ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:18-kor
Ashton P. Blake


Tegnap 06:24-kor
Gillian Ollivander


2024-04-30, 22:10
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:49
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:26
Alaric Sinclair


2024-04-30, 10:22
Cody L. Mortimer


2024-04-29, 20:48
Tristan Connors


2024-04-29, 12:19
Abigail Smallwood


2024-04-29, 11:57
Lioneah McCaine


A hónap posztolói
Gillian Ollivander
Játssz velem! - Page 18 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 18 I_voting_barJátssz velem! - Page 18 I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Játssz velem! - Page 18 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 18 I_voting_barJátssz velem! - Page 18 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70689 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 46 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 45 vendég :: 1 Bot

Alison Fawley


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Játssz velem!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Next
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 18 Empty2014-09-24, 19:51


First topic message reminder :


Játssz velem!

Ha nagyon nem találsz játékostársat, itt kereshetsz, afféle hírdetés formájában. Ha még le is írod, hogy milyen jellegű játékra gondolsz, akkor még esélyesebb, hogy rád kattan valaki. Próbáld ki!
De kérjük, hogy figyelj arra, hogy előtted is írnak mások és légy bátor rájuk írni, mert ha mindenki csak vár, abból nem lesz játék. Smile Ha pedig már elkeltél, akkor húzd ki a hirdetésed, hogy átlátható legyen a dolog.

Szabályzat, hogy itt is kéznél legyen:
Spoiler:




***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 18 Empty2014-11-10, 17:27


Szégyen és gyalázat, de most jutottam el addig, hogy írjak ide. Aki elég érdekesnek és érdemesnek talál egy játékra és nem bánja ha nem villám tempóban haladunk, attól várom a pm-et Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 18 Empty2014-11-06, 20:02


No, a másik játék egyeztetése eléggé lassan döcög, ezér egy kiadó helyet meghirdetnék még mellé! Aki kapja marja! Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 18 Empty2014-11-04, 21:22


Sziasztok!

Eladó-kiadó első játékom (vagy akár rögtön több is), lehet jelentkezni! Wink
Pm-et nekem vagy Lorenának küldjetek! Smile
Vissza az elejére Go down
Cornelius Mortensen
Reveal your secrets
Cornelius Mortensen
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 18 Empty2014-11-04, 19:05


Egyetlen játékot szívesen vállalnék, így aki a leggyorsabb lesz (már ha lesz jelentkező), akkor azzal szívesen játszanék. A PM-et Astrid kéri, mivel ő a főkarakterem és vele vagyok belépve, Corneliussal előfordul, hogy nem fogom észrevenni, ha írsz üzit. Smile
Előre szólok, a karakter nem kedves és nem is barátságos, tehát olyan jelentkezzen, aki az ilyesmit is vállalja és nem sértődik meg azon, ha esetleg baja lesz vagy bármi.


Elkeltem!


A hozzászólást Cornelius Mortensen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-11-04, 22:50-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 18 Empty2014-11-02, 17:27


Bevállalnék még pár játékot mert kettőt éppen ma zártam! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Christopher O'Neal
Reveal your secrets
Christopher O'Neal
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 18 Empty2014-11-02, 10:32


Megérkeztem messze földről, s ím itt vagyok. Első játékom kiadó, s eladó. Kinek kedve szottyanna egy kissé jeges mogorva, de titkon kedves Aurorhoz, bátran írjon!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 18 Empty2014-11-01, 16:22


Sziasztok!

Aktivizálom magam, végre. Lassú lefolyású játékokat vállalok, olyan valakivel, aki nem bánja, ha várni kell>< Lehet bármi: egy laza cseverészés, ötórai teaparti, tanári megbeszélés, óra, különfoglalkozás, ledolgozhatod nálam a büntetésedet, vagy leugorhatunk a szárnyas vadkanba (a mézesfalástól kíméljetek...). Mindenre vevő vagyok, tanácskozni pm-ben ér:3
Max. két játékom vihető, egyelőre!O.O

K.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 18 Empty2014-10-31, 11:50


Na, jöttem, láttam, s valakinek szívesen az agyára mennék. ki vállal be egy hasba-lyukbeszélő 13-ast? cat Jelentkezni éééééér! tancikal
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 18 Empty2014-10-30, 12:38


Játékostársat keresek az első játékomra. Üzenetben kérek szépen jelentkezést, ha több üzit kapok, több szálon is elindulok. Köszönöm!
Vissza az elejére Go down
Lioneah McCaine
Reveal your secrets
Lioneah McCaine
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 18 Empty2014-10-30, 12:37


Egy, max. két játékot tudnék bevállalni, mert szegény kis nyomorultkám egy kicsit pihenő pályára került. ^^ Esetleg megpróbálhatok nem annyira szenyó lenni. Razz



mert amit akar,
a lélek árán veszi meg.
 
Indulat ellen harcolni
nehéz,



A hozzászólást Lioneah McCaine összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-11-01, 11:03-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 18 Empty2014-10-29, 19:22


Üdv!

1, max 2 szál kiadó nálam is, ha van valaki vállalkozó szellemű, jelentkezzen! Smile


Elvileg elkelt! Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 18 Empty2014-10-28, 22:08


Bármire kapható hugrabugos boszitanonc jelentkezik.  A legjobb barátom/barátnőm lennél? Vagy a legnagyobb ellenségem (ki tudja)? Vagy csábítóként még belefér egy lány meghódítása? Vagy te lennél életem szerelme? Esetleg egy kis kviddics edzés kihajtott a szabadba? Vagy csak véletlenül párba kerülünk egy órán? Vagy egymásba botlunk? Vagy még magad sem tudod mi legyen? Írj egy pm-et és megbeszéljük (azt azért mindenképp)! Very Happy
Köszönöm, az olvasást! Várlak! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Lana Williams
Reveal your secrets
Lana Williams
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 18 Empty2014-10-27, 22:11


Játszótársat keresek, bármire (tényleg bármire Smile ) vevő vagyok Razz vállalom a kezdőt is, csak beszéljünk meg koncepciót jessz





⊱Lana Williams ⊰

Vissza az elejére Go down
Selene White
Reveal your secrets
Selene White
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 18 Empty2014-10-27, 17:39


Hello mindenki.Smile

Játékra jelentkezik egy szinte mindenre kapható Hugrabugos.Még kezdeni is hajlandó vagyok.^^
Vissza az elejére Go down
Poppy Wildheart
Reveal your secrets
Poppy Wildheart
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 18 Empty2014-10-25, 10:37


Szeretnél játszani, de nem tudod kivel és mit? Kedveled a különleges karaktereket, akik esetleg furák, különcök, vagy épp nem a megszokottat képviselik? Esetleg tanár vagy, és szeretnéd ha egy diákod kiakasztana? Vagy csak fiú karakterrel rendelkezel, akinek egy hódítás még épp beleférne az életébe?
Vagy Te vagy a különleges fiú életem legjobb bulijából, akivel izzott köztünk a levegő?
Akárhogy is, én érzem, hogy TÉGED kereslek! *rámutat az olvasóra!*
Egyelőre kettő darab játékot tudok, szeretnék bevállalni, ha érdekel a dolog, akkor kérlek egy aprócska ötlettel pm-ben jelentkezz! Smile
Igazából mindenre kapható vagyok, és ha esetleg valami megszokottat keresnél, akkor még a barátaim száma is bővülő félben van. Szóval ne habozz, jelentkezz!


Sokszorosan elkeltem, szóval köszönöm! Smile



Játssz velem! - Page 18 21d2zk2


A hozzászólást Poppy Wildheart összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-10-28, 12:29-kor.
Vissza az elejére Go down
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 18 Empty2014-10-24, 13:14


Aktív (nem titkos) karaktereim:
- Közülük lehet válogatni, 1-2 plusz játék most belefér nekem, ha érdekel valamelyik karim, Draconak üzizz! -


Név: Draco Malfoy  
Csoport: Mardekár
PB: Tom Felton
Az elmúlt évek során azért minimálisat visszavettem ugyan, hiszen Voldemort halálával teljesen felborult minden. Amit eredetileg gondoltam Dumbledore-ról, hogy sebezhető, és pengeélen táncol, beleértve a kis kedvencét, Pottert, hirtelen lett a semmivé. Rá kellett ébrednem, hogy a rémuralmamat nem meríthetem mostantól ebből. A sarkamra álltam, és új taktikához folyamodtam, mostantól nem fenyegetőzöm azzal, hogy mi lett volna ha, egyszerűen elkezdtem foglalkozni a mágiával, hogy ne függjek másoktól. Nem lettem megkeseredett, ám rájöttem, még inkább szükségem van a társaimra, mint eddig, és nem az agyatlan barmokra, sokkal inkább azokra, akik valódi szövetségesként tekintenek rám. Ettől függetlenül megmaradt a sleppem, a talpnyalóim, de külön tudom választani egyik állatfajt a másiktól. Ha nagyon el akarok érni valamit, hajlamos vagyok a hízelgésre, mindez csupán arra szolgál, hogy a saját céljaimat elérjem, nem azért, mert a másik valóban kedvemre való lenne.


Név: Missy Foster  
Csoport: Griffendél
PB: Diana Agron
Amolyan mindenki kedvenc barátnéje vagyok, és minden ok meg van rá, hogy ezt higgyék rólam. Kiváló hallgatóság vagyok, bárkivel megtalálom a közös hangot. Olyan típus vagyok, aki nem csak, hogy érdeklődő, mindenről megvan a véleményem, hozzá tudok fűzni a dolgokhoz saját, érdemi gondolatokat, hogy a másik úgy érezze, remek beszélgetőtársra talált. Ezzel viszont sokszor azt érem el, hogy míg a legtöbb ember felszínes, én fontosnak tartom a barátaimat, akik ha lányok, legtöbbször túlzottan belém kapaszkodnak, nekem öntik ki minden bánatukat, de nem is ők a gond. A srácokkal született tehetségem van szépen bánni, valahogy mindig is fiús társaságban mozogtam. A túlzott figyelmesség, amit feléjük nyújtok, az ölelések, a magától értetődő érintések, félreérthető gesztusok könnyen elérik, hogy valaki belémszeressen, amit persze észre sem veszek, nem ez a célom. Ha én együtt ebédelek valakivel, az számomra csak egy ebéd, egy jó kis beszélgetés, de a srác bizonyos, hogy randiként fogja fel, aztán ő sem érti, hogy miért nem történik semmi, és én sem, hogy miért kéne történnie valaminek. A szüleim miatt van egy állandó megfelelési kényszerem, ez lehet az oka, hogy inkább elméleti, mintsem gyakorlati ember vagyok, mert ha már sokan rám figyelnek, könnyen elönt a lámpaláz.  


Név: Chance Maverick  
Csoport: Hugrabug
PB: Garret Hedlund
Vidám, lelőhetetlen. Az iskola mókamestere, néha még a Weasley ikerpároson is túltesz, ha nem is csínytevésben, mulattatásban. Amolyan mindenki barátja tipus, aki akkor is feldobja a napodat, ha a kiskutyád vízbefojtotta magát. A sors iróniája, hogy amilyen jókedvűnek, fesztelennek tűnik, igazi barátai nincsenek. Talán pont azért, mert senki nem venné komolyan, hogy még a zord témáknál is rózsacsokrot dobál ki az ingujjából, vagy a régmúlt kviddicsmeccseiről sztorizgat.  






Név: Nicolas McCaine  
Csoport: Griffendél
PB: Chace Crawford
Ki is vagyok én? Valójában egy nagyon is egyszerű, puritán lélek, aki már többször megjárta a pokol lesötétebb bugyrait, hogy aztán törésekkel ugyan az auráján, de ismét a felszínre tudjon kerülni. A megannyi baljós árnyék között én magam is elbuktam, és korántsem vagyok az, aki viselkedésével, fellépésével példát mutathatna. Az eredeti jellemem ugyan egy finom, magabiztos alaké, ám mára sokkal inkább erőt vesz rajtam a szarkazmus, az örök kétkedés, és időnként az önsajnálat is. Keresem azt az utat, amellyel vissza tudok találni önmagamhoz, gyermekkori énemhez, ám vannak sebhelyek, amelyek már sosem gyógyulnak. Tökéletesen elegem van már a jó és gonosz örök harcából, a semleges az út az enyém. Esther halálával rájöttem, felesleges állandóan azon őrködöm, hogy a törékeny egyensúly, ne bomoljon meg, túl kis porszem vagyok én már. Vesztenivalóm nincsen, a testvéreimre vigyázok, amíg csak tudok.


Név: Connor Sanders  
Csoport: Tanár
PB: Milo Ventimiglia
Amolyan rossz útra tért, majd megváltásért senyvedő gonosznak mondanám magam. Túl késő volt ahhoz, hogy ráébredjen, az ikerhugomnak, Constance-nak volt igazam. Benne sokkal több jóság volt, míg bennem meg egy nagy adag hatalomvágyás. Ő fura módon mindig kiállt értem, míg én amellett kardoskodtam, hogy csak nekem lehet igazam. Most már nem számít ez. Sosem voltam annyira fontos a Sötét nagyúrnak, hogy megkapjam alkaromra a Sötét Jegyet, többet kellett volna bizonyítanom. Amióta mindent átértékeltem Dumbledore szolgáltatában, megtört ember vagyok, aki megpróbál mindent újra kezdeni. Egyértelmű, hogy a lelkem most már az öreg varázslóé, aki jót tett velem, megérdemli, hogy feltétel nélkül az legyek, akinek a hugom is látni akart volna. A sokáig tartó nélkülözésnek köszönhetően hihetetlenül vágyom a társaságra, annyi minden maradt ki az életemből, hogy most akarom pótolni a szenvedélyt. Nem csoda, ha szinte mindenről az jut eszembe, hogy vajon hogyan tudnék magam alá teperni egy belevaló kiscsajt... Tanárként azonban felelősségteljesnek kellene lennem. Kellene, mégis megmaradt az a nagy adag vakmerőségem, ami egykor volt, ezt még a dementorok sem tudták kiírtani.


Név: Jason Tinsdale  
Csoport: Hugrabug
PB: Steven R. McQueen
Megtört jellem, aki tényleg mindent viccel próbál elütni, már amikor nincsen letargiában. Máig sem tudom, hogyan fogok tudni túllépni a történteken, vagy éppen azon, hogyan kezeljem a saját varázshatalmamat, a bennem rejlő fenevadat, vagy éppen azt, hogy mit is kéne kezdenem a lányokkal. Nem tudok én semmit. Őszintén szólva nem tudom, hogy lehetne e még számomra remény, hiszen a szüleimet nem ismerem, a nevelőanyám halott, aki pedig felnevelt, egy mugli fegyház foglya, és ki tudja mikor szabadul ki, hogy engem is elhallgattasson, vagy éppen arra vegyen rá, hogy végleg dobjam el magamtól a szabályokat, és foglaljam el méltó helyemet, az ő oldalán.



***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 18 Empty2014-10-23, 15:53


A sose lehet tudni elvén alapulva keresek játékostársat. Egy ideje már itt vagyok, de eddig csendben meglapultam, viszont most szívesen feltörnék, akár a talajvíz. Aki játszana velem, dobjon meg egy PM-mel legyen oly jó. Smile
Vissza az elejére Go down
Sheska Thorne
Reveal your secrets
Sheska Thorne
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 18 Empty2014-10-23, 14:57


Ex-halálfaló, jelenlegi tanár, igazi kaméleon vállalna játékot, ha esetleg van rá valakinek igénye. Smile Mindegy milyen, majd megbeszéljük a részleteket, ha írsz. ^^



S • T • R • E • N • G • H • T
P • O • W • E • R

A • N • D




Vissza az elejére Go down
Darius J. Harrington
Reveal your secrets
Darius J. Harrington
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 18 Empty2014-10-21, 18:42


Mivel felszabadult egy kis időm, úgy gondoltam belevágnék még egy- két játékba. Lehet sima ismerkedős is, de ha valami különlegesebb dolgot forgatsz a fejedben, természetesen abban is benne vagyok, ha úgy véled illenék az elképzeléshez.

Azt hiszem ennyi... szóval ha játszanál írj. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Solomon R. Preston
Reveal your secrets
Solomon R. Preston
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 18 Empty2014-10-21, 18:39


Csak egy futó értetlenkedő kérdés. Razz Miért nem írtok rá másokra, akik írtak lejjebb a játékkeresőbe? Ha mindenki várja, hogy a sült galamb repkedjen a szájba, akkor nem fog. ^^ De persze nekem nyolc. Smile




Ezért nem beszélek
sokat.
   
Mindig kimondom,
amit gondolok.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 18 Empty2014-10-21, 18:31


S.O.S!
Tekintettel arra, hogy egy szálam befagyott, kétségbeesetten keresek pajtit valamiféle játékra. A lányok utálhatnak, a fiúk... nos, az rájuk bízva. ^^
Kviddiccsel kapcsolatban szívesen játszom, akár edzést, akár valami elvakult kviddics rajongó áldozata is örömmel leszek, sőt, ellenlábasok megdobálhatnak paradicsommal, vagy bármi.
Olyan is jöhet, aki esetleg ártani szeretne ilyen-olyan módon szende szöszkémnek, szeretem, ha szenvednek a karaktereim. Very Happy
Meg lehet vádolni akár olyasmivel is, hogy valakinek a barátja nem úgy nézett rám, mint kellett volna, szeretem a cicaharcot is, de ha valakinek világmegváltó ötlete van, akkor ne habozzon!

Légyszi, légyszi!
*.*


Bár senki sem jelentkezett, de rácsipogtam másra, úgyhogy tárgytalan. ^^


A hozzászólást Eileen Cavanaugh összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-10-25, 22:15-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 18 Empty2014-10-20, 20:55


Halihó Very Happy

Úgy döntöttem, hogy még egy játékot szívesen bevállalnék (kérlek mondja valaki, hogy nem vagyok normális... xD) akárkivel, akárhol, akármit Very Happy
akár együtt meg is szívathatunk valakit (njk karit persze... xD), vagy menjünk el sütizni és beszéljük ki a suli kviddics csapatát (ezt egy hölgyeménynek ajánlanám, de ha pasi létedre tudsz áradozni a kviddicsező srácokról, akkor jöhetsz xD)
de ezek csak béna ötletek, biztos vagyok benne, hogy tudunk összehozni jobbat is Wink
na ki jön? joooeg

-A veryhappy


A hozzászólást Anne Newsome összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-10-29, 11:55-kor.
Vissza az elejére Go down
Dorothy Bedingfield
Reveal your secrets
Dorothy Bedingfield
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 18 Empty2014-10-20, 17:25


Egy kis Roxmortsi kincsvadászatra csábítanék egy főt, akinek esetleg van kedve. ^^ Úgymond közös meséléssel, szóval akkor írj, ha nem azt várod tőlem, hogy én vigyem végig az egész szálat és én generáljak minden helyzetet, hanem lehetőség szerint te is aktívan részt tudsz venni a játékban. Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 18 Empty2014-10-19, 22:20


Sziasztok! ^^

Én is megérkeztem és játszanék de nagyon *-* Idősebbek, fiatalabbak, csajok, pasik... Akárki jöhet, semmi kikötésem, csak esetleg annyi, hogy ne ismerkedőset, ha mégis azt szeretnél, akkor legalább ne legyen unalmas veryhappy

csóközön,
-M


sokszorosan elkeltem joooeg


A hozzászólást Marietta Edgecombe összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-10-20, 18:13-kor.
Vissza az elejére Go down
Charlene Carols
Reveal your secrets
Charlene Carols
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 18 Empty2014-10-18, 18:26


Charlene Carols írta:
Célzatosan keresnék játékostársat, még hozzá azt a személyt, aki megtalálta az előcsarnokban hagyott gördeszkámat. ^^ Jellegzetes lányos díszítése van, rajta a Hugrabug címere és a monogramom, ami alapján meg tud keresni. Smile


Hát senki se találta meg a drága kis gördeszkááámaaat? sirdogalos


Csak meg lesz. ^^




Ha valaki nagy hegyet akar megmászni,
ne törődjön a vakondtúrásokkal.
Nagy célhoz nagy szív kell.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 18 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
18 / 20 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Next
 Similar topics
-
» Velem történt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Játékkeresõ-
Ugrás: