Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

1999-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy a '98-99-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

Legfrissebb

ϟ Seprűtároló
  Today at 00:21
Cyra Frostmere

ϟ Neira & Castiel
  Yesterday at 23:50
Castiel Horan

ϟ Londoni küldetés
  Yesterday at 22:39
Padma Patil

ϟ Graves & Cody
  Yesterday at 18:50
Graves Matlock
A hónap posztolói
Cody Armstrong

Nox Djarum

Graves Matlock

Georgiana Findley

Luna Lovegood

Dane Seoras

Megan Smith

Kalandmester

Draco Malfoy

Lacey Stewart

Statisztika

Összesen 542 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Hector Arbogast

Jelenleg összesen 31995 hozzászólás olvasható. in 3019 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Játssz velem!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next
SzerzőÜzenet
Mena Frewer
Reveal your secrets

Varázslény

ϟ Kor : 22
ϟ Hozzászólások száma : 8

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2017-08-16, 17:44

Aki esetleg szeretne megismerkedni egy sellővel, az a közeljövőben megteheti, mivel játékostársat keresek Smile Kikötésem egyelőre nincs, romantikus szálon kívül mindenre nyitott vagyok Smile Ha kedvet kaptál a játékhoz, írj nyugodtan, majd dobj az oldalsó chatbe egy üzenetet Smile Köszi! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Audrey Jensen
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 19
ϟ Hozzászólások száma : 7

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2017-08-09, 19:14

Friss vámpírlányka keresi játszótársát. A stílus nincs megszabva, szívesen segítek más történetében, és azt se bánom, ha az enyémbe csatlakozik valaki^^ Lééégyszi, nem tűnök el, és rengeteg ötletem van Smile
Üzizz Draco-nak, köszi!

Blaise Zabini
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Hozzászólások száma : 15

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2017-07-17, 16:18

Sziasztok!
Kicsit sokat ültem a babérjaimon tétlenül, mióta elkészültem Blaise-zel. Szóval idejét látnám a karakter felavatásának a játéktéren is. Ehhez keresek bátor önkénteseket.
Szeretem az érdekes ötleteket, szinte mindenre nyitott vagyok, ami megfér a karakterem szabta határok között, és szívesen ötletelek.
Szóval, ha a béna önfényezésem után kedvet éreznél egy játékhoz a Zabini fiúval,  küldj baglyot. Az user a karakterrel ellentétben nem harapós.

Update: Pár játék már összejött, de egy-kettőt még vállalnék, ha akad valaki , aki kedvet érez hozzá(m). Very Happy
Philip Samuels
Reveal your secrets

Varázshasználó

ϟ Kor : 37
ϟ Hozzászólások száma : 112

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2017-07-10, 19:16

Halihó^^

Aki némi kalandozásra vágyik, annak felajánlanám a szolgálataimat. Mindenevő vagyok, tehát jöhet valami nyomozás, ereklyevadászat, horror, stb. Rengeteg az ötletem, szóval csak bátran Smile Üzizz Draco-nak^^

A nyomozás az aprómunkák sorozata.
Van egy csomó cseréptöredék, abból kell összerakni a korsót.
Lacey Stewart
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 17
ϟ Hozzászólások száma : 329

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2017-06-13, 19:32

Aki játszani szeretne, annak felajánlom szolgálataimat, csak dobjon meg egy priváttal.
Reagidő munkától és játékoktól függően pár nap szokott lenni, általában mindig mindenhova igyekszem hamar írni, szóval nem kell rám két hétig várni Very Happy
Adam Gilroy
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Hozzászólások száma : 22

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2017-06-10, 21:26

@Jackson Warwick írta:
Sziasztok! Első néhány játékomra keresek partnert, legyen az roxfortos vagy felnőtt, teljesen mindegy Smile. Jack nem túl népszerű az iskolában, sőt, valójában elég sokat bántják, amióta csak bekerült, de remélem ez nem kizáró tényezőVery Happy. Benne vagyok a barátkozástól kezdve a school bullying-ig mindenfélében, ezt majd pm-ben megbeszéljük:). Írjon, akinek esetleg sikerült felkeltenem az érdeklődését Very Happy!

Szia!

Javaslom, hogy nézegesd az aktív emberkéket, főleg a top10 hsz író lehet érdekes, hiszen ők biztosan aktív játékosok/karakterek, illetve érdemes nézegetni a taglistát, előtörténeteket. A sült galamb sajnos itt se tud repülni, jobb elébe menni, és elkapni Smile Azaz próbálj meg javaslatom szerint Te kezdeményezni, ráírni arra, aki szimpi.

I can live with or without you.
Jackson Warwick
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Hozzászólások száma : 4

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2017-06-10, 21:17

Sziasztok! Első néhány játékomra keresek partnert, legyen az roxfortos vagy felnőtt, teljesen mindegy Smile. Jack nem túl népszerű az iskolában, sőt, valójában elég sokat bántják, amióta csak bekerült, de remélem ez nem kizáró tényezőVery Happy. Benne vagyok a barátkozástól kezdve a school bullying-ig mindenfélében, ezt majd pm-ben megbeszéljük:). Írjon, akinek esetleg sikerült felkeltenem az érdeklődését Very Happy!
Remy Fawley
Reveal your secrets

Varázshasználó

ϟ Kor : 32
ϟ Hozzászólások száma : 9

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2017-05-20, 16:17

Sziasztok!
Nagyon szívesen játszom bárkivel, kortól és mindentől függetlenül Very Happy. Nyitott vagyok bármilyen ötletre, igazából örülnék is valami érdekesebbnek egy ismerkedős jelenetnél^^.
Remyről dióhéjban annyit kell tudni, hogy a politikai életben tevékenykedik elég lelkesen, de a Roxforthoz is kötődik az elsős lánya és fia révén, tehát gyakorlatilag bárhol megfordulhat, ha játékról van szó.
Szóval várom a baglyokat, ha valakinek esetleg sikerült felkeltenem az érdeklődését Very Happy
Helena Nitkovsky
Reveal your secrets

Varázshasználó

ϟ Kor : 38
ϟ Hozzászólások száma : 7

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2017-04-29, 10:39

Ez olvasható a szórólapátjaimon, amit majdnem mindenütt fellelhetsz. Ha valóban dolgod van velem, legyen az a fent említettekkel kapcsolatos, vagy bármi egyéb, a lapok felfedik az üzlet címét neked. Sőt még a cégért is megmutatják, hogy biztosan tudd, mit keress.
Miranda Hartford
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Hozzászólások száma : 115

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2017-03-31, 09:40

Ugyan hivatalosan még nem engedélyezték a karimat (admini részről viszont rá lett bólintva Smile), de lelkesen várom azt az illetőt, aki hajlandó Mirandával szóba állni Very Happy Legyen az akár egy idegesítő csaj/srác vagy olyasvalaki, akiért Mira titokban rajonghat (nem gond, ha a pasinak van csaja, nála ez általában nem akadály Very Happy). Akár tanár kari is Very Happy

Ha szeretnél velem játszani, dobj felém egy PM-et, majd jelezd az oldalsó chat-en annak érkezését, a játékötletet közösen összedobjuk Smile

Várlak Embarassed

If you don’t have weird moments,
you’re weird.
Bleu Dufour
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Hozzászólások száma : 15

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2017-03-19, 17:13

Mesélő kerestetik!

Elkezdett nyakláncnyitogatós, ereklyevadászos játékunkhoz keresünk lelkes mesélőt, lehetőleg mihamarabbi kezdéssel. Az ötlet már adott, igény szerint tetszőlegesen formálható, csak és kizárólag a játék izgalmassá tétele szempontjából! Ha kedvet éreznél ahhoz, hogy feldobd a játékunkat, csak egy pm az ára. Smile

Cody Armstrong
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Hozzászólások száma : 160

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2017-03-07, 23:40

Kellemes aktuális napszakot mindenkinek!: )

Első körön itt dobom fel a gondolatot, miszerint Codynak van egy medálja. De nem tudta kinyitni egyetlen egyszer sem még amióta nála van, pedig már nagyon rágja a kíváncsiság, úgy az egész tárggyal és a hátterével kapcsolatban is.
A kérdésem az lenne, hogy segítene-e neki egy ereklyevadász- szakos diák,(mindegy melyik házból) vagy bárki, akit érdekel egy régi családi örökség és annak megfejtése ?

Ettől függetlenül bárkivel szívesen játszanék!
Várom a baglyokat.

Azt hiszem elkelt, csók belétek!Very Happy
Daisuke Walker
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Kor : 18
ϟ Hozzászólások száma : 73

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2017-02-15, 02:38

Betoppanok ide én is joooeg

Mivel Dai a második kedvenc karakterem így az összes Roxos közül, szeretnék vele több szálat. Tudom-tudom, az ázsiai pbkkel rendelkezők annyira nem kapósak, de azért teszek egy próbát hátha. kisangyal

Lenne egy-két ötletem Dai jellemfejlődését illetően, amiben akár segítségére is lehetne egy tanár, idősebb diák vagy varázshasználó, aki kitanítaná és kicsit helyrerakná a fejét. Szegényem eléggé makacs és önfejű, de ha valaki meg tudná törni ezt a kis pajzsot, amit maga köré vont és előhozni újra a régi Dai-t akár harci kiképzéssel, mentális fejlesztéssel, valamivel, amivel le lehet kötni őt, annak nagyon örülnék.

Ha esetleg érdekelne vagy akármi, dobj egy PM-et. Viszont, ha nem lesz érdeklődő lehet bedobom leszel a...? topikba, majd még eldől. Szóval légyszi-légyszi. *-*

Úgy tűnik elkeltem, köszönöm szivecske

Nobody's perfect...

Oh wait! I am!
Marlène Starlight
Reveal your secrets

Varázshasználó

ϟ Kor : 41
ϟ Hozzászólások száma : 6

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2017-02-06, 17:24

Kedves mindenki!

Nem akarom ismételni magam, a lényeget lásd az előző hozzászólásban. Very Happy
A különbség annyi, hogy Londonban tartózkodókat keresek, vagy olyanokat, akikkel lehet üzletelni. Egy jó üzletért nem vagyok rest utazni Very Happy

1-2 szál jöhet! Írjatok Thess főkarimnak, nem harapok! Razz

A valóság filter nélkül sajnos kiábrándítóan szürke tud lenni...
Yvonne W. Kingsley
Reveal your secrets

Tanár

ϟ Kor : 29
ϟ Hozzászólások száma : 6

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2017-02-06, 17:15

Kedves mindenki!

Alkímia iránt érdeklődő, vagy korrepetálásra vágyó diákokat keresek játékra!
De ha nem vagy ilyen, az sem baj ám, ha érdeklődsz, írj PM-et úrnőmnek és parancsolómnak, Theresa O'Conaill-nek Very Happy

2-3 szál simán belefér! <3

Az élet vagy vakmerő kaland, vagy semmi
Chase Nott
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 16
ϟ Hozzászólások száma : 24

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2017-01-17, 11:37

Sziasztok, egy tanár karit keresnék aki lehetne Chase kedvenc tanára, akitől rengeteg mindent tanulna és olyan információkat is tudna szerezni amiket máshonnan nem nagyon sikerülne neki.

A többit privátba, várom a jelentkezőket Smile
Astrid McCallie
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 20
ϟ Hozzászólások száma : 453

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2017-01-15, 11:29

Sziasztok! Smile

Jó ideje nem játszottam már itt, de most szeretnék egy játékot vállalni, ha valaki érez hozzám kedvet.  kisangyal

Üdv:
Astrid

Találtam játékostársakat. Smile
Elizabeth Blackfyre
Reveal your secrets

Ex-Halálfaló

ϟ Kor : 28
ϟ Hozzászólások száma : 8

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2017-01-05, 10:39

Na, hát akkor...Smile
Mivel sikeresen elkészültem, gondoltam már csak játszanék valamit:)
Egészen konkrét ötletem nincs, szerintem többnyire majdnem mindenkivel ki tudok találni valamit, akinek kedve szottyanna hozzá, hogy velem játsszon.
Megan Smith
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Hozzászólások száma : 213

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2016-12-30, 17:47

Január másodika, Real Time Játék!  *. *

Megint én.  Az előző játék keresés elkelt, de most mással jöttem. Január másodikán még szabadságon vagyok.  Van kedve valakinek RTben játszani egy-két órát?  
Akár új játékot kezdeni új emberrel,  vagy nagyon örülnék annak is,  ha az egyik már futó szálat pörgetnénk fel és zárnánk le. (Van egy pár, úgy sacc-per pontosan 15)

Az álarcoknak céljuk van: nem engedik, hogy az ember sebezhető és kiszolgáltatott legyen - ez jól jön, ha valaki nem biztos magában és abban, mit szabad éreznie. Ennek a színlelésnek azonban ára van: ha bujkálunk, mert senkinek nem akarjuk felfedni a valós önmagunkat, rettentő magányosak leszünk.
Megan Smith
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Hozzászólások száma : 213

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2016-12-23, 10:18

Nooosss...

Tudom én, hogy időn kívüli játék most a tuti, de egyik játékomban egy hónapja írtam meg a kezdőt és a partner nem felelt, szóóóval...

Akármilyen Hugrabugos, vagy Hugrabug klubhelységben előforduló karakterrel szívesen játszanék, a kezdő hozzászólásom már meg is van, a fórum címét természetesen átszerkesztem ahogy találtam játszópajtást! ^^

http://roxfortreloaded.hungarianforum.com/t2820-megan-daniel-a-hugrabug-klubhelysegben#28369

Valakiii? *-*

UI: Ezúton is bocsi Danielnek, de nekem az egy hónapos reag nem fekszik. Very Happy

Az álarcoknak céljuk van: nem engedik, hogy az ember sebezhető és kiszolgáltatott legyen - ez jól jön, ha valaki nem biztos magában és abban, mit szabad éreznie. Ennek a színlelésnek azonban ára van: ha bujkálunk, mert senkinek nem akarjuk felfedni a valós önmagunkat, rettentő magányosak leszünk.
Theresa O'Conaill
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 21
ϟ Hozzászólások száma : 121

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2016-12-19, 22:40

Kissé különös sebhelyes kívülálló keresi játszótársát! 2-3 játék még beleférne, mindenkit szívesen látok a postaládámban! Írjatok, mert nem harapok! Very Happy

☽ Sebet gúnyol, kit seb nem ért soha ☾
Avalon Marlow
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Hozzászólások száma : 10

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2016-12-18, 20:04

Hejhó Smile

Elsős tornádó szívesen végigsöpörné a folyosót valakivel Smile

Annyi pici probléma lenne, hogy user ezen a héten péntek délutánig elfoglalt és lassú lesz, de utána tud pörögni.

Duplán vittek extra gyorsan. Nagyon szépen köszönöm! bounce
MIB
Reveal your secrets

Mesélő

ϟ Hozzászólások száma : 17

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2016-12-17, 23:02

Bedobom magamat ide, aki szeretne a korábbitól extrásabb sztorit, az nyugodtan keressen meg. Miután titkos vagyok, ritkán lépek be, ezért az üzenet nem feltétlenül jó út, inkább az oldalsó chat, hogy üzenetet írtál nekem. Akkor belépek, válaszolok. Köszönet!
Henriette Ricamora
Reveal your secrets

Varázshasználó

ϟ Kor : 28
ϟ Hozzászólások száma : 9

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2016-12-11, 09:31

Olyan partnert keresnék, aki a Roxfortban dolgozik. Az se árt, ha kompetens az új tanerő felvételében. Neme mindegy. Tűrőképessége magas. (Átlagosan hetente 5 hszt tudok ígérni, változatos időeloszlásban.) Köszönöm! Smile

Elkelt. Davidnek köszönet!Smile
Alesha Granger
Reveal your secrets

Mugli

ϟ Hozzászólások száma : 67

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2016-11-28, 19:09

Nem tudom, hogy az előttem lévők elkeltek-e már, szóval egy db játékot vállalnék az alap mellé, ha van jelentkező vágjon hozzám egy üzit, de úgy, hogy ne fájjon. ^-^
Amit a kariról tudni lehet és érdemes: Mugli, akin ismeretlen varázslók, ismeretlen eredetű varázslatokkal kísérleteztek, aminek nyomán kontrollálatlan mágikus képességei lettek, ezért kerül a Roxfortba. Elég laza leányzó, aki nagy erőkkel rá fog csodálkozni mindenre. Smile

Új világ, új élet
új lehetőségek, új veszélyek
Sponsored content
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!

Játssz velem!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 16 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next

Similar topics

+

Similar topics

-
» Kiképzőterep
» Shirou Tavara
» Sera & Alexander ~ Egy eltitkolt szerelem.