ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 19:41-kor
Adrien Meyers


2024-05-06, 20:28
Seraphine McCaine


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


2024-05-06, 12:07
Gemma Carlyle


2024-05-06, 11:09
Abigail Smallwood


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


2024-05-03, 15:24
Daphne Jennings


A hónap posztolói
Vladimir Mantov
Justice & Ashton -> Justice & Mattie - Page 2 I_vote_lcapJustice & Ashton -> Justice & Mattie - Page 2 I_voting_barJustice & Ashton -> Justice & Mattie - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Justice & Ashton -> Justice & Mattie - Page 2 I_vote_lcapJustice & Ashton -> Justice & Mattie - Page 2 I_voting_barJustice & Ashton -> Justice & Mattie - Page 2 I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Justice & Ashton -> Justice & Mattie - Page 2 I_vote_lcapJustice & Ashton -> Justice & Mattie - Page 2 I_voting_barJustice & Ashton -> Justice & Mattie - Page 2 I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Justice & Ashton -> Justice & Mattie - Page 2 I_vote_lcapJustice & Ashton -> Justice & Mattie - Page 2 I_voting_barJustice & Ashton -> Justice & Mattie - Page 2 I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Justice & Ashton -> Justice & Mattie - Page 2 I_vote_lcapJustice & Ashton -> Justice & Mattie - Page 2 I_voting_barJustice & Ashton -> Justice & Mattie - Page 2 I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Justice & Ashton -> Justice & Mattie - Page 2 I_vote_lcapJustice & Ashton -> Justice & Mattie - Page 2 I_voting_barJustice & Ashton -> Justice & Mattie - Page 2 I_vote_rcap 
Gemma Carlyle
Justice & Ashton -> Justice & Mattie - Page 2 I_vote_lcapJustice & Ashton -> Justice & Mattie - Page 2 I_voting_barJustice & Ashton -> Justice & Mattie - Page 2 I_vote_rcap 
Alison Fawley
Justice & Ashton -> Justice & Mattie - Page 2 I_vote_lcapJustice & Ashton -> Justice & Mattie - Page 2 I_voting_barJustice & Ashton -> Justice & Mattie - Page 2 I_vote_rcap 
Daphne Jennings
Justice & Ashton -> Justice & Mattie - Page 2 I_vote_lcapJustice & Ashton -> Justice & Mattie - Page 2 I_voting_barJustice & Ashton -> Justice & Mattie - Page 2 I_vote_rcap 
Adrien Meyers
Justice & Ashton -> Justice & Mattie - Page 2 I_vote_lcapJustice & Ashton -> Justice & Mattie - Page 2 I_voting_barJustice & Ashton -> Justice & Mattie - Page 2 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70713 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 66 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 66 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Justice & Ashton -> Justice & Mattie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Ashton P. Blake
Reveal your secrets
Ashton P. Blake
Griffendél

TémanyitásTárgy: Justice & Ashton -> Justice & Mattie   Justice & Ashton -> Justice & Mattie - Page 2 Empty2014-12-01, 14:02


First topic message reminder :

Justice & Ashton
I will always choose you
[You must be registered and logged in to see this image.]

Úgy beszéltük meg Justice-szal, hogy a nagyterem előtti ajtónál találkozunk, innen megyünk majd befelé. Jack úgy tűnik jól választott a zenét illetően, mert bár van a hangzásában karácsonyi taktus, mégis ez a rockos beütés tényleg fülbemászó. Az elmúlt hetekben többször összepróbáltuk a Hollóhátas lányokkal, hogyan is fog kinézni a dolog, és talán most már elfogadhatom, a tanáraink tudtak valamit, amikor minket választottak. Az elején voltak kételyeim főleg magammal kapcsolatban, pedig ha csak egy kicsit megerőltetem a fantáziámat, lám meg van az eredménye, és egészen szét dolgot tudok összehozni. Az nagy előny volt, hogy csapatban dolgoztunk, képesek voltunk inspirálni a többieket. Justice kérdése is a legjobbkor jött, egy jó ideje nem hívtam el senkit, Evangline pedig mint kiderült, eleve párral jön, még ha csupán a jóbarátja is a lovag, de legalább nem estem azzal pofára, hogy ha elhívom, mit mond. Az egész dologban nem vagyok már jó egy ideje, így nem is nagyon kellett gondolkoznom, amikor a hollóhátas lány betámadott. Végülis amúgy is eljövök, akkor legalább ne tapadjon rám a sok kicsi, legalábbis ne kelljen konfrontációba keverednem a többi sráccal, hogy a csajszik miatt mindenkinek rossz hangulata lesz, Justice jelenléte hátha mindenkit elriaszt. Legalább szinte mindenkit. Nem nagyon volt kedvem a dísztalárhoz, ezért mugli öltönyt vettem, fekete színből, hófehér inggel, a nyakkendőm is sötét. Egyenlőre megúsztam azt, hogy mások odajőjjenek hozzám, Astridnak köszöntem, amikor összenéztünk. Párok mennek el mellettem, időnként bólintok. Fura módon nő bennem a várakozás, a több hetes készülődés után nagyon kiváncsi vagyok, hogyan is fog sikerülni az este.




[You must be registered and logged in to see this image.]
I am
the complicate
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Ashton P. Blake
Reveal your secrets
Ashton P. Blake
Griffendél

TémanyitásTárgy: Justice & Ashton -> Justice & Mattie   Justice & Ashton -> Justice & Mattie - Page 2 Empty2014-12-01, 14:02


Justice & Ashton
I will always choose you
[You must be registered and logged in to see this image.]

Úgy beszéltük meg Justice-szal, hogy a nagyterem előtti ajtónál találkozunk, innen megyünk majd befelé. Jack úgy tűnik jól választott a zenét illetően, mert bár van a hangzásában karácsonyi taktus, mégis ez a rockos beütés tényleg fülbemászó. Az elmúlt hetekben többször összepróbáltuk a Hollóhátas lányokkal, hogyan is fog kinézni a dolog, és talán most már elfogadhatom, a tanáraink tudtak valamit, amikor minket választottak. Az elején voltak kételyeim főleg magammal kapcsolatban, pedig ha csak egy kicsit megerőltetem a fantáziámat, lám meg van az eredménye, és egészen szét dolgot tudok összehozni. Az nagy előny volt, hogy csapatban dolgoztunk, képesek voltunk inspirálni a többieket. Justice kérdése is a legjobbkor jött, egy jó ideje nem hívtam el senkit, Evangline pedig mint kiderült, eleve párral jön, még ha csupán a jóbarátja is a lovag, de legalább nem estem azzal pofára, hogy ha elhívom, mit mond. Az egész dologban nem vagyok már jó egy ideje, így nem is nagyon kellett gondolkoznom, amikor a hollóhátas lány betámadott. Végülis amúgy is eljövök, akkor legalább ne tapadjon rám a sok kicsi, legalábbis ne kelljen konfrontációba keverednem a többi sráccal, hogy a csajszik miatt mindenkinek rossz hangulata lesz, Justice jelenléte hátha mindenkit elriaszt. Legalább szinte mindenkit. Nem nagyon volt kedvem a dísztalárhoz, ezért mugli öltönyt vettem, fekete színből, hófehér inggel, a nyakkendőm is sötét. Egyenlőre megúsztam azt, hogy mások odajőjjenek hozzám, Astridnak köszöntem, amikor összenéztünk. Párok mennek el mellettem, időnként bólintok. Fura módon nő bennem a várakozás, a több hetes készülődés után nagyon kiváncsi vagyok, hogyan is fog sikerülni az este.




[You must be registered and logged in to see this image.]
I am
the complicate
Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Justice & Mattie
» Camrise & Justice
» Ice & Mattie
» Mattie & Maddie
» Justice & Jim

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Karácsonyi bál :: Karácsonyi bál 2014.-
Ugrás: