ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 13:07-kor
Kalandmester


Ma 13:01-kor
Cheon Seung-ah


Tegnap 20:04-kor
Troy Smallwood


Tegnap 18:09-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 17:46-kor
Alistair Wilson


Tegnap 10:26-kor
Seraphine McCaine


2024-04-26, 22:44
Shanna Griffin


2024-04-26, 22:38
Cody L. Mortimer


2024-04-26, 20:33
Joyce Brekinridge


A hónap posztolói
Cody L. Mortimer
Alicia Williams I_vote_lcapAlicia Williams I_voting_barAlicia Williams I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Alicia Williams I_vote_lcapAlicia Williams I_voting_barAlicia Williams I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Alicia Williams I_vote_lcapAlicia Williams I_voting_barAlicia Williams I_vote_rcap 
Kalandmester
Alicia Williams I_vote_lcapAlicia Williams I_voting_barAlicia Williams I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Alicia Williams I_vote_lcapAlicia Williams I_voting_barAlicia Williams I_vote_rcap 
Alistair Wilson
Alicia Williams I_vote_lcapAlicia Williams I_voting_barAlicia Williams I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Alicia Williams I_vote_lcapAlicia Williams I_voting_barAlicia Williams I_vote_rcap 
Megan Smith
Alicia Williams I_vote_lcapAlicia Williams I_voting_barAlicia Williams I_vote_rcap 
Simonetta Atkinson
Alicia Williams I_vote_lcapAlicia Williams I_voting_barAlicia Williams I_vote_rcap 
Alison Fawley
Alicia Williams I_vote_lcapAlicia Williams I_voting_barAlicia Williams I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70678 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 39 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 39 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Alicia Williams

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Alicia Williams
Reveal your secrets
Alicia Williams
Griffendél

TémanyitásTárgy: Alicia Williams   Alicia Williams Empty2015-11-28, 21:25




Alicia Williams

[You must be registered and logged in to see this image.]
"Az őrület olyan, mint a gravitáció. Csak egy kis lökés kell hozzá."

Főkarakter: Főkarakter
Teljes név: Alicia Williams
Születési hely és dátum: 1979. Július 20. London, Anglia
Csoport: Griffendél
Patrónus: Degu
Évfolyam (szak) Nyolcadik (Látványmágus)
Képesség: ---
Kiemelkedő tudás: Átváltoztatástan - Született tehetség, Mágiatörténet - Kiemelkedő, Repüléstan - Tehetségtelen


Jellemed kifejtése

Sokan azt mondják, hogy gyerekes vagyok, felelőtlen. Pedig ez nem is igaz... Vagyis... Nem veszem túl komolyan a dolgokat, de azért a baráti körömben mégis én vagyok az anyáskodó szerepben, ha én nem lennék, sok bajból nem jutottak volna ki ilyen könnyen. Persze azért nem vagyok semmi jó elrontója, szinte bármilyen hülyeségben benne vagyok. Könnyen felismerhetsz, főleg ha Kevinnel együtt vagyunk, a vihogásunknak köszönhetően. Nem gyakran lehet engem szomorúnak látni, szeretek nevetni. És kevés olyan dolog van, amin ne tudnám elröhögni magam. Minek búslakodni? Makacs is vagyok, és hirtelen haragú, és ha én egyszer feldühödöm, ott kő kövön nem marad. De az emberiség szerencséjére olyan hamar múlik el haragom, amilyen gyorsan jött, és máris úgy dumálok - illetve dumálnék - az emberekkel, akikkel összeveszem, mintha mi sem történt volna.
Egy dolog van, amit nem szeretek magamban, ez a lámpalázam... Pedig elvileg jól tudok énekelni - és szeretek is, de csak, ha egyedül vagyok. De próbálom ezt leküzdeni. És muszáj is lesz, főleg ha Kevinnek sikerül összehoznia azt a bandát.

Megjelenés

Mit látok, ha a tükörbe nézek? Hosszú, barna haj, ami nyáron annyira kifakul, hogy a vége szinte már szőkének tűnik. Nem is vagyok túl magas, mindössze 162 centi, és még elég vézna is vagyok. De van ám itt izom, bármennyire is nem látszik, tudok ütni - vagy rúgni - ha kell. Arcom közepén pici, pisze orrom éktelenkedik, és még csak az ajkaim sem teltek, sőt... És ehhez hatalmas, barna szemek társulnak. Egy szóval szerintem nem igazán vagyok szép, de erről kérdezd a többieket.

Életed fontosabb állomásai

Részletek a naplómból:
"Kedves Naplóm!
Oooolyan izgatott vagyok! Már 11 éves vagyok, és megkaptam a levelet a Roxfortból, tudod az az iskola, amiről már beszéltem, ahová a bátyám is jár. Nagyon izgatott vagyok, mert holnap már megyünk is. Aludni sem tudok, pedig már elég késő van, ehelyett én itt vagyok, és neked mesélek. Andy már sokat mesélt róla - persze csak azért, mert addig nyaggattam, míg nem felelt a kérdéseimre -, és nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz. Remélem, hogy abba a házba kerülök, ahol a bátyám is van."

"Kedves Naplóm!
A mai nappal hivatalosan is elkezdődött a nyári szünet, és sikeresen letettem az összes vizsgám is. Bár a repülést szerintem egy életre megutáltam ezalatt az egy év alatt. Elég tehetségtelen vagyok, és szerintem még tériszonyom is van. De ezt leszámítva az egész kastély, meg a minden egyszerűen szuper. És még a bátyámmal egy házba is kerültem, de ez nem mindig jelent jót. Egyébként a háztársaim szuperek, meg minden más tantárgy is a Repüléstanon kívül. De ez még csak az első év volt. Mi vár még rám az elkövetkezendő sok év alatt?"

"El sem merem hinni, hogy már eltelt hét év. Nagyon gyorsan múlik az idő, hisz még csak nemrég volt, hogy meséltem, mennyire izgulok az első sulinapom miatt, most pedig már arról az örömhírről írok neked, hogy sikerült a RAVASZ is, szóval mehetek mesterképzésre. Látványmágus leszek, ha minden jól sikerül, és én nagyon bizakodom. Jaj, de annyi minden történt ezalatt a hét év alatt... Örömmel gondolok vissza a sok hülyeségre, amire rávettek a haverok, sok felejthetetlen pillanatban volt részem, az biztos, a rendbontásoktól kezdve az együtt elvégzett büntetésekig.
Ja és még valami, már csak pár nap, és elköltözünk Londonból Swansea-be. Ahol Kevin is lakik, szóóóval már nem csak a Roxfortban látjuk majd egymást. Ez tök jó, nem?"

"Nem gondoltam volna, hogy én valaha megbánom, hogy Kevinnel szomszédok lettünk, de most pont így gondolom. Te tudod, hogy szeretek énekelni, ha nem hallja senki, de nemrégiben a drága szomszéd meghallotta, és ragaszkodik hozzá, hogy csatlakozzak az alakulófélben lévő bandájába, mint frontember. Na még mit nem... Aztán végül mégiscsak sikerült meggyőznie, de csak egy évig kap haladékot, ha addig nem sikerül tagokat toboroznia, békésen élhetem tovább a nem túl békés életem. Ellenkező esetben viszont muszáj lesz leküzdenem a lámpalázam. Remélem nem sikerül neki... Én legalábbis nem töröm magam azért, hogy összejöjjön a banda. Emiatt gonosz lennék?"




[You must be registered and logged in to see this image.]
Carpe Diem!
Vissza az elejére Go down
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Alicia Williams   Alicia Williams Empty2015-11-29, 09:38



Elfogadva!

Átváltoztatástanra született tehetséget dobni, hát te egy igazi mázlista vagy^^ Pont ezért egy kicsit jobban rágyúrtam volna a történetben, mert bőven van benne pocenciál. A sztorid egyébként kissé szűkre szabott, viszont az tetszett, hogy ehhez mérten nincsen benne túlspilázva semmi tinidráma, hanem valóban egy céltudatos, griffendéles lányt ismerhetünk meg Smile Csak azon nevetgélek magamban, hogy van még egy Alicia, szintén griffendéles, és van még egy Alysha is, szintén griffendéles. Mindenki össze fog keverni titeket Very Happy Jó játékot^^




***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: