ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 09:17-kor
Kalandmester


Ma 07:22-kor
Alison Fawley


Ma 00:05-kor
Maegan Anaiah Llyvelyn


Tegnap 23:54-kor
Cheon Seung-ah


2024-05-08, 19:41
Adrien Meyers


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


2024-05-06, 12:07
Gemma Carlyle


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


A hónap posztolói
Kalandmester
Laura és Raziel I_vote_lcapLaura és Raziel I_voting_barLaura és Raziel I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Laura és Raziel I_vote_lcapLaura és Raziel I_voting_barLaura és Raziel I_vote_rcap 
Alison Fawley
Laura és Raziel I_vote_lcapLaura és Raziel I_voting_barLaura és Raziel I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Laura és Raziel I_vote_lcapLaura és Raziel I_voting_barLaura és Raziel I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Laura és Raziel I_vote_lcapLaura és Raziel I_voting_barLaura és Raziel I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Laura és Raziel I_vote_lcapLaura és Raziel I_voting_barLaura és Raziel I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Laura és Raziel I_vote_lcapLaura és Raziel I_voting_barLaura és Raziel I_vote_rcap 
Sheska Thorne
Laura és Raziel I_vote_lcapLaura és Raziel I_voting_barLaura és Raziel I_vote_rcap 
Amara Hope Wilson
Laura és Raziel I_vote_lcapLaura és Raziel I_voting_barLaura és Raziel I_vote_rcap 
Freya Björnsdottir
Laura és Raziel I_vote_lcapLaura és Raziel I_voting_barLaura és Raziel I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70717 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 50 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 50 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Laura és Raziel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Laura és Raziel   Laura és Raziel Empty2015-09-10, 09:36





Raziel & Laura


Végül is a beszélgetés témája az öltözködésére terelődik. Nem mondom, jó a stílusa, csak meglepő tud lenni, legalább is egy kocsmában. Valahogy, nem éppen ide tudnám elképzelni ebben az öltözetben. Persze, lehet az én képzelőerőmben van a hiba.
- Az igaz, de többiekhez képest kiöltöztél. Valószínűleg nem is a Három Seprű volt az eredeti célod. - Legalább is nem feltételezem, hogy így jár kocsmázni. Bár nem ismerem, de még senkit sem láttam így kocsmázni járni. Na, nem mintha az elmúlt években túl sok időm lett volna ilyen helyekre járni... - Régen, már elég régen, viszonylag gyakran jártam le ide a baráti körrel. Most csak nosztalgiázok - egy halvány mosoly kúszik arcomra. Régi szép idők... Kár, hogy ma már egyedül kell itt ücsörögnöm. - Na és te mi járatban vagy erre? Egy kis lazítás munka után? - érdeklődöm, ha én már kitálaltam. Na nem mintha túl nagy szám lenne, de azért mégis csak elmeséltem. Talán nem bűn, ha visszakérdezek, válaszolni úgysem kötelező. Csak egy mosollyal nyugtázom a szavait, talán neki is kényelmesebb így, hogy tegeződünk. Valószínűleg nem áll olyan messze tőlem korban. Aztán, ha már a korról van szól...
- Hát, már vagy 7 éve.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Meglepően régen volt már. És te? Te sem tűnsz éppen diáknak... -
Vonom fel a szemöldököm, miközben ismét végigfuttatom rajta a szemem. Inkább egy fiatal tanár, ahhoz még talán az öltözéke is illene. A kérdésére ismét csak halványan elmosolyodom. - Hát, már nem. Nem olyan régen munkanélküli lettem. - A kijelentés után pedig megiszom a maradékot, ami a pohárban van. Azt pedig inkább nem hangsúlyozom, hogy milyen munkakörben is tevékenykedtem. Jobb, ha nem tudja, neki is, és nekem is.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Laura és Raziel   Laura és Raziel Empty2015-08-05, 01:02




Laura & Raziel






[You must be registered and logged in to see this image.]

Nem szeretek naivként gondolni magamra. Talán bizonyos dolgokban az vagyok alkalomadtán pedig, de számomra a felnőtté válás égetően sürgős kérdés volt úgymond, bár a kamaszkort senki sem tudja megkerülni, mégis, olyan dolgok nyomasztottak, melyek a legtöbb tizenévest elkerülik, sőt, még csak elgondolni sem tudnák. Az efféle dolgok pedig elmossák a naivitást, a gyereki ártatlanságot... Már, ha volt affélém, ebben nem vagyok bizonyos. De a látszata megmaradt, a kép, mely megtartására ügyelek. A leány köszönetét bár tudomásul veszem, nem méltatom szavakkal. Annyira régimódi, finom illem-lovag nem vagyok, most épp semmiképpen se. Igaz, azt sem tudom, hogy őt eleddig mennyire illették egyáltalán bármely formájával is az illemnek, hogy az etikettel nem teljesen van tisztában, azt néhol azért érezni vélem, ha mást nem az apró feszengésekre utaló nyomok...
Kiöltözve? – kérdem szórakozottan – Az azért túlzás lesz, mégsem épp egy öltöny... – jegyzem meg, visszafogott tiltakozás ez, mert persze az itteniekhez képest talán tényleg túlöltöztem. Ez nem azt jelenti, hogy én estem túlzásokba, hanem hogy ők ennyire... Ilyenek. – Ezek szerint gyakran jár erre? – kérdezek azért vissza, hiszen szavai némi - negatív - tapasztalatot sugallnak.
Igen, nos, részben talán épp ez vonzott ide – felelem. A látszólagos józansága. Ma nem áldozatot vadászok, nem az elesett szerencsétlent kutatom, akit elrabolhatok, majd szétszaggathatok az első adandó lehetőségnél, vagy megerőszakolhatok egy sikátorban. Mily' szerencse is ez itt egy-két alak számára... S, hogy a leány mennyire fogja ma még kiütni magát? Nos, ez nem csak rajtam múlik szerencsére.
Köszönöm – felelem szavaira eztán, észrevétlen megkönnyebbüléssel; egyfelől így mégiscsak kellemesebb-kényelmesebb a társalgás folytatása, másfelől, nem szúrt le még csak burkolt módon sem, amiért megengedtem magamnak a kérdést. Bár ha így tesz, se hatott volna meg igazság szerint, legfeljebb csak egy halom újabb udvariassági kört zúdít vele a saját maga nyakába.
Á, értem... Ezek szerint már végeztél egy ideje itt – jegyzem meg, hiszen az ember a nosztalgiavasútra általában nem a végzés utáni első évben száll fel. Bár ki tudja; ezzel együtt is csak óvatos érdeklődés ez az életkora felől, a nyílt kérdést mellőzve. – S ha jól értem, nem is épp errefelé dolgozol – teszem hozzá, a világos kérdést ezúttal is hanyagolva, de alighanem így is érti a fel nem tett kérdésből is az érdeklődésem tárgyát: mit dolgozik? Na meg merre?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Laura és Raziel   Laura és Raziel Empty2015-07-20, 15:41





Raziel & Laura


Én se gondolnám, hogy egy másik halálfaló ül velem, te jó ég, milyen naiv is vagyok még mindig... Bár tény, és való, hogy nem néz ki annak, gyanúsítgatni meg nem szép dolog, ugye.
Egy köszönömöt megejtettem még, tényleg hálás vagyok. Ritka az ilyen kedves gesztus, az évek során sokat azt hiszem nem is tudhattam be magamnak. Bár, akkoriban nem is járkáltam egyedül sehová, így talán nem is volt senkinek alkalma arra, hogy bármire is meghívjon. Mindenesetre, egy hálás mosolyt azért megérdemel. Csak, hogy tudja, hogy értékelem a gesztusát.
- Nos, az biztos, hogy egyedi. Nem sokan járnak így kiöltözve ilyen helyre, na meg az ilyesfajta jó modor sem túl gyakori errefelé. -
Be kell ismerni, hogy főleg diákok és átutazók szállnak meg, vagy térnek be ide. Már ha csak körbepillant az ember, nem éppen a legszínvonalasabb társaságot láthatja, de ennek a helynek is megvannak a maga előnyei. A kamaszok számára persze tökéletes, de hát ők egy más viselkedésformát képviselnek. - Nos, az azt hiszem biztos. -
Nem hinném, hogy túl sok józan ember tartózkodna itt, aki meg mégis az, ő is biztos, hogy már túl van az első poharán, ahogyan most már én is. Ki gondolta volna, hogy alkoholt fogok fogyasztani... Nos, amíg a mérték a helyén, baj nem lehet, szóval lassan beleiszom a likőrbe, és örömmel konstatálom, hogy jó minőségű. Bíztam benne.
- Részemről a szerencse -ismét egy halovány, de kellemes mosoly. Majd igyekszem megjegyezni, de megnyugodhat, kutakodni nem fogok, legalább is, amíg semmi gyanúsat nem tesz.
- Nem, természetesen nem. Örülök neki, hogy felajánlotta. -
[You must be registered and logged in to see this image.]


Azt hiszem nekem eszembe sem jutott volna. Igaz, hogy kényelmetlen volt, de úgy gondoltam, a tisztelet kijár, elvégre nem ismerjük egymást. De ha ő felajánlja, úgy már más a helyzet.
- Látogatóban voltam az egyik ismerősömnél. Utána pedig, gondoltam beugrok ide egy kicsit nosztalgiázni, még mielőtt haza mennék. -

Mondhatjuk, hogy ez igaz, valahol az igazság és a szépítés határán van a dolog.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Laura és Raziel   Laura és Raziel Empty2015-07-18, 23:59




Laura & Raziel






[You must be registered and logged in to see this image.]

Kölcsönösen fiatalabbnak nézzük egymást, mint amennyi, tán a szavai, a modora intő jel számomra ugyan, ez nem egy Roxforti tizenéves... De ki tudja, talán végzős egyetemista még lehet épp. Arra nem is gondolok, hogy börtönviselt halálfaló... Igaz, talán ő se gondol efféléket rólam, bár igaz ami igaz, a börtönviselt nem is lenne épp igaz. És hithű halálfalónak sem nevezném magam... Ahogy még sok minden másnak sem, de nincs itt az ideje, hogy magamról beszéljek, pláne nem ilyesmiket. Szavaira csak egy könnyed biccentést kap, többet nem, nem kívánom túlragozni a dolgot, nem, mintha ne lehetne még, az angolok elvégre ennek mesterei; de annak nem itt van a helye. Meg untat is.
Máris intézem – villantok rá egy mosolyt, s hozatok is neki tehát egy pohárral a kért italból, nagyvonalú gesztus ez a részemről, remélem, értékeli. Az udvariassági kört ezúttal kihagyom, a "Parancsoljon, hölgyem. Egészségére!" csupán a kiszolgálótól hangzik el. Nincs kedvem ismételni. Mivel az én italom még megvan, így nemet intek a kérdésre, egyelőre nem kérünk mást - hacsak persze a szép hölgy másképp nem dönt.
Mindenki... Annál jobb kedvelem egyedibbnek érezni magamat azért. – felelem lassan, majd haloványan elmosolyodom – Ráadásul akkor a végén mindenkit meghívhatnék itt... Ámbár az említett egy pohárkán talán a többség már túl van mondjuk – teszem hozzá szórakozottan. Igazság szerint a nagy többség túlvan már azon meglátásom szerint, de ez cseppet sem meglepő azért.
Raziel. Örvendek! – mutatkozom be én is, némi gyors hezitálás után a valódi, használatban lévő nevem említve neki. Bár igaz, ha ő akarna megtalálni, neki könnyebb dolga lenne, az én nevem azért jóval ritkább... De ezzel együtt is megtartom magamnak az Arkell-t, az talán túlságosan is beszédes lenne.
Eztán beleiszok poharamba, s csak aztán szólalok meg újból.
Remélem, nem bánja, ha tegeződnénk? – kérdem finoman, csak azért ajánlva fel a lehetőséget, mert érzem, kellemetlen neki az udvariaskodás. Pedig ezt neki, mint fiatalabb lánynak kéne felajánlania, nem nekem, bahh... Ezzel együtt is, ha felelt, folytatom – S, te mi járatban vagy ma? – na persze, ha a válasza nemleges volt, a kérdés "S, kegyed mi járatban jár ma erre?" formában hangzik el, legalább e kérdésben nem lehet panasza a modoromra.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Laura és Raziel   Laura és Raziel Empty2015-07-11, 22:31





Raziel & Laura


Végül is amellett döntök, hogy hozzám hasonlatos lehet a kora. Nem számolok többet pár évnél pluszba, bele sem gondolok, hogy neki is kölyök arca lenne, így még fiatalabbnak tűnhet, mint amennyi amúgy. Bár, ez talán nem is lesz probléma, vagy éppen téma.
- Ez csak természetes. -
Micsoda udvariassági formula! Azt hiszem túl ritkán van dolgom ilyen emberekkel mostanában, mert egy kicsit szorongatónak érzem ezeket a formulákat. Pláne itt, egy fogadóban. Persze, lehet én nem mozgok jó körökben. Mondjuk nagyon semmilyen körökben nem mozgok, inkább csak fogadósokkal, ha beszélgetek, de ők elég közvetlenek szoktak lenni. Mindenesetre, egy apró mosollyal biccentettem a szavaim mellé. Elvégre, ha le szeretne ülni, abban nem akadályozhatom meg semmiféleképpen.
- Azt hiszem egy kis kávé likőr belefér még. -
Na, nem mintha bármennyi alkoholt is fogyasztottam volna az itt töltött idő alatt, de erről ő úgysem tudhat. Ha csak nem ült egy sarokban és pásztázta a vendégeket már egy ideje. Annyira viszont nem tűnik veszélyes alaknak. Talán.
[You must be registered and logged in to see this image.]

- Annyit mindenki - és én még azon aggodalmaskodtam, hogy lehet nem túl beszédes. A nevemet meg egy halvány mosoly kíséretében elárulom neki. - Laura. -
Természetesen csak röviden és tömören. Már csak azért is, mert a varázslóvilág lakosságának összes Laurája között elvegyülni kicsit könnyebb, mint a varázsvilág összes Laura Pearl Patris-e között. Hogy őszinte legyek, még egy olyan nővel sem találkoztam, akivel egyezett volna a nevünk, pedig sokban megkönnyítené a dolgom, legalább ráfoghatnám, hogy nem én vagyok az a bizonyos Laura, hanem...
- Nos, én értékelem. Főleg, ha még a nevét is megtudhatom. -
Ismételten felbukkan egy apró, kissé halovány, de kellemes, udvarias mosoly. Igyekszem nem túllépni az idegen-idegen felállást.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Laura és Raziel   Laura és Raziel Empty2015-07-06, 14:01




Laura & Raziel






[You must be registered and logged in to see this image.]

Nem hiszem kiskorúnak, csak hozzám hasonlatosnak - főleg az időpont miatt -, olyannak, aki külsőségeiben amolyan örökifjú. Bár igaz ami igaz, magamnál fiatalabbnak gondolom.
Köszönöm – villantok rá egy ártatlan, szolidan visszafogott, udvarias mosolyt, miközben leülök tehát az asztalához, poharamat az asztalra téve egyelőre. Hozzá képest valóban túlöltöztem, magamhoz képest egyszerűen. Na meg, a hívás, amely ide vezérelt, megkövetelte, hogy ne mutatkozzam valami legalja rongyban. Bár igaz, abban amúgy sem mutatkoznék.
Mire hívhatom meg, ez esetben? – érdeklődöm tőle finoman, nem tukmálom rá a tequilát csak azért, mert magamnak most azt kértem; ahhoz volt kedvem. Hogy tart tőlem, azt szinte érezni vélem, és mint szinte mindig, most is szinte élvezettel szívom magamba ezt a tényt, meg sem próbálok tenni ellene, túlontúl kellemes, simogató e tény. Beteg vagyok? Ó, nagyon is. Mindenesetre az italból baja nem lesz, nem áll szándékomban sem leitatni, sem megmérgezni - ma nem efféle célok, szándékok vezérelnek.
Nevezzük üzletnek – felelem szórakozottan, s ezzel nem is hazudok – De mára vége a napnak... Gondoltam, talán egy pohár italt megérdemlek a nap végén. Kegyed pedig, kedves... – itt elidőzök, hátha szeretne bemutatkozni, de ha nem teszi, folytatom tovább minden gond nélkül – Igazán magányosnak tűnt ezen a zsúfolt estén. Reméltem, talán értékelné a társaságot. – magyarázom. Lényegében igen - valami ilyesmiről van szó.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Laura és Raziel   Laura és Raziel Empty2015-07-02, 11:58





Raziel & Laura


Talán egy kicsit belefeledkeztem a szörp ivásába, majdhogynem fel sem tűnt az új jövevény, egészen addig, amíg meg nem szólított. Talán egy kicsit meglepetten pillantottam fel rá rá, valahogy ma nem számítottam társaságra. Pláne nem egy férfiéra, ők nem igazán szoktak engem megszólítani, talán tévesen kiskorúnak hisznek, mint a legtöbben.
- Csak egész nyugodtan. -
Amíg helyet foglalt, óvatosan végigmértem. Fiatal, akár velem egykorú is lehet, talán valamivel idősebb. Viszont, egyáltalán nem ismerős, de még csak annyira nem is szimpatikus. Főleg azért, mert mellettem majdhogynem túlöltözöttnek hat, vagy inkább én alul öltözöttnek? Majdhogynem egy fogadásra megfelelően öltözött fel. Jó kérdés, de a lényeg ugyanaz marad. Valamiért nem túl szimpatikus nekem. Van valami a kisugárzásában, ami óvatosságra int. Vagy csak megint a paranoiám áldozatává váltam, és minden szerencsétlen emberben a veszélyforrást látom, aki megközelít. Nos, mind a két lehetőség fenn áll, és annyira nem aggódom azon, hogy mi történhet, elvégre engem sem kell félteni.
[You must be registered and logged in to see this image.]
- Lehet elfogadom. -
Feleltem egy apró mosollyal. Miért ne? Ha egyszer már ilyen nagylelkű, akkor akár élhetek is a lehetőséggel. Nem hiszem, hogy bármi problémám adódna belőle.
- És mi járatban erre felé? -
Talán ez a kérdés sem fog annyira fájni, meg ha már ideült, talán valami ismerkedési szándékkal tette. Ha meg nem, akkor úgyis a tudtomra fogja adni. Mindenesetre, én próbálkoztam, a többi már rajta áll.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Laura és Raziel   Laura és Raziel Empty2015-06-20, 01:57




Laura & Raziel






[You must be registered and logged in to see this image.]

Roxmorts. Ezúttal nem Alice miatt jöttem, semmilyen tekintetben sem, így ő nem is tud a jelenlétemről. De ez így is van jól, ezúttal más jellegű ügy hozott ide, ezen a viszonylag kellemesnek mondható estén. Egészen pontosan a Három Seprűbe, mert ide hívtak. Igaz, az ilyen hívásokra sokszor egyáltalán nem felelek, és nem is jövök el, de most kivételt tettem. Erkölcsöségemről téve tanúbizonyságot még a felkínált, meglehetősen szép összeget jelentő pénzt is elfogadtam, amit Magdalone ajánlott, hogy legyek tapintatos a férjével. Habár ettől még nem leszek az, Dash nem ússza meg a legkeményebb kínvallatást, épp csak jól jött egy kis mellékes... És most, hogy az üzlet nyélbe üttetett, ideje könnyes búcsút vennünk, mint két idegennek, akik sohasem találkoztak. Tekintetemmel követem a távozó nőt, majd némi merengés után én magam a pulthoz lépek, s rendelek egy pohár tequilát. Körbenézve hamar meg is állapodik a tekintetem a fiatalos lányon... S feléje veszem az irányt.
Csatlakozhatok? – kérdezem tőle finoman, ahogyan megállok felette, s igenlő válasz esetén le is ülök - ámbár nemlegesre nem számítanék. Ajkamon halovány félmosoly dereng, tartásom könnyed és laza. Végignézve rajtam sötétzöld, hosszú ujjú inget láthat, fekete farmert, és fekete bőr cipőt. – Egy italt esetleg? – kérdezem még.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Laura és Raziel   Laura és Raziel Empty2015-06-11, 23:00


Egy kellemes estének mondható a mai. A lámpák hangulatosan világítanak, a hely mondhatni még most is egészen tele van. Mindenütt élénkség, egyedül talán én lógok ki a tömegből. Bár ezt túlzás lenne mondani. Ha csak nem direkt megfigyelési célzattal tekint körbe valaki, akkor talán fel sem tűnő, hogy én is itt vagyok és egyedül szürcsölgetek egy pohár meggyszörpöt, mondhatni tökéletesen elvegyültem a tömegben. És nem is áll szándékomban kitűnni. Még a ruházatom is egyszerű, egy koptatott kék farmer, egy fekete trikó, és így a hűvösebb estékre egy sötét kék kapucnis kardigán. A gyerekes arcomnak köszönhetően pedig azt hiszem tökéletes Roxfortból szökött diák lehetnék.
Még a délutáni sétám folyamán is azt hitték rám, hogy még mindig diák vagyok, és valami könyvet akartak eladni nekem. Alig bírtam elmagyarázni nekik, hogy nem, nem vagyok. Pedig milyen szép is lenne! Újra tizenévesnek lenni... Azt hiszem sok mindent másképp tennék. Például sohasem jöttem volna a Roxfortba, inkább a Beauxbatons-ba. Ott sohasem érhetet volna el a sors keze.
Vettem egy mély levegőt, majd némán felsóhajtottam. A zsebemhez nyúlva ellenőriztem - mint ma este már oly' sokszor -, hogy a helyén van-e a pálcám. Egy nem túl feltűnő mozdulattal körbe pillantok, majd vissza az italomra. Hogy paranoiás lennék? Lehetséges, nem is lenne csoda, még az orvosok szerint sem. Megjártam már olyan helyeket, amik ösztönösen túlzott óvatosságra intenek.
Felpillantottam a kiürült poharamról és a fogadósnak, vagy pincérnek, nem tudom, de elég közkedvelt hölgy volt, intettem. Mire nagy nehezen hozzám ért, a kezében volt egy újabb pohárral a meggyszörpből. Hálásan elmosolyodtam, és úgy döntöttem, hogy ha ez a pohár elfogy, itt lesz az ideje a távozásnak. Talán mára ennyi elég volt a nosztalgiából.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Laura és Raziel   Laura és Raziel Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Laura P. Patris
» Laura - Rickan
» Raziel Z. Arkell
» Alice & Raziel
» Raziel & Camrise

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Három Seprû-
Ugrás: