ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 12:07-kor
Gemma Carlyle


Ma 11:09-kor
Abigail Smallwood


Ma 10:56-kor
Lioneah McCaine


Tegnap 20:19-kor
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


2024-05-03, 15:24
Daphne Jennings


2024-05-03, 15:12
Sheska Thorne


2024-05-03, 14:51
Sheree Parks


A hónap posztolói
Kalandmester
VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA - Page 2 I_vote_lcapVMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA - Page 2 I_voting_barVMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA - Page 2 I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA - Page 2 I_vote_lcapVMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA - Page 2 I_voting_barVMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA - Page 2 I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA - Page 2 I_vote_lcapVMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA - Page 2 I_voting_barVMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA - Page 2 I_vote_rcap 
Alison Fawley
VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA - Page 2 I_vote_lcapVMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA - Page 2 I_voting_barVMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA - Page 2 I_vote_rcap 
Daphne Jennings
VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA - Page 2 I_vote_lcapVMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA - Page 2 I_voting_barVMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA - Page 2 I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA - Page 2 I_vote_lcapVMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA - Page 2 I_voting_barVMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA - Page 2 I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA - Page 2 I_vote_lcapVMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA - Page 2 I_voting_barVMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA - Page 2 I_vote_rcap 
Sheree Parks
VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA - Page 2 I_vote_lcapVMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA - Page 2 I_voting_barVMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA - Page 2 I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA - Page 2 I_vote_lcapVMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA - Page 2 I_voting_barVMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA - Page 2 I_vote_rcap 
Dwight Jennings
VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA - Page 2 I_vote_lcapVMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA - Page 2 I_voting_barVMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA - Page 2 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70708 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 22 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 19 vendég :: 1 Bot

Alison Fawley, Cosette Morgenstern, Rocco Vivanti


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Armand Stansson
Reveal your secrets
Armand Stansson
Tanár VMS

TémanyitásTárgy: VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA   VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA - Page 2 Empty2019-06-01, 16:50


First topic message reminder :

***



Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Armand Stansson
Reveal your secrets
Armand Stansson
Tanár VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA   VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA - Page 2 Empty2019-06-08, 11:57




Szemtől szemben

 
 

Miközben szállnak fel, folyamatosan futnak be az eredmények, úgy fest a sárkánypóló nem hosszadalmas játék, hivatalosan öt kör van, de amint valaki három gólt lőtt, már vége is. Na és persze akkor egy csapat automatikusan veszít, ha egy bizonyos szám alá esik a sárkányokra felküldhető játékosai száma. Az még nem derült ki, hogy mennyi ez a szám, de az amerikaiak is pont tizenegyen vannak a tartalékokkal és a különféle támogatókkal együtt. Stansson most nem tűnik idegesnek, mert végre ez egy olyan szám, amelyben többen is jeleskednek az angolok közül, míg az amerikaiak nem éppen ilyen bestiákra termettek. Tehát amíg ők öten felszállnak, a pult mögött ülők már olvashatnák a nagy kivetítőn, hogy Dél-Afrika simán nyert Olaszország ellen, míg a svédek Szaud-Arábiát ütötték ki, és már bent vannak a nyolc között. Ezek szerint a mindig magabiztos franciák még küzdenek a világbajnok németek ellen, az még nem egy lefutott meccs. A sárkányok tehát felszállnak, és a bírói sípszóra már kezdetét is veszi a vad repkedés, elsőre hirtelen az sem lehet látni, hogy ki hol van, csak a kezükbe nyomott ütővel kéne a golflabda fölé repülni, és az ellenfél kapuja felé lökni, vagy passzolgatni. Chris rendkívül jól irányít, a sárkánya igazi fenevad, üt és karmol, az egyik amerikait úgy pofán vágja a farkával, hogy a csontok recsesége az egész stadionban hallatszik. A következőt Lizzy üti le,a  sárkánya egyszerűen lekapja az amerikai ellenfelet a nyeregből, és vágja a földhöz. Sajnos az angol oldalon is megmutatkoznak a veszteségek, mert Frida és Hiro nem éppen szerencsésen kapnak el egy gigászi mennydörgőt, aki örjöngése közepette mindkettőjüket lecsapja a nyeregből. Frida csak a földre zuhan, de apró zuzódásai vannak, viszont már nem szállhat vissza a nyeregbe viszont Hiro gyomrát felszántják a sárkány karmai, és miután a sajátjáról lecsúszik, már gyógyítók rohannak be hozzá a pályára. Az a mázlija, hogy született vámpír, különben itt vérezne el. Ám Gina is ügyesen manőverezik, mert az ellenfele nem tud mit kezdeni a cikázásával, és simán nekirepül véletlenül az aréna falának, úgy kell felmosni. Stansson látja, hogy Frida és Hiro helyett kellenek a tartalékok, és mivel Lizzy Sidneyt és Morticiát kéri be, int a két lánynak, miközben a három kiesett amerikai helyett halálravált tartalékok ülnek sárkányra, főleg mivel náluk a pult mögött állók egyike is kapott egy veszedelmes szárnysuhintást, és el kellett vinni ápolni. Lizzy, Chris és Gina a maradék két amcsit kipasszolgatva belövik az első gólt, igen könnyedén, és már készülhetnek is a második körre. Lizzy valami apró szúrást érez a mellkasa tájékán, mázlija volt ugyan, hogy ő elkerülte a sárkány farkát, de azért nem kellemes érzés.

//Határidő június 15, minden kör végén kérek mindenkitől 2 rossz számot 1-10ig, aztán dobjatok a kockadobások fórumában egy 10 oldalú kockával. Ez nem csak a csapattagokra vonatkozik, hanem azokra is, akik a pult mögött vannak. ismétlem minden körben mindenki. Annyi a plusz, hogy Sid és Morti négy rossz számot mondjon//



[/color]



Vissza az elejére Go down
Hiro Nagiwara
Reveal your secrets
Hiro Nagiwara
Tag

TémanyitásTárgy: Re: VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA   VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA - Page 2 Empty2019-06-08, 08:12


Chrissel azért egyeztettem, mire lehet számítani, melyik sárkánynak mi az amire érzékeny, mik a gyengéik, erősségeik. Egy naiv gondolat miatt él bennem az, hogy ha egy varázslónál ott a pálcája nagy baj nem érheti... Valószínűleg a bizalmam mondatja ezt velem a saját képességeimben. Hiszen miért ne bíznék magamban?! Továbbá tán nem akarnak megöletni minket így nem küldenek pálca nélkül a fenevadak nyergébe. Ugyanakkor valami hihetetlen nyugalommal veszem a dögök kozelségét és azt is amelyik végül nekem marad, nem sejtve még, hogy talán pont azon ritka pillanatok egyike lesz a vesztem, amit most előzékenységnek nevezhetnénk.
A sárkányok is varázslények, magam is az vagyok. Ugyan mi baj lenne?
Figyelek az utolsó instrukciókra még, minden ellenére nem érzem magamat veszélyben, sem idegesnek, ugyanakkor nem is szállok el magamtól kivételesen. Öreg hiba lenne és szétcseszné a maximalizmusomat. Nem engedhetem meg magamnak, hogy fél vállról vegyek egy sárkányt.
A nyeregbe megülni is úgy tűnik, van akinek már nem sikerül, ami bevallom meglep. Szerencsére nem közülünk kerül ki a delikvens. Eddig minden simán ment. Talán nem harapnak ketté és sütnek ropogósra! Várom az indulást. A szívem pedig a torkomba ugrik egy pillanat alatt az adrenalintól, ami volt olyan kedves és eddigi sunnyogásából egyszerre tódul fel bennem.





//rossz számok;
Cody: 0, 5
Hiro: 1, 3
Gill: 2, 9
Vissza az elejére Go down
Christopher Graves
Reveal your secrets
Christopher Graves
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA   VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA - Page 2 Empty2019-06-06, 15:20



Sárkánylovaglás& Chris
Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni. De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!


Mint aki felhőkön jár, körülbelül így lehet engem jellemezni, amilyen lelkesen vetődök a sárkányok felé, mint valami gyerek. Aztán megtorpanok, mikor Gina elkezd karattyolni és én szépen fokozatosan végignézek az állatokon.
- A miénk a Hebridai és a Norvég, ez fix. Azok a tarajok még azt is felkaszabolhatják, aki ismeri a sárkányokat, mi könnyebben észben tartjuk, de ha valaki nincs képben és megcsúszik, az csúnya lehet. Viszem a Hebridait, az nagyobbra nőtt, neked a Norvég kényelmesebb. - szólok Ginának, és végül Lizzy felé fordulok. - Menni fog ez Szupersztár. Vad és a legfürgébb minden sárkányközül és mérges harapása van, szóval vigyázni kell vele, nehogy odakapjon egy csapattárshoz, mert akkor KO. - magyarázom neki, nem a legegyszerűbbet kapta, de a vér nem válik vízzé, Gilly és Lizzy is törtető, erős jellem, ha valaki kezelni tudja ezt az emberevő bestiát, az biztos, hogy Liz. Mielőtt felszállnék a fekete csodára, azelőtt mindenkivel végigpacsizok, Frida még egy bátorító ölelést is kap, nehogy összecsinálja magát itt nekem. Tudom, hogy nincs oda azért, hogy éppen így debütál és mélységesen megértem, amikor a kviddicspályára vittek fel, a futásból meg kihagytak, nekem is voltak ellenérzéseim. De szerencsére mindenen túl vagyunk és nincs más hátra mint.
- Hát szia szépségeeem! - fordulok el olyan lendülettel, hogy az első pillanatban még akárki hihetné, hogy Fridához beszélek, de valójában már meg is indulok a kamasz fekete sárkányomhoz. A szívem a torkomban dobog, a szemem ragyog, mintha topázra cserélték volna és az arcom úgy kipirul, mint valami első bálozó, ahogy először meghajolok, mintha Hipogrifhez lépnék, aztán felkapaszkodok. Finoman elkezdek helyezkedni, keresni azokat a pontokat, ahol egy éles kanyarnál megkapaszkodhatok - szigorúan elkerülve a pengeéles tarajt. Nagyon remélem, hogy mindenki csupa fül volt tegnap és megjegyezték legalább nagyjából, hogy melyik sárkánnyal hogyan kell bánni, mert... Gyönyörűek, misztikusak, és túl értelmesek ahhoz, hogy tényleg idomíthatóak lennének, szóval lesznek itt még problémák.
Annyira azért nem brutális a verseny remélem, hogy azonnal kihajtsanak minket a pályára, szóval kihúzom magam a fekete kvázi-hátasomon és egy gyors összenézést megengedek magamnak Sidney-vel, az ezúttal kispadra szorult CSK-nkkal. Még nekem, a sárkánymániásnak is kell a megerősítés? Hááát, lehet. De ha találkozott a pillantásunk már el is vigyorodok, és nyújtóztatva az ízületeimet felkészülök a nagy hajrára. Dracarys! Khm...

// Rossz számok: 4,7 //






Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni.
De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!
Vissza az elejére Go down
Morticia Maganti
Reveal your secrets
Morticia Maganti
Mardekár VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA   VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA - Page 2 Empty2019-06-06, 09:34


to: the team

Az új versenyszámba nem választottak be, aminek örülök, tudok egy kicsit pihenni. Amúgy sem kedvelem a sárkányokat, nem értek hozzájuk, meg jöttek az újak, itt az idő, hogy bizonyítsanak ők is valamit. Hamar megérkezem a lelátóra, végig akarom nézni a meccset, és remélem, nyer a csapatunk. Hallottam, hogy az oroszok aratnak, és eléggé kényelmetlenül érzem magam, azóta nem tudtam Stanssonnal beszélni erről, de szerencsére még az oroszok sem környékeztek meg újra. Remélem, hogy a meccs végén lehetőség nyílik a beszélgetésre, mert se a felkészüléskor nem akartam a figyelmet elvonni, se most a meccsről. Mikor Sidney leül mellém, sejtettem, hogy erről fogunk tovább beszélni, a múltkor tényleg nem jutottunk el sokáig.
– Nem, azóta semmi. Örülök neki, de azért elég gyanús… azt hittem, már másnap a sarkamban lesznek, hogy válaszoljak vagy kényszerítsenek, de… nem tudom – sóhajtok fel, miközben a pályát nézem. – A verseny végén megpróbálom elkapni az edzőt. Már csak ezért is remélem, hogy nyerünk, két rossz hír egymás után nem lenne jó – húzom egy keserű mosolyra a számat.
– Nem is kérdeztem még… az amerikaiak mit akartak múltkor? – A gálán láttam, hogy velük beszéltek, és nem tűntek túl elégedettnek, csak aztán elfeledkeztem erről. Most jutott eszembe, hogy úgy tűnik, nem állnak a helyzet magaslatán. Remélem így van, és van esélyünk.

/Rossz számok: 0,2/









Vissza az elejére Go down
Daniel G. Paisley
Reveal your secrets
Daniel G. Paisley
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA   VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA - Page 2 Empty2019-06-04, 14:07





Dany & A szurkolás
Nem mondom azért megkönnyebbültem, amikor kiderült, hogy nem nekem kell megülni azokat a dögöket. Valahogy én nem jövök ki úgy az állatokkal, mint Chris, és Gina. A veszélyesekkel pláne nem. Márpedig egy sárkány veszélyes lénynek számít, akár kölyök, akár nem.
Elfoglalom a helyem a nekünk szánt emelvényen. Pontosabban Gilly mellé helyezkedem, és gyengéden megfogom a kezét.
- Te is aggódsz értük? Ez nem lesz veszélytelen mutatvány. - azt már tapintatosan nem teszem hozzá. hogy szerintem Chris és Gina is őrültek kicsit, hogy még lelkesedni is képesek ezért a számért. Engem inkább megijesztenek a sárkányok. Na nem fóbiásan rettegek tőlük, csak szeretnék egészséges távolságot tartani tőlük. Lenyűgözőek ott ahol vannak, egész addig, amíg nem jönnek a közelembe. Szerintem a kölcsönös békén hagyás a legjobb megoldás rám és a bestiákra nézve. Úgy általánosságban.
Azért az arcomról leolvasható, hogy most sokkal inkább feszülten figyelek, és aggódok az aktuálisan versenyző csapattagokért, mint az előző számnál, ahol szurkolnom kellett.
Szeretném biztatni Gillyt, hogy nem kell féltenie Lizzyt és Christ, de mindketten tisztában vagyunk vele, hogy ez durva menet lesz, akármelyik csapat is kerül ki győztesen. Csak imádkozhatunk, hogy a mienk legyen az, és ne essen komoly baja egyik versenyzőnknek se. Hogy Codynak most se legyen semmi dolga. Legalábbis semmi komoly dolga. A tekintetem ösztönösen vándorol el Cody felé, majd vissza az éppen sárkányokra kapaszkodó társaimra odalent a pályán.

//Rossz számok: 0,1//



ϟ Hajrá Csapat! ϟ




"Azt mondják, nem védelmezhetjük örökké a szeretteinket,
szerintem pedig ez hülyeség. Mi másra való a család?"
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Ollivander
Reveal your secrets
Elizabeth Ollivander
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA   VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA - Page 2 Empty2019-06-03, 16:41




Lizzy & a sárkánylovaglás


Ő maga egészen határozottan választott ki négy embert maga mellé, volt egy kis taktikázás az edzővel, de ahogy lesétálnak a pálya szélére, és a kis csapatra, meg a sárkányokra néz, egészen elmosolyodik, és úgy érzi, jól döntött. Este még kapott egy kis fejtágítást a sárkányokból Christől, de nem sokat jegyzett meg, csak azt, hogy melyik miben jó. A lány számára az egész olyan, mintha csak egy kviddics mérkőzés lenne, csak kicsit nagyobb állatok hátán. Amikor Gina magához ragadja a szót, akkor egy kicsit eltöpreng, majd elismerő mosollyal biccent, és végignéz a csapaton.
- Ahogy Gina mondta! Gondoljatok arra, hogy ez olyan,mint a kviddics. Frida, te leszel az őrző, én leszek a fogó, a többiek pedig terelők vagy hajtók, amelyiket szeretnétek. Csak semmi stressz, vigyázzatok magatokra, az a legfontosabb. Itt nem babra megy a játék, de csak lazán. Azt hiszem, megérzik a félelmet.. - néz végig a sárkányokon, enyhe aggodalommal, majd ugyanolyan könnyedséggel, mint ahogy eddig beszélt, ránéz a csapatra, ismét.
- Nyeregbe, és mutassuk meg, hogy játszanak az angolok! Csak lazán, ez csak kviddics - csak másképp. Aki az első gólt vagy gólpasszt adja, az este a vendégem! - dob be egy sármos kacsintást, aztán, ha megvolt a pacsi, meg a lelkesítés, akkor az edzőre néz, egy kissé komolyabb arccal, aztán a sárkányhoz megy, amelyiket neki osztották. Chrishez azért még odasúg.
- Mondd el még egyszer, mit tud, és mit ne csináljak vele? - egészen halkan beszél a fiúhoz, és amint megvan az a néhány info, köszönti a sárkányt, majd egy laza mozdulattal száll fel a hátára, helyezkedik el a nyeregben, mintha csak egy seprű lenne, és finoman, lábaival és testével is igyekszik irányítani a kis lényt, ha lehet, téve egy próba kört, ha nem, akkor vár a kürtre és a játék indulására.

//Rossz számok: 0,1.//




Vissza az elejére Go down
Gina Accipiter
Reveal your secrets
Gina Accipiter
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA   VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA - Page 2 Empty2019-06-03, 15:34






Gina & A Sárkánypoló

Meglehet kicsit őrültnek nézek egyesek. Talán az is vagyok. Mégis izgatottan várom ezt a versenyszámot. Megülni egy sárkányt (még ha egy kamasz sárkány is) nem mindennapi kihívás. Ezt élvezni fogom. De nem lesz egyszerű. Hiába a sok minden amit olvastam róluk, az élet gyakorta egészen más. Nem lehet alábecsülni ezeket a bestiákat. Különösebben az agresszívabb, makacsabb fajtákat. Bár lett volna időnk megismerkedni velük a verseny előtt. Bár megülhettem volna legalább egyszer próbaként a sajátomat. Akkor kicsit könnyebb lenne. De így is érdekes lesz.
Nem nézek az eredményjelzők felé. A saját versenyünket kell megnyernünk. Utána agyalhatunk a többin. Igazítok még egy keveset a szokásos bőr alkarvédőimen, és Chris mellé lépek, ahogy végigtekintek a választható sárkányokon.
- Na, izgulsz már Nagyfiú? Ez a mi versenyszámunk lesz.- bököm oldalba kissé játékosan, de az arcomon mégis egyfajta komoly elszántság, és izgalom keveréke honol. Sokat beszélgetünk sárkányfajtákról, és lehetséges taktikákról Chris-szel az elmúlt napokban. Engem teljesen fellelkesít a feladat, és őt is, de a csapat többi tagja azért nincs elragadtatva. Végül arra jutottunk, hogy megvárjuk a sorsolást, milyen sárkányokat kapunk, és aztán taktikázunk.
- Lehetett volna nagyobb szerencsénk is a sorsolással. De így sem rossz. Javaslom adjuk az Ukránt Fridának, blokkolni védekezni jó lesz. Lizzynek a Peruit, hátha szerez pár gyors gólt. És hármunké marad a három agresszív barátunk. Akarod a Hebridait vagy enyém lehet? - teszem fel a kérdést teljes komolysággal. Igazából majdnem mindegy hogy Hebridai, Norvég, vagy Svéd. Mind agresszív, nehezen kezelhető fajta. Akármelyikre is küld fel végül Chris keményen kell majd fognunk, ha nem akarunk nagyobb bajt, és több munkát a kelleténél Codynak.
Amikor az edző felsegít a sárkányomra, akkor csak egy magabiztos biccentést kap köszönetképp. Az edző nem az az érzelgős beszédes fajta, és ez esetben én sem. Így is értjük egymást. Tudom mit vár el tőlem, és a csapat is, és eszerint kell teljesítenem. Az arcomon pedig látszik, hogy mennyire koncentrálok a feladatra.
Azért amikor átnézek Fridára, mégis sikerül neki odakiáltanom némi biztatást.
- Frida, csak nyugodtan, és határozottan! Kettőtök közül TE vagy a főnök. Ügyes leszel! Bízok benned! - mondanám, hogy ha te megnyugszol, akkor ő is meg fog, de a sárkányokra nem épp azok a szabályok érvényesek, mint mondjuk a lovakra. És nem tudom mennyiben segítenek a szavaim megnyugtatni, de tovább nem is nagyon foglalkozhatom vele, mert amint az amcsik is felültek a sárkányaikra, úgy kezdődik a meccs...

//Rossz számok 1,10 mert Gina a végletek embere Very Happy //


♫ Zene ♫



"Nem akarom feledni a fájdalmat.
Az tesz azzá, aki vagyok."
Vissza az elejére Go down
Sidney Smallwood
Reveal your secrets
Sidney Smallwood
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA   VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA - Page 2 Empty2019-06-03, 11:39



A verseny & Sidney



Nem is igazán kérdés, hogy miután azért sok sikert kívántam a csapat ezúttal pályára lépő tagjainak Morticia mellett foglalok szépen helyet a külön számunkra kijelölt lelátón. Nem fogok elkóricálni, legalábbis ez az elsődleges terv, hiszen én is zokon venném, ha lelépnének mások, amikor fontos meccsről van szó, hiszen itt már folyamatos a kiesés. Ha elszúrják nekünk annyi és igazán pocsék dolog lenne látni az amcsik fejét, amikor elégtétellel vigyorognak, hogy na lám nem álltunk velük össze és mégis győztek. Vetek azért egy igen szúrós pillantást az amerikai edzőre, akármennyire is jó kiállású pasas, de azért ez az alku dolog baromira nem tetszett nekem. Szóval Morticia mellé dobom le magamat és hát legutóbb nem igen jutottunk a beszélgetés végére, mivel én hamar leléptem a gáláról, de most pótolhatjuk.
- Szóval beszéltél azóta velük? - nem tudom végül mire jutott az oroszok kapcsán, netán szólt-e az edzőnek. Elég necces pálya, főleg hogy ők természetesen ezúttal is taroltak és tuti nem vesznek jó néven egy szimpla nemet, de nem hiszem, hogy Morticia be akarna állni közéjük. Lehet, hogy eléggé magának való és kemény csaj, de épp e miatt nem az az áskálódó fajta, annak ellenére hogy Mardekáros nem egy kígyó típus, aki arra hajlik amerre a szél fúj.

//A két rossz szám: 5 és 6//


©
Vissza az elejére Go down
Fryderyka Herbs
Reveal your secrets
Fryderyka Herbs
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA   VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA - Page 2 Empty2019-06-02, 19:38




Sárkány



Az, hogy izgulok nem kifejezés. Ez nem az én sportom, hacsak azt vesszük figyelembe, holy a tanerő jóindulatából nem buktam meg legendás lények gondozásából. Igazság szerint akkor, hogyha elméletben nem számolhattam volna be a tudásomról biztosan meghúznak. Mert az állatok és én nagyon nem vagyunk egy hullámhosszon. A legtöbb testközeli találkozásból az lett, hogy vagy én kötöttem ki a gyengélkedőn, vagy szegény párának kellett gyógyítói ellátás. Na már most, ha figyelembe vesszük, hogy sárkányokról van szó, könnyedén elképzelhető, hogy mit gondolok, ki lesz az, akit Codynak kezelnie kell. Nem is a pikkelyes porontyot, akinek a nyergébe pattanok.
Annak örülök, hogy Chris is együtt szerepel velem a számban és Hiro is. Mindkettejüket aránylag jó arcnak tartom a csapatból, s egyikük sem nézett ki úgy, mint akinek fingja nincs az egészről. Majd ellesek tőlük valami praktikát, vagy nem tudom. Egyelőre azzal nyugtatom magam, hogy próbálom elképzelni, hogy ezek csak seprűk, s nem mások. Mert repüléstanból kifejezetten jó vagyok, ergo inkább azt erősítem magamban, amit tudok, nem azt, amitől rettegek.
Nem nagyon van időm azzal foglalkozni, hogy melyik csapat hogy szerepel velünk párhuzamosan. Az alkalmi hátasra várva - vagyis arra, hogy az edző lekísérjen minket - leginkább magam megnyugtatásával és felspanolásáűval egyszerre vagyok elfoglalva. Az állatot - hacsak nem muszáj - nem magam választom ki a csapatnak szánt egyedek közül, hanem ha lehetőségem van rá, akkor hagyom, hogy vagy az edző válasszon egyet, amelyik szerinte nekem való, vagy sodródom az árral és arra ülök fel, amelyikre a társaim nem. Amolyan kizárásos alapon.
Az biztos, hogy én nem leszek ebben a feladatban irányító. A többiekkel már közöltem a versenyszám előtt, hogy mihez nem értek, s miben számíthatnak rám, szóval remélhetőleg nem fogja egyiküket sem meglepni. A legjobb tudásom szerint igyekszem kivenni a részemet abból, ami előttünk áll. Lesz, ami lesz, nem okozhatok csalódást. Másodszor biztos megnyílna alattam a föld és elsüllyednék, hogyha mégis úgy volna.

Számok: 4 és 7
Időpont, amikor nyaralás miatt 90%, hogy nem leszek: Augusztus utolsó 2 hete (nem a teljes 2 hét, de inkább többet mondjak, mint kevesebbet : D)
beauty code from



|| kiss me hard before you go ||
~ summertime sadness ~

Vissza az elejére Go down
Thomas Stewart
Reveal your secrets
Thomas Stewart
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA   VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA - Page 2 Empty2019-06-02, 12:02




Elég ideges vagyok a jelenleg előttünk álló versenyszám miatt, noha – mint időközben kiderült – nem én ülök a nyeregbe. Chris és Gina elvileg igazán jók elméleti szinten a bestiákból, az amerikai srác még foglalkozott is velük, Gináról ebből a szempontból már nem igazán tudok nyilatkozni. Persze nem hiszem, hogy bármelyiküknek is sok közük lett volna a sárkányokhoz ilyen korban, mert – ahogy nemrég láttam – még a VMS bizottsága is igazán különös óvintézkedéseket hozott annak érdekében, hogy a szörnyetegek még véletlenül se okozhassanak galibát sehol. Nyilván meg fog még gyűlni velük a gondjuk, de itt és most jobban aggaszt a fegyverkező házimanók problémája. Vajon mire készülnek? Tény és való, hogy a mágiájuknak köszönhetően nem lennének túl könnyű ellenfelek a mágusok számára, az évszázadok óta tartó szolgasors pedig csak még inkább eltökéltséget szülhetett bennük.
Mindenesetre – a manók problémáját átmenetileg félretéve – fél szemmel a mágikus kivetítőket vizslatom, melyeken fel vannak tüntetve az eddigi eredmények és a jelenleg még folyamatban lévő versenyek állásai. Szinte már meg se lep, hogy az orosz csapat csak pár percig volt a pályán, míg vannak, akik már egy órája játszanak és még mindig hiányzik legalább egy gól a győzelemhez. Legalábbis, ha jól értelmeztem a szabályokat, akkor az nyer, aki minél hamarabb megszerzi a három gólt. Nagyon remélem, hogy nekünk nem kell itt töltenünk a fél napot, hiszen jó lenne, minél hamarabb visszaérni a szállásunkra, mivel még két levelet el kell küldenem a Roxfortba. Egyet írtam a húgomnak, mintegy megnyugtatásul, hogy jól vagyok és egyet Joyce-nak, aki az edzéseink után mintegy félvállról odavetette nekem, hogy jó lenne, ha hallana a teljesítményem felől és meg ne próbáljam szégyenbe hozni, ha már ennyit kínlódott velem. Szerencsére, sikeresen vettem az első feladatot, így talán nem fogja kitekerni a nyakam, ha visszatérek. Habár, az igazat megvallva, néha fogalmam sincs arról, mit gondol komolyan és mit nem. Elvégre, amikor ezt mondta, egy deka mosoly se jelent meg az ajkain, de kétlem, hogy megtenné.
Elfoglalom hát a helyem a nekünk szánt emelvényen, ahonnan tökéletes kilátásunk nyílik a pályára és figyelem, ahogy az edző a sárkányok hátára segíti a többieket. Kétségem sincs afelől, hogy nehéz lesz megmaradni rajtuk, hiszen már most nagyon nyugtalanok, amint megérezték, hogy ül valaki a hátukon. Az egyik meg is próbálja lerázni a neki szánt versenyzőt, de az erős kapaszkodásnak és a gyors reflexnek hála nem lesz nagyobb baj, nem kell ismét visszakínlódnia magát. Idefele jövet láttam egy versenyt, ott elég durva jelenetek voltak, a sárkányok egymást is támadták, miközben a versenyzők megpróbáltak csak a feladatukra koncentrálni. Hát, nem irigylem sem őket, sem a mieinket. Nehéz percek elé nézünk…

(Két számom a 7 és a 9)


Vissza az elejére Go down
Armand Stansson
Reveal your secrets
Armand Stansson
Tanár VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA   VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA - Page 2 Empty2019-06-01, 16:51




Szemtől szemben

 
 


A gála után már egyértelművé vált a végső ágrajz, ami esetében Stanssonnak most megnyugtatásra ad okot, lévén az Egyesült Államok nem túl acélos a sárkánypóló tekintetében, az angolok legalább érdemben tanultak róluk, és a Graves gyerek egészen ügyes a bestiákkal. Stansson Lizzyvel egyeztetve végül Fryderykát is nevezte, mert bár nem túl sok tapasztalata van a bestiákkal, viszont kiváló seprűlovas, és a levegőben számíthat a lélekjelenlét. Ahogyan Christopher sejtette, nem kifejlett sárkányokkal, hanem kamaszok hátán kell majd gólokat szerezni a lovaspólóban használt bottal. Egy golflabdánál picivel nagyobb gömböt passzolgatnak, hogy gól legyen belőle. A sárkányok miatt nem érheti senki lába a földet, de a talaj közelében kell cikázniuk, különben nem érnék el a bottal a labdát. A sárkányok pedig mindenkit rúgnak, harapnak, aki a közelben jön, akár saját csapattársat is, úgyhogy nagyon kell vigyázni. Stansson lekíséri a csapatot, és segít felszállni a nyergekbe. A többi csapattag most a lelátó előtt egy saját elkerített pult mögött foglalhat helyet, nem nagyon tudnak becsatlakozni, de aki akar, átmehet más pályákra nézelődni, hiszen folyamatosan jönnek az eredmények. Azt már tudni lehet, hogy az oroszok villámgyorsan nyertek, hiszen itt csak az a cél, hogy mielőbb három gólt lőjj a másik csapat hálójába, és hát felmosták a svájciakkal a padlót. Ők tehát már mindenképpen bent vannak a legjobb nyolcban. A négy sárkány, amire Chriséknek fel kell ülni, méreteiben azonos, de egyértelműen mindegyik máshonnan származik, tehát nem mindegy, hogy ki milyet választ, de talán Chrisnek van hozzá szeme, hogy ezeket eldöntse. Az amerikaiakon látszik, hogy nagyon idegesek, talán elszámították magukat, mert azt hitték, hogy az angolok belemennek az alkuba. Lehet, hogy valahogy bosszút állnak?

//Határidő június 8, viszont itt a nyári infó: nem elvárható, hogy a játék miatt mindenki elérhető legyen nyáron, ezért kérem lehetőség szerint jó előre bejelenteni, hogy ha valaki elutazik, nyaral, mert akkor vagy kihagyjuk az adott versenyszámból, vagy ha többen sem lesznek, akkor lényegesen hosszabb köröket is be tudunk iktatni. És fontos, minden kör végén kérek mindenkitől 2 rossz számot 1-10ig, aztán dobjatok a kockadobások fórumában egy 10 oldalú kockával. Ez nem csak a csapattagokra vonatkozik, hanem azokra is, akik a pult mögött vannak. ismétlem minden körben mindenki.//



[/color]



Vissza az elejére Go down
Armand Stansson
Reveal your secrets
Armand Stansson
Tanár VMS

TémanyitásTárgy: VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA   VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA - Page 2 Empty2019-06-01, 16:50


***



Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA   VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA - Page 2 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» VMS - Írország vs. Anglia, 1. csoportmeccs
» VMS - Norvégia vs. Anglia, 2. csoportmeccs
» Negyeddöntők - Anglia vs. Oroszország
» VMS Elődöntő, Anglia vs. Franciaország
» VMS Döntő -Anglia vs. Dél-Afrika (most már tényleg)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázsvilág :: Közel s távol :: Varázslók Mágikus Sportja-
Ugrás: