ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 22:04-kor
Seraphine McCaine


Tegnap 20:28-kor
Seraphine McCaine


Tegnap 20:08-kor
Dwight Jennings


Tegnap 12:07-kor
Gemma Carlyle


Tegnap 11:09-kor
Abigail Smallwood


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


2024-05-03, 15:24
Daphne Jennings


A hónap posztolói
Vladimir Mantov
Sidney & Morticia - Francia ügy I_vote_lcapSidney & Morticia - Francia ügy I_voting_barSidney & Morticia - Francia ügy I_vote_rcap 
Kalandmester
Sidney & Morticia - Francia ügy I_vote_lcapSidney & Morticia - Francia ügy I_voting_barSidney & Morticia - Francia ügy I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Sidney & Morticia - Francia ügy I_vote_lcapSidney & Morticia - Francia ügy I_voting_barSidney & Morticia - Francia ügy I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Sidney & Morticia - Francia ügy I_vote_lcapSidney & Morticia - Francia ügy I_voting_barSidney & Morticia - Francia ügy I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Sidney & Morticia - Francia ügy I_vote_lcapSidney & Morticia - Francia ügy I_voting_barSidney & Morticia - Francia ügy I_vote_rcap 
Freya Björnsdottir
Sidney & Morticia - Francia ügy I_vote_lcapSidney & Morticia - Francia ügy I_voting_barSidney & Morticia - Francia ügy I_vote_rcap 
Christopher Graves
Sidney & Morticia - Francia ügy I_vote_lcapSidney & Morticia - Francia ügy I_voting_barSidney & Morticia - Francia ügy I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Sidney & Morticia - Francia ügy I_vote_lcapSidney & Morticia - Francia ügy I_voting_barSidney & Morticia - Francia ügy I_vote_rcap 
Gemma Carlyle
Sidney & Morticia - Francia ügy I_vote_lcapSidney & Morticia - Francia ügy I_voting_barSidney & Morticia - Francia ügy I_vote_rcap 
Alison Fawley
Sidney & Morticia - Francia ügy I_vote_lcapSidney & Morticia - Francia ügy I_voting_barSidney & Morticia - Francia ügy I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70711 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 20 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 20 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Sidney & Morticia - Francia ügy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Armand Stansson
Reveal your secrets
Armand Stansson
Tanár VMS

TémanyitásTárgy: Re: Sidney & Morticia - Francia ügy   Sidney & Morticia - Francia ügy Empty2019-09-16, 13:01




Sidney, Morticia& Armand



Stansson még gyorsan körbenéz a szoba romjain, azokon nem kell változtatni, mert a sámán pusztán a hely hangulatát, emlékeit módosítja. Az edző nem mond köszönetet, csak bólint, ezt majd ők egymás között elintézik. Hamarosan úgyis jön valami aurorsereg, vagy akár egy nyomozó, de ezt már nem kell megvárni. Lesietnek hármasban a földszintig, a még kába portás nem is figyel rájuk, éppen az aktuális emlékeit kezdi feldolgozni, aminek nem szereplője a trio. Kiérnek a szálloda elé, és nincsen vesztegetnivaló idő, hogy további szemtanukat generálnak a puszta ottlétükkel. – Most menj, és ez a mai este meg sem történt. Holnap erőn felül kell teljesíteni, mert ha nem is vagytok sárkánylovasok, tartaléknak kellhettek. Pihenj. – Bocsájtja el Morticiát, anélkül, hogy egy kicsit is bele akarna menni a magyarázkodásba, hogy miért tartja vissza Sidney-t. Nem tartozik számadással, főleg mivel a lányok kértek segítséget, akkor Stansson úgy intézi a dolgait, ahogyan azt jól esik. A vérfarkasnak pedig int, hogy a már megszokott erdőt vegyék célba, hiszen bőven van mit megbeszélniük. De csak akkor kezd majd bele, ha a vámpír látó és hallótávolságon kívül van. Az edző őszintén szólva nem zavartatja magát attól a ténytől, hogy Morticia esetleg kombinálni kezd. Veheti úgy is, ami igaz, hogy Sidney a gyilkos, neki mélyebb lelki fröccs szükségeltetik.
//köszi a cameo lehetőségét!//


[/b][/color][/i]



Vissza az elejére Go down
Sidney Smallwood
Reveal your secrets
Sidney Smallwood
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: Sidney & Morticia - Francia ügy   Sidney & Morticia - Francia ügy Empty2019-09-14, 16:03



Morticia & Sidney



Nem, nem fogok összeomlani, vagy talán csak egyelőre próbálom nem felfogni, hogy pontosan mi is történt, mert azért lássuk be elég ijesztő belegondolni, hogy igenis tényleg megöltem valakit néhány perccel ezelőtt, sőt abba, hogy talán valamiféle akaratlagosság is volt benne, legalábbis abban, hogy ártani akartam neki és ez elég keményen összejött lássuk be.
Ennek ellenére inkább csak biccentek az edzőnek. Azt hiszem most tényleg ez kell, hogy megoldják helyettem, bármennyire is erősnek kellene lennem, mert én csináltam, a lényeg az én hibám Morticia akármit is mond, ő sem ezt akarta, de most még is neki kell megoldani egy részét és nem nekem. Az ismeretlen alak is megérkezik közben, hogy kezelje a helyzetet és az érkező aurorok ne tudjanak mit tenni, ne derüljön ki, hogy mi történt.
- Ez esetben köszönöm! Azt hiszem nem tudom, hogy hogyan oldottam volna meg ezt. - sóhajtok egyet és a közben visszatérő Moticiához is intézem a szavaimat, akinek szintén nagyon hálás vagyok, amiért szaladgál a kedvemért és segített megoldani most ezt az egészet. Azt hiszem nekem most majd az kell, hogy minél előtt le tudjak ülni egy kicsit és azt hiszem leginkább ne is nagyon gondoljak a dologra. Ettől persze nem válik semmissé, de az most nagyon nem segít, ha ezen jár az eszem.



©
Vissza az elejére Go down
Morticia Maganti
Reveal your secrets
Morticia Maganti
Mardekár VMS

TémanyitásTárgy: Re: Sidney & Morticia - Francia ügy   Sidney & Morticia - Francia ügy Empty2019-08-30, 12:53


to: Sidney

Miközben Stansson körülnéz, néha aggódó pillantásokat vetek Sidney-re, de nem érzek idegességet. Próbálok higgadtan gondolkodni. Az emléktörlést így is úgy is végre kell hajtani, és nem szabad, hogy megzavarjon a koncentrálásban más érzelem, legyen az félelem vagy idegesség. A férfi szavai azonban nagyon meglepnek, enyhén csodálkozó arckifejezést öltök, de igyekszem gyorsan eltüntetni, elég impulzív embernek ismertem meg az edzéseken, nem akarom rontani az amúgy is kényes helyzetünket. Mikor hozzám fordul, már nem gondolkozom, csak a szavaira figyelek. – Már megyek is – bólintok, majd a testeket kikerülve kilépek a szobából. Halkan futok végig a folyosókon meg a lépcsőkön, hallgatózva, hogy jön-e valaki. Mikor a földszintre érek, még mindig nincs kint senki, a buli zavartalanul folyik tovább. A portás nem látott ezzel a külsővel, úgyhogy alapból nyert ügyem van, de mivel a saját kinézetemet nehéz elfelejteni egy esetleges kihallgatásnál, ezért bevetem a vámpírképességemet, és villámgyorsan mögé kerülök. Még mielőtt észlelne valamit, egy gyors bűbájjal elaltatom, kitörlöm az emlékeiből a felbukkanásunkat Sidney-vel, majd elhelyezem a hamis emléket a lányokkal, akiken a férfi emlékeimen a legtucatabb ruhák és a legáltalánosabb kinézet lesz, hogy ne találjanak semmilyen nyomot. Annyit lát, hogy felmegy a lányokkal az emeletre, de nem érez semmi gyanúsat, mert ez itt elég megszokott egy ilyen buli után. Mikor készen vagyok, olyan pózban rendezem el a férfit az asztalánál, mintha elbóbiskolt volna. A bűbáj nem fog sokáig tartani, addigra én felérek vissza a szobába, de gondolom, úgysem a főbejáraton távozunk majd, hisz elvileg itt sem vagyunk. Visszasietek a szobába, és megállok az ajtóban – Elintéztem – szólalok meg, majd észreveszem a sámánt. Kíváncsian figyelem, hogy mit csinál, nagyon szeretem a különböző eredetű mágiákat, és sosem láttam még ilyet a gyakorlatban. Sokkal hatásosabbnak tűnik, mint amire mi vagyunk képesek. – Minden oké? – súgom oda Sidney-nek halkan, hogy ne zavarjak meg semmit.










Vissza az elejére Go down
Armand Stansson
Reveal your secrets
Armand Stansson
Tanár VMS

TémanyitásTárgy: Re: Sidney & Morticia - Francia ügy   Sidney & Morticia - Francia ügy Empty2019-08-14, 15:10




Sidney, Morticia& Armand



Pár pillanat alatt átlátja a dolgot, még az erkélyre is kioson, hogy megnézze, mi maradt a fiúból. Nem sok. Ekkora esést nem lehet túlélni, szétesett végtagok, kifröccsent agyvelő. Biztos, hogy mielőbb hívja valaki az aurorokat, vagy még rosszabb, a rendőrséget. Visszasiet a szilánkok között vigyázva, hogy ne érjen semmihez, ne maszatoljon össze semmit. – Mindegy, hogy kinek az ötlete volt. Egyikőtöket sem úgy ismerlek, mint aki szándékosan ártani akar másoknak, így hibások sem vagytok. Baleset történt, nem pedig gyilkosság, de ha beleszaladunk egy kihallgatósdiba, akkor a versenyből is kiestek, meg még hónapokig járhattok a minisztériumba. – Foglalja össze gyorsan a történteket, és azok következményeit. Nem látszik sötét szemeiben az hogy bárkit is vádolna, következetesen ragaszkodik ahhoz, hogy csapatnak tekinti magukat, sőt, már a barátság szikrája is kialakult közöttük, noha az edző még gyakorta most is nyers velük. – Morticia. Lemész a portáshoz, és módosítod az emlékeit. Nem éreztem azt, hogy komoly mágus lenne, ráadásul a meglepetés ereje a tiéd. Az emlékei azt mutassák, hogy ez a három fiú két könnyűvérű helyi lányt hozott fel, ti és én nem is jártunk itt. – Inti a vámpírt, majd ha az távozott, Sidneyhez lép, és átfogja a lány vállát. – Nyugodj meg tizes, elrendezem. Nem te vagy az első, aki zűrös helyzetbe kerül. – Elengedi végül Sidneyt, és a nyakában lévő sípot fújja meg, ami mégsem jár hanggal. Egy sámánbotos helyi fickó jelenik meg, közel sem olyan kulturált, mint Stansson. Idegen nyelven beszélnek pár szót, de látszik, hogy Stanssonnak sokkal inkább németes az akcentusa, és nagyon európai a beszédmódja a sámán torokhangú morgásaihoz képest. Aztán az edző visszalép a lány mellé, és halványan elmosolyodik. – Azt hiszem vannak olyan helyzetek, ami után már tegeződünk. – Pillant most oldalra. Tudja, hogy Sidney nagyon maga alatt van, de Stansson továbbra is rendíthetetlen, mintha örökös nyugalmából semmi sem tudná kizökkenteni. A sámán pedig halkan dalolni kezd, s mágikus örvény kezdi átjárni a szobát, mintha a hely emlékei is változnának, s két igen alulöltözött lány sziluettje mozog, mintha itt jártak volna a fiúkkal.



[/b][/color][/i]



Vissza az elejére Go down
Sidney Smallwood
Reveal your secrets
Sidney Smallwood
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: Sidney & Morticia - Francia ügy   Sidney & Morticia - Francia ügy Empty2019-08-02, 15:27



Morticia & Sidney



- Nem, ő segíteni fog. - talán még magamat is meglepem vele, hogy milyen határozottan jelentem ki ezt, mintha tényleg semmi kétség sem férne hozzá, de... ugye tényleg így van? Tudom, hogy min ment keresztül a franciák miatt és tudom azt is, hogy sok mindenben segítene, de most mégis csak arról van szó, hogy megöltem valamit, ami azért minden eddiginél jóval komolyabb dolog és nem biztos, hogy csak úgy... le lehet intézni és az sem, hogy tényleg segíteni fog. Egyáltalán mit tehetünk? A portás is ott van még lent, és igen akkor az ő emlékeit is törölni kell és jó eséllyel bár este van, de sok időnk nincs, amíg megtalálják odalent a... srácot szétplaccsanva.
És meg is érkezik, én pedig hagyom csendben, hogy megnézze van-e rajtam bármiféle sérülés, pedig tudom, hogy nincs, de az jól látszik rajtam, hogy azért rendesen kiborított az eset és még mindig újra és újra futólag az kitört erkélyüveg felé pillantok, mintha azzal vissza tudnám csinálni az egészet. A legrosszabb viszont az az egészben, hogy abban a pillanatban.. cseppet sem bántam, hogy annak az erőnek, amit belevittem a varázslatba következményei lesznek, lehetnek.
- De én is akartam és... én csináltam. Ha valaki hibás, akkor csak is én vagyok. Túlzásba vittem és... és abban a pillanatban tudtam, hogy így van. Ha nincs ott az erkély mögötte azt hiszem akkor is... - elakadok és nagyot nyelek. Könnyen lehet, hogy akkor is a nyakát törte volna, vagy a bordái szúrják át a tüdejét, ha csak szimplán a falnak lököm akkora erővel és ezt igen is el kell ismernem. Nem tudtam kezelni a dühömet, ami egyszerűen csak elárasztott és minden ép gondolatot messze száműzött a fejemből. - Vállalom a következményeket. - húzom ki magamat immár összeszorított fogakkal. Azaz vállalom, ha az edző azt mondja be kell vallanom és itt a vége a versenynek és... mindennek, bár nem hiszem, hogy így lesz, de mindenki okozhat meglepetést nem igaz?



©
Vissza az elejére Go down
Morticia Maganti
Reveal your secrets
Morticia Maganti
Mardekár VMS

TémanyitásTárgy: Re: Sidney & Morticia - Francia ügy   Sidney & Morticia - Francia ügy Empty2019-07-30, 16:55


to: Sidney

- Nem, tényleg nem – sóhajtok. – Hacsak nem tud repülni – teszem hozzá halkan morogva, de csak mert nem bírom ki. Tudom, hogy Sidney nem érzi jól magát a dologgal kapcsolatban, engem viszont egyáltalán nem hat meg, szerintem megérdemelte a disznó, ki tudja, kikkel tette még azt, vagy annál is többet. Látom, hogy patrónust idéz, és Stanssont hívja.
– Bajba kerületünk? Mármint az edzőnél – kérdezek rá. Sidney sokkal jobban ismeri nálam, és nyugodtabb lennék, ha tudnám a választ előre, hogy mire készüljünk. Egy darabig csend van, a buli hangjait lehet csak hallani, de senki más nem jött eddig a folyosóra, egyelőre túl jó a hangulat odalent.
– Ó, tényleg, a portás… - talán mégis egyszerűbb lett volna kiütni, mint ledumálni a dolgot vele. – Legvégső esetben az ő emlékeit is törölhetjük… még az a legtisztább – vetem fel az ötletet, de azt hiszem, Sidney most nem abban az állapotban van, amikor feltétlenül egy ilyen esemény eltussolásának lehetőségeit szeretné mérlegelni. Remélem Stansson segít megoldani a dolgot. Épp ebben a pillanatban érkezik meg, egyelőre nem tűnik mérgesnek, a kérdésére csak bólintok, majd hagyom, hogy ellenőrizze az állapotomat. Azóta a külsőm már a régi, ilyen körülmények között lehetetlen lenne fenntartani az illúziót. Ez ad is egy ötletet. Közben látom, hogy az edző tekintete a kitört ablak felé vándorol, azt hiszem, most leszünk bajban. Sidney-re nézek, nem tudom, hogy ő akarja-e elmondani, vagy mondjam én, de végül megtöröm a csendet. – Baleset volt… csak meg akartuk mutatni, hogy hol a helye annak a disznónak, aki lányokat akar erőszakolni – jegyzem meg. – Túl erősre sikerült a lökés. – Ennyit mondok csak, hagyok lehetőséget, hogy Sidney kiegészítse vagy mást is mondjon még, de ha nem szeretne, akkor mondhatom a részleteket. Nem látszik az arcomon megbánás, magam miatt sem aggódom, de Sidney-t megkedveltem, és nem szeretném, ha ez neki következményekkel járna, így is rosszul érinti a dolog – Amúgy az én ötletem volt, hogy jöjjünk ide – teszem még hozzá.











Vissza az elejére Go down
Armand Stansson
Reveal your secrets
Armand Stansson
Tanár VMS

TémanyitásTárgy: Re: Sidney & Morticia - Francia ügy   Sidney & Morticia - Francia ügy Empty2019-07-06, 08:54




Sidney, Morticia& Armand



Valami különös okból kifolyólag Stansson egy közeli bárban iszogat, és amikor megjelenik a szarka, késlekedés nélkül indul. Nem áll le magyarázkodni a portásnál, hiszen itt mindenki ismeri, a portás csak int neki, de nem tartja fel. Az edző felsiet oda, ahova a patrónus vezeti, és kopogtatás nélkül nyit be. Pár pillanat alatt méri fel a két talán ijedtnek tűnő lány állapotát, ők nincsenek megsérülve, de mivel az egyik vámpír, a másik meg sebezhetetlen, ez nem is annyira meglepő. De az ájult franciák már annál inkább fontosabb kérdést vetnek fel. A tekintetéből nem az süt, hogy vádolná őket, inkább kíváncsi, hogy mi történt, és hogy hogyan jutottak el odáig a lányok, hogy ájult franciák hevernek a lábaiknál.
- Jól vagytok? – Ebben a kérdésben benne van az is, hogy mi történt, de ez magától értetődik. Gyorsan végignézi az ájultakat, nincsen-e olyan sérülés rajtuk, ami a későbbiekben baj lehet, vagy mondjuk ájult állapotban elvéreznek, de semmi ilyesmit nem tapasztal. Ezután Morticiát és Sidneyt is végignézi, nagyjából mint a lovakat, felállítja őket finom határozottsággal, hátha olyan sebeik vannak, amiről nem is tudnak, a szemükben izzó fényt ellenőrzi, hátha nem a saját tudatuknál vannak, de úgy fest, elméletileg minden rendben, csak az ijedtség. Valami nagyobb is történt, tekintve a kitört ablaküveget, ahova Stansson még nem lép ki, az majd a második lépés lesz. Előbb halljuk a történetet.





[/b][/color][/i]



Vissza az elejére Go down
Sidney Smallwood
Reveal your secrets
Sidney Smallwood
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: Sidney & Morticia - Francia ügy   Sidney & Morticia - Francia ügy Empty2019-07-05, 14:52



Morticia & Sidney



Ezek után még az is lehet, hogy igaza van és tényleg el kellene mennem valami dokihoz, vagy nem is tudom. Megkövülve nézem a kitört üveget és egyelőre azt is alig fogom fel, hogy Morticia megszólal és intézkedik se perc alatt és a két másik francia már a szobában van ájultan a földön, én pedig igazán nagyon koncentrálok és próbálom felfogni, amit Morticia mond, sőt válaszolni se lenne rossz neki, de egyelőre még mindig nem tartok ott, hogy rendesen magamhoz térjek, pedig isten bizony nagyon igyekszem! Végül nagy nehezen nyelek egyet és a pálcát vadul szorongató ujjaimnak is adok egy kis pihenőt és lazábbra veszem a fogást rajta.
- Nem élhette túl, te is tudod. - rázom meg a fejemet. Ezt talán én sem éltem volna túl a képességemmel együtt sem, bár nem tudom, de azért ez sem óv meg mindentől. Megköszörülöm a torkomat és egy pillanatig sem hezitálok, lendítem a pálcámat, amire meg is jelenik a patrónusom előttem, Halványan dereng a levegőben csapkodva egy kis szarka. - Menj Stanssonhoz és szólj neki, hogy jöjjön... most azonnal! - a patrónus ide vezeti és nagyon remélem, hogy épp ráér és egy pillanat múlva megjelenik. Kell a segítsége és bár tudom, hogy Morticia segít, de nem tudjuk ketten megoldani. Nem volt szándékos, én tényleg nem ezt akartam, de... még sem... Vagy szólnom kellene valakinek, hogy mi történt és elmondani az egészet az elejétől? Nem... nem tudom...
- A portás is látott minket. - sóhajtok végül egy hatalmasat, hiszen a portást is el kell rendeznünk és a hullát, ha tényleg meghalt akkor megtalálják hamar, még akkor is ha már este van és lent hangos a zene. Ha valaki kimegy, vagy volt a környéken és látta, hallotta.. Nem maradhatunk itt sokáig, Stansson ide kell, hogy érjen patrónus fordultával, különben tényleg nekünk kell elrendezni és fogalmam sincs, hogy az menni fog-e. Így is érezni ,hogy kissé remeg a hangom, bármennyire is igyekszem tartani magamat.



©
Vissza az elejére Go down
Morticia Maganti
Reveal your secrets
Morticia Maganti
Mardekár VMS

TémanyitásTárgy: Re: Sidney & Morticia - Francia ügy   Sidney & Morticia - Francia ügy Empty2019-06-28, 15:57


to: Sidney

Megértem, amit mond, bár ilyen helyzetben még sosem voltam. Én nem vágytam arra, hogy elfogadjanak vagy szeressenek, mert elvagyok így. A vámpírrá válásom előtti évekre nem nagyon emlékszem, maga az átalakulás, meg az előtte szedett sok gyógyszer összezavarta teljesen a memóriámat, úgyhogy nem tudom, gyerekként voltak-e ilyen vágyaim. Most nincsenek.
– Ha nagyon szeretnéd, menni fog az… valahogy. Lehet, hogy sokat kellene beszélgetned valakivel, aki ért az ilyesmihez. Van a suliban pszichológus asszem… vagy ha ismersz esetleg. Ne érts félre, nem azt mondom, hogy nem vagy normális, csak lehet, hogy segítséggel könnyebb lenne. – Nem akarom azt éreztetni vele, hogy van valami baja, de sokszor van, hogy a változás nem megy egyedül. Az is lehet, hogy minden megvan benne, ami kell, csak elő kell hozni. Nem tudom, nekem más bajaim voltak, a sima beszélgetős módszer nem vált be, de el tudom képzelni, hogy simán működhet olyannál aki nincs szétesve amúgy is.
Ez a francia egy kretén. Pálcát itthagy, utánajárás nélkül elindul fel egy ismeretlen hívására… nekünk kedveznek a dolgok. Mikor benyit, látom, ahogy a félelem átsuhan az arcán az ajtó becsukására és a villany felkapcsolására, mert akkor már látja, hogy a pálca rá van szegezve. Egy dolgot nem sejthet még, hogy nem ketten vagyunk. Sidney cselekszik, akkora lökést szabadít el, hogy a fickó pálcája kiesik a kezemből, ő meg repül ki az ablakon, üveget kitörve. Gyorsan végigsuhan az agyamon, hogy milyen magasságban vagyunk és hogy ezt tuti nem élhette túl… Felugrok az ágyról. Sidney ijedten néz rám, nagyon remélem, hogy nem fog kiborulni most, mert ami történt, megtörtént, de meg is kell úsznunk… Én nem rendültem meg ettől egyáltalán, vámpírként kellett már ölnöm kegyetlenebbül is, mikor még nem tudtam mi van velem és teljesen az ösztöneim hajtottak, de ez baleset volt és rohadtul megérdemelte. De nem tudom, Sidney lehet, hogy nem így fogja gondolni..
– Hogy vagy? Minden rendben? A másik kettőt elintézem gyorsan, tuti hallották… – Előveszem a saját pálcámat, az ajtó mögé bújva kinyitom azt, és mikor értetlenkedve berontanak, elkábítom őket. Egyelőre csend van, úgy tűnik, mások nem hallottak semmit. Az ajtót becsukom újra. – Ezeknek ki kellene törölni az emlékeit. És valahogy visszavinni őket a buliba, hogy azt higgyék majd, a pia ütötte ki őket. A szemétládát meg meg kellene nézni lent… sötét van, és ilyen magasból még én sem látom, de ha túlélte és meglóg, nagyon nagy bajban leszünk. – Aggódva nézek a lányra, az az érzésem, hogy nem egészen ezt akarta, de talán össze tudja szedni magát. Az is lehet, hogy mégse halt meg a rohadék, csak összetörte magát. Van valami átkozott szerencséje néha ezeknek a mocskoknak. Engem az érdekel csak, hogy Sidney jól legyen. Egyikünk sem ezt akarta, verekedni jöttünk, de kicsit félrecsúszott a dolog.










Vissza az elejére Go down
Sidney Smallwood
Reveal your secrets
Sidney Smallwood
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: Sidney & Morticia - Francia ügy   Sidney & Morticia - Francia ügy Empty2019-06-27, 12:51



Morticia & Sidney



Az tény, ha az egész traumatikus elnyomásos dolog akkor még sem az igazi, de nekem is kellene valamennyit lazulnom, könnyebben vennem ezeket a dolgokat, hogy mások mit gondolnak rólam, de sajnos nekem ez még egyelőre nem sikerült, pedig tényleg jó lenne. Morticia egyébként amennyire morózusnak és nehéz esetnek tűnt az elején most úgy fest hogy pont annyival jobb fej, mint ahogyan képzeltem eddig és ez jó. A fene gondolta, hogy pont ő fog majd segíteni megszívatni ezt a tahó franciát, vagy hogy bízom benne annyira, hogy tőle kérjek segítséget.
- Jól van, hiszek neked, akkor csak valamelyest lehetnék én is lazább e téren. - traumat és pszichológus nélkül és igen valahol ott motoszkál bennem a kérdés, de akkor ő mitől lett ilyen, hogy mi okozta, hogy egyáltalán milyen élete lehet, de nem akarok kérdéseket önteni a nyakába, főleg mert az nem is kérdés, hogy Morticia az is nagy dolog lehet, hogy már ennyi mindent elmondott magáról, a vámpírságáról, nem hogy úgy mindent kiteregessen.
Elmosolyodom, amikor kiderül, hogy még a pálcája is itt maradt. Nyert ügyünk van, így már biztos, hogy nem tehet majd ellenünk az ég világon semmit sem és egy pillanat múlva jön a kopogtatás és nekem egyelőre gőzöm sincs mit fogok tenni, hogyan fogok reagálni egyáltalán, de nagyon remélem, hogy nem lesz gond. Az ajtó nyílik, majd csukódik és persze emberünk elképedve, valami franciául habogva néz a rá szegezett pálcára, amíg meg nem köszörülöm a torkomat és erre már meg nem fordul. Igen a csúnya nézés meg van, majd az én kérdő tekintetem siklik Morticiára. A kezemben a pálca, de mégis a srácot nézve a kezem remeg és fogalmam sincs, hogy mégis mi a fenét tegyek. A kezem valahogy magától moccan, ahogyan a pálcám is, amitől egy jó nagy erejű lökés szakad ki jó eséllyel minden haragommal és dühömmel felerősítve. A francia épp csak nyekken egyet, a szemei kikerekednek és meglepetten konstatálja, hogy a lökésnek hála átrepül Morticia mellett, át az ágy felett ,egyenesen neki az erkély ajtónak, ami természetesen ripityára törik, ő pedig...
Igen valahol ezen a ponton eszmélek fel, a csörrenés hatására és a tényt lassan fogva fel, hogy épp most vágtam ki a sokadik emeleten valakit az ablakon, az erkélyen át. Ezúttal már az én szemeim kerekednek el, nem kicsit, de annál jobban és halálra vált arccal meredek Morticiára. Most... kilöktem... megöltem...?



©
Vissza az elejére Go down
Morticia Maganti
Reveal your secrets
Morticia Maganti
Mardekár VMS

TémanyitásTárgy: Re: Sidney & Morticia - Francia ügy   Sidney & Morticia - Francia ügy Empty2019-06-10, 22:19


to: Sidney

Sidney szavait hirtelen nem tudom mire vélni.
– Komolyan? Pedig nem vagyok ám az a típus, akit példaként szoktak állítani bármiben is… - jegyzem meg. Azt hiszem, soha életemben nem hallottam még ilyet magamról és nem is mondott ilyet senki. Ez most teljesen új. Míg dolgozom fel magamban az infót, eszembe jut valami. – Amúgy nem akarok itt lelkizni, mert nem alkalmas az idő, de a pszichiáterem erről is magyarázott valamit… hogy valami traumát nyomok el ezzel, mert nem akarok szembenézni vele, blablabla, szóval, ha ez igaz, akkor addig jó, amíg neked nincs ilyened. – Persze lehetnek az embernek más okai is, Sidney feltételezhetően arra gondolt, hogy jobban szeretne szarni mások véleményére, csak nehezen megy. – Szóval nekem is jobban tetszene, ha ismerném magam és úgy lennék ekkora megmondó, de nem erről van szó. Még. – Azt hiszem, eleget okoskodtam erről, úgyhogy ideje végre a tettekkel foglalkozni. Sejtettem, hogy a levél nem tökéletes, mert mit értek én hozzá, de szerencsére Sidney ebben is jó, úgyhogy összehozzuk valahogy, már csak rá kell repülnie a csávónak. Felmegyünk, a szobát megtaláljuk, mert megnéztük lent.
– Oké – válaszolom, és már rá is ugrok az ágyra. Csak egy nagyon halvány fényt kapcsolok, hogy a sziluettem látszódjon, de az arcom még ne, illetve hogy Sidney-t ne vegye észre, ha bejön. Már épp fordulok a lány felé, hogy mondjak valamit, mikor észreveszek egy tárgyat az éjjeliszekrényen.
– Ezt nem hiszem el – húzom széles vigyorra a számat, majd felmutatom, a hosszú, vékony tárgyat.
– Itthagyta a pálcáját ez a kretén. – Nagy szerencse ez nekünk, mert én aztán nem fogok vele udvariaskodni, csak mert fegyvertelen. Ha nem lennék paranoiás, amúgy én se vinném a csapat bulijába a pálcámat, szóval érthető, hogy itthagyta, na de ekkora mázlit… Közben hallom a kopogást, és azt is, hogy 3 vagy 4 fiú lehet odakint, de tuti, hogy a franciák azok. Este nagyon jó a hallásom, felismerem a hangját a szemétládáknak. Igyekszem a tőlem telhető legszexibb hangsúlyt elővenni, és éppen megfelelő hangerővel kiáltom, hogy szabad. Az hogy angolul van, nem számít, biztos azt hiszi, hogy az angol vagy az amerikai csapatból jön be valakinek ennyire. Nyílik az ajtó, és hallom, ahogy magyaráz valamit a haverjainak, de végül egyedül lép be. Pofázik nekem valamit franciául, de még megvárom, hogy Sidney rázárja az ajtót. Csak akkor kattintom fel a villanyt jobban, ami egy pillanatra elvakítja. Meghagyom Sidney-nek a lehetőséget, hogy lépjen először, mert ez mégiscsak az ő bosszúja, de azért rászegezem a saját pálcáját, csak a stílus kedvéért.










Vissza az elejére Go down
Sidney Smallwood
Reveal your secrets
Sidney Smallwood
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: Sidney & Morticia - Francia ügy   Sidney & Morticia - Francia ügy Empty2019-06-10, 15:13



Morticia & Sidney



Az a legjobb Morticiában, hogy van önkritikája és nem gond túl sokat magáról, sőt igen lazán kezeli még a róla alkotott véleményeket is. Azt hiszem...
- Példát kellene vennem rólad. - csúszik ki végül a számon, mert hát igen lássuk be, hogy én is lehetnék ennyire laza, hogy ne érdekeljen ki mit gondol rólam, de nekem valahogy ez nem megy, bármennyire is jó lenne. Attól félek mindig érdekelni fog mások véleménye és közben mégis mindig én akarok majd az első lenni bármi áron és ez a kettő nem igazán fér meg egymás mellett. A levél tartalmán azért én sem tudok nem vigyorogni és igen azért kicsit kozmetikázok rajta, enyhítek. Mégis csak franciák, biztosan kell nekik valami hű, de körítés, meg egy nagy adag ego fényezés se árt ennek a bunkónak, arra biztosan ugrik majd. Ez után adom oda a portásnak és hát reméljük, hogy bejön.
- Köszönjük! De tényleg! - a fickó széles mosollyal bólint. Úgy fest tényleg sok mindent láthatott már itt, ha ennyire nem komálja a srácot és segít csőbe húzni, ez pedig nekünk csak jól jön. Legalább az esetleges lebukástól sem kell tartani, vagy hogy ránk küld valami biztonsági őrt, vagy ilyesmi. Szóval szépen elindulunk felfelé, remélve, hogy bejön a csel.
- Szerintem tiéd az ágy, én meg intézem, hogy ne tudjon gyorsan meglépni. - lépek be az ajtó mögé, hogy be bejön akkor eleve az legyen az első, hogy bezárhassam az ajtót. Nem tudom mennyire fog menni a nagy átverés, vagy csak tényleg iszonyatosan megszívatjuk. Igazából azt hiszem az lesz az igazi, de nincs időm gondolkodni sokat, mert pár pillanat és már kopognak is. Remélem tényleg egyedül jött.



©
Vissza az elejére Go down
Morticia Maganti
Reveal your secrets
Morticia Maganti
Mardekár VMS

TémanyitásTárgy: Re: Sidney & Morticia - Francia ügy   Sidney & Morticia - Francia ügy Empty2019-06-06, 09:55


to: Sidney

Nem akarom megszokni ezt a kinézetet, úgyhogy gyorsan el is fordulok, ne is lássam. Ha sikerül megfeledkeznem róla, nem az fog egész akció közben a fejemben járni, hogy hogy nézek ki, pedig ez soha nem foglalkoztatott. Érdekes, hogy most, amikor kiderül, hogy így néznék ki normális emberként, kattan be ez a dolog az agyamba.
– Ohh nem félek én attól – vigyorodom el. – A modoromat nem igazán lehetne átváltoztatni… azt hiszem, ezzel a külsővel még jobban utálnák a személyiségem. – Pont amiatt, hogy nem tűnik önazonosnak. A szép külsejű lányoktól mindig elvárják, hogy kedvesek legyenek meg aranyosak, akik nem olyanok, azokat nem bírják. Szerencse, hogy alapból engem nem fenyeget egyik se, se szép nem vagyok, se kedves, és nekem jó ez így. Az akció viszont engem is nagyon szórakoztat, hát még, ha sikerrel járnánk! Különválunk, és Sidney a portással marad, én meg bemegyek. Ez a része a dolognak megbukott a nagy tömeg miatt, alig találom meg, és nincs egyedül, úgyhogy más taktika kell.
– Az a baj, hogy ott van a többi hülye körülötte, meg egy csomó lány… és ha mindegyiket elintéznénk az tök feltűnő lenne – morgolódok kicsit. Viszont Sidney ötlete nagyon tetszik. – Ez jól jöhet… beszéljünk vele – majd el is indulok a portás felé. Együttműködőnek tűnik tényleg, úgyhogy már csak az üzenetet kell megfogalmazni. – Ööö mit kell ilyenkor írni…? – kérdezem félig hangosan. A kézírásom se a legszebb, de azt már lehet korrigálni varázslattal. – Hello baby, a szobádban várok rád kiéhezve, ruha nélkül – egy titkos imádód. Ez milyen? – olvasom fel röhögve. Nem vagyok jó üzenetek megfogalmazásában sem, de ha a fickó elég részeg, lehet csak a kulcsszavakat veszi észre. Ha Sidney még javítana a szövegen, azt megvárom, de utána odaadom a portásnak, aki be is viszi a levelet.
- Menjünk a szobájához, hátha kijön, és nem itt lent kéne vele találkozni – miközben beszélek, a portás asztala mögé szökkenek, és kikeresem, hol vannak elszállásolva a franciák. A második emelet teljesen az övék, de csak 6 szoba van, és a hangokból ítélve mindenki odalent bulizik, úgyhogy nem igen lesznek tanúk.










Vissza az elejére Go down
Sidney Smallwood
Reveal your secrets
Sidney Smallwood
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: Sidney & Morticia - Francia ügy   Sidney & Morticia - Francia ügy Empty2019-05-27, 10:55



Morticia & Sidney



Nem tudok nem elmosolyodni a megjegyzésére. Tény és való, hogy ez a külső aztán cseppet sem tükrözi Morticia személyiségét, de ha el akarunk érni valamit, akkor ezúttal nincs más út, mint a tőle igen távol álló küldő, mert egy ilyen francia tapló valószínűleg nem igazán figyel fel másra. És még így is lehetséges, hogy nehezebb dolgunk lesz, mint azt elsőre remélni mernénk, de majd kiderül.
- Aztán nehogy túl sokan figyeljenek fel rád és holnaptól már így akarj népszerűséget szerezni. - ugratom persze, ez látszik a széles mosolyból is az arcomon. Azt hiszem már attól is jobban érzem magamat, hogy megpróbáljuk, még ha esetleg nem is járunk sikerrel, vagy nem olyannal, amilyennel szeretnénk, de ez a kis akció... egyszerűen izgalmas és még úgy tűnik, hogy sikerül egy kis egyéni humort is belecsempészni, ami szintén nem utolsó szempont.
- Oké, intézem a portást, tiéd a terep! - búcsúzom el tőle, aztán irány a portán ülő fickó, aki ahogy odaérek egyből felém folytja a szót. Nem tudom látta-e a kis akciónk elejét, de határozottan kifejti, hogy támogatja az akciót, akár mit is akarunk szemet fog hunyni felette, mert annyi mindent látott már itt, ami nem tetszett neki... Egyelőre nem faggatom ki miket, mert félő, hogy a végén még keményebben el akarnánk bánni azzal a sráccal. Közben észreveszem, hogy Morticia is visszatér csak épp egyedül és nem a kiszemelttel, így elköszönök a portástól.
- Oh... sejtelmem sincs. Nem szúrt ki téged, nem tudsz valahogy... csalogató, csábítóan nézni rá? Vagy... - hátra pillantok a portás felé, majd újra Morticiára. - A fickó azt hiszem vágja mit akarunk. Mi lenne, ha megkérnénk, hogy segítsen? Küldenél egy üzenetet annak a szemétládának, hogy vársz rá a szobájában, de egyedül jöjjön, mert szégyenlős rajongó vagy stb. stb. Hátha ráharap. - végül is még jobb is, mint kicsalogatni és ha már elve egy szobába hívjuk... Remélhetőleg érdekli ki akar kettesben "beszélgetni" vele és talán van annyira öntelt, hogy fel sem merül vele, hogy nem egy totál belé zúgott és kihasználható rajongóról van szó.



©
Vissza az elejére Go down
Morticia Maganti
Reveal your secrets
Morticia Maganti
Mardekár VMS

TémanyitásTárgy: Re: Sidney & Morticia - Francia ügy   Sidney & Morticia - Francia ügy Empty2019-05-12, 09:39


to: Sidney

Jó hangulatban kezdődik a kis akciónk, de igaza van Sidney-nek, a végén még meghallják a bevetést, úgyhogy abba is hagyom. Engedem, hogy átalakítson, jobban megy ez neki, meg egyébként is eltérő véleményünk van arról, hogy mi néz ki jól. Ő sem az a cicababás alkat, de mégis jobban ismerheti a mai közízlést, mint én, ha máshonnan nem, a rokonai felől. Miután végzett, odasétálok egy üvegablakhoz, és mivel este van és sötét odakint, valamennyire visszatükröződöm rajta.
– Jesszus… - motyogom, és kapok egy kisebb fajta sokkot a látványtól. – Lehetne, hogy erről a részről sem beszélünk senkinek? – jegyzem meg, de azért elvigyorodom, egyáltalán nem haragszom. Áldozatokat kell hozni a bosszú érdekében. Csak soha többet nem akarom így látni magam. Úgyhogy a negatív reakció ebben az esetben pozitívat jelent, ha tetszenék magamnak, akkor lenne rossz az átalakítás.
– Na jól van, akkor bemegyek, kihozom. Esetleg a portással kezdhetnél valamit addig – bökök oda a fejemmel, mert azért jó lenne, ha nem nézné végig majd az egész akciót, ki tudja, mennyire lesz hangos. A bűbáj miatt eddig nem látott minket, de a francia fiúkát eszemben sincs elvarázsolni, legalábbis nem így.
A két srác, akik ott balhéztak a portásnál, végül feladták a dolgot és kimentek az épületből. Egy ideig azért várok, hogy visszajönnek-e, de úgy tűnik, hosszabb útra indultak, úgyhogy most teljesen csend van az előcsarnokban, és nincs senki más.
- Sietek – szólok Sidney-nek, majd nagy levegőt veszek, és belépek a bárba. Félhomály van, nagyon kevés fénnyel, iszonyat hangos zene, párocskák és pia mindenhol… nem lesz egyszerű megtalálni azt a seggfejet. Este van szerencsére, és mivel a látásom sokkal jobb ilyenkor, rövid fal melletti keresgélés után megtalálom, követők és csajok gyűrűjében. El nem tudom képzelni, hogy onnan hogy szedem ki, az egész csapattal azért nincs kedvem megküzdeni. Visszamegyek Sidney-hez.
– Fú, ne tudd meg, mi van bent… - morgok egy kicsit, miközben kifújom magam és kiélvezem, hogy végre nem süketülök meg. – Amúgy megvan a nyomorék, csak túl sokan vannak körülötte, és nem úgy tűnik, hogy hamar egyedül akar maradni. Mit csináljak szerinted? Nem akartam az egész bagázst kihozni, mert akkor jönne még több bámészkodó…








Vissza az elejére Go down
Sidney Smallwood
Reveal your secrets
Sidney Smallwood
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: Sidney & Morticia - Francia ügy   Sidney & Morticia - Francia ügy Empty2019-04-05, 11:21



Morticia & Sidney



Megértem Morticiát, ő amúgy is olyan tipikusan a tettek emberének számít, aki előtt üt, mint hogy kérdezzen, vagy gondolkozzon ezen. Én azért mégis csak ereklyevadásznak tanulok, nincs ellenemre a varázslás, sőt nem is vagyok rossz benne, de megértem, hogy van akinek nem ez a kedvence feltétlenül. Legalább össze tudjuk adni, hogy ki miben jobb és akkor hatékonyabbak leszünk. Nem véletlenül tudom már most, hogy Morticia inkább futó lesz majd, mint sem az átkosok közé soroljam.
Szélesen elmosolyodom, bár próbálom őt is lepisszegni, mert a hangos nevetés még a végén idő előtt felhívja ránk a figyelmet, ami nem lenne hasznos, bár kezd beindulni a buli, de akkor sem. Előkerül hát a pálcám és elmormogva néhány igét turbózom fel Morticiát. A haja szőke lesz, azok a hatalmas szemek kékek, hogy meg legyen az összehatás. Az alakja tökéletes, csak a ruhái kissé... hát nem túl barátságosak, ezért ezen is alakítok kicsit, egy laza farmer dzseki, farmer nadrág, egy világosabb, értelmesebb színű felsővel, amiből kissé azért kivillan a hasa is.
- Mögötted leszek a bejáratig, aztán meghúzom magamat, te pedig... kicsalogatod azt az aljas kis szemétládát, rendben? - azt nem teszem hozzá, hogy csak ügyesen, mert biztos vagyok benne, hogy ügyes lesz és abban is, hogy legszívesebben nem nézne most tükörbe, mert minden bizonnyal a megszokott külsejét sokkal jobban kedveli, mint ezt a mostani átalakítottat, de ha azt nézzük milyen volt az a lány, akit legutóbb kimentettünk a bajból, akkor biztos vagyok benne, hogy ez a külső jóval hatásosabb lesz majd csábításra, mint a saját eredetije.



©️
Vissza az elejére Go down
Morticia Maganti
Reveal your secrets
Morticia Maganti
Mardekár VMS

TémanyitásTárgy: Re: Sidney & Morticia - Francia ügy   Sidney & Morticia - Francia ügy Empty2019-04-01, 15:07


to: Sidney

A szavaira megkönnyebbülök. Ha varázslásról van szó, nem én vagyok a legjobb, akire számítani lehet, engem mindig is az elméleti dolgok érdekeltek igazán, ha meg összecsapásról van szó, akkor inkább a vámpírképességeimet használom, azzal eddig is többre mentem, illetve vagyok annyira tisztességtelen, hogy az esetek többségében nem vállalom fel a szemtől-szembe harcot, hanem valaki mögé osonva a semmiből bukkanok fel.
– Örülök, hogy ezt mondod, igazából csak a végső esetre szoktam tartogatni a varázslást, annyira nem vagyok benne nagy szám. – Látom rajta, hogy eloszlottak a kétségek, úgyhogy nincs is miért tovább húzni az időt. – Rúgjuk szét a seggüket, én azt mondom – pattanok fel, majd a megbeszéltek szerint el is indulunk felmérni a terepet, aztán az is lehet, hogy már ma sor kerül az akcióra is, ha a körülmények ideálisak. És miért ne lennének azok? Este van, vámpírképességeim teljes birtokában vagyok, telihold a közelben sincs. Tartunk kint egy kis taktikai megbeszélést, miután felmértük, hogy mi a helyzet. Sidney ötlete nagyon is tetszik, sosem foglalkoztam a külsőmmel igazán, úgyhogy nekem olyan mindegy hogy nézek ki. Főleg, hogy úgyis átmeneti. – Ez tök jó ötlet, rád bíznám inkább ezt az átalakítást, még a végén elszúrok valamit és beszarnak – röhögök fel.
Közben a bárból két, meglehetősen ittas állapotban lévő fiú támolyog a portáshoz, és pillanatokon belül hangos szóváltásba kezdenek. Ha elég ideig folytatják, mindketten könnyedén be tudunk szökni.








Vissza az elejére Go down
Sidney Smallwood
Reveal your secrets
Sidney Smallwood
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: Sidney & Morticia - Francia ügy   Sidney & Morticia - Francia ügy Empty2019-03-21, 10:32



Morticia & Sidney



Nem tehetek róla, de mosolyt csal az arcomra az, hogy Morticia mennyire dühös. Nem azért, mert ez jó dolog, de a fene se gondolta volna, hogy ennyire felhergeli magát a miatt, ami történt, főleg hogy velem történt és nem vele. De azért igyekszem komolyságot erőltetni magamra, hiszen a végén még azt gondolja, hogy viccesnek találom a kiborulását, bár remélem, hogy annyira már ismer, hogy szó sincs róla.
- Áh nem, jobban le tudom vezetni a dühömet, ha nem csak pálcát használok, majd óvatos leszek és igazad lehet, nem hiszem, hogy arra figyelne, amikor épp két lány látja el a baját. - a mosoly visszatér, ahogyan megvonom a vállamat. Hát szó se róla a legtöbb pasi már eleve attól kiakadna, hogy egy lány veri péppé, gondolom a kis barátai akiket legutóbb ránk küldött, ők se nagyon értékelték a dolgot, bár remélem, hogy most majd csak a célszeméllyel futunk össze, mert a végén megint lelép és másoknak passzolja át a lehetőséget, hogy ellássuk a bajukat. Fel is állok hát és irány a cél. Okosnak és óvatosnak kell lennünk és egyelőre még azt sem tudom hogyan szégyenítsük meg, vagy válasszuk le a srácot a többiekről, de hátha majd menet közben jön az ihlet.
- Igen, ez jó megoldás lehet. Először valahogy vonjuk el a többiektől. - gondolkodom most még hangosan, aztán villan be valami ötletféle, mielőtt még az indulás mellett döntenénk. - Tudod nem hiszem, hogy téged annyira megjegyzett volna, mint engem... Esetleg egy kis átalakítás? Ha kihívnád onnan, ha már ivott pár pohárral, csak egy kicsit változtatnunk kellene ezt-azt. - na nem azt mondom, hogy amúgy Morticia nem szép lány, de lássuk be elég különc és e miatt felismerni is könnyebb, ám ha kicsit alakítunk rajta, mondjuk egy szőke haj, kicsit több szín, más ruha... leveheti a srácot a lábáról, hogy kihívja a teremből, ha bent bulizik a többiekkel.



©️
Vissza az elejére Go down
Morticia Maganti
Reveal your secrets
Morticia Maganti
Mardekár VMS

TémanyitásTárgy: Re: Sidney & Morticia - Francia ügy   Sidney & Morticia - Francia ügy Empty2019-03-19, 09:05


to: Sidney

Van igazság abban, amit mond, tényleg elég hátrányba kerülhetünk, ha tudomást szerezne a többi csapat erről a képességről. Egyáltalán, ki tudja, hogy így legális-e versenyezni. Az biztos, hogy nekünk ez nagy előny, de nem vagyok hülye, nyilván más csapatok is próbálkoznak, ahogy tudnak, szóval… elég álszentség lenne ezt így kijelenteni, hogy mi most túl erősek vagyunk.
– Nem fog kiderülni – jelentem ki magabiztosan, majd folytatom. – Ha netán fizikai küzdelem lenne belőle, akkor közben nem azt nézi majd, hogy fáj-e neked ha üt, vagy hogy mennyi vér folyik belőled… utána meg pláne nem ezzel lesz elfoglalva, ha rendesen ellátjuk a baját – vigyorgok. – De ha gondolod, rámehetünk csak pálcával. Akkor pláne nem derül ki. Ja, és nem kell szemtől szembe, nem hiszem, hogy ő bemutatkozott neked és csevegett mielőtt elkapott téged vagy a francia csajt. Én az ilyet simán hátba támadnám és leszarom hogy párbajszabályok szerint ez nem tisztességes. Mintha ő az lett volna – fújok dühösen. Megvárom, hogy Sidney mit gondol erről, de annak örülök, hogy egyelőre annyira benne van a dologban, hogy menjünk terepszemlét tartani.
Úgy látom, ő is készen áll, szavaira csak bólogatok, és ha nem bánja, előre is megyek. Nem viszek magammal semmit, csak a pálcámat, bár én anélkül jobb vagyok, de azért tudok egyet s mást én is. A bájitalaimra nincs szükség, este van, erőm teljében vagyok. Akadálymentesen jutunk el a franciák körletébe, út közben csak néhány más nemzetiségűvel futottunk össze, de mivel ők is sétálgatnak, egyáltalán nem gyanús a jelenlétünk. Sötétben meg úgysem ismernek fel. A franciák szállodája van ugyanolyan menő, mint a miénk, végülis, egy környékről van szó. Az elrendezése azonban teljesen más, még ha be is jutunk, nem tudhatjuk elsőre, hogy merre menjünk, és hogy addig se vegyenek észre minket. De kívülről úgy tűnik, hogy nem égnek a lámpák az emeleteken, csak a földszinti előcsarnokban és a bárban. Lehet hogy mindegyik odalent bulizik, és fent nincs senki, és így itt lenne a tökéletes alkalom?  Megvárom, amíg Sidney is felméri a helyzetet, majd hozzá fordulok. – Egy jól sikerült kiábrándító bűbájjal átosonhatunk a csarnokon, a sötétben meg már nem vesznek észre – gondolkodom hangosan, de lehet, hogy neki van egy sokkal jobb ötlete, ami nekem most nem ugrik be. – Szerinted odalent vannak mind? – kérdezem, és közben hallgatózom. Ilyenkor nagyon jó a hallásom, és határozottan hallok egy kisebb bulit a teremből, de azt nem tudom megállapítani innen, hogy mindegyik francia bent van-e.








Vissza az elejére Go down
Sidney Smallwood
Reveal your secrets
Sidney Smallwood
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: Sidney & Morticia - Francia ügy   Sidney & Morticia - Francia ügy Empty2019-03-07, 10:41



Morticia & Sidney



Úgy vélem, ha Morticia vállalná a büntetést is, pedig az én "problémám" kezeléséről van szó, akkor az a legalapabb, hogy őszinte vagyok vele és elmondom neki az igazat magamról, hogy mi vagyok, mert ha tényleg valami fizikai dologba megyünk bele, akkor illene tudnia, hogy mire számítson, bár még mindig nem vagyok benne biztos, hogy megfelelő büntetés lenne ellátni annak a ficsúrnak a baját és nem valami ennél komolyabb következmény járna neki a viselkedéséért.
- Végül is ezt kikapcsolni úgy sem tudom, viszont ha megtudják az kockázatot is jelenthez később. Az edző szerint ez valami olyan erős dolog, ami ha kiderül... még az is lehet, hogy megpróbálnak a versenyen kívül más csapatok kigolyózni az egészből. - na igen Stansson nem így fogalmazott, inkább úgy, hogy el is tehetnek láb alól, csak hogy ne legyen túlzott előnyöm és ne legyen a csapatunk túlságosan erős. Nem tudom, hogy ez mennyire komoly, hogy a fickó tényleg inkább paranoiás, vagy létezik ilyesmi, de... tényleg nem lenne jó, ha már most fény derülne arra, hogy mire vagyok képes csak mert úgy gondoljuk az a szemét megérdemli.
- Végül is össze is kombinálhatjuk valami módon, egyelőre még úgy sem tudom hogyan szégyenítsük meg. - gondolkodom el én is, mert tény ha úgy istenesen szemtől szembe beverhetném a képét, hát tuti, hogy jobban érezném magamat. Egyelőre viszont felállok, mert igaza van, első körben jól nézzünk körül, aztán hátha közben kitaláljuk mi hogyan legyen. - Oké, menjünk! Nem árt tudni, hogy a kis talpnyalói mindig vele vannak-e, vagy csak időnként. - na igen, legutóbb is ők kapták helyette az áldást, jó lenne, ha ezúttal tényleg annak jutnak ki belőle, aki igazán megérdemli.


©️
Vissza az elejére Go down
Morticia Maganti
Reveal your secrets
Morticia Maganti
Mardekár VMS

TémanyitásTárgy: Re: Sidney & Morticia - Francia ügy   Sidney & Morticia - Francia ügy Empty2019-03-01, 11:32


to: Sidney

Látom rajta, hogy tetszik neki az ötlet, csak a következmények tartják vissza. Én úgy vagyok vele, hogy szinte nincs mitől félnünk, vámpír-vérfarkas párosként, hacsak nincsen a franciáknak is, de nem hinném. Aközül a három közül mindegyik csak szánalmas varázsló volt. És a vezérük most majd  megnézheti magát. Látom a lányon, hogy még valamit mondani akar, de rá sem kell kérdeznem, mert már el is kezdi magától, úgyhogy félrebillent fejjel hallgatom szavait.
– Ohh –  reagálok egyelőre csak ennyivel. Sebezhetetlen… Ez nagyon jól fog nekünk jönni, de biztosan vannak a dolognak hátulütői. Rövid morfondírozás után többet is tudok szólni, mint az előbb. – Hát… én azt mondom, ha ez a helyzet, használjuk ki. Mármint, nem akarom rád erőltetni, meg ilyenek, de… megérdemli az a szemét – kezdem el újra győzködni. Érzem, hogy ő is szeretné, már csak idő kérdése, és belemegy a dologba. Remélem.
A fejemet vakarva töprengek azon, amit mondott. Nem szívesen mondanék le a bunyóról, de a megalázás sem rossz. – Nem lehetne mindkettő? – vigyorgok rá. – Ellátnánk a baját, és utána megszégyenítenénk. Dupla szenvedés, dupla elégtétel – teszem hozzá, majd fel-alá kezdek járkálni. Akárhogy is, kellene valami terv, hogy mindenképp jól jöjjünk ki belőle, ő meg minél rosszabbul. Elsőnek szerintem odamehetnénk körbenézni, hogy ott vannak-e, ha igen, mit csinálnak… szóval felmérni a terepet. A múltkor nem sok idő volt rá. – Ránézek, hogy mit szól. Én a magam részéről indulásra készen vagyok.








Vissza az elejére Go down
Sidney Smallwood
Reveal your secrets
Sidney Smallwood
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: Sidney & Morticia - Francia ügy   Sidney & Morticia - Francia ügy Empty2019-02-22, 10:50



Morticia & Sidney



Tényleg meglep Morticia javaslata, hogy lássuk el a srác baját, bár tény és való, hogy nagyon is megérdemelné, de vajon mit tudnánk tenni vele? Nem vagyunk egy izomemberek típusok és hát simán csak megverni... az rendbe hozható. Valami komolyabb kellene, valami ami kellően megalázza ahhoz, hogy elégtétel legyen. Valami, ami tényleg odavág neki és nem feltétlenül fizikailag, hiszen az edző már eltörte a karját és az nem olyasmi, ami megvisel egy ilyen aljas alakot.
- Előtte valamit még el kell mondanom, ami fontos lehet... - ez még nekem is új igen, de úgy tűnik valahogy mégis úgy alakult, hogy lassan ez az amúgy másokkal mogorva és különös lány lesz az, aki jelenleg a legközelebb áll hozzám. Furcsa, mert nem gondoltam volna, de talán mégis a magunknak valóság és az átkaink okán passzolunk egymáshoz. - Emlékszel erre a verekedésre legutóbb? És arra is, hogy nem lett semmi bajom? Én nem igazán figyeltem rá, de tegnap Stansson elvitt egy eldugott terembe, hogy segítsen levezetni a feszkót és kiderült, hogy nem igazán tudok megsérülni. - mondom ki végül. Ez így hangosan kimondva még furább igazából, de úgy fest ez vagyok én, egy sebezhetetlen vérfarkas, ami ugye még inkább segít, hogy ellássuk valakinek a baját, tehát Morticia szeme még akár fel is csillanhat a hír hallatán, de közben mégis tovább beszélek, mert épp le akarom beszélni arról, hogy csak odamenjünk és ellássuk a baját.
- Mégis, valami más kellene. Ha csak kap pár ütést, az nem fogja meghatni. Meg kellene aláznunk, úgy hogy mindenki lássa, hogy érezze a szégyen maró fájdalmát, ne csak pár sérülése legyen, ami elmúlik. - főleg, mert ki tudja hogy mással nem tett-e még ilyet. Aki egyszer megpróbálja kihasználni a véla képességeit, az biztosan megtette már máskor is. És annak igenis valami komoly elégtétel jár, valami olyan, amit nem felejt el.


©️
Vissza az elejére Go down
Morticia Maganti
Reveal your secrets
Morticia Maganti
Mardekár VMS

TémanyitásTárgy: Re: Sidney & Morticia - Francia ügy   Sidney & Morticia - Francia ügy Empty2019-02-18, 12:03


to: Sidney

Sidney nevetésére nekem is muszáj elvigyorodnom, ez valami reflex-féle lehet, mert amit mondtam, nem poénnak szántam, de az ilyen dolgok könnyen átragadnak az emberre valaki másról. A megjegyzésre csak bólogatok.
– Igen, eddig elég határozottan ment előre… az  fajta, aki váratlan helyzetben nem csinálja össze magát, nem úgy, mint egyesek – teszem hozzá, mert azért lenne itt olyan, aki szerintem nem tudna mit kezdeni egy váratlan nehéz feladattal. Bár honnan tudnám, hogy én mit csinálnék? Az meg, hogy vérre megy a dolog… na, igen, feltűnt. De nem csodálom, az alapján, hogy az a hír járja, eddig minden versenyt elvesztett a csapataival. Lehet ez az utolsó próbálkozása, mielőtt feladja, ki tudja. Nem miatta kellene persze első sorban megnyerni ezt a versenyt, hanem már csak azért is, ahogy a sajtótájékoztatón viselkedtek a csapattal egyesek. De főleg azokat a nyomorult franciákat kellene legyőzni legalább, már az is elégtétel lenne, de egyelőre van egy kisebb probléma, amire koncentrálnunk kell. Bár az, hogy mennyire kicsi, nézőpont kérdése. Sindey szavait hallgatva az a benyomásom támad, hogy nagyon is benne lenne a dologban, csak fél a következményektől. Igen, nekem sem áll szándékomban elcseszni ezzel az egész versenyt, de megérdemelné az a nyomorult ficsúr.
– Én szerintem simán meg tudjuk oldani. Én vámpír vagyok, te vérfarkas. Este tudok úgy közlekedni, hogy észre se vesznek, gondolom a te érzékeid is sokkal jobbak éjszaka. Sokkal előbb érzékelünk mindent, ha jönne valaki, vagy ha van ott valaki, szóval kizárt, hogy lebuknánk. Ráadásul, nem tudnak a képességeinkről – sorolom az előnyeinket, ami, valljuk be, van egy pár. - Ha valami közbejönne, elhúzunk, és nem vesz észre senki. Persze valami részletesebb tervet ki kell dolgozni, csak ezt most nagyvonalakban mondom. Megérdemli az a szemét, hogy elbánjon vele valami, amiről fogalma sem lesz, hogy micsoda – szorítom ökölbe a kezem a végére, majd várakozva nézek a lányra, hogy sikerült-e meggyőzni. Ha igen, kezdődhet a tervezgetés.







Vissza az elejére Go down
Sidney Smallwood
Reveal your secrets
Sidney Smallwood
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: Sidney & Morticia - Francia ügy   Sidney & Morticia - Francia ügy Empty2019-02-16, 17:24



Morticia & Sidney



Azért nem tudom ezen nem elnevetni magamat. Végül is van benne igazság, Elizabeth és a tornádó... szőke ciklon, stimmel a dolog, de ez Morticia enyhén száraz megfogalmazásában még viccesebben hangzik. Talán a bennem gyülemlő feszültség is jobb, ha ilyen formában tör felszínre, mint ha tomboló haraggal nem?
- Végül is igen, bár a tornádó se rossz egy versenyen, ami az edző szerint... vérre megy. - vonom meg végül immár mosolyogva a vállamat. Na igen hányszor hangsúlyozta már, hogy ez azért nem sétagalopp és hogy számítsunk rá, hogy itt mindent bevetnek és hogy nehéz menet lesz stb. Sőt most már legalább azt is tudom, hogy nekem még több félni valóm van más okból kifolyólag is, de most mindent egyszerre zúdítsak Morticia nyakába? Nem hiszem, hogy okos ötlet lenne számára és számomra sem.
Igen elsőre valahogy egyből arra gondolok, hogy esetleg történt már vele hasonló, vagy... meg is történt? Nem csoda, ha meglepetten, olyan sokat mondóan szokik fel a szemöldököm, de nem... Morticia nem az a típus, akivel bárki képes lenne elbánni. Féllábon állva is bárkit, bármikor simán lenyomna... Na jó, mondjuk esetemben sem épp az volt a gond, hogy normális állapotomban ne tudtam volna ellátni egy ilyen nyikhaj baját ugye. Az újabb szavakra csak még jobban meglepődöm. Szóval vagyunk olyan jóban, hogy még az esetleges nagyobb bajba kerülést is vállalná miattam? De mégis hamar eljut az agyamig, hogy ezzel akár a csapatot is veszélyeztethetnénk. Megéri?
- Nem is tudom... ha okot adna rá, vagy.. .ha tényleg meg tudjuk oldani, hogy a csapatna ne legyen belőle baja... szerinted meg tudnánk? - kissé ráncolom a homlokomat, látszik rajtam nagyon is, hogy valami még piszkálja a gondolataimat. Ha ő így kiáll mellettem, akkor igenis az a fair a részemről, ha minden tekintetben tiszta vizet öntök a pohárba.


©️
Vissza az elejére Go down
Morticia Maganti
Reveal your secrets
Morticia Maganti
Mardekár VMS

TémanyitásTárgy: Re: Sidney & Morticia - Francia ügy   Sidney & Morticia - Francia ügy Empty2019-02-11, 09:53


to: Sidney

Magam alá húzom a lábaimat, és közben hallgatom Sidney-t. Lizzyvel kijönni akkor is nehéz lehet, ha a lány a családja nélkül nem olyan elviselhetetlen, de ki tudja. – Értem. Hát, ezek szerint akkor nem mindig olyan, mint valami tornádó. Ez nem rossz hír – jegyzem meg, miközben a fülem mögé tűrök pár hajtincset. Eddig ez volt róla a benyomásom, mert szinte mindenhol úgy bukkant fel, hogy a figyelem egyből ráirányult, legyen az negatív vagy pozitív. Meg hát Amerikában sztársportoló, azért biztos nehéz ezek után úgy viselkedni, mintha átlagos lenne.
Végül is rátérünk arra a témára, ami miatt jöttem. Biztosan sejtette, hogy rá fogok kérdezni, ennek ellenére nem akartam ezzel rárontani, mert hogy néz már az ki mégis. De ha már valamilyen szinten belekeveredtem az ügybe, akkor talán rákérdezhetek és kapok is választ. Figyelmesen hallgatom, amit mond, és egyre inkább érzem, hogy arcomat elönti a düh és ökölbe szorul a kezem.
– Hogy micsoda? – pattanok fel a helyemről dühösen, és belerúgok a falba. Nem tudom, miért érint engem ez ennyire hevesen, mert ilyen szituációba nem kerültem még. – Hogy rohadna meg az a szemét disznó… – Én Sidney helyében biztosan nem hagynám annyiban a dolgot, és elintézném a mocskot. – Figyelj… ha gondolod, tök szívesen segítek benne, hogy kicsináld. Mármint eltüntetni bizonyítékokat, nyomokat, ilyesmi – ajánlom fel a segítségemet. Hát az ilyet nem lehet csak úgy annyiban hagyni, és jelenleg pont leszarom, hogy ez egy verseny vagy mi. Az ember becsülete meg a bosszú fontosabb a számomra, mint a játék, és nem is tudnék a hallottak után úgy tenni, mintha nem történt volna semmi, főleg ha a franciákkal leszünk valamiben közös számban. Persze Stansson biztos nem díjazna semmi kizárásra okot adó akciót, de azért vagyunk különleges képességgel „megáldva”, hogy az ember nyomtalanul elintézze, amit akar. Kíváncsian várom, mit válaszol erre.






Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Sidney & Morticia - Francia ügy   Sidney & Morticia - Francia ügy Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Morticia & Sidney - a vámpír és a farkas
» Morticia & Sidney - információ csere
» Sidney&Armand - Lelkizés
» Sidney & Armand - Edzéslevezetés
» Sidney & Armand - Titkos találka

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázsvilág :: Közel s távol :: Varázslók Mágikus Sportja-
Ugrás: