ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 14:38-kor
Freya Björnsdottir


Ma 13:49-kor
Nina Rae Smith


Ma 12:42-kor
Gillian Ollivander


Ma 10:33-kor
Kalandmester


Tegnap 06:24-kor
Gillian Ollivander


2024-04-30, 22:10
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:49
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:26
Alaric Sinclair


2024-04-29, 20:48
Tristan Connors


A hónap posztolói
Gillian Ollivander
Életem megkeserítője, leendő szerelmem(?) - Lucy Hale I_vote_lcapÉletem megkeserítője, leendő szerelmem(?) - Lucy Hale I_voting_barÉletem megkeserítője, leendő szerelmem(?) - Lucy Hale I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Életem megkeserítője, leendő szerelmem(?) - Lucy Hale I_vote_lcapÉletem megkeserítője, leendő szerelmem(?) - Lucy Hale I_voting_barÉletem megkeserítője, leendő szerelmem(?) - Lucy Hale I_vote_rcap 
Freya Björnsdottir
Életem megkeserítője, leendő szerelmem(?) - Lucy Hale I_vote_lcapÉletem megkeserítője, leendő szerelmem(?) - Lucy Hale I_voting_barÉletem megkeserítője, leendő szerelmem(?) - Lucy Hale I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Életem megkeserítője, leendő szerelmem(?) - Lucy Hale I_vote_lcapÉletem megkeserítője, leendő szerelmem(?) - Lucy Hale I_voting_barÉletem megkeserítője, leendő szerelmem(?) - Lucy Hale I_vote_rcap 
Alison Fawley
Életem megkeserítője, leendő szerelmem(?) - Lucy Hale I_vote_lcapÉletem megkeserítője, leendő szerelmem(?) - Lucy Hale I_voting_barÉletem megkeserítője, leendő szerelmem(?) - Lucy Hale I_vote_rcap 
Kalandmester
Életem megkeserítője, leendő szerelmem(?) - Lucy Hale I_vote_lcapÉletem megkeserítője, leendő szerelmem(?) - Lucy Hale I_voting_barÉletem megkeserítője, leendő szerelmem(?) - Lucy Hale I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Életem megkeserítője, leendő szerelmem(?) - Lucy Hale I_vote_lcapÉletem megkeserítője, leendő szerelmem(?) - Lucy Hale I_voting_barÉletem megkeserítője, leendő szerelmem(?) - Lucy Hale I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70695 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 30 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 30 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Életem megkeserítője, leendő szerelmem(?) - Lucy Hale

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Alexander Sinclair
Reveal your secrets
Alexander Sinclair
Griffendél

TémanyitásTárgy: Életem megkeserítője, leendő szerelmem(?) - Lucy Hale   Életem megkeserítője, leendő szerelmem(?) - Lucy Hale Empty2016-01-01, 13:44



Keresem a bonyodalmat

Név: Amit csak szeretnél
Play by: Lucy Hale
Kor: 16-17
Csoport: Mardekár
Szak/Foglalkozás: Egy, vagy kettővel alattam lévő évfolyam
Kapcsolat:
Fogalmam sincs, kérlek ne is kérdezd, pontosan mi van közöttünk. Az egész akkor kezdődhetett, mikor hatodikos voltam, te pedig alattam jársz. Egy célratörő, rettenetesen idegesítő lány vagy, aki ott viccel meg és próbál felidegesíteni, ahol csak tud. Minden alkalmat megragadsz a bosszantásomra, amit nem is igazán tudok mire vélni. De a célodat eléred. Nem volt még nagyon köztünk értelmes kommunikáció, általában csak kiabálunk egymással, szóváltásaink sosem maradnak visszhang nélkül a Roxfort falain belül. Gondolatban összeboronáltak már minket, mi vagyunk ironikus módon az iskola "álompárja". Érdeklődsz irántam, ez egészen biztos, de mivel Mardekáros vagy, biztosan így próbálod leplezni ezt a fajta érdeklődést. Ami nehezít a helyzeten, hogy az idei karácsonyi vacsora közben is asztalokon át kötöttél belém, én pedig a sok tanulás miatt ingerlékenyebb voltam a kelleténél. Azt firtattad, miért annál az asztalnál ülök, miért vagyok Griffendéles, mikor az egész családom Mardekáros és ezért szégyenben hagytam őket. Ezúttal nem volt kedvem belemenni a vitába, így a vacsora közepén távoztam, de nem úsztam meg ennyivel. Ez volt az első, hogy megfutamodtam rám nem jellemző módon és ez téged idegesített. Utánam jöttél, de ekkor már a harag szinte fortyogott bennem. Sosem bántanék nőt, így az ideg levezetésének egy könnyebbik útját választottam... Megcsókoltalak. A csók viszonzásra lelt, de ez csak még több bonyodalmat szült. Szerencsére az ünnepekre hazautaztál, amit én sosem teszek meg, így a pár hét alatt kicsit sikerült megnyugodnom az ügy kapcsán. Viszont a félév hamarosan kezdődik, te visszatérsz és fogalmam sincs, mi fog történni, vagy hogy viselkedsz majd a továbbiakban. A csók engem még mindig zavar, mert nem tudom megindokolni, hogyan és miért történt.
(A pb-hez ragaszkodnék, de a lány közeledésének miértjét, vagy piszkálódásának okát, az előtörténetet, a nevet, mindent az alkotóra bíznék. Nem titkolt szándékom egy bonyolult és nehezen kialakuló szerelmi szál, de az elkövetkező események mind alku tárgyai. Mivel nem kötöttem meg nevet drágám, küldj egy üzit, ha megérkeztél. Várlak szeretettel! )

Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Karakterkérések :: Gazdára találtak-
Ugrás: