ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:37-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 14:38-kor
Freya Björnsdottir


Tegnap 12:42-kor
Gillian Ollivander


Tegnap 10:33-kor
Kalandmester


2024-05-01, 06:24
Gillian Ollivander


2024-04-30, 22:10
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:49
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:26
Alaric Sinclair


2024-04-29, 20:48
Tristan Connors


A hónap posztolói
Gillian Ollivander
Eileen & Uther - Édes kettesben I_vote_lcapEileen & Uther - Édes kettesben I_voting_barEileen & Uther - Édes kettesben I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Eileen & Uther - Édes kettesben I_vote_lcapEileen & Uther - Édes kettesben I_voting_barEileen & Uther - Édes kettesben I_vote_rcap 
Freya Björnsdottir
Eileen & Uther - Édes kettesben I_vote_lcapEileen & Uther - Édes kettesben I_voting_barEileen & Uther - Édes kettesben I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Eileen & Uther - Édes kettesben I_vote_lcapEileen & Uther - Édes kettesben I_voting_barEileen & Uther - Édes kettesben I_vote_rcap 
Alison Fawley
Eileen & Uther - Édes kettesben I_vote_lcapEileen & Uther - Édes kettesben I_voting_barEileen & Uther - Édes kettesben I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Eileen & Uther - Édes kettesben I_vote_lcapEileen & Uther - Édes kettesben I_voting_barEileen & Uther - Édes kettesben I_vote_rcap 
Kalandmester
Eileen & Uther - Édes kettesben I_vote_lcapEileen & Uther - Édes kettesben I_voting_barEileen & Uther - Édes kettesben I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Eileen & Uther - Édes kettesben I_vote_lcapEileen & Uther - Édes kettesben I_voting_barEileen & Uther - Édes kettesben I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70696 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 37 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 37 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Eileen & Uther - Édes kettesben

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Eileen & Uther - Édes kettesben   Eileen & Uther - Édes kettesben Empty2015-05-08, 16:32


18+

[You must be registered and logged in to see this image.]

Uther & Eileen


Ha tudnám, milyen gondolatok kergetik egymást az elméjében, bizonyára csodálkoznék, hisz mindez számomra nem fontos. Nem direkt kezdeményezek, egyszerűen így alakul, csak megyek a vágyaim, s nem utolsó sorban a szívem után, nekem ez számít. Ha ő tenné, sem lenne más a szememben az egész, bár bizonyára hízelgőbbnek találnám valamelyest magamra nézve, ha ő ragadná magához a gyeplőt rögtön. Bár ki tudja, valóban az időjárásra hajazó szeszélyességgel rendelkezem, néha abszolút nem irigylem a környezetemet.
- Hát, vélákkal te se kezdj, éppen elég ez az egy is.
Vágom rá gondolkodás nélkül, talán valóban telhetetlen vagyok, talán csak túl sok idő telt el a legutóbbi alkalom óta, és már nem igazán tudok uralkodni magamon. Hozzátenném, nem is akarok, csak elmerülni vágyom a gyönyörben, mert addig minden tökéletes, utána ismét jönnek majd a viharfelhők. Talán pont ezért nem kellene siettetnem, de nem tehetek róla, nem bírok a véremmel.
Úgy tűnik, nem kell kétszer kérnem, mégis feszülten várakozom, és persze vágyakozom, előtte elképzelni sem tudtam, milyen érzés lehet ez, mindig kinevettem Roset is, mint valami kiskamasz, s lám, most már értem. Kevés jobb dolog lehet ennél az életben, és az az igazság, hogy minden történés ellenére sem bánom, hogy Uther volt nekem ilyen téren az első, és talán az utolsó is lesz, legalábbis nagyon úgy tűnik, hogy egyikünk sem viselné el, ha más felé fordulna a másik. A magam részéről eszembe sem jut, elvégre, ha lett volna eddig bárki, aki megmozgatott volna, aligha gabalyodtam volna bele a hálójába. Neki bizonyára volt, de a lényeg csak az ebből a szempontból, hogy most nincs neki más. Ne is legyen, kitekerem a nyakát, mindkettőnek. Elvakultságom tán az egekbe is szökik, lám, milyen láncot aggattunk önként lelkünkre, gyönyörű, szépen csillog, elvarázsol, de vajon megfojtani nem fog-e? Bízom benne, hogy erről szó sincs, ám csak a jövő fog válaszokkal szolgálni.
Megfeszül még mindig tapasztalatlan testem a behatolásra, felnyögve marok a lepedőbe, sikítom bele a kéjes, apró fájdalmat, mi hamar tovaszáll, más veszi át a helyét. Milyen furcsa is most belegondolni, hogy mennyire távol akartam tartani magam tőle. Lám, ostoba gondolat volt, mitől fosztottam volna meg magam… Imádom, ahogy birtokba veszi testemet, szomjazok minden egyes mozdulatot, elképesztő érzés, s talán ebben közrejátszik az is, hogy szeretem. Legutóbb még ennek nem voltam igazán tudatában, az más volt, dacból tettem, hogy képes legyek kiverni a fejemből, most másról szól, most már színt vallottunk mindketten, nem kell attól félnem, hogy holnap mindez semmis lesz. Olyan arcát mutattam meg, amit nem akarok, hogy bárki más lásson.
Látni nem vagyok képes, de sejtem, hogy minden ellenállása semmivé lett, hogy a szárnyaival magasodik fölém, van ebben valami furán izgató pluszban, bár szerintem a legtöbben szimplán sokkot kapnának az ilyesmitől. Nekem nem új dolog. Az viszont már határozottan, ami egyébként történik, épp annyira nem vagyok képes felfogni, miként világít az ő teste, mint azt, hogy az én halványan, de fényesen derengő bőröm alól fekete csillagokként pislog fel a sötétség. Akár tetszik, akár nem, megváltoztatjuk egymást, hogy hol van a vége, azt nem lehet tudni, ám valami kétségkívül elkezdődött, ami még bármelyik irányba eltolódhat, de immár csak ketten vagyunk képesek ezt megtenni. Nincs Ő és nincs Én, csakis Mi vagyunk.
Csókjai bizsergetik a lelkemet, melegséggel töltenek el, ám pillanatokon belül zuhanunk egy keveset, ágyroncsokon kívánva befejezni ezt a furcsa varázst, miből ki van rekesztve mindenki kettőnkön kívül. Nem tagadom, kicsit megijedek, de mivel Uther ura a helyzetnek, s nem rest rohamozni tovább, hát hamar visszacsatlakozom a gyönyör hullámzásába, hogy pillanatokon belül sikítsak fel az orgazmustól, és csak remélni tudom, hogy az én csodám továbbhajszolja őt is, és képessé válunk együtt beteljesülni…

Vissza az elejére Go down
Uther van Horne
Reveal your secrets
Uther van Horne
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Eileen & Uther - Édes kettesben   Eileen & Uther - Édes kettesben Empty2015-05-01, 15:07


18+


Eileen & Uther
Face to  face

[You must be registered and logged in to see this image.]


Bátorító mosollyal csóválom meg a fejemet, engem aztán nem zavar a nyelvöltögetése. Szőke vélám még mindig alaposan benne van a kamaszkorban, formálódik a jelleme, egyszer bájos kislány, máskor felnőtt nő, és csak úgy csapong a kettő között, sosem tudom, hogy a következő pillanatban milyen szeszéllyel hozakodik elő. És hogy én más lennék? Aligha. Csupán én nem a női mivoltomra tudom fogni, sokkal inkább a berögződésre, a mindent uraló irányításmániámra, és még sok egyébre, amit Eileennel az oldalamon lassacskán kezdek elengedni. Miután nem voltam képes elpuszítani, lassacskán elmerültem abban a szenvedélyben, amit iránta érzek. Akkor ugyan még holmi vágynak gondoltam, amely nem a vélaságát veszi alapul, ám mégis rá kellett ébrednem, hogy ez szerelem, még ha néha fel is képelném, a valóságban egy vadabb szeretkezésen túl nem is bántanám.  Amilyen messziről indultunk, nem is gondoltam, hogy idáig eljuthatunk. A sötétség és a fény immár párt alkot, sőt, közös jövőt is tervez, nem pusztán szenvedélyes hempergezésekben éli ki magát. Mint most, amelyet ismét ő kezdeményez. Nem mintha nem érezném férfinek magamat, ám a szeszélyes lánykának állandóan olyan mélységei vannak, amelyből pusztán a következetességgel húzhatom fel, figyelemmel, gondoskodással, hogy az ő döntése legyen, mikor adja oda magát nekem. Ám itt leszögezném, bármennyire is nőiesnek tartom ezen kezdeményezéseit, többször nem hagyok alkalmat, hogy megelőzzön. Birtokolni akarom, bármennyire is rosszul hangzik ez, én vagyok a férfi, talán a leendő hitvese. Vágyom arra hogy azt érezze, magas hőfokon égek érte, vágyom rá, akarom azt, hogy elmerüljünk ebben a mindent elpuszító szenvedélyben. Szenvedély, hiszen most éppen a gyengéd puszilgatásról szó sem lehet, ez a lány úgy feszül a vágytól, hogy igazat szóltam, mikor egyedinek cimkéztem a harcosságát, amely nem pusztán a dacról szól, engem is megmozgat, ahogyan veszekszik, mégis magához húz. Nem tudok, immár nem is akarok ellenállni.
Miután ő már előttem jár a felhők között, engem is odáig noszogatna, ám én arra vágyom, hogy kéz a kézben jussunk el odáig, megtorpanásra késztetem, az érzéki mosolyt pedig hunyorgással fogadom, s belőlem is kibukik valami hasonló. Nem szólalunk meg, pedig most valóban a nyelvemen lenne, hogy született tehetség, ha már a rúnamágia nem megy neki annyira, mint nekem. Az ágyban mégsem sietek, behúzom a vészféket, hogy mellé ülve kezdjek egy lazító maszirozósba, amelyre reagál a teste, mégis további kéjért könyörög. Semmi szünet, máris?
- Csak vélákkal ne kezdjen az ember... Legalábbis rajtam kívül. – Felelem susogva, ahogyan oldalra tűröm a szőke tincseket, a combok már-már igéző kincset tárnak fel, amit én mint hős felfedező vehetek birtokba. Hogy a hős és a sötét varázsló hogy kerül egy kontextusba, azt magam sem tudom. Ezúttal nem a kezemmel kezdeményezem, mögé csúszom felemelve a lábaim az övé közé helyezkedve megtámaszkodom a vállai mellett amolyan fekvőtámaszban, majd egyetlen pontosan célzott kemény lökéssel veszem birtokba az édeni vájatot. Felnyögve dőlök rá, hiszen már ettől a mozdulattól is szinte a korábbi magaslatokban érzem magam, ám nem, vár még ránk egy utolsó, mindent eldöntő csata, csupán nem egymás ellen. Kitámasztom magam, és immár csakis a csípőm és a combjaim erejét használva kezdek ütemes ostromló mozdulatokba. Behunyom a szemem, mert a véla mindent elsöprő bája egyenként hántja le a rúnákat, felmorzsolva erejüket. Érzem, hogy a testem nem csupán az ágyékomnál, minden porcikámban felforrósodik, még a fekete rúnaszárnyak is kicsapódnak, a lány még hallhatja a vitorlavászon dagadását idéző hangot. Ahogyan egyesültünk, kőszikla erejével vetekszik az a keménység, amely belső pontját ingerli elkerülhetetlenül a gyönyör felé vonva mindkettőnket. Amint az első rúna nem elmosódik, az utolsó pillanatban egy védőburkot szólítok körénk, hogy ártalmatlanul vészelhessük át a kitöréseket. Egy kivételével. Az a robbanás értünk fog szólni. A szobát, s főleg az ágy környékét betölti a fény, ám ezúttal nem a vélából, belőlem árad, ahogyan átadom magam a földöntúli szerelemnek, és önként vállok meg a rúnáimtól, az összestől, még az is veszni hagyom, amely az elmémet védi. Nem pusztán mint férfi szerzem meg a testét, a lelkét imádom azzal, ahogyan lejebb ereszkedve csókolom a hátát, a tarkóját, majd... az ágy rúgói itt adják meg magukat a mágikus kitörések következtetében, és a nem vártan erős mozdulatoktól, és egyszerűen összeomlik alattunk, mégsem állok le a végső rohamig.




words [You must be registered and logged in to see this link.] just for you ©




[You must be registered and logged in to see this image.]
Close your eyes, and you'll see that you're really need!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Eileen & Uther - Édes kettesben   Eileen & Uther - Édes kettesben Empty2015-04-30, 19:54


18+

[You must be registered and logged in to see this image.]

Uther & Eileen


- Hát néha én is meg tudnálak fojtani, már ha ez lehetséges lenne, de nyilvánvalóan esélyem sem lenne rá.
Öltök nyelvet, igazság szerint még csak soha meg sem akartam próbálni, ellenben én már éreztem a nyakamon a szorítását, kissé feszengve nyúlok a torkomhoz. Ha kicsit is másként alakul, mostanra már halott lennék. Ha nem szeretne… egyszerűen felhasznált volna, és nem érdekelte volna szemernyit sem, hogy feláldoz egy életet. Azt hiszem, hálát adhatok a sorsnak, hogy a hiedelmekkel ellentétben vannak érzései, máskülönben nem érezném most ilyen jól magam. Fura ez a könnyek után, de be kell látnom, vágyból gyúrtak, könnyedén simulok bele ezekbe a pillanatokba. Jóval egyszerűbb, mint azzal szembesülni, hogy mit és hogyan kellene csinálnom, az nekem nem megy, most legalábbis semmiképpen sem. Csak egy kicsit szeretném elfelejteni a gondokat, s nem aggódni semmi életemet felforgató aprócska tény miatt.
Örömmel adom hát át magam a pillanatnak, kétségtelen, hogy erre születtem, már anyám méhében nyilvánvaló lehetett, hogy magamban hordozom a vágyat. Épp úgy másokra tapasztom irányomba, mint ahogy bennem tombol, van ebben valami félelmetes, ám most, Utherrel nem az. Ha őszinte akarok lenni, azt kell mondanom, hogy bármit megtehetne velem, vakon követném bárhová, ostoba, kamaszos jellemvonás talán, de most, hogy beismertem, igenis vannak érzéseim, annyira egyértelmű, hogy nem lehetne másként.
Miután testem tehetetlenül vergődött ténykedése nyomán, én is úgy ítélem, hogy kell adnom valamit érte cserébe. Annak ellenére, hogy fogalmam sincs róla igazán, hogy mit csinálok, a jelek szerint igencsak remekül megy, elvégre kénytelen hátrafeszíteni a fejemet. Semmi neheztelés nincs bennem a mozdulat miatt, sokkal inkább valamiféle kéjes, győzelmi mámoros fény villan a szemeimben. No lám, megy ez még így is. Valahogy jó érzés ennyire önfeledten, vágyban fürödve látni, olyan, mintha teljesen más ember lenne, s persze én is. Nincsenek korlátok, visszafogó gondolatok, csak az számít, mi a jó a másiknak, és ez valahol nagyon is csodálatos. Most mégis megállom, hogy bármi szemtelent mondjak, nincs szükség rá, pusztán elégedett vagyok a ténnyel, hogy én is képes vagyok úgy örömet szerezni neki, mint ő nekem.
Kikerülvén rögtön kapok csókért az ajkai után, ölemet még a korábbi kielégülésem ellenére is feszíti a vágy, és lassan úgy érzem, eszemet vesztem, ha nem leszek az övé megint… s egyúttal örökké. Furcsa, hogy így gondolom, mégis valamiért ez dolgozik bennem, nem kell más, soha többé.
Csalódottan fúrom arcomat egy odahúzott párnába, mikor hasra fektet, és masszírozni kezd. Nem mondom, nagyon is jól esik, csak épp már úgy érzem, mindjárt felrobbanok.
- Kikészítesz.
Motyogom, inkább csak a párnának, mint Uthernek, némely érintésnél felnevetve rántom arrébb a testem, itt-ott egészen csiklandós vagyok, még a határozott mozdulatoktól is. Szemét dolog talán, hogy próbára akarom tenni az önuralmát, amire tulajdonképpen nincs is szükség, de muszáj vagyok megtenni, egyszerűen nem bírok magammal, és talán ehhez még vélák vérének sem kell bennem csörgedeznie. Némi kis mozgolódás következtében szétnyílnak combjaim, meglehetősen hívogató jelleggel, ha masszírozni akar, megteheti, de részemről jobban örülnék annak, ha utána tenné, most valahogy már túlságosan nehezen bírok parancsolni magamnak, vagy inkább egyáltalán nem.
Vissza az elejére Go down
Uther van Horne
Reveal your secrets
Uther van Horne
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Eileen & Uther - Édes kettesben   Eileen & Uther - Édes kettesben Empty2015-04-19, 11:37


18+


Eileen & Uther
Face to  face

[You must be registered and logged in to see this image.]
- Semmi köze a biológiához. Néha meg tudnálak fojtani a dacos kis hülyeségeid miatt, máskor pedig... Nem tudlak nem szeretni. – Nevetek vissza, tényleg hosszú út vezetett odáig, hogy mindezt nemcsak ki tudjam fejezni, még ki is mondjam, kezdve azzal, hogy hol őt akartam megölni, hol magamat, hogy aztán nem kevés nehézségek árán eljussunk odáig, hogy még némi házassági ajánlattal is megkínáljam. Nem pusztán a gyermek miatt, ő csak előrehozta az eseményeket. Amit kifejeztem a vélalány számára, egy életre szóló elköteleződés volt, hiszen inkább tépem őt, ha úgy alakul, mintsem édelegjek számomra nagyon is felszínes lányokkal, hiszen Ruth valóban tévedett, nem azért kell az öt angyal, hogy megtaláljam bennük a barátot, tanácsadót, és szerelmet. Eileenre mindegyik jellemző, ettől még lehetnek külön bizalmasaim a többi angyal személyében. De Eileen az, aki mellett fel fogok kelni, és remélni, hogy nem vágja át a torkom, miután ismeri a gyenge pontomat. A szívemre úgy volt képes hatni, hogy a maga természetességével nem használta ki a vélabájt, semmi direkt csábító nem volt a viselkedésében, adni akart, nem elvenni. Mint ahogyan örökösen bírkóztunk egymással, én sem voltam képes a végletekig bántani, mert rá kellett ébrednem, nem küzdhetek mindig a saját érzéseim ellen. Ha egy sötét varázsló életében elérkezik a szerelem pillanata, akkor bizony.. dönt, a vívódást meg kell hagyni a filozófusoknak. Nem is válaszolok hát a szavaira, elmerülök az íriszeiben, hogy együtt lélegezve fonódjunk össze, mint két tökéletes test, ahogyan széttárt combjai közé fúrjam magam, és mennyi kéj felé taszítsam. Második alkalmunk sokkal meghittebb, szerelmes tánc már, nem csak dacból eredő ismerkedés, ultimátumok lefektetése, ebből kifolyólag nincsenek oly titkok, amelyek közénk állhatnának. A csillagnász sötét rejtelmét is lassan elfelejthetem, kár már a vélát terhelni vele, mi lett volna ha. Ruth és Jessamine tudják, a szerelmemmel viszont előre kell néznünk. Mindketten változtunk, én kész voltam sötét terveimet átalakítani, hogy varázslataimat pusztán eszközként, nem sorsfordító megmozdulásként használjam, a lány pedig meg tudta tenni azt, hogy szűzies viselkedését feladva felvállalja azt, hogy aki öleli, az nem éppen egy makulátlan páncélos lovag. Félmosollyal hagyom magam megkóstolni, ám ez szó szerint ízelítő most csupán, a vélának minden ilyen tekintetben én vagyok az első, más pedig sosem fogja megkapni a testét, így ráérünk még arra hogy felfedezze, mire lehet még képes. Ahogyan hozzám ér az ajkával, máris tudom, mennyivel különböző, ahogyan ő teszi. Nem pusztán a szerelem miatt. Minden mozdulatából mégiscsak sugárzik a vélák adománya, amellyel földöntúli gyönyört tud adni. Szó szerint rá kell markolnom a hajára, hogy pár pillanat után leállítsam, különben kitörne a vulkán, és akkor mire mennénk egymással az ágyban? Igaz, még akkor is lennének tartalékaim, ám vad rohamra készülök, amíg még megtehetem a leendő anyukával. A víz már teljesen leapadt, lassan már magunktól is megszáradunk. Kicsúszok a kádból, hogy felálljak, és lehajolva a lány törékeny testéért a karomba kapjam. Nem tudom megállni, hogy rá ne mosolyogjak, és odacsókolva az ajkára elindulok vele befelé az ágyba. Nem sietek most annyira, hiszen tudom, mit adhatunk egymásnak, nem árt némi szünet. Így a hasára fordítom, mint valami babát, és gyengéden induló, mégis határozott masszázsba kezdek. Ebben most semmilyen erotikus felhang nincsen, nem az a cél, hogy tovább izgassam, egyszerű figyelmesség, hatásszünet, és ellazítás az utolsó harc előtt. Meggyúrom a vállait, a gerince vonalát, a lapockáit, és a derekát is.





words [You must be registered and logged in to see this link.] just for you ©




[You must be registered and logged in to see this image.]
Close your eyes, and you'll see that you're really need!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Eileen & Uther - Édes kettesben   Eileen & Uther - Édes kettesben Empty2015-04-17, 13:49


18+

[You must be registered and logged in to see this image.]

Uther & Eileen


- Mi köze a biológiailag végbemenő folyamatnak a nagy számhoz? Amúgy sem nagyon tiltakoztál a dolog ellen.
Öltök nyelvet vidáman, jóval vidámabban, mint mikor találkoztunk ma, nem hittem volna, hogy idáig el fogunk jutni, sőt… Kicsit azért ironikus, hogy ő védte magát az érzések ellen, én pedig vágytam rájuk már egy ideje. S mikor jött, hát, úgy éreztem, inkább nem kérném, ha lehet, de nem igazán hagyott nekem választást. Vannak pillanatok, amikor még mindig úgy gondolom, hogy ez az egész túl veszélyes, de ugyanakkor azt is tudom, hogy a szívem megsínylené, ha távol kellene maradnom tőle. Mélységesen bosszantó, amikor az ember nem ura a történéseknek, márpedig mikor együtt vagyok, szerintem egyikünk sem képes a gyeplőt huzamosabb ideig megtartani.
- És én örülök, hogy más vagyok.
Nem akartam tovább feszegetni a témát, nem nagyon lett volna értelme, jól esett, hogy kitüntetett figyelemben van részem felőle, mármint, most már így érzek, eddig azért ez nem volt teljesen igaz. A tavaszi szünetben haza kell majd mennem, ha valami isteni szerencse okán anyám nem szúrja ki, talán nyárig nyugtom lenne, de ezekben a bensőséges pillanatokban jövök rá, hogy nem működne. Tudnia kell, hogy kétségbeesetten keressen nekem olyan partnert, aki hajlandó elvenni, és azt hazudni, hogy már régóta tervezzük a menyegzőt. Onnantól kezdve már csak azt kell elérnem, hogy Uther is felkerüljön a listájára. Szerintem ez nem lesz nehéz.
Ám inkább félresöpröm most az egészet, és csak ketten (hárman) vagyunk, más nem számít, elveszlek a pillantásában, imádom, ahogy rám néz, azt hiszem, tényleg erre vágytam, még ha lelkem azt is remélte, hogy valaki olyan lesz a párom, aki sokkal kevésbé veszélyes, de talán ez is vonz benne. Képtelen lennék megfogalmazni az okokat, de nem is akarom. Nem szükségesek, úgyis a végeredmény a lényeg, az pedig meglehetősen egyértelmű mostanra. Mindenféle értelemben. Testileg korábban is vonzott, ha nem így lett volna, sokkal könnyebben kikeveredtem volna a hálójából.
Meglehetősen hamar sikerül elvesznem a gyönyör útvesztőjében, és a végére azt sem tudom, hol vagyok, mindenem lüktet a testem körbefonó vágytól, imádom ezt az érzést, kicsit olyan, mintha erre születtem volna. Nem is tudom, talán tényleg így van… Kissé meglepetten pillantok rá, mikor a melleimhez ér valami olyasmivel, amivel eddig sosem, és hirtelen nem tudok mit kezdeni a helyzettel, de valahogy hirtelen vágyat érzek arra, hogy ily módon is megízleljem. Ő is megtette, hát igazán viszonozhatom a dolgot, így hát nem vagyok rest kicsit még lejjebb csúszni, hogy érzékien én is hasonló gyönyörben részesítsem, bármennyire is legyen ismeretlen terület ez számomra, azt senki sem mondhatja, hogy önző lennék ilyen téren. Épp olyan fontos az ő élvezete, ha nem fontosabb, mint a sajátom…

Vissza az elejére Go down
Uther van Horne
Reveal your secrets
Uther van Horne
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Eileen & Uther - Édes kettesben   Eileen & Uther - Édes kettesben Empty2015-04-10, 10:04


18+


Eileen & Uther
Face to  face

[You must be registered and logged in to see this image.]


- Nem felrúgtuk, te és a nagy szád mindent összekutyul, de állandóan, melletted már tervezni sem érdemes. – Válaszolom évődve, a korábbi ridegségnek, vasszigornak nyoma sincsen. Ha szeret, akkor a közelében én is elengedhetem magam, nincsen arra szükség, hogy mindig védjem a lelkem, és az elmém épségét. Bizonyos, hogy sötét órák várnak még ránk, ám ez most a boldogság, és a szórakozás pillanata, amikor elmerülhetünk egymás ölelésében, félretehetjük most a gondokat. Sosem hittem volna, hogy pont egy véla áldozatául fogok esni, holott alaposan rákészültem, hogy soha senki ne uralhassa az érzelmeimet. Nos igen... de a szív dolgainak nem lehet parancsolni, már azelőtt felfigyeltem rá, mielőtt beszéltünk volna. Egyszerűbb lett volna kihagyni a csillagnászból, és csendesen elveszejteni, túlterveztem magam, aminek utólag már kénytelen vagyok örülni. Nem pusztán a gyermek miatt. Nem azért vallottam meg végül szerelmemet, hogy megnyugtassam, majd a kicsit feláldozzam valami sötét oltáron.
- Nem a megkérdőjelezés a lényeg vélalány. Másnak ilyet sosem ígértem. Ettől vagy te más. – Húzom végig most gyengéden terenyemet az arcán, van az egészben valami sötéten romantikus, amely ránk nem jellemző, ellenben előhozza. Csak akkor válhat valaki fontossá, ha önmaga is érzi, mit képes adni. Eileen nem csak elvesz. Oly töményen sugározza magából azt, vágyik a társaságomra az első perctől kezdve, hiába is dacoltunk ezzel mind a ketten az eszünk alapján, rá kellett ébrednünk, a kölcsönös vonzódást nem lehet csak úgy paravánok mögé rejteni. Nem számít, hogy mennyire fiatal, amilyen ösztönösen megéli az összes érzelmeit, ezzel együtt ahogyan tudatos döntéseket hoz... Nem is kétséges, hogy ha úgy dönt, hogy felhúzzam az ujjára azt a bizonyos gyűrűt, meg fogom tenni. Amikor lemondtam arról, hogy másokban is örömöt találjak, végleges döntés volt, életre szóló. Bár tudnám, mivel kápráztattam el. A sötétséggel, amely belőlem áradt, és talán azt hitte, megváltoztathat? A határozottságomnak nem tudott ellenállni? Annyit veszekedett velem, ki akarta harcolni a saját döntéseket. Hogy aztán végül mindketten engedjünk, képes legyek önálló személyiségként kezelni, bár továbbra is lesznek dolgok, amelyből nem engedek. Talán jobb is így, hogy nem fog kihúnyni a varázs. Nem pusztán a testiségre megyek most rá. Bármilyen nehéz is volt beismerni, végül sikerült, a szerelem nagyon is mozgatórugója mindennek. Az elején meglepődött, hogy mi ez a belőlem áradó érzékiség, ami mögé rejtőztem, most képes vagyok rajongva rápillantani mindamellett, hogy árad belőlem a vágyakozó pulzálás, amely majd a fellegekbe repíti. Nem pusztán a testét kényeztetem, minden puha, finom csókom az ajkára, az arcára gondoskodásról is szól, amely a sötét varázsló hitvesét illeti. Felvállalta, akkor viselje. Most éppen ez a bizonyos fellegekbe repítés van soron. Elégedett mosollyal hallom elragadtatott sikolyát, hogy aztán hagyjam pihenni pár pillanatig. Felmerül bennem, hogy talán ideje kényelmesebb körülmények között folytatni mindezt, hiszen szinte halálos fegyverem harcra kész, finoman az ágyékához dörzsölöm, ám még nem felfedezési szándékkal, hanem a lányt a lábainál fogva visszahúzom a kádba, hogy gyengéden a kebleit illessem a kőkemény lándzsával. Ajkaimon szórakozott félmosoly.



words [You must be registered and logged in to see this link.] just for you ©




[You must be registered and logged in to see this image.]
Close your eyes, and you'll see that you're really need!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Eileen & Uther - Édes kettesben   Eileen & Uther - Édes kettesben Empty2015-04-09, 21:59


18+

[You must be registered and logged in to see this image.]

Uther & Eileen


- Te és a terveid… A sorrendet pedig már egyébként is felrúgtuk, szóval esélytelen, hogy tartható legyen.
Hupsz, már megint nem bírom ki, hogy ne az enyém legyen az utolsó szó, nem is értem, komolyan, hogyan lehet olykor elviselni engem, de talán bőven ellensúlyozom egyéb erényeimmel, ám jelen pillanatban már nem is igazán érdekel semmi más, csupán az, hogy kellemesen elmerüljünk egymás jelenlétében, és ne beszéljünk semmiről, ami nem ezzel kapcsolatos. Korábban nem értettem, hogy mi az, ami ennyire ó lehet ebben, Rose pedig elég sokat mesélt róla, de most már kétségkívül tisztában vagyok vele, bár azt nem állítanám, hogy nem értem volna még rá vele, kiváltképp a poronty érkezésének fényében, de most már teljesen mindegy, így esett, hát így esett.
- Hümm, mikor kérdőjeleztem én ezt meg?
Kérdezem kissé talán értetlenül, mert őszintén, eddig eszembe sem jutott, hogy másként lenne, talán a bennem túltengő önbizalom az oka, meg mert tudom, hogy igencsak nehéz elszakadni a vélavér vonzásától, ha valaki megtapasztalhatta azt teljes mélységeiben. Tudom, hogy Uthert védik a rúnái, nélkülük azonban semmire sem menne eme tény ellen. Más kérdés, hogy szeret, s nem is nagyon áll már szándékában küzdeni ellene. Talán ezért omlottak le végleg az én falaim is, míg durva volt, fenyegetőzött, halált ígért, volt okom távol tartani magam tőle, jelen pillanatban azonban semmi indokot nem érzek erre. Nem is tudnék már messze lenni tőle, szinte fizikai fájdalmat érzek olyankor, nem kellemes élmény, ez tény, de vígasztal a tudat, hogy jó eséllyel sosem kell majd túlzottan távol lennünk egymástól. Meglátjuk, mit hoz a jövő, de érzem, hogy a lelkünk összekapcsolódott, a szívünk egy ütemre ver, ketten vagyunk egyek, hangozzék ez bármilyen vattacukorszerű leányálomnak.
Nincsenek most angyalok, sem semmilyen fiú, aki esetleg szemet vethet rám, sem a közelgő viharfelhők, egykori mestere, vagy épp az anyám, sőt, nincs még az odabenn békésen növekvő, mit sem sejtő gyönyörűség sem. Mostanra már talán azt is tudni lehetne, hogy kislány, vagy kisfiú. Istenem… Ebbe még bele sem gondoltam, de most is hagyom, hogy a pillanat varázsa tovasodorja a gondolatot. Most csak Uther és én vagyunk, annyi hercehurca, hajtépés, fájdalom után feloldódva egymás közelségében, nem törődve azzal, mit hoz a holnap. S így jó, mi több, tökéletes, ebben a pillanatban hálás vagyok azért, hogy ki akart használni, és ezért a közelembe férkőzött, ha nem teszi, valószínűleg sosem jutunk el erre a pontra. Azt nem tudhatom, hogy Ő mit érez, bánja-e a dolgot, de már oly mindegy… Bizonyos szempontból meg van kötve a kezünk.
Egészen könnyen süppedek bele a vágyak útvesztőjébe, hagyva, hogy Uther kalauzoljon, olyan dolgokkal ismertetve meg, amikről fogalmam sincsen. Néhány mozdulat érzékelhetően erőteljesebb hatást vált ki, olykor kéjesen rándul meg csodálnivaló, vízcseppektől is nedves, fénylő testem, buja pillantásokkal figyelem a mozdulatait, néha a tekintetébe kapcsolódva, egyszerűen muszáj látnom, mit művel. Olykor hangosabban sikkantok fel, máskor indokolatlannak tetszően kacagok fel, de mit tehetek én róla, ha itt-ott inkább csiklandósabb a hatás, mint érzéki. Összességében azonban imádom az egészet, s követelek is minél többet belőle, talán valóban önző dolog, hogy ezt most minél inkább szeretném kiélvezni, de mégsem tart túl sokáig a dolog, Uther bizonyosan tapasztalt szerető, tudja, mitől indulnak be igazán a nők, velem pedig még az átlagosnál is könnyebb dolga van, így hamar eljutok arra a pontra, ahonnan már semmi sem ránthat vissza, és ívbe feszül a testem, ajkaimról visszaköszön elragadtatottságom, mi híven fejezi ki beteljesülésemet, másodpercekig tart csupán, de olyan, mintha a mennyországban lennék. Utána kissé tehetetlenül ernyedek el a kövön, és pihegve szemlélem a plafont, kell egy kis idő, míg összeszedem magam, de érezhetően azt csinál velem jelen pillanatban, amit akar. Ajkaimon elégedett mosoly csücsül, és próbálom lassan venni a levegőket, hogy kicsit lenyugtassam a szívverésemet, pedig tudom, még közel sem végeztünk…

Vissza az elejére Go down
Uther van Horne
Reveal your secrets
Uther van Horne
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Eileen & Uther - Édes kettesben   Eileen & Uther - Édes kettesben Empty2015-04-04, 10:59


18+


Eileen & Uther
Face to  face

[You must be registered and logged in to see this image.]


Valahol ott dőlhetett el a dolog, hogy bármilyen sötétlelkű is vagyok, ha képes tudok lenni arra, hogy minden kétséget kizáróan elfogadjam őt társamul, nem számítanak a célok, tervek, amelyek a tarsolyomban szerepelnek. Így gondolhatja a szőke szépség is, aki talán nem akarja majd tudomásul venni, mi az, amely rajta kívül még kitölti az életemet, amíg nincsen szó egy másik nőről. Nem is lesz, ám a pentagrammát illetően óvatosan érdemes bánnom a titkaimmal vele kapcsolatban. A csillagnásznak annyi, azonban hatalmi terveimről egyenlőre nem mondtam le, még ha élhetnek is mind az öten, másféle varázslatokban fogunk együtt dolgozni. Egyből visszaüti a labdámat, erényének érzi, hogy ne tudja befogni a száját, talán ezért tapasztom oly sokszor rá a sajátomat, mégsem tudnék haraggal tekinteni eme tulajdonságára, hiszen mindkettőnket az éltet, hogy ne hagyjuk csillapodni a parázst, ha szükséges szenvedéllyel, máskor drámával, amelyből minden alkalommal győztessen kerüljön ki. Szeszélyes nem vagyok, csak nem egyszerű. Túl statikusra építettem szabályaimat, amelyektől ellenben akkor válok meg, ha úri kedvem úgy tartja, így mégiscsak igaza lehet, ha nem is mondom ki, csupán cinkos mosolyt vetek az istennőre, aki éppen uralkodni készül rajtam.
- Számos tervem van még Eileen, csak szépen sorban... – Jegyzem meg sokat sejtetően, elengedve a komoly témát, hogy most azzal foglalkozzam, milyen mocskos dolgokat szándékozom vele űzni. Ha képes volt felvállalni, hogy a magzatunk ellenére sem esik teljesen kétségbe, tudatosítani magában, hogy nem fog tönkremenni az élete, mellette állok, s már nem számít érintetlennek, akkor ezúttal is elengedheti magát a karjaimban, hogy elvegyük a másiktól azt, amely nem csupán egy fizikai szárnyalás a felhők fölött, a világot adjuk oda, amelynek nem részei lehetünk; meghatározó elemei. Legalábbis én úgy vélem, a szőkeség eltöltötte a gondolataimat, nehéz volt még a rúnaszavak megfelelő tagolására is fókuszálnom, annyira kívánom minden porcikáját a nap minden percében. Zsigereim is összerándulnak, azóta tudom, amióta megláttam, nem lehet másé. Amennyire halálosnak tűnt küzdeni a céljaimért, azok most oly könnyűnek, nevetségesnek tűnnek amellett, amit a vélalány állított fel. Mégis... magától értetődő volt, hogy az enyém lesz, és talán az a dac, amely körbelengi, ez nem kerülte el a figyelmét, amikor a saját érzéseit megvizsgálta velem kapcsolatban. Rájött, hogy nem küzdeni kell velem, sokkal inkább belesodrónia abba a táncba, amelybe csábítjuk újra és újra egymást.
- Ahogy mondtam, én is betartom a játékszabályaidat... – Bólintok oda. Nem kell tartania attól, hogy az angyalok mindegyike nőnemű, még az igen szoros kötődés ellenére sem lépem át azt a határt, amelyet nem is feltétlenül a véla húzott fel, sokkal inkább a saját szívem, amelyet ő képes volt megoldani, a többiek másféleképpen. Hiába a mégoly erotikusnak tűnő Ruth, mindez megmaradhat részéről a csipkelődés, pikáns odamondások szintjén, míg esetemben csakis a mosolygós fejcsóválásig terjed a dolog. A véla elsősorban lelkileg láncolt maga mellé, megölni vágytam őt, hogy ne kelljen feladnom magamat a kedvéért, így sokáig fel sem merülhetett, hogy elmerülhetünk végül egymás testében is. Ám amikor megadtam magamat az érzésnek, már nem volt kérdés, hogy csak az enyém lesz, teste minden apró részletéért megküzdök, ellenállni mindkettőnk esetében immár hasztalan. Amennyire a sötét teremtménye vagyok, rá kell ébrednem szépen lassan, hogy a dacot sem feltétlenül a fény táplálja, csupán a származása miatt oly fénylő az aurája, viszont képes az önzésre, a saját útját járni, akár a családja ellen fordulni. Nem mondom, hogy leváltom Ruthot ha térdig kell vérben gázolnunk, s a véla lenne a partner, de hogy nem kell vele minden tekintetben finomkodni, az már bizonyos. Ahogyan Jessamine is képes volt megérteni, nem feltétlenül a gonoszság az, amely sötét, olykor véres eszközöket kíván. Eileen esetében végre átléptük azt a határt, amikor a kétségek már nem számítanak. Tudattam vele, hogy kerülhetünk bármilyen kétségbeejtő helyzetbe, számomra is különös, de van kibe kapaszkodnunk. S most... a magzatunk követő boldogság perceiben végre jut idő egymásra is, hogy folytassuk egymás felfedezését. Kezeimmel finom határozottságot gyakorolva török be a combok közé, nem bírok az érzéssel, hogy újra a fellegekbe juttassam, egyszerűen erre szükségem van. Nem is feltétlenül a saját élvezetem ezúttal a cél, lelki beteljesülést jelent, ha látom a gyönyört a csinos arcon, erről most lehetetlenség lemondani. Mielőtt odahajolnék, elveszek a szemeiben, hogy utoljára harapjam meg az ajkát, a sajátoméról már le sem lehetne törölni az érzékein kaján mosolyt, amit odacsalt. Próbálok némi nedvességet csalni a szám szélére, mert lassan kiszárad az izgalomtól, és ha lent fogom kényeztetni, nem árt némi plusz segéderő. Falom a pillantásommal, nem is igyekszem már küzdeni a vélabáj ellen, teljesen átadom most magam, ha azt kérné, hogy szórjam fel műtrágyával Piton hálótermét, hát az sem lenne különösebben megfontolandó kívánsága. Itt most még az ő érdekei állnak fókuszban, már azzal is megszerzem magamnak, ha kéjes sóhajokat váltok ki belőle. Elégedetten mordulva szűröm ki ajkaimon a levegőt, ahogyan érzékelem a késztetést, amellyel újabb, és újabb szárnyalásra vágyik, ezt ki is fejezve némi szelíd erőszakkal. Ágaskodó fegyveremről ezúttal tudomást sem veszek, hallani akarom azt az elragadtatott sikolyt. Ujjaimmal nem pusztán ki és besiklok az érzéki járaton, annak sok értelme alig lenne, az egy másféle játék majd a későbbiekben. Pontosan felismerve azt, hogy mire rezzen jobban, bent a mélyben írok le körkörös, tapogatózóan kemény mozdulatokat, kívülről ingerelve a finom, falnivalóan édes virág szirmait.




words [You must be registered and logged in to see this link.] just for you ©




[You must be registered and logged in to see this image.]
Close your eyes, and you'll see that you're really need!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Eileen & Uther - Édes kettesben   Eileen & Uther - Édes kettesben Empty2015-04-02, 23:02


18+

[You must be registered and logged in to see this image.]

Uther & Eileen


Ha nem volna elég neki, akkor se nagyon tudnék mit tenni, most nem vagyok képes többre, azt sem hittem volna, hogy valaha bízni fogok benne, s lám, ilyen irányba fordult a kocka. Meglepő, de jelen pillanatban egyáltalán nem bánom. Később talán elgondolkodom majd azon, hogyan történt egyáltalán, de most hidegen hagy, elég a tudat, hogy kitéphetetlen a lelkemből, s ha már így esett, hát minek fárasszam magam azzal, hogy próbálkozom?
- Eszembe sem jutott a szomszédba menni érte, ha már ilyen közel vagy.
Csapom vissza az ő térfelére a labdát, kétségtelenül én is megérem a pénzemet, szóval így együtt meglehetősen fura párost alkotunk, a jövőre nézve durván tányérreptető jelenetek sejlenek fel előttem, de most valahogy még ez is megmosolyogtat.
- Igazából, nem hiszem, hogy olyan nehéz lesz eljátszani valamit, ami egyébként is a terveid közt szerepel, de egyelőre ezt hagyjuk, a megfontolandó dolgok ráérnek.
Van belőlük bőven, én azonban most nem ezekre vágyom, csakis rá, hogy tényleg elűzzön a fejemből minden gondot, még ha csak nagyon kevés időre is. Biztos vagyok benne, hogy képes rá, miként én is hasonló, ha nem erősebb hatással vagyok rá a származásom miatt, de ez nem verseny, a lényeg, hogy eggyé válva emésszük el egymást újra és újra. S mindez nem valósulhatna meg, ha nem úgy reagál a hírre, ahogyan tette, szerintem férfi nem fogadta még jobban, hogy váratlanul apa lesz, fiatalabban, mint talán tervezte. Sőt… vajon valaha eszébe jutott, hogy egy gyermeket akarjon valakivel a világra hozni? Ha tippelnem kellene, nem, ám ki tudja, vannak olyan mélységei a lelkének, amiket egyelőre nem foghatok fel. Én bizonyosan akartam volna idővel, bár határozottan nem most, ám azt határozottan állíthatom, hogy ártani sem lennék képes egy kis léleknek, ki a világra szeretne jönni.
- Meg tudom védeni magam az utánam ácsingózó fiúktól, ne félj.
Egyébként is, a legtöbben megmaradnak a vonalaim bámulásánál, nem kell nekik több belőlem, vagy mert a szívük már foglalt, vagy pedig mert képtelenek elém állni, hogy egyáltalán próbálkozzanak. Van egy harmadik csoportosulás is, akiket már kikosaraztam, mert azért voltak bőven, valahogy soha nem ragadta meg senki eléggé a fantáziámat. Nem úgy, mint Uther… Nem is tudom, miért, van a lányoknak az az agylágyulása, hogy a veszélyes rosszfiúkhoz vonzódnak. Úgy hiszem, én is elég derekasan belepottyantam ebbe a csapdába. Eleinte még próbáltam szabadulni, de a pók hálójából sem lehet, nekem sem volt esélyem, sőt, minél inkább küzdöttem, annál inkább belegabalyodtam az egészbe. Most, ebben a szent pillanatban nem bánom, hisz épp a mellkasán siklik felfelé a kezem, és élvetegen falok minden egyes izomrostot a szemeimmel. Az biztos, hogy testileg abszolút nem lehet okom a panaszra, ami meg a lelki dolgokat illeti, hát én magam sem vagyok épp egy ma született bárány, mindketten megérjük a pénzünket, de nincsenek illúzióim, tudom, hogy ő sokkal erősebb és veszélyesebb nálam, ám azt is, hogy nekem nincs okom félni tőle.
Szívesen mondanék valami olyasmit, hogy nem mintha megérdemelné azt a visszadobott labdát, de nem tudok megszólalni, hisz valósággal falja ajkaimat a szenvedélytől fűtve. Nem mondom, hogy nem értem, anya mit élvez abban, hogy a férfiak a lábai előtt hevernek, s ezt művelheti, akivel csak akarja, de nekem nem kell más, én csak Uthert akarom. Beletelt némi időbe, míg képes voltam bevallani magamnak a dolgot, de most itt vagyunk, kimondtam hát, nincs visszaút, bár nem is szeretnék rögvest hátat fordítani ennek az egésznek. Tökéletes így.
Furcsa, de egy pillanatig sem szégyenlősködöm, combjaim engedelmesen nyílnak szét előtt, valósággal hívogatom, sőt, alig bírom kivárni, hogy újra hozzámérjen, hogy ne csak szavakkal, hanem a testével is szeressen, hogy birtokoljon. Mert míg a szavak szintjén mindez zavar, de ezen pillanatokban nem, csakis az övé akarok lenni, minden porcikámmal.
Megtámaszkodom a fenekem mögött, így még finomabb látvány, ahogy a kebleim kidomborodnak, és kicsit a csípőm is feljebb, előrébb kerül, könnyebb hozzáférni. Hamar hátrahanyatlik a fejem, miként egyszerre kényeztet ajkaival, s ujjaival is, egy alkalom után még sem ő, sem én nem ismerem kellőképp a testemet, de egekre, ez valami észveszejtően fantasztikus. Hamar feladom, hogy tartsam magam, a hideg kőnek feszül a hátam, és rendkívül szemérmetlen módon préselem ölemen minél inkább ajkainak, nem bírván betelni az élménnyel. Érzéki sóhajaim egyre gyorsabban követik egymást, úgy tűnik, most még nagyon kevés is elég nekem, hogy szárnyaljak, hisz minden érzés merőben új, sok minden vár még tapasztalásra, de őszintén, ilyesmit bármikor ezer örömmel fedezek fel, persze kizárólag csak Vele.
Vissza az elejére Go down
Uther van Horne
Reveal your secrets
Uther van Horne
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Eileen & Uther - Édes kettesben   Eileen & Uther - Édes kettesben Empty2015-04-01, 17:38


18+


Eileen & Uther
Face to  face

[You must be registered and logged in to see this image.]


- Jelen körülmények között ez is bőven több a semminél. – Értem meg, hogy mire akar kilyukadni. Kapcsolatunk mindig erre épült, a feltétel nélkül bizalomba, egyikünk sem az a típus, aki szereti magyarázni a döntéseit. Szabályokat hozunk, és betartatjuk a másikkal, csak mert... és itt nincsen indok. Nem mondom azt, hogy egymásra erőltetjük az akaratunkat, igenis van mögötte olyan racionális érvrendszer, amelyet pont a szív ügyeiből kifolyólag értelmetlen túlragozni, még ha a vélalány olykor dacosan megbeszélült, hogy milyen alapon rendelkezem az akaratával. Azért, mert így döntöttem, és ha egy kicsit is hasonlót érez, akkor alkalmazkodik. Végeredményben megtette, és azonos státuszt harcolt ki magának, így azon túl, hogy hunyorgok egy sort, és megsimítom a szőke tincseket, nem megyek bele mégjobban. Nem harcoltam a bizalmáért, egyszerűen következetes voltam. Nem voltam hajlandó lemondani róla, még a saját szabályaim mellett sem. Mindketten adtunk fel a másikért, így avanzsálódott ő, általa én is játékszerből kedvessé.
- Valóban? Szeszélyességért neked se a szomszédba menni vélám... – Ezúttal nem azt mondom személytelenül, hogy vélalány, talán érzem hogy ez a pillanat nem csupán a testiségről, sokkal inkább a lelki kitárulkozásról szól. Kimondta, jelezte, hogy bízik bennem, holott pontosan tudja, varázstalaim messze nem arról szólnak, amelyet az iskolában fehérmágiaként alkalmaznak. Képes felülemelkedni, elfogadni, hogy amíg őt szeretem, nem ártok neki, s a szeretteinek, addig bármi történjen is, egymáshoz tartozunk.
- Színészet... mesélhetnék Eileen. Igaz, annyira jó színész nem voltam, hogy tökéletes legyen az álca, ám... Azért még megy... – Nosztalgiázom el a múlton, hogy aztán kiváncsian mélyesszem zafír pillantásomat hasonló lélektükreibe. Hogy gyermekünk milyen szemet örököl majd, úgy vélem nem is lehet kétséges. Tökéletes lesz. Miután nekem minden kimaradt, ami a családdal kapcsolatos, nem is tudom, honnan ez az érzés, hogy lesz egy utódom, akire már most büszke vagyok. Sehol nem volt a véla által várt kitörés, tombolás. Egyszerre megnyugvás tört rám. Közel sem lesz egyszerű, és nem csupán a pici miatt, rengeteg akadályt kell majd leküzdenünk,
- Nem vagyok takarítószemélyzet... Felőlem annyian csorgatják a nyálukat, ahányan akarják, amíg Te mellettem döntesz. Neked kell felvállalnod, amit érzel, akkor lépek csupán, ha valaki fenyegetést jelent, vagy ha kéred. – Nincsenek illúzióim, a fél iskola belé van esve, és az a maradék is erőteljesen vonzódik, aki ellen tud állni. Nem számít. Csakis az az érdekes, hogy tudja rólam, nem adom már másnak a szívemet, s ő se tegye. Mindig ott leszek, hogy megvédjem, akár kisajátítási szinten is, hogy valóban jogot formáljak rá, ám képes voltam felismerni, hogy az álmait nem irányíthatom. Kell annyi szabad tér, hogy levegőt kapjon, ne fojtsam meg. Azzal, hogy nem vagyunk folyton együtt, még lehetünk szerves, sőt elsődleges tényezői a másik életének. Csupán azt kell megértenie, ő a másik felem, aki fényt hoz a sötétségbe. Bólintok, amikor beleegyezik a kérésembe, amely részemről is bizonyos, hogy komolytalan lépés. Ezzel azt vetíteném elő, hogy leszünk olyan erősek, hogy boldogan élünk, amíg meg nem... Ez nem így lesz. Talán rá is unnánk egymásra, ha innentől nem lennének akadályok. Most azonban  tudom, hogy a kviddicspálya szomorkodása után kész arra, hogy elengedje magát. Amikor először megpillantottam, tudtam,h ogy az enyém lesz. Így vagy úgy, meg kell szereznem magamnak. S most jóleső elégedettséggel mordulok fel, ahogyan magamhoz rántom, hogy kifejezzem, hozzám tartozik, és ebből nem engedek. Ahogyan elmerülünk pillantásában, tudom, hogy csak miatta vagyok képes változni annyira, hogy feloldvadjon a szívem, megkockáztassam, hogy ha érzek, elér az őrület. A többi angyal esetében kinek miért, jár a kötődés, ám szőke szerelmem az, akit nem tudnék lecserélnék bárki pótolhatóra. Ahogyan elmondtam Ruth-nak is, Eileen az aki szerető, tanítvány és barát is egyben. Nem kell ötük között mind felosztanom e három posztot. És most amit hallok, megerősít abban, hogy nem pusztán az erőm, vagy a külsőm, a lelkem is vonzza. Mellőzve az önelégült vigyort, szinte kisfiúsan mosolyodom el.
- Mertem remélni, hogy visszadobod a bombát. – Tapadok az ajkára, és ha ettől fájdalmasan összekoccan a fogunk, hát nem tud érdekelni. Mindaz, ahogyan az előbb gyengéden kezeltem a törékenynek tűnő leendő anyukát, olyannyira látom most benne a felnőtt, érett nőt. Hiszen a tizanhat éves vélát nem a kora teszi felnőtté. A saját magával, s velem kapcsolatban hozott döntései. Hogy felvállalja, kész a saját harmóniáját feladni az én kedvemért. Karjai alatt átsiklok a saját kezeimmel, hogy erőteljesen rántsam magamhoz, ujjaimmal mellkasomra szorítva őt, szinte magamhoz préselve a gyönyörű testet. Itt most nem a finomkodásé a főszerep. Egy pillanatra elmerülök a szétnyíló virágban kiváncsi ujjaimmal, hogy némi játékosan ingerlő mozdulat után emeljem ki a habokból a karcsú szirént, és a kád szélére ültetve szétnyissam a lábát. Érzékien csókolom végig a combja belső puha dombjait, hogy aztán ismét a számomra oly édes kagyló felé fordítsam a figyelmemet. Minden előzetes bejelentés nélkül ismét felfedezem az ujjaimmmal bebarangolva a feszesen rugalmas belső izmot, nyelvemmel becézgetve a legérzékenyebb pontját.



words [You must be registered and logged in to see this link.] just for you ©




[You must be registered and logged in to see this image.]
Close your eyes, and you'll see that you're really need!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Eileen & Uther - Édes kettesben   Eileen & Uther - Édes kettesben Empty2015-04-01, 00:02


18+

[You must be registered and logged in to see this image.]

Uther & Eileen


- Ez nem ilyen egyszerű azért a számomra, az egy dolog, hogy benned bízom, de ennél többet egyelőre ne kérj.
Szelídek a szavaim, sokkal inkább kérem, minthogy utasítsam, elvégre nekem nem szokásom ilyesmit tenni. Nehezen bízom meg az emberekben, pontosan azért, mert olyan közegben nőttem fel, ami tömve van titkokkal, és csupán a felszínesség számít. Az anyámnak sosem volt lényeges, hogy ki mennyire értékes lélek, csak azt figyelte, kit milyen mértékben képes kihasználni. Mindig is rettegtem, hogy egyszer olyan leszek mint ő, nem akarom, határozottan nem. Talán ez elég lesz ahhoz, hogy ne így legyen.
- A rugalmasság és ő szerintem most szerepelnek először, bocsánat, másodszor egy mondatban.
Csóválom a fejem. Haha… Szerintem még meg is sértődne, ha bárki rugalmasnak nevezné.
- Nem tudom, mennyire vagy jó színész, de könnyen lehet, hogy szükségem lesz a segítségedre...
Nem félve mondom, bár talán mára túl sok volt már a mindenféle agyalni valóból, és felőlem később is visszatérhetünk rá, de ha már szóba került az anyám, hát jobb összekapcsolni a kettőt. Nem a kellemeset a hasznossal, mert anyám nem kellemes, velem általában igen, de ha megtudja, hogy mennyire nem óhajtok olyanná válni, mint amilyen ő, nem fog ennyire értékesnek tartani. Sőt, ha tudná, hogy Uther és köztem érzések vannak, valódiak, hát megpróbálná elcsábítani, hogy bebizonyítsa, minden férfi egyforma, az sem zavarná, ha közben összetöri a szívemet.
- Én ne engedjem? Ugyan kérlek, szerintem azelőtt meglakolna az illető, mielőtt rám pillantana, s nem az én kezem által.
Ez nem lehet meglepő kijelentés, elvégre ő maga mondta, hogy egész egyszerűen véget vet annak az életének, aki hozzám mer nyúlni. Én hiszek neki, s már csak ezért sem kockáztatnék, de egyébként sem jutott eszembe máshoz loholni. Miért is tenném? Akár kimondom, akár nem, Uther mérhetetlenül fontos a számomra, azzal együtt hogy az őrületbe kergetjük egymást, de úgy hiszem, a magunk fajtáknak nem is való a lassan szárnyat bontó, mézesmázos szerelem. Mások vagyunk, nagyobb hőfokon égünk, túlságosan intenzív lelkek vagyunk ahhoz, hogy nyugodtan megférjünk egymás mellett.
- Nem fogok.
Suttogom halkan, talán csak a kérlek miatt nem azt mondom, hogy megpróbálom. Felelőtlen talán az ígéret, de bízom benne, hogy sosem kell majd megszegnem, azzal saját magamat is összetörném.  Ám a további komor gondolatok helyett cselekszem, és elveszem, amit vágyaim diktálnak, mondhatni, kielégítem a bennem csordogáló véla vért, s kezd egyre könnyebben menni, már nem akarom megtagadni önmagamat, még akkor sem, hogyha nem lennék negyedrészt véla, hát aznap este nem kopogtattam volna be hozzá, hogy nekiajándékozzam a testem, s lelkem együttesen, még ha ezzel akkor nem is voltam tisztában. Én naiv azt reméltem, hogyha túlesünk a dolgon, képes leszek elfeledni. Egyáltalán nem így lett.
Az a mosoly megőrjít, szelídebb, angyalibb verzió a társa, hagyom, hogy minden érzékiségem, belső ragyogásom visszaköszönjön bőrömön keresztül, alig észlelhető derengéssel vonva be alakomat. Azt sem tudom, hogy landolok a kádban, csupán azzal vagyok tisztában, hogy akarom, most és mindörökké. Fogalmam sincs, mikor történt, de már nem csak ő ragadtatná magát borzalmakra, ha valaki szemet vetne rám, én sem viselném el, ha más nyúlna ő hozzá. Az enyém. A lelkem másik fele, az érem sötétebbik oldala, de nincs sötét fény nélkül, s fény sem létezhet sötétség nélkül.
- Szeretlek, Uther!
Nem számít már semmit, talán csak a vágyaim mosták el józan eszem ragaszkodását ahhoz, hogy ezt az ütőkártyát ne adjam ki a kezemből, ám megtörténik, s nem bánom, tudja csak meg, számoljon vele, optimális esetben egy életre, hisz hacsak visszagondolok az eddigi kapcsolatunkra, már most tudom, hogy mi élve fogjuk elemészteni egymást, önnön tüzünkbe pusztulva bele, a kérdés csak az, hogy egymás mellett, avagy egymás ellen fogjuk ezt megtenni.
Körmeim lágyan karistolnak fehér vonalakat a bőrébe, a harapásánál valamelyest erősebben szaladnak meg, ajkaimból hamar érzéki sóhajok törnek fel, kékjeimet az övébe fúrom, elmerülve vonásaiban, szerelemmel telve simítva végig rajtuk, majd pihenve meg tekintetében. Imádom minden mozdulatát, talán ostoba gondolat, de hiszem, hogy a mindenható azért faragott minket olyanra, amilyenek vagyunk, hogy egymásban találjuk meg a tökéletességet. A szívem érte dobban, a gondolataim körülötte forognak, s forró ölem is csak érte sikít minden pillanatban. Mondhatnánk, hogy csak testiségről van szó, s higgye csak ezt a világ, elég, ha mi tudjuk, hogy ez annál sokkal több.
Vissza az elejére Go down
Uther van Horne
Reveal your secrets
Uther van Horne
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Eileen & Uther - Édes kettesben   Eileen & Uther - Édes kettesben Empty2015-03-30, 14:30


18+


Eileen & Uther
Face to  face

[You must be registered and logged in to see this image.]
Összeszűkítem a szememet, most ismét titkot kér. Nem róhatom meg, mindaz, amit én nyújtok számára, az első perctől kezdve tiltott, sötét varázsló vagyok egy pillanatra sincsen biztonságban mellettem, vállalja a kockázatot, és ha megtud valamit, amit éles nyelve folytán megosztana a külvilággal, pontosan tudja, nem lennék irgalmas. Egymára vagyunk utalva, csak amíg én bőszen építem a hatalmi hálómat, valamiben megálljt kell paracsolnom.
- Világos vélalány, maradjon akkor egyenlőre titok, de egyedül nem mindig tudlak megvédeni. Bennem bízz, és azokban, akikben én bízom. – Ettől függetlenül nem erőltetem rá most a döntés súlyát, ám a későbbiekben nem tudnék túl nyugodtan aludni, ha csak azért kell magára hagynom, mert kifogást emel az angyalokkal szemben. Amiről nem tud, az nem fáj. Igaz, nem fogom kiadni a titkát, ám a fokozott védelmet rá fogom bízni Ruthra. Ebben meg sem akadályozhat, mint ahogyan a karácsonyi szünetben is ott volt vele Jasmine. Talán frusztráló lehet, hogy mindig a nyomában jár valaki, ezért intézem úgy, hogy észre se vegye az eselteges testőrt, akit rá állítottam. Ha én képes voltam változni az ötös irányába, akkor joggal várhatok el feltétel nélküli hűséget, odaadást. Tudják, hogy Eillen milyen szerepet tölt be az életemben, így nem kérdéses, hogy nem arra szánom a velük közösen eltöltendő időt, hogy tanítsam őket. Megeshet, hogy használni vágyom őket, most éppen egy ilyen feladatra.
- Nos igen, említetted már, az anyád nem éppen az a rugalmas típus. – Utalok karácsonyi táncunkra, ahol szóba került a család, ezen belül is a kedves anyuka, akiben még több vér is van a vélák vonalából, mint szőke kedvesemben. A nő nagyon úgy tűnik, kemény jellem, szeret irányítani, és csak a jószerencsémnek köszönhetem, hogy a karjaimban tartott gyönyörű kizárólag rám korlázza magát, ahogyan tőlem ugyanezt várta viszonzásként. Érdekes fordulat volt, számomra akkor magától értetődőnek tűnt, hogy így a logikus. Egykori harcos szeretőim sosem számítottak igazán, míg Eileen tényleg nem pusztán testi vágyat kelt, a lelkem táncol az övével, bármennyire is sötét, komor tánc ez. Ismét a karjaimban tartom, átölelem szorosan körbefonva, és amíg sokáig szigorú, s kemény voltam vele, a vérét vágytam venni, most minden rezdülésemből tudhatja, sosem bántanám. Ahogyan lepillantok rá, óceánszín szemeim elmerülnek az övében, hogy tudatosítsam, közös utódunk még inkább összefűz minket, bármilyen rémületes számára. Az én esetemben ugyan kissé meglepően korai, mégis logikus. Ha választok valakit, felé kitárom a szívem, igaz, sötét titkaimtól esetenként megkímélem, ám nincsen más, aki az utunkba állna. Bizonyos, hogy rengeteg buktató lesz még a kicsin túl is, ám amíg bizik bennem, nem lehet kérdéses, hogy összeillünk.
- Sose engedd, hogy más is így nézzen rád. Csak számomra legyél tökéletes. – Érzem, hogy ez valami mélyebb vallomás a részéről, még ha minden lépcsőfoktól, amelyre együtt felhágunk, egyszerre retteg, és bátorodik fel. Amennyire dacos, ma olyan félszeg oldalát mutatta meg. És mégis... ez is ő. Az én törékeny menyasszonyom. Ha tudná, hogy Ruth-nak már eleve úgy neveztem, hogy a hitvesem, még megtervezett, sötét akciónak vélné, talán elcsábítva érezné magát, akit csak magamhoz akarok láncolni. Pedig... számomra egyértelmű volt, hogy ez a tökéletes lény soha nem lehet másé. Ha így is tett volna, az már nem az én Eileenem lett volna, és akkor oly messze távozom, hogy még az emlékemet is elfelejtse mindenki.
- Soha többé ne kételkedj kettőnkben... kérlek. – Teszem hozzá azt a különös szót, amit a rendbenhez hasonlóan nem szoktam dobálni. Ő mindkettőt megkapta, viselje hát büszkén, hogy rám ilyen hatással tud lenni. Dacol a lehetetlennel, legyőzi a végtelent. Amennyire elutasító, elveszett lélek volt a pályán, most ismét erős, mert tudja, rám számíthat. Bizony el kell ismerni, hogy magától sosem lesz olyan, amilyen, én pusztán a családi háttér miatt folytattam sötét üzelmeimet, hogy ő legyen az, aki mindent megváltoztasson. Nem volt nagy ára. Csupán az az izzó szenvedély, amellyel képes volt odatalálni hozzá, visszafogottság nélkül tárta fel a mellkasomat, hogy magának követelje a szívem. Mondatára a magam kegyetlen sötét magabiztosságával mosolyodom el, szavak nélkül is egyet kell értenem. Viszonzom csókját, hogy aztán egyetlen mozdulattal markoljak rá a csípőjére, és törjem meg azt a két lépésnyi távolságot, amely még kádtól elválaszt minket. A víz immár kellemesen körbehullámzik minket, ahogyan mellette én is helyet foglalok. Nem a mosdatás ezúttal a lényeg. A múlt alkalommal úgy véltem, kedvezőbb feltételeket biztosíthat, ha elsőre el tud lazulni, itt viszont most szerelmünk kelléke a lágyan zsigongó víztükör, amely azonban lassan apadni kezd, amint nedvessé simította testünket. Ha kényelmesebb közegre vágyunk majd, vágyaink beteljesítése közben, hát belakjuk a lakosztályt, kívánsága szerint. Magamat győzködnöm sem kell, ugyanezt akarom.
- Szeretlek Eileen... – Lehelem most az ajkai közé, ahogyan végigsimogatom a kebleit, lágy eleganciával futtatva végig ujjaimat a rózsasín csodákon. Ellenben ahogyan a szája szegletét illetem egy játékosabb, férfiasabb harapással, némi fájdalmat is vegyítek bele. A romantika, a gyengeség nem a mi világunk. Pontosan tudjuk, hogy bármit is teszünk, kettős jelentősége van. Fájdalom, és gyönyör. Érzem felhevült ágyékát a sajátom közelében, váratlan, s kemény mozdulattal nyúlok fel, amíg még tehetem. Most még az a szűzies lány, az anyaszerep még odébb van. Látni akarom az arcán az elalélást, a finom kábulatot, hogy minden mozdulatommal taszítom a beteljesülés felé. Egyenlőre pusztán kiváncsi jelleggel, mint aki csak érdeklődő túrista ebben a roppant érdekes folyamatban.



words [You must be registered and logged in to see this link.] just for you ©




[You must be registered and logged in to see this image.]
Close your eyes, and you'll see that you're really need!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Eileen & Uther - Édes kettesben   Eileen & Uther - Édes kettesben Empty2015-03-29, 19:29


18+

[You must be registered and logged in to see this image.]

Uther & Eileen


- Bárki alatt mindenkit értek, akiben én nem bízom meg maradéktalanul, és ilyen ember nincs sok, sőt.
Nem akarom azt a látszatot kelteni, hogy túlságosan nagyon az elvárásaim minden értelemben, bár talán így van. Lavendernek sem mondanám el, őt túlságosan is cserfes, félő, hogy véletlenül kiszaladna a száján, és bár tudom, hogy rosszindulat egy csepp sem vezérli, azért nem örülnék neki, ha ez megtörténne. Rose az egyetlen, akiről minden körülmények között el tudom képzelni, hogy megtartja a titkomat, amíg én úgy akarom. Az pedig nekem jelenleg nem elég, hogy Uther megbízik az angyalokban, én nem ismerem őket, nekem ők egyelőre senkik, és még csak nem is az embereim, ők Utherhez tartoznak, hozzám sosem fognak. Még azt is meg merném kockáztatni, hogy egyikük másikuk szemében szálka is lehetek. Nem vagyok vak, tudom, hogy Uther nagyon is jól néz ki, nem mellesleg olyan kisugárzása van, hogy képtelen voltam parancsolni magamnak, s ha én így érzek, más is lehet így vele. Nem kérem, hogy értse meg, de azt igen, hogy fogadja el.
- Egyelőre a saját szüleimmel sem szeretném megosztani...
Most jut eszembe, Uthernek még el sem mondtam, hogy eljegyeztek karácsonykor, basszus… nem tűnt fontosnak, mert én tudom, hogy ezer lóval sem fognak az oltár elé rángatni, hogyha én nem akarom, most meg már ostoba lenne az a gazdag ficsúr, ha ilyen állapotban is el akarna venni. Meg aztán, nem akartam idegesíteni vele, hisz nekem nem számít az egész, de a bennem növekvő csöppség most nagyon is indokolja, hogy átgondoljam ezt az egészet. Lehet, hogy olyasmire kell majd kérnem Uthert, amire nem szeretném, nem miatta, mert mint kiderült, ő örömmel elvenne, hanem magam miatt… Én egyelőre elképzelhetetlennek látom a házasságot, de a baba érdekeit kellene szem előtt tartanom. Van ennek egyáltalán bármi értelme? Talán egyszerűen csak hagynom kellene, hogy minden történjen úgy, ahogy meg van írva, nem kardoskodni minden pillanat ellen. Ennek folyománya talán az is, hogy mindkettőnkbe csókkal forrasztom a szavakat, nem akarok többet beszélni, érezni akarom azt, amit akkor, januárban. Ki tudja, meddig tehetem még meg gondolkodás nélkül. Vajon… Ha megszületik, ellobban majd a láng? Ostobaságoktól félek talán, hisz tudom, mi lüktet a véremben, és azt is, hogy nem azért szeret, és nem is a testem miatt, az ilyesmi nem tűnhet el, ha megváltozom, ha akkora leszek, mint egy hordó, még ha tudom, hogy ez lehetetlenség is, nehezen hízom, és világ életemben sportoltam. Ohh, a kviddics… mi lesz vajon azzal is? Meddig csinálhatom? Meddig fogja Uther hagyni, hogy megtegyem? Biztos vagyok benne, hogy ez nem az én döntésem lesz, és már most tudom, hogy úgyis igaza lesz, mert egyszerűen nem kockáztathatok.
- Szeretem, hogy így nézel rám, tökéletesnek érzem magam tőle.
Noha sosem voltak ilyen illúzióim, és úgy hiszem, leginkább ő az, aki számára tökéletes vagyok, miként zsák megtalálja a foltját, úgy leltünk mi is egymásra, és ez az, amiért talán hálásnak illene lennem, ahelyett, hogy folyton csak a rosszat keresem ebben az egészben. Mikor legyek boldog, ha nem akkor, mikor lehetőségem van rá? Lehet, mindez már holnap elillan, lehet, csak évek múlva, de addig, amíg ezt érzem, meg kell lovagolnom a hullámait, és nem azon tanakodni, mi és mikor romolhat el. Csak élni… Igen, ezt fogom tenni.
- Uther... azt akarom, hogy repíts el oda, ahol nem számít semmi, csak mi ketten vagyunk. Nem csak egyszer, sokszor… a kádban, a kanapén, az ágyadban… Szeretném egészen mélyrehatóan megismerni ezt a lakosztályt.
Meglehet, az ilyen kinyilatkoztatás eddig idegen volt tőlem, de csak azért, mert fogalmam sem volt arról, miről beszélek. Most már tudom, és azt is, hogy mindent el akarok venni tőle, amit csak adni hajlandó, cserébe bizonyosan megkapja ugyanazt, hisz az övé vagyok, immár nem csak a szívem, de a testem egy darabja is hozzá tartozik, s ez az, amit most már senki sem vehet el tőle.
Hozzásimulok, immár meztelenül, kacér, vágytól feszesebbé vált kebleim nekinyomódnak, ahogy újabb csókot orozok el ajkairól, miközben a kád felé haladok, bár amilyen szinten magával ragadott a pillanat, talán vizet sem érünk, maximum, ha már kiélveztük egymás társaságát… már bemelegítésnek. Tőlem ma addig bizonyosan nem szabadul, amíg végleg ki nem dőlök a fáradtságtól.
Vissza az elejére Go down
Uther van Horne
Reveal your secrets
Uther van Horne
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Eileen & Uther - Édes kettesben   Eileen & Uther - Édes kettesben Empty2015-03-26, 07:02


18+


Eileen & Uther
Face to  face

[You must be registered and logged in to see this image.]
Úgy gondolom, hogy a szőke angyal még mindig képes olykor a múltban élni. Nem feltétlenül számít, hogy mit mondok, a tényekre kéne figyelnie. Az, hogy a tulajdonomnak mondom, pusztán elvi szintű, sokszor képes vagyok azt játszani az egyszerűség kedvéért, hogy még mindig szigorú szabályok szerint kell élnie, hiszen mégiscsak férfi vagyok, nem egyszerű csak úgy megnyílni, könnyebb a saját magam által emelt konvenciókba kapaszkodni. Ha ismer, tudja, hogy mit adtam fel a kedvéért, kezelje hát a helyén mindezt. Vannak pillanatok, amikor már kész túllendülni. Mindkettőnk szerencséjére ez most egy ilyen eset.
- Bárki alatt a saját embereinket is érted? Az angyalok nem szószátyárok, de ahogy gondolod. – Ez pusztán egy kérdés, felajánlás, amivel nem kell élnie. Bár mindkettőnk magzatáról szó van, és nagyjából semmilyen tapasztalatom nincsen a kérdésben, ismét elvi szinten gondolkozom. Neki fognak megváltozni a hormonjai, a teste, lelkileg is bizonyos, hogy lesz hatása, így valóban igaz, hogy magamhoz mérten egy fokkal megértőbbnek kell lennem. Mindent úgysem fogunk tudni megbeszélni, mert már most látom, hogy lesznek még csörtéink a jövőnket illetően, s hogy magamba folytom e, netán éles szóváltásba keveredünk, vagy az örökké csípősnyelvű Ruth itéletét hallgatom, még a jövő zenéje.
Hagyom, hogy magának érezze a kettesben lét intimitását. Míg egy fertályórával ezelőtt még elküldött volna, magányra vágyna, most kész elfogadni, hogy nincsen egyedül ebben a sorsfordító kérdésben. Ahogyan átölelem, és lenézek rá, úgy vélem, hogy a Fenevad sem nyalogathatja már agyarait, képes vagyok uralni. Csupán legbelül mardos a kétség, hogy vajon nem csupán türelmes, hogy egy nagyobb cél, egy tisztább lélek érdekében lapul a mélyben, s immár célpontja nem is az angyalok, hanem az utódom, utódaink? Az őrület, amely a szüleinket elérte, évszázadosan felbukkanó rossz ómen. Vajon lehetek én a kivétel, vagy nem leszek képes megküzdeni az engem évek óta kisértő árnyakkal, amelyek közül a rúnaboszorkánnyal való nem várt szembetűzésem már a küszöbön álló bukás előjele?  
Kézen fogom, hogy elűzzem a sötét gondolatokat, lesz még időm, hogy kerülgessenek. A belsőbb szekciót tárom fel, amely már valóban jobban rám jellemző. Lassan kezdjük mélységeiben megismerni egymást, s mindaz, amely korábban még komoly átgondolást igényelt, szinte magától jön. Játékszerből hitves, sosem fogom tudni megmagyarázni ezt a különös folyamatot. Képes voltam úgy érzelmeket táplálni a véla iránt, hogy még nem is tudott rólam. Magamba mártottam volna a pengét, ahogyan egyszer meg is tettem, hogy ne kelljen őt szeretnem. Az elpuszítására törtem, hogy ne kelljen éreznem. A csendesség oly egyszerűnek tűnt, ám az a transzállapot nem kísérhet végig ha a halhatatlanságra török. Nem lehet, hogy csupán a magány jut osztályrészül. Inkább leszek több emberöltőn át a vélalány mellett, mint egyedül az örökkévalóságig. Ahogyan a karomba kapom, tudom, hogy mindez jó döntés volt, ő is kész elfogadni minden sötét hátteremmel egyetemben. Nem kértem sosem, hogy mindent értsen meg. Különbözőek vagyunk, mégis egyek, ezt így kell elfogadni. A vélát az érzelmei vezérlik, míg én a józan ész alapján vagyok kénytelen mérlegelni. Az más kérdés, hogy nem tudok elvonatkoztatni attól, amely közöttünk éled. El tudom őt képzelni valóban Lady Van Horne-ként, ám a rideg, szinte távoli kúria talán őt is nyomorba taszítaná, ahogyan tette velem. Mindazonáltal valóban az a vágyam, hogy legyen a hitvesem, ahogyan Ruth előtt is kezelem őt. Talán mindez félelmetes, én azonban nem a kor alapján ítélem meg a lányt. Határozottan kedvemre van, amikor jogot formál rám, kifejezi a vágyait. Ezúttal enyém volt a kezdeményés sora, mégis oly édes az a mód, ahogyan átveszi az irányítást. Félmosolyra ragadtatom magam, magamhoz mérten szinte gyengéd a mozzanat, ahogyan megsimogatom a szőke tincseit, hogy aztán a mozdulatára magam is halkan felmorduljak, kitörjön belőlem a szenvedélyes varázs, amelyet eddig gúzsba kötött a kompromisszumok lánca.
Segítségére rohanok ami a ruhákat illeti, és csakhamar pőrén találjuk magunkat. A dolgot nagyban nehezíti a látvány, amellyel meg kell küzdenem, s melyre elragadtatott sóhajjal tudok csak reagálni, így meg-meg akadok a folyamatban. Immár nem csupán az arcát és nyakát veszem kényeztetésem nagyítója alá, hozzá lépek, és...
- Ah, a víz, igen. – Bólintok, egy pillanatra sem esek ki a megkezdett folyamatból, csupán ujjaim fürge mozdulatával keltem életre a mágikus fürdőkádat, amely a háztartási bűbájoknak köszönhetően már szép ütemben is telik, és persze nem fog kifutni. Kellemes hab jelenik meg a tetején, hőfoka pedig több mint ideális, nem fogunk beleforrni, amolyan ideálisan meleg, amelytől azonban el sem bágyad az ember. A véla azonban most előbbrevaló.
Amint ő is, kedves simogatásba fogok, a vállán át a kebléig, nagy puha kezeimbe veszem, ajkaimon játékos mosoly játszik.



words [You must be registered and logged in to see this link.] just for you ©




[You must be registered and logged in to see this image.]
Close your eyes, and you'll see that you're really need!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Eileen & Uther - Édes kettesben   Eileen & Uther - Édes kettesben Empty2015-03-25, 14:16


[You must be registered and logged in to see this image.]

Uther & Eileen


Tulajdon… nem, most nem fogok szavakon lovagolni, túlságosan is kikészültem már ehhez lelkileg, egyszer majd rájön, hogy nem egy tárgy vagyok, ami az övé, hanem valaki, aki önként adta oda magát, mindenét, amije csak volt, és talán akkor majd… értékelni fogja. Csak sóhajtok, kész szerencse, hogy nincs meg bennem a kísértés, hogy olyan messzire szaladjak tőle, amennyire csak tudok, ezzel tesztelvén le, meddig is ér a keze, ha valakit vagy valamit a tulajdonának tart.
- Én… egyelőre nem akarom, hogy bárki is megtudja, addig nem, amíg fogalmam sincs, hogyan tovább, ameddig tehetem, titkolni fogom.
Ebbe nincs beleszólása, és bízom benne, hogy tiszteletben fogja tartani ezen vágyamat, Rose tudja, de csak ő, és részemről egyelőre így is fog maradni, legalábbis nagyon igyekszem majd, hogy ne derüljön ki. Túlságosan félek attól, hogy kirakhatnak emiatt az iskolából, márpedig én be akarom fejezni. Hogy később mi lesz, mikor már nem fogom tudni tagadni, az már egy más kérdés, de mindezzel most nem szeretnék már foglalkozni, mérhetetlenül kimerültnek érzem magam, annyit sírtam az utóbbi napokban, hogy talán már a könnyeim is elfogytak.
Semmi olyat nem lelek ebben a helyiségben, ami Utherre vallana, éppen ez szüli a szavaimat is, illetve, szinte biztosra merném mondani, hogy nem ennyiből áll a szobája… Abból, amit a Roxfortban, illetve az otthonában tőle láttam, nem éri be a kevéssel. Ezzel itt.
- Áhh, így már értem.
Bólintok lassan, én is valami ilyesmire jutottam, de valószínűleg kissé megkoptak az érzékeim a lelki dolgok miatt, most már látom az ajtót, istenkém, nagyjából vaknak érzem magam, de nem érdekel, ez most nem. Semmi sem. Csak… el akarom űzni a rossz érzéseimet, a keserű könnyeket, vagy csak hagyni, hogy Ő űzze el őket, az eredmény szempontjából mindegy.
Talán be kellene vallanom, hogy magam sem vagyok közömbös, de hiszem, hogy érzi, ha másként nem, hát a kötelékünkön keresztül, de kimondani egyelőre nem merem, túlságosan is véglegesnek tűnne, és nem vagyok biztos abban, hogy tizenhat évesen én kész vagyok erre, bármennyire is lökdösött a sors a karjaiba.
Ahogy az ölében visz, nos, nekem is eszembe jut, hogy miként szokás a fiatal arát bevinni a közös házba, lakásba, de ez olyasmi, amit a valóságba, ránk átültetve nem tudok elképzelni. Nem tudom, hogy melyikünktől idegenebb, tőle, vagy tőlem. Egyszer talán nem így fogok erről gondolkodni, hisz ha megszületik tiltott szerelmünk gyümölcse, illik majd úgy tennünk, mintha egy család lennénk. Tiltott, hisz nekem mást rendelt a családom, tiltott, mert én magam is ellenébe akartam menni. Mégsem sikerült, és épp ez az, ami jobban megijeszt, mint az, hogy milyen sötét a lelke valójában. A szíve fölé helyezem a kezemet, nem akarom mássá tenni, mint aki, hisz az keserűséget szülne, de még mindig fogalmam sincs róla, van-e közös jövőnk. Jelenleg azonban el akarom engedni az összes kérdésemet, kétségemet, és csak ellazulni csendben, valami olyasmivel foglalkozni, ami jó, és ami nem vet fel további értelmetlen kérdéseket.
Követelőző a mozdulat, ahogy a ruhái alá nyúlok, talán meglepően akaratosan rángatva le róla azokat, nem segít a véremen, hogy végig csókolgat, harapdál, egészen addig vívom a harcomat a ruháival, míg nem érinthetem a bőrén, és siklanak fel ujjaim az izmos hasfalon, a mellkasán, fura, de sokkal nyugodtabbnak érzem magam, amint így érek hozzá.
- Uther… a víz.
A hangom lágyabb, nevetősebb, engedem, hogy elsodorjon az, amiben életemben egyszer, de igazán önmagam voltam, a vágy hevessége körénk fonja édes bilincsét, s ha nem kívánna, hát a tudat felett álló hatalmam, mit még én magam sem értek igazán, gondoskodna róla, hogy másként legyen. Erre azonban nincs szükség, tudom, hogy épp annyira kellek neki, mint amennyire Ő nekem.
Vissza az elejére Go down
Uther van Horne
Reveal your secrets
Uther van Horne
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Eileen & Uther - Édes kettesben   Eileen & Uther - Édes kettesben Empty2015-03-21, 09:01



Eileen & Uther
Face to  face

[You must be registered and logged in to see this image.]


Ebből a szobából Ruth is csupán a dolgozószobát láthatta, holott a Vadkan legkomolyabb luxuslakosztályáról van szó, ám az avatatlan szemek irányában puritán, egyszerű szobácskának van berendezve, ám az egyetlen ajtó, amely innen nyílik, valójában nem a fürdővel egybekötött mellékhelységhez, hanem a tágas valódi lakosztályhoz vezet. Erre a vélalány is rá fog jönni. Mindaz, amit a Roxfortban nem engedhettem meg magamnak a feltűnés miatt, arra itt most lehetőség nyílik. Igaz, a kádat ott sem tudtam mellőzni, a baldachinos ágyról már nem is beszélve.
- Ez nem volt fenyegetés. Csak jogot formálok a tulajdonomra. – Szavaim szigorúak, ám mosolygok, amitől egyértelművé teszem, hogy mindezek pusztán szavak. Bármennyire is repülhetek én a nyomában, ha nem engem akar, megtehetek bármit, úgysem lesz az enyém. Titkaimat nem adja ki, ennyire tudom, hogy van gerinces. Hogy mit mesél rólam a barátainak... nos sejti, hogy itt neki érdemes meghúznia a határt, ha pedig érdekes dolgok merülnének fel, bizonyítani úgysem tudják, a szóbeszéd pedig a Roxfortban mindenit el szokott érni. Kapcsolatunk a kezdeti vagdalkozás után elmélyült, nem a játékszerem, azonos értékű párom, aki minden fenyegetésem ellenére szembeszáll, ha úgy tartja kedve, míg én fenntartom a jogot arra, hogy nem olyan érzésekkel bírok, mint  halandók többsége, ezt pedig neki kell elfogadnia. Ez a megtehetném, de nem teszem kategória.
- Csak annyira fogja megváltoztatni az életünket, amennyire hagyjuk. Bizonyos, hogy többek leszünk általa, kevesebbek semmiképpen sem. Ha kívánod, Jasmine egész idő alatt figyel majd rád, pontosan tudja, hogy mit csinál. – Ezt úgy értem, hogy akár a szülést is le tudja vezetni, meg hát elég érzelmes ahhoz, hogy a véla mellett maradjon jó sokáig a kicsi ápolását is illetően, ne minden ránk, bősz szülőkre háruljon. A végén még úgy tűnik, hogy az értelmetlenségbe fulladt csillagnásznak meglesz az a haszna, hogy a levadászott angyalokkal igazi csapatot kovácsolhatunk. Habár mindaz, amit Ruth sötét varázslatok címét tanulna, közel sem biztos, hogy ugyanaz, hogy olykor elrángatja a fiatal apukát sírrabolni. Hagyom, hogy a lány körülnézzen, addig mindössze várakozom, hogy felfedezze az ajtót, amely majd a tágas, valódi lakosztályba vezet. Már az is elegendő lehet, hogy megnyugszik, nem az vagyok, akinek elsőnek gondolt volna. Minden, amit mondok, annak súlya van. Ha akarom őt, ez nem változik. Gyermekkorom óta szinte aszkéta módon készítettem fel magam, szabályokat alkottam, mert tudtam, hogy csak így lehetek erős, következetes. Sötét varázslóktól tanultam, és megtanultam odafigyelni, hiszen ha az ember az életével játszik, gondosan kell eljárnia. És most itt van ez a lány, aki behálóz, szerelmet fakaszt, s meg sem próbálok küzdeni ellene. Sosem leszek az a romantikus hős, akire a legtöbben vágynak, megvannak a magam mélységei. Ám az hogy vele kívánok lenni, nem választható. Csakis akkor, ha elűzne.
Miután még nem lelt rá az ajtóra, halkan felnevetek.
- Ez csak amolyan fogadószoba. Minden van, ami a kényelmedhez kell. Főleg én. Csak éppen arébb. – Bökök a fejemmel az ajtó felé, benne lennék én is abban, hogy lemossuk magunkról nem csupán az út porát, a vélalány kétségbeesését. Lehetnék oly önzetlen, hogy hagyom, hogy megnyugodjon, ellazuljon, míg én csupán nézem, s türelmesen várok. Kezelhetném már most őt fiatal anyukaként, aki nem biztos magában, és ilyenkor aztán nem a lehengerlésre van szüksége. De nem vagyok. Ahogyan az első, egyetlen alkalmunk esetén is karjaimba vezette a sors, nem állok ellen. Akarom őt, hogy tudassam, valóban nem fog változni semmi. Bizonyítottam már, csakis ő érdekel, a többi angyal, vagy akár a többi leány a roxfortban, vagy máshol, érdektelen. El fog jönni az az idő, közös gyümölcsünk kapcsán, amikor ezek az édes együttlélek ritkábbak lesznek, na nem mintha eddig gyakran űztük volna egymás testének felfedezését. Ez még mindig nem jelent zöld utat, egy csók, amelyben összefonódunk, ám én zárópecsétként vágyom hitelesítetni, összetartozunk, immár a gyermek kapcsán is. Így a combja alá nyúlunk, miután elváltak az ajkaink, s a karomba kapom őt. Megindulok az ajtó felé, amely már érzékeli jelenlétemet, és feltárul a másik világ. A kád ugyan itt nem a szoba közepén foglal helyett, ám tágas előtérbe jutunk, ahonnan további helységek nyílnak. A luxus az, amely mindent fémjelez. Nem felvágás, hiszen csak azt mondhatja, hogy a pénz nem minden, akinek sok van. Számomra természetes ez a háttér, ám nem hivalkodom vele. Már az előtér is igen impozáns, nappalinak is beillik, kényelmes ülőgarnitúra, kandalló, körasztal, amelyen friss gyümölcsök, majd jobban körülnéz, ha lesz rá ideje. Figyelek a fejére, hogy ne kaszáljam el, miközben átlépjük a küszöböt, s lepillantok rá, nagyjából olyan ez a mozdulat, amivel valóban a feleségét viszi át az ember az esketés után. S megérkezünk, itt a fürdő. A kád is nagyobb, kényelmesebb, nem pusztán egyetlen elrugaszkodásra van lehetőség a másik partig, kissé még lubickolni is lehet. Hagyom, hogy visszanyerje az egyensúlyát, ahogyan talpra állítom. Nem titkolt pillantással mérem végig, töménykék szemeimben a vágy igérete csillog. Előrehajolok, hogy gyengéden harapjam meg az ajkát, majd letévedek az állán át a nyaka hajlatáig is. A fürdővizet sem ártana engednem, ez még nem tudatosult.




words [You must be registered and logged in to see this link.] just for you ©




[You must be registered and logged in to see this image.]
Close your eyes, and you'll see that you're really need!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Eileen & Uther - Édes kettesben   Eileen & Uther - Édes kettesben Empty2015-03-20, 23:11


[You must be registered and logged in to see this image.]

Uther & Eileen


Úgy hiszem, jelen pillanatban akárhová elvihetne, most valahogy semmi sem számít a világon, csak úgy létezem bele a semmibe, próbálom megfejteni, mitévő legyek, és nem tökéletesen magam alá zuhanni. Repülünk, bár nem pillantok fel, nem mozdítom el az arcom, könnyebb úgy, ha a mellkasának döntve nem veszek tudomást semmiről.
Fogalmam sincs, hol vagyunk, mikor újra talajt fognak a talpaim, bár a berendezés, és stílus alapján Roxmortsra tippelnék, igen, tudom is, hogy van itt egy szobája, bár sosem jártam benne, eleinte nem is tudtam elképzelni, hogy valaha fogok, most pedig egyáltalán nem akaszt ki. Igazán ez a legkisebb problémám, és valahol a lelkem mélyén még örülök is, hogy vele lehetek.
- Azt hiszed, hogy az az alkalom felülírt mindent ami addig, vagy épp azóta történt? Finoman szólva is szeretsz fenyegetőzni.
Arról nem is beszélve, hogy az én olvasatomban az is bántás, ha a szeretteimet bántják, márpedig ő velük is fenyegetett. Mindez azonban nem számít, nem azért emlegetem fel, mert hisztizni óhajtok miatta, kérdezett, válaszoltam, azt megszokhatta már, hogy nem feltétlenül azt fogom mondani, amit szeretne hallani.
- Az jó, legalább nem fogsz elmenekülni, és nem kell megváltoznom, bár bevallom, kicsit tartok attól, hogy ez az egész eleve kiforgat majd önmagamból.
Egyelőre nem bírom hangosan kimondani, hogy a gyermekünk, el kellene mennem orvoshoz is, lehetőleg úgy, hogy az iskolában ne tudják meg… Azt hiszem, kénytelen leszek Uther segítségét kérni, bár az eddigiek alapján szerintem készségesen a rendelkezésemre áll majd. Vagyis, rendelkezésünkre.
- Örök hálám, nagy szavakra most úgysem lennék képes.
Körbejárok a szobában, nem mondom, egészen hiányzik az a hatalmas nagy kád, jól esne most ellazulni benne, sok minden jól esne, de nem tudom, mennyire volna okos bonyolítanom a dolgokat még ezzel is, lehetséges, hogy csak még inkább felkavarna az egész, ostoba elgondolás lenne, úgy hiszem. Csak… valahogy ki kell zárnom a tudatomból, hogy kettesben vagyunk, és senki sem láthat meg minket.
Édes, ahogy a hasamra helyezi a kezeit, fel sem tűnik, de elmosolyodom, talán most először azóta, hogy tudatosult bennem, már megint nem jött meg, és ez már nem lehet véletlen. Magától értetődő módon dőlök neki, nem tudom, mikor történt, de tudom, hogy bízom benne, nem csak abban a tekintetben, hogy megtartja könnyű súlyomat, minden tekintetben. Számíthatok rá, érzem, és ez melegséggel tölt el, segít, hogy ne ostorozzam magam azzal, hogy bizonyosan valami baj van velem, amiért Őt szeretem.
- Nem, ezen tényleg semmi sem változhat.
Csóváltam meg a fejem, de ezen nem is akarok változtatni, jó ez így, ha egyetlen együttlét elég volt hozzá, hogy egy élet szárba szökkenjen, akkor annak úgy kellett lennie, botor lennék a sorsommal dacolni.
- Bevallom, hiányzik az a lenyűgöző fürdőkád. Van itt esetleg zuhany? Kicsit fázom, jól esne egy kis forró víz, elmossa a feszültséget is.
Sóhajtok fel, szembefordulok vele, értékelem, hogy ennyire nyíltan felvállalja az érzéseit, én egyelőre csupán egy nyelven tudom közölni vele, hogy cseppet sem közömbös a számomra, az pedig a test nyelve, így hát lábujjhegyre állva, karjaimat a nyaka köré fonva zárom szorossá az ölelésünket, s csókolom meg, ebbe sűrítve minden hálámat az elmúlt percekben tanúsított viselkedése miatt…
Vissza az elejére Go down
Uther van Horne
Reveal your secrets
Uther van Horne
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Eileen & Uther - Édes kettesben   Eileen & Uther - Édes kettesben Empty2015-03-18, 08:13



Eileen & Uther
Face to  face

[You must be registered and logged in to see this image.]


Félelmetes, hogy mennyire képes volt megváltoztatni, felrúgni mindent az elmúlt hetekben, közel hónapokban, s az én szinte elvesztette jelentőségét. A mi lépett helyébe. Azokban az időkben is, amikor vártam rá a szünetben, vagy éppen a szörnyű titok feltárását követően tudtam, hogy magányra van szüksége. Ez ilyen. El kell veszítenem az angyalokat, hogy ráébredhessek, szükségem van rájuk. Csupán a szimbólum más, amit képviselnek. Eileen a korábban sötétnek, halottnak hitt szívbe fészkelte be magát, ösztönösen áttörve akadályait, hogy aztán soha ne szándékozzon visszaadni a kulcsát. Tudom, hogy beavatott volna, hogy mit tettünk. Egymásra találásunknak gyümölcse szökkent szárba, egyetlen beteljesült alkalmunk máris sikerrel kecsegtet. Sikerrel? A lány éppen a karjaimban sír, fél a változástól. A dacos, erős teremtés most hirtelen ráébredt saját sebezhetőségére, s nem hitte, hogy mellette állhatok, ezért a vallomás, amely talán túl direkt, nem így kellett volna történnie. Ám vajon kimondom valaha, ha nem kerülünk ilyen helyzetbe? Magam sem tudom. Amit ő érez... talán közelében sem jár mindennek. Szenvedélyes vére folyamatosan a karomba taszítja, ám hogy a szívével teszi ezt, vagy a származása sarkalja ilyen cselekedtre, nem fog kiderülni egyhamar. Elmémben ezernyi gondolat cikázik most végig, ám egyik sem surolja a negatív töltetet, miszerint fájdalmas az igazság, kötődöm a lányhoz, és meg kell oldani a helyzetet. Sokkal inkább a megvilágosodás percei ezek. Ahogyan Jessamine is sugalta, szövetséget kell kovácsolnunk, ahol mindenki megtalálja a maga számítását. Eileen sem hiszem, hogy elborzad azon, hogy sötét mágiával élek, ha nem pusztán arra korlátozom energiáimat, ahogyan eddig sem tettem így. Ám ő mindig a sötét oldalamat látta, a magabiztos géniuszt, az erőteljes vezetőt, a sötét babérokra törő rúnamestert. És mégis, ezeket figyelmen kívül hagyva én kellettem neki, sallangok nélkül.
Még mindig kint állunk a kviddicspályán, holott olyannyira nem intim hely az. A karomba zárom, hogy rúnaszárnyaimmal felemeljem kettőnket. El kívántam hagyni a birtokot a lánnyal, hogy menedékbe vigyem, távol egykori mentoromtól, ám most ketten kell megvívnunk a csatáinkat. Nem éppen egymás ellen, de egymásért. Ehhez pedig egy meghittebb zugra van szükség. Birtokom oly távoli, s ridegnek hathatna, a Roxfort pedig ki tudja, mennyire van biztonságban Mirabella figyelő szemei előtt. A roxmortsi szobámat választom. Pár pillanatnyi repülés után, hogy kiérjünk a térmágikus blokkolás alól, már pukkanunk is, hogy a szobám padlóját érinti talpunk. Ott sem engedem el őt, csupán nem kell hogy a még csípős tavaszi szél az arcunkba csapjon.
- Alábecsülsz vélalány. A kilátóban nem adtam értésedre, hogy nem ártok neked? – Kérdezem gyengéden. Igaz, nem ártani, és sokkot kapni egy születendő kisdedtől két különböző dolog. Ám akkor és ott egyértelművé vált, hogy ura az érzelmeimnek a véla-bájt védő rúnáimnak. Mindaz, amit most ötletként elétárok, ismét félreértelmezhető.
- Nem egy otthonülős, és magába forduló feleséget akarok, aki elvész a kastély magányában. Téged akarlak Eileen, minden ösztönösségeddel. – Akkor sem hagynám magára, amikor nekem netán tanulmányaim lennének, vagy tervezgetném a jövőmet. Különös, de mindig is a komoly tettek híve voltam,e z is egy ilyen. Valami igazán nagy, sorsfordító.
- Arra nincsen szükség. Eljöttél hozzám, most ennyi számít, hagyjuk a nagy szavakat. – Vonom meg a vállamat. Talán túl egyszerűsítem a dolgokat, fel kéne bőszülnöm, hogy igazán érzelmeket lásson. Pedig vannak azok bőséggel, csak nem erre számított. Gondterhelt vagyok, igaz, ám a megoldandó feladaton jár az eszem, s emelett le sem tudom törölni a mosolyt. Ha eddig elveszett voltam, most vele együtt egészültem ki. Megfordítom, hogy hátulról öleljem át, nem titkolt módon a hasánál. Bár még sehol nem tart az édes folyamat, ezzel is jelzem, áhitattal fogom kezelni, istennőként. Sosem adom fel azon szigoromat, miszerint rendíthetetlen vagyok, ám ha az szükséges, hogy birtoklási vágyamat immár hivatalos formába is öntsem, kész vagyok rá.
- A szívem, a lelkem a tiéd. Gondold át, hogy mit lépjünk. Nem biztos, hogy mindenben egyet tudok érteni a döntéseiddel, de ő a miénk, és ezen semmi nem változtat. – Csókolom meg most az arcát előrehajolva. Nem több most ez egyszerű puszinál, mégis intimebb, mint eddig bármi. Sosem leszek az a típus, akit egy lány örömmel hazavinne bemutatni a családnak. Ám tudja, hogy ahogyan én jogot formáltam rá, visszafelé is működött, az elejétől fogva.


words [You must be registered and logged in to see this link.] just for you ©




[You must be registered and logged in to see this image.]
Close your eyes, and you'll see that you're really need!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Eileen & Uther - Édes kettesben   Eileen & Uther - Édes kettesben Empty2015-03-17, 14:42


[You must be registered and logged in to see this image.]

Uther & Eileen


A kérdésén nem kell gondolkodnom, és amennyiben kicsit is ismer, márpedig ismer, tudnia kell, hogy ezt a kérdést fölösleges volt feltennie. Soha az életben nem leszek olyan aljas, sunyi disznó, hogy egy ilyen horderejű kérdésről magam döntsek csak.
- El, amint megemésztem legalább egy kicsit.
A válaszom a helyzetemhez mérten igencsak határozott, épp ezért sejtheti, hogy valóban így van. Megtettem volna, lehet, nem holnap, vagy holnapután, de előbb-utóbb elé álltam volna, hogy kitaláljuk, mihez kezdjünk. Nem azért küldtem el, mert nem akarom megtenni, hanem mert iszonyatosan fel vagyok zaklatva, és ő mesterien ért hozzá, hogy mindent tovább rontson, vagy együtt értünk hozzá. Azt most pluszban igazán nem tudnám feldolgozni, ha a szokásos szellemben marnánk egymást.
Abban eddig is teljesen biztos voltam, hogy egyedül képtelen leszek végigcsinálni, és úgy sejtem, a szüleim nem fognak repesni az ötletért, talán ki is tagadnak, ami elég kellemetlen lenne a jövőmre nézve. Nem szeretnék Uthertől függni, épp elég nekem az, hogy érzelmileg így van.
- Olyan egyszerűnek hangzik.
Suttogom a mellkasába, abba akarom hagyni a sírást, nem akarom ennyire elveszettnek érezni magam, sosem voltam az. Most mégis, állandóan émelygek, félek, mikor esem le a saját lábaimról megint, vagy mikor kell a mosdóba szaladnom, s mindez csak a kezdet. Istenem, fogalmam sincs, mi lesz velem, velünk eztán. Túl sok a kétség, és amennyire magabiztos voltam eddig, fogalmam sincs, hogyan fogok megbirkózni ezzel az egésszel.
- Bevallom, sokkal jobban fogadod, mint akár álmodni mertem volna.
Nehéz beismernem, hogy tévesen ítéltem meg, nem tudom, hogy a baba, vagy én magam, vagy minden együtt hozza ezt elő belőle, de jól esik a lelkemnek ilyennek látni. Ebben a pillanatban úgy érzem, bármilyen szörnyűséget elkövethetne, ha velem ilyen, hát nem érdekelne. A következő szavai hallatán kissé elszégyellem magam, meglehetősen önző megnyilatkozás volt, tudom én, de most csak arra tudok gondolni, hogy a vágyak szülte tetteim miatt egész másként kell majd élnem, mint ahogyan szerettem volna.
- Hogy micsoda?
Döbbenten pillantok fel rá, mármint, oké, nem most kérte meg a kezem, de ha erre azt mondom, hogy persze, el tudom, akkor valamikor meg fogja, ha pedig nemet mondok, akkor lehet mégsem lesz ott nekünk.
- Én… ezen még nem gondolkodtam, az ég szerelmére, ki sem tudom mondani, amit érzek irántad...
Igazság szerint, ez sem igen, sem pedig nem, és talán fel fogom vele idegesíteni, de nem hozhatok meg ilyen döntést kényszerből vagy félelemből. Nem. Ez nálam nem így működik, és bizonyosan ismer már annyira, hogy ezzel tisztában legyen.
- Időt kérek...
Lehetséges, hogy nem vagyok túl sportszerű, de ez most a legkevésbé sem érdekel, a jelenlegi állapotom nem megfelelő arra, hogy ilyen horderejű témákat vitassak meg, és épp ezért nem is szeretném, ha ragoznánk, még a végén meggondolatlanul jelentenék ki valamit, amit talán ígéretnek venne.
- Csak… ne haragudj rám, kérlek… Azt most nem tudnám elviselni.
Fúrtam magam vissza az ölelésébe, és ugyan nekem kétségeim sem voltak, hogy érte, miatta dobog hevesebben a szívem, de tizenhat éves fejjel ez most túl sok nekem. Meg kell kicsit nyugodnom, hagyni, hogy letisztuljanak bennem a dolgok, és elfogadni a helyzetet úgy, ahogy van, hisz tudom jól, hogy bármennyire is érzem tehernek a dolgot, nem lennék képes egy… dacos, izzó szerelemből és vágyból fogant gyermek életét kioltani, csak mert nekem kényelmetlen.

Vissza az elejére Go down
Uther van Horne
Reveal your secrets
Uther van Horne
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Eileen & Uther - Édes kettesben   Eileen & Uther - Édes kettesben Empty2015-03-14, 10:46



Eileen & Uther
Face to  face

[You must be registered and logged in to see this image.]


A sorsunk már összefonódik egy ideje, ha akarja, ha nem. Fenntartottam a lehetőséget, hogy kihátrálhat, ha nagyon akar. Talán még be sem váltottam volna a fenyegetésemet, miszerint nem lehet másé. Úgy vélem, láttam volna rá esélyt, hogy távozom, és sosem jövök vissza, hiszen azt végignézni, hogy valaki más karjaiba omlik, nehezen tudtam volna vérontás nélkül végignézni. Ő az enyém, nem volt még más, aki így megérintett volna, ha nem az enyém, legalább emlékeimben megőriztem volna annak. A csillagnász is ezt támasztotta volna alá, el kellett pusztítanom, hogy visszatérhessek józan önmagamhoz, és mégis, ahogy teltek a hetek, nem voltam képes lemondani róla. Ahogyan a sors ezen lépésével minden értelmet nyer.
- Elmondtad volna, ha nem kérdezek rá? – Ez nem szemrehányás. Egyszerűen elküldött. Tisztában vagyok vele, hogy az ő teste, az ő élete, ám ha ketten kellettünk hozzá, akkor a jövőben is ketten kellünk. Nem úgy működik, hogy kizár. Megteheti, hát hogyne tehetné meg, mint ahogyan tiszteletben tartottam többször a kérését, lemondani viszont nem tudtam kettőnkről. Ha képes volt arra, hogy felolvassza a szívemet, akkor az olyan jel, amelybe érdemes kapaszkodnom. Tűnődöm a jövőn, ezt nem lehet hirtelenjében átgondolni, mélyen tervezést kíván. Érthető, hogy ha a lány úgy érzi, minden a feje tetejére állt. Tőlem nem számíthatott eddig túl sok jóra, még a vallomásomat is kétkedve fogadja, ez alapjaiban nem számít. Saját magával nincsen tisztában. Ez a gyerek mindent megváltoztat, ő jelenleg még hátránynak, nyűgnek érzi. Nem lesz egyszerű, kétségkívül. Ám az hogy az egyetlen alkalomnak gyümölcse szökken szárba, hogy utódom szülessen, mégis különös borzongással tölt el. A fenevad ugyan összeszorítja a szívemet, hogy mi lesz, ha a szüleim sorsára jutok, ahogyan majd a gyermek is, ám nem hagyom, hogy a fenyegető veszély beárnyékolja most a gondolataimat. Kettőnk közül mindig is én voltam az erősebb, igaz, a vélalány hihetetlen akarattal van megáldva, ezért is különös most ennyire elesettnek, törékenynek. Annyira azért van még dacos, hogy továbbra is velem szájal. Úgy támad, hogy közben szinte rimánkodik, hogy szorítsam a karjaimba. Biztosan felborultak most a hormonjai is, míg rám testi szinten nem hat a dolog, s csupán az érzéseimet kel felülvizsgálnom. Még az sem egyszerű.
- Nem terveztük, igaz. Te engem akartál, én téged Eileen. Megtörtént. Ahogyan az is, hogy most végre kész vagyok kimondani, nem foglak magadra hagyni. Megoldjuk. – Kissé tényszerűek a szavaim, ám hangszínem ezúttal bársonyos vigasztaló. Amennyire akadoznak a kimondott gondolatai, olyannyira tiszták az enyémek. Igen, meg vagyok döbbenve, ám amennyire megfontolt voltam eddig a döntéseimben, olyan gyorsan hozok most. Felsóhajtok, hogy lássa, bizony nagyon is komolyan veszem a dolgot, életreszóló változásban van része. És hogy ő az első, és egyetlen, akivel ez megtörténik? Aligha. Mások is engednek a szenvedélynek, azt nem mondom, hogy mások is szerelmesek lesznek, hiszen részéről ez bizonyára nincs így, örül, ha tudja uralni véla vérét.
- Megértelek, de nincs olyan, hogy én. Lehet, hogy nem vagy készen, de együtt... készen leszünk. Nem szántam ilyen korainak a lánykérést, azt hittem, hogy pusztán a vágy vezérel minket. Feltételezem, a bombám után már nem vágysz többre, de el tudod magad képzelni Lady Van Horne-ként? – Ez még nem a lánykérés maga, tudom, hogy minden nőnemű egyed romantikus körülmények közé illesztené a dolgot, pusztán puhatolózás. Esély arra, hogy a saját döntéséből mondhassa, hogy kész a szülei áldását kérni egy frigyre, mintsem a születendő kisded miatt magyarázkodva esküdjünk meg. Talán értelmét nyerné az is, hogy Jasmine gyógyító, aki végig mellette lenne. Ettől még lehet nagy tudású boszorkány, nyomozó terveit sem kell feladnia. Szervezés kérdése mindez.



words [You must be registered and logged in to see this link.] just for you ©




[You must be registered and logged in to see this image.]
Close your eyes, and you'll see that you're really need!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Eileen & Uther - Édes kettesben   Eileen & Uther - Édes kettesben Empty2015-03-13, 21:10


[You must be registered and logged in to see this image.]

Uther & Eileen


Szeretnék megfeledkezni minden bajról, és elhinni, hogyha Ő a közelemben van, nem eshet bajom, bajunk, de mégis, ott motoszkál bennem, hogy miatta vagyunk igazán veszélyben. Az én életem eddig teljesen átlagos volt, attól eltekintve, hogy vélák vére csörgedezik az ereimben, de kifejezetten sosem volt olyasmi, amivel kilógtam volna a tömegből. S most… most én leszek a lány, aki még arra sem képes, hogy védekezzen. A leányanya. Nem vágyom a pletykákra, a kutakodó, vagy épp kárörvendő tekintetekre, egyszerűen jó volna, ha senkinek sem kellene megtudnia, talán a talár kellőképpen elrejti majd a szünetig, aztán… fogalmam sincs, mi lesz. Azt sem tudom, miért gondolkodom ezen, ilyen zaklatottan az embernek nincsenek értelmes ötletei.
- Nem volt pár napom.
Legszívesebben felé sziszegném, hogy semmit sem várok tőle, de talán hazugság volna. Az viszont tény, hogy mindösszesen tegnap jutott el a tudatomig, hogy már második alkalommal marad ki, egy még nem gáz, előfordul, főleg akkor, ha épp elveszíti valaki a szüzességét, de kettő… na olyan már nem nagyon van, és azt hiszem, nem véletlenül ájultam el mellette a legutóbb sem. Legalábbis nem csak azért, mert felzaklatott, amit láttam. Tegnap reggel viszont reggeli után muszáj volt kiszaladnom a mosdóba, és minden kijött belőlem, valami nagyon nem feküdt a gyomromnak azok közül, amiket megettem. Állandóan rosszul vagyok, de eddig abban a tudatban éltem, hogy biztos valami betegség kerülget.
- De… hogy tudsz te ennek örülni? Nem is… akartuk. És… én halálosan félek, én erre nem vagyok kész.
Suttogtam lassan, elhalón, remegtem az ölelésében, és tudtam, hogy megint jönni fognak a könnyek, mert egyszerűen képtelen vagyok távol tartani őket. Talán szörnyű ember vagyok, talán képmutató is, hogy semmitől az égvilágon nem félek, de egy kisbaba beteszi a kaput ilyen téren. Egyszerűen képtelen vagyok elképzelni, hogy ott feküdjön a karomban, és tudjak róla gondoskodni, illetve, hogy Uther is ott legyen mellettem. Meg sem jelenik ez a kép a fejemben, mintha nem lenne lehetséges. Össze kellene szednem magam, mert ez így nem megy, de az ég szerelmére, még csak 16 vagyok, alig múlok majd el 17, és már lesz egy gyermekem. Ez elképzelhetetlen, és… mi lesz így a terveimmel? Mi lesz… Velünk? Mi lesz szegény babával, ha egy olyan ostoba és felelőtlen anyja lesz, mint amilyen én vagyok?
Nem bírom abbahagyni a sírást, de hang nem jön ki a torkomon, csupán némán rázkódok Uther karjai közt, és ha másból nem, a köztünk lévő kötelékből tudhatja, hogy valóban úgy félek, mint amennyire még soha életemben nem tettem. Az viszont tény, hogy sokkal jobban érzem magam, mint akkor érezném, ha a hír hallatán egyszerűen kizárt volna az életéből, egy cseppnyi remény azért motoszkál bennem, hogy mégsem olyan tragikus az egész, és talán képesek leszünk boldogulni, de egyelőre még a rossz érzések uralkodnak.

Vissza az elejére Go down
Uther van Horne
Reveal your secrets
Uther van Horne
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Eileen & Uther - Édes kettesben   Eileen & Uther - Édes kettesben Empty2015-03-12, 09:37



Eileen & Uther
Face to  face

[You must be registered and logged in to see this image.]


A vélalány egyre még mindig nem jött rá. Ha tudja is, nem fogadta el. Nem ismerek kudarcot. Hajlamos vagyok visszahátrálni, hogy újra át gondoljam a terveimet, ám sosem gyártok B megoldást, hiszen az azt jelentené, nem fókuszálok eléggé az A-ra. Amióta megismertem, nehéz elvonatkoztatni attól a ténytől, hogy mennyire megfogott, gyakorlatilag az egész világképemet eltörölte, alapjaiban változtatta meg. Mindannak ellenére, hogy nem akartam törődni vele, azon kaptam magam, hogy rá gondolok, ahelyett, hogy a kódexeimet bújnám, vagy éppen a vérmágia magasiskoláját fejleszteném további magasságokba. Ezért kívántam hát elpusztítani. A testemet szinte teljesen elfedő rúnák ellenére nem a véla-báj áldozata lettem. Pusztán megtörtént az, hogy nem tudtam ne rá gondolni. A sors furcsa fricskája, hogy valahogy bejutott a szívembe, nekem, aki évek óta minden érzelmet kizártam, kikapcsoltam. Mondhatnám, hogy szándékosan tette, ám már azelőtt így volt, hogy hozzászóltam volna, talán a létemről sem tudott. Talán nem is véletlen volt, hogy Mirabella is rá figyelt fel. Észrevette, hogyan rezdülnek meg az érzelmeim, ahogyan a vélalány véletlenül látótávolságba kerül. S most itt vagyok, hogy éppen ettől a szörnytől mentsem meg a szőkét, hogy még különösebb helyzetbe kerüljünk. Ez... mindent megváltoztat. Képes vagyok szeretni őt, ahogyan még senkit. Ezzel párhuzamosan kezdtem felfedezni a többi angyalt, ám ez rányomja a pecsétet a végleges döntésre. A csillagnász értelmét veszti. Ha meg is próbáljuk valaha, élniük kell. Jessamine is érdekesen faggatott a terveimről, mikor őszintén beavattam, megértőnek bizonyult, ám ezzel egyidejűleg mintha már azon percben próbált volna terelni egy szebb világ felé. Talán nem az a sorsom, hogy őrült apám, és gyilkos anyám sorsára jussak. Tartogathat még mást is a végzet.
Most azonban nincsen más tennivalóm, mintsem a karjaimba zárjam. Ez most nem a csókok pillanata, csakis az ölelésé. Meglepett vagyok, ez kétségtelen. Nem volt tervezett, ami köztünk történt, egymásra figyeltünk, nem a következményekre. Oly módon érintettem meg, ahogyan még senki más. Ő a lelkemre gyakorolt ugyanilyen hatást. Az ultimátumot mindkettőnkre módosította, s ő volt az egyetlen, akire feltétel nélkül igent mondtam életemben először. Nem lehet kérdés, hogy eljön az az idő, amikor megvallom, az aranypor, amely ánizs-ízzel volt bevonva, nem a szex, és bujaság megnyilvánulása volt a részemről. A bájitalokhoz nem értek, ám a rúnákhoz úgy, ahogyan talán senki az iskolában, leszámítva azt a néhány zsenit, akinek tanulnia sem kell, ösztönös érzéke van hozzá, ám én évszázados könyvekből, s sötét mentoroktól szereztem a tudást. Amit a vállára, s az ajkára szórtam nem pusztán varázs volt. A lelkem megtestesülése, amit még egy sötét varázsló is csupán akkor képes adni, ha igazán szeret.
- Feltételezem volt pár napod, hogy mindezt átgondold, ne várj tőlem azonnali megoldásokat Eileen. – Simogatom meg a szőke tincseket, hogy benyúlva alájuk a nyaka is kapjon pár cirógató érintést. Hallgatok egy rövid ideig, hogy mérlegeljem, végülis érthető, hogy mindez számára váratlanul jön. Ahogyan nekem is, igaz, én vagyok a könnyebb helyzetben, ő még fiatal, mégis nyakába szakadt egy új élet sorsa. Komolyan figyelem az arcát hogy aztán ismét elmosolyodjak, nem tudok most a száraz tényekre koncentrálni.
- Lesz még időnk kitalálni, de most vélalány... legalább egy kicsit örülj velem. Engem boldoggá teszel vele.
– Rengeteg minden kavarog a fejemben, ezek azonban csupán futó gondolatok, tervszerűen kell majd mindent elhatározásokba önteni. Jövőre mindketten végzősek leszünk, lesz pár kemény hónap a kicsi érkezése környékén, de nem tartom lehetlennek, hogy Eileen ne csupán befejezze az iskolát, folytassa is az egyetemi részlegnél. Míg én végzek majd, s nem fogok eltávolodni, ahogyan eredetileg terveztem. Különben is, ha a fenevad nem nyeli le a másik négy lányt sem, a vélának annyi segítsége lesz, amennyit csak akar, a családját most nem sorolom ide. Magamban elnyomok egy kárörvendő mosolyt, amint elképzelem Ruth-ot bébiszitterként. Megérdemli!
Lioneah-val karöltve együtt tanítják sötét-varázsló rigmusokra a kis porontyot? Nem, ez a gyerek most áldást hoz ránk, és ez a boldogság pillanata. Bármi is történt a múltban, eltörölhető. Újraépíthető. Még számomra is van némi remény. Előrehajolok, és nem pusztán az érzékiség igéretével, szerelmesen csókolom meg a szőkeséget.



words [You must be registered and logged in to see this link.] just for you ©




[You must be registered and logged in to see this image.]
Close your eyes, and you'll see that you're really need!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Eileen & Uther - Édes kettesben   Eileen & Uther - Édes kettesben Empty2015-03-11, 22:02


[You must be registered and logged in to see this image.]

Uther & Eileen


Hogyne akarná hallani, fel sem merült bennem, hogy lesz rá esélyem, de olyan szinten össze vagyok zavarodva, hogy igazság szerint már semmi sem érdekel. Csak szeretnék felébredni, és egy olyan világba csöppenni, ahol Uther nem bábozik egy csapat lánnyal, ahol csak egymásnak vagyunk, és nem kell sötétnek éreznem magam azért, mert nem közömbös a számomra. Ahol… szerethetem. Ám ezt kimondani olyan gyermekded volna, hogy bele sem kezdek, mondom hát az igazat, az már rajta múlik, hogy mire is jut ezzel kapcsolatban. Nem hiszem, hogy túlságosan is okos ötlet ez a részemről, talán nem kellene tudnia, bár láthatnám előre, mit fog szólni hozzá. Mégis, lelkem őszinte, mindig, mindent nyíltan felvállaló fele nem képes arra, hogy egy ilyen lényeges kérdéskörben hazudjon.
Egyszerűnek tűnik elveszni az ölelésében, de valójában közel sem az, noha nem félek tőle még most sem, de attól még ez az egész, ahogy köztünk alakulnak a dolgok, roppant bonyolult, és megfejthetetlen számomra. Annyira az észérvek ellen való, hogy nem értem, miért hagyom még mindig megtörténni. Mégsem vagyok képes eltávolodni tőle, és félek, már soha nem is leszek. Ugyanakkor képtelen vagyok hinni abban, hogy ez az egész jól is elsülhet. Mindig egészen magabiztos voltam, de vele az egész elillan, épp annyira változtat meg ő is, mint én őt, csak épp ezt valamiért nem látja, talán mert nem is tudhatja, miként viselkedek másokkal.
Nem akarok mondani semmit, hisz egy szó, az semmi, de azt hiszem, rájött, mire célzok, miért is ne jött volna rá, okosabb a legtöbbeknél, mégis, most először valóban aggódom azzal kapcsolatban, hogy mi játszódhat le benne, még én magam sem tudom, mit akarok, nagyon sok múlik azon, hogy ő mit mond. Az teljesen biztos, hogy csak ő jöhet szóba, más sosem ért hozzám úgy. Az is biztos, hogy az anyám meg fog ölni, vagy még azelőtt lezongorázza az esküvőt, hogy látszódna rajtam bármi. Éppen ezért nem is fogom elmondani neki, majd elájul nyáron, mikor viszontlátjuk egymást. Nem szép tőlem, tudom, de ami végképp nem hiányzik a nyakamba, hogy hozzákényszerítsen egy gazdag kis gyökérhez.
Ez nem hangzik olyan jól, vagyis, fogalmam sincs, azt tudom, hogy nem ideges, és nem látok semmi sötétet, amikor könnyes szemeimmel felpillantok az övéibe, csak a kérlelhetetlenség van ott, hisz mindig mindennek úgy kell alakulnia, ahogy ő azt eltervezte, csak épp én sokszor beleköpök a levesébe, még úgyis, hogy nem ez a célom, csupán igyekszem magamat adni. Amikor elmosolyodik, kedvem támadna megcsókolni, talán megnyugtatna kicsit, de tudom, még nem mondta el, amit akart, és mikor meghallom azt az egy szót, egyszerűen megfordul velem a világ.
Hogy mi?
Érthetetlen, miként vagyok képes annyira ura lenni a bennem tomboló érzelemorkánnak, hogy ez nem csúszik ki hangosan. Komolyan kimondta? Ez mikor történt? Hogyan történt? Képtelen vagyok felfogni, és hosszú pillanatokig, talán percekig is csak vérem száguldását érzem a füleimben, miként magukkal hozzánk szívem vad kalimpálását.
- Én...
El sem jut a tudatomig, hogy beszélek, valahol nagyon máshol vagyok, és sokáig tart, mire képes vagyok annyira összeszedni magam, hogy valóban értelmes mondattá fűzzem a szavaimat.
- Össze vagyok zavarodva, azt sem tudom, mit csináljak, mi lesz velem, hogyan fogom befejezni a sulit, te meg rám dobod ezt a bombát? Mondtam már, hogy nem vagy fair?
Kérdezem halkan, de még suttogásomba is megannyi érzelem feszül bele, hogy egyértelműen süt belőle a kétségbeesésem, és csak valahol nagyon mélyen szikrázik fel belőle a szívem ragyogása, mert bármennyire is harcolok ellene, tudom, hogy miért nem vagyok képes eltávolodni. Én is így érzek, ám kimondani egyelőre nem vagyok képes, nem így, nem most.
Vissza az elejére Go down
Uther van Horne
Reveal your secrets
Uther van Horne
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Eileen & Uther - Édes kettesben   Eileen & Uther - Édes kettesben Empty2015-03-06, 10:07



Eileen & Uther
Face to  face

[You must be registered and logged in to see this image.]


Amint felpillantok, és találkozik a tekintetünk, nem tudom, hogy mi változott volna az elmúlt pár napban. Akkor is feszült közöttünk ellentét, amelyet nem tudtunk lebontani. Ahogyan különös ívet járt be a kapcsolatunk, úgy voltam képes elfogadni bizonyos dolgokat, hogy újra, és újra megtorpedózzuk azt, amelyet felépítünk. Nem csupán rá, a vélalányra is éppoly jellemző a következetlenség, hiába kezelem oly szigorúan, amelyről szól ez az egész. Most is beszélni kívánok vele, kimenteni a rémség karmaiból, hogy ráeszméljek, valami sokkal szörnyűbb marcangolja a lelkét. Feltámad bennem a vágy, hogy már most azonnal ölelő karjaimba zárjam, ám különös módon visszatart az, hogy nem kért belőlem az elmúlt alkalommal. Pontosan közöltem a feltételeimet, nem vagyok hajlandó lemondani róla. Ám hogy mindig ráerőltessem magam? Bizonyos döntésekből nem engedek, viszont amikor a családjával töltötte az ünnepeket, akkor is hagytam elmenni. Ő az én rab madaram, de a kalicka ajtaja nyitva áll, hogy mindig visszatérhessen. A sötét hangvételből, amellyel ostorozzuk egymást, sok jó nem sülhet ki, s ahogyan ismét elküldene, érzem a rezdülést, nincsen minden rendben. Nem pusztán arról van szó, hogy az állandó veszély megrettenti, azt eddig is daccal viselte. Közelebb lépek, meg sem hallva indokát, miért nem kéne most ott lennem.
- Nem érdekel, akkor is hallani akarom. – Felelem csendesen, arrogancia nélkül. Felvállalom, ahogyan mások előtt is megtettem, hogy a véla képes volt felolvasztani a sötét szívet, amely most kezdett el igazán dobogni, amióta megismertem. Elsőre képes lettem volna megölni, hogy ne is kelljen mindezt éreznem. A mai napig kétségek démonai marcangolják összes érzékemet, a fenevad léte a lány angyali fényéhez képest halványulni látszik. Ha megtehetem volna, már meg kellett volna tennem, hogy elpusztítom, s az emlékét is száműzöm. Beleférkőzött az elmémben, mit sem foglalkozva a rúnákkal, amelyek billoga átfonja az egész testemet, s lelkemen feszülve véd a báj ellen. A lénye fogott meg, nem a vére. Mégsem taszít el, ahogyan megölelem, egymásra találunk úgy, mint az elején. Pontosan tudjuk, hogy nem egyszerű ez így. És hogy érdekel? Cseppet sem. Amióta ismerem, semmi sem ugyanaz már. A bánata... az enyém is. Tisztában volt vele, hogy ha egy sötét varázslóval lép kapcsolatra, akkor... ott bizony vannak következmények. A karjaimban tartom, ahogyan hallom a választ. Jól sejtette; meglep. Nem is éppenhogy. Mindez egy szívdobbanásnyi ideig tart.
- Ketten. – Bólintok, a tőlem megszokott határozott hangsúllyal ejtem ki ezt az egy szót, hogy végigfuttassam elmémen ami történt. Ez mindent megváltoztat. S lényegében semmit. A döntéseinket már meghoztuk. Én legalábbis csupán megerősítve érzem magam. Ahogyan Ruth-nak is kijelentettem, Eileen a hitvesem, ezen semmi sem mozdíthat. A véla nem tudja, hogyan viszonyulok hozzá, és bármennyire is erőltetett, hogy egy utód, egy gyermek közelgő léte kell, hogy kimondassa velem, amely talán riasztó lehet, hogy nem csupán az érzelmi vágy fűt vele kapcsolatban. Mindaz, hogy játékszerként kezelem a saját érdekemben is; immár a múlt. Nehéz szavakba önteni, hogy mit fogunk majd tenni, lesz még időnk mindent átgondolni.
- Nem tudom, hogy hányszor fogom még elmondani, úgyhogy jól figyelj. – Nyúlok az álla alá szigorúan, mint aki ismét a régi, gőgös Uther képében tetszeleg. Hogy aztán kedvesen elmosolyodjak, és megölelve őt suttogjam a fülébe. – Szeretlek.



words [You must be registered and logged in to see this link.] just for you ©




[You must be registered and logged in to see this image.]
Close your eyes, and you'll see that you're really need!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Eileen & Uther - Édes kettesben   Eileen & Uther - Édes kettesben Empty2015-03-05, 21:52


[You must be registered and logged in to see this image.]

Uther & Eileen


A kérdésére megcsóválom a fejem, persze, ő temetne, én házasodnék, nem is értem, miért nem egyre gondolunk, talán rendkívül meglepő is volna, ha így lenne. Hogy a fenébe kerültünk akkor ilyen helyzetbe? Nem tudnám megmagyarázni, de azt hiszem, nem is akarom, most már mindegy. Választ nem kap, épp annyira ostoba a kérdése, mint amilyen az enyém volt, így hát nincs értelme ragozni.
Nem szeretném, hogy közelebb jöjjön, istenemre mondom, egyáltalán nem, az lesz, mint mindig, képtelen leszek ellenállni a közelségének, és minden egyes kísérletem a távolmaradásra kudarcba fullad.
Nem megy el, persze, hogy nem megy, meg is lepne, ha megtenné, és a lelkem egy eldugott szegletében nem is akarom, hiszen hiányzik, és szeretném, ha ez az egész működne, ha képes lennék derűsen tekinteni kettőnkre, de olyannyira más világ vagyunk mi ketten, hogy fogalmam sincs róla, miként valósulhatna meg egyáltalán. Meglehet, hogy semmi jó nem sülne ki belőle, hiába nyüstöljük egymást. Csak azt nem értem, hogy miért érzem ilyen vacakul magam, ha arra gondolok, sosem fogunk már találkozni esetleg.
- Én… igazság szerint nem biztos, hogy így fogod gondolni később is.
Annyira a semmiből jött számomra az egész, és utólag visszagondolva szánalmasan ostoba vagyok, hogy egyáltalán megtörténhetett. Addig még nem jutottam el, hogy őt hibáztassam, arra a pontra pedig végképp nem, hogy azt gondoljam, a sors akarta így, s bármit is tettünk volna, előbb-utóbb megtörténik. Most csak az járt a fejemben, hogy nem tudom, miként mondjam el. Vajon hogyan fog reagálni? Az teljesen biztos, hogy hidegzuhanyként fogja érni a hír, de nem hallgathatom el sokáig, előbb-utóbb teljesen egyértelmű lesz. Úgy értem… hacsak ne történik valami végzetes, még én magam sem tudtam, mit akarok kezdeni a helyzettel, de a feje felett bizonyosan nem dönthettem.
Azt hiszem, abban a pillanatban leomlik minden kényszeres távolságtartásom, amikor hozzáér a vállamhoz, és valósággal belemenekülök az ölelésbe, úgy tűnik, újabban ebben lelek némi vigaszt, akár róla, akár Roseról legyen szó. Próbálok nem sírni, erős lenni, de azt hiszem, jelenleg ez az, amire egyáltalán nem vagyok képes.
- Te voltál… meg én voltam… ketten kellettünk… Hozzá.
Nyomom meg az utolsó szót, mintha nem csupán egy egyszerű dologról, hanem valami egészen másról. Félek kimondani, mint ahogy bármilyen hozzánk nem illő gesztust sem lennék képes tenni. Ennyiből talán nem fogja tudni, de ha mégis, legalább nem kell gyötörnöm magam, miként adjam a tudtára ezt a jelenleg még vélhetőleg nagyon apró, sorsunkat azonban meglehetősen könnyedén felforgató tényezőt. Félek attól, miként reagálna rá, vagy miként fog, egyszerűen képtelen vagyok rájönni, miért kellett ennek az egésznek így történnie, hisz már alapesetben sem volt épp könnyű az életünk…
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Eileen & Uther - Édes kettesben   Eileen & Uther - Édes kettesben Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Uther & Eileen
» Eileen & Uther - A bál
» Uther és Eileen
» Eileen & Uther - A második felvonás
» Eileen & Uther - Magányos szívek klubja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Kviddicspálya-
Ugrás: