ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 20:04-kor
Troy Smallwood


Ma 18:09-kor
Cody L. Mortimer


Ma 17:46-kor
Alistair Wilson


Ma 10:26-kor
Seraphine McCaine


Tegnap 22:44-kor
Shanna Griffin


Tegnap 22:38-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 20:33-kor
Joyce Brekinridge


Tegnap 15:41-kor
Darren Morgenstern


Tegnap 06:27-kor
Viggo Hagen


A hónap posztolói
Cody L. Mortimer
Alicia Peterson I_vote_lcapAlicia Peterson I_voting_barAlicia Peterson I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Alicia Peterson I_vote_lcapAlicia Peterson I_voting_barAlicia Peterson I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Alicia Peterson I_vote_lcapAlicia Peterson I_voting_barAlicia Peterson I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Alicia Peterson I_vote_lcapAlicia Peterson I_voting_barAlicia Peterson I_vote_rcap 
Megan Smith
Alicia Peterson I_vote_lcapAlicia Peterson I_voting_barAlicia Peterson I_vote_rcap 
Kalandmester
Alicia Peterson I_vote_lcapAlicia Peterson I_voting_barAlicia Peterson I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Alicia Peterson I_vote_lcapAlicia Peterson I_voting_barAlicia Peterson I_vote_rcap 
Alistair Wilson
Alicia Peterson I_vote_lcapAlicia Peterson I_voting_barAlicia Peterson I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Alicia Peterson I_vote_lcapAlicia Peterson I_voting_barAlicia Peterson I_vote_rcap 
Maegan Anaiah Llyvelyn
Alicia Peterson I_vote_lcapAlicia Peterson I_voting_barAlicia Peterson I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70676 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 37 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 36 vendég :: 2 Bots

Simonetta Atkinson


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Alicia Peterson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Alicia Peterson
Reveal your secrets
Alicia Peterson
Griffendél

TémanyitásTárgy: Alicia Peterson   Alicia Peterson Empty2015-11-23, 11:52




Alicia Peterson

[You must be registered and logged in to see this image.]
"Karakteredre jellemző idézet"

Főkarakter: Főkarakter
Teljes név: Alicia Peterson
Születési hely és dátum: London 1985.12.17
Csoport: Griffendél
Patrónus: Szürke róka
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: Első éves
Képesség: -
Kiemelkedő tudás: Sötét varázslatok kivédése- Kiemelkedő, Legendás lények gondozása – Kiemelkedő.


Jellemed kifejtése

Kezdjük is talán a legfurcsábbal. Alapvetően maximalista vagyok és mindent megteszek, hogy a legjobb legyek abban amit épp csinálok viszont, ha már elvárják tőlem, hogy a legjobb legyek akkor onnantól fogva elvesztem az érdeklődésemet a téma iránt és már dacból is hanyagolom, ezáltal pedig elég gyakran romlik a teljesítményem. Ennek oka nyilván a családom amire majd később ki is térek, most maradjunk annál milyen vagyok. Szeretek olvasni, megbújni a könyvek tengerében, különösen a tudományos-fantasztikus történetek azok amik igazán megfognak és talán pont ezért is valahogy nem nyűgözött le a varázsvilág annyira mint azokat a varázstalan származású embereket akik hirtelen belekeverednek ebbe a világba. Mondjuk én annyira hirtelen nem kerültem bele. Persze hazudnék ha azt mondanám nem csodálkozom rá egy-egy új dologra de az jobban ámulatba ejtene ha egy igazi Cyborg-ninja-T-rexel találkoznék. Ja igen, az olvasásba nem csak a könyvek de a képregények is beletartoznak, különösen az amerikai képregények. Na de megint kezdek elkalandozni. Viszont ami tényleg érdekes a varázsvilágban az élővilág. Amúgy is mindig csodáltam a föld élővilágát de így meg aztán… Főnixek, sárkányok, Griffek… csak hogy párat említsek. Csupa-csupa olyan lény amikről annyi könyvben meg képregényben és filmben tesznek utalást és ezek valóban léteznek. Nem titok, hogy ha felnövök ezzel is akarok majd foglalkozni. Szeretem az állatokat és ők is szeretnek engem na meg a veszélyérzet hiánya sem elhanyagolható ami például a testvéreim szerint hátrány szerintem pedig előny. A legtöbb lény érzi a félelmet én viszont mindig bizalommal nyúlok feléjük, igaz harapott már meg kutya, egér és patkány, karmolt szét macska és még egyszer vaddisznó is megkergetett. De mondjuk nem csak ebben mutatkozik meg az óvatlanságom, egyszerűen kíváncsi vagyok és nem sokat törődöm a testi épségemmel és szerintem ha úgy fogalmazok, hogy állandó vendége vagyok a baleseti osztálynak szerintem el is mondtam mindent. Ja és akkor ehhez még társul a makacsság és az akaratosság. Jól összeraktak ám. Viszont mindezek ellenére sokan mégis azt mondják éretten gondolkodom a koromhoz képest. Nem tudom, szerintem a meggondolatlanság és a túlzott kíváncsiság pont az ellentéte, de döntse el mindenki maga.

Megjelenés

Nincs semmi különleges bennem, külsőre legalábbis. A koromnak megfelelő és átlagos magasság, talán picivel vékonyabb testalkattal karöltve, az etnikumomra jellemző göndörödő fekete haj amit megjegyzek imádok, egy rakatnyi seb és forradás testem és a végtagjaim különféle pontjain. Emlékeztető a kis „kalandjaimról”. Ami talán szembetűnik az embereknek az a folytonos magabiztosság és halovány komiszság amit a szemeim sugároznak. Ritkán látnak szomorúnak még akkor se nagyon feltűnő ha egyébként az vagyok. Ruházat terén egyszerű vagyok, inkább a fiúsabb vonalat követem, Kicsivel bőbb farmer és egy egyszerű de kényelmes pulóver vagy póló amiben könnyen tudok mozogni. Ennyi az én ruhatáram. Biztosíthatlak, hogy nem sűrűn látsz habos-babos szoknyákban meg rózsaszín hányingercuccokban. Nem az én stílusom már ha van vagy ténylegesen kialakult már egyáltalán
Életed fontosabb állomásai

Végül jöjjön az életem. Hmm… Kezdjük nyilván az elején és akkor gyorsan ki is térhetek az említett furcsa jellemvonásra. Londonban születtem, viszont egy csendes és nyugodt erdőszéli kisvárosban nevelkedtem két varázstalan ember gyermekeként ismertebb nevükön Edward és Maria Peterson. A történet elmarathatatlan kelléke, hogy van három testvérem, két bátyám és egy nővérem és vicces módon mindegyikünk között két év van plusz-mínusz pár hónap csak én csúsztam tíz évet. Gondolom már leesett, hogy én vagyok a legkisebb és ennek legnagyobb átka az, hogy felém vannak a legnagyobb elvárások köszönhetően annak, hogy mindegyik szeretett testvérkém elég komoly eredményeket ért el. A nővérem a mágiaügyi minisztérium egy köztiszteletnek örvendő tagja, még a legidősebb bátyám szintén és elhihetitek a maradék se átlagos közemberként él. Ennek okán tőlem is hasonlót várnak és rühellem ezt. Nem akarok olyan lenni mint ők de egyszerűen rám kényszerítik és itt jön képbe a dac ami odáig fajult, hogy már nem csak a szüleim elvárásainak mondok szándékosan ellent de mindenki másnak is. Pedig (egy kis önfényezés) tehetségem nagyon is van méghozzá igen széles körben. Na de haladjunk kérem. A másik vicces dolog a családomban, hogy még a szüleim varázstalanok, sőt a nagyszüleim is addig minden gyermek kivétel nélkül fogékony a mágiára így mind a négyen varázslónak születtünk. Persze nem csak úgy a semmiből ugyanis mint kiderült pár generációval visszább vannak varázsló és boszorkány felmenőink sőt, még a mostaniban is Anyunak valami unokatestvére és annak gyerekei akiknek megjegyzem sokat köszönhetünk hisz a nővérem esetében ők voltak azok akik bevezették őt a „másik világba”. Ennél fogva ugyan nem ismeretlen számomra a varázsvilág azért javarészt mégis csak a muglik… ahogy ők mondják… között szocializálódtam és nevelkedtem így sok dolog van ami ismeretlen, furcsa vagy épp ijesztő a számomra. Ez az egy előnye viszont van annak, hogy én vagyok a legkisebb. Amellett, hogy számtalan csodás és hihetetlen történetet halottam a testvéreimtől sokat segítettek anyuéknak a lappangó különlegességemmel együtt felnevelni, na megy ugye nekik is volt már tapasztalatuk. De éppen ezért az eddigi rövid életem nem túl izgi… jó varázsviszonylatban nem az mert számtalan olyan történetem van ami a kíváncsiságom és nemtörődömségem bizonygatja például, hogyan törtem el a kezem (kétszer is) vagy miként estem három napos kómába… Ja igen el is felejtettem. Ami még nagyon lenyűgöz az a seprűlovaglás. Mindig is repülni akartam és ugye a párnapos eszmélet vesztés is az erre való kísérlet mellékhatása lett. Szóval a lényeg, hogy meglehetősen izgatottan váram az új tanévet, új iskolát és… túlzás nélkül az új életem.  



A hozzászólást Alicia Peterson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-11-24, 09:19-kor.
Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Alicia Peterson   Alicia Peterson Empty2015-11-23, 20:40



Elfogadva!

Olyan fejfájásom van egész nap, hogy ne várj el most tőlem nagy csodát, de itt vagyok, hogy azért elfogadhassalak. Smile A pb-det nagyon szeretem, egyébként is oda vagyok a nem hagyományos európai kinézetért pb-k terén. Smile A karit szépen felépítetted, érthető ha a leányzó ennyire dacos fajta, ha ilyen nagy elvárások vannak előtte a testvérei miatt, de azért el ne fecsérelje a tehetségét csak azért is alapon, mert ha már ilyen nagy tudásúak a tesók, akkor biztosan ő is kiemelkedő valamiben. Smile Szépen kifejtetted a jellemedet, a leányzó összetett és nem egysíkú személyiség és az élettörténete is érdekes annak ellenére, hogy nincsenek benne drámák és elhalálozások dögivel, szóval nem tartalak fel, suhanj tovább foglalózni, aztán vár rád a játéktér!

Ui.: Kis komment. Patrónusod még nem lehet, a profilodba sem írtam be, majd a jövőben, de elsőben még nem tanulnak a diákok patrónus idézést, majd talán 4-5-dikben leghamarabb. Smile
Ui2.: Lehet, hogy az agyfájásom miatt már nem tudok jól számolni, de szerintem az életkorodat egy évvel fiatalabbra kellene írni, mert így most 10 éves a karakter és 11 évesen kezdik meg a Roxfortot. Smile




[You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lothar Peterson
» Clyde Peterson
» Alicia Spinnet
» Alicia & Liana
» Alicia Williams

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: