ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
2024-05-06, 22:04
Seraphine McCaine


2024-05-06, 20:28
Seraphine McCaine


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


2024-05-06, 12:07
Gemma Carlyle


2024-05-06, 11:09
Abigail Smallwood


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


2024-05-03, 15:24
Daphne Jennings


A hónap posztolói
Kalandmester
Camrise & Justice I_vote_lcapCamrise & Justice I_voting_barCamrise & Justice I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Camrise & Justice I_vote_lcapCamrise & Justice I_voting_barCamrise & Justice I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Camrise & Justice I_vote_lcapCamrise & Justice I_voting_barCamrise & Justice I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Camrise & Justice I_vote_lcapCamrise & Justice I_voting_barCamrise & Justice I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Camrise & Justice I_vote_lcapCamrise & Justice I_voting_barCamrise & Justice I_vote_rcap 
Alison Fawley
Camrise & Justice I_vote_lcapCamrise & Justice I_voting_barCamrise & Justice I_vote_rcap 
Daphne Jennings
Camrise & Justice I_vote_lcapCamrise & Justice I_voting_barCamrise & Justice I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Camrise & Justice I_vote_lcapCamrise & Justice I_voting_barCamrise & Justice I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Camrise & Justice I_vote_lcapCamrise & Justice I_voting_barCamrise & Justice I_vote_rcap 
Sheree Parks
Camrise & Justice I_vote_lcapCamrise & Justice I_voting_barCamrise & Justice I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70712 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 26 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 24 vendég :: 1 Bot

Amara Hope Wilson, Ashton P. Blake


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Camrise & Justice

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Camrise & Justice   Camrise & Justice Empty2015-01-24, 13:48




Justice & Camrise

[You must be registered and logged in to see this image.]


Lassan mindkettőnknek indulnia kell. Én a szobámba megyek, ő meg vissza Ashtonhoz vagy Mattiehez. Hát igazából hozzá Mattiet tudnám elképzelni. Semmi bajom sincs Ashtonnal, de ő olyan megszokott és sablonos ember. Majdnem minden 10. férfi olyan, mint ő… de Mattie más, változékony és érdekes. Legalábbis ezt vettem ki a szavaiból. Jól esett ez a kincs puncs… vagyis már valami más nevet kéne neki adni. Nem baj ne ezen gondolkodjak. Figyelek Icera és hallgatom. Szavaiban igazság van. Mostanában, mintha kifordultam volna magamból. Ideje észhez térenm, és igaza van… nem kell pasi, csak egy-kettő szórakozni. Már így is elegem van belőlük és, ami mostnában Evanne és velem történt, azután nem is kell más srác, akivel játszanék. Meg kell neki mondanom… hisz nem akarom, hogy bármi rosszat gondoljon.
- Igazad van… nem tudom mi van velem mostanában. Mintha teljesen kifordultam volna magamból… ráncba kapom magam. A végén még rossz dolgokat pletykálnak… - Igen így is lesz. Nem fognak semminek titulálni. Ice-ot meg nem akarom elveszteni, hisz nagyon szeretem. A barátságunk már nagyon régi. Aztán folytatta… kioktat. Sok ellenség? Ő az első… Ice megint félre érti a szavaimat… de nincs mit tenni, ezt is elmagyarázom neki világosan. De ebben is igaza van. De kicsit túloz és nem a fél suliról van szó. Maximum 10, ha ellenfélnek tekintenek és nagyon sokan vagyunk… Ugyan olyan híres és népszerű maradok. Ezen semmi sem tud változtatni. Aztán jött a ruha a szóba. Tudom, hogy tökéletes lett. Az enyém is az. Mindenki tudja, hogy mi vagyunk itt ma este a legjobb csajok, aki nem így gobdolja, annak nincs ízlése. Mindenki megbámul minket és mi ezt szeretjük. Szeretünk mindketten a középpontban lenni. Mindig is ott vagyunk és ott is a helyünk.
- Örülök, ha tetszik. Tényleg nagyon dögös vagy! - Mosolyodom él és amikor végig néz magán én is eht teszem. Tökéletesen fest, mint mindig. Igen, mi mindig tökéletesen nézünk ki. Aztán megköszöni a piát és elköszön. Kapok egy puszit és egy ölelést is. Viszonzom mindkettőt és én is elköszönök tőle… Jó volt bele egy kicsit beszélni. Távozása előtt mégegyszer figyelmeztet, hogy okosan… tudom és mosolygok rá.
- Szia majd később találkozunk. Te neked meg kitartást. Hamarosan nem fog unatkozni úgy érzem…- Köszöntem el és jót kívántam neki. Biztos vagyok benne, hogy nem csak Ashton fogja kereseni, legalábbis a szemeivel, nem csak őt. Ice nagyon ügyesen csinál mindent… eszes, furfangos és még gyönyörű is… Veszélyes kombináció, de neki nagyon is jó. Aztán én szerintem lelépek a bálról… semmi kedvem maradni… lerázom a tánc felkéréseket és indulok is lassan, Még mindig semmi botrány vagy veszekedés nem volt… így nem érdemes maradni. Igaz még korán van visszamenni, de nem maradok. Ice elment és értelmes társaság nem akad. Táncolni meg végképp nincs kedvem. Most az egyszer antiszociális leszek. Vissza sétálok a szobámba és ruha vázlatot készitek vagy olvasok… még majd eldöntöm!

/Én is köszönöm szépen és a tanácsot megfogadom!/
Vissza az elejére Go down
Justice Simmons
Reveal your secrets
Justice Simmons
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Camrise & Justice   Camrise & Justice Empty2015-01-23, 16:04




Camrise & Justice

[You must be registered and logged in to see this image.]


Legalább már van egy kis plusz italunk ez is valami, ami nem unalmas és nem puncs, azt hiszem ennél sokkal többre nem is vágyhatok nagy hirtelen. A kis szösszeneteket hallgatom csendben, addig legalább kortyolgatok egy kicsit. Ez most határozottan jól esik, aztán majd úgyis visszatérek Ashtonhoz, a végén még nem tud mit kezdeni magával nagy magányában, netán megrohamozzák mindenféle nőszemélyek, aztán elmenekül nekem a bálról, vagy ki tudja. Azért még mindig nem tudja tökéletesen profin megoldani ezeket a nehéz helyzeteket.
- Túlságosan könnyen megközelíthető vagy Camy, ezért esnek túlzásba veled szemben a pasik. Sokkal jobban vissza kellene fognod magad és akkor nem lenne ebből semmi gond sem, de így... Nem az a lényeg, hogy te agyalj rajtuk, hanem, hogy ők rajtad és te ne is foglalkozz velük. Minek egyáltalán bármelyik is? - a pasik hülyék és nem valók túl sokra, maximum arra, hogy néha az ember egy kicsit eljátszadozzon velük, de csak ennyi és semmi több. Camy néha... komolyan úgy érzem, mintha az utóbbi időben átment volna kapcsolatfüggőbe, és annak semmi értelme, hogy végül az iskola ribancának kiáltsák ki, mert akkor nekem is át kell gondolnom, hogy akarok-e igazán barátkozni vele és ebben az esetben egyáltalán nem leszek benne biztos. Remélem, hogy visszavesz kicsit és ez csak valamiféle időszakos szeszély nála, akkor esetleg el tudom nézni.
- Téged akart megpofozni? Drágám tudod hogy nem az a megoldás, hogy másokat fordítsd magad ellen. Mindig csak maximum néhány utálhatnak, amikor még be tudod magyarázni, hogy ez csak szimpla féltékenység, de ezen felül már... sok. Nem az a cél, hogy elvágd magad a fél sulinál. - mosolyogva rázom meg a fejemet. Nem ez a jó taktika, nem hívjuk fel a figyelmet ennyire magunkra és főleg nem negatív mértékben, mert az a világon a legnagyobb butaság, szóval egy kicsit lehet, hogy jobb, ha okosan taktikázik. Az a cél, hogy ugyanúgy népszerűek maradjunk minden körülmények között és ezen ne essen csorba, de ha túlságosan negatív fényben tünteti fel magát, akkor az nekem sem túl hasznos.
- A ruhám tökéletes, de ezzel te is tisztában vagy és természetesen mindenki más is. - mosolyodom el finoman, ahogy végignézek magamon, sőt természetesen még Ashton is így volt ezzel, e felől cseppnyi kétségem sincs. Nem az a típus vagyok, akit nem néznek meg maguknak az emberek és naná, hogy minden esetben élvezem is ezt. - Az ital pedig fantasztikus volt, de lassan visszatérek Ashtonhoz, a végén még halálosan elunja magát, aztán csak okosan! - még kap egy puszit és egy futó ölelést is, csak aztán távozom, hogy megkeressem a partneremet, akivel érkeztem. Persze úgy se tudom megállni, hogy ne keressem meg Mattiet is a tekintetemmel közben, de épp csak egy kicsit futólag.

//Köszönöm szépe a játékot Camy! Picit szerintem máskor azért írj rövidebb kismonológokat, de amúgy jó volt! Very Happy //
♪ Without you ♪ ϟ Ruci



[You must be registered and logged in to see this image.]
Can you change me?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Camrise & Justice   Camrise & Justice Empty2015-01-20, 21:29




Justice & Camrise

[You must be registered and logged in to see this image.]


Az egész bál szívás. Egyetlen egy játékszerem sincs itt. Senki használható és még senki sem hívott el ide, de mindenki velem táncolni. Nem meglepetés, hisz ma különösen dögösek voltunk Ice-al.  Persze azért egy-két veszekedés volt miattam. Szokásos báli eset. Beléptem a terembe és tíz srác egyből otthagyta aktuális partnerét. Nem meglepő… de ez csak ezgézséges önbizalaom. Persze önbizalomból sose volt hiány. Az estémet Ice tette jobbá, ha nem jött volna, akkor leléptem volna, de itt van és beszélünk. Azok az apró kis szúros szemek körülöttünk, annyira aranyosak, hogy azt hiszik felvetehetik velünk a versenyt… Hát igen Ashtonra páncél kéne és egy müködő időgéppel nyugodtan visszamehetne a lovagok korába… Eléggé unalmas és nyomaszto a. társasága, de szerencsémre ritkán találkozom vele. Evanak játsza a szerelmes lovagot? Ice ezen csak röhög… nem csodálom, mondjuk úgy, hogy kissé szánalmas dolog. Tényleg ideje lenne megtanítani neki, hogy lovagok nem léteznek! Kelljen fel az álmából, amiben él. Szerelem? Ugyan már kérlek! Mindenki tudja, hogy olyan nem létezik… de Ice ezzel tisztában van! Egyikünknek sincs szüksége egy komoly kapcsolatara… felesleges megállapodni egynél, amikor további 100 csábitó lehetőség van. Fiatalok és a pia? Szerintem tökre passzol! Nem kell ennyire félteni őket, sose érezhetik jól magukat! Kéne rendezni egy egyetemista partyt, ahol lesz valami sokkal jobb! De a becsempészésem király volt! Istennő? Tudom mosolyodok el.
- Egye fene elmondok egy-két dolgot, de akkor jól figyelj! Kit néztem ki? Jesse-t? Mondjuk úgy, hogy egy tizes skálán egy erős nyolcas. Játszadozni jó lenne vele és szeretnék is, de sok az edzése, sajnos sok lehetőség nincs a találkozásra, és az annyira nem jó, de semmiképp nem mondok neki nemet! Élvezetes pillanataink lennének. De sajnos mostanában rengeteg kviddicses srác próbálkozik. Választék bőven van! Nem is meséltem, hisz volt egy kis veszekedés miattam. Az egyik srác keze elkezdett csúszkálni lefele a hátamon. A tánc vége egy pofon volt! Tapizos nyomulos gyerekek felhúznak! - Lám megint megindult a szám. Na most már nem hagyhatom abba a mondandomat! Ice-ot ez annyira felcsigázza majd, hogy hallani akar mindent. Számomra vicces jelenet volt. A következő tánc közben láttam, ahogy a srác barátnője, vagy nem tudok kije ordibál hisztizik és én csak hangosan nevettem? A srác arcán lüktetett a tenyerem nyoma. Mostantól biztos, hogy elkerül. Az aktuális táncpartnerem akkor, meg oly szinten nyomult, higy faképnél hagytam. Aztán jött egy részeg is… tökéletes volt… minden nyomi megtalált. De a piát tőle nyultam le. Egy kis üvegbe volt a zsebébe. Mivel részeg volt, neki nem kellett. Hát nem mehetett potyára. Aztán még tucatnyi unalmas tánc következett. Bénábbnál bénább próbálkozások, bókok, ranid felkérések és hasonlók. Valakitől még virágcsokrot is kaptam. Vicces volt… de szerintem egyedül én kaptam ma virágot… erről egyből Ashton jutott eszembe. Természetesen a virág sorsa az volt, hogy. a szemetesben rohadjon meg. Nem kell nekem senkitől virág főleg Bailey után. Azt a virágcsokrot lekellett volna nyomnom a torkán. Ott hagyott faképnél. Még elnyeri a bűntetést, de most először Icenak kell beszámolnom!
- Aztán a srác barátnője megakart pofozni, de a srác lebeszélte róla, és ő kapta meg! Nem is értem miért engem akart megpofozni?! Rosszul járt volna. Aztán jöttek a tánc felkérések és táncoltam. Még egy részeg srác is volt és tőle szereztem a piát. Elég ügyes vagyok! Meg még nem is meséltem, de nem. fogsz meglepődni. Ezen az estén tizenhatan hívtak el randizni. Voltak béna bókok és nyomulások… de már megszoktam. Következő alkalommal, ha zsákba jönnék, akkor is többen táncolnának velem, mint egyes lányokkal! De láttam még undoritó szerelmes párokat… az egyikhez oda mentem és kioktattam a csajt. Szerelem nem létezik, és mondtam neki, hogy remélem csak játszadozik a sráccal. Mondanok. se kell a srácnak nem tetszett. Én meg csak nevettem. Na jó ma este mégis volt egy-két veszekedésben részem… - Igen megint lenyomtam egy monólogot! De ez még nem. minden, még van mit elmesélnem neki… sose fogjuk befejezni, szóval gyorsan lefogok neki darálni mindent, amit meg kell beszélnünk! Ám megpillantottam a párt, amelyikről meséltem… Hát momdanom se kell, hogy szánalmasak. A csaj nem fogadta meg a tanácsom pedig ma kivételesen jó akartam lenni valakihez, de semmit sem ér. Majd ha átvágják, akkor megtanulja. Gondolom ez az igazi egy éjszakás kaland vár rájuk. Remélem nem fogják élvezni! Most rossz a kedvem… eszembe jutatták, hogy senki nem kért meg, hogy a kisérője legyek! Egy srác érkezett felénk, de elzavartam mielőtt ide ért volna!
- A sok töketlen elhívni nem rudott, de táncolni mindig felkérnek! Nem zavar, de moat nincs igazán hangulatom a táncikáláshoz! Már kezdenek idegesíteni a hülye, béna, unalmas, lejárt és ezeréve lejárt bókokkal! Mára elég volt! Nálam hatalmas szó, ha már nem bírom! Ismersz nem kell bemutatnom neked, hogy milyen vagyok! Na de hol is tartottunk? Hát igen Jesse… mint mondtam megszeretném szerezbi, de nem gyakran tudnák játzsadozni vele! Előtte beadtam az elején a cuki-muki csajszit, aztán szép lassan váltam magabiztossá… De ezt most hagyjuk. Beszéljünk rólad vagy inkább a ruhádról! Egy idejig terveztem, de megérte… eszméletlen dögös vagy, te vagy ma este itt a legjobb csaj!- Igen elég sokáig terveztem a ruháját és ezt kapta ajándékba tőlem még karácsonyra… de ha Mattievel játszadozik tervezek mégegyet neki, hisz ruhából sosem elég! Mindig kell egy újabb! Nem lehet megunni a cipőket se. Na most már elmondtam neki majdnem mindent… de a Jesse témát hanyagoljuk mára, tényleg nem itt akarok vele mindent megbeszélni. Meglepően jó lett a puncs. Nem is tudom, hog miért. Mosolyodok el megint! Annyira jó az este… már elvislhetőbb és mivel azt a srácot lekoptattam az előbb, remélem nem egyhamar próbálkoznak majd újra a dologgal… de ki tudja, ők sose adják fel… nem tudják, hogy hol a határ, addig csinálják, amíg elég bunkó stílusban kell lekoptatni őket, de szerencsémre e most könnyen ment! Na de Rengeteg beszélek, mint mindig… Várjuk Ice reagálására… biztos fog nevetni! De az üres fiólákat eltűntettem az asztalról a titkos zsebbe… nem lenne jó, ha valaki meglátná és faggatozni kezdene…
Vissza az elejére Go down
Justice Simmons
Reveal your secrets
Justice Simmons
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Camrise & Justice   Camrise & Justice Empty2015-01-20, 20:17




Camrise & Justice

[You must be registered and logged in to see this image.]


Azt hiszem azért mégis csak igazam van. Határozottan nehezebb úgy beszélgetni valakivel, hogy nem nagyon mond végül semmit sem, pedig azért mégis csak kíváncsi vagyok a megpedzegetett témákra, de nem én leszek az, aki megpróbálja harapófogóval kihúzni belőle. Úgyis tudom, hogy elmond majd mindent, amikor itt lesz az ideje, maximum nem a bálon beszélünk meg mindent, de ezzel különösebben nincs baj. Egyébként is túlságosan sok minden jár most a fejemben, nem is biztos, hogy tökéletesen le tudnék most mindent reagálni. A terv fontos, hogy sikerüljön és ahhoz eléggé oda kell koncentrálnom, aztán persze még el kell döntenem, hogy Mattienek kell-e mondjuk valami betanítási fázis, vagy a nélkül is simán menni fog neki a szerepjátszás, mert én tuti, hogy nem fogom majd vissza magam, ő pedig nem csinálhat úgy, mint aki nagyon meg van lepve. E miatt érzem úgy, hogy Ashton helyett ő lesz a jó választás, mert azért akárhogy is nézzük Ashton azért sokkal... egyszerűbb lélek.
- Nem szoktunk titkolózni, úgyhogy ezért jár a csipkedés, öreg pedig sose leszek, vagy ha mégis... hát majd az is jól fog állni. - mosolyodom el szélesen. Na igen, eszem ágában sincs lerobbanni, mire öreg leszek, akkor is ugyanúgy fogom majd tartani magamat, mint most, vagy még jobban. A lételemem az, hogy tetszem másoknak, úgyhogy ebből biztos, hogy nem fogok lejjebb adni soha, majd valahol elérem, hogy hiába telik az idő a külsőm lehetőség szerint ne nagyon változzon, vagy ne negatív irányba. Biztosan erre is van valami mágia, ami használható.
- Tudod, hogy fiatalabbak is vannak itt, akiknek nem adhatnak semmi ütőset, miattuk kell nekünk is szívni. - hatalmas, persze kissé talán túljátszott sóhaj hagyja el az ajkaimat. Na igen a kölykök, akik még nem ihatnak semmi töményet, mert a végén még a szüleik kivernék a hisztit az iskola igazgatóságának és azt persze senki sem akarja. Végül is valahol mélyen meg lehet érteni a dolgot, csak hát e miatt mi járunk rosszabbul, akik elvileg már mégis csak jobban is elengedhetnénk magunkat. A kis monológ végére szélesen elmosolyodom, csak akkor bólintok egyet, amikor a végére ér. - Fő a magabiztosság! - szélesedik a mosolyom egy lazább vigyorba. Na igen, ez elég szépen jellemez minket, mind a ketten tudjuk, hogy mennyire vagyunk kelendőek, de az egészséges magabiztossággal nincs gond, igaz? - Nem is tudom, hogy én mit mesélhetnék ezek után, végül is csak a két sráccal foglalkoztam ma este, de Ashton... tudod ez a hős szerelmes szerep, amit ő játszik annyira istentelenül unalmas. - hogy mennyire oda van azért az Eváért. Az egész szerelem kérdéstől őszintén szólva hánynom kell, de komolyan, de vannak olyan balgák, akik azt hiszik, hogy ennek van értelme... na jah, idővel rájönnek, hogy hülyeség, a világon a legnagyobb.
- Lehet, hogy akad, aki inkább csak úgy nagy csendben rendezi le a dolgokat, bár engem is meglep, hogy eddig még nem kerekedett semmiféle botrány. Talán majd később annak is eljön az ideje. - rántom meg a vállamat egy apróbb mosollyal, miközben körbetekintek kicsit. Na igen, majd meglátjuk, hogy mi lesz majd még. Az is benne van a pakliban, hogy ma este mi sem igazán szítjuk a káoszt, én legalábbis sokkal inkább el vagyok foglalva azzal, hogy leszervezzem ezt a tökéletesnek mondható karácsonyt, ahol majd az apám végre felfogja, hogy nem dobhat csak úgy félre, mert én is meg tudom tenni és akkor majd meglátja, hogy pontosan milyen is ez. És egyértelmű, hogy neki lesz majd rosszabb, helyettem nem választhat valami szőke macát, akinek mellei vannak az agya helyett.
- Istennő vagy Cam! - tartom ám a poharamat, hogy töltsön bele és ne csak ezt a nagyon enyhe kis puncsot kortyolgassam. Így azért már egy fokkal jobb lesz, talán még Ashton ömlengését is jobban viselem majd, ha már van bennem egy kis használható pia is. - No és kin akadt meg a tekinteted hosszabb távú cserkészés céljából? Ez a Jesse lesz a jó választás? - mert hát röppentek fel itt nevek, meg akik felkérték táncolni, de még nem derült ki, hogy van-e olyan, akivel szívesen el is játszadozna és azért erre felettébb kíváncsi vagyok.

♪ Without you ♪ ϟ Ruci



[You must be registered and logged in to see this image.]
Can you change me?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Camrise & Justice   Camrise & Justice Empty2015-01-15, 18:43




Justice & Camrise

[You must be registered and logged in to see this image.]


A rossz piáról jut eszembe. Hisz én csórtam be két kis fiolányi erősebb alkoholz. De ezt még nem árulom el neki. Ügyesen csempésztem be. Sok mindenre jó a harisnya. Ezen pont van egy titkos zseb. Becsempészni nem volt nehéz. Néha elég ügyes tudok lenne, sőt mindig is ügyes vagyok. Sok ötletem volna az ital próbléma megoldására. Talán mindenkinek lehetne, egy kitüzője, amin szerepel a háza és az osztálya, meg persze a monogramja. Így az idősenneket kiszolgálhatnák bármilyen italal, de lehet egyszerűbb lenne, ha szervező lennék. Nem sokan tudnak jó bulit szervezni. Azt hiszem Ashton szervező. Talán megkérdezem tőle, hogy hogyan lehetek én is szervező. Féltékennyé tenni az apját? Nem rossz ötlet és komolyan Mattievel? Nem gondoltam volna róla, hogy képes ilyenekre… De nem rossz… Már nem csodálom, hogy Ice új játékszere lett.
Ashtonról amit mondott nem bírtam ki kuncugás nélkül és ez a kuncogás egyre jobban vált nevetéssé. Romantikus lovag és hercegnő?! Ez most komolyan mondja? Ennyire gyerekes lenne. Nem baj, hisz eléggé jól elszórakozik vele. Mattie érdekesebb? Talán… habár tényleg gyakran olyan az arca, mint aki a világ fájdalmát hordozza. Igazából, annyira nem is szimpatikus ember. Bajom nincs vele és nem is beszélgettem vele. Nem is tervezem. Nem szeretem a halott beszélgetéseket, főleg ha olyan kedvében van. De Ice vicces. Mindkettővel játszadozik, nem is várnék tőle kevesebbet. Büszke vagyok rá. Mindenki minket figyel, Hát a többi lány erre felé még mindig borzalmasak. Semmi divat érzékük. A pillantásuk szúros lett, hisz ahol megfordultunka. asrácok utánunk néztek és fütyögtek. Nem is vártam mást. Két ilyen dögös csaj mást nem hozhat ki mást. Szép lassan haladunk az italok felé. Túl sok megbeszélni valót hoztam szóba, nem csodálom, hogy kíváncsi lett. Tényleg nem meséltem semmit neki. Mentegetőzés, tudom mennyire bántja ez a nő. Na tényleg átmegyek aztán kezelésbe veszem. Ő az egyetlen, aki miatt ilyen állapotban láttam Icet. Nem tetszik ez nekem, ha így megy tovább, akkor vér fog folyni és nem Ice vére. Nagyon rosszul jár ez a nő, ha velünk kezd. Persze remélem sikerül neki a Matties terve, hisz így kicsit… együtt lehetnek… Titokzatos volnék? Oldalba csípett. Ezt most mire véljem? Miért csipked? Persze viccesre veszem a szerepet.
- Áááú! Ez fájt. Miért kaptam? Nem is vagyok titokzatos annyira csak minden jót későbbre hagsok. Miért vagy ennyire kiváncsi? Ismered a mondást, nem? Aki kíváncsi, az hamar megöregszik és akkor te kora vén leszel. Azt pedig biztosan nem szeretnéd. Ha az a szép pofid megöregedne. - Kacsintok rá viccesen és nevetek egyet. Persze csak nem öregszik meg hamar a kíváncsisága miatt. De sose lehet tudni inkább menjünk biztosra. Ekkor felnevetek magamban. Talán most bolondnak néznének. Olyan jól érzem már magam, hisz itt van. Ha nem lenne itt, akkor már leléptem volna. Persze még mindig minket bámulnak és füttyögéstől zeng minden. Olyan primitivek, de nem baj legalább mindenki tudni fogja, hogy mi vagyunk a legjobb csajok itt és mi is maradunk. Puncs? Komolyan a puncs lesz a legjobb pia? Ezt nem hiszem el. De szerencsénkre becsempésztem egy kis erőset. Majd feljavítom és jobb lesz. De még nem árulom el neki, hisz hadd higyje, hogy nincs semmi a tarsolyomban.
- Puncs? Komolyan a puncs? Ashton kicsit jobban is megdolgoztathatta volna magát. Annyira nem jó ez a party. Esküszöm én is szervező leszek. Aztán kitaláloma módját, hogy hogyan csempészhessek be valami iható italt. Kiket támadtam be? Komolyan kérdezed? Még a pasikat se volt időm körbe nézni. Csak jöttek a táncfelkérések. Épp hogy az aktuális partnerről eltudtam dönteni, hogy érdemes-e vele táncolni. Most végre elraboltál és tudok kicsit körbe nézni. Most már sajogtak a lábaim. Nem bírtam ki volna még egy-két táncot, és még egy hatalmas sor várja, hogy táncoljak velük… De ez az átka, ha híres és dögös vagy, de nem bánom, hisz körülöttem forog a bál. Persze te is elmesélhetnéd, hogy kiket támadtál be, de tudom, hogy senkit, hisz most két játékszered van. Persze még nem mondtam, képzeld a sok kis csajszi a szemükel fojtogattak, mert mindenki engem ugrál körül. Nem sajnálom őket, legalább a pasiknak jó az izlésük. Nem tehetek róla, hogy ilyen szépnek születtem, de nem vagyok egoista, csak tisztában vagyok az adott ságaimmal. De most mesélj kicsit te… - Hát már megint nem lehet lelőni. Megint bele merültem a beszélgetésbe, de ő már ismer tudja, hogy milyen vagyok. Persze nem mondtam el mindent, amire kíváncsi volt. Csak röviden az igazságot. Tényleg nem volt időm vadászni, hisz mindenki letámadott, amikor beléptem a terembe. Tényleg szuper dögös vagyok. Nem csodálkozom, hazudnék, ha azt mondanám… hisz ez számomra megszokott és mindennnapos dolog. Persze most már egy embert szeretnék megtalálni… Jesset. Remélem itt van és felkér táncolni. Nagyon jól esne egy sokkal dögösebb sráccal táncolni, mint az eddigiekkel. De nem álmodozom. Majd csak jön egy srác, aki felkér. Idő kérdése, hogy mikor szakítják meg a beszélgetésünket. Sokszor csinálták már ezt. Sőt majdnem volt egy verekedés is a táncomért. De még mindig nem volt semmi vicces veszekedés, vagy botrány… semmi.
-Tudod mi számomra a fura. Hogy ennyire csend van. Még semmi botrány vagy veszekedés nem volt. Pedig a bálokra jellemző, hogy ilyenek vannak, de eddig semmiről sem hallotam. Te talán igen? Már halálra untam magam itt egyedül, örülök, hogy jöttél. De ide kéne valami jó kis botrány vagy veszekedés. Pedig annyira sok kis tinipár van itt és nem volt hisztis veszekedés. Komolyan mondommez a bál tényleg unalmas… - Hát lassan elértük az asztalt. Tényleg a puncs volt a legjobb, amit választani lehetett. Ez borzalmas. Ám ekkor belenyúltam a harisnya titkos zsebébe. A két kis fiola előkerült, és óvatosan Ice kezébe nyomtam az egyiket. Remélem örülni fog neki, igaz nem a legnagyobb mennyiség és nem is elég, de több, mint a semmi…  Ezzel kicsit fel lehet turbozni a puncsot és jobban is fog majd esni.
- Hoztam neked egy kis meglepit. Tudom nem a legtöbb, de csak ennyit tudtam behozni… ha ez ennyire gyerekjáték, akkor az nem baj… Remélem izleni fog és a puncs is jobban fog esni. Boldog karácsonyt! De ez csak vicc volt… na turbozzuk fel ezt a puncsot kicsit. - Kacsintok rá viccesen és nevetek egyet  újból. Na akkor én már fel is turbozom a puncsom és emelem koccintásra. Olyan jó ez most, annyira vicces. Nem is követek el bűnt, csak beszereztem azt, ami megjár nekünk. Hisz nekünk meg jár egy kicsit komolyabb ital, mint ez a borzalmas puncs. Talán kicsit jobb lesz a bál a társaságában...
Vissza az elejére Go down
Justice Simmons
Reveal your secrets
Justice Simmons
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Camrise & Justice   Camrise & Justice Empty2015-01-15, 11:15




Camrise & Justice

[You must be registered and logged in to see this image.]


Igazából simán megoldhatnák a tanárok az alkohol kérdést okosabban is. Mit tudom én lehetne egy külön pult az egyetemisták számára és akkor abból senkinek se lenne gondja. Jó persze benne van a pakliban, hogy kikérsz valami töményet, aztán a kezébe nyomod egy elsősben, de szerintem csak nem kockáztatnák sokan a lebukást, hogy aztán tőlünk is megvonják a rendesebb italokat, de hát... nem én vagyok a szervező, maximum majd javaslom Ashtonnak, hogy máskor valami hasonlót is dobjanak be, bár gondolom jövőre nem ő lesz majd, aki szervez, ha csak most nem volt annyira profi, vagy valami. Na nem baj... esetleg jövőre készülök és majd előre utána járok, hogy ki intézi az alkohol kérdését és lerendezem vele, vagy megkérek valakit, hogy csempésszen be valami ütősebbet is. Mondjuk Matti zakózsebébe simán beférne egy lapos üveg... tuti, hogy rá lehetne venni őt a megfelelő érvekkel, hogy ennyivel segítsen ki.
- Tudod ezt ügyesen kell csinálni, az a baj, hogy az eddigi terveim nem jöttek be, szóval marad az, hogy féltékennyé teszem aput... az hatásos lehet, ha eléggé igyekszem és erre kell Mattie. Elég... ügyes, nem hiszem, hogy elszúrná nekem a dolgot. - a kérdésére csak megrántom a vállamat, hogy melyik is kell nekem? Igazából vagyok annyira eszes, hogy arra nem megyek rá, aki már eleve veszett fejsze, szóval Ashton... számomra túlságosan bonyolult. - Ashton olyan, mint egy nagy gyerek, azt hiszi, hogy a világ még mindig romantikus lovagok és hercegnők gyűjtőhelye. Mattie... valahogy érdekesebb, csak néha kissé morcos, de ezen tudok segíteni. -szélesen elmosolyodom. Na igen vannak trükkjeim, és legutóbb is sikerült elvonnom a figyelmét a kődobálásról és végül határozottan jól érezte magát velem. Amúgy sem akarok itt ebbe a nagy romantikus Ashton szálba beleszólni. Nem miattuk, csak szimplán nincs kedvem a dologhoz, kivételesen legalábbis nincs. - És mi az, hogy később, amikor én most vagyok kíváncsi? - húzom el a számat egy pillanatra, de aztán visszatér a mosolyom. Tudja, hogy ha kell akkor tudok várni, maximum nem túl sokat, mert hát a kíváncsiság mégis csak nagy úr.
- Baj? Miért lenne? Csak egy kicsit hagytam érlelődni a saját levében, és tudod, hogy el tudom én intézni, ha az kellene, és... ma nagyon titokzatos vagy, a végén még megsértődöm. - csípem meg egy pillanatra az oldalát, miközben a táncolók között próbálunk eljutni az italos pultig. - Puncs... a puncs a legütősebb, nem hiszem, hogy annál sokkal erősebbet találnánk. - sóhajtok fel. Nem tudom, hogy milyen jó üveg piáról beszélt, ha csak nem ő csempészett be valamit, akkor nem sok esélyt látok rá, hogy találunk ilyesmit. - Na és eddig kiket támadtál be az este? - mert hát na ő egyedül jött és biztos vagyok benne, hogy elfoglalta azért magát, nem olyannak ismerem, mint aki szeret unatkozni.

♪ Without you ♪ ϟ Ruci



[You must be registered and logged in to see this image.]
Can you change me?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Camrise & Justice   Camrise & Justice Empty2015-01-10, 19:49


A bál Ice társaságában ezerszer jobb. Előbb is jöhetet volna. Nagyon kedz unalmas lenni. Nincs semmi érdekes esemény. Még a tini párocskák se renseztek jelenetet, pedig azok olyan viccesek. Érzem az oktatás lényegét, de a téma most hanyagolva. Anruhák tényleg dögösek, de hát én terveztem mindkettőt nem adom lejjebb a szintet. Mindig és mindenhol mi vagyunk a legjobb csajok. Persze tudom, hogy miért kérnek fel olyan sokszor. Kisebbek miatt. Hát akkor tanulják meg bírni a piát. - Jelen pillanat ölni tudnék egy kis whiskeyért. Annyira jól esne. - De ezt mind tudja, hisz nagyon jól ismer már és én is őt. Meséljek neki Jessevel töltött napról? Nem fogok, inkább ő meséljen. Szerencsére eljön velem a meccsre. Olyan boldog vagyok. Bármikor mehetek? Majd a szünetben lehet, hogy átnézek hozzá. - Hát a szünetben lehet, hogy átnézek hozzád. De te is jöhetsz hozzànk. Szívesen segíteknén is eltűntetni azt a nőszemélyt, ha gondolod vannak ötleteim... Mattie nálatok a szünetben? Érdekes lesz... Most akkor melyik is kell neked pontosan? Jessevel kapcsolatban később.... - Nincs kedvem most mesélgetni nagyon semmit. Nath nagyon hasonlithat rá, ha ennyire kiakasztja. Nem könnyű ennyire kicsinálni.... Milyen lehet? Meg kell ismernem. Tényleg át kéne mennem hozzá. Felkeltette érdeklődésemet ez a nő. - Ashton hol van? Csak nem baj van? El kell intézni? Tudod segítek, ha kell. Múltkori folyosos esetet remélem nem hallottad. Nagyon vicces eset, de ezt se most. Vegyünk egy üveg jó italt, de egyik rosszabb, mint a másik. - Nagson most nincs mit mondanom meséljen csak ő. Érdekesebb dolgok történnek vele, mint velem.
Vissza az elejére Go down
Justice Simmons
Reveal your secrets
Justice Simmons
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Camrise & Justice   Camrise & Justice Empty2015-01-09, 16:43




Camrise & Justice

[You must be registered and logged in to see this image.]


Ez már sokkal jobban tetszik, mi azért nem adjuk csak úgy alá soha sem. Nem kezdünk holmi Hollóhátas kölykökkel. Maximum arra jók, hogy játszunk velük kicsit. Nem arról van szó, hogy gondom van a Hollóhátasokkal, sokkal inkább arról, hogy gondom van a... kölykökkel. Mi nem olyanok vagyunk, akik ilyen kicsikkel kezdenek, mi ennél sokkal többek vagyunk igaz? Ezért szökik vissza a mosoly az arcomra és emelem koccintásra felé a poharamat a szavai hallatán.
- Ezt akartam hallani! Sütit és italt hozhatnak nekünk, ha annyira kegyesek vagyunk, de csupán ennyi. - sokat sejtetető galád kis mosoly siklik át az arcomon, ahogyan körbepillantok, bár nekem most ilyesmire nincs szükségem. Itt van Ashton, aki így is eléggé teper azért, hogy visszakerüljön a kegyeimbe, miután képes volt csak úgy faképnél hagyni. Tenni kell érte eleget, hogy újfent elfogadjam, hogy nem csak szórakozik. Én szoktam másokkal játszani, nem pedig fordítva, ez azért elég lényeges tényező.
- A rucid csodálatos és te is az vagy, de hát ezt tudtuk eddig is, pont azért akartak még páran táncba vinni. - mosolyodom el. Na igen mindketten kitettünk magunkért, nem mondok túlzót, ha azt mondom, hogy mi nézünk ki itt egyértelműen a legjobban, mindenki más elveszik hozzánk képest és nem csak a ruhánk miatt. A legtöbb lány... komolyan említésre sem érdemesek, nem érdekesek, nem látványosak, semmi ilyesmi, mi viszont kitűnünk a tömegből egyszerűen csak a kiállásunknak, a megjelenésünknek hála... ennyi. - Tudod a kisebbek miatt nem szereznek be semmi ütőset, pedig... istentelenül vágyom egy kis tequilára. - itt pedig sajnos ilyesmit nem tartanak persze. Lazán belé karolok, ahogy az italok felé indulunk. Előre tudom, hogy nem lesz semmi érdekes, de hát... nincs mit tenni. - Na mesélj! Az a kviddicsező pasas? Elég jó darab, mire jutottál vele? - legalább nem ez a kis kölyök típus, sőt ha jól tudom, akkor még idősebb is nálunk és a tetejében Hollóhátas, szóval nem is a butább eresztésből való. Meg tudom érteni Camy-t, ha esetleg bejön neki.
- Jöhetsz bármikor, csak ez az új nőszemély... Natalie, mintha mindenbe bele akarna szólni, istentelenül utálom. Én sem értem, hogy minek apunak valaki. Az eddigi nőivel elszórakozott, de az a mostani... - határozottan mérges vagyok és nehezen viselem a dolgot. Komolyan kiidegel a helyzet. Én vagyok a ház úrnője és ezt a posztot nem veheti el tőlem senki... senki az ég világon!
- Nem figyeltem még, de majd megnézem magamnak és a meccs tökéletes, mi pedig mindig dögesek vagyunk, ez nem is lehet kérdés! A terv pedig... hazaviszem Mattiet karácsonyra. El fogja játszani a pasimat, és jó egymásra mászunk. Tudom, hogy apu nem fogja jól viselni... ki fogom ütni a nyeregből azt a perszónát! - annyira pedig már ismer, hogy én sosem hibázom. Nyernem kell, mert az nem állapot, hogy apu szemében nem én vagyok az első. A kis hercegnő marad szépen a posztján, mert ha nem, annak a nőnek komolyan vége!

♪ Without you ♪ ϟ Ruci



[You must be registered and logged in to see this image.]
Can you change me?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Camrise & Justice   Camrise & Justice Empty2015-01-06, 12:22


Uhhh... még egy pohár italka rám fér. Ice már gondoskodik is róla. Még nem is tudja, hogy fogadás volt az egész. De már vége. Via nem fogtál ki rajtam. Habár egész nap teljesen gázul viselkedtem ez miatt. - Ez a sok béna kérő.... nem elég jó a pia hozzá, nincs igazam Ice? Az egész egy fogadás miatt volt, de mindent majd később. Kölykökre? Viccelsz? Úgy ismersz? Információ, max a temetésük híre. Nem adom le. De süti hordónak jó lett volna. Tudod az előző már uncsi volt. - Most lehordót. Érzem, de jogosan. Nem kellett volna ennyire tartanom magam a fogadáshoz. Lényegtelen. Eléggé meglepődött. Kell még pár sok pohár a piából. Halálra untam magam. - Jó, hogy jöttél. Még várt volna rám pár tánc. Persze semmi kedvem, le is akartam lépni. Amúgy milyen a rucim? Mellékesen nagyon dögös vagy, nem is tudom ki tervezte. - Aztán körbe forogtam aztán csípőmmel csípőn löktem. Megkaroltam és elkezdtem az italos asztalhoz menni. Nem vagyok alkoholista, de ezek borzalmasak. - Ideje lenne a Roxfortnak beszerezni valamivel jobb kis italt. Tudom, hogy te is így gondolod.  Mellékesen el kéne mesélnem mi történt Jesse Hunterrel is a hétvégén. Örülök, hogy ott hagytál. Találtam egy érdekes egyedet. - Annyi mindent nem beszéltünk meg. Most persze nem is lesz rá elég idő. Hamarosan vissza megy Ashtonhoz, vagy Mattiehez. Vajon melyiket választja? Tudtam, hogy van terve. Nataliet. Szegény frusztrálhatja. - Régen voltam nálatok már... Mikor akarsz áthívni? Nem is meséltem. Apuci levelet küldött. Elkezdett randizni. Hamarosan átérzem, amit te is. De nem értem, hisz már öreg, minek neki? Lényegtelen, amíg nem hoz oda senkit,addig nem lesz baj. - Már megint.... csak gyűlik a megbeszélni valók listája. - Láttad Jesset a bálon? Szólok előre megyünk Kviddics meccsre. Meghívott. Persze jössz velem, ellenkezésnek nincs helye. Már megterveztem a ruhákat. Tök dögösek leszünk. Na de igen lődd le a poént. Hallani akarom a tervet. - Na már ideje lesz lelőni magamat. Többet beszélek, mint kellene. Persze legjobb barátném ez természetes. Körbe vizsgálom a terepet. Sehol egy jó pasi. Ha itt hagy nem maradok sokáig. Táncolni se fogok. Mindenkit elküldök. Ha Jesse itt van, akkor felkérhetne. Vele szívesen lejtenék egy táncot.
Vissza az elejére Go down
Justice Simmons
Reveal your secrets
Justice Simmons
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Camrise & Justice   Camrise & Justice Empty2015-01-05, 15:36




Camrise & Justice

[You must be registered and logged in to see this image.]


Nem most már csak azért sem fogom magam visszafogni iszogatás terén. Nem árt az a plusz egy pohár, ettem már valamennyit, úgy azért nem üt annyira be semmi, főleg hogy ez egy iskolai bál, itt azért határozottan nincs olyan erősségű alkohol, ami akár csak véletlenül is megártana bárkinek is, nekem meg főleg. Úgyhogy miután eltűntem Ashtontól... mert mondhatni kölcsön kenyér visszajár, máris indulok, hogy megkeressem barátnémat, mert hát minden bizonnyal jól szórakozik, de még jobban fog, ha egy kicsit én is a nyakára mászom.
- Hollóhátasok, ha jól tudom a kis ikreid, szóval ha info kell róluk, akkor csak szólj, nem lesz nehéz beszerezni bármit, bár... nem tudtam, hogy az ilyen kis kölykökre buksz Cam. Mi azért ennyire nem szoktuk alá adni nem? - kissé talán megrovó a pillantásom, de aztán csak elmosolyodom. Végül is az ő dolga, hogy kikkel játszik, főleg, amíg játszik csak. Az azért nem tetszene nekem különösebben, ha rossz hírünk lenne miatta, mert na tényleg kölykökről van szó. Azért a magunk fajtáknak illik magasabb körökben vadászni. Nem véletlenül Ashtont hívtam el a bálba, azért ő mégis csak az egyik legnépszerűbb egyetemista a lányok körében. Mattie már más kategória, bár persze ő is elég jó példány, de nem mondanám népszerűnek. A jó ég tudja, talán pont ez vonz benne, én magam sem tudnám ezt megmagyarázni azt hiszem.
- Oh, hát Ashton... kellett valaki, aki elhoz a bálba, és akkor már olyan, aki népszerű. Tudod... nem adhatom alább. Mattie pedig... hát a jó ég tudja a maga morcos jelleme ellenére is van benne valami, és állati jól táncol. Terv pedig... most ilyen gyorsan lőjem le a poént? Tudod, hogy meséltem, hogy ki akarom golyózni Nataliet, már tudom, hogyan csinálom. - az arcomon az a jól ismert sejtelmes mosoly jelenik meg, amit már annyiszor láthatott, amikor ördögi tervek fogannak meg a buksimban. Most is az helyzet. Panaszkodtam már amúgy is eleget neki Natalieről, apu legújabb nőjéről. Nem bírom a csajt, alig idősebb nálam és egyértelműen csak a szex-szel manipulál, ami pedig baromira nem tetszik nekem, és ő az első akit nem tudok olyan könnyen lekoptatni apuról, de igen... már meg van a tökéletes terv és tudom, hogy sikerülni fog, csak Mattie is legyen elég ügyes.

♪ Without you ♪ ϟ Ruci



[You must be registered and logged in to see this image.]
Can you change me?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Camrise & Justice   Camrise & Justice Empty2015-01-02, 11:50


Hát a bál. Megjött a ruhám. Gyönyörű és imádni való és szexi, dögös, vonzó, na de a lényeg, hogy jól áll. Barackszínű és csipkés mindenhol.  Nem tudom pontosan leírni, hogy nézz ki. Egyszerűen tökéletes. Ahhoz képest, hogy nem jöttem senkivel, sokan felkértek. Mint mindig, most is hatásos belépőm volt, minden szem rám és a ruhámra szegeződött. Tömegből kitűnni pipa. Nem nehéz feladat. Hát a Mallory mutatvány roppant gáz és Justice semmit se tud. Gondolom pletykák már terjengenek. Istenem, ha Bailey még egyszer a kezeim közé kerül meghal. Engedte magát megcsókolni. Hogy tehette? Megkapta, ami járt. Testközéppontosan térdeltem, mint mindig az ilyen helyzetekben. Harcias fruska vagyok és velem senki nem játszik. Erről a Stuart család jut eszembe, szegény három srác. Nem volt elég jég otthon. Na de a bál a lényeg. Untam a fejemet és már nem volt kedvem táncolni. Már épp indulni akartam megkeresni az én kis barátnémat, amikor csak mellettem termet. Megölelt, rögtön vigyorogni kezdtem. Imádom az én kis barátnémat. Istenem már ő is hallotta a pletykákat, ami nem meglepő, hisz mi tudunk meg mindent legelőször. - Hát ezt én is kérdezhetném. Hát melyikre vagy kíváncsi? Amelyiket megcsókoltam vagy amelyik megtetszett? Beavatlak mindenbe. Megkaptam a ruhát és futottam feléd, mint azt tudod és összeütköztünk Daniel Malloryval. Elveszett a ruha, aztán megtaláltuk és olyan aranyos volt velem, szóval megakartam neki mindent hálálni. Megláttam lent egy padon üldögélni. Tudod rámenős vagyok és megcsókoltam és kiderült, hogy ő Bailey. Persze nem tudtam, hogy Danielnek van ikertesója és azt sem tudtam, hogy nem Daniel csókolom meg. Ne merj kinevetni. Miután kiderült megpofoztam és tudod, hogy hol térdeltem meg. Szerintem lábadozik. Daniel meg nem tudom bujkál.... - Lehadartam mindent neki. Szerintem mindent megértett. Sajnos, hiába akarnám féltékennyé tenni Dant, aki nincs itt, azt nem lehet. Persze ezután Malloryék elmehetnek a búsba. - Na és te most pontosan kivel vagy itt? Ashtonnal vagy Mattievel? Mit tervezel megint? Nincs értelme tagadnod, hogy motoszkál valami a fejedben, ki vele. - Mosolyogtam rá és jól esett végre vele beszélni. Tökéletesen tudom, hogy tervez valamit. Ismerem és ezt nem is tudjuk letagadni. Már előre tudjuk egymás gondolatait.
Vissza az elejére Go down
Justice Simmons
Reveal your secrets
Justice Simmons
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Camrise & Justice   Camrise & Justice Empty2015-01-02, 11:03




Camrise & Justice

[You must be registered and logged in to see this image.]


Határozottan érdekesen alakul ez a bál, hogy mit ne mondjak. Gyors váltásban sikerült a két sráccal foglalkoznom. Ashton nem lépett le túl hosszú időre, pedig azok után, hogy faképnél hagyott az sem volt biztos, hogy egyáltalán még hajlandó leszek vele beszélni, nem hogy még újra szóba is elegyedjek vele... Na de rendes vagyok én, szóval adtam neki még egy lehetőséget, részben mert amúgy is gondolom Mattie is a kis barátnőjével akart szórakozni, hogy benne tartsa a lelket, vagy tudom is én. Ez az... nagy barátság lány és fiú között... esélytelen, én mindig azt mondom. Mattie majd észre fogja venni, hogy szép lassan ejteni fogják majd, mert már nem lesz rá szükség, mert ott lesz helyette egy másik pasi, netán az új pasi majd kellően féltékeny lesz, hogy nem vele foglalkozik többet és amúgy is miért barátkozik egy másik hímmel... hát majd meglátjuk, hogy kinek lesz igaza... Nekem, ennyi.
Mindenesetre Ashton kap egy kis kimenőt, vagy is ha már ő megtette, hogy faképnél hagy, akkor én is eltűnhetek egy kicsit a közeléből nem igaz? Szóval igenis lelépek egy kicsit tőle, beszélni szeretnék Camivel, csak hogy kitárgyaljuk hol is tart a mai hadműveletem, és egyébként is érdekel, hogy érzi magát. Nagyon remélem, hogy jól, mert hát én kifejezetten jól szórakozom. Ashton elég könnyen húzható, nagyon egyszerű zavarba hozni, míg Mattie... na ő egészen más. Tetszik ez a konok távolságtartás, amit levág itt nekem, miközben meg valahogy nem is tudom... van benne valami izgalmas pezsgés. Olyan, akinek csak le kell fejteni a páncélját kicsit és ha azt megtetted, akkor már nyert ügyed van. Legutóbb abban a buliban is határozottan jól el tudta engedni magát, azt nehéz lenne elfelejteni. Olyan nagy volta lelkesedése, hogy... csak na.
No, de a lényeg, hogy kis keringés után végül csak meglátom a távolban az ismerős arcot. Nem nehéz, mi ketten mindig kitűnünk a tömegből, ami pont így a jó. A mosoly újra visszatér az arcomra és naná, hogy egy öleléssel köszöntöm. - Hát te? Már leráztad az aktuális pasidat, hogy csak így egyedül lófrálsz a fagyöngy alatt? - döntöm oldalra szórakozottan a fejemet. Körbepillantok, talán kéne még egy pohárka... jó nem biztos, már kaptam egyet Mattietől is, aztán Asthon is azzal próbált kiengesztelni, a végén még tényleg vérbeli alkoholistának néznek.

♪ Without you ♪ ϟ Ruci



[You must be registered and logged in to see this image.]
Can you change me?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Camrise & Justice   Camrise & Justice Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Justice & Ashton -> Justice & Mattie
» Justice & Jim
» Kyle&Justice
» Justice & Mattie
» Justice Simmons

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Karácsonyi bál :: Karácsonyi bál 2014.-
Ugrás: