ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
2024-03-27, 20:58
Dwight Jennings


2024-03-26, 14:56
Lioneah McCaine


2024-03-25, 22:29
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:49
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:05
Troy Smallwood


2024-03-25, 14:42
Daphne Jennings


2024-03-24, 19:36
Vladimir Mantov


2024-03-23, 11:23
Armand Stansson


2024-03-22, 15:09
Annabelle Mitchell


A hónap posztolói
Kalandmester
Központi tér - Szökőkút I_vote_lcapKözponti tér - Szökőkút I_voting_barKözponti tér - Szökőkút I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Központi tér - Szökőkút I_vote_lcapKözponti tér - Szökőkút I_voting_barKözponti tér - Szökőkút I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Központi tér - Szökőkút I_vote_lcapKözponti tér - Szökőkút I_voting_barKözponti tér - Szökőkút I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Központi tér - Szökőkút I_vote_lcapKözponti tér - Szökőkút I_voting_barKözponti tér - Szökőkút I_vote_rcap 
Alison Fawley
Központi tér - Szökőkút I_vote_lcapKözponti tér - Szökőkút I_voting_barKözponti tér - Szökőkút I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Központi tér - Szökőkút I_vote_lcapKözponti tér - Szökőkút I_voting_barKözponti tér - Szökőkút I_vote_rcap 
Troy Smallwood
Központi tér - Szökőkút I_vote_lcapKözponti tér - Szökőkút I_voting_barKözponti tér - Szökőkút I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Központi tér - Szökőkút I_vote_lcapKözponti tér - Szökőkút I_voting_barKözponti tér - Szökőkút I_vote_rcap 
Grayson Paisley
Központi tér - Szökőkút I_vote_lcapKözponti tér - Szökőkút I_voting_barKözponti tér - Szökőkút I_vote_rcap 
Adrien Meyers
Központi tér - Szökőkút I_vote_lcapKözponti tér - Szökőkút I_voting_barKözponti tér - Szökőkút I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70544 hozzászólás olvasható. in 4401 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Központi tér - Szökőkút

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Kim Sun-hi
Reveal your secrets
Kim Sun-hi
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút Empty2024-03-08, 15:39




Alistair & Sun-hi

[You must be registered and logged in to see this image.]


Haragudni, rá? Hiszen, ha ő nincs, én még mindig egészen más életet élnék. Képes volt kiszakítani a zárkózottságomból és lényegében visszahozott az életbe, hiszen gyakorlatilag nekem kellett meghalnom, eltűnnöm a testvérem helyett, most pedig bármennyire rémség is történt igenis boldog tudok lenni és jól érzem magamat vele. Ez a mai nap talán felemás, hiszen megdöbbentett, amit megtudtam, de attól még cseppet sem bánom, hogy eljöttünk és igenis a csókjaira fogok emlékezni, nem pedig arra, amiket az újdonsült rokon mondott.
- Dehogy toltad el, mindenki más tette, aki miatt ilyesmiken kellett átmenned... átmennünk. Nem szabadna efféléknek történni! - simítok végig az arcán, nem törődve mit sutyorognak körülöttünk. Pedig még egy éve is nagyon is számított, ha valaki furcsán nézett rám, vagy amikor Jenkins és bandája kipécézett, amikor bántottak és nem csak szavakkal. De Ali akkor is ott volt és megvédett, hiába került ezáltal ő is bajba. Hogy elrontotta volna a hangulatot? Mit számít ez? A fő, hogy elmondta és ki tudja, hogy mindez mióta nyomta már a lelkét. A dolgokról beszélni kell, erre ő tanított meg, különben felemésztenek.
- Már azzal segítettél, hogy itt vagy és hallottad. Nagyon nehéz lett volna elmondani. Féltem volna, hogy mit reagálsz. Azért ez elég... fura helyzet. - végtére is sárkány vagyok és a sárkányok nagyok és félelmetesek és belegondolni, hogy úgy tűnik én is valami ilyen lény lennék, csak még nem tudom, hogyan kell olyanná válni... ijesztő. Ha pedig jól sejtem ez nem olyasmi, amire azt mondhatom, hogy nem kérem. Elindulunk hát közben a tűzlépcső felé. Jól jönne egy séta, no meg persze elszakadni a figyelő tekintetek elől, aki még mindig időnként lopva felénk pillantanak, hogy mi bajunk lehet.
- Oh dehogy mindegy! Az érzések bonyolultak, de nem titkolhatunk el mindent, ugye? Én két évig tettem és rettenetes volt folyamatosan hazudni. Egy idő után nehéz tükörbe nézni is. Érthető, amiket érzel. - végtére is nem kellene ilyesminek történnie senkivel sem, mi pedig még fiatalok vagyunk, hogy átéljük a fájdalmat, a veszteséget, a félelmet. Az élet zűrös, de nekünk most olyan élményeket kellene gyűjtenünk, mint ez a mai volt, az elején. Átélni a fiatal kor varázsát, a felfedezés újfajta izgalmát. Helyette viszont újabb és újabb adag félelemet és aggodalmat kapunk, miközben azt sem tudjuk, hogy milyen jövő vár ránk.
- Nem tudom. Lehet, hogy ilyen sok idő után már nem lehet kideríteni mi történt apával és talán nem is fontos. Előre kell tekinteni nem? Én legalábbis előre szeretnék... veled. - pirulok el kicsit, hiszen még mindig csak ismerkedünk és a mai nap is sok újdonságot hozott, de én most elsősorban erre szeretnék koncentrálni és nem csak arra, hogy mennyi zűr van körülöttünk.

♫ The truth ♫ ₪ [You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Alistair Wilson
Reveal your secrets
Alistair Wilson
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút Empty2024-03-01, 22:13




Sun-hi, Mozi, és mi-egy más


[You must be registered and logged in to see this image.]
Eszméletlen teher, amikor a szülők, vagy akár csak egy közülük ráteszi a gyereke vállára annak a felelősségét, hogy innentől őrajta múlik a boldogsága, lelki békéje, sikerélménye. Az agyunk pedig egy csodálatos képződmény, időnként pedig épp ilyen átok is. Csodálatos, mert elég háttér ismerettel, képesek lehetünk apránként meghackelni és rábírni lényegében bármire amit célul tűztünk ki magunknak, persze ez nem jelenti, hogy egyszerű vagy egyszerűbb lenne, csak jobban a fókuszon tudjuk tartani a tudatunkat. Az átok része akkor következik be, amikor mások bele szólnak a már jól működő vagy éppen alakultó rendszereinkbe, vagy felülírják azokat a saját igényeikhez igazítva. Egy szülőnek ilyesmit tennie pedig különösképpen kegyetlenség. Akkor is ha nem szándékosan teszi meg... Ilyesminek egyszerűen nem szabadna megtörténnie! És ami talán még ennél is borzasztóbb tud lenni.  majdnem minden esetben sajnos helyrehozhatatlanok a károk amik akkor következnek be, amikor ez a gyerek rájön, hogy amit elvártak tőle, az több mint nem fair és egyszerűen felszólal önmagáért...
Annyira fiatalok vagyunk és annyi áll még előttünk! Annyi jó dolog történhet még velünk! És annyira bizonytalannak tűnik mindez mellé a jövőnk, ha eszembe jut, hogy a kastélyon túl ott a Testvériség és.. és az amik történtek velünk.. Amiket megtettünk. Pedig csak kölykök vagyunk Merlinre!
Csak szipogok és kapaszkodok belé, főleg amikor vissza ölel és megtart. Még kiszakad belőlem egy pár zilált lélegzetvétel és valóban kitartom még egy kis ideig az ölelésünket, nem nagyon érdekel épp, hogy a filmről jönnek ki az emberek. Bár nem kérdés, hogy furán nézhetnek ránk, hiszen a film alatt épp elég jó hangulatunk volt, ez pedig most minden bizonnyal elég éles váltás lehet.. Végülis össze szedem magamat, megtörlöm az arcomat - Ne haragudj, hogy így eltoltam a hangulatot. - ingatom meg a fejemet. - A séta egyébként jó ötlet. - utalok vissza még a korábbi felvetésére és a torkomat is megköszörülöm, megtartom a kezét a kezemben. - Köszönöm.. Remélem én is fogok tudni segíteni neked a.. ezzel az egész új helyzettel. - megsimítom az arcát a szabad kezemmel és bár a hófehér bőrömön, meg a világos szemeimen nagyon kiütközik, hogy épp most bőgtem szét magamat, azért megpróbálok vissza rázódni. Általában a nem jó dolgokat megtartom magamnak, magamban inkább, de végső soron Sun-hinek szintén igaza van abban, hogy ezeket nem tarthatom bent.. Csúnya dolog de Jade jut eszembe és az ahogyan ignorál minden tragédiát az életében, mint elrettentő példa.. Felállok végül és kézen fogva Sun-hi-vel megindulok a mozi tűzlépcsőjén - Mostanában.. sokszor érzem nagyon szomorúnak magamat.. és ijesztően döhösnek. De általában csak félre söpröm. Tartok tőle, hogy ha teret engedek neki, az olyan mintha víz alá kerülnék és.. - végül csak megcsóválom a fejemet és közelebb húzódom Sun-hi-hez. - Na mindegy... Vissza térve, hogy érzel a nagynénéddel kapcsolatban? Mit godnolsz tényleg fog tudni segíteni kideríteni mi történt?






[You must be registered and logged in to see this image.]
Úgy érzem, a szerelem felelős
az alternatív világokért…
Mert ennyi energia
nem fér el egyetlen valóságban!

Vissza az elejére Go down
Kim Sun-hi
Reveal your secrets
Kim Sun-hi
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút Empty2024-01-09, 14:02




Alistair & Sun-hi

[You must be registered and logged in to see this image.]


Nehéz ezt levetkőzni, hiszen az életem jó része arról szólt, hogyan mentegettem másokat. Mentegettem apát, amikor sokat kellett utaznia, hogy bár nekünk rossz ez és hiányzik, de értünk teszi és ezért fontos és neki is rossz, hogy nem lehet velünk. Mentegettem anyát, amikor képtelen volt elviselni Sung-yeun halálát és ezt rám nem a legjobb módon vetítette ki. De azt hiszem Alinak igaza van, nem lehetem folyton, hogy a saját rossz érzéseimet háttérbe szorítom, mert másnak több van, vagy több lehet, vagy rosszabb az élete. Halványan elmosolyodom, amikor megszorítja a kezemet, mert tudom, hogy mi miatt aggódik. Olyan sokáig zárkóztam be. Sose voltam annyira nyitott és bátor, mint a bátyám, de a fene nagy titokkal a vállamon mást nem is tehettem, mint hogy még jobban bezárkóztam. Brutális felszabadulás volt, még ha rettegéssel is teli, amikor Alinak elmondtam az egészet. Most pedig pont ezért örülök neki, hogy itt van és hogy nem kell egy újabb titkot elmondanom neki, hiszen már eleve tud róla ő is.
- Ígérem nem húzódom vissza újra, ne aggódj. - és igen képes vagyok azt a most még halvány mosolyt ott tartani az arcmon, akkor is, amikor látom, hogy mintha kissé a gondolatai elkalandoznának, hiszen lassan jön a válasz, nagyon lassan, de ez a mai nap azt hiszem sok szempontból a nagy dolgok napja. Neki is meg kell tanulnia beszélni a rossz dolgokról, elfogadni őket és nem elodázni, ahogyan nekem is bátrabbnak lenni. Majdnem felállok tehát, hogy induljunk, de nem engedi és látom a tekintetében egy pillanatra, hogy valami nagyon fontos játszódik most le benne. Hagyom, hogy erőt merítsen belőlem, bármennyire abszurdnak tűnt ez még egy éve is akár, hogy pont belőlem merítsen bárki bármit. Most viszont csendben és türelmesen várok, sőt az első meglepettség után, ahogyan hallgatja a közelsége miatti azért jócskán felgyorsult szívverésemet, finoman simogatni kezdem a fejét. Furcsa dolog ez, mert ahogyan telnek a másodpercek a szívverésem üteme is enyhül és lenyugszik, ami talán rá is jó hatással van.
Csendben hallgatom, ahogyan beszéllni kezd és bármennyire is nem akarom, hogy e miatt rosszabbul érezze magát könnyel telik meg a szemem. Nem a miatt, amit tett, mert elítélném, dehogy is! Ez egy brutális teher lehet rajta, hiszen mégis csak ha nem is szándékosan, ha védekezésből is, de megölt valakit, amiről eddig azt hitte... valami volt.
- Semmi baj... - csitítom, nem törődve a ténnyel, hogy valószínűleg mostanság érhet véget a film, amit részben megnéztünk, mert néhányen kezdenek kiszállingózni ide a teraszra és jó eséllyel nem értik, hogy mégis mi a bajunk. - Én nem ismertem őt, ez olyan, mintha... egy vadidegen ember lenne. De neked... el sem tudom képezelni, hogy milyen érzés lehet. Nem szabadott volna ilyesmit átélned. - most én húzom oda magamhoz, hogy megöleljem. Dehogy haragszom rá! Egy pillanatra sem. Nem érdekel, hogy az a valaki sárkány volt, hiszen még nagyon új nekem az egész. Ha egy másik ember lett volna, hát azzal is mit lehet kezdeni? Persze rossz dolog, ha valaki meghal, de ha rossz oldalon volt, no meg őket akarta bántani, akkor nem volt más választásuk. Ettől még persze nem jobb neki. Brutális trauma az is, ha valaki véletlenül veszi el valaki életét, és hát esetükben is baleset volt, ami abból adódott, hogy életben akartak maradni. - Ha azt nézem, hogy ő vagy te... hogy bárki, vagy te... nem is kérdés. - teszem még hozzá óvatosan, de nem engedem el, ha úgy érzem, hogy segít az ölelés, hogy legalább egy kicsit jobban érezze magát, még ha az, hogy teljesen fel is dolgozza azokat, amik történtek vele sokáig fog tartani, sőt talán soha sem lehetséges teljesen.

♫ The truth ♫ ₪ [You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Alistair Wilson
Reveal your secrets
Alistair Wilson
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút Empty2023-12-08, 02:29




Sun-hi, Mozi, és mi-egy más


[You must be registered and logged in to see this image.]Megvárja Sun-hit ameddig önként lép felé és nem is tartja magához láncolva, amikor érzi, hogy menne. - Találunk időt, hogy feltehesd őket. - az ígéret szép szó, remélhetőleg nem jön semmi közbe és tényleg be tudja tartani. Vissza tud térni, tud segíteni Sun-hinak és… Valami meg tud indulni! Arra, hogy vigyázzon magára még vissza fordul és egy mosollyal tényleg elköszön. - Viszlát legközelebb! - nézek utána egy darabig, ameddig meg nem hallom Sun-hi szusszantását. Megsimítom a lapockáját amikor érzékelem mennyi minden is szorult belé. Hallgatom ahogy bele kezd és kissé megüli a szívemet amikor hirtelen el is vágja, hogy “nekem többminden jutott”. - Ne legyél igazságtalan magaddal! Ez nem verseny. - csóválom meg a fejemet ugyanakkor van benne valamiféle kérlelés is - És főleg ne érezd emiatt úgy, hogy nincs jogod beszélni arról, ami benned van! - a keze után nyúlok és komolyan keresem a tekintetét. Talán kissé hirtelen felindulással bukik ki belőlem. Némi kétségbeeséssel, mert nem akarom hogy vissza vonuljon a csigaházba! Nem akarom, hogy ez szakadék legyen közöttünk! Viszont amikor azt hozza fel, hogy mennyire nem fair, hogy ennyi idősen ennyi mindenen kellett már túllennünk kicsit beáll az, ami anyánál szokott. Hogy kizónázik és az elméje egyszerűen megtagadja a témát. Mintha a világban nem létezhetne semmi borzalmas, semmi szomorúság, semmi veszteség, semmi bűntudat.. És egy pillanatra az arcomon is látszik, hogy majdnem dimenziót váltottam és ahogy szóra nyitnám a számat várható lenne, hogy teljesen más témáról kezdek beszélni.. Mégis belém szorul a szó. Egészen addig, ameddig újra nem vagyok képes a jelenre figyelni. - De. - Sun-hinek igaza van. Olyan nagyon, hogy azt hittem képtelen leszek kinyögni a választ. Miért ennyire nehéz ezt elismerni..? Miért szorítja el a torkomat és ítél némaságra az egész? Ha Sun-hi esetleg megindulna én még mindig csak ülök és a kezét tartom. Nem tudom miért zaklatott fel hirtelen ezzel a pár mondattal ennyire, de úgy érzem egy világ áll a feje tetejére a lelkem mélyén.. Vagy épp az összes. Vissza húzom magamhoz és szorosan átölelve egyszerűen a mellkasába temetem az arcomat. Nincs benne semmi izgatott, vagy olyasmi felhang, mint amikor a mozi terem sötétjében bukott ki belőlem a kísérletező vágy és a játékos szemtelenség. Elfordítom az arcomat pár elszenvedett lélegzet után. Hallgatom Sun-hi szívverését. Nagyjából úgy, mintha soha többé nem lenne rá alkalmam.. Mintha attól tartanék, hogy el fogunk hidegülni amint színt vallok neki.

Az idő most megáll számomra.

Valószínűleg hosszú percek telnek el mire újra megmoccanok és felnézek rá, lazítok az ölelésen és egy kicsit el is távolodom - Találkoztam olyannal mint te.. Azt hiszem legalábbis, hogy ő is olyan volt.. - kezdek bele, de a tekintetem zavarttá válik és nagyon kell koncentrálnom, hogy ne zónázzak ki. - Vanessa.. A sárkány Nurmengrádnál.. - a számra harapok belül de ha most nem mondom ki akkor soha. - A lovasa volt a cél.. - megcsóválom a fejemet - Baleset volt.. - nyögöm ki, bár nem mintha menteni akarnám magamat, de közben mégis! - Meg tudsz bocsátani..? - tudom, tudom, hogy nem is ismerte. Hogy még csak nem is tudta önmagáról sem, hogy ő is sárkány. Én sem tudtam! De egyszerűen brutális teherként zuhant most rám a tudat, hogy nem hogy egy feltehetőleg ősi lény életét vettük ott el, hanem egy olyan élőlényét, aki.. akik ezek szerint köztünk járnak! És bármelyikünk szerette lehetett volna! Eddig sem volt egyszerű, eddig is kísértett az egész.. De most hogy az igazságból még valami megmutatkozott, csak még rosszabb!





[You must be registered and logged in to see this image.]
Úgy érzem, a szerelem felelős
az alternatív világokért…
Mert ennyi energia
nem fér el egyetlen valóságban!

Vissza az elejére Go down
Kim Sun-hi
Reveal your secrets
Kim Sun-hi
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút Empty2023-11-29, 15:46




Alistair & Sun-hi

[You must be registered and logged in to see this image.]


Mosolyogva szorítom meg Ali kezét. Hát igen tudom, hogy különleges adottságai vannak és nem is csak az apjától örökölt dolgokról van itt szó. Fura dolog ez, hogy ennyire sokkolt, hogy sárkány vagyok, miközben neki éppúgy akadnak "furcsaságai", amiket meg kellett szoknia és amikkel meg kellett barátkoznia. De azért belegondolni abba, hogy a testem képes olyan mágikus átváltozáson keresztülmenni, hogy aztán sárkányként jelenjek meg... azért ez ijesztő gondolat. Ahogyan pedig belegondolok, bizony millió kérdésem lenne, de most nincs idő feltenni őket, főleg, hogy talán az apám sem baleset áldozata lett, ahogyan azt ez a nő, a rokonom is elmondja. Idegen, attól hogy a vér valamelyest összeköt minket, mégis csak idegen.
- Olyan sok kérdésem lenne még. - bököm ki aztán hirtelen, amikor távozásra készül, bár amikor feláll és ölelésre tárja a karjait azért bizonytalanul várok néhány pillanatot. Nem tudom, hogy mi a jó lépés. Azt hiszem jó lenne odamenni, de közben pedig sokáig egyedül voltam, tényleg... nagyon egyedül! Most pedig furcsa belegondolni, hogy van egy rokonom, hogy az apám sárkány volt, de az anyám nem is az, akit annak hittem és már meghalt... Végül aztán felállok és átölelem a derkát, odabújok kicsit ,de épp csak néhány másodpercre, aztán vissza is lépek és leülök Ali mellé.
- Azért vigyázz magadra! - teszem még hozzá gyorsan mielőtt végképp eltűnne a szemünk elől. Nem lenne kellemes, ha a kutatás, nyomozás során aztán mégis csak valami baja esne és a hirtelen jött új családi vonal ezzel a mozdulattal meg is szűnne létezni. Amikor végül elmegy kell néhány szusszanás, amíg Alira nézek újra, hogy elmerengjek a kérdésén.
- Nem tudom. - felelem és nagyot sóhajtok, bár olyan ez inkább, mintha csak kifújnék hirtelen egy csomó levegőt, amit eddig bent tartottam, mintha csak ezzel a feszültséget akarnám kiengedni. Elmerengek pár pillanatig. - Túl soknak tűnik ez így egyszerre, főleg minden után, ami történt már. - folytatom tovább, hogy aztán észbe kapva zavartan mosolyodjam el. - Butaság, neked sokkal több bonyodalom volt már az életedben. Csak... ez nem fair, túl fiatalok vagyunk ennyi mindenhez, nem? - talán e miatt kicsit koravének is? Bár Ali a maga módján igen szétszórt is tud lenni, de attól még nagyon sokmindent látott és tapasztalt, amit nem kellett volna onnantól kezdve, hogy évekig nem látta az édesanyját, most pedig nehéz úgy néznie rá, mint egy anyára, hiszen túl kicsit köztük a korkülönbség.
- Azt hiszem már nem érdemes visszamennünk, inkább sétáljunk egyet. - pillantok ki a teraszról, mert láthatóan már nem esik az eső. A film nagyrésze már amúgy is lement, ha nem már eleve vége is van. Tényleg értelmetlen lenne visszemenni a terembe. Úgy sejtem, hogy a körülöttünk ülők amúgy se különösebben hiányoltak minket.

♫ The truth ♫ ₪ [You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Alistair Wilson
Reveal your secrets
Alistair Wilson
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút Empty2023-11-23, 23:57




Sun-hi, Mozi, és mi-egy más


[You must be registered and logged in to see this image.]Azért a Szellemszállás felemlegetésére ha akarom ha nem felcsillannak a szemeim és egy kicsit vissza tér belém az élet.. Mármint ami a felfedező oldalamat illeti. A Titkos járatról is csak hallottam a Szellemszállás kapcsán de - Igazából oda tudom magunkat juttatni a Szellemszállásra meg vissza is.. Anélkül hogy bárkinek szemet szúrnánk és nem kell kivárni a Roxmortsi látogatós napot sem.. - tűnődöm el egy kissé félszegen. Neem nem szokásom kijárni a faluba teljesen tilosban járva nöeem.. Mondjuk tény, hogy a Szellemszálláson még nem jártam, csak kívülről láttam én is. - Csak.. előtte lehet ugranék egy tesztkört. - motyogom hiszen nem árt tudnom, hova is érkeztetem magunkat. - Egyedül pofára esni, vagy telibe fejelni valamit, kevésbé kellemetlen mintha kettőnket zúzom le. - ismerem el Sun-hira pillantva, mintegy magyarázatképpen, hogy miért akarnék előre menni. Ha-Joon biccent egyet mintegy beleegyezéseképpen.  - Üzenek, hogy mikor gyertek majd. Lehet addig én is felmérem azt a Szellem szállást. - azért kihallani, hogy nagyon lágyan beszéli az angolt és vannak szavak amik még neki is furcsák, de azért itt van és szerencsére szót is értünk vele. Sun-hi kérdésre furcsán ingatja meg a fejét  - Szomorúbb lennék, ha beigazolódna valami ilyesmi. De az igazság fontos és jobb, ha tisztán megmutatkozik. - egyértelműen nem tudja a választ, de akkor is valamit sejt.   - Apátok nem éppen olyan alkat volt, akit csak úgy baleset érhetne.. - mondja ki végül, hogy mire alapozza a szavait és az egész gondolatmenetét. Ez után viszont tényleg már csak mélyet bólint.  - Pontosan. Ezt a titkot mindig nagyon őrizzétek. Életek múlhatnak rajta! - mindkettőnkön oda vissza járatja az átható tekintetét viszont fel is áll.  - Ideje mennem. - mond még ennyit és oda lép Sun-hihez kérés nélül, ölelésre tárva a karjait. Ha Sun-hi fogadja, szorosan megöleli. Őszinte és szeretettel teli a gesztusa, viszont már nem mond semmit és miután eleresztette a lányt valóban a tető felé távozik.
Mi pedig.. Ott maradunk a teraszon. Minden gondolatunkkal és úgy mindennel. Sun-hire pillantok. - Hát.. érdekes fordulatai vannak ennek a randinak.. - bár inkább szórakozott, üdvözlő a hangvételem, semmint szkeptikus vagy csalódott. Az egy dolog, hogy nem láttam vagy érzékeltem milyen időnk lesz, de hogy erről álmodni nem álmodtam az is tuti!- Jól vagy? - teszem fel a kérdést, az ujjaimmal az ő ujjait keresve és komolyan fürkészve és az arcát.




[You must be registered and logged in to see this image.]
Úgy érzem, a szerelem felelős
az alternatív világokért…
Mert ennyi energia
nem fér el egyetlen valóságban!

Vissza az elejére Go down
Kim Sun-hi
Reveal your secrets
Kim Sun-hi
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút Empty2023-11-14, 15:04




Alistair & Sun-hi

[You must be registered and logged in to see this image.]


Bólintok. Van abban ráció, amit mond, hogy apám azért jött el, mert nem akarta, hogy minden anyára emlékeztesse. Valahogy akaratlanul is hinni akarok ennek a nőnek, hiszen nem rég veszítettem el a maradék részét is a családomnak, még ha az a maradék nem is volt igazán rendben már és mint kiderült nem is az igazi anyám emlékeit törölték. Ezt még mindig nehéz kicsit felfogni, de itt előttem most olyasvalaki ül, aki tényleg a rokonom és egy kicsit igenis egy részem akarja, hogy igazat mondjon. Az persze ijesztő, hogy sárkány vagyok, valahogy ezt a részt felfognom is nehéz, sokkal könnyebb arra gondolni, hogy nem vagyok egyedül. Persze itt van Ali, de az embernek mégis csak kell család, igazi, akik vér a véréből.
Akaratlanul is elmosolyodom, amikor Ali is aggódva kérdezi, hogy nem kell-e elmennem. Valahogy most fel sem fogom, hogy ő valami más miatt is ideges, valami bizony motoszkál benne, de most képtelen vagyok látni ezt, talán kissé önző módon a saját zavaros helyzetemre koncentrálok elsősorban.
- Védett helyet? Nem is tudom, én most egy árvaházban lakom, de majd... majd gondolkodom. Esetleg a Szellemszállás? - vetem fel, bár őszintén szólva még arról is többször hallottam, mint hogy közelről láttam volna, hiszen Ali tudja jól, hogy elég sokáig a faluba se mentem le soha, nem hogy bármit megnézzek belőle és hát az egyik ott tartózkodásom se telt a legjobban, amikor Jenkinsék... Ez nem épp a legkellemesebb emlék, amit szívesen idéz fel az ember. Azért Alira pillantok van-e ötlete, de nem hiszem, hogy náluk lenne hely, bár a Szivárványház nem kicsi, de kétlem, hogy ilyen sárkányos edzésekre alkalmas lenne. A végén még véletlenül felgyújtanék valamit, vagy nem is tudom.
- Úgy gondolod nem baleset történt velük? - kérdezem óvatosan. Rémes emlék, amikor apa nem jött haza többé, de már régen voltam és igazából már nem fáj annyira, a testvérem halálát pedig az azután történtek homályosították el. Nem volt időm szomorkodni, miután az anyám... a mostohaanyám összeomlott. - Jól van, nem is tudom kinek mondhatnám el és gondolom ez az egész sárkány dolog sem nyílt dolog. - mondom még, hiszen igazából sosem hallottam olyasmiről, hogy valaki sárkány és emberré tud változni, fordítva meg ha jól tudom eleve nem lehetséges, mert animágusok nem lehetnek mágikus lények. A nő bólint, és lassan úgy tűnik, hogy távozni készül. Még mindig fura belegondolni, hogy a tető és nem a lépcsők irányába fog jó eséllyel elmenni és a levegőben indul majd útnak. Nem is tudom, hogy mit mondhatnék még. A rokonom, de mégis fura ötletnek tűnik például egy ölelés, vagy hasonló hiszen mégis csak igazából egy ismeretlen nő csupán, aki egy még nagyon emésztésre szoruló hírt hozott.

♫ The truth ♫ ₪ [You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Alistair Wilson
Reveal your secrets
Alistair Wilson
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút Empty2023-10-22, 19:31




Sun-hi, Mozi, és mi-egy más


[You must be registered and logged in to see this image.]Nem gondolom, hogy ebben a helyzetben Sun-hinek velem vagy az én veszteségeimmel kellene foglalkoznia. Egyszerűen csak a saját helyzetem miatt van némi fogalmam arról, hogy mit érezhet az ilyen össze vissza rángatással járó helyzetek és érzelmi hullámvasutak között. Ha-Joon türelemmel válaszol arra amire tud - Odahaza minden édesanyátokra emlékeztette. Szerette volna ha a gyásza nem árnyékolja be az életeteket. Így úgy döntött veletek újra kezdi. - nem feltétlenül van egyértelműen sötétség minden szomorú vagy nagy döntés mögött, de tény, hogy a nő idegen és fogalmunk sincs arról, hogy tényleg jó szándékkal kereste Sun-hiékat.. Vagy valvami más miatt. Noha eddig nem tűnik rosszindulatúnak és nekem sincs bevillanásom vagy rossz érzésem vele kapcsolatban. Azzal annál inkább megül valami emészthetetlennek tűnő sötét felleg, hogy ezek szerint az a sárkány akivel csatáztunk.. Akit megöltünk.. Az tényleg… Részese voltam egy Sun-hihoz hasonló élőlény halálának..
Persze próbálok inkább itt lenni neki. Akármilyen gondolatok is csigáztak végig a gerincemen és próbálom őt megnyugtatni. Megszorítom kicsit ahogy a kezünk újra egymásra talál és a tekintetét keresve megsimítom az arcát, törődően a füle mögé tűrve néhány tincsét. - Bármikor. - próbálok rámosolyogni de valahogy van némi bűntudat az arcomon. Olyasmivel kapcsolatban amit nem is vele szemben követtem el.
Amint kimondja a különös nő az utolsókat ugyanaz fogalmazódik meg bennem mint Sun-hiben és vele egyszerre mondom ki - De ehhez nem kell elmennie ugye? - és bár lehet hogy Sun-hi épp lehiggadt én bennem most kezd feléledni valami zaklatottságszerűség. A nőt egy pillanatra meglepi az egyszerre reagálásunk de elnézően mosolyodik el, de aztán úgy tűnik mintha beadná a derekát egy ki nem mondott dolog kapcsán. - Ha tudtok védett helyet, amit segíthetek kibővíteni a gyakorláshoz, akkor nem kell velem jönnöd. Jobb is, ha először kicsiben kezdjük… - morfondírozik - Utána akarok nézni annak ami édesapáddal és a testvéreddel történt - mondja ki szomorú komolysággal - A következő találkozásunkkor, talán még te is.. Ti is segíthettek benne. És talán jobb hogy ha egyenlőre titokban marad, hogy megtaláltalak. - látszik rajta, hogy van valamiféle megérzése és talán emiatt ment bele, hogy ne akarja a rendbe azonnal vissza vinni Sun-hit.




[You must be registered and logged in to see this image.]
Úgy érzem, a szerelem felelős
az alternatív világokért…
Mert ennyi energia
nem fér el egyetlen valóságban!

Vissza az elejére Go down
Kim Sun-hi
Reveal your secrets
Kim Sun-hi
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút Empty2023-09-29, 12:01




Alistair & Sun-hi

[You must be registered and logged in to see this image.]


Biztos vagyok benne, hogy Alinak is rém ijesztő lehetett elveszíteni a gyerekkora jó részére az édesanyját, aztán egyszer csak visszakerülni megint ebbe a világba, de most nehéz arra gondolom, hogy nem csak nekem rossz, hiszen most olyan zavaros minden, pedig eddig se volt éppenséggel nyugodt sétagalopp az életem. Hálás is vagyok Alinak, hogy próbál megnyutatni, hogy anya ügyében válaszol helyettem, pedig ő valójában nem is az igazi anyám, de hát nincs emlékem arról, amikor még nem ő volt velünk és lássuk be anyai módon nem tudta kezelni a testvérem halálát.
- De miért? Apa miért akart elmenni? - kérdezem egyből, mert valami fura érzésem támad. Miért ne maradt volna apa azokkal, akik között biztonságban van, ha így volt? Miért gondolta jobb megoldásnak, hogy blokkolja a képességeinket és elrejtsen minket? Hiszen bizonyára okkal nem beszélt erről soha, vagy megismerte anyát... az újat és azért titkolózott inkább? Könnyebb volt, mint beavatni egy ilyen nagy titokba? És vajon, ha apa a halála előtt elmondja ezeket, ha a bátyám nincs blokkolva akkor túlélhette volna és nem fullad vízbe? Túl sok kérdés, amiket nem zúdíthatok egyből egy idegenre, főleg hogy talán ő sem tudja a válaszokat csak apa, aki viszont már nincs közöttünk, hogy csak úgy kifaggassam az indokairól.
- Bocsánat! - húzom vissza a kezemet automatikusan, amikor Ali felszisszen. Ez már eljut a tudatomig, ahogyan az is, hogy csendesen dúdolni kezd. Oldalt fordulok hát és megpróbálom most kicsit ezt a nőt kizárni a gondolataim közül csak Alira figyelek és a hangjára. Bármennyire is abszurd lehet most ez a helyzet, legalábbis lenne, ha bárki látna minket. Szerencse, hogy az emberek az előadáson vannak. Ali hangjára koncentrálva végül lassul a légzésem, újra megfogom a kezét, most már nem olyan erősen természetesen. - Köszönöm! - súgom oda neki. Az idegen nő... hiába a rokonom, kénytelen türelmesen várni, amíg megnyugszom. Kell rá vagy egy perc mire végül visszafordulok hozzá. Sok mindent viseltem már el, két évig éltem egy igen nagy titokkal, hát ezt is kibírom.
- Mit vár most tőlem? Vagy mit jelent ez pontosan rám nézve? - váltok kicsit talán tárgyilagossá, de azt hiszem ez most kell, hogy higgadtabban tudjam kezelni a kialakult helyzetet. Nem akarok most azon agyalni, hogy mi miért történt. Lépjünk tovább és arról legyen szó, hogy ez mit is jelent rám nézve. Azt már sejtem, hogy ahogyan néha Alin is kitűnnek a különleges jegyei, bizony esetemben igen komoly látvánnyal járna, ha nem tudnám uralni azt, ami lettem... ami vagyok. Ez tehát azt jelenti, hogy többet kell tudnom róla és nem utolsó sorban meg kell tanulnom ezt irányítani.
- Segítenék neked, ha engeded. Megtudhatsz mindent, amit szeretnél, ami segít, hogy könnyebben feldolgozd és megtanuld ki is vagy igazából. - feleli végül a nő, én pedig lassan bólintok. Ezt kell tennem ugye? Hiszen nem lehet, hogy csak úgy megváltozzon a szemem, vagy mi több akár teljesen átalakuljak. Ehhez pedig meg kell tudnom mindent erről az egész sárkány dologról. Azért mégis csak ott motoszkál még mindig bennem, hogy az apám vajon miért akart elmenni. Ez a nő hiába a rokonom, akkor is idegen és bár szeretnék, de még sem tudok csak úgy megbízni benne.
- De ehhez nem kell elmennem ugye? - kérdezem meg végül, ha nem is ömlesztek rá minden kérdést, de ezt azért nagyon is fontos tudnom. Az életem most egészen egyenesbe jött. Bár árvaházban élek és vérszerint bizony már egyértelmű, hogy teljesen árva lettem szülők nélkül, de vannak új rokonaim, viszont azt, ami már kialakult nem akarom itt hagyni, ebben biztos vagyok.

♫ The truth ♫ ₪ [You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Alistair Wilson
Reveal your secrets
Alistair Wilson
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút Empty2023-09-19, 23:23




Sun-hi, Mozi, és mi-egy más


[You must be registered and logged in to see this image.]Biccentek ahogy vissza kérdez megerősítésképp, akár ösztönös volt csak a vissza kérdezése akár nem. Ahogy Sun-hi felemlíti az anyját megszorítom a kezét és közelebb is húzódom hozzá. Aztán hozzá toldok a nőnek némi magyarázatot - Elutazott, de Madame Pomfrey szerint jól van… - átkarolom a vállait és megsimítom a lapockáját bíztatóan. Rossz ilyen elveszetten látni és szeretném biztosítani róla, hogy itt vagyok és még ha kissé sután is, de szeretném ha ezt ő is érezné. Közben csendben figyelem a jelenetet.
A nőn látszik, hogy mély együttérzéssel viseltet Sun-hi reakciójára, a kérdésre, hogy kiket lát a képen és hogy az ott Sun-hi apja bólint egyet tisztelettel. - Az igazi édesanyátok nagyon beteg volt. Nem tudtunk rajta segíteni. Az édesapátok pedig úgy döntött a rendtől távol él veletek tovább. Segítettünk neki tovább állni. Úgy volt, hogy kapcsolatban maradunk.. De az első pár levél után megszakadt minden. Azóta pedig nem tudtam, hogy mi történt veletek. - csóválja meg a fejét őszinte szomorúsággal. Látszik, hogy rengeteg kérdése lenne neki is. Tehát nem tudja ő sem a teljes történetet. Amikor viszont Sun-hi kimondja a nevét és azt, hogy mi lett a testvérével és az apjával a különös nő arcára kiül, hogy erről bizony nagyon nem tudott és most őt is megrázza a hír és egy pillanatra magába néz. - Ő is sárkány volt igen. - mondja ki Sun-hi helyett a végét, de ahogy elkezdi magát felzaklatni, Ha-Joon félre teszi a hírtelen hír okozta sokkját és a lányra figyel.
Igaza van, nem lenne jó, ha Sun-hi egyszer csak átváltozna.. itt a mozi teraszán.. Bár teljesen meg is érteném a helyzetét. Hiszen én még most sem tudom az apai jegyeimet kordában tartani.. Érzem ahogy a kezemet szorítja egyre nagyobb erővel. Olyan erővel amilyenre azért már felszisszenek, de próbálom én is inkább megnyugtatni. - Sun-hi, itt vagyok… Próbálj a légzésedre figyelni… - aztán eszembe jut még valami. Amit anya dúdolt nekünk, ha el voltunk kenődve az utóbbi időben, vagy kerülgetett minket -legalábbis engem- a kétségbeesés. Így én is dúdolni kezdek, hogy erőt adhassak Sun-hinek. Hogy meg tudjon nyugodni. A hangomba lágyan de bele ivódik a hangmágiám, de épp csak annyira, ami halványan segíthessen. Valódi, szó szerinti befolyással senkire sincs mint mikor rá akarok venni valakit valamire..




[You must be registered and logged in to see this image.]
Úgy érzem, a szerelem felelős
az alternatív világokért…
Mert ennyi energia
nem fér el egyetlen valóságban!

Vissza az elejére Go down
Kim Sun-hi
Reveal your secrets
Kim Sun-hi
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút Empty2023-08-01, 15:46




Alistair & Sun-hi

[You must be registered and logged in to see this image.]


Meglepetten nézek Alira, amikor megszólal. Furán néz, mintha ez a nő minimum valahogy ráijesztett volna, de nem szóban, hanem csak a nézésével... vagy valami mással, ami nem látható.
- Hüllőszerűvé? - ismétlem meg a szavait, aminek persze semmi értelme, pusztán ösztönös reakció, hiszen nem változnak meg attól, hogy rákérdezek. Maximum Ali bólint, vagy megerősíti, hogy bizony igen azt látta, na de miért? Lehetséges lenne, hogy tényleg közöm van ehhez a nőhöz és... Nem is tudom, ezt valahogy még kimondani is furcsa és nehéz, még gondolatban se megy, hát akkor hogyan menne hangosan? Azt könnyen elfogadtam, hogy Ali nem átlagos, sőt még azt is, hogy a familiárisa sem éppen, de azt, hogy én se lennék az, még nehezebb. Visszapillantok hát a nőre és hallgatom, ahogyan tovább beszél, de még mindig azt érzem, hogy egyre jobban kezd zúgni a fejem, főleg ahogyan átveszem és olvasni kezdem a levelet. Újra felpillantok az ismerős-idegen nőre, de hosszú pillanatokba telik mire képes vagyok magamból szavakat kipréselni.
- Az anyám emlékeit törölték... ő most... most... - kezdek bele és már-már kétségbeesetten nézek Alira, mintha azt várnám, hogy ő mondja ki, ez az egész totálisan képtelenség. Aztán jobban megnézem magamnak a képet is. Az emlékeim már nagyon halványak az apámról, hiszen kiskoromban meghalt, de mégis ismerős a képeről integető alak. Valahonnan az emlékeim mélyéről tolakszik el a gondolat, hogy bizony ő tényleg az apám lehet, a nőre viszont egyáltalán nem emlékszem.
- Miféle tragédiáról beszélsz? Ő az apám...? - mutatok a képről integető férfire, bár a végén mégis felviszem a hangsúlyt, így a kérdésem valahol a kijelentés és a kérdés között félúton akad meg. Talán az a rend még se volt annyira rendes velünk, vagy valami miatt az apám elhozott minket, miután az anyám... az igazi anyám meghalt? A levélből úgy fest, hogy már akkor tudta, hogy így lesz, biztosan beteg volt. Apám pedig elrejtett minket és azt is, hogy mik vagyunk? - A nevem Sun-hi és a testvérem... már nem él, ahogyan apa sem. - bököm ki végül halkan, hiszen ez most tényleg azt jelenti, hogy egyedül vagyok, bár ez most nagyon furcsa egy érzés, hiszen évekig éltem valakivel, aki nem is volt igazából az anyám, most meg úgy fest, hogy mégis vannak rokonaim, de furcsák és idegenek és valamiért az apám elhozott tőlük. Feszülten húzom ki magamat. Nem tudom, hogy egyáltalán bízhatok-e ebben a nőben egyáltalán.
- Az apám is... ő is...? - valahogy tényleg nem tudom kimondani. Sárkány... most komolyan sárkány vagyok? Megszorítom az időközben leült Ali kezét, észre sem veszem, hogy talán már túlságosan erősen is. Az idegesség kellemetlenül nyomni kezdi a mellkasomat és az még eszembe sem jut, hogy nem lenne túl hasznos itt mindenki előtt pánikba esni, mert ha a szemem hüllőszerű volt odabent az izgatottságtól, akkor mit okozhat, ha totálisan kiborulok?
- Először is nyugodj meg. Azt hiszem valamiféle varázslat védett titeket, de ha megtaláltalak, akkor az a varázslat már nem él, ami azt jelenti, hogy akár átváltozni is képes lehetsz. - szólal meg végül a nő, bár nem a kérdéseimre adja meg a választ, ami nem igazán segít abban, hogy minél előbb lehiggadjak.

♫ The truth ♫ ₪ [You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Alistair Wilson
Reveal your secrets
Alistair Wilson
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút Empty2023-07-23, 14:48




Sun-hi, Mozi, és mi-egy más


[You must be registered and logged in to see this image.]Nem tűnik igazából fenyegetőnek, legalábbis nincs rossz előérzetem a nővel kapcsolatban, inkább a saját bűntudatom késztetett óvatosságra. Persze az, hogy talán beigazolódik és tényleg ő a sárkány az mindenhogyan ijesztő egy kissé… Többek között, az beigazolná azt a kétségbeesett gondolatot is bennem, hogy nem “csak” egy legendás bestiát intéztünk el Nurmengrad-nál… Sun-hi a kezemre szorít én pedig vissza az övére, rá is pillantok a vállam felett majd vissza a nőre. De végül biccentek Sun-hinek hogy induljunk meg és ha már hellyel kínált minket, ám legyen. Noha valamiért nem akaródzik leülnöm.. még. Csak Sun-hi mögött állok meg és a székének a támláján támaszkodom meg.
Nem szólok közbe egyenlőre, hiszen láthatóan nem hozzám érkezett, de amikor rám néz és a fejembe kukkant egészen megszeppenek. És kissé lélegzet visszafojtva nézek vissza rá. Nyelek egyet és inkább leülök Sun-hi mellé és arra, hogy már sejtek valamit kelletlenül biccentek. Aztán zavartam Sun-hire nézek, a nő is őt kezdi fürkészni. - A szemeid.. A moziteremben hüllőszerűvé váltak egy pillanatra… - össze préselem a számat bocsánatkérően. Persze ezzel nem borítékoltam volna, hogy mi is történik pontosan. Sokkal inkább azt hittem, hogy csak valami lappangó metamorf mágia. Egészen addig ameddig a látomás homlokon nem csókolt. A furcsa érzés szerencsére eltűnik a fejemből.
- A nevem Beon Ha-Joon. - mutatkozik be végül - A nagynénéd vagyok. És egy különleges faj képviselői vagyunk, ami a külvilág számára titok. Még a varázshasználók előtt is. - járatja közöttünk a tekintetét. - Sajnos ezidáig nem nyilvánult meg a valódi lénye egyikkőtöknek sem, így elvesztettem hová is keveredtetek a tragédia után a testvéreddel.. - még mindig átható a hangja, de nem úgy mint aki manipulálni próbálna egyszerűen csak.. Mint aki tényleg igazat mond. - Először is, ezt szeretném oda adni számodra. - a ruhája szűk zsebéből egy levelet húz elő. - Édesanyád írta még mikor három évesek voltatok. - ezzel pedig át is nyújtja Sun-hi számára a szóban forgó papírost. Tényleg meglehetősen viseletes és réginek tűnik. Még a pecsét is megkopott és nem igazán lehet kivenni mit ábrázolhatott, de ennek ellenére töretlen.
Ha Sun-hi felbontja a levelet:





[You must be registered and logged in to see this image.]
Úgy érzem, a szerelem felelős
az alternatív világokért…
Mert ennyi energia
nem fér el egyetlen valóságban!

Vissza az elejére Go down
Kim Sun-hi
Reveal your secrets
Kim Sun-hi
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút Empty2023-07-01, 15:26




Alistair & Sun-hi

[You must be registered and logged in to see this image.]


A tekintetemből látszik, hogy bocsánatot aztán egyáltalán nem kell kérnie, hiszen egy látomás nem az ő hibája. Egyszerűen csak ijesztő látni, de ez aggodalom, ami miatt tényleg nem kell elnézést kérni. Elindulunk hát kifelé. Nekem könnyebb behúzni a nyakamat, bár valahogy úgy érzem talán még örülnek is, hogy lelépünk, még ha most egy kicsit mindenkinek zavaró is mögöttünk, hogy kitakarjuk valamelyest a kép alját.
- Nem hagyományos sárkány... - hümmentek egyet. Az animágusok képesek állati alakot ölteni, de hát nem mágikus lényét, ha jól tudom. Még a különleges familiárisok is iszonyúan ritkák, mint amilyen Alinak is van, na de egy sárkány, aki képes emberi alakot ölteni. Az már nem vadállat, hanem ténylegesen egy gondolkodó és érző lény, és ki tudja, hogy milyen lehetőségeik vannak, vagy épp képességeik. Már önmagában is egy sárkány nagyon erős, de ha ehhez még emberi tudat is párosul az nagyon brutális kombináció lehet. Követem hát Alit, amikor kiérünk megfogom a kezét is, úgy azért még biztosabb. A popcornt agyalok, hogy letegyem valahová, de egyelőre még szorongatom, csak akkor torpanok meg, amikor odakint meglátom a nőt, aki tényleg meglepően hasonlít rám. Bizonytalanul pislogok párat, de mégis olyan jól seik, ahogyan Ali beáll szinte elém.
- Ezt a nevet használom most? - kérdezek vissza, lényegében bután elismételve amit a különös nő mond. Olyan átható a hangja, mintha csak egy része a fejemben szólalna meg, ami nagyon különös érzés. Tény, hogy két évig a testvérem életét éltem, de ez a szóhasználat annyira külön, hogy gőzöm sincs, hogy mit kezdjek vele. Újra rászorítok Ali kezére és eszem ágában sincs nélküle bárhová is menni, sőt kérdőn pillantok rá, hogy inkább húzzunk-e el innen, vagy tudjuk meg, hogy mit akar ez az idegen nő és csak akkor lépek oda lassan az asztalhoz, hogy leüljek egy székre, ha ő is benne van.
- Az én nevemet már tudjuk, de a magáét nem... - bár ott a nyelvem hegyén a kérdés, hogy feltegyem, hogy sárkány-e, de olyan különös a külseje, hogy valahogy cseppet sem lepne meg, ha tényleg az lenne, bármennyire is abszurd az egész. Sokmindenről tanultunk már az iskolában, de sárkányokról, akik emberi tudattal élnek, még nem.
- Tehát úgy akarod, hogy a fiú is hallja? Biztos vagy ebben Sun-hi? Bár könnyen lehet, hogy már sejt valamit, igaz? - ezúttal élesen Alira emeli a tekintetét, mintha csak megpróbálna belélátni és Ali bizony érzi is, mintha csak a fejébe mászna. Hallja a hangját is néhány pillanat erejéig: ~Oh igen, jól láttad. Sun-hi egészen különleges lány, bár, ha jól sejtem te sem vagy épp átlagos.~


♫ The truth ♫ ₪ [You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Alistair Wilson
Reveal your secrets
Alistair Wilson
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút Empty2023-06-22, 13:54




Sun-hi, Mozi, és mi-egy más


[You must be registered and logged in to see this image.]- Jól, csak.. láttam valamit. Tudom, bocsánat. - a spontán látomások egy kicsit mindig “rosszabban” néznek ki kívülről, mint amikor legalább nagyjából szándékosan csiholok ki egy egy megérzést. A vissza kérdezésre csak biccentek. Amikor viszont ténylegesen megérezzük a rezgést határozottan össze nézek vele. - Menjünk ki.. - mondom miután bólintott és vele együtt én is kievickélek, kicsit mondjuk szinte lehajolva, azt gondolván, hogy ezzel majd kevesebbet takarok ki a pózna magasságommal bárkinek is a látóteréből.. Miután pedig kijutottunk a fekete bársonyfolyosóra, megpróbálom belőni, hogy hol lehet az a lejárat. Közben pedig halkan válaszolok neki - Találkoztam már.. nem hagyományos sárkánnyal. - bár azt nem tudom, Jed sárkánya tudott-e emberi alakot ölteni, de ha igen, az igazából csak még rosszabbá teszi a helyzetet a szememben. Nyugtathatnám magamat azzal, hogy az a furcsa kötelék, ami az utolsó pillanatban szinte megmutatkozott, lett a veszte a hatalmas lénynek, de.. De ez nem teljesen lenne igaz.. - Talán akit láttam is hasonló.. Bár.. ennél konkrétabban nem tudnám megfogalmazni. Nem igazán tudok erről az egészről semmit itt. A Nezabarban voltak hasonlók.. - morfondírozok csendesen, de benne van a pakliban hogy tévedek és ez a hangomból is hallatszik. - Erre. - biccentek a fejemmel abba az irányba ami valamiféle terasz felé mutatja a kijáratot. De mivel a moziba jegyet váltottak tudnak csak kijönni ide, vagy az aki a tetőről lejön a szerelőlétrán, és most mindenhol vetítés van, gyakorlatilag nincs itt senki. Egyetlen személyt leszámítva, aki az egyik asztalnál ücsörög és amikor megérkezünk ránk int. Egy karcsú nőalak, elképesztően hosszú, erős fekete fonattal, amit a nyaka körül visel kétszer is átvetve, lazán mintegy sálat. Az arcvonásai pedig kísértetiesen hasonlítanak Sun-hiéra és nem amiatt mert “őisázsiai”. Tényleg nagyon hasonlítanak. - Már vártam a találkozást. Régóta kereslek, Sun-hi. Ugye ezt a nevet használod most? - biccenti félre a fejét, hogy láthassa akihez valójában beszél, merthogy menet közben úgy pozicionáltam, hogy ha kell meg tudjam védeni, de.. most valahogy elbizonytalanodtam és kérdőn járatom a tekintetemet közöttük. - Közelebb! - int újra az innen is jól látható, hosszú de gyönyörűen ápolt körmű, karcsú kezével és az asztal melletti másik két székre mutat. A csuklóján megannyi karkötő díszeleg, szinte a fél alkarját elfedi, ami pedig talán a legfeltűnőbb, hogy tényleg mezítláb van, a hangja pedig meglehetősen átható. Bár azt nem teljesen tudom eldönteni, hogy az invitálás mindkettőnknek szólt-e vagy csak Sun-hinek. De.. ha csak neki, gondolom úgy is jelzi majd, másfelől nem igazán szívesen hagynám egyedül egy idegennel.. Aki vélhetően az akit láttam a látomásomban is.. ugyanakkor ekkor kicsit végigszalad rajtam valami.. Mégpedig eszembe jut az, amit Sun-hi szemével kapcsolatban láttam és hirtelen kismillió gondolat robog át az agyamon.. Hogy kétségbe estem volna…? Egy kicsit.. Talán.. Végülis lehetséges.. Bár hogy pontosan mi miatt azt még magam sem tudom, hiszen semmi nem lett kimondva..




[You must be registered and logged in to see this image.]
Úgy érzem, a szerelem felelős
az alternatív világokért…
Mert ennyi energia
nem fér el egyetlen valóságban!

Vissza az elejére Go down
Kim Sun-hi
Reveal your secrets
Kim Sun-hi
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút Empty2023-06-06, 15:28




Alistair & Sun-hi

[You must be registered and logged in to see this image.]


Ali könnyen eltud kalandozni, ennyire már ismerem őt, ezért nem akadok fenn a pillanatnyi agyfagyáson. Lehet az a hangos zenétől, ami a filmből jön, vagy épp egy darab popcorn, ami köhögésre készteti, de nem akar arcon köhögni, sőt akár szimplán közelről szép lehet a szemem is, meg ilyenek. Szóval csak elmosolyodom finoman és bólintok, hogy igen sikerült visszaszereznie a beszélgetés fonalát, még ha magának a beszélgetésnek nem is örülnek különösebben a körülöttünk lévők. És bingo, tényleg a szemeim!
- Oh... köszi! - pirulok el kicsit és tűröm a hajamat a fülem mögé. Furcsa, hogy milyen gyorsan visszatért ez a mozdulat, pedig sokáig volt teljesen rövid a hajam és nem igen volt szükség rá, hogy bármit, bárhová is tűrögessek. A film halad tovább, azt viszont főleg így összebújva egyből megérzem, hogy megváltozik Ali testtartása. A teste egészen megfeszül és a feje is hátrabillen. Senki más nem reagál, elég sötét van és a film is leköti a figyelmet. Épp vadul kardoznak valami csontváz testű alakokkal. Furcsa megközelítéseik vannak a mugliknak a mágiáról. De most nem erre figyelek, hanem aggódva függesztem Alira a tekintetemet, amíg újra vissza nem tér a normális állapotába.
- Jól vagy? Ez... kívülről ijesztő. - mármint a látnok dolog. Tudok róla, de igazából eddig még sosem láttam testközelből és hát nem valami kellemes, amikor a párodnak csak úgy fennakad a szeme és sejtelmed sincs, hogy ez meddig tart. Mázli, hogy elég gyorsan megszűnt. - Mi? Egy sárkány, itt? - lepődöm meg és még inkább suttogósra veszem a hangomat, pedig így se sokat lehet hallani belőlünk a hangos háttérzene miatt. Nem tudom milyenek ezek a látomások. Azt igen, hogy eléggé kétesek tudnak lenni, nehéz őket meghatározni még időben is. - Nem éreztem. - rázom meg a fejemet, viszont ebben a pillanatban bizony tényleg olyan, mintha kicsit megrezegnének a székeink. A többi néző nem reagál, valószínűleg a hangos zene keltette rezonanciának tudják be a dolgot. Kicsit azért hezitálok, de végül bólintok, hogy legyen nézzük meg, hogy miről lehet szó. Nem vagyok valami kalandor lélek, ezt mindketten tudjuk, de azt is, hogy Ali már nem egy kalamajkába belekeveredett. Na nem a legjobban jött ki belőlük általában.
- Szerinted tényleg itt van egy sárkány? De hogy tud emberalakot ölteni? - legalábbis az eddigi tudásom szerint a sárkányok, azok sárkányok. Az animágusok pedig nem igazán tudnak mágikus állati formát felvenni. Lehet, hogy a látomása csak valamiféle metafora és arra célzott, hogy valaki a tetőn jelent meg, aki veszélyes, mint egy sárkány? Na, de akkor miért éreztük az enyhe remegést a székeken? Akkor tudjuk csak meg, ha utána járunk, úgyhogy óvatosan minél kevésbé zavarva másokat próbálok kifelé evickélni. Időnként elnézést kérve, ha valaki előtt megyünk épp el, és persze minél kevesebb lábra rálépni. A popcornt azért hozom magammal, valahogy a kezemben maradt.

♫ The truth ♫ ₪ [You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Alistair Wilson
Reveal your secrets
Alistair Wilson
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút Empty2023-05-18, 19:31




Sun-hi, Mozi, és mi-egy más


[You must be registered and logged in to see this image.] Sun-hi szemeinek változását meglátva azért egy pillanatra meglepettség tükröződik a tekintetemben, de nem igazán tudom hova tenni.. Nem is kezdek hirtelen tippelgetni. Elég sok furcsaságot szoktam látni és viszonylag gyakran van érzékcsalódásom, de azért.. valami miatt mégis furán hat rám az a pislogásnyi pillanat. - Kicsoda..? - teszem fel a kérdést totálisan megzavarodva és lényegében instant elveszítve a beszélgetés fonalát úgy lényegében pár mondaton belül.. Majd persze sikerül vissza goboznom - Áh.. Jade.. anya.. igen.. - mosolyodom el zavartan meg kissé szerencsétlenül. - Szó se róla, örülök, hogy velünk van. - suttogom vissza. Hálás vagyok érte, még ha nagyon szoros viszony nem is alakult ki azóta se, Amy és közte meg aztán főleg.. - Bocsánat, csak a szemeid.. Egy kicsit azt hiszem elvesztem bennük.. - próbálom menteni a menthetőt. És végülis valóban ez történt, csak nem teljesen abban a romantikus értelemben véve. De egyenlőre nem hívom fel rá a figyelmét, tekintve hogy az én érzékcsalódásomnak tudom be.
Tetszik, nagyon tetszik, ahogy össze bújunk. És végülis nem piszkálom tovább, főleg, hogy a környezetünknek lehet tényleg kezdünk sok lenni. Úgyhogy csak élvezem a közelségét. - Nagyon izgultam miatta, én sem tudtam mire számítsak, de örülök, hogy tetszik. - súgom neki miközben a tekintetem ezúttal marad a vásznon. Épp hogy sikerül lenyugodnom és nem kisördög módjára bele vinnem a “rosszba” Sun-hit és sikerül felvennem a film fonalát is, amikor homlokon csókol valami és a fejem hanyatt billen a mozi szék támláján és egy kissé meg is feszülök, talán egy pár pillanatra még a szemeim is “fennakadnak”. De egy pár pillanattal később minden helyre kerül én viszont úgy kezdem kapkodni a levegőt mintha üldöznének és meglehetősen ziláltan majdnem fel is pattanok, de végül csak kissé védekezően magam elé kapva a kezeimet nézek hirtelen körbe, mintha nem tudnám hol vagyok és mindenfelől valami váratlant sejtenék. Épp csak a pálcát nem kaptam elő. Természetesen azonnal az a sárkány jut eszembe aki Jed helyett végül odaveszett és azóta is kísért az egész helyzet és látvány. Akkor is ha aurornak készülök és tudom, hogy sokkal borzalmasabb dolgokkal is fogok találkozni valószínűleg. Sun-hi keze után nyúlok végül, nem is nézek a körülöttünk lévőkre inkább, hogy hogyan reagáltak le bármit is. Csak oda hajolok a füléhez és úgy súgom neki oda - A tetőn.. láttam egy sárkányt a tetőn.. ember alakot öltött és a tetőről levezető lejárat felé tartott.. Nem éreztél olyasmit.. mintha megremegne a föld..? - a mondandóm után elhajolok tőle és szembe nézek vele. - Maradjunk.. vagy nézzünk utána? - tudom, hogy a látomások nagyon kétesek és ez is olyan, hogy lehet meg sem történik, vagy történt.. De ilyenkor mindig feléled bennem, hogy meg akarom érteni! Mondjuk.. hatványozottan nem akarom bele rángatni valami veszélyes hülyeségbe, úgyhogy igencsak hezitáltam, ne-e mondjak neki bármi más helyett annyit, hogy.. kimegyek a mosdóba…




[You must be registered and logged in to see this image.]
Úgy érzem, a szerelem felelős
az alternatív világokért…
Mert ennyi energia
nem fér el egyetlen valóságban!

Vissza az elejére Go down
Kim Sun-hi
Reveal your secrets
Kim Sun-hi
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút Empty2023-04-19, 11:05




Alistair & Sun-hi

[You must be registered and logged in to see this image.]


No igen, ahhoz hogy most és itt együtt lehessünk sokmindennek pont úgy kellett történnie ahogy. Ha a testvérem nem hal meg, ha anya nem roppan bele az elvesztésébe, ha e miatt nem költözünk el, ha nem a fiúk szobájába kényszerülök két évre... Azért azt nem mondom, hogy csodás, hogy így történt, hiszen szenvedtem, nagyon, de azt hiszem hasonló gondolatmeneten haladva, mint Ali most már sokkal jobban képes vagyok elfogadni ezt az egészet, hiszen így kellett történnie, mert különben lehet, hogy tényleg sosem találkozunk és főleg nehezen alakult volna ki köztünk szoros barátság, amiből aztán más születhetett.
Amikor viszont Ali látása kiélesedik a sötétben egy pillanatra talán észreveheti, mintha a szemem színe megváltozna. Az izgatottság miatt az egyelőre még számomra is ismeretlen képesség részlete csapódik ki egy másodperc erejéig. A szemet mintha Ali sárgásnak látná és a pupillát egészen elvékonyodottnak, mintha csak egy kígyó szeme lenne. Szinte érzékcsalódásnak tűnhet, mert egy pislogás után már azonnal meg is szűnik a furcsa látvány.
- Azért én kedvelem. Rendes és segítőkész. - azt nem teszem hozzá, hogy normál esetben gondolom kicsit minden anya megzizzenne ilyen esetben, mert hát sajnos én ezt már nem fogom megtapasztalni. Nem hiszem, hogy nekem valaha is normális lenne a családi hátterem és valahogy azt sem, hogy anya összeszedné magát és bocsánatot kérne. Azért, amikor Ali keze a térdemen kezd el játszani kicsit kuncogok, mert tényleg csikis annyira, hogy ezzel megint felhívjuk magunkra a figyelmet. Kész csoda, hogy nem ugrok meg kicsit és borítok ki megint egy adag popcornt. Már így is bőven lesz mit takarítani magunk után. Az üdítőt viszont nem is merem egyelőre megkóstolni azok után, ami vele történik. Sosem ittam még szénsavasat, úgyhogy biztosan nagyon furcsa lenne nekem is elsőre.
- Azért a mugliknak is vannak fura dolgai, de ez a mozi egész jó dolog. - súgom oda, hogy azért ne csapjunk túlságosan nagy zajt, így is szerintem már árgus szemekkel figyelnek minket, kiélesített érzékekkel, hogy mikor csináluk megint valami zavarót.
Viszont Ali miközben nézi a filmet egy pillanatra mintha elvágták volna a képet, valami egészen más villan be a gondolatai közé. A mozi tetejét látja. Az eső még mindig esik, a kép viszont mintha megremegne, ahogyan egy méretes test száll le rá. Szinte érzi a testében, mintha csak a szék is megmoccanna alatta. Négy hatalmas karmos mancs, pikkelyes bőr, szárnyak suhogása az esőben. Nem látja teljes alakjában a sárkányt, csak villanásokat és a karmos nyomokat az eső áztatta tetőn. Nyomokat, amik néhány lépés után emberi lábak lenyomataivá változnak át és egyenesen a tetőn lévő lejárathoz tartanak.

♫ The truth ♫ ₪ [You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Alistair Wilson
Reveal your secrets
Alistair Wilson
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút Empty2023-03-30, 00:47




Sun-hi, Mozi, és mi-egy más


[You must be registered and logged in to see this image.] Sosem lehet letagadni a tényt, hogy mindennek ára van. Ha pár éve nem kerülünk át Amyvel és apával a nezába és ha nem pár hétre rá sikerül vissza keverednünk.. lényegében már kiskamaszként.. Ez is kizárta volna a lehetőségét, hogy Sun-hi-vel valaha is találkozzunk.. Mégis megtörtént.. És bár az ottani életünket hátra kellett hagynunk lényegében.. mi is sokmindent nyertünk.. És azóta.. ahogy Sun-hi is, mindannyian újabb dolgokat is elvesztettünk.. Azt hiszem ez egy olyan örök tánca az életeinknek, amik miatt pont, hogy elvész egy kissé a “Mi lett volna ha..?” és ezt be kell valljam nem bánom. Talán hosszú idő óta, ahogy most Sun-hire nézek, tudatosul bennem, hogy pontosan ott vagyok ahol lennem kell.
A csók lehetősége.. esetleg egy barátinál közvetlenebb ölelés pedig szó mi szó, gyakran vissza tért Sun-hivel kapcsolatban álmaimban.. Bár akkor még csak.. úgy ahogyan és akinek ismertem akkoriban.. Ami azért egy kissé megkavart.. De őszintén nem gondoltam volna, hogy ez lesz a vége..
Ő popcornt eszik pótcselekvés gyanánt az összenézések közben, én pedig megkóstolom az üdítőt. Egy megdöbbent pillanatra majdnem felmegy a szénsav az orromba, köhécselek, aztán bele jövök, hogy kell inni ezt a valamit ami után olyan érzésem támad, mint a mézesfalás egy két édessége nyomán.. Úgyhogy szépen vissza is teszem az italtartóba. Jó helyen van ott.. Meg aztán sokkal izgalmasabb a körülöttünk lévők, rosszalló tekintete elől kicsit lekusshadni, hogy utána újra egy kicsit tilosban járhassunk.. Össze nézhessünk, össze somolyoghassunk.. Egyetlen pillanatra átszalad a gondolataimon hogy vicces lenne ha mindkettőnket láthatatlanná tudnám tenni, de aztán észbe kapok, hogy tán nem kéne ilyesmikre gondolnom..!
Főleg akkor próbálom kiűzni ezt a fejemből, amikor ismét egymás közelébe kerülünk. Mielőtt újra bele merülnénk jobban a gyakorlásba, sikerül felfedeznem, hogy a sötét ellenére szinte kiélesednek Sun-hi vonalai. Mire pedig elszakadunk, nehéz lenne nem éreznem, hogy bizony a vérem is elkezdett zsizsegni.. Persze egészen rendre utasítóan hat amikor felhozza Jade-et és egy halk zavart köhintéssel, sokatmondóan bólintok, aztán úgy teszek mintha a biztonság kedvéért körül néznék és csekkolnám, tutira nincs-e itt! - Igen.. Valószínűleg, ha nem csinálnánk semmit is túltobzódna.. - suttogom vissza egy félmosollyal. De aztán csak vissza fordulok Sun-hihez és egy rövid fészkelődés után átkarolom. Szerencsére nem kell nagyon kitörnünk magunkat, viszonylag kényelmesen a helyünkön tudunk maradni hála a hosszú kis gibbon karjaimnak. A fejemet a fejének döntöm lazán, de azért tartva a magamét. És talán egy kis idő újra eltelik a film is halad tovább. Már talán mindenki megnyugodhatott körülöttünk, hogy talán sikerült modorálnunk magunkat..
Azán gondolva egyet a szabad kezem ujjaival játékosan megérintem a térdét. A legádázabb szándékom jelenleg, hogy egy apró puha körkörös mozzanattal megcsikizzem. Meg hogy egy kis “önuralom” próbás játékra invitáljam… De majd kiderül, hogy megcsap-e érte, vagy bele megy.




[You must be registered and logged in to see this image.]
Úgy érzem, a szerelem felelős
az alternatív világokért…
Mert ennyi energia
nem fér el egyetlen valóságban!

Vissza az elejére Go down
Kim Sun-hi
Reveal your secrets
Kim Sun-hi
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút Empty2023-03-09, 10:59




Alistair & Sun-hi

[You must be registered and logged in to see this image.]


Néha azért elgondolkodom rajta, hogy akkor ha nem a testvérem életét élem, ha nem a fiúkkal lakom, akkor is így alakultak volna a dolgok? Lehet, hogy sose találkozom Alival. Ha Sung-yeun nem hal meg, akkor nem is jöttünk volna el otthonról. Talán már mostanra kinéztek volna nekem egy kedves fiút, hiszen itt is lassan az iskola végéhez közeledem. Így viszont dönthetek a saját életemről, hogy akarok-e tovább tanulni, hogy mivel szeretnék foglalkozni. Lehetséges, hogy ha otthon maradunk akkor erre nem lett volna esélyem. Ha belegondolok, hogy a testvérem halála mennyi fájdalommal járt, de talán új lehetőségeket is megnyitott előttem... Furcsa kettős érzés és bármennyire is nem akarom néha mégis csak betolakszik a gondolataim közé. Habár most azért elég könnyen kiver mindent a fejemből ez a kis mozizás. Na nem a film köt le annyira, sokkal inkább amikre a sötétben lehetőségünk adódik. Sose tudtam, hogy Ali fejében is megfordult ez a lehetőség már akkor is, amikor nem tudta, hogy ki vagyok pontosan, de annak rettenetesen örülök, hogy nem végzett a barátságunkkal a titok, amit őrizgettem. Most pedg mintha minden álmom teljesült volna.
- Igen... hoppá... - felelem és bár rám igazán nem jellemző az ilyesmi, hiszen általában visszafogott vagyok, se most mégis nehéz megállni a nevetést és visszafolytani, hogy ne húzzuk fel mégjobban a mögöttünk ülöket, vagy netán akik előttünk vannak, ne forduljanak hátra. A film érdekes, de hát nehéz most koncentrálni. Azért megkóstolom a popcornt is, afféle pótcselekvésként, mert hát mindketten újra és újra oldalra lesünk és ha találkozik a tekintetünk akaratlanul is jön a hülye vigyor. Nagyon furcsa érzés, lelkesítő, izgalmas és maga a tény is dob rajta, hogy vannak, akik határozottan nem értékelik, hogy itt vagyunk, kvázi kicsit tilosban járunk, elbújva a sötétben. Az egyik újabb oldalt pillantásom előtt ő a gyorsabb, egyszer csak egész közelről hallom meg a suttogást, a leheletét a fülemnél, egészen a nyakam mellett, amitől egyből libabőrös leszek és a csiklandós érzés hozza is magával a halk kuncogást.
- Nagyon feledékeny ma valaki... - suttogom először csak magam elé, de persze közben már felé fordulok, így a közelsége miatt nagyon nem is kell sokat moccannom, csak picit tornászom magamat feljebb a székben, hogy kicsit gyakoroljunk. Szerencse, hogy a film elég hangos, bár őszintén szólva egyáltalán nem gondolok rá, hogy bárki is hallja, netán azzal foglalkozik, amit mi csinálunk a közelükben. Újra egészen kipirulok és hát tényleg jó, hogy nincs itt mondjuk Jade is az egyik sorban, hogy ádázan figyelje merre jár a fia.
- Azt hiszem tényleg jó, hogy nem meséltél anyudnak a mai programról. - nevetek fel újfent kicsit és ezúttal már kicsit közelebb húzódom. A popcornos dobozt kitámasztom a lábammal a karfa és magam között, így marad egy szabad kezem, amivel megtudom fogi Aliét és kicsit oda is fészkelni magamat a közelébe, legalább a vállára hajtva a fejemet, ha a karfa nem is enged ennél sokkal többet.

♫ The truth ♫ ₪ [You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Alistair Wilson
Reveal your secrets
Alistair Wilson
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút Empty2023-03-02, 23:31




Sun-hi, Mozi, és mi-egy más


[You must be registered and logged in to see this image.]Ha csak egy fokkal jobban a földön járnék feltűnne a párhuzam, hogy a sorok és a székek elrendezése épp úgy van ahogy a vonatoknál, vagy a színházban.. De jelenleg szárnyak nélkül is lebegek. Valahogy nem is tudom elképzelni, miért társítottam ehhez az érzéshez szégyenérzetet és miért okozott akkora ijedtséget.. Persze érzem, ahogy zsizsegni kezd minden porcikám a puha kis érintésre és csak még többre vágyom belőle.. De ez pont hogy bolygókörüli pályára állítja minden félelem! Nem mintha ez baj lenne, sőt nagyon is örülök!
Végülis szerencsésen megússzuk, nem borítok senki nyakába semmit, ameddig elevickélünk a helyünkig ott pedig hamar rátalálok az italtartókra és meg is szabadulok a pillanatnyilag “fölös” holmitól. A popcornt pedig képes vagyok lábhoz tenni, vagyis magam mellé, mert a végén képes vagyok és gond nélkül felrúgom.. A mellkasomban érzem az összes hangnak a nyomását, lényegében minden irányból, ami meglehetősen különös érzés. Hangmágusként főleg, de megihlető is. Egyből átértékelődik bennem a mondat, miszerint “átjárt a zene és a szívem a ritmusra vert”.. És mégis.. Ez sem képes elvenni a figyelmemet igazán az új élményről! Ahogy a kiboruló popcorn se zaklatja fel egyikünket sem. Sokkal fontosabb dolgunk akad ugyanis.. Egy kicsit talán jobban bele merülök, merülünk mint azt illene, de valójában nem érdekel mit illik meg mit nem… Mindketten felfedezünk, engem jóleső borzongás jár át és.. és azért örülök, hogy sötét van! Ő az ajkát harapdálja én pedig csillogó szemekkel nézek vissza rá, szintén egy fültől fülig érő mosollyal.. Némi kamaszos éhséggel a hirtelen felindultságtól, de semmi bántó vagy hirtelen fixírozó nincs benne. Nem kezdem rögtön szemmel sem vetkőztetni, főleg hogy az arcát bámulom. Egyszerűen csak.. újra megcsókolnám.. megölelném..
Amikor elereszt, fogom csak fel, hogy a popcorn egy részének annyi - Hoppá.. - mondom halkan egy jóízű nevetéssel. Persze hiába vagyok halk, akik mögöttünk ülnek simán ránk pisszegnek. Mire azért lejjebb csúszom a székben és Sun-hire vigyorgok a szám elé fogott kézzel. Lefojtva egy kisebb “röhögést”. Mint a hülyegyerekek, de hát ez van. Örülök Sun-hinek, olyannyira és a helyzet is új annyira, hogy egy kicsit jobban kibuknak az érzéseim mint egyébként. Persze én is lesöpröm ami rám szóródott, és épp csak egy pillanatra rezzenek meg amikor realizálom, hogy majdnem engem is lesöpört...
A pisszegőre tekintettel nagyjából bírom negyed óráig.. addig élénken a filmre figyelek. Ami egyébként kétségkívül elég izgalmasnak ígérkezik! Mégis lépten nyomon újra a lányra lesek a szemem sarkából… Végülis egy kis vigyorral hajolok oda hozzá, hogy a fülébe súghassam
- Elfelejtettem.. hogy is csináltuk? - teszem fel a kérdést játékosan és mint aki tényleg elfelejtette a füle mellé puszilok hang nélkül.
..Utálni fognak minket akik körülöttünk vannak… De hát ilyen a mozizók sorsa!!





[You must be registered and logged in to see this image.]
Úgy érzem, a szerelem felelős
az alternatív világokért…
Mert ennyi energia
nem fér el egyetlen valóságban!

Vissza az elejére Go down
Kim Sun-hi
Reveal your secrets
Kim Sun-hi
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút Empty2023-02-20, 10:42




Alistair & Sun-hi

[You must be registered and logged in to see this image.]


Milyen jó, hogy egyikünk se legilimentor, hiszen ha tudnánk, hogy a másik fejében is mennyi zavaros gondolat kavarog, akkor már nem is biztos, hogy tudnánk mit kezdeni ennyi információval. Én igazából bele se gondoltam, hogy Ali a legjobb barátom is egyben, pedig igaza van, de ez valahogy mégse riasztott el eddig sem, mert hát az érzést meg eddig is maximum próbáltam letagadni magam előtt, de már jó ideje nem ment. Túlságosan árulkodó volt a vázlatfüzetem és igazából már nem is olyan ijesztő a tény, hogy ellopták.
- A kalózos szuper lesz! - vágom rá gyorsan, mert most aztán úgy se lenne agyam, hogy ezt jobban átgondoljam és elég érdekesnek tűnik, meg amúgy is ki tudja, hogy mennyire fogunk majd a filmre koncentrálni. Mindenesetre széles mosollyal veszem tudomásul, hogy meg vannak a jegyek és hogy mennyire örül neki, bár azért sejtem, hogy a nagy vidámság nem feltétlenül csak annak tudható be, hogy sikerült szerezni két mozijegyet.
- Fogalmam sincs, de biztosan rá van írva valami támpont. - suttogom, mert elsőre le se esik, hogy ami megy még csak valami reklám. Nem igazán láttam még reklámokat. Azért nagyjából letudom szűrni, hogy a sor a sorokat jelenti és már csak a székszámot kell megkeresni, úgyhogy azért összehozzuk mire a reklámnak is vége. Nincs nagy tömeg, de azért akarnak bőven. Letudunk pakolni, csak a popcornt szorongatom tovább félkézzel az ölemben, hogy még se boruljon bele valahová. Én is kicsit megugrom a hirtelen effekttől, amikor bevillan valami korhatáros karika, aztán úgy csapnak bele a hangos zenébe, hogy ihaj. A jó ég se gondolta, hogy egy mozi ennyire hangos! Ha nem érezném szinte Ali tekintetét, akkor is oldalra fordulnék, főleg amikor megérzem a kezét az enyémet keresve. Nagyot nyelek a bókot hallva és a mozdulat már adja magát, ahogyan közelebb hajolok kicsit én is, főleg mert felcsendül az igen hangos bevezető zene.
- Köszi... - ugrál a tekintetem a szemei és az ajkai között. Az előző végülis szinte csak egy puszi volt, de a két év láthatatlanság előnye, hogy bár rám nem igen figyeltek fel, de én azért sokmindent láttam és hát nem ritkák főleg felsőbb évfolyamokon a folyosókon hosszan smároló párok. Tehát lehet ezt egy puszinál elnyújtottabban is. Nem is teketóriázok sokat, megtöröm azt a minimális távolságot, észre sem véve, hogy ezzel a másik kezemmel szorongatott popcornt sikeresen bepréselem a szék karfája és magam közé, úgyhogy a tetejéről pár maréknyi simán kiszökik és az ölünkben, meg a padlón végzi. Ez most jó eséllyel egyikünket sem érdekli, ahogyan azt hiszem a filmből is csak részletekre fogunk majd emlékezni. Lehunyt szemmel puhatolózom, ezúttal egy szájra puszinál többel. Sejtelmem sincs, hogy ezt gyakorolni kell-e, vagy az egész jön magától ösztönösen, de ki fog derülni. Eltelik jónéhány pillanat mire újra hátrébb húzódom, izgatott, de ezúttal jóleső zavart mosollyal harapva be a számat.
- A tiéd is puha. - bököm ki, még mindig az egyik kezét szorongatva és lassan ráeszmélve, hogy megszórtam magunkat popcornnal azért rendesen. Gyorsan elengedem és söpörgetni kezdem a karfáról és majdnem automatikusan tovább is megyek, de aztán visszarántom a kezemet, mielőtt még nekiállnék róla is lesöpörni. Azért az már igazán ciki lenne, ha az ölében nyúlnálnék, vagy mi, inkább csak saját magamat próbálom letakarítani. Fel már nem állhatunk, mert azt a film kezdete után nem értékelné senki sem mögöttünk.


♫ The truth ♫ ₪ [You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Alistair Wilson
Reveal your secrets
Alistair Wilson
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút Empty2023-02-17, 18:32




Sun-hi, Mozi, és mi-egy más


[You must be registered and logged in to see this image.]Leginkább szokatlan muglik figyelmének a központjába kerülnöm, de legalább nem rituális ördögűzést vagy valami hasonlót tartanak, csak… fotózkodnak mert hasonlítok valami karakterre valahol amiről fogalmam sincs mi, de azért vadul bólogattam nekik meg próbáltam kivágni magamat… leginkább rögtönzéssel. De Sun-hi megérkezik mint a hős megmentőm és hamar sikerül is tovább állnia mindenkinek.
A csóktól teljesen bezsongok.. Ahhoz képest, hogy mennyire paráztam tőle most csak úgy zsibog az agyamban, hogy ezt igazából többször is csinálhatnánk sőt! Eddig miért nem csináltuk?! Persze a válasz egyértelmű. Nem igazán volt kézzel fogható az érzés. Kavargott és hol élénk volt hol félénk, mint egy kellemes, de azért féltett fantázia. Most viszont.. itt van előttem. Meglehetősen tisztán.
Egyetlen pillanatra megkörnyékez, hogy de ha bele zúgok a legjobb barátomba.. akkor nem-e veszítem el a barátomat ezzel.. Aztán persze gyorsan helyre rázom magamat, hogy.. dehát a kettő együtt is járhat, sőt! Az úgy még jobb.
Arra a majdnem kimondott szavára a szívem a torkomba ugrik és nem is tudok hirtelen megszólalni, csak újra megül az izgalom.
- Őőőő.. Mondjuk azt a kalózosat? - bökök némi gondolkozás után a jegyvásárlós pult fölött kilógatott plakátokra amik az aktuálisan játszott filmeket hirdeti. Ha bele egyezik, azért realizálom, hogy az mindössze pár perc múlva kezdődik.. Mire sorra jutunk nagyjából akkortájt, úgyhogy csipkednünk kell magunkat.
Végülis sikerül lebonyolítani a jegyvásárlást és a pénztáros hölgy egész kedvesen útba is igazít. Bár azért amikor rám néz, hogy át is adja a jegyeket meg a visszajárót egy pillanatra elakad és nagy szemeket mereszt rám. Ennek örömére gyorsan megköszönöm és vissza fordulva Sun-hi felé büszkén vigyorogva tartom fel a jegyeket. - Sikerült! - mintha minimum valami vizsgámat tettem volna le úgy örülök. - Viszont most sietnünk kell mert… - az órára nézek - legfeljebb egy perc és kezdődik. - átveszek tőle ezt-azt, hogy ne mindent ő fogjon aztán… Hajrá!
Átjutunk a rettenetesen unott jegykezelőn aki azért meghagyja, hogy a 4-es vetítőteremben lesz a film és jó szórakozást…
Már sötét van mire beérünk de még csak valami piskótáról megy egy bemutató hogy mennyire finom és miért vegyék meg az emberek… Azért a székeket meglátva egy kicsit elbizonytalanodom és Sun-hival szembe fordulva halkan megkérdem, a jegyet is oda mutatva neki. - Ugye úgy vannak a székek ahogy a vonatoknál? - én és a tájékozódás.. De ha segít, vagy vezet, megtalálhatjuk a helyünket és végre… Végre letehetjük magunkat a bársonyfotelokba. Mondjuk nem tudom nem őt bámulni kicsit elábrándozva amin már nem mozgolódunk.. Ebből csak egy hangosabb effekt szakít ki és vágom magam tőle vigyázülésbe a székbe lapulva. Akárhogy is… a kezem az ő térfelére vándorol és az ő kezét keresem. És ahogy neki, nekem is az kezdi mozgatni a gondolataimat, hogy sötét van.. de legalább félhomály.. senki nem ide figyel hanem a filmre.. Nyelek egy nagyot a gondolat folytatására.. Végül arra eszmélek, hogy újfent őt bámulom és ha elkapom a tekintetét, kiszalad belőlem egy tejbetök mosoly. Végülis csak egy kicsit közelebb hajolok és csak hogy ő hallja mondom ki egy apró bóknak szánva - Nagyon puha a szád..





[You must be registered and logged in to see this image.]
Úgy érzem, a szerelem felelős
az alternatív világokért…
Mert ennyi energia
nem fér el egyetlen valóságban!

Vissza az elejére Go down
Kim Sun-hi
Reveal your secrets
Kim Sun-hi
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút Empty2023-02-14, 15:02




Alistair & Sun-hi

[You must be registered and logged in to see this image.]


Azért mégis csak úgy érzem, hogy kellemetlen helyzetbe hoztam szegényt, hiszen amikor visszazérek a mosdóból már többen is állnak körülötte. Mindig is irigyeltem Ali lazaságát, hogy képes az ilyesmit is kezelni. Én biztos, hogy elsüllyednék szégyenemben és nem tudnék mit kezdeni egy ilyen helyzettel, amikor ennyi figyelem irányul rám, de ő nem esik pánikba. Szerencsére ez egy mozi, így nem olyan nehéz lerázni az érdeklődőket és kicsit arrébb vonulni, engem pedig cseppet sem zavar Ali különlegessége. Végtére is varázsló iskolába járunk, ahol sokmindent láttunk már.
Épp tovább akarnék szabadkozni a szavai után, amikor ezúttal ő hajol közelebb, én pedig akaratlanul is kicsit nyújtózkodom és egy pillanatra még a szememet is lehunyom, amikor a puszi, amit az arcára adtam viszonzásul a számon teljesedik ki. Egy pillanatra egészen kiszárad a szám és érzem, ahogyan elönti a melegség az arcomat. Holt biztos, hogy megint sikerült elpirulni, de ez egyáltalán nem az a rosszfajta zavar, mint amikor túl sokan figyelnek rám egyszerre. Nem, ez sokkal inkább csodásan kellemes, meglepően bizsergető, amitől most megint úgy kalapál a szívem, hogy mázli, hogy védi a mellkasom, mert tuti, hogy e nélkül menten kiugrana.
- Igen, persze! - vágom rá gyorsan, amikor ő is elindul átölzözni, pedig igazából azt akartam mondani, hogy nekem is jól esett, de ezt nem sikerül elsőre kimondani, csak kuncogva mosolyodom el, amikor Ali lányos zavarában rossz mosdóba próbál bemenni először. Hogy lehet ennyire cuki!? Türelmesen állok a nasik mellett, amíg várok rá, bár időnként nagyot nyelek és a kezem automatikusan a számra csúszik, ami szint még most is bizsereg, pedig én ezt már lejátszottam a fejemben, bármennyire is butaságnak tűnt hónapokkal ezelőtt.
- Igen a jegyek! - bólintok gyorsan, és segítek összeszedni a nasikat, de aztán mégis csak megtornapon. - Szere... vagyis szerintem is... nekem is! - szalad ki a számon hirtelen, bár úgy kapkodom a levegőt már csak ennyitől is, mintha minimum kétszer körbe kellett volna futnom a mozit, főleg amikor leesik, hogy milyen butaság próbált meg először kicsúszni a számon. Ilyesmit nem mondhatsz az első randin! Hiszen nem rég még az sem volt biztos, hogy ez egyáltalán randi. Ott van most egy csomó kavargó gondolat a fejemben, de gőzöm sincs róla, hogy ki kellene-e mondani őket egyáltalán, vagy hogy megtudnám-e fogalmazni. A rajzaim, a bennem már nagyon is régóta tisztázódott érzések, amikkel nem tudtam mit kezdeni és ez az egész. De helyette csak zavartan elmosolyodom és szorongatva a nálam lévő popcornt állok egyik lábamról a másikra.
- Mit is nézünk meg? - bököm ki végre nagyot nyelve. Talán most majd tényleg könnyebb lesz egy sötét moziban ülve egy kicsit megnyugodni, bár ebben azért az is benne van, hogy az emberek a sötét mozikban bizony előszeretettel ismétlik meg azt, amit mi az előbb felvezettünk.


♫ The truth ♫ ₪ [You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Alistair Wilson
Reveal your secrets
Alistair Wilson
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút Empty2023-02-06, 15:28




Sun-hi, Mozi, és mi-egy más


[You must be registered and logged in to see this image.]Elég fiatalnak nézek ki, elve tejföl szőke a hajam is, ami valljuk be, nem a legáltalánosabb skálán mozog. De legalább nem hupilila! Nem mintha máson nem találnám tök menőnek ezt a színt és egy vesztett fogadás eredményeként még magamon is el tudnám képzelni.. De nem hosszútávra.
Mindenesetre nem csodálom, hogy az emberek megnéznek, vagy össze pusmognak. Egyáltalán nincs olyan kiállásom, amivel ezeket egyetlen jól irányzott tekintettel le tudnám rázni magamról… Nem mintha annyira jelenleg érdekelne mindez, hiszen Sun-hitól olyasmit kaptam ami most bőven kiüt minden mást!
Noha mire vissza ér, épp hárman állnak körülöttem lelkesen. Nagyjából velünk egykorúak, vagy inkább fiatalabbak és nagyon lelkesen magyaráznak valamit videójátékos karakterekről, meg cosplay-ekről meg rendezvényekről én pedig zavaromat leplezve próbálok minél lazábban vegyülni. De amikor meglátom Sun-hit, csak leköszönök tőlük sürgősen és egy kicsit odébb is vezetem magunkat. Szerencsére senki nem tart velünk, vagy jön utánunk, vélhetőleg kezdődik a filmjük. A mintáim egyáltalán nem tűntek el azóta.. Amikor szabadkozni kezd, azért megállok vele szemben - Nem, nem semmi baj! - nyelek egyet - igazából nagyon.. - a tekintetem az ajkaira téved, a szívem meglódul én pedig nem túl hirtelen mozdulattal, de Sun-hihoz hajolok, még így közvetlen közelről a tekintetét keresem egy pillanatra, de aztán csak egy apró puszit nyomok a szájára. Egy kicsit olyan érzés lesz úrrá rajtam, mintha mágnes vonzana hozzá, és ha lenne kezem, biztosan megérinteném az arcát. De így végülis csak lassan kissé zsibogó mindennel hajolok el. - Szóval.. igazából nagyon jól esett.. - bököm ki a mondatom másik felét amit mondani akartam és csak nézek rá, hogy remélem őneki sem baj ami az imént történt.. Persze a filmről tökre meg is felejtkezem, meg arról, miért is vagyunk most itt.. Csak nézek rá kipirult fejjel, de aztán csak nyelek egyet és lepakolok a mellettünk lévő magas asztalra. - Ömm.. megyek.. átvedlek én is.. - beharapom a számat és próbálok nem nagyon zsizsegni, inkább csak elindulok. Persze simán benyitok a női mosdóba mert valahogy nem realizálom, hogy nem oda kéne bemennem, ahonnan Sun-hi az imént kijött.. A megdöbbent, vagy épp felháborodott hangok azért hamar kitessékelnek én meg szórakozottan vigyorogva nézek vissza Sun-hire majd mutatok a szomszédos ajtóra a megfelelő piktogrammal, de már nem kommentálom inkább csak eltűnök az ajtó mögött én is egy kis időre. Visszatérve már én is a szerzett pólóban feszítek. Az elázott ruhám nekem is egy tértágított táskában immár. - Azt hiszem ideje megvennünk a jegyeket. - bár most valahogy kicsit olyan érzés kerülget, hogy a film annyira nem is biztos, hogy fontos, inkább beszélgessünk.. vagy csak ismételjük meg amit az előbb csináltunk!!




[You must be registered and logged in to see this image.]
Úgy érzem, a szerelem felelős
az alternatív világokért…
Mert ennyi energia
nem fér el egyetlen valóságban!

Vissza az elejére Go down
Kim Sun-hi
Reveal your secrets
Kim Sun-hi
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút Empty2023-01-28, 14:00




Alistair & Sun-hi

[You must be registered and logged in to see this image.]


Én is rendesen bajban vagyok, amikor a srác felsorolja az üdítők neveit. Életemben nem ittam ilyesmit. Nem kifejezetten rugalmas anyával áldott meg a sors, mint tudjuk, úgyhogy próbálok a srác mögötti polc alapján orientálódni. Az a narancs színű gondolom valami gyümölcsös lehet, van rajta valami narancs karika is azt hiszem. A többiről egyáltalán nem jön át, hogy mi lehet, és talán a jól ismert sütőtöklére is ez hasonlít színben a legjobban. Az a fekete színű például a színe alapján nem sok jóval kecsegtet, leginkább az élőhalál-esszenciája jut eszembe róla, szóval tényleg nem túl bizalomgerjesztő.
- Legyen a Fanta. - bököm ki végül néhány pillanatnyi hezitálás után. Azért nem tanulmányozom túlságosan sokáig az üvegeket a polcon, mert ahogy látom kezd mögöttünk is valamiféle sor kialakulni, és talán már időnk sincs sok, hogy rendbeszedjük magunkat. Amint minden meg van irány a mosdó, ahol nem csak egy szia, mindjárt jövökkel köszönök el végül. Talán meglepem Alit, bár igazán nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni, szóval amikor megjelennek a mintái gyorsan el is spurizok, hátha akkor gyorsabban helyreáll a dolog, ha már nem vagyok ott. Tényleg kellemetlen lenne, ha a muglik észrevennék és bizony, amikor már nem vagyok ott, Ali kap is néhány meglepett pillantást, meg pusmogást a háta mögött azoktól, akik jönnek ki a mosdóból. Persze muglikról van szó és leginkább olyasmiket hallhat, hogy milyen furcsa, hogy ilyen fiatalon ennyi tetoválása van és hasonlók. Néhányan elég rosszallóan csóválják is a fejüket, de valószínűleg hamar tovább is lendülnek a dolgon. Szerencse, hogy a muglik a legtöbb varázslatot hajlamosak először valami módon megmagyarázni maguknak és nem feltétlenül jut eszükbe mágiára gondolni, hiszen az nem létezik számukra.
- Ne haragudj az előbbiért, én... nem gondoltam bele. Nem volt gond? - térek hamarosan már is vissza, bár addigra Ali már lehetséges, hogy normalizálódott, ami az arcát illeti. Na nem mintha engem cseppet is zavarna, mert szó sincs róla, csak hát egy mugli moziban azért mégis csak kellemetlen lehet neki, főleg ha bámulják. Én legalábbis biztosan pocsékul érezném magamat, főleg hogy az elmúlt két évemet próbáltam úgy élni, hogy inkább senki se lásson meg, mint hogy bárki is bámuljon. A pólót természetesen átvettem közben, a többi vizes ruhámat belegyűrtem a tértágított táskába, ami nálam volt. Nincs benne korlátlan hely, de azért jóval több minden belefér, mint egy átlagos táskába szerencsére. A póló amúgy tényleg jó nagy, az ujja majdnem leér a könyökömig, úgyhogy ennek hála az alja ismajdnem a térdemet súrolja. A ruhám övét szedtem csak ki és szárítottam meg amennyire tudtam a kézszárítónál, hogy azért ne úgy nézzek ki, mint aki teljesen ágról szakadt. Mindenesetre átveszem a cuccokat Alitól, hogy ő is áttudjon öltözni.


♫ The truth ♫ ₪ [You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Központi aula
» Központi Hall

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázsvilág :: Roxmorts :: Központ-
Ugrás: