ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 14:26-kor
Annabelle Mitchell


Tegnap 12:43-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 07:15-kor
Cody L. Mortimer


2024-05-15, 14:59
Abigail Smallwood


2024-05-15, 14:32
Lioneah McCaine


2024-05-14, 12:26
Gillian Ollivander


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Kalandmester
Sallie & Draco - Az első - Page 3 I_vote_lcapSallie & Draco - Az első - Page 3 I_voting_barSallie & Draco - Az első - Page 3 I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Sallie & Draco - Az első - Page 3 I_vote_lcapSallie & Draco - Az első - Page 3 I_voting_barSallie & Draco - Az első - Page 3 I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Sallie & Draco - Az első - Page 3 I_vote_lcapSallie & Draco - Az első - Page 3 I_voting_barSallie & Draco - Az első - Page 3 I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Sallie & Draco - Az első - Page 3 I_vote_lcapSallie & Draco - Az első - Page 3 I_voting_barSallie & Draco - Az első - Page 3 I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Sallie & Draco - Az első - Page 3 I_vote_lcapSallie & Draco - Az első - Page 3 I_voting_barSallie & Draco - Az első - Page 3 I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Sallie & Draco - Az első - Page 3 I_vote_lcapSallie & Draco - Az első - Page 3 I_voting_barSallie & Draco - Az első - Page 3 I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Sallie & Draco - Az első - Page 3 I_vote_lcapSallie & Draco - Az első - Page 3 I_voting_barSallie & Draco - Az első - Page 3 I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Sallie & Draco - Az első - Page 3 I_vote_lcapSallie & Draco - Az első - Page 3 I_voting_barSallie & Draco - Az első - Page 3 I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Sallie & Draco - Az első - Page 3 I_vote_lcapSallie & Draco - Az első - Page 3 I_voting_barSallie & Draco - Az első - Page 3 I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Sallie & Draco - Az első - Page 3 I_vote_lcapSallie & Draco - Az első - Page 3 I_voting_barSallie & Draco - Az első - Page 3 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70736 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Sallie & Draco - Az első

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Sallie & Draco - Az első   Sallie & Draco - Az első - Page 3 Empty2016-06-16, 11:14


First topic message reminder :

Sallie & Draco

[You must be registered and logged in to see this image.]


 Fémes ízt érzek a számban, ahogyan felébredek. A fejfájás úgy hasít az elmémbe, mintha minimum valami baltával akarnák szétfeszíteni belülről a koponyámat. Kinyitom a szememet, de be is csukom rögtön, annyira fájón hatol el a látóidegeimig a fény, majdnem dél lehet a világosságból ítélve. Mégis felülök, és a térdemre hajtom a fejemet, mert szédelgek nagyon, viszont nem szeretnék sokáig ebben a kiszolgáltatott helyzetben lenni. Máris hunyorogni kezdek, hogy szokjam a fényt, és lassacskán körbenézek. Elsőre azt hiszem, hogy fogadói szoba, jó eséllyel a Szárnyas Vadkan. Ezen azért nem lepődök meg, gyakran járok ide, több időt töltök Roxmortban, és Londonban, mint az iskolában, amihez már alig van kötődésem. Végeztem a vizsgáimmal, hivatalosan is egyetemistának számítok, noha csak szeptembertől kezdődik meg a képzésem, már nagykorú varázslóként nem vagyok köteles felügyelet alatt lenni. Na nem mintha korábban jól tűrtem volna. De nem, ahogyan jobban körülnézek, mégiscsak az iskolában vagyok, valamiért visszajöttem ide. Ez a saját szobám, csak kicsit feldúlt állapotban. Az elmúlt éjszaka... nos nem ugrik be. Az sem, hogy is kerültem ide. Rémlik valami szöszi, akivel iszogattam, mardekáros háztárs, akivel csak futólag ismertük egymást, lehet, hogy vele indult az este, amely ki tudja, hogyan végződött. Most nincsen itt, de verejtéktől nedves a testem, és megtapogatva magamat odaszagolok, még hempergés is lehetett az éjszaka. Enyhén oroszlán szagom van, nem ártana egy komolyabb fürdés, de legalábbis egy gyors, átsikáló zuhany, mert így nem megyek emberek közé. A fejem úgy hasogat, hogy össze kéne ütnöm valami macskajaj elleni bájitalt, mert ennyire nem vagyok előrelátó. Vagy.. kutyaharapást szőrivel alapon ha itt végeztem, lemennék a söntésbe, és úgy éhgyomorra bedöntök néhány italt, az alkohol ilyenkor még gyógyító hatású is lehet. Forog velem a világ, és hirtelen csuklani kezdek. Ám gyorsan feltolul a gyomrom tartalma, s mivel nem valószínű, hogy ettem volna bármit is éjszaka, keserű epe íz. Felpattanok, és kibotorkálok a fürdőbe, mert annyira sürget már az inger. Lerogyok a wc-kagyló elé, és köhögve, prüszkölve kiadom a gyomrom nemlétező tartalmát. Nagyokat lélegezve próbálom várni a hatást, hogy jön-e még valami, avagy teljesen üres vagyok.. Most figyelek csak fel rá, hogy a zuhanyfülke függönyét leszaggatták, darabokra cincálva található a csempéken. Eldurvult volna az este? Nem lennék meglepve..


♫ Whenever, whenever ♫ ϟ What happened tonight? ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]



***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Sallie Reed
Reveal your secrets
Sallie Reed
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Sallie & Draco - Az első   Sallie & Draco - Az első - Page 3 Empty2016-08-09, 14:05


[You must be registered and logged in to see this image.]
The death only is beginning!

Itt is vagyok menoarc - Ruha - ♫ Under you ♫ - [You must be registered and logged in to see this link.]

Nem ismerem őt, annyira hogy el tudjam dönteni képes-e megölni valakit. Elég morcosnak és morózusnak tűnik ahhoz, hogy ez alapján akár még rosszat is feltételezhessek róla, mert... végül is ki tudja, hogy mire képes. Fiatal és másnapos, ez utóbbi persze senkinek sem a jó oldalát hozza ki, de ettől még bármit tehetett tegnap... vagy ki tudja mikor, hiszen Sam azt mondta még az sem biztos, hogy mikor haltam meg. Kamuzhat is... ezzel is számolnom kell, bár ahhoz meg elég pocsékul fest, hogy ne tudjon most hirtelen jó sztorikat kitalálni, amiknek semmi igazságalapja sincs.
- Ki tudja... - vonom meg a vállamat. Azért igazat nem fogok adni neki, de tény és való, hogy annyira azért emlékszem nagyon is szerettem szórakozni és azért valahogy az érzések meg vannak, hogy mi hiányzik és mi az, amit szerettem régen, csak úgy az emlékek hiányoznak, hogy miket csináltam és persze kivel. - Az gáz is lenne, ha a te ellenségeid öltek volna meg engem... akkor hibás lennél benne és én nem vagyok egy kedves kísértet. - nem, ha kiderül hogy miatta haltam meg, akkor tuti, hogy megkeserítem az életét, de erre már sikerült párszor rávilágítanom neki, úgyhogy jó eséllyel tisztában van vele. Mindegy ki kell deríteni, hogy mi a fene történt, vagy hogy nekem vannak-e ellenségeim, vagy hogy mi volt tegnap vele, mert ha nem emlékszik rá mikor és hogyan haltam meg, akkor talán elváltunk már akkor... de akkor hogyan segít kideríteni mi történt? - Jól van... a részletek most nem fontosak, az a lényeg, hogy ki ölt meg, nem az, hogy miket csináltunk. - fújtatok egyet, mint valami dühös macska. Talán érthető, hiszen nekem már nem lesz erre lehetőségem, szóval nem akarok belegondolni mennyire szórakoztunk jól, hiszen én már nem fogok olyan jól szórakozni soha az életben, ahogyan az epres sütiről is le kell mondanom. Pech.
- Oké, de ha ennyi idő alatt nem járunk a végére, akkor se fogok csak úgy felszívódni világos? - jól van értem, amit akar, de miután egyikünk sem emlékszik, azért sokkal nehezebb megoldani és nem sok az a huszonnégy óra. Meglátjuk, ha nem sikerül akkor sem szándékozom lelépni, majd valahogy kiderítjük, ő meg segíteni fog nekem minden áron, addig úgy se hagyom békén. Nekem nem kell aludnom sem, pocsék lesz, ha a miatt kell majd várnom, mert mondjuk ő alszik, vagy eszik, vagy... zuhanyzik, mint most. Nekem semmi ilyesmi nem kell, és ezek csak unalmas várakozással teli percek.
- Na jó... inkább ebbe nem élem bele magamat, marha nagy csalódás lenne, ha tévednél. Inkább csak koncentráljunk arra, hogy kiderüljön mi történt velem. Ha az segít az első emlékem Roxmortsból van, valami... sikátorból, talán oda találok, de aztán ide vonzott valami erő. - na igen, elég gyorsan kerültem az iskolába, de nem itt tértem magamhoz először, szóval lehet hogy ott is körül lehet nézni. A gondolataimat viszont elég hamar leállítja a zuhanyzós jelenetével és hát szó szerint rá kell vennem magamat arra, hogy ne oda nézzek, hanem megpróbáljak valahogy szemkontaktust tartani. Talán érthető, hiszen még látványosan hatással is vannak rá a pillantásaim, nem csoda, ha még egy halk sóhajt is hallatok. A fenébe is, emlékszem arra, hogy nagyon is imádtam szórakozni és most nincs se süti, se szex... baromira semmi nincs, ami nagy kicseszés, finoman szólva is.
- Nem tudom, gondolom igen... de azt ki kell érdemelni. - nagyot nyelek, mert még szemétkedik is és nem hagy koncentrálni, folyton lefelé siklik a keze, amit tuti, hogy direkt csinál. - Szándékosan csinálod mi? - morcosan szökik fel a szemöldököm, csak aztán gondolok egyet. Ha így... akkor így, végül is ő is csak a látványt kaphatja meg és ahogyan néz rám, amilyen emlékei vannak, neki az ugyanúgy kínzó lehet. Egy mozdulattal kerül le a ruhám a... fogjuk rá hogy a földre, mert inkább csak a lábamhoz. A fehérneműből is szépen lassan kibújok, ezt eddig úgy se tettem meg, még szándékosan körbe is fordulok és ekkor láthatja meg azt, hogy elég csúnya sérülések vannak a hátamon. Azok egyértelműen megmaradtak, tehát jó eséllyel a halálom okozói lehettek vagy részben, vagy teljesen. Én ezeket nem is nagyon láthattam, ő se látott még hátulról, a ruhám is foltos, vér volt vélhetően. Csúnya ütések és vágások nyomai látszanak, valamiért csak a hátamon és... ha netán jobban megnézi, akkor a hajam eddig szépen takarta, de a fejemen is van sérülés, talán az okozta a halálomat.
- Hátha így segítek, hogy előbb _kész_ legyél. - amikor visszafordulok azét csak elmosolyodom, hiszen én nem tudhatom, hogy netán látott valamit a hátamnál, és azért hallatok egy halk kéjes sóhajt is, ahogyan végigsimítok a saját testemen, végig a melleimen is, elérve végül oda lentre is. Ne csak ő szemétkedjen velem.

Draco & Sallie




*
Vissza az elejére Go down
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Sallie & Draco - Az első   Sallie & Draco - Az első - Page 3 Empty2016-08-06, 12:38


Sallie & Draco

[You must be registered and logged in to see this image.]


 Még csak véletlenül sem ölök meg semmit. Valamiért allergiás vagyok a gyilkoságra, talán pont azért, mert belőlünk Malfoyokból mindig ezt nézték ki, de még apám sem ölt meg senkit, nem hogy az anyám. Annak idején eladtuk a lelkünket az ördögnek, de rá kellett jönnünk, hogy bizonyos dolgok már nem a mi gyomrunknak való. A zsarolás, a megfélemlítés, a hatalomvágy, ez bőven belefér egy aranyvérű elitista család renoméjába. De hogy öljünk is mindezért.. Nem, nem mocskosultuk be ennyire a kezünket, és a szöszi szellem sem lehet az áldozataim között. Bármennyire is ki voltam ütve, annyira mindig gondolkozom, hogy hol a durvulás határa.
- A pasik szoktak.. ? Azért nem kell ennyire általánosítani, a lányok is be lehetnek annyira gerjedve, hogy megszerzik maguknak aki kell. De tételezzük fel, hogy nem egymást itattuk le, csak ittunk. Viszont akkor fogalmam sincsen, hogy ki volt. Vannak ellenségeim dögivel, de mind nagyszájú, ökölrázogatós fajta, aki nem képes komoly döntéseket meghozni. – Erőltetem az agyamat, hogy valami beugorjon, talán majd csak akkor, ha beálltam végre a zuhany alá, és egy kávén is túl vagyok. Nem vagyok én hozzászokva, hogy ennyire fel kelljen gyorsítani a józanodást. Bár ennyire másnapos sem szoktam lenni. Végül kimérten bólintok, megpróbálok. – Az rémlik, hogy iszogattunk, és már a Vadkanban alig tudtam.. levenni rólad a kezemet.. De.. ez fordítva is így volt. Hm.. Ennyire szórakozni akartunk? Aztán.. Jé... Te is szereted a durvulást? Te kis szemét, te is kikötöztél...! – Derül fel az arcom, már kezd beugrani valami minimális, hát ettől zsibong ennyire az ágyékom, mert valami gátlástalan kis fruskával sikerült összejönni, akinek nem voltak tabuk, nehéz bevallani, de életem egyik legjobban sikerült ágyjelente volt, ahol tényleg fel tudtam szabadulni, mellette nem kellett eljátszanom az úrifiút, lehet hogy csak az ital beszélt belőle, de olyan malacságokat suttogott a fülembe, hogy még én is zavarba jöttem egy kicsit.
- Nem, már megint félreértesz szöszi. Magunkat kényszerítem rá, hogy ennyi idő alatt megoldjuk, és akkor csak ezzel foglalkozunk. – Rántok egyet a vállamon, nem állhatunk meg, amíg nem járunk utána, hogy mi történt, hogy miért kellett meghalnia, és különben is úgy vélem, hogy ha itt van a lelke, akkor még visszarakható a testébe, a szellemek mégicsak mágikus lények. Vannak, akik meghalnak, továbbállnak, és vége. De ő.. még kötődik ehhez a világhoz, teljesen emberiek a gesztusai, leszámítva azt a jeges átlebegést, amit nagyon nem veszek jó névvel.
- Komolyan hát, ilyesmivel nem szokás viccelni. Egyrészt meg kell találni a testedet, és ott hátha el tudunk végezni valami olyan felderítő mágiát, amiből kiderül, hogy mi történt. El kéne menni a kocsmába, kérdősködni, hogy ki mit látott, merre távoztunk, látott-e minket valaki, gyanus alakokkal érintkeztünk-e, ilyesmi. – Most nem piszkálódok, igyekszem célorientáltabbnak lenni, hiszen engem is érdekel, hogy ha netán valakinek az útjában vagyok. Az pedig még akár fel is merülhet, hogy ha ilyen gátlástalan lány, akkor ha visszahozom az életbe, lehet, hogy megint a kedvemet lelem benne. Ledobom a ruhát, hiszen ez olyan, mintha egyedül lennék, lévén egy halott az nem társaság. A reggeli erekció azonban egyértelmű, és ahogyan a száját harapdálja, megállok a mosakodós mozdulat közepette, és elmosolyodom, nem gúnyosan, hanem érdeklődve, hiszen ki ne imádná, ha gerjednek rá. Még meg is moccan a meredező fegyver, ami egyébként furcsa, hiszen nem egy igazi jelenéssel van dolgom. – Te is elég harcias cicának tűnsz, én bezzeg nem láthatlak ruha nélkül. Vagy megoldható? – Azért mégiscsak érdekel, hátha hatással lehet arra, hogy is nézzen ki. Miközben mosom magamat, szándékosan nyúlok oda le magamhoz, mintha sokszor akarnám megmosni. Közben azért válaszolok is. – Akkor marad a vadkan. Mindjárt kész vagyok.. – Furcsa, de amilyen pillantásokat vetett most rám.. Feltételezem egy élő és egy kisértet között elég extrém lenne a szex..


♫ Whenever, whenever ♫ ϟ What happened tonight? ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]



***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com
Sallie Reed
Reveal your secrets
Sallie Reed
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Sallie & Draco - Az első   Sallie & Draco - Az első - Page 3 Empty2016-07-24, 22:02


[You must be registered and logged in to see this image.]
The death only is beginning!

Itt is vagyok menoarc - Ruha - ♫ Under you ♫ - [You must be registered and logged in to see this link.]

A majdnem biztos nekem még nem elég, ahhoz tudnom kellene, hogy tényleg nem ő ölt-e meg, hanem valaki más és amúgy is pocsék napom van, az hogy neki is, meg nem érdekel azért annyira. Lehet, hogy ő sincs jó formában, de az biztos, hogy nekem rosszabb, mert én haltam meg, ő viszont életben van. Komolyan még a másnaposságot is simán vállalnám, ha élhetnék helyette, pedig marhára utáltam mindig is másnaposnak lenni, pocsék érzés.
- Hogy én? A pasik szoktak olyat a csajoknak és nem fordítva. Annyira ne legyél nagyra magaddal, hogy így akarlak ágyba vinni. De akkor feltételezzük, hogy nem te öltél meg, akkor ki? - remek, hogy én nem emlékszem, ő meg az egész estére nem emlékszik. Valami volt ezek szerint köztünk, de gőze sincs hogy mi és hogy meddig tartott, vagy hogy mikor váltunk el egymástól. - Egyáltalán mi az utolsó emléked? - jó lenne, ha legalább megpróbálná felidézni. Oké szarul van, de ettől még megpróbálhatná kicsit törni a fejét és akkor egy fokkal talán már én is tudnék vele kedvesebb lenni.
- 48 óra? Gondolod, hogy ha nem derül ki semmi, akkor eltűnök és kész? Amíg nem derül ki, hogy mi történt addig nem hagylak békén, én ezt tudom ajánlani. - a két karomat szépen összefonom magam előtt és határozottan szúrósan nézek rá. Próbálkozhat tőlem mindenféle mágiával, de akkor is elérem, hogy ne legyen nyugta tőlem, szóval jobb lesz, ha felfogja ez nem lesz egyszerű menet és nem rázhat le, ha nem sikerül kideríteni, hogy mi történt velem, mert nem fogok csak úgy lelépni és annyiban hagyni. Amúgy is hová mehetnék? Szellem vagyok, nem tudok elmenni a kastélyból és mivel nem emlékszem az életemre, így még csak a családomat se kereshetem meg, akik ha vannak is, akkor most jó eséllyel gyászolnak. Marha jó...
- Hogy visszafordítható? De hogyan, ha meghaltam? Komolyan mondod? - ez azért jobban érdekel, mint a másik, a piszkálódás, hogy ő mennyire ért hozzánk. Őszintén szólva azért ebben nem hiszek annyira, mert most nem néz ki úgy, mint aki le tudna venni a lábamról, de az is lehet, hogy akkor épp nem volt más, szóval alább adtam a szintet, vagy ha eleget iszik akkor tud kedvesebb is lenni, mert most semmilyen tekintetben nem számít főnyereménynek.
- Milyen... kedves... - már csak oda morranok. Oké talán túlzásba vittem, de nem vagyok épp a jó hangulatban, amit talán megérthet, ha legalábbis megpróbálja megérteni. Meghaltam és ez nem életem legjobb híre... nem csoda, ha nem vagyok a legjobb kedvemben, de hát úgy fest, hogy ő se. Ennek ellenére simán ledobja a ruhát, nekem pedig azért kicsit elkerekedik a szemem. Oké, hogy voltunk együtt, de én nem emlékszem rá, mégis úgy fest, hogy nem valami szégyenlős alkat, de hát én sem, úgyhogy leplezetlenül nézem meg magamnak a kis jelenet közepette. - Szóval... ezzel hódítasz. - akaratlanul is beharapom a számat. Basszus, az epres sütinél jobban csak a szex fog hiányozni. Rohadtul nagy kiszúrás ez a szellem lét. Vagy, de közben még sem. Kell azért pár pillanat mire végül rá nézek és nem pedig... oda. - Hogy... mi van? - oké koncentrálok és meg lesznek a kérdések is, nem pedig csak az hogy mozog a szája.
- Ha lenne szerinted itt lennék? Neked sincs, pedig te nem haltál meg, rémlik? - hát na ő se tudja hol voltunk, mit csináltunk és egyáltalán mikor akkor én hogy a fenébe emlékezzek rá. Neki kellene, ha ő van életben, használhat tőlem rá valami varázslatot is, csak frissítse fel kicsit a memóriáját.

Draco & Sallie




*
Vissza az elejére Go down
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Sallie & Draco - Az első   Sallie & Draco - Az első - Page 3 Empty2016-07-24, 15:19


Sallie & Draco

[You must be registered and logged in to see this image.]


 Majdnem biztos vagyok benne, hogy nem én öltem meg. Bármennyire is hülye dolgaim vannak, sosem tudnék megölni senkit. Hiába várta volna tőlem a sötét nagyúr, hogy úgy bizonyítom a hűségemet, hogy ha végzek az igazgatóhoz, nekem és a családomnak is rá kellett jönnünk, hogy ez nem szól másról csak Voldemort csillapíthatatlan hataloméhségéről, és mi mind csak bábok, eszközök vagyunk a kezében. Neki nem számít, hogy kinek hogyan sérül a lelke. Ezért sem gondolom, hogy a szőke szellemalak joggal vádolhat, semmi közöm nincsen hozzá.
- Én morcos? Figyelj csak szivi, te bánsz úgy velem, mintha mindennek én lennék az oka.. Arra sem emlékszem, hogy mi volt éjszaka, legalábbis alig. És bírom az italt, pont ez benne a furcsa, hogy máskor nem ütöm ki magamat ennyire. Ha nem lennél halott, még azt is feltételezhetném, hogy belekevertél valamit a whiskeymbe. – Amúgy nem szoktam mindenkivel undok lenni, ha valakivel jól érzem magamat az ágyban, akár egész figyelmes is vagyok, de igaza van, átkozottul ki vagyok, furcsán hasogat a fejem, amit nem szoktam meg, ezért viselem ilyen rosszul. És mondhatnám, hogy teszek rá, hogy ki akarta megölni, viszont engem is kezd kiváncsivá tenni, mert ha belegondolunk, ha nem foglalkozom az üggyel, engem is elkaphat valaki, aki a lányra pályázott.
- Te pedig meg fogod unni, hogy itt a jeges frászt hozod rám. Akkor tegyük félre, legalább addig, amíg sikerül utánajárnunk. 48 órát rá tudok szánni az életemből, de nem többet. Ha addig kitaláljuk, hogy ki mászott bele az életünkbe, akkor jó, ha nem, akkor ejtem a témát.  – Két nap, ami nagyjából öt perce ketyeg már, amióta itt zaklat és ijesztget. Azért határoztam meg ennyit, mert ennek bőven elengendőnek kell lennie, hogy utánajárjunk, és ha a halott csaj tovább kísért engem, akkor úgysem tudom kialudni magamat, és értelmetlen az egész. És különben is, még frissek a nyomok.
- Te se vagy álmaim nője így halottan, de majd életet lehetünk beléd.. Különben meg, ha még a lelked itt van, akkor nem visszafordíthatatlan a dolog... És miért nehéz elhinni..? Tudd meg, hogy egy főnyeremény vagyok, legalábbis értek hozzátok. – Általánosítok vissza puszta szemétségből, hogy ha már így áll hozzám, hogy hihetetlennek tartja. Bár úgy tűnik nem a külsőmmel van baja, hanem a viselkedésemmel. Ami viszont feljavítható. Csak kéne egy jó erős kávé, és le kéne zuhanyoznom, hajat és fogat mosni, mert minden porcikámból árad az alkohol és epeszag, a hányás undormányos ízét még nem is mondtam.
- Szivi, ha tovább folytatod ezt a zsarolást, esküszöm, hogy ördögűzőt hívok. Marha nagy szívességet teszek neked, úgyhogy kussoljál. – Vágok vissza, mert nem értem, hogy ha már rászántam az időmet, akkor miért csinál úgy mintha valami láncait lóbáló kísértet lenne. Ha kitalálja, hogy mindenféle kísérties fejeket vág, akkor esküszöm, hogy szó szerint összeszarom magamat. Dühösen tolom le a gatyámat, hiszen egy szellem úgysem fog tőlem izgalomba jönni, és beállok a zuhany alá, azonmód láttatva a kőkeményen meredező férfiasságomat, hiszen mégiscsak a reggeli erekció áldásos hatásával nézhet szembe. Összeszűkítem a szememet, egy pillanatra befeszítem a mellizmaimat, aztán a jeges vizet hagyom ömleni a fejemre, meg a testemre. – És ha nem Samatha... akkor ki lehetsz? Bármi emlék? Az se ugrik be, hogy hol kezdtük az ivászatot?

♫ Whenever, whenever ♫ ϟ What happened tonight? ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]



***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com
Sallie Reed
Reveal your secrets
Sallie Reed
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Sallie & Draco - Az első   Sallie & Draco - Az első - Page 3 Empty2016-07-14, 11:58


[You must be registered and logged in to see this image.]
The death only is beginning!

Itt is vagyok menoarc - Ruha - ♫ Under you ♫ - [You must be registered and logged in to see this link.]

Van benne valami, hogy nem vagyok épp a legkedvesebb vele, de talán érthető a morózusságom, hiszen meghaltam. Ez nem valami jó kis állapot, amitől az embernek kimondottan jó kedve lesz ugyebár, meg aztán azt se tudhatom, hogy miatta haltam vajon meg, vagy neki nincs köze hozzá. A végén még az is kiderülhet, hogy ő ölt meg, csak nem emlékszik rá, vagy köze van a halálomhoz, érthető tehát, ha nem vagyok kimondottan kedves vele, bármennyire is ezt várná tőlem.
- Mondták már neked, hogy ha nem bírod az italt, akkor ne igyál sokat? Nagyon morcos vagy így másnaposan. Legalábbis gondolom nem beteg vagy. - fura módon tökéletesen meg tudom állapítani a másnaposság jeleit, ami azt sejteti, hogy értek hozzá, tehát én magam is gyakorta öntöttem fel a garatra. Ez még nem tudom, hogy mit jelent, vagy bír-e bármilyen jelentőséggel, de lehet, hogy igen. Egyébként meg lehet velem undok, én vagyok most helyzeti előnyben, hiszen ha kiderül, hogy köze van a halálomhoz, akkor nagyon csúnyán meg tudom keseríteni az életét. Talán még magammal is tudom rántani. Na az milyen lenne mi? Biztosan nem értékelné, ha meghalna, én viszont meghaltam, szóval jó lenne, ha nem szenyózna velem, mert akkor biztos, hogy nagyon megjárja.
- Tudod ugye, hogy nem sokra mész a sértegetéssel? Így is épp elég pocsék helyzetben vagyok. - nem izgat engem, ha szemétkedik, hiszen így se vagyok jól, meghaltam na a francba is. Neki pedig magához kell szépen térnie és mivel vízzel nem tudom lefröcskölni marad a jegyes fuvallat, ha már magától nem akar normálisan rám figyelni.
- Oké-oké, bár amilyen undok vagy ezt nehéz elhinni. Szóval kavartunk... mikor? - még abban sem vagyok biztos, hogy mennyi idő telt el, vagy mikor voltam még életben, szóval ez is fontos lehet, vagy... legalább valami info. A Samantha névre viszont megrázom a fejemet. - Nem ismerős, bár lehet hogy ez nem számít. - a fenébe is, ha nem emlékszem, akkor nem érdekes, hogy mi rémlik és mi nem, hiszen nem igazán rémlik semmi sem. Pocsék egy érzés, hogy nem emlékszem, annyi biztos. - Nem izgat a kávéd, segítesz, mert nincs választásod, közben is szerezhetsz tőlem kávét. - a további szenyózására csak még mérgesebb leszek. Hát nem érti, hogy nem emlékszem semmire? Akkor hogyan emlékeznék az ellenségeimre, akiket szerinte piszkálnom kellene helyette? Pár pillanat telik csak el, mintha félrehúzódnék, hogy ki tudjon menni a fürdőből, csak aztán iramodom neki, hogy úgy istenesen teljes testtel átsuhanjak rajta.
- Ha akarod addig csinálom, amíg ki nem józanodsz és nem figyelsz végre rám! - talán még az után is érezheti, mintha a szobában hűvös szél libbenne, vagy csak megrezegnének a tárgyak a polcokon. Igen, úgy fest, hogy cseppet mérges vagyok, mert nem figyel rám és próbál lerázni és mert bele sem gondol, hogy milyen pocsék lehet nekem. Ha egy morcos szellemmel akar packázni, hát csak próbálkozzon, de nem hiszem, hogy én leszek az, aki előbb feladja és nagyon csúnyán meg tudom keseríteni az életét, ha nem hajlandó segíteni nekem.

Draco & Sallie




*
Vissza az elejére Go down
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Sallie & Draco - Az első   Sallie & Draco - Az első - Page 3 Empty2016-07-12, 22:18


Sallie & Draco

[You must be registered and logged in to see this image.]


 Általánosságban nagyon is hiú lennék a kérdésre, hogy bárki ilyen állapotomban lát, de jelenleg annyira pocsékul vagyok, s megrémít a láthatatlan támadó, hogy most ez a legkisebb gondom. Elsőre persze, hogy Potterre tippelek, tudomásom szerint egyedül neki van láthatatlanná tévő köpenye, apámmal viszont már közel sem vagyok olyan jó viszonyban, hogy intézkedhessek, hogy kobozzák el tőle. Különben meg kit érdekel? Már elmúltak azok az idők, amikor a Kiválasztottal foglalkoztam, ráadásul úgy tűnik, el is hagyta az a nagy különleges ereje, hogy bármilyen érdeklődést mutassak iránta.
- Nem kedvelem? Milyen enyhén fejezed ki magadat.. Engem se ez érdekel most, hanem hogy mit keresel itt.. és mit akarsz tőlem..? – Ráncolom a homlokomat, elég nyers stílusban kezdett, nekem is megvan a saját lelkivilágom, így nem kell attól félni, hogy bárki is megbántja a másikat. Ezen úgy tűnik lazán felül tudunk kerekedni. Valami nagyon minimális beugrik a lányról, ő lehetett a társam a zülött éjszakában, na de akkor miért halott? Bárki bármit is mondjon rólam, nem volt gyilkos, sosem tudnék az lenni. Amikor a Sötét Nagyúr akart bevenni a seregébe, akkor is inkább félelmetes volt a dolog, de úgy igazán nem tudtam volna ártani senkinek. Az apró gonoszságok beleférnek, na de hogy öljek a cél érdekében.. Nem, túlságosan sok van belőlem az anyámból, mégiscsak Black vagyok valahol, és nem úgy, mint Bella néni, ő inkább Lestrange.
- Elmész te a jó francba szöszi.. – Hördülök fel, és még inkább hátrahúzódok a csempékhez, most már nagyjából fent vagyok, ám a kínzó fejfájással nem lehet mit kezdeni, ez a rohadt szellemcsaj meg még szivat is a jeges érintésével. Akkor bezzeg vélhetően nem volt zokszava, amikor hemperegtünk. Valami rémlik, hogy alaposan durvultunk, úgy tűnik mindketten az ilyen vadulást szeretjük.
- Akkor meg... nem tudom, hogy mi lett veled. Valamit kavartunk, lefeküdtünk, de semmi más nem ugrik be. – Méregetem megint, ha nem nézzük a szellem alakját, egészen jó nőnek tűnik, naná, hogy jó az izlésem, de talán arra is emlékeznem, hogy végül megöltem? Nem, az tényleg nem lehet. – Az a valaki szerintem nem én. Még az se tudod, hogy hogy te ki vagy? Ajjaj, szarban leszünk. Valami S betűs. Samatha? Nem rémlik? És úgy gondolod, hogy olyan segítőkész vagyok? Még azt se hagyod, hogy bekávézzak egyet, holott az cefetül rám férne.. Úgyse szállsz le rólam mi? Nem vagyok oda a szellemekért. Gondolkozz, hogy kik az ellenségeid, aztán rémisztgesd azokat, ne engem. Köszönöm.. – Vonogatom a vállamat, még mindig nem vagyok teljesen tiszta így agyilag, alig fogom fel, hogy mi is történik.

♫ Whenever, whenever ♫ ϟ What happened tonight? ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]



***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com
Sallie Reed
Reveal your secrets
Sallie Reed
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Sallie & Draco - Az első   Sallie & Draco - Az első - Page 3 Empty2016-07-04, 09:23


[You must be registered and logged in to see this image.]
The death only is beginning!

Itt is vagyok   menoarc   - Ruha - ♫ Under you ♫ - [You must be registered and logged in to see this link.]

Abszurd a helyzet, annyi szent, de úgy fest nem csak nekem, hanem neki is. Mondjuk a szellemlétnek előnyei is vannak, nem érzem a szagokat, plusz a másnaposság is elkerül, pedig ha ő ilyen pocsék állapotban van, akkor elég valószínű, hogy esetemben se lenne ez másképp, főleg ha közünk volt egymáshoz, mert amúgy miért emlékeznék pont rá? Azt valahogy kétlem, hogy jó barátok voltunk, mert elég morcos a szentem, bár ez lehet, hogy a rosszulléte miatt van és nem általában ilyen, de erre sem emlékszem, szóval egyelőre passz.
- Áh szóval nem kedveled ezt a Pottert, szomorú és azt hitted ő szórakozik veled, szóval ő se kedvel téged, ha erre esély van. Na nem mintha ez most érdekelne. - megvonom a vállamat és kicsit körbelibbenek a fürdőszobában. Elég nagy a rumli, de ez biztosan a nagy rosszullét miatt történt így, vagy egyébként is rendetlen. Akkor viszont félő, hogy gőze se lesz róla, hogy ki vagyok és nem emlékszik rám, főleg ha ilyen pocsék állapotban van. Azért nem lenne rossz, ha tudná ki vagyok, mert akkor már többet tudna nálam. Az biztos, hogy addig úgy se hagyom békén, amíg nem segít, de erre majd úgyis kénytelen lesz rájönni. Az nem különösebben zavar, hogy esetleg megbántom őt a szavaimmal, mert... miért is érdekelne most komolyan? Nekem épp elég rossz, ő csak másnapos, én viszont meghaltam, szóval tuti, hogy szar nap terén én állok jobban, mint ő. Neki elég egy kávé és esetleg egy aszpirin, engem viszont nem igen lendít ki semmi sem ebből az állapotból és az tuti, hogy nem fogom annyiban hagyni csak úgy, hogy valaki nagyon úgy fest eltett láb alól. Igazából ez a valaki akár még ő is lehetett, de egyelőre nem vonok el elhamarkodott következtetéseket, már így is kellően ráhoztam a frászt, sejtheti, hogy tudok én nem túl kedves is lenni, ha nem segít.
- Hé szerintem kettőnk közül én lehetek undok, neked nem éri meg, tudod mert... - kicsit közelebb libbenek hozzá, csak hogy érezze a hűvös szellőt. Tudom én, hogy milyen pocsék érzés, ha egy szellem átsiklik rajtad, legalábbis már hallottam hírét, mert még személyesen nem volt lehetőségem kipróbálni, de ha nagyon akarja ő kipróbálhatja. - Ha üvegajtó lenne látszana az arcomon nem? De nem látszik, szóval... - újra csak megvonom a vállamat és ha nem szenyózik, akkor visszahátrálok és nem hozom rá a frászt azzal, hogy még át is reppenek rajta, de ha tovább csinálja ezt, akkor pórul jár. Kénytelen lesz segíteni nekem, ha akar ha nem, és ezt jobb, ha minél előbb elfogadja.
- Nos szóval, úgy néz ki, hogy valaki megölt és az a helyzet, hogy egyelőre nem sok mindenre emlékszem úgy kb... semmiről, viszont rád igen, a nevedre és az arcodra, szóval segítesz nekem rájönni, hogy ki vagyok és hogy mi történt velem. - azt nem teszem hozzá, hogy akár meg is torolni a halálomat, de lehet hogy erre magától is rájön, hogy természetesen ez is elvárás tőlem. Igenis szépen segítsen, mert valami miatt rá emlékszem és ha nem derül ki ki ölt meg a végén úgy fogom venni, hogy ő volt és akkor nagyon-nagyon meg fogom keseríteni az életét.

Draco & Sallie




*
Vissza az elejére Go down
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Sallie & Draco - Az első   Sallie & Draco - Az első - Page 3 Empty2016-07-02, 20:23


Sallie & Draco

[You must be registered and logged in to see this image.]


Rohadtul félelmetes, hogy valaki itt morocog a közelemben, leesik az a pohár, leszakad a zuhanyfüggöny. Potter csak nem juthatott be ide, a szobámba. Amerikában a magánlaksértést meg lehet toroni úgy is, hogy megöljük az illetőt, hiszen önvédelemről van szó. Sajnos Angliában erről szó sincsen, főleg a varázsvilágban nagyon kivizsgálják a dolgokat, úgyhogy... a legjobb, amit megtehetek, hogy megsebesítem. Ettől még nem mosolyodom el, tudnom kéne először, hogy róla van-e szó, így a nagy semmihez szólok először, és nem kis meglepődésemre kapok választ is, csak éppen női hangtól. Egy lány szórakozna velem? Felvonom a szemöldökömet, és felemelkedek, már tényleg kiváncsi vagyok, hogy ki is lehet az.
- Potternek van egy undormányos sebhelye, amire olyan nagyon büszke.. A kis kiválasztott, szart se ér vele. – Rántom meg a vállamat, most már magabiztosabb vagyok, az öklendezés is elmúlt. Valami jelenés dereng előttem. Hát ez tuti, hogy nem házszellem. Sőt, elég frissnek tűnik, mert nem úgy mozog, mintha nagyon magabiztos lenne. Ahogyan meresztem a szememet, kezd beugrani. A neve persze nem, de mintha ezzel a csajjal kavartam volna éjszaka? Két dolog maradt meg.. Egy egyik, hogy eszméletlenül érintésmániás, állandóan a tarkómat simogatta, le se tudtam állítani. A másik, hogy valami nagyon durván kemények voltunk, nem csoda, hogy szét van verve a szobám, ez a lány nagyon végletes, kell neki a simogatás, mellette meg imádja, ha vadulunk. Hát ki érti ezt? Most már én sem. De hogy hol ismerkedtünk meg, vagy mi lett a szexen túl az totál nincsen meg. Először a tükörben láttam meg, aztán most már szemtől szemben állok vele, és még neki áll feljebb, elkezd sértegetni. Mi a franc baja van? Azon túl hogy halott..
- Te így udvarolsz nekem? Nem tűnt fel, hogy átestél, egy üvegajtón, vagy mi...? – Kérdezem ingatva a fejemet, de nekem sem rémlik, hogy mi lett vele. Lényegében semmit nem tudok róla, úgy fest elég lényegretörőek voltunk. Remélem nem én öltem meg, az még tőlem is erős lenne. Na de ha nem, akkor mit akar tőlem? Erőltetem az emlékezetem, de semmi, csak jobban fáj a fejem.

♫ Whenever, whenever ♫ ϟ What happened tonight? ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]



***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com
Sallie Reed
Reveal your secrets
Sallie Reed
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Sallie & Draco - Az első   Sallie & Draco - Az első - Page 3 Empty2016-06-23, 14:37


[You must be registered and logged in to see this image.]
The death only is beginning!

Itt is vagyok   menoarc   - Ruha - ♫ Under you ♫ - [You must be registered and logged in to see this link.]

Valami rémes és nekem egyedül róla vannak érdemben emlékeim. Kellemetlen. Neki mondjuk jobban, nekem mázli, hogy legalább a szagokat nem érzem, bár igazából a hangok se túl kellemesek. Az öklendezés és a wc tartalma... na nem megyek közelebb, hogy jobban megnézzem magamnak. Igazából eszem ágában sincs, nem különösebben érdekel, hogy mit művelt magával és abba se gondolok bele, hogy ha élnék akkor talán én is hasonló állapotban lennék, de hát... az ember nem szokott azon agyalni mi lenne, ha vele történne hasonló. Csórikám tényleg elég pocsékul fest, én pedig még ijesztgetem is kicsit. Na nem azért, mert olyan szemét vagyok, csak vicces. Valamivel egy szellemnek is le kell kötnie magát, én pedig jelenleg csak ezzel tudom, főleg hogy alig-alig lát egyáltalán valaki, ami még inkább megnehezíti az érdemi tevékenységet, kommunikációt, akármit.
- Ragyafej? Érdekes becenév, honnan jött? - igazából a neve és az arca van meg, más nem sok rémlik belőle egyelőre. Abban sem vagyok biztos, hogy egyáltalán beszélgettünk. Ha netán volt valami, akkor... nem mindig szoktam. Néha persze, de egy kis alkalmi szex nem feltétlenül kíván bővebb ismerkedést. Amúgy se szeretek mások nyűgjeivel foglalkozni. A hangomat viszont ezúttal már hallhatja és az is benne van a pakliban, hogy látni is fog, ahogy az alakom halványan derengve megjelenik. Na ezt a részét nem én irányítom, nem igazán tudatos a dolog, csak úgy történik velem. Próbálkoztam már vele, de valószínűleg még túlságosan friss szellem vagyok ahhoz, hogy hatással lehessek a saját testemre ilyen tekintetben. A legszebb az egészben az, hogy még csak azt se tudom hol van a testem... kellemetlen mi?
Amennyiben netán észrevesz, ha megfordul, vagy lát a tükörben és látom is, hogy kiszúrt magának akkor egy mosollyal és ártatlan intéssel nyitok.
- Szarul nézel ki. - teszem még hozzá csak úgy beszélgetés indításnak. Kíváncsian fürkészem a tekintetét, hogy vajon beugrik-e neki valami rólam. Vajon ő ismer-e. Az nem lenne rossz, mert hogy én magamat nem az tuti és elég jó lenne, ha kettőnk közül legalább az egyikünk tudna valamit rólam.

Draco & Sallie




*
Vissza az elejére Go down
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Sallie & Draco - Az első   Sallie & Draco - Az első - Page 3 Empty2016-06-22, 20:57


Sallie & Draco

[You must be registered and logged in to see this image.]


 Kitámasztom magamat a könyökömmel, hogy a következő löketnél még véletlenül se bólintsak bele a wckagylóba, amely most a gyomrom tartalmától van tele, az elég csúnya lenne. Szemeim alig vannak nyitva, ahogyan ízlelgetem azt a fémes ízt, amit nem tudok hova tenni, túl sokat ihattam. És még csak az okát sem tudom. A tegnap éjszaka tényleg egy fehér folt, végre készek a vizsgáim, elhúzhatok innen, élhetem a saját életemet, mitől lettem volna ennyire nekikeseredve? Vagy túl jól sikerült az iszogatás, túlzásba vittem volna a dolgot? Ekkor lágy, de hideg fuvallat csap át a fürdőn, amit hirtelen nem is tudok hova párosítani, de megrezzenek, és lecsúszik az egyik könyököm, még jó, hogy ott a másik is, de elnyomok némi szitkozódást, hogy magam mögé nézzek. Sehol senki.
- Mi a... – És ismét, már attól is, hogy megszólaltam, jön a csuklás, az öklendezés, és most már az epe, hiszen semmi nincsen a gyomromban. Jó keserű, még a könnyen is kicsordul tőle, de inkább kint, mint bent. Vagy mégse? Viszont utána már csak öklendezek, már nincsen semmi bennem, de csak eláll végül, és szédelegve felállok, hogy megtámasszam magamat a csempékhez szorított tenyérrel. Csak az alsógatya van rajtam, és úgy nézek ki mint egy csöves, a hajam csimbókokban, de legalább az ágyékom jólesően zsibong, itt valami történhetett éjszaka. Na de kivel? Hiszen még ide vonszolhattam magamat, de így nem is fog beugrani. Azért ez a hideg szél ahogyan végigcsap rajtam, még a testemen átcsorgó verejtéket is megfagyasztja kissé, nem csoda, hogy megborzongok, és a szememet erőltetem, de mivel még így is kába vagyok, kicsit meg is dörzsölöm a halántékomat. A csap megindul, utána leesik egy pohár, majd a függöny is meglebben. Rühellem az ilyesmit!
- Potter! Ragyafej! Húzz innen, különben...! – Nézelődök körbe rémülten, hiszen egyből beugrik, amit az idióta griffendéles művelt a menő láthatatlanná tévő köpenyében. Csak ilyen sunyi húzásokra képes, ha szemtől szemben állunk, lényegesen képzetettebb vagyok. Ezért nem mer mutatkozni. A hátamat vetem a falnak, de most pálca sincsen nálam. Viszont egyedül vagyok, legalább mások előtt nem tud megszégyeníteni, az is valami...

♫ Whenever, whenever ♫ ϟ What happened tonight? ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]



***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com
Sallie Reed
Reveal your secrets
Sallie Reed
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Sallie & Draco - Az első   Sallie & Draco - Az első - Page 3 Empty2016-06-17, 20:48


[You must be registered and logged in to see this image.]
The death only is beginning!

Itt is vagyok   menoarc   - Ruha - ♫ Under you ♫ - [You must be registered and logged in to see this link.]

Már egy ideje keresgélek, azóta, hogy magamhoz tértem és az az egy név maradt csak meg a fejemben, jó formán szinte semmi más. Tudom kit kell keresni, csak azt nem tudom, hogy hol. Próbáltam kihallgatni mások beszélgetését, sőt időnként még arra is vetemedtem a folyosón, hogy odaosonjak valaki más mögé és halkan a fülébe suttogjam...
- Draco Malfoy... - persze amikor az illető megfordult sose látott senkit, hiszen egyelőre nem igen lát senki sem. Biztosan idő kell hozzá, hogy ez megtörténjen, vagy nekem kell akarnom, hogy így legyen? Igazából magam sem tudom, de majd ez is kiderül. Legalább már annyit sikerült elérni, hogy amikor a sokadik diáknak súgtam a fülébe a nevet, vagy valakit megállás nélkül zaklattam végül csak azzal próbálta elhessegetni a jelenést, azaz engem, hogy kimondta hol is találom és hát pont ez volt a cél.
Egyébként egész jó dolog ez az egész, mármint az a része, hogy oda megyek, ahova akarok, átsuhanok a falakon és nem akadályoz kb. semmi sem. Van ennek egy izgalma, bár persze szívesebben lennék még mindig élő, de hát... így alakult. Na nem, nem alakult így, inkább valaki így alakította és azt kell megtalálnom, ez a Draco pedig segíteni fog ebben, hiszen ha nem teszi, akkor pórul jár, majd meglátja. Már kitaláltam a nagy keresgélés közben, hogy azzal fogok kezdeni, hogy megmutatom neki mennyire lesz rossz sora akkor, ha nem segít nekem. Egy kicsit megviccelem, csak hogy megmutassam mire vagyok képes.
Amikor megvan a szobája besuhanok szépen. Végül is a halvány, kusza emlékek szerint láttam már ruha nélkül is, szóval nem lesz ijesztő a látvány, annyi biztos. Egyelőre még természetesen nem láthat, ahogy mások sem, én viszont a hangok alapján hamar rájövök hol találom. Egy a mázi ebben az egész szellem létben. Legalább nem érzem a szagokat, mert hogy vannak az tuti biztos. Elég rossz bőrben van szegény, bár tény szívesen lennék a helyében most.
Valószínűleg, amikor belibbenek a fürdőbe érezhet egy enyhe hűvös szellőt, de azt betudhatja első körben bárminek. Az viszont már valószínűleg jobban meglepi majd, hogy hirtelen kinyílik a csap és folyni kezd a víz is. Oké nagyon kell koncentrálni ahhoz, hogy ilyen manővereket véghez tudjak vinni, de sikerül, csak akkor verek le mondjuk egy poharat a polcról, amikor már a csappal foglalkozik. Kicsit meglebegtetem a zuhanyfüggönyt is, ami lássuk be elég pocsék egy állapotban van, csak hogy ne higgye azt valami hallucinációról van szó. Ha csak egy esemény lenne, biztosan a másnaposságra fogná a dolgot.

Draco & Sallie




*
Vissza az elejére Go down
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Sallie & Draco - Az első   Sallie & Draco - Az első - Page 3 Empty2016-06-16, 11:14


Sallie & Draco

[You must be registered and logged in to see this image.]


 Fémes ízt érzek a számban, ahogyan felébredek. A fejfájás úgy hasít az elmémbe, mintha minimum valami baltával akarnák szétfeszíteni belülről a koponyámat. Kinyitom a szememet, de be is csukom rögtön, annyira fájón hatol el a látóidegeimig a fény, majdnem dél lehet a világosságból ítélve. Mégis felülök, és a térdemre hajtom a fejemet, mert szédelgek nagyon, viszont nem szeretnék sokáig ebben a kiszolgáltatott helyzetben lenni. Máris hunyorogni kezdek, hogy szokjam a fényt, és lassacskán körbenézek. Elsőre azt hiszem, hogy fogadói szoba, jó eséllyel a Szárnyas Vadkan. Ezen azért nem lepődök meg, gyakran járok ide, több időt töltök Roxmortban, és Londonban, mint az iskolában, amihez már alig van kötődésem. Végeztem a vizsgáimmal, hivatalosan is egyetemistának számítok, noha csak szeptembertől kezdődik meg a képzésem, már nagykorú varázslóként nem vagyok köteles felügyelet alatt lenni. Na nem mintha korábban jól tűrtem volna. De nem, ahogyan jobban körülnézek, mégiscsak az iskolában vagyok, valamiért visszajöttem ide. Ez a saját szobám, csak kicsit feldúlt állapotban. Az elmúlt éjszaka... nos nem ugrik be. Az sem, hogy is kerültem ide. Rémlik valami szöszi, akivel iszogattam, mardekáros háztárs, akivel csak futólag ismertük egymást, lehet, hogy vele indult az este, amely ki tudja, hogyan végződött. Most nincsen itt, de verejtéktől nedves a testem, és megtapogatva magamat odaszagolok, még hempergés is lehetett az éjszaka. Enyhén oroszlán szagom van, nem ártana egy komolyabb fürdés, de legalábbis egy gyors, átsikáló zuhany, mert így nem megyek emberek közé. A fejem úgy hasogat, hogy össze kéne ütnöm valami macskajaj elleni bájitalt, mert ennyire nem vagyok előrelátó. Vagy.. kutyaharapást szőrivel alapon ha itt végeztem, lemennék a söntésbe, és úgy éhgyomorra bedöntök néhány italt, az alkohol ilyenkor még gyógyító hatású is lehet. Forog velem a világ, és hirtelen csuklani kezdek. Ám gyorsan feltolul a gyomrom tartalma, s mivel nem valószínű, hogy ettem volna bármit is éjszaka, keserű epe íz. Felpattanok, és kibotorkálok a fürdőbe, mert annyira sürget már az inger. Lerogyok a wc-kagyló elé, és köhögve, prüszkölve kiadom a gyomrom nemlétező tartalmát. Nagyokat lélegezve próbálom várni a hatást, hogy jön-e még valami, avagy teljesen üres vagyok.. Most figyelek csak fel rá, hogy a zuhanyfülke függönyét leszaggatták, darabokra cincálva található a csempéken. Eldurvult volna az este? Nem lennék meglepve..


♫ Whenever, whenever ♫ ϟ What happened tonight? ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]



***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Sallie & Draco - Az első   Sallie & Draco - Az első - Page 3 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Sallie & Amy
» Sallie Reed
» Draco & Sue
» Bellatrix & Draco
» Draco & Anne

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Pincefolyosók-
Ugrás: