ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 22:04-kor
Seraphine McCaine


Tegnap 20:28-kor
Seraphine McCaine


Tegnap 20:08-kor
Dwight Jennings


Tegnap 12:07-kor
Gemma Carlyle


Tegnap 11:09-kor
Abigail Smallwood


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


2024-05-03, 15:24
Daphne Jennings


A hónap posztolói
Vladimir Mantov
Sidney & Morticia - Francia ügy - Page 2 I_vote_lcapSidney & Morticia - Francia ügy - Page 2 I_voting_barSidney & Morticia - Francia ügy - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Sidney & Morticia - Francia ügy - Page 2 I_vote_lcapSidney & Morticia - Francia ügy - Page 2 I_voting_barSidney & Morticia - Francia ügy - Page 2 I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Sidney & Morticia - Francia ügy - Page 2 I_vote_lcapSidney & Morticia - Francia ügy - Page 2 I_voting_barSidney & Morticia - Francia ügy - Page 2 I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Sidney & Morticia - Francia ügy - Page 2 I_vote_lcapSidney & Morticia - Francia ügy - Page 2 I_voting_barSidney & Morticia - Francia ügy - Page 2 I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Sidney & Morticia - Francia ügy - Page 2 I_vote_lcapSidney & Morticia - Francia ügy - Page 2 I_voting_barSidney & Morticia - Francia ügy - Page 2 I_vote_rcap 
Freya Björnsdottir
Sidney & Morticia - Francia ügy - Page 2 I_vote_lcapSidney & Morticia - Francia ügy - Page 2 I_voting_barSidney & Morticia - Francia ügy - Page 2 I_vote_rcap 
Christopher Graves
Sidney & Morticia - Francia ügy - Page 2 I_vote_lcapSidney & Morticia - Francia ügy - Page 2 I_voting_barSidney & Morticia - Francia ügy - Page 2 I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Sidney & Morticia - Francia ügy - Page 2 I_vote_lcapSidney & Morticia - Francia ügy - Page 2 I_voting_barSidney & Morticia - Francia ügy - Page 2 I_vote_rcap 
Gemma Carlyle
Sidney & Morticia - Francia ügy - Page 2 I_vote_lcapSidney & Morticia - Francia ügy - Page 2 I_voting_barSidney & Morticia - Francia ügy - Page 2 I_vote_rcap 
Alison Fawley
Sidney & Morticia - Francia ügy - Page 2 I_vote_lcapSidney & Morticia - Francia ügy - Page 2 I_voting_barSidney & Morticia - Francia ügy - Page 2 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70711 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 23 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 23 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Sidney & Morticia - Francia ügy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Morticia Maganti
Reveal your secrets
Morticia Maganti
Mardekár VMS

TémanyitásTárgy: Sidney & Morticia - Francia ügy   Sidney & Morticia - Francia ügy - Page 2 Empty2019-01-03, 09:10


First topic message reminder :

*
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Sidney Smallwood
Reveal your secrets
Sidney Smallwood
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: Sidney & Morticia - Francia ügy   Sidney & Morticia - Francia ügy - Page 2 Empty2019-02-07, 10:10



Morticia & Sidney



Oh hát persze sejtem én, hogy Morticia nem valami lapos baráti lányos csevejre jött, ő nem az a típus, de nem kérdezek rá, hogy na akkor vágjon a közepébe, mert úgyis eljutunk oda és végül is nekem sem baj, ha van időm felkészülni a komolyabb témára, főleg hogy sejtem én, hogy merről fújhat az a bizonyos szél és mi lehet az, ami érdekli és ami miatt itt van.
- Valahogy én is így vagyok ezzel. Egészen értelmes lány, kissé... néha tudod sok, de nem rossz ember. - nem mondom, hogy a legjobb barátok lettünk, de igen végül is ki lehet jönni vele és elég nagy dolog, hogy elmondta nekem a titkát is, bár persze illett, mint társ-csapatkapitánynak, de simán megtehette volna, hogy egyszerűen nem avat be és kész, csak úgy szeszélyből, vagy heccből. Tényleg, vajon a rokonságában is lehet valami hasonló, vagy csak nála jött ez elő? Egyelőre legalábbis nem tudok róla, hogy netán Gilly, vagy Chris szintén valami különlegességgel rendelkezne. És közben igen, meg is érkezik a kérdés, amire számítani lehetett már akkor amikor betoppant hozzám a lány. Végül csak sóhajtok egyet, mert erről beszélni nem épp a legegyszerűbb és jól sem esik felidézni, vagy arra a bizonyos mi lett volna ha részre gondolni, de igen látta mi volt és hosszú távon nem biztos, hogy haszontalan, ha az edzőn kívül más is tisztában van vele, hogy miért is viseltetek az átlagnál is rosszabbul a franciák felé.
- Az a francia, aki lelépett és aki ugrasztotta ránk az embereit... mondjuk úgy, hogy kikezdett velem, bár ez nem mondható jó szónak arra, amikor úgy érzed magad, mintha leitattak volna és nem tudod, hogy mit teszel... Ha az edző épp nem jár arra, fogalmam sincs, hogy mi lett volna a vége. Szóval... egy kissé pipa vagyok rá és tudod az a magunkfajtánál mennyire nehezen kontrollálható. - vérfarkas vagyok, az a fickó pedig lényegében megpróbált elbódítani és ha sikerül neki és Stansson nem állítja le, akkor egyértelműen mondhatnánk, hogy erőszak lett volna a vége, hiszen nem voltam a tudatomnál. Nem csoda, ha felhúztam magamat és szívesen mentem volna neki a fickónak, csak sajnos még erre sem volt lehetőségem, mert gyáva dög volt és lelépett.


©️
Vissza az elejére Go down
Morticia Maganti
Reveal your secrets
Morticia Maganti
Mardekár VMS

TémanyitásTárgy: Re: Sidney & Morticia - Francia ügy   Sidney & Morticia - Francia ügy - Page 2 Empty2019-01-30, 20:57


to: Sidney

Nem kellett sokáig várakoznom, de nem unatkoztam addig sem. Figyelemmel kísértem a mozgást a folyosón, illetve hallottam a szobákban lévő zajokat is. Ha nagyon akarnám, talán beszélgetéseket is ki tudnék hallgatni, de gondolom a magántémáik is épp olyan izgalmasak, mint amiket akkor beszélnek meg, amikor más is hallhatja. Ezért is hoztam magammal a zenelejátszómat, nem kell végre üres fecsegést hallgatni. Nagyjából két-három szám mehetett le, mikor Sidney megérkezett. A kérdésére elvigyorodom, és megrázom a fejem. – Hát, nem éppen. Szerintem vele még sosem beszéltem, azon túl, hogy azt hitte, kétségbe vonom a hajszíne eredetiségét – jegyzem meg. Nem tudom, ez mennyire hagyott mély nyomot a lányban, de nem hiszem, hogy ennek köszönhetően nem keresi amúgy sem a társaságomat, de én sem az övét.
– Ó, nem vagyok meglepve – huppanok le az ágyra. – Nem is ők lennének, ha nem egymáson lógnának folyton, de tényleg nem hiszem el, hogy nem unnak rá a másikra, ha ilyen gyakran találkoznak és beszélnek. – Ebben biztos az is benne van, hogy nekem nincsen rokonságom, szóval nem tudom, hogy ha lennének mondjuk unokatestvéreim, akkor mi lenne, de nehéz elképzelni, hogy két hónap összezárás után ne akarnék változatosságot.
–Most hogy kérdezed… meglepően jól – vágok elgondolkodó arcot. – Jó, barátnők nem lettünk azért, de tök normálisan viselkednek, mikor bent vannak. Persze tud mindkettő elég sok lenni, nem arról van szó, de tényleg azt hittem, rosszabb lesz. – Na igen, azért eljön az a pillanat, amikor egyedül akarok lenni, mert megelégelem őket, de nem olyan vészes a helyzet, mint gondoltam.
– És te Lizzyvel jól kijössz? Még látom, nem öltétek meg egymást – vigyorodok el ismét. Ha nagy balhék mennének itt, azért azt csak hallanám.
– Amúgy… ha már itt vagyok. Az a francia dolog. Elmondod, mi történt? – Egyből rákérdezek, rögtön a lényegre. Erre úgyis kétféleképpen lehet válaszolni, vagy igennek, vagy nemmel. Egyiknél sem éri meg húznom az időt, de nagyon kíváncsi vagyok, mi történt, remélem, nem annyira kényes a téma, hogy ne avasson be, ha már sikerült úgy-ahogy belekeverednem.





Vissza az elejére Go down
Sidney Smallwood
Reveal your secrets
Sidney Smallwood
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: Sidney & Morticia - Francia ügy   Sidney & Morticia - Francia ügy - Page 2 Empty2019-01-08, 10:25



Morticia & Sidney



Tudom ,hogy néha egyszerűen vissza kellene vennem és pihenni egy kicsit. Abból se lenne baj, sőt talán valamivel jobban is kipihenném magamat, de valahogy lehetetlen küldetésnek tűnik, hogy csak úgy ne csináljak semmit, ezért is döntöttem ma is az edzés mellett. Megtorpanok egy pillanatra a folyosón, amikor meglátom Morticiát az ajtó mellett várakozni. Igen, sejthettem ,hogy eljön majd a pillanat, amikor nem halogathatom, hogy beszéljünk a dologról, mert látszott rajtam volt okom rá nekimenni a srácoknak, még ha ők is kezdték igazából, de én rántottam pálcát. Most mégis nem tudom, hogy menni fog-e. Van, amit jobb az embernek eltemetni magában és kész, vagy nem?
- Szia! Gondolom nem Elizabethre vársz. - megejtek egy félmosolyt, aztán belököm az ajtót és betessékelem Morticiát. - Azt hiszem a rokonsággal bandáznak... valahol. - nekik is jár a szabadidő és gondolom egy kis városnézés is rájuk fér, meg a pihenés, sőt talán még lehet, hogy engem is hívtak volna, ha nem lépek le olyan korán edzeni, így végül csak Lizzy érintőlegesen említette meg reggel, hogy nem lesz itt, amikor visszajövök és hogy mi az oka. Behúzom magunk mögött végül az ajtót és ledobom magamat az ágy szélére. Nem zuhanyoztam, majd fogok, most ezzel nem váratom Morticiát.
- És hogy bírod összezárva velük? - tématerelés, vagy csak, hogy ne én kezdjek bele, amibe úgyis majd belekérdez magától? Végül is mindegy, biztos, hogy nem arról fogunk összességében beszélgetni ki hogyan érzi magát a szobatársaival.


©️
Vissza az elejére Go down
Morticia Maganti
Reveal your secrets
Morticia Maganti
Mardekár VMS

TémanyitásTárgy: Re: Sidney & Morticia - Francia ügy   Sidney & Morticia - Francia ügy - Page 2 Empty2019-01-03, 09:11


to: Sidney

A legutóbbi feladat után vártam pár napot, amíg elülnek a dolgok. Nagyon kíváncsi vagyok, mi volt ez az egész a franciákkal, és úgy láttam Sidney-n, hogy hajlandó beszélni róla, csak idő kell neki. Azalatt a pár nap alatt semmi különöset nem csináltam, néha hozzászóltam a lányokhoz, ha ők próbáltak meg velem beszélni, de általában hoztam a szokásos formámat. Mikor rákezdtek megint valami csajos vagy családos témára, felálltam az ágyamról, és kimentem a folyosóra. Sidney ilyenkor még edzeni szokott, úgyhogy úgy döntöttem, megvárom a szobája előtt, hogy megérkezzen. Háttal, lazán nekidőlök a falnak, és berakok valami zenét a fülembe, ki kell használni, hogy ez nem a Roxfort, itt működnek az ilyen cuccok.





Vissza az elejére Go down
Morticia Maganti
Reveal your secrets
Morticia Maganti
Mardekár VMS

TémanyitásTárgy: Sidney & Morticia - Francia ügy   Sidney & Morticia - Francia ügy - Page 2 Empty2019-01-03, 09:10


*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Sidney & Morticia - Francia ügy   Sidney & Morticia - Francia ügy - Page 2 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Morticia & Sidney - a vámpír és a farkas
» Morticia & Sidney - információ csere
» Sidney&Armand - Lelkizés
» Sidney & Armand - Edzéslevezetés
» Sidney & Armand - Titkos találka

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázsvilág :: Közel s távol :: Varázslók Mágikus Sportja-
Ugrás: