ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:58-kor
Dwight Jennings


2024-03-26, 14:56
Lioneah McCaine


2024-03-25, 22:29
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:49
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:05
Troy Smallwood


2024-03-25, 14:42
Daphne Jennings


2024-03-24, 19:36
Vladimir Mantov


2024-03-23, 11:23
Armand Stansson


2024-03-22, 15:09
Annabelle Mitchell


A hónap posztolói
Seraphine McCaine
Alicia & Liana I_vote_lcapAlicia & Liana I_voting_barAlicia & Liana I_vote_rcap 
Kalandmester
Alicia & Liana I_vote_lcapAlicia & Liana I_voting_barAlicia & Liana I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Alicia & Liana I_vote_lcapAlicia & Liana I_voting_barAlicia & Liana I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Alicia & Liana I_vote_lcapAlicia & Liana I_voting_barAlicia & Liana I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Alicia & Liana I_vote_lcapAlicia & Liana I_voting_barAlicia & Liana I_vote_rcap 
Alison Fawley
Alicia & Liana I_vote_lcapAlicia & Liana I_voting_barAlicia & Liana I_vote_rcap 
Troy Smallwood
Alicia & Liana I_vote_lcapAlicia & Liana I_voting_barAlicia & Liana I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Alicia & Liana I_vote_lcapAlicia & Liana I_voting_barAlicia & Liana I_vote_rcap 
Grayson Paisley
Alicia & Liana I_vote_lcapAlicia & Liana I_voting_barAlicia & Liana I_vote_rcap 
Adrien Meyers
Alicia & Liana I_vote_lcapAlicia & Liana I_voting_barAlicia & Liana I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70544 hozzászólás olvasható. in 4401 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 42 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 42 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Alicia & Liana

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Liana Conrad
Reveal your secrets
Liana Conrad
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Alicia & Liana   Alicia & Liana Empty2015-12-03, 19:00





Alicia && Liana
barátok mindig kellenek

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nagy mosoly terül szét az arcomon amikor mondja, hogy megjegyezte a nevem. Szerintem nem is olyan nehéz elfelejteni, mivel... nem tudom, mondjuk én még nem találkoztam másik Liana nevű lánykával. Alicia viszont tök sok van! Nem is csodálom, egyébként szép név. De a sajátomra sem panaszkodom. Nekem ez is tetszik. Meg tudom, hogy a szüleimnek is ha már ezt választották. Aztán a testvértéma jön szóba. Mikor fiatalabb voltam akkor tényleg szerettem volna egy testvért. Mondjuk most is... de szerintem már mindegy, nem hiszem hogy tervbe vennének még egy csemetét. De sose tudni.
-Hát, unatkozni biztos nem tudsz mellettük! Én egyedül unatkoztam. Jó lett volna, ha olyankor lett volna valaki akivel el tudom ütni az időt... - Vonok vállat. Biztosan megvan a hátrányai is az egésznek, de én ilyenkor nem tudom a rosszat belelátni. Persze, volt pár rokon meg gyerek meg minden de soha senkivel nem igazán találtam meg a közös hangot, mert ők nem voltak varázslók és mikor valami ilyesmit csináltam, akkor azt hitték őrült vagyok és már nem is jöttek hozzánk többet. Rossz volt a suli is, de szerencsére nem kellett sokáig oda járnom. Én ide tartozom.
A keresés valóban, egyelőre veszettnek tűnik. Lelkesen nézelődünk mindketten, miközben persze folyik a beszélgetés is. Nem is tudom, hol kellene keresnem. Mondjuk vicces lenne, ha csak elbújt volna fenn és akkor ment volna vissza a szobába, amikor én kijöttem... egyszer már megtette. De csak reménykedem benne, hogy nem fogja ismét eljátszani. Unalmas már...
-Hát jó lenne, ha mihamarabb így lenne. Elég makacs... mintha egy gyerek lenne, komolyan. - Végül is valamilyen szinten az is, de... az állatoknak nem ilyen gondolkodásuk kellene, hogy legyen, nem? Mondjuk ez a varázsvilág, itt sok minden megtörténhet. Egy pár másodperc agyalás után...- Lehet, hogy a boltos akitől vettük valami megbűvölt kiscicát adott nekem el. Furcsa...   - Merengek tovább, miközben persze felteszek pár kérdést a másik lánynak, csak hogy ne tűnjek annyira hallgatagak. A macsek sehol, de egy kicsit most inkább Aliciára figyelek. Olyan jó, hogy itt van! Nem unatkozom legalább. Mosolyogva bólogatok felé. Valószínűleg én is kutyust hoztam volna akkor, ha lehetne. Mert kutyákkal valahogy jobban kijövök. Mindig is jobban kijöttem... nem tudom miért.
-Kár! Én is jobban szerettem volna egyébként kutyust. - Biggyesztem le az ajkam egy pillanatra szomorúan, de amikor az iskolára terelődik a szó, rögtön vissza is görbül felfelé.  - Igeeen! Én még a Tónál sem voltam. Pedig azt meg szeretném majd nagyon nézni. Te voltál már ott? Meg mennyi minden lehet benn, amit fel lehet fedezni! - Mutogatok a kezemmel, és nagyon lelkesen magyarázok Aliciának. Tudom, néha olyan vagyok mint egy ötéves, pedig tényleg nem annyi vagyok, még ha valaki a méretem miatt el is néz annyinak. Aztán felkapom a fejem a fára, és meglátom a macskát a fészeknél. Eléggé úgy néz ki, hogy összeveszett a mamamadárral. - Igen ő az! Lily! Mit csinálsz szegény madárral? - A macska megijed, kicsit megugrik, de aztán lenéz ránk és nyávog egyet, amolyan nem tetszik kifejezéssel. Legalábbis gondolom, hogy azt jelenti. Aztán pedig elkezd ágról ágra ugrálni lefelé, végül Alicia vállán telepszik meg.
-Na, látod?! Máris próbál nálad hízelegni, csak hogy ne hidd el amit mondtam. - Morcos arcot vágok és a derekamra teszem kezeimet, de ez az állapot nem tart sokáig, nem szeretném ha Alicia így ismerne meg...

a hozzászólás Alicianak készült, és írás közben a 27 év című számot hallgattam. Jöttem  Embarassed    

©️


Vissza az elejére Go down
Alicia Peterson
Reveal your secrets
Alicia Peterson
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Alicia & Liana   Alicia & Liana Empty2015-11-29, 15:32


- Megjegyeztem. – Mosolyodom el mikor bemutatkozik. Most már nincs kifogásom ha esetleg elfelejteném a nevét. Mondjuk miért is felejteném el? Annyira ostoba és feledékeny nem vagyok és amúgy sem hiszem, hogy olyan fú de sok emberrel találkoznék vagy kerülnék közelebbi ismeretségbe, hogy összekeverjem.
Viszont máris egy infóval gazdagabb vagyok… vagyis ha belegondolok kettővel.
- Végül is megvan az előnye és hátránya ha az embernek van testvére. – Inkább hátránya de lehet csak én fújom fel túlzottan a dolgot. – De ha gondolod szívesen elcserélem őket. – Kuncogok fel. Oké, nyilván ennyire azért nem rossz a helyzet még ha van is olyan pillanat amikor jobban örültem volna ha egyke lennék. Nyilván csak féltékenységből vagy nem is tudom. Mikor a nővéremről derült ki, hogy boszorkány a szüleim teljesen oda meg vissza voltak és mikor rólam derült ugyan ez ki már addigra mondhatni teljesen általánossá vált így irigylem, hogy még ő különlegesnek érezhette magát addig én nem sőt, az lett volna a szégyen ha bennem nincsenek meg azok a… varázsgének vagy mik.
A keresés viszont egyelőre elég sikertelennek tűnt. Még Liana a padok alatt vizsgálgat én a fák lombjait figyeltem na meg esetleg valami kis odút vagy hasonlót ahová bebújhatott.
- Idővel biztos meggondolja magát. – Pillantok a lányra. – Amint rájön, hogy mennyire szereted és mennyit gondoskodsz róla. – Na lehet ez picit furán hangzik de én úgy gondolom az állatok bizalmát ugyanúgy el kell nyerni ami néha nehezebben megy pont mint az embereknél.
- Rocky a kutyámon kívül nincs de őt ugye nem hozhattam magammal. – Rázom meg a fejem. – Jobban tetszene ha őt is hozhattam volna bár lehet neki a macskák és a baglyok miatt nem tetszett volna. De összességében eléggé szeretek itt lenni. Rengeteg érdekes és izgalmas dolog van itt és még a negyede sincs meg annak amiket fejben összeírtam, hogy miket szeretnék csinálni vagy látni. Na és veled mi a helyzet? –Kérdezek rögtön vissza, aztán ahogy telik az idő egyik fa tetején meg is pillantok valami nagyobb testű jószágot ami épp egy madárfészket terrorizál. Elég macskásnak tűnik de innen lentről nehéz lenne megmondani.
- Ő lenne az? – Mutatok az adott irányba, talán Liana jobban felismeri.

Vissza az elejére Go down
Liana Conrad
Reveal your secrets
Liana Conrad
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Alicia & Liana   Alicia & Liana Empty2015-11-29, 09:50





Alicia && Liana
barátok mindig kellenek

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nem szoktam olyasmiken felakadni, mint hogy mások nem jegyzik meg a nevem. Mondjuk ha még nem beszélgettünk konkrétan, akkor nem is baj, de aztán ha már több eset után sem... akkor az kicsit furcsa. Olyankor elgondolkodom, hogy lehet, hogy némelyik embernek nincs is névmemória tárolója vagy nem tudom... Mosolyogva pillantok a lányra.
-Liana vagyok. - Kis pindúrpandúr, ugribugri lányka, aki ilyen aprócskának született. Ezt már nem teszem hozzá. Csak magamban szinte mindig elmondom ezeket a gondolatokat, mikor be kell mutatkoznom. Egyébként meg, elég sok mindent le lehet vonni belőlem az első látás után. Nehéz lenne engem eltéveszteni. Na mindegy is! Térjünk rá a cicaügyre!
Teljesen elbűvöl, hogy milyen bátor és hogy mennyit tud mesélni. Elvégre... valószínűleg nem véletlen, hogy a Griffendélbe került. Én tudtam, hogy nem ott fogok kikötni, hiszen nem vagyok bátor és igazából annyira okos sem. De okos még lehetek, csak meg kell tanulnom azt a sok dolgot, amit itt a hét év alatt fogunk csinálni! Izgalmas. Remélem a végére én is olyan okos leszek mint anya és apa.
-Az jó! Nekem nincs testvérem, pedig szerettem volna. - Vonok vállat kicsit elbúsulva. Anyáék mindig azt mondták, hogy ők nem szeretnének egy testvért nekem, elég vagyok én is nekik. Pedig sokáig könyörögtem nekik, hogy legyen valaki, akivel tudok játszani. Elindulunk a macskusz megkeresésére. Nem is tudom, mennyire reményt kellene hozzáfűznöm. Figyelmesen nézelődöm, a padok alá is benézek. Persze nem hagyom ott Aliciát, szorosan mellette haladok és bólogatok a kérdésére. Örülök, hogy itt van, tényleg! - Igen, azért. Szerette volna ha van valamim, amire ha ránézek, akkor rá gondolok majd. De a macska nem így gondolja... - Húzom el a számat, de mint mindenről, erről is gyorsan elterelődik a figyelmem és nagy szemekkel meredek ismét a lányra. Most már úgy érzem, nekem is kell valami kérdést feltennem. - Neked van valamilyen állatod? És hogy tetszik az iskola? - Itt leszünk hét évig, egyszerűen nem tudom elképzelni azt, hogy valakinek ez ne tetsszen. Mondjuk persze, honvágyam az van, de remélem, gyorsan meg fogom szokni. A második év már biztosa könnyebb lesz.

a hozzászólás Alicianak készült, és írás közben a 27 év című számot hallgattam. Jöttem  Embarassed    

©️


Vissza az elejére Go down
Alicia Peterson
Reveal your secrets
Alicia Peterson
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Alicia & Liana   Alicia & Liana Empty2015-11-28, 21:37


Őszintén meglep, hogy megjegyezte a nevem, pedig még csak nem is egy házból valók vagyunk.
- Igen. – Bólintok egyet. – Ne haragudj de én nem jegyeztem meg a neved. – Ami azt illeti csak kevés ember nevét jegyeztem meg, a tanárokét főként meg pár híresebb tanulóét mint mondjuk a kvidics csapatok kapitányainak nevét. De innentől fogva nyilván az övét is az agyamba vésem. Aranyos lánynak tűnik, fiatalabbnak néz ki mint a többi elsőéves vagy legalábbis nálam mindenkép, de az is lehet, hogy én nézek ki idősebbnek.
Viszont örömmel nyugtázhatom, hogy elfogadja a segítségem és hamarosan azt is megtudom milyen cicusról van szó.
- Igazából nem az volt az első… - Elharapom a mondatot és egy pár pillanatra elmerengek. – Várj! Ha bele gondolok de, az volt az első alkalom, hogy egyedül mentem be. Előtte mindig a nővéremmel fedeztük fel. Utána viszont már elég gyakran játszottam ott egymagam is. Hmm… Main Coon… azok valóban nem kis növésű macskuszok. – Jegyzem meg.
A javaslatára bólintok, kezdésnek tökéletes kiinduló pont és ha nincs ellenvetése akkor el is indulok.
- Szóval anyukádtól kaptad? – Kezdek bele egy kis cseverészésbe. – Gondolom iskolakezdés alkalmából. – Ha négy hónapos akkor valami ilyesmiről lehet szó. Mondjuk azért, hogy a kezdeti hetekben ne legyen annyira magányos vagy valami ilyesmi. Persze ez csak tipp, viszont ahogy hallgattam pár másik társam nem feltétlen könnyű a bentlakásos rendszer megszokása és hazudnék ha azt mondanám nem hiányzik az otthon és őt is pont olyannak mondanám aki nehezen szokta meg. Jó, persze ne ítéljünk a borító alapján mert viszont alapjáraton mert az előbb láthattam, hogy egész közvetlen másokkal így biztos könnyen barátkozik.

Vissza az elejére Go down
Liana Conrad
Reveal your secrets
Liana Conrad
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Alicia & Liana   Alicia & Liana Empty2015-11-28, 19:13





Alicia && Liana
barátok mindig kellenek

[You must be registered and logged in to see this image.]
Kíváncsi tekintetem a lányra emelem. Olyan szép a haja! Az enyém miért nem ilyen? Mondjuk szeretem a saját, popsiig érő zuhatagomat is, de százszor jobban örülnék neki, ha nekem is olyan lenne mint neki! Látom, nem igazán akar a bámulós dologról beszélni. Felvont szemöldökkel hallgatom amit mond, majd egy széles mosoly kíséretében körülbelül véget is vetek ennek a témának. Oldalra billentem fejem, és pár másodperc gondolkodás után, meg is szólalok ismét.
-Alicia a neved ugye? - Kérdezem és várom a megerősítést. A névmemóriám igazán jó, szinte első, második hallásra megjegyzem az emberek nevét. Persze az arcukkal együtt... Aliciáét pedig egyébként sem nehéz elfelejteni. Mert igazán bájos. Aztán áttérünk a cica témára. Tényleg meg kell találnom, hiszen nem szeretném ha anya berágna rám, és azt mondaná, hogy felelőtlen vagyok. Mert nem vagyok. Csak ez a cica valamiért nem kedvel engem. Ha tudnám miért... Lelkesen bólogatni kezdek, amikor Alicia azt mondja, segítene megkeresni. Így sokkal de sokkal izgalmasabb lesz a dolog. Na meg, hátha Aliciának előjön a kis szőrmók. Mert aztán én általában leshetem, hogy mikor bújik már oda hozzám... A kérdéseire el sem kell gondolkodnom, azonnal rávágom a választ.
-Main Coon a fajtája és négy hónapos. De már most elég nagy, szóval nem olyan könnyű eltéveszteni. - Mesélem, de gyorsan vége szakad a mondandómnak, hiszen Alicia belekezd a sajátjába és jó sokáig be sem fejezi. Én figyelmesen hallgatom végig, szemeimet le sem veszem róla, hiszen érdekel minden egyes szó, amit kiejt a száján. Mennyire érdekes! Milyen bátor! Ezek a szavak jutnak eszembe, miközben mesél nekem a kutyusáról, amelyet jó pár éve ő is elveszített. Először kicsit elszomorít a történet, de amikor a végkifejlethez ér, kicsit felnevetek én is, vele együtt.
-Húha! Hát én nem mertem volna bemenni az erdőbe egyedül... - Vallom meg őszintén. Kicsit még félénk vagyok, de őszintén remélem, hogy ez enyhülni fog majd az évek alatt. Kicsit meg is feledkezem a cicusról, majd csak akkor eszmélek fel, amikor Alicia ismét egy kérdést tesz fel hozzám. Elmerengek. Hol is...? Hol is láttam... - Őőő. Ja! Igen! A folyosón, és erre szaladt ki, szóval remélem, hogy nem ment el az udvarról... és köszönöm a biztatást, kedves tőled. - Mosolyodom el kedvesen, majd szétnézek. Sehol egy állat, csak emberek, tanárok és diákok. - Mi lenne, ha arra indulnánk? - Mutatok a bejárat felé, jobb oldalra. Igazából körbejárhatnánk az udvart, megnézhetnénk egy két fát, hátha csak elment madarászni egy kicsit vagy valami ilyesmi.


a hozzászólás Alicianak készült, és írás közben a 27 év című számot hallgattam. Jöttem  Embarassed    

©️


Vissza az elejére Go down
Alicia Peterson
Reveal your secrets
Alicia Peterson
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Alicia & Liana   Alicia & Liana Empty2015-11-28, 17:15


A lány nem nagyon számított rá, hogy integetni fogok neki és meg is mosolyogtatott a reakciója majd vissza bújtam a jegyzeteim közé de arra viszont már én nem számítottam, hogy oda is fog jönni hozzám, vagyis egész pontosan ugrani, így elég hirtelen kapom oda a tekintetem. Na persze, hogy kiszúrta, hogy mindig ránézek... vagyis nem pont rá csak úgy, rá… mindegy.
- Inkább bambulós lány. – Viszonozom a mosolyt és szerencsére nem kifejezetten ezért jött hanem egy elveszett macsekot keres. – Nem igazán rémlik. Szürke macskát láttam de az nem igazán volt bolyhos. – Rázom meg a fejem afféle megerősítés gyanánt. – De ha gondolod segíthetek megkeresni. –Ajánlom fel mialatt becsukom a könyvet és elpakolom a cókmókom. – Együtt valószínűleg gyorsabban megtaláljuk. – Meg már amúgy is kezdtem elgémberedni az üléstől. Egy kis mozgás felpezsdíti a vért. – Milyen fajta cicusról lenne szó és mennyi idős? – Teszem fel a két legszükségesebb kérdést hisz nem árt tudnom mit is keresek pontosan. A szürke és bolyhos nem szűkíti le túlzottan a kört. – Különben meg ne aggódj! Nem hinném, hogy nagyon el tudna veszni és tuti, hogy előbb utóbb valaki megtalálja. – Biztatom egy picit. - Van egy kutyusom akit még aputól kaptam jó pár éve. Mostanra már eléggé öreg de egyszer ő is elkóborolt és egész nap őt kerestem féltem, hogy elveszett a közeli erdőben és ez miatt én is majdnem eltévedtem. Már egész késő volt mire hazataláltam és elég szép fejmosást kaptam. Már egy keresőcsapatot akartak indítani utánam. – Nevetem el magam. – Persze a végén kiderült, hogy a kutyus végig a fészer alatti vacokban pihent. – Miért is osztottam én ezt meg? Ja igen… - Szóval átérzem a helyzetet és biztos valami tök nyilvánvaló helyre bújt. Merre láttad utoljára?

Vissza az elejére Go down
Liana Conrad
Reveal your secrets
Liana Conrad
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Alicia & Liana   Alicia & Liana Empty2015-11-27, 18:44





Alicia && Liana
barátok mindig kellenek

[You must be registered and logged in to see this image.]
A mai napon furcsábbnál furcsább dolgok történtek velem. Először is, egy lány engem bámult egész végig gyógynövénytanon és totál kínos volt, nem is értettem, miért teszi ezt. Először azt gondoltam, valami nem áll jól rajtam, de ahogy nézegettem a ruhám, a hajam igazgattam biztos voltam benne, hogy nem ezzel van a gond. Úgyhogy ráhagytam. Azt gondoltam, hogy majd ha összetalálkozom vele a folyosón vagy másik órán, akkor megkérdezem tőle, mi volt olyan érdekes rajtam, hogy engem bámult.
Aztán jött a másik dolog. Ilyet még soha nem láttam, nem is tudtam, hogy létezik! Az egyik tanárnő átváltozott macskává. Ú, nagyon szép cica lett belőle. De vajon hogy csinálta? Én is meg szeretném tanulni ezt! Vajon nehéz lehet? Nem tudom... de biztosan fogunk róla még tanulni majd a közeljövőben. Mondjuk lehet, hogy még előtte el fogok menni a könyvtárba és rá fogok keresni, mert ez elég izgalmas. Biztosan írnak sok olyan emberről, akik tudnak így átváltozni... Mikor idejöttem a Roxfortba, anyukám azt mondta nekem, hogy lehet egy macskám, amivel majd foglalkoznom kell az iskolába. Nagyon bezsongtam és persze alig bírtam kivárni, hogy elmenjünk arra az útra és megvegyünk nekem. Aztán eljött az idő, és kaptam egy Maine Coon cicust, akit Lilynek neveztem el. A macskákkal úgy általában nincs sok gond, de ez az átokfajzat utál engem. Szerintem már sokadszorra DIREKT olyan helyre pisilt, amivel aztán tudta hogy csak nekem okozhat gondot.  És most meg még el is tűnt. Nem szeretem hagyni, hogy ilyen hűvös időbe egyedül kint ücsörögjön valahol. Akármennyire is utálom, amikor keresztbe tesz nekem. Házvezetőm már megemlítette, hogy ha nem tudom megnevelni, akkor tartsam ketrecben. Azt pedig nem szeretném. Úgyhogy a keresésére indultam, ebből a részből is. Még sötétedés előtt vissza szeretnék indulni a klubhelyiségbe, hiszen a folyosók és az udvar is elég ijesztő olyankor. A múltkor is, alig mertem visszamenni a hálóterembe! Persze nem az én ötletem volt, hogy éjszaka tanuljunk fent a csillagvizsgáló toronyban... Már az elülső udvaron jártam, amikor kicsit kétségbeesetten néztem körbe. Itt sincs. Még annyi mindent meg kell néznem, sokáig fog tartani a keresés. Aztán meglátom azt a lányt, aki bámult rám egész óra alatt. Nekem integet? Körülnézek, magam mellé, magam mögé, nincs itt senki más. Szóval megvonom vállam, és kettőt sasszézva elindulok felé. Egy ugrással állok meg előtte.
-Szia! Te vagy a bámulós lány, ugye? - Mosolyodom el, jelezve, hogy nem sértésből mondtam és hogy egyébként sem zavart. Mondjuk azért elmondhatná, hogy miért nézett engem egész órán. Érdekelne... de más jobban érdekel most. - Figyeelj csak... nem láttál erre egy olyan hegyes, bolyhos fülű cicát? Szürkét. Nem tudom hová lett, és nem szeretném ha elveszne, mert anyukámtól kaptam.


a hozzászólás Alicianak készült, és írás közben a 27 év című számot hallgattam. Jöttem  Embarassed    

©️


Vissza az elejére Go down
Alicia Peterson
Reveal your secrets
Alicia Peterson
Griffendél

TémanyitásTárgy: Alicia & Liana   Alicia & Liana Empty2015-11-26, 11:44


Elég fura látvány lehettem ahogy az udvaron leheveredtek egy fa tövébe néhány könyv és jegyzet társaságában. Nyilván nyáron nem lenne az, de azért most már a diákok többsége inkább a klubhelyiségben tanul mint sem odakint. Én viszont kifejezetten szeretem a hideg már-már csípős időben tölteni szabad perceim és valamiért jobban is tudok koncentrálni, na nem mint ha annyira nagy szükségem lett volna rá. A gyógynövénytanon  kapott házi feladat nem igényelt túlzottan nagy észt. Egyszerű kutató munka a boszorkányfűről, annak hatásairól, fellelhetőségéről és alkalmazásáról. Semmi olyan amit egy kis turkálás a könyvtárban ne oldana meg. A jegyzeteimhez hozzá csapok még némi saját tapasztalatot, hogy Bimba professzor  örüljön. Egyszer Peter használta rajtam pár éve mikor sikeresen leestem egy fáról, meg volt pár egyéb alkalom is. Hmm… ha belegondolok a varázsvilág nélkül az életem egyharmadát kórházban töltöttem volna. Viszont nem csak gyógynövényekkel foglalkozó könyvek voltak a kupacban. A könyvtárban rábukkantam egy érdekes műre is ami kifejezetten a tiltott rengeteggel foglalkozott. A drága Igazgató elkövetett egy hibát mikor megjegyezte, hogy az erdő tiltott hely a diákok számára. Ami tiltott az nálam csak érdekesebbé válik és azóta is agyalok, hogyan fedezhetném fel anélkül, hogy a kicsapás lehetőségét feszegetném. Halottam olyan diákokról akik büntetésül lettek beküldve Hagriddal. Hmm… mit kellene csinálnom ahhoz, hogy én is ilyen „büntetést” kapjak?
Amíg ezen merengtem egy csapat diák zsivaja csapta meg a fülem amire fel is kapom fejem. Egy négy fős Mardekáros csapat haladt el nem messze tőlem, meglehetősen jó kedvel. Talán harmadévesek lehettek. De nem csak ők ténferegtek a környéken. Kihasználva, hogy már a figyelmem úgyis a környezetemre irányul kicsit alaposabban is szétnézek. Néhány még egy két kisebb diákcsapat, turbékoló párocska és magányos diák a láthatáron. Köztük egy ismerős arcocska is nem is olyan messze és ha a pillantásunk találkozik akkor egy aprócska mosollyal integetek neki. Ő is első éves méghozzá Hugrabugos. Ezt már csak onnan is tudom mert a gyógynövénytan órát pont velük együtt tartják. Viszont nem tudom pontosan miért de az ő arcát valahogy jobban megjegyeztem mint másét. Oké lehet azért mert mikor elméláztam órán akkor mindig pont az ő irányába bambultam és így belegondolva elég ciki a dolog. Még a végén azt hiszi, hogy zaklatni akarom vagy hasonló. Remélem nem tűnt fel neki…
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Alicia & Liana   Alicia & Liana Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Adrian & Liana
» Frederick & Liana
» Liana Cavendish
» Jason & Liana
» Liana Conrad

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Elülsõ udvar-
Ugrás: