ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 22:04-kor
Seraphine McCaine


Tegnap 20:28-kor
Seraphine McCaine


Tegnap 20:08-kor
Dwight Jennings


Tegnap 12:07-kor
Gemma Carlyle


Tegnap 11:09-kor
Abigail Smallwood


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


2024-05-03, 15:24
Daphne Jennings


A hónap posztolói
Kalandmester
Zűrzavaros Éjszaka - Jelentkezés!  I_vote_lcapZűrzavaros Éjszaka - Jelentkezés!  I_voting_barZűrzavaros Éjszaka - Jelentkezés!  I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Zűrzavaros Éjszaka - Jelentkezés!  I_vote_lcapZűrzavaros Éjszaka - Jelentkezés!  I_voting_barZűrzavaros Éjszaka - Jelentkezés!  I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Zűrzavaros Éjszaka - Jelentkezés!  I_vote_lcapZűrzavaros Éjszaka - Jelentkezés!  I_voting_barZűrzavaros Éjszaka - Jelentkezés!  I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Zűrzavaros Éjszaka - Jelentkezés!  I_vote_lcapZűrzavaros Éjszaka - Jelentkezés!  I_voting_barZűrzavaros Éjszaka - Jelentkezés!  I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Zűrzavaros Éjszaka - Jelentkezés!  I_vote_lcapZűrzavaros Éjszaka - Jelentkezés!  I_voting_barZűrzavaros Éjszaka - Jelentkezés!  I_vote_rcap 
Alison Fawley
Zűrzavaros Éjszaka - Jelentkezés!  I_vote_lcapZűrzavaros Éjszaka - Jelentkezés!  I_voting_barZűrzavaros Éjszaka - Jelentkezés!  I_vote_rcap 
Daphne Jennings
Zűrzavaros Éjszaka - Jelentkezés!  I_vote_lcapZűrzavaros Éjszaka - Jelentkezés!  I_voting_barZűrzavaros Éjszaka - Jelentkezés!  I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Zűrzavaros Éjszaka - Jelentkezés!  I_vote_lcapZűrzavaros Éjszaka - Jelentkezés!  I_voting_barZűrzavaros Éjszaka - Jelentkezés!  I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Zűrzavaros Éjszaka - Jelentkezés!  I_vote_lcapZűrzavaros Éjszaka - Jelentkezés!  I_voting_barZűrzavaros Éjszaka - Jelentkezés!  I_vote_rcap 
Sheree Parks
Zűrzavaros Éjszaka - Jelentkezés!  I_vote_lcapZűrzavaros Éjszaka - Jelentkezés!  I_voting_barZűrzavaros Éjszaka - Jelentkezés!  I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70711 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 37 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 36 vendég :: 2 Bots

Cosette Morgenstern


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Zűrzavaros Éjszaka - Jelentkezés!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Megan Smith
Reveal your secrets
Megan Smith
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Zűrzavaros Éjszaka - Jelentkezés!    Zűrzavaros Éjszaka - Jelentkezés!  Empty2019-09-05, 10:03



Nagymese


Sziasztok!

A jelentkezés lezárult, de ez nem jelenti azt, hogy menet közben nem csatlakozhat bárki, csak azt, hogy helyszínt már választottatok. Büntetőköröket fogok használni, mint ahogy Luna is bevezette a meséire, ha valaki háromszor kimarad ilyen-olyan okokból, akkor kiemelem, hogy NINCS HARAG!, mert tudom, hogy tényleg közbejöhetett valami, de három mulasztás után már kiesett az illető.

És most, tekintsétek meg az összesítést!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/15aWUWa2AaRAdyqeI1GpAdlAu9RAvZ2OGpieszs8Qbhc/edit?usp=sharing


Győztesünk... *dobpergés*

Spoiler:

A kezdő hozzászólás a nap folyamán érkezik, a sorrend még nem adott, összebeszélhettek, ha a karakterek együtt érkeznek, stb, de nincsen kőbe vésve. Viszont kérek MINDENKIT, hogy csak akkor írjon, ha ezek már megvoltak:

Legyen karakterlapod! Erről bővebben itt olvashatsz:
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com/t3489-nyari-nagymese-karakteralkotas

Ennek az aláírása az alapfeltétele a mesén való részvételnek:
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com/t3504-gyorstalpalo-mesere-jatekosoknak

A kialakult csapat pedig:
Eileen Silsbury
Gina Accipiter
Daphne Jennings
Gerard Warrington
Avery Woodcock
ééés Cody volt az egyetlen, akinek ez nem volt a listáján, így nem tudom az ő választottját.

Megan Smith









Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Vissza az elejére Go down
Gina Accipiter
Reveal your secrets
Gina Accipiter
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Zűrzavaros Éjszaka - Jelentkezés!    Zűrzavaros Éjszaka - Jelentkezés!  Empty2019-09-05, 08:29


Sziasztok!

Nagyon feltételesen, de jelentkeznék még a mesére. Meg akartam várni anyukám leleteit, mielőtt eldöntöm belefér-e, de tegnap kiderült, hogy az még egy hét...
A lényeg, hogy igyekszem majd tartani a tempót, de nem ígérem meg, hogy minden körben sikerül majd. Feltartani meg senkit sem szeretnék...
Ha így is, ilyen körülményekkel is érvényesnek tekinthető a jelentkezésem, akkor nálam a következő a szavazat, ebben a fontossági sorrendben:

* 2. Az Albert Hall ablakában (Ginát vinném, aki valószínű Eileenhez csapódna a nyomozásban...)
**4. JED és a Testvériség (Janette vagy Petra még nem döntöttem el, Janette magán nyomozásba foghat, az apja eltűnése miatt, amiről később kiderülhet, hogy a Testvériség a felelős érte... vagy Petra akinek korábbi nyomozásokból, illetve a bácsikájától, nemzetközi kapcsolataiból lehetnek ilyen olyan információi... )
***5. A Milleniumi Káosz visszhangjai (valószínű Petrát vinném, mert neki lehetnek az ügyről leginkább infói...)



"Nem akarom feledni a fájdalmat.
Az tesz azzá, aki vagyok."
Vissza az elejére Go down
Eileen Silsbury
Reveal your secrets
Eileen Silsbury
Mardekár VMS

TémanyitásTárgy: Re: Zűrzavaros Éjszaka - Jelentkezés!    Zűrzavaros Éjszaka - Jelentkezés!  Empty2019-09-02, 19:33


Itt van az én hármas sorrendem is Smile


2. Az Albert Hall ablakában
1. Az Aranyvarjú ostroma
4. JED és a Testvériség





Don't stop until you're proud

Vissza az elejére Go down
Fryderyka Herbs
Reveal your secrets
Fryderyka Herbs
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: Zűrzavaros Éjszaka - Jelentkezés!    Zűrzavaros Éjszaka - Jelentkezés!  Empty2019-08-29, 09:15


2.
4.
5.

Ebben a sorrendben Smile Aurortanoncom nincs de voltam a RAHs meseben, szoval alit vinnek: Avery Woodcock



|| kiss me hard before you go ||
~ summertime sadness ~

Vissza az elejére Go down
Gerard Jennings
Reveal your secrets
Gerard Jennings
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Zűrzavaros Éjszaka - Jelentkezés!    Zűrzavaros Éjszaka - Jelentkezés!  Empty2019-08-29, 08:04


Na jó, akkor leegyszerűsítem, ha már Gerarddal voltam az utolsó meséken, meg neki amúgy sem árt fejlődnie.


** 2. Az Albert Hall ablakában

*** 4. JED és a Testvériség, kinek a nevében cselekednek?

* 5. A Milleniumi Káosz visszhangjai




Az angyalunkat
S nem mi választjuk!



Vissza az elejére Go down
Megan Smith
Reveal your secrets
Megan Smith
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Zűrzavaros Éjszaka - Jelentkezés!    Zűrzavaros Éjszaka - Jelentkezés!  Empty2019-08-28, 23:14


Szóóóval, beleírtam a Jelentkezést a névbe, viszont mindenki összevissza szavazgat, így pedig nem túl egyenlő a döntés, pl. Luna hármat szavazott, Eileen csak egyet.Very Happy

Egyezzünk meg abban, hogy mindenkinek három szavazata van a négyből (Vanessásat kihúzom, mert Luna karaktere, ha szerintem privátjátéknak elég, akkor legyen úgy Smile ) , és úgy lehet sorrendbe helyezni, ahogy Luna csinálta, és akkor pontozás alapján remélhetőleg leszűkül a kör.  

Szerkizzetek vagy íjratok egy rövid új hsz-t, ahogy tetszik, amelyik Luna formátumú azt fogadom majd el. Very Happy




Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: Zűrzavaros Éjszaka - Jelentkezés!    Zűrzavaros Éjszaka - Jelentkezés!  Empty2019-08-28, 23:01


1.*** Ivor - Mesélői felügyelettel és jóváhagyással minden lépését tekintve
(3. Vanessat én szívesen játékra hívnám. Szintén Ivorral.)
4.** A többire meg majd kiderül kit mit hozok.......
5.* A többire meg majd kiderül kit mit hozok.......

Csillagok a fontossági sorrend.



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.


A hozzászólást Cody L. Martimor összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2019-08-28, 23:15-kor.
Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Zűrzavaros Éjszaka - Jelentkezés!    Zűrzavaros Éjszaka - Jelentkezés!  Empty2019-08-28, 14:37


Nehééééz választani. Surprised Nehéz mert Sidney lenne az egyik főkarim, viszont még semmihez sincs köze. :/

1. Az Aranyvarjú ostroma: Nem kérdés, hogy Daphne ide menne Smile

** 2. Az Albert Hall ablakában: ide is Daphne lenne a logikus, mivel auror és ő hallhatott Gerardtól a dolgokról, mivel karim nem volt ott. Very Happy

3. Vanessa: Én ezt alapvetően nem feltétlenül szánom mesének, mármint akár ki is lehet játszani, ha van idő stb. mesélő nélkül is. Smile

*** 4. JED és a Testvériség, kinek a nevében cselekednek? - Hát ez is Daphne, mivel neki van ehhez jobban köze. Smile

* 5. A Milleniumi Káosz visszhangjai: Ide tudom hozzácsapni Sidneyt akár, főleg ha valamiféle ereklye is van a dologban, vagy netán egy családtagja érintett lehet és akkor főleg van köze hozzá.

Csillagot tettem oda, amit elsődlegesnek mondanék, a csillagok száma a sorrend, de igazából mindegyik ötlet tetszik. Very Happy



A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Eileen Silsbury
Reveal your secrets
Eileen Silsbury
Mardekár VMS

TémanyitásTárgy: Re: Zűrzavaros Éjszaka - Jelentkezés!    Zűrzavaros Éjszaka - Jelentkezés!  Empty2019-08-28, 13:30


Óó nagyon szupin hangzik mind *-* Van, amihez vissza kell majd olvasgatnom kicsit asszem (bár így is stalkoltam már régebbi játékokat, meséket meg összefoglalókat, szóval nem nulláról indul a tudásom, de azért bőven van még mit pótolni, ha tényleg képben szeretnék lenni), de azért lelkesen próbálok mindenhova keríteni valakit, ezen már nem múlik Very Happy


1. Aurorom/aurortanoncom az nincsen, a kezdésig aligha lesz, szóval maximum ellenlábast tudok hozni Ansgar képében, aki járhat itt bizonyos időközönként. Annak viszont szívesen.

*2. Ide mindenképp Eileent vinném, elvégre ő járt abban a bizonyos irodában és futólag látta is a nőt. Ebből kifolyólag egy szavazat ide, szívesen nyomozok ezzel kapcsolatban tovább ^^

3. Szintén Eileen abból kifolyólag, hogy részt vett az előző mesén, így van fogalma Vanessáról, de aligha fordulna meg magától az aurorközpontban, úgyhogy ez ennyiben problémás részemről.

4. Most hirtelen róluk találtam a legkevesebb infót, de egy nyomozásban bármelyik karim benne lenne szerintem (kivétel Ansgar, ő nem hinném, hogy más rosszfiúkat le akarna buktatni), úgyhogy ha ez a verzió nyer, tulajdonképpen bárkit odakeverhetek valahogy rajta kívül.

5. Szintén bárkit ide tudok keverni, hiszen hallani hallhatott róla bármelyik karakterem, csak éppen "szakmailag" szintén nem igazán passzol egyikőjük sem  auror hiányában.


Asszem' pótolnom kell majd az auror-hiányosságomat, de maximum kívülálló mindenlébenkanálként bedobhatok valakit, ha olyan is nyer, ahová nem tudtam most konkrétat dönteni, vagy azon se haragszom meg, ha ez most nekem kimarad ^^





Don't stop until you're proud

Vissza az elejére Go down
Dane Seoras
Reveal your secrets
Dane Seoras
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Zűrzavaros Éjszaka - Jelentkezés!    Zűrzavaros Éjszaka - Jelentkezés!  Empty2019-08-28, 12:07


Köszönjük szépen a bőséges választékot. Mindhez nagy kedvem lenne, de ha már szűkíteni kéne, akkor sem tudok egyet, ami tudom, hogy rossz hír, ezért én vagyok a jolly joker, többet írok, és ami a legtöbbet kap, ahhoz szívesen jövök.

2. Ez nagyon nyálcsorgatós, imádom a rejtélyeket. Gerard volt itt, jönne ő, de Dane vagy Philip is bármikor idekeveredhet.

4.Gerard, Dane, Philip, de akár az új karim, Cameron is felbukkanhat itt.

5. Gerard, Dane, Philip.

Na igen, mostanság ez a három-négy kari, akit mozgósítanék, de szükséges esetén vagy ha a mese megkívánja, előhúzhatom Andrew-t is Smile
Viszont ha túlságosan sok lesz a bősz auror, és nem kell egy huszadik, bedobhatom a mélyvízbe még alig kipróbált, de tettrekész kolonc Chelsea lánykámat.

Viszont fontos: a fórum nevéből nem derül ki, hogy ez mese felhívás, ezért ha nem olvasnám minden sorodat automatikusan, akkor csak a címéből nem derül ki, javaslom írd bele a fórum nevébe, hogy mesejelentkezés.



Vissza az elejére Go down
Megan Smith
Reveal your secrets
Megan Smith
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Zűrzavaros Éjszaka - Jelentkezés!    Zűrzavaros Éjszaka - Jelentkezés!  Empty2019-08-28, 11:43



Nagymese - Jelentkezés


Közeleg az ősz, közeleg az újabb mese-szezon! Viszont ezúttal kaptok egy igen nagy szabadságot, választhattok mese-témát, és ezzel együtt egy tervezett mese-stílust is. Mindenkit arra kérek, hogy mindegyik felsorolthoz írja be, hogy melyik karakterrel jönne, illetve csillagozza meg a neki legjobban tetszőt. Amelyik téma a legtöbb szavazatot kapja, azon az úton fognak elindulni a megadott karakterek. : )  

1. Az Aranyvarjú ostroma (harcközpontú, a célja az illegális tevékenységekkel élők elkapása, köztük Nox Djarum, célszerű Auror karaktert, vagy olyan alvilági karaktert írni, aki előfordulhat ott a hely élvezőjeként)

2. Az Albert Hall ablakában (nyomozásközpontú, azt göngyölítené fel, hogy ki volt a szőke nő, akit láttak az épületben, és kié volt az iroda a rengeteg információval)

3. Vanessa látogatása/szöktetése (nyomozás és harc is lehet belőle, a karakterek beállítottságától függ, a helyszín az Auror Központ)

4. JED és a Testvériség, kinek a nevében cselekednek? (főként nyomozás, ami elvezethet az egész mozgalomhoz)

5. A Milleniumi Káosz visszhangjai (nyomozás, a mesén a Testvériség által használt fegyverek kómába ejtették az embereket (egy megnevezett például  Ariadné), akiket a medimágusok sehogy sem tudnak felébreszteni. hogyan és miért?)

Természetesen attól még, hogy választotok egy utat, előfordulhat, hogy lesz átfedés erről-arról a megfelelő pillanatban, de annak is lesz jelentősége, hogy melyik témára nem szavaz senki, hogy az a szál nyugalomban folytathassa a tevékenységét.

Remélem egyértelmű voltam, a szavazásra és jelentkezésre a határidő szeptember 4., a körök hosszúságát majd egy FB-csoportban megtárgyaljuk, de valószínűleg 7-10 napos körökkel operálunk majd.

És zárójelben:
A mesén mindenkitől rövid hsz-eket kérek, illetve a tényleges cselekvést, amire mesélői reakciót reméltek emeljétek ki más színnel, és ha képességet/varázslatot használtok, akkor offban másoljátok be a hozzászólás végére a leírást.

Legyen karakterlapod! Erről bővebben itt olvashatsz:
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com/t3489-nyari-nagymese-karakteralkotas
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com/t3490-karakteralkotas

Mindenki olvassa el Évi gyorstalpalóját még egyszer és mindenkitől kérek még egy kör Áment, hogy vettétek, attól is, aki már egyszer írt oda! Frissítsétek fel a tudásotokat.

Ez alapfeltétele a mesén való részvételnek:
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com/t3504-gyorstalpalo-mesere-jatekosoknak


Megan Smith









Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...


A hozzászólást Megan Smith összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2019-08-29, 22:17-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Zűrzavaros Éjszaka - Jelentkezés!    Zűrzavaros Éjszaka - Jelentkezés!  Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Kalandok-
Ugrás: