ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 20:28-kor
Seraphine McCaine


Ma 20:08-kor
Dwight Jennings


Ma 12:07-kor
Gemma Carlyle


Ma 11:09-kor
Abigail Smallwood


Tegnap 20:19-kor
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


2024-05-03, 15:24
Daphne Jennings


2024-05-03, 15:12
Sheska Thorne


A hónap posztolói
Vladimir Mantov
VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 2 I_vote_lcapVMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 2 I_voting_barVMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 2 I_vote_lcapVMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 2 I_voting_barVMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 2 I_vote_rcap 
Dwight Jennings
VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 2 I_vote_lcapVMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 2 I_voting_barVMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 2 I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 2 I_vote_lcapVMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 2 I_voting_barVMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 2 I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 2 I_vote_lcapVMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 2 I_voting_barVMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 2 I_vote_rcap 
Gemma Carlyle
VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 2 I_vote_lcapVMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 2 I_voting_barVMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 2 I_vote_rcap 
Alison Fawley
VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 2 I_vote_lcapVMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 2 I_voting_barVMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 2 I_vote_rcap 
Daphne Jennings
VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 2 I_vote_lcapVMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 2 I_voting_barVMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 2 I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 2 I_vote_lcapVMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 2 I_voting_barVMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 2 I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 2 I_vote_lcapVMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 2 I_voting_barVMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 2 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70710 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 33 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 31 vendég :: 2 Bots

Cody L. Mortimer, Seraphine McCaine


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Armand Stansson
Reveal your secrets
Armand Stansson
Tanár VMS

TémanyitásTárgy: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 2 Empty2020-01-31, 17:34


First topic message reminder :

***



Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Christopher Graves
Reveal your secrets
Christopher Graves
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 2 Empty2020-04-04, 15:37



A tűzlabda & Chris

Nem számít, ki vezet most, nem számít, ki vezetett eddig.
Az számít, ki fog vezetni az utolsó verseny után.

A maradék perceket talpon töltöm, mint akinek zab van a seggében, folyamatosan szisszenek és szinte végigsétálom a kis pihenő területét követve a labda útját. Ha ellenünk van gól csúnyán szisszenek, amikor pedig a döntetlen végkifejletével jár le az idő és mindenki lejön a pályáról én is csatlakozom hozzájuk, csak egy pillanatra Cody mellé kerülve és átkarolva a derekát, hogy ebben a néhány percben is, míg megbeszéljük a stratégiát, amit az edzőbá' és a CSK-k kiosztottak ránk tartsam és pihenjen. De ez tényleg csak egy perc, mert ő lesz a kapus és már megy is vissza.
Pacsi elmarad felfelémenet és akkor is, amikor lejön, hiszen láttam, hogy a keze már is gány, de azért gratuzok neki és a többiekkel lepacsizok, ahogy rám kerül a sor.
- Szurkoljatok. Nagyon. - nézek hátra, aztán bekocogok a büntetőhöz és néhány másodpercig farkasszemet nézek a franciák kapusával. Persze ha nincsen égő labda meg nincsen vízsugár, annyira azért nem szemezek sokáig, mert fogalmam sincs a szépségek újra tudnak-e bájolni és nem szeretném itt helyben megtapasztalni az erejüket. Anélkül is szépek, hogy rohadjanak meg...
Amennyire csak szabad trükközni a labdával, mielőtt ellőném, ökörködök, és az utolsó pillanatban rúgom el a kapu felé, megcélozva a a bal felső sarkot. Ha már engem választottak lőni, akkor nem adtam másnak át a lehetőséget, és most kiderül, hogy a sikertelenségszériám folytatódik-e, vagy végre sikerül kitörni.

// Csel, szutyok 33 //

©



Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni.
De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!
Vissza az elejére Go down
Armand Stansson
Reveal your secrets
Armand Stansson
Tanár VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 2 Empty2020-04-04, 14:27


A francia magabiztosan nekifut, és helyezi a labdát, de csinos arcán látszik, hogy megszokta, hogy vélaként érvényesüljön. Simán a kapu sarkába küldi a labdát, de Cody ügyesen rá tud fókuszálni, és nagy nyújtózkodva kitolja a kapufára a labdát. A francia hangosan anyázik, ez nem ment be.

Franciaország-Anglia 0:0

Chris következhet.



Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 2 Empty2020-04-04, 02:01


Olyan gyorsan történnek az események, hogy öröm nézni. Megül az abszolút feszültség a végkimenetelt illetően, Hirotól tovább veszem a labdát de fennakadok egy flancos francián akire rámorranok. Igazából valami szidalmat akartam hozzá vágni, de az agyam nem tudom hol van már. Mindenesetre amikor látom hogy felhozzuk magunkat döntetlenre megül valami. Igazság szerint mérhetetlen öröm jár át mert ez azt jelenti, hogy még egyenlíthetünk, némán a levegőbe is boxolok..inkább csak levegőpacsizok, mert az ujjaimat inkább nem hajtogatom. És ekkor lefújják a második félidőt.
Stansson oda inti a csapatot magához nekem pedig az agyamba kúszik a kezeim fájdalma.
Ismerteti, hogy mi következik és Thomassal épp csak össze akad a tekintetem már érkezik is tőlem a kijelentés.
- Én kezdek! - az arcomon az a fajta elszántság látszik amit leginkább akkor lehet csak látni, ha a gyógyítói oldalról találkozom olyan esettel ami kihívást jelent, de ha megdöglök is meg akarom oldani, vagy legalább rájönni merre kéne tovább menni.
Amikor idő van, felkocogok a pályára és elfoglalom a kapunkat és szembe nézek az ellenfelemmel.
Azért megnyugtat, hogy más tűz-és víz nélkül küzdünk rohadjon meg!



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Armand Stansson
Reveal your secrets
Armand Stansson
Tanár VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 2 Empty2020-04-03, 13:36




Tűzgolyó

 
 

Stansson már nem is meri figyelni a pályán lévő történéseket, csak Sidneytől kérdez valamit, és amikor megkapja a beleegyező választ, akkor elővesz egy papírt, ráír öt nevet, alá még kettőt, remélve, hogy erre szükség lesz. A kezébe nyomja egy pályabírónak, aztán visszakoncentrál a pályára, itt már tényleg az utolsó támadás fog dönteni. Lizzynek nagyon nincsen szerencséje ezen a meccsen, mert hiába kerülte olyan szépen el az előbb a vízsugarat, most pont pofán lövi, olyan gyorsan szalad. A franciák nem tudják áttörni a feljött angolokat, ha meg is szerzik a labdát, kettőjüknek is ráég a cipőjére a labda, egy másik pedig megiramodna Hiro mellett, de pont belecsap a szemébe a víz, így Cody meg tudja szerezni, de pont pont összeszalad egy másik franciával. Morticia csapna le rá, de ott a francia védő belelép a labdába, és így visszakerül Ginához, aki kapásból lő. A kapus amennyire csak nyújtózkodik, és éppenhogy kivédi a lövést, így minden esély elszállni látszik. Ám akkor érkezik a másik hullámban Frida, aki már eleve elől volt, és a kipattanót úgy bevágja a már elvetődött kapus másik oldalán, hogy szinte szakad a háló. Anglia-Franciaország: 2-2! Stansson hangosan tapsol, és támogatja fel Sidneyt, hiszen éppen ebben a percben fújták le. Odainti a csapatot, és közli a hírt. – Büntetőrúgások fognak dönteni. Nagyon büszke vagyok a csapatra, hogy így meg tudtátok szorongatni a világbajnokot, akik mindent a véla erejükkel akarnak eldönteni. Öt pontrúgás, immár víz és tűz nélkül. Kijelöltem a sorrendet. Armstrong és Graves a két kapus, eldönthetik, hogy ki kezdi a védést. – Fújtat egy nagyot, a franciák fogják kezdeni a pontrúgást, egy angolnak be kell állni a kapuba.

//Új szabályok: 2-3 napos gyors körök, először csak a kapusnak kell írnia, aztán majd az új körben annak, aki rúg, de azt majd mindig mondom. A kő-papír-olló nem változott, tehát támadás, védekezés, cselezés, ezt a pontrúgásánál is lehet alkalmazni, itt ez azt jelenti, hogyan rúgod a labdát, vagy hogy véded ki. Itt már csak a kő-papír-olló számít, döntetlennél pedig aki a nagyobbat dobta. . //



[/color]




Vissza az elejére Go down
Fryderyka Herbs
Reveal your secrets
Fryderyka Herbs
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 2 Empty2020-04-02, 13:50




Foci, csapat, Frida



- A büdös picsába! - szalad ki a számon nem éppen nőiesen, nem szendén és nem is halkan a káromkodás, melynek ízességét és féktelen dühtöltetét Galen és a haveri köre is megirigyelhetné. Gyűlölöm ezt a rohadt versenyt! Minden számban katasztrofálisan teljesítek, pedig eddig az éltetett az elmúlt egy halasztott évben, hogy legalább a sport az, ami nem hagy cserben, amiben jó vagyok. De ez a VMS megmutatta, hogy egy nagy fityiszt az orromra, nem vagyok jó ebben sem. Akkor tehát mi marad nekem? A nagy büdös semmi, ugyebár.
Csalódottan, szégyentől égő arccal sétálok az edző elé, s közben direkt nem nézek Lizzyre. Nem akarom esetleg látni rajta, hogy mérges amiért nem tudtam bevinni a találatot. Az edző véleményére adok, az ő mérgét le is nyelem, de jelen helyzetben nem érzem magam abban az állapotban, hogy a csapattársaim - se a csapatvezetőm - esetleges dühét nyeldekeljem mea culpázva, mint egy jókislány.
Bólintok Stansson felé, jelezve ezzel, hogy értettem mit kíván, majd mint valami magát felszívott pulyka baktatok vissza a pályára, hogy ezúttal megcselekedjem, amit megkövetel a szám. Az, hogy magamtól mit követelek, az eddig is mindegy volt, úgyse mentem vele semmire. De hátha, ha ebbe a védekezésbe mindenemet beleadom, akkor most talán.. talán sikerül. Ha így se, hát keresek egy rohadt fát és felkötöm magam!

//Védekezés.. 36

beauty code from



|| kiss me hard before you go ||
~ summertime sadness ~

Vissza az elejére Go down
Christopher Graves
Reveal your secrets
Christopher Graves
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 2 Empty2020-03-31, 15:27



A tűzlabda & Chris

Nem számít, ki vezet most, nem számít, ki vezetett eddig.
Az számít, ki fog vezetni az utolsó verseny után.

Gilly fejtegetése nagyon is logikusnak hangzik, ilyenekbe én egyáltalán bele se gondoltam. Sosem törődtem olyan nagyon a mágia elméleti részével, azt is csak lazán elkönyveltem, hogy mennek a varázslatok, amiket sötét varázslatok kivédésén súlykoltak a tanárok, de nem sok mindent kezdtem vele. Csak viccből vagy heccből párbajoztam, jobban lekötött, hogy ilyen-olyan állattal játsszak vagy éppen birkózzak, és valahogy az állatok ismeretét úgy szívta be az a szőke agyam, mint a szivacs.
- És akkor mit lehet tenni? Imádkozzunk, hogy a következő számban végre ott lesz a pálca, vagy a szünetekben annyi varázslatot süssünk ki magunkból, amennyit lehet? - dobom vissza az ötletlabdát a szöszi uncsihuginak, és csak most kapom oda a fejemet a pályára és szisszenek fel. A mi félidőnkben is voltak sérülések, de amit most művelnek a franciák az sokkal durvább. - Baszki! - szalad ki a számon, pont akkor, amikor Gilly is odaszúr. Nem reagálok rá szóval, de eddig átöleltem miközben bújt, most pedig lerázom magamról és idegesen felpattanok, mintha tehetnék bármi it értük. Téblábolok, mint egy hülye, mint a macska, aki ugrás előtt nekifeszül és még riszálja a kis seggét, hogy minél jobb pozícióban legyen a kiugráshoz.
A szemem sarkából figyelem, ahogy Sidney és az edző egyre idegesebb lesz, és utóbbi még be is dob nekik egy taktikát, amit velünk nem csinált, szóval van egy olyan érzésem, hogy valahol mélyen edzőbá' brutálisan elégedetlen. Eddig eléggé kussban maradtam a magam kis világában, de Sidney bátorító kiabálásába most beszállok.
- Gyerünk! Nincs sok hátra, MINDENKI VENDÉGEM EGY GUINNESS-RE! - üvöltöm be a semmiből. Ezaz Chris, így kell motiválni, meló utáni piálással. Főleg, hogy a csapat majdnem fele kiskorú.

©



Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni.
De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!
Vissza az elejére Go down
Gillian Ollivander
Reveal your secrets
Gillian Ollivander
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 2 Empty2020-03-31, 03:14


Chris kérdésére csak vadul bologatok
- Pontosan erre gondolok. Hogy fókusz nélkül cseszhetjük. Akiben elég szufla van, azt ezek a verseny számok bizonyos szempontból jobban is terhelik! - darálom kipirult arccal, tág orrcimpákkal.
Aztán felfigyelek arra mi történik a pályán és Chris karjára szorítok izgalmamban.
- A fiúd úgy érzem nincs a helyzet magaslatán... - csúszik ki a számom, bár inkább csak kekeckedésnek szánom és ez hallatszik is a hangomon. Fogalmam sincs semmiről, szóval főleg nincs mögötte célozgatás.



You should see me in a crown
I'm gonna run the city of nothing
Vissza az elejére Go down
Morticia Maganti
Reveal your secrets
Morticia Maganti
Mardekár VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 2 Empty2020-03-30, 11:26


to: the team

A franciák szabadrúgást kapnak, és bent van a franciák második góljuk is. Látom az önelégült fejüket, és nagyon dühös vagyok rájuk is, magunkra is. Mi történt? Az első félidőben mintha játszani se tudtak volna, most meg… fordult a kocka, most a mi csapatunk nem tud játszani. Bele sem akarok gondolni, hogy a csapat második fele mennyire lehet dühös, hogy ezt a kört elcsesztük. De még nincs vége, talán egyenlíteni sikerül, az kevésbé számít leégésnek, mint a vereség. Még van egy lehetőségünk, az utolsó sípszó előtt gyors taktikaváltásra kapunk utasítást. Hát legyen, akkor támadni fogok. Összeszedem a maradék energiáimat és lelkesedésemet a végére, és igyekszem a hozzám kerülő labdát minél előrébb juttatni, majd passzolni Fridának vagy bárkinek, aki a lehető legjobb pozícióban van. A kapu közelében igyekszem maradni, hogy ha netán ki- vagy lepattanna a labda, be tudjam rúgni, ne juthasson a franciákhoz újra.

//Támadás: 83//













Vissza az elejére Go down
Gina Accipiter
Reveal your secrets
Gina Accipiter
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 2 Empty2020-03-29, 18:03






Franciák & Gina

Sajnos nem vagyok elég közel ahhoz, hogy megszerezzem a kipattanót Frida rontott rúgása után. Egyre idegesebb leszek, és ez nem jó. Tény, hogy még egy sárkánnyal is jobban kijövök, mint a csapatjátékokban. Most viszont nem agyalhatok ezen, visszafelé kell futnom, hogy valahogy lecselezzem és labdát szerezzek a franciáktól.
Sajnos mielőtt azonban ez megtörténhetne szabadrúgást kapnak. A legrosszabb felállásban számunkra. Amikor átveszik a vezetést egyszerre vagyok mérhetetlenül pipa, és ásnám el saját magam a pálya alá méterekkel. Hiszen a másik csapatnak olyan jól ment. Vagy csak altatták volna őket a Franciák, hogy itt teljesen megalázhassanak? Na nem! Abból ugyan nem esznek a rohadékok!
Talán az edző is ezt érzi meg, mert teljes taktika váltás van. Még Cody is kijön a kapuból. De már nincs mit veszítenünk, még ha ez kockázatos taktika akkor is. Felvisszük a franciák kapuja elé a labdát gyakorlatilag emberelőnyben Codyval a sípszó után.  
Magam sem tudom honnan szerzek még motivációt, de újult erővel rontok neki a franciáknak. Valahogy hozzám kerül a labda, én pedig teljes erőből küldöm meg bal lábbal a kapu jobb felső sarka felé, minden töketlenkedés nélkül, váratlanul, amikor látok egy pillanatnyi tiszta helyzetet. Talán meglepi a Franciákat annyira, hogy elfelejtik kivédeni, elvégre még simán le is passzolhattam volna...
Most hős leszek, vagy rajtam bukik minden. A szívem a torkomban dobog, és ez közel sem írja le az érzéseim. Talán pont az ilyen alkalmak miatt nem akarta Lizzy, hogy én támadjak Hiro-val...

//Támadás: 72 //


♫ Chess ♫



"Nem akarom feledni a fájdalmat.
Az tesz azzá, aki vagyok."
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 2 Empty2020-03-29, 14:36


Szabadrugás. A legrosszabb... Hogy mi zajlik le bennem és mire gondolok? Hár nem pillangókra egy kibaszott szivárványos réten csillámlámákkal az biztos.
De már csak a francia miatt is inkább igyekszem minden gondolatomat megtartani és pókerarccal koncentrálni így leginkább elszántság tükröződik. Hál istennek nem az, hogy szívem szerint sikítófrászt kapnék, de minimum kiüvöltenék a világba valami nagyon cifrát.
A szívemet ugyan a fülemben érzem dobogni, de már nincs időm az alsó váltásra. A labda felém repül én pedig vetődök, hogy kivédjem, az életösztönöm meg engem próbál védeni, így bár bele érek, mikor jobban felizzik, néhány szikra az arcomat is eléri és ösztönösen kapom el a fejemet, mielőtt a szememet is elérné a hő vagy bármi. Ennek köszönhetően a labda átbillen az ujjaimon és a kapuban landol..
Pazar...
Csak utólag ocsúdok fel, hogy egyébként a kezeim is csúnyán megégtek.
Ennek örömére, meg Stansson üzenetére úgy döntök, kutya bassza! Innentől nem fogom tudni amúgy sem használni a kezeimet stabilan. A lábamat viszont még örömmel leégetem! A tököm megy haza innen már!
Így amikor úgy jön ki a lépés, egyetlen egy dologra építek, a gyorsaságomra és a potenciális csapattársaimra...



//támadás 44



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Hiro Nagiwara
Reveal your secrets
Hiro Nagiwara
Tag

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 2 Empty2020-03-29, 14:22


A célomat egyfelől elérem, de másfelől el kell ismernem, csak magunk alatt vágtam a fát... Ami persze nem kicsit engem is felbasz...
Veszek egy mély levegőt inkább, ameddig a tanácskozás lemegy. Jó pár mély levegőt. Eddig az ég világon semmi hasznom nem volt, máspedig mérhetetlenül gyűlölök haszontalan lenni...
És ezen az sem változtat, hogy gyakorlatilag, miattam kapnak azok az idióták szabad rúgást...
Ami be is megy. Ha véget ért a meccs... Felszecskázom azt a kis szart... Nem érdekel, hogy Cody nem tehet semmiről. Csitulj Hiro! Jó.. nem bánom. Egy élettelen boxzsák is megteszi.
Valójában nagyon nagyon reménykedtem, hogy amit elbasztam, azt a csapattársam tudja korrigálni.
Nem kifejezés, hogy nagyon szarul állunk, így taktikát váltva, hallgatva az edzőbára ezúttal védekezéshez állok fel. A számat rágom belülről. Ideges vagyok. Kimondhatatlanul.
Ha nem jutunk tovább, nagyon fű alatt sunnyogva tudjuk már csak az összes ügyet érinteni ami ezen a versenyen elindult... És ahhoz semmi kedvem őszintén szólva!




//védekezés: 42
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Ollivander
Reveal your secrets
Elizabeth Ollivander
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 2 Empty2020-03-28, 09:08




A VMS & Lizzy




Lassan kezdek kételkedni abban, hogy Frida jó választás volt, hiszen a támadása nem sikerül, így ismét elszalasztottunk egy jó lehetőséget. Az óra ketyeg, én pedig kezdek ideges és türelmetlen lenni, ami a pályán nem pont szerencsés kombó. Le kell higgadnom, még mielőtt kapkodni kezdenék a lemaradásunk behozása miatt. Csapatkapitányként példát kellene mutatnom, de mégis miként, ha a szemem láttára dől össze az egész eddigi eredményünk? A másik csapat egy szépen felépített taktikát követett, a felállás hasonló volt a miénkhez, akkor nekünk miért nem sikerül?
Nincs azonban több időm ezen agyalni – szerencsére -, hiszen a francia kapus elkapja a lány által lőtt labdát, majd a lehető legmesszebbre hajítja. Egyenesen felém. El is rugaszkodom hát, hogy elkaphassam, miközben a szemem sarkából észreveszem, hogy az ellenfél csapatából is a labda felé tart valaki. Lehetőségem már nincs változtatni, hiszen már felugrottam a labdáért, már csak abban bízhatok, hogy elég gyors leszek ahhoz, hogy el is kapjam. A lábam majdnem a labdához ér, amikor valami nagy erővel ellök onnan. Elsőként azt hiszem, hogy a franciának sikerült engem hatástalanítania, de amikor a földre zuhanok, akkor veszem csak észre, hogy egy vízsugár volt az. A fogaimat csikorgatva állok fel, miközben gyilkos pillantást vetek a francia srác felé, aki szintén nem különösebben szebb pillantásokkal illett. Nyilvánvaló, hogy ha lenne lehetőségünk rá, akkor egy kanál vízben fojtanánk meg a másikat.
Időközben a franciák szabadrúgást kapnak és természetesen rögtön a csapatkapitány áll fel hozzá, méghozzá elég közel a kapuhoz. Hasonlóan feszült hangulatban vagyok jelenleg, mint a másik csapat tagjai és maga az edző is. Szinte levegőt is alig merek venni, nehogy véletlenül befújja a labdát a hálóba. Vetek egy pillantást Cody felé, próbálom leolvasni az arcáról a gondolatait, de nem sikerül. Fél? Izgul? Esetleg tettre kész? Nem mindegy, milyen érzelmekkel áll a kapuban, ami kihathat a teljesítményére is. Miközben ezen agyalok, a labda már repül is... Codynak sikerül belenyúlnia, ami némi reményre adhat okot, de nem sokáig. A labda a következő másodpercben már a hálót érinti.
Kelletlenül baktatok fel az edzőhöz, Fridával mellettem. A taktika, amit javasol, elég kockázatos, de ennél lejjebb már aligha mehetünk. Szívesebben ajánlanám fel azt, hogy helyet cserélek a lánnyal, de az eddigi játékunkat elnézve már ebben se vagyok biztos. A tervünk megbukott, ráadásul az edzőnek kell egy másikat kitalálnia, ami szintén hatalmas csalódás. Talán mégse vagyok kapitánynak való. Mindenesetre, tudomásul veszem a döntését, hiszen mást ebben a helyzetben nem igazán tehetek.
Mindketten visszamegyünk a pályára és magam köré intem a csapatot. Cody felé külön intézek egy pillantást, miszerint rá is szükség lenne a pályán. Talán kissé meglepődik, hogy ott kell hagynia a kaput, de amint ideér, mindent elmagyarázok számára is. A csapat feláll hát, én némileg reményvesztetten ugyan, de szintén helyet foglalok, majd várok a lehető legjobb alkalomra. Cselezni fogok, ha pedig sikerül eloroznom a labdát, oda passzolom, ahol a lehető legjobb helyen lesz.

Cselezés: 95



Vissza az elejére Go down
Sidney Smallwood
Reveal your secrets
Sidney Smallwood
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 2 Empty2020-03-27, 14:29



Tüzes foci & Sidney



Feszülten figyelem az eseményeket. A lábam felpolcolva, még mindig hasogat és lüktet, bár legalább valamelyest, mintha enyhébb lenne a lekezelés után, de most amúgy sem elsősorban erre figyelek, hanem a pályán végbemenő eseményekre és azok cseppet sem jók. A labdát passzolgatják, de úgy fest, hogy semmiféle taktika nem jön be sajnos igazán, hiába próbálkoznak újra és újra, sőt a végén a labda a franciákhoz kerül. A közönség felhördül, én pedig egyből felszisszenek, amikor előre dőlve lecsúszik a lábam a felpolcolásból és nekem kell megtartanom, hogy ne a földön koppanjon.
- A fenébe! - felmorranok, hiszen mindent megtettünk azért, hogy jó lehetőségeket adjunk át nekik, de most mégis rosszul áll a szénánk és a legjobb esetben is egy döntetlenre van mély lehetőség. Akkor pedig gondolom büntetők jönnek és abban jelenleg nem is biztos, hogy részt tudok venni, ha csak nem szorítom össze a fogaimat. Viszont akkor az is benne van a pakliban, hogy úgy megerőltetem a lábamat, hogy ha tovább is jutunk akkor a következő meccsen már nem léphetek majd pályára. Arra viszont szinte esély sincs, hogy két gólt is lőjenek rövid idő alatt. Marad hát a feszült figyelem, ahogyan Stansson próbál taktikát adni a kezükbe és rémes egy érzés, hogy mindeközben mi nem tehetünk semmit sem, akik a pálya szélén várakozunk.
- Gyerünk, mindent bele, már nincs sok hátra! - azért próbálok bekiabálni, sőt még egy hangosabb fütyülést is sikerül összehozni. Kell nekik most a tunning, legalábbis nagyon remélem, hogy hatása is lehet a dolognak és valahogy összekapják magukat és csodát tesznek.


©
Vissza az elejére Go down
Armand Stansson
Reveal your secrets
Armand Stansson
Tanár VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 2 Empty2020-03-26, 14:07




Tűzgolyó




Frida rávezetheti a labdát a francia kapusra, de sajnos túl sokáig gondolkozik rajta, hogy hova lőjjön, ezért ráég a labda a cipőjére, csoda, hogy nem perzselődik szét a lába is, így a lövés erőtlen, a kapus elkapja a labdát, és már dobja is ki messzire a mezőnybe. Lizzy és egy francia felugrik érte, miközben levállnak a saját embereikről, és pont kettőjük között csap fel a vízsugár. Állati mázlijuk van, hogy egyiküket sem éri el, de ők sem a labdát. Hiro provokálja a franciát, aki teljesen begőzöl, és mivel pont hozzá gurul a labda, megindul vele, teljesen lila fejjel, s közben eljutnak a füléig a japán srác szavai, átesik a másik lábán, mire a bíró fúj, szabadrúgás! Stansson most elengedi Sidney vállát, hogy még feszültebben figyelje az eseményeket, mert túl közel van a kapu. Maga a francia csapatkapitány állítja oda a kijelölt pontra a labdát, Codynak pedig nagyon résen kell lennie. Cody vetődik, és elkapná a labdát, ami pont akkor szikrázik fel jobban a kelleténél, megégetve a fiú kezét, akinek az ujjairól de éppenhogy beesik a labda a hálóba. Anglia-Franciaország, 1:2. Hát sikerült fordítaniuk, ráadásul fogy az idő, alig öt perc van már a meccsből, még a döntetlen is elképesztő távolságra került. Stansson odahívja magához Fridát, és Lizzyt, amíg a bíró a kezdőkörbe viszi a labdát. Egy kockázatos taktikát javasol, de már nincs mit kockáztatni. A lényeg, hogy mindenki fusson fel a térfél közepéhez, még Cody is mint kapus, most már legyen mezőnyjátékos. A két támadó Frida, és Hiro védekezzen, ha véletlenül az ellenfél megkaparintaná a labdát, azonnal vegyék el, hátha egy ellentámadásból gólt szerezhetnek. A többiek pedig cselezés, vagy támadás. A cél tehát az, hogy úgy megakasztani az ellenfelet, hogy egy előreívelt labdát valahogy Frida lábára varázsolni, mert csak egy tökéletes lövésre van idő. Dupla vagy semmi. A síp felharsan, elkezdődik a passzolgatás, Gina egészen jól tartja a labdát, kérdés, hogy mi lesz ebből a séma.


//Határidő: ápr 3. Szabályok: minden hsz előtt két tíz oldalú kockával dobsz a kockadobás fórumában. A hszed végén offban jelzed, hogy mi a fókusz: támadás, védekezés, cselekzés/szabálytalanság. A kő papír olló szabályai szerint fogok dobni a másik csapatnak is, nagyjából zónavédekezés szerint mindenkinek egy ellenfele lesz. A vízcsapdákat és a tűz sebzését a szerepjáték, na meg az excel függvények alapján fogom számolni. Kapus/védő is simán lőhet gólt, nem nagy a pálya. Összebeszélni nem érdemes, hogy ki mit csináljon, mert nem csapat stratégia alapján működik a gól, mindenki egyénileg döntsön. //



[/color]





Vissza az elejére Go down
Hiro Nagiwara
Reveal your secrets
Hiro Nagiwara
Tag

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 2 Empty2020-03-25, 12:12


A franciák kezdenek nagyon felcseszni. És mivel jobban szeretek én provokálni másokat, többnyire sikeres szoktam benne lenni... Így most is próbát teszek. Érzem, hogy nem fogom tudni vinni a labdát, így passzolok hátrafelé lehetőleg, vagy Ginanak, aki épp közelebb van, mint a többiek. És ha már egyszer a francia volt olyan jó, hogy ráállt a vöröskére, akkor most ugyanezt kaphatja vissza tőlem, nem szabálytalankodok, csak a kilátását és a lépéseit igyekszem blokkolni.
Ha egy embert is foglalok csak le, ház akkor egy ember foglalok csak le. Simán beszólogatok neki, először angolul, utána megvillantom neki a franciát is. Ha netán nem hallotta volna meg másképp amit mondtam neki.
De őszintén azt sem bánom, ha többen is hallják, hátha ugranak rá...m...



//Cselezés, a franciát próbálja provokálni: 08
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 2 Empty2020-03-25, 11:57


Az első védés igazából jól sikerül. Nem olyan nehéz nyomon követni a labda mozgását lévén, hogy lángol. Ha akarnánk se lehetne feltűnőbb jelenség.
Távolabbról akarják berúgni én pedig vetődök utána, mintha az életem múlna rajta. A majdnem röplabdás mozdulatom azonban nem sikerül olyan fényesen, mert megfognom és a saját csapattársamnak egyáltalán nem megy. Épp hogy sikerül elérnem, ennek örömére, ameddig nem sikerült vissza nyernem a helyzetemet, hogy az újabb rögtön jött csapást elkerüljük, már be is nyelünk egy gólt.
Zavar persze, hogy zavar, a francia örömködésére meg sem rezzenek. Van egy olyan halovány érzésem, mi is örülnénk, mint majom a farkának, ha sikerülne túlszárnyalnunk őket. Bár valahol van egy sejtésem, hogy a francia csak azért csinálta, hogy provokálja az erre fogékonyakat.
De igyekszem nyugodt maradni, mert ha felcseszem magamat azzal nem segítek senkinek.
Vissza pattanok abba az állásba, ahogy a legkedvezőbbnek találom, hogy elérjem a labdát. És ezúttal igyekszem ügyesebben reagálni. Egyenlőre véd a kesztyű, a többin meg ráérek akkor aggódni, ha bekövetkezett.






//Védekezés: 07



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Morticia Maganti
Reveal your secrets
Morticia Maganti
Mardekár VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 2 Empty2020-03-20, 21:11


to: the team

Nem tudom, mi történt a francia csapattal, hogy így megváltoztak a második félidőre. Az agresszív játékmódjuk úgy tűnik, sajnos nagyon is sikeres, könnyedén jutnak át a védelmünkön, és simán egyenlítenek. Káromkodok egyet, amíg a labda előrekerül, és dühösen a földbe rúgok, de mást egyelőre nem tehetek. Szemem Fridán van, hogy sikerül-e gólt rúgnia, közben hallom, hogy a közönség kiabál, és most kimondottan zavarnak a zajok. Helyezkedem, hogy ha újra megindulnak visszafelé, sikerüljön megállítani a franciákat, nem feltétlenül csak a labdára pályázom, hanem a sima akadályozásra is, hogy ne tudjanak passzolni körülöttem. Ugyan magas és termetes nem vagyok, de gyors igen, ez talán előnyömre válhat. Közben azzal próbálom magam nyugtatni, hogy még van idő egyenlíteni vagy akár nyerni is, veszíteni semmiképp nem akarok. Már csak Sidney miatt sem, tudom, hogy mennyire fontos neki ez az egész.

//Védekezés: 71//













Vissza az elejére Go down
Elizabeth Ollivander
Reveal your secrets
Elizabeth Ollivander
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 2 Empty2020-03-19, 05:33




A VMS & Lizzy




Nem izgat a franciák magabiztossága, legfeljebb maga a stratégia, aminek ezt köszönhetik. A legtöbb úgy pillant ránk, mint holmi koloncokra, de korántsem veszélyes ellenfélként kezelnek minket. Ettől pedig felmegy bennem a pumpa... Nem vagyunk bénák, hiába cikkeztek erről korábban az újságok és úgy hiszem, mindezt sikerült be is bizonyítanunk a legutóbbi versenyszámban. Elvégre, hányan küldtek a csigazabálók közül egy vérfarkast a padlóra? Gondolom, eddig még egynek sem sikerült.
Nem hallom az edző kiáltásait, egyszerűen semmit sem fogok fel a pályán kívüli eseményekből. Nagy eséllyel még az se jutna el hozzám, hogy megnyertük a versenyt. Annyira tombol bennem az indulat, annyira bizonyítani szeretnék... A világ szeme rajtunk van, mindenki minket figyel, még otthon is, ez pedig hatalmas löketet ad számomra. Bárkit lesöprök a pályáról, még abban az esetben is, ha csupán egy vállveregetés a jutalmam. A lényeg az, hogy elsők legyünk, különben haza se menjünk. Nem szeretnék szégyenszemre, fülemet-farkamat behúzva visszakullogni Angliába. Amerikáról meg már nem is beszélek. Ott sárba tipornám a saját hírnevemet, még abban az esetben is, ha a kviddicsben remekelek odahaza.
Kissé idegesítenek Gina tétova mozdulatai, melyek leginkább a bénázás kategóriába esnek. Értem én, hogy valamennyire tart a fájdalomtól, hiszen őt könnyen megégetheti a labda, de az ég szerelmére, miért nem gyorsabb? Máskor bezzeg annyira magabiztos, akkor itt és most miért nem tud az lenni? A pályán bűn a gondolkodás, ha helyzet van, cselekedni kell, nem mérlegelni a lehetőségeinket vagy legalábbis csakis a lehető legrövidebb idő erejéig. A vöröske ennek ellenére megfontoltan mozog, semmi fürgeség vagy kiszámíthatatlanság. Pedig a francia, aki ráállt, nem éppen olyan alkat, akitől tartanunk kellene.
Amikor Gina végre hátrafelé passzolja a labdát, szinte azonnal ráugrom, hogy megkaparinthassam, azonban egy másik francia elorozza előlem. Az ajkamba harapok, nehogy valami égbekiáltó káromkodást zúdítsak rá és igen erősen kell koncentrálnom, hogy magamban tartsam a nem túl kedves szavakat. Még egy pillanatra se érhettem a labdához, ami igazán dühítő számomra.
- Ó, hogy az a... - motyogom magamban, amint a harmadik csatár célba talál Cody mellett. Annyira tudtam, hogy ez lesz, de még a legelején sejtettem, hogy nem kellene olyasvalakiket pályára tenni, akik még életükben nem láttak labdát közelről. Sportolók kellenek ide, akik javítanak a másik hibáján, nem gyógyítók. Cody talán jó a sebek gyógyításában, de a kapuk védése nem tartozik az erősségei közé.
Magamban dühöngve indulok ismét a helyemre, amikor egy gejzír pont előttem tör fel. Ha egy fél lépéssel előrébb vagyok, minden bizonnyal megforráz, aminek pár percnyi kiesés lett volna az eredménye. A sebezhetetlenségem nélkül viszont számomra itt ért volna véget a mai verseny. Irtó nagy mákom van néha, annyi szent.

Védekezés: 83


Vissza az elejére Go down
Gina Accipiter
Reveal your secrets
Gina Accipiter
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 2 Empty2020-03-18, 16:14






Franciák & Gina

Sajnos ez a szám nem a legkönnyebb, mint amiben részt vettem. Kérem vissza a sárkányom! Na jó, ide kell koncentrálni.
Bár sikerül labdát szereznem, de a francia csigazabáló gyík miatt semmi érdemit nem tudok vele kezdeni. Mivel folyamatosan előttem táncol, így még azt sem tudom felmérni időben, hogy kinek passzolhatnám le. Nem látom pontosan, hogy kinek sikerül lepasszolni, és mi történik ez után. Főként mert időközben sikerül egy szép kis égési sérülést is összeszedni, és ahogy ez tudatosul bennem fájdalom formájában, egy igen hangos és csúnya káromkodással ordítom le a még mindig előttem táncikáló franciát. Ha mást nem legalább egy átmeneti halláskárosodást és egyensúlyzavart összeszedhetne tőlem... bár az sem hátrány, hogy már nyakig vizes. Mondjuk inkább választottam volna a vizet, olasz tengerparton nőttem fel, de ez legalább fifty-fifty...
Sajnos azonban, időközben egyenlítenek a franciák. A fenébe! Amikor ez tudatosul bennem, és a labda már a franciák hálója felé halad, úgy én is eszeveszett futásba kezdek, hogy legalább a támadásba besegíthessek Hironak, és Fridának. Ha esetleg kapura lőnének akkor én is ott legyek a közelben. Ha gólt lőnek jó, ha nem, akkor igyekszem összeszedni a kipattanót, és én kapura lőni, vagy olyan helyzetet teremteni, amivel kapura lőhet valamelyikünk. Legrosszabb esetben pedig, ha franciákhoz kerül a labda, akkor még a francia térfélen megszerezni tőlük a labdát, egy kiadós olasz káromkodással fűszerezve, és úgy a kapu felé küldeni...

//Támadás: 44 //


♫ Chess ♫



"Nem akarom feledni a fájdalmat.
Az tesz azzá, aki vagyok."
Vissza az elejére Go down
Sidney Smallwood
Reveal your secrets
Sidney Smallwood
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 2 Empty2020-03-18, 13:46



Tüzes foci & Sidney



Tény egyelőre a mágiánkat nem igazán vethettük be, de tudtuk ,hogy kemény lesz ez a verseny, bár tény, hogy nem sejtettük, hogy ennyire. Egyelőre nem tudom eldönteni így a döntő kapujában, hogy arra vágyom jobban, hogy vége legyen, vagy hogy akkor már csak azért is sikerüljön és győzzünk. Azt hiszem ez a kettő most valahogy egy szinten van, bár hamar úgy tűnik nem is biztos, hogy ezen sokan kell goldokodnom, mert amit elértünk a másik csapat rendesen elkaszálja. A labda a mi hálónkba kerül, felszisszenek, Stansson dühös, amit végül is értek. Pocsék lehet, hogy semmit se tehet, csak reméli sikerül és elég volt a felkészülés.
- Még összeszedhetik magukat... - szinte magamnak mormogom csak, részben talán az edzőnek is, hogy ő se keljen ki magából teljesen, csak aztán próbálok meg fütyülni egyet. - Hajrá, mindent bele! - Morticiát keresem a pályán a szememmel, mert tudom, hogy a lány gyors és ügyes és eddig is nagyon jól teljesített minden versenyszámban, úgyhogy most is ki fog tenni magáért, ami remélhetőleg segít a jelenlegi siralmasnak tűnő helyzeten. Túl gyorsan lett döntetlen és ebből akármikor lehet egy 2-1, amiből nem is biztos, hogy a mieink fel tudnak majd állni.


©
Vissza az elejére Go down
Fryderyka Herbs
Reveal your secrets
Fryderyka Herbs
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 2 Empty2020-03-17, 20:35




Foci, csapat, Frida



Nem hangzik jól, hogy egyenlítettek a franciák. Az ugráló örömhuszárt legszívesebben felrúgnám, de sem a hely sem a sportszerűségi mániám nem megfelelő ahhoz, hogy ezt megtegyem. sokkal inkább arra koncentrálok, ami a feladatom, nevezetesen támadok, s próbálok Hiroval kommunikálni valami nem feltűnő módon, hiszen ha van taktikája azt nem akarok telibe keresztbehúzni.
Felszisszenek, amikor a vízsugár felcsap, de nem zökkenek ki legalább a helyzete,ből, így van legetősége Hironak a szerelés után passzolni. A torkomban gombóc növekszik, de igyekszem magabiztosan vinni tovább a mozdulatot, s ahogy az előbb is a támadóvonalat erősítettem - ami csatárként egyébként is a feladatom - úgy most sincsen ez másként. Nekiveselkedem és amint úgy ítélem meg, hogy megfelelő a szög, megküldön a labdát, s közben imádkozom, hogy legyen sikeres a manőver és kerüljön hamarosan a kijelzőre 2:1 a javunkra. Talán Merlin kegyes lesz hozzánk.

//Támadás - 05//

beauty code from



|| kiss me hard before you go ||
~ summertime sadness ~

Vissza az elejére Go down
Armand Stansson
Reveal your secrets
Armand Stansson
Tanár VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 2 Empty2020-03-17, 07:39




Tűzgolyó

 
 

A második félidő mintha egész más lenne, mint az első, végülis a franciák úgy vannak vele, hogy egy gól hátrány nem hátrány, végülis most ők a világbajnokok, s az a srác, akinek az ikrét Sidney kihajította az erkély korlátján, nagyon jó szervező, folyamatosan dolgozza ki a jobbnál jobb helyzeteket. Stansson nem véletlen, hogy már az ücsörgő Sidney mellé gugol, onnan nézi feszülten a dolgokat, néha beordítja, hogy talán védekezni kéne. Gina megkaparintja a labdát, egészen jól cselezne, ellenfele szintén valami technikás alak lenne, mert nem egy betontank védő, nem is csatár, húzza az időt, hogy a lány se boldoguljon, ráadásul Gina totojázik, meg is égeti a lábát, és így kénytelen passzolni hátrafelé (ellenfele mondjuk közben éppen vízsugárba lép), ahova viszont belelép az egyik támadó, és simán elviszi a lábát belerakni próbálni Lizzy mellett a labdát, és még távolról kapura rúg. Cody azonban szépen vetődik, blokkol, de nem tudja megfogni a labdát, ami így kipattan róla, s a Morticiát szépen megkerülő második hullámban érkező támadó egész egyszerűen begurítja az elvetődött Cody másik oldalán a hálóba a labdát, s felugrik a levegőbe örömében, mert egyenlített: Anglia-Franciaország: 1:1. Stansson dühös, de egyértelműen nem az első félidősöket okolja, hiszen azok szépen játszottak, és már nem tehetnek semmit az eredményért. Ráadásul alig telt el negyed óra, ha a franciák felszívják magukat, akkor még porrá is verhetik az angolokat. Középkezdés után indulna a támadás, azonban Lizzy pont belenéz egy gejzírbe, de mázlija van, Hiro még fel tudja venni a leguruló labdát, és hosszasan indítja Fridát, aki már a kapusra vezetheti a labdát, ebből még lehet valami! Vajon a lány mit tesz ebben a helyzetben?


//Határidő:  márc 25. Szabályok: minden hsz előtt két tíz oldalú kockával dobsz a kockadobás fórumában. A hszed végén offban jelzed, hogy mi a fókusz: támadás, védekezés, cselekzés/szabálytalanság. A kő papír olló szabályai szerint fogok dobni a másik csapatnak is, nagyjából zónavédekezés szerint mindenkinek egy ellenfele lesz. A vízcsapdákat és a tűz sebzését a szerepjáték, na meg az excel függvények alapján fogom számolni. Kapus/védő is simán lőhet gólt, nem nagy a pálya. Összebeszélni nem érdemes, hogy ki mit csináljon, mert nem csapat stratégia alapján működik a gól, mindenki egyénileg döntsön. //



[/color]




Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 2 Empty2020-03-15, 11:40


Elfoglalaom a helyemet a kapuban leginkább közepén. Nekem nincs olyan termetem sem erőm, mint Tomnak így esélytelen, hogy arra építsek. Nálam általában a fürgeség és a nagy fokú szerencsefaktor szokott dolgozni...
Remélem most is kitart egész második félidő alatt mindkettő. Ha jönne a labda a kivédésére koncentrálok. És arra, hogy utána tovább passzoljam, vagy dobjam valamelyik csapattársnak. A labdától való sietős megszabadulásom okai között ott van az a releváns tény, hogy megégni fáj. Nem félek a fájdalomtól, sem attól, hogy megsérülök, egyszerűen csak tartalékolni akarom az energiám mert tobbé kevésbé ismerem a hátáraimat.
Ezúttal igyekszem nem el kalandozni és az agyamat is leállítom, hogy mos akarjon mindent is számításba venni. Sidney az egyetlen akire meccs után első dolgom lesz ráröppenni a lába miatt! Első a kötelesség! Chrissel kapcsolatban ezúttal kelletlenül, de jelen helyzetben jótékonyan sikerül mindent kizárnom.



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Fryderyka Herbs
Reveal your secrets
Fryderyka Herbs
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 2 Empty2020-03-14, 21:57




Foci, csapat, Frida



Az utasítás egyszerű, szemünk a labdán. Mondjuk ezt magamtól is kitaláltam volna, ezért jár egy vigyor Lizzy felé, amolyan feszültségoldásképp. Nem rosszallóan vagy szemtelenül természetesen és nem is várok rá reakciót, hiszen azért vagyunk itt, hogy játsszunk.
Mivel csatár lettem, ez nem védekező poszt, ennek fényében támadni készülök. Persze odapillantok hirora is azért, hogy lássam neki mik a szándékai, de igazából úgy vagyok vele, hogy amelyikünk előbb lép, ahhoz alkalmazkodik a másik maximum - vagy nem - szóval egy életem egy halálom én bepróbálkozom a támadással. Talán meg sikerül lepjem az ellenfelet vele, hogy nem teszetoszáskodom vagy angolosan finomkodom - nem mint a csapat szokott hanem mint ahogy az angol nőkre mondják, hogy még a vécépapírt is csipkekesztyűvel fogják meg - hanem igenis odateszem magam és támadok.
Nem hiszem, hogy olyan sok időnk van lacafacázni egyébként sem, már csak a labda tüzes volta meg az ellenfél csodás és páratlan játékstílusa miatt sem. Szóval.. Merlinre! Csak ezt a meccset na baltázzam el..

//Támadás - 65//

beauty code from



|| kiss me hard before you go ||
~ summertime sadness ~

Vissza az elejére Go down
Morticia Maganti
Reveal your secrets
Morticia Maganti
Mardekár VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 2 Empty2020-03-12, 18:51


to: the team

Nem tetszik nekem a francia csapat túlzott magabiztossága. Az első félidőt elvesztették, akkor mitől ilyenek? Abban reménykedem, hogy csak dühösek, és az versenyhelyzetben semmi jót nem szokott jelenteni. Végighallgatom az utolsó instrukciókat, majd felmegyek a pályára és elfoglalom a helyem Cody előtt valahol. Igyekszem úgy helyezkedni, hogy belássam az egész pályát, és lehetőleg gyorsan tudjak reagálni, ha a labda felém kerül. A védekezésre állok be főként, remélem, hogy a franciák hozzáállása csak rosszat hoz rájuk, egyelőre nem érzem annak a szükségességét, hogy én is támadjak, de a játék folyamán ki fog derülni úgyis, milyen taktikára van szükség. Szemem a labdán, ahogy Lizzy is mondta, abban a pillanatban, hogy elindul a meccs. Nagyon hátul kezdenek, nem tudom, hogy előrébb jönnek-e majd, vagy onnan akarnak esetleg betalálni a kapuba, úgyhogy igyekszem úgy helyezkedni, hogy akármelyik verziót is választják, tudjam blokkolni a labdát, ha a többieknek nem sikerülne elszedni. Hiróhoz hasonlóan engem is kellőképpen vakít a nap, de amióta csak itt vagyok, azon dolgozom, hogy ezt próbáljam valahogy csökkenteni vagy magamat hozzászoktatni, és úgy érezm, hogy jó úton haladok.

//Védekezés: 47//













Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország - Page 2 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» VMS - Norvégia vs. Anglia, 2. csoportmeccs
» VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs
» VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA
» VMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?)
» VMS - Írország vs. Anglia, 1. csoportmeccs

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázsvilág :: Közel s távol :: Varázslók Mágikus Sportja-
Ugrás: