ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 09:17-kor
Adrien Meyers


2024-05-18, 20:32
Alison Fawley


2024-05-18, 07:51
Dwight Jennings


2024-05-17, 19:56
Vladimir Mantov


2024-05-16, 14:26
Annabelle Mitchell


2024-05-16, 12:43
Cody L. Mortimer


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Kalandmester
Kalandjátékok - Túl sok? I_vote_lcapKalandjátékok - Túl sok? I_voting_barKalandjátékok - Túl sok? I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Kalandjátékok - Túl sok? I_vote_lcapKalandjátékok - Túl sok? I_voting_barKalandjátékok - Túl sok? I_vote_rcap 
Alison Fawley
Kalandjátékok - Túl sok? I_vote_lcapKalandjátékok - Túl sok? I_voting_barKalandjátékok - Túl sok? I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Kalandjátékok - Túl sok? I_vote_lcapKalandjátékok - Túl sok? I_voting_barKalandjátékok - Túl sok? I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Kalandjátékok - Túl sok? I_vote_lcapKalandjátékok - Túl sok? I_voting_barKalandjátékok - Túl sok? I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Kalandjátékok - Túl sok? I_vote_lcapKalandjátékok - Túl sok? I_voting_barKalandjátékok - Túl sok? I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Kalandjátékok - Túl sok? I_vote_lcapKalandjátékok - Túl sok? I_voting_barKalandjátékok - Túl sok? I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Kalandjátékok - Túl sok? I_vote_lcapKalandjátékok - Túl sok? I_voting_barKalandjátékok - Túl sok? I_vote_rcap 
Adrien Meyers
Kalandjátékok - Túl sok? I_vote_lcapKalandjátékok - Túl sok? I_voting_barKalandjátékok - Túl sok? I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Kalandjátékok - Túl sok? I_vote_lcapKalandjátékok - Túl sok? I_voting_barKalandjátékok - Túl sok? I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70741 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 1 Bot

Adrien Meyers, Cody L. Mortimer


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Kalandjátékok - Túl sok?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Joyce Brekinridge
Reveal your secrets
Joyce Brekinridge
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Kalandjátékok - Túl sok?   Kalandjátékok - Túl sok? Empty2021-12-07, 13:56


Nekem ez így rendben van, a nagymese szerintem is a legfontosabb játék, én mindig nagy izgalommal várom, érdemes lenne annak is részt vennie benne, akinél eddig billegett a dolog valamiért, de nyilván nem erőszak.
Az angyalost én a Dane sztori utolsó 1-2 köre után tényleg elkezdem, de ez több rövid szekcióból áll, mint anno a VMS, szüneteiben tudjuk az opál esőt folytatni.
A többi nekem teljesen okés, örülök pl, hogy Chloét ki tudom próbálni a karácsonyiban, majd ha a jövőben lenne valami mese, akkor bedobnám Joyce-t vagy Alisont, ők kb soha nem részesülnek semmi globálisban Very Happy



Farkas
farkasnak
farkasa.



Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Kalandjátékok - Túl sok?   Kalandjátékok - Túl sok? Empty2021-12-07, 12:17


Hosszas agyalás után úgy gondoltam komolyabb reagálásnak nincs értelme. Mindenki meghozta a maga döntéseit, nyilatkozott, elfogadjuk. Smile

Mindenesetre a konklúzió, amit eredetileg is gondoltunk az admin társakkal. Mesélőnként egy mese, plusz a nagymese futna egyszerre. A Tekergős sztorit eltoljuk január elejére, az most addig pihen. Ott még én pár kört max. írnék mesélőként, aztán szívesen átadom a stafétát Tita usernek, ahogy kérte. Smile

Marad tehát jelenleg futóként:
0. Nagymese (Én még mindig azt mondom ez képezi az oldal alapját, tehát a legfontosabb játék az oldalon, de tény, hogy átkötő játékok, kapcsolat építés és a sztori követése nélkül nem működik benne a részvétel. Ez mindenkinek a maga döntése, hogy tudja-e, akarja, van e rá ideje, hogy foglalkozzon vele. Volt erről hír okkal a mostani mese előtt. Smile )
1. Akadémia (Luna) (Megj.: Itt még mindig feltétele a versenyben való részvételnek a meséken való részvétel és a jelenlegi körre még ketten nem írtak, ha jól tudom.)
2. Angyalos (Cedric) (Valószínű januárban fut tovább, addigra befejeződik a Dane sztori.)
3. All star (Megan)
4. Karácsonyi mese (Cody)
(5. Tekergős játék (január közepe-végétől Tita user))



A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Kalandjátékok - Túl sok?   Kalandjátékok - Túl sok? Empty2021-12-06, 17:13


Jelenleg én kezem miatt szabadságon vagyok. Eddigi számítások szerint Január vége, Február eleje környékén tudok visszatérni mint aktív játékos, HA a kezem javul. Jelenleg mint mesében az Akadémiában vagyok jelen (még, ha most mumusként is. Laughing ) amiben maradok is.
Nagymesét most én magam is passzolom. Hiszen ezért sem jelentkeztem, nem érzem, hogy menne. Lehet ez a jelenlegi élethelyzetemnek is köszönhető. Nagy változások mennek a háttérben szóval emészteni is kell ezt. Egy szó mint száz a többi meséről sajnos nem tudok nyilatkozni az Akadémiára nekem ment a voks és az én inaktivitásomtól függetlenül a Nagymesére is.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Kalandjátékok - Túl sok?   Kalandjátékok - Túl sok? Empty2021-12-06, 17:01


Szerintem az lenne a legegyszerubb, ha az unnepi hajtas most lezajlana es frissen kezdene mindenki januarban. Addig en is el tudom intezni az itthoni dolgaimat es valoszinuleg jobban ra is fogok majd erni. Ez az elmult honapban nem jott ossze kulonbozo okok miatt, amit most nem tudok kifejteni, de szeretnem, ha mindenki megertene es nem hurrogna le amiert inaktiv vagyok.

En az opalos, akademia es angyalos meseben tovabbra is szeretnek reszt venni, viszont a nagymesebol kimaradnek. Nem erzem ugy, hogy a karaktereim reszvetele mervado lenne, porfogonak pedig szerintem felesleges lenne megjelennem. Mar igy is akadt egy-ket negativ tenyezo, ami lehet az en hibam, amiert nem tudok 100%-osan reszt venni, de emiatt ugy erzem kezdenek elvezhetetlenne valni a nagyobb csoportos mesek. Nem erzem azt, hogy en eleget tennek hozza a sztorihoz, ugyhogy ilyen fontos mesebol, mint a nagymese, inkabb kimaradok. A masik harom, amiben benne maradok, az adott, oda mar eligerkeztem es nem szeretnem felrugni a sztorit, mert a karaktereim es en is elvezem.

Egy szo, mint szaz, szerintem en belovom a januart tutira, addigra lefutnak az unnepek es tiszta lappal lehet kezdeni.
Vissza az elejére Go down
Titanille Blunt
Reveal your secrets
Titanille Blunt
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Kalandjátékok - Túl sok?   Kalandjátékok - Túl sok? Empty2021-12-04, 16:07


Alapvetoen a 6 mese szerintem jo, a hetedik nap megpihenunkkel plane. Annyi, hogy nalam nem idoproblema a mostani, igy azt se tudom mondani, hogy X-re irok Y-ra nem, mert fixen az eleresemet erinti a szunet. Ugyhigy ha januarra atszaladnak a dolgok akkor en a korabbiakkal egyenlo modon ra fogok erni. Addig bizonytalan egysegesen minden, rajtam 100% kivul allo okokbol.
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: Kalandjátékok - Túl sok?   Kalandjátékok - Túl sok? Empty2021-12-03, 22:24


Én annyit fűznék hozzá így hirtelen, hogy igyekszem rövidre venni a szituésönt és közben nem bele fullasztani a társaságot az eseményekbe. XD Mindezt úgy, hogy valami eleje-vége legyen a dolognak. Mivel karácsonyi témát választottam én nem tolnám el Embarassed és igazából örülök, hogy nem is kaszálta el senki. <3

A Nagymese alap hogy fusson bounce szivecske
Dane mesének nemsokára vége - Ivor dobbant a világból IC december vége körül-január elején szóval, "az én utam ott véget ér" vagy mi.
Az All-start én nagyon élem.
Angyalkákat is- de abban rátok bízom a döntést.
A többi meg igazából nem érint- úgyhogy szintén rátok bízom ki hogyan fightolja le. A Tekiket követem, de azt ha toljátok és később folytatjátok is követni fogom.



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Megan Smith
Reveal your secrets
Megan Smith
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Kalandjátékok - Túl sok?   Kalandjátékok - Túl sok? Empty2021-12-03, 20:36


Tényleg ideje ennek a közvélemény kutatásnak, én A Szülihónapnál én meghírdettem a Musicalt és még aznap töröltem, hiába hírdettem meg a jelentkezést már vagy fél évvel korábban, úgy se lett volna rá időnk.
Én is azt a csapatot erősítem, aki nem annyira ér rá, DE nálam a privát játékok sínylik meg, mert a közösökre mindig igyekszem időben írni, jobbára még úgy is, hogy belekalkulálom, hogy mögöttem még sok idő legyen a többieknek. Amit vagy kihasználnak, vagy nem.

De a lényeg: Én semmiképpen nem akarok vetésforgóba kerülni más mesélővel az All-star kviddiccsel, már ezt is vagy egy éve felvezettem és ha három mese van vetésforgóban, ahogy Gina mondta, akkor kb egy évre félre lenne rakva az egész... még mit nem. Szóval én azzal értek egyet, hogy minden adminnak legyen egy meséje + a nagymese és, ezen felül pedig van jelenleg Eszti meséje és ahogy Luna már felvetette a Tekergő menjen pici pihenőre. Amikor pedig folytatjuk az ünnepek után, már úgy is mondta MB, hogy át szeretné venné a stafétát a következő etapra majd ha ennek vége.

Így tehát lenne nagymese+3 admin+Cody(karácsonyi)+MB (Teki Luna után). Ez hat, és Cody "mikromesének" hirdette, szóval akár kivárhatod Gina a végét, és átveheted tőle a "helyet". Az már minden adminnak a saját döntése, hogy mit akar mesélni (bár tökéletesen egyetértek Cedriccel a Laurana, Angyalos, Opál sorrenddel), pl. én majd tartok egy szünetet az All-starban és akkor végre mesélek vicces musicalest. Smile Így lenne egy maximum 6 meseszámunk (hetedik napon megpihentünk  lol! ), szerintem ennél lejjebb nem kell menni, főleg, ha vannak hosszú körösök is közötte.

A családi közösöket ne beszéljük most meg, azt mindenki magának dönti el és az nem határidős, mesélős játék. Smile




Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Vissza az elejére Go down
Gina Accipiter
Reveal your secrets
Gina Accipiter
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Kalandjátékok - Túl sok?   Kalandjátékok - Túl sok? Empty2021-12-03, 18:28


Nekem már amikor volt a Szülihónapos kihívás, akkor volt egy ilyen picit rossz előérzetem. Úgy éreztem, hogy mindenki pánikszerűen mindent meghirdet és elindít. (én is szerettem volna mesét hirdetni és indítani kettőt is, de úgy éreztem, hogy ennyi kiírás mellé már sok lenne még kettő, majd akkor ha kevesebb játék fut párhuzamosan).

Viszont azzal, hogy áttolunk pár játékot január végére, amikor mindenkinek jobban lesz ideje, nem biztos, hogy megoldást jelent. Lehet érdemesebb lenne azon gondolkodni, hogy egész évben folyamatosan 4-5 körül tartani a mesék számát, hogy akkor is maradjon mindenkinek ideje mesére is, privire is ha esetleg közbe szól az élet. Ezt persze lehet majd emelni, főleg ha többen leszünk egyszer csak useresen, és nem mindenki vesz részt mindenben, ahogy nagyjából most.

Szóval azt javasolnám, de ez csak ötlet, hogy:
Az egyértelmű, hogy a Nagymese az menjen folyamatosan.
A több etapos nagy folytatásos mesék (AllStar, Akadémia, Angyal) mivel több részből állnak, ne egyszerre, hanem egymás szüneteibe felváltva menjenek. Pl. megy az AllStar, Akadémia, Angyal pihen. Allstar pihen, megy az Akadémia, Angyal pihen. Akadémia pihen, Angyal megy, Allstar pihen. és így tovább.... Akkor minden szálat megtartottunk, mert egyformán fontosak. Mind halad is. Igaz, így jóval lassabban, és több benne a pihenő. Viszont így pl. Akadémián nem kell összekötő mesét csökkenteni. És nem lesz mese torlódás, sem mesélői, sem játékos szinten. A pihenőket meg talán ki lehet használni összekötő privi játékokra, amikre nekem eddig sajnos nem nagyon volt időm a sok közös és egyéb privi mellett.    
Ez mellé lehet még két egy részes kis mesét felvenni pl. Karcsonyi mese, és Opál. Akkor így csak 4 mese fut egyszerre. És ha valamelyik egy részes kis mese befejeződött, akkor lehet újat kiírni a helyére. Pl. Megan Herkules előadása.

Plusz ugye van még a Teki, de azt nem sorolnám ide, mivel az nem egy nyílt, bárki csatlakozhat bele játék. Az nagyjából mehet folyamatosan kisebb-nagyobb szünetekkel, ahogy eddig. Ezzel együtt is 5 akkor a közös játékok száma, és ezt nem kéne túl lépni egyszerre.  
Persze lehet még kisebb családi közös szálakat mesélni/meséltetni, én pl. tervezek Maroni játékokat, ahol szeretném ha az összes Maroni kari jelen lenne, de azért ezeket se vigyük túlzásba egyszerre. Meg ezek picit függetenek is a meséktől. (a Tekit is picit ide a családos kategórába raknám, mert csak meghatorozott pár karaktert érint.)

A Dane-sztori meg már független a fenti gondolatmenettől már menjen le, mert nincs belőle már amúgy se sok.



"Nem akarom feledni a fájdalmat.
Az tesz azzá, aki vagyok."
Vissza az elejére Go down
Joyce Brekinridge
Reveal your secrets
Joyce Brekinridge
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Kalandjátékok - Túl sok?   Kalandjátékok - Túl sok? Empty2021-12-03, 16:32


Teljesen egyetértek, nem véletlenül javasoltam én magam, hogy ezt vizsgáljuk felül. Én ugyan mindenben szeretek részt venni, de valóban durva úgy, hogy ha ennyi sztori van, még ha szeretek is ötletelni, vagy mesélni, a saját időm sem végtelen.

Amit a három mesémből megtartanék az most a Laurana nyomában (Dane sztori), mivel ott 1-2 kör van hátra, de 10 napos körökkel is elviszi a decembert.
Ha annak vége, akkor az angyalost tartanám meg (a Dane sztori utolsó köreiben ez most szünetel akkor), mert az nagyobb volumenű, az opál esőt pedig tegyük félre addigra, ameddigre ismét értelmezhető aktivitás lesz, mindenki jobban ráér, vagy szóltok, hogy most kevés mese van, vegyük elő.

Amiken én részt veszek:
A nagymese alap, hogy menjen, ez nem állhat meg, nem kérdés.
Az auror akadémia fantasztikus verseny, sok munka, és izgalom van benne, nem állhat meg.
A tekergőst tegyük félre legalább januárig, vagy amíg Évi felül nem vizsgálja, hogy mehet ismét (privi játékok még mehetnek ettől függetlenül)
All-star kviddics, Megan régóta várja, hogy mesélhesse, mindenképpen menjen tovább!
Cody karácsonyi, nekem tetszik, tudok is rá írni, nem is vagyunk sokan, nem javaslok, ha marad, szívesen játszom, ha félretéve, elfogadom.



Farkas
farkasnak
farkasa.



Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Kalandjátékok - Túl sok?   Kalandjátékok - Túl sok? Empty2021-12-03, 15:02



Kalandjáték összesítõ
Túl sok?


Sziasztok!

Ez a hír az elmúlt napok, hetek eseményei miatt kerül ki. Csak egy pici bevezetőt írok, aztán a lényeg. Mivel lényegében az aktív játékosaink mind felnőttek az utóbbi időben sokaknál a magánélet, munka, egyéb nehézségek, problémák erősen korlátozó tényezőnek mutatkoztak a játékban. Ezt igyekszünk megérteni, hiszen nekünk is van bőven elég gondunk, problémánk, nehézségünk, amikkel próbáljuk összehangolni a játékot. A legfőbb problémának mostanság az tűnik, hogy nagyon sok a csoportos játék, mese és néhol kicsit úgy érezzük főképp mesélőként, hogy nyögvenyelősen haladnak ezek a játékok. Nem szeretnénk úgy mesélni, hogy azt érezzük valakinek kényszer írni a mesére, hiszen nekünk is mesélőknek/adminoknak rengeteg dolgunk van a valós életünkben és aki már mesélt már tudja, hogy ez nem egy pikk-pakk tevékenység. Sok meló, agyalás, gif keresés van egy-egy mese mögött már alapból is, plusz ugye maguk a hozzászólások, hogy mindent értelmezzünk, senki se maradjon reakció nélkül stb. Nagyon demotiváló, ha úgy érezzük valakinek nyűg tartani egy határidőt egy mesén, hiszen valljuk be mi is tudnánk találni a valós életünkben, háztartásban, munkában, családban egyéb feladatot a hozzászólás írás, képkeresés, agyalás helyett, ha úgy érezzük nincs rá igény. :/

Ezért kerül most ki ez a hír. Szeretnénk egy kis összesítést, kis visszajelzést tőletek. Ha arról van szó, akkor csökkentenénk a mesék számát, vagy lenne, amit eltolnánk mondjuk pár héttel, hónappal, ha valakinek ez könnyebbséget jelent. Természetesen vannak olyan fontos mesék, amiket nem sok értelme lenne tologatni, hiszen akkor végtelen sokáig húzódnának.

A legfőbb prioritást az oldalon futó Nagymese vonal jelenti, tehát ez az, amit nem igazán lehet tolni halasztani, hiszen ezen alapul az oldal alaptörténete. Smile Úgy gondolom, aki szerves része szeretne lenni az oldalnak, annak érdemes részt vennie rajta, követni az eseményeit, hiszen kihatással van a privát játékokra is. Ezt fél éves váltásban meséljük Megannal.

A többi mese mesélőnként bontva:

Luna:
Akadémia (szorosan kapcsolódik a Nagymeséhez és már így is csökkentettem az átköző mesék számát)
Új Tekergők

Megan:
All Star kviddics

Cedric:
Dane sztori (végefelé közeledik)
Opál eső
Angyalos játék

Cody:
Karácsonyi kaland

Ez azt jelenti, hogy jelenleg 8 csoportos játék fut és Megan végül nem is indította el a mesét a musicallel kapcsolatban, amit szeretett volna, mert már így se fér bele, talán majd jövőre. :/

Én néhány napja javasoltam a Tekergős bandának, hogy toljuk el a játékot januárra, mivel nem igen sikerült tartani az egy hetes határidőket, de az akkor le lett szavazva. Visszatérnék rá. Én személy szerint azt javasolnám elsősorban, hogy minden mesélő egy mesét tartson meg, amit egyszerre futtat, az jelentős terhet vennek le azok válláról, akik majdnem mindegyiken esetleg ott vannak (mesélőként/játékosként). A privát játékok is jobban tudnának haladni, ha nincs egy hét 7 napjára 8 mese, amire írni kellene, persze annak, aki mindegyiken jelen van. Smile

Amit szeretnénk kérni ennél a hírtől az aktív játékosainktól:
1. Kérlek jelezzetek vissza néhány sorban, hogy mi a véleményetek a témában, ti hogyan gondoljátok, mert érdekel minket. Smile
2. Aki az utóbbi időben nagyon nem ért rá, vagy egészségügyi okból nem tudott lenni, bármi (nem kell kifejteni természetesen az okot, ha magánügy), légyszi próbálja belőni, hogy ez fog-e változni és ha igen, akkor mikortól van rá esély, hogy mondjuk javulás lesz.
3. Kérlek gondoljátok át, hogy mely játékok, amik jelenleg nálatok prioritást élveznek. Alapvetően ez főleg Cedric meséit érinti, mivel rajta kívül mindenki más egy mesét visz egyszerre. Én most a Nagymese miatt kettőt, de én azt azért is vettem külön, mert váltjuk egymást Megannal és az mégis csak az oldal fő vonulata. Az Akadémiát pedig már így is megnyírbáltam, hogy az öt átkötő mese helyett csak három legyen. :/

A visszajelzések fényében tolnánk a meséket, játékokat kicsit, főleg hogy most még bejön az ünnepi családozás, pihenés is, amikor végképp nem ideális, ha ott az emberen a nyomás, hogy hozzászólást kellene írni a helyett, hogy mondjuk társasozna a gyerekkel. :/

Köszönjük előre is a közös fejtörésben való részvételt. Smile Kérlek tényleg csak a lényegre próbáljatok hagyatkozni a hozzászólásokban, nem kell kisregény, vagy komplett életképbeszámoló.  clown

az admini gárda nevében: Luna Lovegood




A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Kalandjátékok - Túl sok?   Kalandjátékok - Túl sok? Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Globális kalandjátékok jelentkezés

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Híreink-
Ugrás: