ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 19:41-kor
Adrien Meyers


2024-05-06, 20:28
Seraphine McCaine


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


2024-05-06, 12:07
Gemma Carlyle


2024-05-06, 11:09
Abigail Smallwood


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


2024-05-03, 15:24
Daphne Jennings


A hónap posztolói
Gillian Ollivander
Globális kalandjátékok jelentkezés I_vote_lcapGlobális kalandjátékok jelentkezés I_voting_barGlobális kalandjátékok jelentkezés I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Globális kalandjátékok jelentkezés I_vote_lcapGlobális kalandjátékok jelentkezés I_voting_barGlobális kalandjátékok jelentkezés I_vote_rcap 
Kalandmester
Globális kalandjátékok jelentkezés I_vote_lcapGlobális kalandjátékok jelentkezés I_voting_barGlobális kalandjátékok jelentkezés I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Globális kalandjátékok jelentkezés I_vote_lcapGlobális kalandjátékok jelentkezés I_voting_barGlobális kalandjátékok jelentkezés I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Globális kalandjátékok jelentkezés I_vote_lcapGlobális kalandjátékok jelentkezés I_voting_barGlobális kalandjátékok jelentkezés I_vote_rcap 
Maia Hansen
Globális kalandjátékok jelentkezés I_vote_lcapGlobális kalandjátékok jelentkezés I_voting_barGlobális kalandjátékok jelentkezés I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Globális kalandjátékok jelentkezés I_vote_lcapGlobális kalandjátékok jelentkezés I_voting_barGlobális kalandjátékok jelentkezés I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Globális kalandjátékok jelentkezés I_vote_lcapGlobális kalandjátékok jelentkezés I_voting_barGlobális kalandjátékok jelentkezés I_vote_rcap 
Sheska Thorne
Globális kalandjátékok jelentkezés I_vote_lcapGlobális kalandjátékok jelentkezés I_voting_barGlobális kalandjátékok jelentkezés I_vote_rcap 
Amara Hope Wilson
Globális kalandjátékok jelentkezés I_vote_lcapGlobális kalandjátékok jelentkezés I_voting_barGlobális kalandjátékok jelentkezés I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70713 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 42 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 42 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Globális kalandjátékok jelentkezés

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Cedric Diggory
Reveal your secrets
Cedric Diggory
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Globális kalandjátékok jelentkezés   Globális kalandjátékok jelentkezés Empty2020-08-14, 18:25


Sziasztok! Azért írok, hogy a jövőben lemesélendő közös sztorik kapcsán mik is vannak a tarsolyban, és mire lehet építeni. Viszont fontos, hogy Évi az elmúlt másfél évben nem épített egyedül saját sztorit, hanem a többiekében vállalt szerepet, és mostanság szeretne. Az is megoldás lehet, hogy valamit amit esetleg közösen vetettünk fel, ő mesél majd, ezt majd még eldönti. A VMS pár hónapon belül végződik, de ha valami más sztori is, akkor ahelyett is lehet valamit. Felsorolom a függőben maradt, vagy tervezendő sztorikat, (nem ide sorolandó a Dane-sztorit, vagy a Daphne-CSI-t, és a testvériséges mugli mesét), és kérem az aktív játékosokat, írják be ide a poszthoz, hogy melyik érdekli őket, és azon belül is egy fontossági sorrend legyen megjelölve, hogy mi tetszene a legjobbtól a legkevésbé fontosig. Mivel egyik mese sem biztos, hogy jobb a másiknál, nem számozok, hanem betűkkel jelölöm őket. Azokra is lehet jelentkezni, karit alkotni, amiben korábban nem voltál benne.
A. Síkvándoros: egy több univerzumot megjárt utazó itt köt ki, hogy a dimenziókon átívelő büntetése alapján megpróbálja megmenteni a világot, méghozzá olyan társakkal, akikkel korábban már találkozott. A sors fintora, hogy társai az itteni életben nem emlékeznek rá.
B. Gyerekek megmentése: születésnapi karik, felnőttek, akiknek eltűnt a csemetéje, és az aurorok helyett saját kezükbe veszik az irányítást.
C: Auror akadémia: ez még nem indult el, de el fog, ha van rá igény. A megcsappant auror létszám miatt az egyik alezredes megnyitja a kapukat, és bárki, aki betöltötte a 17et, jelentkezhet egy 8 hetes képzésre. Sosem látott érdeklődés veszi kezdetét, ám a kiképzők kemény feladatok elé állítják a jelentkezőket, hiszen csak a legjobbak mehetnek ki az utcára. Medimágusok, rúnamesterek, bárki, aki úgy érzi, hogy most ott a helye, már töltögetik is a jelentkezési lapokat.
D: A rejtély-sztori. Lost, Búra alatt, Society jellegű szockodós játék. Akár teljes mértékben mugliknak is. A csapat egy olyan külvilágtól elzárt helyre kerül minden indok nélkül, ahonnan látszólag nincs menekvés. Ebben elég komoly potenciált látok, régóta tervezgetem.

Ha még valakinek eszébe jut, ami érdekes lehet, kérem jelezze.




We are not alone.
Vissza az elejére Go down
Maisie-Bee Levieva
Reveal your secrets
Maisie-Bee Levieva
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Globális kalandjátékok jelentkezés   Globális kalandjátékok jelentkezés Empty2020-08-14, 18:46


Bocsi, nem lepek at fokariba Embarassed

D
A/C
B

Ez az en sorrendem igy hirtelen. Indulasi idotol is fugg mit tudok bevallalni (hany fut mellette) de mindig jok a kalandok fuggetlen attol melyikotok meseli szoval fel van csigazva az erdeklodesem bounce
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Ollivander
Reveal your secrets
Elizabeth Ollivander
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: Globális kalandjátékok jelentkezés   Globális kalandjátékok jelentkezés Empty2020-08-14, 18:56


A (Ezt tudom, hogy már beszéltük korábban, de a változtatás jogát fenntartom Very Happy Szerintem ide Petert írtam karinak, de nyilván Lizzy lesz az, aki szóba jöhet részemről.)
D
B
C


Amúgy mindegyik jól hangzik, de számomra az A opció jön be a legjobban Very Happy

Ui.: Utánaolvastam és eredetileg is őt vittem volna Very Happy
Link, akit érdekelne a részletesebb síkvándoros sztori: https://roxfortreloaded.hungarianforum.com/t3774-alomvandorok


A hozzászólást Elizabeth Ollivander összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2020-08-14, 19:06-kor.
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Reveal your secrets
Ginny Weasley
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Globális kalandjátékok jelentkezés   Globális kalandjátékok jelentkezés Empty2020-08-14, 19:02


Egyelőre új karit nem terveztem hozni, úgyhogy a lányaim ahová beleillenek, maximum oda mennék Smile

C
A
D
B




Álmodd meg, tegyél érte,

Váltsd valóra!
Vissza az elejére Go down
Gina Accipiter
Reveal your secrets
Gina Accipiter
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Globális kalandjátékok jelentkezés   Globális kalandjátékok jelentkezés Empty2020-08-14, 21:33


- C
- D
- A
- B

Bár nem igazi a sorrend, mert mind izgalmasnak ígérkezik, és mindben szívesen részt vennék, ha nem egyszerre futna mind... Very Happy

És köszönjük a sok mese ötletet, és fáradozást! biglove



"Nem akarom feledni a fájdalmat.
Az tesz azzá, aki vagyok."
Vissza az elejére Go down
Alistair Wilson
Reveal your secrets
Alistair Wilson
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Globális kalandjátékok jelentkezés   Globális kalandjátékok jelentkezés Empty2020-08-14, 22:04


Nem lépek át főkariba de;

1. A!
2. C
3. D
4. B
<3
Vissza az elejére Go down
Katherine Benedict
Reveal your secrets
Katherine Benedict
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Globális kalandjátékok jelentkezés   Globális kalandjátékok jelentkezés Empty2020-08-15, 13:43


Mivel szervesen és aktuálisan kapcsolódik a nagymesékhez, sok auror Szent Mungóban létéhez, ezért én elsősorban és első körben a C-t mondanám, hiszen az veszítheti leghamarabb érvényét a nagymesék előre haladtával Smile
Az izgalom és érdekesség faktor alapján után jön nálam a D, abban sok a potenciál és viszonylag függetleníthető minden mástól.

A B/A nálam kb. egy helyen, de igazából ezek nekem kicsit nem is tudom... érdekes, meg jól hangzik, de mindkettőnél van egy kis negatív érzésem. Mármint pl a VMS azért annyira jó, mert hosszú, mert van egy sportesemény is, nem csak a háttérsztori, tehát az egész úgy jól fel tud épülni, kellő kaland plusz szockodással. A síkvándoros ugye csak kaland alapú, és a nagymesék mellett túl komoly a mentsük meg a világot még egy újabb fenyegetéstől is. Én részben akár azt is mondanám ezt több értelme lenne beépíteni a nagymesék vonulatába. :/
A B-nél is valahol az a nyűgöm, hogy külön erre hozott, független karakterek, akikkel így nehezebb írni kicsit és maga a sztori is függetlenített minden mástól.

Szóval a rizsa nélkül csak a lista:
1. C
2. D
3. B/A




A Series of Unfortunate Events

Vissza az elejére Go down
Eileen Silsbury
Reveal your secrets
Eileen Silsbury
Mardekár VMS

TémanyitásTárgy: Re: Globális kalandjátékok jelentkezés   Globális kalandjátékok jelentkezés Empty2020-08-15, 22:41


Rovidre fogva Very Happy:

1. A/C
2. D
3. B





Don't stop until you're proud

Vissza az elejére Go down
Adora McGalagony
Reveal your secrets
Adora McGalagony
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Globális kalandjátékok jelentkezés   Globális kalandjátékok jelentkezés Empty2020-08-16, 19:43


Bocsi tőlem is, hogy a mellék karival írok. feher_zaszlo

Én sem tervezek új karit hozni, szóval a jelenlegi babáim alapján a kövi a sorrend nálam:

C - remélhetőleg Adora addigra 17 lesz vagy újra kedvet kapok Selene-hez..
A/D - egyformán izginek tűnnek, talán az A egy picit jobban, de nem leszek csalódott, ha a D kerül "megrendezésre"
B - Nem látom egyik karakteremet sem ebben a szituban.

Amúgy szuper ötlet mind, nagyon tetszenek Very Happy
Vissza az elejére Go down
Rose-Neira Brooks
Reveal your secrets
Rose-Neira Brooks
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Globális kalandjátékok jelentkezés   Globális kalandjátékok jelentkezés Empty2020-08-16, 20:58


Megjöttem, akartam annyira egyedi lenni, hogy olyan napon írok, amikor senki más, de meguntam a várakozást. Razz

A. Síkvándoros: Nekem ez az elsőszámú, ez az egyetlen, amire mindenképpen jelentkeznék és már meg van rá a karakterem, mert amikor felvetetted már volt egy kör jelentkezés. ^^ Egyébként Álomvándornak hívtuk őket szerintem. Very Happy
C*: Auror akadémia: Ez olyasmi ahogy látom, mint a kviddics allstar, megnyílik a lehetőség és mindenki úgy játssza ki a jelentkezését ahogy akarja és majd egyszer elindul játék. Az ötletet támogatom, azért van a második helyen, de nem mondom biztosra, hogy megjelenek, NJK-ként kiképző/segítőként Shanna ott lehet, bár elég elfoglalt a nagymese eseményei, Jake halála, Vanessához kötése miatt amúgy is. Very Happy  
D: A rejtély-sztori. Ha létező karakterekkel lehet jönni, akkor egészen valószínű, hogy lecsapnék rá, de ha hozni kell, akkor kevésbé, de azért PB-t kinéztem, ha mugli-mese lesz, akkor kit alkotok meg hirtelenjében és igazából kérdezni is akartam, hogy lehet-e Hunter exe/barátja, de ez még a jövő zenéje.
B. Gyerekek megmentése: Ebből eredetileg is kimaradtam, nem hiszem, hogy jönnék. ^^

Röviden:
A/C*
D
B

(pacsi Eileen és Alistair)



Álmodj, amit csak akarsz, menj, ahova szeretnél,
légy az, aki szeretnél,
mert csak egy életed van, s csak egy lehetőséged,
hogy olyan dolgokat csinálj, amit szeretnél.
                                     
Vissza az elejére Go down
Cedric Diggory
Reveal your secrets
Cedric Diggory
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Globális kalandjátékok jelentkezés   Globális kalandjátékok jelentkezés Empty2020-08-17, 18:34


A posztot töröltem, mert még nagyon képlékeny, türelmeteket kérem Smile




We are not alone.
Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Globális kalandjátékok jelentkezés   Globális kalandjátékok jelentkezés Empty2020-08-20, 14:47


Halihó!

Beleugattam már megint a dolgokba, bár átbeszéltük Cedrickel, de aztán csak sikerült két gyerek mellett elbeszélni egymás mellett valahogy. Very Happy Szóval megpróbálom összefoglalni mire jutottunk leendő mesék, kalandok kapcsán, a mellett, hogy sok minden van, ami fut jelenleg is, kisebb-nagyobb mesék és még ugye vár ránk három verseny mese is. Very Happy

Szóval:
Az álomvándoros/síkvándoros sztorit én úgy gondolom nem lenne értelme a nagymesék mellé betenni. Egyrészt túl globális és fura, ha két párhuzamos mese is meg akarja menteni a világot a teljes pusztulástól hasonló fenyegetéstől, hiszen a nagymesékben is van síkkapus részlet. Ha viszont a nagymesék után futna akkor azért nem lenne értelme, mert lezárjuk a síkkapukat, erre újra ugyanaz a gond? Very Happy Szóval javasoltam Petinek, hogy ezt az ötletet építse be a következő nagymeséjébe majd úgy egy év múlva. Smile

Az én javaslatom alapján az auroros sztori indulna el elsőként, mivel az az, ami hasonló lehet, mint a VMS. Ez indulna tehát akkor, amikor a VMS befejeződött mondjuk valamikor karácsony környékén. Ennek hasonló lenne az alapja, elindul sok kadét a képzésen és szépen sorban hullanak ki versenyek, feladatok stb-k folyamán. Ezzel kapcsolatban Peti már írt ki jelentkezést, jó sok idő van átgondolni. Razz
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com/t3994-aurorakademia-jelentkezos-level#50561
A lényeg, hogy logikusan, itt a versenyzők a kadétok. Ettől még lehet jelentkezni mondhatni njk helyett kiképzőnek (idősebb, tapasztaltabb aurorok) és segítőnek (tanuló, gyakornok aurorok), de logikusan ők inkább színesítő karakterek és nem versenyzők/kadétok.

A szülős, megmentős sztori jó, de sajnos az kapcsolódok a legkevésbé bármihez is, akkor van értelme foglalkozni vele, ha úgymond baromira ráérünk és nem fut épp már sok más egyéb.

A Lostos játék, az esetleg muglis, vagy egyéb, se szockodósoabb, elzárt helyre kerülős lenne aztán majd egy következő, de ennek úgy gondolom akkor lenne értelme indulás terén, ha lemenne a jelenleg futó mesék, közösségi játékokból néhány legalább. Smile



A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Globális kalandjátékok jelentkezés   Globális kalandjátékok jelentkezés Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kalandjátékok - Túl sok?
» Grindelwald bűntettei - Jelentkezés
» Nyári nagymese - Jelentkezés
» A Millenniumi Káosz - Jelentkezés
» Zűrzavaros Éjszaka - Jelentkezés!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Kalandjátékok-
Ugrás: