ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 10:26-kor
Seraphine McCaine


Tegnap 22:44-kor
Shanna Griffin


Tegnap 22:38-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 20:33-kor
Joyce Brekinridge


Tegnap 15:41-kor
Darren Morgenstern


Tegnap 06:27-kor
Viggo Hagen


2024-04-25, 22:08
Simonetta Atkinson


2024-04-24, 22:39
Seraphine McCaine


2024-04-24, 15:55
Sandrin Delight


A hónap posztolói
Cody L. Mortimer
Játssz velem! - Page 11 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 11 I_voting_barJátssz velem! - Page 11 I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Játssz velem! - Page 11 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 11 I_voting_barJátssz velem! - Page 11 I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Játssz velem! - Page 11 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 11 I_voting_barJátssz velem! - Page 11 I_vote_rcap 
Megan Smith
Játssz velem! - Page 11 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 11 I_voting_barJátssz velem! - Page 11 I_vote_rcap 
Kalandmester
Játssz velem! - Page 11 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 11 I_voting_barJátssz velem! - Page 11 I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Játssz velem! - Page 11 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 11 I_voting_barJátssz velem! - Page 11 I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Játssz velem! - Page 11 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 11 I_voting_barJátssz velem! - Page 11 I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Játssz velem! - Page 11 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 11 I_voting_barJátssz velem! - Page 11 I_vote_rcap 
Maegan Anaiah Llyvelyn
Játssz velem! - Page 11 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 11 I_voting_barJátssz velem! - Page 11 I_vote_rcap 
Simonetta Atkinson
Játssz velem! - Page 11 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 11 I_voting_barJátssz velem! - Page 11 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70672 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 29 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég :: 2 Bots

Seraphine McCaine


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Játssz velem!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 20  Next
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 11 Empty2014-09-24, 19:51


First topic message reminder :


Játssz velem!

Ha nagyon nem találsz játékostársat, itt kereshetsz, afféle hírdetés formájában. Ha még le is írod, hogy milyen jellegű játékra gondolsz, akkor még esélyesebb, hogy rád kattan valaki. Próbáld ki!
De kérjük, hogy figyelj arra, hogy előtted is írnak mások és légy bátor rájuk írni, mert ha mindenki csak vár, abból nem lesz játék. Smile Ha pedig már elkeltél, akkor húzd ki a hirdetésed, hogy átlátható legyen a dolog.

Szabályzat, hogy itt is kéznél legyen:
Spoiler:




***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Shannon Weinberg
Reveal your secrets
Shannon Weinberg
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 11 Empty2015-10-24, 22:36


Egy, még egy játékot tudok vállalni! ^^ Bármire fogékony vagyok, na jó... Talán a real time-ra nem, viszont ezen kívül, bármikor, bárkivel, bárhol, bármit, és nagyon szívesen. :3 Szóval, akit nem ijesztett el a pofim, nyugodtan dobjon egy PM-et :3
Vissza az elejére Go down
Assar Jarle
Reveal your secrets
Assar Jarle
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 11 Empty2015-10-23, 09:28


Póba cseresznye, először egy hosszú lépést kérek mindenkinek Smile
Ha szereted a gonoszt és elmúltál 18, akkor itt a helyed. Esetlegesen keresek egy diákot, aki lenne a tanítványom, de ha ez nem tetszik, akkor bármilyen másik játékra is fogékony vagyok. Maximum 1- 2 játékot tudok vinni.

Nagy buli lesz! Átélheted milyen érzés, az ha te vagy az, akinek a gyengébbek minden szavára ugranak! De minek jártatom a számat, mert úgysem mersz lépni!

Köszöntem Assar




Egy vezetőnek nem bábukra van szüksége, hanem emberekre.
Vissza az elejére Go down
Gerard Jennings
Reveal your secrets
Gerard Jennings
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 11 Empty2015-10-21, 10:15


Teszek egy próbát, hátha Smile Játszanék, mert Gerry-vel nem nagyon van szerteágazó sztorim, és szívesen bővülnék. Ha szimpinek találod a karit, vagy utálni akarnád, akkor Draco-nak PM! Smile Merthogy Gerry-vel ritkábban lépek be Smile




Az angyalunkat
S nem mi választjuk!



Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 11 Empty2015-10-14, 19:33


*Miss Gossip színre lép*
Drágaszágoook, lenne egy olyan bátor jelentkező, aki bevállalna egy játékra, mely után nem garantálom, hogy az emberek nem tudnak meg mindent rólad... Kicsit pletykás vagyok, de ez ne akadályozzon meg semmiben, gyere és játszunk.
*Kissé béna szöveg után lelép, és várja a jelentkezőket.*
Vissza az elejére Go down
Anton Blake
Reveal your secrets
Anton Blake
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 11 Empty2015-10-10, 11:28


Sziasztok Smile
Én is szeretnék egy bátor jelentkezőt, aki játszana velem *nagyon cuki kiskutya szemekkel néz.*


A hozzászólást Anton Blake összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-10-23, 18:06-kor.
Vissza az elejére Go down
Kylie Aria Bryson
Reveal your secrets
Kylie Aria Bryson
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 11 Empty2015-10-06, 20:58


Ha ma már egyszer szerencsém volt, hátha lesz megint. Very Happy Van egy játékötletem, amit eddig vagy háromszor kezdtem el játszani, kétszer alkalmatlan partnerekkel, akik nem tudták kezelni a szituációt, egyszer pedig olyannal, aki ritkán írt és végül eltűnt. Az ötlet, sztori részlet a fejemben van már, szeretném csak azért is kijátszani, tehát olyan valakit keresek, aki nem szívódik fel, nem egy hónap alatt ír reagot és tud, szeret eseménydús játékot is játszani, amiben akár ő maga is tud bemesélni eseményeket, hogy ketten alakíthassuk a sztorit. Előzmény itt olvasható: https://roxfortreloaded.hungarianforum.com/t1240-jeremiah-kylie#16178
Az alapból sokat még nem hoztunk ki, sőt kb. semmit, de itt megleshető a karim pl. szóval akit érdekel vágjon hozzám egy pm-et, de ne nagyon erősen. Very Happy

Ui.: Egyébként nem harapok, még ha úgy is tűnne a kiírásból. Very Happy Egy olyan heti egy hsz nekem simán még belefér, én is átlag 4-5 naponta írok átlag esetben, és a rendkívül rossz játék szint nálam az, amikor a másik reagálni sem tud az előtte lévő hszére, vagy tíz mondatot dob oda, csak hogy kevésbé legyek ijesztő. Razz


Siker! bounce cheers



együtt újra egész lehet.
 
Két megtört lélek


A hozzászólást Kylie Aria Bryson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-10-12, 10:15-kor.
Vissza az elejére Go down
Charlene Carols
Reveal your secrets
Charlene Carols
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 11 Empty2015-10-06, 09:48


90%-ban mindig én írok rá másra, szóval most kivételesen megpróbálkozom itt. ^^ Egy db játékot keresek, lehetőleg akár olyat, amivel valamiféle baráti szinten állhatunk, akár mélyebb jó baráti, legjobb baráti viszony is lehet, mivel a karakter jelenlegi legjobb barátnője fel van szívódva az éterben, ellenben annyi minden történik vele, hogy bőven lenne miről fecsegnie. Very Happy Szóóóval vissza nem térő alkalom, hátha lesz jelentkező, pm jöhet. Smile

Küldetés teljesítve! cheers




Ha valaki nagy hegyet akar megmászni,
ne törődjön a vakondtúrásokkal.
Nagy célhoz nagy szív kell.
Vissza az elejére Go down
Caitlyn Brooks
Reveal your secrets
Caitlyn Brooks
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 11 Empty2015-10-03, 19:22


Pár játékot be tudok vállalni, akárkivel játszom, nyugodtan írjatok rám! lufi biglove
Vissza az elejére Go down
Shirley Harmsworth
Reveal your secrets
Shirley Harmsworth
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 11 Empty2015-09-28, 14:48


Én is beállok a sorba és keresek magamnak néhány játszótársat. Very Happy Szóval akinek lenne kedve egy játékhoz, csak dobáljon meg üzivel. nagyszemu
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 11 Empty2015-09-26, 16:43


Egy lassú lefolyású játékot bevállalnék (reagok száma attól függ, hogy vagyok éppen gépnél, de mobilról is tudok írni, ha úgy alakul). Bárminemű játék szóba jöhet.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 11 Empty2015-09-20, 18:13


*szép lassan az ajtó elé lépked*
- Kip-kop! *kopog*
- Ki az?
- Hát-hát-hát csak é-é-é-én... Amberly. *dadog zavarában*
- És mit szeretnél Amberly?
- É-é-é-é-én csak egy játszópajtást. Kor, nem és ház független. Nem kell gyorsnak sem lennie, sem lassúnak, bármiben benne vagyok, csak írjanak egy pm-t, ha valakinek lenne kedve velem játszani egyet. *mosolyog, majd elmegy és izgatottan várja a játékra invitáló pm-t*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 11 Empty2015-09-19, 22:13


Zizzent, Hugrás, sárvérű... és még mindezt vállalja is... és pont veled szeretne játszani, na?

Légyszi írjon rám valaki, ne kelljen egyesével megfenyegetnem mindenkit ^^ xDDD
Vissza az elejére Go down
Charlene Carols
Reveal your secrets
Charlene Carols
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 11 Empty2015-09-17, 12:59


Pindur-pandurok, olvassatok vissza is, amikor játékostársat kerestek. Smile Elvileg az, aki nem húzta ki a hirdetését még szabad (ha még sem, majd szól, vagy nem szólhat, mert nem húzta ki és akkor nem figyel háh Very Happy), ne tessék csak arra várni, hogy majd a másik rám ír. Vegyetek példát rólam 90 %-ban én írok rá mindenkire, adok át bátorságot, aki kér. Razz

Tehát, ha minden igaz, akkor szabad itt alattam Siegfried, Cedric, Svetlana, Theresa és Vanora is, gabalyodjatok össze, a sült galamb nem repül, az már deglett. Razz




Ha valaki nagy hegyet akar megmászni,
ne törődjön a vakondtúrásokkal.
Nagy célhoz nagy szív kell.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 11 Empty2015-09-17, 11:21


Nagy hirdetőszöveget terveztem ide, de aztán rájöttem, hogy a marketing nagyon távol áll tőlem, így kénytelen vagyok valami szerényebbel beérni Smile
A sötétség, és a hűvös dombok lakója (ez lennék én), várja kedves pajtásait, akik megreformálják őt, és megmutatják neki, hogy milyen szép is a nap Smile (Vagyis játékostársakat keresek bármilyen játékra... de tényleg, bármilyenre, bár talán a gonosz lelkületűeket most nem részesíteném túlzottan előnyben, érthető okokból kifolyólag :3 )

Illetve felkérem régebbi játszótársaim, hogy ne hagyjanak magamra játékunkban (Kivéve Raziel, őt én hagytam tévedésből magára Very Happy ), és nyugodtan felvilágosíthatnak engem, ha valami bajt vettek észre a játékkal, vagy velem kapcsolatban Smile Nem szeretnék tudatlanul elásódni (ez egy szó? ) egy messzi földön Smile
Megértésüket és türelmüket köszönöm (bkv nevében is ._. )
Vissza az elejére Go down
Theresa O'Conaill
Reveal your secrets
Theresa O'Conaill
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 11 Empty2015-09-16, 11:12


Hello Világ!

Úgy látszik, a farkas újra játszani fog, így keresek mindenféle partnert. Két-három szál belefér egy kívülálló Marekáros egyetemistának. Smile
Invito! PM-ek hozzám!
Vissza az elejére Go down
Svetlana M. Zharkov
Reveal your secrets
Svetlana M. Zharkov
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 11 Empty2015-09-14, 19:24


Visszatérésem alkalmából játszópajtit keresek. Egyenlőre 1 vagy 2 játékot tudok bevállalni.
Ha valaki kedvet kap hozzám dobjon meg 1 PM-mel Smile




it's just that.. I don't want to be alone anymore
©️
Vissza az elejére Go down
Cedric Diggory
Reveal your secrets
Cedric Diggory
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 11 Empty2015-09-02, 22:00


Egy játékot be tudok vállalni Cedric-kel. Az ismerkedéstől a vad akcióig bármi jöhet. PM az ára, Draconak.




We are not alone.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 11 Empty2015-08-29, 12:26


Ismerkedős játékhoz keresek játékostársat!
Vagy bármilyen másik játékhoz is!


A hozzászólást Siegfried Yefim Siegloch összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-11-18, 16:25-kor.
Vissza az elejére Go down
James E. D. Anchev
Reveal your secrets
James E. D. Anchev
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 11 Empty2015-08-26, 08:49


Mivel nem mindenki néz facebookot, ezért így összegzésül:

"a halálfalós sztorimat illetően, szeretném, ha pár napon belül minden jeliző aki karaktert akart alkotni, véglegesítené ezt, mert szept elején kezdődik a játék."

Szept 1. körül fogok írni valahova, amiben le lesz írva, hogy nagyjából milyen módon lettek megkeresve az illetők. Ha valaki úgy véli, hogy ismeri a karimat (mert elolvasta az ET-t, és úgy véli lehet kapcsolat), akkor nem vagyok ellene a dolognak, csak akkor az illető írjon egy rövid szösszenetet Draconak, oda többet nézek be. Mindenki más tekintetében JED amolyan előzetesen felméri, hogy kiket érdemes megkörnyékezni a csapatépítő tréning erejéig. Aztán ha valaki ott mond nemet, akkor azt kibelezi, ilyesmik, szóval nem kötelező. Smile



S • T • R • E • N • G • H • T
P • O • W • E • R

A • N • D



Vissza az elejére Go down
Pansy.Parkinson
Reveal your secrets
Pansy.Parkinson
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 11 Empty2015-08-24, 23:12


Elrabolható vagyok én is most már ^^ kisangyal
Nem harapok. Nagyot. Very Happy






I'm not a princess...



...this ain't a fairy tale.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 11 Empty2015-08-23, 18:43


Egy játékom kiadó, bár ismerkedős játékra nem vágyom, karakterem alig ismer pár helyit, szóval a lehetőségeknek nem csak a fantázia szab határt. Szóval, amit ajánlok:
- vagy egy régi ismerős akármelyik suliból, itt nagyjából 4+/- év körüli kari eltérés fér bele.
- vagy egy egyéjszakás kaland, ami után csak a cuki pofid ment meg attól, hogy kicsináljalak.
- vagy egy ex-halálfaló vagy, aki ismeri apámat és ezen a kapcsolaton kiindulva nem csak tovább építjük a kapcsolatrendszert, hanem alaposan kiszórakozzuk magunkat.
- vagy te keresel meg egy ötlettel és nem tőlem várod el, hogy kitaláljak valamit Very Happy

Az opciók persze mixelhetők, a legfontosabb a játékkeresésemben, hogy ne legyen unalmas játék, legyen valami cél, és hogy a max 1 hetes reagidőt próbáljuk tartani. Írjatok nyugodtan, de vigyázat, harapok. Wink
Vissza az elejére Go down
Hannah Chester
Reveal your secrets
Hannah Chester
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 11 Empty2015-08-23, 09:47


Hahó!
Szeretnék játszópajtit. Akármiben benne vagyok csak PM az ára Smile
Két-három játék erejéig érvényes. joooeg
Vissza az elejére Go down
Minerva McGalagony
Reveal your secrets
Minerva McGalagony
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 11 Empty2015-08-19, 17:24


Minerva McGalagony írta:
Amennyiben van rá igény, szívesen levezénylek egy játékot a szeptemberben induló tanév első roxmortsi hétvégéjére. Az ugyan nem az első hétvége, de mivel úgy is tovább tart majd a játék, elkezdhetjük előbb. Örülnék minél több alsósnak, elsősnek, szóval kicsi diáknak. Aztán akár csoportokba, vagy kettesébe verődve tovább lehet folytatni bármelyik helyszínen a faluban.
Jelentkezni..hát mondjuk lehet pm-ben és majd ide beszerkesztem a csapatot.
cat

Lelkesítő:
Kath Benedict
Bonnie Michaels

Tényleg csak ennyien?
és még két jelentkező:
Fred Weasley
Vanora Greymane


A hozzászólást Minerva McGalagony összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-08-25, 06:10-kor.
Vissza az elejére Go down
Hayden Harper
Reveal your secrets
Hayden Harper
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 11 Empty2015-08-19, 09:50


1, azaz egy játékot be tudok most vállalni --> PM Draconak.
Lehet ismerkedős, akciózós, nyomozós, bármi. Várlak!

Sebesség: közepes, párnaponta.





Vissza az elejére Go down
Amiya Dagger
Reveal your secrets
Amiya Dagger
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 11 Empty2015-08-18, 19:37



no ones hero,
When you own the world you're always home
Frissen pergamenre vetett, éles eszű Hollóhátos leányzó keresi első játékát. Nemtől, rangtól és tematikától függetlenül. Csak egy bátor PM!

háromszorosan elkeltem! (:

Játssz velem! - Page 11 Tumblr_nod8x5bJln1qzcmp3o5_250



Stones and bones; snow and frost.
Seeds and beans and polliwogs.
Paths and twigs, assorted kisses,
We all who know who she misses!

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 11 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
11 / 20 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Velem történt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Játékkeresõ-
Ugrás: