ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 12:07-kor
Gemma Carlyle


Ma 11:09-kor
Abigail Smallwood


Ma 10:56-kor
Lioneah McCaine


Tegnap 20:19-kor
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


2024-05-03, 15:24
Daphne Jennings


2024-05-03, 15:12
Sheska Thorne


2024-05-03, 14:51
Sheree Parks


A hónap posztolói
Vladimir Mantov
Adam Stanton I_vote_lcapAdam Stanton I_voting_barAdam Stanton I_vote_rcap 
Kalandmester
Adam Stanton I_vote_lcapAdam Stanton I_voting_barAdam Stanton I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Adam Stanton I_vote_lcapAdam Stanton I_voting_barAdam Stanton I_vote_rcap 
Freya Björnsdottir
Adam Stanton I_vote_lcapAdam Stanton I_voting_barAdam Stanton I_vote_rcap 
Christopher Graves
Adam Stanton I_vote_lcapAdam Stanton I_voting_barAdam Stanton I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Adam Stanton I_vote_lcapAdam Stanton I_voting_barAdam Stanton I_vote_rcap 
Gemma Carlyle
Adam Stanton I_vote_lcapAdam Stanton I_voting_barAdam Stanton I_vote_rcap 
Alison Fawley
Adam Stanton I_vote_lcapAdam Stanton I_voting_barAdam Stanton I_vote_rcap 
Daphne Jennings
Adam Stanton I_vote_lcapAdam Stanton I_voting_barAdam Stanton I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Adam Stanton I_vote_lcapAdam Stanton I_voting_barAdam Stanton I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70708 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 2 Bots

Alison Fawley, Cosette Morgenstern, Rocco Vivanti


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Adam Stanton

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Adam Stanton
Reveal your secrets
Adam Stanton
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Adam Stanton   Adam Stanton Empty2014-11-26, 14:14




Adam Stanton

[You must be registered and logged in to see this image.]
"Az ég kék, a fű zöld."

Főkarakter: Főkarakter
Teljes név: Adam Stanton
Születési hely és dátum: Luton, 1978.03.22.
Csoport:  Hugrabug
Patrónus: Szürkefarkas
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: 8. évfolyam (Bájitalkeverő szak)
Képesség: Legilimentor
Kiemelkedő tudás: Bájitaltan – Kiemelkedő, Bűbájtan - Kiemelkedő



Jellemed kifejtése

Ez a srác, mindig mosolyog, de tényleg! Néha idegesítő is, de nagyon ritka, hogy nem felfelé görbül a szája.
(Armella Kane, VI., Griffendél)

Ja, a Stanton gyerek? Piton kedveli, mert kicsit konyít a bájitaltanhoz, na és? Amúgy meg nem egy nagy eresztés, de mindig röhög… vagy ilyesmi, kit érdekel?
(Arthus Colligan, VII., Mardekár)

Ő az az ember, aki meg tudja különböztetni az ebszékfűt a kamillától. Szerintem ez mindent elárul róla.
(Bethan Lloyd Maydestone, VIII. Hollóhát)

Adam? Jajj, hát ő irtó cuki! Nagyon segítőkész, és barátságos, még sosem küldött el, ha segítséget kértem tőle. Tényleg jó fej, és nehéz kihozni a sodrából. Nagyon helyes is, bárcsak…
(Lucy Hangworth, III., Hugrabug)

Szerintem az a srác gondolatolvasó, de tényleg. Bár nagyon jólelkű lehet, mert egyszer fagyit akartam venni, de nem volt rá pénzem és vett nekem, pedig nem beszéltünk róla. Persze, lehet, hogy csak kiszúrta, hogy épp sóvárogtam egy kis vanília után.
(Ronald Tiron, IV., Hollóhát)

Az egyik legjobb haverom, mindig van egy jó szava mindenkihez. Bár nem a társaság középpontja, de nagyon is lehet rá számítani! Kicsit bolondos, de megbízható.
(John Tirtan, VIII. Hugrabug)

Igen, igen… Stanton? Nagyon szorgalmas, és van némi tehetsége a bűbájtanhoz. Mondhatnám, hogy mintadiák lenne, ha kevésszer fordulna elő az az eset, hogy elkésik az óráról, vagy éppen „el kell mennie korábban”.
(Filius Flitwick, Bűbájtan professzor)

Hát, szerintem szív az a srác valamit. Figyelj, néha úgy be vannak gyógyulva a szemei, mintha hét napig nem aludt volna, meg hát az öltözködése is hagy kívánnivalót maga után. Sokszor lóg a szájából cigi, ha a tanárok nem látják, de szerintem nem egyszerű cigi az, Monstro is megmondta a múltkor.
(Caius Goram, VIII., Mardekár)

Igen, egész ügyes gyerek. Nem egy Harry Potter, de szorgalmasan gyakorol, szóval nem kell félteni, nyert már meg meccset a sárga feketéknek. Néhányan vehetnének példát az udvariasságáról is, csak úgy megjegyzem.
(Rolanda Hooch, Repüléstan professzor)

Hát olyan semmilyen. Könnyű kiszúrni az összevissza hajáról, meg a stílustalan öltözködéséről, de tényleg egy szürke egérke, szóra sem érdemes.
(Mick James, VIII., Mardekár)

Nem olyan könnyű átverni Stantont, én mondom. Egyszer, akartam neki adni egy kis köptető cukrot, de azt mondta, hogy a testhelyzetem elárulja, hogy hazudok. Ez komoly? Persze hazudtam, így sajnos, egy másik naiv Hugrás nyála folyt aznap a folyosókon.
(Sarah Parker, VI., Griffendél)


Megjelenés

Magas, 185 cm vagyok, vékonyabb testalkatú, könnyed járású, mint a mugli fantáziákban az elfek. Persze, azért nem olyan jó a szemem, ami amúgy zöld, meg nem is lövöldözök nyíllal, maximum pálcával, de… mindegy, hagyjuk is. A hajam göndör, de sajnos folyton elalszom, és a fésű ritkán nyeri meg a harcot, de már megszoktam. Sokat mosolygok, azt mondják, de mit tegyek, ha az élet ilyen. Általában a ruházatom nem illik az iskolába, de talár jól takarja, a mindenféle színes holmit, amit magamra aggatok. Van egy nagyon jó kis feneketlen táskám, ami természetesen egy vászon válltáska, telis tele firkálgatva mindenfélével. A modorom szerintem jó, hiszen anyu megtanított, hogy hogyan viselkedjek másokkal szemben. Ki lehet hozni a sodromból, ez tény, de inkább csak akkor, ha valami nagyon nem megy, akkor borul el az agyam, és akkor hajlamos vagyok csapkodni, meg kirohanni a világból, és hülyeséget csinálni. De egy jó kis dekk mindig lenyugtat, csak a tanárok meg ne lássák, hehe. Egyébként azt mondják, hogy jóképű vagyok, amit igyekszem nem túlságosan kihasználni, és igen, a lányokat szeretem, kedves Mardekárosok.

Életed fontosabb állomásai

1978. március 22. Ezen a napon születtem, szerintem nem volt benne semmi különös, legalábbis anyu sosem mondott róla semmit. Bár napsütéses volt, de semmi extra, én viszont nem okoztam komplikációkat, rendes baba voltam, jó mi? Már akkor is, ahogy most is. Egyébként anyunak nem kellett messzire mennie a szülésnél, hiszen a Luton and Dunstable kórházban dolgozik, aminek van szülészosztálya is. Állítólag kicsit tartott a mugli szülésztől, de végül nem volt baj, ahogy már mondtam. Abban a kórházban persze van a varázslóknak és a boszorkányoknak is hely, csak a másodikon a liftben be kell mondani, hogy „csigabiga hopp-hopp-hopp” és máris megérkezel a kívánt helyszínre. A lift mindig tudja, hogy mi bajod van, menő mi?
Na, de hagyjuk. Én vagyok a családban a második, mert van egy bátyám Andrew, aki három évvel idősebb, és ő már auror, bizony! Egészen jól megvagyunk amúgy, még nem akart elkapni sosem azért, mert szívtam egy kis zöldet. Bizony, szoktam, kitágítja a tudatom, ezért is vagyok olyan jó bájitaltanból. De lehet, hogy azért, mert meghallok ezt-azt, néha még Piton gondolatait is. Jaj, elkalandoztam! Szóval Adrew a tesóm, apu meg mugli és ő azt mondja, hogy rabszolga. Pedig biztos, hogy nincs a mugliknál rabszolgaság. Egy Opel nevű autós cégnél dolgozik, mint értékesítő, mindegy, eladja az autókat a többi mugliknak, remélem, értitek.
Hú, szóval a család megvan. Én pedig Lutonban nevelkedtem, hol máshol, meg a nagyimnál Londonban. A nagyszüleim varászosak, minden értelemben, és már egész idősek, több mint száz évesek, de ez varázslóknál nem gond. Most is nemsokára megyek és meglátogatom őket ám.
Na, Roxi, izé, Roxfort. 11 évesen kerültem be, nem volt meglepetés Andrew miatt sem, meg anyuék is felkészítettek rá. De tényleg izgalmas volt az utazás is, meg a csónakázás, a beosztás. A teszlek süveg szinte azonnal mondta, hogy Hugrabug és én már vidáman is rohantam a sárga-feketék közé, akik éljenezve fogadtak. Nagyszerű nap volt. Tök jól beilleszkedtem, lett pár barátom, és néhány ember, aki fújt rám, de kinél nincs ilyen. Ráadásul ott volt az a Potter gyerek, még, ha ügyesebb is voltam bájitaltanból és bűbájtanból, az ő kalandjai elhomályosították az én tetteimet. Mondjuk olyan sok nem volt. De egyszer egy Mardis kompánia kipécézte magának Bethant, én meg a védelmére keltem. Tök jól megúszta, nem úgy, mint én, egy hétig a gyenguszon feküdtem, jól helybenhagytak. Na, innen indul a barátságunk, na és persze az is segített, hogy ő meg Gyógynövénytanból tehetséges. Mindig hoz nekem ezt azt, mondhatom, hogy a hivatalos beszerzőm és a legjobb barátom lett. Pedig volt pár komolyabbnak tűnő csaj is az oldalamon, de Beth mindig ott volt, ha kellett. Érdekes, hogy még sosem gondoltam úgy rá, nem? Biztos nem akarom elveszíteni a barátságát, vagy ilyesmi, mindegy is. Ő itt van nekem most is, ha kell, ráadásul egy szakra járunk.
Gyorsan lepörgött ez a hét év, az RBF sima ügy volt (BBT, Reptan és Bájitaltan K, a többi E, de azért akadt pár V is, például GYNT-ből, Beth hathatós segítsége miatt), a RAVASZ-on megszenvedtem, de sikerült végül. Ja, és egy ideje megörököltem Cedrictől a fogóságot, nem semmi! Mindig csak cserefogó voltam, harmadéves koromtól, sokat gyakoroltam, szeretek repkedni, meg üldözni az aranycikeszt.
Más. Negyedikben megtudtam, hogy egészen tehetséges vagyok legilimenciából, ezért hallom néha mások gondolatait, vagy éppen pillantok be a múltjukba. Ekkor tudatosan kezdtem foglalkozni a dologgal, és már egészen jól megy. Persze nem szórakozom vele úton, útfélen, de például tavaly eléggé segítségemre volt egy csajnál… hát ez van. Most meg szingliként tengetem a napjaimat, zöldezek, meg tanulok. Remélem a jövő tartogat még meglepetéseket számomra!

Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Adam Stanton   Adam Stanton Empty2014-11-30, 09:54



Elfogadva!

Hűűű, nagyon tetszik a jellem leírásodnak a megoldása ebben a formában, szóval ezért külön hátba veregetés és kézrázás, meg minden, ami kell. ^^ Tetszik a karid felettébb, tuti, hogy jól ki lehet jönni vele, de hát melyik Hugraugossal nem igaz? A Hugrások mindig cukik, ha más nem, hát kedvesek, vagy cukik és még kedvesek is, meg okosak, és még őket nézik le... ejjj... ^^ Mindenesetre remek lett tényleg, szépen fogalmazol, viszont egy apróság van, egyetemistaként kviddics csapat tag nem lehetsz, ezt remélem tudod, maximum ha leveszed a karidat esetleg 7-dikesre. Smile Amúgy minden oké, ha e miatt változtatnál, akkor azért szólj. ^^ Menj foglalózz, aztán játssz. Smile




[You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Adam Evans
» Lioneah & Adam
» Adam Evans
» Raina és Adam
» Adam × Reilly

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: