ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 12:07-kor
Gemma Carlyle


Ma 11:09-kor
Abigail Smallwood


Ma 10:56-kor
Lioneah McCaine


Tegnap 20:19-kor
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


2024-05-03, 15:24
Daphne Jennings


2024-05-03, 15:12
Sheska Thorne


2024-05-03, 14:51
Sheree Parks


A hónap posztolói
Kalandmester
Adam Evans I_vote_lcapAdam Evans I_voting_barAdam Evans I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Adam Evans I_vote_lcapAdam Evans I_voting_barAdam Evans I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Adam Evans I_vote_lcapAdam Evans I_voting_barAdam Evans I_vote_rcap 
Alison Fawley
Adam Evans I_vote_lcapAdam Evans I_voting_barAdam Evans I_vote_rcap 
Daphne Jennings
Adam Evans I_vote_lcapAdam Evans I_voting_barAdam Evans I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Adam Evans I_vote_lcapAdam Evans I_voting_barAdam Evans I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Adam Evans I_vote_lcapAdam Evans I_voting_barAdam Evans I_vote_rcap 
Sheree Parks
Adam Evans I_vote_lcapAdam Evans I_voting_barAdam Evans I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Adam Evans I_vote_lcapAdam Evans I_voting_barAdam Evans I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Adam Evans I_vote_lcapAdam Evans I_voting_barAdam Evans I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70708 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Adam Evans

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Adam Evans   Adam Evans Empty2014-11-22, 01:46




Adam Evans

[You must be registered and logged in to see this image.]
"I am me, and it's something you'll never be."

Főkarakter:Titkos karakter
Teljes név:Adam Evans
Születési hely és dátum:1978.04.01. London
Csoport: Mardekár
Patrónus: Komodói varánusz
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: 8. évfolyam / Bestiamester szak
Képesség: farkasosdi (harapás útján)
Kiemelkedő tudás:Bájitaltan - Kiemelkedő, Legendás Lények Gondozása- Nagyon jó, Gyógynövénytan - Tehetségtelen


Jellemed kifejtése

Elég beképzelt, amit néha a külvilág tudtára is ad. Ezért egy picit sznob, igaz ez nem feltétlen jelenik meg a beszédstílusában, sokkal inkább gondolatban ítél el. Szereti szívni mások vérét, már ha van mivel. Ettől eltekintve nem mindig egy faragatlan tuskó. A legtöbb esetben normálisan viszonyul másokhoz, igaz ez emberfüggő. Ha bárkinek is meglátja a tekintetében, hogy az a valaki nem kedveli őt, akkor nem fog jó pofizni. A fő negatívum viszont, hogy hirtelen haragú. A legártatlanabb mondatokkal is fel lehet húzni, ezért nem árt az óvatosság vele kapcsolatban. Még a haverjai sem sűrűn piszkálják, mert tudják, hogy egy-egy dühkitörés során nagyon el szokott durranni az agya. Valamint haragtartó típus, imád bosszút állni azon, akivel régebben konfliktusai voltak. Sajnos olyan is előfordult már, hogy verekedésbe keveredett. Lenyugtatni rendkívül nehéz, van, hogy órákig rágódik az eseten és feszült miatta. Imádja, ha ő van a középpontban főleg a lányoknál. Kalandos természetű, amint egy csinos nőnemű egyedet lát, simán leáll vele flörtölni. Tulajdonképpen kedve szerint viselkedik velük, néha kihasználja őket, de van amikor komolyabb kapcsolatra vágyik. Nehezen esik szerelembe, viszont ha valakinek sikerül eltekernie a fejét, akkor rettentő ragaszkodó tud lenni.  Nagyon okos és ravasz fiatalember, semmi sem tudja megállítani abban, amit ő szeretne, mert azt meg is kapja. Ha kell, képes átgázolni másokon annak érdekében, hogy neki jó legyen. A kétszínű viselkedés sem áll távol tőle, ami nagyjából annyiból áll, hogy például érdekből barátkozik valakivel, a háta mögött pedig lehordja mindennek. Bár ez a kibeszéljük xy-t ügy nem az ő stílusa, tehát hacsak más fel nem hozza a témát, automatikusan nem kezd el beszélni az ellenségeiről.
Sportos alkat, ha teheti akkor kimozdul a szabadba és keres valami elfoglaltságot magának. Csapatsportokban például kiváló, annak ellenére, hogy alkalomadtán egy seggfej és önző módon a saját érdekeit állítja előtérbe. A szabályok áthágása sem áll messze tőle, mert neki kizárólag a saját szabályai számítanak, amik igen egyszerűek: Amiből profitálhat, abba belemegy, amiből nem, azt ellöki magától, nem érdekli. Nagyjából a baráti köre is ez alapján épül fel, így tulajdonképpen alig van igaz cimbije. Valójában magányos mint a kisujjam és ezzel valamilyen szinten ő is tisztában van, mégsem hajlandó változtatni magán. Szeretné magát a lehető legjobban függetleníteni, ami gyakran azzal jár, hogy nem feltétlen enged közel magához bizonyos személyeket. Ezért is nehéz nála ez az egész szerelem ügy. Ha azt érzi, hogy meg akarják változtatni, vagy bármilyen formában korlátozzák akkor menekül. A Roxfortba sem szeret már járni pontosan emiatt. Úgy érzi teljesen megfosztották a szabadságától, ez ellen pedig rendszerint lázad.

Megjelenés

Középmagas srácról beszélünk, hiszen azzal a 179 centijével még messziről sem egy égimeszelő, de neki megfelel. Viszont az alkata már elüt az átlagtól. A sok edzésnek köszönhetően a teste szinte minden részén jól izmolt. Azt viszont fontos megemlíteni, hogy nem úgy néz ki mint egy testépítő, nem is hajtott arra a szintre. Pont ezért messze áll tőle az önbizalomhiányos állapot.  A súlya 75 kg, ami igaziból teljesen normális. A haja sötétbarna, oldalt rövidebb és inkább felfelé zselézve állítja be, bár tőle az sem ritka, ha csak lefésüli, vagy éppen kócosan mutatkozik, ahogy felkelt az ágyból. Szép szemei vannak, melyek napfényben inkább kékek, lámpafénynél vagy sötétebb helyiségben pedig zöldesebb árnyalatúak. Tudatán kívül babonázza meg a tekintetével az ellenkező nemű egyedeket. Arcra egészen helyes, határozott vonásokkal, viszonylag széles állal és kiugró állkapocscsonttal. A lányoknak ez általában bejön, persze attól függ kinek milyen az ízlése. A többségnek tökéletes vagy éppen pont megfelelő.  Borosta nélkül egyébként letagadhatna egy-két évet a valódi korából. Öltözködése laza, menő, nem szereti a divatja múlt ruhadarabokat, mindig alkalmazkodik az új dolgokhoz. Imádja a farmert és a pólókat, de azokból is inkább a márkásabbakat.

Életed fontosabb állomásai

Most mit mondjak magamról, úgy őszintén? Annyira sablonos ez az egész. Londonban születtem... a nem mindegy melyik napon?  De jó, legyen, addig úgysem lehet nyugtom, amíg nem mesélek magamról, szóval kezdjük. Bolondok napján születtem Londonban, egy közepesen gazdag család első gyerekeként. Viszont az eredeti szüleimet, amióta az eszemet tudom, szívemből utálom.
De... Kyle, menj már oda ahhoz a csajhoz, aztán vidd a mosdóba vagy tudjam én, de hagyj már békén!
Na, szóval hol is tartottam? Ja igen, ott, hogy utálom a biológiai szüleimet. Ennek pedig olyan indoka van, hogy szerintem nem jöttél volna rá magadtól... nem kellettem nekik, azokon mit szeressek, akik eldobtak maguktól? Gondolom nem tervezett gyerek voltam, ezért adtak nevelőkhöz még egészen kiskoromban. Azóta egyszer sem bukkantak fel az eddigi életem során és erősen ajánlom nekik, hogy ne is tegyék. Leköpném őket, nem érdekel milyen indokkal jönnének. Nem azért, mert nem volt jó az  Evans család tagjaként felnőni, ellenkezőleg... pont bírtam őket. Általában engedékenyek voltak. Ha valami rosszat tettem, akkor a lelkiismeretemre bízták a dolgot, tehát nem ebben keresendő a probléma. Szimplán hidegen hagynak a biológiai szülők, sosem vettem őket számításba, Evans-nak érzem magam, tiszta vérű varázslónak. Talán ezért is dominált bennem mindig is az a hihetetlen mértékű megfelelni vágyás. Szerettem volna nekik bebizonyítani, hogy lehet belőlem még nagy ember és azt akartam, hogy ugyanúgy szeressenek, mintha a vér szerinti gyerekük lennék. Vagy ahogy ezt a tökfejűt itt mellettem, amikor először hazahozták. Gondolom nagyon örülhettek neki (irónia nélkül!), sajnos már gőzöm sincs pontosan mi történt, csak utólag meséltek róla nagyon sokat. Mindenesetre Kyle akármennyire is majom, bírom a képét. Emlékszem kiskoromban mindig megvédtem őt a nagyobbaktól. A legtöbb verekedésem miatta kezdődött és még a mai napig képes lennék a wc-be nyomni az ellenségei fejét. Úgyhogy örülhetsz neki tökfej, nem utállak! *Játékos oldalba könyökölés*
Viszont nem lehetne négyszemközt folytatni ezt? Kezd kínossá válni az egész.
*Vár pár percig, amíg kimennek a többiek*
Ott tartottam, hogy ugye elég sokat verekedtem Kyle miatt, de azt még talán ő sem tudja, hogy ezért duplán megszívtam. Egy idő után az általános iskola első néhány osztályában például megalakult ellenem egy kisebb csapat, akikkel rendszeresen összetűzésbe kerültem. Két kezem nem lenne ahhoz elég, hogy megszámoljam hányszor mentem haza összeverve, sárosan, megalázva. Ez talán valamilyen szinten ki is hatott a jellememre úgy érzem. Apa mindig azt mondta, hogy ne hagyjam magamat a földbe döngölni, inkább én tegyem azt velük minthogy ők. Ezeket a tanácsokat pedig egy kicsit torzítva építettem magamba. Ugyanis persze megfogadtam őket, de már nem csak verekedéseknél használom, hanem nagy általánosságban a kapcsolataim kialakításánál is. Ritkán engedek magamhoz nagyon közel embereket és inkább kihasználom őket, minthogy állandó csalódások érjenek az miatt, hogy ők vertek át engem.
Ide a Roxfortba már úgy jöttem, hogy bennem volt a csírája egy vezéregyéniségnek született személyiségnek. Nyilván nem hagytam, hogy az utamba kerüljön bárki is. Inkább eltapostam őket, minthogy ők alázzanak meg, ugyanis a pozíció még a mai napig fontos nekem. Mindig is az élbolyban szerettem lenni, így már a kezdetektől jártam kviddicsre. Nem titkolt szándékom, hogy később akár kviddics játékosként is keressek pénzt, nem csak bestiamesterként.
Anno még a Trimágus Tusára is jelentkeztem, mert meg akartam mutatni, hogy hiába nem vagyok a legjobb tanuló, attól még lehet belőlem valaki. Mégis elbuktam, hiába vetettem be minden lehetséges trükköt és tudást. A seggfej Cedric ellen semmi sem használ.
Ráadásul a vereség után (ami körülbelül néhány hónapja történt), mondanom sem kell milyen dühös lettem. És ez vezetett oda, hogy elkövessem életem legnagyobb hibáját. Mivel mindenki rossz embert ünnepelt, ezért miközben magam körül mindent átmozgattam, berongyoltam az erdőbe remélve, hogy majd ott lenyugodhatok. Ám ehelyett összefutottam egy vérfarkassal, csak hogy ez a nap már tényleg beivódjon az emlékezetembe...
Nyilván telihold volt, én  barom meg ezt figyelmen kívül hagytam, így majdnem megölt az egyik dög. Ezzel pedig gondolom mondanom sem kell, hogy átváltoztatott. Azért is változott meg a tesómmal a kapcsolatunk. Senkinek sem mertem szólni erről az egészről, elvégre elég ironikus lenne, ha pont az aki bestiamester, maga is egy bestia. Titkolom ez egészet, telihold előtt meg eddig mindig megoldottam az átváltozási gondokat úgy, hogy elcsórtam pár kész bájitalt és így végig tudtam magamon uralkodni. Remélem nem jönnek rá erre az apróságra...

Vissza az elejére Go down
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Adam Evans   Adam Evans Empty2014-11-22, 22:13



Elfogadva!

A PB-t pasi létemre nagyon komálom, de ez csak a kezdet. Nagyon frappáns, komplett karit tudtál összehozni. Vicces, hogy bestiamester, de tehetségtelen gyógynövénytanból, még a végén rossz trágyát ad oda a dögöknek. A farkasosdin már meg sem lepődök^^ A lényeg, hogy baromira jó lett, és remélem beállhatok a sorba, hogy majd egyszer játszol velem, vele Very Happy Foglalózz, és már mehetsz is^^




***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Adam Evans
» Peter T. Evans
» maxime c. evans
» Indiana Evans
» Adam Stanton

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: