ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 10:54-kor
Alison Fawley


Ma 10:53-kor
Annabelle Mitchell


Ma 10:33-kor
Kalandmester


Tegnap 20:18-kor
Ashton P. Blake


Tegnap 06:24-kor
Gillian Ollivander


2024-04-30, 22:10
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:49
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:26
Alaric Sinclair


2024-04-29, 20:48
Tristan Connors


A hónap posztolói
Gillian Ollivander
Játssz velem! - Page 19 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 19 I_voting_barJátssz velem! - Page 19 I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Játssz velem! - Page 19 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 19 I_voting_barJátssz velem! - Page 19 I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Játssz velem! - Page 19 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 19 I_voting_barJátssz velem! - Page 19 I_vote_rcap 
Alison Fawley
Játssz velem! - Page 19 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 19 I_voting_barJátssz velem! - Page 19 I_vote_rcap 
Kalandmester
Játssz velem! - Page 19 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 19 I_voting_barJátssz velem! - Page 19 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70692 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 55 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 51 vendég :: 1 Bot

Cody L. Mortimer, Maia Hansen, Megan Smith, Vladimir Mantov


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Játssz velem!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 19 Empty2014-09-24, 19:51


First topic message reminder :


Játssz velem!

Ha nagyon nem találsz játékostársat, itt kereshetsz, afféle hírdetés formájában. Ha még le is írod, hogy milyen jellegű játékra gondolsz, akkor még esélyesebb, hogy rád kattan valaki. Próbáld ki!
De kérjük, hogy figyelj arra, hogy előtted is írnak mások és légy bátor rájuk írni, mert ha mindenki csak vár, abból nem lesz játék. Smile Ha pedig már elkeltél, akkor húzd ki a hirdetésed, hogy átlátható legyen a dolog.

Szabályzat, hogy itt is kéznél legyen:
Spoiler:




***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 19 Empty2014-10-18, 14:52


Üdvözletem!

Most, hogy elfogadtak, szeretnék belekezdeni a játékba eme csöppet sem kedves vadmacskámmal! Maximum két szálat szívesen bevállalnék vele, de tényleg nem lehet pozitív dolgokra számítani tőle, szóval olyanok ne jelentkezzenek, akiknek törékeny a lelkivilága, ha csak nem szeretné, hogy összetörjem! ^^

Emmalyn


A hozzászólást Emmalyn Barlow összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-10-25, 21:42-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 19 Empty2014-10-18, 01:29


Üdv!

Alapos megfontolást követően arra jutottam, még 1, max 2 szál beleférne, így vállalkozó szelleműeket várok szeretettel egy kis játékra, elsősorban Roxforton belüli helyszínnel. >)
No, hajrá, várom a leggyorsabb jelentkezőt a lehetőséggel! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 19 Empty2014-10-16, 19:33


Ha valamelyik játékomat lejátszottam szívesen játszok másokkal is! Smile Bátran jelentkezzetek üziben! Very Happy Annyit elárulok velem izgalmas lesz a játéka az biztos! Wink
Vissza az elejére Go down
Charlene Carols
Reveal your secrets
Charlene Carols
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 19 Empty2014-10-16, 16:03


Célzatosan keresnék játékostársat, még hozzá azt a személyt, aki megtalálta az előcsarnokban hagyott gördeszkámat. ^^ Jellegzetes lányos díszítése van, rajta a Hugrabug címere és a monogramom, ami alapján meg tud keresni. Smile




Ha valaki nagy hegyet akar megmászni,
ne törődjön a vakondtúrásokkal.
Nagy célhoz nagy szív kell.
Vissza az elejére Go down
Cosette Morgenstern
Reveal your secrets
Cosette Morgenstern
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 19 Empty2014-10-14, 19:06


Teszek még egy próbát. ^^ Kentaurok nevelte tolvaj keres játszótársat a birtok területére, lévén a Tiltott rengetegben lakik. Smile

Ezúttal siker, köszönöm. ^^




Két világ között elveszhetsz félúton.
Vissza az elejére Go down
Nora Hart
Reveal your secrets
Nora Hart
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 19 Empty2014-10-14, 11:03


Hali mindenki,

én is bedobnám magamat játékra, ha lehet az ismerkedőset félretenném, bármi másban szívesen bennevagyok. Írjatok nyugodtan!:3
Vissza az elejére Go down
Quinn Henderson
Reveal your secrets
Quinn Henderson
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 19 Empty2014-10-13, 21:47


Sokakkal már játszom, meg ált. én írok rá mindenkire, szóóóval bedobom ide a kis nyomorultat egy játék erejéig. ^^




Mi magunk sosem, csak az változik,
akinek hisszük magunkat.


A hozzászólást Quinn Henderson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-10-18, 15:50-kor.
Vissza az elejére Go down
Astrid McCallie
Reveal your secrets
Astrid McCallie
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 19 Empty2014-10-13, 21:13


Bevállalnék még 1 játékot, remélem, hogy lesz jelentkező. Smile Többet most egyelőre nem merek, de aztán utána majd meglátjuk. Smile Tehát aki a leggyorsabb visz, már ha valakinek kellek. Very Happy
Up.: olyan játékos jelentkezzen, akivel a Roxfortban tudunk majd játszani. Smile


Találtam magamnak játékostársat. Smile


A hozzászólást Astrid McCaine összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-10-13, 22:16-kor.
Vissza az elejére Go down
Ruth Amesbury
Reveal your secrets
Ruth Amesbury
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 19 Empty2014-10-13, 20:59


Tanárt keresek, a válogatás jogát nem tartom fenn, bármit szívesen tanulok (úgy se fog menni :Đ)
Lehetsz rendes roxfortos tanár, tanárjelölt, vagy akár diák, aki korrepetálna.

Aki kedvet kapott, küldjön egy rivallót Very Happy


Két rivalló is érkezett, úgyhogy nagy a boldogság ^^ Lezárom a hirdetést.


A hozzászólást Ruth Amesbury összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-10-14, 21:57-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 19 Empty2014-10-12, 17:50


BElevetném magam a játékba nagyon szívesen ,majdnem mindegy kivel, meglévő ismeretségeket könnyebben veszek, de ha nagyon kell az ismerkedős játékoktól sem riadok el. Smile küldj egy baglyot, és csapjunk bele:))
Vissza az elejére Go down
Charlene Carols
Reveal your secrets
Charlene Carols
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 19 Empty2014-10-12, 09:01


Akadt, akire már ráírtam, de azért bedobom magam, hogy esetleg van-e valakinek még kedve egy kissé hiperaktív hugrabugoshoz. ^^




Ha valaki nagy hegyet akar megmászni,
ne törődjön a vakondtúrásokkal.
Nagy célhoz nagy szív kell.
Vissza az elejére Go down
Fleur.Delacour
Reveal your secrets
Fleur.Delacour
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 19 Empty2014-10-11, 14:48


Bonjour!

Játékostársat keresek én is. Az ismerkedős játékok is jöhetnek, bár Fleur valószínűleg nem a legjobb választás az ilyesmire, mivel büszke természete sokakat elriaszt. Szóval inkább egy már meglévő ismeretség fonalát göngyölíteném tovább, Weasley-k és egyéb canon karakterek jelentkezését is nagyon-nagy várom!

Egyeztessünk PM-ben!
Au revoir.








Vissza az elejére Go down
Keith Waldemard
Reveal your secrets
Keith Waldemard
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 19 Empty2014-10-11, 12:35


Halihó! Smile
Egy mesterkélt Mardekáros szépfiú szeretne játszótársat találni. jelentkezni csak bátran! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 19 Empty2014-10-10, 21:42


Aloha!
No, ideje, hogy én is behajintsam magam a közösbe, elsősorban Roxforti helyszínnel. Smile


A hozzászólást Perselus Piton összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-10-14, 01:53-kor.
Vissza az elejére Go down
Carmen Roughley
Reveal your secrets
Carmen Roughley
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 19 Empty2014-10-10, 19:36


Próba cseresznye alapon bedobom ide a karit, bár eddig még mindenkire én írtam rá, na de hátha. ^^ Elsősorban értelemszerűen Roxmortsban tudok jelen lenni. Smile




Azt a szerelmet viszonozzuk,
amiről azt gondoljuk, hogy megérdemeljük.
Vissza az elejére Go down
Cameron Caster
Reveal your secrets
Cameron Caster
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 19 Empty2014-10-10, 10:11


Itt az ideje, hogy én is csatlakozzam a többiekhez. Még két játékot be tudnék vállalni az én igazi "s+ggfej" karakteremmel vagy talán éppen a másik énjével. Attól függ mit dob a gép vagy, hogy mit beszélünk meg Wink
Vissza az elejére Go down
Toshiro Shintani
Reveal your secrets
Toshiro Shintani
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 19 Empty2014-10-07, 20:10


Teljesen friss, de nem tapasztalatlan husi játszani szeretne. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Madison Fisher
Reveal your secrets
Madison Fisher
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 19 Empty2014-10-05, 16:10


Én is bedobom magam. ^^ Az alábbi népek közül szinte mindenkivel van már másik karival játékom, szóval e miatt nem kopogtatok be, de ha mégis lenne akinek ez nem gond, akkor nekem nem az ááám. Smile
Lényeg a lényeg, hogy egy kedves kis Hugrás várja a korrepetálni való, netán segítségre szoruló, bajba jutott diáktársait, netán a gyengélkedőre kerülteket, hogy ott ápolja testüket lelküket, meg minden. ^^
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 19 Empty2014-10-05, 13:14


A karakteremmel be tudok még vállalni vagy 2 játékot, szóval várom a vállalkozó kedvű jelentkezőket, akik nem félnek a kihívástól... és nem szeretnék elijeszteni senkit, de készüljetek fel rá, hogy az egész iskola legkiállhatatlanabb karakterével fogtok majd szemben állni Smile
Vissza az elejére Go down
Nicolas McCaine
Reveal your secrets
Nicolas McCaine
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 19 Empty2014-10-05, 00:01


Egy játékot be tudok vállalni^^ Sötétlelkű reményvesztett aurorgyerek várja, hogy valaki talán ki tudja rángatni az önsajnálatból. Vagy mélyebbre taszítani. Várlak!

Elkeltem, köszi! *.*




Ki vagy?
S honnan ismersz?



Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 19 Empty2014-10-04, 20:51


Imádott Lunámmal csak egy játékom van, szóval 1-2-t esetleg tudnék vele kezdeni, lehetőleg olyannal, aki el tudja viselni az érdekes stílusát. ^^



A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Hermione.Granger2
Reveal your secrets
Hermione.Granger2
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 19 Empty2014-10-04, 13:30


Megérkeztem! Tehát aki hiányt szenved az észben, vagy csak egy okos Hermione-t keres, vagyok Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 19 Empty2014-10-03, 21:09


Egy játék eladó-kiadó velem.
El vagyok kelve egyelőre.
Vissza az elejére Go down
Lioneah McCaine
Reveal your secrets
Lioneah McCaine
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 19 Empty2014-10-03, 19:32


*Kicsit morcos, közepesen cinikus, nagyon nyomorult, de azért játékot keres.* ^^

Meg is vagyok *-*


A hozzászólást Lioneah McCaine összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-10-04, 11:06-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 19 Empty2014-10-03, 11:38


most hogy elfogadtak, fel is kérek valakit egy táncra:)
lehet könnyed kis szadizás, de akár durvulhatunk is, csak rajtad múlik;)
kérés csupán annyi volna, hogy tartózkodj az iskolában (tanár/diák mindegy) és a napi 1-2 reag férjen bele. igény szerint több is:)


el is keltem:)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 19 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
19 / 20 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next
 Similar topics
-
» Velem történt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Játékkeresõ-
Ugrás: