ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 12:07-kor
Gemma Carlyle


Ma 11:09-kor
Abigail Smallwood


Ma 10:56-kor
Lioneah McCaine


Tegnap 20:19-kor
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


2024-05-03, 15:24
Daphne Jennings


2024-05-03, 15:12
Sheska Thorne


2024-05-03, 14:51
Sheree Parks


A hónap posztolói
Vladimir Mantov
VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország I_vote_lcapVMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország I_voting_barVMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország I_vote_rcap 
Kalandmester
VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország I_vote_lcapVMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország I_voting_barVMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország I_vote_lcapVMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország I_voting_barVMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország I_vote_lcapVMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország I_voting_barVMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország I_vote_rcap 
Sheska Thorne
VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország I_vote_lcapVMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország I_voting_barVMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország I_vote_rcap 
Freya Björnsdottir
VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország I_vote_lcapVMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország I_voting_barVMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország I_vote_rcap 
Christopher Graves
VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország I_vote_lcapVMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország I_voting_barVMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország I_vote_lcapVMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország I_voting_barVMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország I_vote_rcap 
Gemma Carlyle
VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország I_vote_lcapVMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország I_voting_barVMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország I_vote_rcap 
Alison Fawley
VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország I_vote_lcapVMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország I_voting_barVMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70708 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 30 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég :: 2 Bots

Dwight Jennings, Megan Smith


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Fryderyka Herbs
Reveal your secrets
Fryderyka Herbs
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország Empty2020-04-15, 17:57




Foci, csapat, Frida



Úgy látszik hasznos volt, hogy felszívtam magam, mert ez a második gólomat eredményezte a versenyn. Nagyon boldog vagyok, büszke a csapatra és ujjongnék is, de ekkot valami nagy fejetlenségnek leszek tanúja. Az edző összeesésére összeszorul a gyomrom diónyira, az ideg fojtogat. Nem akarom, hogy baja legyen! Alapvetően senkinek se kívánok bajt soha - oké, az öcsém a kivétel ezalól a szép szabály alól - szóval nagyon is izgulok és szeretném, hogy Cody vagy a gyógyítók tudjanak rajta segíteni.
Ösztönösen sidney mellé sorolok, vagy legalábbis a közelébe. Nem akarom elrángatni, vagy mozdítani semerre, de ha hajlandóságot érzek benne, akkor mégis megteszem. Úgy érzem, hogy szüksége van rá. És valahol a felszín mélyén eszembe jut, hogy Erica temetésén nekem is szükségem lett volna rá. Támasz volnék, ha hagyja. De persze ha elutasít azzal se bánt meg. Nem ismerjük egymást behatón, s egyébként sem ez az erőszakoskodás ideje.

//Köszönöm a mesét, fantasztikus volt, mint mindig! I love you

beauty code from



|| kiss me hard before you go ||
~ summertime sadness ~

Vissza az elejére Go down
Titanille Blunt
Reveal your secrets
Titanille Blunt
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország Empty2020-04-13, 22:17




VMS & Tita


Általában nem sok vizet zavarok az események folyásában, s tulajdonképpen ez most sincs másképpen. Vannak többen, akik a csapatból az összeeső edzőhöz ugranak, Eileen segítségért integet, szóval mindent megtettek/tettünk az ügy érdekében, mégis marad bennem némi cselekvéskényszer. Főleg, mert érzem, hogy a hátam mögött motoszkál valaki, így hát megpördülök a tengelyem körül, s ráripakodok a katasztrófaturizmus jeles képviselőire, hogy azonnal takarodjanak odébb, nincs itt semmi látnivaló.
A pofám leszakad egyébként! Az emberi - ezesetben varázslói és boszorkányi - tapintatlanságnakm is kellene, hogy legyenek határai.
- Ha tudok valamiben segíteni, itt vagyok. - jegyzem meg, de nem kiabálok, nem én vagyok a fő segítség és attrakció sem. csak szerettem volna tudatni a csapattal, hogy bár én nem verseníyzek velük, attól még itt vagyok, s számíthatnak rám, ahogy eddig is. Nem csak pennát tudok forgatni azért.

//Ezennel ezen felemmel jelentkezem a mesére! Smile





Vissza az elejére Go down
Eileen Silsbury
Reveal your secrets
Eileen Silsbury
Mardekár VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország Empty2020-04-11, 18:56




Foci & Eileen

Végig érdeklődőn figyeltem a második félidőt, mit hoz össze a csapat második fele. Igazán megérdemelnénk a döntőt... mondjuk itt már nem is lenne olyan csúnya kiesni.
Az izgalmam a rúgásoknál egyre inkább feszültséggé nő, az oda-vissza macska-egér játékon áll vagy bukik minden, így egész végig keresztbe tett mutató- és hüvelykujjal ülök a lelátón, visszafojtott lélegzettel drukkolok mindenkinek, a hangos szurkolást meghagyom másnak. A győzedelmes csatakiáltás akkor tör ki belőlem, amikor Morticia utolsó rúgása eldönti a győzelmünket a franciák fölött, de az izgalmam csak addig tart, amíg a szemem a pályáról át nem téved a többi lelátón ülőre, és... az éppen tehetetlenül összezuhanó edzőre.
Cody és Gina azonnal vetődik, ahogy a többiek is és én is, és csak remélem, hogy tudnak tenni valamit, bármit... Minden esetre ha a korlátozás nem oldódott fel a meccs végével a képességeket meg erőket illetően, és egyébként is hogy több szem többet lát alapon minél hamarabb akcióba lendüljenek a hivatásos gyógyítók is, a pálya mellett nem sokkal tartózkodó medimágusokért kiáltok és a kezem a magasba tartva intek. Csak valami csináljon valamit...!
(Aaa! joooeg
Köszönjük a játékot, a mesére jövök természetesen! nagyszemu )






Don't stop until you're proud

Vissza az elejére Go down
Elizabeth Ollivander
Reveal your secrets
Elizabeth Ollivander
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország Empty2020-04-11, 11:56




A VMS & Lizzy


 

Nem szívlelem a bizonytalan helyzeteket, egy verseny alatt pedig főleg nem tartozik a kedvenceim közé ez az állapot. Arról meg már ne is beszéljünk, hogy csapatkapitányként kell megérnem, amint döntetlen lesz a mérkőzés. Figyelem, amint a szemem láttára védenek és rúgnak gólt a többiek, miközben minden egyes porcikám feszültséggel teli. Nem bukhatjuk el, ezt most nem... Győznünk kell, meg kell adnunk magunknak az esélyt, hogy továbbjussunk. Ha kell, én magam rohanok fel a pályára és rúgom be az utolsó labdát.
Jelen pillanatban viszont sajnos nem tehetek mást, mint hogy állok a többiekkel és figyelem az eseményeket. Csapatkapitányként ez szintén nem egy könnyű feladat, de a sorrend már végleges, nem lehet rajta változtatni többé. Szívem szerint én is rúgtam volna a büntetőket, de az eddigi teljesítményem alapján nem lett volna jó döntés engem is a többiek közé tenni. Elbénáztam, legyen elég ennyi, nem kell, hogy egy jó alkalmat is elszúrjak arra, hogy Anglia átvegye a vezetést.
A torkom is elszorul egy pillanatra, amikor Morticia lép a francia kapu elé, hogy megpróbálja. Talán ő nem is érzékeli, de iszonyatos figyelem nehezedik rá ebben a pillanatban. Amikor pedig gólt lő... A stadion egyszerre hördül fel, szinte egy emberként kezdenek el skandálni a saját nyelvükön. Kiráz a hideg egy pillanatra, de kellemes értelemben. Ez az! Győztünk! Szinte minden ki is megy a fejemből, ami eddig történt a meccs alatt. Legszívesebben elbőgném magam itt és most örömömben, de visszafogom az érzelmeimet. Ki tudja, kik figyelnek.
- Látta, Herr? Győztünk! -  fordulok ragyogó arccal az edző felé, aki tőlem pár lépésnyire figyelte az eseményeket. A taktikánk ugyan nem volt a legjobb, de még így is sikerült felülkerekednünk az ellenfelen és ez a lényeg. - Herr? - vágok egy pillanatra buta képet, amikor az edzőt nem találom a szokott helyén. Csak akkor jut el a tudatomig, hogy baj van, amikor megpillantom a csoportosulást, a földön pedig az edző testét. Teljesen ledermedek egy másodpercre. Mégis mi történt? Cody és Gina már odaértek, hogy segítsenek, én pedig... Elindulok az edző felé, de Dany elállja az utamat, majd megcsóválja a fejét, én pedig értetlenül meredek rá, majd ismét Cody és Gina kettőse felé pillantok. Erős a késztetés, hogy leüvöltsem Dany fejéről a haját, hogy azonnal átengedjen, de ezúttal elismerem, hogy neki van igaza. Én itt semmit sem tehetek, hiszen nem értek a gyógyításhoz, csak útban lennék. Tanácstalanul figyelem, amint mindenki más az életéért küzd, én pedig itt toporgok egy helyben, mint valami rossz rémálom még rosszabb főszereplője...

/Lizzy-vel jelentkezem a mesére Very Happy És a versenyt és is köszönöm Smile Hátha a döntőben nem szórakoznak velünk a kockák Very Happy/


Vissza az elejére Go down
Christopher Graves
Reveal your secrets
Christopher Graves
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország Empty2020-04-10, 21:38



A tűzlabda & Chris

Nem számít, ki vezet most, nem számít, ki vezetett eddig.
Az számít, ki fog vezetni az utolsó verseny után.

Végre lehet egy apró sikerélményem, mert sikerül gólt rúgnom, de ahogy lejövök a pályáról és tovább folynak a szabadrúgások csapatostul felülünk egy hullámvasútra és az örömkiáltások és bazdmegolások váltakoznak innen-onnan. De leggyakrabban innen, az én számból. A feszültség ott dübörög mindenkiben, és a legutolsó góllal, amit a még mindig nagyon furcsa Morticia rúg egy éles felkiáltással ugranék a magasba, afféle győzelni tánccal, de...
Cody azonnal elkapja és elkezdi gyógyítani, Gina is odagyűlik és segíteni akar, én meg totálisan el vagyok tévedve és néhány másodpercig állok, mint a cövek - azaz éppen úgy, mint Sidney.
- Ha a képesség korlátozás az egész területre ér, akkor kiviszem, Cody, csak mondd, hogy mit csináljak. - ugrok a doki mellé, és kész vagyok egyszerűen odébb lökni Dany-t, Ginát, akárkit, hogy felnyaláboljam az amúgy nem éppen nyeszlett, apró testet, hogy elcipeljem oda, ahova csak kell. Nem mozog. Lélegzik? Ahogy Cody Elenát átkozza kiráz a hideg, eszembe jutnak a nő szavai az átokról, amit ő már nem vonhat vissza, és az üvegcséről, ami Lizzy-t meggyógyította. Mi lett volna, ha hagyunk belőle? Talán itt és most segítene a haldokló férfin.
Ha és amennyiben Cody-tól fejrázást kapok, hogy a mozgatás nem segít, kihúzom magam és Sidney mellé lépek és tőlem szokatlanul tétován átölelem a derekát és gyengéden elfordítom az egész jelenetről és megölelem, ha engedi. A lényeg, hogy ne lássa, ne nézze, hiszen mást nem tehet jelen helyzetben és az maga lenne a kínzás. Annak se örülnék, ha az unokahúgaim végignéznék ezt az egészet, de Sid és az edzőbá'... Senki se vak a csapatban, én legalább is biztos nem.

// Én is jelentkezem, de azért remélem, hogy edzőbá' csak behófehérkézik éppen és majd a szerelmes csók felébreszti... Minden esetre megbosszuljuk! //

©



Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni.
De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!
Vissza az elejére Go down
Sidney Smallwood
Reveal your secrets
Sidney Smallwood
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország Empty2020-04-10, 13:56



Tüzes foci & Sidney



Bár a lábam fáj rendesen, a rúgás miatt még jobban, amit még ki is hagytam, de már nem ülök le. Muszáj állva maradnom, feszlülten figyelnem, mintha így bármit is segíthetnék a többieknek. A szívem majd kiugrik a helyéről, ahogyan a labda újra és újra a hálófelé indul és amikor kell nem jut be, de amikor Morticia jön sikerül! A feszültség egy hangos éljenző kiáltásban törne ki belőlem...
- Igen, meg...! - és itt el is akadok, amikor tudatosul bennem, hogy a kicsit már mögöttem lévő edző egyszerűen összeesik. Az egész olyan, mintha valami lassított felvétel zajlana épp, de valószínűleg csak a fejemben történik meg. A lábam még régben előre mozdulna, hogy Morticiának gratuláljak, az agyam viszont már tudja, hogy baj van, nem is kicsi, hiszen Stansson nem csak elájult. Ha elájult volna, akkor Cody nem próbálná újraéleszteni. Ha akarnék nem jelentene gondot, hogy egy olyan kis enyhe akadályon, mint Dany átjussak, mégis csak vérfarkas vagyok, de képtelen vagyok megmccanno. A lábaim mintha ólomsúlyúak lennének, most a kis fiolára sem gondolok, amit néhány napja kaptam csak tőle, ha valami baj történne, csak akkor nézzem meg. Egyszerűen csak meredten bámulom az eseményeket, a lábam még nem remeg, de hogy meg tudok-e moccanni, vagy térdre esem, hát nem tudom, hogy melyikre van most nagyobb esély. Nem borulok ki, legalábbis láthatóan nem, talán csak néhány könnycsepp gördül le az arcomon, ahogyan nézem a jelentetet, legalábbis amennyit látok a többiek takarásából, ahogyan Cody és Gina próbálkoznak és minden bizonnyal a szervezők sem fogják ezt csak úgy távolról nézni, hanem hamarosan kiterelnek minket, vagy esetleg képzettebb, idősebb gyógyítók érkeznek a pályára, bár hogy hagyom-e hogy bárki megmozdítson az is még a jövő zenéje... Egyszerűen nem akarom elhinni, amit látok, talán az egész nem is igaz...

//Mesére természetesen jövök Smile//


©
Vissza az elejére Go down
Gina Accipiter
Reveal your secrets
Gina Accipiter
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország Empty2020-04-10, 12:34






Franciák & Gina

Sajnálom, hogy nem tudok segíteni Cody kezén. Bár az én lábam se nézhet ki sokkal jobban. De a saját fájdalmaim érdekelnek a legkevésbé. Hozzá szoktam már a sérülésekhez. Viszont akkor is. Átkozott blokkoló varázs!
Látom Cody-n, hogy mennyire rosszul érinti, hogy az utolsó lövéseket nem tudja védeni. De akkor is lépés előnyben vagyunk!
- Te jó voltál. Mindent megtettél. - mondom egy biztató mosollyal Codynak, ahogy megállok mellette. Miközben Morticia sétál fel a pályára, hogy felkészüljön a saját lövésére. Ami talán, reményeim szerint eldönti majd a meccset. Feszülten figyelem a vámpír lány és a francia kapus kettősét. Amikor a labda a kapuban köt ki, és végere eldől ez az idegtépő meccs egy "Igen!" felkiáltással a levegőbe bokszolok.
A következő pillanatban már Cody tiltakozó kiáltása hatol be fülembe, és ekkor nézek oldalra az edzőre. Reflexből vetődöm Cody után az edzőhöz.
- Edző! Cody? - kétségbe esetten nézek Codyra, és az edzőre egy másodpercre. Aztán a képességemmel próbálok segíteni, illetve Codyra nézve asszisztálni neki, amiben tudok, hogy hogy.. megmentsük... Nem lehet így vége. Nem lehet! Gyerünk Edző! Nem adhatja most fel! Harcos, mint én! Szóval csessze meg, küzdjön az életéért!

Dany eközben elképedve, szinte lesokkolódva figyeli az eseményeket néhány lépés távolságból. Majd ahogy magához tér próbálja a többieket távolabb terelni az edző, Cody, Gina hármastól, hogy utóbbi kettő zavartalanul tehesse a dolgát... meg kell menteniük... nem lehet csak így vége...

//Gyógyítás:
5. szint: Súlyos, majdnem halálos sérüléseket képes begyógyítani, ha elég gyorsan kezeli az eset után.

A mesére is jelentkeznék! ^^ És nagyon köszönjük az izgalmas játékot az Edző bának!  bounce  _Love_ //


♫ Chess ♫



"Nem akarom feledni a fájdalmat.
Az tesz azzá, aki vagyok."
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország Empty2020-04-08, 22:04


Hát mit ne mondjak borzalmasan sikerült szerepelnem az utolsó védések során és el nem tudom mondani mi zajlik bennem...
Sidney lábát csak remélem, hogy a rúgás után nem kerül rosszabb állapotba.
Az állkapcsom össze szorulva és egyik lábamról állok a másikra. A kezeim istenesen fájnak már és idegesen figyelem az eseményeket.
Gina nem tudott meggyógyítani és én sem magamat... minden bizonnyal valami területi korlátozás.
Amikor Morticia beküldi a labdát már elönt valami de még nem merek örülni ameddig ki nem írják hogy mizu, de az ágrajzot már nem látom meg, mert...
mert valami teljesen más köti le a figyelmemet.
Egy tiltakozó mélyről felszakadó kiáltással vetődök Stannsonhoz, és éppen csak sikerül elkapnom a felsőtestét, hogy a fejét és a gerincét ne verje szét, de esélyem sincs megtartani azt a bivalytestét, úgy csuklok össze alatta, mint egy rosszul kitámasztott horgásszék. Ne ne ne ne ne..!!
És ezzel a lendülettel kiáltok segítség után. A képességem pedig, térmágia ide vagy oda maximálisan kiterjedne, tisztában vagyok vele, hogy tök fölösleges, mert... mert az átokkal szemben az ég világon semmit nem tehetek. De egyszerűen ösztönösen kirobbant.
A földre engedem, a megfelelő pózba rendezem és mondhatni kétségbe esetten kezdek neki a szívmasszázsnak. Akkor is ha tudom... hogy ez nem ezen fog múlni. Közben olyan masszívan szidom a boszorkányt és üvöltöm a nevét, hogy ha ezt nem hallja meg Elena, akkor minimum ólom van a fülébe öntve.
Közben persze Stanssont is szólongatom lényegesen kedvesebben... De azért bassza meg ő is!!


//esélyesen felesleges de gyógyító 7.szint meg a többi is :""""(
Vissza az elejére Go down
Armand Stansson
Reveal your secrets
Armand Stansson
Tanár VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország Empty2020-04-07, 18:09


A francia kapus nagyon ugrál, ide és oda, hátha valahogy megzavarja Morticiát, aki talán valami trükkös lövést próbál. Ám a vámpír csak simán ellövi, a francia kapus pedig a saját cseleibe zavarodik bele, és átsuhan a kezei között a labda, egyenesen a hálóba.

Franciaország-Anglia 3:4, összesítésben 5-6, így ki is írják Angliát a győztesnek, és biztos döntősnek, a kijelzőn pedig megjelenik az ágrajz, amit már korábban is lehetett tudni, Dél-Afrika is döntős.

Stansson ezt viszont már nem láthatja, mert a hozzá közel állók észrevehetik, hogy a szívéhez kap, és csendes összeomlással rogy a földre, hogy ne mozduljon többé.

//Ezt le lehet reagálni, a határidő ápr 14. Mesélői hsz ápr 15, amikor elindul a döntő előtti zárómese, aki szeretne jönni!//



Vissza az elejére Go down
Morticia Maganti
Reveal your secrets
Morticia Maganti
Mardekár VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország Empty2020-04-07, 15:36


to: the team

Az utolsó pillanatban sikerül egy gólt rúgnia a csapatnak. Nem volt egyszerű, de végül csak összejött. Azt hiszem, mindenki beleadott mindent a végére, és látom a csalódottságot a franciák arcán, valószínűleg elhitték pár perccel ezelőtt, hogy simán bent vannak. Hát nem, még nincs veszve minden. Azért örülni sem kell előre, mert amennyire tudom, a büntetőkör eléggé szerencse kérdése, de végülis vessünk magunkra, mi rontottuk el a taktikát a rendes játékidőben. Nagyon izgulok, és minden egyes rúgásnál-védésnél felkiáltok vagy felszisszenek. Fej-fej mellett haladunk, van, akinek sikerül, van akinek nem. Végül eljön az én pillanatom is, 3:3-as állásnál. Érzem a nyomást magamon, saját magam és a csapat részéről is, de nem koncentrálhatok erre, mert akkor szinte biztos, hogy nem sikerül. Megállok a kapuval szemben, kissé eltávolodom az egy pontban letett labdától. Figyelem a kapus rezdüléseit, nem próbálkozom cselezéssel, ezt eldöntöttem. Támadni fogok, és talán sikerül olyan erővel megküldeni a labdát, hogy ha bele is ér, nem tudja kivédeni. Majd kiderül. Mikor megszólal a sípszó, veszek egy nagy levegőt, kifújom, majd nekiiramodok, és a lehető legnagyobb erővel rúgom el a labdát, megcélozva a bal felső szekciót a kapus fejmagasságában, hogy minél nehezebben védhessen.

//Támadás: 26//













Vissza az elejére Go down
Armand Stansson
Reveal your secrets
Armand Stansson
Tanár VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország Empty2020-04-07, 13:10


Az utolsó francia is tudja, hogy neki ezt be kell lőnie, mert ha kihagyja, akkor vége, Morticia már nem rúg, mert továbbmentek az angolok. Nagyon bizonytalan, próbál trükközni, Cody mázlijára eléggé bénán vetődik, így a francia a bénasága ellenére is a másik irányba tudja bepöckölni.

Franciaország-Anglia 3:3

Ha most Morticia belövi, akkor a döntőbe lövi Angliát. Ha kihagyja, akkor folytatódik a büntetőpárbaj, de immár nem 5 körösként, hanem simán egy-egy pár, hátha az eldönti.



Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország Empty2020-04-06, 18:33


Na jó azért belém szedi az ideget rendesen, hogy elcseszem.
Kezemmel egy pillanatra kitakarom az arcomat... - Fy mam ffycin! - szakad ki belőlem welsiül ami nagyjából annyit tesz hogy "Az én k*va anyámat!".
Épp hogy lejövök és épp hogy eljutok oda agyban, hogy nyugodjak le, már mehetek is vissza. Pillanatra az égre nézek, össze préselem a számat, aztán vissza baktatok a kapuba.
Esküszöm még azt is boldogabban fogadnám ezek után, ha gyomorral védeném ki a labdát. Mindenesetre remélem nem úgy fog kinézni a művelet, hogy fel sem ocsúdok, csak állok majd a labda meg elsüvít mellettem...




//Védés:11
Szerencse: 20 pontX"D ha nem ér akkor csak maradjon figyelmen kívülXD



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Armand Stansson
Reveal your secrets
Armand Stansson
Tanár VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország Empty2020-04-06, 18:06


A francia kapus pontosan tudja, hogy élete legjobb védését kell hoznia, hogy versenyben maradhassanak. Mozdulatlanul figyeli, ahogyan a lány nekifut, még akkor is, amikor rúg, hogy aztán egy párduc ügyességével tolja a kapu fölé a labdát. Nincs vége!

Franciaország-Anglia 2-3

Mégis lesz 5. kör!



Vissza az elejére Go down
Sidney Smallwood
Reveal your secrets
Sidney Smallwood
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország Empty2020-04-06, 17:55



Tüzes foci & Sidney



Bár a lábam fáj rendesen, a rúgás miatt még jobban, amit még ki is hagytam, de már nem ülök le. Muszáj állva maradnom, feszlülten figyelnem, mintha így bármit is segíthetnék a többieknek. A szívem majd kiugrik a helyéről, ahogyan a labda újra és újra a hálófelé indul és amikor kell nem jut be, de amikor Morticia jön sikerül! A feszültség egy hangos éljenző kiáltásban törne ki belőlem...
- Igen, meg...! - és itt el is akadok, amikor tudatosul bennem, hogy a kicsit már mögöttem lévő edző egyszerűen összeesik. Az egész olyan, mintha valami lassított felvétel zajlana épp, de valószínűleg csak a fejemben történik meg. A lábam még régben előre mozdulna, hogy Morticiának gratuláljak, az agyam viszont már tudja, hogy baj van, nem is kicsi, hiszen Stansson nem csak elájult. Ha elájult volna, akkor Cody nem próbálná újraéleszteni. Ha akarnék nem jelentene gondot, hogy egy olyan kis enyhe akadályon, mint Dany átjussak, mégis csak vérfarkas vagyok, de képtelen vagyok megmccanno. A lábaim mintha ólomsúlyúak lennének, most a kis fiolára sem gondolok, amit néhány napja kaptam csak tőle, ha valami baj történne, csak akkor nézzem meg. Egyszerűen csak meredten bámulom az eseményeket, a lábam még nem remeg, de hogy meg tudok-e moccanni, vagy térdre esem, hát nem tudom, hogy melyikre van most nagyobb esély. Nem borulok ki, legalábbis láthatóan nem, talán csak néhány könnycsepp gördül le az arcomon, ahogyan nézem a jelentetet, legalábbis amennyit látok a többiek takarásából, ahogyan Cody és Gina próbálkoznak és minden bizonnyal a szervezők sem fogják ezt csak úgy távolról nézni, hanem hamarosan kiterelnek minket, vagy esetleg képzettebb, idősebb gyógyítók érkeznek a pályára, bár hogy hagyom-e hogy bárki megmozdítson az is még a jövő zenéje... Egyszerűen nem akarom elhinni, amit látok, talán az egész nem is igaz...


©


A hozzászólást Sidney Smallwood összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2020-04-10, 13:55-kor.
Vissza az elejére Go down
Armand Stansson
Reveal your secrets
Armand Stansson
Tanár VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország Empty2020-04-06, 16:20


A francia megpróbál nagyon lassan nekifutni, hogy ne lehessen látni, hogy merre teker majd, de Thomas most nem a labdát nézi, hanem a francia lábát, és simán meg tudja fogni a labdát!

Franciaország-Anglia 2-3

Ha Sidney most berúgja, akkor mindenképpen továbbjutottak, és már nem kell az utolsó körnek lemennie. Ha kihagyja, akkor az 5. kör bármit hozhat.



Vissza az elejére Go down
Thomas Stewart
Reveal your secrets
Thomas Stewart
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország Empty2020-04-06, 15:12







Nem sikerült a védés, bekaptunk egy újabb gólt, ami a jelenlegi helyzetünket tekintve cseppet sem biztató kilátás. Talán nem is a védelemre kellene helyeznem a hangsúlyt, hanem menjek ki a kapuból és támadjak én? Kockázatos, nagyon is. A hálót nem szeretném üresen hagyni, főleg ebben a helyzetben nem... A franciák vezetnek, köszönhetően nekem és az eddigi teljesítményünknek. Valóban most kellene elkezdenem taktikázni?
Magamban fortyogva indulok le a pályáról, ezzel átadva a helyem Codynak, hátha ő némileg szerencsésebb lesz. Engem tuti szétszednek, ha elveszítjük ezt a meccset, hiába nem az én hibám a dolog, a kapusok vállát elég nagy felelősség nyomja. Hazamenni azonban nem szeretnék, ha már eljutottam idáig, akkor tartsak is ki a végéig, ráadásul bizonyítani is szeretnék. Semmiben sem vagyok kiemelkedően ügyes, egyedül a kinézetem az, ami bármiben is előre visz, de ezt már nagyon unom. Jó lenne legalább a VMS-en valami kiemelkedőt alkotni.
Gyomorideggel állok fel a helyemről, amikor ismét én következem, majd némileg riadtan veszem tudomásul, hogy még mindig nem sikerült megtalálnom a megfelelő taktikát a franciák ellen. A többiek ijesztgetik a kapusokat, ami vagy bejön, vagy nem, eléggé kétesélyes a dolog. Mindenesetre, felbaktatok a kapu elé, majd szembefordulok a következő próbálkozóval. Még mindig félek, ami nem jó ómen számomra és a csapat számára sem.
Talán az lenne a legjobb, ha megpróbálkoznék a cselezéssel. Az imént a labdára összpontosítottam, amiben nem jártam túl nagy sikerrel, szóval tanácsos lenne mással próbálkoznom. Abban talán ügyesebb lennék. Talán. Kockázat nélkül azonban nincs győzelem, szóval kockáztatok, hátha...

Cselezés: 42


Vissza az elejére Go down
Armand Stansson
Reveal your secrets
Armand Stansson
Tanár VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország Empty2020-04-06, 13:27


A francia kapus olyat tesz, amit előtte még senki, nem a védekezésre fókuszál, kiszalad Frida felé, hátha meg tudja zavarni, de a lány magabiztos bombával lő el mellette, egyenesen a hálóba. Nem mellesleg már a második gólját lövi a meccsen, tehát aki eddig kétségbe vonta a helyét a csapatban, most magába fordulhat.

Franciaország-Anglia 2-3

Lement a 3. kör, még kettő van.



Vissza az elejére Go down
Fryderyka Herbs
Reveal your secrets
Fryderyka Herbs
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország Empty2020-04-06, 12:55




Foci, csapat, Frida



Fellélegzem, hogy nem kell felkössem magam, hiszen sikerült egyenlíteni. Mondjuk nem bízom ettől még semmi következő sikerben, mert a sikerek amúgy is olyanok, amikért meg kell dolgozni. Lényeg a lényeg, hogy amikor rám kerül a sor, hogy lőjek, diónyira összeszorult gyomorral ugyan, de látszólagos magabiztossággal sétálok a kapujuk elé, nehogy a végén azt higgyék, hogy valami nyuszi vagyok.
Meg egyébként is, ha azt gondolja, hogy öntelt vagyok és úgyis sikerül túljárjon az eszemen azzal, hogy azt hiszi majd cselezni akarom, s ő ráfordul az ellenkező irányban, hogy kivédje, akkor talán van esélye annak, hogy mellette belőjem, ugyanis nem csellel, hanem izomból megküldött támadással készülök, hogyha bele is nyúlna, legyen annyi erő a labdában, hogy ne tudja megfogni, s bepattanhasson róla a hálóba. Vagy eltörje az ujját. Engem utóbbi sem zavarna momentán, de nyilván a gólszerzés a cél.

//Támadás: 56//

beauty code from



|| kiss me hard before you go ||
~ summertime sadness ~

Vissza az elejére Go down
Armand Stansson
Reveal your secrets
Armand Stansson
Tanár VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország Empty2020-04-06, 12:15


Sajnos ez a francia eltanulta az angoloktól a beijesztést, és pont ezt teszi, amit az előtte lévők. Úgy tesz, mintha ellőné, aztán amikor Cody vetődik, begurítja a másik oldalra.

Franciaország-Anglia 2:2



Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország Empty2020-04-06, 11:51


Mikor lejött a csapat a második félidő után és Chris mellém sorolt, bevallom meglep a mozdulata, de annyira nem, hogy meg is illetődjek rajta. Jól esik a kontakt és hagyom is kicsit, hogy a támaszom legyen. És bár a pacsi elmarad, azért egy bizakodó mosollyal és kézháttal, a szívére koccantok. - Szorítsatok!~
Az első fele a körnek sikerül és örülök. Jól döntöttem, hogy elsőnek jöttem vissza. Chris pedig már megy is fel. - Mindent bele! A csapat számít az ingyen körre a bárnál! - megtolom egy kis vigyorral is. Ezzel csak vissza utalok a bekiabálására ami valójában valahol tudat alatt csapódott le. Gina meg próbál ellátni - köszönöm de hagyd! Tartalékold az energiád. Valószínűleg a versenyszám idejére érvényes, hogy nem tudjuk használni a képességünket, másképp a pályán kívül mindenki megveszne a franciáktól is. - de nincs erőm vitatkozni, ha meg akarja próbálni, úgy sem tudom vissza tartani. Én azért figyelek az eseményekre. Bennem nincs előítélet, se az hogy ki tép majd szét, ha elcseszem. Egy csapat vagyunk. Ha a saját csapatunk dühétől tartunk, az már régen rossz. Tisztában vagyok vele és én sem vágyom rá. De ha a vereség miatti csalódást vagy bármit egymáson verjük le, akkor még van mit fejlődnünk!
Azért alaposan szét rágom a számat belül. Thomasnak remélem jobb köre lesz következőleg. Olyan srácnak tűnik akinek mindennél jobban számít a teljesítés, csak remélni tudom, hogy a vegkimenetelhez közeli egyre nagyobb nyomás miatt nem kezdi marcangolni magát...
Sidney felé pillantok és amint tudjuk használni a képességünket, kezelni fogom. A szét zúzott izomszalag az egyik legszarabb sérülés...

Gina megy fel a pályára - Gyerünk vörös! Tépd szét őket! - mondom neki egy elszánt arccal. És ezúttal én sorolok Chris mellé, épp csak, hogy a könyökünk össze érjen.
- Szép volt! Remélem tudjuk tartani. - még mindig rágom a számat belül. Baromira izgulok! Gina lövésére a gyomromban érzem az adrenalint,de hál égnek nem remegek.
Jön a következő kör én pedig mielőtt felmennék a pályára nyelek egy nagyot és veszek egy mély lélegzetet. Csak félúton a kapu felé engedem ki. Nyugalmat erőltetek magamra. Nekem nem megy ilyen helyzetben, hogy arcoskodjak, vagy bárkit provokáljak.
Állkapcsomat össze szorítva figyelem a labdát és csak reménykedek, hogy lesz akkora mázlim mint legutóbb.



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Armand Stansson
Reveal your secrets
Armand Stansson
Tanár VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország Empty2020-04-06, 08:15


A kapus már szépen átlátja Gina beijesztését, és nem vetődik el a másik irányába, hanem számít rá, hogy a lány trükközni fog. Jól is teszi, rá tud menni így a labdára, de annyira azért nem ügyes, és Gina be tudja csavarni a hálóba.

Franciaország-Anglia 1:2

Lement a 2. kör, még 3 van, kivéve ha az egyik vagy a másik csapat annyira lemarad, hogy nincs értelme tovább rúgni.



Vissza az elejére Go down
Gina Accipiter
Reveal your secrets
Gina Accipiter
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország Empty2020-04-05, 16:13






Franciák & Gina

Ha nem is nekem hála, de Frida résen van, és a kipattanómat bevágja. Így nagyot fújok, némi megkönnyebbültséggel. Mégsem úszott el minden. Döntetlenre mentettük a helyzetet. Lefele menet a pályáról Frida mellé sorolok, kicsit megveregetem a vállát és egy kis bátorító mosollyal kap egy "Szép volt! Kösz."-t. Vélhetően megmentett egy hármas gyilkosságtól. Ha miattam úszik el az esély is az egyenlítésre, akkor Lizzy, Sindey, és az edző is kinyírt volna. A sorrendre nem fogadnék. Lehet hárman egyszerre estek volna nekem.
Így viszont jöhet a büntetőpárbaj. Fogalmam sincs, hogy mért választ be az 5-be az edző, akinek rúgnia kell. Egy pillanatra felmerül bennem, hogy passzolnom kéne a lehetőséget Dany-nek, aki tényleg lelkesedett ezért a számért. De én nem arról vagyok híres, hogy megfutamodnék a kihívások elől. Plusz javítanom kell az előbbi hibám.
Eddig nem volt időm foglalkozni a sérültekkel, de ahogy Cody az első védés után lejön a pályáról, akkor nézek a kezére. Amíg Chirs és a következő francia van soron én megkísérlek egy gyógyítást a tenyerét a sajátjaim közé fogva, bár nem tudom, hogy a képességeink a pályán kívül a kispadon működnek-e már. De Cody számtalanszor kapart már össze lehetetlen helyzetekben, lehetetlen sérülésekkel, szóval most ez a legkevesebb, amit meg kell próbálnom. Annyira Codyra figyelek, hogy nem is látom, hogy Chris, és a francia mire jutnak. Az edző hangja zökkent ki, hogy menjek, én jövök.
Kívánj szerencsét!- nézek még fel Codyra, majd veszek egy levegőt, és tettetett nyugalommal indulok meg fel a pályára a kapu elé.
Küldök egy gúnyos félmosolyt a kapus felé, majd nekifutok a labdának, és úgy teszek, mintha a bal felső sarokba akarnám lőni, de az utolsó pillanatban megakasztom a mozdulatot, és ha a kapus már vetődni kezdett, akkor küldöm meg az ellenkező irányba, és sarokba. Meglátjuk, hogy szépítek-e ezzel a kis csellel.

//Gyógyítás:
3. szint: Nyílt sebeket is képes azonnal meggyógyítani, de ez nem vonatkozik a törésekre. Elfertőződött sebeket is mellékhatás nélkül gyógyít.

Cselezés:  70//


♫ Chess ♫



"Nem akarom feledni a fájdalmat.
Az tesz azzá, aki vagyok."
Vissza az elejére Go down
Armand Stansson
Reveal your secrets
Armand Stansson
Tanár VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország Empty2020-04-05, 13:21


A francia nekifut a labdának, de eléggé bizonytalanul, lassan, de mégis kicsit megtekeri kifi formában, ami így kap némi gellert, és máshova csapódik be, mint amit Thomas várt. Nem tökéletesen elhelyezett labda, de beesik a hálóba.

Franciaország-Anglia 1-1




Vissza az elejére Go down
Thomas Stewart
Reveal your secrets
Thomas Stewart
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország Empty2020-04-04, 16:35







A második menetet már a kispadról nézem végig, leginkább a szemeimet forgatva csupán. Az a szöszi csaj annyira sztárolja magát, itt és most pedig beég egy egész aréna előtt. A taktikájuk nem a legjobb, vagyis a megvalósítás nem annyira jó, elvégre a mi csapatunk is ugyanerre épített, annyi különbséggel csupán, hogy nekünk működött a dolog. Ami előnyt nagy nehezen megszereztünk, azt ők ugyanolyan lendülettel visszaadták a franciáknak. Igaz ugyan, hogy sikerült felhozniuk döntetlenre a meccset, de nagyon reméltem, hogy nem a büntetők révén nyerjük meg ezt a fordulót. Ha én hibázok, szívok, noha nem az én teljesítményemen múlott ez az egész francos mérkőzés.
Kissé idegesen is állok hát fel a helyemről, amint Chris végzett a büntetővel, majd sétálok a kapu felé, ahol a francia már vár rám. Nem kellene elhibáznom, nagyon nem... Jobb lenne megtartani az előnyünket, hiszen sok mindent eldönthet az az egy gól. Cody sokat hibázott, amíg a kapuban állt, nem szeretném követni a példáját. Most sikeresen védett, ami tök jó dolog, de ha ezt a meccset elveszítjük, leginkább a kapusoknak esnek majd neki a többiek. Ezt pedig szeretném jó messziről elkerülni, ha lehetséges.
Beállok hát a háló elé, miközben minden fókuszomat a labdára helyezem. Nem figyelem az ellenfelem, nem ő érdekel, hanem az a francos labda. Nem rohanok ki a helyemről, nem próbálok meg cselezni, hanem végig a védekezésre fókuszálok. A variálásból túl sok jó sosem sülhet ki, ezt már sikerült megtapasztalnom párszor. A védekezésre helyezem a hangsúlyt és tekintetem egyenesen a labdára szögezem. Csak remélhetem, hogy valaki odafenn figyel minket és mellénk szegődik a szerencse, ha már a tudásunkban nem is bízhatunk teljes mértékben...

Védekezés: 39


Vissza az elejére Go down
Armand Stansson
Reveal your secrets
Armand Stansson
Tanár VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország Empty2020-04-04, 15:41


A francia kapus teljes mértékben azzal számol, hogy Chris majd helyezi a labdát, és látványosan elvetődik, de Chris csak beijeszti, és utána pedig csak egy laza lövéssel a bal felsőbe emeli.

Franciaország-Anglia 0:1




Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország   VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» VMS - Norvégia vs. Anglia, 2. csoportmeccs
» VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs
» VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA
» VMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?)
» VMS - Írország vs. Anglia, 1. csoportmeccs

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázsvilág :: Közel s távol :: Varázslók Mágikus Sportja-
Ugrás: