekeztem a lámpalázamat egy kis bemelegítéssel kezelni, ugyanakkor nem bírtam nem a fél szememet a pályán tartani. Nagyon aggódok, mert a franciák biztosan iszonyú dühösek ránk, és még mindig nem tudom, Sidney-t mennyire sokkolta az ikertestvér felbukkanása, és tudom, hogy szeretne maximális teljesítményt nyújtani, és ebben az esetben nem épp a legnagyobb előny, ha felbukkan egy halott pasi testvére. Ahogy láttam, a meccs kezdetben kiegyenlített volt, nagyon szorítottam a többiekért, miközben helyben futottam vagy nyújtásokat végeztem. Mikor lefújják a meccset, én is együtt örülök az angol szurkolókkal. Eljön hát a mi időnk. Egy-nullra vezetünk, ez nem rossz, meg kellene őrizni ezt az eredményt vagy javítani rajta, úgyhogy nagy rajtunk a nyomás. A letámolygó Sidneynek odakiáltom, hogy szép volt, és remélem, hogy nem sérült meg súlyosan és rendbe tudják hozni addig, amíg mi játszunk. Amikor eljön az idő, a csapatkapitány nyomában felsétálok a pályára és elfoglalom a pozíciómat.












Vissza az elejére Go down
Christopher Graves
Reveal your secrets
Christopher Graves
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 3 Empty2020-02-29, 10:10


Nem nagyon van lehetosegen asszisztalni a labda vegigvitelebe, addig jutok, hogy legalabb az emberemnek nincs lehetosege lecsapni Sidney-re vagy masra, ez is valami. Teljesen lesokkol, amikor a lanyt eltalaja a vizcsova, a mellkasom meg hevesebben kezd verni, es talan meg szoritani is, mintha kifulladtam volna. Pedig osszesem egy inditas volt reszunkrol, es egy sikertelen az ellenfeltol, elkepesztoen gyorsan vegeztunk, normalis esetben ennyi futas meg se kottyanna. Viszont most nincs semmilyen golorom az arcomon, csak cikazik a tekintetem Gilly es Sidney kozott, aztan a sulyosabban serultebbhez rohanok: es ez Sidney. Gilly meg kepes futni Dany mellett, de Sid szabalyosan huzza magat, szoval odasprintelek, alanyulok, es ha engedi, akkor a karomban viszem ki. A sulya szinte pehely, es a lelkemet annyira nyomja, hogy kvazi haszontalan voltam mert a ket lany serult meg en meg csak egy helyben tancoltam az ellenfelemmel, hogy muszaj legalabb ennyit tennem erte.
- Sajnalom, hogy ilyen haszontalan voltam, kapcsi. Nagyon faj? - kerdezem tole halkan, kicsit bunbanoan. Mikor lettem ilyen elnezest keros banatos kolyokkutya? Mindegy, a lenyeg, hogy leviszem es mivel Cody-nak a palyan a helye mindjart, ezert csak gyorsvizitelunk mellette, de a helyi gyogyitoknal rakom le a biztos karjaimbol. Mar ha engedte, hogy felemeljem, ha nem, akkor csak a karja ala bujok es ugy tamasztom meg, hogy konnyebb legyen bicegnie. A masodik csapat persze kap egy sok sikert, es nem vagyok olyan szoke, hogy elkerulje a figyelmem Lizzy elegetlenkedese velem es a teljesitmenyemmel. Nem hagyom, hogy felhuzzon, nincs is ertelme, inkabb mielott elkezdodne a meccs figyelem, ahogy Sidney-t ellenorzik es Gilly-t is ide tessekelem, hogy megnezzek a seruleseit es enyhitsek, ha fajdalmai vannak. Francba. Emlekszem mennyire orultem a versenysorozat elejen egy-egy sikernek es most egyaltalan nem erint meg, pedig a siker kapujaban allunk mar. Az utolso elotti fordulo, es en csak aggodno tudok.



Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni.
De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Ollivander
Reveal your secrets
Elizabeth Ollivander
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 3 Empty2020-02-29, 10:00




A VMS & Lizzy


 


 Hangosan felszisszenek, miközben fél szemmel a pályán zajló eseményeket figyelem. A gejzír – véleményem szerint – sokkal veszélyesebb, mint a folyamatosan égő labda. Elvégre, azt tudjuk irányítani, de a forró vízsugár már sokkal nagyobb gondot okozhat... Pont Sindey-t és a francia játékost kapja el, amikor odafelé sandítok, habár igazság szerint leginkább a gól miatt aggódom. A torkom össze is szorul egy pillanatra, minden figyelmem a labdára összpontosul. Nem érdekel a csapattársam és a francia sorsa sem, csak az a fránya gól. Elégedetten mosolyodom el, amikor a labda végre a hálóba kerül és a lelátón a mi vezetésünk szerepel. Remek.
Chris és Eileen bénázása szinte meg se lep. Az unokatestvérem jelenleg elég bizonytalan önmagában a nemrég történtek miatt, nem is számítottam hát tőle másra. Nem meri minden erejét bevetni, mert fél, hogy az a valami ismét kárt okoz valakiben, ennek pedig Eileen issza meg a levét. Még ha ő koncentrál is, a társa nem teszi ugyanezt, ami ezt eredményezi. Pedig ez csak egy kis foci, nincs mitől tartania, ő is tudhatná, hogy nem kell az erejét használnia, de mégis... Valami megakadályozza abban, hogy a pályán önmaga lehessen. Igazán kíváncsi lennék, mi jár a fejében, de itt és most nem faggathatom ki, hiszen fontos feladatunk van.
Az első párossal szemben a testvérem és Danny igazán jól szerepeltek, sikerült hát elvenniük a franciáktól a labdát, habár sokra nem mennek vele. Rövid ideig tanácstalanul passzolgatják egymásnak, majd az egyik francia csatár elveszi tőlük a labdát és a mi kapunkra repül vele. Csak reménykedni merek abban, hogy a kapuban álló griffendéles srác elég ügyes lesz vele szemben. Szerencsétlenségére pont őt kapja telibe a vízsugár és pár pillanatra ki is esik a védésből. Legszívesebben odarohannék, hogy kicselezzem a francia csatárt, de jól tudom, mekkora szabálytalanságot követnék el ezzel, úgyhogy inkább maradok a helyemen és magamban mantrázom, hogy pont a labdát kapja telibe a gejzír, miközben a háló felé repül.
Úgy tűnik, fog az átkom, habár nem pont úgy, ahogy azt én elképzeltem, de nem gond, ez is bőven megfelel számomra. A labda a kapufán csattan, mi pedig mehetünk is a pályára leváltani a többieket. Nem is baj, hiszen Gilly lábára talán elkél némi jegelés vagy legalább egy olyan bűbáj, ami teljesen rendbe hozza őt. Magabiztosan foglalom el a helyem, miután mindenkinek sok szerencsét kívántam. Ha ügyesen játszunk, nem lesz szükségünk rá.

/Cselezés: 02/



Vissza az elejére Go down
Sidney Smallwood
Reveal your secrets
Sidney Smallwood
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 3 Empty2020-02-27, 10:39



Tüzes foci & Sidney



Nem célom egyedül vinni végig a labdát, hiszen ez csapatjáték, de hiába pillantok körbe, nem látok segítséget, hiszen mindenki vagy el van foglalva az őt támadóval, vagy van elég egyéb baja ahhoz, hogy átvegye a labdát így nincs mit tenni nekimegyek a kapusnak és megpróbálok eljutni mellette, amiben végül a víz részben a segítségemre van, hiszen majdhogynem kilövi szegényt a pályáról. Felszisszenek, de megyek tovább. Belegondolva, hogy ha ezt én kapom be... talán teljesen kiütne ájulásig egy ekkora vízcsóva. Azért én is kapok belőle, de sikerl hálóba juttatnom a labdát. Hallom a tapsot és a kiáltásokat, nekem viszont úgy belenyilall a vádlimba, hogy szinte azonnal térdre esem és így csak szolidabb ünneplés erejéig sikerül kissé bicegve visszatérnem a helyemre.
- Minjárt vége... - ezt szinte csak a magam megnyugtatására motyogom igazából, és szerencsére tényleg pár pillanat múlva lefújják az egészet és segítséget kapok. Lebicegek a pályáról, hogy ellássák a lábamat, amin jó eséllyel nincs konkrét külsérelni nyom, de könnyen lehet hogy a vízsugár komoly zúzódást okozott, mert ami másnak fröcskölés, nekem sokkal rosszabb. Ocsmány egy pálya volt ez, hiszen éreztem a tűz égetését is, de a víz is ugyanúgy megsebzett. Kellemetlen, ha az előnyödet elveszik, de a hátrányod megmarad. Remélem, hogy a következő meccsig ez rendbe jön majd.


©
Vissza az elejére Go down
Armand Stansson
Reveal your secrets
Armand Stansson
Tanár VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 3 Empty2020-02-27, 10:18




Tűzgolyó

 
 

Stansson lélegzetvisszafojtva figyeli a többiekkel együtt, hogy a franciák a véla báj nélkül nem mennek túl sokra, az angol védekezés rendje megállítja, vagy legalábbis megakasztja őket. Ám hiába az angolok találták fel a focit, ez itt ég is, ráadásul a vmsre készülő csapat előtte még nem sokat játszott az alapjátékkal is. Az a könnyebbség, hogy gyakran kell passzolni, különben ráég az ember cipőjére a labda. Az összehangolt sablon alapján Sidneyhez kerül a játékszer, a kapus kiszalad, hogy becsússzon, elkaszálva a lány lábát, aki viszont felugrik felette a labdával, és már éppen készülne lőni, amikor a becsúszó kapus alatt tör fel a gejzír, hatalmasat dobva a francián, de oly erős a vulkán, hogy még Sidney is kap belőle egyet a vádlijába, ami különösen fájdalmas, lévén a víz a lány gyengéje. A francia kapus valahol a nézők között landol, Sidney pedig be tudja gurítani a labdát az üres kapuba. A lelátón meg is jelenik az eredmény, Anglia:Franciaország 1:0. Stansson amelett, hogy aggódik a lányért, hangosan tapsol, és fütyül, amennyire csak lehet. Középkezdés, a francia kapust is összeszedik. Láthatóan megviselte a gallokat a kapott gól, mert lassan passzolgatnak, az egyiknek rá is ég a lábára a cipő, mert tanácstalanok. Chris és Eileen nem bír az ellenfelével, egyfolytában összeakadnak, így nem kapnak labdát, de el se tudják venni a franciáktól. Gilly és Dany viszont szépen elveszi tőlük a labdát, de most nincsen elől senki, aki érdemben támadjon, ezért kénytelenek egymás között passzolgatni, mígnem az egyik az egyik passzba belelép a francia csatárok egyike, megindul a kapu felé, ahol Thomas a helyén marad, hogy vetődhessen. Ám hiába áll készen, hogy a labdára menjen, most alatta csap fel a víz, úgy fest ez nem a kapusok köre, így hátrébb tántorodik, a szeme és szája is tele lesz vízzel, azt sem tudja, hol van, ám most Angliának mázlija van, mert a csatár túlcselezi magát, hogy el tudja gurítani Thomas mellett a labdát, de meggyullad a cipője, így a labda a kapufán csattan, és ekkor harsan fel a félidőt jelző síp. Térfélcsere, és jöhet a második csapat. Stansson fogadja a lesétáló játékosokat, Gillyt és Sidneyt el kell látni, Thomas pedig kap egy meleg törölközőt. Az edző a sérülteket szemlélgeti, nagyon húzza a száját Sidney lába láttán, ha tovább is jutnak, ez nagy gond lesz.

//Határidő:  márc 7. Szabályok: minden hsz előtt két tíz oldalú kockával dobsz a kockadobás fórumában. A hszed végén offban jelzed, hogy mi a fókusz: támadás, védekezés, cselekzés/szabálytalanság. A kő papír olló szabályai szerint fogok dobni a másik csapatnak is, nagyjából zónavédekezés szerint mindenkinek egy ellenfele lesz. A vízcsapdákat és a tűz sebzését a szerepjáték, na meg az excel függvények alapján fogom számolni. Kapus/védő is simán lőhet gólt, nem nagy a pálya. Összebeszélni nem érdemes, hogy ki mit csináljon, mert nem csapat stratégia alapján működik a gól, mindenki egyénileg döntsön. //



[/color]




Vissza az elejére Go down
Eileen Silsbury
Reveal your secrets
Eileen Silsbury
Mardekár VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 3 Empty2020-02-25, 14:37




Foci & Eileen

Amilyen magabiztosan álltam neki a játéknak, belül annyira érzem kudarcnak, hogy végül sikerül a dolgot elbaltáznom. Pedig jó lehetett volna. És a hangsúly ezen van: volna.
Így nem elég, hogy a rúgás nem sikerül, még vizet is bőven kapok az arcomba, ahogy pont összetalálkoztam egy bazinagy sugárral, esélyt adva a labda elvételére...
Viszont ahelyett, hogy ezen szomorkodnék, inkább felspannol ez az egész, és eldobom az eddigi tervet, hogy elsőre terepfelmérek és utána húzok rá. A nagy francokat, inkább belevetem magam a lényeg közepébe, hiszen azért vagyok itt, a posztom is inkább erről szól, és... most már egyértelműen győzni is akarok.
Így a folytatás kapcsán kisimítottam az arcomból az odaragadt, nedves hajtincseket, és ha legközelebb a közelembe kerül a labda... hát akkor most már az ellenfél lezúzása a cél, remélhetőleg sikeresebben, mint az előző akcióm.

(27, támadás)







Don't stop until you're proud

Vissza az elejére Go down
Christopher Graves
Reveal your secrets
Christopher Graves
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 3 Empty2020-02-25, 13:51



A tűzlabda & Chris

Nem számít, ki vezet most, nem számít, ki vezetett eddig.
Az számít, ki fog vezetni az utolsó verseny után.

Lepattanunk egymásról a franciával, de legalább a labdát nem szerzi meg, a mi csapatunkhoz kerül és viszik is előre. A fogamat szívom, hogy Gilly már is borul, ráadásul amennyit az égő labdához ér, biztosan már is vannak fájdalmai, de nem rohanhatok oda és cselezhetem le a csaját csapattársaimat, akármennyire akarom. Sidney nagyon megindul, és mivel engem túlságosan kizökkentett a koccanás és ő sokkal jobb pozícióban van, ezért felgyorsítom a rakétákat a lábamban és lényegében próbálom az ellenfél játékosainak a pozícióját ellehetetleníteni, folyamatosan beszaladni eléjük, elrontani a lehetőségeiket, persze labda nélkül sok mindent nem lehet csinálni, hiszen nem rúghatom csak úgy bokán őket "véletlenül" és nem játszhatok a széles vállammal se, hiszen Gilly már így is eléggé ki lehet merülve, nem kockáztathatom meg, hogy kiállítanak.
- Ha még egyszer a bokáját rúgod a labda helyett kitöröm a nyakadat! - kiáltom oda, tökéletesen figyelmen kívül hagyva, hogy kaptunk szabadsrúgást, tehát elméletben már igazságot tettek a szabálytalan mozdulatért.
Azt se tudom mi van, ha egyikünk kihull, vagy mondjuk kiállítják, valaki beáll a második csapatból és a második félidőben kevesebben leszünk, vagy be se áll senki és mindenképpen megszívtuk?
Mindegy is, amerikában egy tonna sport van, baseball, kosárlabda, IGAZI foci, de persze, hogy labdarúgás a versenyszám. De a gyorsaságom minden egyes sportban - a sakkon kívül - jól jön, szóval hasítok és ellehetetlenítem az ellenfeleket, hogy a csatársor tudjon alkotni valamit. Ha pedig az ellenfél elhalássza, na, akkor én ott leszek, hogy visszacselezzem tőlük.

//Cselezés, 26 //

©



Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni.
De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!
Vissza az elejére Go down
Gillian Ollivander
Reveal your secrets
Gillian Ollivander
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 3 Empty2020-02-24, 17:35




A Franciák & Anglia


Zene ❥

>A bátorság nem egy érzés.
A félelem igen. Olyan ez, mint az egészség. Nem azt érzed, hogy egészséges vagy, hanem azt, hogy vége egy fájdalomnak.<


Teljesen elveszek az aktuális gondolataimban és felfedezéseimben. Azt még csak nem is sejtem, hogy Lizzy hogyan vélekedne az egészről. Minden bizonnyal kiakadnék, lehet el is ájulnék! Engem személy szerint megrémisztene, hogy mégis honnan örökölte ezt a természetét, lehet ez után a meccs után pont ideje a személyes össze csapásunknak is- illetve hogy tisztázzuk kinek mégis mi az álláspontja. Szeretem a húgomat és nem akarom elveszteni, mégis folyamatosan egyre távolabb kerülök és ezt igazából a magam részére írhatom fel. Hiszen én nem beszélgetek vele fontos dolgokról. Pedig... kellene!
Meccs után Chrissel is beszélnem kell legalább pár mondatot arról ami eszembe ötlött.
Miközben célirányosan haladok egyre jobb helyzetbe kerülve, észre sem veszem, hogy valaki telibe gáncsol én meg akkorát esek, hogy még jó, hogy ismerem, hogyan kell esni! Azért volt, hogy nem kaptak el időben egy egy dobásos formációnál mikor a pompomlányi szurkoló-koreográfiát gyakoroltuk.
Így főképp csak meghorzsolom a vállam és a sípcsontomat értem úgy, mintha ki akarna szakadni a helyéről. Tuti nincs törés, de azért nagyon csúnyán fáj.
Amikor azonban szabadrúgást kapunk annyira felmegy bennem az adrenalin hogy nem figyelek ismét eléggé. Rúgnék, de csúnyán elbénázom mert megégetem magamat. Úgy érzem ideje lábat váltanom. Még jó hogy gyakoroltam erre gondolva... Mivel még dübög bennem a vér, így úgy döntök, most nem hősködök, hanem a többieknek próbálok segíteni az ellenfél cselezésével. Noha lehet, olyan jól fog sikerülni, hogy az ellenfél cselez ki engem!

//Dobás: 11 Hozom a formámX"D
Fókusz: Cselezés





You should see me in a crown
I'm gonna run the city of nothing
Vissza az elejére Go down
Daniel G. Paisley
Reveal your secrets
Daniel G. Paisley
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 3 Empty2020-02-23, 09:33





Dany & a Franciák
Egyenlőre úgy néz ki, hogy a franciák bár ők kezdenek, nem tudnak éni a helyzettel. Persze ezerét vagyunk mi is a pályán.
Szerencsére akit én kapok ki embert nem sok vizet zavar. Legalábbis nem túl nehéz egyenlőre leszerelni. Sajnos ez nem mondható el a többi francia támadóról. De Tom ügyesen véd. Jó döntés volt őt a kapuba rakni. Szóval egy támadásnyi időre fellélegezhetünk. Legalábbis a védők szemszögéből...
Ami engem illet, követem az emberem, és igyekszem meggátolni, hogy bármi hasznosat tehessen a csapata érdekében. Ha sikerül kapura lőni a támadóinknak, és utána esetleg visszakerül a labda a franciákhoz, akkor igyekszem még az előtt visszaszerezni a labdát, mielőtt a mi kapunkhoz érnének vele. Általában meglehetősen ügyesen cselezek, hátha most is sikerül meggátolni vele egy támadást...

//Dobás: 22
Fókusz: Cselezés //



ϟAz élet csapatjáték.ϟ




"Azt mondják, nem védelmezhetjük örökké a szeretteinket,
szerintem pedig ez hülyeség. Mi másra való a család?"
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Ollivander
Reveal your secrets
Elizabeth Ollivander
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 3 Empty2020-02-22, 11:57




A VMS & Lizzy




Fogalmam sincs, milyen gondolatok is kavarognak velem kapcsolatban a testvérem fejében. Nyilván akkor se érdekelne különösebben, ha tisztában lennék vele. Ha a szemembe mondaná, akkor csak megvonnám a vállam és azt mondanám rá, hogy mindez a képességem miatt van. Sebezhetetlen vagyok, ergó engem nem borít ki annyira a testi épségem veszélye, mint másokat. Egyszerűen nem szoktam hozzá. Ha meg is sebez valami, akkor pillanatokon belül begyógyul a seb és mintha semmi se történt volna az égvilágon... Egyszerűen nem fogom fel, hogy más ebbe simán belehalhat. De természetesen, motoszkál bennem valami más is. Mintha lenne egy sötétebb oldalam is, ami nem az a szöszke kislány, aki én vagyok. Aki néha nagyszájú, de azért rendes másokkal, mint ahogy eddig megszoktam. A mérgezésem óta elő-előtör belőlem ez az oldalam és ez hajt előre. A bosszú. Nem érdekel, kin gázolok át, de bizonyítani akarok. Kell. A pályán elvesztem a fejem, a VMS alatt többször is volt már erre példa, persze nem akkora mértékben, mint Chris esetében. Őt mindez kiborította. Azonban, ha velem történne ilyesmi, konkrétan nem érdekelne csak az, miként hívjam elő ismét, de ezúttal úgy, hogy én uralom. Nem izgatna, ha megsérülne benne valaki, aki az ellenfél csapatából való. Örülnék az új képességemnek. Talán pont emiatt nem értem, hogy Gilly és Chris miért is vannak ennyire megijedve a történtektől.
- Ebben igazad van, de ebben az esetben talán mégis jobbak lennének a fix szerepek, nem gondolod? - vetem fel a kérdést, kissé hamiskás mosollyal. Csapatkapitányként nem szeretem, ha ellentmondanak számomra és igyekszem megértő lenni, de Gina esetében ez most nem megy. Kedvelem őt, néha azonban győz az okoskodó oldala és vége a szimpátiámnak egy időre. Így is kissé feszült vagyok a meccs miatt, szóval szerencsésebb lenne minél hamarabb zöld ágra vergődni vele és olyan stratégiát kieszelni, ami számára is megfelel.
- Köszönöm a megértést, akkor mész Hiro mellé – a szavaim közben azért fellélegzem kissé, hiszen igazán nem lett volna kedvem pont most leállni győzködni a lányt, szóval kifejezetten örülök neki, hogy belement a dologba. Van esélye annak, hogy rosszul döntöttem és emiatt veszítjük el az egész mérkőzést, de ez a tényező akkor is jelen van, ha Ginára hallgatok. Mindkét megoldást választva elveszthetjük ezt az egészet. Mondanám, hogy csak játék, de itt azért többről van szó. Sokkal többről.
- Azért csak ne vidd túlzásba, rendben? - Egy pillanatra azért átfut az agyamon, hogy én mégis jobb lennék támadónak, de végül dönt a józan eszem. Ha Gina ezt a posztot szeretné, akkor oda teszem.


Vissza az elejére Go down
Fryderyka Herbs
Reveal your secrets
Fryderyka Herbs
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 3 Empty2020-02-21, 20:49




Foci, csapat, Frida



Feszült figyelemmel követem az eseményeket, amik a pályán zajlanak. Egy tizedmásodpercre sem veszítem szem elől az összképet, bár tény és való, hogy nehéz nem a labda útján ragadjon a figyelmem. Ez az égető dolog elég bizarr, bár nem annyira az, mint itt minden más ezen a versenyen. De a lényeg, hogy azzal nem látnám át az egészet, hogyha mindig csak azt nézném ahol és akinél a labda van, így igyekszem egy kis látómezei távolságot tartani, s nagyon figyelni arra, hogy a taktikát is fel tudjam dolgozni.
Az mondjuk nem tetszik, hogy a szabálytaáankodás is terítéken van, hiszen egy sportnak pont nem erről kéne szólnia. Én a tiszta játékot szeretem, de a VMSről már az elején kiderült, hogy tisztán nem lehet - hogy stílszerű legyek - labdába rúgni benne, így nyilván csak magamban húzom a szám, de egyértelműen eldöntöm, hogyha a mi félidőnk jön, akkor én se fogok mindig szabályos lenni, amennyiben ellenünk is szemét módon játszanak. Fel tudom venni a kesztyűt, ha az kell. De most egyelőre elég csak figyelnem. És drukkolnom a csapadnak, hogy verjék szarrá mossák le az ellenfelet a pályáról nem kicsit, hanem nagyon!

beauty code from



|| kiss me hard before you go ||
~ summertime sadness ~

Vissza az elejére Go down
Sidney Smallwood
Reveal your secrets
Sidney Smallwood
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 3 Empty2020-02-16, 14:12



Tüzes foci & Sidney



Középpályásként figyelem az eseményeket és próbálok figyelni mindenre és mindenkire. Azért is kerültem ide, mert így sokkal jobban belátom a pályát, hiszen mégis csak csapatkapitányként a meccs közben is időnként bele kell szólnom a játékba, ha úgy érzem, hogy a többiek valamit nem úgy tesznek, ahogy igazán jó lenne. És igen látom, hogy Gilly túl sokáig viszi előre a labdát és nem passzolja le, pedig kellene, muszáj lenne!
- Passzolj, add tovább! - előre mozdulok, követem a labda útját, de nem időben adja át, túl forró lehet. Furcsa... már-már kíváncsi vagyok rá, hogy milyen is lesz ez, hiszen még sosem sérültem meg igazán komolyan eddigi egész életemben. Az első átváltozásom is legutóbb volt és azt se éreztem meg. Valószínűleg a vérfarkas harapásba is egy normál ember belehalt volna, a képességem miatt maradtam életben és kaptam meg az átkot, de az igazi durva fájdalmat igazság szerint alig ismerem. Most és itt pedig erre is sor kerülhet majd, hiszen engem is megégethet a labda és ami még rosszabb, ha még a víz is a képembe spriccel, akkor erőm is kevesebb lesz futni, vagy összeszedni magamat.
A labdát követem, ami végül a kapunk felé veszi az útját, bár próbálkoznak a többiek is, Thomas végül véd, jó döntés volt ott, ahol kellett és hozzám kerül. Előre megyek hát, Christ figyelem, ha tudok akkor maradok a támadásnál és megpróbálok eljutni a kapuig, de megpróbál nem elveszíteni a labdát és ha rossz a helyzet inkább hátrapasszolok.

//Dobás: 73
Támadás//


©
Vissza az elejére Go down
Thomas Stewart
Reveal your secrets
Thomas Stewart
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 3 Empty2020-02-16, 09:29







A mérkőzés még csak most veszi kezdetét, én pedig igyekszem a lehető legjobban helyezkedni a kapuban annak érdekében, hogy ne sok szabad hely maradhasson a labda számára. A verseny szervezői se ostobák azért, hiszen ők meg olyan kaput alkottak, amit még véletlenül se képes az ember egymaga teljesen befogni. Ha középre állok, akkor a két szél marad szabadon, ha azonban a két szél közül az egyiket választom, akkor nehezebb lesz védeni. Maradok hát középen, sokkal könnyebb jobbra vagy balra vetődni, kevesebb időt vesz igénybe a dolog.
A franciák igen fürgén passzolgatnak, tekintettel arra, hogy a labda elég súlyos égési sérüléseket is okozhat, ha túl sok időt tölt egy embernél. A hátrafelé való passz megzavarja az ellenfelet, ráadásul védekezni se olyan nagyon könnyű ellene. Azért jó, hogy Sidney a támadásra helyezte a hangsúlyt, mert a legtöbbet a csapat tagjai le tudják fogni és elcselezni tőle a labdát. Ez pár emberrel nehezebben menne. Az azonban nem kerüli el a figyelmemet, hogy a franciák vélabűbája nem igen van jelen a pályán. Ez jó, bár, ha minden igaz, mi is hátrányba kerülhetünk emiatt, ami komoly kiesést okozhat számunkra. Kérdés, hogy a többiek mennyire vannak tisztában ezzel a kiskapuval?
A szőke balerina elég ügyesen megiramodik Chris után, habár nem sokáig tart a szerencséje, hiszen a védő elég hamar bokán találja szerencsétlen. Szabadrúgást kapunk hát, ami azonban ismét nem úgy sikerül, ahogy terveztük, lemondóan sóhajtok hát egyet. Nem sok kedvem van sokat időzni a pályán, de ahogy a csapatunk jelenleg szerepel... Eileen a labda helyett a vízsugarat fejeli le, miközben az egyik francia – kihasználva a váratlan helyzetet – elkapja a labdát, majd egyenesen felém indul meg. Én minden porcikámmal koncentrálok, habár Dannyn még simán fennakadhat, de nem bízom a véletlenre. Az izmaim pattanásig feszülnek, felkészítve a testem a vetődésre, miközben az elmém a várható fájdalomra összpontosít, amit a labda okozhat a bőrömnek. A kesztyű talán felfogja, de számolnom kell azzal is, hogy esetleg nem úgy működik, ahogy szeretném.
A labdát elég hamar ismét eltéríti egy véletlen, de ugyanúgy franciánál köt ki, aki immár a kaput célozza be. A rúgás azonban gyenge, simán elkapom a labdát, majd hihetetlen gyorsasággal dobom Sidneynek, még időt se adva magamnak arra, hogy eldöntsem, kinek is menjen. Nem nézelődöm, nem habozom, rögtön bedobom a többieknek. A franciáknak esélyük sincs kilesni a szándékaimat, nem kiáltom a lány nevét, semmi jelét se adom annak, hogy rajta a sor. Ez pedig bejön, senki se akadályozza meg a labdát abban, hogy a neki szánt helyre érkezzen.

(Fókusz: védés)
Dobás: 48


Vissza az elejére Go down
Armand Stansson
Reveal your secrets
Armand Stansson
Tanár VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 3 Empty2020-02-15, 13:54




Tűzgolyó

 
 

Elindulnak a csapatok a saját térfelükre, a második félidősök pedig le Stansson mellé, aki karbafont kézzel várja a sípszót. Kezdenek tehát a franciák, akik a vélabáj nélkül igencsak meg vannak illetődve, de ami az érdekes, nagyon hasonló felfogásban játszik a két csapat, mert ahogyan Daniel is gondolja, az erőfelmérés sokkal fontosabb, mint az esztelen támadás. Taktikát kell kialaítani, előre begyakorolt sablont kell lekövetni, és mivel az angol meg a francia mentalitás nem áll messze egymástól, a franciák hátrafele passzolgatnak járatják a labdát, de azért csak gyorsan, hogy ne égesse meg a lábukat, és a védekezésre beálló angol csapaton most nem tudják átvinni az égő játékszert, főleg mivel mindenki be van tojva a gejzírektől, ami nem fáj ugyan, de alaposan kizökkenthet bárkit, akit pofánlő. Stansson ezen a ponton még türelmes, figyeli, hogy hol tud csapata majd villantani. És akkor lássuk mi történik a pályán. Daniel beáll védekezésre, a támadója pedig még gondolkozik, hogy elfusson-e mellette, de nem teszi, így nem bántják egymást. Chris megkaparintja a labdát, és megindul vele, rávezetve a vele szembenálló franciára, aki ahelyett, hogy védekezne, szintén megiramodik, és úgy összekoccan a testük, hogy a labda elgurul másfelé, Chris ellenfele pedig kissé hátratántorodik. Gilly szerzi meg a labdát, és egészen hosszan szökteti magát, a védője próbál becsúszni, és úgy felrúgja szerencsétlen szőkét, hogy hősnőnk fájlalja a sípcsontját. Szabadrúgást kapnak tehát az angolok, Gilly nekifut, hogy akár kapura lőjjön, ám már nagyon sokat ért a labdába, így a cipője átég egy helyen, és már ég a lába, így nem tudja eltalálni a kaput, csak Eileennek passzolni, aki viszont nem előre, hanem hátrafele mozdul, így a labda elkerüli a kaput, viszont Eileen így pont beleszalad egy feltörő vízsugárba, ami úgy arcon csapda, hogy ellenfele simán elviszi tőle a labdát, és megindul Thomas felé, aki azonban résen van, mert egy másik francia csatár elég lassú, így hiába kapja meg a passz, jól megégeti magát, ezért visszapasszolja a másiknak, aki lő, ám Thomas simán védi az erőtlen lövést, és egyetlen erős mozdulattal indítja Sidneyt, aki az előbbi támadás során már előre helyezkedett, de nem avatkozott játékba. A lány technikásan leveszi a dobást, beijeszt az ellenfelének jobbról, majd mégis balra indul el. A francia jobbra fordul, és pont belenéz egy feltörő vízcsapdába, így most a lány már a kapusra vezeti a labdát. Stansson itt ordít be a csapatnak, hogy mindenki támadjon, vagy szabálytalankodjon, aki nem védő. Nyilván itt is fontos, hogy a kapus mit lép majd, kijön elkaszálni Sidney lábát, vagy készül egy védős vetődésre.

//Határidő:  febr 25. Szabályok: minden hsz előtt két tíz oldalú kockával dobsz a kockadobás fórumában. A hszed végén offban jelzed, hogy mi a fókusz: támadás, védekezés, cselekzés/szabálytalanság. A kő papír olló szabályai szerint fogok dobni a másik csapatnak is, nagyjából zónavédekezés szerint mindenkinek egy ellenfele lesz. A vízcsapdákat és a tűz sebzését a szerepjáték, na meg az excel függvények alapján fogom számolni. Kapus/védő is simán lőhet gólt, nem nagy a pálya. Összebeszélni nem érdemes, hogy ki mit csináljon, mert nem csapat stratégia alapján működik a gól, mindenki egyénileg döntsön. //



[/color]




Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 3 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» VMS - Norvégia vs. Anglia, 2. csoportmeccs
» VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs
» VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA
» VMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?)
» VMS - Írország vs. Anglia, 1. csoportmeccs

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázsvilág :: Közel s távol :: Varázslók Mágikus Sportja-
Ugrás: