ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 19:41-kor
Adrien Meyers


2024-05-06, 20:28
Seraphine McCaine


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


2024-05-06, 12:07
Gemma Carlyle


2024-05-06, 11:09
Abigail Smallwood


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


2024-05-03, 15:24
Daphne Jennings


A hónap posztolói
Vladimir Mantov
Álomvándorok I_vote_lcapÁlomvándorok I_voting_barÁlomvándorok I_vote_rcap 
Kalandmester
Álomvándorok I_vote_lcapÁlomvándorok I_voting_barÁlomvándorok I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Álomvándorok I_vote_lcapÁlomvándorok I_voting_barÁlomvándorok I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Álomvándorok I_vote_lcapÁlomvándorok I_voting_barÁlomvándorok I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Álomvándorok I_vote_lcapÁlomvándorok I_voting_barÁlomvándorok I_vote_rcap 
Freya Björnsdottir
Álomvándorok I_vote_lcapÁlomvándorok I_voting_barÁlomvándorok I_vote_rcap 
Christopher Graves
Álomvándorok I_vote_lcapÁlomvándorok I_voting_barÁlomvándorok I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Álomvándorok I_vote_lcapÁlomvándorok I_voting_barÁlomvándorok I_vote_rcap 
Gemma Carlyle
Álomvándorok I_vote_lcapÁlomvándorok I_voting_barÁlomvándorok I_vote_rcap 
Alison Fawley
Álomvándorok I_vote_lcapÁlomvándorok I_voting_barÁlomvándorok I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70713 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 37 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 37 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Álomvándorok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Adam Jericho
Reveal your secrets
Adam Jericho
Varázslény

TémanyitásTárgy: Álomvándorok   Álomvándorok Empty2019-07-14, 10:23


Na sziasztok, ahogy ígértem, júliusban átbeszélhetjük, hogy ki és mi merre, aztán elindulhat a dolog.

A javaslatom az, hogy egyrészt beszéljük meg, hogy ki milyen minőségben van jelen, és ugorjunk egyet. Ami fontos, nem kell elmondani, hogy ki milyen szereplő a felsoroltak közül, csak hogy szereplő, vagy amolyan csatlakozó, aki segíti, vagy hátráltatja a sztorit.

Tehát a szerepkörök, amik felmerültek a korábbi világokban:

A Látó, a Fenevad, a Leány, a Tolvaj, és a Gyermek, az Átkozott, és a Harcos

Adam és Ivor nem kap szerepet, Adam az átok főszereplője, Ivor pedig olykor feltűnő szereplő, de itt az utolsó világban akár lehet ő is szereplő, akár még a fenevad is, aki egyértelműen a főgonosz. igen, ez is fontos, nem tudhatjuk, és nektek se kell most még eldönteni, hogy melyik szereplő vagytok, de kiderülhet a sztori során. Én azért szeretném, ha a fenevad njk lenne, mert van ötletem egy olyan sorozatgyilkosra, aki elemi mágiákkal operál.

Elijah ugye kiesik, vehetjük úgy, hogy őt már elragadta a sorozatgyilkos és meg is ölte, akár Adam és Felicity szeme láttára. Elijah szereplő volt.

De akik jönnének, nyilatkozzanak, hogy mizu:

Felicity (szereplő)
Ivor (segítő vagy szereplő)
Janette (szereplő)
Eileen (szereplő)
Cody/Gilly (???)
Grayson (segítő vagy szereplő)
Anita karija (nem lett eldöntve, hogy kit hozol, és hogy segítő, vagy szereplő lennél)
Molly (azt mondtad, hogy nem érsz rá, de fenntartod a lehetőséget, úgyhogy kérlek jelezd, hogy mizu)

Most Elijah halála utánra kéne ugranunk, illetve fogjuk rá, hogy Adam beavatta Elieent és Janette-t, szerintem ugorjuk át az ismerkedős részt. Nem kötelező hinni vagy bízni Adamben, de addig eljuthattunk, hogy tesznek együtt egy próbát. Hogy Ivor mikor csatlakozna be, az jó kérdés, már ott lehet velük, Adam tuti hogy nem akar világmegváltós mozgalmat a minisztériumnál, csak ők maroknyian mentenék meg a világot a pusztító sorozatgyilkos ellen, aki városokat is képes lehet felrobbantani. Grayson becsatlakozása is kérdés, bár ő tanár, tehát a két mardekáros diáklány kapcsán összefuthattak a szálak.
És akkor Cody, Gilly, Anitkari, Mollykari csatlakozása a kérdés.

Szeretnék kérni visszajelzéseket mindenkitől. Pár héten belül indulhatunk szerintem.




I am
the complicate
Vissza az elejére Go down
Faye Barlow
Reveal your secrets
Faye Barlow
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Álomvándorok   Álomvándorok Empty2019-07-14, 14:40


Felicity az előző világokban volt már pl. gyógyító, de a szerepkörök közül leginkább a Tolvaj állna a legközelebb hozzá, de tudok tovább gondolkodni, ha valaki feltétlenül ragaszkodna ahhoz. Smile
A többi nekem oké, bár a sorozatgyilkosos vonalról nem tudok, erről volt valami kijátszva vagy most lett bedobva ide? Szóval a karim erről mit tud? Smile

Felicty Ivorban Adam elmesélése alapján nem igen bízik, úgyhogy vele biztos hogy lépten-nyomon igen kritikus és visszafogott lesz, amíg nem villant bármit, ami okot adna számár a bizalomra. Smile Nem is tudom mit tehetnék még hozzá, Elijah cegíny megmurdált akkor, karakteresen a karim csak őt ismerte meg eddig, szóval ez a pech része. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Ollivander
Reveal your secrets
Elizabeth Ollivander
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: Álomvándorok   Álomvándorok Empty2019-07-14, 14:53


Lizzy-t vihetném, ő lehetne a Leány, habár konkrétan nem tudom, mit takar ez a titulus, de gondolom, ő nem negatív szereplő Smile
És bármilyen gyilkos megakadályozásában benne van Very Happy

Egyelőre ennyi, mert sokat még nem tudok erről az Álomvándorlásról, csak amit Adam Et-jében olvastam Very Happy
Vissza az elejére Go down
Janette Troops
Reveal your secrets
Janette Troops
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Álomvándorok   Álomvándorok Empty2019-07-15, 08:41


Janette a látó, a leány, a gyermek, és az átkozott is lehet. Vagyis ezek közül tudom elképzelni az egyiknek.
Bár látó képessége max. annyi lehet mint Trelawney-nek, bár vak tyúk is találhat szemet, mint flepnis tanárnő esetében is. Csak Janette nem ripacskodik hozzá, és nem ebből próbál megélni. Ámbár ez még vicces is lehet, hiszen az auror parancsnokság bizonyíték elemző laboratóriumaiban akar dolgozni. Elemzőként abban kéne hinnie amire kézzel fogható bizonyíték van, nem holmi ködös látomásokban... Very Happy
Átkozott is simán lehet, sőt akár az egész családja is... még utóbb kiderülhet, hogy az apja azért küldte el abba az isten háta mögötti leányinternátusba, hogy ne érje utol semmiféle átok, miközben nem sokkal később ő lett a sorozatgyilkosunk egyik első áldozata...
Bár Janette még nem igazán kiforrott kari, szóval igazából simán lehet bármi belőle. Bár tolvajnak nagyon nehezen tudnám elképzelni. Szerencsére erre a szerepre van más jelentkező Very Happy
Amúgy Janette személyesen csak Adamot és Eileent ismeri. Lizzyről annyit tud, amennyit a pletykalapokban olvasott róla. Szóval még jó kör lesz a többieket is megismerni. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: Álomvándorok   Álomvándorok Empty2019-07-15, 16:27


bocsi az ekezetek miatt telorol vagyok. De azért fustjelezek.

Ivor kapcsán annyit, hogy gondoltam rá igen, hogy akár ő is lehetne a fenevad. Voltaképp Alaric kezében. Hiszen jelenleg ő a bábmestere. De aztán ezt Megannel lefightoltuk hogy Ivornak azert van szava, és ha elég jó okkal áll elő akkor Alaric x időre engedi, hogy használni tudja a valódi erejét. De ezt még ki kell lobbiznia és hogy ez mikorra sikerül neki az más kérdés, addig meg csak a faji cuccai maradnak;

(Szimbiózis - képes egy élőlényt kvázi megszállni, egybeolvadni vele és meg tudja szabni, hogy a lény érzékeli-e, megosztják-e az erejüket, vagy csak egy fantom potyautas benne.
Fizikai hatásoknak jól ellenálló szerkezeti felépítés. Gyors regenerálódás és gyógyálom.
Erős legilementor- oklumentor.
Állatlény alak.
Látása, hallása, szaglása nem emberi. Szaglása, akár csak idegrendszere különösen érzékeny és gyenge pontja is egyben. Idegrendszere fegyvere is lehet.
Sajátos mágiaellenállás, vissza fordítás.)

És úgy beszéltük meg Megannel, hogy hiába van számtalan világból alternatív magiakrol ismerete/tudása, azokat egyáltalán nem tudja használni itt a Földön. Szóval én nagyon szeretném őt szereplőnek.

Draco, veled megbeszéltük játéktéren és azon kívül is, hogy a Miniszteriumot békén hagyjuk. :3

Adam tudja Ivor gyenge pontját, mert elmondta neki, mondván, legalább egy személy ismerje, ha valami balul sülne el és a társaság ővele kerülne szembe valami kellemetlen fordulat nyomán.
Illetve a saját életeszenciájából Adamnak egy egyszer felhasználható párlatot adott. Mondván ha ez az utolsó világ amiben újjá születtek, és nincs tovább, akkor ennyivel hozzá járul, hogy "több idő jusson".  Az ő részéről a bizalomnak és a szövetségnek egyik legmélyebb formáját osztotta meg Adammel.

Felicityvel a bizalom még várat magára ezek szerint, de nem is baj. Very Happy


Cody jelenleg (vagyis majd augusztus végén) el lesz halálozva. Írtam vele a.... Reggeli prófétába?
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com/t3768-hagyatekul-nektek#43980
Voltak alternatív gondolatok a vissza hozatalára. Amik végül kijátszás nélkül maradtak. Megannel annyiban maradtunk, hogy Cody lelke Alarichoz kerül ő meg kísérletezget vele, aztán másik testet kapna. stb. Meg a Minisztériumban valamikor július végén - augusztus elején lenne egy meetingje a főparancsnokkal. Egyben az összes emlékét hátra hagyná mondván neki már úgyse lesz rá szüksége. És tele van információkkal.
A kérdés az, hogy ha és amennyiben vissza tér, ez mikor következik be vajon?
Codyval amúgy augusztus előtt év közben simán találkozhattak Adammel ha már a suliban tanárkodik. Másfelől, ő ugye ismeri Ivort, hallgatta is eleget amikor Noxnak sztorizott mindenféléről + kvázi Ivor Noxnál csövelt. Mondhatni Cody és Ivor x ideig lakótársak voltak.
Legalább lesz egy ember aki biztosan nem nézi őrültnek Adamet. :DD


Ami viszont igazából fontos, az az, hogy ha Codyt vissza hozom, akkor az álomvándoros sztorira fogom építeni a karit. Voltaképp nem hoznám vissza már másért.
Ő egyébként lehet az Átkozott, lehet a Gyermek és lehet a Harcos is.


Bocsi a túl sok infóért. <3



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Rose-Neira Brooks
Reveal your secrets
Rose-Neira Brooks
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Álomvándorok   Álomvándorok Empty2019-07-15, 21:50


Elijah karakterrel sok játékom volt, szóval, ha meghalt, akkor kaphatok részletesebb leírást, hogy mikor, hogyan tűnt el? Mert Neira karakteremmel gyakran összejártak, közös terveik voltak, stb.

Éppen ennek okán nekem talán ő lenne (Neira), és a felsoroltak közül Harcos illik rá talán a legjobban. Olyan "gazdagvagyok nagyoráérek" módon tanult harcművészeteket, amiket a gyakorlatban este kocsmai bunyókat és mindenféle balhékat keresve alkalmazott - és energiamágus. Ismeri Ivort, a vére által lett a drága ufó megkötve, és a drága ufó kötötte le Gwyneira alakváltó erejét, hogy a jelenlegi testében megállapodjon. Lehet Leány, Tolvaj vagy Harcos.

Viszont, aki tud a többi világról és lehetett korábbi élete: Seraphin, aki már járt is Daronel Deneira nyomában Évi meséjében. Lehet Leány, Átkozott vagy Gyermek (egy a sok közül, McCaine).

Aki tud a többi világról, de nem lehetett korábbi élete (ha valakit érdekel, részletezem, később lenne kibontva, ha van időm): Shanna, akinek az életében Jake NJK-vá minősül valószínűleg, mert para lenne, ha minden karaktere Jacknek meghalna Lizzy-n kívül. Very Happy Lehet Leány, Gyermek (későbbi történetben derülne ki, hogy ki az igazi anyja), vagy Harcos. És ismeri Zsanit persze.

Aki tud a többi világról, és bizonyítottan van korábbi élete: Emma, aki a Nezabar univerzumban Rosetta volt, és ott illene is rá a Tolvaj, de itt nem annyira, így ő csak Átkozott, Leány vagy Gyermek lehet. Ismeri Ivort, ugyan csak egy teliholdas éjszakáról, ami félig álomnak tetszett, de igaz volt. Ismeri Eileent, a játék még fut, vannak terveim vele, hogy merre szalad ki a sztori.

És érkezésem sokára lesz, így akármelyik szerep marad, jó az nekem, hiszen ki tudja mikor csatlakozom, előbb foglalják el helyeiket azok, akiknek fix karaktere és fix jelenléte van. : )



Álmodj, amit csak akarsz, menj, ahova szeretnél,
légy az, aki szeretnél,
mert csak egy életed van, s csak egy lehetőséged,
hogy olyan dolgokat csinálj, amit szeretnél.
                                     


A hozzászólást Gwyneira Rousseau összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2019-07-17, 10:46-kor.
Vissza az elejére Go down
Spencer Irvine
Reveal your secrets
Spencer Irvine
Személyzet

TémanyitásTárgy: Re: Álomvándorok   Álomvándorok Empty2019-07-17, 08:09


Bocsi, telorol nem jelentkezem at, orulok hogy egyaltalan eljutottam ode amilyen ez a 2 het :/
Grayson tuti a nyakaba veszi a dolgot ha diakokat is eront, akarmi legyen az. O egyelore tuti nem tud semmirol, a diakokon kivul viszont akarkit ismerhet, hiszen az elmult evekben aokfele utazott es azok a szalai nyitva vannak. Amugy Azkozottnak tudom ebben a sikban a leginkabb elkepzeli, ez meg is latszik az eddigi sorsan. De beleferhet a Lato vagy esetleg a Gyermek is, utobbi vicces lenne egy meglett ferfi eseteben (hiszen hat akinek szulei vannak gyermek is szoval nem kell tenylegesen kiskorunak lenni szerintem) Very Happy
Szivesen plotolok, egyeztetek, nem tuntem el csak masfel hete nem jutok gephez, a telefont meg a gyerek kilopja a kezembol ha ebren van ellenben amikor alszik azt max ramcsimpaszkodva teszi es rohadt feluletesen (hulyeoltashulyeorlofogakhulyeminden) igy eleg nehezkes barmilyen ketyeret nyomkodni. Remelem lassan visszaall a rend vagy ha nem akkor ujat alakitok ki szal vagyok/leszek. Becsszo. Es koszonom a turelmet az elmult idoben I love you
Vissza az elejére Go down
Eileen Silsbury
Reveal your secrets
Eileen Silsbury
Mardekár VMS

TémanyitásTárgy: Re: Álomvándorok   Álomvándorok Empty2019-07-17, 09:47


Na itt vagyok én is  Smile

Eileen ugyebár hivatalosan csak Janette-nek lett bemutatva, de akkor ez legalább fix. A többiek közül ismerheti tanárként természetesen Graysont, illetve mivel diák és csak egy évfolyam választja el őket, akár lehet, hogy Lizzyt is látásból (ennél jobban kétlem) - de azt természetesen még nem tudja, hogy ők is részei voltak az előző világoknak. Illetve ami még tuti, hogy ha Cody jön, akkor az előző ismeretségek listájára felírható nála egy korábbi játék kapcsán, és ugyanez érvényes Emmára is.
A többieknél már kisebb esély van ezelőtti ismeretségre.

A szerepek közül lehet a leány vagy a gyermek is, de mivel ezek illenek többekre is, megkockáztatok egy látó vagy egy átkozott lehetőséget is (utóbbi az amnéziájából kifolyólag, előbbi a bevillanó emlékei miatt és nem titkolt szándékom egyszer megdobni vele a látó képességet is, csak hát a kockák nem biztos, hogy annyira szeretnék, mint én XD). De amúgy bármilyen elképzelés okés lehet, de ezek a legvalószínűbbek.

Igazából ennyit tudok hozzáfűzni, igaz én is elég ritkán írok mostanában, de lassan kezdek visszatérni és igyekszem is Very Happy





Don't stop until you're proud

Vissza az elejére Go down
Adam Jericho
Reveal your secrets
Adam Jericho
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Álomvándorok   Álomvándorok Empty2019-07-17, 16:03


Na nem gondoltam, hogy ilyen jó ötletek születnek, és hogy mindenki ilyen lelkesen választ szerepeket, úgyhogy többen lettünk hirtelen, mint a szerepek. Ezért úgy döntöttem, hogy Adam a világokban többekkel találkozott, de mindig a lenti szerepek voltak leosztva, és mindig egy-egy ember viselte a szerepet, de ezúttal az utolsó világban az összes szereplővel találkozik, így két szerepet ketten is viselnek. Az egyik a látó, Elijah volt az egyik, de ő meghalt, a sorozatgyilkos elragadta. Aztán ami fontos, Ivor lehet a fenevad, aki eddig kétes talányokkal szívatta a csapatot, de az ő mesterkedéseinek köszönhető, hogy mindig elbuktak. De most a fenevad is arra kényszerül, hogy ténylegesen a csapat tagja legyen, mert egy rajtuk kívül álló erő, a sorozatgyilkos ereje fog elszabadulni, és az világvégéhez vezethet, ha nem állítják meg. A teljes szereplista:

A Látó: Janette, Elijah
a Leány: Lizzy
A Tolvaj: Felicity
A Gyermek: Eileen
az Átkozott: Grayson, Cody
A Harcos Neira
A Fenevad: Ivor

Holnap ha lesz egy kis időm, írok még valamit, de addig is nyugodtan írjatok ide.




I am
the complicate
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: Álomvándorok   Álomvándorok Empty2019-07-21, 02:28


Ismét csak telorol de re. Cody mindenképpen csak később fog becsatlakozni. Leginkább miután Alaric vissza hozta és új testet kapott.

Mivel Eileennel jóban voltak, biztosan ebúcsúzik tőle személyesen még augusztus előtt. Illetve meghivja az árvaház megnyitójára. (link előző posztomban)
Az újra találkozás mindenkivel érdekes lesz. De az már a jövő zenéje.

Ivornak pedig több oka/opciója is lehet arra hogy miért gátolta eddig a csapatot. Kérlek írjátok meg melyik szimpi, tovább is lehet gondolni aki érez rá késztetést, mert aszerint fog a kari viszonyulni akkor a tobbiekhez, illetve az eseményekhez.

1. Mindenkit felismert eddig is és szándékosan gáncsolgatta el őket, mert pl egyáltalán nem biztos, hogy egy világon belül, akkor amikor Adam felbukkant, mindenki ugyanúgy jelen volt a szereplők közül. Túl nagyok voltak az időeltolódások. És kvázi addig rúgdosta őket az életeken át, mire végre kb egyszerre használható korúan és minőségben és azonos érdekekkel verődhetett össze a csapat. Itt nem tud a sorozatgyilkosról, max arról, hogy valami csúnya közeledik. Mindent a csapattal fedez fel.

2. Tud a sorozatgyilkosról csak nem sikerült eddig azonosítani, csak volt mindig egy megérzése. Lehet ezért volt tisztában azzal is, hogy az életek egyszer csak elfogynak. Nem kapnak több lehetőséget a világ megváltásra, mert ugye ő maga volt a hóhérjuk. Ebben az esetben lehet az is, hogy versenyt futott a sorozatgyilkossal és inkább ő vadászta le őket, ezáltal biztosítva, hogy a csapat újra és újra újjá tudjon születni. Mert ki tudja lehet ha a sorozatgyilkos ragadja el őket akkor annyi volt az illetőnek.
Lehet nem volt elég idő a csapatnak össze verődni és mielőtt a sorozatgyilkos becuppantotta volna őket a hatalmi tölcsérbe, Ivor jött, letarolta a teletabikat és teret ugrott. Persze ezzel ő is kergette a bandát, mert ő rohadtul nem tudja meghatározni hová érkezik következőnek. Szóval eléggé lottózott, de így legalább volt célja az utóbbi ki tudja hány évnyi bolyongásnak a világok között.

3. Simán csak gyík, eddig halálra unta magát, vagy bekattant a majd 25ezres korával és volt akkora köcsög, hogy brahibol kísérletezgetett, vajon ha ezt vagy azt csináltatja velük, javasolja nekik, sikerül a csapatnak bármi? (mivel világok sorsa a tét, meg a saját bőre, nem valószínű, hogy ezt tenné, de még ez is bőven bele fér a karakterbe) vagy valóban utólag döbben rá ő is, hogy bakker itt komolyabb dolgok vannak szóval lehet nem kéne őket tovább szívatni. Itt mondjuk eleve vesztett bizalommal indulna mindneki részéről. Nem igazán híve a további sunnyogásnak ha valami annyira komolyra fordul. Mondván később sokkal nagyobbat üthet a dolog. Inkább indul minuszból, mint hogy menet közben döljön össze minden. Ennyi sportszerűség van benne.

4. Nem ismert fel senkit sem. (Adammel azóta nem találkoztak/szándékosan kerülte ez úgy igaz lehet a fentebbiekre is). Előző életekben sem, csak max utólag figyelt fel bármire is. És mivel a kari elég szélsőséges tud lenni, bármikor szembe kerülhettek vele a szereplők, lényegében bármilyen formában. Ellenség, szövetséges, átba*** városőr, rosszkor rossz helyen lévő véletlen áldozat, a vacsorája, első és egyben utolsó estés szeretője, viszonzatlan öngyilkos hősök, bármi bele fér. Ő biztosan nem válogat. A lényeg, hogy végül mindig utólag figyelt fel rá, hogy bakker ez volt az a nyomorult és én ezt vagy azt tettem vele/ezt vagy azt csinálta az a balek miattam..."hmmmm oda kéne figyelni rájuk mielőtt mind meghalunk" *fejvakar*



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Álomvándorok   Álomvándorok Empty2019-07-21, 08:56


Hejhó! Írok most én ide. Beszéltük Petivel, azaz javasoltam neki, hogy mivel most elég sok globális szál van (Tekergők, A naplók (Dane), VMS, szeptembertől folytatódik a nagymese is) szóval ez most így elég egyszerre és az álomvándort kicsit tegyük félre, akár lehet addig persze privátban ismerkedni, akinek belefér, unatkozik, de térjünk rá vissza, ha mondjuk a vms kifutott és akkor könnyebb lesz ide is koncentrálni. Smile Esetleg addig kitalálni hogyan hozható össze két világot érintő globális szál (nagymese, álomvándor), mert hát mindkettő ugye hat elvileg mindenkire, még ha a konkrét részt vevő játékosok nem is feltétlenül vannak sokan. Smile

Szóval visszatérünk szerintem majd még ezekre, csak futtassuk meg a vms-t. Smile



A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: Álomvándorok   Álomvándorok Empty2019-07-21, 09:05


Nekem rendben. Smile Én csak ötletetek, természetesen minden képlékeny és ezek is alakítható gondolatok. Vetozni is lehet mikor oda érünk hogy van rá energia.
Azért írtam le leginkább, hogy meg legyen :3



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Álomvándorok   Álomvándorok Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Kalandjátékok-
Ugrás: