ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:18-kor
Ashton P. Blake


Tegnap 06:24-kor
Gillian Ollivander


2024-04-30, 22:10
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:49
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:26
Alaric Sinclair


2024-04-30, 10:22
Cody L. Mortimer


2024-04-29, 20:48
Tristan Connors


2024-04-29, 12:19
Abigail Smallwood


2024-04-29, 11:57
Lioneah McCaine


A hónap posztolói
Ashton P. Blake
Rose és Assar- Elvárás és elválás I_vote_lcapRose és Assar- Elvárás és elválás I_voting_barRose és Assar- Elvárás és elválás I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Rose és Assar- Elvárás és elválás I_vote_lcapRose és Assar- Elvárás és elválás I_voting_barRose és Assar- Elvárás és elválás I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70689 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 39 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 39 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Rose és Assar- Elvárás és elválás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Assar Jarle
Reveal your secrets
Assar Jarle
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Rose és Assar- Elvárás és elválás   Rose és Assar- Elvárás és elválás Empty2015-02-24, 10:31


- Alapvető probléma nem a varázstalanokkal van, ők csak áldozatai annak, amit mi tervezünk. Itt a legnagyobb probléma a varázsvilággal van. A varázslók elfogadták, hogy bujkálniuk kell és ha valaki ezt nem fogadja el, azt az Azkabanba küldik. Mért? Mert olyat akar, ami a varázslókat megilleti. Mért kellene elbújnunk a muglik elől, mikor úgysem tehetnek ellenünk semmit? Onnantól kezdve, hogy a varázslók előbújnak és megmutatják magukat azoknak, akkor a varázsképtelen ember félni fog tőlünk és attól, hogy már nem ő az uralkodó lény, hanem van nála nagyobb erő. A háború elkerülhető lenne, ha a varázstalanok hajlandóak lennének elfogadni, hogy vannak, akik nagyobb erőt képviselnek, de ez nem így lesz. Ezért van szükség a háborúra, nem önként akarunk háborúzni, de ahhoz, hogy a varázslók elfoglalhassák a helyüket, ahhoz ez kell. Nem lehet építeni, ha előtte nem rombolsz. Ez sajnos a világ rendje.
Nem tudom mért magyarázok a lánynak, de hát ha nem lenne vele célom, akkor már rég a Szent Mungóba ápolnák, ahonnan jobb esetben is csak évek múlva szabadulna. Viszont az utolsó mondata annyira nem tetszik és túl is ment, amit hajlandó vagyok eltűrni. ~Crutio!~ Mondom ki magamba miközben a lányon tartom a pálcámat, amiből piros fénycsík repül ki. 5 másodpercig tartom ki a varázslatot, majd elengedem. Ha esetleg leesett a földre, akkor megfogom, felrántom és eltűnünk, hogy a birtok határában a védővarázslatok előtt jelenjünk meg. ~Imperio.~ Mondom ki magamban a harmadik főbenjáró átkot. Ugyan a varázslathoz a közelében kellene lennem, viszont ez nem megoldható, így a varázslatot másra használom. Egyetlen parancsot adok a lánynak, hogy soha senkinek nem mondhatja el, amit tud, akár rólam, akár a birtokról. Kisétálunk, majd elengedem, bár a varázslat továbbra is rajta van, de a titok elmondásán kívül szabadon tevékenykedhet és tehet, amit akar.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Egy vezetőnek nem bábukra van szüksége, hanem emberekre.
Vissza az elejére Go down
Hosemary Miller
Reveal your secrets
Hosemary Miller
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Rose és Assar- Elvárás és elválás   Rose és Assar- Elvárás és elválás Empty2015-02-19, 11:42



Assar & Rosemary
[You must be registered and logged in to see this image.]

- Oké, isten őrizz, hogy vitatkozzak elvégre nem vagyok olyan helyzetben de kénytelen vagyok tekintve, hogy nem értek veled egyet. Persze, ezek a farkastörvények. Az erősebb kutya basz.... mindegy. Tehát mindig a ragadozó győz hiszen ő az erősebb azonban ez csak az állatvilágban van így. Miért adatott meg az embereknek az intelligencia luxusa ha még így is csak ezen a korlátozott fekete-fehér módon vagyunk képesek gondolkodni? - kérdezem savanyú képpel. Elszomorít, hogy mi mindig háborúzni akarunk. Szomorú, hogy fitogtatjuk az erőnket, rombolunk és nem építünk. Tönkretesszük a földet, a természetet, öldöklünk mindezt mondjuk néhány liter olajért. Aztán magyarázni kezd mintha csak jobb fényben akarná feltüntetni magát. Hát ez a baj velük, képtelenek színesben látni a világot.
- Jó, ez a te véleményed. Nem vitatkozok, megteszem amit kérsz de tudd, hogy soha nem fogok egyetérteni veletek. Nevezhetsz bennünket naívnak vagy éppen vaknak, nem számít. Én tudom, hogy kettőnk közül te vagy a korlátolt Assar. Nem én - zárom le ennyivel a dolgot. Már eddig is őszintén meglepett, hogy ahelyett, hogy lekevert volna egyet nekiállt magyarázni. Ezekután azonban végképp meglepődnék ha nem torolná meg a szavaimat. Nem így képzeltem el őt, sose beszélgettünk. Csak bejött, utasított és kínzott látszólag a semmiért - csupán kedvtelésből. Most meg leáll beszélgetni, a végén még kénytelen leszek megváltoztatni a véleményem mely szerint Assarnak nincs agya. Talán mégicsak képes gondolkodni. Lehetséges, hogy még érzelmei is vannak? Őrület... ki gondolta volna?





[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Assar Jarle
Reveal your secrets
Assar Jarle
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Rose és Assar- Elvárás és elválás   Rose és Assar- Elvárás és elválás Empty2015-02-14, 13:38


Szeretem ismerni az áldozataim gondolatait ismerni, tetteit és az azok mögött lévő indokokat ismerni. Nincs most sem máshogy. Nem csinált semmi meggondolatlant. Nem tetszik, hogy kutakodott utánam, de nem tudott meg semmi olyat, amit nem akarok, ugyanis a manóim mindegyikének megtiltottam, hogy bizonyos dolgokról beszéljenek. Amiről meg tud, az csak néhány jelentéktelen információ. Tisztelem a látásmódját, bár nem értek egyet. Háborúban mindenki részt vett, van aki közvetlenül, van aki közvetve. Az utóbbi alatt azokat értem, akik maguk is bármikor potenciális veszélyben voltak a Nagyúr szeme előtt. Igen, sokak hitték, hogy nem kell félniük, de Voldemort célja volt, valamikor biztos, hogy a varázslóvilágot felébressze az álmából és ebbe beletartoztak a semleges családok is, akik így tudattalanul, de részei voltak a háborúnknak.
- A muglik tudatlanok és vakok, a minisztérium pedig gondoskodik róla, hogy ez így maradjon. De a varázslók erősebbek, mégis bujkálunk, évszázadok óta rejtve élünk a varázstalanok szeme elől. Ez nem mehet tovább, az embereket fel kell ébreszteni, a varázslóknak el kell foglalniuk a helyüket, ahonnan a muglik letaszították őket.
Érzem az undort felém, de leginkább felénk, azok felé, akik mernek álmodni, akik küzdenek valamiért. Az emberek és a minisztérium mindig is hajlamos volt elítélni azokat, akiknek álmai, céljai voltak, ők azokat szeretik, akik megszületnek, tanulnak, dolgoznak majd meghalnak, gondolatok nélkül, anélkül, hogy megkérdőjeleznék a rendszert, kérdéseket tennének fel, hgy mért is jó ez nekünk.
- Igaza van a szüleidnek. De ha megvizsgálod, most nem elrontottál valamit, lehetőséget kaptál, hogy tanulj, hogy rájöjj, hogy mennyi mindent elrontottál és észrevedd, hogy amit eddig gondoltál bizonyos dolgokról azok tévesek. Mert eddig te is vakságban éltél, de lehetőséged van, hogy észrevedd azt amit a Minisztérium elrejt a nép elől. Remélem képes vagy tanulni, képes leszel rájönni, hogy ahhoz, hogy valamit építs előbb rombolnod kell. Lehet, hogy a varázsvilág csak a rombolást látja, de mi építeni akarunk, csak előbb kell a pusztítás.
Remélem előbb- utóbb felfogja, hogy amit lát, gondol rólunk az téves, mert a rombolás az építkezés első lépése, ahogy a ház épül. Első lépésnek lerombolják a helyet, ahova építeni akarnak, alapot ásnak, majd elkezdődik az építkezés.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Egy vezetőnek nem bábukra van szüksége, hanem emberekre.
Vissza az elejére Go down
Hosemary Miller
Reveal your secrets
Hosemary Miller
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Rose és Assar- Elvárás és elválás   Rose és Assar- Elvárás és elválás Empty2015-02-03, 16:29



Assar & Rosemary
[You must be registered and logged in to see this image.]

Eleinte nehezemre esik elhinni, hogy tényleg eloldozott de bizony megtette. Lassan húztam előlre a kezeimet és óvatosan megdörzsölgettem a csuklóimat. Így azért mégiscsak kényelmesebb még akkor is ha továbbra is rám szegezi a pálcáját, igazi úriember nem? Persze nem átall kutakodni a fejemben - mindent tudni akar, mindent. Örülök, hogy nem csináltam semmi akaratába ütközőt. Mármint azon kívül, hogy utána kutakodtam de úgy tűnik ez sem hatja meg. Hála az égnek.
Nemsokára azon kapom magam, hogy egy viszonylag hosszú monológot hallgatok Assar szájából. Szemöldökeim alig észrevehetően indulnak meg homlokom közepe felé.
- Nézd...én... én ezt nem tudom... ez nem én vagyok. Mi soha nem vettünk részt semmilyen háborúban a szüleimmel, engem ez az egész. Ez nem érdekel - jelentem ki megőrizve hangomban a tiszteletteljes tartózkodást. Nem veszekedni akarok vagy ilyesmi csak elmondom neki az igazságot, azt amit egyébként úgyis megkereshet a fejemben ha érdekli.
- De ez bizonyára nem érdekel téged. Úgy lesz ahogy kéred - mondom végül majd biccentek egyet. A szemembe néz, olyan elhivatottsággal és magabiztossággal, hogy szívem szerint legszívesebben térdkalácson rúgnám. Bocs de ez az igazság. Most mit akar mégis? Csak megint kezdi a játszadozást, ezután meg majd jön a csók? Mert miért ne? Egek...őrület. Én egy Miller vagyok és még ha tartok is tőle engem nem fog megtörni. Megteszem amit kér de csak mert tudom nincs más választásom. Azt igazán ne várja már, hogy jó képet vágjak hozzá.
- Utolsó nap még egy jó kis játékra is futja? - kérdezem miközben pislogok egyet, továbbra sem nézek oldalra.
- Jobb ha tudod csak azért teszem meg amit kérsz mert nincs más választásom. De egyáltalán nem tetszik amit csináltok. Miért teszed? Mit ártottak neked a muglik? Mit tettek veled azok a varázslók akik nem csatlakoztak... hozzátok - mondom úgy az utolsó szót mintha valami undorító dolgot kellene kiejtenem a számon.
- A szüleim arra tanítottak, hogy minden ami körülöttem történik a tulajdon tetteim tükörképe. Ha valami rosszul sül el az az én hibám. Ahogy az is, hogy itt vagyok. Az űldözött varázslók önként hozták magukra a bajt - mondom töretlenül aztán megrázom a fejem és jégkék tekintetem az ölemben pihenő kezeimre terelem.
- Igaz rossz nélkül jó sincs - sóhajtok lemondóan. Mit ér az én szavam? Semmit. Nem vagyok hatással Assarra, cseppet sem. De most azt kívánom, bárcsak így lenne.





[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Assar Jarle
Reveal your secrets
Assar Jarle
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Rose és Assar- Elvárás és elválás   Rose és Assar- Elvárás és elválás Empty2015-01-25, 23:04


Pontosan tudok Rose minden lépéséről, mert a manók mindennap jelentették a dolgait. Én sem vagyok teljesen szívtelen, ha akart, természetesen teljes felügyelet alatt és csak akkor, ha éppen rajtam kívül senki nem tartózkodott a birtokon, arra járt amerre akart. Tudom, hogy jóban lett a szárnyas barátommal, de nem számít, nem szólhatok bele egy hippogriff választásába, hogy kit választ barátjának. Legalább a lány is jobban érzi magát egy kicsit, ami sokat lendít az ügyemen, hiszen így megtudja, hogy mit veszíthet, ha nem engedelmeskedik. Szerencsére gyorsan megtanulta, hogy féljen tőlem és ez a hövőben sokat fog segíteni abban, hogy ne áruljon el. A kötözés nem maradt el, de akkor olyat mondott a lány, amire nem számítottam. Röviden elgondolkozom a szavain, majd egy pálcaintéssel eltűnnek róla a kötelek, de a pálcámat készenlétben tartom, ha készülne valamire. Egy újabb intéssel egy széket húzok vele szembe, majd leülök a támlára támaszkodva vele szemben.
- Figyelek, megdicsérlek, mert tanulsz.
Persze nem hiszek neki, vagyis inkább kételkedek benne, de egy bizonyos szintű tiszteletet ébreszt bennem a mondandója.
- okos lány vagy, tudom, hogy kitalálsz valamit. Ha valóban így van, ahogy mondod, akkor nem bánod, ha először ellenőrzöm a gondolataidat.
Nem nagyon várok választ, egyből rászegezem a pálcám, majd elsuttogom a varázsigét, mire a lány fejébe kerülök. A heti gondolatait, emlékeit nézem át először röviden, majd a jelenbe térek át és átnézem, hogy miket gondolt mikor meghallotta a lépteimet. A gondolatok tetszenek, fél, tehát nem fogja elárulni senkinek, bizonytalan és még ki tudja milyen érzések keringenek a fejébe.
- Nem akarok rosszat, én a világ megjobbításáért harcolok, a varázslók túl sokáig éltek elnyomásban a muglik által, amit néhány varázsló és köztük a minisztérium is helyesel, de ez így nem helyes. A varázslók az erősebbek, mégis bujkálnunk kell, mint a kivert kutyáknak. Én egy olyan világért harcolok, ahol a varázslóknak nem kell rejtőzködniük, hanem elfoglalhatják a helyüket. Igen valószínűleg sok varázslótársunk fog elhullani, mert úgy érzik az a jó, amiben élnek és nem hajlandók beismerni, hogy ez így nem helyes, de nem akarom a saját fajtámat gyilkolni, de aki nem veszi észre, hogy helytelen, amit gondol és szembefordul velünk, annak pusztulnia kell. Remélem te is belátod majd a dolgot.
Mondom el a céljainkat és a terveinket, mert mindegy mit tesz ellene a világ változásban van és ennek a változásnak mi vagyunk az előmozdítói.
- A feladatod? Két embert kell megkeresned a suli falain belül, Diederik Halet és Arielle O'Shennont, segíts nekik, hogy elérjék a céljukat, mond, hogy én küldtelek. Nem fognak elküldeni. Segíts nekik ahol tudsz, képzettebb vagy náluk bizonyos szinten, de sok szempontból kevesebbet tudsz és jobb, ha azokat a dolgokat kortársaidtól tudod meg. Ezenkívül minden hónapban jelentést teszel nekem a tervek alakulásáról és az iskolai dolgokról.
Tekintetét állom, nem vagyok az a fajta férfi, aki ennyitől elkapja a tekintetét, azt várom, hogy ő legyen az, aki elkapja a fejét, mert akkor tudom, hogy megtört. A vérem jégből van, képes lennék napokig farkas szemezni vele, ebben sem győzhet le, ahogy semmi másban sem, de ha megérti, hogy mi csak a világ javát akarjuk, akkor erős szövetséges válhat belőle.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Egy vezetőnek nem bábukra van szüksége, hanem emberekre.
Vissza az elejére Go down
Hosemary Miller
Reveal your secrets
Hosemary Miller
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Rose és Assar- Elvárás és elválás   Rose és Assar- Elvárás és elválás Empty2015-01-23, 10:29



Assar & Rosemary
[You must be registered and logged in to see this image.]

Már egy hete, hogy bezárt ide ez az Assar Jarle nevű fickó. Nem, nem ő árulta el a nevét de én sem vagyok h8lye. Keresgéltem, kérdezgettem. Magamra erőltettem a nyugalmat, az elfogadást mert tulajdonképpen úgy gondoltam ezt várja el tőlem. A manójának legalábbis ezt mondta. Így hát amikor éppen nem azzal töltötte az idejét, hogy kínzott szabadon járkálhattam a házban és a birtokon. Megismerkedtem egy Hippogriffel aki legalávv egy kicsit megszépítette a napjaimat. Ezért szeretnék Bestiamester lenne, odavagyok ezekért a különleges lényekért. Megnyugtat a közelségük.
Aztán persze mindig eljött a látogatás ideje, amit valljuk be egyáltalán nem vártam. Mindig összerezzentem amikor hallottam a férfi lépteit - mert mindig hallottam. Ilyen ez ha az ember fél valamitől, főleg ha már tudja mire számítson. Nem azért bántott mert tudni akart tőlem valamit hiszen én tulajdonképpen egy senki vagyok - egyszerűen csak élvezte. Ez tette ezt az egész helyzetet annyira kétségbeejtővé. Nem akart megölni csak azt akarta, hogy szenvedjek.
Ez ma sem volt másként, már messziről hallottam a lépteit miközben az ablaknál ácsorogva a birtok hatalmas fáit vizsgálgattam. Őszintén elgondolkodtam rajta, hogy önként leülök a székbe amelyhez minden nap odaláncolt. Ám az ajtó ekkor kicsapódott s én alig láthatóan megrezzentem. Nem ellenkeztem, nem is lett volna értelme. Eleinte persze hisztiztem, kiabáltam, mindent megpróbáltam. De tényleg... hiába. Ha ellenkezek csak rosszabb lesz az egész. Máris a székben találtam magam, természetesen alaposan megkötözve. Aztán valami új varázslat következett... valamiféle pecsét, kötelék. Tényleg nem tudom. Megfenyegetett aztán közölte, hogy egy feladatot ad nekem. Most légy okos Rose.
- Nézd Assar, úgy hiszem szükségtelen megint megkötöznöd. Úgysem tudok elmenekülni, próbáltam már... talán egy fokkal szívesebben állnék a feladat elébe ha eloldoznál - jegyzem meg, magamat is meglepem határozott hangommal. Remegésnek vagy kétkedésnek nyoma sincs annak ellenére, hogy tudom totálisan hidegen hagyja, hogy jókedvűen állok e a feladat elébe avagy sem.
- Mit gondolsz, nem fognak rákérdezni hol voltam egy teljes hétig? Mégis mit mondjak nekik? - kérdeztem felvonva a szemöldökeimet de azért próbáltam óvatos lenni, nem akartam, hogy megharagudjon rám.
- Jó felejtsd el, kitalálok valamit. Sokat vagyok kiküldetésben majd ráfogom - jegyeztem meg miközben tekintetem elidőzött a férfi sebhelyén. Azon kaptam magam, hogy elgondolkodom vajon hogyan szerzhette? Talán egy bestia okozta? Vagy egy másik varázsló? Esetleg egy menekülő vagy éppen életéért küzdő áldozat?
- Mi lesz a feladatom? - kérdeztem végül miközben vibráló, azúrkék tekintetem az övébe fúrtam.





[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Assar Jarle
Reveal your secrets
Assar Jarle
Alvilági

TémanyitásTárgy: Rose és Assar- Elvárás és elválás   Rose és Assar- Elvárás és elválás Empty2015-01-16, 21:12


Lassan egy hete van nálam a Rose nevű lány, naponta többször járok hozzá, hogy megtörjem a lelkét akár kínzással, akár máshogy. Erős lány, de közel van a határ. Lassan kitaláltam, hogy mire is fogom használni. Az utolsó nap, hogy a vendégszeretetem élvezi. Sietősen megyek a szobába, ahol Rose tartózkodik. Lassan kicsapódik az ajtó és ezzel egyetemben lendül a pálcám, amivel megkötözöm. Megkötözve a szobában található egyetlen székre ültetem és mindenféle kérdés, magyarázat nélkül varázsolni kezdek, aminek hatására egy pecsét jelenik meg, amiről persze nem tud, hogy a pecséttel együtt a neve felkerült egy listára, amivel a még élő áldozataimat követem, hogy merre is tartózkodnak.
- Most elengedlek, de megtudom, hogy ha bárkinek is elárulod, hogy mi történt itt. Egyetlen feladatot adok neked.
Várok a reakciójára, de egyelőre nem mondom meg a feladatot, meglátom, hogy mi lesz az első dolog, amit tesz most.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Egy vezetőnek nem bábukra van szüksége, hanem emberekre.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Rose és Assar- Elvárás és elválás   Rose és Assar- Elvárás és elválás Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Assar & Dorothy
» Assar - Rasmus
» Ruth és Assar
» Assar&Line
» Assar Jarle

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Jarle birtok-
Ugrás: