ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 10:26-kor
Seraphine McCaine


Tegnap 22:44-kor
Shanna Griffin


Tegnap 22:38-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 20:33-kor
Joyce Brekinridge


Tegnap 15:41-kor
Darren Morgenstern


Tegnap 06:27-kor
Viggo Hagen


2024-04-25, 22:08
Simonetta Atkinson


2024-04-24, 22:39
Seraphine McCaine


2024-04-24, 15:55
Sandrin Delight


A hónap posztolói
Cody L. Mortimer
Raina és Adam I_vote_lcapRaina és Adam I_voting_barRaina és Adam I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Raina és Adam I_vote_lcapRaina és Adam I_voting_barRaina és Adam I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Raina és Adam I_vote_lcapRaina és Adam I_voting_barRaina és Adam I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Raina és Adam I_vote_lcapRaina és Adam I_voting_barRaina és Adam I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Raina és Adam I_vote_lcapRaina és Adam I_voting_barRaina és Adam I_vote_rcap 
Megan Smith
Raina és Adam I_vote_lcapRaina és Adam I_voting_barRaina és Adam I_vote_rcap 
Kalandmester
Raina és Adam I_vote_lcapRaina és Adam I_voting_barRaina és Adam I_vote_rcap 
Simonetta Atkinson
Raina és Adam I_vote_lcapRaina és Adam I_voting_barRaina és Adam I_vote_rcap 
Alison Fawley
Raina és Adam I_vote_lcapRaina és Adam I_voting_barRaina és Adam I_vote_rcap 
Alistair Wilson
Raina és Adam I_vote_lcapRaina és Adam I_voting_barRaina és Adam I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70672 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 28 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 27 vendég :: 3 Bots

Cody L. Mortimer


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Raina és Adam

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Adam Stanton
Reveal your secrets
Adam Stanton
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Raina és Adam   Raina és Adam Empty2015-02-22, 14:15


18+

Annyira elmerül az egészben, hogy nem figyel arra, hogy mit csinál. Bár az igaz, hogy ő egyáltalán nem önző, nagyon is figyeli, hogy mi tetszik Rainanak és mi nem. Ezért kezd egy kicsit bevadulni, és persze azért is, mert cigaretta a józan eszét háttérbe szorította. Alapjában véve biztosan gyengédebb lenne, még az is lehet, hogy most is, de amint látja, hogy a Mardekáros szeme felcsillan néhány mozdulatánál, ő nem fogja vissza magát. Nem beszélve arról, hogy ő is túlságosan élvezi az egészet, aminek hangot is ad minduntalan.
- Nem, de tudom, hogy erre vártál – mosolya vágyakozásba fordul át, a kezét kinyújtva érinti meg a lány kebleit és simogatja tovább, majd egy kicsit bele is karmol. Éppen csak és óvatosan – próbálja -, hogy nagy gondot ne okozzon, de mindenképpen tovább akarja szítani a tüzet a forró és parancsolgató lányhoz. Egyáltalán nem unt meg semmit, de ahhoz, hogy fennmaradjon az érdeklődése Rainának, egy kicsit fordítani akart a dolgok menetén.
Ami igencsak bejöhetett neki, mert máris mozgásba lendül. A csípő szinte kileng, ahogy dolgozik a fiún, Adam pedig immár nem fogja vissza magát, élvezi a fokozott tempót és a karmolásokban is talál valami ijesztően gyönyört adó valamit. Egyre hangosabbak és Adam érzékeli, hogy mindjárt a végére jutnak a szex adta örömöknek, rakétája kilövéshelyzetbe kerül, már csak pár másodperc lehet a visszazámlálásig. Ekkor puhán megcsókolja és megcirógatja a lányt, ezzel kizökkkenti a másikat a saját ritmusából, viszont észreveteti vele is, hogy mindjárt befejeződik az ő kis ösztönjátékuk. Érzi, ahogy a másik megfeszül körülötte, egy nagyobb nyögéssel adja át magát a rázkódó élvezetnek, amit már Adam sem tud saját magánál visszafogni. Ezért hagyja, hogy az élvezetek találkozzanak, és – ha már így kezdtem – a rakétája elindul a Holdra szállásra, a kilövése hangosabb nyögéssel indítja útjára magát. Mindketten kellemesen fáradtan szuszognak egymáson, Raina felülről nehezedik rá, de ezt Adam most egyáltalán nem bánja. A józandó gondolatok egyelőre nem bukkannak elő, pedig már ott várakoznak, hogy rádöbbentsék Adamet arra, hogy mit csinált.
- Miért? – néz fel a fiú a zavart arcú leányzóra, aki viszont varázsütésre változik meg és felkel róla. Adam mosolya lassan hervad, talán ő is kezd rájönni, hogy… de nem jut el hozzá mégsem a megvilágosodás. Csak nézi, ahogy a Mardekáros felöltözik és sajnálja, hogy már nem őt melegíti. A könyökén támaszkodva nézi a másikat, majd beletúr a saját hajába, és úgy tesz, mintha igazítani kellene rajta.
- Miért? – kérdezi immár másodszor, de mivel a lány távozni készül – igen, már másodjára rá is jön erre -, feltápászkodik. Adna neki valami búcsúcsókot, vagy ilyesmit, de tudja, hogy nem lesz esélye utolérni a lányt, hacsak nem meztelenül rohan be utána…
- Hát, szia – mondja szomorkásan, talán meg sem hallja már a sietős léptekkel távozó Raina, vállat vonva fújja ki a levegőt, és összeszedi a cókmókját, fel is öltözik. Nem is tudja, hogy mit gondoljon, de végül azért csak elmosolyodik. Előkotor még egy újabb dekket és a falhoz dőlve szívni kezdi. Elgondolkodik az egészen, de nem talál semmi logikusat… az egész estében. Mosolyogva értékeli át magában, és úgy gondolja az egyik legfurcsább karácsonyi bál és ajándék részese volt. Mikor végez, mindent és sajnos mindenkit elfelejtve indul a hálója felé, hogy kialudja magát, és holnap újult erővel pihenhessen a téli szünetben, na meg talán Rainával is kéne egy-két szót váltania.
<> Köszönöm a játékot^^ Valahogy akkor összehozzuk még^^ <>
Vissza az elejére Go down
Raina McIntyre
Reveal your secrets
Raina McIntyre
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Raina és Adam   Raina és Adam Empty2015-01-14, 12:26


Adam & Raina


[You must be registered and logged in to see this image.]18+

Nem éppen a leglágyabb módját választja Adam az egyesülésünknek, mivel nem érzem úgy, hogy máris kész lennék és holnap neki hála minden bizonnyal érzek majd némi fájdalmat odalent, de most ez nem számít és nemsokára már nem is érzem azt, hogy fájna bármim is. Így hát a csókok, simogatások is folytatódnak, majd kis idővel később már a földön vagyok ismét, hátam a másik mellkasának nyomódik, miközben melleim és hasam pedig a hideg falnak. Nem gondoltam volna, hogy valaha itt, így fogok szexelni bárkivel is, de úgy tűnik, hogy most eljött ennek is az ideje, így halkan nyögdécselek, miközben a srác folytatja a gyors mozgást és ahogy a csókjai is jól esnek, úgy a durvulása is, miközben hajamat elkapva húzza hátra fejem. Szemeim is lehunyom, eszem ágában sincs eltolni őt vagy ellenkezni, bánjon csak velem durván, most szabad, csak abba ne hagyja, mert akkor kinyírom! Az idő telik, nemsokára pedig ismét a másikkal szembe találom magam, és bár tekintetem kissé ködös a drognak és a vágynak hála, mégis, még mindig vágyom a folytatásra, még nem elégültem ki, bár érzem, hogy már nem kell hozzá túl sok.
- Meguntad az irányítást. – mosolyodom el gonoszkásan, de már érzem, hogy magával húz, így csak a másik testére fekszem, eleinte csak tényleg ráfeküdve, miközben ajkát csókolom meg ,majd ez után térek rá nyakára és nemsokára már feltornászom magam ülő helyzetbe is, magamba engedve férfiasságát. Ez után jöhet a mozgás, mely eleinte lágyabb, de aztán durvább, gyorsabb lesz, körmeim a másik mellkasába vájnak, ajkam pedig szüntelenül őt csókolja, miközben melleim is testét cirógatják. Ez után viszont megérzem a lágyabb cirógatást is, így kissé meglepetten pillantok a fiú arcára, a mozgásom lassul, szinte csak kellemessé, lággyá, érzékivé válok, ahogy a csókot is megérzem. Nem szoktak engem így csókolni, ilyen lágyan, finoman, de valahogy mégis betalál e tett. Szemeim lehunyom, viszonzom a finom, puha csókot, melynek végébe már bele is nyögök, miközben testem is megrezzen, a másik pedig sejtheti, hogy bizony az orgazmus az, mely elért engem és bizonyára őt is el fogja nemsokára. Nem szállok le róla azonnal, mivel izmaim is megfeszültek odalent, biztos vagyok benne, hogy nemsokára követni fog engem. Ez után fekszem rá finoman a fiúra, kissé fáradtan szuszogok és bár a hely nem a legalkalmasabb erre, most… most mégis jó így.
- Ezt nem kellett volna… - motyogom halkan, teljesen normális hangon, majd lassan azért felkelek róla. Tényleg nem szabadott volna, mégis mit képzeltünk? Mit képzeltem? Csak arcára nézek és láthatja is rajtam a zavartságot. Mit tettem és miért? Hirtelen lépek ruháimhoz, amelyeket most magamra is veszek, de mivel hajamat rendesen megtépázta a másik, így azzal túl sokat nem tudok kezdeni, mégis, érzem én is, hogy baj van. Nem maradhatok tovább vele, mégis mit tudnánk tenni? Nem vagyunk mi senkik se egymásnak és nem, most nem érzem készen magam a nagy beszélgetéshez se.
- Mennem kell! – fordítok neki hirtelen hátat és pillanatok alatt vágok át a tömegen és sietek fel a szobámba. Nem… ez nem történhetett meg. És mi ez az érzés bennem? Miért akartam annyira még vele maradni? Nem… én nem érezhetek semmit! Holnap talán minden rendben lesz…

//Köszönöm szépen a játékot, én nagyon élveztem és meglepően fordulatos volt. Very Happy Remélem, hogy majd lesz ismétlés! Wink //

Vissza az elejére Go down
Adam Stanton
Reveal your secrets
Adam Stanton
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Raina és Adam   Raina és Adam Empty2015-01-11, 11:47


18+

A Hugrabugos fiú még sosem volt lánnyal úgy, hogy nem volt tökéletesen józan. Valahogy úgy gondolta, hogy meg kell adni a tiszteletet a másiknak, ha már odaadják egymást testét kölcsönösen a másiknak. Most már tudja, hogy nem mindig kell ezt a szabályt megtartani, mert a drog és Raina vadul, véletlenszerűen ránduló teste még jobban felhúzza őt. Hangjában élvezettel kacag fel a „szemét” felkiáltásra, úgy tűnik, hogy fordult a kocka és mindketten élvezik. Általában Rainát illetik ezzel a jelzővel, de most még Adamnak is nehezére esne így hívni a másikat, noha egyébként sem a kenyere az ilyen beszéd. Élvezi, hogy most a lánynak ebben a pillanatban ő a minden, bármilyen röpke legyen az idő. Most arra gondol éppen, hogy milyen ragaszkodó is tudna lenni Raina, ha úgy igazán szeretne valakit, de tudja azt is, hogy most a drog hatása alatt van. Fárasztó ez a póz, de még az is lehet, hogy inkább összeesik a másikkal, minthogy abbahagyja Raina testének kényeztetését. Természetesen, attól, hogy tartja őt, még a nyelve nem pihen, és új utakat jár be a számára elérhető részeken. Csókok és nyögések hagyják el az ajkait, de még mindig erősen tartja őt, és próbál jó partner lenni, figyelni a másik kívánságait. Végül eljön az a pont, ahol már jobb, ha Adam sem kísérletezik a szerencséjével és az ereje korlátaival, ezért a falhoz fordítja a lányt.
- Jól van, majd meglátjuk – csókol az arcába, és harap a fülébe a mondat közben, fennhagyva a bizonytalanságot. Adam bár nem prűd, de azért annyira nem eszetlen, hogy a másik akarata ellenére cselekedjen bármit is, ha az a józansága túloldalán van. Végül hátulról hatol be a lányba és lassú ritmust, hamarosan újra a vad váltja fel. Nyögdécselve dolgozik a lányon, a nyakát is harapdálja és a fenekét is paskolja, ha éppen olyan helyzetben van, sőt a hajánál fogva húzza hátra a lány fejét, hogy csókokkal árassza el.
- Nem jutott eszembe – válaszol, és már nagyon elöntötte a vágy, továbbra sem érzékeli maga körül a külvilágot, csak ő és Raina, Hugrabugos és Mardekáros összeegyeztetetlen párosa. De a vágy nem válogat, itt már nincsenek kiemelkedők, és selejtek, magasabb rangúak és szolgák. Adam pedig még fokozza a tempót, viszont kezdi hiányolni a másik kebleit és a szemeiből sütő vágyakozást, ezért újabb fordulatra készül. Egyesülésük egy röpke pillanatra véget ér, amíg megfordítja a másikat.
- Dolgozz te is, ne csak én – ravaszkás vigyorral az arcán húzza magához a másikat, majd le egészen a földre, hogy a lány rajta feküdjön. Onnan pedig átadja az irányítást, de előtte még elsöpri Raina hajtincseit az útból és kedvesen végigsimít annak arcán, miközben üdvözült vigyor mászik a sajátjára. Nem bírja tovább nézni a vággyal keveredett átható pillantást, ezért felhajol és megcsókolja a másikat, óvatosan harapdálva a másik kissé felrepedt ajkait, persze az övé sincs megkímélt állapotban.
Vissza az elejére Go down
Raina McIntyre
Reveal your secrets
Raina McIntyre
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Raina és Adam   Raina és Adam Empty2015-01-02, 21:05


Adam & Raina


[You must be registered and logged in to see this image.]18+

Fogalmam sincs jelen pillanatban, hogy mit hoz a holnap, de a drognak hála nem is érdekel. Most semmi és senki se érdekel, csak ez a Hugrabugos fiú, hogy engem csókoljon, csakis engem akarjon, holnap pedig… bizonyára nem kicsit leszek majd kiakadva. Szegény Adam, nem tudja még, hogy mi vár rá, de abban biztos lehet, hogy fogunk mi még ketten találkozni és a következő alkalommal nem túl valószínű, hogy ilyen engedékeny és kedves leszek, mint most. Szinte teljesen kifordít önmagamból, bár a vadócságom megmaradt, így nem ellenkezem, egyáltalán nem érdekel, hogy ki ő vagy ki vagyok éppen én, most csak a vágy érdekel, mely hajt, egyre intenzívebben. Mindenesetre nem gondoltam volna, hogy ilyen kemény is tud lenni a másik, ennyire határozott, irányító, de ez egyre jobban felizgat, akarok még belőle, mindent akarok! Elő is bújtatom odalent férfiasságát, amellyel nemsokára játszadozni kezdek, majd kis idővel később mászom fel rá, nem bírok tovább várni és nem is akarok. Mégis… nem engedem ám neki, hogy azonnal megkapjon, őszintén szólva némi tágítás nekem is jól jönne, mégis, ahogy a nevemet kiejti, tekintetem a másikba fúrom, valóban leállok, ahogy azt gondolja, és ekkor ér a behatolás, amelyre némileg összerezzenek és minimálisan fel is szisszenek.
- Szemét! – vetem oda neki, miközben fejem vállára hajtom és természetesen kapaszkodom, hogy le ne ejtsen. Az első pár lökés még fáj, hiszen nem vagyok agyonhasznált, erről szó sincs, de ahogy egyre intenzívebben folytatjuk harcunkat, úgy kezd egyre kellemesebb lenni és nemsokára kéjes nyögések hallatszanak felőlem. Nem is várom, hogy kíméljen, csak egy minimális kis kényeztetést vártam volna, de ha így, hát legyen. Nem panaszkodom, eszem ágában sincs, én magam is mozgok, hogy még erősebben, intenzívebben találkozhasson újra és újra, miközben hátam már a hűvös falnál pihen. Nem érzem a körmöket, nem fáj igazából már semmi, már csak a tömény élvezetet érzem, miközben én is csókolom a másikat, ha ajka ajkam közelébe kerül, és elég nagy meglepetésként ér, amikor kicsusszan belőlem. Nincs sok időm a földön állni, mert már fordít is rajtam, ami nem lehet nehéz, hiszen fizikálisan bizonyára erősebb nálam, a pálcám pedig jelenleg nincs a közelemben, így nemsokára melleim a falhoz nyomódnak, miközben felsóhajtok a finom harapdálásokra.
- Azért bármit nem, de nincs ellenemre a vadságod, sőt… - igen, ezt őszintén szólva máskor is el tudnám viselni, de ezeket a gondolatokat holnap már nem engedhetem meg magamnak, most mégis, finoman nyúlok le combjaihoz, amelyeken végig is simítok, majd a visszaúton a cirógatás helyett már csak éles körmeim karmolásszák bőrét, miközben fenekemet is a másik öléhez dugom.
- Abba ne hagyd! – akarom, nagyon akarom, így picit még mocorgok is előtte, hogy ismét egyesülhessünk, nem érhet itt még véget ez a játék, ha már ennyire felhúzott, ha már képes így szórakozni a testemmel. Túlságosan is élvezem, túl ritkán találok ilyen partnert, most pedig jól esik picit játszani a gyenge nő szerepét, mert egyébként nem vagyok az. Milyen szégyen, hogy így engedem neki, más esetben nem maradnék nyugton, ha így irányítgatna, visszakapná, de most? Most tényleg csak az övé vagyok.

Vissza az elejére Go down
Adam Stanton
Reveal your secrets
Adam Stanton
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Raina és Adam   Raina és Adam Empty2014-12-28, 20:58


18+

Erre az egyre nem gondolt Adam, amikor elhívta a karácsonyi bálba Rainát. Nem csak erre, de még egy apró puszira sem, nemhogy egy ilyen forró együttlétre. Alapvetően azért annyira nem prűd, hogy ne képzelődjön erről-arról, de Raina egyáltalán nem az a lány, akivel el tudná képzelni azt, hogy egy kis esélye is van valamire. most mégis itt állnak egy forró csókcsata után alig ruhában, a helyzet pedig egyértelmű. Habár Adam gondolhatna a jövőre is, hogy mi lesz majd másnap, de a drog és az előtte álló látványa eszébe sem juttatja mindezt, se hasonló problémát. Már abba is belegondolhatna, hogy hányan látják majd meg őket, illetve el is kaphatják az erkölcstelen, magamutogató párost, ami egyikük hírnevére sem biztos, hogy jó hatással lenne, sőt, akár el is tanácsolhatják őket. Szex és drogok, már csak a gyilkosság hiányzik és teljes a lista. Adam azonban másra sem tud gondolni, csak arra, hogy Rainával elmerüljön az élvezetekben. A fiú nem kertel, nem próbál meg romantikusnak lenni, valahogy mégis van benne egy érzés, hogy ez most nem a romantikus szeretkezés egyik iskolapéldája lesz. Egy kicsit keményebben irányít, vadabbul nyúl mindenhova, miközben a testén új, vérszín utak karmolódnak Raina hathatós segítsége által. Felnyög, amikor a lány rámarkol a férfiasságára, de egy percre sem hagyja a másik kebleit szabadon.
- Még én is okozhatok meglepetéseket – vigyorog, és csókkal fojtja el a feltörekvő nyögéseit. Hiába Raina nagyon jó csaj, amin Adam nem tud felülkerekedni jelen pillanatban.
A Mardekáros sem bír sokáig egy helyben álldogálni, megmássza Adamet, szorosan összesimulva, a Hugrabugos a fenekénél fogva tartja az izgalmas testet. Egyértelműen szórakozik vele, hiszen a kobra már a barlang előtt kígyózik, csak éppen a barlang földrengés alatt áll, és elmozog a kígyó útjából.
- Raina – néz a szemébe egy pillanatra, és ha a lány megáll a szórakozással, akkor ezt a pillanatot választja az egyesülésre. Mélyen elmerül a lányban, majd mozogni kezd alatta, amennyire csak lehet, nem igazán kíméli a másikat, az ösztönei már átvették az irányítást. Még a körmei is többször a lány fenekébe mélyednek, sőt a falhoz nyomja mindkettőjüket, hogy könnyebb legyen tartani a mozgó partnerét. Ha tudja, a kezei a lány testén tartanak felfedezőtúrát, és az ajkainak sem hagy szünetet.
Aztán egyszer csak engedi, hogy kicsusszanjon a lány belőle és talpra álljon. Ekkor erővel megpróbálja megfordítani a másikat, és hozzápasszírozza a falhoz Rainát. A fülét harapdálja a lánynak, miközben bele suttog.
- Szóval bármit? – vigyorog, bár ez nem látszik. Igazából semmi különöset nem szeretne., de jó egy kicsit játszani a másikkal.
Vissza az elejére Go down
Raina McIntyre
Reveal your secrets
Raina McIntyre
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Raina és Adam   Raina és Adam Empty2014-12-23, 22:21


Adam & Raina


[You must be registered and logged in to see this image.]18+

Úgy tűnik, hogy valahol azért mégis csak egyet tudunk érteni Adam-mal, ami azért őszintén meglepő a számomra. Ajkam is mosolyra húzódik, majd ez után fújom ki lassan a füstöt, miközben szép szemeimet le se veszem a srácról.
- Jól látod! Szóval megérdemlik azt, amit kapnak. Azért, mert a Mardekárba járnak, még nem egyenlőek például velem! – még a feltételezés is sértő, hogy azok lennének. Na de nincs kedvem tovább róluk diskurálni, lenne valami más, amihez sokkal több hangulatom van, és még csak nem is érzem azt, hogy a drog tehet minderről. Szépen a sötétbe húzom a fiút, ahol nemsokára megszabadulok attól a bizonyos felesleges ruhadarabtól, csinos testem pedig feltárul a másik szemei láttára. Én már nem érzem a hideget, nem érzek semmi mást sem a vágynál és ahogy látom, a fiúnak is tetszik az, amit lát, még szép… meg is sértődnék, ha ez nem így lenne. Nem ellenkezem tehát a húzás ellen, így testem a másikéhoz simul, miközben ajkaim szétnyílnak, így élvezem nyelveink csatáját és nem gondolok most semmi másra se. Nem vagyok gyengéd, csak éppen annyira, amennyire kell, lehet, hogy az este végeztével Adam ajka is véres és sebes lesz majd a csókjaimtól, ahogy háta és mellkasa se fog túl jól kinézni, de most akarom őt, ezért pedig tenni is fogok. Érezheti tehát felhevült testemen azt, hogy mit akarok tőle, ha pedig gyengéd merne lenni, akkor elég valószínű, hogy simán faképnél hagynám, ez most csak szex, számomra nem több.
- Lesz még melegebb is… - nézek lassan végig rajta és nagyon is jó látni, hogy a fiú ilyen engedelmes és nemsokára egyre kevesebb és kevesebb ruhadarab marad rajta. Kezeimmel végigsimítok most felső testén, amikor az ing már nem fedi bőrét, ahogy pedig közel kerül hozzám, hátam még jobban a falnak feszül, a következő megjegyzésre pedig már válaszolni sincs időm, pedig tudnék ám mit mondani rá, mégis, elhallgattat csókjával, amit hosszan viszonzok is, miközben ő melleimmel ismerkedik. Én most már ismét hátát támadom be, de már nem bántom annyira, inákbb ismerkedem vele, ahogy fenekére is lecsúsznak kezeim. Nem zavar, hogy érint, erre vágyom én magam is, tehát érintsen csak nyugodtan, mégis, amikor megérzem azt, hogy fejemet hirtelen húzza hátra, egy nyekkenés nélkül mozdul nyakam úgy, ahogy azt a fiú kívánja és csak akkor szisszenek fel jólesően, erotikusan, amikor nyakamra tér rá csókjaival.
- Nem gondoltam volna, hogy ilyen vad is tudsz lenni. – nyögöm ki halkan, kéjtől telt hangon, és egy rossz szót se fog hallani tőlem a bánásmód miatt, hogy hajamba túrva fogja hátra fejemet, tegye csak, most megengedem és igazából ezzel egyre jobban feltüzel és érzem, hogy odalent is egyre inkább nedves leszek, főleg, ahogy kemény férfiasságával is nekem dörgölőzik. Melleim is pillanatok alatt kiszabadulnak melltartóm fogságából, amelyeket ahogy Adam letámad, azonnal beindítják bennem a következő hullámot. Mindenféle pironkodás nélkül nyúlok magunk közé, így markolok rá a másik érzékeny pontjára, amit egy pillanat alatt bújtatok ki rejtekhelyéről, majd ez után próbálom fejemet mozdítani, amit ha enged, akkor ismét vele szembe kerülök. Kezeim vállaira csusszannak, miközben én pedig felmászom a srácra, lábaimmal átölelve derekát, odalent pedig finoman már félre is tolom a bugyit, hogy ne zavarjon. Nem engedem még magamba, oh, ennyire nem lesz könnyű dolga, de játékosan mozgolódok rajta, így húzva egyre jobban és jobban a srácot, miközben egy újabb csókot kívánok kezdeményezni vele.

Vissza az elejére Go down
Adam Stanton
Reveal your secrets
Adam Stanton
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Raina és Adam   Raina és Adam Empty2014-12-22, 22:42


18+

Nem vitatkozik tovább Rainával, úgy érzi, hogy nem meggyőzhető a lány, túl szilárdak az elképzelései, vagy éppen a neveltetése. Ő úgy látja, hogy a vérmisztériumos dolgokat ő igazán magáénak hiszi, tehát érdemben úgysem tudnának vitatkozni, vagy ha tudnának, nem jutnának el kompromisszum közelbe sem. Marad az este élvezete a Mardekáros szépséggel, ami igazán gyorsan eltelik. Szinte pillanatok múlva már az erkélyen kínálgatja a cigarettáit, amit Raina nagyon gyorsan el is fogad tőle.
Persze Adam nem bírja ki, hogy lehetetlen vállalkozásba ne kezdjen, ezért újabb dolgot talál ki, de Raina továbbra is ellenáll.
- Sejtem, hogy nem nézitek jó szemmel őket. Viszont nem tudom sajnálni ezeket az embereket, mert attól, hogy ők kevésbé okosak, még szintén nagy valakiknek akarják beállítani magukat, ami pedig már eléggé… béna – szívja az újabb slukkot, és belegondol, hogy mégiscsak a Hugrabug a legjobb ház, hiszen itt mindenki egyenlő. A béna, az okos, az aranyvérű, a mugliszületésű. Teljesen mindegy, hogy ki kicsoda, mivel Adam és a társai mindenkiben találnak jót és hasznosat, ha pedig nem legalább nem cs*sztetik, hagyják békében éldegélni, sőt, akár segítenek is neki.
Abba sem gondol bele, hogy miféle láncreakciót indít majd be a viccesnek és ironikusnak szánt megjegyzése, a sötétben csókolózó párról. Raina, ki tudja, miért mást lát bele, mint Adam, és pár másodperc múlva már egy sötét kis helyen álldogálnak. Igaz, a kastélyra tett ideiglenes bűbáj miatt nem fognak megfagyni – a tanárok biztos odafigyeltek erre -, mert bár hideg tél van, az erkélyen csak kellemes hűvös van, különben a fél bálozó brigád másnap megfázásba és tüdőgyulladásban szenvedhetne akár. De az is lehet, hogy a Megváltoz-ohm téveszti meg Adam érzékeit ezzel kapcsolatban, de erre azért nem merne megesküdni, mert amikor Raina majdnem meztelen testét és csábító tekintetét látja… nos, az igencsak nem káprázat. Ő nem gátlásoldó cigarettát szipkázta épp, azonban rá sem lehet mondani, hogyha kap egy esélyt, ne próbálná meg felhasználni a lehetőséget. Egyébként is el van bűvölve, és mire észbe kap, már forró nyelvcsatát vív, a közelgő háború előszeleként a Mardekáros szépséggel.
Úgy érzi, mintha az előző nagyjából fél óra történést elfújta volna valami szellő, Raina szinte teljesen mást cselekszik, mint amit eddig mondott, vagy éppen eddig tartott felőle. Vehetné ezt cselnek is, de a csókok és a simogatások, na meg az ő reakciója meggyőzi a Hugrást, hogy itt színtiszta vágyakról van szó, ami a két fiatalt egymásba fonta, mintha Ámor íjazta volna meg őket, csak kissé túladagolta a szerelemvarázst.
Adam szeret kísérletezni, és nagyon élvezi, ahogy a lány nem fogja vissza magát, fájdalmas gyönyörben részesíti őt. Az apró horzsolások, vagy a mélyebb nyomok érzékien fájdalmas kombinációja őt is arra ösztönzi, hogy ne fogja vissza magát, ez most nem az a helyzet.
A csábító barna szempár teljesen felhúzza őt és az ösztöneit, ez a dudorodó nadrágján és a libabőrös felkarján szemmel is érzékelhető, ráadásul még fokozni is tudja, egy költői kérdéssel.
- Igazad van, kezd meleg lenni – harap most ő a saját ajkába, és nem tudja levenni a szemeit a másikról, miközben a zakóját leejti maga mellett és az inggombjait pattintja ki sietős mozdulatokkal. Egy laza mozdulattal oldja ki a derékszíját, és kilép a nadrágból, cipőből egyaránt. Olyan, mintha nem először csinálná, Adam viszont csakis a lánnyal és annak felkínált lehetőségeivel van elfoglalva. Már ott is van, egy szál szűk fehérneműben és közelről nézi a másikat.
- Lelöknélek az erkélyről, hogy biztonságosabb legyen a Roxfort – nevet bele a másik szemeibe, majd a falhoz lapítja őt, és forró csókba zárja az esetlegesen kitörni készülő választ. Kezei szinte azonnal a lány kebleire tapadnak, és erőteljesen becézni kezdik őket. Rajna haját, feltekeri a kezére, miután mélyen beletúrt és egy mozdulattal, hátrahúzza a Mardekáros fejét, és a nyelvével a lecsap az izgató nyakakra. Közben az alsótestét a másikéhoz dörzsöli, Raina biztos lehet benne – ha eddig egy pillanatnyi kétsége is lett volna – hogy a fiú őrülten kívánja őt.
A fogaival húzza le a vállpántokat, hogy végre a kezeibe kaphassa az eddig elfedett csinos testrészeket. Amint ez megtörténik, a fiú átpártol az ajkaival ezekhez az érzékenyebb testrészekhez, hogy a lányt is megfelelő hőfokra tüzelje.
Vissza az elejére Go down
Raina McIntyre
Reveal your secrets
Raina McIntyre
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Raina és Adam   Raina és Adam Empty2014-12-22, 00:54


Adam & Raina


[You must be registered and logged in to see this image.]Tény és való, hogy minden házban találhatóak aranyvérűek, ahogy félvérűek és sárvérűek is, mégis, valamiért sejtettem, hogy ez a fiú nem lehet aranyvérű. Nekünk más a kiállásunk, a jellemünk, mindenünk, ő pedig… nem, meg se fordult a fejemben az, hogy a vére tiszta legyen.
- Nem éppen, de lerí rólad. – ismét megbántom, ahogy ma este már nem először, de Adam elég jól bírja, nem is értem, hogy nem sértődik meg és hagy magamra, hogy miért van még mindig mellettem, hogy miért kedveskedik és táncol velem oly lazán, ahogy azt teszi. Némileg talán kap tőlem valamennyi elismerést, ennyi kijár neki és egyre kevésbé bánom, hogy igent mondtam neki erre a meghívásra. Még jó pár témát felemlegetünk, miközben egyre nagyobb beleéléssel táncolunk mind a ketten, de azért azt nem hagyom, hogy csak úgy letapizzon, főleg nem itt, mindenki előtt. Eléggé nagy szégyen lenne az a számomra, bár talán azt is furcsálják sokan – sőt, biztosan -, hogy ki a ma esti partnerem, de jegyezzék csak meg, oh igen, nagyon várom, hogy valaki szóba hozza. A fiú rendesen viselkedik, ért szavaimból, így kezei se érintenek meg ott, ahol nem kellene és miután lejárnak azok a bizonyos táncok, amelyeket talán majd később folytatunk, az erkélyre vezet utunk. Jót fog tenni némi friss levegő, egy kis ital és talán a lazító fű se fog megártani. Nem mondanám, hogy sűrűn gyújtok rá ilyesmire, de most megtehetem, hiszen ez mégis csak egy bál, és én is minden vagyok, csak gyáva nem. Maximum, ha olyasmi történik, aminek nem kellene, akkor ez a mai nap után ki fogom csinálni a Hugrás fiút. A piros színű szál tehát ajkaim közé kerül, majd amint Adam meggyújtja, lassan füstölögni kezdek. Ahogy eddig is, úgy ezen mozdulataim is eleganciát sugároznak, hiszen fontos számomra a megjelenés, mindig is az volt, így minden helyzetben meg kell állnom a helyem, méghozzá tökéletesen.
- Hmm, meglehet, de én is hirtelen ötlettől vezérelve döntöttem így, ahogy a te meghívásod is véletlenül esett pont rám. Egyelőre még nem bántam meg. – némi kedvesség is szorult belém ezen az estén úgy tűnik. Nem tartom tényleg sokra a házát, de Adam egészen elviselhető. Magam se értem, hogy miért mondtam neki igent, talán felháborodást akartam kelteni másokban, talán a közös bájital főzések eredménye mindez, sok oka lehet, de eljöttünk, most pedig egyre inkább kezdek feloldódni, ő pedig egyre szimpatikusabb nekem, sőt, mintha még szexinek is látnám, bár egyelőre még képes vagyok visszafogni magam.
- Hát persze, hogy Téged nem érdekel, mert te más vagy, mint én. És nem vagyok szűk látókörű, tisztában vagyok vele, hogy már a Mardekár házba is bekerülnek a selejtek, de hidd el, nem érzik jól magukat nálunk. – teszek én róla, ha olyat látok, aki nem érdemli meg, hogy közénk tartozzon. Na de most nem érdekelnek mások, a párocska az én figyelmemet is elvonja, ahogy kedvet is kapok valamihez, ezért kapom el Adam kezét, majd húzom magammal egy sötétebb sarok felé, ahol biztosan nem fog senki se kiszúrni minket. És hogy ott mi történik? A gátlásoknak annyi, a ruha lehullik rólam, mint valami lepel, én pedig érzem, hogy nem bírom már a távolságot, egyszerűen szükségem van a másikra, kezei érintésére, csókjára, amelyet még soha se tapasztalhattam. Így amikor meghallom a bókot, már egy sokkal őszintébb, szinte kedves, csábító mosoly jelenik meg csinos arcomon, és nemsokára azt tapasztalhatom, hogy a fiú magához ránt. Általában én vagyok az, aki irányít, de most… nem bánom a dolgot. Formás melleim a fiú mellkasának nyomódnak, kezeim derekánál állapodnak meg, miközben barna íriszeimet is az ő szemeibe fúrom. Nem menekülök, nem tiltakozom, egyáltalán nem ellenkezem az ellen, amit tenni készül, így végül szemeim is lehunyom, amikor megérzem Adam csókját. Jobb kezemmel hajába túrok, míg balom a felsője alá kéredzkedik, így ha meg tudom érinteni hátán a bőrt, akkor durván belé is mélyesztem körmöm, hogy így karmoljam, miközben harapva csókolom, teljes beleéléssel, szenvedélyesen, de azért figyelek arra, hogy vér ne serkenjen és túl sok fájdalmat se okozzak neki. Nyelvem is vad táncot jár a fiúéval és ahogy fenekemet érinti, már odalent is teljesen hozzá simulok, akarom őt!
- Igazán levehetnél pár felesleges ruhadarabot, nem gondolod? – lépek végül finoman hátra tőle, de még egy csók azért belefér előtte, így hátam a hűvös falhoz ér ismételten, de a hideget már nem érzem. Mutatóujjam finoman ajkaim közé veszem, ráharapok lágyan, szexin, majd barna szemeim már a fiú nadrágját kezdik el fixírozni. Nem csak ő akar tovább haladni, de nem ám.
- Mit szólnál hozzá, ha ma azt tehetnél velem, amit csak akarsz? – kérdezek rá halkan, játékosan és ilyet se mondok ám túl gyakran, ezt pedig szerintem a Hugrás fiú is tudja. Oh igen, most megkaphat, akár itt is, nem tiltakozom, nem érzem feszélyezve magam, egyáltalán nem. Nincs már rajtam túl sok ruha, itt tényleg rajta áll, hogy kihasználja-e a helyzetet vagy sem.

Vissza az elejére Go down
Adam Stanton
Reveal your secrets
Adam Stanton
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Raina és Adam   Raina és Adam Empty2014-12-22, 00:10


- Sejtetted, hogy nem vagyok tisztavérű? Hidd el, minden házban vannak aranyvérűek, de akkor biztosan igazlátó vagy – mosolyodik el, mert nem nagyon lehet tudni, hogy kik az aranyvérűek. Az biztos, hogy nincsenek már túl sokan és Adam meg van győződve arról, hogy annak a fele is kamu. A belterjesség pedig nem tesz jót, előbb-utóbb be kell látni majd az aranyérmániásoknak is ezt, különben annyi rokonházasság lesz, hogy kihalnak, vagy degeneráltak születnek majd. Ami azt illeti így is van már pár, de Adam úgy érzi, hogy rosszul tenné, ha ezt a megállapítását meg is osztaná Rainával, és ő most szórakozni jött elsősorban, nem pedig elmélkedni ostobaságokról. Mivel Adam számára mindenki egyenlő, legyen az Draco Malfoy, vagy Luna Lovegood.
- Mivel még senkit sem képzeltem el életem párjának, így igaz – zárja le ezzel ezt a vonalat a Hugrás, és csak bólint, amikor Raina kissé agresszíven a maga részéről is megszakítja ezt a szálat a beszélgetésükben. Nem sértődik meg, hiszen mindenkinek lehetnek gondolatai a partneréről, és ha a lánynak az a fontos, Adam ebbe nem szólhat bele, igaz, nem is akar. Az más kérdés, hogy ha Raina lenne párja, büszke lenne rá, hiszen azt jelentené, hogy valamiért szereti őt. Meg el is viselné a dolgait, gondolja, hiszen amúgy nem lenne mellette, nem igaz?
A tánc jól megy nekik, Adam meg kissé felbátorodik, főleg az előző visszakozása után. Ami kizárólag azért volt, mert Raina túl kétértelmű személyiség számára, közeledik, és egyben távolodik tőle. Az egyik reakciója azt sugallja, hogy semmi keresnivalója a közelében, a másikban pedig szinte rámászik, még akkor, ha a fiú jól tudja, hogy ez csak amolyan játék az érzékekkel, és gondolja, hogy csak a Mardekáros szépség is szórakozni akar. Csak nem tud rajta eligazodni, de a lány hirtelen keményebb fellépése megérte az óvatosságot Adam részéről. Így inkább elkerüli az olyan pontokat, amikért dádát kaphat. Legalábbis az első táncoknál. Később azért nem fogja feladni, ha már ő kapott, adni is szeretne a másiknak.
Végül megfáradtan egy picit, kimennek az erkélyre, és Adam nem udvariatlan felajánl egy kis lélekemelő szívnivalót a szép szemű lánynak. Miután nagyjából elmondja, hogy mi micsoda – bár túlságosan nem tért ki a részletekre – már azon veszi észre magát, hogy Raina felé hajol, hogy meggyújtsa majd a lánynak a cigarettáját. Ő pedig előveszi a Zippoját – ami sosem fogy ki és nem romlik el -, és már fel is izzik a parázs a fehér bódító fűoszlop végén. Nem tudja, hogy a másik mennyit szokott füstölni, de igazán szexinek tartja Raina mozdulatait, mintha nem először csinálná és mintha valamilyen tradíció szerint szívna. Elképzelhető, hogy téved, de szeret ilyenekben elmerülni, főleg akkor, amikor már ő is a füstöt eregeti.
Beszélgetést kezdeményez hát, és úgy látszik Raina jól van ott, ahol van, viszont másokról igen rossz véleménye van, különösen az ő házáról. Adam tippje szerint a többi sem lehet sokkal jobb a szemében, csak a Mardekár.
- Hát, ha annyira selejt lennék, biztosan nem jöttél volna el velem, nem? – Adam, ha jól gondolja ezzel kifogott a lányon, mert büszkeség ide, vagy oda, tagadhatatlan, hogy ma sokan látták őket jól szórakozni, ami az ő hírnevét akár csorbíthatja is, amit felróhatnak neki. Viszont akár ki is magyarázhatja magát azzal, hogy Adam tud valamit, amit mások nem, és csak rosszul osztotta be a süveg, ami Raina kérdésében tulajdonképpen benne is van.
- Ne legyél szűklátókörű. Most mondtad nemrég, hogy a Mardekárt csak a kívülállók hiszik annak, aminek. Tény, hogy vannak itt ügyetlenebb varázslók és boszorkányok, de vannak szuperek és közepesek itt, ahogy a többi házban. Ha a másik házba osztottak volna be, ott is jól tudnám érezni magamat, bár akkor meg lehet, hogy nem ilyen lennék. Lehet, hogy akkor nem is jöttél volna el velem a bálba. Szerintem így jó, meg különösebben nem érdekel, hogy kire mit ragasztanak rá ismeretlenül és felületesen – vonja meg a vállát, mondandóját pedig inkább tárgyilagos, mint gúnyosan, vagy éppen vádlón adja elő. Tényleg nem érzékeli, főleg egyetemi szakokon ezeket az eltéréseket, hiszen itt már mindenkinek R.A.V.A.S.Z.-a van, ami azt jelenti, hogy kijárták az iskolát, képzett varázslók és boszorkányok.
Ekkor pillantja meg a párocskát, és az ironizálása után bele is szív még egy slukkot a sajátjába.
- Fene tudja, végül is jól szórakoznak, de mi is, nem? – vigyorog a lányra, akinek a szemei szikrázó fényben táncolnak, mosolya pedig csókra hívogató, de Adam nem sokáig tud ezzel foglalkozni, mert hirtelen elrántják az erkély egy sötétebb részéhez. Még csak felocsúdni sincs ideje, mikor a hideg tél ellenére Raináról szó szerint lefolyik a ruhája, legalábbis Adam a fű hatására úgy látja, mintha folyékonnyá vált volna a drága anyag, és máris libabőrös lesz tetőtől talpig. Eszméletlen, amit lát, a vonzódás tagadhatatlan, érzi, hogy a libabőr hullámozva jár a testén Rainát pedig egy erősebb szellő löki meg, a haja szinte démonian lebeg a holdfényben. Lassan szedi fel az állait, és amikor a lány a derekára fonja a kezeit, a Mardekáros ujjai, mintha égetnék a bőrét, és tagadhatatlanul élvezi az egészt.
- Azt a rohadt, gyönyörű vagy – nyögi ki végül, ami eddig is egyértelmű volt számára, de megint kikívánkozott belőle. Annyira nem tiszta a feje, hogy rájöjjön a piros dekk megtette a hatását, hiszen ő is egy másik hatása alatt áll. Hirtelen az ugrik be neki, hogy Raina fázhat, és amúgy nem tud igazán ellenállni a szikrázó szempárnak és a duzzadó fogakmart ajkaknak. Közelebb lép és magához húzza a másikat, pár milliméterre van a lány ajkától a sajátja, a szemeibe fúrja a tekintetét.
- Mégsem irigykedem rájuk – susogja, majd a kék és piros mágnes egymásra talál, forró csókban forrnak össze ők ketten. Szinte nem tud magáról, és nem is akar tenni semmit, nem is tudja, hogy mikor húzódik el a lány ajakitól. Arra sem emlékszik, hogy mikor került a lány formás hátsójára a kezei, és merre járhattak korábban. Érzékeli a másik testmelegét és igénye van, hogy a csóknál is továbbmenjenek. Szinte vakító fehérnek látja Raina bőrét, már-már angyali teremtménynek, kényszeredetten simít végig az arcán, és nagyjából gőze sincs, hogy ki látja őket, vagy éppen hol van. Csak Raina létezik és a csókolni akarja, és ez a legerkölcsösebb kívánalma ebben a pillanatban.
Vissza az elejére Go down
Raina McIntyre
Reveal your secrets
Raina McIntyre
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Raina és Adam   Raina és Adam Empty2014-12-20, 19:02


Adam & Raina


[You must be registered and logged in to see this image.]Némileg elgondolkodtatnak a fiú szavai. Vajon tényleg ilyen lenne? Őszintén ezeket gondolja, amit ki is mond? Nem tudom, nem ismerem és picit kezd zavarni ez a bizonytalanság, de végül megkapja a válaszomat is, ha már kérdez, tartom ennyire, hogy normális beszélgetést folytassak vele, legalábbis ma este, bár ki tudja, talán máskor is. Különösebben nincs bajom a Hugrabugossal.
- Nem furcsa, ha rólam van szó. – ennyi talán most elég is. Ha más lányról lenne szó, akkor persze jó lenne ez a szöveg, de én nem vagyok éppen pozitív, kedves személyiség, és sokak bicskája belém tört már. Nem olyan könnyű ám megközelíteni, mint amennyire sokan szeretnének. Főleg a Mardekáros srácok hiszik azt, hogy oly könnyű az élet velem, pedig mekkorát tévednek…
- Felőlem felfoghatod bóknak is, bár nem szokásom bókolgatni senkinek sem. De jó a meglátásod, más tényleg nem tartja valószínűleg ép döntésnek ezt a részedről. – mosolyodom el némileg, de a külsőmre tartozó megjegyzés már lepereg rólam. Mindennek van határa, ma már túl sokszor dicsérgetett, most már nem hat úgy, ahogy valószínűleg kellene. Na de ezt nem jegyzem meg, nem kell mindig, mindent kimondani, felesleges szócséplés lenne, inkább csak élvezem a táncot és ha már a fiú ráveszi magát, hogy némileg érdeklődjön tőlem, hát felelek is neki.
- Igen, azt mindjárt sejtettem, hogy nem vagy tiszta vérű, de esetedben mindegy is, nem igaz? Nem hiszem, hogy életed párjának pont engem képzelnél el. – fejem egy icipicit billen csak oldalra, miközben szép szemeim is a fiú szemeit fürkészik. Elég érdekes lenne, ha a ma este után ilyen döntésre jutna.
- Számomra fontos a vér, mint mondtam, tehát nem, nem lenne! – hiába próbál játszani, én komolyan veszem szavait, de azért a játék még megkezdődhet közöttünk. Viszont némileg meglep, amikor már a srác is bátorságáról próbál tanubizonyságot tenni, hogy kezei egyre kényesebb helyek felé kalandoznak, de amikor meg akarna érinteni akár mellemnél, akár fenekemnél, némi torokköszörülést hallhat felőlem.
- Ha nem akarod, hogy a bál közepén kivéreztesselek, akkor vigyázol a kezedre, Adam. – hangom szinte kedves, bájos, miközben ezeket a szavakat mondom, de hogy most miért ellenkezem, ha az előbb én kezdeményeztem? Nos… én vagyok a vadász, nem pedig a préda, és nem igazán hagyom, hogy velem játszadozzanak, legalábbis nem. És hogy képes lennék-e betartani a fenyegetést? Lehet, hogy nem itt, ezen a helyen, de később vagy valahol máshol? Oh igen… Van, aki már tapasztalhatta kegyetlenségemet, én pedig nem ijedek meg némi büntetőmunkától. Szóval minden bizonnyal nem fog úgy hozzám érni, egyelőre még nem érdemelte ki, főleg nem az előző visszahúzódása után, mert velem aztán nem fog szórakozni, hogy egyszer visszakozik, másszor pedig nem. A táncok viszont a végüket járják, nem ártana inni most már valamit és szívni némi friss levegőt… na meg valami mást is, ezért nemsokára már az erkélyen folytatjuk a beszélgetésünket, ahol előkerül az a bizonyos cigarettás dobozka is, amit én kíváncsian fürkészek, miközben az italom is fogy természetesen. Jól esik némi folyadék a testemnek jelenleg. Hallgatom az útmutatást és bár felfigyelek arra a bizonyos névkezdeménynek, pont nem érdekel, hogy kinek tartogatja. Nem fogok valami durvával kísérletezni, nekem megfelel egy normális anyag is, egyébként se vagyok drogos alkat, de néha egy kis plusz belefér a szórakozásba.
- Akkor legyen a piros! – döntök végül pár másodpercnyi hezitálás után, majd ha megkapom a cigit, akkor finoman ajkaim közé helyezem, majd úgy hajolok közelebb a fiúhoz, hogy meggyújthassa azt nekem. A hatására bár még várni kell, de addig nyugodtan beszélgethetünk, így lassan fújom ki a füstöt és teszem le a másik poharat is a bólés mellé idő közben.
- Én nem érzem úgy, hogy bármelyik másik házba is bekerülhettem volna. Vérbeli Mardekáros vagyok és büszke vagyok erre. Ez szerintem mindent elmond. – mosolyodom el és ha már itt tartunk, akkor a kérdés valamilyen szinten most visszajár.
- De ezt inkább én kérdezhetném. Nincs túl jó véleménye egyik háznak se a Hugrabugról. Ti vagytok a selejt, számodra ez nem kellemetlen? Nem tartoznál inkább másik házba? – nem félek kimondani a véleményemet, én se tartom sokra őket, bár most mégis eljöttem eggyel a bálra. Csodák tehát akadnak. A hirtelen témaváltás viszont meglep, így fejem arrafelé fordítom, amerre a srác mutat, majd némi mosoly is megjelenik arcomon. Talán a szer is kezd hatni, úgy fürkészem őket, majd amikor érzékelem, hogy Adam viszont engem néz, felé fordítom tekintetem.
- Csak nem irigyled őket? Tényleg rossz lányt hívtál a bálba… - mégis, valamiért most kezdem úgy érezni, hogy annyira talán mégse lenne rossz elszórakozni a Hugrással, így lassan hordozom végig rajta tekintetemet, szépen felmérve, hogy ki is ácsorog mellettem. Nem gondoltam volna, hogy érdekelhet, de most… igen, határozottan kedvem támadna hasonló szituációba kerülni, mint az a másik párocska ott a sötétben, így hirtelen kapom el a srác kezét, nem érdekelve már, hogy az italaink ott maradtak és az erkély egy sötét, szinte eldugott kis részére húzom magammal, miközben hátam a hűvös falnak döntöm. A piros szálból még mindig van valamennyi, de határozottan érzem, hogy hat, bár agyam nem fogja fel azt, hogy amit teszek, azt annak hatására teszem, talán Adam velem ellentétben tudja, hiszen ő a díler, képben van ezekkel kapcsolatban. Jobb kezemmel tehát finoman hátranyúlok, majd egy pillanat alatt húzom le a cipzárt ruhámról,ez után pedig engedem, hogy a fekete, drága anyag a földre hulljon, lábaimhoz, így a Hugrás fiú számára most lehetőség nyílik látni engem fekete, igen csak szexi fehérneműmben. Testem karcsú és formás, szinte tökéletes, így panasz nem lehet rám, miközben finoman ajkamba harapva méregetem tovább, de egyelőre nem teszek nagyon mást, csak leteszem a cigit a számból és ez után kezeimmel nemsokára Adam oldalára fogok rá, csak lágyan, alig érezhetően…

Vissza az elejére Go down
Adam Stanton
Reveal your secrets
Adam Stanton
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Raina és Adam   Raina és Adam Empty2014-12-15, 19:23


- Inkább az a furcsa, ha nem ezt mondják, nem? – néz rá kérdően, neki egyértelmű, hogy akkor szabad az ember, ha úgy cselekszik, ahogy azt ő elképzeli. Nyilvánvalóan be kell tartani bizonyos laza erkölcsi és társadalmi normákat, azonban ezeket nem kell túlzásba vinni. Azt Adam pedig nehezen tudja elképzelni, hogy őt irányíthatják anélkül, hogy ebben ő is belemenne.
- Bátor. Azt hiszem ez bók volt tőled. Lehet, hogy más ugyanezt pont idiótaságnak állítaná be. Nézőpont kérdése. Az én szempontomból az volt a lényeg, hogy te jutottál eszembe másodjára, és megkérdeztelek. Az, hogy a körítés még pozitív is – kacsint egy finomat Rainara -, csak plusz adalék. Persze nem vagyok álszent, hogy ne higgyem azt, hogy közrejátszott legendás szépséged is a döntésben – kedvesen mosolyog és táncol tovább a lánnyal. Bár kérdezhet, tudta, hogy nem fog kéttekercses válaszokat kapni, azonban ennél egy picivel többre számított. Ő nem ismeri az apját, csak tudja, hogy ők is amolyan nagyon aranyvérűek, akik eléggé szűklátókörűek néhány tekintetben.
Hogy ne csak róla beszéljenek, és meg is van engedve a kérdezés, Adam kérdez is, a Mardekáros pasijáról, hátha megtud valamit. Például pontosan megtudhatná azt, hogy ilyen modorú férfiak jönnek be a lánynak, de csalatkoznia kell. Raina meg akar felelni az aranyvérűek elvárásainak, és emiatt valószínűleg nem is nagy esélye lesz megtalálni azt, akit valójában keresne, legalábbis Adam szerint.
- A fenébe, én is félvér vagyok – lemondó arcot vág, még egy kicsit sajnálja is a dolgot valóban. Azért annyira nem, hogy a következő három másodperc után ne kacagjon fel, és ropja tovább a lánnyal az épen aktuális ritmusra. Nem gondolt arra, hogy meg szeretné hódítani Rainat, pedig az igen nagy kihívás lehetne, pláne most, hogy tudja, hogy elvileg számításba sem jöhet a szülei miatt.
- Amúgy lenne olyan srác biztos a félvérek között, csak hát ugye… - kacsint rá jó kedélyűen és némileg kihívóan is. Ha már játszik vele Raina, akkor miért is ne menne bele egy játékba ő is. Hagyja a lánynak, hogy azt csináljon, amit akar, egyébként sem szeret senkit korlátokba ütköztetni. A végére talán meg is ijed egy picit, egy egészen aprót, vagy meg akar felelni ő is valamilyen elvárásnak, ami hirtelen csap belé. Ha tudná, hogy mi az, biztosan adna rá magyarázatot, de gőze sincs.
- Egyre rontom a renomémat – húzza el a száját, majd a következő dalnál szinte bevonszolja Rainat a parkettre és beindul az élet. Valahogy ezekre a dalokra jobban megmozdul a diáksereg, nagy tombolás kezdődik, amit láthatóan ők ketten is nagyon élveznek. Raina ugyan nem ugrik fel rá, de a pörgetésekben és egyéb látványosabb, de nem megalázóbb figurákban ő is benne van. fel is bátorodik Adam, és érzékelteti a lánnyal, hogy jól érzi magát, mi több minden szava valódi. A kezei éppen csak elsiklanak többször a lány feszes mellei és ruganyos popsijai mellett, néha pedig oda is érnek. Nem indiszkrét, szóval csak akkor simít végig Raina hátsó felén, ha éppen sötét van, és nem látja a lány visszatetszését az egészben. Ha egy apró visszahúzódást is érzékel bármilyen szinten, nem próbálkozik tovább, mégiscsak ő a lovag. Szóval próbál kedvére tenni a lánynak is, ha az közeledik, immáron nem húzódik el, viszont az öt beígért szám így igen hamar éget ér. A fiatalok jól felpörögtek, de a szomjúságdetektoruk jelez. Ki is mennek hát az erkélyre, Adam is elhoz egy nagyobb adag bólét, meg valami ismeretlen kék italt – imád kísérletezni -, a hűvös levegő a felmelegedett testének legalább annyira jót tesz, mint a mellette lévő szépségnek.
A lány kérdésére a zsebébe nyúl és egy cigarettatárcát húz elő, ami egészen sokba került ahhoz képest, mint ahogy számított rá. Viszont úgy gondolta, hogy valamilyen szinten megfelelne ennek a lánynak, ha már elhívta, és ha a ruhájában talán csalódott is Raina, a tárcában nem fog. Amint felpattan, előtűnik belőle 20 szál valami, piros, sárga, zöld és kék köntösben, egyenlő aranyában keverve.
- Mondanom sem kell, hogy a sárga a legenyhébb, a zöld a legerősebb, de ha nem akarsz botrányt, akkor azt nem kérsz. Azt inkább Sad… izé, másvalakinek hoztam, de persze nem tiltom meg, hogy vegyél belőle – igen, ilyen kis szentimentális, hogy a kedvenc vásárlójának csinált egy roxforti különkiadást a bálra. Meg hát még maga sem tudja, hogy mit okoz a legerősebb pontosan, azt a gombát ugyanis Bethan meglepetésnek hozta nem is olyan rég, aminek a hatóanyagát a fiú a zöld eukaliptuszillat közé kevert. A sárga tényleg csak „hegyi levegő”, attól még csak rosszul sem lehet lenni, maximum a színeket kevered össze, a kék a Megváltoz-ohm, a piros pedig csak lebontja a gátlásodat, amennyiben vannak. Bár nem biztos, hogy jó ötlet McGalagonyt megcsókolni a bálteremben, ha úgy érzed, hogy most itt az alkalom és kifejezed a szerelmedet. Nos, a zöld… ki tudja, hogy mit okoz. Maximum, majd elmondja Sadienek, hogy mi lett Rainaval, ha annyira teszt alany szeretne lenni. Azért kíváncsi, hogy mit választ majd.
Megvárja, míg a lányt vesz egyet, majd ő egy kéket húz elő és rá is gyújt. A hatásra még legalább 5 percet kell várni.
- Amúgy… jól érzed magad a bőrödben? Mármint, nem zavar titeket, hogy mindenképpen egy csoportba sorolnak minket. Ugye vannak olyan Mardekárosok, akik Hugrabugosok is lehetnének, és fordítva, vagy Hollóhátasok, stb. De hiába, mert a nagy zöld pecsét rátok van téve, nem? – Adamnak sokszor jut eszébe olyan dolog, ami nem a témába vág, vagy egyáltalán nem tartozik a beszélgetés környezetébe.
- Hmm, nézd a párocskát ott, jól elbújtak – mutat egy smároló párra vigyorogva, akik azt hiszik, hogy a sötét elrejti az alakjukat, vagy a mocorgásukat. Adam szerint jól belemelegedtek, de pár másodpercnél tovább nem időzik rajtuk a türkizeivel, inkább Rainat nézi, fürkészi. Újra eszébe jut, hogy milyen jól döntött Raina McIntyre-rel és a meghívásával kapcsolatban.
Vissza az elejére Go down
Raina McIntyre
Reveal your secrets
Raina McIntyre
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Raina és Adam   Raina és Adam Empty2014-12-15, 12:49


Adam & Raina


[You must be registered and logged in to see this image.]Nem sűrűn hallok ilyet másoktól, mint amit most Adam mond nekem, hogy ne változzak meg, mert elfogadnak így is azok, akik akarnak. Ezt most ő teljesen komolyan mondja? Csak mert akkor a világon ő az egyetlen, aki így gondolja, mindenki más szerint máshogy kéne látnom a dolgokat, máshogy viselkednem. Talán apámnak felelek meg így, de neki is csak azért, mert ő formált ilyenné, tett arról, hogy ne legyek egy kedves, tüneményes lány.
- Furcsa, hogy ezt mondod, de tudom, hogy te se élvezed annyira a társaságomat. Mégis, elég bátor voltál, hogy velem jöttél. – biccentek végül felé, de nem ragozom tovább a dolgot, nem vonom jobban kétségbe szavait. Ha komolyan gondolja, hát… gondolja csak, tessék. A táncunk viszont tovább folytatódik és végülis egészen kellemesnek nevezném ezt a botorkálást. Adam mozgása bár nem tökéletes, de könnyedén az lehet, ha gyakorol időnként, bár nem hiszem, hogy pont ezzel szeretné fecsérelni az idejét. Mindenesetre azért, ha meg szeretne ismerni, hát bátran kérdezhet, nem eszem meg vacsorára, nem azért mondtam neki igent, hogy megkeserítsem az egész estéjét, ennyire jelenleg nem vagyok kegyetlen.
- Az apámhoz van köze a szakválasztásomnak, de többet erről nem mondhatok. – elég ennyi is. Ha pedig tudja, hogy ki az én apám, akkor bizonyára sejti azt, hogy semmi jóra se lehet tőlem számítani majd a jövőben. És hogy milyen fiúk tetszenek. Némileg megdöntöm a fejem, majd elmosolyodva nézek bele a srác szemeibe.
- Ez egy eléggé meglepő kérdés volt, Adam. Számomra számít a külső és az intelligencia is, ahogy az is, hogy aranyvérű legyen. Nem kezdenék komolyabban egy sárvérűvel vagy esetleg egy félvérrel… - nem tudom, hogy ő neki milyen is a vére, de nem izgat különösebben, mivel egyelőre ő nem szerepel a listán, akik esetleg érdekelhetnének. – Egyébként jól megvagyok egyedül, nem tervezek igazi kapcsolatot, nem érzem szükségét és nem hiszem, hogy lenne olyan srác, aki elfogadna így, ahogy vagyok. Szóval nincs is értelme folytatnom a felsorolást. – mert hát persze, tudnék én még mit mondani, de minek? Mindez rohadtul nem számít, ugyanis érzelmek hiányában totálisan képtelen vagyok egy kapcsolatra.
- Meglehet, de nem szokásom pironkodni, sajnálom. Ehhez majd másik lányt kell találnod. – vonom meg finoman vállaimat, de ez után mégis akcióba lendülök. Még finom vagyok és teljesen nőies, nem mozdulok rá durván, inkább csak játszom, szórakozom. És hogy akarok-e valamit ma tőle? Még eldöntöm… Amikor viszont a szám végén Adam elhúzódik, akkor némileg csalódom benne, azt hittem, hogy bátrabb ennél.
- Kár, nem tűntél ijedősnek. – de akkor tartsuk meg a tisztes távolságot, rajtam nem fog múlni, aztán maximum a bál után felkeresem a Mardekaros Adam-ot, úgyis rég jártam már a szobájában, ideje ismét… körbenéznem nála. De azért nem rohanok el innen, főleg, mert ő is itt van, így még néhány tánc és iszogatás belefér, esetleg némi plusz is, amit a srác is érzékel.
- Remek ötlet! – végül némileg más stílusú zene csendül fel, de ebbe se fogok szégyent szenvedni, kedvelem a rockyt, mégis, Adam hirtelen rántása meglep, így egy másodpercre mintha kihagynának lépteim, de hamar összeszedem magam.
- De magabiztos valaki. – felugrani azért nem fogok rá, nem áll szándékomban itt, mindenki előtt ilyesmit tenni, de a pörgetésekben benne vagyok, így lábaim is gyorsan járnak, ahogy azt kell ilyenkor. Nem számolom a számokat, csak élvezem a táncot, bár tény, hogy amikor a Hugrás megáll és rákérdez arra, hogy akkor jöhet-e az ital, némileg szusszanok és megigazítom barna hajtincseimet is.
- Szerintem igyunk! Bár félő, hogy itt nem találunk majd alkoholt, de sebaj. – meg is indulok az asztalok felé, bizonyára partneremmel együtt, majd némi bólét veszek magamhoz és valami koktél félét. Ha Adam is megvan, akkor pedig irány az erkély… Ahogy kiérek, rögtön megcsapj a hűvös, téli levegő és de jól is esik… erre van szükségem. Finoman nekidőlök a korlátnak, az egyik poharat leteszem, míg a koktélosat iszogatni kezdem, úgy révedek el a távolba.
- Szóval, mit próbálhatok ki? – fordulok végül a srác felé, egyértelműen utalva előbbi szavaira, így hát rajta áll, hogy kipakoljon, már ha tényleg van nála valami különlegesség, ami felkeltheti az érdeklődésemet.

Vissza az elejére Go down
Adam Stanton
Reveal your secrets
Adam Stanton
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Raina és Adam   Raina és Adam Empty2014-12-13, 17:29


Nem okozott csalódást a válasszal a fiúnak, nagyjából erről elmélkedett, amikor megkérdezte. Ő nem fut azokban a körökben, amiben Raina él, tisztában van azzal, hogy vannak olyan szabályok egyes családokban, ahol elképzelhetetlen egy olyan figurával való találkozás, mint Adam. De ezzel semmi baja, úgy van vele, hogy mindenkinek van egy kis stiklije, a Mardisok nagy százalékánál például ez. Az, hogy Raina mégis őt választotta, a következő mondatából derül ki. Ugyan muszájból eljött ide, viszont akkor az ő szabályai szerint legyen minden, és még csak véletlenül sem akart magán kívül kedvezni másoknak. Adam ezt díjazza, szereti azokat az embereket is, akiknek határozott céljaik, elképzeléseik vannak. Az, hogy mellékesen ő hozhatta el a gyönyörű Mardekárost a karácsonyi bálra, számára akkor is megtiszteltetés és majdhogynem hőstett, ha a Raina ezt a legkisebb dolgok között tartaná számon. Ő elégedett az eredménnyel, ráadásul táncolni is fognak, akkor meg miért kéne máshogy gondolnia?
Ha már kérdezték, elmondja a véleményét, amit Raina persze azonnal kiteker, ahogy egy jó Mardekároshoz illik. Adam nem vág pofákat rá, tudja, hogy mindig van más nézőpont és azt is, hogy amíg nem élsz benne egy közösségben csak látszólag tudhatod, hogy mi zajlik benne.
- Tény, hogy olyan vagy, amilyen, és inkább ne is változz meg, csak légy önmagad. Aki el akar fogadni, úgyis így fog, aki meg nem… - megvonja a vállait, nem tud többet mondani erről. Raina nyelve csípős, és a modora sem olyan, mint egy átlagos iskolásé, ezzel Adam sem tud vitába szállni. Ő viszont sosem próbál meg megváltoztatni senkit, hanem olyannak fogadja el, amilyen. Az megint más kérdés, hogy hogyan érzi magát a társaságukba, vagy mennyire keresi őket, nyilvánvalóan kevesebb érdeklődést mutat feléjük. De, mint a példa mutatja, Rainaval is képes jól érezni magát.
A kacsintásra csak szélesebb mosolyra húzza az ajkait, miközben elindulnak táncolni. Az első számnál nagyon jól megy Adamnak, talán pont azért, mert Raina kihozza belőle a maximumot, de erről mit sem sejt a hugrabugos fiú. Amikor elmondja, hogy miért is jött Rainaval reméli, hogy nem sérti meg a másikat az őszinteségével. Végül is nem azt mondta, hogy nem volt más, mert úgy hiszi, hogy lett volna még egy-két lány, akivel szívesen eljött volna, de a Mardekáros volt a másik helyen éppen. Nála nincs sorrend, éppen ki jut eszébe, vagy milyen beütése támad.
- Jó. Te miért akarsz ereklyekutató lenni? És milyen fiúk tetszenek? – kacag felé a végén, nem tudta kihagyni ezt a ziccert. Biztos benne, hogy sokaknál el van könyvelve, hogy a csajokra vadászik, pedig alapjáraton nem. Mivel Bethan sokszor ott van neki beszélgetni, nem beszélve arról, hogy sok más lánnyal is, ha úgy adódik, akkor beszélget, például Sadievel, nem érezte mostanában azt, hogy szüksége lenne egy párkapcsolatra. Abban sem biztos, hogy őt olyan könnyű lenne elviselni a hóbortjaival együtt, de mondjuk ez pont nem az ő dolga.
Úgy veszi, hogy a gonosz mardekárost elkergette, megvédte a hölgyet, akivel jött. Biztosan jót nevetne a megszólításon Raina is, de hát ez van, neki mindenki hölgy, amíg be nem bizonyítja az ellenkezőjét.
- Elpirulnál? Arra kíváncsi lennék, szerintem jól állna a szép bőrödön egy kis pír – rámosolyog a lányra, olyan dögös mosollyal, amit látott már másoknál. Nem húzza sokáig, hiszen az nem ő lenne, ellenben nagyon kezdi élvezni Raina kis magánakcióját, már amit a testével művel. Igazán felkelti az érdeklődését, azonban nem engedheti meg magának, hogy csak olyan könnyen belesétáljon a nyilvánvaló csapdába. Ezért a dal végén egy picit elhúzódik, csak épp annyira, hogy jelezni tudjon a másiknak.
- Egy picit talán – vallja be, Adam már csak ilyen. De azt lehet, hogy nem fogja elmondani, hogy azért pár ilyen még bőven beleférne a mai estébe, a végén úgy dönt, hogy mégis megosztja a lánnyal, még ha egy kicsit bújtatott formában.
- Már, hogy ne lenne? Nagyon nem bántam meg, hogy igent mondtál nekem. Oké, akkor még egy kicsit táncoljunk és utána mehetünk az erkélyre, néhány pohárkával. Ha van kedved, hoztam ezt-azt, amit kipróbálhatsz – vigyorodik el, biztos benne, hogy az ő titka nem olyan nagy titok, mégis valamilyen szinten el van tűrve. Nem viszi túlzásba, nem nagyközönség előtt csinálja, a tanulmányain nem látszik meg, így nem annyira van elővéve, ráadásul kevesen tudják, hogy szív ezt-azt.
A zenekar máris vált,a kötelező zene lement, úgyhogy jöjjön a Rock&Roll!
- Ezaz! Raina, most letáncoltatom a lábad térdig! – szinte már be is rántja a lányt, ahogy a zenekar elkezdi játszani a következő számot. Ez már inkább az ő műfaja, pörgeti a lányt, ha az esetleg felugrik rá megtartja, és maga mellett pörgeti. A kezek és a lábak furcsa ritmust diktálnak, az egész diáksereg belelendül a szórakozásba. Többen mennek titkos, vagy félhomályos helyekre, vagy éppen iszogatnak, de jó sokan táncolnak. A dalok pörögnek, Adamnak nincs nagy kedve abbahagyni, de szigorúan számolja az öt számot, amit kapott. Egy Mardekáronál sosem lehet tudni.
- Megvagyunk, jöhet az ital, vagy még van benned szusz? – érdeklődik kedvesen. Ő maga épp a fordulóponton van, most a lány eldöntheti melyik legyen, Adamnak mindkettőhöz lenne éppen kedve.
Vissza az elejére Go down
Raina McIntyre
Reveal your secrets
Raina McIntyre
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Raina és Adam   Raina és Adam Empty2014-12-09, 23:42


Adam & Raina


[You must be registered and logged in to see this image.]Hogy miért vagyok itt, ha nem érdekel se a karácsony, se pedig ez a bál? Nos, ez egy remek kérdés, de abban igaza van Adam-nak, hogy nem miatta. Ő elhívott, én pedig eljöttem, ez egy dolog, de… valószínűleg ha nem hív el, akkor is eljövök, igent mondva valaki másnak, szóval a partner itt most nem számított igazán.
- Mert az embertől elvárják, hogy itt legyen. Ha nem lennék itt, olyan lenne, mintha begubóznék, néha nem árt megmutatni az embernek magát. – vonom meg vállaimat. Tehát ez amolyan elvárás felém, na meg így, hogy az apámat nyíltan üldözik, hiszen halálfaló volt, rám is jobban odafigyelnek, ezt nem csak érzem, de tudom is, Rasmus se véletlenül szerzett meg rólam bizonyos információkat, tehát jobb odafigyelni az ilyen apróságokra, nem biztonságos az élet, és bár nem félem a halált, azért még egy kicsikét maradnék ebben a földi Pokolban. Na de ideje inkább más témákról beszélgetnünk, így a Mardekár ház kerül előtérbe a nem túl kedves szavaimat követően. Tisztában vagyok vele, hogy a másik három ház nem kedvel minket, ahogy azzal is, hogy szépen be vagyok skatulyázva, de nem különösebben érdekel, mégis, Adam időnként ambivalens dolgokat mond, pedig eldönthetné végre, hogy mit hogy gondol, úgy őszintén.
- A kívülálló az, aki elhiszi ezt. – vonok vállat, de nem akadok fenn ezen, már megszoktam a dolgot, hogy a házamról így vélekednek. Csak tessék, de mi legalább összetartunk. Na jó, én azért nem mindig és nem is mindenkivel, de azért jobban, mint más házakkal, bár… most mégis egy Hugrással jöttem el a bálba. Csodák vannak.
- Pedig rendkívül élvezem mások szavait kiforgatni. – nézek rá angyali szemekkel, mintha semmi gonosz dolgot nem mondtam volna és ajkam is lassan mosolyra húzódik. Hát jó, próbálok picit visszavenni, de nem garantálhatok semmit se.
- Nem valószínű, hogy bárki hinne neked, mivel nem is vagyok éppen tüneményes, ezt te is tudod. – kezdek bele, de ő tovább folytatja és amikor külsőmet emeli ki, már meg se lepődöm. Igen, sokan felfigyeltek már rá, hogy nagyon is szép csaj vagyok, nem véletlen tűrnek meg azok is, kik nehezen viselnék el egyébként a stílusomat. – Ha megtalálod, majd szólj. – kacsintok rá, mintha nem lenne igaz az, amit állít, pedig lehet, hogy igaz, egyszerűen még nem volt olyan, aki esetleg ezt kereste volna, már ha apámat nem számítjuk. Ideje viszont táncolni, így a táncparkettre húzom a fiút és nemsokára megkezdődhet a mi kis táncunk is. Tud táncolni, szerencséjére, de annyira nem jól, mint én, viszont még alakulhat, ha tesz érte. Bár nem hiszem, hogy akarna, nem úri fiú ő… És hogy nekem jelent-e bármit az, hogy vele jöttem? Nem… én is csak elvagyok vele, aztán ennyi, holnaptól minden visszatér a régi kerékvágásba, úgy hiszem. Az viszont azért érdekelne, hogy miért pont engem hívott el, de őszinte, mint mindig, így hallhatom, hogy valaki már foglalt volt, akit maga mellett szeretett volna tudni ezen az estén.
- Ez igazából nem csak rajtam múlik Adam. Ha valami érdekel, hát kérdezz, nem harapok. – ez most talán célzás volt tőlem, hogy hagyom, hogy megismerjen valamennyire? Hmm, lehetséges, neki kel eldöntenie, hogy mit hajlandó beáldozni az ismeretségünkért, mert ő azért jóval nyitottabb könyv nálam, bár tény, hogy nem vagyok tisztában képességével. Azt viszont nem mondom, hogy sajnálom, hogy választottja már foglalt, mivel pont nem érdekel, de neki bizonyára kellemetlen lesz mással látnia azt a lányt, ki iránt esetleg többet is érez. Hmm, talán féltékennyé is tehetnénk? Micsoda gondolatok fordulnak meg a fejemben… tényleg gonosz egy dög vagyok, de élvezem. De egyelőre még nem teszek semmit, még csak nyugodtan táncolok vele, de Josh közbelépése segít mégis elindítani ezt a dolgot, hála annak, hogy Adam a védelmemre szeretne kelni. Nem szükséges, meg tudom én magamat védeni, ettől a tökfejtől pedig aztán végképp, de hát tegye csak, férfiból van, bizonyára jól esik neki tenni valamit értem… úgymond. Mindenesetre hamar tovatáncolunk és a srác is észreveszi, hogy én tényleg meg tudom ám védeni magam, bár ezt eddig is tudhatta volna. Sokaknak tőlem kell inkább tartania.
- Igen, azt látom. – mosolyodom el, majd ez után teszem fel a nagy kérdést szavai hallatán, mivel szépeket mondani azt nagyon tud, de vajon ez mindenkinek bejön? Viszont, ha már ő szórakozni akar, akkor én is azt teszem, hátha az a bizonyos lány is figyel minket, ugyanis szeretek gondot okozni, már hogyne szeretnék…
- Ha szerényebb lennék, akkor még el is pirulnék, de azért jól esik. – nemsokára pedig már közelebb is húzódom a másikhoz, testemmel az övéhez érek, ahogy kezemmel is átölelem, miközben nyakát támadom be körmömmel, melyről tudom, hogy bizony erogénzóna. Ő viszont egészen jól tartja magát, bár keze derekamra csúszik, semmi mást sem tesz, sőt, ahogy a zene véget ér, elhúzódik, amit én most engedek is neki.
- Nocsak, valaki megijedt? – piszkálom kissé, miközben végül visszaveszek, tehát ismét normális, tánchoz való testtartást veszek fel, majd hallhatom is, hogy a srác azért még táncolna velem valameddig. Helyes!
- Ötven számot nem ígérek, de az öt nem hangzik rosszul. Utána ihatnánk is valamit… - vagy akár némi füvet is előhalászhatna, már ha van nála, de miért ne lenne? Viszont most még a táncé a főszerep, így tovább mozgok vele, de tekintetem kis időre az erkély felé vándorol.
- Lesz majd kedved odakint iszogatni? Jól esne a friss levegő… akár utána is tudunk még táncolni. – tényleg kezdek szomjas lenni, és szinte fel se tűnik, hogy most kivételesen engedek neki, hogy ő döntsön, vagyis kérdést teszek fel, nem pedig megmondom, hogy mi lesz. Persze, ha mást felelne, nem feltétlenül fogadnám el a válaszát, de ezt nem kell neki tudnia, had higgye azt, hogy tudok én egy picikét kedves is lenni és furcsa, de annyira nem esik nehezemre. Talán azért, mert Adam kitartó továbbra is és kedves marad velem, nem menekül vagy támad vissza, szóval talán kiérdemli azt, hogy egy estére neki is jó napja legyen, de holnap már nem garantálom, hogy ugyanezzel a lánnyal fog ismét főzőcskézni a bájitaltan teremben. Nem lettünk még barátok csak azért, mert együtt jöttünk a bálra, ehhez idő kell, bár… nekem egyébként sincsenek barátaim, nincs rájuk szükségem.

Vissza az elejére Go down
Adam Stanton
Reveal your secrets
Adam Stanton
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Raina és Adam   Raina és Adam Empty2014-12-09, 15:23


Az anyáknak mindig igazuk van, csak ezt nehéz felismerni és persze nem is igaz feltétlenül. Egy jó hozzáállással rendelkező anyának, viszont biztosan, bár Adam utálta tanulni a táncot. Azóta pedig hálás neki, hogy mégis rákényszerítette, mert „egy rendes gyereknek tudni kell táncolni, nem csak úgy lötyögni, ahogy a mai fiatalok szoktak”. Igaz, hogy a fiú „lötyögni” is szeret, meg mindenféle mozgást csinálni ritmusra, nincs olyan problémája, hogy a mozdulatai valamiféle szabályba legyenek zárva. Raina megjegyzése viszont egyértelműsíti számára, hogy most a tanult módon kell táncolnia, nem is fog másként cselekedni, ezzel is meghálálva, hogy őt fogadta el partnernek a lány.
- Valamiért csak itt vagy, és elképzelésem szerint, nem kizárólag miattam – vigyorog egyet, nem tökéletesen hülye, mint azt a Hugrabugosokról tartják. Raina vele jött, de nem miatta, ezzel tisztában van. Lehet, hogy csak azért, mert megírták neki, hogy részt kell vennie az eseményen. Adam viszont szereti a karácsonyi hangulatot, főleg annak a békéjét, és azt, hogy sok a mosolygós arc. Minden szép fehér, természetes, még az utcák mocskai sem látszanak, csak az egyszínű, vakító, hófehér szépség. Szereti a telet és a karácsonyt is, bár tény, hogy az ajándékozás részével ő sincs rendben, mert nem annyira kreatív, mint mások. Így mindig az utolsó pillanatban szed össze mindenfélét, aztán otthon lepakolja és szétszortírozza. Sosem talál ki előre semmit, ad- hoc jelleggel kapnak a szerettei ajándékokat, néha bizony ezzel mellé is nyúl. Mint például tavaly, az édesanyja kapott egy darab kötőtűt és egy nyalókát, Adam meg csak vállat vont és annyit mondott, hogy: így jött ki. Viszont szereti a süteményeket is, és ilyenkor mindig zsírosbödönként érkezik vissza a Roxfortba, hogy aztán legyen mit leadnia. Szerencsés típus, nem kell sokat foglalkoznia a testével ahhoz, hogy ne maradjon kövér. Szinte másznak le róla a kilók, és néha azon nevet, hogy lehet, hogy valami különleges varázsereje van, mert az ő levetett kilói, másra araszoltak fel.
Kisebb cseverészésbe elegyednek, miközben már lassan el is kezdődik a tánc. Ő köszönetet mondd, Raina pedig nem túl kedvesen reagálja le, amit Adam sem hagy szó nélkül. De nem paprikás a hangulat, mindössze máshogy látják a dolgokat ők ketten.
- Nem hinném, de vannak, akik tudatosan alakítják ki rólatok azt, hogy mit lásson egy kívülálló. Sőt minden bizonnyal vannak rosszkislányok és rosszkisfiúk is – kuncog egy picit, mintha a téma valamiféle viccelődés lenne. Tényleg nem ítélkezik bizonyítékok nélkül, de ha nincs más a kezében, mint amit hall, vagy éppen lát, nagy következtetéseket ő sem tud levonni.
- Ne forgasd ki a szavaim, légyszi. Nincs okom mást feltételezni, amit mondasz, de ettől még a Mardekárnak nem lesz jobb híre. Szerinted elhinnék, ha azt mondanám bárkinek is, hogy Raina McIntyre egy tünemény és rosszul ítélitek meg? Szerintem van benned olyan, ami miatt nagyon is érdekes vagy, és ez nem kizárólag a külsőd – mosolyogva lépdel közben a táncparkett széléhez vele, és várja, hogy Dumbi befejezze a beszédet. Az első dal hagyományosan valami keringő, az később derül majd, hogy melyik, illetve hamarosan, a kezdő dallamok el fogják árulni, hogy mi következik.
Az, hogy Adamet nem utasította vissza zsigerből Raina, a fiút kicsit meglepte, bár titkon reménykedett benne, hogy esetleg lehetnek olyan jó viszonyban, hogy egy báli meghívás nem okoz törést a mardekáros lányban. Nagyon örült, amikor elfogadta Raina a felkérést, és még most is örül neki. Habár nagyon eltérőek a gondolataik, egy bálban való táncolás és némi cseverészés nem egy nagy ügy. Persze vannak olyanok, akiknek ez sokkal többet jelent, Adamnek mindössze egy jó kis kikapcsolódást, jelen pillanatban pedig egy gyönyörű szép lányt tart a karjai közt, ami nem túl gyakori nála. Főleg azért, mert nem válogatós, de hazudna, ha azt mondaná, hogy nem élvezi Raina tündöklését az oldalán.
- Akit szerettem volna először felkérni, már elígérkezett. Te voltál a második, mert… talán azért, mert nem ismerlek semennyire sem, csak amennyit együtt dolgozunk. Lehet, hogy nem tudok meg sokkal többet rólad, mint eddig, de legalább megpróbáltam. Nekem nem annyira tudatosak a választásaim, mint inkább hagyatkozom az intuícióimra. És úgy érzem, hogy jól választottam, pedig lehet, hogy ez egy első és utolsó alkalom lesz csak, de megérte – vonja meg a vállait színpadiasan, most sem kertel, őszintén beszél. Elképzelhető, hogy emiatt kedvelik őt többen, mert sosem hazudik. Illetve csak akkor, ha valami meglepetést akar okozni valakinek, és nem lenne jó, ha idő előtt kiderülnének a tervei.
Közben az igazgató abbahagyja a beszédét, amit Adam heves tapssal és füttyel jutalmaz, majd Raina hathatós húzására, a tánctéren találja magát. Egy kicsit viccelődni próbál, de a lány nem veszi a lapot, ezért aztán leolvad egy pillanatig a mosoly az arcáról, és nem vág vissza semmit. Mire felocsúdna igazán, már kezdődik is a buli, elindul a tánc. A partnernője igazán profin csinálja, kicsit szégyelli is, hogy ő nem annyira gyakorlott, ennek ellenére nem lehet észrevenni rajta, hogy nem élvezné az egészet. Irányítja a lányt, az pedig plusz dolgokat tesz bele, alig tudja Adam követni, de nem vall szégyent azért, a taníttatása költséges, de bőven megfelelő volt és megérte az árát.
A Mardekáros közbeszólása nem jön jól – mikor jönne jól? – próbálja leszerelni, de valóban inkább elkerüli a konfliktust, hiszen éppen csak, hogy elkezdődött az egész. Rainat úgy látszik, nem kell védelmezni, de milyen fiú lenne ő, ha nem, ha hagyná, hogy a lány egyedül védekezzen. Biztosan lenézné őt, még ha nem is feltétlenül szeretné, hogy megvédjék, amiről Adam mit sem tud.
- Te Jeanne D'arc vagy, akinek nincs szüksége segítségre, úgy látszik. De azért igyekszem jó lovag lenni, és elhárítani a kellemetlenkedőket – folytatja a táncot, és kezd belemelegedni. Ehhez Raina tánctudása is kell, nagyon élvezi a táncot vele, még az is megfordul a fejében, hogy be kellene iratkoznia egy haladó tanfolyamra. Ez gyorsan ki is száll a memóriájából, inkább azzal van elfoglalva, hogy partnernője hogyan lángol minden mozdulatra, persze csak képletesen. Kezd büszke lenni magára és arra, hogy ilyen jó partnert sikerült találnia, egy kicsit sem reménykedett ebben.
- Nem mondom ám minden lánynak, csak akiről tényleg úgy gondolom. Nagyon dögös vagy, hülye, aki nem ezt látja – vigyorog vissza, majd beleharap az ajkába, amikor a mardekáros támadásba lendül az érzékiségével. Apró pír jelenik meg az arcán, a vigyor pedig állandósul, és most jól tudja, hogy nem az előírt kéztartást alkalmazza a lány, sőt a mellkasára puhán nyomódó keblek sem lehetnek a korszerű tánc eszközei. A világért sem lökné el magáról Rainat, bár egy kicsit furcsállja, hogy ennyire közvetlen lett vele a csinos leányzó. Tényleg igazán szerencsés ma. Viszont, akkor ő sem akar túlságosan lemaradni, azért a lapockáról a deréktájra csusszannak a kezei, viszont nagyon koncentrál arra, hogy ne rontson lépést. Raina igazán próbára teszi, ha ezt akarná, mindenesetre élvezi a fiú az össze s mozdulatot. A nyakcirógatás beindít némi véráramlást Adamnél bizonyos helyekre, úgy gondolja, hogy Raina már kezdő a csábításban, bár ez egy percig sem jutott eszébe. Nem tudni, hogy mi menti meg hirtelen a fiút, de ez a dal véget ér, és egy másik fog következni néhány másodpercen belül. Illedelmes távolságra húzódik, bár azt lehet érezni, hogy ennek határán van, és nem szívesen csinálta, csak hát vannak dolgok, amik belé lettek nevelve, például az udvariasság is.
- Tényleg fantasztikusan táncolsz, a nyomodba is alig érek – vigyorog a lány arcába, szemeit, pedig a másikén hagyja. Szeretné kizárni a külvilágot, és tovább táncolni Rainaval, és ez még csak az első szám volt!
- Nem baj, ha lestoppolom a következő öt…, hmm, ötven számot veled? – felkacag hangosan, amikor is elindul az új dal, és Adamnek megint koncentrálnia kell, hiszen Raina vérében lehet ez az egész, míg neki ügyeskednie kell. Egy bájitalt százszor könnyebb kevernie, mint táncolni, erre egy szám alatt rájött a Hugrabugos.
Vissza az elejére Go down
Raina McIntyre
Reveal your secrets
Raina McIntyre
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Raina és Adam   Raina és Adam Empty2014-12-09, 12:29


Adam & Raina


[You must be registered and logged in to see this image.]Őszintén szólva már most, a kezdetekben okoz Adam néhány meglepetést nekem, ilyen tehát a kedves bókolása vagy a kézcsók, amelyet produkál. Nem néztem volna ki belőle, egyáltalán nem és szükség sincs rá különösebben,de nem bánom, hogy így tesz. Talán meg is alapozza némileg a pozitív kedvemet, így érkezhetünk meg nemsokára együtt a bálterembe, ahol azonnal körbe is hordozom a tekintetemet. Tetszik-tetszik, de ez a műhó? Ez nem sok egy kicsit? Na… nekem nagyon is…
- Édesanyád nagyon jól tette, hogy ragaszkodott hozzá. – tehát tud táncolni. Helyes! Na de ha már műhó, akkor a fagyöngy is eszembe jut, amit egy pillanatra se néznék jó szemmel, csak próbálna akkor megcsókolni valakit, félő, hogy a terem közepén vérezne el. Engem nem lehet ily könnyedén lekapni, főleg úgy nem, ha nincs kedvem hozzá. Nos, ha van… akkor nem probléma, hiszen nekem is vannak szükségleteim, bár azokat egy másik Adam-al szoktam kiélni általában, ki a Mardekár házhoz tartozik. A Sors iróniája, hogy ismét egy Adam mellett kötöttem ki, hát ilyet.
- Igen, a szereteté, nem pedig a pároké. Ez nem Valentin napi bál, szóval nincs szükség fagyöngyökre, bár én akkor se díjazom őket. – tekintek a másikra, majd végül fejet csóválva sóhajtok fel némileg. – Egyébként engem ez a karácsonyosdi se hat meg. – nem éppen olyan a családom, ahol bármit is számítana ez az ünnep. Apám már kiskoromba megölte az anyámat és elég egyedi módon nevelt fel, de nekem ő a minden. Viszont mivel üldöztetésben van, hiszen egykor halálfaló volt, így nem olyan egyszerű találkozgatnunk, de egyébként is, régen se ünnepeltük igazán a karácsonyt, az túl érzelmes lett volna, mi pedig nem vagyunk azok. Tehát igen, okkal lettem olyan, amilyen, soha se akartak igazán szeretni, megmutatni azt, hogy milyen érzés is az, így nem ismerem, talán soha se fogom. Ahogy Rasmusnak is mondtam, nincsenek érzéseim, talán lelkem se nagyon van… vagy túl mélyen, de Gavin tett róla, hogy ez így legyen, így vagyok a legjobb eszköz, a legkevésbé megtörhető, az ő kis hercegnője. Adam bátor tette emel ki gondolataim közül, ahogy hajamhoz érve igazít meg néhány puha, barna tincset, majd ez után mond köszönetet arra, hogy eljöttem vele. Tudom, hogy ez így szokás, mégis, nem szükséges erőlködnie, tudja ő is, hogy nem vagyok kedves, ezt pedig közlöm vele, ahogy azt eddig is tettem. Ha valamit akarok neki mondani, hát nem tartom magamban.
- Nézzenek oda, valakinek megvan ám a véleménye a Mardekár házról. Szerinted mindannyian egyformák vagyunk? – szépen beskatulyázott engem is és a többieket is, ami nem túl jó tett, mivel én szeretem a házamat, akármilyen hihetetlen is. – De ezek szerint te a szavaim mögött mást látsz, Adam? – kérdezek rá nyíltan, arra pedig nem felelek, amit kérdezni szándékozott némi utalás formájában. Hogy sűrűn találkozom-e ilyenekkel? Igen, előfordul, de nem csak az én házamból, sőt, nem csak a Roxfortból, de engem ez nem zavar, én se vagyok jó ember, nagyon nem.
- De, akadnak itt olyanok, akiket esetleg megfelelő partnernek tekintenék, de mégse éreztem úgy, hogy velük akarok eljönni, még bizakodnának. – adom meg neki a választ, hiszen itt vannak, csak nem velem. Volt, aki engem előbb hívott, de elutasítás lett a jussa… de ha már hívás.
- Mondd csak Adam, te miért pont engem hívtál? Nem érzem úgy, hogy hűde jó barátok lennénk és tudom, hogy Téged sokan kedvelnek, nem szorulsz rá az én társaságomra. – ami nem túl kellemes, ezt egyre jobban érezheti, mégis, továbbra is jól tartja magát, mintha bántó szavaim valamilyen szinten leperegnének róla. Különös… Dumbledore beszéde is megkezdődik, amit némi unalommal hallgatok végig, a Hugrással ellentétben, de azért ez a fütyülés már sok nem? Hű de lelkes valaki… Mégis, most kivételesen nem jegyzem meg, inkább a tánctér felé húzom magammal, mivel itt az ideje mozogni is egy kicsit, ha már úgyis érdekelte az a bizonyos első tánc. Adhatnám másnak is, persze, de most nincs kedvem hozzá. Ahogy viszont odafordulok hozzá, közel kerülve a másikhoz, meghallom viccelődő szavaira, amire már csak fejemet csóválom meg. Oké, lehet, hogy erre én nem voltam felkészülve, hogy ilyen lesz a partnerem.
- Reméltem is, hogy csak vicc. – végül a táncunk megkezdődik. Érzem Adamon, hogy valóban tud táncolni, de nem profi, velem ellentétben. Az én lépéseim tökéletesek, érezhető rajta, hogy elég sokat tanulhattam, de hát apám szerint ez fontos volt. Mégis csak aranyvérű vagyok, nem vagyok akárki, így muszáj is minden mozdulatomnak kecsesnek, elegánsnak lennie, így ha nem beszélek és nem nézek csúnyán, egész gyönyörűnek festhetek a fiú karjai között, miközben perdülök, majd visszatérek hozzá. Sikerül kikapcsolnom a zene és a tánc közben, így most nem hagyják el bántó dolgok ajkaimat, inkább én is élvezem a helyzetet és remélem, hogy nem csak ebben az egy táncban lesz részem ma este, jó lenne még egy kicsit itt lenni, így némileg megdöbbent a kérdés. Inni? De még mielőtt reagálhatnék rá, már hallhatom is egy ismerős hangját, így vigyorodom el ösztönösen, amikor a Mardis felé kapom a fejem.
- Ugyan, ne féltékenykedj Josh. – nem veszem fel szavait, ez egyértelműen látszik, hiszen végülis nem vagyunk mi rosszban, csak mindkettőnknek van egy stílusa, amit más teljesen máshogy értelmez, de engem aztán nem bánt meg. Egyébként is igaza van, nem vagyok én Lady, talán csak egy kis időre voltam az, Adam közbeszólása viszont most meglepő, nem is kicsit… Mondjuk szavai nem túl extrák, Josh is jót röhög rajta, majd rám kacsint, de többet már nem látok, hála Adam tovább libbenésének.
- Nekem úgy tűnik, hogy inkább mi távoztunk az ő köreiből. Szóval most te vagy a hős lovag? – tekintek fel rá, de nem fogom megköszönni, engem aztán nem kell megvédeni és én valóban nem éreztem bántónak. Bár… rólam aztán sok minden lepereg, hála ugye az érzelemmentességnek, iszonyatosan nehéz megbántani, talán csak apám képes rá, de ő pedig mindent megtesz azért, hogy ne történjen ez meg. Talán ő tudja, hogy mi az a szeretet, de csakis az én irányomba.
- Szóval lenyűgözőnek tartasz… Adam-Adam, ezt minden lány beveszi? – az italra továbbra se felelek, jó lesz az majd pár tánc után, viszont, ha már játsszunk, akkor játsszunk kicsit jobban. Testemmel közelebb húzódom a fiúhoz, így formás melleim mellkasának nyomódnak, viszont a táncot továbbra is tökéletesen folytatom, miközben kezeim most már teljesen átölelik nyakát és jobb kezem mutatóujján a köröm lágyan végig is cirógat az érzékeny nyakicán. Szórakozom, ez egyértelmű, de hát ez az este arra szolgál, miért ne tehetném hát meg?

Vissza az elejére Go down
Adam Stanton
Reveal your secrets
Adam Stanton
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Raina és Adam   Raina és Adam Empty2014-12-03, 11:10


Raina visszaköszön neki, amin meg is lepődhetne, de nem teszi, hiszen ez nála elvárható reakció bárkitől, még akkor is, ha egy Mardekárosról van szó.  Nem is igazán gondol bele, hogy ez milyen megerőltető kedvesség volt a lánytól, pedig ha tudná, lehet, hogy még azért is köszönetet mondana, hogy köszönt neki. De Adam nem ilyen, és ami a legjobb benne, nem előítéletes. tudja, hogy milyen Raina, és szándékosan nem feszegeti a határokat. Azt nem mondhatni, hogy nem fogja átlépni, de ez nem azért van, hogy bosszantsa a lányt, hanem mert a Hugrabugosnak az a természetes, amit ő csinál, vagy éppen Luna. Lunát mondjuk ő is hiperszupernek tartja, ő nem tud ennyire elvonatkoztatni mindentől, mint a szőke, de azért nem kell félteni Adamot sem, megéri a pénzét. Aztán aki megszokja, megszokja, aki nem, az nem, de ez ugyanígy lehet Rainaval is.
Viszont bál lesz, ha pedig bál, akkor lovagok és úrhölgyek, tehát kézcsókkal köszönti kísérő partnerét. Dicsérő szavaira, elmosolyodik, de nem kommentálja, inkább csak magában vidul. Valóban nem sok mindent szoktak kinézni belőle, de még Piton is elismeri a bájitalos tehetségét, meg Flit a bűbájtanos képességeit. Oké, Piton nem mondja ki hangosan, de ha az ember kiválóval megy végig hét éven keresztül bájitaltanból, arra mondhatjuk, hogy elnyerte az öreg zsíros hajú tetszését.
Kisebb beszélgetésbe keverednek Adam tánctudásával kapcsolatban, végül sóhajtva ad magyarázatot a fiú, pedig szerinte ez tökéletes volt. Mi a lényeg a táncban, ha nem az, hogy ne tapossuk szét a másik lábikráját? Na, ugye!
- Igen, édesanyám ragaszkodott hozzá, hogy tanuljak táncokat és a modernebbekkel sincs problémám, drága hölgyem - hajol meg egy pillanatra Sir Stanton Lady McIntyre előtt. Reméli, hogy immár elegendő magyarázatot adott, és kéz a kézben beslisszolhatnak – de milyen elegánsan ám! – a bálterembe. Neki nagyon tetszik a műhó, Rainának már kevésbé, de Adam ezen nem annyira lepődik meg. ~ Biztos, mert vizes lesz a haja, arra a lányok nagyon háklisak. ~ Más nem jut az eszébe erről, de megfelelő indoklásnak találja. Kuncogni kezd a kijelentésen, mert szerinte simán lesz még fagyöngy is, csak várják ki a végét.
- Én nem lepődnék meg, ha bepróbálkoznának a fagyönggyel. Mégis csak karácsony van, a szeretet ünnepe – vigyorog magába, kívülről viszont ebből semmi nem látszik. Elkap néhány erős gondolatot a mellette lévőtől, és megígéri magának, ha valamiért meg akarja csókolni Rainat a mai nap azt nem fagyöngy alatt fogja tenni. Nem készül ilyenre konkrétan, de nála minden megeshet, volt már erre többször példa.
Látni akarja a lány arcát, és nyugodt természetességgel igazítja oldalra a tincseit. Úgy hiszi, így még szebb lett a Mardekáros, hiszen már ő is adott valamit a koncepcióhoz. Megköszöni, hogy eljött vele, hiszen eddig ezt elfelejtette, viszont az őszinte válasz olyan erősen taszítja mellbe, hogy majdnem hátrahanyatlik. Nem is a tény, amit mond, hanem ahogy mondja neki Raina. A szavaival ellentétben ez egy kedvesebb megnyilvánulás volt.
- Nem erőlködöm Raina, mindössze megköszöntem neked. Nem vagyok Mardekáros, hogy a szavaim mögött mást kell látni, mint amit mondok. Gondolom, te sűrűn találkozol ilyenekkel, sajnálatos – ezzel az utolsó mondatával el is vette a többi élét azzal kapcsolatban, hogy beskatulyázza a lányt a többi penészhuszár közé.
- Azért is köszönöm meg, mert tudom, hogy nálam lehetnek százszor jobb partnerek a számodra, csak gondolom ők nincsenek itt. Én pedig szívesen segítek – vigyorog most már, mert biztos a dolgában, hogy valami hirtelen ötlet vezérelhette a lány, amiért elfogadta a meghívását. Viszont amit nagyon becsül benne az az, hogy nem hozza fel a témát, hanem partnerként tekint a Hugrásra. Az igazgató megkezdi a beszédét, Adam pedig lelkesen fütyül és tapsol annak végén. Dumbi hozza a formáját, Adam szent meggyőződése, hogy az igazgató anno Hugrabugos volt, de még sosem nézett utána.
Kicsit elszégyelli magát, amikor Raina egyértelmű választ ad arra vonatkozóan, hogy övé az első tánc. De mire úgy igazán letargiába eshetne, már a tánctéren találja magát a csinos Mardekárossal.
- Jó, akkor most menjünk jobbra, aztán balra… aztán… csak viccelek! – kacag fel a fiú és a felcsendülő zenére elindul a kötelező lépésekből álló keringő. Adam uralja a testét – hiszen nincs benne most semmi, ami ennek ellenkezőjét válthatná ki – és mosolyogva perdíti táncba bájos partnernőjét. Tényleg jól táncol, bár tény, hogy nem profi, de ez nem is várható el tőle. Van ritmusérzéke, a lépéseket tudja, szóval bőven elfogadható a tudása. Pörgeti, vezeti a lányt, és mosolyogva táncol, nagyon belelendül a dologba. Igazán már majd az igazi bulit várja, egyelőre ez még a hivatalos program, nagyon kíváncsi a zenekarra, hogy mit húznak elő a cilinderből. Miután megvolt a kötelező kör, Adam továbbra is elveszve Raina szemeiben, kérdést intéz a lány felé.
- Innál valamit Lady McIntyre? – mondja nemességet csempészve a hangjába.
- Lady? Na ne röhögtess, ez a csaj akkor Lady, amikor én, höhöhö – mondja egy srác mellettük, természetesen a Mardekárból. Mielőtt Raina megszólalhatna, Adam közbeszól.
- Ne haragudj, de te ronda vagy, a Lady pedig lenyűgöző, szóval fogalomzavarban szenvedhetsz. kérlek távozz köreinkből – a hős lovag megvédi a hölgyét, ahogy az természetes, csak alig tudja visszafojtani a nevetését. Mindenesetre arrébblibbenti magukat, de olyan elegánsan, hogy figyel arra, hogy ne lépjenek ki a tánc ritmusából.
Vissza az elejére Go down
Raina McIntyre
Reveal your secrets
Raina McIntyre
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Raina és Adam   Raina és Adam Empty2014-12-02, 22:49


Adam & Raina


[You must be registered and logged in to see this image.]Tény és való, hogy kitetettem ma magamért, de ez nem Adam miatt van, egyszerűen az estélynek szól. Mégse nézhetek ki akárhogy egy ilyen rendezvényen, ez nagyon is számít nekem, így egy tökéletesen hozzám passzoló ruhát választottam és elég sok időt töltöttem el azzal, hogy minden megfelelő legyen. Ahogy közeledem a Hugrabugos fiúhoz, látom rajta, hogy miként hordozza végig testemen tekintetét, majd pedig egy bókkal köszönt. Megszoktam már, így nincs hatással rám a kedvessége, bár tény, hogy jobban érint, mintha hidegen hagyta volna jelenlétem.
- Neked is! – jó, ennyi belefér, hogy én is „jó estét” kívánjak neki, mert szerintem mindketten reméljük, hogy az lesz. Ő is tudja, hogy nem vagyok hozzá passzoló, ahogy én is azt, hogy ő se én hozzám, de attól még egészen kellemesen is ellehetünk mi ma együtt, aztán ki tudja, a jövő kifürkészhetetlen. Sokan úgy tartják, hogy a jóslástan valós tudomány, nos, én nem hiszek benne, tehát számomra nincs olyan, hogy a Sorsunkat előre megírták vagy valami hasonló marhaság, én irányítom az életemet és igyekszem a legjobb útra terelni magam, bár tény, hogy apám ebben elég sokat segít, de vannak mások is, kik próbálnak befolyásolni, de egyszer majd rájönnek, hogy az nem olyan könnyű ám. De most nem tudok ezen merengeni – igazából nem is akarok -, mivel Adam nemsokára megkaparintja kezemet, így némileg felszalad szemöldököm, miközben őt figyelem és nocsak… a fiatalúr egészen kitesz magáért, egy jó pontot kaphat ezért is.
- Nem néztem volna ki belőled a kézcsókot. – ismerem be, majd miután elereszti kezem csak finoman belekarolok, mégis csak így szokás és ha minden igaz, együtt indulunk meg a nagyterem felé. Szeretnék ma este táncolni, akkor kikapcsolhatok és talán igazán jól is érezhetem majd magam, de ezen tervem előtt tudnom kell, hogy a Hugrás tud-e táncolni, mert ha nem… nos, akkor rövid lesz a közösen töltött időnk.
- Ez nem volt válasz. – pillantok felé, tehát továbbra is megerősítést várnék tőle előző kérdésemre. Eközben azért megérkezünk és még pont a beszéd előtt toppanunk be, minő szerencse… és ez a műhó… vajon melyik hülye ötlete volt?
- Még jó, hogy fagyönggyel nem készültek. – húzom el a számat, jelezve, hogy az aztán nem lenne ínyemre, az pedig még kevésbé, ha bárki akkor akarna lekapni, amikor pont fölöttünk van egy ilyen növény. Nem nagy tudomány bárki fölé lebegtetni egyébként se. Adam viszont ismét próbálkozik némi bókkal és még ahhoz is veszi a bátorságot, hogy hajamat igazgassa, ez pedig egyre inkább meglepő. Hát ő nem fél tőlem? Nem gyűlöl azért, ahogy viselkedem vele szemben? Nem értem…
- Az lenne a kellemetlen, ha nem lennék csinos, és igen, már mondták. – szavaim továbbra is hűvösen csengnek, mégis, talán egy icipici melegség kerül beléjük. De nem vagyok teljesen elutasító, nem lököm el kezét a hajamtól, hagyom, hogy hátrébb toljon néhány barna tincset és még egy finom mosolyra is futja.
- Nem tudom, hogy ki akar és ki nem, de számít ez bármit is? – már megszoktam, hogy többen rám vannak kattanva, de most mégse mással vagyok, szóval nem is értem, hogy miért kell másokra gondolnia. Talán arra utal ezzel, hogy mennyire megtisztelve érzi magát a társaságomban és hogy irigykedhetnek majd rá? Inkább meg fogja ütni a bokáját, ha nem figyel oda azért, mert vele jöttem és nem mással, de ki tudja, talán valamennyire képes lesz megvédeni magát, ez már nem az én bajom.
- Igen, a kedvességem fog a sírba vinni. – irónia, méghozzá keményen. Ennyire azért nem kéne örülnie, de végül csak egy apró sóhaj után csóválom meg a fejem, és nézek bele a srác szemeibe.
- Figyelj Adam, mindketten tudjuk, hogy én minden vagyok csak éppen kedves nem, kár erőlködnöd. – végül Dubledore felé tekintek, aki úgy látszik, hogy készül elmondani a beszédét, de a srácnak is akad természetesen hülye kérdése. Ha körbenéz, láthatja, hogy van, aki ül, és van, aki áll, szóval oly mindegy, hogy milyen pózban hallgatjuk végig a tanárt.
- Szerintem mi most álljunk, nincs kedvem ücsörögni. – azért némi feleletet kap tőlem, de ez után kis ideig elcsendesedünk, hála annak, hogy az igazgató megnyitja a bált. Nem beszél túl sokat, szóval tényleg csak pár percről van szó, tehát jöhet a tapsolás, ami ilyenkor szokásos, majd ez után az újabb hülye kérdés kedves partneremtől. Kellett nekem Hugrabugossal jönni, ők olyan gyenge elmélyűek…
- Szerinted ki másé lenne? Veled jöttem el a bálra, nem terveztem, hogy mással táncolok, csak abban az esetben, ha nem tudsz táncolni. – nem tagadom, azért valahol egészen kellemesen érintenek ezek a szavak, szóval végül finoman megfogom a srác kezét – hiszen a karolást már megérkezésünkkor megszakítottam -, és finoman elkezdem behúzni a táncolók közé. Nem vagyunk kevesen, mindenki szeretné kiélvezni az estét, így végül kezeim a srác vállaira kerülnek, miközben testem se kerül túl messze az övétől, de figyelek rá, hogy ne érjek hozzá, egyelőre.
- Élvezd ki, hogy irányíthatsz, nem sokszor lesz rá példa az életben. – végül most már egy őszintébb mosoly jelenik meg arcomon, mivel mulattat a dolog, de tény, hogy más esetben nem hagynám, hogy egy férfi irányítson, főleg nem egy Adam stílusú srác. Na jó, annyira azért nincs bajom vele, de ártana az imidzsemnek, ha ezt beismerném.

Vissza az elejére Go down
Adam Stanton
Reveal your secrets
Adam Stanton
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Raina és Adam   Raina és Adam Empty2014-12-01, 22:16


Végül is nem kellett sokat várnia rá, felderül az arca, meg el is bambul egy kicsit, ahogy végignéz a lányon. Azt meg kell hagynia, hogy oltári jól néz ki a Mardekáros, bármennyire is mufurc egy modora van.
- Szép jó estét gyönyörű hölgyem – csukja be végül a száját, közvetlenül a mondat után. Igazán szerencsésnek érzi magát, majd egy kicsit el is pirul, amikor a saját ruhájára gondol. De aztán csak von egyet vállat gondolatban, nála nem ruha teszi az embert, hiszen az csak arra valló, hogy kényelmes legyen és megvédjen a hidegtől, vagy a kukkolóktól. Ezen derül is egyet magában, de még csak véletlenül sem mutatná ki ezt. Mire a lány odaér, ő a kezét próbálja meg elérni, és ha Raina engedi, kap egy kedves kézcsókot. Igaz nincs páncélban, de úgy érzi, hogy ez az egész megérdemel némi lovagi körítést, és egy kézcsók igazán ide illik.
Raina nem akar tovább várakozni, Adam pedig veszi a lapot és hagyja, hogy a lány belekaroljon, mi több, még büszke fejet is vág, főleg, ha a penészesek közelednek, hadd csapja meg őket a sárga irigység. Már majdnem megérkeznek, amikor a lány a tánctudásáról kérdezi.
- Nyugi, nem lesz baj, vigyázok a kecses lábaidra – remélem, teszi még hozzá magában, de egy kedves vigyort megenged a Mardis felé. Végül belépnek a bálterembe, ahol már készülődnek az emberek, meg a zenekar, és persze mindenki tudja, hogy először az öreg Dumbi fog valami vicceset mondani. Adam szereti a dirit, kissé zakkantnak tartja, de elismeri a tudását. Éppen akkor lépnek be, amikor egy kis műhó zúdul a teremre, Adam pedig elismerően néz körbe, tetszik neki, amit lát.
- Te nagyon csinos vagy, mondták már? Ez a ruha meg klassz rajtad, tuti minden vadbarom téged akar ma este – kuncog fel halkan, és ahhoz, hogy lássa Raina pofiját, kissé félretolja a lány haját.
- Tök rendes vagy, hogy velem jöttél, még meg sem köszöntem. Köszi! – vigyorog, miközben beljebb mennek.
- Most állni kell majd, vagy üldögélni? Tavaly voltam utoljára, de akkor elkéstünk – vonja meg a vállát, és mert nyilvánvaló, hogy egy kis füstölgést be kell iktatni a megérkezés előtt, amit Bethan szóvá is tett. Nem látta még olyan mérgesnek a lányt, bár még akkor is cuki volt, amikor fejbe akarta vágni harmadjára is. Ő csak nevetgélt, meg tűrte az egészet, de nem, hagyta abba a füstölést.
- Az első tánc az enyém, ugye, gyönyörűséges hercegnő? – néz rá csillogó szemekkel, nagyon élvezi a helyzetét. Persze tuti le fog lépni majd, hiszen imád táncolni, meg ugrálni, meg ökörködni, szóval ez az ő estélye lesz. De első a szép hölgy, utána a móka.
Vissza az elejére Go down
Raina McIntyre
Reveal your secrets
Raina McIntyre
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Raina és Adam   Raina és Adam Empty2014-12-01, 20:08


Adam & Raina


[You must be registered and logged in to see this image.]Hogy miért mondtam igent pont egy Hugrabugos fiúnak? Igazából… magam sem tudom. Nem gondoltam át a dolgot, nem is szükséges mindig, talán még kapóra is fog jönni nekem Adam, hiszen így mások láthatják, hogy sokakkal ellentétben éppen egy ilyen sráccal mentem el a bálba, ugyanis volt már olyan személy, aki hívott, nem is egy, de tény, hogy a Mardekár házból nemleges választ kaptak. Néha az idegeimre mennek, most pedig majd láthatják, hogy ki az, akinek mégis beadtam a derekamat. Félreértés ne essék, ez az Adam egyáltalán nem nevezhető az esetemnek, totálisan semmit se akarok tőle, de esti szórakozásnak jó lesz, bár úgy sejtem, hogy azért néhány táncra majd más is megkaphat, egyszer van gyereknap, így jólelkű leszek és esetleg ő is elmehet másokkal is ismerkedni. Velem jött, tehát a póráz az én kezemben van, ő pedig jó kiskutyus módjára azt fogja tenni, amit én parancsolok neki. És hogy miért vagyok ebben oly biztos? Elég csak a folyosó végére nézni, ott ácsorog, pontosan ugyanott, ahol mondtam neki, hogy várjon rám. Elegánsabb, mint szokott lenni, de szerintem még jobban kitehetett volna magáért, bezzeg én… Egy gyönyörű fekete ruha található vékony, formás testemen, mely kiemel mindent, mi szép és mit látni kell, ehhez pedig a nyakamban lógó és a csuklómat körbeölelő ékszerek is a segítségére vannak. Szemeim fekete sminkkel húztam ki, lábaimra fekete magassarkú került és hajam is még megcsináltam, hogy biztosan szép legyen. Tehát kissé felcsatoltam, de alul mégis engedtem, hogy lógjon, a lényeg az, hogy jól mutatok, ezt a másik is láthatja, mivel egyenesen hozzá sétálok oda, nem törődve most azzal, hogy ki van még a közelben és ki nincsen.
- Pontos vagy, helyes! – ez volt a köszöntésem, többet ne is nagyon várjon tőlem. Jó, lehetnék akár egy icipicit kedvesebb is vele, így végül nagy kegyesen felé nyújtom kezem és ha ő is úgy mozdul, akkor finoman belekarolok, ha már igent mondtam, akkor érkezzünk meg együtt a nagyterembe. Részemről tehát mehet a menet, így egy nagyon picit húzok rajta, jelezve, hogy induljunk meg, miközben azért kíváncsian várom, hogy a nagyterem idén miként lesz feldíszítve. Remélem, hogy azért valamilyen szinten jól fog telni ez az este.
- Ugye tudsz táncolni? Nem szeretnék leégni azzal, hogy a partnerem botlábú… - pillantok felé kérdőn, mivel ez szerintem egy nagyon is fontos kérdés, és reménykedem a pozitív válaszban. Szavaimból pedig sejtheti, hogy én vágyom azért némi táncra és elég jó is vagyok benne, bár tény, hogy rég volt már példa arra, hogy megtáncoltassanak.

Vissza az elejére Go down
Adam Stanton
Reveal your secrets
Adam Stanton
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Raina és Adam   Raina és Adam Empty2014-12-01, 14:38


Egy páncélban nézi a visszatükröződő képét, azon belül is a szemét, mert van benne valami. Na, nem, nincs bevérezve, vagy ilyesmi, hanem az előbb beleszállt valami kellemetlen bogárka. Bár Adam, már körbenyomkodta a szemeit, és vélhetően kiugrott már a szeméből a kis bajkeverő, ő maga még úgy érzi, hogy benne maradt. Jelenleg kitűnő elfoglaltságnak ígérkezik ez, hiszen egyedül nem mehet a bálba, vár valakit. Az illető nem más, mint Raina McIntyre, Mardekáros, ami meglepő lehetne, de Adamnél nem annyira csodálkoznak rá az emberek, hiszen művelt ő már ennél is meglepőbb dolgokat. eredetileg Bethan-t hívta volna meg, de a lányt már felkérték, így muszáj volt másik lány után néznie. Mivel a kapósabb leányzókra hamar lecsaptak, ő a nehezebb utat választotta. Mostanában többször előfordul, hogy Pitonnak az a zseniális ötlete támad, hogy Raina mellé osztja be közös munkára, mert rossz hatással van másokra, gyakorlatilag szétülteti a társaságot. Nem tudja, hogy Adamet ez nem zavarja, vagy ha tudja, akkor nem érdekli. Még az is lehet, hogy másoknak akar rosszat ezzel, de Adam jólelkű gyerek. A lényeg, a lényeg, Adam felkereste az egyik szünetben Rainat, aki igent mondott sokak meglepetésére a folyosón. Bár a lelkére kötötte, hogy „emberi módon nézzél ki”, ezért van most viszonylag normális ruhában. Semmi sem lóg ki belőle, a haja is úgy, ahogy rendezett, bár kifésülte ő, de nem tetszett neki, ezért kénytelen volt ő maga egy kicsit összeborzolni a megfelelő hatás érdekében.
Most éppen ott tart, hogy sokan leélték már egy szemmel az életüket, meg kell szabadulnia ettől az átkozott viszketéstől valahogy. Egyébként ahol áll, nagyjából két sarokra van a nagyteremtől, egy nem túl forgalmas folyosón, Raina azt mondta, hogy itt találkoznak. Ő szívesen elkísérte volna a Mardekártól egészen a nagyteremig az évfolyamtársát, de Raina ettől eltekintett, ő meg nem erősködött. Azért abban reménykedik, hogy Bethan-t meg másik lányt is megtáncoltathat, mert imád táncolni. nagyon nem tud, de nem az a lényeg. Persze Raina lesz a fő kedvezményezett., ez egyértelmű, ő egy igazi úriember, nem hagyja magára a Mardekárost másért, ha az engedélyt nem ad rá. most szépen kisimogatja a sötét öltöny felsőjét, ami alatt egy sárga ing lapul, majd megnézi a fekete cipőjét is , amit szintén rendben talál. A nadrágján nyilván nem lehetnek foltok, a zsebében pedig lapul pár cigi és a gyújtója, ha véletlenül szükség lesz rájuk. Már nagyon izgatott, meg éhes is, ezért kikukucskál, hogy jön-e már a kísérője. A szeméről már meg is feledkezett.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Raina és Adam   Raina és Adam Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Raina McIntyre
» Raina McIntyre
» Rasmus & Raina
» Gavin & Raina
» Adam Driver

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Karácsonyi bál :: Karácsonyi bál 2014.-
Ugrás: