ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:58-kor
Dwight Jennings


2024-03-26, 14:56
Lioneah McCaine


2024-03-25, 22:29
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:49
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:05
Troy Smallwood


2024-03-25, 14:42
Daphne Jennings


2024-03-24, 19:36
Vladimir Mantov


2024-03-23, 11:23
Armand Stansson


2024-03-22, 15:09
Annabelle Mitchell


A hónap posztolói
Kalandmester
Justice & Jim I_vote_lcapJustice & Jim I_voting_barJustice & Jim I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Justice & Jim I_vote_lcapJustice & Jim I_voting_barJustice & Jim I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Justice & Jim I_vote_lcapJustice & Jim I_voting_barJustice & Jim I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Justice & Jim I_vote_lcapJustice & Jim I_voting_barJustice & Jim I_vote_rcap 
Alison Fawley
Justice & Jim I_vote_lcapJustice & Jim I_voting_barJustice & Jim I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Justice & Jim I_vote_lcapJustice & Jim I_voting_barJustice & Jim I_vote_rcap 
Troy Smallwood
Justice & Jim I_vote_lcapJustice & Jim I_voting_barJustice & Jim I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Justice & Jim I_vote_lcapJustice & Jim I_voting_barJustice & Jim I_vote_rcap 
Grayson Paisley
Justice & Jim I_vote_lcapJustice & Jim I_voting_barJustice & Jim I_vote_rcap 
Adrien Meyers
Justice & Jim I_vote_lcapJustice & Jim I_voting_barJustice & Jim I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70544 hozzászólás olvasható. in 4401 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 46 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 46 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Justice & Jim

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Justice Simmons
Reveal your secrets
Justice Simmons
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Justice & Jim   Justice & Jim Empty2016-04-18, 10:45



[You must be registered and logged in to see this image.]
Jim & Justice



Unatkozom és ez a könyv egyszerűen baromság. De úgy istenesen, nagy hülyeség, ami le van írva benne. Nem is értem, ha már valaki könyvet ír, akkor miért nem néz utána rendesen a dolgoknak, vagy ha már nem biztos magában, akkor ne írja rá, hogy a sztori tényeken alapul, ha egyszer nem így van. Én már csak tudom, hiszen személyes tapasztalataim vannak. Nem is tudom, hogy amúgy miért érdekel a téma, de érdekes, valahogy megfogta a fantáziámat ez az egész sellő dolog. Oké vannak a suliban vérfarkasok, vámpírok, meg egyéb extrás akármik, de egy sellő... az azért egészen más dolog. Egyrészt nem veszélyes, másrészt van abban valami szexi, hogy valakinek csillogó pikkelyei vannak és a reakció, amikor hozzájuk érsz... Nem igen tudtam azóta se kiverni a fejemből azt, hogy milyen hatással voltam Lancre. Most is széles mosolyra húzódnak az ajkaim, persze arra a gonoszabb fajtára, de ez már más tészta. Unottan lapozgatom a könyvet. Az idő napközben már egész jó, és éjszaka sem olyan vészes, főleg ha egy kis varázslattal melegebbé teszed a levegőt magad körül, így egész értelmes idő van, e miatt is jöttem ki, nem fagy már rá az ujjam a lapokra és az se érdekel különösebben, hogy a vehemens lapozgatás miatt netán megsérül egy-egy lap, hiszen gond nélkül meg lehet javítani varázslattal.
Alig nézek fel, amikor a távolban nyílik az ajtó és kilép rajta valaki. Távol is van, sötét is van és én bár világítok, de takar pár oszlop annyira, hogy szinte alig kivehető. Viszonylag mondhatni fedezékben vagyok, csak akkor lát rám az ember, ha nagyon körülnéz. A lábaim felpakolva a pad oldalán lévő karfára, a hátam a másik oldalnak van döntve, kényelmesen elhelyezkedtem, bár első ránézésre kényelmetlen testhelyzet lehet, de a párnázó bűbáj a legbénább padból is majdnem kanapét varázsol. Fújtatva csapom össze a könyvet, ahogyan végigmérem az érkezőt. Ismerem, ha más nem hát hírből, ahogyan a legtöbbeket. Az a dolgom, hogy minél többet tudjak. Pletykákat, híreket és persze tudjam, hogy mikor és ki ellen lehet felhasználni őket. Róla is tudok épp eleget és azt is tudom, hogy kivel van nagyon jóban, akivel pedig szintén nagyon szívesen kiszúrnék még jobban, úgyhogy...
Érdeklődve döntöm oldalra a fejemet, amikor önként hív oda magához. Végül is miért ne? Szórakoztató, ha az egér önként sétál be a csapdába, főleg ha még Hugrabugos is. Ők olyan kis ártatlan lelkek, pont ezért lehet velük a legjobban elszórakozni. Kedves mosolyt varázsolok az arcorma és szépen ellököm magamat a padtól, miután felálltam. A könyvemet összecsapom ledobom magam mellé miután lehuppantam.
- Oh Jimmy fiú, szia! Tilosban? Ne nevettess... ezek a tilalmak olyan rettenetesen nagy marhaságok! Egyébként is egyetemista vagyok, nem korlátozhatják a szabadságomat. Írok apának, aztán keresztbe tesz ennek a kócerájnak, ha nem oda megyek, ahová én akarok. - bár a szavaim kemények, mégis bájos mosollyal dőlök hátra, és figyelem, ahogyan finoman ég végig a cigaretta a szájában. Káros szenvedély... mekkora marhaság! Én soha se mérgezném magamat, ennyi eszem azért van. Aki megteszi nem valami okos, de nem az én dolgom, hogy ki mikor halálozik el. - És te miért kockáztatod éjnek évadján, hogy erre jár Friccs, vagy valaki rosszabb és kellemetlen helyzetbe hoz? - érdeklődve döntöm oldalra a fejemet. Na igen általában két okból szoktak ilyenkor kilátogatni az udvarra a pasik, vagy szimplán szabályszegési kedvből, vagy valami szerelmi bánat. Oh... az utóbbi az igazi, vagy ha még nincs, majd lesz. - Tán csak nem Soraya miatt lógatod az orrodat? Megértem... csúnya dolog, ha mással iszogatja a töményet és hogy még egy jó barátoddal is szórakozik... Szegény-szegény Jimmy fiú. - még az ajkaimat is nagy átéléssel és felettébb bánatosan biggyesztem le, mint aki tényleg igazán sajnálja a dolgot, pedig természetesen ebből bőven van, ami még csak nem is igaz, de ez nem számít. Szeretek mások érzéseivel játszani, és ha már a végkimenetelt is látom... oh na az az igazi!

♫ Save tonight ♫ ϟ Ruci ϟ Itt is vagyok :3



[You must be registered and logged in to see this image.]
Can you change me?
Vissza az elejére Go down
Jim Morris
Reveal your secrets
Jim Morris
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Justice & Jim   Justice & Jim Empty2016-04-15, 00:37




Nothing else matters
Justice & Jim
[You must be registered and logged in to see this image.]


- A rohadt murmánc rúgja meg! Dolohov! –csapok az asztalomra a szobában. Nem akarok nagyon káromkodni, és túlzottan túlzásba esni sem, viszont a dühöm annál nagyobb, ahogy az említett levelét olvasom. Nem is tudom, mi a fészkes fenéért fáradozom ilyen pitiáner, idióta dolgokon, viszont abban biztos vagyok, hogy a világon nincsen nálam nagyobb hülye. Úgy értem, nem elég, hogy egy olyan embernek olvasom a levelét, aki hajt arra a csajra, akibe én már nagyon rég óta bele vagyok zúgva, de úgy, mint a kis elsősök az első Roxforti alkalmukkor a tóba, de még arra is jut energiám bizony, hogy fel is idegesítsem magam rajta.
- Hagyjatok Frankie, tényleg… Nem, egész egyszerűen nem tud érdekelni a bajotok. – fújtatok egyet, felkelek, és csapongó rasztáimat egy hatlamas kontyba kötöm a fejemen. Természetesen a saját hajammal. Felveszek valami emberi cuccot, és az éjszaka közepén gondolkodó hadjáratra indulok. Nem azért, mert lázadó lennék, és az öreg borsófejű Friccs orra alá pirítanék valami trágyagránáttal, vagy egyéb finomsággal… De, éppenséggel azt tervezem. Valamikor kell az, hogy a feszültséget levezessem, így ahogy elindulok a klubhelyiség felől, a folyosókon át, egészen az egész kastélyt bejárom, és teleszórom trágyagránáttal és Filibuster féle csillagszóróval, hogy végül a kis udvaron kössek ki. Élvezet nézni, ahogy az öreg járkál ide-oda, üvöltözve, én pedig az udvar kellős közepén, a sötétben gubbasztva egy szál cigarettával a számban, és próbálok nem megfulladni a röhögéstől, és egyéb más dolgoktól, amit éppen a kezemben tartok.
[You must be registered and logged in to see this image.]


Valaki van itt. Érzem. Vagyis azt, hogy én már nem vagyok egyedül. Ez egy olyan dolog, amit az emberek érezhetnek akkor, amikor nem vagyok egyedül, de én általában soha nem vagyok úgy, hiszen ül egy ördögi Jim, és egy angyali Jim a vállamon, akik állandóan egymással háborúznak, hogy mit tegyek én, vagy mit ne tegyek. Bár egy dologban mind a kettő egyet ért. Soraya Wilkinson.
Tudod ha nem vagy egyedül, olyan az, mintha nem magad lennél. Ha egy normális ember gondolatai lennének, akkor azt mondaná egy normális ember, hogy aki alapból gondol ilyet, az tökre nem normális. De nálam ez nem így van. Én teljesen normálisan is tudok ilyeneket gondolni, és megvallom őszintén, hogy én jobban szeretek ilyen bohókás, tökkelütött ember lenni, mint egy nagyon unalmas, idióta személy, akit soha, senki nem vesz komolyan.
- Ki jár itt, ahol még a madarak is elvétve csiripelnek? – pillantok fel, és a sötétséget kémlelem. Próbálok valami komolyabb, reszelősebb hangot megütni, azonban hanglejtésemen hallani lehet, hogy bizony én sem gondolom ezt komolyan. Emellett az is elárulhatja az illetőnek, aki ide látogatott, hogy velem van dolga: a mondandóm végét elröhögöm. Nagyot szívok a füstölgő, mérgező nikotinrudamból, aztán amikor közelebb ér hozzám, a barna hajáról, és a mosolyáról megállapítom: ő bizony az a Justice Simmons, akiről Szido mesélt. Nos, lesz nekünk elbeszélgetnivalónk… Egyszer biztos, de jelenleg nem vagyok abban a helyzetben, hogy bárkit kioktassak a szerelmi életéről, vagy éppen arról a szerelmi életéről, ami éppen nincsen… Nos, ennek is el fog jönni egyszer az ideje!
- Ó, Justice. Pattanj le, ide mellém! Csak nem éppen… Tilosban járunk? –felvonom a szemöldökömet. Tudom, mire számítsak, ennek ellenére jókedvemet jelenleg senki, és semmi nem veheti el tőlem. Vagyis éppen azt a jókedvemet, amit látszatból tartok fent, de ez jeleneleg senkit ne érdekeljen. Én így érzem jól magam, és pont. Ha közelebb lépett, és leült, tekintetemet rá függesztem. Szemeimből jókedv, és játékosság tükröződik. Jelenleg még Dolohovot is arcon csókolnám. Mondjuk egy kellemes átokkal. De azzal úgy nagyon. De az érzelmeimnek, eddig még ura vagyok. És remélhetőleg ura is leszek. Bár ki tudja, hogy mire számítsak. Néha, már én sem tudom.


words: 587; leszmégjobbis | note: elnézést a váratásért, remélem tetszik :3 | music: Wonderwall | outfit


?

Vissza az elejére Go down
Jim Morris
Reveal your secrets
Jim Morris
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Justice & Jim   Justice & Jim Empty2016-04-15, 00:37


***
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Justice & Jim   Justice & Jim Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Justice & Ashton -> Justice & Mattie
» Kyle&Justice
» Justice & Mattie
» Justice Simmons
» Justice Simmons

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Kis udvar mohás szökõkúttal-
Ugrás: