ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 13:53-kor
Kalandmester


Tegnap 20:32-kor
Alison Fawley


Tegnap 07:51-kor
Dwight Jennings


2024-05-17, 19:56
Vladimir Mantov


2024-05-16, 14:26
Annabelle Mitchell


2024-05-16, 12:43
Cody L. Mortimer


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Kalandmester
Gerard Warrington I_vote_lcapGerard Warrington I_voting_barGerard Warrington I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Gerard Warrington I_vote_lcapGerard Warrington I_voting_barGerard Warrington I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Gerard Warrington I_vote_lcapGerard Warrington I_voting_barGerard Warrington I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Gerard Warrington I_vote_lcapGerard Warrington I_voting_barGerard Warrington I_vote_rcap 
Alison Fawley
Gerard Warrington I_vote_lcapGerard Warrington I_voting_barGerard Warrington I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Gerard Warrington I_vote_lcapGerard Warrington I_voting_barGerard Warrington I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Gerard Warrington I_vote_lcapGerard Warrington I_voting_barGerard Warrington I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Gerard Warrington I_vote_lcapGerard Warrington I_voting_barGerard Warrington I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Gerard Warrington I_vote_lcapGerard Warrington I_voting_barGerard Warrington I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Gerard Warrington I_vote_lcapGerard Warrington I_voting_barGerard Warrington I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70740 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 1 Bot

Ashton P. Blake, Cody L. Mortimer


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Gerard Warrington

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Gerard Jennings
Reveal your secrets
Gerard Jennings
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Gerard Warrington   Gerard Warrington Empty2014-11-29, 20:44




Gerard Warrington

[You must be registered and logged in to see this image.]
"Karakteredre jellemző idézet"

Főkarakter: Főkarakter neve: Draco Malfoy
Teljes név: Gerard Warrington
Születési hely és dátum: 1978.10.25. London
Csoport: Griffendél
Patrónus: Husky
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: 8. (auror szak)
Képesség: Akkor töltsd ki, ha már dobtál a [You must be registered and logged in to see this link.] alapján és ide írd be, mi jött ki.
Kiemelkedő tudás: Bűbájtan - Kiemelkedő, Sötét Varázslatok Kivédése - Kiemelkedő


Jellemed kifejtése

Végtelenül pimasz vagyok. Ha igazán belegondolok, voltaképpen sosem volt előttem semmi akadály, vagy kierőszakoltam, vagy ravasz érvekkel tettem magaménak egy gondolatot, amit nem akart a másik, de olyan is volt, hogy egész egyszerűen megvertem érte az illetőt, és persze a zsarolástól sem riadtam vissza. Mint egy szűnni nem akaró dackorszak, csak az lehet, amit én akarok. Utálok például unatkozni. Nem arról van szó, hogy mindig mennem kell, végülis egy jó könyv is oda tud szögezni a kanapéhoz, de történnie kell valaminek. Ehhez még társaság sem kell, akár egyedül is nézem a naplementét, nem mintha olyan romantikus lennék. Sőt! Ez nem azt jelenti, hogy nincsenek érzelmeim, csak éppen magamra figyelek, nem másokra. Hívhatsz önzőnek, de hidd el, mindenki az, ha te nem ismered be, még álszent is vagy. A mosoly sokszor ott játszik az ajkamon, de ettől még nem vagyok infantilis, nagyon is adok magamra, ha csak rám nézel, egy csalfa, de helyes gyereket fogsz látni. Akkor mi is az, ami engem motivál? Hát persze, hogy a szex! De nem úgy, mint a legtöbb pasit. Ó nem, ez az ősi ösztön csak az alapja annak, ami kitölti minden kis gondolatomat. Függő vagyok, a szó szoros értelmében. Betegségnek is mondhatnánk, de mégsem akarok belőle kigyógyulni. Nem olyan kór,  hogy nem tudom élvezni, vagy nem elég senki sem, egész egyszerűen ez az egyetlen, és legfontosabb az életemben. Mindent ezzel kötök össze. Az nyilvánvaló, hogy ebből kifolyólag brutális nagy flörtgép vagyok, még egy apácáról is leimádkozom a bugyit, ha arról van szó, de ne hidd, hogy egy szüzike nekem gátlást jelent. Még fel is izgat, hogy nem vevő bizonyos dolgokat, ez is egyfajta szerepjátékra ad okot. Mert az már megtanultam, hogy minden nő másra vágyik, nem csak a játék, hanem a jutalom is a lényeg. Mivel gazdagságban nőttem fel, természetes, hogy a pénzt nem tartom akadálynak, stílusom így laza, sokak számára akár tenyérbemászónak is tűnhet, pedig csak magabiztos vagyok. Nem leszek ettől még arrogáns, de tőlem aztán ne várd, hogy másnap reggel is felhívjalak. Az sem baj, ha nem jutunk el a szexig, de legalább beszélünk róla.

Megjelenés

A külsőm azt hiszem tökéletesen visszacseng az alapján, amilyen belül is vagyok. Imádok nagy gyerek lenni, rendezetlenül hagyni a hajamat, megnöveszteni a borostámat, még akkor is, ha tudom, hogy a csajozáshoz azért illik nagyfiúnak lenni, de hát valakinek pont az a stílus jön be, hogy ha anyáskodhat felettem. A hangszínem duruzsoló, váltakozik a komoly, és a sármosan ugratós között, attól függően, hogy mit nézek ki az adott partnerből. Biztos vagyok benne, hogy nem tetszhetek mindenkinek, inkább egy réteg az, amely rám lehet kattanva, de ez nem gond, azt hiszem pont ez benne a kihívás, hogy ennek ellenére is hozzam, amit elterveztem. Külsőm rendkívül sokszínű, de az biztos, hogy mindig adok az igényességre. A márkás ingeken túl ha az egyenruhát nekem találták ki, annyira jól áll, mintha rám öntötték volna, ám egyemistaként már nem kell hordanom, ezért méregdrága öltönyöket húzok, az mégiscsak oda vonzza a női tekinteteket. Alkatom az állandó mozgástól, testedzésektől olyan, mint az álom, hiszen semmi más nem tölti ki az életemet, mint hogy mindig megfeleljek valakinek. A szerencsés család háttérnek köszönhetően mindenem a menő, márkás cuccok, amennyi pénzem van, igyekszem a legjobb üzletekben vásárolni, legtöbbször méretre készítettek. Ha punnyadni vágyom, akkor sem nóném mackóban teszem, az edzőruhám is csupa adidas, nike. Hajlamos vagyok afféle pasikiegészítőket aggatni magamra, mint különféle karpántok, bőrláncok. A jobb vállamon egy angyalos tetkó.  

Életed fontosabb állomásai

A szüleim egyszem gyermekeként láttam meg a napvilágot, ám ez korántsem jelenti, hogy én lettem volna a szemük fénye. Dúsgazdagok voltak, én csak becsúsztam, és cseppet sem vágytak rám. Amint lehetett, elküldtek bentlakásos nevelőintézetekbe, hogy mások neveljenek, mint ahogyan a környékbeli arisztokraták esetében. Muglik vagyunk ugyan, de bankár család, a pénzen túl tele kapcsolatokkal.  Franciaországban küldtek, ott jártam iskolába is, és hát ha egy kissrác valódi szülők nélkül nő fel, igencsak elkurvulhat. Számomra már kiskoromban sem voltak morális gátak, nem ismertem a törvények súlyát, csak úgy éltem bele a nagyvilágba, az utánam küldött segítők  pedig rohantak a nyomomban, hogy a különféle galibákból kihúzzanak, pénzzel, vagy könyörgéssel. Miután kirugattam magam vagy nyolc magániskolából, szerencsére eljött az az időszak, hogy kiderült, varázsló vagyok. A Beauxbatonban jöttem rá, nagyon is értek a lányok nyelvén. A testem ezdését mindig fontosnak tartottam, ugyanis a csajok állati felszínekesek, csak arra buknak, tök mindegy, hogy milyen szövegem van, nem is ment rosszul a csábítás művészetének alapos begyakorlása. Sosem kellett magam megerőltetnem, hiszen tömve volt a zsebem galleonokkal, mert a szülők a linkelés ellenére sem tagadták meg tőlem. Viszont elvárták, hogy ha már átveszem a bankos bizniszt, tanuljak tovább. A Beauxbatonsban nem volt egyetemi képzés, így vissza a ködös Angliába a karót nyelt britek közé, az auror szak áll közel a varázslatok ismeretéhez, és bár nem vagyok egy nagyon bátor, szörnyekkel szembeszálló típus, a Griffendélbe kerültem. Végülis oly mindegy, ahol jók a csajok. Csak okosan kell csinálnom, ezek az angolok még képesek, és kibeszélnek a hátam mögött, pedig aztán csak az kéne, hogy valaki a rossz híremet keltse...





Az angyalunkat
S nem mi választjuk!
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Gerard Warrington
» Gerard & Sadie
» Lavender & Gerard - A bál
» Gerard & Penny
» Gerard & Camrise

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázshasználók-
Ugrás: