Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

Legfrissebb

ϟ Elszabadult... Mi is?
  Yesterday at 19:26
Gregory R. Fox

ϟ Hagyjál lógva!
  Yesterday at 18:27
Gina Accipiter

ϟ Lovegood house
  Yesterday at 17:25
Miles Bletchley

ϟ Yngrid-Brandon
  Yesterday at 14:24
Brandon Sanders

ϟ Godric's Hollow
  Yesterday at 12:27
Harry Potter

ϟ Vallatás?!
  Yesterday at 12:02
Harry Potter

ϟ Éjszakai kalandozások
  Yesterday at 11:07
Harry Potter
A hónap posztolói
Cody Armstrong

Gina Accipiter

Bexley Wildfield

Quinn A. Perold

Megan Smith

Ivarn-vo Inor

Corvus Flint

Harry Potter

Jade Wilson

Rose-Neira Brooks

Statisztika

Összesen 623 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Yedda Andrews

Jelenleg összesen 36599 hozzászólás olvasható. in 3350 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Játssz velem!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
SzerzőÜzenet
Harry Potter
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 19
ϟ Hozzászólások száma : 15

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2018-04-09, 14:56

Megérkeztem, ha valaki elrabolna egy körre, vágjon hozzám egy baglyot (aztán nézzen szembe Ginny haragjával XD )

Teltház lett hirtelen, de attól bombázhattok ötletekkel, csak később tudjuk kezdeni. Wink
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Marcus North
Reveal your secrets

Varázshasználó

ϟ Kor : 26

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2018-04-01, 12:46

Sziasztok! A mai napra RT-re keresnék emberkét/emberkéket úgy 3 órától. Lelkes vagyok, és bármilyen témára nyitott, ha beleillek a világodba Smile
Avalon Marlow
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Hozzászólások száma : 12

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2018-04-01, 12:26

Hűha, de rég voltam erre O_O

Heti pár reagos nrt-re keresek valakit.
Ha Te is így vagy ezzel, és nem riaszt vissza egy hiperaktív tökmag, akkor várom az üzeneted Smile

Vittek, köszi Smile

A hozzászólást Avalon Marlow összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2018-04-01, 13:50-kor.
Christopher Graves
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 18
ϟ Hozzászólások száma : 14

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2018-02-27, 15:36

Kinek kellek?
...

Ez nem csak egy játékkeresés, hanem hosszútávú kari-kapcsolat szövögetés is lehet belőle, baráti, vetélytársi, tudja a fene, szóvaaal...

A karakterem nemrég érkezett az iskolába, de a nyolcadik évet valójában csak szeptemberben fogja megkezdeni Bestiamester szakon. Jókedélyű, minimálisan bajkeverő srác, akit szívesen bedobok bármilyen karakter mellé, ha valakinek szüksége lenne legjobb barátra, ártatlan flörtre, egy bestiamesterre, aki ráengedett egy vadállatot (na jó, ez pont foglalt), vagy akármire. Az ET-mben látható a karakter háttere, hogy milyen az alapjelleme, ha beleillik, akkor készen állok a játékra. Very Happy

Ha van olyan karaktered, akinek szüksége lenne egy ilyen típusú srácra bármilyen szituációban, csak írj a kis oldalsó chatbe, vagy üzizz Megan Smith-nek aztán felvesszük a kapcsolatot!

Egyelőre nincsen sok tervezett játék vele, időnyerőben lehet egy kiscsaj kikezd vele három év múlva (xD), illetve az említett bestia leteperős, illetve valószínűleg egy meleg srác is ráhajt majd a jövőben.
Egy központi szála a Grindelwald család történetében olvasható, de ameddig a történet eljut hozzá, addig szeretném, hogy saját élete legyen. Főleg olyanok jelentkezését várom, akikkel kevés egy fős játékom akad (Cody még egy ideig kiestél xD), mert egy userrel csak 1 max. 2 játékot szoktam futtatni egyszerre. ^^

Lydia Lemmer
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Kor : 16
ϟ Hozzászólások száma : 10

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2018-02-24, 14:12

Haligali!

Aki szeretne egy mókásabb, hestegletschill kört a Roxfort keretein belül, mert netalántán unatkozik, vagy zseni és van egy szabad órája, hogy sötét foltokat világítson meg Lydia agyában, vagy csak simán együtt eszi őket valahol a penész, ne habozzon - mugli és mágikus úton is elérhető vagyok. menoarc
Kalandmester
Reveal your secrets

Mesélő

ϟ Hozzászólások száma : 374

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2018-02-13, 20:15

LEHET HIRDETNI!

A jelenlegi 2 aktív hirdetés a következő:

Petra
McGalagony

Kalandmester
Reveal your secrets

Mesélő

ϟ Hozzászólások száma : 374

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2018-02-04, 12:11

HIRDETÉSTILALOM

Kedves játékosaink,

Sajnálattal vettük észre, hogy sokszor a kezdeményezés mint olyan, nem jellemző, a hirdetés kényelmesebb helyzetet teremt, ezért hirdetéstilalmat rendelünk el.
Én (Draco) fogom figyelni a játékrahívásokat a hirdetések alapján, kérem, hogy mindenki húzza ki, ha elkelt. Ha valamikor felszabadul hely a hirdetések között, azt jelezni fogom.

Kísérleti jelleggel az alábbi szabályt vezetem be. Az egy hónapnál régebbi hirdetéseket áthúzom, és nem aktuálissá minősítem.

Ha hirdetéstilalom van, akkor az utolsó 5 aktív hirdetésből lehet választani, vagy pedig simán ráírni valakire, hogy akar-e játszani.
Akkor lehet hirdetni, ha nincs hirdetéstilalom, tehát 5 alatt van az aktív hirdetések száma.

A jelenlegi 5 aktív hirdetés a következő:

Petra
McGalagony
Hunter
Corvus
Claire

Ha szeretnél, válassz közülük, vagy írj rá valakire, aki szimpatikus.

Üdv,
Draco
Petra von Rosemberg
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 22
ϟ Hozzászólások száma : 35

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2018-02-04, 11:53

Tiszteletem!

Ha bárkinek kedve támadna egy auror hallgatóval játszani, dobjon baglyot nyugodtan. Megtalálható vagyok a Roxfortban óra hallgatás, könyvtárazás, és tanulás közben. Londonban terep gyakorlaton. Esetenként, ha lenne kedved részt venni egy előkelő családi jótékonysági bálon a család London melletti, vagy épp Dél-Potsdami birtokán.

Érdeklődéssel várom a baglyokat.
Szívélyes üdvözlettel:
Petra von Rosemberg

A hozzászólást Petra von Rosemberg összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2018-04-01, 13:39-kor.
Minerva McGalagony
Reveal your secrets

Tanár

ϟ Kor : 82
ϟ Hozzászólások száma : 124

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2018-01-20, 19:52

Kedves Roxforti Diákok, Tanárok, Boszorkányok, Varázslók!

Akinek kedve lenne egy játékhoz egy konzervatív, szigorú tanárnővel, az bátran küldjön a Roxfortba levelet.
Várom a baglyokat!
Bexley Wildfield
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 14
ϟ Hozzászólások száma : 174

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2018-01-16, 15:03

A friss husi is bedobná magát ide! Akinek kedve lenne hozzám annak ellenére, hogy nem vagyok egy könnyű eset, az dobjon meg egy pm-mel. Kezdést is vállalok, azon ne múljon! Very Happy

hétszeresen elkeltem!

red hair: the crown that you never take off
Hunter King
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 17
ϟ Hozzászólások száma : 5

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2018-01-12, 18:27

Bedobom magam a közösbe én is, tehát aki szeretne játszani és még meg is felelek az igényeinek, nnak (sz)állok rendelkezésére! Very Happy
Corvus Flint
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 15
ϟ Hozzászólások száma : 106

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2018-01-11, 18:58

Sziasztok!

"Voldemort örökösével" keresnék lelkes játékpartnereket, a gyerkőc még csak negyedikes, szóval kósza Avadáktól nem kell tartani a játékban. : D Akinek lenne kedve vagy már azonnal ötlete is játékra, ne legyen rest írni üzenetet, csak firkantsátok az Üzenőfalra, hogy írtatok, mert nem olyan gyakran lépek be a kissráchoz.

Nem élhetsz mások elvárásai szerint.
Azt kell tenned, amit te helyesnek gondolsz,
még akkor is, ha ezzel megbántasz olyanokat,
akiket szeretsz.
Claire P. Collins
Reveal your secrets

Varázshasználó

ϟ Kor : 26
ϟ Hozzászólások száma : 14

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2018-01-06, 12:48

Sziasztok.
Kinek van kedve játszani egy kalandosat, izgalmasat, akár romantikus játékot avagy barátit. Netán bosszúszomjas játékot, esetleg csak simán ismerkedőset. Tőlem bármilyen játék jöhet, szinte bármire vevő vagyok.
Küldj egy baglyot ha felkeltettem az érdeklődésed! Smile
Gina Accipiter
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 15
ϟ Hozzászólások száma : 165

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2018-01-04, 08:51

Kedves Diáktársak!
Kedved lenne egy kis kalandba keveredni? Netán tilosban is járni? Szükséged lenne néhány tekercs házidolgozatra, vagy vizsga kérdéssorra? Netán csak fogadnál rá, mi az amit a Karvaly heccből meg mer tenni? Esetleg csak jól kibabrálnál valakivel aki keresztbe tett neked?
Csak keresd bátran a Karvalyt, a kastélyban bárhol eléred...

Kedves Házvezetőm, Házvezetők, Tanárok és Prefektusok!
Úgy látod valakinek valakinek végre nyakon kéne csípni, és jól megnevelni egy igen pimasz folyton rosszban sántikáló, csintalanságokra mindig kapható kis rakoncátlan Griffendéles lánykát, csak rajta! Keress bátran, elvégre a jó útra térítéssel próbálkozni mindig lehet!

Elkeltem Smile

A hozzászólást Gina Accipiter összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2018-01-20, 20:55-kor.
Lumiére Étoiles
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Hozzászólások száma : 7

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2017-12-23, 01:24

Újoncként örülnék, ha megkezdhetném az első játékaimat! Elsősorban egyetemistáknak, szaktársaknak örülnék... de végső esetben szívesen kezdeményezhet felém bárki bármit. Ha van ötleted, azt is szívesen fogadom... ha nincs, akkor majd én dobok fel valami izgit! ^^
Perselus Piton
Reveal your secrets

Tanár

ϟ Kor : 40
ϟ Hozzászólások száma : 85

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2017-11-22, 22:01

Hamvaiból jó lenne felrázni a Főnix rendjét, mert minden bizonnyal szükség lehet még rá.
Ezen a vonalon szándékozom elindulni, illetve régi és viszonylag korábbi eresztésekből, esetleg a Nagyúr halálát követő össze verbúválódásokból, halálfalókkal való kapcsolatok újra élesztése, vagy pont hogy lerázására keresek még vállalkozó szelleműeket!
Ezen kívül, ha bárkinek van, akár globálisabb gondolata, vagy kis léptékű is, szívesen társulok, vagy ötletelek az illetővel.
Természetesen órát is tartok, és a Roxfortban amúgy is megtalálhat aki akar. Néha az is aki nem.

Várom a baglyokat.
Oliver Bailey
Reveal your secrets

Mugli

ϟ Kor : 22

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2017-11-17, 11:56

Sziasztok, új vagyok és egy könnyed körre játékostársat keresek.
Lydia Lemmer
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Kor : 16

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2017-11-04, 17:43

Jelige: Csak semmi pánik! Komolytalankodunk.

Játékostársat keresek egy laza, könnyed körre, amely mellőz mindenféle lélek- és idegcincálós elemeket, főleg roxforti helyszínnel, de lehet egy lazulós roxmortsi kirándulás is.
A baglyok röppenhetnek, kapnak csemegét. Wink
Katya Gerasimov
Reveal your secrets

Mugli

ϟ Kor : 18
ϟ Hozzászólások száma : 17

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2017-11-02, 18:51

Szervusz mindenki!
Aki vágyna egy szelet agymenésre, eszmecserére, gondoskodásra, vagy "ápolásra" az ne kíméljen!
Enyém egész London mágiamentes területe! A hidak, a folyók, utak, aluljárók, parkok, szórakozóhelyek, kocsmák, szóval bárhol belém futhatsz ahol kedved tartja. Van egy állandó helyem ha némi vetkőzést meg táncot szeretnél látni esetleg egy szűk boxban vágysz egy falat mennyországra, de biztosra veszem, hogy bármely köztéri pad, vagy kocsi tisztább és kulturáltabb.
Néha könyvtárba is járok, az őrsön mondjuk még nem voltam. Valaki egyszer igazán bevihetne!
Netán át találok tévedni London izgalmasabb felére, ott meg aztán főleg elkéne egy idegenvezető!

Ja és légyszí ne bagollyal dobáljatok! Nem szeretném átélni Hitchcock Madarak-ját, baglyokkal sem.
Elég valami papírformaizé. Tudod poháralátét, szalvéta, zsebkendő, képeslap, telefon jegyzet, pincértömb. Köszi! :3
Grayson Paisley
Reveal your secrets

Tanár

ϟ Kor : 33
ϟ Hozzászólások száma : 27

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2017-10-23, 21:15

Elfutnék 1 szálon. Ha valakinek volna hozzám kedve (elsősorban Roxfort vagy maximum Roxmorts jöhet szóba), jelezzen kérem bátran. Ha 16 éves lány vagy fiú az illető és nincs kiforrott családja, lehet az exnejem első gyermeke, aki sárvérűként (talán félvér) tanul itt. Én felismertem, de nem tudom, hogy ő engem felismert-e egyáltalán. Rég megpattantam tőlük. Amikor a kistesója - az én vér szerinti gyermekem -  meghalt betegségben (etspec de ha valaki megkívánja a plotot, vigye Wink). Nyitott vagyok, de kezdetnek tényleg egy szál elég, szeretem a sekély vizet. Very Happy

Elkeltem! Köszi. Smile
Mena Frewer
Reveal your secrets

Varázslény

ϟ Kor : 23
ϟ Hozzászólások száma : 16

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2017-09-08, 19:01

Játékostársat keresek, legyen az illető bármilyen korú-fajú-nemű Very Happy Alapötletem már akad, ezeket csak megvétózni ér, de minderről privátban adok tájékoztatást, szóval csak írj bátran, nem harapok Smile
Morgana Ripper
Reveal your secrets

Varázshasználó

ϟ Kor : 27
ϟ Hozzászólások száma : 3

TémanyitásTárgy: Let's play! 2017-09-04, 00:19

Vállalkozó szellemű jelentkezőket keresek több szerephez, nagyjából három-négy darabra gondoltam. A nem mindegy, de készülj, kicsit nehéz eset a karakterem, szóval az erős idegzet ajánlott.Very Happy Jöhet mindenféle típusú szerep, keveredhetünk izgalmas kalandba, de még a szerető szerepét is bevállalom.Very Happy
Érdeklődni PM-ben lehet.Smile
Charlie Weasley
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2017-09-02, 00:08

Sziasztok!

Egy teljesen bohém, mindent elviccelő, életvidám Weasley férfi várja a jelentkező szereptársakat maga mellé, aki jelenleg Angliában tartózkodik. Bárki jöhet - nő, férfi -, a lényeg hogy jól szórakozzunk Smile

Érdeklődni PM-ben:)

A hozzászólást Charlie Weasley összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2017-09-04, 00:32-kor.
Ryan Irvin
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2017-08-30, 12:24

Bár az első játékom mindenképp a keresőmé, volna még szabad kapacitásom, szóval ha valaki kedved érez hozzám (nemtől, kortól, vallási, politikai meggyőződéstől és minden egyébtől függetlenül), nyugodtan dobjon meg egy pm-mel! Smile

Can we  haunt down the demons of our past?
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Hozzászólások száma : 1323

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2017-08-28, 20:38

@Claire P. Collins írta:
Sziasztok

Sellő lányka keresi játszópartnerét/partnereit, romantikus kapcsolatát. Szinte bármire vevő vagyok. Ha felkeltettem az érdeklődésed dobj meg egy üzenettel.

Üdv: Claire Collins

Fiúklányok, tessék visszaolvasni és ne csak arra várni, hogy majd más írjon ránk egy ötlettel, felvetéssel, mert a sült galamb nem repül, max dobják, de az rossz esetben már fáj, amikor képen talál. Razz

Claire alattad egyel épp egy sellő, Mena keresett játszópartnert, csak jelzem. Smile Szabad a pálya, láthatóan nem húzta ki a keresését.

Hayley: Előtted írt be Claire szintén pár nappal, valószínűleg még szabad, mivel láthatóan nem kezdett el játszani, tehát szintén bátran írj rá. ^^

A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Felhasználó profiljának megtekintése http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!

Játssz velem!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Similar topics

+

Similar topics

-
» Kiképzőterep
» Shirou Tavara
» Sera & Alexander ~ Egy eltitkolt szerelem.