ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 13:07-kor
Kalandmester


Ma 13:01-kor
Cheon Seung-ah


Tegnap 20:04-kor
Troy Smallwood


Tegnap 18:09-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 17:46-kor
Alistair Wilson


Tegnap 10:26-kor
Seraphine McCaine


2024-04-26, 22:44
Shanna Griffin


2024-04-26, 22:38
Cody L. Mortimer


2024-04-26, 20:33
Joyce Brekinridge


A hónap posztolói
Cody L. Mortimer
Sírkert I_vote_lcapSírkert I_voting_barSírkert I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Sírkert I_vote_lcapSírkert I_voting_barSírkert I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Sírkert I_vote_lcapSírkert I_voting_barSírkert I_vote_rcap 
Kalandmester
Sírkert I_vote_lcapSírkert I_voting_barSírkert I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Sírkert I_vote_lcapSírkert I_voting_barSírkert I_vote_rcap 
Alistair Wilson
Sírkert I_vote_lcapSírkert I_voting_barSírkert I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Sírkert I_vote_lcapSírkert I_voting_barSírkert I_vote_rcap 
Megan Smith
Sírkert I_vote_lcapSírkert I_voting_barSírkert I_vote_rcap 
Simonetta Atkinson
Sírkert I_vote_lcapSírkert I_voting_barSírkert I_vote_rcap 
Alison Fawley
Sírkert I_vote_lcapSírkert I_voting_barSírkert I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70678 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 24 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 24 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Sírkert

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Dwight Jennings
Reveal your secrets
Dwight Jennings
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Sírkert   Sírkert Empty2022-07-31, 15:09



people change and forget to tell each other
Autumn & Dewey

[You must be registered and logged in to see this image.]
   
- Akkor bízhatunk abban, hogy ez nem holmi alkalmi szeszély. – Kapaszkodok bele én is a mondandójába. Nekem igenis szükségem lenne arra, hogy valami szenvedélyes, mindent elsöprő kapcsolatom legyen. Nem vagyunk éppen a legjobb viszonyban, Autumn és én, de úgy vélem, hogy kiváncsiak vagyunk a másikra. Ha nem így lenne, a veszekedéseinknek sem lenne semmi tüze, mégis képesek voltunk akár vérig is sérteni a másikat. Ugyanakkor láttam rajta, hogy nagyon is mereszti a szemét, engem pedig érdekelt, hogy mi jár a fejében, ha rám néz. Szidtuk ugyan egymást, és mégis, minden lépés ehhez a pillanathoz vezetett. – Ahogy mondod, máskor is megismételhetjük. – Nem teszem hozzá, hogy akár rendszeresen, mert neki ott van az, akiről gondoskodni akar, akiért él, nekem legfeljebb a felnőtt nővérem van, akivel szembe kell néznem. De valami megismerkedős, randizós beszélgetősdi vezethet oda, hogy kialakul valami. Látom, hogy Autumn első sorban arra törekedne, hogy el tudjon aludni, hogy fizikailag is kielégüljön, de tudom azt is, hogy neki sem volt mindegy, hogy lelkileg tudott nyílni. – Mindegy, hogy hogyan címkézzük. Nem feltétlenül kell komolynak hinnünk ezt az egészet, de talán.. szükségünk van egymásra. Ha nincs időd, akkor.. számomra megfelel az éj is. – Nevetek én is vele, akkor ebből nem lesz nagy randizás, de éjszakánként is találkozhatunk, aztán meglátjuk, hogy mire lesz az elég. Akár valami vetkőzős sakkjátszma is beleférhet, hogy izgalmassá tegyük. Az más kérdés, hogy most láttuk egymást bőrén, s bebarangoltuk együtt a titkos élvezeteket, de biztos vagyok benne, hogy lehet ezt még fokozni. – Na igen, mi meg sem próbáltunk megfelelni egymásnak. Ha ezt vesszük alapul, akkor ez máris komoly. Mondhatni a lényegre törekszünk. – Bólogatok én is, tudjuk, hogy a másik őszintén beszél, s nem kell a felesleges képmutatással húznunk az időt. Ha csak aludnánk egymás karjában, az is megfelel, de akár amolyan titoknapló szinten elmondhatjuk a félemeinket. Ha pedig hancúrozni vágyunk, akkor már ennek sem látom akadályát. A ma este előtt inkább fújtunk egymásra, most viszont Autumn sem úgy tűnik, mint aki szégyelte volna, hogy velem jön fel a szobájában. – Ó, csak neked ilyen beteg az izlésed. A lányok többsége szereti, ha a lábai előtt hevernek, udvarlás, és efféle baromságok. Hozzád hasonlóan viszont én sem vagyok egy nyálas alkat. Hát kell ez nekünk? – Csókolom meg amolyan jóéjtpuszi jelleggel, hogy szorosan átölelve magunkra húzzam a takarót.

//Köszi a játékot, tetszett^^//



Never gonna give up ● New love borns :copyright:




***
Vissza az elejére Go down
Autumn Swann
Reveal your secrets
Autumn Swann
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Sírkert   Sírkert Empty2022-07-23, 15:49



[You must be registered and logged in to see this image.]

Autumn& Dwight

[You must be registered and logged in to see this image.]

Titkok? Nem, a titkaimat senki sem ismerheti rajtam kívül. Dwight talán megtudott ma pár részletet az életemből, de az igazi titkaimat nem leplezhetem le a testvéreim érdekében. Kaptam egy olyan erőt, amelyet nem áll szándékomban eltékozolni, így hát - bármennyire is jól esne számomra megosztani azt valakivel - hallgatok. Fogalmam sincs azt illetően, mennyire vette be a szárnyas magyarázatot, de nem firtatja tovább és ez a lényeg. Talán csak észrevette rajtam, hogy nem szívesen beszélek a témáról és inkább ráhagyta. Akárhogy is, hálás vagyok neki érte. Végre egy olyan ember, aki előtt nem kell kínos hazugságokba bonyolódnom és ezt a fajta szabadságot nagyon élvezem.
- Nekem még soha, én csak... - akadok el a mondandómban, hiszen Dwight közelsége még arról is tesz, hogy néhány pillanat lefolyásáig a levegővétel is nehezemre essen. Soha, egyetlen alkalommal sem álltam le senkivel sem egy éjszakára, ez azonban más... Különleges. És akárhogy is szeretnék rájönni a titok nyitjára, igazság szerint fogalmam sincs arról, hogy pont ő miért van ilyen hatással rám. - Szerettem volna egy jó éjszakát - fejezem be végül a mondatot. Rég voltam már együtt bárkivel is, bár eddig sikeresen ellenálltam a késztetésnek. Nyilván másban nem sikerült még meglátnom a potenciális jelöltet vagy tudom is én... Annyira zavarosak jelenleg a miértek, hogy nem is merem feltenni a kérdéseimet még csak gondolatban sem.
Hogy eljátszottam-e már a gondolattal előzőleg? Megeshet. Az ember sok mindent elképzel magának, ami sohasem válik végül valóra, de ezúttal szerencsém lett. Dwight és én pont abban a helyzetben vagyunk jelenleg, amiről már fantáziáltam párszor, eme tudat pedig lényegében már csak olaj a tűzre az élvezetek szempontjából. Amikor pedig egyre hevesebbek lesznek a mozdulatai, azokat én is egyre hangosabban reagálom le és pont nem érdekel, hogy ki hallja vagy sem... Van még mellettem néhány szoba, így én is kénytelen voltam már egy-két alkalommal végighallgatni mások kapcsolatainak örömteli pillanatait, szóval ezúttal nem finomkodom. A kéj végül átszáguld testem minden egyes porcikáján, hogy utána csak pihegjek és bámuljam a mennyezetet, amikor Dwight végül legördül rólam.
- Amelyiket szeretnéd - felelem végül a kérdése hallatán, miközben a mellkasára hajtom a fejem. Testileg és lelkileg is ki vagyok elégülve ebben a pillanatban, ami azért nálam bántóan ritka alkalom. De annyi előnye mindenképp van, hogy máris úgy érzem, ma képes leszek arra, hogy a főzetek nélkül hajtsam álomra a fejem, ez a gondolat pedig felvillanyoz valamilyen szinten. Ezek szerint nem vagyok teljesen lelki roncs, csupán az életemet kellene valamilyen szinten rendbe hozni.
- Én csak nem állok készen semmi komolyabbra - sóhajtok egyet gondterhelten. - Az életem egy katasztrófa, szabadidőm alig, ami akad is, azt elveszi az egyetem - nevetem el magam kényszeredetten. - Bevallom, néha jó lenne egy kis társaság, de egy komoly kapcsolat... nem tudom - ingatom meg a fejem bizonytalanul. Bőven elég számomra Eddie és Gideon előtt keresni a kifogásokat, a fiúzás már szóba se jöhet egyelőre. Nem is értem, hogy egynéhány angyal miként képes megoldani a szerelmi életét is a csapatmunka csiszolása mellett. - A randijaim pedig sorra kínos kudarcba fulladtak, szóval a mai éjszaka alapján azt is elmondhatom, hogy nélküle minden sokkal jobb. Nincs benne az emberben az a bizonyos megfelelési kényszer, ha érted, mire gondolok...
A feszült készülődés és az a késztetés, hogy mindenben a legjobb formámat hozzam, engem teljes mértékben képes kikészíteni. Nem csodálom tehát, hogy végül minden egyes mozdulatomat elbénáztam, amire egyébként is hajlamos vagyok. Így hát ráhagytam inkább a randizást és a kapcsolatok hajkurászását.
- És te? - simogatom ujjaimmal beszéd közben a csupasz mellkasát és fél füllel hallgatom a szívverését. - Nincs senki sem, aki be szeretné hálózni a hetedik évfolyam rosszfiúját? - mosolyodom el a saját mondatom hallatán. Mi tagadás, Dwight hírneve nem éppen angyali, de vannak lányok, akik pont az ilyesmire buknak.



[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Dwight Jennings
Reveal your secrets
Dwight Jennings
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Sírkert   Sírkert Empty2022-07-21, 15:31



people change and forget to tell each other
Autumn & Dewey

[You must be registered and logged in to see this image.]
18+  Megtehettem volna, hogy az egészből kihátrálok. Mégis, azt hiszem, hogy kellett ez az alapozó beszélgetés, egymás titkainak megismerése, hogy arra tudjunk koncentrálni, ami megfog a másikban. Nem is lenne igazi a vonzalom, ha nem váltanánk ki egymásból semmit, ami ennyire intenzív. S megmaradhattunk volna a csóknál, ám ő mintha most többet akarna. Lehet, hogy csak egyetlen éjszakára, na de most még ezt sem bánom. Kell valami, hogy el tudjak vonatkoztatni attól, hogy mennyire pocsék is az életem. – Nekem is régen volt már, hogy ilyesmibe belemásztam. – Ingatom a fejemet most növelve a saját magabiztosságomon. Enyhül is a testtartásom, most már nem olyan visszafogott, feszes, a társagában más miatt kell kapkodnom a levegőt. Cseppet sem bánom, hogy az esetek nagy részében átveszi az irányítást, nekem nem volt célom csak úgy letámadni őt, de amikor az ajka az enyémre tapadt, azonnal éreztem, hogy ez nem holmi azonnali szeszély volt, már korábban eljászadozott a gondolattal. Nem hagyom, hogy átkulcsolja a derekemat a lábával, a szabad kezemmel lesöpröm magamról, hiszen az egész lefogásnak az a célja, hogy legyen benne valamiféle dominancia, már-már erőszak, és ha ennyire rámcuppan, akkor túlságosan vágyakozó az egész összefonódásunk. Látni akarom az arcán, hogy teljesen kiszolgáltatott, vad, állatias morgásokkal adom tudtára, hogy nagyon is élvezem azt a helyzetet, amire most egyikünk sem készült előzőleg. Amikor végre ránk tör a jóleső kéjes mennyország, fáradtan zuhanok rá, majd mellé, hogy aztán bólogatva kérdezzek vissza, mintegy magamhoz húzva, hogy feküdjön csak a mellkasomra. – A beszélgetést? Vagy ezt? Netán mindkettőt? – Kérdezem kissé értetlenkedve, igazából mindhárom változatban benne lennék, noha nekem úgy összességében, kompletten tetszett, amit így együtt műveltünk. Nem állítom, hogy máris egy pár lennénk, ha csak a szexről van szó, az olyan, mintha fizikálisan használnánk ki egymást. Nekem azért többre van szükségem, még ha Autumn azt is mondta, hogy nem áll készen egy kapcsolatra. Talán én sem, most valami mégis kialakult. Nagyot sóhatja simogatom a haját, ő nyilván azt nézte ki belőlem, hogy bántanám azzal, hogy megzsarolom a titka miatt. – Nem is hiszem el, hogy mások nem próbálkoztak nálad. Vagy ennyire keményen elhajtasz mindenkit?



Never gonna give up ● New love borns :copyright:




***
Vissza az elejére Go down
Autumn Swann
Reveal your secrets
Autumn Swann
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Sírkert   Sírkert Empty2022-07-03, 08:47



[You must be registered and logged in to see this image.]

Autumn& Dwight

[You must be registered and logged in to see this image.]




18+


Fogalmam sincs, miért pont Dwight az, aki érdekel annyira, hogy felhozzam magammal a szobámba, de abban az egyben teljes mértékben biztos vagyok, hogy itt lesz valami... Hiszen igaza van, "kapaszkodom". Annyira és olyan sokáig figyeltem a két testvéremre, hogy közben teljesen meg is feledkeztem magamról. Elfelejtettem, hogy nekem is szükségem van emberi kapcsolatokra. Szerelemre, barátságra, ismerősökre. Az egyetlen társaság, ahova mostanában járok, az az angyalos csapat és Vladimir az egyetlen férfi, akit ott látok, senki más. De most, hogy Dwight megnyílt előttem és kissé a maszk mögé láttam, hirtelen rájöttem, hogy érdekel. Nem az undok énje, nem az állandó vitáink és nem a beszólásai ügyetlen hárítása... Inkább csak ő maga. A másik énje. És közben még azt se bánom, ha teljesen magába roskad és a vállamon sírva vesézi ki a múltját, hiszen képes leszek meglátni az emberi énjét. Azt, amiért ilyen lett.
- Nekem bejössz -  búgom a fülébe a gondolataimat, az őszinte véleményemet róla. Tetszett, mindig is úgy gondoltam, hogy képes lenne a zsáneremmé válni, éppen csak a vad stílusa adott némi okot az aggodalomra részemről. Ahogy pedig a sakk klubban viselkedett... - Hidd el, nem szokásom másokat felrángatni ide egy kósza éjszaka reményében -  teszem még hozzá incselkedve, még mielőtt belemerülnék a rossz oldalának taglalásában, még csak gondolatban is. Valóban nem tette még be fiú ide a lábát Dwight előtt, hiszen egy ideje már nem randizom, de a testiség olyasvalami, ami számomra is elég kívánatos tud lenni. - Nem szeretem a gyengéd férfiakat az ágyban - vallok végül színt számára, mindezt pedig anélkül teszem, hogy akár csak egy pillanatra is zavarba jönnék. A romantikának meg van a maga helye és néha elképesztően jól tud esni, de nem a hálószobában. Itt csakis a kőkemény testiség az, ami számít. Engem pedig kifejezetten lázba tud hozni az, ha egy férfi el van ott engedve alul és még csak nem is finomkodik túlzottan, ha olyasmire kerülne a sor... Persze, nem árt a gyengédség, de ha nem muszáj, nem kalapolok érte. Vagy esetleg csak nekem volt eddig szerencsém olyan fiúkhoz, akik így szerették és tudtukon kívül velem is megkedveltették? Erre nem tudom a választ, de őszintén szólva nem is érdekel különösebben.
A ruhák végül lekerülnek rólunk, én pedig jóleső nyögésekkel állapítom meg, hogy nem volt hiábavaló a várakozásom. Dwight már most elképesztően kemény odalent, amikor pedig az ölébe kerekedem, nem sok hiányzik ahhoz, hogy már az első apróbb mozdulatától elmenjek. A gondolataimat sikerül azonban elterelnem néhány másodperc erejéig, így időt nyerve magamnak, habár itt-ott még mindig akadnak olyan pillanatok, amikor kifejezetten koncentrálnom kell arra, hogy ne idő előtt végezzem be ezt az egészet. Kétségtelen ugyan, hogy neki is kielégítő lenne a vége, hiszen nem hagynám koppanni, de nem szeretném, ha csak egy-két perc futó románc lenne ez az egész, ha már sikerült így egymásba gabalyodnunk...
A kikívánkozó hangjaimat egy csókkal fojtja belém, majd kerekedik ezúttal ő felülre és fogja le a karjaimat a fejem fölött. Minden egyes lökésével a gyönyör kapuja felé sodor, én pedig szorosan átkulcsolom a lábaimat a dereka körül. Legszívesebben végigsikoltoznám az egészet, annyira élvezem, de uralkodom magamon és csupán visszafogott hangokon adom tudtára, mennyi örömömet lelem ebben az egészben.
- Talán... máskor is összehozhatnánk -  jelentem be két jóleső nyögés közepette, miközben igyekszem én is a csípőmmel rásegíteni arra, hogy a lehető legtöbb inger érje odalenn. Nem kifejezetten kerestem ehhez hasonló kalandot, de egy mégis az ölembe pottyant, Dwight pedig - véleményem szerint - egészen jól teljesít. - Ha nem bánod... - nyögöm még bele az ajkaiba egy csók közben, hiszen még egy ilyen helyzetben is van ennyi udvariasság bennem. Mi van akkor, ha ő ezt nem is élvezi? Na, nem mintha nem árulna el mindent odalenn... A mozdulatai és ő maga... Nincs az a galleon mennyiség, hogy kihagyjon még egy ilyen alkalmat, ha valóban kölcsönös a vonzalmunk.



[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Dwight Jennings
Reveal your secrets
Dwight Jennings
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Sírkert   Sírkert Empty2022-06-27, 07:15



people change and forget to tell each other
Autumn & Dewey

[You must be registered and logged in to see this image.]
  18+

  -Ahogyan én sem tudom.. – Nem akarok előreszaladni, hiszen a sírkert előtt inkább utálkoztunk, még ha közben ki is derült, hogy netán még passzolnánk is. Valahogy a sírkertben sikerült megnyílni, Autumn pedig kezdeményezett valamit, amibe talán többet is látok, mint holmi fizikai vonzalmat, de lehet, hogy csak én vagyok ezzel így. Tudom, hogy érzelmileg teljesen össze van törve, és csak kapaszkodik belém, de én annyira magányos vagyok, hogy nem biztos, hogy mindez elég. Ám hülye lennék, ha visszautasítanám, végre valahára odáig eljutunk valakivel, hogy az ocsmány stílusom ellenére kiváncsi rám. Talán nem is kéne erőltetnem, hogy legyen köztünk valami a testiségen kívül, de lássuk be, nem csak a külseje fogott meg, hanem az a tűz, amivel képes velem kiabálni. Igen, egyértelműen erősebbek lennénk együtt, csak hát gondolom attól fél, hogy még több részre szakad lelkileg. – Állandóan. Csak nem láttam értelmét belegondolni. Tudom, hogy nem vagyok éppen egy álompasi.. – Nem fejezem be azzal, hogy mint akit hazavinne a szüleinek bemutatni, tekintve a családi helyzetét. Ráadásul zűrös alak vagyok, tele szenvedélyekkel, kényszerekkel, így megértem, ha Autumn számára nem én lennék a nagy szerelem. És ha mégis? Valamiért igenis makacsul ragaszkodom ahhoz, hogy meg kéne próbálnunk, akár először titokban, mert nehezen fogadom el a vereséget. Sőt, lényegében sehogy. Magamnak akarom őt, és valahogy nincs az az isten, hogy ha már felfigyelt rám, elengedjem. Igenis tudom, hiszem, hogy én lehetnék a gyógyír a rémálmaira, s nem kéne csak valami tünetkezelő sebtapasznak lennünk. Aztán az is elképzelhető, hogy majd az idő eldönteni, hogy mennyire van értelme annak, amit most róla gondolok. Nyelek egyet a szavaira, ahogyan vetkőztetjük egymást. – Igen? Én azt hittem valaki olyan kell neked, aki nem bánt. Azt szereted, ha kemény vagyok veled? – Csóválom a fejemet, azért nem semmi, hogy ennek a törékeny angyalnak az a gyengéje, hogy valaki leteperje, és mocskos dolgokat műveljen vele. Ez végülis az én asztalom, csak el kell engednem a fantáziámat. Ám ha belegondolunk, lehet, hogy pont az tartotta életben a szikrát, hogy nem kíméltük a másikat. Ennek a jövőben sem kell változnia. Ahogyan az ölembe húzom, rájövök, hogy talán máshogyan kellett volna elhelyezkedni, de a lány még most sem esik ki a szerepéből, csak azt sajnálom, hogy így már nem férek hozzá az ujjaimmal. Na nem mintha túl sokat kéne lent tüzelnem, hiszen már így is lángol. Valahogy mégiscsak kihámozzuk magunk közül a fehérneműket, immár én is teljes harci díszben meredezek, erre még be is jelenti, hogy mit érez. Beharapom az ajkát, hogy ne jártassa feleslegesen, de aztán megtartva a derekát mégiscsak én kerekedek felülre, hogy kifejezett finomkodás helyett most erőteljesen felnyársaljam, a karjait pedig a feje fölé szorítva lefogjam őt.



Never gonna give up ● New love borns :copyright:




***
Vissza az elejére Go down
Autumn Swann
Reveal your secrets
Autumn Swann
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Sírkert   Sírkert Empty2022-06-10, 08:24



[You must be registered and logged in to see this image.]

Autumn& Dwight

[You must be registered and logged in to see this image.]




18+


- Nem, nem erről van szó... - jövök hirtelen zavarba, hiszen már maga a lehetőség is, miszerint ő és én esetleg nem csak vigaszt keresnénk egymás karjaiban, zavarba ejtő számomra. Fogalmam sincs ugyanis azt illetően, hogy mihez kezdjek a kialakult helyzettel, ha esetleg így adódna valamikor. - Nem zárkózom el semmitől sem, de pillanatnyilag nem érzem úgy, hogy alkalmas lennék arra a szerepre.
Természetesen, ha időközben befutna az életembe a nagy Ő, nem hajtom el magam mellől, egész egyszerűen csupán nem keresek senkit sem. Nem ismerkedem, nem járok el sehova, egyszóval magamba zárkózom. Ha valaki még ezek után is képes lenne lelkileg is megérinteni, nem húzódnék el előle, de hogy én magam adjam a kezébe ezt a lehetőséget... Különben is, ha egy ismeretlennek beszámolnék a velem történtekről, magától kereket oldana és nem lenne szükségem arra, hogy trükközzek a kiiktatása érdekében. Dwight azonban ebben a tekintetben más. Nagyjából hozzám hasonló, éppen csak fiúban, de hogy pont vele... Nem is tudom, ez számomra annyira nonszensz, hiszen az ismeretségünk legeleje óta ki nem állhattuk egymást. Rendben, itt és most jól elbeszélgetünk, de mi lesz később? Egyelőre nem áll tehát szándékomban tovább menni ennél, még ha magáról a leendő férjemről is lenne szó.
- Az nem kifejezés - mosolyodom el reszketegen a "stresszes" szó hallatán. Voltaképp állandóan aggódom valami miatt és ha nem a rémálmok gyötörnek, akkor más problémák miatt forgolódom éjszakánként álmatlanul. - És te? Te nem figyeltél ezelőtt? - simulok hozzá szorosan, hogy még inkább érezhessem minden egyes porcikáját. A viszonyunkat tekintve nyilván nemleges lesz a válasza, bár mivel a fizikai vonzalom fennáll mindkettőnk részéről, talán mégis szolgálhat számomra némi meglepetéssel. Most pedig, hogy kissé mélyebben volt alkalmam megismerni őt a beszélgetésünk által, valamennyire képes vagyok lelkileg is kapcsolódni hozzá. A hasonló életút bőven elég indok ehhez számomra.
- Az igazat megvallva én néha utánad fordultam a folyosókon - mosolyodom el pajkosan, miközben segítek számára mindent lehántani magáról. - Egészen formás kis feneked van, ami az igazat illeti - vallom be töredelmesen, majd enyhén megmarkolom hátul és ami a legfurcsább ebben az egészben számomra, az az, hogy itt és most már egyáltalán nem jövök zavarba saját magamon. Bár, miért is tenném, ha már eljutottunk idáig és nemsokára mindketten teljesen meztelenül álldogálunk majd a másik előtt?
- Nem gond, így is jó... - sóhajtom halkan, miközben mocorogni kezdek az ölében, egyúttal elérve azt, hogy mindkettőnk - de én legalábbis bizonyosan - kellően hangulatba jöjjünk legalul. Na, nem mintha számomra ez eddig is gondot okozott volna... Pár perc múlva pedig bizony már az alsóneműmből lépek ki, hogy végül újfent elfoglalhassam az eredeti helyem Dwight ölében és úgy ingereljem őt tovább. Kissé nehezen rugaszkodunk ugyan neki ennek az egésznek, habár ez talán nem is csoda, hiszen mindkettőnk elég bizonytalan önmagában. Várok még egy kis ideig, majd végül türelmetlenül kezdem el lehámozni róla az alsóneműjét, hiszen félő, hogy a végén még nélküle érem el a csúcsot... A csókjai hatására ugyanis olyan izgalmi állapotba kerülök, hogy már-már lassan az orgazmus határait súrolom.
- Kívánlak - nyögöm bele a fülébe lágyan, majd amint készen áll rá, meztelenül helyezkedem az ölébe, immár elérve azt, hogy mindketten egymáséi lehessünk. Egy pillanatra az ajkamba kell harapnom egy jóleső sikítás elkerülése végett, hiszen már jó ideje nem voltam senkivel sem, így részemről már az is csoda, hogy eddig bírom.



[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Dwight Jennings
Reveal your secrets
Dwight Jennings
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Sírkert   Sírkert Empty2022-06-07, 10:16



people change and forget to tell each other
Autumn & Dewey

[You must be registered and logged in to see this image.]
  - Ez akkor azt jelenti, hogy ha esetleg mégis éreznénk valamit egymás iránt, akkor el kéne nyomnunk, mert az is nyálas? – Ez nem vád, inkább csak érdeklődés. Nem akar kapcsolatot, ezt leszögezte, mégis már többedszerre csókol meg, látszik, hogy szüksége van rám, még ha bármi legyen is ez, komoly csatározásnak indult. Nem akarom ráerőltetni magamat, hiszen mindkettőnknek megvannak a démonai. A fizikai vágy egyértelműen szembetűnő, de hogy ez csak valami egy alkalmas összegabalyodás legyen, amitől még inkább magányosnak érzi magát az ember..? Szükségem van erre? Nem lenne jobb inkább a nővéremet mihamarabb megkeresni? Sasha felé egyértelműen nem működik a dolog, de hogy valaki más csak azért legyen, hogy szexeljünk..? Mondanám, hogy nem éri meg, noha én is akarom őt, csak a pocsék lelkivilágom talán nem érné be annyival, hogy utána meg eldobjanak. A lányok egyébként is hamarabb érnek, ráadásul ő még idősebb is egy évvel, mint én, örülhetnék a helyzetnek. Örülök is, csak közben aggaszt a holnap is. – Nem gondolnám, hogy bolond vagy, csak rendkívül stresszes. A családi problémáidat illetően.. még azt hiszem érthető is. – Na jó, Autumn azért kissé hisztérikus tud lenni, lehet, hogy velem is azért viselkedett így, mert a provokatív stílusommal még hergeltem is, de a jó hír, hogy ha nem érzett volna semmit irányomban, akkor simán csak elviharzik, ő viszont belement a veszekedésekbe, és talán így mindketten le tudtuk vezetni a feszültséget. Azért lássuk be, nem egy rossz dolog, ha az ember úgy éli ki magát, hogy a másik fél ilyen szemet gyönyörködtető. Most pedig más módját választjuk az ellazulásnak, de azért belegondolok abba, hogy ha rémálmai lennének, akkor engem sem hagyna nyugodtan aludni. De vajon maradjak addig? Vagy csak összebújunk, aztán nincsen szüksége rám? – Érdekes, hogy egy tanár ennyire figyel téged.. – De igaza van, én sem kezdenék most ebbe bele. Főleg, mivel már Autumn az ágy felé von, és bontja le magáról a ruhákat, én is igyekszem a pólómtól megszabadulni, hogy aztán az ő melltartója majd nacija következzen s én is kibújok a nadrágomból. Szinte perzsel az arcom, annyira ki van pirosodva, végre valahára el tudom engedni magamat. A törékeny teste alám simul, ahogyan az ajkai után a kebleit csókolgatom, hogy egy gyors mozdulattal végül ölbe vegyem, magamra húzva őt. Ami már csak azért is érdekes, mert így, hogy az alsóneműnk még rajtunk van, az csak akadályt jelent. – Hoppá, ezt nem gondoltam át. – Nevetgélek sármos zavarral az arcomon, de most az nyakát csókolom, hátha közben ő kitalál valamit.


Never gonna give up ● New love borns :copyright:




***
Vissza az elejére Go down
Autumn Swann
Reveal your secrets
Autumn Swann
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Sírkert   Sírkert Empty2022-05-28, 18:13



[You must be registered and logged in to see this image.]

Autumn& Dwight

[You must be registered and logged in to see this image.]



- Jól bevált, nyálas duma - vonom meg a vállam, amelyből Dwight rögtön levonhatja ama következtetést, miszerint nem túl sok romantikus regényt olvasok vagy hiszek el belőlük feltétlenül mindent, amit leírnak. Sose voltam az a szerelmes alkat, nem vágyom feltétlenül arra, hogy legyen mellettem valaki. A múltam szembeköpött ebből a szempontból, így az érzelmi kötődés részemről mindig is elég nehezen alakult ki mások irányába. - Más emberek véleménye is képes önbizalmat adni vagy éppen porrá zúzni azt - világítok rá a tényekre. Az persze más, ha Dwightot nem érdeklik a szavak, csakis az elért eredmények. - De annak örülök, hogy számodra nem minden a show - jegyzem meg. - Csináld azt, amit szeretsz és legalább visszanyersz valamit a téged ért veszteségekből - mosolyodom el bátorítóan, noha - ha azt vesszük - eme tanácsot én is megfogadhatnám magamtól. Minden szabadidőmet a testvéreimre áldozom, amit ugyan nem bánok, de néha szükségem lenne egy kis én-időre, hiszen még továbbra se tudom, mi lenne az, ami teljes mértékben leköt és amiben képes lehetnék kiteljesedni. A sakk számomra nem jött be, habár nem is erőltettem annyira a témát.
- Leginkább nyugtató, illetve altató bájitalokat - felelem a kérdése hallatán. Ujjaim az övéi közé simulnak és ezt annyira természetesnek veszem, hogy szinte fel sem tűnik számomra. - Mármint, nem vagyok bolond, csupán rémálmok gyötörnek... - jövök egy pillanatra zavarba. Kaptam már meg mások részéről az őrült jelzőt, de ők ezt nem érthették. Dwight azonban más, biztos vagyok tehát abban, hogy számára elmondhatom ezt. - Ha nem iszom meg őket, csupán álmatlanul forgolódom az ágyamban vagy újraélem az egész szörnyűséget - magyarázom. - Hallom a sikolyaikat, mintha a szobámban lennének és nekem könyörögnének...
 Én pedig továbbra is képtelen vagyok segíteni rajtuk. Ez az egész angyalosdi arra nagyon jó, hogy úgy érezzem, teszek értük valamit, de a múlton már aligha változtat bármit is.
- Nem ismerem, ő vette fel a kapcsolatot velem - felelem végül kitérően. Most mégis miként magyarázzam el neki, hogy a születésem óta megfigyelnek? - De ne erről beszéljünk... - fordulok végül szembe vele és karolom át a nyakát. Pillanatokon belül az ágyon találjuk magunkat és nagy meglepetésemre ezúttal én voltam a kezdeményező fél. A csókjaink egyre hevesebbek, engem igazság szerint már perzsel a vágy, még annak ellenére is, hogy nem volt időnk komolyabban egymásra hangolódni. A nadrágom kigombolásával nem sok gondja akad, hiszen az én ujjaim is besegítenek számára, másodperceken belül lerángatva magamról a ruhadarabot, majd kellően messzire hajítva azt. Ezek után ismét én vagyok az, aki az övéhez nyúl és cseppet sem finomkodó mozdulatokkal áll neki kioldozni azt. A sóhajaim eközben egyre szaporábbak, ahogy lejjebb vándorol a csókjaival és eszem ágában sincs őt megakadályozni ebben...



[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Dwight Jennings
Reveal your secrets
Dwight Jennings
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Sírkert   Sírkert Empty2022-05-26, 11:21



people change and forget to tell each other
Autumn & Dewey

[You must be registered and logged in to see this image.]
     
- Oh, én meg azt hittem, hogy az ellentétek vonzzák egymást. – Ráncolom a homlokomat, lévén az összes gagyi lányregény, szerelmes filmek, nyálas füzetkék arról szólnak, hogy van  a macsó erős pasi, és a szende szűz. Ehhez képest Autumn jól rávilágít arra, hogy a zűrös, hányattatott múltunk összeköt, ezzel együtt mindketten lázadunk, szemben állunk a világgal. Mondatnám azt, hogy csak valami kapaszkodót keresünk a másikban, és ez csak a fizikai kielégülés iránti vágyról szól, de nem. Amellett, hogy ez a lány feltüzel a veszekedéseink kapcsán, lehet vele beszélgetni, tudja, hogy miről beszélek, és nincsen benne kétely, hogy mennyire hasonlítunk. Vele nem kell sajnáltatnom magamat, mert ő is elveszett, akárcsak én. A titkok összekötnek, s ha a szemébe nézek, ugyanazt a gyötrelmet látom visszatükröződni, mint ami engem is végigkísér. – Áh, én nem a népszerűségre megyek, nincsen szükségem rajongókra. Csak a győzelem érdekel, ez ad önbizalmat. – Vonom meg a vállamat, noha rajta felejtem a tekintemet. Autumn a közelemben még sosem nevette el magát, ezt talán vehetem saját dicsőségnek, hogy ki tudtam belőle hozni. Megfogom a kezét, ahogyan én is mosolyra fakadok. Mellette el tudom engedni magamat, a belső félelmekről beszélni, most mégis olyan üdvözítő, hogy együtt vagyunk vidámak. – Tehát a kviddics inkább a műsorról szól. Nem-nem, ez nem én vagyok. – Nálam az elme az úr, az idegek harca, de Autumn pontosan tudja, hogy milyen kötél idegzet kell ahhoz, hogy átlássuk azt a bizonyos hatvannégy mezőt. És ahogy fognak az ember bábui, szűkülnek a lehetőségei. Ezért szeretek kezdeni, és agresszíven támadni. Minél előbb lezárni a szögeket, lehetetlen szitukat kihozni abból, ami az elképzelésem, amit megálmodtam. Követem a pillantását, ahogyan a kandalló lángjait nézi, még mindig a kezeim között az ujjai, furcsa módon még romantikus kissé a helyzet. – Talán azért nem, mert róluk van, aki gondoskodjon. Rólad nem. Milyen főzeteket iszol? – Nézek most oldalra, nekem is meg vannak a függőségeim, de a lányból valahogy nem néztem ki. Elég ideges, felpaprikázott típus, az igaz, de hogy iszogasson is hozzám hasonlóan? Hm.. a sírkertben simán kivette az üveget a kezemből, hát nem szívbajos. – És honnan ismered az illetőt? Ezek szerint valami magántanár. – Tippelgetek, mert bár nem vagyok benne a napi közösségi életben, mint ahogyan a kviddicsben, de szinte teljesen biztos, hogy ilyen angyali dolgokkal aligha foglalkozik valaki az iskola falain belül. Ez valami elvont tudomány lehet.. És hogy ha Autumn ki akarna lépni ebből a körből, tulajdonképpen meg sem tudnám védeni. Nem vagyok éppen komoly mágus, legfeljebb a tisztességtelen eszközeim jelenthetnek meglepetést. Ám hogy én legyek a hős lovagja, azt még túl korai lenne kijelenteni még mélyen magamban legbelül sem.. A mai estével kapcsolatban semmilyen elvárásom nem volt, a sírkert környékén akartam iszogatni, átgondolni, hogy mi legyen Daphne-vel, ehhez képest a nemezisemmel ölelkezem, s kiderül rólunk, hogy ez nagyon is komoly vonzalom. Azt nem tudom, hogy nála ez miről szól, lévén nem tud bevállalni kapcsolatot, és talán nem is tudnánk egymást komolyabban lekötni, de most a beszélgetéseink kapcsán valahogy vágyom arra, hogy még találkozzunk. Túl érzékeny lennék? Megviselt az élet? Mindenképpen! Pont ezért nem akarom elengedni őt. Ahogyan egymásra hangolódunk az egyre sikamlósabb csókokat illetően, én is ledobom a pólómat, nem kicsit nyelve a látványtól. Vékony, de mégis formás keblei vannak. Gyorsan felmérem, hogy hol nyilik a melltartó, s már kapcsolom is ki. Az ajkaim kissé lejjebb vándorolnak, s közben a naciját gombolgatom.

Never gonna give up ● New love borns :copyright:

[/color]



***
Vissza az elejére Go down
Autumn Swann
Reveal your secrets
Autumn Swann
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Sírkert   Sírkert Empty2022-05-18, 09:17



[You must be registered and logged in to see this image.]

Autumn& Dwight

[You must be registered and logged in to see this image.]



- Talán azért, mert túlságosan is hasonlítunk egymásra? - osztom meg vele a feltételezésemet. - Mármint, én ügyetlen vagyok, amit sikerült is bizonyítanom már a sakk klub elején, te pedig esélyesen azt láttad bennem, akivé válnál, ha nem rejtenéd el az érzelmeid. Én pedig olyasvalakit láttam benned, akitől meg kell védenem Eddiet. Ennyi az egész - vonom meg a vállam, mintha a magyarázatom semmiség lenne. Pedig a szavaim mögött nyilván sokkal több minden lapul. Voltaképp az egész életünk. Fogalmam sincs, miként váltam ilyenné, miért nincs bennem sokkal, de sokkal több önbizalom, de ebben szerepet játszhat a szüleim halálában vállalt szerepem, vagyis inkább annak a hiánya. Azóta nem tudom, miben lehetek elég jó, de Vladimir ezekkel a szárnyakkal megadta a kezdő lépést, Hella pedig talán képes lesz elkísérni ezen az úton. Dwight pedig... Talán Vladimir következő próbája lenne? Kósza gondolat részemről csupán, de hát igazság szerint nem tudhatjuk, mennyire avatkozik bele a személyes életünkbe is és állít minket feladatok elé a kapcsolataink által. A hatalma kétségtelenül meglenne hozzá.
- Ha ilyen híres lennél a kviddicsben is, már rég rajongótáborod lenne, tudsz róla? -  nevetem el magam, hiszen valamiért a sakkozó játékosokat nem becsülik meg annyira, mint azokat, akik a levegőben repkednek.  - Van pár játékos, akinek külön rajongói tábora alakult nemrég -  magyarázom meg végül számára a dolgot, ha esetleg nem értené. - Az az olasz srác, aki nemrég érkezett az iskolába... valami Maroni. Eléggé felkapták, de ebben nyilván nagy szerepet játszik az is, hogy olasz.
A lányok szó szerint megőrülnek érte és néhány másik srácért is az All Starban. Én az efféle rajongást soha életemben nem voltam képes megérteni, habár a sport nagyon is távol áll tőlem. Gideon az egyetlen a családban, aki a kéz-és lábtörésben lelné legnagyobb örömét, de én egyelőre sikeresen az útját állom. A kviddics az egy brutális sport, még ha népszerű is.
 - Tudod, az is lehetséges, hogy ők képesek voltak túllépni ezen -  jegyzem meg, miközben a lángok lassan, de biztosan felcsapnak a kandallóban. - Nem mindenkit emészt éveken át a gyász. Egyszerűen csak mi ketten vagyunk ennyire elcseszettek -  mosolyodom el halványan, hiszen - ha jobban belegondolok - Eddie és Gideon se rágódik annyira a múlton, mint szerény személyem. Én folyamatosan iszom a főzeteket, hiszen másként nem lennék képes emberi módon élni és létezni.
- Ha nincs más mód, teljesítem a feltételeit -  felelem Dwight szavai hallatán.  - Igazság szerint számítok is arra, hogy ez nem lesz könnyű menet. Meglepne, ha ezek után csak úgy hagyna lelépni onnan...
Elméletileg bármikor kiléphetünk, de ezt csakis úgy tehetjük meg, ha visszaveszi tőlünk a szárnyainkat, amit azonban nagyon nem szeretnék. Ez az egyetlen olyan dolog, amely eléggé erőssé tesz ahhoz, hogy lehetőségem nyíljon a bosszúra. Az eddigi próbálkozásaim arra irányulóan, hogy kiemelkedjek valamiben, rendre kudarcot vallottak. Ennek sikerülnie kell!
Dwight csókja azonban minden kétségemet kiöli belőlem, amikor pedig a hátamat kezdi el simogatni, ujjaimmal automatikusan nyúlok a felsőmhöz, majd hámozom le magamról, hogy utána csupán egy szál melltartóban vonjam magamhoz. Sejthettem volna előre, hogy ez lesz abból, ha felhívom a szobámba, de nem érdekel, mi lesz másnap, amikor mellette ébredek. Megfogom hát a karját, hogy lágyan az ágyamhoz vonjam, majd elterülök azon és magam fölé húzom, úgy csókolom tovább. Én észre se veszem, de a csókjaim egyre vadabbak, ahogy lassan, de biztosan átveszi a józan eszem helyét az érte kiáltó vágy...



[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Dwight Jennings
Reveal your secrets
Dwight Jennings
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Sírkert   Sírkert Empty2022-05-15, 10:14



people change and forget to tell each other
Autumn & Dewey

[You must be registered and logged in to see this image.]
   - Igen, azt észrevettem. Akkor miért öljük egymást ennyire? – Tűnödöm el az államat simogatva. Nem vagyok egyszerű jellem az igaz, de talán másokon vezetem le a szar élemet. Ő pedig automatikusan védekezik, vélhetően nem ezt érdemelné, hogy ennyit bántsam. Hogy miért vele tettem ennyit? Tulajdonképpen nem volt kivételezés, én másokkal is ilyen vagyok, ami azért mégsem teljesen igaz, hiszen Autumn irányában égett valami szikra, ami nem merült ki holmi veszekedésben. Találkoztunk már párszor, és a látványos ellenszenv mögött húzódott valami, valami érdeklődés. – Nem kell küldeniük, már az első éveket leszámítva önállóan néztem ki a kiírásokat, aztán jöttek maguktól a meghívók. Amit elég rangosnak ítéltem meg, ott elfogadtam, és mentem. – Autumn irányába még nem mondtam ki, csak hogy nekem sem való a kapcsolat, de túlságosan kényszeres vagyok, a szabályokban hiszek. Az embereket is bábuként kezelem, lényegében velük is csak játszom, igyekszem valamiféle királynőként irányítani őket a táblámon, hogy célba érjek, lehetetlen helyzetbe hozzak bárkit. Aztán sakk-matt. Autumn esetében felmerült, hogy sakkot adok, de ő különös módon segített félretennem a táblát, és felhívni rá a figyelmemet, hogy nem kell mindig küzdenünk.
-Hasonló a sorsunk, én is a testvéremben merek csak hinni. A kérdés annyi, hogy szüksége van-e rám. – A nő, akit fel akarok keresni, sok évvel idősebb nálam, felette már nem kell óvón ott lebegni, ahogyan Autumn teszi az öccseivel. Nem is tudom, hogy mit adhatnék Daphne-nek, jó eséllyel csak kolonc lennék a nyakán. Nem miatta teszem, sokkal inkább a saját lelki üdvömért. – Nem is tudom, olyan kedélyesen elbeszélgettek. Mintha.. nem lennének tisztában a múlttal, vagy elfogadták volna, hogy a szüleink együtt haltak meg. – Vonom meg a vállamat, nézve ahogyan Autumn tűzet gyújt. Átveszem a kabát, és leteszem az egyik fotel támlájára. Biccentek, vélhetően akaratlanul is szövetségesek lettünk. Nekem nincsen különösebb titkom, csak hogy szoktam csalni, ám szerintem ez már mások előtt is nyilvánvaló, így csak arra kell figyelnem, hogy ne kapjanak rajta. – Ugyan. Mondhatni egy kis kitérő a hajtépős csatáink közepette. – Nevetem el magamat, de ezzel csupán a zavaromat leplezem. Vele annyira más, izzó szenvedéllyel égünk, Sasha irányában ezt már nem tudom feltámasztani. Felnőtt, más ember lett, sosem lesz vele az, mint volt. – Ez változhat, hiszen ha valahogy magához láncol, akkor nem biztos, hogy csak úgy le tudsz lépni. – Legalábbis én ezt tenném. A valamit valamiért elv alapján kapta Autumn ezeket a szárnyakat, de meg lennék lepődve, ha nem lenne benne semmi kiskapu, példának okáért, hogy a plusz végtagok ellene fordulnának, ha Autumn a mesterével szemben cselekedne, netán ott akarná hagyni. Azért nem árt észnél lennie.. Ahogyan a puha ajka az enyémre tapad, és megfogja a kezemet, megrezzenve alélok el, ahogyan lehunyom a szememet, de csak egy pillanatra. Azt mondjuk, hogy nem vagyunk képesek szeretni, mégis egymásba akarunk kapaszkodni. Lehet, hogy ez valami tiszavirág életű szövetség csupán, hogy fizikailag ne érezzük magunkat magányosnak? Csak nem beszélgetni hívott fel a szobájába.. Ő ugyan lágyan kezdi, most átvehetném a kezdeményezést, hogy valami vadabba menjünk át, ám oly édes a csókja, hogy elmerülök benne. A szabad kezemet a derekára simítom, és gyengéden simogatni kezdem a hátát.






Never gonna give up ● New love borns :copyright:




***
Vissza az elejére Go down
Autumn Swann
Reveal your secrets
Autumn Swann
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Sírkert   Sírkert Empty2022-05-08, 14:33



[You must be registered and logged in to see this image.]

Autumn& Dwight

[You must be registered and logged in to see this image.]



- De, ez lehetséges -  biccentek egy aprót, őszintén elismerve azt, hogy igen, szándékomban áll segíteni rajta. - Tudod, nem szeretek hazudni és igen, van bennem hajlam arra, hogy segítsek azokon, akik rászorulnak.
Erre nem csoda, hogy magától rájött, tekintettel az eddigi viszonyunkra. Nem beszélünk egymással valami sok ideje és abban igaza van, hogy jelen pillanatban inkább a megmentése a cél, semmint valamiféle magasztos kapcsolat keresése. Tagadnom kellett volna? Talán. De nincs értelme a hazugságnak, hiszen ő is tudja azt, amit én: segítségre szorul. Az ivás és a cigi nem nyújt tartós megoldást semmire sem és ha egyedül nem képes kimászni a gödörből, hát ott leszek én mellette, hogy a kezemet nyújtsam érte. Az azonban, hogy csak addig érdekelne, amíg talpra nem áll... Nos, határozottan nem igaz. Az ilyesmi képes összehozni az embereket és a végére talán még barátok is lehetünk, amire határozottan nagy szüksége lehet. És - igazság szerint - nekem is. Vannak ugyan testvéreim, de az ismeretségi köröm nem az igazi, nem sokan állnak szóba olyasvalakivel, akinek a karján néha gyanúsnak tűnő vágások éktelenkednek. Igen, kaszabolom magam, de csupán érezni szeretném néha, hogy élek, ezt pedig csakis a fájdalom révén érhetem el. Komolyabban ártani még nem állt szándékomban magamnak. Bár, erről inkább mélyen hallgatok mások elől, noha a környezetem sem ostoba.
- Vagyis versenyekre küldenek és közben szemet hunynak a kihágásaid felett? - vetek felé egy kérdő pillantást. - Jó üzletnek hangzik -  mosolyodom el. - És merre jártál eddig a világban?
Nem tartom valami izgalmas sportágnak a sakkot, hiszen a versenyzők a szellemi tudásukat mérik össze egymással és az cseppet sem olyan látványos, mint a kviddics, teszem azt. Amelynek folyamán azért akadnak kisebb-nagyobb sérülések és pont emiatt tiltom tőle Gideont. Nem szeretném végignézni, ahogy a magasból a földre zuhan és összetöri magát. Az ezzel járó világjárás azonban mindig is vonzott engem, az ismeretlen tájak, kultúrák, emberek, nyelvek. Ha például Gideon sakkozni szeretne, azt nem ellenezném.
- Ebben valamilyen szinten egyetértünk - biccentek egyet helyeslően a magyarázata hallatán. - Én egyelőre a saját életem miatt nem engedek senkit se a közelembe érzelmileg. Eddien és Gideonon kívül nincs más, akit képes lennék szeretni. Bűntudatom is lenne miatta -  nevetem el magam és most érzem azt igazán, hogy mennyi mindent feláldoztam értük a tudtukon kívül. Mégis mi lenne abban az esetben, ha összejönnék valakivel? Nem jutna annyi időm az igazi családomra, ami csupán azt eredményezné, hogy belülről marcangolnám magamat emiatt. Szeretném anyu helyét pótolni a szemükben, ez pedig tudtomon kívül is azt eredményezte, hogy a saját érzelmi életem finoman szólva is megszűnt létezni. Nos, nem mintha eddig is olyan nagy szükségem lett volna rá... A legutolsó kapcsolatom óta megtanultam, hogy a legkisebb mértékben sem éri meg kockáztatni.
- És az a másik család tudhat erről? -  vonom össze kérdőn a szemöldököm. - Hiszen, ha egykor a két család közel állt egymáshoz, akkor értesíthették volna őket, nem gondolod? Vagy lehetett valamiféle céljuk a titkolózással?
Mondanám, hogy álljon oda eléjük és vonja kérdőre őket, de ezt magától is megtehette volna már. Ki tudja, mi minden áll ennek a hátterében, hogy nem az egyszerűbb utat választja. Hiszen én is bosszút szeretnék állni a szüleim gyilkosán és ahelyett, hogy a törvénykezésre bíznám a dolgot, elfogadtam a Vladimirtól kapott erőt abban bízva, hogy ez majd segít abban, hogy végezzek velük vagy legalábbis a rácsok mögé juttassam őket.
- Nem törtél le. Igazság szerint egy kicsit még jól is esett mások gondjait meghallgatni - nevetem el magam. - Eddie folyamatosan valami kamaszos locsogással jön, Gideon pedig az érzelmi életében kér tanácsot. Amiben viszont én nem tudok segíteni... -  tárom szét a karom, majd a szobába lépve intek egyet a pálcámmal és máris tűz gyullad a kandallóban. Időbe telik, mire felmelegszik a helyiség, de már most levetem Dwight kabátját, hogy visszaadhassam számára.
- Köszönöm -  nyújtom át számára a ruhadarabot. - Ahogy azt is, hogy nem szólsz erről senkinek sem -  célzok ezúttal a temetőben látottakra. Kellemetlen, hogy ezt nem oszthatom meg vele, de sajnos vannak dolgok, amelyeknek titokban kell maradniuk. Mindenki előtt. Pedig Dwight jó hallgatóság, azt meg kell hagyni.
- Egy ideig igen -  biccentek egyet a kérdése hallatán. - De amint lesz lehetőségem, lelépek. Tudod, nem bízom benne -  osztom meg vele az aggályaimat. - Igazság szerint nem sok emberben vagyok képes megbízni, szóval esélyesen alaptalan a félelmem, de jobban szeretnék külön utakon járni. Más tanítványai is vannak, akik sokkal inkább illenek mellé.
Mint például a két McCaine-nővér, eme tényt azonban jótékonyan elhallgatom a fiú elől. Nem tudhatom ugyanis, hogy mennyire érdekelné őt, hogy a két lány vajon mire készülhet egy ismeretlen férfi oldalán. Időközben azért közelebb lépek hozzá, majd ujjaimat az övéi közé kulcsolom és egy lágy csókot nyomok az ajkaira. Romantikus felállás lehetne, ha régóta szerelmespár lennénk. Így azonban csupán valamiféle vágy ösztönöz arra, hogy ezt tegyem.



[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Dwight Jennings
Reveal your secrets
Dwight Jennings
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Sírkert   Sírkert Empty2022-05-07, 19:09



people change and forget to tell each other
Autumn & Dewey

[You must be registered and logged in to see this image.]
   
-Tudom, ezt már magamban is összeraktam. Gondoskodó alkat vagy. Nem lehet, hogy csak azért érdekellek, mert engem is meg akarsz menteni? – Kérdezek vissza halvány mosollyal. Azt semmiképpen sem szeretném, ha csak addig lennék érdekes, amíg talál bennem kivetnivalót, hogy aztán továbbálljon, mondván mást kell védenie. A fehér angyalszárnyak állati menőn néznek ki, de talán van benne némi áthallás is, hogy mindenki angyalaként működik, és minek pazarolná rám az idejét, elvéve másoktól, ha már jól vagyok? – A büntetőmunkákkal nálam is próbálkoztak, aztán rájöttek, hogy meg tudom keseríteni az életüket, ha ezt erőltetik. Végül belenyugodtak, hogy békén hagynak, én meg hírnevet szerzek a Roxfortnak a varázslósakk kapcsán. -Még mindig azon tűnődök, hogy nem tudom eldönteni, hogy Autumn a pasizást illetően mire akar kilyukadni. Talán azok jönnek be neki, akik ilyen durvák vele? Nyilván egy nős családapa közeledése riasztó lehet, de vajon velem, akivel eddig martuk egymást, lenne-e terve? Igaz, hogy egy évvel fiatalabb vagyok, mint ő, de én azért Sashát nem számítva eléggé tomboltam eddig, mert nem tudtam érzelmileg kötődni. Ő már egyetemista, de olyan ártatlan kinézete van, hogy nem tudom hova tenni. Ahogyan nagy szemet mereszt rám, közben pedig azt mondja, hogy nem akar kapcsolatot. Hát őszintén szólva én tökéletesen nem vagyok képben a saját igényeimet illetően. – Sehogy. – Bököm kissé kurtán, mintha nem szorulna részletes kibontásra, amit gondolok, aztán.. Valahogy úgy vélem, hogy ha sikerült valamennyire megnyílni, igazán szemétség lenne azt mondani, hogy nem akarok róla beszélni. Veszek egy nagy levegőt, és most én is megvonom a vállamat, szinte leutánozva a hugrabugost. – Amióta csak az eszemet tudom, töröm magamnak az utat. Úgy vettem észre, hogy csak akkor védhetem meg magam, ha falakat emelek, és senkit nem engedek be. Mi értelme vajon kockáztatni? Lényegében így senkire nem kell támaszkodnom. – Ez talán közhelyesen hangzik, amit bárki mondana, aki elárvult, de lényegében látszik rajtam, hogy más az, amit mondok, és valóban gondolok. Ha egyedül akarnék maradni, akkor még gúnyos viccelődés szintjén sem nyitok Autumn felé, vagy most csupán elveszem a tollat, megzsarolom. Volna értelme? Ez pont olyan, mint azok a gonoszok, akik csak uralkodni akarnak. És minek? Elérik a céljukat, aztán kivel osztják meg? Nem, társas lények vagyunk, és nincs értelme minden körülmények között bunkónak lenni. Legfeljebb a szarkazmus fér bele. – Még egyik sem. Láttam az auror központ előtt az egyik ellenséges ismerőssel, egy McCaine-nel. Ebből gondolom, hogy a nővérem lehet. A családjaink egykor nagyon közel álltak.. – Húzom el kissé a számat, erről most még nehéz nyilatkozni, majd ha beszéltem azzal a bizonyos Daphe-vel. Vagy nagyon jó kimenetele lehet, vagy pocsék, hogy még rosszabbra forduljon minden. Nem csoda, hogy csak a sakktábla mögött érzem otthon magam. Bólintok, hogy nem izgatja magát a megítélése kapcsán, tipikus hugrabugos, hogy semmi sem tudja letörni a kedvét. Ez azért elgondolkoztató, mert eléggé felcsattant, hogy ne üssem a dolgomat, az orrába, most pedig felhív egy privát beszélgetésre. Vagy minek is nevezzük. Belépek a szobába, ahol megvárom, hogy legalább becsukja az ajtót. Keresek valami másik ágyat, ami arra utalna, hogy van lakótársa, aki betoppanhat, de most még nem látok ilyet. Ennyire magányos lenne. – Köszönöm az invitálást. Nem akartalak letörni a pocsék hangulatommal. Lehet, hogy jobb lett volna, ha tovább csatározunk, az legalább éltető erőt ad, nem? – Kérdezem most felé fordulva, talányos mosollyal. Nem is tudom, hogy mivel folytassuk. Kissé tényleg átfagytunk, de nincs értelme további piálással megtoldani, mert az nem melegíti fel az embert, inkább csak roncsolja az agysejteket, én már pontosan tudom. – És mik a szándékaid azokkal a szárnyakkal? Tanulni fogsz attól az illetőtől? – Nem kerüli el a pillantásomat a sok altató, és nyugtató felirat. Na nem mintha én tudnék aludni. Éjszaka jönnek csak elő az igazi démonok.



Never gonna give up ● New love borns :copyright:




***
Vissza az elejére Go down
Autumn Swann
Reveal your secrets
Autumn Swann
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Sírkert   Sírkert Empty2022-05-02, 19:02



[You must be registered and logged in to see this image.]

Autumn& Dwight

[You must be registered and logged in to see this image.]



- Érdekes életed lehet ezek szerint - állapítom meg, hiszen én magam szeretek a szabályok szerint élni. Ritkán mászkálok a tilosban, vagyis mászkáltam eddig, hiszen amióta betöltöttem a tizennyolcat és egyetemi szakra mentem, bármit megtehetek. Na, nem mintha előtte túl vastag lett volna a Bimba professzor szobájában heverő aktakötetem. - Közülünk Eddie az, akit párszor elkaptak már a folyosón éjszaka. Ő az öcsém - világosítom fel, ha esetleg még nem sikerült volna megjegyeznie a családfámat. Na, nem mintha lépten-nyomon ne őket emlegetném... - Aki ott volt velem a sakk-klubban, Devan szakkörén. Folyamatosan kilóg valami hülye diákcsíny vagy bődületesen nagy hülyeség miatt és állandóan mennie kell a büntetőmunkákra - csóválom meg a fejem rosszallóan, noha képtelen vagyok haragudni rá két percnél tovább. Néha annyira ártatlan képet tud vágni, hogy még én szégyellem el magam amiatt, hogy felemeltem a hangomat vele szemben. Utálom ezt benne, de komolyan. Tisztában vagyok azzal, hogy amit mondok és felrovok számára, az teljesen jogos, de ő képes ezt a visszájára fordítani és elérni nálam azt, hogy kételkedjek ebben. Istenadta tehetség, meg kell hagyni.
- Nem. Azok vonzanak, akik felkeltik a figyelmemet valamivel - osztom meg vele a saját álláspontomat. - Elég ügyetlenül választok a fiúk terén, szóval eddig nem volt egyetlen tartós kapcsolatom sem - jegyzem meg, magam sem értve, miért pont ebbe az irányba terelem a témát. - És te? - emelem végül rá a tekintetem kíváncsian, érdeklődve fürkészve az arcát. - Hogy állsz ezen a téren?
Függőségekkel küzd, úgyhogy gyanítom, hogy eddig nem sok boldogságban vagy szeretetben lehetett része. Egy párkapcsolat pedig  olyasvalami, ami csakis akkor lehet egészséges, ha maga az ember is az. Dwight pedig... Nos, ő annak a tipikus egyéjszakás srácnak tűnik számomra, aki nem fog sokáig a lány szobájában dekkolni, mert egyszerűen nem erre van szüksége. Mégis, néha már ez a röpke kis idő is rengeteget jelenthet egy sérült személy részére.
- Egy nővéred? - kerekedik el a tekintetem, miközben kissé meglep, hogy maga Dwight mennyire semlegesen kezeli ezt a témát. - És ő keresett fel téged? Vagy te őt? - kezdek el kérdezősködni, hiszen van egy olyan rossz szokásom, hogy akaratlanul is beleütöm az orromat mások magánéletébe. De mégis mi mást tehetnék, ha közben szeretnék segíteni az embereken? Ez a személyiségem része, amit képtelen vagyok kiirtani magamból. Idegesítően ott vagyok mindenhol, ezt nagyon is jól tudom szerény személyemről.
- Tudod, ezek után azt gondolnak, amit akarnak, nem érdekel - húzom össze magamon a kabátját, ezzel is kimutatva, hogy nem, nem fogom ledobni magamról csak azért, hogy mások meg ne lássák. - A korábbi viszonyunk még nem zárja ki azt, hogy jóban lehetünk majd egyszer - állapítom meg, miközben elindulok a kastély irányába. Rettentően csípi a hideg az arcomat, de Dwight kabátjának köszönhetően nem járja át az egész testemet a hideg. Mivel azonban bűntudatom van amiatt, amiért ő esélyesen saját magától vette el a meleget, megszaporázom tehát a lépteimet és pár percen belül már ismét a kastélyban találjuk magunkat. Csak reménykedem abban, hogy hamar átmelegszünk ismét.
- Gyere! - ragadom meg lágyan a karját és vonom magam után, egyenesen az egyetemi hálókörletek felé véve az irányt. - Külön szobám van bizonyos okok miatt... - magyarázom útközben. Nem, nem az az indok, hogy szeretnék fiúkat felhordani magamhoz, hiszen eddig Dwight az egyetlen olyan srác, aki a vendégszeretetemet élvezheti. - Parancsolj! - tárom ki végül előtte zavartan mosolyogva az ajtómat. Belépve egy igazán egyszerű kis szobácskában találhatja magát. A bútorok azok, amiket az iskola biztosít számunkra, ezen kívül semmi extra. Nem tapétáztam tele a falaimat poszterekkel, csupán néhány bekeretezett családi fénykép áll az íróasztalomon és pár üvegcse bájital, melyek mindegyikén a nyugtató vagy altató szó szerepel.



[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Dwight Jennings
Reveal your secrets
Dwight Jennings
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Sírkert   Sírkert Empty2022-05-01, 14:44



people change and forget to tell each other
Autumn & Dewey

[You must be registered and logged in to see this image.]
   

Talán azért gondolta, hogy egy tahó vagyok, egy szemét állat, mert ezt sugallom. Engem aztán nem kell hogy bárki is sajnáljon azért, ami történt velem. Úgy vélem, hogy sokkal egyszerűbb keménynek, nyersnek lenni, és csúnyán nézni ahelyett, hogy magamra venném, hogy szánnak. Most is, annak ellenére, hogy némiképpen megnyíltunk egymásnak, vagyok annyira előzékeny, hogy átadom a kabátomat, de ez is csak a saját magabiztosságomat húzza alá. Simán átlépdelek én a parázson is, ha úgy érzem, hogy ezzel tudom védeni magamat. – Oh, a magam féle alakok pedig a saját hátukat kénytelenek védeni. Sokszor éjszakába nyúlóan szoktam mászkálni, megszoktam már, hogy nincsenek következmények. – Jegyzem meg flegma vállvonással, nekem aztán nincsen senki, aki támaszt nyújtana, sőt, mivel még a hetediket sem végeztem el, teljesen illegális, hogy így kiszökdösök. Csak arra figyelek, hogy ne varázsoljak, mert azzal végképp magamra húznám az aurorokat a nyomjel miatt. – Igen? Furcsa izlésed van Autumn. Azok vonzanak, akik bántanak? – Húzom most kicsit az agyát, nem feltétlenül így gondolhatta, inkább arra értette, hogy hasonló életkorban lehetünk. És talán igen, a köztünk lévő feszültség valami elfojtott vonzalmat is jelent, amit mindketten alaposan titkoltunk, de tartom, hogy nem lettünk volna ilyen hevesek, ha nem akarunk mégiscsak valamit a másiktól. – De neked még van esélyed rá, hogy legyen kivel törődni. Lehet, hogy nekem is van egy nővérem, de még.. Érlelem a gondolatot, hogy felkeressem. – Rántok egy laza mosollyal vállat, mintha ez valami könnyű dolog lenne, mint a lélegzetvétel. Holott nagyon is szorongok, hogy mi lesz, ha visszautasítást kapok. Akkor jó eséllyel még inkább pocsékabb lesz a hangulatom, és az életem folyása. Nagyot sóhajtok, és elrévedek a semmibe, rettentően magányos ez így én, szenvedek rajta rendesen, de hogy most miért mondom el valakinek, aki akár fegyverként is használhatja ellenem mindezt? Talán azért, mert megtudtam a titkát, és nem lenne értelme visszaélni vele, hiszen miért marnánk egymásba? Jobb úgysem lesz tőle. Végül bólintok a szavaira, ahogyan hozzámér, válthatunk témát, sőt, akár fel is mehetünk, noha nem tudom, hogy mit várhatunk csak így egymástól, hiszen lehet, hogy holnap ismét gyűlölködni fogunk. – Menjünk. Mutasd az utat. Ha összefutunk valakivel a folyosón, akkor mit fogsz tenni? Ellöksz, belémrúgsz? – Nevetek fel, hiszen köztudott, hogy mennyire nem bírjuk egymást, a végén még pletykák is megindulhatnak. Nem készütem a cigin és a pián kívül semmivel, tehát az esetleges vacsora most teljesen kimarad, de őszintén szólva lövésem sincsen róla, hogy meddig érdemes majd maradnom, vagy hogy mit is akarunk. Marad első körben az ismerkedés?


Never gonna give up ● New love borns :copyright:




***
Vissza az elejére Go down
Autumn Swann
Reveal your secrets
Autumn Swann
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Sírkert   Sírkert Empty2022-04-24, 10:29



[You must be registered and logged in to see this image.]

Autumn& Dwight

[You must be registered and logged in to see this image.]


Néha nem is értem, miért hittem azt, hogy Dwight Jennings csakis egy szemét alak lehet. Adnom kellett volna számára egy esélyt arra, hogy megismerhessem, de hát egyikünk se volt kíváncsi a másikra. Én az ő szemében egy ügyetlen, csetlő-botló lány lehettem, hiszen az első találkozásunk alkalmával sikeresen hanyatt vágódtam a küszöbön, ő pedig egyszerűen átlépett felettem anélkül, hogy akár csak annyit kérdezett volna, miszerint jól vagyok-e? Azt hiszem, ezzel ásta el magát a szememben végérvényesen és ezután már nem is foglalkoztam azzal különösebben, hogy milyen ember is lehet ő valójában. Hiszen én fontosnak tartom azt, hogy segítsek azokon, akik bajba kerültek, amennyire csak tőlem telik. Az olyan emberekkel pedig, akik elmulasztják az ilyesmit, képtelen vagyok mit kezdeni. Automatikusan rossz embernek könyvelem el őket, majd lapozok egyet utána és ennyi. Nem töröm magam azzal, hogy a díszlet mögé nézzek. Dwight esetében nyilván hibáztam. Ő sokkal nagyobb segítségre szorul, mint amekkorára én szorultam azon a napon.
 - Akkor támaszt jelenthetnek a barátok és az ismerősök - kotyogom el magam mosolyogva, hiába költői a kérdés, egyszerűen képtelen vagyok megállni, hogy ne mutassak rá erre is. Persze, a hozzánk hasonló emberek nem könnyen kötnek barátságokat, én legalábbis - hiába vagyok hugrabugos - nehezen haverkodom össze másokkal. Túl sok emberben csalódtam már a naivitásom miatt és hát a szüleim halálát is olyasminek tekintem, amivel ők árultak el engem, magunkra hagyva minket, hiába vagyok tisztában azzal, hogy nem akarták ezt tenni. Néha azért őket is előszeretettel hibáztatom emiatt. Főleg azokon az éjszakákon, amikor az altatóitalok ellenére is nyugtalanul forgolódom az ágyamban. Mégis, Madam Pomfrey nem hajlandó erősebbeket felírni, mert véleménye szerint ezzel nekem kell megbirkóznom és a bájitalok nem jelenthetnek segítséget hosszútávon.
- Ne aggódj, engem nem érdekelnek a nős és idős férfiak - kuncogom el magam. A téma komolyságra ellenére is kiérzem Dwight szavaiból az enyhe célzást, amelyre magára utal. Kezd érdekes fordulatokat venni a beszélgetésünk, de végül is miért ne? Bűnt aligha követünk el ezzel. - Sokkal jobban vonzanak a hozzád hasonlók - mosolyodom el végül, ezzel színt vallva előtte, de hát semmi olyasmit sem mondok ki, amit eddig ne sejthetett volna. Azzal, hogy megcsókoltam, szavak nélkül is tudtára hoztam a dolgot. Nem szoktam ilyesmit tenni, de ez az egész helyzet ezt hozta ki belőlem. Ja, és persze az a kevés kis ital is...
 - Valamilyen szinten megértelek, hiszen néha én is szeretnék a magam ura lenni és csak úgy létezni anélkül, hogy másokra kellene gondolnom - ismerem el egy sóhaj keretében. Szeretem a testvéreimet, de nekem is vannak gondjaim, melyeket mellettük képtelen vagyok megoldani. Ha ők nem lennének, akkor én is ura lehetnék a saját életemnek, de így....  - Elég önzően és gonoszul hangzik, de igen, ha nem lenne családom, én is hozzád hasonlóan cselekedtem volna - vallom be őszintén. - Nem lennék függő, de abban biztos vagyok, hogy mindenkit ellöktem volna magam mellől. Ha mások segítenek talpra állni, tartozol nekik és kötelességeid vannak feléjük, még abban az esetben is, ha ezt szavakkal nem mondjátok ki és látszólag nem is várnak el tőled semmiféle viszonzást sem...
Mégis, az ember ilyen alapon él. A segítség viszonzásért kiált és baromi fullasztó érzés tud lenni, amikor az ember képtelen azokon segíteni, akik számára nyújtottak kezet a bajban. Sokkal könnyebb lenne eme béklyók nélkül élni tovább. Csak úgy eltűnni mindenki elől.
- Nem tudom - rázom meg a fejem, az azonban szemet szúr, hogy Dwightot kellemetlenül érinti a téma. - De ne beszéljünk erről, rendben? - helyezem ujjaimat lágyan a karjára, mintegy vigasztalásként. - Ami történt, megtörtént, majd egyszer bővebben is elmesélek mindent - mosolyodom el halványan. Igazság szerint nem tudom, lesz-e még alkalmunk újfent ilyen jót beszélgetni egymással, de itt és most úgy érzem, van esélye a dolognak. Aztán ki tudja, lehet, holnap ismét egymás torkának fogunk esni.
- Hm... van benne valami - ismerem el, amikor az állam alá nyúl és cirógatni kezdi azt. Vágyom a csókjára, szinte várom a pillanatot, hogy hozzám hajol és megteszi, de amikor ez elmarad, némi csalódottságot érzek magamban. És még valami mást is... Sikeresen felhúzott, már magával a puszta közelségével is, még akkor is, ha nem sejti a dolgot. Nem vagyok olyan lány, aki falja a pasikat, szóval tippem sincs, miként kellene ezt a tudtára hoznom. Hogy leszek így a szerelem angyala?
 - Hát, bemehetünk a szobámba, ott csak mi ketten lennénk - vetem fel végül a dolgot. Nem, nem érdekel, ki mit szól majd ahhoz, hogy reggel ő fog kijönni onnan. Szükségem van a társaságára. - Persze, csak abban az esetben, ha te is szeretnéd - teszem azért még gyorsan hozzá a dolgot. Nemet is mondhat, nem erőszak és hát persze akkor se kötelező semmi, ha már ott leszünk. Szimpla beszélgetés is lehet belőle, de valamiért nagyon szeretném, ha mellette alhatnék el... A karjaiban.




[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Dwight Jennings
Reveal your secrets
Dwight Jennings
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Sírkert   Sírkert Empty2022-04-21, 19:51



people change and forget to tell each other
Autumn & Dewey

[You must be registered and logged in to see this image.]
   
Kész csoda, hogy most tudunk valami kulturált hangnemet megütni, ehhez talán az is kellett, hogy Sasha olyan szemét módon viselkedjen velem. El tudom végre engedni, nem kapaszkodom abba a régi gyerekszerelemre. Nem mondom, hogy én leszek a tökéletes pasi alapanyag, de talán átgondolhatom, hogy nem kell mindig bunkónak lennem. Ha Autumn-mal nem is nyaljuk-faljuk egymást, és inkább a közös utálkozás hoz össze, valahol bele kell gondolnom, hogy talán valahol mélyen megvolt ez a bizonyos szikra, hiszen ha nem tetszik valaki, akkor nem is biztos, hogy szánnánk időt arra, hogy ennyit beszóljunk egymásnak. Most már kezdem érteni, hogy Autumn is mennyire magányos, neki kell összefognia a családját. Hát igen, könnyű gyülöletet mutatni, ha semmi más nem marad az embernek.. – Az egész úgy szar, ahogy van. Eleve az ember a családjába kéne, hogy kapaszkodjon, na de mi van, ha nincsen olyan? – Részemről is költői a kérdés, hiszen nem kell egymást meggyőzni, hasonló lehet a helyzet, csak nekem még testvéreim sincsenek. Illetve ott lehet Daphne, ha megbizonyosodunk róla, hogy tényleg a vérrokonom. Legalább nem kéne egyedül töltenem a karácsonyt, már ha nem utál ki a stílusom miatt. – Azt nem csodálom, de.. egy nős férfi, akinek családja van, az ne kacsintgasson másra, főleg nem egy ilyen fiatalra. – Teszem azért hozzá, de lássuk be, Autumn igen csinos lány, de ő inkább hozzám való, mint valami vén kecskéhez. Próbálok azért megértő fejet vágni, hiszen értem, hogy a családi zűrök mellett még ilyen plusz stresszforrás is van, amivel együtt kell élni. – Tudod ezt azért nehéz átérezni. Én úgy vagyok vele, hogy nekem is könnyebb balhézni, ellenségeket gyűjteni, mert akkor én uralom azt, ami velem történik. Még ha negatív is mindez. Te azért nagyon utálsz? – Kérdezek vissza, nem az a cél, hogy az előbb elcsattant csók ellenére most imádjuk egymást, főleg mivel ő be is vallotta, hogy nem áll készen az ilyesmire, és talán nekem sem stílusom. – Megölték őket? Mi történt? Az enyémek aurorok voltak.. – Fűzöm közbe, azért nyelek egy nagyot, kissé talán túl látványosan, mert nem akarok most szomorkodni. Azért jöttem ki, hogy egy kicsit a saját gondolataimba tudjak mélyedni, fel sem merült, hogy hirtelen csókolózni fogunk a sakkos ellenség csajjal, aztán meg még ki is tárulkozni egymásnak. Ez a mai nap nem várt meglepetéssel bombáz. – Oh, nem, a sakkba menekültem, és hogy alaposan szétverjek mindenkit. Az volt a siker záloga, ha félnek tőlem. És lássuk be, a lányok a rosszfiúkat szeretik, nem? – Nyúlok azért kissé az álla alá egy simogatás erejéig, de most nem megyek tovább, ez csak amolyan kikacsintás, hogy milyen rosszfiú az, aki kiadja a titkait? Mindenesetre amikor átölelem, hozzám is bújik, ez valahol olyan, mintha a világ kompenzálna a sok szarság miatt, amit el kellett szenvednem. – És nem fogok rád szégyent hozni, hogy velem mutatkozol? – Állok most fel, kissé elengedve a lányt, hogy ne egymásba kapaszkodva essünk el. Miután nem terveztem mára semmit, bólintok, legyen akkor így, hogy folytatjuk. A kérdés, hogy hol van az a bent.


Never gonna give up ● New love borns :copyright:




***
Vissza az elejére Go down
Autumn Swann
Reveal your secrets
Autumn Swann
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Sírkert   Sírkert Empty2022-04-14, 16:45



[You must be registered and logged in to see this image.]

Autumn& Dwight

[You must be registered and logged in to see this image.]


Igazság szerint nem terveztem, hogy mélyebben is megismerjem a srácot, hiszen amit a sakk-klub folyamán mutatott önmagából, az bőven elég volt számomra. Általában igyekszem empatikus lenni másokkal szemben, de Eddie jelenléte miatt nem hunyhattam szemet a szavai és a megjelenése fölött. Szeretek tyúkanyósodni, hiszen amióta megölték a szüleinket, én lettem az anyjuk, még abban az esetben is, ha az a pár év korkülönbség nem is olyan vészesen sok. Mégis, majdhogynem a világot jelentheti, amikor az embernek fogalma sincs, kihez is forduljon a gondjaival. Talán Dwitght-nak is csak erre van szüksége... Elég magányos lehet, ráadásul nem valami szociális alkat, vagyis senki sincs a közelében, akinek kiöntheti a szívét. Én azonban hajlandó vagyok számára adni egy esélyt és meghallgatni. Igen, még abban az esetben is, hogy majdnem lebuktam előtte az angyali erőimmel.
- Voltaképp ez se lehet sokkal jobb sors - húzom el a számat enyhén, amint Dwight közli, mi is történt vele a szülei halála után.  - Minket folyamatosan megpróbáltak szétválasztani, hiszen mégis kinek van szüksége három árvára? -  forgatom meg a szemem a költői kérdés közben. - Sokat kellett balhéznom annak érdekében, hogy kis idő múltán visszavigyenek. Bár, azt hiszem, volt egy olyan család, ahonnan konkrétan azért tették ki a szűrömet, mert az apuka kezdett nőként tekinteni rám röpke fél év után...
Szerencsére semmi olyasmi sem történt, vagyis nem mászott be mellém az ágyba és hasonló. Egész egyszerűen csak néha rajtam felejtette a pillantását, amit természetesen idővel a felesége is észrevett, majd visszavittek oda, ahonnan hoztak. Igazság szerint az árvaházat sokkal, de sokkal jobban szerettem, mint azokat a családokat, ahova kerültem az évek folyamán.
 - Mondjuk, egy kellemes emlékem azért még így is akad -  fűzöm keresztbe magam előtt a karjaimat, hiszen lassan már kezd hűvös lenni és hát így, a földön ülve főleg nem javul a helyzet. Nem részletezem viszont azt, hogy mire is gondolok pontosan, hiszen már így is sokkal, de sokkal többet tud rólam Dwight, mint illene. Vagyis, mint gondoltam volna eleinte, hogy tudni fog. Igazság szerint részünkről még a köszönőviszony is bőven sok lett volna eleinte.
- A maguk módján igen - biccentek egyet.  - Eddie a legelején bőven gondoskodott feladatról számomra annak érdekében, hogy ne folyamatosan azon járjon az eszem, miszerint megölték őket - fejezem be halkan, noha a gyász már évekkel ezelőtt mélyen leülepedett bennem.  - Tudod, ha valaki más miatt kell összekapnod magad, akkor nincs időd másra gondolni. Eddie még kisfiú volt, akinek gondoskodásra volt szüksége. Nem értette, mi folyik körülötte pontosan, én pedig nem is szerettem volna, ha megérti.
Legalábbis akkor és ott ez tűnt számomra a lehető leghelyesebb útnak és Dwight példáját látva sikerül is rájönnöm arra, hogy nem döntöttem rosszul. Helyesen cselekedtem.
 - Neked nem volt kire támaszkodnod, amikor meghaltak a szüleid? Barátaid se voltak, akikhez fordulhattál volna? - érdeklődöm őszinte kíváncsisággal, hiszen valóban érdekel a válasza. Bár sejtem, hogy mit fog mondani, hiszen láthatóan csupán az alkohol és a cigaretta párosa segített számára.
- Ó! - lepődöm meg, amikor átkarol és valamilyen érthetetlen okból kifolyólag én is közelebb húzódom hozzá. A testének a melege egészen kellemes, habár számomra egyértelmű, hogy nem ez itt a fő szempont. Sokkal inkább valami teljesen más.  - Egyelőre még csak tanulok - sóhajtok egyet.  - Nem lenne kedved inkább a kastélyban folytatni ezt a beszélgetést? -  pillantok fel rá végül kérdőn, mire a tekintetünk összeakad, én pedig belepirulok egy röpke pillanatra. - Kezd elég hideg lenni idekinn - teszem még hozzá, na nem mintha eddig nem lett volna probléma a kinti hőmérséklettel. Mégis, valahogy nagyobb kedvem támadt egy meleg kandalló mellett társalogni.



[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Dwight Jennings
Reveal your secrets
Dwight Jennings
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Sírkert   Sírkert Empty2022-04-10, 14:25



people change and forget to tell each other
Autumn & Dewey

[You must be registered and logged in to see this image.]
         
Talán most ezúttal félretehetjük a macska-egér játékot, és a lelki nyomorunk helyett valami értelmes beszélgetést kicsikarni. És ha legközelebb találkozunk a folyosón, ugyanúgy ölhetjük egymást, Autumn is vetheti rám a gyilkos pillantásait. Meglehet, éppen ettől olyan izgalmas ez az egész, amit eddig magamnak sem akartam elismerni, felkeltette az érdeklődésemet. Sasha még gyerekszerelem volt, s most, hogy ismét találkoztunk, már egyértelmű, hogy tovább kell lépnem, ha egyáltalán érdemes bárkiben is gondolkozni. A romantika ebből kifolyólag nem biztos, hogy az én világom, győztes, és másokat lesajnáló alkat vagyok, ebbe aligha fér bele a gyengédség. – Oh, engem csak azért nem, mert volt annyi pénzünk a szüleim halála után, hogy dadák, nevelők vették át a gyám szerepét. – Húzom el a számat, de megértve azt amit mond. Tehát az a kis hülyegyerek, aki ott a sakkon bénázott, tényleg a testvére. Már akkor is nagyon védte, mondhatni minden figyelmét, szeretetét rá pazarolja. Pocsék sors lehet. Viszont legalább van valaki az életében, én is nem véletlenül akarom Daphne-be kapaszkodni. Az embernek kell legalább egy vérrokon, hogy elmondhassa, van kiért élni. Aztán bőven lehet, hogy a nővérem nem kér majd belőlem. Azt mondjuk nem értem hogy ki az a mindhárman, de nem vágok közbe. – Mármint.. a testvéreid? Ők segítenek? – Kérdezem érdeklődve, lehet, hogy az ital kezd kissé a fejembe szállni, vagy a bizsergető közelség, ami miatt én is félreteszem az utálkozást. A komoly téma, és a titkok kölcsönös megosztása úgy fest feléleszt Autumn-ban valami dacos nyitottságot arra, hogy kifejezze, hozzám, mint rosszfiúhoz akar kapcsolódni legalább egy csók erejéig. A puha ajkai az enyémre tapadnak, ösztönös meglepetésem annak szól, hogy mennyire izgató, s cseppet sem taszító. Pár szót mondok a saját csalfaságomról, hogy én magam fogjam át az arcát, belemerülve az ismételt csókcsatába, ezúttal a részemről. – Az aligha is több a semminél. És nem is tudom, ez nem feltétlenül döntés, sokkal inkább.. sodródás. Nyilván nem én vagyok a szívszerelmed. Őszintén szólva azt sem tudom, hogy én mit akarok. – Karolom végül át, nem kell érdemi döntéseket hozni, csak most hirtelen egymásra vagyunk utalva, a titkok és vágyak furcsa hálójában. Mi, az esküdt ellenségek, egy olyan csók után, amelynél jobbat talán sosem éreztem. – És mit akarsz kezdeni ezekkel a szárnyakkal? Nem fogom a szemedre hányni később. Azt hiszem. – Pillantok oldalt, hogy elmerüljek a kék szemekben, mintha lenne valami titkos kapcsolatunk máris, itt, ahol senki nem lát minket.




Never gonna give up ● New love borns :copyright:




***
Vissza az elejére Go down
Autumn Swann
Reveal your secrets
Autumn Swann
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Sírkert   Sírkert Empty2022-04-02, 16:05



[You must be registered and logged in to see this image.]

Autumn& Dwight

[You must be registered and logged in to see this image.]


Azért van a levegőben valami, amit én se vagyok képes hova tenni magamban. A sakk-klubban egyértelműen látszott rajta, hogy nem vagyok szimpatikus számára, ahogy nekem se volt a szívem csücske a viselkedése miatt, de egyikünket sem vágta földhöz eme gondolat. Mindkettőnk élte tovább az életét a másik nélkül. De most... Így kettesben... Képes vagyok egyszerűen csak rá koncentrálni, hiszen nincs itt Eddie, akire figyelnem kellene és elrángatnom Dwight közeléből, magamban azon aggódva, hogy vajon milyen hatással lehet a srác az öcsémre. Nincs semmi, ami elvonja a figyelmemet arról, hogy egyébként egészen helyes, ha minden más tényezőtől hajlandó vagyok eltekinteni. A bőre sápadtsága csak ráerősít a vonásaira, a szemei pedig... El lehet veszni bennük. Tényleg faképnél kellene hagynom, de valamiért továbbra se teszem azt. Mondjuk, nem igazán értem, miért ücsörgök még itt mellette, mint valami ivócimbora, de a tény, hogy az ő sorsa is hasonló az enyémhez, némileg szimpatikusabbá avanzsálja őt a szememben.
- Engem és a testvéreimet örökbe fogadtak - szólalok meg, miután megosztotta velem a saját történetét. Tőszavakban tette ugyan, de egyelőre nem faggatom. Számomra jól esik elmesélni másoknak, mi mindent kellett átélnünk a múltban és miként jutottunk ide, de Dwight minden bizonnyal nem ilyen. - Mindhárman más és más családból származunk, de én még a szüleink halála után se voltam képes hátat fordítani nekik. Eddieről gondoskodnom kell, hiszen még nagyon fiatal és anyu után ez az én dolgom. Még abban az esetben is, ha néha legszívesebben lepasszolnám valaki másnak -  mosolyodom el szélesen. Igenis vannak napok, amikor annyira képes kiborítani, hogy egész álló nap csak veszekednék vele, de olyankor fogom magam, elmegyek valamerre kisírni minden ingerültségem, majd úgy állok ismét a szeme elé, mintha mi sem történt volna. Megfogadtam ugyanis, hogy soha többé nem látnak sírni. Ők nem.
- Az pedig, hogy ott vannak számomra, nekem rengeteget segített a gyászban -  teszem még hozzá, mintegy pozitív példaként felhozva azt, milyen is az, amikor támaszkodhatunk valakire. - Miattuk kellett összekapnom magam. Ha ők nem lettek volna nekem, akkor esélyesen összeomlottam volna -  fejezem be végül, azt pedig már jótékonyan nem teszem hozzá, hogy én is talán a pia fogságába kerültem volna. Szóval, valamilyen szinten megértem a fiút, amiért ezt az utat választotta magának. Senki se volt mellette, aki segített volna számára mindazt feldolgozni, ami vele és a családjával történt. Nem voltak testvérei sem, akik miatt muszáj lett volna összekapnia magát a földről és erősnek maradnia. Egyedül maradt és a vigasztaló szavak helyett az üveg nyakába kapaszkodott, méghozzá két kézzel.
Fogalmam sincs, mégis miért teszem azt, amit teszek. A mozdulat gyors, mintha attól félnék, hogy ellök magától, amint észbe kap. Egyszerűen csak... csak meg akartam tenni. A szívem szaporán ver a mellkasomban és egyértelműen elpirulok, miközben elhajolok előle, de magát a döntésemet egyáltalán nem bántam meg. Talán csak egyszerű szimpátia és semmi több, de nem jutott más mód eszembe, amivel kifejezhettem volna. A szavak néha semmit sem érnek, ez pedig pont egy ilyen helyzet.
A következő szavai el se jutnak a tudatomig, hiszen továbbra is az iménti pillanatok hatása alatt állok. Kellemes borzongás fut végig rajtam, ahogy látom, amint az ujjait az ajka elé emeli, de nem szólalok meg. Igyekszem összekapni magam és a mondandójára koncentrálni, de csak a megbűvölni-szó és annak jelentése jut el a tudatomig. Engem is megbűvölt volna?
Azt nem állítom, hogy az ő csókja annyira váratlanul érne az enyém után, de azért kissé még így is meglep vele. Mindenesetre, ahelyett, hogy tiltakozni kezdenék vagy elhúzódnék, csupán egyszerűen átadom magam a pillanatnak. Érezni és élvezni szeretném, noha magam sem értem, miért is mocorog bennem ez a valami vele kapcsolatban...
- Ez... - próbálom meg összekaparni a gondolataimat, amint véget ér a pillanat, de az arcomat nem húzom el előle. Csupán pár milire vagyunk egymástól, érzem az alkohol szagát rajta, most azonban cseppet sem zavar. - Kellemes volt - mosolyodom el, talán kissé ostobán, hiszen fogalmam sincs, mit is kellene mondanom számára. Ahogy arról sem, hogy ez végtére is, mit is jelentsen pontosan. - De én aligha állok készen egy kapcsolatra, ha esetleg... -  harapom el a mondatot, kissé összezavarodottan pillantva rá. Vajon tényleg szeretne tőlem valamit? Nem értem. Vagy ő is csak azért csókolt meg, amiért én őt? A pillanat heve volt részéről is csupán?



[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Dwight Jennings
Reveal your secrets
Dwight Jennings
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Sírkert   Sírkert Empty2022-03-30, 16:59



people change and forget to tell each other
Autumn & Dewey

[You must be registered and logged in to see this image.]
   
 
Természetesen én sem látok a fejébe, nem tudom, hogy esetlegesen kisebbségi érzései vannak. Én csak azt tudom, hogy kissé fennhordja az orrát, nagyon makacs, nagyszájú lány, aki simán odaszól, csúnyán néz. Talán ez a kettősség jellemzi a nemlétező kapcsolatunk, vagy egy domináns vadság, amit nem is tagadhatunk. Hogy ez valaha csitul-e? Aligha tudnám így eldönteni, de egyértelműen van itt valami, amit nem tudok hová tenni. Sasha után azt gondoltam, hogy senki nem tüzel fel ennyire, de nem veszekednék a hugrabugos lánnyal ennyit, ha egyébként nem érdekelne. És hogy nem ő a legszebb? Talán mindenkinek megvan a maga zsánere, nekem ez a törékeny, mégis dacos kislány valahogy a fogamra való. Illek vajon hozzá? Én talán senkihez. Már annak is örülnék, ha a nővéremmel tudnánk rendezni a viszonyunkat, és családnak mondhatnánk magunkat. Méregetjük egymást igen összevont tekintettel, befeszülve, láthatóan mindkettőnknek pocsék napja van, talán a szokásosnál is durvább, de miután nem hagyom magamat provokálni, ő is oldódni látszik, sőt, el is neveti magát, ahogyan én is. Mintha több évnyi feszültség gördülne le a szívünkről, s meglehet ez nem fog sokáig tartani, most mégis megkönnyebbülten eresztjük ki a gőzt. Furcsa magamat is nevetni hallani, de ami valahogy különösképpen megfog, hogy így, hogy most éppen nem utálkozunk, egészen emészthető a légkör. – Na szép, milyen körökben mozogsz.. – Térek ki a válaszadás elől, a töprengő homlokráncolása ellenben elgondolkoztat, én magam a távolba révedek. Végül ráfüggesztem sötét tekintemet, és nemes egyszerűséggel vállat rántok. – Semmi különös. A szüleim meghaltak, és minden, amit igaznak véltem, kiderült, hogy csak illúzió. A család mint fogalom, az otthon melege.. Hát lószart. Semmi sem tart örökké. Akkor miért is függnék bárkitől? – Bólogatok, mintha magamat is meg kéne győzni, holott még az sem fog menni, lévén állandóan marcangol a magány, szét vagyok esve, nem csoda, hogy a pia és gyógyszer kombó a reggeli, és sokszor a vacsora is. Csak azért nem fordultam még fel, mert néha ebédre eszek valamit. A kivételes gének sem védenek meg mindig, hiába vagyok oly ruganyos, ha így folytatom magam, elsorvadnak az izmaim.. A titkáért cserébe mondanék valami sötétet, hogy kissé incselkedve odahajoljak, és én lepődöm meg a legjobban, ahogyan a jól látható piruláson túl egy csókot nyom az ajkamra. Az ajkai puhasága régóta eltemetett vágyat ébreszt. Nem feltétlenül érzéki, sokkal inkább romantikus, amit már bőven kiírtottam. Közel lehet az érzés ahhoz, amit az ember szeretnek, gondoskodásnak él meg.. Valaki olyantól, aki fontos lehet. Ami képtelenség! Mert nem szokásom így érezni. Megérintem a saját ajkam, olyan jólesően bizsereg, hogy teljesen beleborzongok. – Öhm.. a jobb ellenfelek esetén nem, mert ők felkészültek, de a gyengék, vagy a közepesek ellen szoktam csalni. Megbűvölöm a bábukat, és akár a másik játékost is. – Döntöm oldalra a fejemet, hát tényleg nem vagyok egy jó fiú, de nem fogok mentegetőzni. Autumn önhibáján kívül őriz egy titkot, én pedig szándékosan vagyok szemét, amit esetleg meg tudnék magyarázni a múltammal. Ehelyett, nem várva meg, hogy mit reagál, én magam hajolok oda, hogy átfogva az arcán, hosszan, mélyen megcsókoljam, oldalra fordítva kissé az arcomat, behunyom a szememet, mintha csakis ketten léteznénk a világon.



Never gonna give up ● New love borns :copyright:




***
Vissza az elejére Go down
Autumn Swann
Reveal your secrets
Autumn Swann
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Sírkert   Sírkert Empty2022-03-27, 08:23



[You must be registered and logged in to see this image.]

Autumn& Dwight

[You must be registered and logged in to see this image.]


Legszebb lány az iskolában? Ha legilimentor lennék, abban az esetben tuti képen röhögném eme gondolata miatt, hiszen bőven elég csak Vladimir angyalai között körülnézni... Ott kétségívül Hella a legdögösebb, Gillian a legszebb, a két nővér pedig egyszerre ártatlan kinézetű, miközben van bennük valami olyasmi, ami vágyat ébreszt a férfiakban... Frida maga a megtestesült ártatlanság, miközben rabul ejti a pillantásokat, de én... én azt hiszem mindenki mögött elbújhatok. Voltak már kapcsolataim, vagyis volt egy korábban, ami nem sült el valami jól, azóta pedig azt hiszem, kerülöm az ellenkező nem tagjait. Esetleg ők kerülnének engem? Ezt nem tudom minden kétséget kizáróan megállapítani, de már hosszú ideje teljesen egyedül vagyok és nem is volt egy fiú sem, aki próbálkozott volna nálam bármikor is a közelmúltban.
- Igen, egyszerűbb lett volna - hagyom annyiban a dolgot és tényleg örültem volna annak, ha ebbe nem üti bele az orrát. Dwight nem olyasvalaki, akinek az ember szívesen magyarázkodik, a hazugság pedig olyasmi, amit én nem szeretek megtenni és kétségtelenül rosszul is csinálok. Bölcsebb dolog lenne összekapni magamat és valamit kitalálni arra vonatkozóan, hogy mit miért tettem, de egész egyszerűen nem megy. Ráadásul, mégis miként magyarázhatnám ki az angyalszárnyakat? Bármennyire is egyszerűbb lenne azt hinni, de Dwight sem hülye.
Amikor elneveti magát, meglepődöm, de pár pillanat múlva már én is csatlakozom hozzá. Legalább a köztünk lévő légkör oldódik kissé, nem igaz? Fura őt nevetni látni, de egyértelműen javít valamennyit a külsején. Sokkal... aranyosabb? Na, nem mintha csodálkoznom kellene ezen, hiszen a sakk-klubban való megismerkedésünk óta még csak mosolyogni se láttam őt.
- Valami okod csak van rá, hogy ilyenné váltál - állapítom meg töprengve, kissé igyekezve magam beleképzelni az ő helyzetébe. - Mármint, akiket eddig ismertem és a kelleténél többet ittak, azoknak folyamatosan jó okuk volt rá - fejtem ki bővebben az álláspontomat. Most komolyan meg szeretném érteni, mi vitte rá, hogy tönkretegye magát? Én és a jó szívem, de komolyan... Szeretek segíteni az embereken, ez tény és való, de soha életemben nem hittem volna, hogy egyszer pont Dwight Jenningset fogom faggatni az indokairól. Nekem csak az volt a fontos vele kapcsolatban, hogy távol tartsa magát az öcsémtől. - Én szívesen meghallgatlak, ha gondolod...
Azért egy röpke pillanatra még én magam is meglepődöm a szavakon, amelyek elhagyják az ajkaimat, hiszen a srác nem pont a szívem csücske, de ő is ember, nem igaz? Olyasvalaki, aki másokra szorul, csak egyszerűen még soha életében nem futott bele senkibe sem, aki foglalkozott volna vele. Nyilván mindenki olyan véleménnyel volt róla, mint én. Egy tahó bunkó, semmi több. De most, hogy kettesben maradtam vele és váltottunk pár szót, sikerült rájönnöm, hogy valamiben azért mégis csak hasonlítunk egymásra. Egyszerűen csak másképp kezeljük a kialakult helyzeteket.
- Hm? - jövök kissé zavarba, amikor közelebb hajol hozzám és a szívem valami ismeretlen okból kifolyólag szaporábban kezd el verni, miközben az arcomat jól látható pír önti el. Mégis mi a fene van velem? Máskor ösztönösen hátrébb húzódnék a fiú elől, de most pont az ellenkezőjét teszem: közelebb hajolok és egy röpke csókot hintek az ajkaira. Őszintén szólva még az alkohol szaga sem riaszt el különösebben. Hiszen én is ittam az imént. - Mond és kvittek vagyunk - hajolok el végül hamiskás kis mosollyal az ajkaimon előle. Igyekszem a belső zavaromat leplezni és az iménti tettemet az alkoholra fogni, de ez nem megy igazán. Van valami Dwightban, ami úgy vonz hozzá, mint a mágnes. Talán csak szimpatikus számomra a tudat, hogy ő is hozzám hasonlóan nyomorultnak érzi magát?



[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Dwight Jennings
Reveal your secrets
Dwight Jennings
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Sírkert   Sírkert Empty2022-03-23, 16:25



people change and forget to tell each other
Autumn & Dewey

[You must be registered and logged in to see this image.]
   

Foglalmam sincs, hogy mi állhat az angyalszárnyak háttérében, de ha tényleg semmi halálos, Autumn akkor sem egy kommunikációs zseni, mert úgy adja elő, mintha valakinek a lekötelezett szex-rabszolgája lenne. Vagy csak én akarom annak látni? Kétségkívül az egyik legszebb lány az iskolában, amit nyilvánvalóan figyelmen kívül kell hagynom, lévén annyira rühelljük egymást, hogy úgysem lenne semmi a dologból. Van egy bizonyos stílusa, ami az enyémhez hasonlóan igen negatív, nem vonzzuk egymást, mint lószar a legyet, de mégis.. a sok utálkozás valahol azt is jelenti, hogy ha nem lenne kémia, akkor nem tennénk bele ennyi energiát, hogy érzékeltessük az utálatot. Én aztán egy érzelmi roncs vagyok, aligha én volnék a főnyeremény, talán ő még menthető. – Talán mindkettőnek. Egyszerűbb lett volna, ha én sem kérdezek bele, hanem leszarom, és nem tartozik rám. Úgy fest én is mindenbe beleütöm a pofámat. – Hagyom helyben a dolgot, én voltam túl kíváncsi, vagy csak annyira magam alatt, hogy bármi kizökkentsen a megszokott kerékvágásból. Sasha miatt kellően felhúztam magam, a nővérem kiléte pedig a saját magányosságomat hangsúlyozza ki, most aztán végképp nem akarok veszekedni egy idegen lánnyal. Igen, lehetnék még szemetebb, de még ahhoz sincsen energiám. – Hát ez.. szar ügy. Nem tudok rá mit mondani, igazán nem az én dolgom. Azért menőn néz ki. Mondhatni szexin.. – Azért ne vegye célzásnak, bármelyik lánynak ezt mondanám, aki angyalszárnyat visel, de csak mert szebb az átlagnál, nem fogok csak úgy ajánlatot tenni, hiányzik a francnak, hogy csak úgy felképeljen. Bár.. lehet, hogy kicsit felébrednék tőle. – Naaa.. azért ne szállj el magadból. Nyilván szépnek, bányarémeknek hát szoktam én beszólni? – Kapcsolódok bele a nevetésbe, ez talán kissé felszínes válasz a részemről, pedig nagyon is vannak mélységeim, a varázslósakk elmélkedővé, elgondolkozóvá tesz, de azért lássuk be, a külső alapján Autumn nagyon is betalál nálam. Ha Sashát bájos fiatal nőnek gondoltam, hát Autumn egy igazi szexbomba a maga törékeny ártatlanságával, közben pedig alaposan oda tud szólni az embernek. – Jah, már amennyiben az ember lány egy alkoholista hamutállal akar kavarni. Pocsék lenne az izlésed. – Emelek egy aprót a vállamon, még ha másokat bántok is, van önkritikám, magamat is korbácsolom rendesen. – Megkérhetsz, és tegyük fel, tartom is a számat. Bízzak rád én valami sötét titkot, hogy kvittek legyünk? – Hajolok egy fokkal közelebb, mintha suttogósra akarnám venni a mondandómat..



Never gonna give up ● New love borns :copyright:




***
Vissza az elejére Go down
Autumn Swann
Reveal your secrets
Autumn Swann
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Sírkert   Sírkert Empty2022-03-20, 09:26



[You must be registered and logged in to see this image.]

Autumn& Dwight

[You must be registered and logged in to see this image.]


Soha senki sem hallgat rám, szóval valamilyen szinten volt már alkalmam hozzászokni ahhoz, hogy az emberek engem nem vesznek komolyan. Ha Vladimir angyalainak lenne vezetője, az bizonyára nem én lennék. Így jobban belegondolva a dologba, bárki sokkal alkalmasabb lenne nálam a feladatnál. Nem vagyok egy vezető alkat, képtelen vagyok határozott lenni és gyorsan dönteni, ráadásul a saját öcsémet is csupán nehezen tudom kordában tartani. Miért pont Dwight lenne az, aki valamilyen ismeretlen megfontolásból elmenne innen, csak azért, mert én arra kérem őt?
- Ezt most tanácsnak tekintsem vagy burkolt fenyegetésnek? -  vonom fel a szemöldököm, miközben magamban igyekszem eldönteni, hogy végtére is, melyik oldalt erősíti a srác. Semmi kedvem nekem sem a vitához, ráadásul még azt se tudom, mire számíthatok pont tőle. Vagy hogy ő mire számíthat a későbbiek folyamán, ha esetleg úgy döntene, hogy elég jó kis pletyka van a tarsolyában ahhoz, hogy tönkretegye az életemet. A sakk-klubban történtek óta nyilvánvalóvá vált mindkettőnk számára, hogy nem kedveljük egymást, Dwight pedig olyasvalakinek tűnik, aki nagyon is szereti megnehezíteni mások életét.
- Hát, mondhatjuk úgy is, igen - biccentek egyet óvatosan, amikor arra terelődik a szó, miszerint talán valami hülyeséget csináltam. - Olyasvalamit fogadtam el tőle, amit nem biztos, hogy képes vagyok a helyén kezelni -  osztom meg vele a titkomat, noha igyekszem a lehető legburkoltabb formában tenni azt. - És nem, nincs - csóválom meg a fejem. - Bár, egyelőre nem igen szeretnék menekülni ebből a helyzetből. A szüleim meghaltak, nekem pedig feltett szándékomban áll megtalálni azokat, akik végeztek velük és valamilyen úton-módon, de behajtani rajtuk a tartozásukat. Ehhez pedig nagyon jól jön a segítség, mivel egyedül úgyse jutnék semmire -  vonom meg a vállam egyetlen hanyag mozdulattal. Hogy megölném-e őket? Nem tudom. Igazság szerint nem vagyok olyasvalaki, aki csakis abban látja a múlttól való szabadulás reményét, ha embereket öl halomra cserébe. Számomra már bőven elég lenne az is, ha az Azkabanban kötnének ki és tudnám, hogy ebben én is nagy szerepet játszhatnék. Szeretném, ha a szemembe néznének és megtudnák, miért kell bűnhődniük.
- Növelte az ázsiómat? - nevetek fel prüszkölve a következő korty közben, majd nyújtom vissza számára az üveget. - Te szépnek találsz? - csodálkozom el azért egy pillanatra, hiszen a sakk-klub folyamán olyan megvetéssel nézett rám, mintha maximum bottal hajigálna egy távolabbi sarokból. - Hízelgő, hogy ezt mondod, de te se lennél egy rossz parti - csusszan ki a számon a következő mondat, amit normális esetben nem mondtam volna ki, de hát szerencsére tudom az alkoholra fogni, úgyhogy nem esem kétségbe. Ráadásul, még a ki nem mondott bókot is viszonoztam, szóval két legyet egy csapásra, nem igaz? És hát valóban kár lenne tagadni, hogy a személyisége ellenére nem néz ki rosszul.
- Nem mutogatom soha többé senkinek - felelem neki, noha valami kellemesen bizsergető érzés támad bennem annak tudatában, ahogy Dwight itt és most rám néz. Látom a tekintetén, hogy tényleg tetszem neki, ez pedig valamilyen szinten jól esik (?). Nem, nem ez a megfelelő kifejezés rá... Sokkal inkább valami teljesen más játszódik le bennem, inkább fizikai, semmint érzelmi értelemben. - Khm! -  köhintek gyorsan egyet, még mielőtt valami hülyeségre kezdenék gondolni. Faképnél kellene hagynom, az lenne a legreálisabb lépés számomról, de a testem nem mozdul. Na, nem mintha akarnék... - Komolyra fordítva a szót: megtartanám őket magamnak. És remélem, te is csendben maradsz ezzel kapcsolatban, ha megkérhetlek erre -  Remélem, valóban leszarós napja van, mert ha mégse, akkor Vladimir nagy eséllyel a torkára fog lépni, azt pedig nem szeretném.



[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Dwight Jennings
Reveal your secrets
Dwight Jennings
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Sírkert   Sírkert Empty2022-03-13, 14:17



people change and forget to tell each other
Autumn & Dewey

[You must be registered and logged in to see this image.]
   

Nem túlzottan izgat, hogy el akar küldeni a fenébe, mert még így a piásüveggel a kezemben is egyértelműen átlátom, hogy csak valami kétségbeesett vagdalkozásról van szó a részéről. Titkolni akarja, hogy ezek az angyalszárnyak bizony nem csak úgy látványmágiával lettek felszerelve, hanem a sajátjai. A saját nyomorúságom mellett kiváncsi vagyok ugyan, hogy ez az Autumn kislány valami természetfeletti lény lehet-e, mint a vélák, de láthatóan annyira akarja titkolni, hogy semmi lelkierőm belemenni a veszekedésbe. Inkább leülök, és elmerengek, kortyolgatva az italt, mint aki hiszi is, meg nem is amit lát. Vagy éppen hall tőle. – Ahha. Aztán majd döntsem el, hogy mihez kezdek az infóval. Azt remélem sejted, hogy a pletykáknak jellemzően nem az igazságtartalmuk a fő jellemzője, hanem már maga az árnyéka. Ha azt akarod, hogy mindenki rólad dumáljon, hát nagyon is jó úton jársz.
– Azért érdekes, hogy nem merült fel, hogy mondjuk az igazságot mondja, és netán megkérjen, hogy tartsam a számat. El akarta kenni az ügyet, de tekintve, hogy nem vagyunk a legjobb viszonyban, érhető. Bár én kivel vagyok..? Ez is jó kérdés. Mondhatni jaj annak, aki belémköt, netán megtudok valamit, amit fegyverként használhatok. De itt minek? Autumn úgyse fog eljönni egy versenyre sem, ahol le kéne nyomnom, a házi sakk-klubban pedig nem ellenfél. Akkor mit nyerek vele, hogy őt nyomorgatom? Jobb úgy sem lesz tőlem. Legnagyobb megdöbbenésére végül hagyom a fenébe az egészet, felesleges hazudoznia. Le is ül mellém, legalábbis a közelben, innen alig egy testnyi távolságból már egész jól meg tudom figyelni, noha sapka van a fejébe húzva. – Ez úgy hangzik, mintha zsarolna valamivel. Általában azokat szokták, akik valami hülyeséget csinálnak. Nincs kihez fordulnod? – Kérdezem az együttérzés különösebb jele nélkül, és még egy na! is kicsúszik a számon, amikor elragadja a kezemből az üveget. Ám folytatja, és értelem csillan a szemeimben. – Cöh.. fasza kis alku lehet, ha közben itt titkolóznod kell. És hogy jönnek ide a szárnyak? Azért az durván menőnek néz ki. Még meg is lepődtem, de tényleg. Mondhatni.. növelte az ázsiódat, az biztos. [/color] – Jó, hát mit tagadjam, a csaj jól néz ki, a szárnyakkal még inkább különleges, de Sasha után kifejezetten rossz véleménnyel vagyok a lányokról. Valami átbaszás úgyis lapul a csinos pofi mögött, és köszönöm szépen, ezekből egy életre elegem lett. – Rendes? Na ne sértegess. Csak mert nem teszek bele energiát, attól még nem leszek jó fiú. Inkább csak amolyan leszarós napomban találtál. Különben is, van neked nélkülem is bajod, ahogy látom. És mit szándékozol tenni ezekkel a szárnyakkal? – Kérdezem átható pillantással méregetve, mert lehet, hogy csak mondom, hogy nem érdekel, ám egyértelműen kezdi felvillanyozni a napomat. Egy átlagos csini csajnak gondoltam, de ez a titok, hm..



Never gonna give up ● New love borns :copyright:




***
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Sírkert   Sírkert Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Kastély és Birtok :: Birtok-
Ugrás: