ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 14:26-kor
Annabelle Mitchell


Tegnap 12:43-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 07:15-kor
Cody L. Mortimer


2024-05-15, 14:59
Abigail Smallwood


2024-05-15, 14:32
Lioneah McCaine


2024-05-14, 12:26
Gillian Ollivander


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Kalandmester
Nox Djarum lakása - Page 3 I_vote_lcapNox Djarum lakása - Page 3 I_voting_barNox Djarum lakása - Page 3 I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Nox Djarum lakása - Page 3 I_vote_lcapNox Djarum lakása - Page 3 I_voting_barNox Djarum lakása - Page 3 I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Nox Djarum lakása - Page 3 I_vote_lcapNox Djarum lakása - Page 3 I_voting_barNox Djarum lakása - Page 3 I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Nox Djarum lakása - Page 3 I_vote_lcapNox Djarum lakása - Page 3 I_voting_barNox Djarum lakása - Page 3 I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Nox Djarum lakása - Page 3 I_vote_lcapNox Djarum lakása - Page 3 I_voting_barNox Djarum lakása - Page 3 I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Nox Djarum lakása - Page 3 I_vote_lcapNox Djarum lakása - Page 3 I_voting_barNox Djarum lakása - Page 3 I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Nox Djarum lakása - Page 3 I_vote_lcapNox Djarum lakása - Page 3 I_voting_barNox Djarum lakása - Page 3 I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Nox Djarum lakása - Page 3 I_vote_lcapNox Djarum lakása - Page 3 I_voting_barNox Djarum lakása - Page 3 I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Nox Djarum lakása - Page 3 I_vote_lcapNox Djarum lakása - Page 3 I_voting_barNox Djarum lakása - Page 3 I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Nox Djarum lakása - Page 3 I_vote_lcapNox Djarum lakása - Page 3 I_voting_barNox Djarum lakása - Page 3 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70736 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Nox Djarum lakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Nox Djarum
Reveal your secrets
Nox Djarum
Alvilági

TémanyitásTárgy: Nox Djarum lakása   Nox Djarum lakása - Page 3 Empty2017-08-03, 18:24


First topic message reminder :

Csendes, mégis zavaros. Lepukkant, mégis tekintélyt parancsoló. Az egykoron virágzó londoni elit temetőjében járunk: kopott, barokkot idéző falak, reneszánszra hajazó groteszk kőszobrok, tágas ablakok, vízköpők, s mégis: az egészet mintha valamiféle baljós árny lengené körül.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Egy ódon panelháznak tűnik csupán London szívében, hisz valójában az is. Egy időtlen épület, körös-körül élettel, maga a hely mégis mintha észrevétlen lenne. Pedig mindenki tudja hogy ott van, hogy létezik, de épp csak arra a pár másodpercre, míg nap mint nap gondterhesen elsuhannak mellette. Az épület hivatalosan lakatlan, noha a valóságban ez közel sincs így. Nagyon is akad lakója, ki egymagában, netán rég halott apja időnként felbukkanó kísértetével karöltve oltalmazza a helyet. Így hát nem csoda, ha védőbűbájok tömkelege lengi körbe, muglikat megtévesztő illúziók, fényelnyelő mágiák és minden olyasmi, ami ahhoz kell, hogy a külvilág számára jelentéktelen, netán kellően riasztó maradhasson – méghozzá úgy, hogy ebből fakadóan lebontani se szándékozzák.
Ami az épület felépítését illeti, több szint magas, de csak a legfelső van használatban – az viszont a fényűzés pompáját hivatott képviselni.
[You must be registered and logged in to see this image.]
A lakhely szinte csak hoppanálással közelíthető meg, esetleg nem árt, ha az illető tud repülni, lépcső ugyanis sehol, vagy ha van is, nem épp funkcionális. Az alaprajzát tekintve nem túl nagy, de mint tudjuk, a varázsvilágban ez aligha mérvadó szempont.
Előtér gyanánt tágas márványfolyosó szolgál, egybenyitott nappalival, hatalmas, kőcsipkés kandallóval. Domináns színei a fehér, a fekete és az arany,
[You must be registered and logged in to see this image.]
néhol azonban a vörös dominál. Mindenhol szőnyegek, függönyök, aranyozott szobrok, kontrasztos bútorok, mindez mégis letisztult eleganciát sugall, mintsem giccsbe menne át. A legtöbb helység innen nyílik: két tágas hálószoba, egy kisebb fürdőszoba, jókora konyha, ebédlő meg minden, amire a maga állandóságában szükség van.
Ami a hálószobákat illeti, meglepően nagyok, nem keltik zsúfoltság érzetét, hiába a millió cicoma. Kifinomult, baldachinos ágyak, kellemes dohányzósarok, kristálycsap és jókora, faragott ruhásszekrények. Ablakaik egytől egyig a romos belső kertre néznek, mely a maga elhanyagoltságában tündököl.
Önmagában a ház nem sok titkot rejt, csupán a maga kis szeletét a történelemből. De nem is kell, tulajdonosa számára ez is bőven elég. Majd ő képviseli a titokzatosságot szeretett lakása ölelésében.


A hozzászólást Nox Djarum összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2017-10-27, 14:35-kor.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Ivarn-vo Inor
Reveal your secrets
Ivarn-vo Inor
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Nox Djarum lakása   Nox Djarum lakása - Page 3 Empty2020-03-29, 21:51


- Legalább nem unatkoztam. - felelem hetykén, mintha semmi súlya nem lett volna. Sosem volt dicsőséges egyetlen lépésem sem. Sem az ami követte. Megmosolyogtat, bár épp csak megrándul a szám sarka.
- Úgy értettem, neked adatik meg a lehetőség, hogy új szerepeket pályázz meg. És a páholyodért... velem kell birokra kelned. - mondom, bár nem látszik, hogy ez boldogsággal töltene el, vagy büszkeséggel. - De így legalább nem kell a tápláléklánc aljáról kezdened. A Madame-mal megegyeztünk, hogy a páholyt érintetlenül hagyja.. és mindazt ami vele jár. Tudtam, hogy nem haltál meg. De fogalmam sem volt hova tűntél. - határozottan beszédesebb is vagyok. Nem mintha nem tudott volna sosem megeredni a nyelvem, de... el kellett kapni azokat a pillanataimat.
Az utolsó kérdésére csak valahova magunk mellé kúszik a tekintetem fokozatosan abból, hogy magam elé néztem és a fejem is ezzel együtt biccent kicsit félre... És bár épp oly kifejezéstelen marad az arcom, csak sötét szemhélyaim remegnek meg mint mikor a halandók súlyos könnyeket akarnának vissza tartani, vagy mint mikor arra a bizonyos határra csúsznak...
És bár semmi nem villan fel abból, amit az egyik "civakodásunk" alatt tapasztalt. Most nincs megvillanó aura, ami a falakat tépi szét és Porcelánszellemem húsát marja le... De érezheti azt a fullasztó tehetetlenséget és az azt kísérő dühöt. Nem tudok válaszolni. Képtelen vagyok rá. Talán... meg lehet kockáztatni, hogy Nox még olyasmit is felfogjon ebből a rövid de nagyon intenzív felindulásból, mintha félnék. Vagy legalábbis nagyon kerülgetne valami hasonló dolog.
Veszek egy mély lélegzetet. Nyelek egyet. De nem tudok megszólalni. Pedig annyi mindent mondanék. Lenézek, bele az arcába, a mellkasomba pedig szó szerint olyan fizikai fájdalom szakad, ami még a vállaimat is kissé össze húzza.
- Képzeld, a kölykök megélték a tizenhármat.. - sohasem tereltem, vagy váltottam ennyire hirtelen témát.
Vissza az elejére Go down
Nox Djarum
Reveal your secrets
Nox Djarum
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Nox Djarum lakása   Nox Djarum lakása - Page 3 Empty2020-03-29, 19:00




Újra én







Én botor. Meg sem fordul a fejemben, hogy mindkettőnk tragédiájának hordozója, vagy sokkal inkább okozója egy és ugyanaz a személy, már amennyiben személynek nevezhető. De még az okozó is túlzás, hisz én futottam tulajdon sorsomba, én jelöltem ki magamnak, ő csupán elősegítette azt.
- Úgy vélem számtalan ügy maradt hátra, mely rajtad kellett, hogy csattanjon. Sajnálom... Azt hiszem. - az érintése is egészen más, kevésbé átható. - Nocsak, és ki volt az a vakmerő, aki a posztomra pályázott? Kit kell páros lábbal kirúgnom egykori páholyomból? - arcomra fáradt mosoly kúszik.
Egyelőre homály fedi, visszatérek e oda, egyet se mást viszont már most tudok, s érzek, melyek jelentős változást hoznak majd sötéten fénylő székhelyemen. Ami talán már nem is az enyém. Vagy talán soha nem is volt.
Elmélázok rajta. Arca még így, alulról nézve is messzemenően más, mint egykor. Változatlanul gyönyörű. - Ki tette ezt veled?
Vissza az elejére Go down
Ivarn-vo Inor
Reveal your secrets
Ivarn-vo Inor
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Nox Djarum lakása   Nox Djarum lakása - Page 3 Empty2020-03-29, 18:47


Sajnos nem fogom. Nem tehetem kedves Fényoltóm. Pedig kifejezetten jól esne a világba üvöltenem. Kifejezetten jó volna segítségért kiáltanom. De nem tehetem. Általam pedig maga a Föld is a veszélyeztetett fajok közé esik. Nox Esketését csak egy hedonista játszadozásnak tartottam. De valójában sosem éreztem magamat fenyegetve általa, vagy a világát rajtam keresztül.
Alaric azonban komoly talány. És azóta sem sikerült elérnem. Ebből is látszik, hogy mindaz a mágia amit használ velem kapcsolatban... semmi közük a Földhöz. Alaric minden bizonnyal a "jó" átjárón került át. Ellenben Noxal, aki valami egészen különös dimenzióban járhatott, és halandóhoz hűen, hagyott is benne gondolkodni valót.
Ölembe fészkel és jelenleg nem bánom, hogy párnának használ. Nézek le rá, mutató ujjam hegyével épp csak végig simítok tökéletesen szabályos orrnyergén.
- A Madame tartja a Varjút ahogy mindig is... Ha szűk értelemben vesszük, a hálózatod beépült az Aranyvarjú körforgásába. Ha kicsit távolabbi keresztmetszetet veszünk, akkor a világ elég nagyot fordult és megszűntél számára kis időre létezni. - hallgatok rövid ideig, felnézek és kicsit távolba nézek. Sosem voltam az aki szeretett szépíteni. Legalábbis az ilyesmiken semmiképp - De mint minden változás bekövetkeztekor... Vannak akik új szerepet kapnak a történetben, mikor újra színre lépnek. - vagyis minden ellenére, nincs veszve semmi.
Vissza az elejére Go down
Nox Djarum
Reveal your secrets
Nox Djarum
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Nox Djarum lakása   Nox Djarum lakása - Page 3 Empty2020-03-29, 18:18




Újra én







- Majd kibököd. Vagy sem. - megnyugvással tölt el a hangja, régi kötelékre ébreszt, melynek már-már elhalványult jelentősége, s most mintha visszafogadásért könyörögne. Legalábbis részemről. Érzem a változást, kérdésem erre utalt csupán, s látszólag ezzel nem vagyok egyedül. Mintha most esendőbb lenne, egykori fénye kimúlt, egy megtört lényt vélek felfedezni benne. De vajon ki olyan...? Nem tudhatom. Egyelőre. Még csak nem is sejthetem.
Ellentétben vele, én nem tartok tőle hogy elillan. Nem tartok tőle hogy álom, hisz még fel sem ébredtem. Vékony lábaimat a karfára helyezek, fejemet az ölébe helyezve nézek fel rá, karjaim a hasamon pihennek.
- És még mennyi mindent... - felelem elgyötörten. S noha távol áll tőlem mindenfajta félelem, egy leheletnyi aggodalom mégis tükröződik következő kérdésemben. - Áruld el... Mi maradt mindabból amit felépítettem?
Vissza az elejére Go down
Ivarn-vo Inor
Reveal your secrets
Ivarn-vo Inor
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Nox Djarum lakása   Nox Djarum lakása - Page 3 Empty2020-03-29, 17:58


Hogy a segítségére szorulnék-e? Alaric miatt mindenképp. De erről aligha neszelhet meg bármit. A porondmester erről gondoskodott. De arra határozottan ráérezhet, hogy semmit sem érezni egykori valómból. Mintha épp olyan lennék mint ő. És talán annyit, hogy nem jó kedvemből altattam el lényem mélyén mindazt a poklot, amit szüntelen érezhetett bennem buzogni.
Kísérteties lehet, mint egy illúzió, vagy valami rosszabb.
Mégis én vagyok.
- Nem tudok róla, de köszönöm gondoskodó aggodalmad. - beljebb lépek és mellé telepszem féloldalasan.
Csak figyelem minden vonását. Érzem, hogy ő is változott. - Szóval megtapasztaltad. - dorombolom halkan kissé össze vonva a szemöldökömet, de inkább elgondolkozott kifejezést ölt az arcom tőle. Nem érek hozzá, mintha neki is elveszne tőle a varázsa, mint a fémfilteres gyömbérteának.
Vissza az elejére Go down
Nox Djarum
Reveal your secrets
Nox Djarum
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Nox Djarum lakása   Nox Djarum lakása - Page 3 Empty2020-03-29, 17:22




Újra én







Egy órának a fele is letelt talán, azóta hogy világot váltottam, de lehet akár többszöröse is, időérzékem jelenleg épp oly zavarodott, mint tudatom bármely másik szeglete. A kandallóm, a kanapém, a párnám... Furcsa, már kiejteni is, magam felé közvetíteni az eltulajdonított jelleget. Ez valahogy kiveszett. Odaát semmi nem volt az enyém, ott magam voltam magamnak, meg egy rögtönzött valóság.
A fekete műbőrön ücsörgök, jobban szólva fekszem, emlékeket idéz, régvolt kellemet. Ujjaim között borospohár táncikál, noha megedzett gyomromat nem szándékozom alkohollal sokkolni. Meredek magam elé, szokom a visszatérést, s szüntelen gondolkodok. Hol kezdjem? Kivel? Mivel? Legalább már azt tudom, hogy miért.
Bizonyára megannyi meglepetést tartogat majd számomra a külvilág, mielőtt azonban úrrá lehetne rajtam az elhatározás, érezni kezdek valamit. Motoszkál bennem, mintha sejtjeim suttognák szavait. Visszatért hát, rögtön szagot fogott. Köszöntőből most sem adunk alább.
- Jól érzem, hogy ismét a segítségemre szorulnál? - kérdezek a semmibe, pimasz mosollyal hátradőlök. - Hiányoztál, Szörnyetegem.
Vissza az elejére Go down
Ivarn-vo Inor
Reveal your secrets
Ivarn-vo Inor
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Nox Djarum lakása   Nox Djarum lakása - Page 3 Empty2020-03-29, 17:11


Egy névtelen kávézóban ülök a pultnál, névtelen, jellegtelen emberek sürgölődnek körülöttem. A világ nagyot fordult.
A nyomás egyre jobban feszít. A gondolatok nem hagynak nyugtot. A bárszéken ülve, egy gyömbéres teát kavargatok, inkább nem véve tudomást arról; a fém szűrőfilter miatt valójában minden "varázsa" oda ennek a három deciliternyi folyékony örömnek. Arról pedig végképp nem veszek tudomást, hogy mikor a számhoz ér a csésze pereme, bizony mindazon információ beszivárog az elmém mélyére, hogy a mosogatógépet, legalább három órája le kellett volna engedni és friss vegyszeres vízzel feltölteni...
Sztoikus nyugalommal nyelem az integrálódás minden cseppjét.
Mert bár Noxal az Eskünk feloszlott, Alaricnek hála... és két, még mindig szentimentálisan fel nem fogott csodának köszönhetően itt ragadtam.
Így Nox nélkül kezd megülni az az érzés amit még az eredetbolygómon éreztem.
Egyedül vagyok.
Mielőtt ez a gondolat valóban testet ölthetne valami a mozdulatba dermeszt és csak ülök ott mintha csoda történt volna, noha semmi sem olvasható le se az arcomról, se a testbeszédemből.
Leteszem az üres csészét, mellette hagyom az aprót és kisétálok a kávézóból kényelmes léptekkel.
Nem szabad elsietni semmit. Ha hirtelen ott teremnék, biztosan elillanna mintha csak látomás lett volna.

Nox akárhol is legyen, az ajtóban egy néma sápatag árnyat vélhet felfedezni.
- Drága darvam... Hát ilyen hosszú volt az út Afrikából? - bár az arcom kifejezéstelen, a hangom örül.
Különös öröm ez. A visszatérőket köszöntő, reszketeg reménynek utat engedő öröm.
Vissza az elejére Go down
Nox Djarum
Reveal your secrets
Nox Djarum
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Nox Djarum lakása   Nox Djarum lakása - Page 3 Empty2020-03-29, 13:38




Újra én







Kosz és halott csend, méltóságtól megfosztott kivitel, egy letűnt kort idéző terep. Halott luxus, elcsendesült, tudásra szomjazó sóhajok, egyetlen lélek sem moccant gazdája hiányában. Elhagyatottnak hat, évszázadok magányát viszi tovább most, hogy nincs aki életet leheljen belé.
Aztán egyszer... egy váratlan pillanatban, megtörik a csend. Épp oly megtörtté válik mint az, aki vele tette ugyanezt, s most egészében vágja ketté a tér ezen szeletét. Nox visszatért. Visszatértem.
Mintha egy vékony tűt szúrnának fokozatos lassúsággal haléntékomba, az egész fejem zúg, cseng, egyszerre, kíméletlen sűrűséggel lepi el elmémet mindazon inger, amiktől hónapig elzárva éltem. Beleremegek mindabba a visszhangzó fájdalomba, és meglep. Meglep, hogy ezelőtt együtt éltem vele, meglep, hogy ismét érezhetem, meglep, hogy oly könnyedén, oly gyorsan látszódok felvérteződni ellene.
Itt állok hát, elhűlt kandallóm szegélyén támasztva magam. Mozdulataim gyengék, tartásért küzdenek. Meredek, némán magam elé, tengernyi emlék látszik gyűlni bennem, tétova útkeresés, megingott becsvágy, aki csak lát, de nem lát, érezné, hogy valami megváltozott. Bennem, rajtam. Nem ugyanaz az a nő köszön vissza a hideg szempárból, mint előtte. Valaki, aki mintha hirtelen, önszántából a vesztébe csöppent volna, s most eljött szembenézni vele.
Vissza az elejére Go down
Ivarn-vo Inor
Reveal your secrets
Ivarn-vo Inor
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Nox Djarum lakása   Nox Djarum lakása - Page 3 Empty2018-11-05, 02:57


Miután sikerül lehiggadnia Noxra függeszti szemeit és egyetlen rezzenés nélkül néz rá kissé mereven. Aztán lassan Nox felé úszik, egyre közelebb, végül tesz egy kört körötte. A mozgása kecses, fenséges és egy kissé émelyítő. Megállapodik Nox felett, gyakorlatilag mintha elhasalva felkönyökölt volna csak úgy a levegőben. Leereszti lustán egyik hosszú, vagy tíz centis tűhegyes karmokkal megáldott, mégis légiesen könnyed kezét. Nox füle mögé tűr egy tincset, olyan gyengéden, hogy az már gusztustalanul kellemes... De gondosan ügyel, hogy a bőre még véletlenül se érje a másik nőt.
Apró mosolyra húzódik a szája, az előzőkhöz képest egészen erős a váltás
- Ha észrevetted, egy ideje már nem olyan Ivor védelme feléd mint az elején. - hallgat egy pár pillanatot - Az eskü épp úgy köti. De lekorlátolt hatalommal, csak árnyéka önmagának. - szélesebbre húzódik a mosolya. - Az hogy ide hoztalak, egy próba volt. Egy próba, amiben az új határokat feszegetem. Ereje teljében ezt nem tudnám megtenni vele. - hallgat most valamivel hosszabban.
A modora hirtelen fenyegetően  nyájassá válik amitől minden ép eszű embernek a hideg futkosna a hátán.
Hanyag elbocsájtó kézmozdulatot tesz. - Roppant dühödt tehetetlenségében és mint mondottam az eskü épp úgy köti, de lényegében már nem áll módjában minden körülmények között teljesíteni a rá eső részt. Egyre gyengébb... Ezt teszi velünk, ha túl sokan kötnek meg bennünket. Minden lánc koptat rajtunk és minden kopás után ahogy az el van rendelve, vesztünk a fényünkből. - valami visszataszítóan gusztustalan kis önelégült mosoly és elvetemült csillogás költözik a szemeibe.
- Engem azonban tökéletesen megőrzött az utókornak. A teste pedig... tökéletesen megfelelne számomra is. - van valami elcseszett gyönyörféle és megnevezhetetlen mennyiségű alélt vágy abban ahogy ezt kimondja.
- Mikor a méreg távozott, láthattad egy szemernyi szeletét, miféle átalakulásra képes a teste. Gyerekjáték lenne kihozni belőle régi vázam kifogástalan mását! - tart egy hosszabb szünetet.
- Noha az elméjére ráférne egy igen alapos nagytakarítás. - undorodó grimaszt vág - csupa olyan dologgal van tele a feje, ami már neki sem jelent semmit, csak hát... örök gyűjtögető! - szemet forgat.
- Segíts nekem! Segíts nekem kitakarítani, és újra indítani egy elkopott gépezetet! Segíts nekem megteremteni a körülményeket, hogy elő léphessek a homályból, ahogy most is! Gyengítsd a férfit! Jobb szövetségesed lennék hidd el! Ivor sosem fog veled megosztani megannyi tudást, mit annyira áhítasz.... Hiszen... eddig sem osztott meg veled semmit. Még önmagáról sem különösebben. - pillog rá hosszú seprűs szempillái alól. És Noxban elültetődhet a gondolat, hogy Ivor valóban egyre kevésbé képes ellátni az alkuban foglaltakat... Mintha... öregedne? Ebből fakadóan Yora ajánlata egészen... elgondolkoztatónak hat.
Vissza az elejére Go down
Nox Djarum
Reveal your secrets
Nox Djarum
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Nox Djarum lakása   Nox Djarum lakása - Page 3 Empty2018-11-04, 19:38




Ejnye-bejnye







- A külső környezethez valóban, ám ahogy látom, a bezártsághoz... Annál inkább. - felelem, a legkevésbé sem fitymálóan, tényszerű közlés volt csupán. Érdekel helyzetének eredete, és Ő maga is. Noha látszólag nem könnyű szót érteni vele.
- Ez így igaz. Nem is Ő miatta teszem amit teszek. - mélyet bólintok, ezúttal igazat adva neki. Ivor számára nem vagyok más, mint egy időnkénti járkáló nosztalgia, alapesetben viszont egy rossz helyre nőtt anyajegy, egy makacs pattanás, amit olyannyira nem tud levakarni, hogy végül kénytelen lesz megkedvelni. De legalábbis megszokni.
Ez persze csak az én perspektívám.
Moccanásmentes, feszes testtel figyelem toporzékoló dühét, lenyűgöz a testközelség, a tomboló, nyers erő és harag... Mégis valahol visszataszít. Orcám is belerándul. De nem érzek semmit, apró bizsergést a lábamon ott, ahol a tojásdad pajzzsal majdhogynem összeér. Furcsa érzés, fokozatosan fölfelé halad, de épp csak annyi, mintha szénsavas vízben fürdenék. A védelmezés tudata teszi igazán kellemessé.
- Az eskü kötelezi. - aprót mozdítok keresztbe tett lábaimon, majd egy árnyalatnyit oldalra döntöm hófehér üstökömet. Összeszűkült szemmel meredek aurájára.
- Én nem válaszokért jöttem. Nem én jöttem, hanem te rántottál be. Miért?


A hozzászólást Nox Djarum összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2018-11-04, 23:09-kor.
Vissza az elejére Go down
Ivarn-vo Inor
Reveal your secrets
Ivarn-vo Inor
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Nox Djarum lakása   Nox Djarum lakása - Page 3 Empty2018-10-31, 01:49


Öblös mélyről gyöngyöző nevetést hallat, mégis megtartva a női orgánumot.
- Nekem nem volt sem okom, sem kényszerítő tényező amiért asszimilálódni kényszerültem volna, vagy eldobni eredeti természetem. - hangjában gúny csöpög és a szája sarkán is gusztustalan kis mosoly játszik. Nox kiérezheti, hogy ez nem neki, hanem Ivornak szólt. Yora beszólt volna neki? Felfedezhet egy olyasfajta hangulatot, mintha Yora valahol gyűlölné és örökkön megmarná a férfit, pusztán azért mert az "szabad" és olyan halandó hülyeségekre adja a fejét és tapasztal meg, mint részleges "asszimilálódás" meg hasonlók... Pusztán az, hogy Ivornak ott a lehetőség sokmindenre, neki meg nincs és valószínűleg soha nem is lesz. Ó Bősz Irigység!
Arra, hogy Nox leül... LEÜL.. Yora alakja megremeg és a nő felé fordul. Tekintetéből süt, hogy ilyen brutális arcátlanságot egy halandótól, hogy a jelenlétében leüljön, sosem viselne el, és Nox auráját fojtogathatja is minden felől egy igen erőteljes kéz, de hát ugye... nem tud neki ártani.
- Válaszokat akarsz. Válaszokat amiket meg sem érdemelsz. Amit ő maga sosem tárna fel előtted... Hiszen ki vagy te neki? Pár száz év össze szorított fogsor és minden megy tovább. Sosem léteztél. - Nox biztos lehet benne, hogy Yorának határozott céljai vannak, csak épp még dolgozik benne valami brutális. Megcsóválja a fejét.
- Életünk aranyán mindenki ismerte a nevünket és ahol felbukkantunk, a söpredék egyből tudta hol a helye, tízezer év távlatából is! - szinte vád van a hangjában és olyan hideg a hangja, hogy attól lehet a pokol is befagyna.
- Fogalmad sincs milyen ezt elveszíteni és egy... - megszívja magát levegővel, azt lehetne hinni, hogy azért hogy lenyugodjon, de nem. Süvöltve fakad ki belőle -....  NÉVTELEN SENKIVÉ SILÁNYULNI, HAGYNI HOGY MEGKOPJON MINDEN TEKINTÉLY, HOGY EGYIK TÉRBŐL A MÁSIKBA ŰZVE, DRÓTON RÁNGATOTT BÁBÚVÁ DEGRADÁLÓDJON FENSÉGES VALÓD.... ÉS MINDEZT TETÉZVE FELCSINÁLNI EGY HALANDÓ SZUKÁT! ...- az utóbbi határozottan Ivornak szól. Yora dühös, féltékeny és ugyanakkor gyűlöli Ivort mindezekért. És egyben szánja, vagy épp sajnálja... ki tudja.
Mindeközben az alakja többszörösére nőtt, a teste obszidiánfekete mégis üvegesen áttetsző energiává vált belül kénes sárgás villámláshoz hasonlatos reakciólánc fut végig újra és újra maguk körül a mézfényű folyamokból jócskán lepusztítva. Noxnak szembe tűnhet, hogy Yora energiái őt nem érik el, egészen pontosan egy tojásdad alakú energiamezőn megtörnek körülötte. De abban biztos lehet, hogy ha az nem lenne, Noxot még emberemlékezetből is kitörölte volna az az energiahullám. Yora megremeg majd apránként zsugorodni kezd, és vissza ölti azt a formáját, amit Nox elsőként láthatott.
Ismét megcsóválja a fejét. Közben az arany folyamok körülöttük is vissza épülnek eredeti állapotukba.
- Még most is védelmez pedig nincs is magánál... - elborzadva fájdalmasan szorítja össze a szemeit, aztán Noxhoz vágja a kérdéseket.
- Ugyan minek neked bármi válasz? Jobban tisztelnéd tőle? Tán elengednéd? -
Noxban sok kérdés felmerülhet, és az az érzése támadhat, hogy Ivor ezt a picsát minden bizonnyal nem jókedvéből őrizgeti... De mintha Yoranak is elege lenne a bezártságból... szóval... vajon mi is van itt voltaképp?
Vissza az elejére Go down
Nox Djarum
Reveal your secrets
Nox Djarum
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Nox Djarum lakása   Nox Djarum lakása - Page 3 Empty2018-10-30, 01:59




Ejnye-bejnye







Mintha valamiféle falba ütköznék, vág pofán valami nem túl kellemes, kissé megszédít, talán egy kis maró hatást is hagy maga után, mégsem érzem oly drasztikusnak. S mégis, tulajdon vérem a nő ujjain pihen, ám bosszú helyett gúnyos nevetésben török ki. Ez amolyan "csakazértsem". Elvégre nem ölhet meg.
- S lám, még a ketrecbe zárt félistent is a gőg uralja. - mosolygok, sunyin, visszataszítóan, valahol fájdalmasan, majd ismét elfordítom a fejem. Figyelmemet azonban nem. Míg tenyerem a mézfényű barázdákra simul, felületüket tapogatva, addig tudatomat teljességgel az Övének szentelem. Nem megalázkodásból, kíváncsiságból. No meg mert oly különös, ahogy egymásnak háttal, egymásért beszélünk.
- Akkor hát ne vedd. Feltételeztem okkal rángattál ide... - hangommal mélázva foglalok helyet egy csúcsosabb, aranyszín, spirális kinövésen.
Vissza az elejére Go down
Ivarn-vo Inor
Reveal your secrets
Ivarn-vo Inor
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Nox Djarum lakása   Nox Djarum lakása - Page 3 Empty2018-10-30, 01:47


Háttal van Noxnak, de így is tökéletesen érzékeli a mézfényű felületeken Nox visszaverődéseit. És érzi a figyelem megosztottságát. Ó hogyne érezné. Pont ő, aki minden figyelmet mindig magán tartott és gyilkos Ösztönnel csapott le arra, aki elkalandozott. Most azonban nem teheti meg. Nem vehet elégtételt a Nox és Ivor között fennálló egyesség miatt. Csak állkapcsa feszül meg, nyaki csigolyáin pedig végigszalad egy velős remegés. Noxot pedig valami pofon csaphatja, annyira, hogy még a körmei nyomát is rajta hagyja. Yora, nem látszik mikor tehette volna, hiszen ugyanott van, épp csak egy kissé fordult vissza Nox felé. Ujjairól mégis a nő vérét nyalja le épp. - Minő gusztustalan életforma... Pont az ilyeneknek gázoltunk életünk hajnalán térdig a belsőségeikben...- hosszú körmét hegyes, éles ragadozó fogai között hagyja hanyagul és olyan gőggel és lesajnálóan néz Noxra hogy már szinte meghunyászkodást kezdhet érezni.
Lepöcköli a körmeit, aztán végül csak kihúzva magát.
- Miért mondanék bármit? Nem tartozom neki magyarázattal. Ahogy ő se nekem. - méregeti Noxot - Tudod erősen gondolkodóba ejt, megérdemled-e egyáltalán a válaszokat... - igen Yoraban még munkálkodik az ami Ivorból már mondhatni kihalt. Yora még maga alá rendel mindent ami rajta és Ivoron kívül esik, és igenis elvárja, hogy ezek az alárendelt kis szarok a talpát nyalják.
Vissza az elejére Go down
Nox Djarum
Reveal your secrets
Nox Djarum
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Nox Djarum lakása   Nox Djarum lakása - Page 3 Empty2018-10-30, 01:29




Ejnye-bejnye







Bosszantó, egyúttal fennséges, ahogy puszta aurája romba dönti testi reakcióimról alkotott képem... Már-már olyan érzéseket produkál, melyeket Önnön magamról sem feltételeztem volna. De sokkal inkább felfedezőút ez, mint tortúra. Valahol talán hálás is lehetnék neki. Neki... Csak tudnám ki.
- Úgy értem... Ki vagy Te? Mi a szereped Neked a történetben? S legfőképp... Hogyan kerültél ide? - szegezek neki egy újabb kérdéssort, szelíd érdeklődéssel meredve rá. Majd tekintetem a mézszín barázdákra vándorol, játékosan elkalandozik, figyelmem mint aprócska selyemszál pihen csak az éteri nőalakon, semmi más nem tanúskodik róla, hogy valóban érdekelne. Pedig igen. Csupán terepszemlét tartok.
- Meglehet. De te elmondod neki. - felelem halkan, lágyan, s ahogy elmém felszabadult, úgy testem is, légies könnyedséggel pásztázom tekintetem a végtelen kaptáron. Kár lenne szavakat pocsékolni rá, ez egyszerűen csak... Lenyűgöző.
Vissza az elejére Go down
Ivarn-vo Inor
Reveal your secrets
Ivarn-vo Inor
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Nox Djarum lakása   Nox Djarum lakása - Page 3 Empty2018-10-30, 01:05


A mondatra a nő biccentőizma határozottan megrándul, a mérhetetlen undor és egyfajta belső tiltakozásképp. Noxot elöntheti önnön szavai nyomán egy nyomás gyomortájék, mintha folyamatosan késztetése lenne öklendezni.
A megtiszteltetés csúcsa lenne, ha Ivor elméjét telibe rókázná...
Pislogás és egyetlen rezzenés, rezdülés nélkül lebeg Nox előtt a jelenés. Itt nem hat a gravitáció a megszokott módon, sem a Föld forgásának egyetlen mozzanata sem a jelenlévők egyensúlyára vagy bármijére. Ha Nox figyelmes, ezt magán is felfedezheti.
- A Testvére. Társa. Szeretője. - minden szó nyomán Nox tüdejébe mintha kést vágnának, persze vér vagy bármi nélkül. Yora csupán tisztázta önnön helyzetét.
- Kérdéseid vannak. Most felteheted. Nem hallja őket. - közli végül hidegen és egy mély lélegzetet véve lélegzik vele a tér is. Cserébe Noxról felszállhat egy jó adag a kellemetlen hatásokból. Csak hogy tisztán tudjon gondolkozni. Levegőre jelenleg.... nem sok szüksége van. Mindeközben hátat fordít... És elindul a mézfényű folyamok felett lényegében kecsesen úszva a levegőben, siklik, mintha korcsolyázna. Egy egy mélységes térbe, vagy az abban lévő frakálosan osztott terekbe pillant. Amikor pedig a mézfényű futtatásokhoz hozzá ér, fel fel fénylenek, reagálva a nőre.
Voltaképp olyan mintha barlangásznának egy nagyon nagyon furcsa terepen.
Vissza az elejére Go down
Nox Djarum
Reveal your secrets
Nox Djarum
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Nox Djarum lakása   Nox Djarum lakása - Page 3 Empty2018-10-24, 22:18




Ejnye-bejnye







Egészen hátborzongató ez. Egy független tudat elméjében járni, majd egyszerre egy másikkal kommunikálni. Valahol talán még jómagam is megszeppen, csendben álldogálva tűri a tajtékzó végzetet, de tudja: itt nem halhat meg. Épp oltalmazóm legmélyén tenném? Nem, mégis van valami, mely átjön, érezhetően megmar, a bűntudatnak csúfolt illúziók illúziója, s bárhogy küzdenék, kicsírázik bennem, koronát ölt majd szívemre csücsül, s addig rágja míg meg nem rándul. Aztán abbamarad. Merem remélni hogy végleg.
De a félelem még így is elkerül, pláne most... Most, mintha önnön magammal állnék szemben. puszta esztétikai gyönyör mellett gondolatok sokasága él bennem. Vajon én hagytam volna a nyomot, mely teremtette? Netán fordítva, s most én lennék a kevésbé létező? Aztán eszembe jut a kulcsmondat. "Nagyon hasonlítasz valakire..." És ekkor körvonalazódik bennem. A múlt s a mitológia kapcsolata.
- Van hogy a söpredék találékonyabb, mint a méltóság. Ebből lesz a bukás. - mondom, avagy üzenem, mikor már szemtől szemben áll velem. Valahol tartok tőle, mégsem látom helyénvalónak a meghunyászkodást. Felé mosolygok, már-már undort keltően selymesen, valahol érzem, hogy most ezt kell tennem. Majd tekintetembe ismét beköltözik az érdeklődés.
- Ki vagy Te?
Vissza az elejére Go down
Ivarn-vo Inor
Reveal your secrets
Ivarn-vo Inor
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Nox Djarum lakása   Nox Djarum lakása - Page 3 Empty2018-10-10, 01:50


Noxot mérhetetlen arrogancia és felsőbbrendűség érzetet súlya ülheti meg. Ezek mellett végtelen elfojtott, gyakorlatilag mindenre kiterjedő frusztráció, gyűlölet és irigység és olyan tömény megvetés, amilyet akkortájt tapasztalhatott, mikor Ivor megfosztotta az arcától. Finom kombináció, mely egészen gyomorforgató mételyező méregként söpörhet végig rajta. Nem benne.
- Te utasítasz engemet?! - a hang valahonnan Nox mögül jön. Mégpedig olyan közelről, hogy a hajában, a tarkóján érezheti a lélegzetét annak a negyediknek. De nem tud megfordulni, hogy megnézze. A tónusa egyébként olyasmi mint Noxé, csak valamivel mélyebb és más a rezgése. Mert hogy igen van neki, egyébként minden szót külön ejtett ki és valamiért a helységen is végig söpör az a bizonyos rezgés... mint egy pillangó hatás. Nox bőrén is végigsöpörhet, mintegy különös hullámokban terjedő erős légnyomás. Mindemellett egy olyan fenséges pusztító aura ölelheti körül, amilyennel még Ivortól sem találkozott.
És mindennek ellenére.... különösebb sérelem valamiért mégsem éri.
- Te, ki az Én arcomat viseled, Vele védeted magadat! - hagy egy pettyhütt szünetet -Hová süllyedtünk...? Kutyák módjára ugrálunk a söpredéknek! - olyan mérhetetlenül csalódott és valahol fájdalmas a hanghordozás, hogy még Noxot is megülheti a bűntudat. Nem. Ez most komoly. Határozottan rimánkodós bűnbánat éled benne, hogy megláncolta Ivort...
A lélegzet eltűnik a nyakából és elő lép mögüle... tulajdonképpen önmaga. Lábai nem érik a környezetet, ruhát nem visel. És azon kívül, hogy megegyezik az arcuk, az alkatuk is egyezik, a vonalaik is mintha tükörképek lennének. Csak éppen ennek a teremtménynek a lényéből olyasmi árad, ami messze túlmutat az embereken. Határozottan ő Ivortól külön álló tudat. Ezt biztosra veheti. Nox még nem tudja, de ő maga fizikálisan is jelenleg odabent van....
Yora sugárzik, a vélákhoz hasonlatos aura lengi körül, csak ez valami egészen más. Fenyegető, és megfoghatatlanabb. Nem szimpátiát, vagy ellenszenvet szít, nem a megítélést befolyásolja, egyszerűen csak érezhetően egy teljesen másféle életforma. Valami hatalmasabb és sötétebb, mint amivel eddig ember találkozhatott.
Felmerülhet Noxban, hogy vajon Ivcin mindezt miért nem érzi?
A különbségek még olyasmikben ütköznek ki, hogy a Noxal szemben álló jelenség haja fekete, illetve jobban megnézve... olyan mint a szivárvány obszidián, hátára palástként terül és lágyan övezi csupasz csípőjét. Szemei jég kékek és Ivoréval egyező méretű az írisze. Ezen kívül a férfiéhez hasonlatos minták borítják nagyjából ugyanazokat a területeket, mint az említettnek. Csak ezeknek a vonulata koncentrikus körökből áll össze. Tökéletes melleiről hiányzik a tejcsatornák kivezetője, hasfalán épp úgy nem látni a köldök helyét, és alant... mintha sosem öltöttek volna formát az ajkak, nem látni testi lehetőségét a befogadás egyetlen formájának sem.
Vissza az elejére Go down
Nox Djarum
Reveal your secrets
Nox Djarum
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Nox Djarum lakása   Nox Djarum lakása - Page 3 Empty2018-10-08, 23:10




Ejnye-bejnye







Sokkba fúlt repülés, majd egy új, már-már ismert dimenzió. Látványa legalábbis épp oly lenyűgöző, mint azelőtt volt, érzete is épp oly hátborzongató, most azonban más, mintha egészen Kintről hordoznék magamon egy tekintetet, mely talán mindvégig rajtam csücsült, s csak most válik teljessé, mi több, kizárólagossá. Valóban így lenne? Egy külön jelenség? Egy önálló létforma, Szörnyetegem elméjébe zárva? Vagy csak tudata oly komplex és végtelenül precíz, hogy egy külön intelligencia felel érte?
- Oly régóta érzlek magamon... Fedd hát fel magad. - sugallom, hisz nem beszélek. Ajkaim mozdulatlanok, tudatom kivetülései ütköznek a barázdált, aranyfényű felületen. Vajon ez egy szentély volna? Netán egy tudatba zárt kripta? Valami van itt, ez vitathatatlan.
S kíváncsiságom szinte pezseg.
Vissza az elejére Go down
Ivarn-vo Inor
Reveal your secrets
Ivarn-vo Inor
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Nox Djarum lakása   Nox Djarum lakása - Page 3 Empty2018-09-09, 16:09


Mielőtt befejezném a mondatot elvesztem a fonalat, többek között Nox most egy negyedik tudat jelenlétére lehet figyelmes. De épp csak egy benyomásnyi pillanatig. A negyedik tudat nem a házon belülről származik, hanem belőlem.
Nox szava visszhangot vet és oda-vissza bejárja azt a végtelen teret a koponyámban, mígnem egyszer csak elaprózódik és örökre elvész.
- Megmutatom~ A szó ami elhagyta a számat, nem tőlem származott.
A mozdulat amit teszek nem az enyém és egy pillanatra olyan érzésem van, mintha álmomban mozdulnék. Kezemet Nox felé emelem. Gyengéden az arcára simítom, majd ujjaimmal tovább megyek, tarkójánál állapodom meg és lehúzom magamhoz, egy giccses smárolás helyett azonban csak homlokát a homlokomhoz koccantom... - Yora ne! - szalad még ki a számon, de már minden mindegy. Nox nyomást érezhet a homloküregében, ott ahol az enyémhez ér, aztán... Olyasmit élhet át, mintha hoppanálna. És voltaképp Nox ott állhat elmém közepén és aminek annak idején egy pillanatra tanúja lehetett, az a mézfényű aranyszálakkal átszőtt fraktálos szerkezetű végtelen "világ" most újra elé tárulhat.
És újra rá zuhanhat az az érzés, hogy figyelik a legapróbb sejtjének működéséig. Ezúttal azonban, hozzá tudja kapcsolna ezt az érzést, ahhoz a bizonyos negyedikhez.
Vissza az elejére Go down
Nox Djarum
Reveal your secrets
Nox Djarum
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Nox Djarum lakása   Nox Djarum lakása - Page 3 Empty2018-09-09, 15:13




Ejnye-bejnye







Őszintén szólva magamnak is hálával adózom amiért nem nyeltem le a végét - ezúttal nem pont annak amire gondolunk - úgy érzem valahol meghasadtam volna, ha mégis kicsusszan.
A kávé finomnak finom, tökéletesnek közel sem mondanám, de értékelem az erőfeszítést, ideje elmerülni a évszázadok mentén összegabalyodott izomrostokban. Némelyiket finoman kilazítom, itt-ott magától ugrik ki egy-egy jól irányzott mozzanat hatására. Mindehhez társulnak simogató szavaim, melyeket szokásomhoz híven személyre szabtam. Tudom ám mire harap a Szörnyeteg.
- Egy...? - nem fejezi be a mondatot, pedig nagyon érdekel - noha a lélekszikrák is megtelepedtek a fejemben, én mégis többet akarok. Át akarom látni a helyzetet, valahol szinte zsizseg bennem a kíváncsiság. Ejnye Nox, bírj magaddal.
Vissza az elejére Go down
Ivarn-vo Inor
Reveal your secrets
Ivarn-vo Inor
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Nox Djarum lakása   Nox Djarum lakása - Page 3 Empty2018-08-29, 19:01


Az életképből már csak a szaros gumicsizma meg Cody szalmakalapja hiányzik a képből, esetleg egy másfeles felnijű traktor... ide a konyha közepére.
És persze szalmával mossuk fel a mocskot a márványpadlóról is!
Kiérzem a mondat zárását, de valami kimondhatatlanul hálás vagyok, hogy Nox ezúttal inkább lenyelte a végét.
Annyira nem vagyok jó kávékban, manuálisan meg végképp nem a kedvencem elkészíteni azt a vackot, de hát ha ez az ára annak, hogy drága Fényoltóm hajlandóságot tanúsítson felém, akkor igyekszem kielégítőre főzni a kívánságát.
Cody ezúttal csendben marad aminek szívből örülök. Így táplálkozásom után, van lehetőségem elmerülni úrnőm ujjai alatt. Végigfut a libabőr az érintése nyomán. A testem pedig csak úgy ordít, többek közt, mert Nox évszázados csomókba bukkanhat.
Végül az ő szavaira és mozdulataira ered meg a nyelvem.
- Két lehetőség van.. - bököm ki. - Vagy... az eredetbolygóm elpusztulásánál sikerült magamhoz vennem... kérdéses számú lélekszikrát... Vagy még régebbről vettem magamhoz egy... - itt viszont elakadok és csak nézek magam elé. Ugyan mi maradt volna olyan régről...? Annyira elveszek a gondolataimban, hogy elfelejtem befejezni a mondatomat.
Vissza az elejére Go down
Nox Djarum
Reveal your secrets
Nox Djarum
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Nox Djarum lakása   Nox Djarum lakása - Page 3 Empty2018-08-29, 18:31




Ejnye-bejnye







- Köszönöm. - apjuk. Tenném hozzá, de jobbnak látom elharapni a mondatot. A kávét ízre nem mondanám a legtökéletesebbnek, még ha állati ürülékből kotorták is ki valahol afrika partvidékén - nem viccelek, ez az egyik legezotikusabb eljárás - ámde érzetre annál kellemesebb. Mi több, méhtájékon egyenest beleremegek, egy árnyalatnyival éberebb arckifejezést kölcsönözve magamnak. Kezdők szerencséje.
Aztán... Aztán meglátom amint lábát az asztalra csapva harap rá a kenyércsücsökre, és jót falatozik a babkonzervből... villával. Egy pillanatra ismét kiül arcjátékomra a megsemmisülés, de hamar túlteszem magam rajta - annyi, hogy a masszázst hagyjuk meg pár perccel későbbre, úgy érzem ha most beállnék mögé, végérvényesen egy patriarchális parasztfamília benyomását keltenénk... Mindezt egy fényűző luxuskonyha kellős közepén. Apropó, vajon honnan a babkonzerv?
Szórakoztató kettejük párbeszéde, engem azonban komolyan foglalkoztat a dolog elvi, illetve tudományos háttere. Még jócskán előttem a cél, hogy feltérképezzem miféle szerzet is ő - noha van egy olyan sejtésem, hogy többi embertársaimhoz képest már most jócskán előrébb járok.
Amint befejezte a zabálást - mert mi más kifejezéssel illethetném az imént lefojtatott tevékenységet -, légiesen mögé andalgok, s ugyanazzal a finom, kecses mozdulattal kezdem lazítani izmait. Közben a füléhez hajolok, s finoman belesúgok, már-már dorombolva.
- Pontosan ez az, amire kíváncsi vagyok. Tudod, hogy nem faggatni akarlak, engem valóban érdekelsz.
Vissza az elejére Go down
Ivarn-vo Inor
Reveal your secrets
Ivarn-vo Inor
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Nox Djarum lakása   Nox Djarum lakása - Page 3 Empty2018-08-29, 18:11


Csak szemet forgatok és ignorálom Cody baszakodását. Nincs nekem most ehhez türelmem. Megcsinálom Nox kávécskáját, kap bele csokidarabokat is meg egy lenyelhető esszenciális mini orgazmust. Csak hogy kicsit szórakoztassam és garantáltan felébredjen.
Mellé lépve leteszem elé a csészét. - Tessék drágám! - villantok felé egy szarkasztikus dögvigyort. Megkerülöm és leülök én is, felcsapva egy kenyércsücsköt meg... babkonzervet. Igen. Babkonzervet. Kiábrándító? Helyes! És a tejet is dobozból iszom!... Mondjuk az is biztos, hogy nem a babkonzervre.
- Mit mondjak? - vállat vonok, rezignáltan magam elé bámulok aztán megcsóválom a fejemet - Van egy sejtésem hogyan történhetett, de annyira abszurd, hogy az már fáj! - falatozok abból a konzervből. Codynak látom hogy némi aggodalom ül a fejére.
- Mond csak... Jade miért is nem emlékszik arra az estére? - erre a kérdésre megáll a villa félúton a falattal a szám felé... Igen. Villával eszem a babkonzervet.
- Jobbnak láttam... ha erre nem emlékszik. - mondom csak így egyszerűen, és befejezem a mozdulatomat. Igen hamar elfogy a kenyércsücsök is meg a konzerv is.
Vissza az elejére Go down
Nox Djarum
Reveal your secrets
Nox Djarum
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Nox Djarum lakása   Nox Djarum lakása - Page 3 Empty2018-08-29, 17:24




Ejnye-bejnye







Halovány kuncogásban török ki, s ezzel minden érzésemet ki is fejeztem a helyzettel kapcsolatban. Nincs kávé, nincs masszázs. Egyenrangú szövetségesek volnánk, ugyebár.
Legnagyobb meglepetésemre - s talán a kettesben töltött idő meghiúsulása végett enyhe csalódottságomra - megjelenik Cody, váratlanul hamar. Gondoltam még egy darabig visszahúzódik pironkodni, de nem... Úgy tűnik kellően meg van már edződve szegény. Gonoszkásan elmosolyodok ahogy ez a gondolat végigfut az agyamon. A megjegyzésére pláne, ám ami az után következik... Ember legyen a talpán, aki a fejembe férkőzne, miközben drága Szörnyetegem szavai eljutnak a tudatomig. Meredten, kikerekedett szemekkel nézek rá, részemről totális a kék-halál, tekintetemre épp úgy kiül mint a komplett mimikámra. Csak állok, s meredek rá, cigarettám eközben ajkaim mellett szívja önmagát.
- Khm... - feleszmélek, enyhén megrázom a fejem, s mintha nem is történt volna semmi, mintha nem is mondott volna semmit, elfordulok. Éljen az áldott tudatlanság, térjünk hát át a következő témára. Az sokkal inkább kedvemre való. Közben persze várom a kávémat.
- Szóval?
Vissza az elejére Go down
Ivarn-vo Inor
Reveal your secrets
Ivarn-vo Inor
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Nox Djarum lakása   Nox Djarum lakása - Page 3 Empty2018-08-14, 18:04


Éppen hogy rákészülnék lélekben némi kényeztetésre, és épphogy részem is van benne, Nox érezheti ahogy lazán a kezei alá simulok... már faképnél is hagy... A fejemet hanyatt ejtem és hattyúk halála arckifejezéssel fájón felnyögök.
Nézek Noxra egy pillanatra aztán panaszosan felszólalok.
- Cody! Az unokanővéred kávét szeretne! - várok némi választ. Ami legnagyobb meglepetésemre közelebbről is jön mint sejtem.
- Majd ha megkéred a kezét, lehet róla szó! - azzal a göndörke elő is csoszog némi pírral a fején... bizonyára még hatás alatt áll. Hosszú melegítő nadrágban van és... csillámos sörényes unikornisos mamuszban amin egy másodpercig megakad a szemem de mielőtt megvakulnék inkább elfordítom róla és az arcába nézek.
- Hát nézd... Esküt tettünk egymásnak tanú előtt, Esküvés előtt nem volt szex... és jóban rosszban együtt vagyunk, csak a halál választhat el minket és gondodat viseljük amikor csak kell. Voltaképp majdnem olyan mintha házasok lennénk....- az utolsó mondatnál Noxra sandítok kissé kiábrándultan, jelezvén, hogy eljutott a tudatomig mindaz amit kimondtam és sajnos mintha némi igazságot is felfedeznék benne. Megrázom magamat, mintha csak a hideg rázott volna ki... És inkább egy fáradt szusszantással felállok és megcsinálom azt a cucct... Szeretném azt a masszást.
Erre Nox felteszi azt a remek kérdést. Cody meg rákontrázik.
- Na erre én is kíváncsi vagyok!- erre már Cody is köreinkbe gyűlik és leül ő is az asztalhoz.
- Feltétlen erről akarunk beszélgetni?
- Hát.. végül is, csak én nevelem a kölykeidet, és végül is csak én tudnék pár jó szót szólni az érdekedben, hogy láthasd őket... Szóval igen! - Cody hangjában megcsillan némi flegmatikus kis szemét affektálás... épp csak annyi, ami jelenleg szörnyen hasonlatossá teszi Nox-al.
- Mond, ti nem ismeritek egymást véletlenül...? - sandítok rájuk sokatmondóan.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Nox Djarum lakása   Nox Djarum lakása - Page 3 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Nox Djarum
» Nox Djarum páholya
» Cody lakása
» Bastien Monroe lakása
» Daphne Jennings lakása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázsvilág :: London-
Ugrás: