ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 14:26-kor
Annabelle Mitchell


Tegnap 12:43-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 07:15-kor
Cody L. Mortimer


2024-05-15, 14:59
Abigail Smallwood


2024-05-15, 14:32
Lioneah McCaine


2024-05-14, 12:26
Gillian Ollivander


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Kalandmester
Diederik Hale I_vote_lcapDiederik Hale I_voting_barDiederik Hale I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Diederik Hale I_vote_lcapDiederik Hale I_voting_barDiederik Hale I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Diederik Hale I_vote_lcapDiederik Hale I_voting_barDiederik Hale I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Diederik Hale I_vote_lcapDiederik Hale I_voting_barDiederik Hale I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Diederik Hale I_vote_lcapDiederik Hale I_voting_barDiederik Hale I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Diederik Hale I_vote_lcapDiederik Hale I_voting_barDiederik Hale I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Diederik Hale I_vote_lcapDiederik Hale I_voting_barDiederik Hale I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Diederik Hale I_vote_lcapDiederik Hale I_voting_barDiederik Hale I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Diederik Hale I_vote_lcapDiederik Hale I_voting_barDiederik Hale I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Diederik Hale I_vote_lcapDiederik Hale I_voting_barDiederik Hale I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70736 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Diederik Hale

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Diederik Hale   Diederik Hale Empty2014-11-12, 13:04




Diederik Hale

[You must be registered and logged in to see this image.]
"A hűség és lojalitás az út a hatalomhoz!"

Főkarakter: Ron Weasley
Teljes név: Diederik Hale
Születési hely és dátum:Dánia, 1977. November 14.
Csoport:Mardekár
Patrónus: Komondor
Évfolyam (szak) / Foglalkozás:9. évfolyam (Auror)
Képesség:
Kiemelkedő tudás: Bűbájtan - Kiemelkedő Sötét Varázslatok Kivédése - Kiemelkedő


Jellemed kifejtése

Kitartó vagyok és nem látom akadályát semminek amit megvalósítani szándékozom. Mindenbe csak bele kell kezdeni és küzdené azért, hogy sikert érjünk el. Türelemmel jócskán rendelkezem aminek hasznát is veszem, hisz van amit mással nem lehet elérni csak hosszas várakozással a megfelelő pillanatig ahol aztán akcióba lehet lendülni. Egyszerűen nem ismerem a lehetetlen fogalmát, szerintem nincs olyan, hogy lehetetlen, ha valamit nagyon akarunk akkor képesek vagyunk végig menni azon az ösvényen még ha teli is van tüskékkel, hogy elérjük a végén azt amire vágytunk. Jó csapatjátékosnak számítok és a hűség az amit fontosnak tartok. Lehetünk hűek egy eszméhez, egy fogalomhoz, egy személyhez. Nos én mind háromhoz hűséggel és lojalitással viseltetek. Tűnhetek mások szemében egy talpnyaló pincsinek, de egyedül csak én tudom, hogy mit akarok ezzel elérni.
Mindennél jobban vágyok arra, hogy elhozhassuk társaimmal a teljes pusztulást és újjá születhessen minden a mi elképzeléseink szerint. Ez a világ romlott mióta a Nagy úr megszűnt létezni, és szándékomban áll ezen javítani, változtatni, újítani. A céljainkért kell élnünk és nekem ez a célom, bármire képes vagyok, hogy el is érjem ezt.

Megjelenés

Magasnak számítok a 186 centimmel, de izmos, kidolgozott testemhez ez épp elég. Koromhoz képest jóval idősebbnek nézek ki, ezt foghatjuk a tapasztalatra amit az évek alatt megszereztem.
Arcformám nem kerekded és nem is hosszúkás, a kettő ízléses  keveredése. Államat enyhe borosta fedi amit már szinte tartozéknak tekintek és nem vagyok hajlandó megválni tőle. Szőkés hajam ellenére nem én vagyok a Szőke herceg fehér lovon, inkább az ellenkezője, a sárkány, aki előszeretettel végzi ki a herceget ahogy átlépi a várának küszöbét. Izmaimat sem a varázsboltokban szereztem be, kemény edzések és hosszú ideig tartó gyakorlás jutalma. Mondhatnám úgy is, hogy alkatom tipikusan a gladiátorékra hasonlít.
Öltözékemben nem igazán szerepel a talár. Ha nem muszáj nem öltöm magamra azt a nevetségesen kinéző holmit. Ha a Roxforton kívül tartózkodom egy kis jelét se mutatom annak, hogy honnan jöttem.
Tulajdonképpen mást aligha lehetne rólam elmondani. ha többre lennél kíváncsi kerülj az utamba és megismersz.

Életed fontosabb állomásai

A sablonos kezdjünk mindent az elején módszert dobjuk félre. Főbb állomásai az életemnek nem a születésemtől kezdődtek hanem attól a pillanattól mikor Rasmus vált a mesteremmé/nevelőapámmá.
Atyám odaadott a viking Rasmus-nak mikor még kölyök voltam, nem igazán értettem a dolgot, de engedelmes voltam mindig és egy mukk nélkül tettem azt amit kellett. Fogalmam se volt mi vár rám a hatalmat sugárzó viking mellett. Tudtam azonban, hogy az életem itt fog gyökeresen megváltozni és nem tévedtem. Már kölyökként is célratörő voltam, amit akartam azért addig küzdöttem míg a markomban nem tartottam. Rasmus mesterem dicsérő szavai voltak az első kitűzött céljaim, és igyekeztem megtenni mindent, hogy ezt el is érjem. Halmar volt mondhatni a példaképem és olyanná akartam válni, mint Ő. Persze ezért meg kellett dolgoznom, kemény edzések, hosszú gyakorlás és rengeteg próbatétel. Időm se volt arra, hogy eltunyuljak vagy akár azon kezdjek agyalni, hogy ezt mind miért teszem meg ennek a férfinak. Hűséget fogadtam és megfogadtam, hogy csak is kizárólag hozzá leszek lojális. Mert e dolgok hozzák el a hatalmat amire vágytam és vágyok most is. Teltek az évek, egyre jobb és jobb lettem. Nem volt olyan dolog ami bármi akadályt képezett volna előttem és tudtam, hogy Rasmus éppen így akarja, hogy legyőzhetetlen legyek. Bár soha nem volt az apám én mégis így tekintek rá. Harcost nevelt abból a kölyökből akit az apja zálogba adott és többé nem láthatott, mert meghalt. Sheska-ra, Rasmus nőjére is anyámként tekintettem és tekintek most is, Ő is részt vett a nevelésemben, részese volt mindannak ami most vagyok.
Mesterem tervének egy mozgatórugója vagyok, egy kulcsfontosságú eleme. Úgy tervezi, hogy erre az elkorcsosult világra megsemmisítő pusztulást hoz és a porból, hamuból felépíti majd az új életet aszerint az elképzelés szerint amilyet még talán maga Voldemort nagyúr is megálmodott. Hogy részese legyek ennek a nagyszabású tervnek be kellett épülnöm a Roxfort Boszorkány és Varázsló képző Szakiskolába. Aurornak készülök Rasmus kívánságára. Évek óta itt vagyok és várom mikor jön el az én időm. Szeretném beteljesíteni azt amilyen útra engem kijelöltek. A magam részéről tisztában vagyok azzal, hogy mindennek megvan a hátulütője, hogy egy uralkodó elbukik és rántja magával a híveit, egy Birodalom elbukik és viszi magával a népét, de engem nem tud elriasztani, hűséget ígértem és nálam ez az egy dolog az amiben nem ismerek tréfát. Nem tudom, hogy mit hoz majd a holnap vagy a jövőév és Rasmus terveit se tudom igazán kibogozni, rejtélyes, de tudom bízik bennem, idővel mindenbe be fog avatni ahogy féltett lányára is kincsként fogok vigyázni ha frigyre léptünk  akarata szerint.

Vissza az elejére Go down
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Diederik Hale   Diederik Hale Empty2014-11-17, 08:42



Elfogadva!

Nagyon jó kis kari lett, teljesen jól beleillik a viking családba, szegény Arielle-em miatta nem lesz viking hercegnő, hüpp^^ Szépen összeraktad, kiváncsi leszek majd a játékokra, biztosan együtt is fogunk majd, hiszen érintettek vagyunk családügyben^^ A lényeg, hogy mindent rendben találtam, foglalózz^^




***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Diederik Hale & Lavender Brown
» Diedrik Hale
» Diederik & Rasmus
» Lena & Diederik - Hivatalosan is egy pár
» Életem megkeserítője, leendő szerelmem(?) - Lucy Hale

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: