ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 12:07-kor
Gemma Carlyle


Ma 11:09-kor
Abigail Smallwood


Ma 10:56-kor
Lioneah McCaine


Tegnap 20:19-kor
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


2024-05-03, 15:24
Daphne Jennings


2024-05-03, 15:12
Sheska Thorne


2024-05-03, 14:51
Sheree Parks


A hónap posztolói
Kalandmester
Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország - Page 2 I_vote_lcapNegyeddöntők - Anglia vs. Oroszország - Page 2 I_voting_barNegyeddöntők - Anglia vs. Oroszország - Page 2 I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország - Page 2 I_vote_lcapNegyeddöntők - Anglia vs. Oroszország - Page 2 I_voting_barNegyeddöntők - Anglia vs. Oroszország - Page 2 I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország - Page 2 I_vote_lcapNegyeddöntők - Anglia vs. Oroszország - Page 2 I_voting_barNegyeddöntők - Anglia vs. Oroszország - Page 2 I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország - Page 2 I_vote_lcapNegyeddöntők - Anglia vs. Oroszország - Page 2 I_voting_barNegyeddöntők - Anglia vs. Oroszország - Page 2 I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország - Page 2 I_vote_lcapNegyeddöntők - Anglia vs. Oroszország - Page 2 I_voting_barNegyeddöntők - Anglia vs. Oroszország - Page 2 I_vote_rcap 
Sheree Parks
Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország - Page 2 I_vote_lcapNegyeddöntők - Anglia vs. Oroszország - Page 2 I_voting_barNegyeddöntők - Anglia vs. Oroszország - Page 2 I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország - Page 2 I_vote_lcapNegyeddöntők - Anglia vs. Oroszország - Page 2 I_voting_barNegyeddöntők - Anglia vs. Oroszország - Page 2 I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország - Page 2 I_vote_lcapNegyeddöntők - Anglia vs. Oroszország - Page 2 I_voting_barNegyeddöntők - Anglia vs. Oroszország - Page 2 I_vote_rcap 
Maia Hansen
Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország - Page 2 I_vote_lcapNegyeddöntők - Anglia vs. Oroszország - Page 2 I_voting_barNegyeddöntők - Anglia vs. Oroszország - Page 2 I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország - Page 2 I_vote_lcapNegyeddöntők - Anglia vs. Oroszország - Page 2 I_voting_barNegyeddöntők - Anglia vs. Oroszország - Page 2 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70708 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 20 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 19 vendég :: 1 Bot

Cody L. Mortimer


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Armand Stansson
Reveal your secrets
Armand Stansson
Tanár VMS

TémanyitásTárgy: Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország   Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország - Page 2 Empty2019-09-27, 10:31


First topic message reminder :



A sötétség arénája

 
 

Kezd izgalmassá válni a verseny, és ez a még mindig higgadt edzőn is látszik. Legalábbis eddig fenntartások nélkül vállalta, hogy a bár kezdőnek tűnő Anglia az ő mentorálása alatt simán bejuthat a döntőbe, és meg is nyerheti azt. De most, hogy kezdik megismerni egymást, Stanssonnak is megvan az emberi oldala, hogy kiáll a társaiért, sőt akár még a kezükbe is teszi a döntés sorsát, és félti az életüket. Tudja, hogy Christopher nagyon fontolgatta a távozást, és Stansson meg sem próbálta volna lebeszélni, hiszen egy rokona került életveszélybe. De az, hogy az Olivander lány felgyógyult, sokat számított. Stansson Codyval megpróbálta átbeszélni azt, hogy mi sikerült a boszorkány esetében, de most az orosz meccs idejére félreteszik ezt a kérdést. Az edző tudja, hogy valami védettséget kaphatott a csapat, és a boszorkánytól ez olyan kegy lehet, ami még később visszaüthet, de most próbáljunk a jelenre koncentrálni. Ami arról szól jelenleg, hogy a francia csapat kapitánya belehalt egy balesetbe, és az aurorok nagyon vizsgálódnak, legalábbis erről írnak a bulvár lapok. Ám Stansson tudja, hogy ha ez valódi veszély lenne, akkor már minimum egy ketrecben ülnének a tizessel meg a vámpírral. Előbbi esetében a férfi különösen oda akar figyelni a lány lassan összeomló lelkivilágára, akivel még a csapatösszeállítást is meg kellett beszélni. Sidney az előző sárkányos meccsel szemben most kezdőként kezd, akárcsak a vámpír, hiszen itt most a komoly ütőerőre lesz szükség, és aligha pótolható valaki csak úgy a kispadról, hiszen a vámpírokkal és vérfarkasokkal megtüzdelt oroszok ellen még a száztíz százalék sem lesz elég. Ám az angoloknál ott van Acceptier vagy Silsbury, a többiek pedig szintén sötét teremtmények. Stansson Graves mutatványa után valamiért szintén ide sorolja. Miután megkapták tehát az angolok piros hacukáját, már el is indul a kivonulás, na meg persze a himnuszok meghallgatása. A fokvárosi stadionban hering-effektus van, moccanni sem lehet, nincsenek szabad helyek. Stansson öltönyben, a pálya mellől nézi, ahogyan az óriási medencék a döglesztő fekete mágikus sárral töltik fel, a két szélére pedig felállítják a nemzeti zászlókat. Az edző felkészítette a csapatot is, hogy lehet fegyvert választani, de nem kötelező. Most számtalan mugli fegyver van kitéve egy hatalmas asztalra, amit az oroszok már messziről nézegetnek. Lőfegyverek is, amihez nem kell lőpor, tehát pisztolyok, puskák kizárva. Béltépők, balták, még kétkezes kardok is. Stansson az ezdéseket a kispadon ülőkkel is keményen végigjátszatta, egyrészt hogy maradjon a csapategység, másfelől ha tényleg meghalna valaki, és ezért Olivander nem csinál maga alá, akkor be lehessen menni tartaléknak. A himnuszok után lesz majd a fegyverválasztás, majd a sártenger, úgyhogy indul is a bevonulás.

//Mivel ez még csak kezdőkör, rövidre vesszük, október 3 éjfél//



[/color]




Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Morticia Maganti
Reveal your secrets
Morticia Maganti
Mardekár VMS

TémanyitásTárgy: Re: Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország   Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország - Page 2 Empty2019-10-27, 16:35


to: the team

Elkezdődik hát, abban a kb 3 másodpercben, amíg nem teszek semmit, látom, hogy nagyon vérszomjasan indítanak az oroszok.
Én középső pozíciót foglalok el a megbeszéltek szerint, hagyom, hogy Lizzie és Sidney induljanak a zászlóért, bár én is elég gyorsan tudok futni, de hármunk közül szinte mindegy, hogy melyikünk van ott, ha úgy alakul, még mindig be tudok innen segíteni, vagy akár a hátul lévőknek.
Az én ellenfelem egy vámpír, ráadásul biztos sokkal régebb óta, mint én, mert nagyon gyors. Megpróbálok célozni a nyíllal, de akárhányszor lövök, mindig kitér, nem tudom kijátszani. Igyekszem nem pánikba esni, próbálok én is kitérni a dobása elől, de sikerül kicseleznie, és pont eltalál. Kiesik a kezemből az íj, de megijedni sincs időm, máris rám veti magát a csaj. Érzem, ahogy mindketten beleesünk a sárba, ez talán valamennyire csökkenti a koncentrációját, ezért megpróbálom a kezemmel gyorsan megragadni az íjat és fejbevágni vele. Ha sikerül, nem kis sérülést lehet vele okozni. Az, hogy miért nem ölt meg a dobása, hirtelen eszembe se jut, ahogy azt is csak halványan érzékelem, hogy valaki próbál nekem segíteni. Talán ketten le tudjuk szedni ezt az oroszt.













Vissza az elejére Go down
Elizabeth Ollivander
Reveal your secrets
Elizabeth Ollivander
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország   Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország - Page 2 Empty2019-10-26, 10:17




Az oroszok & Lizzy


Kissé megrándul az arcom Sidney szavai hallatán, hiszen már annyira a kezemben éreztem a győzelmet és biztosra vettem magamban, hogy az én taktikámmal igenis sikert arathatunk. Elvégre, elég erős érzelmek tombolnak bennem, jelen pillanatban csakis az hajt, hogy bosszút álljak az oroszok szánalmas merénylete miatt és bíztam benne, hogy ebben a többiek is partnerek lesznek. Tudom, hogy ez egy csapatjáték, de abban korántsem vagyok biztos, hogy ne boldogulnék egyedül. Hiszen Amerikában szinte már sztár voltam a kiemelkedő teljesítményem révén, akkor itt miért ne lehetnék az? Nem áll szándékomban minden babért egyedül learatni, de abban továbbra is eltökéltnek érzem magam, hogy a zászlót én szerezzem meg és vigyem a saját térfelünkre. Mekkora pofon lenne ez számukra...
- Rendben, ahogy szeretnéd – adom be látszólagosan a derekam, hiszen nem szeretnék felesleges feszültséget teremteni közvetlenül a meccs előtt, de eszem ágában sincs másokra támaszkodni pont ebben a versenyszámban. Ha úgy alakul a helyzet, természetesen alkalmazkodom és bárkinek átpasszolom a zászlót, de amíg nem muszáj, addig csakis én szeretném a legnagyobb kihívást jelenteni az ellenfél számára.
A versenyszám pillanatok alatt kezdetét is veszi, én pedig szinte az első percbe hátrányba is kerülök Sidney-vel szemben. A lány ugyanis hamarabb a zászló alá ér, mint én, bármennyire is próbálok gyorsabban sprintelni, mint ő. Sok mindent ebben a helyzetben nem tehetek, próbálok hát az utolsó méterekkel lefaragni a hátrányomból, nehogy ő happolja el előlem az oroszok zászlaját. Mire odaérek, már fegyver nélkül néz szembe az ellenfelével, ám még mielőtt a segítségére siethetnék, hatalmas fájdalmat érzek, miközben valami meleg csordogál a homlokomon át az ajkaim felé. A tőr kiesik a kezemből, miközben megtántorodok a fájdalomtól és igyekszem nem összeesni. Sebezhetetlenség ide vagy oda, az intenzív fájdalmakat még így is megérzem. Az meg se kottyanna, ha egy tűvel szurkálnának, de ez...
- Fene... - formálom nagy nehezen a szavakat, minden erőmmel azon igyekezve, hogy ne ájuljak el. A szemeim előtt még mindig csillagok táncolnak, miközben a pólómat már a saját vérem áztatja. El se merem képzelni, miként nézhetek ki külső szemmel nézve. A szőke hajam nyilván már teljesen vörös a saját véremtől.
Tekintetemmel a tőrt keresem, amely megcsillan a ráeső napfényben, de még így is csoda, hogy egyáltalán észrevettem a sárban, hiszen szinte már teljesen elsüllyedt. A fájdalmammal mit sem törődve pattanok oda, majd próbálom meg felkapni, hogy aztán elhajíthassam, egyenesen a buzogánnyal rendelkező orosz felé. Ha a tervem sikerül és eltalálom vele az oroszt, akkor félig nyert ügyem van már.


Vissza az elejére Go down
Gina Accipiter
Reveal your secrets
Gina Accipiter
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország   Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország - Page 2 Empty2019-10-25, 14:49






Az oroszok & Gina

Ez a játék egyre vadabb, és csúnyább lesz. Persze erre lehet számítani. Codyék banyával való találkozásának beszámolójából, és az edző szavaiból is. Nem kéne, hogy meglepetésként érjen a brutalitás. Talán ha lenne rá időm, még el is filozofálnék magammal azon, hogy vajon mikor jött el az a pont, ahol mindez már nem érint meg? Vagy mindez a büdös sártócsa hatása, ami a legrosszabbat hozza ki az emberből? De nem is igen érek rá ezzel foglalkozni. Itt az ideje félre rakni a lelkiismeretet, és beszállni a meccsbe.
Annál is inkább mert egy bunkós orosz rögtön rám is ront. Nyilván a zászlót akarva. Hurrá. A nyilaim betalálnak, de sajna nem elég hatékonyak. Persze. Mért is ne egy vérfarkast fogjak ki? Ahogy eldobja a bunkót, és átváltozva iramodik felém, ahelyett hogy tovább soroznám, a következő vessző helyett egész más kerül a kezembe. Pusztán egy gonoszkás mosollyal vetem meg a lábam. Még csak védekezésre sem emelem a kezem. Egyszerűen kivárom, hogy ellenfelem elrugaszkodjon a sárból, hogy a saját lendülete miatt ne tudjon már változtatni a mozgásán, ekkor vetődöm ki előle oldalra de közben a markomban lévő szürkés-zöldes port ellenfelem képébe vágom. Talán csak centikkel kerülöm el, ha mázlim van. Így ez igen kockázatos. De ha hat a por, és elég mázlim van, akkor az ellenfelem igen erős fájdalmak közepette hullik a sárba, ahol nagyon lassú, de annál fájdalmasabb, szinte ember feletti kínok közt kezd visszaalakulni. Ekkora agonizálás közepette az is csoda lenne ha pár centit arrébb tudna kúszni, nem hogy támadni, vagy megszerezni a zászlót.
Nos igen. A vérfarkasok legnagyobb gyengeségük, hogy vérfarkasok. És mivel az edző mondta, hogy számítani kell rájuk én megcsináltam a házi feladatom. Sidneynek  farkasélesztője van, nekem meg úgymond farkasaltatóm. Lényegében pont az ellentéte. Fő eleme a farkasölőfű, de más ritka hatásos alapanyagok is kerültek a főzetbe, amit aztán visszaporítottam a jobb hatás kedvéért. Codynak talán most esik le, hogy minek nyaggattam ritka különös alapanyagokért. Az igen összetett por lassú fájdalmas visszaalakulást eredményez, miközben a tüdejéből erős égető érzetet keltve szívódik fel. Ez esetben az ösztönös kifinomult szaglás hátrány. Ettől még persze számtalan módon félre mehet ez az akció. Ha például nem hat a por, vagy csak részben, és egy percen belül újra farkas szemet kell néznünk. Vagy csak túl közel kerül vetődés közben és megsebesít. Nem lenne jó opció elkapni a kórt. Mégis aki nem mer, az nem is nyer.
Ha az ellenfelem a sárban fetrengve marad, hátulról azért beleeresztek a vállába egy nyilat.  
- Ha nem jutsz gyorsan oda a gyógyikhoz elveszted a karod. - közlöm vele az egyszerű tényt. Pusztán azért, ha gyorsabban múlna a szer hatása a kelleténél, akkor se jusson eszébe a zászló után menni. Ez már-már szadizmussal felérő kegyetlenség? Talán. Elvégre életfogytig nyomoréknak lenni rosszabb, mint a halál.
Ha sikerül elintéznem az ellenfelem, és a továbbiakban nem kell vele foglalkoznom, akkor Chris felé nézek. Ha szüksége van még segítségre, az ő ellenfelét is nézhetem tű azaz vesszőpárnának. Ha erre nincs szükség pusztán odabiccentek a srácnak, és körülnézek a pályán kinek kell esetleg orvosi segítség.


♫ Chess ♫



"Nem akarom feledni a fájdalmat.
Az tesz azzá, aki vagyok."
Vissza az elejére Go down
Hiro Nagiwara
Reveal your secrets
Hiro Nagiwara
Tag

TémanyitásTárgy: Re: Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország   Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország - Page 2 Empty2019-10-25, 14:05


Miután sikerült a magam ellenfelét lerendeznem, Morticiának segítenék. Az alabárd egy hasznos fegyver, szúrni, vágni is alkalmas, vagy épp kikanalazni valakinek a védelmét, a bokáját, vagy a térdét, vagy bármibe bele akasztani. Vagy ha mást nem ketté törni a nyelét és karónak használni.... Végül is...
Én első ízben felmérem az orosz szuka helyzetét és aszerint támadok a lábára, mindenképpen le akarom szedni Morticiáról. A legjobb lenne vetődés közben megakasztani a bokájánál fogva. Hátha letörné a szarvát egy kis sárban dagonyázás meg egy átlyukasztott boka.
Ha már Morticián van mikor oda érek, akkor úgy igyekszem leszedni Morticiáról, hogy ő ne sérüljön, az ellenfelet pedig ne feltétlen öljem meg, de nem is finomkodom vele, ha jobb nincs és nagyon ezen múlik, simán az lapockájába, vagy a bordájába akasztva szedem le. Láthatóan ők sem gondolták úgy, hogy egy fikarcnyit is megszánnak minket pusztán súlyos vagy életveszélyes sérülésekkel. Konkrétan mészárszéket tartanak.. Sokan kihullottunk volna közülünk, ha nem lenne Elena átka, vagy nem azok lennénk amik...
A továbbiak úgy is attól függnek sikerül-e leszednem Morticiáról az orosz vámpírt.
Vissza az elejére Go down
Christopher Graves
Reveal your secrets
Christopher Graves
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország   Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország - Page 2 Empty2019-10-25, 10:44



Aréna & Chris
Fogd ezeket a törött szárnyakat, és tanulj meg repülni.

Nagyon nem tetszik az egész verseny, és csak úgy támadok, hogy az legyen a vége, hogy az ellenfelemet a kard markolatával kiüssem és harcképtelenné tegyem, nem az, hogy szétkaszaboljam és fröcsögjön a vér. Így is keményen kerülget a rosszullét, ahogy csata közben a pillanat tört részéig látom, hogy másokkal mi történik - bár jobbára nem látom, mert leghátul maradtam. Ha a vámpír ellenfelem fogat villant, akkor a markolattal jól szájba vágom, legalább is megpróbálom kitippelni, hogy hogyan fog mozdulni, mintha csak egy varázslény lenne a bestiáriumból, és mint bestiamester, meg tudnám tippelni a gyorsaságát, ösztönös mozgását. Kiderül, de a lényeg, hogy nem akarok halálos sebet ejteni semmiképpen, mert azt én nem élném túl. Ha Cody nem jöhet be ide, és nincsen olyan "titkos-gyógyítójuk", mint nekünk Gina...
Ha esetleg sikerül kiütnöm, akkor azonnal Gina fedezése a cél, és hogy lehámozzam róla a vérfarkast és védjem a zászlót. Persze, előbb legyek túl az én emberemen valahogy.   Egyáltalán nem élvezem a harcot, pedig általában ha valami kétkezi dolog van - sárkánylovaglás, a hólyagpukkasztás, akármi -, akkor gyorsan belelendülök. De nem ma, de nem így, amikor Lizzy épp hogy kikerült a kórházból, aztán lehet, hogy most ő, vagy más csapattársunk, akár én ugrok be a még ki se hűlt kórtermi ágyba.






Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni.
De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!
Vissza az elejére Go down
Sidney Smallwood
Reveal your secrets
Sidney Smallwood
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország   Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország - Page 2 Empty2019-10-23, 16:22



VMS  & Sidney



Remélem, hogy Frida azért figyel az alakra, akivel legutóbb "barátkoztunk", de amikor Tom feltűnik mellettünk még a pályára lépés előtt azért neki is intézem a szavaimat, hogy ott a pasas a nézők között, akivel nem régiben nem épp kellemes találkozásban volt részünk. Aztán megyek csak a pályára, de határozottan nem tetszenek Lizzy szavai.
- Csapat vagyunk... taktikánk van. Tudom, hogy nem vagy a legjobb passzban, de ez most nem csak rólad szól. - nem vágok vissza, úgy érzem már valamelyest sikerült az ellene irányuló támadás előtt rendezni kettőnk között a viszony legalább egy semleges állapotra, de nagyon nem tetszik nekem a hozzáállása, már csak azért sem, mert egyedül úgy sincs esélye és amint kezdetét veszi a verseny erre hamar ő is rájöhet, amikor még a vér ízét is megérzi. Nem állunk jól, a kardomnak se perc alatt vége lesz, bár legalább az ellenfelem is fegyver nélkül marad, de a többiek sem remekelnek néhány kivételtől eltekintve. Próbálom azért felmérni a terepet, de egyelőre nem állok úgy,hogy másnak segíthessek, remélem megteszi ezt az, akinek elkúszott az ellenfele a pályáról. Én a velem szemben állóra koncentrálok és nincs mit tenni, azt hiszem ezt most az a pillanat, amikor előveszem a farkasélesztőt és egy húzásra felhajtom. Lássuk be vérfarkasokkal és vámpírokkal kell szembeszállnunk és még sebezhetetlenül is kevésnek érzem magamat velük szemben, akármennyire is edzettem és gyakoroltam, vagy akármennyire vagyok fürge. És immár így próbálom meg puszta kézzel megtámadni az ellenfelemet.

//Energiamágus 3. szint: Képes az emberi sebesség 3-szorosára felgyorsulni. Koncentrált erőlökés: Energiáit egy pontba képes koncentrálni, egy erőteljes ütésbe, amivel akár fél méter széles kőfalat is képes átütni, kb. 30 kg erejű ütés, de ehhez érintkeznie kell a célponttal, legyen az tárgy, vagy ember.//


©
Vissza az elejére Go down
Armand Stansson
Reveal your secrets
Armand Stansson
Tanár VMS

TémanyitásTárgy: Re: Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország   Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország - Page 2 Empty2019-10-20, 14:40




A sötétség arénája

 
 

Stansson feszülten figyel, most már csak a csapatra koncentrál, hogy amint beértek a dögbűzös sárba, oda tudjon időnként üvölteni valami parancsszót, holott tudja, hogy ha megindul a harc, a hangzavarban már aligha fogják őt hallani, ezért arra épít, hogy az összeszokott csapat már tud érvényesülni, ráadásul Cody szerint az a védelmi bűbáj most él a csapat körül, amit a boszorkány húzott fel, kérdés, hogy mire lesz jó. Amint elhangzik a sípszó, mindkét csapat madáralakzatban ront rá a másikra, valaki előnyomul, mások meg hátul maradnak. Mert nem csak hogy meg kell védeni a zászlót, ha megszerezték az ellenfélét, még el is kell vinni a saját őrhelyre, tehát kétszer kell megtenni a távolságot, oda és vissza is. Gina jól teszi, hogy hátul marad, a rárontó orosz egyértelműen az angol zászlóért indul, egy vasalt bunkót lenget, hátha szét kell lapítani a lányt. Aki viszont szépen megsorozza, nem is egy, hanem három nyilvessző üt meg az orosz testét, aki azonal eldobja a bunkót, és változik át, egy hatalmas vérfarkassá.. Vajon így is elegendő lesz ellene az íj? Sidney már nem ilyen szerencsés, mert ő elől próbál felkapaszkodni a zászlóért, de a zászló egyik őrzője egy hosszabb szigonnyal próbálja leszúrni. Sidney vállán felszakad a ruha, de nem sérül meg, ő viszont kiüti az orosz kezéből a szigonyt, ami jó messze száll, s elmerül a mocsárban. Erre az orosz lenyúl, és úgy rálép a rövidkard lapjára, hogy az ketté is törik, így ott maradnak egymással szemben fegyvertelenül. Lizzy nem jól tette, hogy tőrt választott támadni, főleg mivel fel kéne kapaszkodnia. A fent álló orosz meglendíti a láncos buzogányt, és úgy fejbecsapja a szöszit, hogy csoda, hogy annak nem törik be a búrája. A tőr elmerül a sárban, a lányt pedig csak a saját sebezhetetlensége, és Elena varázsa menti meg attól, hogy ne loccsanjon ki az agya, de így is a szemébe csurog a vér, erre már Stansson is alig bír magával, nehéz visszafognia, hogy a kordon mögött tudjon maradni. Chris és az orosz csatája epikusnak ígérkezik, mert mindketten karddal vannak. Chris feljebb védőként, az orosz pedig a kétkezessel kapaszkodik fel, mintha ez két halhatatlan csatája lenne. A két penge összecsap, szikrákat hány a mutatvány, de mivel a kétkezest nehezebb volt lentről lendítani, Chris hosszúkardja messze röpiti a pallost, s azt oroszt a mellkasán vágja végig, aki hátha is tántorog, és már villantja is fel vámpírfogait, hogy akkor gyorsan pontot tegyen az ügy végére. Morticia és az ellenfele csatája sem semmi. Mindketten távfegyvert választottak, ám a lány ellenében álló másik lány lehet a vezér, mert már dobótőrrel a kezében is villámgyorsan cikázik a derékig érő sárban, simán elhajol a nyilvessző elől, és úgy mellbedobja a másik vámpírt, hogy itt is csak Elena átka segít, hogy Morticia ne ájuljon be. Lepattan a szegycsontjából a penge, a számszeríjat kénytelen elengedni, mert már ugrik is rá a vérszomjas másik vámpír, hogy letépje a fejét. Stansson őrjöng, de nem küldheti be Codyt a sérültekhez, ez bizony a sötétség arénája, itt aki meghal, az meghal. Eileen viszont ügyesen választ, mert ellenfele a sima buzogánnyal nem tud a közelébe kerülni. A lány feltartja a lándzsát, és olyan szépen szúr, hogy sikerül is torkon szúrnia az oroszt egy tökéletes döféssel, aki össze is rogy. Mozog még, de kikúszik a sárból, hogy ellássák, csoda, hogy nem halt bele. De legalább emberelőnyben az angolok, Eileen előre nyomulhat máshova segíteni, mert a többiek pocsékul állnak. Úgy fest ezt erőt ad a mellette álló Hironak, aki olyat szépet lendít az alabárdon hogy azt oroszt pofán csapda az a meccs is eldől, az már a baltát sem tudja felemelni. Eddig egészen kétesélyesnek tűnik a verseny. Legalábbis szépen őrzik a zászlót, és középen is tarolnak, csak éppen a két sebezhetetlen csapatkapitány nem áll a helyzet magaslatán, na meg persze Morticia. Közben befut az első eredmény, Dél-Afrika simán verte Hollandiát, és immár a négy között vannak. Az itteni meccs győztese pedig a francia-belga győztessel játszik majd a döntőbe jutásért.  

//Határidő okt 28//


[/color]



Vissza az elejére Go down
Hiro Nagiwara
Reveal your secrets
Hiro Nagiwara
Tag

TémanyitásTárgy: Re: Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország   Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország - Page 2 Empty2019-10-18, 00:45


Fél füllel kapom el amit az edző kimond "csak ezt éljétek túl...".
Ugrál a figyelmem a pillanatok között, kiszúrom például azt a mozdulatot amit az oroszok kapitánya küld Morticiának, engem pedig efog a kifejezett undor és az hogy mégis mi a faszt képzel magáról az a kis szar?! "kis szar.." Felvillanyozódik bennem valami ösztönös válaszreakció ami miatt kedvem lenne oda menni és letépni az arcát!
Igaz, hogy volt már találkozásom egy vérfarkassal és még az is lehet sikerült kinyírnom, de legalább kaptam egy kis ízelítőt akkor.
Végül veszek egy mély lélegzetet és magam is a fegyverekhez lépek. Nem igazán gondolkozom sokáig a választáson. Azt választom, aminek a forgatásában van tapasztalatom. Odahaza ugyan lóháton gyakoroltunk és a fegyver japán változatával, de ez is megteszi. És innentől már csak azon reménykedem, hogy az alabárd jó szolgálatot fog tenni.
Letámasztom magam mellé, és megállok a többiek mellett indulásra készen. Az instrukciókra figyelek, még ha amúgy látványra a környezetemmel vagyok is elfoglalva.



///20 alabárd///
Vissza az elejére Go down
Eileen Silsbury
Reveal your secrets
Eileen Silsbury
Mardekár VMS

TémanyitásTárgy: Re: Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország   Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország - Page 2 Empty2019-10-17, 21:34


A feladat maga - a zászló megszerzése - nem tűnik nehéznek, csak éppen a fegyverek nem túl biztatóak. Nem is értem tulajdonképpen - ha elvileg ez egy játék, sport, nem kellene szándékosan lekaszabolnunk egymást. A legtöbb normális sportban tiltja a szabályzat az efféléket, még a küzdősportokban is meg van, mi az a bizonyos, amit már nem engednek. Itt viszont azt veszem ki, hogy nem egy barátságos mérkőzésről van szó, ha a hangsúly a zászlókon lenne, az megoldható test test elleni harccal is, mindenféle vágott, szúrt, lőtt sebek nélkül. És ez nem kicsit para, főleg így elsőre.
Minden esetre sodródom az árral, és próbálom összeszedni a gondolataimat, meg persze pozitívan előretekinteni - ezek többnyire jól mentek, mindig is úgy voltam mindennel, hogy ha már csinálok valamit, azt csináljam rendesen. Nem azért vágok bele valamibe, hogy kudarcot valljak. A tervekre és taktikákra hallgatok; új vagyok itt még ahhoz, hogy belekössek bármibe is.
Aztán mintha a gondolataim találta volna ki, érkezett a sok szerencsét kívánság is Christől - ezt egy halvány mosollyal megköszöntem, aztán újra átadtam magam a folyó eseményeknek.
Amikor a fegyverválasztásra kerül a sor, felmérem az esélyeimet. Nem akarok óriási fegyverekkel hadonászni, mint valami viking pajzsszűz, ráadásul tudo, hogy nem is menne, így ezeket automatikusan figyelmen kívül is hagytam. Így már jóval kevesebb eszköz állt rendelkezésemre, főleg hogy már előttem is válogattak. Egy pár másodpercig a botfélék fölött vacilláltam, amíg meg nem akadt a szemem ezeknek a továbbfejlesztett változatám: a lándzsán. Ezt az ütésen, leszorításon kívül használhatom kézből való szúrásra és dobásra is, és erre azt mondom, hogy a testalkatomhoz képest sem túlméretezett. Csak legyen hozzá egy jó nagy adag szerencsém is, nem elég, hogy többféleképp használhatom.

// 8 lándzsa //





Don't stop until you're proud

Vissza az elejére Go down
Morticia Maganti
Reveal your secrets
Morticia Maganti
Mardekár VMS

TémanyitásTárgy: Re: Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország   Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország - Page 2 Empty2019-10-17, 19:32


to: the team

A kezdés előtt határozottan izgulok. Főleg, mikor meglátom az egyik orosz mozdulatát. Persze nem mutatom kifelé, nem akarom, hogy azt higgyék, nyert ügyük van, de tény, hogy ők sokkal többen vannak sötét teremtmények, mint mi. Ugyan kaptunk valamiféle előnyt, de nem tudhatjuk, hogy tényleg működik-e a gyakorlatban, amíg nem próbáltuk ki. Közben megkezdődik az eligazítás, amit figyelmesen végighallgatok, a taktika egyértelmű, már „csak” jól kell kivitelezni. Aggaszt azért, hogy ez a feladat bekerült a versenybe, továbbra sem értem, hogy kit és miért akarnak eltüntetni egy versenyszámnak álcázott művelet közben. Odasétálok a fegyverekhez, és kiválasztom a számszeríjat. Azt hiszem, ez megfelelő lesz, hiszen távolsági és közeli fegyvernek is megfelel, nem szeretnék teljesen közelharcot vívni az oroszokkal, inkább kissé messzebbről próbálnám meg leszedni. Viszont a nyíl közelről jobban üt, talán könnyebben megállítja a vérlényeket. Elfoglalom a helyem és felkészülök.

//17 számszeríj//












Vissza az elejére Go down
Christopher Graves
Reveal your secrets
Christopher Graves
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország   Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország - Page 2 Empty2019-10-15, 08:22



Aréna & Chris
Fogd ezeket a törött szárnyakat, és tanulj meg repülni.

Nem igazán tudok mindent részletesen arról, hogy mi történt a francia kapitánnyal, vagy éppen Sidney-vel és Morticiával, annyira Lizzy-vel voltam elfoglalva. De az unokahúgom már talpon van, én még is ugyanúgy padlón érzem magam, mert folyamatosan pörög a fejemben, hogy az üvegcsét valami gonosz boszorkány adta, hogy a többiek felébresztettek egy másikat, hogy nem mondtam el őszintén a medimágusoknak, hogy honnan van a gyógyír, hogy valami sötétség van bennem, a véremben, amiről semmit se tudok, hogy…
És így tovább.
Mikor Gina megjelenik egy pacsira kicsit felvonom a szemöldököm, kiszed a bambulásból, és egy kis mosolyt csal az arcomra, míg belecsapok a kezébe, persze nem túl erősen, nem is olyan lelkesedéssel, mint néhány napja tettem volna.
Ezek szerint újra hallgatom meg, hogy mit kell csinálni, már elmondta az edző korábban, de valahogy kuszák a képek. Amúgy se vagyok arról híres, hogy a fejtágításon minden erőmet beleadom - kivéve, ha varázslényről is szó van -, de a melankóliába süllyedésem se segíthet az ügyön. Azért az új lányt (Eileent), akárhonnan is jött, köszöntöm és sok szerencsét kívánok egy kis mosollyal és Fridától is elköszönök, mielőtt jönne a fegyverválasztás és pályára csoszogás.
Ha sima emberekkel lennék egy csapatban, akkor valószínűleg én lennék a legjobb futó, de mivel Sidney vérfarkas, Morticia pedig vámpír, valószínűleg rámvernek, így nem csoda, hogy Sidney-Morticia-Lizzy hármas lesz előre küldve a zászlóért, Gina az íjával védi a terepet, míg én, Hiro és Eileen valahogy cikázunk hátul és középen, hogy elkapjuk a támadók grabancát. A hosszúkardot választom, és ha jobb passzban lennék, akkor biztosan tolnék néhány szőke herceg és az excalibur viccet, de így csak inkább megforgatom, a súlyát, kiegyensúlyozottságát próbálgatva, és persze a kardvívótudásom bemelegítve. Ugyan általában be sem áll a szám, de most sok beszédet tőlem nem hallani, de nem is kell, mindenki tudja a dolgát, és az a célom, hogy vigyázzak mindenkire, akire csak tudok.

// 6 hosszúkard //






Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni.
De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!
Vissza az elejére Go down
Thomas Stewart
Reveal your secrets
Thomas Stewart
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország   Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország - Page 2 Empty2019-10-13, 10:18




A verseny kegyetlen lesz, ezt még a vak is láthatja és itt nem csupán a fegyverekre gondolok, habár van okunk azok miatt is aggódni éppen eleget. Az orosz csapat valamiért eléggé ránk szállt, a tagjaik pedig tele mind varázslények, ami elég szépen megdobja az előnyüket. Nem sokat tudok a saját csapatunk pályára lépő tagjairól, csupán annyit, hogy a szöszi kislány nemrég egy súlyos mérgezésen esett át, véleményem szerint pedig nem kellene így a versenybe engedni. Chris gyors, ezt észrevettem a közös edzéseken, de kétlem, hogy ezen kívül lenne bármilyen más különlegessége. A gyorsaság és az erő nem ugyanaz, neki pedig igyekeznie kell olyan fegyvert találnia magának, ami tökéletesen megfelel számára. Részemről a kétkezeseket nem pártolnám, hiszen úgy lőttek a védekezésnek, ezt az illető csupán a fegyverével tudja megoldani, mással aligha. Az azért némi könnyebbség, hogy Gina látszólag hátul marad, így nem kerül bele a sűrűjébe és talán van annyira jó céllövő, hogy a felé tartó ellenfelet is eltalálja. Az egyetlen, akiket nem féltek, az Sidney és az a fekete hajú, kissé sápadt lány. Ők ketten nyilván tudnak egyet s mást a veszélyről, habár nincs semmi konkrétum, amely miatt ezt gondolhatnám. Egyiküket sem ismerem túlságosan, de Sidney már bizonyította nemrég, hogy képes necces helyzetekben is józanul gondolkodni.
Úgy terveztem, hogy kissé távolabb foglalok helyet a lelátón, hogy ne a kispadon kelljen végig dekkolnom, de amikor megpillantom Fridát és azt, hogy mennyire ideges jelen pillanatban, meggondolom magam. Úgy tűnik, nem az a típus, aki szereti végigizgulni a meccseket, én pedig azért mégis tartalék lennék, úgyhogy leülök, nem messze a lánytól.
- Nyugi, nem lesz baj – szólalok meg végül halvány mosollyal az ajkaimon, egy pillanatra se véve le szemem a pályáról, de egyértelműen a lány felé címezve a szavaimat. - Az edző okkal tette őket a pályára, úgyhogy nem kell aggódni. Vannak köztük nagyon ügyesek is.
Azt persze nem teszem hozzá, hogy Stansson is ember, akármennyire is biztos a döntéseiben, a régi kudarcait pedig eszem ágában sincs hangoztatni. Jelenleg ő az edzőnk, ezt el kell fogadnunk, Frida pedig nyilván kibukna, ha itt és most a pesszimista énemet venném elő. Csak súlyosbítanék a helyzeten, ha a múltban turkálnék, miközben a többiek odalenn igen sokat tesznek kockára.
- Tudsz valamit az orosz csapattagokról? - teszem fel a kérdést, hátha egy kicsit sikerül kizökkentenem a lányt ebből az állapotból. Persze, egy kis plusz infónak örülnék, de hát anélkül is tisztában vagyok azzal, mennyire erősek.


Vissza az elejére Go down
Elizabeth Ollivander
Reveal your secrets
Elizabeth Ollivander
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország   Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország - Page 2 Empty2019-10-11, 13:57




Az oroszok & Lizzy


  - Ez egy remek ötlet –  hagyom jóvá én is Gina javaslatát, miközben az ellenfelünk sorait kémlelem. Tény, hogy a sebezhetetlenségem révén nem szorulok a lány segítségére, de a többiek nem rendelkeznek ezzel a képességgel, úgyhogy nem árt számukra egy hátvéd. Logikus lépés az is, hogy nem én vállaltam magamra ezt a szerepet, hiszen nekem van a legtöbb lehetőségem megszerezni a zászlót. - Ha egy mód van rá, akkor ne hősködjetek – szólalok meg, kissé megemelve a hangom, hogy mindenki rám figyeljen. - Az orosz zászló megszerzését magamra vállalom, ti inkább igyekezzetek megvédeni a sajátunkat, rendben?
Vetek azért egy kérdő pillantást az edzőnk felé, hiszen neki még akadhat egy-két szava az ötletem ellen, de ha jobban belegondolok, ki más indulhatna akkora eséllyel érte, mint én? Sidney erős és gyors, ez kétségtelen, de bennem azonban tombol a bosszúvágy. Tenni szeretnék valamit, amivel sárba tiporhatjuk az orosz csapatot, erre pedig az ő térfelükön lengedező zászló a legalkalmasabb. Mindenki előtt megalázó vereséget szenvednének, ráadásul miattam. Ennél hatalmasabb elégtételt el se tudnék képzelni.
Az asztalhoz lépek, melyen a számunkra felkínált fegyverek sorakoznak, majd alaposan végigmustrálom őket. Elsőként a dobótőrön akad meg a tekintetem, de annak van egy hatalmas hátránya: egyszer használható csak fel. Vagyis, eldobom, célba talál, majd mehetek is érte vissza, értékes másodperceket és métereket veszítve. Ráadásul, életemben nem használtam még ilyesmit és noha jó célérzékem van, ezt mégse most kellene gyakorolnom. Olyasmi kell, ami közelharcra alkalmas. Felkapom hát a tőrt, majd visszaállok a sorba. Nem áll szándékomban használni, de szinte egészen biztos vagyok abban, hogy az oroszok is minden erejükkel azon lesznek majd, hogy a saját zászlójukat védjék. Egy hétköznapi mágussal szemben előnyben lennék, hiszen a fizikai erőm is nagyobb egy átlag embernél, de a csapatukban nincs senki, aki ennyire egyszerű eset lenne. Ráadásul, tudják, miben vagyok különleges és talán azt is kisakkozták magukban, hogy én leszek az, aki a zászlóért akar majd indulni. Nyilván olyasvalakit raknak oda, aki minden tekintetben megfelel ellenem, a többieket pedig a csapatra küldik. Én legalábbis valami ehhez hasonló lépést tudok elképzelni részükről.

Választott fegyver: 4-tőr


Vissza az elejére Go down
Sidney Smallwood
Reveal your secrets
Sidney Smallwood
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország   Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország - Page 2 Empty2019-10-10, 12:23



VMS  & Sidney



Azért Morticiára villantok egy halvány mosolyt. Nem is tudom, hogy nála egyáltalán előfordulhat-e, hogy nincs teljesen jól. Irigylem érte, hogy ezt az egészet, ami történt is könnyen kezelte velem ellentétben, mert én lássuk be nem állok a helyzet magaslatán még most sem, még ha kívülről senkinek sem tűnik fel, hogy ez így van, de Stansson tudja és valahogy sejtem, hogy ezért is kerüli a tekintetemet. Én pedig néha már azt sem tudom miért aggódjak. A verseny maga kezd tényleg életveszélyessé válni, közben pedig itt a másik, amit az edző mesélt, hogy ki tudja talán a döntőben tényleg... És ekkor szúrom ki a nézők között az alakot, most egészen rendes a külseje, de lássuk be ha meg is változott akkor is sok van a rovásán és nem lehet csak úgy úgy tenni, mintha semmit sem tett és nem ölt volna embereket. Egyelőre viszont nincs időm arra, hogy vele foglalkozzam és ha ne adj isten tényleg változni akarna, akkor meg nincs értelme ráküldeni az aurorokat, így hát egyelőre csendben maradok, de időnként félszemmel elé nézek, miközben folyamatosan választjuk a fegyvereket. Végül mégis teszek egy lépést hátra, és Frida mellett állok meg egy pillanatra a kispadnál.
- Látod? A nézők között, arra... nem tudom, hogy miért van itt, de... talán nem akar rosszat. Szemmel tartod? - Frida mégis csak tudja, hogy mi történt és nem vesz részt a versenyen, így figyelheti a hetest és remélem, hogy ő megérti, hogy nem akarok egyből aurorokat küldeni rá, főképp mert az a mindjárt kezdődő versenyszámunknak se tenne jót.
Végül Gina szavaira bólintok egyet. Én is így gondoltam. Távfegyverekkel érdemes hátul maradni, aki pedig erősebb előre megy. A taktikát mindenki tudja, Lizzy, Morticia és én is azon leszünk, hogy megszerezzük a zászlót. Nekünk van a legtöbb esélyünk egyelőre és a legtöbb versenyszámban is mi vettünk részt eddig. A többiek pedig fel kell, hogy tartóztassák az oroszokat és védik majd a zászlót. Ez a terv... de persze szükség törvényt bont. Végül én is előre lépek és egy rövid kardot veszek magamhoz. Erősen esélyesnek tartom,ha az ellenfél kihasználja az adottságait, akkor én is felhajtom majd a farkasélesztőt.

//5. rövid kard//


©
Vissza az elejére Go down
Gina Accipiter
Reveal your secrets
Gina Accipiter
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország   Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország - Page 2 Empty2019-10-09, 14:59






Az oroszok & Gina

Nem mondanám, hogy nem vagyok egyre feszültebb. De a külső magabiztosságomon ez mit sem látszik. Bólintok az edző válaszára. Végig várom, hogy véget érjen a himnusz. Nem igazán szocializálódom most senki felé. Egyszerűen beállok a többiek mellé, és némán várom a fegyverválasztást.
Amikor rám kerül a sor határozott léptekkel indolok meg az asztalhoz. Nem gondolkodom. Szerencsém van. Így egyenesen a rövid reflex íjat veszem magamhoz, és hozzá tartozó tegezt a nyilakkal. A tegezt egy laza mozdulattal átvetem a vállamon, hogy kényelmesen bal kézzel hozzáférhessek pillanatok alatt a tartalmához.
Igazán kár, hogy a tört, vagy a dobótőrt nem markolhattam még fel, de így is jó. Max. ha úgy hozza a meccs, akkor ahogy az edző is javasolta, egyszerűen elveszem az ellenfelem fegyverét. Tekintve az íj hatásos fegyver, de okosan kell bánni vele. Tekintve véges számú nyilam van. Hacsak nem megbűvölt tegez, ami automatikusan újra tölti magát. Ámbár erről nem tudok. Tehát amíg be nem bizonyosodik az ellenkezője, addig okosan, véges számú nyíllal kell gazdálkodni, taktika szerűen, a legnagyobb hatásfokot elérve. Aztán majd taktikát váltunk. Vagy kialakul.
A fegyverválasztás után Sidney és Lizzy közé lépek, nekik címezve a szavaimat.
- Én maradok hátul. Biztosítom, hogy a ruszkik a közelébe se kerüljenek a mi zászlónknak, illetve hogy titeket ne támadhassanak hátba, miközben megszerzitek az övéket. - adom elő a taktikai javaslatom. És remélem most nem akarnak ebben ellent mondani. A távolsági fegyveremmel hatékonyan tudom majd ártalmatlanítani a felém és a zászló felé törő oroszokat, vagy tudom kiiktatni azokat, akik a társaimra orvtámadással vetnék magukat, anélkül, hogy elhagynám az őrző helyét. Legalábbis addig amíg nem fogyok ki. Utána vagy szerzek muníciót, vagy taktikát váltok. De a feladat akkor is marad. Megóvni az angol zászlót az orosztól, és védeni a többiek seggét. Majd eldől, hogy alakul. Kár előre filozofálni rajta.

//18. rövid reflex íj //


♫ Chess ♫



"Nem akarom feledni a fájdalmat.
Az tesz azzá, aki vagyok."
Vissza az elejére Go down
Armand Stansson
Reveal your secrets
Armand Stansson
Tanár VMS

TémanyitásTárgy: Re: Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország   Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország - Page 2 Empty2019-10-09, 12:02




A sötétség arénája

 
 

Azt ő maga sem érti, hogy az oroszok például miért is választanak fegyvert, lévén csupa vérfarkas és vámpír, akik szinte azonnal át fognak alakulni, na de a fegyverválasztás kötelező. Az oroszok is még csak mustrálják a padot, de már ugranának oda, hogy minél hamarabb elvigyék a veszélyes darabokat. Az edzőt nem zavarja, hogy a játékosai a himnuszok alatt beszélgetnek, vagy kérdeznek, de Sidney pillantását látványosan kerüli, meglehet már aggódik érte, hiszen egyre veszélyesebb az ügy. Christopher nem láthatja itt a francia szöszit Laurent, mint ahogyan Hiro családja sincsen jelen.
- Ezt is átvettük Graves. A zászlót kell megszerezni, bármi áron. – Mutat a két szélre kitett lengedező zászlóra. Értelemszerűen a másikét kell megszerezni, és megakadályozni, hogy az ellenfél eljusson a hazaiért. – Egy fegyver választható, de el lehet venni a másikét, ha úgy alakul. Na gyerünk. Ha a másik ágon a franciák kihullanak, még egészen jól is alakulhat az elődöntő, csak ezt éljétek túl. – Hivatkozik arra, hogy a franciák fontos játékosa halott, így alaposan hátrányba kerültek. A himnuszoknak vége, az oroszok már mozgatják a tagjaikat, a magas szakállas csapatkapitány elhúzza a nyaka előtt az ujját Morticia irányában. Ez akár hadüzenetnek is vehető, hiszen a vámpír nem adott nekik érdemi választ, így most halálra jelölték. – Nyugi, náluk ez bevett szokás, mindenkinek nagy a szája, de mi győzni jöttünk ide. – Vet még egy jelentőségteljes pillantást Christopherre is, akin látszik a megcsappant lelkesedés, de annyi baj legyen, most már érdemes végigcsinálni, hiszen náluk meg ott vannak a sebezhetetlenek is. Lizzy is felgyógyult, úgyhogy teljes a csapat. Eileen versenyeztetése valóban kockázatos, de ezt Stansson vállalja. Ha a lány túléli ezt a kört, akkor akár maradandó csapattag is lehet. Sidney viszont észreveszi a nézők soraiban a hentest, aki most egészen rendezettnek tűnik, meg is borotválkozott. Lehet, hogy hatottak volna a lány szavai? Vagy csak új áldozatot keres? Mindenesetre a kispadosoknak most még nincsen dolga, remélhetőleg nem is hal meg senki, hogy be kelljen állniuk. A fegyverválasztás egyszerű, felváltva vehet el egy-egy csapat egy fegyvert, amíg mindenkinek nem jut.

//Hosszú határidőt adok, hogy Chris is visszaérjen. A fegyverválasztás a következő módon zajlik. Beírom ide a listát, és először ír valaki, offba beleírva, hogy mit választott, majd szerkesztem ezt a listát, és azt már nem lehet választani. Aztán dobok egy orosznak, hogy mit választ, szintén szerkesztem a listát, ami így folyamatosan csökken, amíg minden mezőnyjátékos nem választott. A határidő pedig október 18, így Gina ha még engedi a betegsége tud írni a héten még most.

2 szöges bunkó
3 vasalt bunkó Gina ellenfele
4 tőr Lizzy
5 rövid kard Sidney
6 hosszúkard Chris
7 kétkezes kard Chris ellenfele
8 lándzsa Eileen
9 szigony Sidney ellenfele
10 dobótőr morticia ellenfele
11 balta Hiro ellenfele
12 béltépő
13 buzogány
14 láncos buzogány Lizzy ellenfele
15 rövid bot
16 hosszú bot
17 számszeríj morticia
18 rövid íj Gina
19 hosszú íj
20 alabárd Hiro//



[/color]





A hozzászólást Armand Stansson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2019-10-09, 15:02-kor.
Vissza az elejére Go down
Morticia Maganti
Reveal your secrets
Morticia Maganti
Mardekár VMS

TémanyitásTárgy: Re: Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország   Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország - Page 2 Empty2019-10-04, 15:59


to: the team

Sokminden történt a legutóbbi döntő óta. Szinte már kezdtem azt érezni, hogy túl hosszú a szünet, jó lenne folytatni a versenyt. Magamban edzettem többnyire, még mindig az a leghatékonyabb, leszámítva a csapatos edzéseket, amik ugye kellenek ahhoz, hogy jól tudjunk együttműködni, de az a helyzet, hogy még mindig nem igazán tudok kijönni a csapat nagy részével. Nem vagyunk egyformák, az tény, de mintha semmi hasonlóság nem lenne bennünk. A legutóbbi medálos kaland miatt is érzem, hogy neheztelnek rám, mert kb én voltam az egyetlen, aki igazán kíváncsi volt mindenre, ők meg bizonyos okok miatt szintén velem tartottak, de Danyn látom is, hogy megbánta a dolgot. Azért bajba csak nem kerülünk, remélem.
Na de elérkezett a verseny napja is, semleges hangulatban vagyok, bár tudom, hogy ez az orosz meccs nem olyan lesz, mint az eddigiek. Nem adtam választ azóta sem, ők nem kerestek, úgyhogy tartok egy kicsit ettől, de csak nem lesz baj. A bevonulás után rögtön kinézek magamnak egy távolsági fegyvert. Az utóbbi időben főleg célzást gyakoroltam, a szemem jó, és azt hiszem, az erőmet is így tudom leginkább kihasználni.
– Én megvagyok, de azt hiszem, izgulok egy kicsit – válaszolom a mellém lépő Sidney-nek. – És te? – azt hiszem, ennél hosszabb beszélgetésre nem nagyon lesz idő a verseny előtt már, de mégis tudni szeretném, hogy van. Igen, sokat gondolkoztam mindenen, ami történt, a franciás eset, amiben a nyomok nem vezettek el hozzánk (még), remélem így is marad. Továbbra sem sajnálom azt a disznót, de ha emiatt még mindig bajba kerülhetünk, azt nagyon bánnám. De tényleg jobb most nem ezzel foglalkozni, mindjárt kezdünk.











Vissza az elejére Go down
Daniel G. Paisley
Reveal your secrets
Daniel G. Paisley
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország   Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország - Page 2 Empty2019-10-04, 15:44





Dany & az Oroszok
Nem tudom jó ötlet volt-e megbízni a banyában. Védelem ide, vagy oda, de ez a verseny erősen kezd túllőni a számomra emészthető sportrendezvényeken. Pedig gyerekkoromban még játszottam is a mugli általános sulim vízilabda csapatába. Legalábbis amíg Olaszban éltünk, és nem kezdtük el úgy váltogatni anyámmal az országokat, mint más az alsóneműjét. Na igen. A kihagyott gyerekkori meccsek, és a gyakori költözés miatti kényszerű sportolói karrierem megtörése szintén olyasmi, amit az apám számlájára írok. Az egy nagyon-nagyon hosszú számla lesz, ha egyszer benyújtom. De ami itt folyik, az már nem az a sport, amit én annak nevezek. Sötét susmusok, praktikák, alkuk, és csalások. Mindez életre-halálra, miért is?  
A kezem akaratlan a is a melegítőm zsebébe csúszik, és ráfog valamire, aminek ott sem kéne lennie. Aminek el sem lett volna szabad készülnie. Nem hogy saját magam vetemedjek arra, hogy ilyesmit készítsek. Ez már a sötét mágia az a határa, amit sosem akartam átlépni. Most mégis itt van a zsebemben Elena medáljának tökéletes másolata. Még ő maga sem lenne képes megkülönböztetni az eredetitől, legalábbis amíg nem akarja használni. Mert akkor jönne a kicsi bibi. A medál valóban kulcs egy portálhoz, így a hatás érdekében nekem is azzá kellett tennem ezt a medált. Csakhogy én egy olyan portállal kötöttem össze a kulcsot, vagyis a medálom, ami Róma belvárosába visz, az egyik templom mögötti sikátorba. A banyáé, az eredeti nyilván egész máshova visz. Az emberi alkotók kérdését persze Cody oldotta meg, és helyettesítette őket. Most akaratlan is a gyógyító tekintetét kutatom. Félek ennek még zűrös következményei lesznek. Nem jó így. Nem tetszik. Ez a lelkiismeretem ellen való. Egyetlen okból mentem bele ebbe, mert nem akartam, hogy Cody és Morticia még nagyobb bajba kerüljenek a kelleténél egy rossz minőségű hamisítvánnyal. De ettől ez még... rossz. Egyszerűen helytelen. Ahogy lassan az egész piszkos verseny is az.
Lenézek a kirakott fegyverekre, és a feltöltés alatt álló dagonya pályára. Örülök, hogy nem kell versenyeznem ebben a számban, de igen is féltem azokat, akik bemerészkednek abba a trutyiba. Ez nem természetes. Remélem Elena tényleg állja a szavát, és a védelme elég lesz, hogy mindenki túlélje ezt. Legalábbis a mi csapatunkból.
A szokottnál sokkal hallgatagabb vagyok. Nem szólok senkihez semmit. Egyszerűen feszülten ácsorogva pásztázom a pályát, és a nézőteret is. Magam sem tudom miért, vagy mi után kutatva. Talán kezd rám is rám ragadni a Vöröske paranoiája.
Minden esetre mérhetetlen megkönnyebbülés, hogy Elena legalább a Lizzy felépülését segítő szerről nem hazudott. Hisz a lány máris itt van, és épp készül pályára lépni. Ez a nap legjobb híre. Gilly és Chris miatt is. Talán mégis fordulhat még jóra ez a nap.



ϟAz élet csapatjáték.ϟ




"Azt mondják, nem védelmezhetjük örökké a szeretteinket,
szerintem pedig ez hülyeség. Mi másra való a család?"
Vissza az elejére Go down
Fryderyka Herbs
Reveal your secrets
Fryderyka Herbs
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország   Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország - Page 2 Empty2019-10-02, 21:30




Hajrá Anglia!




Őszintén? Cseppet se bánom, hogy jelen esetben csak a kispad az, amin helyet kaptam. Meg kell hagyni, egészen másra számítottam, amikor jelentkeztem, s bár már az első versenyszám amiben részt vettem kinyírt lelkileg, akkor még nem éreztem ugyanazt, amit most. A sárkánypóló és mindaz, ami Lizzyvel történt volt a mélypont, ahonnan ez a mostani szám sem igazán segít kimásznom. Barbár egy verseny ez, elégg forog a gyomrom bizonyos dolgaitól, de persze kifelé nem mutatok mindebből semmit. Ami látható rajtam az a feszültség, de ez betudható annak, hogy izgulok a csapattársaimért és szurkolok nekik, hogy minden rendben legyen velük és épségben megússzák. Persze a győzelemért is szurkolnom kellene, de én ennél kevésbé sikerorientált, s sokkal inkább emocionális valaki vagyok. A szurkolás így is szurkolás, mást meg amúgy sem tehetek, nem igaz? Hála Merlinnek, én most csak figyelő vagyok, s adja teremtő, hogy ne is változzon mindez, ne legyen szüksége a csapatnak arra, hogy valaki helyett beálljak, hisz az azt jelentené, hogy megsérült egyikünk.

beauty code from



|| kiss me hard before you go ||
~ summertime sadness ~

Vissza az elejére Go down
Eileen Silsbury
Reveal your secrets
Eileen Silsbury
Mardekár VMS

TémanyitásTárgy: Re: Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország   Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország - Page 2 Empty2019-10-02, 20:52


Furcsa érzés itt állni, miután eddig egész idő alatt legfeljebb a hírekből követtem az eseményeket. Most pedig tessék, itt vagyok. Egy elrablás volt az ára egy pszichopata barlangjába. Nem egészen értettem, hogy ezek után miért ajánlották fel, hogy csapattag legyek, és ami azt illeti, rövid ideig vacilláltam is az ajánlat elfogadásán, de aztán átgondoltam és úgy döntöttem, vállalom.
Sok lemaradást kellett behoznom - alapvetően volt egy jobbfajta fizikumom, de nem voltam mostanában 100%-os formában, így ha már a maradás mellett döntöttem, akkor természetesen mindent beleadva vágtam neki az edzéseknek. Nem akartam gyenge láncszem lenni, az idő pedig szorított. Így nem volt alkalmam a többieket sem igazán megismerni, mármint azokat, akikkel az eddigi roxforti éveim során sem hozott össze különösebben a sors. De ami késik, nem múlik, az idő elteltével úgyis jobban összeismerkedünk, legalábbis muszáj lesz.
A legújabb szám előtt, nos... nem éreztem magam egészen késznek. Legalább egy fordulót még biztosabb lett volna, ha a kispadon töltök, de a döntés ugyebár nem egészen az enyém volt - meg kellett ezzel békélnem, nem nyafoghatok örökké, hogy még korai bedobni a mélyvízbe. Nem azért vagyok itt.
Általában nyugodt vagyok, de most, még a himnuszokat hallgatva is nehezen tudnám eltitkolni, hogy egy kissé izgulok - a fegyverek és a pálya nem azt sugallja, hogy ez a békésebb típusú versenyszámok közé tartozik, sőt egyenesen azt mondanám, hogy biztosan egy egész veszélyeset fogtam ki így beavatásnak. Nem szállt inába minden bátorságom, de az tény, hogy az éles helyzet előtt állva már nem tűnt olyan egyszerűnek ez az egész. De átfuttattam a szemeimet a felsorakoztatott fegyvereken... valószínűleg egy tőrre, valamilyen szálfegyverre vagy egy vékonyabb, rövidkardra fog esni a választásom... Egy nehéz pallossal, baltával vagy buzogánnyal nem lennék túl magabiztos és egyébként is önmagamat hátráltatnám.
Miután ezt a megállapítást megtettem, futólag körbenéztem a többieken is, próbáltam elkapni egy pillantást, amitől kevésbé érzem majd elveszve magam.





Don't stop until you're proud

Vissza az elejére Go down
Hiro Nagiwara
Reveal your secrets
Hiro Nagiwara
Tag

TémanyitásTárgy: Re: Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország   Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország - Page 2 Empty2019-09-28, 11:28


Egyenlőre nem igazán sikerült se bizonyítanom, se bármit tennem a csapatert. És épp csak teljeaen sikerült felgyógyulnom az első attrakcióból. Csodás. A cinizmusom, most is épp ugyanúgy helyben van mint előtte.
Egyenlőre nem érdekel semmi ameddig el nem kezdődik az hogy barmit is válasszunk, és elmerüljünk abban a retekben. A kispadon ülök a kispadosok mellett és lehunyt szemmel összpontosítok, koncentrálok. Kizárok mindent szutykot. Most mindennél jobban szükségem lesz az önuralmamra egyfelől. Másfelől pedig a harci szellememre. Ha valaha életre akarna kelni a bőrömbe varrt sárkány..aminek a védelem lenne a funkciója állítólag... Akkor most a kritikus pillanatban nagyon örülnék ennek! Ha mást nem, a többiek miatt is.
Lótusz ülésben vagyok, hosszú fehér karjaimat lazán nyújtva a térdeimen támasztom. Egy imát mantrázok régi hagyományainkhoz híven, ahogy az őseim is tették egy egy hidegvérű kegyetlen csata előtt.
Rohadtul nem erről kellene hogy szóljon a verseny... Sőt... De az igazgató sem véletlenül küldött a többiek után.

Nem nyitnám ki a szememimet egészen kezdésig, de valami bezavar. Levendula illat ér el, tekintetemmel pedig a forrását kezdem keresni. Pillanatra megül az a gondolat, hogy esetleg ők is itt lehetnek. De a gondolat ahogy jött úgy el is száll. A családom minden bizonnyal messze jár...
Ekkor pedig meg is találom azt a viharvert csoffadt kis bokrot, amin három szál feszít mindennél büszkébben a korlát tövében.
Keserédes emlékeztetés, elég erős, személyes is tökéletes időzítéssel. Ezek után mar bármi jöhet.
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Ollivander
Reveal your secrets
Elizabeth Ollivander
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország   Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország - Page 2 Empty2019-09-28, 09:15




Az oroszok & Lizzy


Feszülten állok a pályán a többiek mellett, noha én magam erőltettem a dolgot, hogy részt vehessek, azért még korántsem vagyok biztos abban, hogy helyesen döntöttem. A dac azonban, ami legbelül tombol, ismét felülkerekedett rajtam. Meg szeretném mutatni másoknak, hogy nem vagyok olyasvalaki, akit csak úgy le lehet mosni a pályáról, még abban az esetben sem, ha történetesen tisztában vannak a gyenge pontommal. Igen, sikerült megmérgezniük, ettől függetlenül azonban nem fogom feladni a versenyt. Nem, amíg élek. A mérgezés azt mutatja számomra, hogy tartanak tőlem, ezt pedig nagyon is jól teszik. Elizabeth Ollivander olyasvalaki, aki apait-anyait belead, ha egyszer a pályára lép.
Némileg aggódva sandítok a tőlem nem messze álldogáló Chris arcára, akiről lerí, hogy nincs a legjobb passzban. Ez nem szerencsés, főleg azért sem, mert most az oroszok az ellenfeleink, akikről mindenki tudja, hogy szinte csak különleges képességekkel bíró egyének vannak a csapatukban. Érthető hát az edző összeállítása, én pedig kifejezetten előnyben vagyok, hiszen a sebezhetetlenségem révén nem képesek ártani számomra. Természetesen ez csak abban az esetben érvényes, ha valamelyik nem csempészett a pályára ezüstkést vagy hasonlót... Az arcom kissé megrándul erre a gondolatra, hiszen a fájdalom még mindig élénken él bennem, majd vetek egy futó pillantást a rendelkezésünkre álló fegyverarzenál felé is. Nem látok ezüstöt, habár innen elég nehéz megállapítani. Ha van is, akkor nekem kell megszereznem, nem hagyhatom, hogy az egyik ellenfelem kezébe jusson.
A himnuszt kötelességtudóan állom végig, habár legszívesebben már most sprintelnék a fegyverek felé. Gondolatban már össze is raktam egy működőképes tervet, de titokban reménykedem abban is, hogy talán a többiek is gondolnak rám ezen a szinten, és ha ne adj isten, tényleg betettek választási lehetőségként valamilyen ezüst bevonatú tárgyat, akkor azt fogják felkapni. Számomra leginkább a kisebb súlyú kések, tőrök vagy hasonlók jöhetnek szóba, de ha kell, hát felkapok egy baltát is, nem akadály. A gyengélkedő óta ez a verseny jár a fejemben naphosszat és tombol bennem a tettvágy, no meg a bosszú is rendesen hajt. Nem érdekelnek a szabályok, ha esélyt adnak a kezembe, akkor az oroszok rendesen el lesznek gyepálva részemről.


Vissza az elejére Go down
Sidney Smallwood
Reveal your secrets
Sidney Smallwood
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország   Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország - Page 2 Empty2019-09-27, 14:48



VMS  & Sidney



Hogy összeszedtem-e magamat? Talán... fogjuk rá. Bár jobb megfogalmazás lenne, hogy igyekszem egyszerűen mindazt, ami történt, ami csak akadályozna elpakoltam szépen egy fal mögé odabent és eszem ágában sincs foglalkozni vele. Most koncentrálnunk kell, az a lényeg és nem pedig az én érzelmi viharaink, főleg hogy a sárban lévő fegyveres foci nem mondható kifejezetten békés sportágnak, főleg ha azt nézzük, hogy a sárnak víztartalma is van... Le fogja szívni az erőmet attól félek, vagy legalábbis csökkenteni fogja az ellenállásomat, ha nincs szerencsém. A fegyvereket mustrálom egyelőre, Morticia mellé állok be, de most nem igazán figyelek arra, hogy miket kérdeznek a többiek és a válaszadás jogát is meghagyom az edzőnek, vagy annak aki jobban szeret nálam fecsegni. Biztos, hogy közelharci fegyvert választok majd, valószínűleg egy könnyebb egy kezes kardot. A távolsági fegyverekkel sem vagyok haragban, de most a feszültség levezetésre a közelharc sokkalta jobb lesz és úgy sejtem, hogy jobb is ha én leszek elől ezekkel a cseppet sem apró termetű alakokkal szemben, mint mondjuk alkatilag kevésbé alkalmas a csapatból.
- Rendben vagy? - pillantok azért oldalra Morticia felé. Tudom, hogy őt kevésbé viselte meg az egész, de bár már egyre jobban ismerem, még sem mondhatom, hogy tökéletesen belelátnék a fejébe. És igen azt mutatta, hogy neki ez az egész a francia csapatkapitánnyal meg se kottyant, de lássuk be ő is ott volt, neki is köze volt hozzá és neki nem ápolta a lelkét még pluszban Stansson, ahogyan nekem és egyelőre gőzöm sincs, hogy vajon ráfért volna-e, főleg azok után, amiket mesélt arról, hogy mik történtek velük, amíg utána jártak egy s másnak, amíg mi azzal a hentessel voltunk elfoglalva. Túl sok a kérdés és ezek mind-mind olyan kérdések, amikkel egyelőre egy ilyen komoly helyzetben, ahol koncentrálni kell, egyszerűen nem foglalkozhatok.


©
Vissza az elejére Go down
Gina Accipiter
Reveal your secrets
Gina Accipiter
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország   Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország - Page 2 Empty2019-09-27, 14:20






Az oroszok & Gina

Nem tudom jó ötlet volt-e Codyéktól bízni a banyában, vagy nem lesz-e valami hátulütője ennek a védelem dolognak. Mindenesetre Lizzy felépülésének nagyon is örülök. Egyrészt mert erős csapattag, ha végleg kiesett volna a játékból az elég nagy érvágás lenne, másrészt Chris és Gilly miatt. Őket sem lett volna jó elveszíteni ez miatt. Chris még most is eléggé maga alatt van. Legalábbis a lelkesedése konvergál a 0-hoz.
Így Chris mellé lépek, és egy halvány  biztató mosollyal pacsira nyújtom a kezem. Eddig a srác volt a nagy pacsizkodó, és bevallom nem is igazán értettem, vagy értem ennek a dolognak a funkcionális logikáját, de ha ettől kicsit több életkedvvel néz szembe a következő számmal, mint egy zsák döglött molylepke, akkor legyen. Már amúgy is kezdem megszokni ezt a dolgot.
Chris kérdésére én is az edzőre pillantok. Amolyan "Utolsó tanácsok?" tekintettel.
- Hány fegyvert választhatunk? Illetve vihetünk pályára? - fűzöm hozzá a magam kérdését. Miközben az asztalra terelődik a tekintetem.
Ha közelharci fegyverről van szó, akkor maradnék a vadászkésemnél. 8 éves korom óta vadászok egyedül. Már a tenyeremhez nőtt. A két kezes kardok, bárdok, és balták túl nehezek lennének nekem. Valószínűleg többet hátráltatnának mint segítenének. A vadászkés kicsi, gyors, és kegyetlen. Mint én.
Ha pedig távol harci fegyverről van szó akkor legyen az íj. Gilly kérdezte még a megismerkedésünkkor, hogy íjászkodom-e? Azt mondtam, egy másik lány, egy másik életben. De tulajdonképpen most miért is ne? Az elmúlt edzéseken rengeteg időt fordítottam az íjász tudásom visszaidézésére. Most már megint vagyok olyan jó (ha nem sokkal jobb), mint 6 évesen abban a lovas-íjász magyar táborban, ahol addig voltam, míg apám a Hortobágyi madár rezervátumban dolgozott.
- Ha lenyomtuk a ruszkikat megtarthatjuk a választott fegyvereket? - vetem fel a kérdést némi szemtelen mosollyal. Nem nagy titok, hogy arra az íjra igencsak fáj a fogam, és örömmel haza vinném szuvenírnek a Roxfortba.


♫ Chess ♫



"Nem akarom feledni a fájdalmat.
Az tesz azzá, aki vagyok."
Vissza az elejére Go down
Christopher Graves
Reveal your secrets
Christopher Graves
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország   Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország - Page 2 Empty2019-09-27, 11:26



Aréna & Chris
Fogd ezeket a törött szárnyakat, és tanulj meg repülni.

Valójában nincsen problémám az igazság kimondásával és amikor Lizzy-hez értem napokkal ezelőtt, az apró üvegcsével, akkor el akartam nekik mondani, hogy vizsgálják meg az üveget, de végül mégsem tettem, magam se tudom miért. Talán a furcsa aranyos ragyogás miatt, ami megjelent körülöttem, és ugyan a védelem jele volt, még is kirázott tőle a hideg.
Ha Lizzy nem gyógyult volna fel, akkor hat ökörrel se tudtak volna felvontatni a pályára, de amikor felébredt és rövidesen úgy is tűnt, hogy már menne a pályára gyakorolni a következő számra… arra a sötét iszapfoci akármire, akkor az elhatározásom, hogy dobbantani kéne, megingott.
És már itt is állunk, nemsokára kezdődik a meccs, Stansson bá berakott engem is, és Lizzyt is a kezdők közé. Az Egyesült Királyság himnusza leginkább semmit sem jelent nekem, arra jó, hogy hatalmas szemeket vessek a kipakolt fegyverekre, amiket fel lehet markolni kezdés előtt.
- Fussuk át ezt az egészet még egyszer… Mi is a játék célja és miért kell hozzá fegyver? - teszem fel a kérdést, nem éppen tiszteletben tartva a himnuszokat, és a kérdés főleg Stanssonnak szól, de akárki más is válaszolhat, ha nagyon profin kenivágja a VMS számokat. Nyílt titok, hogy elvesztettem minden lelkességemet, és ezt még az se hozhatja vissza, hogy Lizzy már úgy tűnik, hogy rendben van, vagy hogy valami védelem ül a csapatunkon, akármit is jelentsen ez.






Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni.
De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország   Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország - Page 2 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» VMS - Írország vs. Anglia, 1. csoportmeccs
» VMS - Norvégia vs. Anglia, 2. csoportmeccs
» VMS - Anglia vs. Mexikó, 3. csoportmeccs
» VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA
» VMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (lefújva?)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázsvilág :: Közel s távol :: Varázslók Mágikus Sportja-
Ugrás: