ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 22:04-kor
Seraphine McCaine


Tegnap 20:28-kor
Seraphine McCaine


Tegnap 20:08-kor
Dwight Jennings


Tegnap 12:07-kor
Gemma Carlyle


Tegnap 11:09-kor
Abigail Smallwood


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


2024-05-03, 15:24
Daphne Jennings


A hónap posztolói
Vladimir Mantov
Eileen & Uther - A bál I_vote_lcapEileen & Uther - A bál I_voting_barEileen & Uther - A bál I_vote_rcap 
Kalandmester
Eileen & Uther - A bál I_vote_lcapEileen & Uther - A bál I_voting_barEileen & Uther - A bál I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Eileen & Uther - A bál I_vote_lcapEileen & Uther - A bál I_voting_barEileen & Uther - A bál I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Eileen & Uther - A bál I_vote_lcapEileen & Uther - A bál I_voting_barEileen & Uther - A bál I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Eileen & Uther - A bál I_vote_lcapEileen & Uther - A bál I_voting_barEileen & Uther - A bál I_vote_rcap 
Freya Björnsdottir
Eileen & Uther - A bál I_vote_lcapEileen & Uther - A bál I_voting_barEileen & Uther - A bál I_vote_rcap 
Christopher Graves
Eileen & Uther - A bál I_vote_lcapEileen & Uther - A bál I_voting_barEileen & Uther - A bál I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Eileen & Uther - A bál I_vote_lcapEileen & Uther - A bál I_voting_barEileen & Uther - A bál I_vote_rcap 
Gemma Carlyle
Eileen & Uther - A bál I_vote_lcapEileen & Uther - A bál I_voting_barEileen & Uther - A bál I_vote_rcap 
Alison Fawley
Eileen & Uther - A bál I_vote_lcapEileen & Uther - A bál I_voting_barEileen & Uther - A bál I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70711 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 35 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 33 vendég :: 2 Bots

Ashton P. Blake, Cody L. Mortimer


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Eileen & Uther - A bál

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Eileen & Uther - A bál   Eileen & Uther - A bál Empty2015-01-04, 19:38


Uther & Eileen


Csak csóválom a fejem, hisz erre nincs már mit mondanom igazából. Nem értünk egyet, nem vagyok az övé, bár az tény, hogy nem kockáztatnám meg, hogy esetleg valakivel randizgatni kezdjek. Nem szeretem, hogy ilyen téren sakkban tart, de ez van, majd kitalálom, miként keveredhetnék ki a hatalma alól, így, vagy úgy. Hisz a szárnyalni vágyó madárnak sem jó kalitkában, így hát nekem sem.
- Eltaszítalak? Mégis mivel? Nem mintha téged el lehetne, ha nem úgy akarod.
Sóhajtok fel színpadiasan, igenis úgy hiszem, nem lennék képes csak úgy ellökni, mert nem lenne hajlandó távolodni. S hogy az ő figyelmére vágynék? Nos, ezt nem tudom, honnan szedte, nem hiszem, hogy így volna, inkább kikerülni vágyom belőle, mert veszélyes rám nézve, ezt a zsigereimben érzem, mégsem teszek semmi olyat, amivel tudatnám, hogy bármi történjék is, nem bízom benne. Talán érzi, de nem érdekel. A simítása ugyanakkor bizsergeti cseresznyeszín ajkaimat, s nagyon is vágyom arra, hogy megint megcsókoljon, ami nagyon is bosszant, de hát ez van, ezt kell szeretni. Majd lesz másként. Csak le lehet vetkőzni ezt az erkölcstelennek tetsző vonzalmat, hisz nem akarok arra gondolni, mi történhetne köztünk bizonyos tekintetben. Nem is értem, miért villan fel olykor-olykor elmém eddig fel nem fedezetlen részén.
Ám hamarjában más foglalja már le a figyelmemet, és szegény halott fiú színtelen tagjait figyelem, a felvágott torkának képe elmém vásznára ivódik, vélhetőleg sosem fogom elfelejteni, de ezzel most nem számolok. Jelenleg csupán az a fontos, hogy megtaláljam azt az undorító férget, aki ezt művelte vele. Biztosra veszem, hogy Uther mestere volt, és talán valami üzenetről van szó, de nem értem, hogy miért nem áll elénk, ha erősebb. Az ilyen játékokat nem szeretem.
Uther megjelenik mellettem, s úgy tűnik nem ez lesz az a nap, amikor pontot teszünk az ügy végére, ami valahol igenis bánt, mert talán úgy egyszerűbb lett volna. A szavai hallatán elhúzom a számat, egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy ez jó így, hogy nem kéne addig ütni a nyomát, amíg meleg, de nem én döntök.
- Rendben.
Suttogom halkan, és hátat fordítva a testnek, meg egyúttal neki is, indulok a lépcsők felé, hogy felmenjek a tornyunkba. Úgyis muszáj még bepakolnom, holnap indulok haza. Kétségtelenül nem úgy sült el ez az egész, ahogy szerettem volna, lévén eszemben sem volt ilyen hamar felszívódni a bálról, de a látottak után eszemben sincs felhőtlenül szórakozni, nem is menne. Legalább kialszom magam, már ha jön majd álom a szemeimre.
Vissza az elejére Go down
Uther van Horne
Reveal your secrets
Uther van Horne
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Eileen & Uther - A bál   Eileen & Uther - A bál Empty2015-01-04, 13:52



Eileen & Uther
Face to  face

[You must be registered and logged in to see this image.]


Azt, hogy a saját felsőségemet milyen módon kezelem, az nem igazán képezi sem vita, sem egyéb megbeszélés tárgyát, hiszen mindezek mellett magamhoz mérten igen gyengéd, és figyelmes vagyok vele. Játékszer, hát hogyne lenne az, ám amíg ebben a rangban tetszeleg, ahogyan ő is mondta, igen nagy figyelemnek, megbeszülésnek örvend. Előfordul, hogy durva vagyok vele, ám sosem annyira, hogy az már a jóizlés határait feszegesse. Felfogtam legalább annyit a lelkivilágából, hogy arra vágyik, hogy udvaroljak neki, legalábbis ne durván közöljem a vágyaimat. Az elsőre tulajdonképpen várhat, nem szokásom bármit tenni azért, hogy lenyűgözzek valakit. A magamutogatás sok tekintetben ostobaság. Abban viszont hajlandó voltam engedni, hogy ne legyen obszcén, holott még az esetleges retorziót is vállalva a fülébe súgnám, hogy mit tennék vele, ha nagyon nem akarnám visszafogni magam. Ahogyan felmerült már hogy tövig mártsam belé az ujjamat, vagy éppen megkóstoljam ott lent is, ezt akár egy pillantásból is leszűrheti, ezért nincsen szükség a verbális kifejezésekre.
- Dehogynem. – Engem aztán nem érdekel, hogy fél tőlem, vagy sem. Nyilván jobban tenné, számára aztán jobban megnyíltan, képes volt szembenézni a kavargó sötéttel. Nem számít, hogy mennyire dacol, ettől csak jobban kívánom, erőszakkal viszont nem tenném magamévá. A lelkét nem eresztem el, az tényleg az enyém, mint ahogyan közöltem, s komolyan is gondoltam, amíg rá irányul a figyelmem, nem is lesz senki más.
Engem ugyan nem rémit meg, de nagyon is meglep, meghökkent, hogy ennyire képes hatással lenni rám. Közel sem a tizenhat éves kislányt látom benne, hanem a fiatal nőt, annak ellenére, amit mondok. S ez nem a vélaságával függ össze. Egyszerűen érettebb a koránál, ha pedig vágyunk valakire, akkor a kor szinte alig bír jelentőséggel. Logikusan egy magamfajta halhatatlansággal kacsintgató varázsló nem kezdene egy tizenhárom éves fruskával, ám Elieen már kész nő. Ha két évvel idősebb lenne, akkor is ugyanúgy lekezelném. Stílus kérdése.
- Következetlen vagy Eileen, vágysz a figyelmemre, s közben eltaszítasz magadról. – Simítok végig az ajkán, valahol nagyon is vágyom arra a gőgre, amit hozzám hasonlóan ő is felmutat irántam. Nem véletlenül óvom, vonom be a sötét aurámba, hogy mások számára is nyilvánvaló legyen, a védelmem alatt áll. A válaszára pusztán kegyetlen ragadozómosolyt vetek rá, nem fogok térdreesni előtte. Hagyom, hogy meginduljon, tökéletesen biztonságban van, amíg él a kapcsolatunk. Pár perccel később már érzem a gondolatai rezdüléseket, hogy valamit talált, amely félelelmmel tölti el, amibe botlott, s ahogyan közeledem, már párbajra hívó szavai is eljutnak a tudatomig. Ahogyan kiterjesztem az érzékeimet, nem tapasztalok mozgást, rajtunk kívül. Bárki is volt itt; távozott.
Kilépek a véla mellé, egyenlőre csupán egy pillantásra méltatom a testet, s a lányra nézek le. Finoman átfogom a vállát, ez most a búcsú perce.
- Ne menj már vissza bálozni. Utánanézek, hogy mi történt pontosan. Ha bármi nemkívántat tapasztalsz, hívj. – A csók ezúttal elmarad, s én maradok a helyemen, neki kell távoznia, hiszen gondolatban már szinte máshol járok, a mardekáros lány hamarosan feltűnik, vele lesz majd beszédem.



words [You must be registered and logged in to see this link.] just for you ©






[You must be registered and logged in to see this image.]
Close your eyes, and you'll see that you're really need!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Eileen & Uther - A bál   Eileen & Uther - A bál Empty2015-01-03, 14:27


Uther & Eileen


- Szerénységed páratlan.
Nem bírom nem megjegyezni némi iróniával megspékelve, mert bár határozottan igaza van, ezt nem óhajtom így kerek-perec elárulni neki, nem volna túlságosan okos dolog. Más kérdés, hogy a testem reakciói elárulnak, de be kell érje ezzel, ám úgy hiszem, ezzel nincs problémája.
- Egyébként meg, nem kellene osztoznod senkivel, lévén nem lennék a tiéd.
Nem is vagyok, most még nem, legalábbis szeretném azt hinni, hogy nem vontam pecsétet sorsomra, és valóban nem arról van szó, hogy belehabarodtam, ezzel egyúttal a jelenleg lehető legnagyobb veszélybe sodorva magamat. Talán ez is vonz, a veszély, tőle a legtöbben tartanak, és nem mondom, hogy nincs rá okuk. Én viszont nem vagyok hajlandó félni tőle. Fogalmam sincs, fogok-e valaha, de úgy hiszem, ha eddig nem tettem, eztán sem fogja a frászt hozni rám. Az megrémít, hogy nem tudok eltávolodni tőle, de ez összességében nem csupán neki köszönhető, én sem vagyok éppenséggel ártatlan, hiszen ha akarnék, mármint valóban, akkor csak megtenném. Mindegy, ezen most fölösleges rágódnom, lesz épp elég időm a szünetben rá, akkor kellőképpen messze lesz, és nem kell majd attól tartanom, hogy bármelyik sarkon belefuthatok. Talán az elég lesz, hogy valamelyest kiverjem a fejemből, és képes legyek józanésszel gondolkodni.
- Kislány…
Suttogom halkan, nem tehetek róla, de ezzel megint eszembe juttatja, hogy fogalmam sincs róla, miért érdeklem, hiszen tényleg nevetségesen fiatalnak tűnök hozzá képest, és a korombeli lányok nagy része vihogó idióta. Más kérdés, hogy velem persze egyik sem jó fej, kevesen vannak, akik képesek átlátni a vérem emelte falon, mit az ellenszenv szőtt hatalmadra.
- Mert a Te főszereplőd igenis én vagyok.
Egyszerűen csattannak a szavak a tudatában, jelezve, miképp ő is tudja, hogy kell, úgy tudom én is. Kettőnk között az a különbség, hogy én ebbe nem vagyok hajlandó belenyugodni, hanem igenis tenni vágyom ellene, megszüntetni, majdnem bármi áron. Nem szeretek én lenni a légy a pókhálóban. Talán igaza volt anyának, hogy mindig kihasználta a férfiakat, én nem tudom megtenni, talán majd eljön annak is az ideje.
- És ahhoz biztosan velem kellene lenned, hogy velem köszöntsd az újévet.
Nem túl nőies mozdulat az, miként megvonom a vállam, mondhatja, hogy attól még a fejemben megteheti, de ha a fene fenét eszik is, nekem az akkor sem lesz ugyanaz.
Csak felemelem a kezem, hogy a fejem fölött mutassam fel felé a hüvelykujjam, értem, de ez a gondolatbeli csacsogás nekem még nem megy, vagy csak most nem vagyok rá alkalmas, gőzöm sincs róla. Egyelőre nem erőltetem. Aztán már ez sem marad, elvégre befordulok a sarkon, és szinte rögtön majdnem felbukom valamiben. Már majdnem elkezdem Frics munkamorálját szidni, mikor észlelem, hogy egy gyerek fekszik a földön.
- Ó, hogy az a…
Nyögök fel halkan, sikítani eszemben sincs, bár ésszerűbbnek tűnne, ha fognám magam, és keresnék egy tanárt, hogy nézzenek utána a dolognak, de vélhetőleg ez keresztbehúzná Uther számításait. Ettől még lehajolok, hogy megnézzem, él-e még szegény, de úgy tűnik, a torokseb tökéletesen elég volt ahhoz, hogy a lelke eltávozzon a másvilágra.
- Nem tudom, hogy egy olyan zseniális boszorkány mit bujkál, amilyen elvileg te vagy. Ne nevettesd ki magad, hogy félsz tőlem.
A dolgom az, hogy a nyomára bukkanjak, és ha már itt van, akkor ez tűnik a legegyszerűbb megoldásnak, ha felhúzom, majd nekem esik, Uther vagy megvéd, vagy nem, de munkál bennem az is, hogy így vagy úgy, de talán elintézettnek veszi majd a velem való dolgát. Könnyebb lenne utána az életem, ez tuti, túl lennénk rajta. Ettől még a pálcám a testem mellett pihen, és védekezésre fogom emelni, ha szükséges, meglátjuk, mennyire heves vérmérsékletű a banya…
Vissza az elejére Go down
Uther van Horne
Reveal your secrets
Uther van Horne
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Eileen & Uther - A bál   Eileen & Uther - A bál Empty2015-01-02, 14:55



Eileen & Uther
Face to  face

[You must be registered and logged in to see this image.]


- Az roppant egyszerű vélalány. Azért, mert én nem osztozom senkim, ezt jó, ha eszedbe vésed. Így ne áltasd magad, ennyire nem vagyok vak, tudom, hogy kellek. – Mondhatnánk ezt arroganciának, magabiztosságnak, ám teljesen más megvilágításból mondom. Látja rajtam, hogy kifejezem rá az igényemet, és nem pusztán a vágy vezet, hiszen akkor már minimum letámadtam volna. Való igaz, nehéz nem arra gondolnom, hogyan is robbantsam ki a bugyijából, ám ha pusztán a fizikai szenvedély vezetne hozzá, akkor ne vesződnék annyit a lelkével. Ennek köszönhető hát. Látom rajta, hogy jól esik számára a közelségem, bármennyire is süt rólam a sötétség, amelllyel beburkolom, nem vélaként kezelem. Talán más nem is bánik vele ilyen durván. Nem is érzi szükségét. A közös táncunk valahogy mégis felperzsel mindkettőnket.
Csupán biccentek, erősen kétlem ugyanis, hogy rövid időn belül meg fogom ismerni a családját, vagy legalábbis az anyját. Ha annak a nőnek van egy kis esze, olyan bűbájokkal tömte meg a családi házat, hogy még a küszöböt sem lépheti át egy olyan sötétszívű alak, mint én. Mint a mesebeli vámpírok. Csak itt megmagyarázható a vöröstégla por, az általam is nagyon kedvelt szimpatikus mágiához köthető. Csak az lépheti át, aki a család aurájához hasonlatos. Jómagam nem is állhatnék távolabb a fénytől. Az újfent báli forgatagban elejtek egy finomabb utalást, hogy talán lehetnék lovagiasabb, gálánsabb is, nem kis meglepetésemre és megelégedésemre pontosítja, hogyan ismert meg.
- Ahogy mondod Eileen. Ám nem a szánalom miatt. Erősebb kislány vagy te annál, hogy hódolókra legyen szükséged. Esetleg fordítva. – Kemény mosolyt vetek rá, ám itt mindenki előtt már nem fogom megcsókolni, pusztán gyengéden megszorítom a kezét. Ez már holmi játék csupán, mindketten tudjuk, hogy a kettőnk között feszülő mágikus szakadék ellenére vonzzuk egymást, s nincsen értelme játékszerekről beszélni. Még akkor sem, ha az élete hajszálon függ a markomban. Még azt is el tudom képzelni, hogy ha kivéreztetném, Ruth indiánszökkelésekkel, dúdolgatva törölné fel utánam a mocskot. A lány mosolyát ellenben nem tudom észrevenni, valahol nagyon is tetszik az ereje.
- Már megint azt hiszed, hogy te vagy a főszereplő. Nem kell veled lennem, hogy életben tudjalak. – A téli szünet egészében gondoltam, hogy megfigyelést állítok rá, a halandók újkeletű ünnepei nincsen rám hatással, ha nem látom a vélát pár napig, a tudatából úgysem fogok távozni, mint ahogyan ő is érzi a rezdüléseimet, egyre nagyobb távolságból. Elengedem a kezét, szárnyaimat némán idézem meg benyúlva az ingen át. A hollószín-áttetsző tollak felcsapódnak, nem szakítják ki a szmokingot, kívül sejlenek fel, ám egyenlőre még leeresztem őket, ha szükséges, légvonalban töröm majd ki az üveget.
~Lassan. Jövök mögötted.~ - Küldöm el a gondolatai jeleket, s hagyom, hogy a lány eltűnjön a szemem elől a fordulóban, s ezzel egyidejűleg riasztom az angyalokat, nem vagyunk egyedül. Eileen azt tapasztalhatja, hogy pár lépés múlva egy testbe botlik. Fiatal fiútest, amolyan tízévesforma. Ruházata falusias, roxmortsi lehet. A torka fogak által feltépve. A folyosón nincsenek festmények, így szemtanuk sem. ~Bármit is találsz, ne sikíts~ Közeledem szépen lassan. A vélalány már nem lát mozgást, vagy az én jöttömet érzékeli.



words [You must be registered and logged in to see this link.] just for you ©






[You must be registered and logged in to see this image.]
Close your eyes, and you'll see that you're really need!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Eileen & Uther - A bál   Eileen & Uther - A bál Empty2014-12-31, 14:22


Uther & Eileen



- Értem, szóval vagy te, vagy senki. Érdekes hozzáállás, noha sosem fogom megérteni, miért ne lehetnék másé, ha te nem kelle... sz.
Baaaaasszus, majdnem azt mondtam, hogy kellenél. Nem, eszemben sincs kimondani, hogy talán valóban kell, hogy tisztában vagyok azzal, úgysem leszek képes szabadulni tőle, akkor pedig akár már hagyhatnám is, hogy magával sodorjon ez az egész, nemde? Talán igen, mindenesetre elég nehéz elengednem magam, úgy igazán. Jól esik ez az egész, ismeretlen terep, de… hm… fogalmam sem volt róla, hogy ilyen finom is lehet ez a csókolózás téma, bár Rosemary azért rendre gondoskodik róla, hogy képben legyek az efféle ügyekben, de attól még tapasztalatom nem igazán van, volt. Azt mindenképpen meg kell kérdeznem tőle, hogy az normális-e, hogy úgy viselkedek, mint egy tüzelő szuka, és jobbára csak arra tudok gondolni, hogy… ne feszüljön közénk megannyi ruhadarab bosszantó anyaga.
- Halál biztos, hogy nem lenne.
Bármekkora számító némber is az anyám, én szeretem, épp ezért nem szívesen engedném egymás közelébe őket, elvégre a sziklán majdnem én is nagyon csúnyán jártam, anya pedig gond nélkül használja ki minden adottságát, szerintem soha az életben nem volt bűntudata miatta, és valahol bosszantja, hogy én meg így viselkedem, szerinte ezzel megtagadom önmagam. Lehet, hogy igaza van. Épp ezért nem is értem, hogy miért dobálózok azzal, hogy mi lesz nyáron, addigra talán már közünk sem lesz egymáshoz, egy részem ezt reméli, egy másik kétségbeejtőnek találja a gondolatot. Kíváncsi vagyok, felülkerekedik-e rajtam valaha a józan eszem.
Odabenn szerencsére meglelem önmagam, s nem csak a érzékekbe belebutult nőszemély jön elő belőlem, és már mennék is a boszorkány után, tudni akarom, ki az, hogy miért utál, s hogy mi dolga vele Uthernek, leginkább ez utóbbi az, ami érdekel.
- Sosem tennél olyat, és egyébként is szánalmas lenne.
Pillantok rá egy csúfondárosnak szánt mosollyal, de pusztán annak szól, hogy mélységesen ledöbbentene, ha ilyet még csak gondolatban is megtenne, és úgy hiszem, csalódnék is. Nem, Uther ennél sokkal magasabban hordja az orrát, erőteljes egyéniség, aki sosem lihegne senki nyomába, másképp éri el, amit akar. Márpedig eléri, ezt a saját bőrömön tapasztalom, és többnyire nem értem, hogyan csinálja, vagy miért hagyom neki egyáltalán.
- Velem sem, én otthon leszek.
Vágom rá a szokásos könnyed daccal fűszerezve, anyámék partyt adnak, mint minden évben, kötelező a megjelenés, és a bűbájos mosolygás egész este. Előre utálom. Ettől még nincs választásom. Azt nem mondom, hogy nem csinálok hülyeséget, szoktam, az is az, hogy ennyit vagyok a társaságában, nézőpont kérdése persze, de bizonyosan nem vagyok normális, hogy nem tudok kikeveredni a bűvköréből.
Indulok is, könnyed lépteim arra vezetnek, amerre a köpeny eltűnt, hisz én is láttam, s bár addig nem tudtam, mit keressek, de Uther pillantását kísérve könnyedén rájöttem. Fogalmam sincs ugyan, mit kellene tennem, de felhúzom a szoknyám, hogy kihúzzam a csipkecombfixxel lábamra erősített pálcámat onnan, és ujjaim hűvösébe zárjam. Sosem lehet tudni, márpedig ez a nő elméletileg egy aljas, mindenre képes bestia. Attól még, hogy bátor vagyok, lehetek óvatos is, nemde?
Vissza az elejére Go down
Uther van Horne
Reveal your secrets
Uther van Horne
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Eileen & Uther - A bál   Eileen & Uther - A bál Empty2014-12-31, 12:01



Eileen & Uther
Face to  face

[You must be registered and logged in to see this image.]


- Szó sincsen róla. Ha valóban nem akarnál velem lenni, nem lenne rá szükség. Akkor csak másnak nem hagynám, én a távolból vigyáznék rád. – Megmondtam már neki, hogy ő az enyém, és ebből nem engedek, ám azt is közöltem, nem tisztem az, hogy olyasmit erőszakoljak ki, amit valójában ő magától nem tenne meg. Egyszerre vonzuk, és taszítjuk egymást, vad táncunk olykor már alig észrevehető mezsgén táncol a fenyegető, vagy éppen édes vágyat igérő között, talán még magunk sem tudtuk eldönteni, mit akarunk egymástól, ám nyomasztónak mégsem szándékozom lenni. A lány rabul ejtett, ennyire még nem is kötöttem le magam senki mellett, ahogyan uralom az érzékeit, ő is képes olykor arra, amit még előtte nem tapasztalhatott meg ember leánya. Arra vágyna valójában, hogy ne tegyem ezt? Hogy lépjek ki az őt körülölelő fényből, vissza  homályba? Pontosan tudom, hogy mennyit vívódik miattam, s magával ragadja a külsőm, ahogyan engem is az övő. Részben igaza lehet, talán a vélasága miatt, ám érzem, hogy átkozott vérét valóban bűnnek tartja, afféle kitaszítottságnak, s ez visz engem is olyan útra, hogy a nőt látom benne, a páratlan érzékekkel megáldott nyomozót, a vadászt, s nem az ajzószerekkel manipuláló vélát.
- Bizonyára érdekes csevely lenne. – Vetem közbe szórakozott mosollyal, s még egy utolsó csókot nyomok a puha ajkakra, hogy elinduljunk befelé, még türelmesen várom meg okfejtését. Én magam is eltűnődök azon, miről is szólna egy ilyen családi bemutatkozás, lényegében erő feszülne erőnek, alaposan fel kellene vérteznem magam, hiszen ha a lány anyja még tisztább vérrel rendelkezik, ott nem lesz elég a sok rúnatetoválás, előre elhelyezett védelmi pajzsokkal kell készülnöm, hiszen egy félvér véla tör ki, és ellenállok, akkor még azt is el tudom képzelni, hogy a húst szaggatja le rólam, oly pusztító az ereje. S valljuk be, nem szándékozom térdre esni senki előtt. Magammal rántom a pusztulásba, s nem fogok kegyelmezni, mint Eileen esetében. Mindazonáltal érdekes erőpróba lenne.
- Köszönöm a meghívást, élni fogok vele. – Biccentek ünnepélyesen, mert nem teszek felelőtlen igértet. Számomra csak két út létezhet. A csillagnász alkalmával Eileen vérét veszem a többi angyallal, és megnyitom a kapukat a csatornán át, vagy ha máshogyan döntök... ha túlzottan megkedvelném őt... nos akkor sem hiszem, hogy képes lennék elengedni, így állhat a meghívás. Ráfogok a finom ujjakra, és vágva a tömeget, magam után vonom őt, egy pillanatra sem engedve az esetleges elsodródást. Egyértelműen egy párként kezelem magunkat, ehhez kétség sem férhet. Hogy honnantól? Talán a második alkalomtól, amikor visszahoztam a kviddicspályáról. Már akkor tudtam, hogy egyszer meg fogom csókolni, ott a helyzet nem adta magát, törött volt a lelke, én pedig nem vagyok vadállat. Vagyis nem mindig. Ha szükséges, én magam töröm ki a nyakát, ám az erényét ne féltse tőlem. Azt azért fogom elvenni, mert vágyja. Mirabella feltűnése ugyanakkor kiránt a kábulatból, érzékeim csakhamar emberfelettivé nyúlnak, mégis inkább a szőkével közlöm a tapasztaltakat, s nem kis meglepetésemre mégis kész lépni. Az én vadászom!
- És még ne csókoljam meg a lábad nyomát... - Ingatom a fejem finom mosollyal, majd kérését figyelembe véve megindulunk irányváltoztatva az egyik emeleti lépcső felé, hiszen a nagyteremből ki kell sietnünk hátul. Felérve a folyosókra még mindig tömegbe ütközünk, oly sokan jönnek ki itt is levegőzni, andalogni, hogy korántsem kihalt. Suttogóra fogom, ám megtámogatom gondolati sugallattal is, hogy mindenképpen hallja.
- Ne csinálj hülyeséget, nem fogom egyedül köszönteni az új évet. – Nyomom a mutatóujjamat ajkára figyelmeztetőleg, aztán megszakítva a kontaktust immár érintések nélkül pillantok ki a boltíves ablakokon. A másik oldalon veszem észre a piros köpeny villanását.
- Menj. A nyomodban leszek. – Adom ki az ukázt, attól nem kell félnem, hogy netán összekeverem majd őket, a rúna erre is tökéletesen jó azonosítást engedélyez. Ám mi a helyzet akkor, ha a rúnaboszorkány az ellenfelünk? Ha a véla a csalim, ám ha valójában mi sétálunk csapdába?



words [You must be registered and logged in to see this link.] just for you ©






[You must be registered and logged in to see this image.]
Close your eyes, and you'll see that you're really need!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Eileen & Uther - A bál   Eileen & Uther - A bál Empty2014-12-28, 15:17


Uther & Eileen


- Szóval, ha nem akarnálak megismerni, akkor is rám kényszerítenéd magad? Felettébb bájos megközelítés.
Talán eddig is biztosnak kellett volna lennem abban, hogy őt ugyan nem fogja szemernyit sem zavarni, hogy én esetleg nem vágyom a társaságára. Ez persze jelen formában nem állja meg teljesen a helyét, egyszerűen arról van szó, hogy az eszemmel szeretnék minél távolabb maradni tőle, de képtelen vagyok rá, és ez valahol rendkívüli módon bosszantó.
Esztelenség, amit művelek, és mégis, olyan jó, hogy képtelen vagyok bármit is tenni ellene, nem is jut eszembe, hogy gátat szabjak a pillanatok sodrásának, csak élvezem, és nagyon nem szeretnék kiszakadni belőle. Mégis, mikor végül kiránt a valóság belőle, egy mély sóhajjal eresztem el, próbálva összeszedni józanabbik eszem darabkáit. Nem segít, hogy tovább cirógat, de az már határozottan jól jön, hogy a családomról kell beszélnem, eszembe juttatja, hogy anyám miként bánik a férfiakkal, és fura mód én is hasonlóan érzem magam a társaságában. Nem szeretem, nem véletlenül nem akarok használni a véremből fakadó hatalmamat senkin sem.
- Öhm, hát… nem is tudom. Mármint, az tök fura lenne, ha bemutatnék nekik egy pasit, még soha nem is beszéltem fiúkról a szüleimmel.
Azt meg inkább hagyjuk is, hogy anyám biztos őt is az ujjai köré csavarná, hisz mindenkivel ezt teszi, az lehet, hogy nekem ellent tudott állni, de anyám sokkalta erősebb ilyen téren, hisz a vére közelebb áll egy véláéhoz, s amióta az eszét tudja, ki is használta az adottságát. Ezenfelül ott feszül a lelkemben az örökös dac, és kísértés, hogy ellentmondjak neki, újra és újra átlépjem a határt, mintha ez valamiféle hobbi lenne nálam, pedig csupán arról van szó, hogy másképp nem tudok ellene védekezni.
- De talán a nyáron esetleg eljöhetnél hozzánk… már ha akkor még… mindegy.
Fogalmam sincs, mik vagyunk, egy pár biztosan nem, azért arról csak tudnék, talán az lett volna a leghelyesebb, ha azt mondom, hogy még képben leszünk egymás életében, de őszintén, ennél még a semmi is jobb. Nem tudom, mit akarok, azt meg pláne nem, hogy ő mit, annyival vagyok tisztában, hogy vonz magához, mint mágnest a fém, s félek, egy idő után hasztalan lesz minden próbálkozásom az ellenkezésre. Ökörség, hogy pár jó pillanatért képes vagyok feledni a korábbi negatív benyomásaimat. Ugyanolyan ostoba liba vagyok, mint az összes többi.
Kicsit könnyebb a lelkem, amit ismét beérünk a tömegbe, nem kell attól tartanom, hogy ostobaságot csinálnék. Fogok még bőven, ebben sajnos biztos vagyok, de legalább nem ma lesz ennek a napja, ez is több, mint a semmi. Mikor a fülemhez hajol, beleborzongok a suttogó hangjába, nem igaz már, hogy még ez is tetszik, de amikor rájövök, miről beszél, minden vágyakozásom pillanatok alatt párolog el, és válok tökéletesen éberré, önkontrollom teljes tudatában. Mintha a lehetséges veszély egyszerűen kitépett volna a kábulatból.
- Merre van? És… most mit csinálunk? Vagy… mit csináljak?
Kérdezem halkan, elvégre pont a nővel kapcsolatban kellene segítenem neki, ezért van ez az egész, így hát igyekszem tartani magam az adott szavamhoz, a továbbiakban pedig majd kiderül, mi az, amiben valóban hasznos lehetek a nővel kapcsolatban, aki egyébként gyűlöl.
- Nem kéne inkább utána menni, mint nyugodtan vacsorázni?
Nem bírok megülni a fenekemen úgy tűnik, de hát ez a helyzet, valóban jobban érdekel a mestere, mint bármiféle vacsora, de mint már oly sokszor, most is biztos vagyok benne, hogy csak az fog számítani, amit ő akar.
Vissza az elejére Go down
Uther van Horne
Reveal your secrets
Uther van Horne
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Eileen & Uther - A bál   Eileen & Uther - A bál Empty2014-12-27, 08:36



Eileen & Uther
Face to  face

[You must be registered and logged in to see this image.]


- Azon leszek. Bármennyire is ellenkezel. – Ez nem parancs, a saját jövőbeni cselekedeteimet veszem alapul. Beszélt már a családjáról, érintőlegesen, főleg a véla vonalat említette, s úgy vélem, nem feltétlenül van kibékülve ezzel a szállal. Sosem élt vissza a vérével, elmondása szerint legalábbis, s nincsen okom benne kételkedni, számomra mindig őszintének bizonyult. Ám mégis, egy alkalommal szabadjára engedte pusztító hatalmát, amelynek jómagam is alig tudtam ellenállni, ha bárki már vértek nélkül áll vele szemben, nem lett volna esélye. Pusztán a gyönyör kedvéért ő maga vetette volna le testét a sziklákról, hogy porrá zúzott mementóként díszelegjen az idők végezetéig. Eileen talán maga sincsen tisztában, hogy milyen erős, ugyanis nem akar élni ezzel a hatalommal. Egy páratlan kincs, amely a ládikóban marad, pusztán én csodálhatom. Jól gondolta, amikor úgy vélte, hogy ő is képes játszani velem, még a vélabáj nélkül is hat az érzékeimre, míg én pusztán a mágikus erőm segítségével kerülök fölé, hiszen pár alkalmat leszámítva nem voltam vele durva ami a fizikai kontaktust illeti.
Ahogyan ő küzd ellenem, úgy én is az ellen, hogy visszafogjon. Az nincsen ellenemre, hogy vad táncot kezdjünk, és uraljam a testét-lelkét, ám ahogyan egyre mélyebbre húz az egymásra kölcsönösen figyelés irányába, időnként esetlen gyermeknek érzem magam, akinek az anya még arra sem vette a fáradtságot, hogy elmagyarázza, miért ölte meg az apját. Mutatom a rendíthetetlen sötét mágus, a vezető álarcát, s ő vérét eldobva, pusztán a gyengéd daccal képes maga mellett tartani. Sosem fogom feladni magamat, még érte sem, ugyanakkor megérint az, hogy mennnyire nem fél tőlem, mennyire emberi, ösztönös. Olyan érzéseket birtokol, amelyről én régen lemondtam, haszontalan halandó tudásnak vélem birtoklásukat. Mint ahogyan neki is megmondtam, hogy nem tartom kötelező érvényűnek magamra mindazt, amit a legtöbb ember erkölcsi normaként ismer. Csókunk ugyan van, ám tőlem nagyon is meglepő módon ebbe a tömény érzékiségbe, ahogyan ő nevezte, érthetetlen módon gyengédség vegyül, ahogyan arra figyelek, hogy ne okozzak túlzott fájdalmat, ahogyan kellemesen simítsak végig az állán, vagy éppen az ölelésembe vonjam a csata végén, és a hátán pihentessem a kezeimet. Együtt lélegzünk, s bár ágyékom máris folytatásért kiált, hogy beterítsem testemmel ezt az érzéki, csodás teretményt, most csendre, csitulásra kárhoztatom. Ehelyett elmosolyodom, s hosszú idő után megszólalok határozottan jó orgánumú hangomon.
- Édesanyád aztán ismeri a módját, hogyan éljen. Egyszer meg kívánom ismerni. – Ez viszont már egyértelműen tényközlés, amely magában hordozza hogy tartom annyira komolynak, amit most érzünk, hogy máshogy ez nem is lehet. Mint ahogyan az sem, hogy más férfiú lépjen a helyembe. Megmondtam már, bár nem kívánom aláhúzni, a véla amíg csak él, nem lesz senki másé. Így rendeltetetett. Úgy látom, nem nagyon megy bele, hogy ellenérzését fejezze ki Jasmine iránt, s nagyon jól teszi. Ebben nem nyitok vitát, meg kívánom védeni azt, aki a tulajdonom. Nem pusztán a csillagnász miatt, vagy Mirabellától tartok, ám nem lehetek mindig mellette, nem akarom elveszíteni, hiszen még meg sem ismertem. Ehelyett beleegyezést kapok az invitálásom nyomán, mehetünk vacsorázni. Kibontakozik az ölelésemből, s én sem bizonyulok túl ragaszkodónak, a birtoklási vágyamat még bőven tudom majd érvényesíteni. Visszaindulunk a terembe, ahol viszont egy pillanatra egy vörös ruhás, s furcsa módon álarcos alakot fedezek fel, s szőke hajzuhatag villan ki, akárcsak a véláé. Egy pillanatra lejebb ereszti a maszkot, s bár Eileen éppen másfelé néz, ugyanazt a szempárt fedezem fel az idegen lányénál is. Mirabella! Eddig is sejtettem, hogy metamorfmágus, ám ez tovább bonyolítja a dolgokat. Még szerencse, hogy korábban bölcs módon megjelöltem őt, ami legalább az azonosítást könnyíti meg. Finoman megfogom a véla kezét, s miután a rúnaboszorkány eltűnt a szemem elől, odahajolok a lányhoz, hogy belesuttogja a fülébe.
- Itt van. Ezen az estén. Furcsa, hogy nem éreztem meg, hiszen a tanárom, erős köztünk a kötelék. Álcázza magát. – Még mindig a tömeget fürkészem, ahol a nő eltűnt, s azon tűnődöm, hogy miért éppen ma mutatkozott, s miért a véla alakjában. Olyan talány ez, amelynek szálait még nem sikerült kibogoznom, ám attól félek, Eileen valóban csali lesz, ahogyan eredetileg elterveztem. Az asztalokhoz sétálunk, s bár különböző házak tagjai vagyunk, ma nincsen szükség az elszakadásra, hiszen a hosszú lakodalmas verziókat körasztalok váltották fel.



words [You must be registered and logged in to see this link.] just for you ©






[You must be registered and logged in to see this image.]
Close your eyes, and you'll see that you're really need!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Eileen & Uther - A bál   Eileen & Uther - A bál Empty2014-12-21, 22:49


Uther & Eileen


- Úgy gondolod?
Buta kérdés tán, hisz nyílván így van, máskülönben nem mondaná, ám aligha tudom elképzelni, hogy egyszer valóban ismerjem, hogy ne csak azt lássam benne, amit most, ne csak találgassak, hogy vajon mire miért reagál úgy, ahogy teszi, vagy épp mit akar kezdeni valójában velem. Mindez annyira fölösleges most, vagy kiderül, vagy nem, nem hiszek olyan sokat magamról, hogy azt feltételezzem, bármi olyat is fogok tudni valaha, amit ő nem akar a tudtomra adni. Meg aztán, abban sem vagyok biztos, hogy jót tenne-e nekem, ha megismerném. Hisz, ha ismerünk valakit, akkor már jobbára kedvelni is hajlamosak vagyunk, ha pedig kedvelünk valakit, szeretjük felmenteni az illetőt az összes bűne alól. Én nem vágyom megtenni, nem szeretnék túlságosan közel kerülni hozzá, mert összetörne, tudom. Túl drága játék vagyok én neki, értékesebb az átlagnál, hiheti azt, hogy nem, de attól még így van. Nem csupán én érzem magam különlegesnek, az is vagyok, és ráadásként tökéletesen ezen információ tudatában is.
Minden józan gondolatom ellenére sem vagyok képes felfogni, miként nem tudom azt mondani, hogy nem. Hogy ne kísértsen, ne próbáljon meg több lenni, mint egy fenyegető, állandóan felém tornyosuló árnyék. Csak hagyjon békén, élje az életét, hagy tegyem én is azt. Ehelyett mit csinálok? Simulok hozzá, mint szűzlány a nászéjszakán, és tisztátalan gondolatok kergetik egymást a csinos kis fejemben, amivel a jelek szerint jelenleg elfelejtettem gondolkodni. Szörnyű vagyok. Ám hogyan mondhatnám erre azt, hogy nem? Hisz annyira melengetően kellemes, épp eléggé vad, s érzéki egyszerre, mintha tökéletességbe faragott pillanatok hosszú sora lenne. Bánom, hogy nem ilyen volt az első csókom, csókjaim, ugyanakkor képtelen vagyok véremet megzabolázni. Minden sosem tapasztalt tudományom a felszínre kúszik, s csókolom úgy, minél csodásabbat álmodni sem lehet, adva magamból úgy egy szeletet, hogy észre sem veszem. Tudhatja hát, milyen lenne, kétségkívül felrobbanna a pillanatban, ha a sors úgy ítélné, hogy az övének kell lennem.
Pihegve hajtom végül rá a fejem, csupán egy csók, de úgy zsong, mintha ezernyi méhecske repkedne benne, alig hallok valamit a fülemben zubog vérem hevességétől, s szívem vad ütemétől. Miért ilyen jó az, ami tulajdonképpen bűnös dolog? Vajon képes leszek valaha kerek perec azt mondani neki, hogy nem, és komolyan is gondolni? Túlságosan is árulkodó a tény, hogy ezt a kérdést fel kellett tennem magamnak.
- Óhajom? Nem fogok senkit ugráltatni, meg egyébként is, van otthon segítségünk elég, anyám éppenséggel imádja, ha egy sóhajára ott terem valaki, hogy a hátsóját nyalja.
Kétségkívül érzékletes vélemény, de így gondolom, anyám igenis túlzásba viszi, talán én is ilyen leszek egyszer, bár nagyon azon vagyok, hogy ezt elkerüljem, de attól még a rossz példa már rég kirajzolódott előttem. Nem tudom egyébként, ki az, akiről beszél, de őszintén, szeretném, ha megkímélnénk egymás idegeit a szünetben, én nem akarom úgy érezni, hogy valaki állandóan a sarkamban van, és gondolom a lány sem akarja majd, hogy bármiféle igényem is kifejezzem felé, noha, ha már Hugrabugos, tán még meg is tenné, túlságosan nyájasak tudnak lenni.
- Természetesen.
Bólintok rögtön, s ha elereszt, hát indulok is rögtön befelé, talán menekülve a lopott pillanatok intimitása elől, mert úgy hiszem, nem bírnék ki túl sok időt vele kettesben, hogy közben megőrizzem a józanabbik felemet. A földet szemlélem, mintha csak attól tartanék, bármikor eleshetek a magas sarkaknak hála, ám nem voltam sosem ügyetlen, de mélységesen zavarba ejtőnek találom, amivé válok mellette, nem tudom, képes leszek-e ezt valaha feldolgozni.
A nagyterembe érve hatalmas kő esik le a szívemről, végre rengeteg másik ember, s vacsora, egy vacsorán mi történhet? Semmi kínos, ugye? Őszintén remélem, mindenesetre amint lelünk helyet, már le is ülhetünk, hogy nekilássunk a minden bizonnyal mennyei lakomának. Átmenetileg meg is némulok, egyrészt eszem, másrészt a zavarom von pecsétet szavaim halmára, jobb, ha nem beszélek, elég találjam meg a nyugodalmas szigetet lelkem mélyén, ahonnan mindent könnyebb átvészelni.

Vissza az elejére Go down
Uther van Horne
Reveal your secrets
Uther van Horne
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Eileen & Uther - A bál   Eileen & Uther - A bál Empty2014-12-18, 16:14



Eileen & Uther
Face to  face

[You must be registered and logged in to see this image.]


A legtöbb emberek által hasznosnak, vagy fontosnak ítélt érzelem, norma teljesen távol esik a látóteremen, így az Eileen által furcsának tartott visszajelzéseim számomra teljesen logikusak, méghozzá annyira, hogy nem is kívánom megmagyarázni őket. Tudom, hogy ha engem illet negatív jelzőkkel, egy bizonyos határig nem kell magamra vennem őket, hiszen többségében nem talál szavakat, és egyszerűbb számára így levezetni a dolgot, mintha nyíltan kimondani, hogy olykor nagyon is tetszenek a veszélyes, vagy éppenséggel nagyon is férfias megmozdulásaim. Vállvonok a dologra, amíg nem lép át egy határt, addig rendben is leszünk.
Éppen ezért bekategorizálnom azt, amit érzek. Sosem voltam még szerelmes, nem tudom kezelni a dolgot, amely arra emlékeztet, egyenlőre a szenvedély tartja ébren az érdeklődésemet. A szőke vélalány nem csak a testét illetően varázsol el, lelkileg is állandóan ad, s vesz el egyszerre. Újfajta látásmóddal ajándékoz meg, s közben magába szívja azt, amit leendő halhatatlanként már el kívántam érni. Egy vetélytársam kérdezte meg nem is oly régen a vélával kapcsolatban: megéri? Na igen, a varázslőnő, aki ugyan nem tanult tovább az egyetemen, mert a maga útját járja már, egyszerűen nem volt képes megérteni, miért nem feszítem szét a kislány lábát, majd lépek tovább? Nos, ez valahol az érzékiségről szól, más szempontból pedig köze sincsen hozzá.
- Lesz még alkalmunk megismerni egymást.
– Felelem, nincsen mögöttes tartalom. Valahol számomra logikus, hogy mélyebben is együtt kívánok vele lenni, még ha a legtöbbször nem érthetjük meg egymást gondolkozását, teljesen másik világot testesítünk meg, amióta megmentettem a kviddicspályán, egyek vagyunk. Nem azóta, hogy megettem az afrodiziákumot tartalmazó rúnaporral. Mégis, rövid ismeretségünk ellenére már vannak közös emlékeink, amelyek alapján minden józan gondolkozású halandó rásütné, hogy nincs értelme, én viszont tudom, hogy hozzám tartozik, bármennyire is küzd ellene.
Kint a szállingozó hóban a pillanat a miénk, amely olyan örök, mintha sosem akarna elszállni. A hideg ellenére is forr a testünk, nem török be az elméjébe, mégis érzem azt a megnyugvást, amelyet én is sugárzok felé. Könnyed mozdulattal tartom a levegőben, akár órák is eltelhetnének, nem lazítanék a fogáson, mégis pusztán percek alatt történik mindez. Egyszerre vagyok puhán érzéki, majd követelezően szenvedélyes. Egyszerre? Lehetséges lenne? Inkább alkalmazkodunk az édes tempóhoz, váltogatva azt, hogy olykor pusztán a pillanat hevében megszemlélhessem az arcát, s minden korábbi ridegségemet mellőzve bátorítóan mosolyogjak rá. Miután itt kint bárki megláthat, pusztán vágyfokozóak csókjaim, amik nyakszirtjét érik, a fülébe cirógatnak, olykor pedig az édes ajkakba mélyesztem ajkaimat, vagy a hajába túrok. Érzékeltetem azt, hogy ha akarok, tudok én szeretni, hiszen amit mutatok, az nem arról szól, hogy nekem jó legyen, bár be kell vallanom, nagyon is élvezem a dolgot, ám mindig nagyon messze járunk attól, hogy akár csak az ujjam tövig hatoljon az ágyékába. Ez most róla szól, sokkal inkább az intimitásról, bujaságtól mentesen.
- Egyenlőre igen, de szemmel foglak tartani. Az egyik tanítványom a közeledben fog megszállni, hogy ha óhajod támadna, legyen kihez fordulnod. A lány hugrabugos, Jasmine a neve.
– Nem fűzök hozzá több magyarázatot, a teendőim ide szólítanak, van még tennivalóm a Tiltott rengetegben. Visszahajolok hozzá, és még egy utolsó zárópecsétet nyomok csókcsatánk végére, hogy elinduljunk a nagyterembe.
- Elköltjük a vacsorát?





words [You must be registered and logged in to see this link.] just for you ©






[You must be registered and logged in to see this image.]
Close your eyes, and you'll see that you're really need!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Eileen & Uther - A bál   Eileen & Uther - A bál Empty2014-12-14, 21:43


Uther & Eileen


Dehogy tudom, ha tudtam volna, nem szidom ennyit, eztán vissza kell fognom magam, különben még azt fogja hinni, hogy dicsérgetem itt, annyira jól esik neki. Elvégre, mit árul el valakiről az, ha ilyesmiket vágnak a fejéhez, és tetszik neki? Én nem szívlelem azokat, akik rosszakat mondanak rólam, és sajnos sokan vannak, főként lányok, persze nem meglepő, de attól még igencsak rosszul tud esni, vannak olyan napok, amikor nemes egyszerűséggel ki sem dugnám az orromat a szobámból, mert nem akarom látni az ellenszenves arcokat. Igen, nekem is vannak komor pillanataim, mostanában egyre több, és nem mondhatnám, hogy örülök nekik.
Zavarba ejtőek a megmozdulásai, ma este mindegyik, épp úgy, mint a szavai, és nem tudom, hogy nem szándékos-e, vagy csupán ösztönös volna? A köztünk feszülő vonzalom megtestesülése? Akármelyik is, nem hiszem, hogy képes leszek megbirkózni vele, feldolgozni, hogy létezik, borzasztóan nehéz. Én szerelemre vágyom, nem erre a nyers, földre taszító erőre, ami nem hagy menekvést, csupán követel, csak úgy, mint Uther maga. Nem tetszik, nem szeretem, nem akarom, és mégsem vagyok képes tenni ellene. Ez mégis mit jelent? Tán azt, hogy valami rendkívül elcseszett módon, de ez a sorsom? Hogy ezt az utat kell bejárnom? Fölösleges feltenni a nagy, bűvös miért kérdést, válasz úgysem létezhet rá.
- Nekem azért nem, nem merném kijelenteni, hogy annyira ismerlek, hogy magától értetődjön.
Mintha pusztán a szavaimmal lennék képes harcolni a láthatatlan erő ellen. Ettől még megyek, nyugodtan, csendesen, egyszerűen a nyomában, nem zavar a nagy zsibongás után beálló csend, nincs is kedvem beszélni, a hideg azonban már kellemetlenül feszül addig a pillanatig a bőrömnek, míg nem ölel óvón körbe a szárnyaival. Van benne valami bosszantóan bensőséges, és egészen megriadok a gondolattó, hogyha mindig ilyen lenne velem, talán már bele is szerettem volna. Végül is, csak nekem tesz szívességet azzal, hogy többnyire a felfuvalkodott hólyagot adja.  
A könnyed kóstolgatás utáni elválás furcsa űrt hagy a lelkembe, zavar, mintha nem lett volna még elég, többet akarok, talán én is, de az elnyomott, a vélaszármazék, ő mindenképpen, ő máig nem érti, miért nem használom, ami jutott, hogy miért vagyok ilyen szelíd, mikor folyton forr a vérem. Ostobaság, csak el kell venni, amit épp megkívánunk, legyen az bármi, vagy bárki. Felpillantok rá hosszú pilláim rejtekéből, tekintetemben némi zavarodottság pihen, ám nincs okom túl sokáig vágyakozni a folytatásért, felemel, s bár tudom, elbír, mégis körülfonom a tarkóját a karjaimmal, aztán ismét elmerülhetünk egymásban. Még így is forró, bár nem fizikailag, egészen másként, amihez hasonlót még sosem éreztem, bár nem túl meglepő, sosem kívántam még senkit, azt hittem, az ilyesmi csak úgy megy, ha a szívem is szeret. Talán a fajtám másként működik, fogalmam sincs, ilyesmiről sosem beszéltem anyával, valószínűleg kellett volna.
Egyre inkább megszelídülnek a pillanatok, szíves zajos robaja csitulni látszik, nem értem, mi ez, de most nem is vagyok hajlandó megfejteni, csak hagyom, hogy melengesse a lelkem, hogy olyasvalakitől kapjak valami csodálatosat, akitől az utolsók közt számítottam volna ilyesmire. Kissé pihegve, pirulva szakadok el tőle, ám mikor a nyakam kezdi csókolgatni, úgy érzem, végem van, nem lehet valami ilyen jó, és ennyire bűnös dolog egyszerre. Miért érzem azt, hogy minden, amit vele művelek, egész egyszerűen bűnös és mocskos? Pedig látom, hogy ma igenis kitesz magáért, de talán túlságosan munkál bennem az a gondolat, hogy vajon holnap milyen lesz?
A föld, tán szárnyának hála, most nem tűnik hidegnek, vagy csak kellemes meleget eredményez az összebújás, mindenesetre egyáltalán nem fázom.
- Igen, mindig hazamegyek, anya ragaszkodik hozzá.
Talán jót fog tenni, sőt, biztosan, beszélnem kell vele, meg kell kérdeznem, hogy ez normális-e, vagy mondjon bármit, ami esetleg megmenti a lelkem az elkárhozástól. Tudom, hogy mit mondana, a szemében ezzel nincsen semmi baj, azzal lenne, hogy nem irányítom Uthert, mert nem vagyok képes rá, az zavarná, nagyon is.
- Miért? Te itt maradsz?
Nem tudom, mi lehet a helyzet most az anyjával, de én tutira szóba sem állnék vele, ha megölte volna az apámat.
Vissza az elejére Go down
Uther van Horne
Reveal your secrets
Uther van Horne
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Eileen & Uther - A bál   Eileen & Uther - A bál Empty2014-12-14, 14:20



Eileen & Uther
Face to  face

[You must be registered and logged in to see this image.]


Nem várom, hogy magabiztosan nézzen a szemembe ezzel kapcsolatban, tulajdonképpen büszke vagyok érintetlenségére. Hidegen hagy az önbizalomerősítés, hogy akkor nincsen összehasonlítási alapja, biztos vagyok benne, hogy ha megkóstolnám a lába között, újszerű élmény lenne még akkor is számára, ha előtte már átment volna rajta a fél Griffendél. Így még jobb. Kétségkívül nem fair, hogy nálam egy megszokott, szinte alaptermészetű dolog, vele kapcsolatos vágyaim viszont engem is érdekes képzelgésekre ösztönöznek. Mindig is harcos párjaim voltak, de úgy igazán valaki, aki a nőiességet, és a dacot teljesítené meg, mint egy modern Pallas Athene, nem igazán.
- Tudod, hogy mennyire szeretem hallani, amikor szidsz... – Simítok finoman végig az ajkán, amelyen át sziszegi mindezt, ugyanakkor tudom, hogy magát is védi azzal hogy vonakodik közel kerülni hozzám. Hiába mondom, hogy nem fogok érezni iránta, valami elindult, amit nem tudok oly könnyen visszafogni, miután ismeri a rúnák alatt elrejtett bensőt. Tudom, hogy változik a kedvemért, feladja már olykor a romantikus képzelgéseit amellett, hogy belőlem is kicsikar valamit, de képes jobban odafigyelni teste jelzéseire.
Pusztán ingatom a fejét, valóban nem hajlandó kimondani, nem is szükséges, pontosan tudom, hogy mennyit gondol rám, még a tudat alatt küldött gondolatait is elkapom olykor. Ha nem is látok bele teljesen a titkaiba, a rezdülései eljuthatnak hozzám, mint ahogyan kétirányú út lévén ő s érzi a nyomást, hogy folytonosan követem, nem tudok szabadulni az aurájától, amit ő, s nem a véla felmenői gerjesztenek. Az ünnepi hangulat magával rántott, ezért is nem megyek bele most abba, hogy kioktassam, vagy felhívjam a figyelmét arról, hogy mennyire oktalan tud lenni. Ha valaki felé vágyunk támad, akár azt is megtehetjük, hogy olykor a hibáival együtt fogadjuk el.
Nem szükséges mindig beszélgetnünk ahhoz, hogy lelkileg összekapcsolódjunk, ám ha így alakult, akkor a tettek kell, hogy szóljanak helyettünk. Finoman húzom kifelé, megadva az esélyét, hogy ellentmondjon, most nem vagyok ráncigálós kedvemben.
- Magától értetődik. – Bólintok, nem órákra akarom elrabolni. A ruhát sem véletlenül küldtem. Ez a mai este róla szól, ahol büszke lehetet arra, hogy a vélalányt sokan megbámulják, de ha bárki tenni akarna, akkor a négy angyal lesben kell, hogy álljon a saját szórakozásukat háttérbe szorítandó. Kifelé egészen könnyedén, szinte párként tudunk távozni, nem mutat ellenállást. Legalább ebben következetes. Vannak elvárásai, ám viszonzásként azt nyújtja, ami logikusan következik. Egymásra utaltság, amely sokszor az őrületbe kerget, most a hasznomra van. Amikor nem voltam még a sötét mágia mestere, bizony nekem is le kellett térdelnem, akárcsak az anyám előtt, aki szeretett, s gyűlölt egyszerre, mert egy közelgő fenyegetést látott bennem, mint ahogyan a mesterem ezt későn ismertem fel. Anyám esetében gyermek voltam még, képes volt irányítani, s bántani, az öregnél azonban már kiválóan burkoltam ködbe az érzéseimet. Kint, a meghitt kis zúgban óvon karolom át őt, hiszen jelenleg várhatnék csak arra, hogy csókjával bátorít. Azt hiszem erre nincsen is szükségem, elég egy pillantásból látnom, van itt keresnivalónk. Egyszer megteszi majd ő, addig ellopom ami illet. Akár megérdemlem, akár nem. Viszonylagos tapasztalatlansága fel sem tűnik, tökéletesen tisztában vagyok vele, hogy ösztönössége ellenben nekem szól, nem kell noszogatnom, vagy éppen átpakolásznom a karját, teszi amit a szíve, és a vágya diktál. A forróság talán nem éppen egy megszokott dolog, talán én gerjesztettem azzal hogy ismét szabadjára eresztettem az érzelmeimet. Pillanatra szétválok tőle az ajkammal, amely szinte lángra kap már. Figyelem őt, s nyugalmat erőltetek magamra, mielőtt még fájdalmat okoznék, s újra nekifutok.
A derekánál fogva emelem fel, nem repülve, pusztán a karom erejével, hogy érezze a férfias nyers valómat, hogy jobban egy szintbe kerüljön az arcunk. Ismét csókolni kezdem, szó szerint forrósággal teli az élmény, ám lassan csitul, és átveszi helyét a kellemes langyos érzet. A két lélek szinte összeforr, a lány érezheti, hogy lábujjig össze vagyunk kapcsolódva. Nyelvem kemény, követelezően férfias, majd pár csók után ajkaim továbbvándorolnak a véla nyakára, s szabadon hagyott bőrére a mellkasa felett, hogy aztán itt álljak meg. A földre helyezem, és csupán a karom rejtkébe zárva átkarolom, a tarkóját simogatva.
- Hazamész a szünetre vélalány? – Kérdezem végül lefelé sandítva. Teljesen logikus, hogy az életébe nem törhetek be, ám nagy távolságról is fogom tudni hívó szavát, ha szükséges, legalább az angyalok egyikét vele küldhetek. Jasmine, a gyógyítom alkalmas lehet arra, hogy a közelben szálljon meg.



words [You must be registered and logged in to see this link.] just for you ©






[You must be registered and logged in to see this image.]
Close your eyes, and you'll see that you're really need!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Eileen & Uther - A bál   Eileen & Uther - A bál Empty2014-12-13, 21:45


Uther & Eileen


- Már akinek, nekem még sosem jutott eszembe, hogy együtt kellene járniuk.
Nem tudom, miért zavar a szájából ez a szó, Rosemarytől már legalább ezerszer hallottam, most mégis úgy érzem, hogy  még a fejem búbja is vörös, pedig hazudnék, ha azt mondanám, sosem gondolok ilyesmire, noha talán túl fiatal vagyok még hozzá, ettől még nem tudom megszüntetni, főleg amióta ismerem, borzalmas.
- Hahh, nem is akarom, hogy beengedj, túl bonyolult vagy, túl veszélyes, túlságosan magabiztos, és végtelenül egoista. Jobb nekem kívül.
Egyúttal értem az elméjére, és a szívére is, nem akarom én bántani, egyszerűen így érzem, túlságosan felzaklat a jelenléte, sosem hittem volna, hogy valaki valaha ennyire intenzív módon lesz képes hatni rám, és nem tudok mit kezdeni vele, egyre kevésbé érzem úgy, hogy felvehetem vele a harcot. Márpedig nem akarok előtte kártyavárként összeomolni, végzetes lehetne, ha nem is konkrétan, de a szívem bizonyosan darabokban végezné.
- Én nem akartalak tőle eltéríteni, így sikerült. Gondolod, hogy erre válaszolni fogok?
Kérdezek rá dacosan, noha alig egy szívdobbanással később lesütöm a pilláimat, mi könnyen lehet, épp egy igennel ér fel. Nyilvánvaló, hogy ő annak is fogja venni, de nincs az az isten, hogy ki is mondjam, arról már tényleg szó sem lehet. Az viszont tény, hogy továbbra sem szívesen hallok arról, hogy miféle célja lehet velem, mert egyszerűen a hideg futkos tőle a hátamon. Szeretném valóban elfelejteni, legalább ma estére, hogy ne kelljen folyton arra gondolnom, hogy mi várhat még rám, hogy ne érezzem úgy, mint aki gondolkodás nélkül belesétál egy csapdába.
Fel sem tűnt, hogy megálltunk, valószínűleg elragadtak a szemei, vagy… fogalmam sincs, mi történt, de valaki nekem jön, arra eszmélek, aztán már fogja is a kezem, hogy kivezessen a parkettről. Nem vagyok benne biztos, hogy akarom, még mindig az jár a fejemben folyton, hogy bajom lehet. Nem félek, de van ez az állandó rossz érzés, amitől képtelen vagyok szabadulni.
-Jó, de mindenképp visszajönnék majd még táncolni.
Szögezem le, reményeim szerint nem kell ennyivel beérnem az estét illetően, de majd meglátjuk. Magunkat ismerve az is lehet, hogy pillanatokon belül a pokol legmélyebb bugyraiba fogom kívánni, sosem lehet tudni. Az mindenesetre felettébb bíztató, hogy ezúttal nem parancsol, és mennyivel jobban esik így az egész, fogalmam sincs, tudja-e, bár elég fiatal ő is azért még, gondolom neki is akadt már egy-két lélek az életében, aki parancsolgatott, vagy próbált parancsolni neki. Kötve hiszem, hogy jól tűrte volna.
Ezt azért neki sosem árulnám el, de szeretem a szárnyait, elképesztően gyönyörűnek tartom őket, és a menedékében lenni valahogy olyasféle biztonságérzettel tölt el, amihez foghatót ritkán tapasztaltam, tán még sosem, és mégsem értem, miért érzem ezt, hisz Utherhez tartozik ez is, ő pedig egy ízben már le akart vetni a mélybe.
Megőrjít ez a kettősség, egy részem szabadulni akar tőle, egy másik pedig legszívesebben el sem engedné. Fogalmam sincs, hogy mit kellene kezdenem ezzel az egész helyzettel, de nincs időm gondolkodni rajta, mert ő elég derekasan elébe megy a dolgoknak, és megcsókol. Azt hinném, hogy lefagyok a dologtól, és nem viszonzom, hogy nem vagyok akkora idióta, hogy hagyom belesodorni magam ebbe az egészbe, mégis, könnyedén gyűr maga alá a szenvedélyem, szinte átgyalogol rajtam, és gondolkodás nélkül simulok bele mind a csókba, mind pedig az ölelésbe. Nekem nincs benne ezen kívül más meglepő, ez nevezhető az első normális csókomnak, persze, abban nem vagyok biztos, hogy ez a forróság normális, mintha attól kéne félnem, mindjárt lángra kapnak az ajkaink. Nem akarom azt érezni, miként gyúl hasonló forróság az alhasam tájékán, de képtelen vagyok ellenállni neki, mintha egyáltalán nem lennék ura önmagamnak, félek ettől, jobban félek az érzésektől, a megfejthetetlen vágytól, ami folyamatosan hozzá vonz, mint attól, hogy fizikailag bármi bajom esne. Képtelen vagyok kiszakadni a csókjából, lehunyt pillákkal ízlelem az ajkait, finom, selymesen puha sajátjaimmal, és olyan szinten elmerülök benne, hogy akár bomba is robbanhatna mellettem, nem tűnne fel.
Vissza az elejére Go down
Uther van Horne
Reveal your secrets
Uther van Horne
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Eileen & Uther - A bál   Eileen & Uther - A bál Empty2014-12-12, 09:51



Eileen & Uther
Face to  face

[You must be registered and logged in to see this image.]


Felhívta magára a figyelmet, s ez egyértelművé vált számomra is, nem tudom egyetlen angyalként kezelni a többivel. Nem tanítom, nem parancsolok neki, még ha többnyire rá is kényszerítem az akaratomat, nem függ a Ruth vezette hármastól. S ha ez nem lenne elég, jól sejti; hatással van. Oly hatással, amelyet magamnak sem egyszerű megmagyarázni, percről percre hántja le a sötét aurát, s lassan ráébreszt, nem véletlenül nem űzök pusztán sötét mágiát. Az ok egyértelmű: a szüleimtől függetlenül nem döntöttem még el, hogy milyen utat választok, komor aurám ellenére is a semlegesség vékony határmezsgéjén táncolok, s bár a jóság sosem fog vonzani, visszaránthat, ha túl mélyre merülnék. A kérdés csupán annyi, akarom én ezt? Ha a lányra nézek, ez nem lehet kérdés, minden szívdobbanásnyi időben azon tűnödöm, mitől lehet ennyire erős, élettel teli, s vajon van-e értelme a csillagnászon vérét venni...
 - A különlegesség és a szex mindig együtt járnak. – Mosolyodom el, és ingatom a fejemet, miközben a fülét cirógatom. – Az, hogy véla vagy, pusztán a küldetésünk szempontjából volt érdekes. Szükséges plusz, ami kell, de ami engem illet, pont azért érdekelsz, ami miatt olykor kitekerném a nyakadat. Egyszer talán azt is engedni fogom, hogy megmutasd azt az igazi véla-őserőt, addig viszont ne várj tőlem bűntudatot, hogy kevésbé engedlek be. Mindkettőnk érdeke ez. – Ezt nem keményen mondom, pusztán gondolatébresztőként, ezúttal nyoma sincsen hangomban a lenézésnek, játékszerként kezelésnek. Bár felmerül továbbra is, hogy mi van akkor, ha túlságosan elmélyülnének az érzéseim, ebben a pillanatban nem gondolok erre. Komor létem már így is kitárulkozott abban a görcsös kapaszkodásban, amellyel illettem a folyosón, akár a rózsa, ahogyan átöleltem a kviddicspályán, mikor megmentettem az erőszaktevőtől. Nem pusztán fizikai vágy, ám ha az merül fel, akkor mindent elsöprően érzem a forróságot az ágyékomban, nem pusztán a csókját vágyom.
 - Higgy amit akarsz, de egyvalamiről ne feledkezz meg. – Hajolok most az arca felé, hogy töménykék szemeim az ő világosabb, ám lenyűgözően véla szempárjába fúródjanak mint két jeges tőr.  – Azért kerestelek meg, mert célom volt veled, amelyről sikerült eltérítened, egyúttal te sem tudsz másra gondolni, nemigaz? – Az angyalok már csak a parancsomra várnának, ha végre már ott tartanánk, hogy le tudnánk vadászni Mirabellát, és az én ügyem miatt egyszerűen stagnál a dolog. Mint ahogyan Ruth sokszor cinikus, nem engedhetem, hogy úgy tegyem, nem véletlenül kényszerítem örökké térdre. Erőskezű vezetőre van szükség, ahogyan a farkasok is megneszelik, ha az alfa megroggyan. És mégis, a lánynak igaza van. Ez az este nem szólhat pusztán a nyers erőről, a mágikus eszenciákról. Kettőnkről kell szólnia, bármit is jelentsen ez. Nem szakítom el a pillantásomat, pusztán azt veszem észre, hogy már nem táncolunk, csupán állunk a tömegben, amely kezd egyre és egyre taszítóbb, nyomasztóbb lenni. Intimitásra vágyom, hogy kettesben legyünk legalább pár pillanatig. Hangtalanul felnevetek a szavaira, ez nem ilyen egyszerű. Elengedem a vállát, ahol eddig karoltam át, s gyengéden kézen fogom.
- Az őrület még várhat. Sétáljunk. – Mindenesetre a mondat nem parancsoló, inkább kérdés jellegű, noha a hangsúly nem emelkedik, pillantásomban ellenben megvan a cseppnyi várakozás, hogy rábólintson. Néhány pillanatnyi kivárás után elindulok vele kifelé a nagyteremből, az udvar felé. Hamarosan visszajövünk majd, ám ebben a hangzavarban még suttogni sem lehet. Ha nem ellenkezett, a hideg ugyan megcsapja arcunkat, ám nincsen annyira vészesen fagy, hogy ne legyünk kint pár percig. Ha találtunk egy csendesebb zugot, megidézem a rúnaszárnyakat, amelyek óvon takarják miközben magam felé fordítom. A rúna összekapcsol minket, érezheti a kötődés, amely a lelkéhez vonz engem is, ám most erősebb a vágy, amely lüktet, s nem hagy más gondolatot. A két kezembe vonom az állát, hogy elmerüljek a tekintetében, nem fogok tovább várni arra, hogy majd megcsókol. Én magamtól teszem azt meg. A csók viszont oly forró, fizikálisan, vélhetően a bennünk tomboló mágikus eszenciáktól, hogy elsőre biztosan szokatlan lehet számára, s ilyet még én sem éreztem, holott nyelvemet még át sem toltam az ajkába, éppen csak beszívtam a puha húst.




words [You must be registered and logged in to see this link.] just for you ©






[You must be registered and logged in to see this image.]
Close your eyes, and you'll see that you're really need!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Eileen & Uther - A bál   Eileen & Uther - A bál Empty2014-12-10, 22:54


Uther & Eileen


Megérdemelt tulajdonosához, megérdemelt lélekbilincs, megérdemelt lenézés, megérdemelt játszadozás. Van benne jó? Biztos ez? Vagy csak ideig óráig elhiteti, hogy aztán újsütetű bizodalmamat felé zúzza porrá, mintha sosem létezett volna. Az életem nem egyszerű, előtte sem volt az, az örökös harc önmagammal, lényem eldugott részével már önmagában kikészít, erre jön ő, hogy egyetlen pillantásával tarolja le gondosan felépített, hűvös nyugalmamat, mintha sosem lett volna. Nem fogom megdicsérni sosem, értékelni sem, mert az eszem tudja, jó ebből nem sülhet ki, a szívem az örök reménykedő, ostoba.
Mégis, van valami, egy láthatatlan csapda, határvonal, háló, ketrec, akármi, magába zár minket, nem csak engem, őt is, hisz bármennyire hiszi azt, hogy én vagyok a játékszere, a foglya, ugyanúgy az ő is, a helyzet az uralma alá hajtja, nem rögtön, de fokozatosan. Gyengül az ellenállása, egyre többet mutat, egyre inkább lejjebb adja az elvárásait. Kellek neki, ha nem is én, ha nem is a lelkem, a szívem, de a lényemre szüksége van, és amíg megvan ez az előnyöm vele szemben, addig ki kell használnom. Nem szabad a szívem mélyén izzó parázsról tudomást vennem, nem lobbanhat lángra, nem engedhetem. Sem most, sem a jövőben. Soha.
- Különleges vagyok, tudod te is, tudom én is, tudja mindenki. Nem sok hozzám hasonló szaladgál az iskolában, ám ha mégis, arra nem voltak képesek, hogy felkeltsék a figyelmedet. Kitekerheted a nyakam, de fájni fog, hogy nem leszek soha többé.
Lehet, hogy nem sokáig, csupán ideig óráig, de ő maga is belerokkanna, míg nem megtalálja a a hiányom által köré font útvesztőből a kivezető utat. Mégsem fogja meg tenni, nem azért, mert szemtelen vagyok, mert gondolkodás nélkül a szemébe mondok bármit, azért fog megölni, ha megteszi, mert arra lesz szüksége. A naivitás nem tartozik jellemvonásaim közé, tudom, hogy a lelke sötétebb, mint bárkié, akit ismerek, az én fényem tán nem is lehetne elég ahhoz, hogy világosságba borítsa, nem kell hát azt feltételeznem, hogy valaha meg fogja kímélni az életem csak azért, mert több vagyok számára a legtöbbeknék. Ha a becsvágy, a hatalom azt fogja diktálni, a fejem fogja bánni.
A határozottsága nem olyasmi, ami minden pasiban megvan, legalábbis nem ilyen mértékben, lebilincselő, és nehéz nem tudomást venni róla. Megkísérlem mégis, ám érezvén a karját rajtam, testének közelségét, olyan kellemetlen gondolataim támadnak, amiktől legszívesebben menekülnék. Egyszerűen nem vágyhatok rá, nem lehet árulóm a testem. Ostobaság. Óriási hiba.
- Valóban hagyod? Vagy csak szeretnéd hinni, hogy hatalmad van felettem?
Megtalálom a kiskaput, biztosra veheti, ám tény, bizonyos szempontból mégis igaz, mint ahogy nekem is van hatalmam felette, máskülönben nem tartanánk itt, halott lennék, s nem kellene elviselnie semmiféle arcátlanságot tőlem. Nem, nem hiszem, hogy rajta áll, éppen hogy bosszantó módon képtelen tenni az ellen, hogy szembeszegüljek, hogy nem hajtsam gondolkodás nélkül rabigába a fejem. Hogy ne faljon fel, miként éhes sárkány a királykisasszonyt. Mosolya párjára talál az arcomon, az övé férfias, az enyém elbűvölő, beragyogja az arcomat, s a szemeim is csillognak, élénken, vidáman, szavai ellenére sem hagyom, hogy elromoljon ez az este, bőven lesz még ideje arra, hogy az erejét fitogtassa. Most nem érdekel sem a hatalma, sem az ereje, csak a pillanatban vágyom elmerülni, táncolni, amíg bírja a lábam, engedni, hogy érintsen, és talán… talán élvezni, hisz amit mondtam, megmondtam, minden akaratomtól eltérően félelmetesen vonzónak tartom, bár ez talán önmagában kevés lenne ahhoz, hogy ne hagyjam faképnél. Fogalmam sincs hát, miért nem tettem még meg, nem a ma estéről beszélek, az összes többiről, mintha valami különös okból kifolyólag újra és újra megadnám az esélyt neki, mire tulajdonképpen rá sem szolgált.
- Ha a történik veled, mint a szüleiddel, úgy az asszonyod lesz a veszted, mi sem egyszerűbb, ne nősülj meg.
Nem, még véletlenül sem bagatellizálom el a kérdést, de így könnyebb, mint tudomást venni arról, hogy párhuzamot vonjak a jelen és az elképzelt jövő közt kettőnkkel kapcsolatban. Szó sem lehet róla, hogy olyan szinten belebonyolódjak vele bármibe, hogy meg kelljen majd tapasztalnom, milyen is, mikor a hatalomra éhes varázslót magával rántja az őrülete.
- Ha már nem leszel önmagad, nem leszek a közeledben.
Könnyű mondani, ez biztos, ám hiszem, hogy így lesz, hiszem, hogyha itt végez, többé soha nem fogom látni, hinnem kell, hogy nem az a sorsom, hogy éjsötét tüze eméssze el a fényemet. Ez egyszerűen nem lehetséges. Nem hagyhatom, hogy a magánya sajnálatot gerjesszen bennem, hogy vigasztalni vágyjak, elűzni tekintetéből a komor felhőket, nem szabad, butaság. Mégis… ahogy cirógat, jól esik a lelkemnek, nem szeretném, hogy abbahagyja. Jó volna, ha ez az egy pillanatunk örökké tarthatna…
Vissza az elejére Go down
Uther van Horne
Reveal your secrets
Uther van Horne
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Eileen & Uther - A bál   Eileen & Uther - A bál Empty2014-12-10, 13:00



Eileen & Uther
Face to face

[You must be registered and logged in to see this image.]


Bármi, amit eddig mondtam, őszinte volt. Ha rákérdezne arra, hogy mivel is foglalatoskodom, ki kéne térnem a válasz alól, egy időre bizonyosan, még nem áll rá készen hogy megtudja. Ha úgy alakul, közlöm, hogy hazugság árán nem fogom félrevezetni, mint ahogyan az angyalokkal is a korrektséget vallom, azon túl, hogy végleges sorsuk a kezemben van, nem győzöm hangsúlyozni, a sötét varázslók módszere az árulás. Előbb fogom összeszorítani én az öklöm, mintsem ellenem forduljanak. A biztonsági főnöknek kinevezett leány is oly mohó, dacos. Tulajdonképpen mind az öt az, nemükre jellemző az, nem hajtják könnyen igába a fejüket, mégis ők kellenek nekem, nem puhány hímek, akiket egy csábos szempár máris el tud téríteni a célról. Bőven elég az nekem, hogy Eileen miatt kell fájnia a fejemnek, olyan vágyat kelt bennem, amelyet akár a véla-bájnak is betudhatnék, holott tudom, nem a vélát látom benne, ahogyan ezt ő is kiemelte. Autentikus, önálló személyiség a maga kemény valójában, használ, és kihasznál, ahogyan én őt, ám míg részéről ez ösztönösen csapongó, én egyre kevesebb reménnyel ugyan, de igyekszem megtartani a józanabbik énemet. Az elutasításai is abból erednek, hogy ha még jobban szabadjára engedné véla ösztöneit, ő is belehalna, mint valami méh az egyetlen szúrásba, amellyel védi magát.
Észre kell azt vennie, bárhányszor is kezelem a szavakat szabályhúzó eszközként, ahogyan rá nézek, ahogyan átölelem az nem teljesen ezt sugalja, mégsem vagyok őszintétlen. A tettek olykor többet érnek a ki nem mondott értékeknél. Megtehetném, hogy kitekerem a nyakát, mint ahogyan halálos táncunk is olykor mulattat, máskor fagyos dühöt szór rám, amelyből a saját érzelmeim sem képesek kirángatni, ugyanis nem tudom eldönteni, hogy megengedjem magamnak azt az ostobaságot, hogy beleszeretek, vagy pusztán kicsavart torzóként hagyjam a sziklákhoz csapódni...
- Az voltál, és most máshogyan vagy az. – Vágom el a mentegetőzést, amit talán vár tőlem. Elmélyülök a tekintetében, ahogyan megforgatom, középgyorsan andalító tánczene, amire most ropjuk. – Kellett valaki, akinek érzeke van az auror mentalitáshoz, ebben találtalak kiemelkedőnek. Nem ismertelek, az eredményeidről volt tudomásom, s amióta látlak, úgy vélem, hogy az a rózsa megérdemelt tulajdonosához került. – Egyértelmű, arra engedek sejtetni, hogy nem kevés időmet, energiámat szántam, hogy maradandót alkossak, és nőként tekintek rá, nem csak valami vadászra, aki elvégzi az önkényura által kapott ukázt.
Pontosan tudja, hányszor futtatom rajta végig a tekintetemet, és ez nem pusztán a fizikai vágyról szól. Nem tudom elkülöníteni, hogy mennyire közel érzem magam lelkileg is, ami más esetben szinte elképzelhetetlen lenne. Legilimentorként úgy zárom be az elmémet, ahogyan csak akarom, mégis, ő siklik át rajta legkönnyebben az angyalok közül is. Ha nagy ritkán pár óránál többet alszom a nappalok egyikén, még álmomban is észlem a rezdüléseit, ahogyan felnevet, ahogyan a nevemet említi valaki másnak, vagy pusztán rám gondol, elátkoz. Ez mind ő, és mindennel együtt kell nekem, ez már bebizonyosodott.
- Olykor. Nem tudom, hogyan csinálod, ha nem te volnál, már régen a kukacok zabálnák azokat, akik ilyesmit tesznek velem. – Viszonzom a mosolyát, és egy pillanatra megállok az ütemben, hogy keményebben vonjam magamhoz, mégis pusztán egy gyengéd hajbatúrást produkálok, hogy folytassuk a táncot.
- Egyértelműen én. Legalábbis mindenki máson, rajtad kívül, hiszen te pedig akaratodtól függetlenül írod felül a szabályaimat, amíg hagyom. – Mosolyodom el férfiasan, tényszerű közlésként, ezzel nem akarnám bántani, pontosan megbeszéltük már ezeket, csupán nem öntöttük ebben a formában szavakba. Kommunikációnk most a verbális jelekre koncentrálódik, nem hatolok bele az elméjébe, hagyom, hogy gondolatai szabadon szárnyaljanak.
- Tudod ez mit jelent? Ami a szüleimmel történt, az velem is meg fog. Jó eséllyel. Ezt láttad a kilátónál. Ha már nem leszek önmagam, bármire képes leszek, s nem a legjobb értelemben... – Az őrület családi átok, közel sem egyedi dolog, ami a felmenőimmel történt. Nincsen ráhatásom, hogy mi lesz a sorsom. Lassul a zene, ő közelebb húzódik, könnyednek szánt bólintással fogadom a gesztust, mégis érezheti, hogy mélyről törő sóhaj tör fel belsőmből, ez mind fizikálisan megfogható a mellkasom süppedéséből, lelkileg viszont egyértelműen érezheti a régóta tartó magányt, amelyet ugyan sötét komor lélekként nevetve kezeltem, jelenléte viszont feloldhatatlan szeszélyként mardossa a lelkemet, hát ennyire képes valaki megfogni? Átkarolom egyik kezemmel a derekát, a másikkal viszont egy különös módon baráti indíttást sugárzom, ahogyan kedvesen a vállát, hátát cirógatom.



words [You must be registered and logged in to see this link.] just for you ©








[You must be registered and logged in to see this image.]
Close your eyes, and you'll see that you're really need!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Eileen & Uther - A bál   Eileen & Uther - A bál Empty2014-12-08, 21:20


Uther & Eileen


Neki számít, nos, erre inkább nem reflektálok, nincs kedvem veszekedni ismét, inkább befogom azt a nagy számít, és most az egyszer valóban csöndben maradok. Ennyit megtehetek én is, nemde? Reményeim szerint nem fogom úgy érezni tőle, mintha szembeköptem volna magam. Legyen elég annyi, hogy legbelül nem vagyok hajlandó hinni abban, hogy valóban számít neki, mire vágyom, ha érdekelné, akkor nem viselkedne úgy velem az esetek nagy részében, ahogyan azt teszi. Ám ezt a témát ezúttal nem fogom feszegetni, lássa csak, hogy én is képes vagyok lenyelni a nyelvemet, és nem mindenen akadékoskodni. Ha ő így hiszi, hát legyen, ezúttal úgy veszem, hogy így igaz, s meg is hagyom eme tudatban. Nem nehéz, így belegondolva nem forrong a vérem azért, hogy csak úgy a képébe köpjem, hogy nem hiszem el. Itt és most hajlandó vagyok készpénzként venni a szavait, elvégre ez a karácsonyi bál, kellemes, könnyed szórakozás, nem fogom elrontani, csak azért sem.
Romantikus elképzeléseim holt biztos, hogy nincsenek vele kapcsolatban, maximum arcpirító vágyakozás, amit nem akarok tudomásul venni, de hogy érzések? Szó nem lehet róla. Én lennék a legidiótább némber ezen a földgolyón, ha olyanba zúgnék bele, aki kijelentette, hogy csupán játékszer vagyok a számára. Ettől még olyan reményeim lehetnek, hogy nem kezel úgy, mintha a kutyája lennék, bár az már kiderült, hogy abszolúte nem vagyok egy véleményen ilyen téren. Valószínűleg azt is újra és újra elfelejti, hogy egy pillanatig sem kértem a figyelméből, én kellek neki valamire, amire nem önszántamból vállalkoztam, és azóta csak próbálok fennmaradni a felszínen, megjegyzem, egészen nehezen megy.
- Nem lennék ilyen figyelemfelkeltő? Biztos ez? Uther, nem vagyok ostoba, nem véletlenül botlottunk egymásba már legelőször sem, és nem én voltam az, aki érdeklődéssel fordult feléd. Ne akard most azt bemesélni, hogy a kölcsönös érdeklődésen alapul ez az egész.
Lehet, hogy most már beszélhetünk róla, de akkor, kezdetben erről szó sem volt, és azóta is sokkal inkább vagyok rá dühös az esetek nagy százalékában, mint gondoljak rá könnyű szívvel. Ettől még akkor is figyelemfelkeltő vagyok, ha nem akarom, hazudik, ha mást állít, lehet, hogy ideig-óráig, meg a rúnáinak köszönhetően ellent tud állni a véremnek, de más esetben határozottan nem menne neki. Szép dolog, hogy azt hiszi, igen, de téved, a kilátóban sem sokon múlt.
Hogy nem volnék nőies? Úgy hiszem, gondolatmorzsáit könnyedén cáfolom meg a mozdulataimmal, a finom, elegáns lépésekkel, a tökéletes tartással, más kérdés, hogy a megnyilvánulásaim messze elmaradnak a mozgáskultúrámtól, de még nem is vágyom nőnek lenni, tizenhat vagyok az ég szerelmére, a legnagyobb problémám eddig jószerivel az volt, hogy hol szerezzek Esthajnalnak mindenízű drazsét a hét közepén, ha elfogy.
Minden feltételezése ellenére nem vágyom a szőke hercegre fehér lovon, de olyasvalakire aki nem úgy kezel, mint egy bármikor eldobható, szép, de haszontalan játékbabát, már sokkal inkább. Most másként viselkedik, aminek őszintén örülök, még akkor is, ha sejtem, tünékeny pillanatok csupán ezek, s ki tudja, mikor vedlik vissza az egoista, lekezelő egyénné, aki talán valójában. Nem tudom, hogy célja van azzal, hogy most más arcát mutatja, vagy esetleg én változtatom meg, pusztán azzal, hogy mellette vagyok, és nem hajlok úgy, ahogy fújni vágyik. Szerintem sosem fogom megtudni.
- És ez az, ami az őrületbe is kerget, ha jól sejtem.
Vetek rá egy szemtelen mosolyt, mert bár azt mondja, megérinti, de biztosra veszem, hogy az ellenkezője is igaz, semmi sem fekete, vagy fehér, olykor az öntörvényűségem nem jön jól, bizonyosan neki sem, de ettől még ilyen téren változni nem fogok, talán ez az egyetlen valós fegyverem ellene, s ugyancsak ez lehet majd az, ami végül a halálba kerget.
- Ez durva. Úgy látszik, a hatalom nem való pároknak, előbb vagy utóbb, de ki kell derülnie, melyikük uralkodik valójában.
Jegyzem meg elgondolkodva, nem véletlen, hogy nem szeretnék senkit és semmit irányítani, az én kezemben tán nem is való hatalom, látván, mit művelt anyámmal, akit bár rajongásig imádok, de azt már nem tudom kezelni, ahogy viselkedik apámmal, meg a férfiak többségével.
Ahogy belenézek a töménykék szemeibe, az én világoskékjeim is valami hasonlót mutathatnak, magány… ismerős, kész szerencse, hogy van pár barátnőm, különben mér bekattantam volna. De egy fiú… valami igazi, valami valódi, valami mély… szeretném, azt hiszem, mindennél jobban, mégsem hiszem, hogy valaha megtalálom. Hihetnénk, hogy két magányos lélek könnyebben talál egymásra, de ez a mese valószínűleg nem erről szól… Nem állhatom a tekintetét, dacosságom most tünékeny árny csupán, a lassabb taktusokra közelebb húzódom, vállára hajtva a fejem, mintegy időt nyerve, vagy épp csupán menekülvén tekintete elől.
Vissza az elejére Go down
Uther van Horne
Reveal your secrets
Uther van Horne
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Eileen & Uther - A bál   Eileen & Uther - A bál Empty2014-12-07, 10:05



Eileen & Uther
Face to  face

[You must be registered and logged in to see this image.]


A vágy különös dolog. Már csak azért is, mert többször elkaptam olyan érzéseket tőle, amelyek megmosolyogtatnak, vagy éppen arra késztetik a fenevadat, hogy nyalogassa rücskös nyelvét a vélalány lelke iránt, ám az, amire valóban vágyik, ennél sokkal bonyolultabb, nem mérhető a legilmencia számára, hiszen nem valódi érzet, inkább elveken alapul, tudatos útválasztáson, amihez még az általánosan adott szemkontaktusunk alapján sem férek hozzá.
- Nekem számít Eileen. – Igen, valóban sokszor tekintem eltiporható porszemként a mai napig, ám ha nem volnék képes csiszolódni, olykor feladni a saját elképzeléseimből, vagy nem élne, vagy elfelejtetett volna mindent velem kapcsolatban. Ő azonban hevesen ellentart, dacosan áll a  viharban, amelyet körölütte gerjesztek, és a kölcsönös csiszolódás nincs meg. Elvárásai vannak. Mintha romantikus képzelgései lennének arról, hogy nekem ki kell érdemelnem. Hol nyújt ő olyat, hogy érdemes legyen a figyelmemre, amelyet mégis osztatlanul megkap? Amióta ismerem, mást nem hívtam az ágyamba, holott csupa angyallal veszem magam körül. Nem veszi észre, hogy a komor, szinte metszően jeges aura is felolvadni látszik néhanap, s ezt magának köszönhető, mégis csillogó páncélú lovagként képzel el, ami enyhén abszurd. A bálterem közepén eljászom neki a gáláns partnert, ha kell, ám szenvedélyem most is izzón olvad finom bőrére.
- Egy ideig? Tudod jól, hogy nem motiválna semmi, amiért erőszakot kellene tenned rajtam. Ha nem lenne kölcsönös az érdeklődésed, nem is lennél ilyen figyelemfelkeltő. – Sugallom azt illetően, hogy bár nagyon is úgy tűnik, elveszem, amit akarok, de nagyon is vigyáznia kell arra, hogy mivel vádol, ha éppen vádol. Megvan a magam sejtelmesen csábító, buja stílusa, amikor éppen nem a sötétséget hordozom, ám mégis engedtem, hogy kitépje magát a szorításomból, nem vonszoltam csak azért is magammal arra a bizonyos folyosóra. Igen, valóban kimutatom a szándékaimat, arra viszont továbbra sem vagyok képes, hogy az őrületbe taszítsam öklöm összepréselésével.
Egyértelmű, hogy fiatal még, tapasztalatlan, akitől olykor túlzott elvárás lenne nőiességet kívánni. Ha éppen ember lenne. Nem az. Véla, még ha töredékében is. Fel kell fedeznie a saját szexuális kulturáját, nem mindig az elméjére hallgatni, amelyből a legilimencia segítségével, no meg a rúnánk kölcsönös összekapcsolódásának köszönhetően elkapok foszlányokat, amelyből kitűnik, magában sem biztos. Nem azt éreztetem vele, hogy érdemtelen a figyelmemre, sokkal inkább azt, hogy csodálom, ám nekem is le kell hántanom lelkem belső burkait, hogy közel tudjam engedni. A felépített pajzsok mentálisan is védenek, ha beengedem, nem feltétlenül leszek önmagam, azt kapja, akivé változtat. Ha azt akarja, nagy ritkán pont a vágyott fényes páncélú lovaggá. Remélem azért, hogy nem él majd azzal a közhellyel, hiszen akire vágyik az a veszélyes, és általa is kimondott szexi valaki.
Miközben táncolunk, gyengéd puszit kap tőlem, s mint a legtöbb gesztusomon, itt is meglepődik. Kiváncsi vagyok, mikor fogja végre elfogadni, hogy bár számomra is meglepő, hogy pont őt, a törékeny lányt választom, akinek még oly kevés hatalma van, mégis rám képes hatással lenni.
- Öntörvényű vagy, s a saját szabályaid szerint élsz. Ez az, ami megérint. – Szegem fel az államat, mint egy harcos, aki büszke arra, hogy egy amazont talált. Egyértelmű, hogy Eileen is inkább meghalna, mintsem rabságban vergődjön. Így a lánc, amellyel megkötöm, csakis laza lehet. Hosszú kifutóval. Ám a vége a kezemben kell, hogy maradjon.
- Nálam sem sokkal szívderítőbb. A szüleim eszményi páros voltak, kéz a kézben szereztek egyre komolyabb uralmat, mígnem anyám úgy vélte, hogy az öreg kezd lassan átmenni valami átláthatlanul gonoszba, ezért ő maga puszította el. Nem vagyok benne biztos, hogy  ő inkább volt a fény játéka. Rég volt, nem ők tanították azt, amit tudok. – Fogom át a derekát egy lassabb taktusnál, és mélyen a szemébe nézek. Töménykék tekintetem nem is feltétlenül szomorúságról, valami módon magányról árulkodik, amit pusztán nők hajhászásával, vagy sötét rituálék eltervezésével nem tudtam semlegesíteni.



words [You must be registered and logged in to see this link.] just for you ©






[You must be registered and logged in to see this image.]
Close your eyes, and you'll see that you're really need!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Eileen & Uther - A bál   Eileen & Uther - A bál Empty2014-12-06, 13:55


Uther & Eileen


A kérdésére pár pillanatig eszemben sincs megszólalni, igazság szerint, nem szeretném, hogy tudja, mire vágyom, fölösleges információ is lenne, mert úgysem tudja megadni nekem, egyszerűen nem az a fajta, aki képes lehetne olyan érzéseket adni, amilyenekre vágyom. Az egyoldalú dolgokat nem szeretem, éppen ezért nem akarok közelebb kerülni hozzá, mert olyan helyzetbe sodródnék, amivel nem tudnék mit kezdeni, és csak szenvednék benne.
- Nem számít!
Ütöm el a kérdést, nem szeretném elmondani neki, amit talán zokon vesz, de nem fog érdekelni. A legbensőbb vágyaim sosem fognak rá tartozni, annyira nem kerülhet hozzám közel, túlságosan veszélyes lenne. Ha nem tudja, milyen egyszerű dolgok képesek elvarázsolni egy lányt, hogy hajlandó legyen egy csókra, nem én fogom megtanítani rá. Idősebb nálam, bizonyosan tudja, én viszont meglehetősen tapasztalatlan vagyok ebben a témában, nem én leszek az, aki csak úgy megcsókolja mindenféle gondolkodás nélkül, ez nem így megy, vagyis, gőzöm sincs, hogy megy, csak azt tudom, hogy sosem merültem még el eme tevékenység gyakorlásában.
- Én egy ideig elképzelni sem tudtam volna.
Őszinte vagyok, eddig is az voltam, és sokáig tényleg elképzelni sem tudtam volna, hogy igent mondjak egy ilyen felkérésre, igazság szerint a mai napig nem tudom pontosan, hogy miért is tettem, talán jobb lett volna a lelkemnek, ha elutasítom, talán akkor már rég más játékszer után nézett volna, gőzöm sincs. Mindenesetre még mindig úgy hiszem, hogy a vérem az oka a kitüntetett figyelmének, és ez egyáltalán nem nyugtat meg.
Furcsán bizsergető a közelében lenni, és nem örülök annak, amit érzek. Lassan olyan képzeteim támadnak, mintha másra sem vágynék jobban, minthogy maga alá gyűrjön, és azt tegyen velem, amit csak szeretne. Én nem ilyen vagyok, legalábbis nagyon régóta küzdök ellene, hogy ilyenné váljak, nem akartam soha senkit a hamis érzelmein, az irántam táplált vágyán keresztül megvezetni, noha olykor úgy érzem, Uther megérdemelné. Ám nem hiszem, hogy akkor könnyebb dolgom lenne vele, akkor pedig fölösleges, pláne annak fényében, ami a múltkor történt. Nem lenne valós esélyem, kockáztatni meg nem feltétlenül szeretnék.
Valóban úgy érzem magam, mint egy apró kisegér, akit a kunkori farkánál emeltek a levegőbe, és úgy böködik, piszkálják, ahogy nem szégyellik. Mintha bármit megtehetne velem, és mindig igyekszik meggyőzni róla, hogy így is van, de a kilátó óta tudom, hogy még magának is hazudik. Láttam, amit láttam, nem tudott megölni, máskor sem tudna. Hinnem kell ebben, máskülönben sikítva kellene menekülnöm tőle, és ettől a mostoha vágyakozás elől.
Úgy lesz… hiszek neki, szóval elkezdek beszélni, nem gond, szeretem a családomat, és semmiféle olyan titkot nem árulok el, amit nem lehetne, így nem is félek attól, hogy visszaélne bármivel is. A puszin meglepődöm, ez is olyan gesztus, amit nem feltételeztem róla, és a jelek szerint kétségtelenül tudja, hogy miképpen lehet rálépni arra az útra, amit sokkal könnyebb az esetemben járni, mint amin eddig haladni szándékozott.
- Nem születtem uralkodásra, a nagyanyám született arra, én csak egy halovány másolata vagyok, és emellett nem is szeretnék senkin sem uralkodni. Meg aztán, a jelek szerint nem túl hatásos az sem, ha használom.
Utalok vissza a lépések közepette a kilátós eseménysorra, ami egészen könnyedén meggyőzött arról, hogy ami nem megy, azt nem kell erőltetni, márpedig nekem ez a véla bűbáj dolog nem működik.

Vissza az elejére Go down
Uther van Horne
Reveal your secrets
Uther van Horne
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Eileen & Uther - A bál   Eileen & Uther - A bál Empty2014-12-05, 10:19



Eileen & Uther
Face to face

[You must be registered and logged in to see this image.]


Nem remélek csókot. Pontosan tudom, hogy meg fog történni, hiszen amit a legutóbb elindítottunk, az csupán ismerkedés volt, gyengéd ajakérintés, attól végtelenül messze áll az igazi csók. Eljöttünk ide, s hogy milyen minőségben, ahhoz kétség sem férhet. Azzal, amit tettünk, s kimondtam, valamit megpróbálhatok, ez azt jelenti, hogy jelenleg birtoklom őt, és ahogyan sejtetni szándékoztam vele, ez máshogyan nem is történhetne meg, nem ismerem a kudarc érzését a kilátón történtek ellenére sem. És már megint feszíti a húrt, ameddig csak lehet...
- Miért... vélalány? Mire vágysz? – Pontosan tudja, hogy nem szokásom semmit kiérdemelni, most fegyverszünetet igértem, ettől még mindig letéphetem a fejét, ha olyan kedvem támad, hogy felrúgom a diplomáciát. Azzal is tisztában lehet, hogy kettőn áll a vásár, nem fogok behódolni. Leadtam az elveimből a kedvéért, továbbiakra ne számítson, nem vagyok az az átlag halandó, aki majd megvész azért, hogy a gyönyörű szőke csak rávesse a pillantását. Ha rám néz, láthatja, hogy minden kétséget kizáróan ragaszkodásomat fejezem ki, teljesen megváltozni nem fogok. Én tapasztottam ajkamat az övére, előtte is ott az út, hogy ha olyan kedve van, éljen nőiességével, és harapjon az enyémbe, mielőtt levegőt sem kap attól, hogy nem várok egy szemernyit sem. A bálterem közepén pusztán a tekintetemmel vetkőztetem, s ennek köze sincsen a testiséghez, hiszen folyamatosan a pillantásában kerülök el, a lelkében fürdök. Olyanok vagyunk, mint két gyermek, akik kézen fogva szaladgálnak egy ligetben. A fenevad pusztán a távolból figyeli ténykedésünket. Nem számít most az a tény, hogy megtörtént az érzelmek kioltása ott fent a hegyekben, abban a pillanatban valóban képes lettem volna elvenni az életét. Még a sötét varázslók lelkében is feltámadhat ez a hirtelen támadt jeges üresség, amellyel a saját józan eszünket védjük, s mindenki más puszuljon. Eileen-nek viszont élni kell.
- Már az első pillanattól tudtam, hogy egyszer táncba viszlek majd. – Hajtom meg a fejemet, ébenszín tincseim nem hullanak a szemembe, kellemes illatú olajjal szórtam be, hogy tartást kapjon a frizura, ha az embernek (vagy minek is tekintem magam) partnere van, azon túl is adnia kell magára, hogy kiöltözik. Őseim között ha vélák nem is, ám átkozottul jóképű, szinte csábos démonok születhettek, mert amit képviselek, az nem más, mint a szex ígérete. A buja vágyé, amelyet a fiatal lány majd átélhet, ha rájön, hogy a macska-egér játéknak csupán szórakoztatási célzata lehet, nem menekül. Belekezdünk hát halálos lépéseink következő forgatagába, mely továbbra sem adja titkát, belehalunk e, vagy egymáséi leszünk. Örök talány ez, melyet ráérünk még felfedni. Érintésem most gyengéden simogató, tartásom ellenben megbízhatóan férfias. Érdekes módon ellentart, mintha ebben is küzdene, mégis követi a lépteimet. Csodásan táncol, ez is véla adottság, hát persze..
- Úgy lesz Eileen. – Egyezek bele, és miközben átforgatom a karom alatt, egy pillanatra megállok az ütemben, hogy magamhoz vonjam a derekát, és lágy csókot hintsek az arcára, majd tovább folytatódjon a megkezdett lépéssorozat. Érdeklődve hallgatom őt, nahát... nem csonka család? Mostanság ez mily meglepő... Mégis, biztos vagyok benne, hogy ha úgy alakulna, nem benősülnék a családba, a vélát rabolnám magammal. Már petsze ha nem a fenevad gyomrában végzi tavasszal.
- Te miért nem használod? Uralkodásra születtél, félsz hát tőle? – Érdekes kérdés, hiszen én pont küzdök ellene, kivételes tudásommal ez lehetésges. Másokat viszont befolyásolhatna, rávehetne arra, hogy azt tegyék, amit csak akar.



words [You must be registered and logged in to see this link.] just for you ©








[You must be registered and logged in to see this image.]
Close your eyes, and you'll see that you're really need!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Eileen & Uther - A bál   Eileen & Uther - A bál Empty2014-12-03, 23:01


Uther & Eileen


Nem vagyok hozzászokva ahhoz, hogyha megérintek valakit, akkor elindul bennem valami érthetetlen folyamat, valami olyasmi, amit eddig sosem tapasztaltam, és nem is tudtam a létezéséről. Márpedig valami mindig történik, amikor hozzáérek, valami bosszantóan jó, amit igyekszem nem tudomásul venni, de egyszerűen nem megy. Felpillantok rá, mikor elkezd beszélni, s bár nem célom senkit sem elhalványítani, a szavai attól még rendkívüli módon jól esnek. Egészen addig, amíg el nem jutunk oda, hogy csókot remél tőlem.
- Ha kapni akarsz, érdemeld ki, minden más esetben el kell venned.
Szemtelenkedek, elvégre, tudja jól, mennyire makacs egy némber vagyok, noha nem merném kijelenteni, hogy nem kívánom megízlelni a csókját, de annyi mindennel képes állandóan felidegesíteni, hogy elég kicsit esélyt adok annak, hogy én kezdeményezzem a dolgot. Ettől függetlenül próbálok úgy hozzáállni, hogy semmi sem fog elromlani, és nem folyton a felvázolt képre gondolni, mert nem akarom, hogy egész este bizseregjen a tarkóm miatta. Képtelen vagyok feldolgozni ezt az egészet, ismeretlen, ingoványos telep, tartok tőle, mintha azon pillanatban vesznék el örökre, hogy rálépek. Talán nem, talán ez is csak egyfajta tapasztalás, de nem tudom, hogy megéri-e a kockázatot. Kivárok, meglehet, magától jön majd minden, s nem kell tartanom semmitől. Szeretném hinni, hogy lehetek naiv, hogy elveszhetek a pillanatokban anélkül, hogy attól kellene tartanom, melyik sarokból les rám a kaszás.
Nem hiszem, hogy bárkit bántana, ha nem tenném meg, de a feltételezés a véremnek jól esik, mert igenis fontos, hogy gyönyörű legyek, hogy vágyakozzanak rám, hogy elvegyem mások eszét, kell, mint szomjazónak egyetlen csepp víz. Akarom az övét is, becsomagolnám magam a vonzalmába, hogy elemésszem, felperzseljem a lényét, akár a tűz, megállíthatatlanul, visszavonhatatlanul. Egy részem akarja, hogy bármit megtegyen értem, a kedvemért, zavar, hogy ellenáll, hogy kiszakítja magát a bűbájos mivoltom alól. Mégsem teszek semmit, ki kell várnom a pillanatot, amikor valóban én lehetek nyeregben, amikor elveszti a kontrollt, amikor megmutatja a gyenge, érző oldalát. Mindenkinek van. Én az övét akarom, pontosan azért, mert gyakorlatilag bárki másét megkaphatnám.
Érzem magamon a tekintetét, mintha nehezére esne szabadulni tőlem, talán jó úton haladok, nem tudhatom, mindenesetre fürdök a figyelemben, amíg tehetem, amíg nem rontja el, nem rontjuk el. Szinte biztos vagyok benne, hogy el fogjuk.
- Csupa meglepetés vagy.
Felelem széles mosollyal a szavaira, meglehet, nem kellene csodálkoznom rajta, az öltözködése, a kiállása sejteti a származását, s olyan körökben a tánc meglepően fontos. Belecsúsztatom hát ujjaimat a kezébe, és irány a parkett. Lépteim kecsesek, légiesek, miként minden mozdulatom is, egészen magával ragadó, mondhatni varázslatos. Hagyom, hogy vezessen, ő a férfi, a tánctéren ne akarjon uralkodni a nő, nem neki való. Anya mindig azt mondta, urald a szívét, s később a testét, de csak ott, hol a te ajkaidból is gyönyör fakad, máskor mindig hagyd, hogy férfi legyen melletted, s akkor valóban nő lehetsz mellette. Neki jól megy, nekem talán sosem fog, ám ezt úgy hiszem, nem mostanság fogom megtudni.
- Mesélek, de csak akkor, ha te is.
Vágom rá rögvest, tudhatná már, hogy velem soha semmi sem olyan egyszerű, amilyennek szeretnék, nem vagyok hajlandó az akarata szerint hajlongani. Valamit, valamiért.
- A nagymamám volt véla, én sajnos nem ismerhettem már, az mondják, anya nagyon hasonlít rá, és ő mindig is előszeretettel használta azt, ami jutott neki. Apát is úgy vette le a lábáról, és azóta sem eresztette el. Van két bátyám, már mindketten végeztek, a szemük fénye vagyok.
Nem tudom igazából, mire kíváncsi, úgyhogy egyelőre csak ennyi szökik ki ajkaimból a mozdulatok közepette, ha valami konkrétan érdekli, úgyis meg fogja tudakolni, nem féltem…

Vissza az elejére Go down
Uther van Horne
Reveal your secrets
Uther van Horne
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Eileen & Uther - A bál   Eileen & Uther - A bál Empty2014-12-03, 11:04



Eileen & Uther
Face to face

[You must be registered and logged in to see this image.]


Egyenlőre csupán Jasmine-t láttam, akinek odabiccentettem, nem is árt, ha a gyógyító a közelben van, ha valami félresiklana. Mint abban a régi mugli filmben, a Carrie-ben, amikor a bálon a kiscsaj úgy döntött, hogy eleve van a megaláztatásokból, és kinyírja az összeset, akit csak lát. Jó, a mi esetünk teljesen más, a vélát senki nem alázza meg, bárki merné azt megtenni rajtam kívül, több vért vérezne ki, mint Carrie összes áldozata. A vélalány esetében pedig lelkem rajta, próbálkozom nem mindig bántani, annak sem lenne értelme, ha pont az én kezemtől törne össze idő előtt.
Talán ez alkalommal megengedhető, hogy itt a nyilvánosság előtt ne csináljunk ostobaságot, pusztán azért legyünk itt, hogy élvezzük egymás társaságát. Nem mondom, hogy végképp feladnám a terveimet vele kapcsolatban, ha ismét kiütközik az, hogy különbözőek vagyunk, nem csak mint nő és férfi, gondolatai síkjaink is alig egyeznek. És mit lehet tenni annak érdekében, hogy egyikünknek se kelljen feladni az elveit? Csiszolódni, időnként pedig teljesen félretenni, szőnyeg alá söpörni a gátakat, és ha nem szükséges, nem beszélni. A lány gyönyörű, ahogyan eddig is gondoltam, így nem látok benne semmi meglepőt, mégsem tudom levenni róla a szemem. Nem a vélaságával babonáz meg, hanem azzal, hogy képes olyan erős lenni, akit még én sem tudok megtörni. Sosem engedhetem, hogy valaki másé legyen, amíg csak él.
Összecsúsznak a kezeink, s már az első percekben érzem kettőnk között a vibrálást. Azt a vibrálást, amelyet ő érzékiségnek nevezett, s mondhatni elutasított, holott egyértelmű, ő is indít ilyen pulzálást felém, gondoljuk csak abba, hogy a kilátóban sugározta felém a saját vágyát is, nem pusztán azt, hogy essek térdre előtte. A vélák mindig megélik azt, hogy ha arra vágynak, hogy vessen valaki rájuk rajongó pillantást. S ahogyan kimondta, az arroganciám a gőgöm mellett minek is tart. Ezen nem tudok nem mosolyogni, ahányszor csak eszembe jut.
Miközben felhúzom vékonyka csuklójára a rózsákat mintázó kék karperecet, felpillantok az arcára, szépen feltűzött kontyára, és mégis kimondom, amit eddig csak sejtett, hogy talán szóvá is fogom tenni.
- Mindenki mást elhalványítasz Eileen. Pontosan tudod, hogy mindenkit elpusztítok ma a teremben, ha nem kapok tőled legalább egy csókot az este folyamán.... – Na jó, ez kissé túlzás, mert nem fogok vérfürdőt rendezni, meg hát a tanárokkal azért biztosan meggyűlne a bajom, még ha sokkal előbb is tartok, mint Denem ebben a korában, a dolog inkább arra irányult, hogy még mindig éget a pont, ahol az ajkunk összeért azon az estén. S most is pusztán az esélyét vetem fel, hadd motoszkáljon az agyában, hogy nehéz másra gondolnom. Amíg egyszerű volt ellenállnom, addig könnyű volt őt lekezelni. Most sokkal több bennem az ösztönösség, mint a józan tudat, birtoklási vágyam pedig mindent elsöpör. Dumbledore közben meg is ejtette a pár szavas beszédét, szerencsére ezúttal sem húzta tovább talán egy percnél, addig a lánnyal foglalkoztam, legalábbis ami a pillantásomat jelenti. Nem fogom levetkőztetni a tekintetemmel, pedig volna elképzelésem arról, milyen könnyedén hámoznám ki az ibolyaszín lepelből. Nem, a bál szóljon a romantikáról, néha azt sem árt...
- Nem csak szeretek. Tudok is. – Bólintok egyértelműen győztes gesztussal, mindig is úri miliőben forogtam, ahol a tánc alapkövetelmény. A háborút tervekkel, és diplomáciával nyerjük meg, a nyers erő mit sem számít. Más kérdés, hogy nekem nem nyers erőm van, hanem a végletekig átgondolt tudásom, amely sokak fölé emel. Ráfogok a karcsú ujjakra, jobbommal, pedig a véla derekára, és határozott vezető poszt veszek fel. A zene bár bálias, olykor sötét taktusokat üt meg, amolyan gótosan, amely határozottan tetszik, megveregetem majd az énekes-gitáros vállát ezért. Nem kértem fel a lányt, magától értetődően elvettem, amit felkínált. Gyorsan felveszem az ütemet, egyenlőre még szabad stílusban.
- Mesélj a családodról. – Ez sem kérés, egyértelmű jelzése annak, hogy érdekel, de a barátias csevegést sosem fogom tudni elsajátítani. Követelek, és ezt pontosan tudja, akár meg is szokhatta már.



words [You must be registered and logged in to see this link.] just for you ©








[You must be registered and logged in to see this image.]
Close your eyes, and you'll see that you're really need!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Eileen & Uther - A bál   Eileen & Uther - A bál Empty2014-12-01, 22:03


Uther & Eileen


Összességében azért nagyon is vártam ezt a napot, bár nem egészen tudtam, mire számíthatok, mindenesetre a legutóbbi találkozásunk vége meglepően kellemesre sikeredett, úgyhogy annyira azért nem féltem, de őszintén meglepett volna, ha képesek vagyunk úgy eltölteni egy estét, hogy nem feszülünk egymásnak. Nem, nem a kellemes, fizikai módját értem ezalatt. Nem mintha amúgy tudnám, hogy az milyen, maximum a múltkori ölelésből tudok kiindulni, márpedig az meglehetősen jól esett.
Azért reméltem, hogy Rosemary is itt lesz valamerre, legyen legalább kinek a szárnyai alá menekülni, ha valami nagyon félresiklik. Bíztam benne, hogy erről azért nem lesz szó, de majd meglátjuk, sosem árt, ha van egy kiskapu, amit lehet használni.
Elégedetten szemléltem magamat a tükörben, a világoskék ruha, amit Uthertől kaptam, nagyon csinos volt, és tökéletesen illett rám, hovatovább még azt sem mondhattam, hogy túlságosan merész lenne, mert nem volt az, figyelemfelkeltő talán, de a sok fidres-fodros rettenet mellett, amiket manapság képesek voltak legyártani, bizonyosan kevésbé szúrt szemet. Jól éreztem magam benne, és ez volt a lényeg. A hajamat ezúttal feltűztem, hogy a szokásostól némileg eltérő legyek, bár kiengedve szerettem, de mégiscsak egy bálra készülődtem, szóval végül a fiatalos, nem túl szigorú konty mellett döntöttem, abszolút nem volt McGalagonyos, vagy valami hasonló.
Végül még épp időben sikerül elindulnom, kínos lenne lemaradni Dumbledore professzor beszédéről, a világért sem hagynám ki, szerintem kifejezetten szellemes az öreg varázsló. Próbálom nem tudomásul venni, hogy érezhetően hevesebben ver a szívem, amikor meglátom Uthert, és még azt sem mondhatom, hogy azért, mert dühös vagyok rá, hiszen nem volna igaz, nem, most egyáltalán nem vagyok dühös. Komolyan hihetetlen, mégis mi a fene történik velem?
Nyújtom a kezem, elvégre így illik ilyen alkalmakkor, bár nem vagyok benne biztos, hogy jó ötlet hozzáérnem, úgy talán csak még mélyebbre zuhanok ebben az ismeretlen világban, de egy bálon nem kerülhetem el az érintkezést, fura lenne úgy táncolni. Meglep a kézcsók, aztán a megszólítás is, és valahogy most sokkal finomabbnak tűnik, mint eddig bármikor. Ha ez így marad, ma este nem hiszem, hogy akadhat bármiféle problémánk.
- Neked is, Uther!
Felelem mosolyogva, elvégre, nincs okom másként viselkedni, őszintén remélem, hogy nem is lesz. Lepillantok a csuklómra, és a karkötőre, nem tudom, hogy ajándék, esetleg csak a bálra szól, de úgy hiszem, ez most nem is fontos, majd a végén kiderítem. A ruhámhoz illik, s most ez az, ami számít, a megjelenésem szokás szerint makulátlan, s neki sem lehet oka panaszra, meglehetősen jól mutatunk együtt.
- Nagyon szép, köszönöm!
Aztán, ha nyújtja a karját, bele is karolok, hogy lesétáljunk a nagyteremig, majd bevonulhassunk a szépen gyülekező diák és tanársereg kellős közepébe.
- Táncolni azért szeretsz, ugye?
Kérdezem meg, mikor belépünk a terembe, hiszen ez fontos, kínos lenne, ha egész este csak ácsorognánk, vagy ücsörögnénk valahol, én ugyanis nagyon szeretek táncolni.

Vissza az elejére Go down
Uther van Horne
Reveal your secrets
Uther van Horne
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Eileen & Uther - A bál   Eileen & Uther - A bál Empty2014-12-01, 15:18



Eileen & Uther
Face to  face

[You must be registered and logged in to see this image.]


A Griffendélhez vezető lépcsők aljában várakozom, már az egész épületet betölti az ünnep szelleme, az ember még a saját gondolatait sem hallja a hangzavar miatt, a többség már lefelé siet a nagyterembe, perceken belül megkezdődik ugyanis az igazgató beszéde. Nem is arra vagyok kiváncsi, amit mond, inkább maga a tény, az elv, hogy ott lehetünk ketten. Fogalmam sincsen, hogy milyen minőségben, de valami egyértelműen megváltozott. Sosem leszek az a makulátlan herceg, akire vágyik, mindig halálos maradok, ám igéretet tettem, hogy legalább igyekszem csiszolódni az irányába. A csók még mindig ott bizsereg az ajkamon, amelyet úgy tűnt, hogy viszonzott, még ha éppenhogy ajakérintés volt, inkább lelkileg volt összeboronáló, mint fizikailag. Legalább a ma estére igyekszem száműzni elmémből a gondolatot, hogy egyszer majd mindennek vége szakad, ha a terveimhez közelítek. Bőven elég most arra koncentrálni, hogy itt leszünk, a két angyalt pedig kiokítottam, hogy maradjanak a közelben, és azonnal szóljanak, ha valami zűr lenne. Nyilván Ruth és Jasmine is partnerrel jött, ha arról van szó, el fogom rángatni őket akár tánc közben, mert hozzám tartoznak, még ha jelenleg megfelelő is az álcájuk. Megpillantom őt lefelé lépdelni a lépcsőn, és még az én sötét, hideg szívem is  vad lánggal kezd el égni, enyhén nevetséges módon az suhan át az elmémen, hogy még jó, hogy minimálisan tisztázni sikerült a dolgokat még a bál előtt, különben most nem látnám őt. Feltámad bennem a vágy, hogy egyesével csapkodjam a földnek azokat, akik egy pillantást is mernek rá vetni, az enyém, és ebből nem engedek. Ahogyan ő pontosan sejti, egy rab madár, aki dalával viszont egyre jobban a szívembe talál. Nem úgy nézek rá, mint bárki más, aki elkábított gyenge egyébként vesz meg érte, de mégis, van a pillantásomban valami, ami egyértelműsíti, komolyan gondoltam amit mondtam. Külsőmet tekintve kék ruhájához alkalmazkodtam, amely kiemeli szemeim töménységét, így nem fogunk elütni egymástól. Sosem vennék fel holmi talárt, komolytalan női ruházatban lejteni. Nyekkendőt ugyan nem, amerikai tipusút viszont sikerült kötnöm, egy kis gömbbel a végén. Amint közelebb ér, a keze után nyúlva magamhoz vonom, és egy finom csókot lehelek az ujjaira.
- Jóestét napsugár.   – Az eddig a kezeimben tartott szintén kék árnyalatú rózsákból kirakott karkötőt húzom fel a csuklójára.



words [You must be registered and logged in to see this link.] just for you ©






[You must be registered and logged in to see this image.]
Close your eyes, and you'll see that you're really need!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Eileen & Uther - A bál   Eileen & Uther - A bál Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Uther & Eileen
» Uther és Eileen
» Eileen & Uther - Édes kettesben
» Eileen & Uther - A második felvonás
» Eileen & Uther - Magányos szívek klubja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Karácsonyi bál :: Karácsonyi bál 2014.-
Ugrás: