ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 13:53-kor
Kalandmester


2024-05-18, 20:32
Alison Fawley


2024-05-18, 07:51
Dwight Jennings


2024-05-17, 19:56
Vladimir Mantov


2024-05-16, 14:26
Annabelle Mitchell


2024-05-16, 12:43
Cody L. Mortimer


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Kalandmester
Londoni kviddics aréna - Page 4 I_vote_lcapLondoni kviddics aréna - Page 4 I_voting_barLondoni kviddics aréna - Page 4 I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Londoni kviddics aréna - Page 4 I_vote_lcapLondoni kviddics aréna - Page 4 I_voting_barLondoni kviddics aréna - Page 4 I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Londoni kviddics aréna - Page 4 I_vote_lcapLondoni kviddics aréna - Page 4 I_voting_barLondoni kviddics aréna - Page 4 I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Londoni kviddics aréna - Page 4 I_vote_lcapLondoni kviddics aréna - Page 4 I_voting_barLondoni kviddics aréna - Page 4 I_vote_rcap 
Alison Fawley
Londoni kviddics aréna - Page 4 I_vote_lcapLondoni kviddics aréna - Page 4 I_voting_barLondoni kviddics aréna - Page 4 I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Londoni kviddics aréna - Page 4 I_vote_lcapLondoni kviddics aréna - Page 4 I_voting_barLondoni kviddics aréna - Page 4 I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Londoni kviddics aréna - Page 4 I_vote_lcapLondoni kviddics aréna - Page 4 I_voting_barLondoni kviddics aréna - Page 4 I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Londoni kviddics aréna - Page 4 I_vote_lcapLondoni kviddics aréna - Page 4 I_voting_barLondoni kviddics aréna - Page 4 I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Londoni kviddics aréna - Page 4 I_vote_lcapLondoni kviddics aréna - Page 4 I_voting_barLondoni kviddics aréna - Page 4 I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Londoni kviddics aréna - Page 4 I_vote_lcapLondoni kviddics aréna - Page 4 I_voting_barLondoni kviddics aréna - Page 4 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70740 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Londoni kviddics aréna

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
Kalandmester
Reveal your secrets
Kalandmester
Mesélő

TémanyitásTárgy: Londoni kviddics aréna   Londoni kviddics aréna - Page 4 Empty2020-03-08, 14:39


First topic message reminder :

Leírás napokon belül
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Shanna Griffin
Reveal your secrets
Shanna Griffin
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Londoni kviddics aréna   Londoni kviddics aréna - Page 4 Empty2020-03-09, 11:54


[You must be registered and logged in to see this image.]
Az Aréna

A nyomozás, kedves barátom, majdnem művészet.
Kicsit matematika, kicsit sakkozás is. Türelemjáték.

Még mindig nem vallottam színt arról, hogy én küldtem a levelet Eileennek és Daphnénak, és ez még egy darabig így is marad. Habár mindannyian kijutottak élve, de hallottam Avery sérüléséről és arról, hogy bent halálos csapdákba futottak és ott volt Grindelwald is, a sugarak, amikbe a Testvériség vezetője bele is halt akármelyiküket eltalálhatta volna. És akkor az én lelkemen száradna az egész.  Ezt még meg kell emésztenem, hiszen pontosan tudom, hogy az apám már nem egyszer vett elő olyan aurorokat, akik a saját szakállukra dolgoztak és nem mindig sült el jól.
- Joggal van, bízz a megérzéseidben. Még ha minden rendben is lenne, akkor is egy nagy eseményen bármi történhet. És most nagyon nincs minden rendben. - válaszolom,  a környezetünket pásztázva. A tekintetemet mindig elkapja a sötét nő a színpadon, olyan karizmatikusan uralja a teret. Csinos, de az, hogy mindenki grófnőként emlegeti, én még sem tudok sok mindent róla, pedig az aranyvérűek és tehetősek mind a listámon vannak, igen csak zavaró. A színpadról már nem szedhetem le, hogy szóba elegyedjek vele, de azért kapargatom az elmém hátulját, hogy pontosan mit is hallhattam már róla.
- Én körbejárom a magaslatokat, hogy belássam a helyet, hátha látok valami gyanúsat, amit ő nem. - válaszolok neki, hiába nincsen most közöttünk különbség, meg kell osztanunk a gondolatainkat és terveinket, mert egy csapat vagyunk és ez nekem egyáltalán nem probléma, sosem voltam magamnak való. Az utolsó mondat természetesen a familiárisomra értendő, a viharmadár a közelemben repked, de nagyrészt látótávolságon belül, hiszen nem kényelmes látatlanul elengedni a nagyvilágba.
Tehát elindulok a magaslatokra, balkon, tető, kiszögellések, minden ilyesmit végigjárni és szabadszemmel és a familiárisom szemével is belátni - és ha van időm, felcsapom a naplómat, hátha találok benne említést akárkitől erről a grófnőről.

// Familiáris képesség, Lélekállat:
A gazda, ha akar és rákoncentrál lát a familiáris szemével, hall a fülével. //

[You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this image.]

Küzdeni csak akkor tudunk, ha van miért.
Mert minden küzdelem áldozatokkal jár,
s áldozatot csakis olyan célért tudunk hozni,
amelynek értelmét előre látjuk.
Vissza az elejére Go down
Daphne Jennings
Reveal your secrets
Daphne Jennings
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Londoni kviddics aréna   Londoni kviddics aréna - Page 4 Empty2020-03-09, 10:49



[You must be registered and logged in to see this image.]

Kviddics & Daphne

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kevesen vagyunk jelenleg, így egyáltalán nem csoda, ha hivatalos minősítésben az egyéb feladatok és megbízások mellett is jelen kell lennem egy ilyen nagyszabású eseményen. Az utóbbi idők tendenciái sajnos azt mutatják, hogy bőven meg van rá az esély, hogy ez az átadó nem zajlik majd békében és nyugalomban. Ezért is nem a lelátókon jelenek meg és nem is az eseménnyel fogok majd elsősorban foglalkozni, hanem azzal, hogy több kollégámmal együtt biztosítsam a helyszínt és biztosan ne történhessen ezúttal semmiféle kalamjka. Természetesen különösen figyelek azokra, akik már több ilyen problémás eseményen is jelen voltak, mert cseppet sem lepne meg, ha most is feltűnnének olyan diákok és civilek, akiknek véletlenül sem kellene itt lenniük. Na persze nem zavarhatom őket haza, hiszen ez egy nyilvános rendezvény, de legszívesebben ezt tenném, de így maximum csak figyelni tudok rájuk.
- Már nem tudom, hogy azért van rossz érzésem, mert mindig történik valami és ez már paranoia, vagy tényleg joggal van. - azért csak sóhajtok egy aprót Shannára pillantva. Meglepne, ha nyugodtan zajlana le az esemény, de ki tudja még mindig meglepődhetünk. - Körbejárom a bejáratokat, elvileg nincs rá mód, hogy bárki ott jusson be, ahol nem őrzik a kapukat, de... sose lehet tudni. - nem adok most kifejezetten utasítást a lánynak, tudom, hogy ő is meg kapta már a feladatát és tudja is jól, hogy mi a dolga a mai napon. Figyelni mindenre is... hiszen olyasmit is ki kell szúrnunk, amit mások nem feltétlenül vennének észre. Persze a legnehezebb, hogy egy Testvériségisnek sincs a homlokára írva, hogy az, így igen nehéz kiszúrni őket főleg a tömegben. Elvileg mindnekit ellenőriznek, aki beteszi a lábát, de sose lehet tudni, hogy ki szimpatizál velük. Főleg, ha csak azt nézzük, hogy az egyik díjátadó, az az ex kviddics játékos, Josephine McGreeny is nyilvánosan hangoztatta már, hogy osztja a Testvériség eszméit. Nem is értem, hogy mégis miért őt kérték fel ezek alapján az eseményre, bár tény és való, hogy a fekete hajú nő még annyi bizalmat sem gereszt bennem, vagy csak szimplán sosem voltam oda a rangosabb, gazdagabb emberekért a száramzásomból adódóan? Nem illik előítéletesnek lenni, de manapság ezt nehéz elkerülni. Elindulok hát körbejárni a területet, a bejáratokat ellenőrizni, figyelni az embereket, minden feltűnő jelenséget, vagy épp nem feltűnőt, de mégis gyanúsat, bármit, ami nem illik ide.

//Legilimentor II: Képes meghatározni a láthatatlan személy/lény irányát, hogy merről honnan figyelik. Elkaphat néhány kósza gondolatot, ha rákoncentrál valakire. Nem konkrét gondolatolvasás, inkább csak az erősebb gondolatok részei juthatnak el hozzá. Könnyebben olvas a mimikában, mint egy átlag ember, nehéz átejteni, vagy hazudni neki, hiszen érzi a szavak mögötti valós tartalmat.//

[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]

...
mert
mindig
jön valami új


A hozzászólást Daphne Jennings összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2020-03-09, 14:53-kor.
Vissza az elejére Go down
Kalandmester
Reveal your secrets
Kalandmester
Mesélő

TémanyitásTárgy: Re: Londoni kviddics aréna   Londoni kviddics aréna - Page 4 Empty2020-03-08, 14:41



A kviddics díjátadó

[You must be registered and logged in to see this image.]

Számos diák, varázshasználó, tanár kapott meghívót a rangos eseményre, amelyen Josepine McGreeny ex-kviddics játékos, és egy rejtélyes arisztokrata, bizonyos Gabrielle Wolf grófnő kihirdeti a brit kviddicskupa eredményeit, és átadják a megtisztelő díjakat. Maga Dumledore is elrejtett néhány aranyjegyet a nagyteremben felszolgáló manók deszertes táljaiban, valaki kupont talált a reggeli prófétában, valakit pedig csak úgy beprotezsáltak. Aki auror, azt felkérték, hogy tekintve az utóbbi másfél év zűrös ügyeit, legyenek jelen, és biztosítsák a hely muglimentes voltát. A rendezvény Londonban lesz megtartva a kertváros egy mugliktól leárnyékolt stadionjában, amely a látogatók elől most zárva tart, ha varázstalan menne arra, akkor bizony revoválás alatt lévő múzeum benyomását kelti. Szigorú az ellenőrzés, hiszen a közbiztonság az első. Kviddicsmeccs most nem lesz, csupán maga a díjátadó, Josephine-t még nem látni sehol, de a grófnő már fent van az emelvényen, sötét, szinte bokáig érő fekete ruhában, válik élő fekete haja akár egy hollóé, fenséges, de félelmetes is egyben. A hely még nincs tele, szálingóznak a meghívottak, vagy akik így vagy úgy, de be tudtak jutni a rendezvényre.





Határidő: március 15.



Vissza az elejére Go down
Kalandmester
Reveal your secrets
Kalandmester
Mesélő

TémanyitásTárgy: Londoni kviddics aréna   Londoni kviddics aréna - Page 4 Empty2020-03-08, 14:39


Leírás napokon belül
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Londoni kviddics aréna   Londoni kviddics aréna - Page 4 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Londoni Tower
» Philip Samuels londoni lakása
» All-star Kviddics
» Az elhagyatott kviddics pálya
» Roxfort All-star Kviddics

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázsvilág :: London-
Ugrás: