ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 14:26-kor
Annabelle Mitchell


Tegnap 12:43-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 07:15-kor
Cody L. Mortimer


2024-05-15, 14:59
Abigail Smallwood


2024-05-15, 14:32
Lioneah McCaine


2024-05-14, 12:26
Gillian Ollivander


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Gillian Ollivander
Assar Jarle I_vote_lcapAssar Jarle I_voting_barAssar Jarle I_vote_rcap 
Kalandmester
Assar Jarle I_vote_lcapAssar Jarle I_voting_barAssar Jarle I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Assar Jarle I_vote_lcapAssar Jarle I_voting_barAssar Jarle I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Assar Jarle I_vote_lcapAssar Jarle I_voting_barAssar Jarle I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Assar Jarle I_vote_lcapAssar Jarle I_voting_barAssar Jarle I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Assar Jarle I_vote_lcapAssar Jarle I_voting_barAssar Jarle I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Assar Jarle I_vote_lcapAssar Jarle I_voting_barAssar Jarle I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Assar Jarle I_vote_lcapAssar Jarle I_voting_barAssar Jarle I_vote_rcap 
Alison Fawley
Assar Jarle I_vote_lcapAssar Jarle I_voting_barAssar Jarle I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Assar Jarle I_vote_lcapAssar Jarle I_voting_barAssar Jarle I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70736 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Assar Jarle

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Assar Jarle
Reveal your secrets
Assar Jarle
Alvilági

TémanyitásTárgy: Assar Jarle   Assar Jarle Empty2014-10-26, 00:26




Assar Jarle

[You must be registered and logged in to see this image.]
"Időről időre eljön egy pillanat, amely olyan erővel vág fejbe, hogy azonnal megváltozik minden. Ha eljön egy ilyen pillanat, menekülhetünk (...), így is, úgy is utolér, és eltalál."

Főkarakter: Főkarakter
Teljes név: Assar Jarle
Becenév: Révész
Pálca: 13 hüvelyk cseresznye sárkány szívizomhúr maggal
Születési hely és dátum: 1963. December 13, Svédország
Csoport: Ex-Halálfaló
Patrónus: rozsomák
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: Hóhér
Képesség: Tanult legilimencia, vérfarkas (harapás útján)
Kiemelkedő tudás: -


Jellemed kifejtése

A jellemem összetett és bonyolult, de teljesen labilis. Mindig is hajlamos voltam az erőszakra, de talán ezt a családi múlt is érthetővé teszi, őseim nagy harcosok voltak, akik rengeteg embert öltek meg, amihez kiemelkedő intelligencia társul. Teljesen nyugodt ember vagyok, szó szerint jég folyik az ereimben, ahogy szinte az összes északinak, még egy párbaj közepén is olyan nyugodt tudok maradni, mintha csak az 5 órás tea mellett beszélgetnék, bár ezt a szokást nem tartom. Pálcám cseresznyéből készült sárkány-szívizomhúrral, ami sokat elárul rólam, ha valaki ismeri a pálcák művészetét és a mögöttes tartalmat, ugyanis egy ilyen pálcával csak kivételes önkontrollal és ésszel megáldott mágusok tudnak bánni. Kedvenc szórakozásom a párbajozás, lévén, hogy őseim is sokat csatáztak, a mások kínzása, irányítása és a repülés, amit leginkább egy hipogriff hátán művelek, akit még kisgyerekként kaptam apámtól. Leginkább az átkokat preferálom, kedvenc varázslataim közé tartozik a Crutiatus és az Imperius, de a halálos átkot, egykori mesteremmel szemben, aki nyakló nélkül használta, alantasnak tartom, nem azért mert nem akarok embert ölni, hanem azért, mert az túl egyszerű. Hallott emberrel már sok mindent nem lehet kezdeni, viszont amíg él, jól el lehet játszani vele. Másik veszélyes tulajdonságom, hogy bár nem született képesség, de igen jó legilimentorrá váltam az évek során, amit ki is használok áldozatom kínzásánál.

Megjelenés

Közel 2 méter magas és 100 kiló vagyok, ahogy viking őseim sem voltak kisebb emberek. Szemem jég kék, ami illik is a személyiségemhez, aki csak látja azt kirázza a hideg. Nem is baj, mert így az emberek megjegyezhetnek maguknak egy életre, már ha életben maradnak a találkozásunk után, de a jég kék szemem a halál előtti utolsó emléknek sem rossz. Arcomat szakáll és rengeteg seb fedi, így az alapvetően mogorva arckifejezésem még kevésbé tűnik barátságosnak, hajam hosszú, barna. Ékszereket nem hordok, viszont a testem tele van viking motívumokkal tetoválva, hogy mindenki tudja, hogy viking leszármazott vagyok. Kedvelem az egyszerű, vikingek által is használt ruhákat, valamiért a hosszú varázslóköpenyt sosem preferáltam, még Voldemort találkozóira sem vettem fel, pedig születésem lévén aranyvérű vagyok, bár ez is magyarázható azzal, hogy a szüleim is hasonló ruhákba jártak, ritkán vették fel a hagyományos varázsló öltözetet. Kisugárzásom egyedi, ami a gyengéket megrémiszti, az erőseket vonzza, hol így, hol úgy, van aki jóban akar lenni velem, de hazudnék, ha azt mondanám, hogy nincsenek ellenlábasaim. Nőket tárgyként kezelem, akik ha szükségem van rájuk, mindig a közelembe vannak, hogy egy bizonyos szükségletemet kielégítsék.

Életed fontosabb állomásai

1963. december 13-án születtem, egy igazán szerencsétlen pénteken, amikor is a szüleim rászabadítottak a világra. Első gyilkosságomat is ezen az éjjelen követtem el, ugyanis anyám belehalt a szülésbe és apám nevelt fel, aki híres auror volt. Rengeteg küldetésen vett részt, de volt egy, ami megváltoztatta az életét, ezen a küldetésen harapta meg egy vérfarkas, így maga is azzá változott, amit majd később akaratlanul is tovább adott nekem
 A gyerekkorom nem volt túlságosan izgalmas, én voltam a csendes, meghúzódó gyerek, aki szinte sosem beszélt, de ha kérdezték mindig tudta a megfelelő választ, talán az egyetlen jó barátom egy, az apukámtól kapott kölyök hippogriff volt, aki a mai napig a tulajdonomban van. Ebben az életkorban talán három vagy négy dolog említhető meg, egyik egyből a születésem, amibe sajnos anyukám belehalt, saját kedvenc, egy kis hippogriff ajándékba kapása apukámtól és a vérfarkassá változásom, amit a tulajdon apám vitt végbe, bár akkor egyikünk sem tudott a dologról és a két levél, amit mindjárt ki is fejtek, hogy mért fontosak.
Nem sokkal a 11. születésnapom előtt kaptam meg a levelet Roxfortból, hiszen egy ideje apukámmal Angliába költöztünk és így én is számon lettem tartva, és egyet apukám haláláról. Már ekkoriban sem néztem jó szemmel a varázs és mugli világ romlását, de apukám halála tökéletesen meggyőzött arról, hogy valami nincs rendben a világban.
Az iskolai éveimről nem nagyon beszélnék, hiszen nincs túl sok minden mondani valóm van, talán annyi, hogy rossz társaságba keveredtem, ami annak is köszönhető, hogy a teszlek süveg a Mardekárba osztott, így szinte egyenes út vezetett a halálfalók soraiba. A nőkhöz való viszonyom is itt alakult ki, talán egyetlen nő volt, akivel megértettük egymást, de pont azért, mert egyikünk sem akart komoly kapcsolatot, csak azt. A halálfalók soraiba ismerkedtem meg Rasmus Halmarral, aki hozzám hasonlóan viking felmenőkkel rendelkezett és rövid idő alatt barátságunk olyannyira elmélyült, hogy szinte már testvérekké váltunk. Éppen vele voltam amikor értesültünk a Nagyúr haláláról. Ugyan ezzel az Ő korszaka lezárult, de eljött a mi időnk, hogy egyesítsük a sötét varázslókat és boszorkányokat, megbosszuljuk az árulókat és újra a Sötétség uralja a világot, bár addig még sok idő van.

Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Assar Jarle   Assar Jarle Empty2014-10-27, 14:57



Elfogadva!

Most már tényleg el kell kezdenem nézni a sorozatot, ha már ilyen sok vikingünk van terítéken, megszállták a Roxfortot, vagy a környékét. ^^ Jó kis kari lett, Rasmus tuti, hogy oda meg vissza van, hogy megjött a keresettje és nem is ellenség lett, hanem szövetséges, és még vérfarkas is, bár jelen világban ez több hátrányt rejt, mint előnyt, mint tudjuk. Smile Mindenesetre jó kis kari lett ez, jó kis pb-vel, szóval foglalózz és mehetsz is játszani. ^^




[You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Assar Jarle
» Assar & Dorothy
» Assar - Rasmus
» Ruth és Assar
» Assar&Line

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: