ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 15:41-kor
Darren Morgenstern


Ma 06:27-kor
Viggo Hagen


Tegnap 22:08-kor
Simonetta Atkinson


2024-04-24, 23:05
Nina Rae Smith


2024-04-24, 22:39
Seraphine McCaine


2024-04-24, 19:40
Adrien Meyers


2024-04-24, 15:55
Sandrin Delight


2024-04-24, 11:36
Seraphine McCaine


2024-04-24, 10:29
Seraphine McCaine


A hónap posztolói
Cody L. Mortimer
Nyári nagymese - Jelentkezés I_vote_lcapNyári nagymese - Jelentkezés I_voting_barNyári nagymese - Jelentkezés I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Nyári nagymese - Jelentkezés I_vote_lcapNyári nagymese - Jelentkezés I_voting_barNyári nagymese - Jelentkezés I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Nyári nagymese - Jelentkezés I_vote_lcapNyári nagymese - Jelentkezés I_voting_barNyári nagymese - Jelentkezés I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Nyári nagymese - Jelentkezés I_vote_lcapNyári nagymese - Jelentkezés I_voting_barNyári nagymese - Jelentkezés I_vote_rcap 
Megan Smith
Nyári nagymese - Jelentkezés I_vote_lcapNyári nagymese - Jelentkezés I_voting_barNyári nagymese - Jelentkezés I_vote_rcap 
Kalandmester
Nyári nagymese - Jelentkezés I_vote_lcapNyári nagymese - Jelentkezés I_voting_barNyári nagymese - Jelentkezés I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Nyári nagymese - Jelentkezés I_vote_lcapNyári nagymese - Jelentkezés I_voting_barNyári nagymese - Jelentkezés I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Nyári nagymese - Jelentkezés I_vote_lcapNyári nagymese - Jelentkezés I_voting_barNyári nagymese - Jelentkezés I_vote_rcap 
Maegan Anaiah Llyvelyn
Nyári nagymese - Jelentkezés I_vote_lcapNyári nagymese - Jelentkezés I_voting_barNyári nagymese - Jelentkezés I_vote_rcap 
Simonetta Atkinson
Nyári nagymese - Jelentkezés I_vote_lcapNyári nagymese - Jelentkezés I_voting_barNyári nagymese - Jelentkezés I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70668 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 67 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 65 vendég :: 2 Bots

Joyce Brekinridge, Simonetta Atkinson


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Nyári nagymese - Jelentkezés

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Harry.Potter.
Reveal your secrets
Harry.Potter.
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Nyári nagymese - Jelentkezés   Nyári nagymese - Jelentkezés Empty2018-06-03, 12:08


Harry jön afro
Vissza az elejére Go down
Nox Djarum
Reveal your secrets
Nox Djarum
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Nyári nagymese - Jelentkezés   Nyári nagymese - Jelentkezés Empty2018-05-31, 15:45


igyekszem behozni a lemaradásaim az elkövetkezendő hetekben, soooo, azt hiszem be merem vállalni a mesét is

aka jelentkezem clown
Vissza az elejére Go down
Quinn A. Perold
Reveal your secrets
Quinn A. Perold
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Nyári nagymese - Jelentkezés   Nyári nagymese - Jelentkezés Empty2018-05-29, 16:56


Bongyorka nem maradhat egyedül, így mennem kell, kötelességem megvédenem az egyetlenemet Rolling Eyes
Bocsi Gina Rolling Eyes


Szóval: ÉN IS MENNI SZERETNÉK, szóval jelentkezem. *-*
Vissza az elejére Go down
Jacob Troops
Reveal your secrets
Jacob Troops
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Nyári nagymese - Jelentkezés   Nyári nagymese - Jelentkezés Empty2018-05-26, 14:55


Jake megy, mert aztán hallgathatja az asszonyt. ><
Júliusban lesz, hogy nem leszek, attól függ, milyen hosszú egy kör, hogy mennyit maradok ki, de amint hazaérek, írok majd rögvest.
Vissza az elejére Go down
Peter Greenwood
Reveal your secrets
Peter Greenwood
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Nyári nagymese - Jelentkezés   Nyári nagymese - Jelentkezés Empty2018-05-26, 12:23


Nem volt egyszerű a döntés, de én akkor Peterrel vennék részt Very Happy
Vissza az elejére Go down
Shanna Griffin
Reveal your secrets
Shanna Griffin
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Nyári nagymese - Jelentkezés   Nyári nagymese - Jelentkezés Empty2018-05-25, 21:58


Jövööök!

Nagyon valószínű, hogy én Shanna mellett teszem le a voksom, mert nincsen halálesetesem. Jade nagynénje meghalt, de ő éppen szül (xD), Megan sztorija meg pontról pontra megvan a fejemben, szóval az se jó, egyedül Sera van meggyilkolt szülőkkel, de nem tudom a McCaine-eket szerencsés-e belekeverni.
Szóval Shanna a 90%-os befutó, főleg, ha Jake is jön, mert már nem is tudom hány kalandban voltak külön és mindig csak megbeszélik, hogy bakker, most már TÉNYLEG nem válunk szét. : D

Viszont június 16-29-ig nyaralok, tudok közben szerintem írni, csak nem biztos, hogy tartom majd a sorrendet, de ezt majd ha lesz chates beszélgetés úgy is jelzem. :3





Küzdeni csak akkor tudunk, ha van miért.
Mert minden küzdelem áldozatokkal jár,
s áldozatot csakis olyan célért tudunk hozni,
amelynek értelmét előre látjuk.
Vissza az elejére Go down
Gina Accipiter
Reveal your secrets
Gina Accipiter
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Nyári nagymese - Jelentkezés   Nyári nagymese - Jelentkezés Empty2018-05-25, 18:07


Én is! Én is!
Jövövök a kis Ginával,  csak hogy boldogíthassam Codyt Very Happy
Bocsi Cody Very Happy Very Happy



"Nem akarom feledni a fájdalmat.
Az tesz azzá, aki vagyok."
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: Nyári nagymese - Jelentkezés   Nyári nagymese - Jelentkezés Empty2018-05-25, 17:40


Én is szívesen jövök! Smile
És mivel Piton a millenium miatt még mindig kényszer szabin van, kizárásos alapon Cody lesz a be futó. Very Happy



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Nyári nagymese - Jelentkezés   Nyári nagymese - Jelentkezés Empty2018-05-25, 15:07


Én tuti jövök, még az is benne van a pakliban, hogy Lunával, ha már canon karis meséken sose tudok ott lenni, mivel én mesélem. Very Happy
De még meglátom, attól is függ, hogy ki milyen karival jön, mert lehet hogy akkor betársulok valaki mellé, hogy legyen valamilyen ismeretségi szál is alapból. Aki esetleg e téren eleve kopogtatna nálam, facebookon megtalál. Wink



A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Kalandmester
Reveal your secrets
Kalandmester
Mesélő

TémanyitásTárgy: Nyári nagymese 2018 - Jelentkezés   Nyári nagymese - Jelentkezés Empty2018-05-25, 14:18


Sziasztok,

Ahogyan pár hónappal ezelőtt jeleztem, szeretnék nektek egy egész Roxfortot befolyásoló nagymesét mesélni, ahol tovább tudjuk gördíteni a fő meseszálat.  
Szívesen fogadom max. létszám tiltása nélkül a jelentkezőket, nagyjából 2 hét múlva kezdődik majd a mese. Lássuk a feltételeket.
Roxfortos diáknak kell lenned, lehetőleg már egyetemistának. Ha valamiért csak egy karid van, és ő fiatalabb, vagy tanár, vagy nem is Roxfortos, akkor ő is szóba jöhet, kivéve muglik.
Lehetőség szerintem valamilyen fontos, aktív főkarival gyere, akivel több évre elegendő meseszálat tudsz most így kapni, feldolgozni. Nem árt az sem, ha volt halál az előéletében.
A jelentkezési határidő tehát június 10 , de jó lenne minél előbb, hogy tudjam, kikre számíthatok. A nyár olyan időszak, amikor sokan elutaznak, de ez nem befolyásoló tényező, megesik majd, hogy én hagyok egy kis szünetet. Nagyjából csütörtökönként fogok írni, így lesz módotok hétvégén írni a meséhez. Kérem, hogy aki szeretné színesíteni a sztoriját, és részt venni mesében, amiből egyébként nincs túl sok, jőjjőn bátran.

Jelentkezők listájaLuna Lovegood
Shanna Griffin
Cody Armstrong
Nox Djarum
Harry Potter
Peter Greenwood
Jacob Troops
Gina Accipiter
Quinn A. Perold
Vissza az elejére Go down
Alex O'Neil
Reveal your secrets
Alex O'Neil
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Nyári nagymese - Jelentkezés   Nyári nagymese - Jelentkezés Empty2017-07-09, 18:16


Alexszel jönnék én is. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Nyári nagymese - Jelentkezés   Nyári nagymese - Jelentkezés Empty2017-07-08, 20:57


o/
Vissza az elejére Go down
Peter Greenwood
Reveal your secrets
Peter Greenwood
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Nyári nagymese - Jelentkezés   Nyári nagymese - Jelentkezés Empty2017-07-08, 19:54


Jelzem: készen állok Very Happy
Vissza az elejére Go down
Nox Djarum
Reveal your secrets
Nox Djarum
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Nyári nagymese - Jelentkezés   Nyári nagymese - Jelentkezés Empty2017-07-01, 23:21


Jövök-jövök! Meghalást vállalok, feltéve hogy fel is támadok. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: Nyári nagymese - Jelentkezés   Nyári nagymese - Jelentkezés Empty2017-07-01, 20:47


Én is szívesen jövök és nemes egyszerűséggel Codyval. :3
Sajnálom hogy Ivor nem nézhet be, de hát na, túl egyszerű lenne.Very Happy
Vissza az elejére Go down
Megan Smith
Reveal your secrets
Megan Smith
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Nyári nagymese - Jelentkezés   Nyári nagymese - Jelentkezés Empty2017-07-01, 20:33


Nekem is valószínűbb az egy karakter, és az Shanna Griffin, de még meglátom, hogy belefér-e kettő, mert minél több a kari, annál több idő, annál lassabban haladnak a körök, stb., szóval na, mérlegelem még. ^^




Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Vissza az elejére Go down
Leticia Samuels
Reveal your secrets
Leticia Samuels
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Nyári nagymese - Jelentkezés   Nyári nagymese - Jelentkezés Empty2017-07-01, 20:28


Jövök, még kitalálom, hogy kivel, de jó eséllyel egy kari lészen. Smile



 
Szakadék szélén állok.
Vajon elhúzol, vagy belelöksz?



Vissza az elejére Go down
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Nyári nagymese - Jelentkezés   Nyári nagymese - Jelentkezés Empty2017-07-01, 20:20


Sziasztok,

Ahogyan pár hónappal ezelőtt jeleztem, szeretnék nektek egy egész Roxfortot befolyásoló nagymesét mesélni, ahol bizony igen csúnya dolgok történnek.
Karakterhalálok is akár! Szívesen fogadom max. létszám tiltása nélkül a jelentkezőket, nagyjából 2 hét múlva kezdődik majd a mese. Több szálon, több helyszínen fog futni, de ami feltétel:
Roxfortos diáknak, tanárnak kell lenned, vagy ha külsős vagy, valamilyen bejárással a Roxfort területére, akár erre járó halálhaló is lehetsz. Tehát lényegében muglikon és varázslényeken kívül bárki jöhet.
Maximum két karakterrel lehet jelentkezni, tehát amikor írsz ide, sorold fel, hogy melyik karaktereiddel jössz. Mivel a karakterhalál felmerülhet, de nem ölök öncélúan, kérlek üzenetben küldd utána el nekem, hogy a kettő közül melyik halhat meg, ha úgy hozza a helyzet. Természetesen ez titok, és nem adom ki, tehát mindenkit meglepetésként érhet majd, ha elhalálozik egy-egy karakter. Ezek esetében érdemes olyanokat halálra jelölni, akinek valamiért zárnád a sztoriját, vagy nem jött be, de drámai halállal meghalhat Smile
A jelentkezési határidő tehát július 15, de jó lenne minél előbb, hogy tudjam, kikre számíthatok. Egy karakterrel is lehet jönni, és nem vagy köteles halálra jelölni egy karakteredet sem. A nyár olyan időszak, amikor sokan elutaznak, de ez nem befolyásoló tényező, megesik majd, hogy én hagyok egy kis szünetet.

Jelentkezők listája
Leticia egyik karaktere
Shanna Griffin
Cody Armstrong
Nox Djarum



***


A hozzászólást Draco Malfoy összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2017-07-07, 21:54-kor.
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Nyári nagymese - Jelentkezés   Nyári nagymese - Jelentkezés Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» A halál ereklyéi - Nagymese jelentkezés
» Az Angyal titkai - Nagymese jelentkezés
» Nyári nagymese - Karakteralkotás
» A Millenniumi Káosz - Jelentkezés
» Zűrzavaros Éjszaka - Jelentkezés!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Kalandok-
Ugrás: