ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 12:07-kor
Gemma Carlyle


Ma 11:09-kor
Abigail Smallwood


Ma 10:56-kor
Lioneah McCaine


Tegnap 20:19-kor
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


2024-05-03, 15:24
Daphne Jennings


2024-05-03, 15:12
Sheska Thorne


2024-05-03, 14:51
Sheree Parks


A hónap posztolói
Kalandmester
VMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?) - Page 2 I_vote_lcapVMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?) - Page 2 I_voting_barVMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?) - Page 2 I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
VMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?) - Page 2 I_vote_lcapVMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?) - Page 2 I_voting_barVMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?) - Page 2 I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
VMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?) - Page 2 I_vote_lcapVMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?) - Page 2 I_voting_barVMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?) - Page 2 I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
VMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?) - Page 2 I_vote_lcapVMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?) - Page 2 I_voting_barVMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?) - Page 2 I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
VMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?) - Page 2 I_vote_lcapVMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?) - Page 2 I_voting_barVMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?) - Page 2 I_vote_rcap 
Sheree Parks
VMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?) - Page 2 I_vote_lcapVMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?) - Page 2 I_voting_barVMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?) - Page 2 I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
VMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?) - Page 2 I_vote_lcapVMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?) - Page 2 I_voting_barVMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?) - Page 2 I_vote_rcap 
Dwight Jennings
VMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?) - Page 2 I_vote_lcapVMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?) - Page 2 I_voting_barVMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?) - Page 2 I_vote_rcap 
Maia Hansen
VMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?) - Page 2 I_vote_lcapVMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?) - Page 2 I_voting_barVMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?) - Page 2 I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
VMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?) - Page 2 I_vote_lcapVMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?) - Page 2 I_voting_barVMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?) - Page 2 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70708 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 19 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 18 vendég :: 1 Bot

Cody L. Mortimer


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 VMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Armand Stansson
Reveal your secrets
Armand Stansson
Tanár VMS

TémanyitásTárgy: VMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?)   VMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?) - Page 2 Empty2020-09-22, 08:02


First topic message reminder :

***



Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Sidney Smallwood
Reveal your secrets
Sidney Smallwood
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?)   VMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?) - Page 2 Empty2020-10-03, 13:20



VMS & Sidney



Bár próbáltuk építeni a kapcsolatunkat Lizzyvel, de nem mondanám, hogy sikerült tökéletesre vinni a dolgot, inkább csak a meg vagyunk érvényes ránk a kezdeti utálkozás után. Végül is ez is előre lépés, az viszont mégis meglep, amikor félretol gyakorlatilag az ajtóból és igen sejtem én, hogy miért teszi, mert arra gondol a vakuk az edző és a közöttem lévő valaminek szólnak, amiről elvileg senki sem tud, de persze ez sosem tarthat örökké. Viszont hamar kiderül, hogy nem így van, hanem történetesen a meccsünket akarja megfúrni valaki. Valahogy nem hiszem, hogy az ellenfelünk lenne. Megmentttük a királynőt, ennyi tartás csak van bennük, hogy nem így akarnak győzni. Amiket Armand mondott az ex csapatáról, legalábbis nem hinném, hogy így szeretnék megszerezni az első helyet. És hamar kiderül, hogy igazam is van, hiszen a királynő mellettünk áll ki, miközben az amerikai edző mindenáron bizonyítani akarja, hogy nincs elég angol a csapatban. A fenébe is, és ha igaza van? Nem lehet csak így vége, nem eshetünk ki az egészből, miközben finoman szólva is durva dolgokon mentünk keresztül.
- Látod, dehogynem! Át akarja venni a helyünket, miközben nem tettek semmit azért, hogy itt legyenek. - intézem szavaimat Morticiához, miközben dühösen meredek a másik edzőre, aztán Stanssonra siklik a tekintetem és a tömegben ácsorgó Dumbledore-ra. Miért nem mondanak semmit, miért nem tesznek semmit, miért nem emelik fel a hangjukat?
- Akkor már inkább győzzön Afrika, vagy a franciák! ŰŐk tovább jutottak, maguknak nincs helyük a döntőben! - nem bírok magammal, egyszerűen képtelen vagyok csendben tűrni és higgadtan hallgatni, ahogyan a fejünk felett próbálnak dönteni, miközben mi mentünk keresztül ezen a sok szarságon. Lizzy és Chris is a gyengélkedőre került, az edző majdnem meghalt, ahogyan mi is. Nem fair ez az egész, valami szabálykiegészítés miatt, de ha mindenképpen kigolyóznak, akkor sem fogom hagyni, hogy pont ők kerüljenek be a helyünkre. Nincs hozzá semmi joguk és valakinek muszáj felemelnie a hangját. - Mondj már valamit. Nem hagyhatjuk csak úgy annyiban! - most már határozottabban odalépek az edző mellé. Tudom, hogy mindent igyekszik higgadtan és hidegvérrel kezelni, de ez így most nagyon nincs rendjén. Ő az edzőnk, neki kell szembemennie ezzel, neki kellene kiállni értünk és nem csak úgy hagyni, hogy vádaskodjanak, főleg hogy azt az alkut sem mi akartuk megkötni, hanem ők.


©
Vissza az elejére Go down
Armand Stansson
Reveal your secrets
Armand Stansson
Tanár VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?)   VMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?) - Page 2 Empty2020-10-03, 08:00



A döntő



Tita is nem sokkal korábban, alig húsz perccel ezelőtt értesült róla, hogy sajtótájékoztató várható, de alig egy perce közölték vele, amit most már a többiek is tudnak; Anglia kiesett, így nem csak hogy a döntőt nem játszhatják le, ezüstérmet sem kapnak, kizárják őket. Legalábbis most mindenki erről beszél, s ahogy leérnek, az amerikai edző már a mikrofonok előtt ál, egy hosszú pergement kicsomagolva, és meg is keresi az ide vágó passzust, arcán hideg kifejezés ül.   – És ahogy említettem hölgyeim és uram, ez a szedett-vetett csürhe nem csak hogy tisztességtelenül játszott végig, nem felel meg a csapatösszeállítás az 1566os évi XVII. Törvény 8. paragrafusának, amely kimondja, hogy a Varázslók Mágikus Sportjának nevezett versenyben a résztvevők minimum hatvan százalékának az adott országból kell származni. Ezt ugyan pontosították az 1700-as években, hogy kettős állampolgárok is játszhatnak, de ezzel együtt is legalább legalább öt honos játékosnak kell lennie. Ha leszámítjuk, hogy a roxfort állandóan trükköző igazgatója még a táncosokat medimágusokat, sajtósokat is nevezte, mint játékos, akkor is csak négy angoljuk van az öt helyett. Csaltak, vesztettek, ennyi. – Tapsolja meg saját magát, ám mintha egyedül lenne a véleményével, mert a mexikó, ír, és norvég csapat edzője is feljön a pulpitusra. A franciák, oroszok most inkább sötéten hallgatnak, de nem foglalnak állást. Dumbledore higgadtan karbafonja a kezét, váltva egy pillantást a dél-afrikai királynővel, aki láthatóan nem fogadja el a meccs nélküli győzelmet. – Játsszanak, megérdemlik, ha végigverekedték magukat eddig. – Tolja félre az amerikait a mexikói edző. Az ír és a norvég bólogat, ők voltak az eredeti csoportkörből, akik elismerik, hogy az angolok a kiesés széléről jöttek vissza. Az egyenes kiesésben lévők csapatok játékosai is megérkeznek a sajtótéjékoztatóra, és sokan egyesével kiabálják be, hogy játékot akarnak látni. Az amerikai edző viszont rázza a fejét, és a pergament mutogatja.   – A törvény az törvény, nem módosítható, nem mi találtuk ki. – Tita próbál elvegyülni, infót szerezni, és az jön le, hogy sokan itt döntőt akarnak látni, valaki már a kviddics évszázadait bújja a vmsre vonatkozólag, hogy talál e paragrafust erre vonatkozóan. Sőt, Tita is kap egy példányt, mert a sajtósok mind kérnek, hát neki is a kezébe nyomnak egyet. Valóban megtalálható a VMS mellékletében, hogy csak egy bizonyos százalékú idegenlégiós lehet, de a házigazda módosíthat ezen, opcióként egyetlen kettős állampolgárt beletehet, tehát bárki, aki játékosként fel van írva, még ha kettős állampolgár is, részt vehet. De akkor olyan sportot kell a döntőre választani, ami elegendő a csak saját országbéli játékosok plusz az egy kettős állampolgár részére. Tita meg is kapja az angolok listáját, és látja, hogy ki honnan származik, Thomast például utólag küldték be a csapatba Daniil helyett, de meglepődve veszi észre, hogy Dumbledore annak idején lejelentette Gillyt és Codyt is mint hivatalos játékosok, nem csak kiegészítő személyzet, de ami a még meglepőbb, Stanssont is, végszükség esetén, mint beállható játékos. Angol/Dél-Afrikai kettős állampolgár.   – És mivel minket le akartak fizetni, hogy álljunk össze egy csapatként, úgy gondolom, hogy tisztességtelenül győztek, nekünk van a helyünk a döntőben. – Fejezi be az amerikai, önelégült mosollyal. Páran ugyan bólogatnak, de a többség, edzők, játékosok rázzák a fejüket, és minden szem a Dél-Afrikai királynőre szegeződik, aki hirtelen azt se tudja, mit mondjon. Stansson karba font kézzel ácsorog, egyelőre nem szólal meg, várja hogy hova fut ki az ügy.


//A határidő: : október 13//






Vissza az elejére Go down
Eileen Silsbury
Reveal your secrets
Eileen Silsbury
Mardekár VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?)   VMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?) - Page 2 Empty2020-10-03, 01:24




VMS & Eileen

Nem enyhén lep meg, hogy az esti program egyik percről a másikra megváltozik. A célegyenesben akarnak minket tönkretenni - újra?! Na azt már nem! Szó sem lehet róla, hogy ezt csak így megtehetik!
Nem, nem hittem, hogy fellélegezhetünk - a naivitás távol álljon tőlem -, de hogy egy ilyet varrjanak a nyakunkba... Ez szimpla szemétség és ok nélküli rosszindulat.
- Fogadjunk, hogy a hülye hamburgerzabálóknak az fáj, hogy nem ők állnak most itt - puffogok, ahogy átverekedjük magunkat a folyosón, le a hallba, ahol azt hiszem, vissza kell majd fognom magam, hogy ne akarjam kikaparni a fickó szemeit. A sztereotip beszólást pedig remélem, nem veszik nagyon magukra azok is, akiknek nem kell.
Kész őrület, ami itt megy; a kamerákkal még csak bajom se lenne, ha nem akarnák az arcomba tolni őket fél másodperces eltéréssel... Kedvelem a figyelmet, de bassza meg, azért legyen már egy határ...! Hát persze, hogy a balhéra ugranak ilyen nagy hévvel, mi másra?
Amint leértünk, igyekszem elrejteni a villámokat szóró tekintetem, és lehiggadni annyira, hogy követni tudjam az eseményeket anélkül, hogy még a jelenleginél is nagyobb botrányt csinálnék. Grr. Lassan már elég lesz a sok baromságból, de úgy állok hozzá, hogy ez mégiscsak semmiség ahhoz képest, ami eddig történt.








Don't stop until you're proud

Vissza az elejére Go down
Fryderyka Herbs
Reveal your secrets
Fryderyka Herbs
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?)   VMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?) - Page 2 Empty2020-09-29, 21:06




Csapat és Frida



Nem szeretek tétlenül várakozni. A versenynapok előtti izgalmat pihengetéssel nem tudom magam mögött hagyni, éppen ezért két dolgot szoktam abszolválni. Vagy elmegyek sétálni és a környező éttermeket messziről elkerülöm, vagy pedig edzek magányosan. Nem, mintha ne tudnék megkérni valakit, hogy töltse velem az idejét, épp csak.. szeretek egyedül lenni meccsek előtt. Persze a többiek jófejek és bizonyára tudnék odacsapódni valamelyik szoba lakóihoz, hogy ne unatkozzak, de az őszintét megvallva szeretem ezt a fajta csendes, egyedüli rákészülést. S mivel ez a döntő lenne, ma az étteremkerülés egyértelmáen nem opció, hisz túlságosan izgatott vagyok ahhoz, hogy meg tudjam állni a szenvedélyem nélkül, márpedig kajakómába esni a meccs előtti este nem lenne célszerű. Nem potyára edzettünk, nem kéne épp most szétcsapni az egészetg ilyetén. Marad tehát az, hogy edzeni indulok, ergo lábszárra simuló, fekete sportnadrágot, szintén fekete edzőcipőt és piros sporttrikót viselek, s épp a hajamat copfolom, amikor az edző bekopog. Kissé megszeppenve állok a hír hallatán, s átfut a fejemen a gondolat, hogy igen hülyén fogok festeni az "eseményen" ilyen holmiban, de aztán végül elhessegetem a gondolatot, elvégre versenyen vagyunk, ahol legtöbbször így mutatkozunk, nem szórakozni megyünk most sem.
csatlakozom tehát a többiekhez először a helyszínre sétálásban, majd pedig az áll leesésében is.
- Pontosan mely állításokra is vonatkozik a kérdés? - dobom vissza a kérdezőnek a labdát, kérdésre kérdéssel felelve. Én nem voltam ott a legitóbbi hacacárén, így csak elmesélésból tudom, hogy mi történt a királynővel, de amúgy se reagálnék a provokatív kérdésre másképpen. Egyrészt ha választ kapok, akkor legalább tudni fogjuk hogy mégis miről is van szó, másrészt pedig a makacs hallgatás se lenne jó taktika, a végén még ellenünk fordítják azt is, vagy ha kifakadnék akkor azt is. méltatlankodás helyett marad tehát a hideg fejű időhúzás. A gyomoridegemet pedig megtartom magamnak és nyelem a pipát.

beauty code from



|| kiss me hard before you go ||
~ summertime sadness ~

Vissza az elejére Go down
Titanille Blunt
Reveal your secrets
Titanille Blunt
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: VMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?)   VMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?) - Page 2 Empty2020-09-29, 20:08




Sajtóesemény & Tita



Halvány fogalmam sincs arrül, hogy dumbledorera is számíthatunk vagy egyáltalán hogy "kizárásra" meg "meccslefújásra", ami okán én is értetlenül tekintenék körbe, hogyha nem tanultam volna már meg a szakmából annyit, hogy a fapofa és a tettetett lazaság sokkal többre visz, érzelmeket csak akkor szabad a hiénák előtt mutatni, ha direkt manipulálni akarod vele őket. Egyedül az edző kopogására szalad fel a szemöldököm, hiszen hát én nem edzek a csapattal, szóval egész addig nem tudom mire vélni, amíg le nem érünk a tett helyszínére, s nem kezdődik a vakuvillogtatás és a kérdésszegezés-áradat.
Amikor Chris mellém térül-fordul egy pillanatra kezemmel megérintem az övét, de aztán - hacsak nem akadályoz meg benne - elengedem, s csak a kérdésére válaszolok csendesen.
- Dunsztom sincs, ami már csak azért is furcsa, mert hogyha ez valami hivatalos dolog lenne, akkor nem úgy csapna le, mint derült égből a villámcsapás, s a sajtósok közt terjedt volna már ez-az. eddig mindig eljutottak hozzám is a hírek. Gondolom most nem véletlenül hagytak ki, hisz a dolog velünk kapcsolatos. Próbálok utána járni, ti meg próbáljatok nem vermet ásni magatok alatt. - kacsintok rá kissé cinkosul, célozva a csapattagok vérmérsékletére. Oké, komoly a helyzet, de a feszültséget vicceléssel oldani csak nem tilos.
A továbbiakban a csapattól picit távolabb orientálódok, hogyha nem akadályoz benne semmi, s próbálok a sajtós részen elvegyülni, hiszen eddig is ezekben a körökben mozogtam. Próbálok felcsipegetni minden hasznos infót, amit elcsíphetek. Összesúgások, gyanús elemek.. bármi, ami kiszúrható.






Vissza az elejére Go down
Morticia Maganti
Reveal your secrets
Morticia Maganti
Mardekár VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?)   VMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?) - Page 2 Empty2020-09-29, 11:47


to: the team

A saját levezető edzésem után indulok vissza a szobámba, de meglepetésemre tele van újságíróval a folyosó, nem értem, mit akarnak, egyszerre beszélnek, így csak valami döntés, meg kizárás szavakat tudok kivenni az egészből, és egyből rosszat sejtek. Pont akkor esek be a szobába nagy nehezen, mikor Stansson bemegy, és elmondja, mi a helyzet. A döbbenet és a harag egyszerre szakad fel belőlem, ezt egyelőre csak azzal tudom levezetni, hogy belerúgok a szekrénybe, majd utána egy bűbájjal kicsit javítok a személyi higiéniámon, ha már lefürdeni nem tudok elmenni most, mert kell mindenki. Visszafele már kíméletlenül megtaszítom azt, aki túl közel pofátlankodik hozzám, de különben Stansson jól áttört rajtuk. Odalent megkeresem Sidney-t, és megállok mellette. – Hát ezt nem hiszem, mire alapozhatják ezt a baromságot – dühöngök, és persze tudom, hogy a konkrét választ a lány sem tudja, legfeljebb sejti, de jól esik kimondani. – Gondolom véletlenül sem játszik szerepet a dologban az, hogy rég kiestek – morgok tovább, majd szétnézve látom, hogy mennyi ember van itt, ami cseppet sem tetszik nekem, utálom a tömeget.







Vissza az elejére Go down
Christopher Graves
Reveal your secrets
Christopher Graves
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?)   VMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?) - Page 2 Empty2020-09-28, 17:10




Az utolsó fejezet


Valljuk be, hogy a szabályok ismerete nem az erősségem, konkrétan semminek se néztem utána a játékkal kapcsolatban, de még akkor se nagyon figyeltem, amikor edzések alkalmával valami ilyesmiről beszélt az edzőbá’, csak néztem ki a fejemből egészen addig, míg nem jött valami fizikai akadálypálya amit letolhattam. Nem mondom, hogy túl sok időm maradt arra, hogy mindent feldolgozzak, amit kéne, még arra se volt időm, hogy találkozzak Annabelle-lel, pedig az talán néhány dolgot legalább a helyére rakott volna, cserébe maradt az edzésbe és futásba fojtott mindenség, ahogy eddig is. Amikor edzőbá bekopog éppen félmeztelen vagyok - nem ritka - de annyi időt még szakítok, hogy egy trikót felhúzzak a farmer mellé, és megindulok a balhé felé.
Mindenki full ki van borulva, amit meg is értek, én is megdöbbenve bámulok a kamerákba és a kérdésekre, de nem mondok semmit, mert még nem hallottuk hogy mivel is vádolnak minket, addig meg hát nincs nagyon mi ellen védekeznünk. Tipikus tőlem, hogy addig nem majrézok, ameddig meg nem történt a baj és nem tudjuk mi a szitu, mert hát az nem segít. Erőteljesen remélem, hogy tényleg valami baromság, amit majd ki tudunk védeni, szóval első körben csak lazán vakargatom a tarkómat az izompólóban és a szakadt farmeremben a flipflop papuccsal, aztán Tita mellé kerülök.
- Te hallottál valamit erről, sajtóskisasszony? - kérdezem, a vállammal gyengéden nekikoccanva az övének, ahogy összetömörül a kis csapat. Megmentettük az egész fokvárosi királyságot, vagy mit, ami szép és jó, de a versenyhez nem kéne, hogy köze legyen, szóval van egy olyan tippem, ha valami alapos fogást találnak rajtunk még a királynő se tud az érdekünkben sok mindent tenni. Nem használtunk pálcát, amikor nem szabadott, nem szedtünk be erőnövelőt, amikor tiltva volt, elméletben nem csináltunk semmit, amit más csapat ne tett volna, szóval nézek a kamerákba, mint borjú az újkapura.





Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni.
De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!
Vissza az elejére Go down
Gina Accipiter
Reveal your secrets
Gina Accipiter
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: VMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?)   VMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?) - Page 2 Empty2020-09-25, 12:34






Döntő&Gina &Dany

Az elmúlt napok azt hiszem mindenkinek kellően nehezek voltak.
Főként azoknak, akik részt vettek a királyi család megmentésében. Most pedig minden erőnkkel a döntőre kell készülnünk. Ez a versenysorozat jóval kimerítőbb volt mint gondoltam. És jóval többet is kezdett jelenteni a végére mint valaha gondoltam, hogy jelenthet. Ahogy a benne szereplő csapattagok is többet jelentenek, mint hittem. Még azok is, akikkel nem barátkoztam, vagy bratyiztam látványosan, mint pl. Morticia, vagy Tom. De egyértelműen elkezdtem érezni valamit irántuk. Csapat moralitás? Talán. De ha lenne családom, akkor az a vms csapat tagjait jelentené. Legalábbis számomra. Talán valami ilyesmi lehet az a fura idegen és ismeretlen szó "család".
Így most éppen az edzéshez készülődve veszem fel a mezem, és az alkarvédőim, amikor kopognak a szobán.
Döbbenten nézek, illetve hallgatom meg az edző mondandóját. A sajtósokat meg... hát ki kéne zárni. A tudatomból is meg az épületből is. De egyik sem jön össze. Így amikor sorra nyílnak az ajtók, és elindulunk az edző után lefelé, de alig tudunk lépni a képünkbe villogó vakuktól, és mágikus mikrofonoktól, nem épp illendő modorban adok hangot a nem tetszésemnek, és küldöm el az összes lesipuskást melegebb éghajlatokra, ahelyett, hogy a kérdéseikre válaszolnék. Nem mintha lennének jó válaszaim. Tekintve még azt sem teljesen tudom, hogy mi a nyűg van már megint.
Ha már egyszer eljöttem idáig, akkor nem adom alább a döntőnél! Megküzdök én akárkivel. Legyen Dél-Afrikai, vagy Amcsi. Ja, az Amcsik már megvoltak. Lenyomtuk őket sárkánypolóban. Úgyhogy kullogjanak csak szépen el melegebb égtájakra a vereségükkel, és hagyják a nagyokat játszani...

Dany is melegítőben lép ki az ajtón. Ő is edzésre számított. Ehelyett pedig...
Nem. Ő sem fogja itt feladni, és hazamenni. Túl messzire jött már el. Túl sok mindent tett meg ezért a csapatért. Túl sok mindent látott. Talán felnőttebb is lett, mint gondolta az elején. Határozottan nem tudta mibe keveredik, amikor jelentkezett. Csak egy jópofa viccnek indult, ahol, ha mázlija van kukkolhatja a lányokat öltözés közben. Idióta kamasz kölyök mentalitás. Most viszont itt vannak a döntő kapujában. Megannyi megpróbáltatáson túl. Igazi csapatként. Nem. Innen nem megy haza üres kézzel. Ahhoz túl sok mindenen ment át. Egy részét még mindig nem emésztette meg a kis lelkiismerete. Például, hogy gyakorlatilag ő pusztította el Elena utolsó maradványát, véget vetve ezzel az életének. Erről örökre mélyen hallgatni fog. Ahogy reményeiben a csapattársai is. Már túl sok minden fűzi össze őket.
Most már csak egy dolog van hátra. A döntő. Meg kell lennie. Ha veszítenek is, akkor legalább tisztességesen veszítsenek.
Végül amikor a szenzációhajhászok az ő képébe is beletolakodnak, udvariasan, de kellően határozottan, és harsányan utasítja vissza, hogy bármit is mondjon. Ugyanakkor határozottan morran rájuk, hogy a csapattársait is hagyják. Egyenlőre nincs mit mondaniuk. Valahova a sor végére sorol.
De türelmetlen idegességgel követi a csapatot lefelé. Tudni szeretné mi is a probléma pontosan, és gyorsan elrendezni, hogy végre folytathassák a felkészülést a döntőre. Mert döntőnek lennie kell, és kész!    


♫ Chess ♫



"Nem akarom feledni a fájdalmat.
Az tesz azzá, aki vagyok."
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Ollivander
Reveal your secrets
Elizabeth Ollivander
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?)   VMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?) - Page 2 Empty2020-09-22, 17:15




A csapat& Lizzy


 

Látszólag olvasok, azonban a sorokat nem figyelem különösebben, inkább csak a mérgezésem körül jár az eszem. Még Sidney-t se zaklatom a kérdéseimmel, miszerint mi ez az egész közte és az edző között, noha feltett szándékom volt ezzel kezdeni, amint ismét kettesben leszünk. Azóta viszont változott a helyzet, tudomásomra jutott egy-két dolog és folyamatosan ezen kattog az agyam. Miért? Mi köze volt hozzám annak az Elenának? Miért pont engem? Sebezhetetlen vagyok, szóval valaki mást sokkal könnyebben el tudott volna söpörni az útból. Számolnia kellett azzal, hogy életben maradok.
A boszorkány azonban elvileg halott, engem pedig a kérdőjelek nem hagynak nyugodni. Már egy kis ideje nem alszom esténként, szóval igen nyúzottan nézhetek ki most, de jelenleg ez zavar a legkevésbé. Amikor kopogtatnak az ajtón, nem pattanok fel, hagyom, hogy Sidney nyissa ki. Gyanítom ugyanis, hogy az edző keresi őt, hogy kettesben beszélhessenek.
Felkapom a fejem azonban a váratlan villanásra, majd – immár – habozás nélkül pattanok ki az ágyamból, hogy elzavarjam a paparazzikat. Elsőként az villan be számomra, hogy valamilyen úton-módon tudomást szereztek a viszonyról és ezúttal egyből célba is vették az egyik, mit sem sejtő felet.
- Oké, nincs itt semmi látnivaló, tűnjenek a fenébe! - vakkantom mogorván, miközben igyekszem magamra venni a cipőm, majd az ajtó felé iramodom, kissé félretolva a minden bizonnyal meglepett szobatársamat. A vakuk azonban továbbra is kattognak, ezúttal engem célba véve. Tök jól nézhetek ki karikás szemekkel, kócos tincsekkel, egy szál pólóban és a szakadt farmeromban. Túllépek azonban eme problémámon, a külsőmből sose csináltam valami nagy ügyet, mindenki azt gondol, amit szeretne.
Kilépek hát a folyosóra, miközben a többiek is megjelennek az ajtóban és nagy eséllyel olyan értetlenül merednek az újságírókra, mint én magam. Nem kérdezek rá ennek az okára, hiszen senki se tudja biztosra, csakis az edző kaphatott valamiféle tájékoztatást. Elhűlve hallgatom hát a bővebb tájékoztatót, amit immár magától az edzőtől kapunk.
- Hogy mi? - csattanok fel, szinte egyszerre Sidneyvel. - De mégis miért, amikor semmi rosszat se tettünk? Mi több, hálásnak kellene lenniük nekünk!
Szabályszegés? Ugyan már! Olyasmit akadályoztunk meg, ami ennél jóval nagyobb gondot lett volna képes okozni. Inkább haltak volna meg azok az emberek és hagytuk volna Elenának megszállni az egyik lány testét? Ha tudtam volna, hogy mi is lesz belőle, nagy eséllyel akkor is így tettem volna. Azt viszont biztosra veszem magamban, hogy lesz egy-két szavam a sajtótájékoztatón ezzel kapcsolatban.




Amikor a fény megszűnik,
eluralkodik a sötétség.



Vissza az elejére Go down
Sidney Smallwood
Reveal your secrets
Sidney Smallwood
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?)   VMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?) - Page 2 Empty2020-09-22, 11:48



VMS & Sidney



Délelőtt úgy döntötem, hogy önálló edzést tartok, lementem az edző terembe egy kiadós reggeli futás után. Igazából nem gondoltam rá, hogy este még lesz bármi dolgunk azon kívül, hogy töltődjünk kicsit. A csapat nagyjából már összeszedtem magát azóta, hogy lenyomtuk a banyát és az edzővel is sikerült tisztáznom azt hiszem mindent, bár nem verjük nagydobra ezt az egészet, az butaság lenne. Nem akarom, hogy e miatt más szemmel nézzenek rám a csapattársak, vagy azt gondolják a csapatkapitányi posztom is  csak eleve ennek köszönhető, ezért inkább úgy teszek, mintha semmi nem történt volna, vagy legalábbis megpróbálok. Lizzy talán csak olvas, mint én, vagy máshol van, mindenesetre ennek függvényében pattanok fel, amikor meghallom a kopogtatást az ajtón. Elég zaklatott, mármint maga a kopogtatás is hevesnek és erősnek hallatszik és a folyosón is aktívan motoszkálnak már egy ideje ezt elég jól hallom. Felpattanok hát, belebújok a papucsomba és kinyitva az ajtót kapásból a szemembe kapom a vakukat, és persze az edző láttán sincs időm most megejteni egy mosolyt. Akaratlanul is eltakarom a szememet, mert túl erős a sok villanó fény, de már látom, hogy nyílik a többi ajtó is, ezek szerint ez nem nekem szól.
- Mi történt? - bukik ki belőlem, miközben próbálom kicsit takarni a kamerákat, meg a vakukat, hogy lássak is valamit. Hamar kiderül, hogy mi zajlik épp odalent, hogy ki akar záratni minket az amerikai edző a versenyből, miközben már eddig eljutottunk és igenis megérdemeltük. - Hogy mi? Ezt nem tehetik! - csattanok fel és ja marad akkor a papucs, hogy ha megjönnek a többiek is, akkor nagy csinnadrattával vonulhassunk le a sajtótájékoztatóra. Azért az értékelendő, hogy az afrikai királynő mellettünk áll, főleg ha már megmentettük a hátsóját, meg a családját, meg a trónját is... mondanám, hogy ez azért alapvető. Sietősen, lehetőleg elsők között, valahol az edző mellé besorolva, bevárva Morticiát érkezem meg tehát lentre, hogy igyekezve figyelmen kívül hagyva a vakukat próbáljam kideríteni, hogy mi a jó élet folyik itt és hogy mi a fenét talált ki az az aljas alak.


©
Vissza az elejére Go down
Armand Stansson
Reveal your secrets
Armand Stansson
Tanár VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?)   VMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?) - Page 2 Empty2020-09-22, 08:03



A döntő



Pár nappal később, miután megmentették Dél-Afrikát, és a királyi családot Elena átkától, a döntőre készülődvén számtalan játékot, és formációt begyakorolva várják a nagy napot. Ám a döntő előtti este Stansson egyesével kopog be mindenkihez, hogy azonnal le kell menni a szálloda halljába, mert az amerikai edző sajtótájékoztatót tart, miszerint kizáratja a csapatot, még Dumbledore is megjött. Stansson most csak sima melegítőben van, estére egy kőkemény edzést akart tartani, de úgy fest, az amerikai most beleköpött a levesükbe. Nyilván az ezdő mindent meg akar tenni, hogy ez ne történhessen meg, de azt már tudni lehet, hogy maga a dél-afrikai királynő is ott van a sajtótájékoztatón, és próbál segíteni, ez legalább megnyugtató, hogy mellettük áll, nem akarnak harc nélkül győzni. Stansson sürgetően pörget fel mindenkit, azonnal le kell menni, most nem érdekes a smink, vagy a cicoma, mielőtt ott kell lenniük, hogy megvédhessék az álláspontjukat bármi áron. Ha már eddig eljutottak, legalább harcban bukják el a döntőt, ne pedig holmi szabályszegés miatt. Stanssonnak van ötlete, hogy mi lehet az amerikai problémája, de majd ha leérnek, kiderül. Nem volt kedve addig belemenni, amíg nincsen lent a csapat is. Ha a játékosok kilépnek a folyosóra, már ott is rengeteg újságíró van, vakuk villognak a szemükbe, s máris nekik szegezik a kérdést, hogy mi történt, egyetértenek-e az állításokkal. Stansson elől megy mint egy faltörő kos, és lerázza magáról a paparazzikat, nem hagyja, hogy nagyon pofátlanok legyenek.



//A határidő: : okt 2 (én írok október 3án)












Vissza az elejére Go down
Armand Stansson
Reveal your secrets
Armand Stansson
Tanár VMS

TémanyitásTárgy: VMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?)   VMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?) - Page 2 Empty2020-09-22, 08:02


***



Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: VMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?)   VMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?) - Page 2 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» VMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (most már tényleg)
» VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA
» Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország
» VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország
» VMS - Írország vs. Anglia, 1. csoportmeccs

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázsvilág :: Közel s távol :: Varázslók Mágikus Sportja-
Ugrás: