ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 00:05-kor
Maegan Anaiah Llyvelyn


Tegnap 23:54-kor
Cheon Seung-ah


2024-05-08, 19:41
Adrien Meyers


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


2024-05-06, 12:07
Gemma Carlyle


2024-05-06, 11:09
Abigail Smallwood


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


A hónap posztolói
Vladimir Mantov
Lothar Peterson I_vote_lcapLothar Peterson I_voting_barLothar Peterson I_vote_rcap 
Kalandmester
Lothar Peterson I_vote_lcapLothar Peterson I_voting_barLothar Peterson I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Lothar Peterson I_vote_lcapLothar Peterson I_voting_barLothar Peterson I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Lothar Peterson I_vote_lcapLothar Peterson I_voting_barLothar Peterson I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Lothar Peterson I_vote_lcapLothar Peterson I_voting_barLothar Peterson I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Lothar Peterson I_vote_lcapLothar Peterson I_voting_barLothar Peterson I_vote_rcap 
Gemma Carlyle
Lothar Peterson I_vote_lcapLothar Peterson I_voting_barLothar Peterson I_vote_rcap 
Alison Fawley
Lothar Peterson I_vote_lcapLothar Peterson I_voting_barLothar Peterson I_vote_rcap 
Daphne Jennings
Lothar Peterson I_vote_lcapLothar Peterson I_voting_barLothar Peterson I_vote_rcap 
Adrien Meyers
Lothar Peterson I_vote_lcapLothar Peterson I_voting_barLothar Peterson I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70715 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 40 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 40 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Lothar Peterson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Lothar Peterson   Lothar Peterson Empty2014-09-15, 11:42




Lothar Peterson


[You must be registered and logged in to see this image.]
"Csakúgyegyszerűen zummbele!"

Főkarakter: Főkarakter
Teljes név: Lothar Peterson
Születési hely és dátum: 1998. december 09. – Hyvinkää - Finnország
Csoport: Hollóhát
Patrónus: Wapiti
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: Ötödik

Kiemelkedő tudás:

Párbaj - Kiemelkedő
Sötét Varázslatok Kivédése - Kiemelkedő
Gyógynövénytan - Tehetségtelen (eléggé kiemelkedően)


Jellemed kifejtése

Változó a jellemem, mint a legtöbb kamaszé. Szeretem a nagy igazságokat és egyben nem is érdekelnek. A sport érdekel, a titkok kiszagolása, a felnőttek zrikálása a tisztelet mellett. A tanulás azért nem érdekel, mert nem vagyok egy padban ülő típus. Azt legfeljebb a gép előtt, a tévé előtt és a kanapén vagyok hajlandó megtenni és a kedvenc modellezéseim előtt. A felnőttek világa nem érdekel, ha lehetne egy kívánságom, akkor ebben a korban szeretnék örökre megmaradni.
Amit azonban mindenki észrevesz, az az, hogy szeretek másokkal figyelemmel lenni, odafigyelek arra, mit mond, mi van vele.


Megjelenés

„Pimasz kölök!” Nagyjából és egyben teljesen ez illik a megjelenésemre. Eminens arcom is van, de a szőke haj, kékeszöld szem – ez fokozatosan bebarnul, ahogy fáradok – a csini pofi, a magas testalkat és a hányaveti mozgás már előre jelzi, hogy amilyen vagyok belül, olyan vagyok kívül. Utálom a szakadt ruhákat, az igénytelenség netovábbja. Órákat vagyok képes a tükör előtt pepecselni, hogy a megfelelő frizkó meglegyen.


Életed fontosabb állomásai


-Mikor megyünk haza? – eldobom a könyvet, nagyon unom már a költözéseket. Minden évben új arcok, új helyek és dög unalom. Nincs egy normális barátom sem, akivel kimennénk szánkózni, síelni vagy csak biciklizni. És most már az országból is elmegyünk. Anya szüleihez megyünk, akik Franciaországban élnek. Máris utálom előre. Mert tudom, hogy jövőre már megint költözünk.

****

Megint csomagolok. Ezúttal félig boldogan, félig nem. Lehet, hogy többet nem kell csomagolnom ezek után, költöznöm. Már előre várom, mert végre lehetnek barátaim! És már előre tudom, hogy már hajnalban fenn leszek, nehogy lekéssük az indulást!

****

Nemhiába van gondom a francia nyelvvel, nem is megy annyira a tanulás és folyton kinevetnek. Nincs kedvem bemenni az órákra, egyedül a párbajszakkört szeretem, mert ott nagyon jó vagyok. És van olyan is, amivel az átok varázslatokat vagy miket, szintén nagyon jól ki tudom védeni. Ezeket szeretem.

***

Megint utazok. Anya sokáig lesz távol, és apa Angliába küldött, ahol az ő nagyszülei vannak. Mint egy darab akárminek, úgy érzem magam, ahogy dobálgatnak ide meg oda. Az angol nyelvet pedig kifejezetten utálom. A helyet is. Állandóan esik ott az eső, állítólag. És megint kezdhetem elölről az egész barátkozósdit. Pedig itt egészen jól megszoktam azért.


Vissza az elejére Go down
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Lothar Peterson   Lothar Peterson Empty2014-09-28, 11:27



Elfogadva!

Mondhatnám, hogy lázadó kiskamasz, de nem megy^^ Olyan kis helyes arcú, igényes karit hoztál létre, hogy nem is tudok belekötni, na nem mintha akarnék Razz A PB-d amúgy is nagy kedvencem, ezzel eleve betaláltál, de amiért én különösen hálás vagyok, az a házválasztásod. A sztoriban állandóan a Griff és a Mardi szoktak fókuszban lenni, rettegtem is tőle alaposan, hogy szinte mindenki piros, vagy nagy szájhúzva zöld lesz, de kéket nem is fogok látni. Szóval külön köszönet, és gratu érte! Ami az ET-d illeti, itt már valóban látok lázadásra utaló jeleket, de el tudom képzelni, hogy a kis okosból egy komoly iskolaelső válljon majd egyszercsak. Tudod... miből lesz a cserebogár^^ Avatárfoglalj kérlek, ha még nem tetted meg, aztán mehet a játék^^




***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Lothar Peterson   Lothar Peterson Empty2014-09-28, 20:11


Köszönöm az elfogadást! ^^

A kamaszok már csak ilyenek, főleg, egy szöszi, kék (zöld? barna?) szemű.
Hollóhát(as)ként meg külön buli, sok marhaságot extra komolysággal állítani, mégis előrukkolni az okossággal (amiért talán a tojásdobálást elkerülöm Laughing ), és megmenteni a csapat csini hátsóját ^^
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Lothar Peterson   Lothar Peterson Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Clyde Peterson
» Alicia Peterson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: