ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 14:26-kor
Annabelle Mitchell


Tegnap 12:43-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 07:15-kor
Cody L. Mortimer


2024-05-15, 14:59
Abigail Smallwood


2024-05-15, 14:32
Lioneah McCaine


2024-05-14, 12:26
Gillian Ollivander


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Kalandmester
Sallie & Draco - Az első - Page 2 I_vote_lcapSallie & Draco - Az első - Page 2 I_voting_barSallie & Draco - Az első - Page 2 I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Sallie & Draco - Az első - Page 2 I_vote_lcapSallie & Draco - Az első - Page 2 I_voting_barSallie & Draco - Az első - Page 2 I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Sallie & Draco - Az első - Page 2 I_vote_lcapSallie & Draco - Az első - Page 2 I_voting_barSallie & Draco - Az első - Page 2 I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Sallie & Draco - Az első - Page 2 I_vote_lcapSallie & Draco - Az első - Page 2 I_voting_barSallie & Draco - Az első - Page 2 I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Sallie & Draco - Az első - Page 2 I_vote_lcapSallie & Draco - Az első - Page 2 I_voting_barSallie & Draco - Az első - Page 2 I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Sallie & Draco - Az első - Page 2 I_vote_lcapSallie & Draco - Az első - Page 2 I_voting_barSallie & Draco - Az első - Page 2 I_vote_rcap 
Alison Fawley
Sallie & Draco - Az első - Page 2 I_vote_lcapSallie & Draco - Az első - Page 2 I_voting_barSallie & Draco - Az első - Page 2 I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Sallie & Draco - Az első - Page 2 I_vote_lcapSallie & Draco - Az első - Page 2 I_voting_barSallie & Draco - Az első - Page 2 I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Sallie & Draco - Az első - Page 2 I_vote_lcapSallie & Draco - Az első - Page 2 I_voting_barSallie & Draco - Az első - Page 2 I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Sallie & Draco - Az első - Page 2 I_vote_lcapSallie & Draco - Az első - Page 2 I_voting_barSallie & Draco - Az első - Page 2 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70736 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Sallie & Draco - Az első

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Sallie & Draco - Az első   Sallie & Draco - Az első - Page 2 Empty2016-06-16, 11:14


First topic message reminder :

Sallie & Draco

[You must be registered and logged in to see this image.]


 Fémes ízt érzek a számban, ahogyan felébredek. A fejfájás úgy hasít az elmémbe, mintha minimum valami baltával akarnák szétfeszíteni belülről a koponyámat. Kinyitom a szememet, de be is csukom rögtön, annyira fájón hatol el a látóidegeimig a fény, majdnem dél lehet a világosságból ítélve. Mégis felülök, és a térdemre hajtom a fejemet, mert szédelgek nagyon, viszont nem szeretnék sokáig ebben a kiszolgáltatott helyzetben lenni. Máris hunyorogni kezdek, hogy szokjam a fényt, és lassacskán körbenézek. Elsőre azt hiszem, hogy fogadói szoba, jó eséllyel a Szárnyas Vadkan. Ezen azért nem lepődök meg, gyakran járok ide, több időt töltök Roxmortban, és Londonban, mint az iskolában, amihez már alig van kötődésem. Végeztem a vizsgáimmal, hivatalosan is egyetemistának számítok, noha csak szeptembertől kezdődik meg a képzésem, már nagykorú varázslóként nem vagyok köteles felügyelet alatt lenni. Na nem mintha korábban jól tűrtem volna. De nem, ahogyan jobban körülnézek, mégiscsak az iskolában vagyok, valamiért visszajöttem ide. Ez a saját szobám, csak kicsit feldúlt állapotban. Az elmúlt éjszaka... nos nem ugrik be. Az sem, hogy is kerültem ide. Rémlik valami szöszi, akivel iszogattam, mardekáros háztárs, akivel csak futólag ismertük egymást, lehet, hogy vele indult az este, amely ki tudja, hogyan végződött. Most nincsen itt, de verejtéktől nedves a testem, és megtapogatva magamat odaszagolok, még hempergés is lehetett az éjszaka. Enyhén oroszlán szagom van, nem ártana egy komolyabb fürdés, de legalábbis egy gyors, átsikáló zuhany, mert így nem megyek emberek közé. A fejem úgy hasogat, hogy össze kéne ütnöm valami macskajaj elleni bájitalt, mert ennyire nem vagyok előrelátó. Vagy.. kutyaharapást szőrivel alapon ha itt végeztem, lemennék a söntésbe, és úgy éhgyomorra bedöntök néhány italt, az alkohol ilyenkor még gyógyító hatású is lehet. Forog velem a világ, és hirtelen csuklani kezdek. Ám gyorsan feltolul a gyomrom tartalma, s mivel nem valószínű, hogy ettem volna bármit is éjszaka, keserű epe íz. Felpattanok, és kibotorkálok a fürdőbe, mert annyira sürget már az inger. Lerogyok a wc-kagyló elé, és köhögve, prüszkölve kiadom a gyomrom nemlétező tartalmát. Nagyokat lélegezve próbálom várni a hatást, hogy jön-e még valami, avagy teljesen üres vagyok.. Most figyelek csak fel rá, hogy a zuhanyfülke függönyét leszaggatták, darabokra cincálva található a csempéken. Eldurvult volna az este? Nem lennék meglepve..


♫ Whenever, whenever ♫ ϟ What happened tonight? ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]



***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Sallie & Draco - Az első   Sallie & Draco - Az első - Page 2 Empty2017-01-26, 06:26


Sallie & Draco

[You must be registered and logged in to see this image.]
18+

Elhúzom a számat, nem akartam, hogy ennyire kiderüljön, hogy azért meg tudom szánni, hol marad az, hogy a saját stílusom, a jól felépített renomém makulátlan marad? Aztán rájövök, hogy ez a lány nem is emlékszik rám, tehát lényegében nincsen mihez igazodnom, nem fog meglepődni, ha mondjuk nem leszek annyira Malfoy-os. Ráadásul az utóbbi két évben mégiscsak a saját lábamra álltam, és nem foglalkozom napi szinten olyan piti dolgokkal, mint mások megalázása. Persze ha valaki az utamba áll.. A lánnyal most szétvállunk, ő testet szerez, én pedig tortát, és úgy fest, mindketten tökéletes választással élünk, mert míg ő nyálcsorgat, nagyjából én is ezt teszem, csupán a cél a más, ami valahol mégiscsak összefügg, kielégíteni a mardosó vágyat. Érdekes módon Sallie-nél ez nem is annyira különböző, én csak rá vagyok éhes, ő viszont azt hiszem a tortára meg rám is. Már a mosolya is olyan kacér, hivogató, jó, hogy nem hördülök fel hangosabban, ahogyan ismét a reggeli heves pulzálás veszi át az irányítást a testem felett, ágyékomba ellenben a forróság úgy csap bele, hogy csoda, hogy nem gyulladok fel tőle.
- Kedves? Aljas rágalom. – Felelem rekedten, ezek szerint mégiscsak hallott már rólam, de eddig ez nem tántorította el. Sőt, úgy fest, hogy legalább tudja, velem kapcsolatban nem kell gátlásokkal élnie, főleg, hogy még a szellemteste is izgató volt számomra, más jobb érzésű alaknak nem ez fordult volna meg a fejében. És kihasználni, hogy egy másik lány testét szállja meg, mindkettőnktől jó őrült gondolat, de ez benne a szép, miért is kéne épelméjűnek lennünk? Az a lúzernek való. Válogathatnék, hogy Sallie eredeti teste a jobb, vagy ez, vagy sajnálkozhatnék, hogy ezzel nem tehetünk semmit, hiszen a tulaj még terhes marad, vagy rájön, hogy mi is történt. Azért csak nem szűz az illető, ilyen külsővel kiröhögném, ha az lenne. Áhitattal nézem, ahogyan a tortából is ajzószert csinál, közelebb lépek, azaz csak lépnék, mert mielőtt felállnék, úgy beül az ölembe, hogy még levegőt venni is elfelejtek. – Mondtam én, hogy nekem lesz igazam.. – Kapkodom a levegőt, még ilyenkor is játszom az alfahímet. Odahajolok a mellkasára, hogy lenyaljam a maradék csokit, amit gyorsan lenyelek, nem is az a lényeg, hanem ahogyan felszisszenek, amint még mozgolódni is kezd. Na ennyit az előjátékról. Méregető kiváncsisággal fogom a tenyereimbe a melleit, hogy kitapintsam a bimbóit, amik úgy fest, tökéletesen át tudják ütni a felsőjét. Érezheti, hogy már szinte remegek a vágytól, ettől viszont még fenntartom, hogy Sallie igazi testvével ezt még ugyanúgy be kell pótolnunk. Megharapom a száját, de csak óvatosan, nem kockáztathatunk semmilyen külsérelmi nyomot, mert még a szőke dög elkezd nyomozni, azt pedig már nem akarnám. Az egyik kezemet szabaddá teszem, és a fenekét simogatom, az is jó gömbölyű. Újra és újra belenyalok az ajkai közé, de túl sok vetkőztetési segítséget jelenleg nem nyújthatok, hiszen meg kell tartanom, hogy ne essen le, pedig már kellően szűk lett még az alsóm is.
- Akkor mire vársz? – Mormolom sürgetőbb jelleggel, a végén még nekem kell letépnem a blúzt róla, ami roppant izgalmas lenne, csak hát.. Re-ecs.. Na ennek annyi, majd javítóbűbájjal rendbehozom. Valamennyit szakítottam rajta, így félmunkát nem hagyhatok, gyorsan letépem úgy egy kézzel, mint aki nagyon gyakorlott. A mellrésznél várom a feltárulást. Melltartó persze van rajta.. franc!

[/color]

♫ Whenever, whenever ♫ ϟ What happened tonight? ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]







***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com
Sallie Reed
Reveal your secrets
Sallie Reed
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Sallie & Draco - Az első   Sallie & Draco - Az első - Page 2 Empty2017-01-22, 11:38


[You must be registered and logged in to see this image.]
The death only is beginning!

Itt is vagyok   menoarc   - Ruha - ♫ Under you ♫ - [You must be registered and logged in to see this link.]

Igazság szerint akkor is benne lennék, hogy segítsen, ha csak azért akarná megtenni. Nem várom én azt, hogy megessen rajta a szíve és pusztán szívjóságból tegye, de azért jó, ha nem csak azért tenné, mert mindenféle piszkos vágyai vannak. Persze... nem mondom, hogy nekem nincsenek, de sajnos elég nehéz ügy hogy teljesüljenek is, bár talán... meg lehetne próbálni. A fő cél most az, hogy valahogy rájöjjünk ki tette ezt velem, a többi már csak részlet kérdés, a miértek is, hiszen más nem lát engem, Sam pedig kétlem, hogy meg tudná oldani ezt az ügyet, főleg hogy csak egy kislány.
- Jól van, ez végül is egész jó válasz, aztán majd meglátjuk, hogy mire jutunk. - az is lehet, hogy nem is fogok emlékezni semmire, ha magamhoz térek, vagy hogy magamhoz se térek, netán ha megoldjuk ezt az ügyet akkor egyszerűen semmivé válok és eltűnök, mint egy szellem, aki elvégezte azt, ami miatt még itt kellett maradnia. Végül is bármi lehet, nem hiszek én a sorsban, meg hasonló marhaságokban, legalábbis nem rémlik, hogy hinnék effélében. Most viszont testet keresek és sikerül is olyat találni, ami egészen passzol hozzám, külsőben is, no meg még a haj is szőke, ami azért segít, hogy jobban a magaménak érezzem. Egészen könnyen sikerül lenyúlni, talán még komolyabb következménye sem lesz az eredeti illetőre nézve, de ez persze még nagyon kétséges. Akaratlanul is elmosolyodom, amikor Draco elnyílt szájjal veszi tudomásul a külsőmet, aztán a tortára pillantva megnyalom a számat, hogy végül belépjek a kabinba szépen. Azért miután behúztam magam mögött az ajtót szépen elfordítom a kis zárt és lehúzom a redőnyt is, ami az ajtón eddig belátást engedett. Ez még nem jelent semmit, vagy... mégis?
- Kösz, szóval még kedves is tudsz lenni, pedig a folyosókon nem sok jót hallottam rólad. - na igen mire megtaláltam azért elsuhantam pár ember mellett, akik mondtak mindenfélét, miközben azt hitték, hogy senki sem hallja őket, ellenben mégis a nagy szájtátás ellenére Draco igyekezett kedves lenni, pedig azért tisztában vagyok vele és ő is, hogy ez a külső felettébb dögös. Végül átveszem tőle a tányért, de még azzal sem szórakozom, hogy villát ragadjak, csak szimplán egy ujjamat mártom bele a krémbe és szándékosan kellően érzékien nyalom le az ujjam hegyéről a finom csokit, hogy kellő rálátása legyen Draconak is az eseményekre. Aztán két ujjal csippentek a tortából és újfent szándékosan kicsit közelebb lépve ejtem a mellkasomra, mintha csak ügyetlen lennék az új testben.
- Hoppá... segítenél? - igen a csaj hasonló lehet hozzám, mert a ruhája is kellően feltűnő és elég méretes dekoltázsa is van, így hát lazán odahajolok a kis szőkéhez, hogy segíthessen kihámozni a ruhámból a behullott darabokat. - Na várj, hátha így könnyebb... - meg sem várom, hogy megmozduljon, egyszerűen csak szemből az ölébe ülök feltérdelve az ülésre mellette két oldalt. A fenébe is engem nem érdekelnek az olyan apróságok, mint hogy ez nem az én testem. Samnek igaza lehet önző vagyok, jó eséllyel életemben is az lehettem és most sem fogok megváltozni. Talán meghalok, talán végleg eltűnik a lelkem, akkor pedig ki kell használni a lehetőségeket, mintha csak egy utolsó vacsora lenne és az utolsó vacsorának eget rengetőnek kell lennie, amihez passzol a mennyei torta, ám valami más is kell, mert azt már mindketten tudjuk nem csak az édesség volt életemben nagy szenvedélyem.
- Van egy olyan érzésem, hogy tényleg nem voltam tipikus jó kislány életemben. - hajolok még kicsit közelebb hozzá, ha még nem ingereltem fel eléggé. Kicsit helyezkedem is, persze úgy, hogy azzal kellően összeérjenek a dolgok. Amilyen gyorsan izgalomba jött csak attól, hogy lejtettem neki egy kis táncot a fürdőben és csak a látványt kapta meg, kétlem, hogy ez ne lenne rá elég gyors hatással.


Draco & Sallie




*
Vissza az elejére Go down
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Sallie & Draco - Az első   Sallie & Draco - Az első - Page 2 Empty2017-01-18, 21:59


Sallie & Draco

[You must be registered and logged in to see this image.]


 Nem várhatja tőlem, hogy megváltozzak a kedvéért. Valamit látott bennem az elmúlt éjszaka, és pár óra alatt nem kezdek heves udvarlásba, hiszen korábban sem számítottak nekem a lányok, hogy bármelyiküknél is leragadjak. Így is csodálnia kell a hajlandóságomat, hogy segítek. Nem csak a szex miatt.. Érdekel a dolog, és nem akarok a sorsára jutni, tehát nyilván van bennem némi önzőség is, de most mit csináljak, úgyis a végeredmény számít, hogy a vonatra szállunk fel, hogy utánanézzünk a dolgainak. Ha minden jól meg, akkor még a tortát is megkaphatja. Apró örömök az életben. Leellenőrzöm, nálam van az elmeélesítő főzet, tehát annak majd hatnia kell, ha végre lesz teste.
- Azért akarom, mert gyűlölöm, ha legyőznek. Minden más hozzá jön. Ha rájövünk, hogy mi történt, akkor majd meglátjuk. Azért ennyire ne nézz kiéhezettnek. – Foglalom össze a hitvallásomat. Tény, hogy nagyon dögös lány még félig halottként is, de első sorban az érdekel, hogy én hogyan kerültem képben, és veszélyben vagyok-e még. Azért mégiscsak elmosolyodom, megvonom a vállamat, tudom, hogy nem vagyok egy szent, de megértjük egymást többé kevésbé. Be kell látnia, hogy én és a romantika az nagyon távol áll egymástól, de legalább őszinte vagyok, és ennek van jelentősége. Intek, hogy akkor várom, és én meg a tortát intézem. A büfékocsiban egy igazi csokitorta szeletet kérek, amit epres krémmel turbóztak még édesebbre a tetején, szóval ha ettől nem lesz alul-felül nedves, hát tényleg telhetetlen. Visszatérek a fülkébe, és a tányéromon egyensúlyozom a szeletet, felrakott lábakkal, de majdnem lecsúszom onnan, amikor megjelenik a szőke lány. Még szerencse, hogy nem én eszek, mert minimum belefulladtam volna az édességbe. Így csak becsukom a számat, és hunyorgok, ahogyan feltápászkodva felé nyújtom a tányért.
- Azért az igazi alakod jobb. – Na jó, van nekem szívem, tudom, hogy jól eshet neki, ha ilyesmit mondok, hiszen a megszállt alakot csak időlegesen tudja „hordani”. A szép benne az, hogy nagyon csinos ez a lány, akit megszállt, de lássuk be, Sallie az igazi. Lehetne kezdeni valamit ezzel a mostani testtel is, de az nem volna túl értelmes megoldás, hiszen ha levedli akkor csak vágyakoznék a csaj után, amikor meglátom.
- Na ess neki, remélem valami hasonlóra gondoltál. – Ülök vissza a helyemre, amikor átvette a jutalmát. Kétségkívül szemrevaló alanyt választott, de nem tudom, hogy tényleg van-e értelme ezt kihasználni, hiszen valahol azt szeretné belőlem kihúzni, hogy nem feltétlenül az a lényeg. Végtére is én mindig érdeklődtem a rejtélyek után, és most a lányban is valami különlegességet látok. Na jó, ott az a csini dekoltázs is..


♫ Whenever, whenever ♫ ϟ What happened tonight? ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]



***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com
Sallie Reed
Reveal your secrets
Sallie Reed
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Sallie & Draco - Az első   Sallie & Draco - Az első - Page 2 Empty2017-01-15, 14:29


[You must be registered and logged in to see this image.]
The death only is beginning!

Itt is vagyok   menoarc   - Ruha - ♫ Under you ♫ - [You must be registered and logged in to see this link.]

Persze sejtem én is, hogy igaza van és nem vagyok... voltam egy kifejezetten jó kislány, de azért az sértő, hogy még csak az esélyét sem adjuk meg, hogy esetleg nem vagyok az a kimondottan céda, aki bármire kapható. Az is lehet, hogy csak valami szerelmi bánatom volt és azért voltam mondjuk kibukva és e miatt másztam rá, vagy ő rám és hagytam. A részletekre azt hiszem igazán egyikünk sem emlékszik, de végül is nem is ez számít most, hanem a megoldása a jelenlegi helyzetnek, ami egyelőre sajnos még nincs meg.
- Na jó, legalább adunk egy esélyt a dolognak, nekem az is elég és ez az, de te ehetsz is tortát, én meg nem. - mindegy, végül is csak megvonom a vállamat, jobb ezt a témát inkább annyiban hagyni, hiszen nem tudhatom, hogy tényleg lesz-e alkalom rá, hogy eljöjjön az ideje hogy egyszer tényleg újra ehessek tortát, vagy épp csokit. Nem merek hinni benne, mert ha megteszem, akkor csak csalódom, ha még sem sikerül, hiszen Draco sem biztos benne, hogy erre vajmi kis esély is lenne. Majd... meglátjuk, csak szépen lassan érdemes haladni, aztán majd kiderül hogy mire jutunk Londonban.
- Végül is talán egy próbát megérhet, ha tényleg működne és többet tudnánk meg. Őszintén... te mennyi esélyt látsz a sikerre? És csak _azért_ akarod? - azért kíváncsi vagyok rá, hogy vajon tényleg csak pusztán a kis akcióm az oka, hogy segíteni akar? Végül is én tehetek róla, hiszen én voltam az, aki eljátszottam neki a kis akciómat, nem szabad meglepődnöm, ha tényleg csak a miatt akarja most megmenteni az életemet, vagy visszahozni a testembe... vagy a jó ég tudja, hogy lesz-e ebből egyáltalán bármi is.
- Jól van oké, tényleg nem ér sokat, ha érzelgősködöm. Keresek valakit. - én már be sem libbenek a kabinba, hanem inkább körülnézek a vonaton. Végül is nem lehet olyan nehéz megszállni egy testet... gondolom én. Olyat kell keresni lehetőleg, aki magányos utazó és az se lenne rossz, ha legalább hellyel közzel hasonlítana rám, mert tényleg nem szeretnék valami bányarém testébe költözni, viszont a hajamat szeretem, jó lenne egy szőke... meglátjuk. Adok egy esélyt a dolognak és ha netán sikerül tortával fogom kezdeni. - Rendelj kaját, tortát, csokit... minden ilyesmit! - azért még visszadugom a fejemet az ajtón keresztül, aztán tényleg távozom, hogy pár perc elteltével immár léptek zaját hallja kopogni a padlón, aztán az ajtó is nyílhasson. Széles mosollyal vetem a vállamat az ajtókeretnek és állok meg, hogy végig mérhessen.
-Mit mondasz, megteszi? - aztán persze körbe is pillantok, hogy felmérjem a terepet, vajon itt van-e az, amit kértem, a torta, meg persze a csoki, lehetőleg mindenből több, mert ha tényleg ehetek és érezhetem is az ízét, akkor naná, hogy kell a mennyiség.

Draco & Sallie




*
Vissza az elejére Go down
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Sallie & Draco - Az első   Sallie & Draco - Az első - Page 2 Empty2017-01-12, 11:47


Sallie & Draco

[You must be registered and logged in to see this image.]


 Tudtam én, hogy csak kötekedik, és valójában nem úgy gondolja, hogy jókislány lenne. Lássuk be, nekem Draco Malfoynak van szemem ahhoz, hogy kiből mi hozható ki. Ha jókislány lenne, akkor nem jönnének belőle ezek a túlontúl spontán csábos moccanások. Ennyire nem játszhatja meg magát. Ráadásul ahogy sejtem, az ingerlő idomait illetően már biztosan felfedezte valaki magának őt, és bevezette a pajzánkodás világába. Amit természetesen én nem csak folytatni, hanem kihasználni is fogok.
- Adjunk. De mivel már láttalak ruha nélkül is, lazán rálegyintek, hogy jókislány vagy, és megrontalak. A torta felőlem meg jöhet, hiszen ki nem szereti a tortát? – Már hogyne érteném, hogy jelenleg minden szenvedélytől mentes kell, hogy legyen, nem érez semmit, legyen az illat, vagy íz, vagy akár egy komoly huncutkodás az ágyban. Nem vagyok egy segítőkész alkat, de nekem is van szívem, és ha velem hozható összefüggésbe, hogy most a halál küszöbén van, akkor igenis érdekel a dolog, mert akkor ha valaki el akarja varnni a szálakat, könnyedén összefüggésbe hozhat vele, ellenem törhet. Na és az sem mindegy, hogy igenis várok némi hálát tőle, ha összejön, és ehhez lássuk be ragaszkodom. Én aztán nem hiszek az ismerkedős, randizós megoldásokban, jobb híjján most ismerkedünk.  
- Nem, az elméd most éppen nincsen sehol. Nem vagyok egy csontzörgető nekromanta, de az elméd az a tudat, amit most is használsz. Ha beleszállsz valakibe, úgy sejtem az ő testét turbózod fel a főzettel, és a te gondolkozásod lesz szárnyalóbb. – Foglalom össze a magam dölyfös Malfoy-stílusában. Bármennyire is nem értek egyet apám stílusával, igenis örököltem ahogyan ő beszél, na és persze anyám sem éppen egy szakadt külvárosi nő, tehát rendkívül magas lóról tudok beszélni. Megrántom a vállamat arra, hogy az illető akár bele is őrülhet, ez már nem az én dolgom. És az övé sem.
- Találd ki, hogy túl akarod-e élni, vagy érzelgősködsz. Azt nem ígérem meg, hogy nem fogok egy ujjal sem hozzád nyúlni, kivéve ha valami bottal sem megpiszkálandó bányarémet hozol. – Vigyorgok rá, én inkább céltudatos maradok. Felszállok a vonatra, halkan beszélve, ne higgyék, hogy őrült vagyok, aztán helyet foglalok az elfüggönyzött fülkében. Felteszem a lábamat a szemközti székekre, miután lerúgtam a csizmát, és ledobtam a sapkát. – Itt nézel valakit a vonaton? Annak lenne értelme, mert akkor legalább nem a semmi közepén fogod ledobni szerencsétlent, hanem nagyjából célba is ér.




♫ Whenever, whenever ♫ ϟ What happened tonight? ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]



***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com
Sallie Reed
Reveal your secrets
Sallie Reed
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Sallie & Draco - Az első   Sallie & Draco - Az első - Page 2 Empty2017-01-09, 14:05


[You must be registered and logged in to see this image.]
The death only is beginning!

Itt is vagyok menoarc - Ruha - ♫ Under you ♫ - [You must be registered and logged in to see this link.]

Úgy fest, hogy nem gondolkodott előre, a hoppanálás nem megy csak úgy egy szellemmel, hiszen nincs anyagi testem, vagy ha van is, hát nem itt. Azaz biztosan van, ha csak valaki el nem porlasztotta, de annyira azért csak nem vertem ki a biztosítékot valakinél, hogy ilyesmit tegyen, azaz az anyám... mert hát nagyon úgy fest, hogy az anyám volt, aki miatt most ilyen baromi nagy bajban vagyok, azaz ilyen hirtelen és fiatalon lett vége az életemnek. Ki tudja talán tényleg egyszer még visszahozhat a valóságba, de azért ebben kár lenne reménykedni, mert aztán sokkal-sokkal nagyobb lenne a csalódás és nem szeretek csalódni, ebben az egyben teljesen biztos vagyok.
- Miért ne? - szökken fel a szemöldököm, aztán csak elmosolyodom és megvonom a vállamat csípőre vágott kézzel. - Jól van... van benne valami, de azért adhatunk egy esélyt annak is, hogy nem olyan vagyok, mint amit gondolsz és igen a torta, szó szerint értsd így és persze a csoki... tudod ilyesmiket sem érezhetek már. - gondolom úgy gondolja, hogy a nők mindent trükkös hasonlatokkal magyaráznak meg, de ezúttal szó sincs róla. Amikor láttam a kis Samet eszegetni azt a fincsi tortát, hát szó se róla majdnem elcsöppent a nem létező nyálam is, pedig az is lehet, hogy nem is voltam oda régen az édességérét. Na jó, ezt azért kétlem, a legtöbben tuti, hogy szeretik az édességet és az a torta valami eszméletlenül jól nézett ki. Persze gondolom neki nem épp a tortákon járna az esze, ha meghalna, legalábbis ahogyan a zuhany alatt viselkedett, kizárt, hogy egy torta neki fontosabb lenne, mint a szex, aztán persze ki tudja, az ember holtában nem biztos, hogy ugyanazokat a dolgokat tartja fontosnak, mint életében.
- De... az elmém akkor is a saját testemben lenne nem? A főzet nem rám hatna, hanem arra, aki... na jó, ez elég bonyolult nekem, szerinted? De nem tudom, Sam azt mondta, hogy van rá esély, hogy ha megpróbálok megszállni valakit, akkor az illető bele is őrülhet. Mi van, ha esetleg véletlenül igaza van? - lehet, hogy szemétkedtem a kis csajjal valamennyit, de azért nem vagyok kifejezetten az a rossz lélek, hogy tényleg ártani akarjak valakinek és ha meg van az esélye... De Draco idősebb, lehet hogy ő többet tud az efféle dolgokról és mondjuk azt mondja, hogy erre esély sincs. Talán akkor is elhinném neki, ha csak nagyon komolyan mondaná, hogy biztos benne, de akkor legalább az ő lelkét nyomná a teher, hogy mi van akkor ha téved. Nem lenne rossz bedobni egy tortát... úgy rendesen érezni is az ízét.

Draco & Sallie




*
Vissza az elejére Go down
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Sallie & Draco - Az első   Sallie & Draco - Az első - Page 2 Empty2017-01-01, 21:33


Sallie & Draco

[You must be registered and logged in to see this image.]


Morgolódva ismerem be, hogy tökéletesen elszámítottam magamat, amikor nélküle próbáltam hoppanálni. Na igen, ez a mágikus metódus pont arra szolgál, hogy az ember anyagi testét átvarázsolja egyik helyről a másikra. A szőke kis prostis Sallie-nek nincsen ilyen, tehát nem lesz olyan gyors utunk, mint hittem volna. És valahol mélyen beismerhetem magamnak, hogy nem azért akarnék a végére járni a dolognak, mert annyira meg akarom már kapni őt. Egyszerűen cefet érzésnek tartom, hogy jó eséllyel meghalt, de ha mármi lehetőségünk van rá, hát miért is ne hozhatnánk vissza a testébe? Bármennyire is nagyképű tudok lenni, a halállal mégsem viccelek, hiszen amikor felmerült, hogy majd apám révén a nagyúr engem is halálos feladatokkal akar ellátni, már nem igazán fűlött a fogam az egészhez. Valamit az én gyomrom sem vesz be.
- Jókislány? Ilyen külsővel? Mármint.. nem úgy értem, hogy züllött vagy.. de túl jól néz ki ahhoz, hogy ezt ne használd ki. Viszont ráérünk még ezen akkor is gondolkozni, ha sikerrel járunk. Ha véletlenül mégis jókislány lennél, akkor majd.. együtt.. átvezetünk azon a bizonyos határvonalon. Tortára? Tényleg tortára vágysz, vagy ez valami hülye hasonlat? – Na jó, ebben is igaza lehet, hogy szellemként nincsen semmi, ami úgy igazán érdekelhetné őt, hiszen nem ehet, nem ihat, nem alszik, és nem lélegzik, na meg nem bújik ágyba senkivel, viszont amit a fürdőmben művelt, számomra igenis pikáns volt, és lássuk be, úgy nyalogatta a száját, hogy ha fizikai előnyt nem kovácsolhatott belőle, úgy festett, nagyon elégedett magával. Ezen elindulhatunk, végtére is hosszú a vonatút Londonig, addig akár egy szellemes öltáncot is lejthet nekem. Persze ruha nélkül.
- Nem, hát persze Sallie, hagyjuk akkor az emlékeidet. Ha valami véla a felmenőd, akkor úgyis megtaláljuk az anyádat. Szerintem még élsz valahol, akkor pedig visszafordítható ez az egész. Arra egyébként nem gondoltál, hogy megszállj valakit? Na nem engem, hanem valaki mást, mert akkor főzhetnék neked egy elmeélesítő főzetet, hátha ütőképesebb csapat lehetnénk akkor. – Ez persze csak tipp, rakoncátlan hullával van dolgom, akire úgyse nagyon tudom ráerőltetni az akaratomat. De hátha ez neki is a kedvére való. Remélem nem valami bányarémet választ. Felszállok az érkező vonatra, és az első osztályon, hiszen ott nem kell osztozkodnom senkivel, el tudom függönyözni a folyosóra vezető ablakot, ajtót, és akkor ott bent bármi lehetséges.


[/color]

♫ Whenever, whenever ♫ ϟ What happened tonight? ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]







***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com
Sallie Reed
Reveal your secrets
Sallie Reed
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Sallie & Draco - Az első   Sallie & Draco - Az első - Page 2 Empty2016-12-25, 18:36


[You must be registered and logged in to see this image.]
The death only is beginning!

Itt is vagyok menoarc - Ruha - ♫ Under you ♫ - [You must be registered and logged in to see this link.]

Azért meg kell vallanom, hogy van egy stílusa és lássuk be, hogy nekem is bár azon már vitatkozhatnánk, hogy kié a kellemetlenebb. Szerintem természetesen az övé, mert ki másé lenne? Akármit is mond a kicsi Sam én vagyok a jó fejebb, Draco nem igen veszi figyelembe, hogy meghaltam, mint ahogyan a kis csaj se nagyon akarta, pedig lássuk be minden okom meg van rá, hogy hisztis legyek, erre a szőkeség meg arról papol, hogy valami pasas mennyire nyálzik az anyámra és jó eséllyel azért ölt meg... talán csak majdnem, de persze nem akarom efféle csalfa reménnyel hitegetni magamat, mert könnyen lehet, hogy teszem azt tévedek és akkor buktam a dolgot, mert nem fogok soha sem magamhoz térni. Sőt azóta már el is telhetett annyi idő, hogy teszem azt meghaljak, úgy igazán, akkor pedig szintén annyi. Az ő reményei is szerte foszlanak velem kapcsolatban, meg persze nekem is úgy általában az élettel kapcsolatban. Pont ezért nem akarok olyasmiben reménykedni, ami netán nem jön össze. Eszem ágában sincs csalódni.
Erre hirtelen felszívódik, én pedig nem tudom követni. Szellem vagyok, hoppanáláshoz minimum anyagi test kéne, az enyém pedig nem tudjuk, hogy hol van, csak azt hogy biztosan nem a közelben, talán tényleg valahol Londonban, de amíg ez nem válik biztossá, addig én tuti, hogy itt maradok, ha nem is feltétlenül a közvetlen közelben, de ilyen gyors helyszínváltások biztosan nem fognak menni. Már épp mérgesen fújtatnék, amikor aztán mégis felbukkan és újra előkerül. Ez a nagy szerencséje, mert a végén még tényleg felhúztam volna magamat, hogy ennyire nem hajlandó logikusan gondolkodni.
- Na persze, hogy szórakoztassalak, vagy motiváljak? Egyébként is, én nem emlékszem ezekre, talán az életben jó kislány voltam, erre nem gondoltál még? Vagy, ha nem... szerinted, ha tortára vágyom, akkor arról fogok mesélni? - értetlenkedve és kissé szúrós tekintettel szökik fel a szemöldököm. Nem igazán értem őt, hiszen az ember nem akar ilyesmin agyalni, amikor nem teheti meg, hiszen lássuk be nem próbálhatok ki perverz szokásokat és persze nem ehetek tortát sem, pont e miatt nem akarok túl sokat gondolni sem rájuk, mert arra is van esély, hogy ez nem is fog megváltozni már soha sem.
- Gondolod, hogy erre a kérdésre tényleg tudom a választ? Egyébként az lehet, hogy azért nem emlékszem, mert... nem is tudom a testemben maradtak az emlékek? - tehát ez azt is jelentheti, hogy talán tényleg van esélyem még, hogy visszatérjek, mert a testem és a lelkem szétszakadt és bizonyos dolgok még mindig ott maradtak a testemben. Ha végleg meghaltam volna akkor könnyen lehet, hogy megkaptam volna az emlékeimet is. Apró fénysugár, talán a végén még igaza is lehet. Már csak az a kérdés, hogy miért itt az iskolában jelentem meg, ha a testem nincs itt? Talán itt haltam meg a faluban és aztán az a perverz akárki... elvitte a testemet?

Draco & Sallie




*
Vissza az elejére Go down
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Sallie & Draco - Az első   Sallie & Draco - Az első - Page 2 Empty2016-12-18, 15:16


Sallie & Draco

[You must be registered and logged in to see this image.]


 
Furcsa érzés, hogy pont nekem kell valaki mást bíztatni. Éppen az ellenkezőjében vagyok ügyes, gúnyolódni, aláásni az önbizalmat. Újszerű érzés ez, de el kellett hogy jőjjön az ideje, különben nagyon magányos út lenne az enyém, hogy soha senki nem áll úgy igazán mellettem, és én lekezelek mindenkit. Nem mondom, hogy Sallie-vel kicsit is udvarias vagyok, hiszen a beszólásaim komolyan nyomot hagynának, ha élő személy volna, de érdekes módon hajt a motiváció, hogy segítsek neki. Egyrészt nem verem nagy dobra, hogy ilyenre is képes vagyok, másrészt ha nem sikerülne életre imádkozni, legalább tudom, hogy ilyesmit is rejtenek belül az érzelmeim.
- Meg. Majd valahogy összehozzuk. Legalább a lényeg nem esett ki neked. – Vigyorgok a szellemre, igenis nagyra vagyok magammal, hogy a közösen eltöltött éjszakát még a halál sem nyomhatta el, és annyi pont megmaradt a lányban saját magát illetően, hogy mennyire szerette használni a testét. Erre szokták mondani, hogy a szexben azok jók, akik sokat gyakorolják. Végtére is amit bejáratunk, legyen az egy mozdulat, izom, hangképzés, attól fejlődik igazán. Így lehet ez az ágytornával is, és a szőke lány, még ha most halott is, úgy fest, alaposan kiismerte már a saját vágyait, s levetkőzte a gátlásait. Én is ilyen vagyok minden tekintetben.
- Igen, valószinűleg. Ezért kéne a mungóba meni. Egy vélát nem olyan nehéz megtalálni, és megnézzük, ki veri rá annyire a farkát. Bocs. – Ez most így sikerült, remélhetőleg csak nem bántódik meg, ha meg igen, akkor már úgysem tudok visszamenőleg mit csinálni, majd szabadkozom, ha nagyon muszáj. Végülis az anyja véla, magától értetődő, hogy a férfiak így reagálnak rá, csak én ki is mondom. Sallie eléggé kitárulkozó alkat, mint kiderült a fürdőmben, csak néha kapja el az érzékenység, én meg nem tudom előre kiszámolni. Indulnék el hoppanálni, amikor már nem hallom a lány hangját, és körülnézvén Londonban nincsen sehol. Morgolódva tűnök el, hogy kibukkanjak az eredeti pontnál.
- Ezt cseszhetjük. Akkor marad a vonatozás. Mindegy, legalább faggathatjuk egymást a különféle perverz szokásokról. Ha nem emlékszel ilyenekre, akkor kitalálsz párat. – Oldom a feszültséget sötét mosollyal, és intek, hogy akkor jobb híjján marad a vasútállomás. Hozzám tartozik, engem lát, de úgy fest, hogy a térmágikus ugrás túl nagy távolság, és nem tud követni a megnyíló féreglyukon át.
- Nem is tudom, hogy kit kell keresnünk, lehet, hogy egy medimágus az, végülis egy véla sokak fejét el tudja csavarni.  Te hogy-hogy nem tűnsz kicsit sem vélának? – Kérdezem érdeklődve, hiszen a szőke lány egyértelműen kiemelkedő szépséggel rendelkezik, de nem tűnik vélának.




♫ Whenever, whenever ♫ ϟ What happened tonight? ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]



***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com
Sallie Reed
Reveal your secrets
Sallie Reed
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Sallie & Draco - Az első   Sallie & Draco - Az első - Page 2 Empty2016-11-22, 13:04


[You must be registered and logged in to see this image.]
The death only is beginning!

Itt is vagyok   menoarc   - Ruha - ♫ Under you ♫ - [You must be registered and logged in to see this link.]

Nem akarok már most megpróbálni hinni benne, hogy minden jóra fordul, ha egyszer ez nem biztos. Az a baj, hogy nem tudjuk mi lesz és abban reménykedni, hogy végül mégis újra élő lehetek butaság lenne akkor, ha erre esetleg még sincs esély nem igaz? Épp e miatt nem is akarok ilyesmin gondolkodni most még ,egyelőre csak járjunk utána a dolgoknak és derítsük ki, hogy mi történt velem, egyáltalán ki ölt meg és miért kerültem ilyen állapotba. Aztán, ha ez meg van, akkor majd jöhet szépen minden más. Már a is nagy előre lépés, hogy legalább már azt tudom, hogy mi a nevem, legalább eddig eljutottunk.
- Ugye az még meg van, hogy nem emlékszem? - ez is talán csak költői kérdés, sejtem, hogy az övé is az lehet, mert hát nem tudom miért leselkedtem az anyám után, ha tényleg erről van szó, hogy az anyám valahol ott van és valaki meg akarta ölni, vagy csak haldoklik és... azért ez is elég szomorú, de rossz érzés, mert még csak szomorú sem tudok lenni igazán ez miatt, hiszen nem emlékszem rá, akkor hogyan tudnám rosszul érezni magamat valami olyanért, amiről nincs semmi fogalmam? Egy biztos, nem lenne rossz visszakapni az emlékeimet és persze az se, ha igaza lenne a pasasnak és még nem haltam meg.
- Remek, szóval meg kellene találnunk egy ismeretlen alakot, akiről semmit sem tudunk, azt sem hogy hol van és... ha nem tesszük időben, akkor valószínűleg így maradok igaz? - ez nem valami lelkesítő, nem csoda, ha még sóhajtok is egyet. Nem akarok végleg halott maradni, sőt úgy még rosszabb lenne, ha most már reménykedni kezdek, hogy mégis túlélhetem, aztán ennek ellenére végül csak az lesz, amire számítottam eddig is, maradok áttetsző és hulla... byebye epres süti... byebye testi élvezetek. Az utcára kiérve azért meglep, hogy a karját nyújtja nekem, nem is értem, hogy mit akar először...
- Nem hiszem, hogy ez... - valószínűleg többet már nem hall belőlem, és amikor Londonba ér én már nem vagyok sehol. Hoppanálni azért nem lehet egy szellemmel és nagyon úgy fest, hogy valami a Roxforthoz köt, vagy ha tudok is helyet változtatni, hát nem megy még úgy, hogy csak úgy máshol termek, a mágia pedig nem hat rám úgy, ahogyan ezek szerint ő gondolta.

Draco & Sallie




*
Vissza az elejére Go down
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Sallie & Draco - Az első   Sallie & Draco - Az első - Page 2 Empty2016-11-19, 09:38


Sallie & Draco

[You must be registered and logged in to see this image.]


 Fintorgok, mert ahelyett, hogy értékelné, hogy vele legalább megpróbálok emberi lenni, megint csak vissza vág. Abban lehet, hogy igaza van, hogy kár reménykedni, én viszont olyan vagyok, hogy makacsul ragaszkodom az elképzeléseimhez, nem szokásom feladni, nem tudok elvonatkoztatni attól, hogy a kudarc nem lehet jellemző a Malfoy családra. Így csak összeszorítom a számat, ha már így kiadtam magamat előtte, de nem mondott rá semmi érdemit. Akkor mindegy. De legalább már a nevét tudjuk. Ahogyan faggatjuk az ocsúdó fickót, kiderül valami alapvető információ, amit még félhangosan ismételgetek, hátha beugrik valami a múlt éjszakánkról.
- Jó eséllyel a Szent Mungóban van. Ott vannak a legjobb gyógyítók. Kivéve ha valami magán medimágus foglalkozik vele. Próbáljuk meg elsőre ott, egy vélát nem lesz nehéz megtalálni, ha benne van a rendszerben. De miért leselkedtél utána..? – Mondjuk ez költői kérdés, hiszen a lány most még semmire nem emlékszik, csak én voltam az egyetlen biztos pont az élete utolsó óráiban, mivel hozzám túl közel került, de legalább annyival megkönnyebbültem, hogy nem én okoztam a halálát. Elvetemült vagyok, de nem kéjgyilkos. Pedig csupa perverz gondolatom van vele kapcsolatban, olyasmiket kipróbálni, amiket másokkal még sosem, és úgy fest, vevő is lenne rá, csak hát előbb vissza kéne hozni az életbe.
- Nem, nem tudom. De ha utánanéztek, hogy ki őrült vele ennyire az anyádba, megtalálhatjátok az illetőt, és talán ő rejtegeti. Lehet, hogy ráébredt arra, hogy mit tett, és most szégyenli a dolgot. Amíg nem kerül elő a tested, addig talán úgy veszi, hogy meg sem történt a gyilkossági kísérlet. – És azzal be is ájul, úgy fest, túl erőset ütöttem. Elrakjuk akkor a belépőkártyát, bár én talán enélkül is bejutok, szükség esetén az imperio sem áll távol tőlem. Ha Sallie haldoklik, akkor minél gyorsabban vissza kell térnie a testébe, hogy tudatosan kezdhesse meg a regenerációt. Nincsenek illúzióim, ha magához is tér, nem az lesz az első gondolata, hogy széttegye nekem a lábát, ha mondjuk valami pajzán módon elégítsen ki. Valamennyit várnunk kell majd, de legalább az ígéret lebeg a szemem elől. Mivel itt végeztünk, nem is nagyon húzom az időt, hanem átlépek a fickó testén, és elindulunk kifelé. Kifizetem a szoba árát, ide most úgysem  fogunk visszatérni, irány az ispotály. Amint kiérek a főutcára, nyújtom a karomat, mintha a szellem meg tudna fogni, aztán hoppanálok a Londonba. Körbenézek, de most nem látom őt sehol. – Megvagy még dögös szöszi? – Nem, ezúttal nem prostizom le, úgy fest, még egy halottnak is lehetnek érzései. Valamilyen lelki, éteti szinten.





♫ Whenever, whenever ♫ ϟ What happened tonight? ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]



***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com
Sallie Reed
Reveal your secrets
Sallie Reed
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Sallie & Draco - Az első   Sallie & Draco - Az első - Page 2 Empty2016-11-02, 20:58


[You must be registered and logged in to see this image.]
The death only is beginning!

Itt is vagyok menoarc - Ruha - ♫ Under you ♫ - [You must be registered and logged in to see this link.]

- A végén még megijedek... ja nem, az sem biztos, hogy fel tudsz támasztani, sőt! - nem, ebben én azért egyelőre még nem hiszek, mert bármikor kiderülhet, hogy téved és nem akarok valami olyasmiben reménykedni, ami aztán kútba esik, mert sajnos nagyon is meg van az esély rá, hogy nem sikerül majd, hogy maradok szellem, akkor pedig ha elkezdek reménykedni még sokkal rosszabb lehet a vége, mint amilyen most a helyzet. Jelenleg sem vagyok kimondottan boldog attól, hogy meghaltam, de próbálom elfogadni, ha reménykedni kezdek, lényegében kezdhetem előröl az egészet, nem lenne nagy élmény.
- Szóval Sallie... rendben, nekem is tetszik, azt hiszem megszavazhatjuk, de még mindig nem tudjuk mit kerestem ott. - miért voltam a Minisztériumban és mit láttam, aminek ilyen csúnya vége lett, hiszen megöltek, még hozzá úgy, hogy lényegében nem sok maradt a fejem hátsó részéből... meg hát az életemből sem és még csak azt sem tudom, hol történt. Talán, ha jobban emlékeznék, akkor tudnék segíteni neki, de így tényleg az marad, hogy ki kell vallatni az ájul alakot, hátha ő többet tud, mint én. Azaz... ő biztos, hogy többet tud, mint én.
- Draco... ez azt jelenti, amit gondolok, hogy jelent? Akkor talán... de akkor van egy anyám, aki véla és nem tudjuk, hogy hol van, de beteg, én pedig még nem haltam meg... legalábbis nem teljesen? - mert hát ha itt lebegek és azt hiszem halott vagyok, akkor jó eséllyel eléggé élet halál között lehetek és ki tudja, hogy meddig bírom még egyáltalán ki, hogy ne lépjek végleg a holtak közé. - Meg kell találnunk! Tudod, hogy hol vagyok? Tudod hol van a testem? - vagy az anyám, persze az is lényeges info lehet, csak most.. mégis fontosabb az, hogy én hol lehetek, mert ha valamiképp vissza lehet hozni az élők sorába, ha még lehetséges és a fickó nem téved, mert azóta már meghaltam... Na erről beszéltem, a remény, ami után baromi nagy csalódás lenne, ha végül még se térhetnék magamhoz és tényleg maradna a hulla állapot. A fickó láthatóan elég rossz állapotban van, a végén még itt ájul el nekünk, vagy talán nem tudja, hol van a testem... nem tudom, de válaszokat akarok. Talán van esélyem mégis életben maradni és ha igen, akkor ez még jobban belelkesít, hogy kiderítem mi a fene történt.

Draco & Sallie




*
Vissza az elejére Go down
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Sallie & Draco - Az első   Sallie & Draco - Az első - Page 2 Empty2016-10-31, 14:14


Sallie & Draco

[You must be registered and logged in to see this image.]


 - Jó, akkor.. fegyverszünet.. Sajnálom, de ha ezt elmondod valakinek, akkor feltámasztalak, aztán megöllek.. – Láthatja rajtam, hogy nekem aztán nem szokott bensőséges kapcsolatom lenni senkivel, de az utóbbi időben anyám jó hatással van rám, Crak-kal és Monstro-val se tartom a kapcsolatot, főleg, mivel az ő szüleik komolyabb szerepet vállaltak a sötét nagyúr terveiben, mint apám, aki azért tartotta a tisztességes álcát. És nem csak azért, már kezdem unni, hogy mindenki valami bűnbanda fejének tart, itt az ideje bőven, hogy a saját utamat járjam. Nem leszek egy széplelkű ifjonc, de nekem is szükségem lehet kapcsolatokra. Bizalmasokra. Így ha bocsánatot kérek, meglepődhet, de gyökeresen megváltozni úgysem fogom. A belépőt nézegetjük, dörzsölöm az államat, aztán bólintok.
- Egészen rémlik, szerintem így hívnak. Illik hozzád szöszi. – Na ezt nem udvarlásként mondom, olyasmire biztosan képtelen lennék. És még csak nem is azért, hogy komolyabban be tudjam tartani az ígéretét. Hát egyértelműen vágykeltő lányról van szó, viszont engem nagyon is érdekel, hogy mi történt vele, én hogyan kapcsolódok az ügyhöz, hiszen nem akarok hasonló sorsra jutni, mint ő, viszont valami megmagyarázhatatlan módon jól érzem magamat a társaságában. Na igen, van valami perverz az egészben, hogy egy hullához vonzódom. Elképzelem apám arcát, ahogyan ráng az idegtől, ha ezt meghallja. Pontosan ezért nem kell tudnia, ráadásul már nem tartozom neki számadással.
- Mindjárt..Szóval.. honnan ismered Sallie-t? – Kérdezem szinte kipréselve a szavakat magamból, mert nem vagyok túl jó a vallatásban, félő, hogy elszakad bennem a cérna, és odaverem a fickó fejét a talapzathoz, hogy szétplaccsanjon mint egy érett görögdinnye. Az nem lenne túl előnyös. – Kit? Ja igen, a szellemet.. Ahogy látjátok, a Szent Mungóban fedeztem fel, hogy a magánnyomozásom tárgya után, azaz pont a saját anyja után leselkedik. Az anya tisztavérű véla, és úgy fest, valakit nagyon felbőszített. Egy vélát szeretni halálos átok, soha meg nem szűnő késztetés. Az illető úgy fest gyilkolni is képes volt azért, hogy ezt elérje, de a lányt.. még csak komolyan megsebesítette, hátha így tud hatni az anyjára, aki beteg, nagyon beteg.. Magához sem tér egy ideje, de a férfi.. most ismét gyilkolni képes, hiszen ha a véla nem oldja fel valahogy az átkot, akkor a nő halála után is megmarad az érzés.. – Kissé hátrahúzódok, és merengek a hallottakon. Most akkor Sallie mégse halott? Akkor... hol van? És hogyan találjuk meg ezt a fickót?


[/color]

♫ Whenever, whenever ♫ ϟ What happened tonight? ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]



***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com
Sallie Reed
Reveal your secrets
Sallie Reed
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Sallie & Draco - Az első   Sallie & Draco - Az első - Page 2 Empty2016-10-24, 11:23


[You must be registered and logged in to see this image.]
The death only is beginning!

Itt is vagyok menoarc - Ruha - ♫ Under you ♫ - [You must be registered and logged in to see this link.]

Sam és Draco, mintha mindenkinek az lenne a kedvenc elfoglaltsága, hogy arra célozgat, hogy meghaltam, mintha én nem lennék már tisztában vele, pedig én is tudom! Meghaltam, hulla vagyok, de attól még nem kell piszkálódni, főleg mert Draco azt szeretné, ha valahogy visszakerülnék az élők közé, ez pedig biztos hogy nem működik úgy, ha nem segít és ha fel is támadok valahogy nem leszek vele kedved, ha még szemétkedik is és otromba becenevekkel illet, és ő nagyon is azt szeretné, hogy kedves legyek vele. Nagyon jól láttam, hogy milyen hatásom volt rá csak azzal, hogy szellemként egy kicsit eljátszottam vele azzal a kis bemutatóval. Ha mindezt a való életben teszem meg, már rég nem bírna magával. De ha piszkálódik ez nem fog összejönni, na meg akkor sem, ha közben valaki végleg eltűntet még a szellemek sorából is, mert valahogy érzem, hogy a fojtogató pasas akár még képes is lenne rá, bármilyen riasztóan is hangzik mindez.
- De... de attól még... - dühösen fújtatok egyet. Nem viselem jól, ha otrombán viselkednek velem, főleg ha a hullaságommal szórakozik valaki, főleg mert eléggé kiborító dolog már önmagában is halottnak lenni, nincs rá szükség, hogy valaki még viccet is próbáljon csinálni belőle... belőlem.
- Nem emlékszem rá, de tudjuk, hogy ez semmit sem jelent. -enyhülök meg azért valamelyest, amikor kiüti a fickót, főleg mert látom rajta, hogy dühös és remélem, hogy azért valahol ez miattam van, mert nem akarta volna, hogy köddé váljak csak úgy hirtelen. Főleg, hogy látszik rajta, hogy nem szokott csak úgy szemtől-szembe bunyózni, kész csoda, hogy nem tört el a keze amilyen nagy volt az a horog. Az előkerülő belépő nem ismerős nekem, de megnézni is nehéz, ha valaki az orrom előtt lengeti. Igaz, hogy már gyakoroltam, hogy hozzá tudjak érni tárgyakhoz, megmozdítsam őket, de egy mozgó tárgyat nem menne, annyira azért nem vagyok még profi szellem, sőt igazság szerint nem is szeretnék az lenni.
- Az tényleg az én képem és a nevem... szóval Sallie, vagy ez lehet álnév is? Mit tippelsz, nem rémlik a nevem? - én nem emlékszem rá még most sem, de azon a belépőn a képem alatt ez a név szerepel. Hátha Draconak valami esetleg beugrik, mert tény, hogy rendesen kiüthette magát tegnap, de valahogy úgy sejtem, hogy neki még mindig több esélye lehet emlékezni, mint nekem. - Kérdezd meg honnan ismer és... egyáltalán kicsoda és hogyan csinálta az előbb azt. - Dracohoz beszélek, pedig könnyen lehet, hogy a fickó is hall, hiszen az előbb se jelentett ez gondot neki, én viszont azért most kicsit hátrébb húzódom. Elég ijesztő a tény, hogy valaki akár végleg el is tüntethet a világból. Nem valami nagy élmény szellemként létezni, de legalább létezem és ha nem is sokan, de akadnak olyanok, akik látnak, nekem már ez is valami.

Draco & Sallie




*
Vissza az elejére Go down
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Sallie & Draco - Az első   Sallie & Draco - Az első - Page 2 Empty2016-10-23, 10:20


Sallie & Draco

[You must be registered and logged in to see this image.]


 Nem gondoltam volna, hogy pont egy lány tud rám hatni, aki még halott is ráadásként. Mindig én vagyok a társaság középpontja, aki másokat lenyűgöz, erre itt egy lány, aki alig emlékszik magára, rám meg egyáltalán nem, de az egyértelmű, hogy együtt töltöttük az éjszakát, és egyértelműen olyanokat csinál, ami hatással van rám. Na meg mardekárosként engem is érdekel a rejtély. Nyilván az is benne van, hogy a jogos jussomat követelném, amint csak lehet. A szőke lány állati jól néz ki ruha nélkül, van benne valami misztikusság, ahogyan illegeti magát, nyalogatja a száját, magához nyúl, ezért azért élőben jobb lenne megtapasztalni. Bólogatok, most nincsenek itt mások, hogy gőgös legyek, és úgy tegyek, mintha én volnék a Malfoy birodalom kizárólagos örököse. A véres ruhadarab talán nyom lehet, de a kopogás után kiküldöm a lányt, ő most feláldozható gyalog, ráadásul kiváló felderítő, de úgy fest, ő is sérülékeny, legalábbis a fickó valami szellemvadász lehet. Meglepődök rajta rendesen, egyrészt az illető valami durva hatalmú mágus lehet, másfelől kissé idegesen harapok a számba, egészen kezdünk összekovácsolódni a lánnyal, ha most elillan, akkor kiderül, hogy még arra sem vagyok alkalmas, hogy egy szellemmel kavarjak. Ösztönösen ütöm le a fickót, még az ujjaimban a csontok is reccsennek, szisszenve kapom a térdem közé a másik kezemet rászorítva.
- Az vagy, nem? – Motyogom, nem akartam megbántani, ösztönösen jön a számra a macsó duma, de mégis, valahogy hasonlítunk, és mint olyan, nem akarok állandóan vetélkedni vele, egészen jó fej lány. Kerülöm a pillantását, ami talán azt is jelentheti, hogy bánom a dolgot, és talán.. azt is, hogy bírom őt annyira, hogy aggódjak érte, csak kimutatni nehéz. Változom, főleg az elmúlt két évben, de ott van bennem a gőg csírája, amit anyám kedvessége még nem tudott teljesen kiírtani.
- Nem tudom, érzéke lehet hozzá, vagy hozzám hasonlóan.. ő is.. neki is köze van hozzád. – Már nem úgy értem, hogy vele is lefeküdt a lányt, azt valahogy nem tudnám elképzelni. Inkább arról lehet szó, hogy a fickó valami médium lehet, aki folyamatos kapcsolatban áll a szellemvilággal. Bárhogy is legyen, ha segíteni akart, nem kellett volna csak úgy torkonragadni a lányt, az már kiverte nálam a biztosítékot. Ilyet még én se tennék. Megállítom a medált hogy jobban megnézzem, de nincsen rá szükség, hogy bevizsgáljuk. A belépő a rejtély és misztériumügyi főosztályba ad jogosultságot. Sallie nevére. – Nacseszdmeg.. valamit kilestél cukikám?   - Mormolom, és már veszem is a kabátomat, így már kezd összeállni a kép. Elképzelhető, hogy el akartak valamit tusolni, és a szöszi meglátta, meghallotta, ezért kellett meghalnia. De hol lehet a teste? Először azt kéne biztonságba vinni, hátha még használható lenne. Egy stimulával felélesztem a fickót, hátha tudja. Most én ragadom torkon, amikor éledezik.



♫ Whenever, whenever ♫ ϟ What happened tonight? ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]



***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com
Sallie Reed
Reveal your secrets
Sallie Reed
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Sallie & Draco - Az első   Sallie & Draco - Az első - Page 2 Empty2016-10-09, 16:42


[You must be registered and logged in to see this image.]
The death only is beginning!

Itt is vagyok   menoarc   - Ruha - ♫ Under you ♫ - [You must be registered and logged in to see this link.]

Azt mindig is tudtam, hogyan kell hatni egy pasira, ahogyan mindig is tudtam, hogyan hassak a szüleimre és a férfiakra is, rájuk sokkal könnyebb, ahogyan Dracora is lehet, pedig még csak nem is vagyok élő, ennek ellenére mégis úgy fest, hogy mégis csak elég szépen teper annak reményében, hogy valahogy visszahozzon az életbe. Az a nagy kérdés, hogy vajon sikerül-e neki. Az biztos, hogy ennek én örülnék a legjobban.
- Fenn kell tartani a lelkesedésedet nem igaz? - mosolyogva vonom meg a vállamat, egészen addig a pillanatig, amíg nem találjuk meg a véres ruhadarabot, vagy rongyot, a jó ég tudja mi lehetett, én nem is akarom jobban megvizsgálni, meg hát valószínűleg nem is tudnám, hiszen nem tudom felvenni, az is kész csoda, hogy le tudok verni ezt-azt, ha nagyon koncentrálok rá. Ezek után már nem csoda, ha megrezzenek a kopogás miatt. Persze nekem kell felderíteni a terepet, ami szintén nem meglepő, az viszont még inkább, hogy odakint a fickó úgy kapja el a nyakamat, mintha nem is lennék áttetsző és nem lennék halott. Küzdök én ellene rendesen, de nem igen tehetek semmit, mintha csak ott lennék fizikailag is létező, ahol ő akarja, így hiába rúgok felé az semmilyen hatással nincs, csak a karjába tudok megkapaszkodni, de ez csak ösztönös kapálózás, ami nem ér sokat. Amikor az ajtó nyílik Draco láthatja, hogy nem kellemes a dolog számomra, pedig már nem halhatok meg, de attól tartok történhet még velem ettől rossz.
- Rettentő kedves beceneveket találsz ki tudod ugye? - húzom fel az orromat, a nyakamat nyomogatva, mert mintha még most is érezném a fojtogatást, pedig ez teljesen kizárt, ha egyszer nem is érhetett volna hozzám. Elég furcsa volt, azt meg főleg nem értem, hogy Draco miért nem ezen van fenn akadva, hanem a fickóval foglalkozik, aki már amúgy is ki van dőlve a földre. - Egyáltalán ezt hogyan csinálta? - lassan kezd múlni a dolog, úgyhogy a medálra szökik a tekintetem és érdeklődve nézem. - Talán, ha nem mozgatnád folyamatosan... - érte kapok, de csak átlibben a kezemen és tovább siklik, de talán lesz annyi esze, hogy szépen megállítja a mozgást, mert így nehéz bármit is felismerni róla. Ha megteszi, akkor már jobban meg tudom vizsgálni.
- Ismerős, de... várj csak, mintha valami belépő lenne, az lehet? - ráncolom a homlokomat, de valami ilyesmi rémlik, hátha odalent tudnak róla mondani valamit, netán Draconak leesik valami ezzel kapcsolatban, bár igazából magam sem tudom, hogy ezt biztosra mondtam-e, vagy tényleg csak valami kósza gondolat ugrott be, amit nem tudok biztosra.

Draco & Sallie




*
Vissza az elejére Go down
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Sallie & Draco - Az első   Sallie & Draco - Az első - Page 2 Empty2016-10-02, 20:11


Sallie & Draco

[You must be registered and logged in to see this image.]


 Elsőre most nem túlzottan érdekel, hogy ki az a fickó, aki néz minket, egyrészt abból indulok ki, hogy elég híres vagyok, meg akik velem mutatkoznak, azok szintén befolyásos személyiségek lehetnek. Inkább felsietek a lány szellemével a szobába, hogy megcsináljuk a helyszínelést. Gyorsan körbenézünk, mert egyértelmű, hogy nem sok időnk van, a szőke kísértet válaszán azért ösztönösen is elnevetem magamat.
- Próbáltad? Nocsak.. jó úton haladunk.. Viszont nekem se jött be, valaki úgyis parlagon marad, és nem szeretem az ilyesmit.. De legalább nem másik pasi van a képben.. – Azért nem mernék rá megesküdni, hogy hihetek egy halott szavának, de mivel most nincsen lehetőségünk komoly vérszerződésre, ezért kénytelenek vagyunk megbízni a másikban. És ki tudja, ha ő is annyira kívánós, mint én, akkor ebből valami jó is kisülhet. Úgy láttam, hogy szinte elcsöppent a nyála, amikor mutogattam magamat neki, és a hetyke kis kebleiből, a ruganyosnak tetsző testéből nagyon úgy fest, hogy ez a lány érzékiségre termett. Csak valahogy vissza kéne aplikálni a testébe, s rájönni, ki tette ezt velünk, különben mindez a jövőben is előfordulhat ismét. És nem szeretem a meglepetéseket. Viszont az határozottan a kedvemre való, ahogyan elsuhan mellettem, legszívesebben belemarkolnék a méretesnek tetsző gömbölyded fenékbe, de semmi értelme nem lenne. Az ördögbe, ez a lány aztán tud motiválni.. Holott ez fordítva szokott menni, mindig én nyűgözök le másokat. Nyilvánvaló, hogy a halottsága ellenére van itt valami szikra. Pont attól pikáns a dolog. Miközben megtaláljuk a véres ruhahalmot, elfintorodok, hiszen bírom én a sötét dolgokat, de finnyás vagyok az alvad vér szagára, és különben is jó régen nem szellőztetettek itt, úgyhogy gyorsan fel is fordul a gyomrom, fémes ízzel tapad a nyelvem a szájpadlásomra, valahogy túlságosan is beleélem magamat. Kisietek, ahogyan a kopogás után valami furcsa hördülő hang, az ajtót kinyitva kitágulnak a szemeim, ösztönösen szisszenek fel, mintha velem történne a dolog.
- Te meg.. Nem tudod, hogy kivel packázol. – Engedem le a kezemet, mintha a pálcám után kapnék, a fickó elengedi a kísértetet, hogy a pálcájával az enyémet fegyverezze le, de nem is lennék mardekáros, ha mindez nem csel lenne. Bal öklöm a halántékán csattan, és akkorát esik, mint egy szeneszsák. Be is kómál rögvest. – A hülye.. azt hitte, hogy fenyegethet.. – Fáj azért a két első ujjpercem rendesen, aranyvérű ficsúr vagyok, nem szoktam verekedni, de ez most kellett. A bokáinál ragadom meg, és behúzom a szobába. – Jól vagy hullalány? – Kutatgatom át a kísértetvadász zsebeit, és egy ezüst medálon akad meg a kezem. Kinyitom, és a szöszi képe van rajta, és egy keresztnév. – Sallie? – Emelem felé a medált, mintha valami hipnotizőr lennék, úgy lóbálom..



♫ Whenever, whenever ♫ ϟ What happened tonight? ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]



***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com
Sallie Reed
Reveal your secrets
Sallie Reed
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Sallie & Draco - Az első   Sallie & Draco - Az első - Page 2 Empty2016-09-22, 17:49


[You must be registered and logged in to see this image.]
The death only is beginning!

Itt is vagyok menoarc - Ruha - ♫ Under you ♫ - [You must be registered and logged in to see this link.]

Azért elég fura, hogy a fickó úgy néz rám, mint aki tényleg lát, ez még engem is meglep, ezért nem is vettem észre először magamtól, mert fel sem merült bennem, hogy ilyesmi egyáltalán lehetséges. Szó se róla, elég fura az egész, mert ha valaki megölt, akkor miért van itt? Amúgy se ismerős a pasas arca, de úgy fest, hogy Draconak sem, bár persze ettől még simán akár ő is eltehetett láb alól, vagy csak olyan, mint Sam és mivel szellemet lát kíváncsi, hogy miért vagyunk itt, netán új keletűen olyan, mint Sam és ezért nem tudja hová tenni a dolgot egyelőre. Azért mégis Draco kérdésére határozottan elnevezem magamat. Máris féltékeny, pedig még az sem biztos, hogy megoldjuk ezt az egészet és tényleg van rá esély, hogy visszatérjek a valóságba? Azért egyelőre nem tudhatjuk ezt, még ha nekem is tetszene ez a megoldás és szó se róla tényleg elég ösztönzően tudok rá hatni és nem szoktam az ígéreteimet csak úgy semminek venni. Ha visszahoz az életbe jó eséllyel leszek is annyira boldog, hogy meg akarjam hálálni.
- Sam? Samantha, ha minden igaz, valami kislány, ő látott meg először, a hármas felállásért pedig én se vagyok oda. Próbáltam... nagyon zavaros tud lenni, te pedig tedd, amit ígértél és akkor becs' szó nem maradsz jutalom nélkül. - arra nincs lehetőségem, hogy fizikai mozdulattal noszogassam, így marad az, hogy szándékosan suhanok el előtte, hogy kicsit megriszáljam a hátsómat legalább, ha már mást nem igen tudok tenni egyelőre. Persze sikerült már rendesen lázba hoznom előzőleg, nem is olyan régen, de most ez nem pont az a pillanat. - Ne bízd el magad, és azért bennem se kelts hiú reményeket. - vetem még oda neki, mert ki tudja, hogy sikerül-e egyáltalán. Lehet, hogy még sem tud visszahozni az életbe és nem akarok hatalmasat csalódni sem, szóval inkább azért nem érem bele magamat, pedig tényleg jó lenne. Eredetileg nem is gondoltam rá, hogy ez akár csak lehetséges is lehet, de aztán ki tudja... mi van, ha tényleg?
A kopogtatásra én is felkapom a fejemet, főleg a véres cuccok előkerülése után, amik elég vegyesek, az se biztos, hogy mind az enyém, ha egyáltalán az enyémek. Azért felszökik a szemöldököm, amikor nekem int, hogy nézzek körül odakint, végül csak kilibbenek szépen az ajtón, hogy felmérjem a terepet. Egy pillanat múlva már csak a nyekkenő hangot hallhatja tőlem, aztán lassan nyílik az ajtó, ő pedig azt láthatja, hogy a lenti fickó áll ott, láthatóan nem valami kedves képpel méregeti Dracot és az én torkomat szorítja, ahogyan a levegőben tart. Az ujjaim a kezére fonódnak, hiszen láthatóan érzem a dolgot.
- Olyasmibe ütitek az orrotokat, aminek még rossz vége is lehet, tűnjetek el, mielőtt olyan figyelmeztet, aki veszélyesebb. - pálca nincs nála, vagy csak nem vette még elő, nem lehet tudni, de láthatóan nem valami kedves és jótét lélek, vagy épp az, csak a sötétebb fajta, aki fenyegetéssel akar segíteni?

Draco & Sallie




*
Vissza az elejére Go down
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Sallie & Draco - Az első   Sallie & Draco - Az első - Page 2 Empty2016-09-18, 16:56


Sallie & Draco

[You must be registered and logged in to see this image.]


 Még életemben nem öltem meg senkit, és erősen kétlem, hogy pont a kívánatos szöszivel kezdtem volna a sors. Nem akarok gyilkossá válni, mint ahogyan a Malfoyok egyike sem velejéig romlott gonosz, anyának még erős kétségei is voltak az egész halálfalós dolog kapcsán, és amióta a sötét nagyúr nincsen, egészen fellélegzett a család, hogy nincsenek ilyen kötelezettségeink. Nem zárom ki a baleset esélyét, de akkor meg rajta leszek, hogy visszahozzuk a csajt valahogyan. Ha úgy is alakult, hogy miattam múlt ki, az a legkevesebb, hogy az extra éjszakáért cserébe én is rajta leszek, hogy megint éljen. Ha pedig nem az én hibám volt, és nem is én öltem meg, hát még igazi hős is lehetek a szemében, és azt csinálhatok vele, amit csak akarok. Nem csak számára ketyeg az a bizonyos 48 óra, engem is érdekel, hogy mi történt, hiszen bizsereg az ágyékom, na meg ha veszélyben lehetek, nem árt ha mielőbb rájövök. Bólintok a kérdésére, ami nem tűnik fel senkinek, olyan, mintha csak a kocsmárossal beszélgetnék, akár egy ital után is érdeklődhettem. Azért jól megnézzük magunknak a fickót, aki Sallie-t is látja. Nem is tudom, hogy jó jelnek tudjuk-e be, vagy sem, de mindenképpen nyomnak. A lány még nincsen a másik oldalon, hiszen teljesen élő gesztusai vannak, a lépcsőn is úgy tesz, mintha fel akarna lépdelni, még nem suhan, tehát van számára visszaút.
- Sam a másik pasid? Hármasról ilyen szinten szó sem lehet. Ne feledd, most már hozzám tartozol, amíg be nem váltod az igéretedet. – Szólok vissza szigorúan suttogva, pedig tudom, hogy nem ígérte meg. Ez inkább amolyan alku volt, amelybe mindketten belemegyünk, aztán lesz ami lesz, de mit csináljak vele, ha aztán mégsem hagyja magát leteperni? Rossz hírt azért nem akarok magamnak.. – És még hol van a vége.. – Dünnyögöm önelégülten, hát pont erről beszéltem, lehet ennek még folytatása. Kicsit kupi van a szobában, a szellem is csak belibbent, én meg gólyamód emelgetve a lábaimat járkálok a romok között. Benézek oda, ahova mutatja, feltételezem nincsen csapda, hiszen azért szólt volna. Benyúlok, hogy mit is találok.. Véres ruhák. Előhúzom őket. Van köztük néhány női ruha is, alaposan kivágottak. Lehet, hogy az övé is? Lehet, hogy magát a kocsmárost is meg kéne kérdeznünk, hogy mi a franc folyik itt? Ekkor valaki kopogtat. Pálcát húzok, és intek a lánynak, hogy suhanjon már ki, hogy tudjon szólni, hogy ki van az ajtónk előtt. Nem szándékozom ugyanis én is a sorsára jutni..


♫ Whenever, whenever ♫ ϟ What happened tonight? ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]



***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com
Sallie Reed
Reveal your secrets
Sallie Reed
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Sallie & Draco - Az első   Sallie & Draco - Az első - Page 2 Empty2016-09-06, 12:19


[You must be registered and logged in to see this image.]
The death only is beginning!

Itt is vagyok menoarc - Ruha - ♫ Under you ♫ - [You must be registered and logged in to see this link.]

Nem tudom, hogy mi jár az eszében, én egyelőre főképp arra gondolok, hogy kiderítsem mi a fene történt velem. És ha netán kiderül, hogy miatta haltam meg, vagy ő ölt meg, tuti biztos, hogy csúnya bosszút állok majd rajta. Persze egyelőre nem úgy fest, hogy erre van esély, de aztán persze ki tudja. Lehet ügyes színész is, aki csak húzni akarja az időt ezzel a negyvennyolc órával, de akkor csúnyán pórul jár majd, mert idővel akkor is kiderül, hogy hazudott nekem és... majd meglátja, hogy nem jó dolog velem packázni. Azt tudom, hogy életemben se szerettem az ilyesmit, viszont halálomban még inkább kellemetlenségeket okozhatok az élőknek.
Egyelőre viszont ügyesen kérdezget, ami arra mutat rá, hogy talán nem hazudik nekem és ő is a végére akar járni a dolgoknak, sőt talán tényleg segíteni is akar, mert amilyen szemeket meresztett rám a zuhany alatt... lehet hogy tényleg érdeklem, ez pedig még hasznos lehet. Jól van szó se róla, hogy engem is érdekel, nem csoda, hogy olyan nagyon megnéztem magamnak és hiába nem emlékszem a múltamra, annyi már biztos, hogy nem vagyok az a visszafogott és pironkodó fajta, aki zavarba jött volna a kis mutatványától, pedig lássuk be az cseppet sem volt visszafogott.
- Halálhágó-köz? Arra emlékszel és tudod hol van? Elég... érdekes egy neve van, ez nem jó jel igaz? - oké tudom nem tud nekem itt mindenki előtt válaszolni, de azért próbálkozhat, maximum csak bólint, én pedig egyelőre még nem tudok mindenre odafigyelni, főleg nem arra, hogy ez a szellemlét ilyen ciki állapot, hogy senki sem lát, a pasast viszont látom és azért Draconak is szólok, hogy nagyon figyel... minket? Legalábbis hamarosan ez derül ki, nekem szemet se szúrt először, csak amikor már Draco is szóvá teszi és visszapillantok. Igen, a pasas még szó szerint a szemembe néz, amikor eltűnünk felfelé menet a lépcsőn. Elég különös.
- Lehet, hogy ő is olyan, mint Sam? - na igen a kis csajról még eddig nem beszéltem neki, szóval jó eséllyel gőze nincs, hogy ki az a Sam, akár azt is hiheti, hogy valami pasiról van szó, hiszen a névből nem következik egyértelműen, hogy egy Samantha nevű kislányról van szó. Én persze simán besuhanok az ajtón még előtte. Az tény érdekes lehetett az este, ha ennyire mindent szétdobáltunk itt, mert hát rendesen sikerült felforgatni a helyet annyi szent. - Úgy sejtem jól éreztük magunkat, de... nézzünk körül. - nekem könnyebb belesek mindenhová szépen, szekrénybe is, meg mindenhová. - Héj ide be kellene nézned. - húzom ki a fejemet a szekrényből szépen, hogy megnézzük rendes fénynél is, mert mintha ott láttam volna ezt-azt, méghozzá pár véres ruhát, elég sötétek voltak legalábbis, aztán lehet, hogy tévedek, a fénynél jobban látjuk majd.

Draco & Sallie




*
Vissza az elejére Go down
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Sallie & Draco - Az első   Sallie & Draco - Az első - Page 2 Empty2016-09-04, 18:30


Sallie & Draco

[You must be registered and logged in to see this image.]


 Miután nem mondja ki, nem tudom, hogy mi jár a fejében, vagy a kísértetagyában, vagy mi van neki, de én is pont erre jutok, hogy nem kell minden kapcsolatban egy domináns és egy passzív, egy úr meg egy szolga, egyértelmű, hogy nálunk rövidtávon úgy is működhetett, hogy versengtünk az uralkodó szerepért, hosszútávon viszont az lehetett volna az ideális, hogy ha váltogatjuk azt, és az egyik mindig behódol a másiknak. Nem szokásom lekötni magamat, és úgy összességében is alig gondolom, hogy bárki méltó lenne hozzám. Voltak már barátnőim is, mint például Pansy, vagy Astoriával is nézegettük egymást, aztán előfordult egy-egy villámkaland is. Na de ez az S betűs lány.. azt hiszem ő az utóbbi lehet, de amilyen jó teste van még halottként is, lehet, hogy ha valahogy életre keltem, az elsőt csinálom belőle. Igazán illene hozzám, és többször is a kedvemet tölthetném benne. Láthatóan neki is megvannak a maga kis perverz vágyai, olyan erősen harapdálta az ajkát engem látva, hogy ha élne, biztosan kicsordult volna a vére, és hát lássuk be, olyan még nem fordult elő velem, hogy egy halott lány így felizgasson. Éppen ezért nem megyek bele a vitába, mert ő most nem érezheti amit én, hogy olyan kellemesen bizsergett az ágyékom az ébredéskor, alaposan kielégültem, és ő csak azért nem tudja ezt, mert minden életfunkciója megállt, és az emlékek is kihussantak belőle a halálakor. Viszont mindez még visszafordítható ha itt kószál valami éteri létsíkon, hiszen képes volt még a ruháit is ledobni, legnagyobb örömömre. Miután gyorsan rendbe tettem magam, egészen értelmesen nézek ki, de tényleg nem ártana valami macskajaj elleni gyógyital, vagy legalább egy kávé. Viszont az időt nem akarom húzni, hiszen a negyvennyolc óra már negyed órája ketyeg, így lendületes léptekkel vágok át az udvaron, hogy kintről roxmortsba hoppanáljak. A fogadóban kérdezősködök, és a fogadós érzi, hogy az ezüstsarlót nem ajándékba adtam, mert kétségesen válaszolgat. Előtolok egy újabb ezüstpénzt, és átadom a tenyerem alatt.
- A szőke lány, akivel iszogattam, magas nyúlánk csaj volt, amolyan vigyorgós féle, sárkányos tetoválással.  – A fogadós ismét nem gondolkozik sokat, bólogatva közli a választ. – Hogyne, szobára is mentetek, itt fent az elsőre. Úgy éjfélig lehetettek fent, aztán ölelkezve távoztatok.. Hogy hova.. Azt hiszem a Halálhágó-köz felé, legalábbis ezt hallottam ki. – Elhúzom a számat, és előhaláloszok egy harmadik érmét is. – Megkaphatnám a szobakulcsot? Hátha.. Mindegy, csak add. – Dörrenek rá, mire ő átadja, hogy tudjak vizsgálódni. Elindulok felfelé, addig a szöszim nézelődik, igyekszem nem megrándulni, amikor szó szerint belém mártja a kacsóját. Mintegy véletlenszerűen járatom körbe a tekintetemet, észreveszem a fickót, de nem nézem feltűnően csak felsietek a lépcsőn. Amikor már hallótávolságon kívül vagyunk, akkor fordulok csak Sallie-hez. – Szivi, tudod, hogy ez téged is lát? Nem csak engem nézett, hanem mindkettőnket. Na lássuk a szobát.. – A kulccsal benyitok, háát.. van egy rendetlenség, vélhetően még nem volt takarítás. Franciaágy, a párnák a földön, sőt, még egy bugyi is a szoba közepén. – Hajjaj.. mi volt itt.. És ez még csak a kezdet.. Na de mit keressünk? – mordulok fel a vállam mögé sandítva, most itt lehet látható, legalább nézegetem, két szekrénynyitás közepette legalább villant valami csinos idomot..


♫ Whenever, whenever ♫ ϟ What happened tonight? ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]



***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com
Sallie Reed
Reveal your secrets
Sallie Reed
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Sallie & Draco - Az első   Sallie & Draco - Az első - Page 2 Empty2016-08-26, 11:13


[You must be registered and logged in to see this image.]
The death only is beginning!

Itt is vagyok menoarc - Ruha - ♫ Under you ♫ - [You must be registered and logged in to see this link.]

Halvány sejtésem sincs róla, hogyan bírtuk mi ki egymást, mert az már most jól látszik, hogy elég hasonlóak vagyunk, kész csoda, hogy nem öltük egymást már legutóbb is, vagy igen, csak nem emlékszik egyikünk sem rá? Vagy netán a jó része elnyomta az esetleges súrlódásokat, amik most megvannak minden más hiányában? Remek kérdés, talán egyszer majd erre is fény derül, legalábbis nagyon remélem, mert az azt jelentené, hogy minimum visszanyertem az emlékeimet és szó se róla ilyesminek nem lennék ellenére.
- Én viszont nem emlékszem, te pedig lehet hogy rosszul. - vonom meg a vállamat csak úgy lazán. Látom azért rendesen el van telve magával, vagy csak szimplán magabiztos? Vajon akkor is az volt, amikor együtt voltunk, vagy netán pont valami más miatt keltette fel a figyelmemet? Az emberekben általában több van, mint ami elsőre látszik, talán ő sem egy annyira beképzelt és egoista valaki, mint akinek látom most mondjuk én, meg gondolom az a Harry Potter is, akit előzőleg annyira emlegetett. Ha jól sejtem, akkor nem csak velemi ilyen és nem is biztos, hogy csak azért, mert most kelt fel, másnapos és én sem vagyok épp a legkedvesebb vele, akkor pedig jó eséllyel nem sokan jönnek ki jól vele, bár ez csak tipp, lehet hogy igazi imádni való jelleme van, amikor már rendesen összekapta magát és normálisan fel is ébredt. A kis jelenetünk után én is összekapom magamat és már mehetünk is. Nekem könnyebb dolgom van, neki azért csak fel kell öltöznie és ténylegesen rendbe szednie magát. Nem nagyon kell arra figyelnem, hogy más ne lásson, ugyanis egyelőre úgy fest rajta és a kislányon kívül tényleg nem igen lát senki sem az iskolában. Hogy ez később változni fog-e azt nem tudom, remek kérdés, majd meglátjuk, már ha egyáltalán jutunk valamire.
- Cseppet sem rémlik semmiféle vágott szemű alak, sőt ez a hely sem, ez nem jó jel igaz? De akkor a pasas emlékszik rám. Kérdezd meg tényleg én voltam-e az, látta-e a tetoválásomat. - ő láthatta a hátamon, már ha tudott arra figyelni, de most is megfordulok kicsit. Sárkány, bár a ruhám alatt nem lóg ki belőle sok, de a sárkány feje a vállamnál igen, és a szárnya is részben rálóg a felkaromra, úgyhogy a fickó ha jó megfigyelő, akkor kiszúrhatta. Csak hogy biztosak legyünk benne, hogy én voltam az, ki tudja, hogy a kis nagyképű hódító nem szórakozott-e másokkal is. - Megkérdezhetnéd, hogy merre távoztunk, csak nem itt csináltuk lent mindenki előtt... tudod... - azt azért nem hiszem, bár valahogy sejtem, hogy ha sokat ittunk és mondjuk ő is és én is bevállalósak vagyunk akkor akár lehetett a sikátor is a célállomás, de az is lehet, hogy mondjuk kivettünk egy szobát. Jó lenne tudni, talán abból is beugorhat valami, netán találunk valami nyomot mondjuk a szobában, ami kicsit egyértelművé tesz dolgokat, vagy legalább ad valami kapaszkodót, mert egyelőre nekem még az ég világon semmit sem rémlik és hát a testemet is elő kellene keríteni valahonnan. Mindenesetre azért figyelek mindenre és amíg kérdezget nézelődöm, csak e miatt szúrom ki a maga vörös, skót külsejű fickót, aki feltűnően sandít újra és újra Dracora. Ösztönös megmozdulás, ami neki jó eséllyel állati kellemetlen lehet, hogy meg akarom kocogtatni a vállát, de belesiklik a kezem.
- Bocs... egy pasas mögötted eléggé figyel, magas vörös, olyan erős külsejű, de hátra ne nézz feltűnően! - ennyi esze csak van, legalábbis eszes gyereknek tűnik, ha már ennyire oda meg vissza volt saját magától eddig is, de azért jobb figyelmeztetni, nehéz itt elszámítsa magát, aztán látványosan megnézze a pasast.

Draco & Sallie




*
Vissza az elejére Go down
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Sallie & Draco - Az első   Sallie & Draco - Az első - Page 2 Empty2016-08-21, 18:34


Sallie & Draco

[You must be registered and logged in to see this image.]


 Ahogy megenyhül, úgy gondolom, hogy tudunk értelmesebben beszélni. Még véletlenül se akartam lenézni, pedig megtehetném, elég gúnyos tudok lenni, ám Sallie csak egy halott, egy hulla, semmi értelme nem lenne ebből hasznot remélni. Főleg, hogy ha én társaságomban ölték meg, de biztosan nem azért, mert miattam akarták bántani, miatta volt valami, például láthatott valamit, megtudott valami titkot, ami engem nem érint, ezért aztán mindegy is, hogy én életben maradok, mert nem vagyok útban, és nem vagyok érintett. A válaszán mégiscsak elmosolyodom, kezdem visszanyerni a magabiztosságomat.
- Meg is kaplak? Ezt úgy mondod, mintha csak azon múlt volna, hogy én akarom a dolgot. Amennyire rémlik, te is megkaptál engem.. – Igen, egy főnyeremény vagyok, és készpénznek veszem, hogy ha sikerül megoldanunk a kérdést, akkor nem is lehet kérdés, hogy megünnepeljük egy kiadós ismétléssel. Főleg ahogyan ledobálgatja magáról a ruhát, engem még az sem érdekel, ha erőszakoskodnom kell vele. Bár amennyire szétvertük a szobát, lehet, hogy pont azt szereti. Nem is kellene olyan lány, aki a gyengédséget részesíti előnyben a nyilvánvaló fizikai kielégüléssel szemben, amit a szenvedély okoz, némi fájdalommal vegyítve. Na jó, azért reális keretek között, csak annyira vagyok perverz, ami még normális, mégiscsak aranyvérű családból származok, nem vagyok én állat. Egy kis durvulás, kisérletezés belefér, de nem eltérve a hempergőzés eredeti funkciójától, amit most ki sem tudnék verni a fejemből, mert így nyökdécsel előttem a kis céda, nem véletlen, hogy el sem tudnék indulni, ha nem lenne valami. Most nem érünk rá azon tűnődni, hogy szellem alakjában milyen lehet köztünk az érintkezés, hiszen a negyvennyolc óra már öt perce ketyeg, de fel sem merülhet, hogy ha így magához nyúl, akkor nem lesz köztünk semmi. Még hogy sokat ivott? Látszik rajta, hogy hasonló mint én, végre úgy fest, hogy sikerült belenyúlni.. Na nem mintha ezt csak úgy kimondanám, csak elégedetten bólogatok. Igenis jó volt így látni, és komolyan rásegít, hogy ne szenvedjem végig az egész napot, na nem mintha biztos lenne, hogy estére már együtt rúgjuk ki a szobám oldalát. Azért nem lenne rossz. És amilyen gonoszkás mosolya vna, még tetszik is. A francba, nagyon bejön! Miután nyögve eljutok a csúcsra, végre indulhatunk. Nem érzem magam furán, hogy ő nem elégült ki, annak is örülhet, hogy itt van, és segítséget tud tőlem kérni. Azért elképzelhető, hogy azon a halotti síkon, ahol most van, mégiscsak képes ugyanarra, mint én, csak nem velem. Mindegy, ezen most nem akarok fenn. Elindulunk, és hamarosan már roxmortsban vagyunk, ő körülöttem illegeti magát, nekem az is jó, ha néha belesuttog a fülembe. Nem vacilálok, odamegyek a kocsmároshoz a vadkanban, és egy ezüstsarlót tolok át hozzá.
- Jóember, emlékszel arra, hogy tegnap itt iszogattam egy szőke lánnyal? Volt más társaságunk is.
– a fickó elteszi a pénzt, és ráncolja a homlokát. Bólint. – Egy három fős társaság figyelt titeket. Az egyiknek vágott szeme volt, amolyan kereskedőknek látszottak, átutazóban Roxmortsban. Eltűnődök, vajon Sallie-nek beugrik erről valami. Tovább kéne kérdezősködnöm, de nem is akarom felhívni magamra a figyelmet. Viszont ő feltűnés nélkül körülnézhet, hátha egy ismerős részlet beindítja a fantáziáját.



♫ Whenever, whenever ♫ ϟ What happened tonight? ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]



***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com
Sallie Reed
Reveal your secrets
Sallie Reed
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Sallie & Draco - Az első   Sallie & Draco - Az első - Page 2 Empty2016-08-14, 20:44


[You must be registered and logged in to see this image.]
The death only is beginning!

Itt is vagyok menoarc - Ruha - ♫ Under you ♫ - [You must be registered and logged in to see this link.]

Nem tudom, hogy mi történt és valószínűleg nem is lesz könnyű kideríteni, már csak azért sem, mert nem emlékszem. Így nehéz összerakni a részleteket, maximum ha kérdezősködünk és megpróbálunk kitalálni valamit, de az ilyesmi soha sem egyszerű, mert nem biztos, hogy emlékeznek rá, akikkel találkoztunk és az sem, hogy egyáltalán segíteni akarnak, akik láttak. Ez azért nagyban megnehezíti a dolgunkat.
- Oké... erre nem gondoltam. - talán most először enyhülök meg azért felé, hiszen ebbe tényleg nem gondoltam bele különösebben, hogy mivel engem van rá esély, hogy megöltek, lehetséges, hogy őt is megölnék, ha nem derítjük ki, hogy mi történt velem és nem járunk úgy a végére, hogy ne csak azt lássa valaki, hogy kutakodunk, hanem el is kapjuk, vagy auror kézre juttassuk. Jól van, lehet hogy tényleg szőke vagyok és nem csak a hajszínemben. Akármennyire is ijesztgetem és kellemetlenkedem vele, azért azt nem akarnám, hogy meghaljon. Bár nem tudom, hogy ki vagyok, de abban azért biztos, hogy nem igazán vannak gyilkos hajlamaim.
- Ne vedd készpénznek, hogy ha valahogy visszahozol megint meg is kapsz. Talán csak sokat ittam... - na jó látszik, hogy ezt én se nagyon hiszem el igazából. Ha nem lennék könnyűvérű, akkor nem lenne rám ilyen hatással a tény, hogy ott áll a zuhany alatt finoman szólva is felajzott állapotban és nagyon erősen rá is játszik a dologra, főleg amikor látja rajtam, hogy eléri a kívánt hatást. Az epres sütit is szeretem, mivel majdnem folyt a nyálam, amikor Sam ette, már ha tudna folyni a nyálam egyáltalán. Ez alapján valószínűleg a szexet is szeretem, ezért is tudok olyan könnyedén rájátszania dologra és segíteni neki, hogy tényleg hamarabb... kész legyen és úgy fest nem is kell sokat küzdenem a dologért, mert egészen könnyen levezeti a feszkót magának. Mást most amúgy se tehetne, hiába tudom a saját létsíkomon ledobálni a ruháimat, attól még mást nem tudnánk tenni, ha közelebb mennék lefagyna az, amit most olyan bőszen markolászgat, ennek meg nem örülne kimondottan.
- Álszemérmesség lenne, ha azt mondanám, hogy nem akarom én is. - azért most már visszaszedem magamra a ruháimat is, csak akkor állok meg, amikor a hátamat emlegeti. Furcsa dolog ez, mert hiába veszem fel a pólót, nem érzek semmit sem, hogy kellemetlen lenne, mert sebekbe tapad bele az anyag. - Mit láttál a hátamon? - azért ez érdekel, még ha jó eséllyel nem is fog kellemes reakciót kiváltani belőlem, de ha a hátamon csúnya sebek vannak, plusz a fejemen is, akkor elég esélyes, hogy a halálom nem gyors és fájdalommentes volt, amire lehet hogy jobb, hogy nem is emlékszem. Bár valószínűleg ezen nem igen fogok tudni változtatni akarattal és ha már emlékszem is, nem fogom tudni mondjuk elnyomni az emlékeket, mintha nem lennének ott. - nem tudom, szerinted képes lehetek rá, vagy egy szellem tudhat ilyet? - nem próbáltam még, igazából még azt se vállaltam be, amit Samtől kérdeztem, hogy vajon meg tudok-e szállni valakit és átvenni a teste irányítását. Azt mondta lehet, hogy a delikvens beleőrülne, annyira pedig még én se vagyok szemét... max, ha nagyon kiakadok, akkor lehet.
- Amúgy se sokan látnak, legalábbis eddig csak egy kislány vett észre, de ő azt mondta valami... képessége van rá. - vonom meg végül a vállamat. Még azért nézem, ahogyan öltözik. Ha már a lehetőség adott, akkor végülis miért ne? Amúgy se tudom jobban sürgetni, mint amennyire már az ösztönzéssel megtettem.

Draco & Sallie




*
Vissza az elejére Go down
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Sallie & Draco - Az első   Sallie & Draco - Az első - Page 2 Empty2016-08-12, 09:45


Sallie & Draco

[You must be registered and logged in to see this image.]


18+

Nem akarok magyarázkodni, mert minek, és egyébként sem szokásom, de reggel van, nem vagyok jól, valaki valami komoly cuccot kevert az italomba, és kizárhatjuk, hogy a lány volt az. Ahhoz túl jó nő, hogy neki kelljen valakire így rámásznia. Akkor viszont valakinek az útjában voltunk, főleg ő, ha ki is nyírták érte. Esélyes, hogy féltékeny lehetett valaki... Vagy.. ez a szöszi valamit tudott, látott, ezért nem élhette meg a másnapot. Akkor viszont nem értem, hogy engem miért hagytak életben, ha nekem is elkotyoghatta.. Vagy máris veszélyben lennék.. Ennyire nem eszik forrón a Malfoyt! Nem tudhatták, hogy a szellem majd visszajön, és együtt megpróbálhatjuk összerakni a részleteket, felmerülhet, hogy engem ma akarnak eltenni láb alól. Miközben tűntetőleg támasztom a falat, erőltetem az agyamat, de csak az jut eszembe, hogy nagyon egymásra voltunk hangolódva, és igenis fontos, hogy miket csináltunk, abból azért le lehet szűrni még bizonyos részleteket. – Az én ellenségeim.. na azoknak te mit számítottál volna? Már megbocsáss, de nem rajtad, egy szinte tök ismeretlenen töltenék ki a mérgüket, a bosszújukat. Aki engem akar bántani, az minimum az anyámnál kezdi.. – Vonom meg a vállamat, tényleg nem akarom őt lenézni, de biztosan nem az volt az elkövető, akinek velem van baja. Nem vagyok egy auror, de jó szemem van az ilyesmihez. Ráadásul méregkeverő szakra járok, én sem így csinálnám.. Viszont azt észreveszem, hogy olyan kelletlen fintorokat vág, hogy mennyire mindenről kell lemondania. Hát ezt megértem, viszont ha még itt lebeg, akkor nem lépett tovább, biztosan megoldható, hogy valahogy visszahozzuk a testébe. Vannak ilyen kapuk, talán a mágiaügyi minisztériumban is egy, azon ha átrepül, visszatérhet.
- Ha ennyi idő alatt nem járunk a végére, akkor valószinűleg én is kinyúvadok, és kísérthetünk együtt. – Ismét megvonom a vállamat, lassan már nalom számba mehet a dolog, de nem hiszem, hogy hamis illúzió lenne az, amit elterveztem. Én nem szoktam kudarcot vallani, ha leszámítjuk a házkupás bénaságokat, de minden, ami rajtam múlik az működni szokott. Hallgatom, ahogyan feltérképezi a saját emlékeit, tehát Roxmorts.. sikátor.. Közben ledobom a ruháimat, mert egy halott előtt azért mégsem kell szégyenlősnek lennem, főleg, hogy egyébként sem vagyok az. Nekiálok mosdani, és észreveszem, hogy mennyire nagy szemeket mereszt rám. Mondom én, hogy még nem is halott, ha ilyen hatást váltok ki belőle. Szívem szerint felkacagnék, én még egy halottból is ilyen nyál elcsöppenést váltok ki, nahát!
- Kiérdemelni? Ugyan... együtt voltunk, és ha minden jól megy.. – Markolászom magamat, aztán tényleg megáll bennem az ütő, tényleg meg tudja csinálni. Valami köztes síkon lehet, mert nincsen fizikai teste, és nem lélegzik, de látható, és így a ruhájából is ki tud bújni. Már akkor nagyokat nézek, ahogyan lehullik a ruha, állok mint a cövek, főleg, hogy nagyon formás alakja van, én aztán tudok választani. Azért nyelek egyet, ahogyan megfordul, és nem csak a gömbölyded hátsó láttán, ott azért durva sebek vannak, most azért sajnálom is. Majd közölnöm kell vele, de előbb.. A kész szó megnyomása nagyon sokat segít, hogy el tudjak vonatkoztatni a sérülésektől.
- Mindjárt.. – Főleg hogy még elkezdi simogatni magát, hát én rögtön kész vagyok. Anélkül, hogy cseppnyi álszemérem lenne bennem, jó erősen, két kézzel fogok rá a férfiasságomra, és gyors mozdulatokkal könnyítek magamon. A reggeli ágaskodásnak, a gyönyörű alaknak, na meg a kéjes sóhajnak köszönhetően alig egy perc, és már jóleső forróság önt el. Na ez nem ugyanaz, mintha ő csinálta volna nekem, vagy mondjuk nekiszorítottam volna a csempéknek, na de ezért a látvány és a hangok mindenért kárpótol. Kissé nehezen veszem a levegőt, de elmosolyodom, gúnyolódás nélkül.
- Na ezt majd élőben folytatjuk. Viszont.. Igazad volt, valaki csúnyán elintézett.. Tiszta seb a hátad, és úgy fejbe nyomott valaki.. Most már engem is érdekel a dolog, na meg a motiváció sem volt semmi.. Igazi dög vagy, még ha most szó szerint is.. Na de erről tenni fogunk.. – Gyorsan megmosom magamat, megfésülködöm, és már keresek is egy tiszta gatyát. – Már csak az a kérdés, hogy tudsz e vajon láthatatlan lenni, és úgy dumálni, hogy csak én halljalak..

[/color]

♫ Whenever, whenever ♫ ϟ What happened tonight? ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]







***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Sallie & Draco - Az első   Sallie & Draco - Az első - Page 2 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Sallie & Amy
» Sallie Reed
» Draco & Sue
» Bellatrix & Draco
» Draco & Anne

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Pincefolyosók-
Ugrás: