ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 20:37-kor
Cody L. Mortimer


Ma 14:38-kor
Freya Björnsdottir


Ma 12:42-kor
Gillian Ollivander


Ma 10:33-kor
Kalandmester


Tegnap 06:24-kor
Gillian Ollivander


2024-04-30, 22:10
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:49
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:26
Alaric Sinclair


2024-04-29, 20:48
Tristan Connors


A hónap posztolói
Gillian Ollivander
Regina Carter I_vote_lcapRegina Carter I_voting_barRegina Carter I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Regina Carter I_vote_lcapRegina Carter I_voting_barRegina Carter I_vote_rcap 
Kalandmester
Regina Carter I_vote_lcapRegina Carter I_voting_barRegina Carter I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Regina Carter I_vote_lcapRegina Carter I_voting_barRegina Carter I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Regina Carter I_vote_lcapRegina Carter I_voting_barRegina Carter I_vote_rcap 
Freya Björnsdottir
Regina Carter I_vote_lcapRegina Carter I_voting_barRegina Carter I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Regina Carter I_vote_lcapRegina Carter I_voting_barRegina Carter I_vote_rcap 
Alison Fawley
Regina Carter I_vote_lcapRegina Carter I_voting_barRegina Carter I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70696 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 28 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Regina Carter

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Regina Carter
Reveal your secrets
Regina Carter
Griffendél

TémanyitásTárgy: Regina Carter   Regina Carter Empty2014-11-30, 17:41




Regina Carter

[You must be registered and logged in to see this image.]
"Tudod mi az, ami igazán szexi? A humorérzék. A kaland íze. Arcpír télen. Csípő, amibe bele lehet markolni. Nyitottság. Magabiztosság. Alázatosság. Jó étvágy. Valaki, aki hallgat az intuíciójára. Egy okos visszavágás. Jelenlét. Gyors észjárás. Egy ártatlannak tűnő hölgy, aki piszkos viccet mesél. Egy nő, aki már felismerte, hogy milyen gyönyörű."

Főkarakter: Skya Dyce
Teljes név: Odette Rocher
Születési hely és dátum: 1980.július 8. Bristol
Csoport: Griffendél
Patrónus: Fehérróka
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: 6-dik évfolyam
Képesség:-
Kiemelkedő tudás:-


Jellemed kifejtése

Alapvetően egy kedves és mosolygós lány vagyok, de tudok én lenni ravasz is és rafinált ha kell. Igen, elég gyakran szoktam bajba keveredni, de szerencsére kitudom vágni magam mindig valahogy. Szeretek élni, ezért is vagyok benne örült dolgokban is, ezért  meggondolatlanabb vagyok egyes helyzetekben,de ez nem is baj hiszen úgy vagyok jó ahogy vagyok. Társaságban elég határozott vagyok, sokszor én vagyok a középpontba, még ha nem is akarom. A kisugárzásom miatt sok lány irigyel is és utál érte, de hát nem sajnálkozok miatta, mert legalább van önbizalmam ami sokat dob az ember külsején. Viszont van olyan oldalam is amikor kicsit titokzatosabb vagyok, mivel a gondolataimat úgy fejtem ki, mintha idősebb lennék. Ez az egyik dolog amit nagyon szeretek magamban. A másik az, hogy rengeteget olvasok,táncolok. A szép külső alatt egy intelligens és okos lány lapul.
A kitartás jelző is nagyon illik a személyiségemhez, mert a barátaim mellett kiállok ha bármi problémájuk van és addig próbálkozom egy dologban amíg meg nem tudom csinálni.
Ezenkívül vannak rossz tulajdonságaim amit nem mindig veszek észre magamon, de azon vagyok, az egyik például hogy meg tudok sérteni másokat anélkül, hogy én annak szánnám és még sorolhatnám. De igazából azon vagyok, hogy megismerjem önmaga, hiszen nem tudok még mindent.....

Megjelenés

168 cm magas vagyok és vékony testalkatú, ezt egyrészt a géneknek köszönhetem másrészt a testmozgásnak. Táncolok és sportolok is, mert adok a külsőmre. A hajam szőke és egyenes az is előfordul néha hogy vannak benne hullámok. A testemmel soha sem voltak nagyobb problémáim szerencsére, bár néha előfordult, hogy ezen-azon változtattam volna. A kinézetem miatt sokszor idősebbnek gondolnak és megnéznek amit szeretek.
Az arcom kislányos, de egyben nagy lányos is, ezért lehet annyira vonzó mások számára. Szemem gesztenye barna.
Az öltözködésemet nem mondhatni egyhangúnak, annál inkább sok oldalúnak. Imádom a ruhákat és a divatot. Szeretek csinosan, vagányan, extrémen öltözködni. A szoknyákat nagyon kedvelem úgy szintén a tornacipőket is. Sminkelni is szoktam magam, de túlzásba nem viszem, éppen csak egy leheletnyit mindenből. Különleges alkalmakkor jobban sminkelek, de akkor sem mindig.

Életed fontosabb állomásai

1980.július 8-án Bristolban születtem két másik testvéremmel együtt. Van egy bátyám és egy húgom is. Egy ideig Bristol-ba jártunk iskolába, aztán mivel el kellett költöznünk  Londonba, ezért ott kellett folytatnunk tanulmányainkat, ennek jó oldala is volt, mert ott kezdtem el balettozni. a rossz oldala pedig az volt, hogy már megszoktuk Bristol-t azt tekintettük az otthonunknak, de amikor odaértünk Londonba egyből beleszerettem, ettől függetlenül nagyon hiányzott Bristol, így van ez még most is néha.
A szüleim varázslók akár csak én, de én ezt kezdetben nem is tudtam, hogy mit jelent, mert erről ,,elfelejtettek" szólni nekem. Ezen kicsit kiakadtam amikor megtudtam, de hamar megbékéltem velük, mert a szüleimmel a kapcsolatom általában felhőtlen volt, mindig elmondtam nekik minden problémámat és ők segítettek azokat leküzdeni a tesóimmal együtt. Bár a bátyámmal eleinte nem álltunk közel egymáshoz, de amikor nagyobbak lettünk még jobb lett a viszonyunk, ezt a húgomról nem mondhatom el, mert vele mindig is jóba voltam. Ezen időszak az életemben remek volt.
Amikor beléptem elsősként a Roxfort-ba lenyűgözött az iskola. Mindig is szerettem ide járni. Jó tanuló is voltam, nem magoltam, mert annyira azért nem akartam jó lenni, elég volt az anyagok átolvasása és már bele is ment a fejembe a tudás. A teszlek süveg a griffendélbe tett, de először nem tudtam, hogy örüljek-e neki vagy sírjak. Nem voltam vele tisztában melyik ház népszerű, de aztán az emberek társaságából rögtön rájöttem, hogy jó helyen vagyok. Sok embert magam köré vonzottam már az első napokban amit nem csodálok, hiszen ez így szokott lenni. Barátokat is szereztem ez alatt az idő alatt.
Aztán 14 évesen érkezett egy rosszabb időszak az életembe amikor olyan társaságba keveredtem aminek hatására pasiztam, lógtam órákról... A pasizással nem volt probléma, csak azzal, ahogyan csináltam, könnyen adtam magam , mindenkivel kavartam aki szóba jöhetett. Erre az időszakomra nem vagyok büszke, de aztán egy nap a bátyám ráébresztett a valóságra, hogy milyen is lettem. Nagyon hálás voltam neki, hogy visszaemlékeztetett rá milyen voltam. Sírtam is amikor belenéztem a tükörbe, gyűlöltem magamat, a tetteimet, a kinézetemet, de most már  teljesen elégedett vagyok magammal és a múltban elkövetett vétkeimet is próbálom elfelejteni.
Ez az iskola újabb lehetőséget kínált számomra aminek nagyon örültem, hiszen mugliként élni unalmas volt és a múltban történt rossz dolgok oldalát is próbáltam pozitívan felfogni. Ez az iskola sokkal szimpatikusabb, mint a régebbi és barátokra könnyebben tettem szert, bár nekem mikor nehéz? Vonzóm magam köré az embereket mint lepkéket a fény. Ez az én kis életem, aminek még koránt sincs vége, sőt most jönnek a bonyodalmak. Itt áll előttem az egész jövő, ami csak rajtam múlik, hogy mit hozok ki belőle....



A hozzászólást Regina Carter összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-12-06, 11:28-kor.
Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Regina Carter   Regina Carter Empty2014-12-03, 08:31



Elfogadva!

Köszönöm a javításokat, így már rendben leszünk. Smile A házat nem írtad át fent, de azt végül is javítottam én, és remélem azért ezt a szerelmi részt Cormackel egyeztetted, de gondolom igen. ^^ Szóvla jó kari lett, Ginette biztos örül az érkezésednek, bár nem szólt, hogy tegyelek át a gazdára találtakhoz, de mivel olyan rendes vagyok... Razz A lényeg, hogy minden oké a karival, biztosan érdekeseket fogsz játszani majd veled, szóval, ha még nem tetted foglalózz, aztán mehetsz játszani. Smile




[You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Keith&Regina
» Oliver&Regina
» Regina & Ryan (avagy Yoda és Rapunzel) kalandjai

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: